Бовтанка від стоматиту для дітей і дорослих: інструкція із застосування

Стоматит відноситься до поширених захворювань ротової порожнини, і майже в половині випадків виявляється у дітей молодшого віку. Для його лікування є чимало препаратів, але найкращим вважається бовтанка – ефективне і самий безпечний засіб від стоматиту, яке можна приготувати самостійно. Розглянемо, які компоненти потрібні для бовтанки, і як правильно приймати такі ліки.

Бовтанка від стоматиту

Що потрібно зробити перед використанням ліки

Стоматит може мати грибкове, бактеріальне або вірусне походження. У статті «Класифікація видів стоматиту» ми розглянули всі різновиди хвороби, основні причини їх прояву і симптоматику.

 

Саме від типу збудника стоматиту залежить, який склад повинен бути у бовтанки. Тому перед використанням цього лікарського засобу необхідно відвідати лікаря: дорослим – стоматолога або терапевта, дітям – дитячого стоматолога або педіатра. Досвідчений лікар зможе встановити різновид захворювання і визначитися зі складом лікарської рідини. До того ж фахівець врахує її протипоказання і можливі побічні ефекти.

Відзначимо відразу – бовтанка марна при стоматиті алергічного походження. Як вилікувати цю форму захворювання ми розповіли в статті «Симптоми і лікування алергічного стоматиту».

 

Коли можна використовувати?

Ризики виникнення патології однакові в будь-якому віці. При гормональних змінах, порушеннях правил гігієни порожнини рота, травмами ясен або зубів, провокується стоматит.

Бовтанка від стоматиту: її склад і застосування

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *