Біла взуття – хіт сезону: яку вибрати і з чим носити цієї осені

Білі чоботи, з чим носити які, багато дівчат навіть не уявляють, насправді, за умови відповідної погоди, є цілком універсальною взуттям. Яскраві і привертають увагу, подібні чоботи здатні зробити цікавим практично будь-який образ для холодної пори року, потрібно лише правильно поєднувати їх з іншими елементами вбрання, а також ретельно підбирати аксесуари.

Ще зовсім недавно білий колір був не надто популярний для зимового взуття, проте останнім часом ситуація змінилася завдяки появі на модних подіумах у всьому світі не тільки класичних і епатажних, але і спортивних або напівспортивних моделей білих чобіток, відмінно доповнюють вбрання в різних стилях.

 

Отже, давайте наочно розглянемо, з чим саме краще комбінувати чоботи білого кольору.

Білі чоботи без каблука – непрактичність проти краси

Взуття в нашому гардеробі займає далеко не останнє місце, як за обсягами займаної площі, так і по бюджету, витраченого на неї. Вибираючи собі чергову пару ми виходимо з того на скільки вона зручна, стильна і красива, а також наскільки добре вона підходить до нашого способу.
Класичними чорними чобітьми вже нікого не вразиш, а ось за допомогою білих чобіт ви опинитеся в центрі уваги в будь-яку погоду.

 

Багато хто не купують білі чоботи, пояснюючи це тим, що вони досить непрактичні. Звичайно, пробиратися по брудним осіннім калюжах в таких чобітках – не найкращий варіант, але для зимової холоднечі вони підійдуть як не можна краще, особливо якщо мова йде про білих чоботах без каблуків. Адже останній варіант – це не тільки краса, елегантність і центр уваги у оточуючих, але і комфорт, що є важливим, якщо згадати про ожеледь, присутньому на тротуарах міст Росії.

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *