Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

20 березня 2015 р Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Зміст приховати

Багато чоловіків вважають, що ліжко – це не місце для розмов. Ваше завдання нагадати своєму партнеру, що спілкування – основа будь-яких відносин, інтимних в тому числі.

У кіно і в жіночих романах партнери розуміють один одного без слів. У реальному житті потрібно вміти домовлятися, розповідати один одному про свої фантазії і висловлювати претензії, якщо вони виникають.

Обітниця мовчання

Причин, чому чоловік не наважується обговорювати інтимні питання, може бути безліч.

Можливо, він боїться вас образити і вважає за краще мовчки страждати, замість того щоб сказати, наприклад: «Мені не подобається / коли ти облизуєш мій живіт, хочеться відразу взяти рушник і витертися».

Або він боїться виглядати слабаком в ваших очах, тому не визнається, що в класичній місіонерської позиції у нього дуже швидко втомлюються руки, і йому вже не до задоволення. Можливо, ваш чоловік ріс в дуже суворій сім’ї, де навіть слово «попа» вважалося непристойним.

Може, він і хоче поговорити про сокровенне, але банально не знає, як це зробити, які слова підібрати. А може, в його голові живуть патріархальні стереотипи з серії «І цими губами вона буде цілувати наших дітей?» Тому він намагається тримати свої «брудні» фантазії при собі.

Спробуй вгадай!

Чоловіки можуть наполегливо мовчати про те, що їм насправді подобається в ліжку, і до останнього приховувати, якщо ви робите щось не так. Так вони намагаються уникнути довгих пояснень або навіть скандалів.

Може бути, одного разу він вже несміливо запропонував: «А давай сьогодні зробимо це стоячи?», А ви у відповідь лише презирливо пхикнули: «Ну ось ще! Я і так втомилася! » Ви вже давно забула про цей епізод, а чоловік з тих пір не вирішується проявити ініціативу.

З чоловіки навіть кліщами буває важко витягнути правду, коли проблема криється в тому, що у вас не збігаються сексуальні темпераменти. Скажімо, йому хочеться сексу через день, а вам і одного разу в тиждень вистачає.

Чоловік, звичайно, іноді буде бурчати: «Вічно в тебе голова болить», але при цьому швидко візьме проблему в свої руки – в буквальному сенсі цього слова! І його регулярні сеанси самозадоволення у ванній навряд чи допоможуть зміцнити ваш шлюб.

І вже зовсім точно чоловік буде мовчати, як героїчний партизан, якщо мова йде про якісь проблеми зі здоров’ям в інтимній сфері.

Багато хто починає лікувати запалення простати, тільки коли в туалет без сліз сходити не можуть.

А хронічні проблеми з ерекцією будуть приховувати, відбуваючись відмовками: «Давай не сьогодні, а то мені завтра рано вставати. І післязавтра теж! І взагалі у мене голова болить … вже три місяці ».

Давай поговоримо

Як допомогти чоловікові відкритися і розповісти про свої страхи, сумніви і бажаннях? Найдієвіший спосіб – подати приклад і самої завести розмову про те, як було б здорово, наприклад, спробувати ось цю нову позу або скористатися ось цієї мастилом з ароматом полуниці. Свої побажання намагайтеся висловлювати не в формі претензії, а в формі пропозиції. Замість: «Чому ти завжди …» – скажіть краще: «А давай ми сьогодні зробимо ось так».

Більшість чоловіків не дуже здатні на довгі зв’язні монологи. Тому не вимагайте від них півгодинних лекцій на тему «Розкажи, що тобі подобається в ліжку».

Замість цього проведіть «лабораторне заняття» в дусі: «Так тобі приємно? А ось це подобається? » Якщо ви самі будете проводити «досліди», а від чоловіка не потрібно нічого складнішого, ніж промимрив у відповідь «так» або «ні», то шанси, що він, нарешті, розкриє вам всі свої секрети, істотно збільшаться.

При цьому намагайтеся, щоб сам тон ваших постільних бесід був розслабленим і доброзичливим. Навіть якщо партнер пропонує щось таке, що знаходиться поза зоною вашого комфорту, не поспішайте обурюватися і обзивати його збоченцем. Ви, звичайно, не зобов’язані погоджуватися на будь-які його пропозиції, але й ображати коханого теж не варто.

Якщо помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter!

 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиОвен
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиТелець
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиБлизнюки
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладирак
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиЛев
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиДіва
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиваги
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиСкорпіон
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиСтрілець
 • Козеріг
 • Водолій
 • риби

Джерело: https://storinka.com.ua/2015/03/o-chem-govorit-v-posteli/

Розмови під час сексу що потрібно говорити і які слова в ліжку чоловікові

Багато хто недооцінює важливість слів, якими обмінюються партнери під час сексуальних утіх. Але ж часто ненароком кинута жінкою фраза може порушити чоловіка набагато сильніше, ніж оголені принади.

 • Невже інтонації і слова так впливають на нервову систему людини?
 • Які ж фрази можуть бути збудливими для чоловіків і для жінок?
 • Що сказати при сексуальному контакті партнеру?
 • Чи нормально те, що партнер розмовляє під час сексу?

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Яким чином можна порушити словами?

Натяку на сексуальний контакт можна домогтися не тільки одним словом, а цілком буденними фразами, але сказаними з правильною інтонацією. Пропозиція, сказане пошепки або з легким натяком, може порушити набагато сильніше, ніж самий розпусний стриптиз.

Буває таке, що дівчата витрачають занадто багато зусиль, щоб довести коханого до стану готовності для плотських утіх, однак, втрачають одну важливу деталь: досить сказати кілька потрібних фраз, щоб процес пішов набагато швидше.

Секрет того, як правильно порушувати чоловіка для сексу, полягає в тому, що всі слова повинні бути без нальоту фальші або перегравання. Пропозиції повинні звучати природно, без химерності. Характер висловлювань може бути абсолютно будь-яким: яскравим і пристрасним, розпусним, наївним і боязким, з нецензурною лайкою.

Говорити все фрази можна і ніжним шепотом, і зухвало голосно. Вибір залежить тільки від переваг партнера, на якого спрямовані всі слова. Як вже зазначалося вище, все повинно виглядати природно, а не награно.

Пропозиції можуть бути самими різними, а їх вибір залежить від індивідуальних переваг чоловіки: від того, що його заводить в сексуальному плані.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади
Якими повинні бути збуджуючі фрази

Вибір моменту, коли будуть вимовлятися фрази, теж є важливим. Якщо почати приставати з двозначними фразами в невідповідний момент, то це може викликати тільки роздратування і сміх у протилежної статі.

Але що потрібно знати, щоб зрозуміти, коли цей момент настав? Це можна тільки відчути, зрозумівши, що в даний момент партнер відчуває себе вільно і розкуто. Він не повинен бути завантажений побутовими та іншими проблемами. Саме тоді будь-які фрази будуть звучати найприродніше і сприйматися належним чином.

Спіймати такий момент, звичайно, не завжди можна. Але потрібно постаратися піти від повсякденних турбот і повністю віддатися почуттям і емоціям, тоді все сказані фрази матимуть самий збудливий ефект, при цьому природний голос міняти не потрібно.

У чоловіків є одна особливість – чути сексуальний підтекст там, де його може і не бути. Навіть у звичайнісінькій фразі – «підемо, займемося справою», чоловік може виявити двозначний підтекст: його очі пристрасно зволожаться, спілкування стане відстороненим. Це буде означати, що його вже наздоганяє хвиля збудження.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Що саме заводить чоловіків в розмовах?

Те, що буде впливати на чоловіка при звичайному спілкуванні, може залежати виключно від особистості партнера. Деяких вульгарні фразочки можуть бентежити і змушувати червоніти, а деяких будуть схиляти на відверту розмову. Одним потрібно шепотіти грубі і розпусні слова, а інші будуть порушуватися від простого і невинного пропозиції.

Деякі панянки вважають, що всі чоловіки однакові: їм достатньо почути сказану тоненьким голоском фразу, на кшталт: «Ой, дорогий, я сьогодні без нижньої білизни», – і у чоловіка моментально з’явиться тверда ерекція і бажання відвести даму в ліжко.

Однак це проходить не з усіма. Тому в першу чергу потрібно якомога краще вивчити чоловіка, дізнатися все його тонкощі характеру і переваги.
Однак все збуджуючі варіанти можна розділити на кілька груп розмов.

Отже, про що можна говорити, щоб порушити чоловіка?

 1. Вихваляти його зовнішні гідності, риси характеру та інші компліменти. Багато чоловіків дуже заводяться від того, як їх дівчина починає його хвалити і захоплюватися його мускулатурою або ж статевим органом. Звичайно, все індивідуально, але все одно чоловікові приємно чути компліменти на свою адресу. Тільки потрібно пам’ятати: щоб не викликати почуття тривоги і недовіри, все компліменти повинні бути щирими.
 2. Згадати минулі моменти інтимної близькості і описувати їх чоловікові. Наприклад, сказати: «Пам’ятаєш, минулого тижня ти мене так приголомшливо затримав на роботу!»
 3. Своїми фразами можна змусити чоловіка проявити фантазію. Наприклад, сказати: «Уяви, що ми одні на пляжі, шумлять хвилі, я повільно знімаю з себе купальник і ніхто не може нам перешкодити!» Можна сказати, які експерименти хотілося б провести в ліжку. Наприклад, розповісти про своє бажання пограти в учителя і школярку. Знову ж таки, потрібно пам’ятати про настрої чоловіки, щоб він все сприйняв адекватно.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Важливо враховувати той факт, що подібні фрази і пропозиції повинні йти в форматі діалогу, тоді не буде незручних мовчань і непорозумінь. А якщо чоловік підхоплює словесну гру, тоді точно можна насолодитися ситуацією повністю.

Але не тільки спокійний діалог може здобути успіх. Деякі чоловіки втрачають голову від того, як жінка істерить, бунтує, грубить і всіляко проявляє вогненний характер. Від таких концертів йому хочеться взяти її і заспокоїти. Роздратовані і гнівні жінки дуже збуджують чоловіків.

До кожної людини потрібен індивідуальний підхід, але не кожному сподобається нашіптування вульгарностей. А ось невинні ніжності матимуть приголомшливий успіх!

Які саме слова можуть порушувати?

Виходячи з досліджень сексологів, є певні фрази, на які реагує мозок чоловіка особливим порушених сплеском гормону задоволення. І якщо застосовувати такі слова, то можна швидше досягти мети в порушенні.
Список слів:

 • ліжко;
 • ліжко;
 • насолоджуватися;
 • задоволення;
 • тіло;
 • хотіти;
 • пристрасно;
 • порушувати;
 • пестити.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади
Теми для збудливих фраз

Це основні слова. Список можна доповнювати своїми особливими словами, мають значення виключно для конкретної ситуації. Але і такого списку досить, щоб скласти збудливу фразу, наприклад, «Ти слідкуєш за своїм тілом так, як роблю це я? Доглядаєш за ним, пестиш його? ».

Всі слова і фрази, сказані статевого партнера, повинні звучати щиро і природно. Інакше вони можуть викликати подив і роздратування.

Розмова під час сексу

Інша категорія фраз, пропозицій і слів відноситься до тих, хто розмовляє під час сексу. Адже зовсім необов’язково мовчати, поки відбувається процес статевого акту, досить лише тихенько стогнати.

Для повного задоволення всіх почуттів потрібно задіяти і органи слуху.

Видавати звуки під час сексу і всіляко проявляти свої емоції, звичайно, дуже добре, але деякий розмова під час сексу може добре впливати не тільки на чоловіка, але і на жінку.

Про що буде доречно розмовляти в ліжку? Що краще за все сказати жінці, а що чоловікові?

Яким чином словами додати пристрасть в сексуальний контакт? Отже, для того, щоб секс вийшов пристрасним і приніс обом партнерам задоволення, потрібно подбати про те, щоб не говорити зайвого, а вставляти ті найпотрібніші фрази.

Читайте також:   Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Вчасно статевого акту розмовляти найкраще короткими реченнями, і тільки на тему сексу і ласк.

Фрази, сказані на ліжку жінкою

Дівчина в ліжку може думати про що завгодно, але найбільшою помилкою будуть питання, що не відносяться до статевого акту. Наприклад, категорично не варто питати чоловіка про те, коли він придбає нові туфлі або пальто.

Також не треба придумувати надмірно бундючні і довгі речення, які потребують боргом і доступному відповіді. Це можна залишити для процесу збудження партнера. Помилкою є і те, що дівчина розповідає під час сексу про сторонні речі, про своїх подруг або планах.

Тому все, що може бути сказано, – це короткі фрази і пропозиції.

Багато жінок роблять деяку помилку в складанні прізвиськ для своїх чоловіків, називаючи їх зменшувально-пестливо, на кшталт «зайчик, котик, пупсик, малюк».

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

У звичайному житті це може і добре працювати: чоловіки від цього мліють і розслабляються. Але ось в ліжку чоловік відчуває себе воїном, мисливцем, переможцем і, перш за все, сильним, а ніяк не “малюком». Тому краще звернутися до партнера зі словами – «мій лев»!

З жіночої сторони буде правильно говорити напрямні фрази, щоб врегулювати сексуальний контакт, наприклад, повідомити про наближення оргазму. Так буде доречно виглядати фраза: «Трохи повільніше, так, добре!» або ж «Поцілунок мої груди, тобі ж подобається вона!», «Увійди в мене глибше, різкіше!», «Я так люблю смоктати твій член, давай, я зроблю це!».

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Такого роду фразами, спрямованими на вчинення дій, жінка стимулює чоловіка.

Непогано і чоловікові не соромитися говорити те, що йому подобається, будь то брудні збуджуючі вульгарності або ж просто навідні фрази для дій.

Фрази, сказані на ліжку чоловіком

Жіночий мозок – дивна штука. Як відомо, жінки сприймають слова набагато тонше, ніж чоловіки.

Вони можуть порушуватися навіть від самої ненав’язливою фрази, тому чоловікам потрібно постаратися підібрати ключик до партнерці, щоб вгадати, від чого ж вона буде отримувати найбільше задоволення.

Тому, якщо чоловік розмовляє під час сексу, він повинен робити це так, щоб жінка «полюбила його вухами».

Перш за все, будь-яка жінка любить, коли нею захоплюються. У ліжку це особливо важливо. Компліменти про те, яка у неї гарні груди, сексуальні стегна, шовковисте волосся, як вона хороша в ліжку, – ось що принесе справжнє задоволення.

І ні в якому разі не варто згадувати дрібні недоліки на зразок прищика або ж зайвих складочок. Все це можна залишити для іншого часу, але не під час сексу.

Важливо звертатися до жінки з повагою і ласкою, тоді можна отримати саме приголомшливе задоволення. Наприклад: «Яка у тебе солодка і гаряча кицька, так і хочу в тебе скоріше увійти!» або «Твоя груди божественна, дай я її поцілую!».

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Деяких панянок можуть заводити жорстке і вульгарне ставлення і розмови. Але перш ніж використовувати таку гру, потрібно переконатися, що дівчина на таке не образиться, оскільки дехто сприймає грубі звернення занадто близько до серця. Тому з нецензурними словами і непристойними пропозиціями потрібно звертатися акуратно і з нагоди.

ВАЖЛИВО! Компліменти і захоплення, – ось що допомагає відчувати обом партнерам під час сексу впевненіше!

Як і в радах дівчатам, чоловікам теж потрібно спробувати озвучити свої бажання під час сексуального контакту. Наприклад: «Я так хочу увійти в тебе ззаду!», «Оближіть своїми солодкими губами мій член!». Такого роду пропозиції не тільки зможуть урізноманітнити статевий акт, але і додадуть пікантності в стосунках. Не обмежуйте свою фантазію!

Якщо з’явиться бажання поекспериментувати з брудними виразами, то краще за все безпосередньо поцікавитися у партнерки про те, як вона поставиться до вульгарності. Якщо вона погодиться, то можна спробувати кидати фрази на кшталт: «Хочу отшлепать тебе, ти погана дівчинка!» або «Відсмоктування мій член так глибоко, як ніколи раніше!».

Таким чином, можна зробити висновок про те, що кожна пара розмовляє під час сексу і може сама собі розробити певні кодові збуджуючі фрази і слова.

Можна, звичайно, користуватися тим, як говорять і під час сексу, і до нього інші пари, але все одно у кожного збудження буде індивідуальним. Якщо партнер розмовляє під час сексу, цю особливість можна направити в позитивне і стимулюючий задоволення русло.

Джерело: https://AnnaHelp.ru/seksologiya/chto-govorit-vo-vremya-seksa.html

Відносини підлог: чого не можна говорити чоловікові в ліжку?

 • Нерідко буває так, що все начебто йде добре – відносини розвиваються, секс відбувається регулярно і з задоволенням, але одне невірно сказане слово або фраза змінює все і ось чоловік вже затаїв образу, а то і зовсім відмовляється від близькості.
 • Що може поранити чоловіка, та так, що він почне сумніватися – а той знали що ви людина, з яким можна і хочеться йти по життю?
 • Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Відносини з чоловіком як з братом

У російській народному фольклорі є чимало прислів’їв і приказок зі змістом, що зводиться до того, що не все треба розповідати своєму чоловікові – є речі, про які краще мовчати.

Тому вголос захоплюватися чоловіками подруг, обговорювати інтимні подробиці їхніх стосунків і навіть в чомусь заздрити – недозволено. Це ж стосується милування акторами чоловічої статі і їх видатними частинами тіла.

Багато жінок вважають подібні розмови поверхневими, а порівняння безневинними, але це не так.

У нових відносинах поселяється привид старих

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Як правило, жінки не страждають амнезією, що стосується відносин з колишніми, і зберігають в пам’яті купу самих різних спогадів, які й озвучують, не обтяжуючи себе деталізацією, видаючи щось типу: «А ось у Васі живіт був меншим, він регулярно ходив в спортзал »або« а ось у Ігоря осічок в ліжку ніколи не бувало, він навіть говорив, що я його зачарувала, адже з іншими були, а зі мною – ні ». Найчастіше така поведінка жінки відбувається на несвідомому рівні, адже вона починає сумніватися у власній привабливості і б’є на випередження, не чекаючи докорів у відносинах з чоловіком і подальшого розладу.

Як повинен себе при цьому почувати партнер? Людина з нормальною самооцінкою і гідністю не стане терпіти суперництва, а вже боротися з примарами минулого і поготів. Розбиратися з охололі відносинами доведеться самій жінці і швидше за все, на самоті.

У сексуальних відносинах головне – не перестаратися

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Сексуальна революція свого часу просто перевернула свідомість людей, і ми до сих пір відчуваємо на собі її вплив, нерідко кидаючись з крайності в крайність.

Ось і багато жінок, начитавшись глянсових журналів і надивившись порнофільмів, йдуть в еротичну атаку, часто використовуючи весь арсенал підручних засобів з можливих.

Звичайно, не заважає час від часу додати в стосунки з чоловіком перчика, порадувавши його новим еротичним білизною або примірявши на себе костюм медсестри, але головне – щоб не вийшло, як у тому анекдоті, коли дружина вся разнаряженной чекає чоловіка в ліжку, а він замість приємного здивування запитав: «Ти що, замерзла?».

Секс-марафон або перевірка на міцність

Бравада чоловіків з приводу своїх здібностей цілком зрозуміла – кожен хоче здатися справжнім мачо і перевершити потенційних конкурентів за кількістю сполучень за ніч, але з чим пов’язано таке бажання у жінок? Вони ніби спеціально хочуть стерти задоволену посмішку з чоловічого обличчя питанням: «І це все?». Саме трагікомічна в даному випадку те, що жінки зовсім не мають потреби в другому, а тим більше третьому підході, адже вагінальний, а тим більше матковий оргазм відчувають всього одиниці, більшість же отримують задоволення від стимуляції клітора.

Тому скільки б не говорила жінка в нових відносинах, як важливо для неї багаторазово отримувати докази його любові, на ділі ситуація нерідко обертається на прямо протилежну, коли чоловік пропонує партнерці повторити, а вона відмовляється під різними приводами.

Так чи необхідно звукосопровожденіе?

Мова про пісню любові, яку починає жінка в ліжку. Неважливо, хто надихнув вас на такі подвиги, але краще не брати з них приклад.

І справа тут навіть не в тому, що доведеться червоніти перед живими за стінкою людьми, а в тому, що таке музичний супровід нерідко призводить до зворотного ефекту і не дає чоловікові налаштуватися на приємні відчуття.

Цим часто грішать жінки, створюючи нові відносини, адже дуже хочеться продемонструвати кавалеру свій невгамовний темперамент і таким чином його завоювати, але насправді це не має нічого спільного з темпераментом.

Незріла любов у відносинах і породжує такого роду прийомчики, а справжнє почуття видно за іншими ознаками – тому, як тіло партнерки відгукується на ласку, як жінка сама готова її проявляти. Ну а крики і подстегивания чоловік підсвідомо сприйме як підганяння, а подібна поведінка в спальні представники сильної статі не вітають.

Як важливо вчасно зупинитися

Неважливо, з якої причини ваш благовірний сьогодні не в формі – втомився на роботі або прийняв на груди зайвого, що відбилося на його здатності до еякуляції.

Що робити в цьому випадку? Мужньо терпіти і наглядово вичікувати, відчуваючи часом не найприємніші відчуття? Звичайно, можна і навіть необхідно зупинити цю гонку озброєнь і допомогти чоловікові з честю вийти з непростої ситуації, не вдаривши в бруд обличчям, але для цього необхідно підібрати особливі слова.

Неважливо, нові відносини у вас або тривалий роман – завжди можна м’яко і ніжно провуркотів на вушко партнеру що-небудь приємне, похваливши його і при цьому натякнувши, що вам потрібен перепочинок.

Кращим варіантом буде переключити увагу, щоб і чоловіка в конфуз чи не ввести і не продемонструвати своє небажання терпіти становище речей. Як варіант – можна допомогти партнеру єякулировать іншим способом, адже коли партнери люблять один одного, для них не існує перешкод в сексі.

Варіантів багато і всі їх можна використовувати, якщо є бажання зберегти добрі відносини і поза спальні.

Поговоримо про те, про се – розмови в ліжку про кохання

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Ох вже ці розмови в ліжку про любов, особливо після сексу! А що, якщо жінка любить поговорити прямо під час нього? Відносини з чоловіком можуть зайти в глухий кут, якщо в найвідповідальніший момент вона проситиме його сказати що-небудь приємне, гладеньке, будь-якої комплімент. Деякі йдуть ще далі і просять декламувати вірші. Звичайно, жінки люблять вухами, але вимагати від партнера неможливого теж не варто. Та й запитавши саму жінку, чи готова вона в предоргазменного момент на одкровення, навряд чи вона дасть позитивну відповідь.

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1234652018422581523/otnosheniya-polov-chego-nelzya-govorit-muzhchine-v-posteli/

23 сексуальних фрази, які ви можете використовувати, щоб ваш чоловік хотів вас

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиShutterstock Ні для кого не секрет, що чоловіки люблять розмови з сексуальним підтекстом, але жінки часто не підтримують бесіди на плотські теми зі своїми чоловіками і самі їх теж не починають.

Повірте мені: вашим чоловікам до жаху хочеться, щоб ви шепнули їм що-небудь еротичне. Але я розумію, що іноді жінкам важкувато це зробити.

Читайте також:   Як сказати дитині про розлучення: що можна і не можна робити батькам

Якщо вам подобається ідея завести свого чоловіка за допомогою розмови на сексуальну тему, але ви відчуваєте себе ніяково і соромитесь, не знаючи, як його почати, щоб це не прозвучало нерозумно, то ця стаття для вас! Я склала список збуджуючих фраз, які ви можете говорити своєму бойфренду, чоловікові або новому хлопцю, з яким ви тільки-тільки почали зустрічатися. Підбурю вас знаннями про те, як завести свого чоловіка, щоб він пам’ятав про вас (і про секс) цілий день, навіть коли вас немає поруч.

І один лише той факт, що це список фраз, які хтось може вважати непристойними, не означає, що ви не можете використовувати їх в СМС-ках або електронних листах.

Розкажіть йому про те, що вам в ньому подобається:

 1. Мені подобається дивитися на тебе, коли ти в цих облягаючих джинсах.
 2. Ти такий сексуальний, коли перевертався з місця на місце що-небудь важке, у тебе такі м’язи …
 3. Ти мене так заводиш, коли злишся …
 4. Я прямо млею, коли бачу тебе відразу після тренування, коли у тебе вся футболка пропотіла … це просто неймовірно.
 5. Коли я дивлюся в твої блакитні / зелені / карі очі, я відчуваю тремтіння в колінах.

Дражніть його тим, що запланували на сьогодні:

 1. Мені треба, щоб ти якомога швидше повернувся додому!
 2. Мені так хотілося б, щоб усіх цих людей навколо не було, щоб ми були одні; ну ти розумієш, про що я, правда? (Супроводьте ці слова лукавою посмішкою)
 3. Не можу дочекатися, щоб показати тобі, що я сьогодні одягла. Думаю, тобі це сподобається!
 4. Якщо ти будеш до вечора поводитися добре, то я зроблю тобі те, що ти так любиш (знову ж, при цих словах спробуйте йому багатообіцяюче посміхнутися).

Згадайте що-небудь, що він міг би робити з вами:

 1. Мені так подобається, коли ти зверху …
 2. Коли ти опановує мною, мене прямо в жар кидає!
 3. Я так хотіла б, щоб ти не випускав мене з рук цілий день!
 4. Для мене найеротичніше видовище – це вираз твого обличчя, коли ти зосереджений.
 5. Вчора було просто приголомшливо!
 6. Мені подобається, коли ти кладеш руки мені на голову …
 7. Я вся тремчу, коли ти хапаєш мене за волосся …
 8. Коли я торкаюся до тебе, мене немов вогнем обпікає.

Говоріть йому, що робити, коли ви разом в ліжку:

 1. Так, так, саме так і роби!
 2. Не зупиняйся!
 3. А тепер переверніть!
 4. Поцілуй мене!
 5. Повертаємося в ліжко, зараз же!
 6. Я дуже хочу побачити, яке диво ти будеш творити для мене сьогодні ввечері. (Просто ідеальна СМС-ка для різних випадків).

Тепер, коли у вас є деякі приклади подібних запальних фраз, поворушіть мізками щодо того, що заводить вас, а потім спробуйте завести його власними розробками.

Ось чотири простих способи придумати що-небудь своє:

 1. Подумайте про те, що особисто вас приваблює в ньому.

Що у вашому чоловікові заводить вас найсильніше? Це може бути його дупа, руки, обличчя або навіть ноги. Використовуйте відповідь на це питання як відправну точку, щоб придумати збудливу фразу, яка змусить його відчути ваші відчуття від неї на своїй шкурі (і забудьте про будь-які обмеження).

 1. Нехай він представить в подробицях, що станеться трохи пізніше.

Подражнити свого чоловіка за допомогою словесної прелюдії – опишіть (у всіх деталях), яке сексуальне дію ви запланували на сьогоднішній вечір. І використовуйте для цього самий інтимний тембр свого голосу!

 1. Розкажіть йому, що вас заводить.

Покличте на допомогу всю свою уяву, щоб описати йому, що б ви хотіли, щоб він зробив з вами, і додайте, скільки часу він повинен буде це робити. Якщо вже ви плануєте вечір любові, то дайте чоловікові знати, як вам це подобається!

 1. Просто говорите йому, що робити.

Найпростіший спосіб використання свого сексуального лексикону, поки ви розгойдується, – це командувати ним і прямо повідомляти, що він повинен робити. Будьте впевнені в собі і не бійтеся діяти агресивно; його заведе саме ваше ставлення до цього заняття.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Джерело: https://femmie.ru/23-seksual-ny-h-frazy-kotory-e-vy-mozhete-ispol-zovat-chtoby-vash-muzhchina-hotel-vas-137186/

Що говорити перед, під час і після сексу? Інтимний словник-розмовник

В яких би обставинах ви не опинилися зі своєю жінкою – будь то романтичне побачення в дорогому ресторані або спекотна ліжко в готельному номері з упаковкою сиаліса на столику біля ліжка – для неї завжди буде дуже важливий фактор вербального спілкування.

З чим це пов’язано? Тут немає ніякого секрету: вербальна комунікація для жінок є ключем до емоційної близькості, без якої, в свою чергу, ті не мислять заняття сексом.

У загальних рисах, якщо чоловік шукає емоційну близькість через секс, то жінка має потребу в ній, щоб захотіти сексу.

Слова, як відомо, можуть бути найпотужнішим афродизіаком. У зв’язку з цим знайома кожному по голлівудським бойовикам фраза «Все, що ви скажете, може бути звернено проти вас» має прямо протилежний зміст. Але, що саме слід говорити жінці в хвилини інтимної близькості з нею? І як говорити? Почнемо, мабуть, з відповіді на друге питання:

 • будьте щирі. Ви не повинні говорити щось виключно з джентльменських спонукань – мова тіла в будь-якому випадку видасть вас з головою;
 • будьте оригінальні. Ви можете не бачити різниці між «ти красива» і «у тебе гарні очі», але, повірте, вона є;
 • будьте лаконічні. Балаканина в ліжку – аж ніяк не кращий варіант.

Тепер – про головне: які слова ідеально підійдуть для кульмінації вашого романтичного побачення?

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, прикладиБудьте красномовні.

перед сексом

«Твої волосся прекрасні»

Будь-які компліменти фізичним характеристикам жінки дозволяють їй відчувати себе привабливою. Як відомо, жінки докладають титанічних зусиль для підтримки краси свого волосся, що зробить ваш комплімент приємним подвійно.

«Я втрачаю голову від твоїх пристрасних поцілунків»

Жінкам дуже важливо усвідомлювати свою бажаність для поцілунків. Коли ви в найвищому ступені оцінюєте її мистецтво цілуватися – це цілющим бальзамом ллється на її серце. Єдине, уникайте найвищих ступенів ( «твої губи найпрекрасніші): це приховано змусить жінку думати про тих губах, які ви цілували до неї.

«Мені так добре, коли я з тобою»

Зовсім не обов’язково говорити жінці якісь непристойності, що вважають своїм обов’язком багато чоловіків. Досить дати їй зрозуміти, наскільки вам краще з нею, ніж без неї. Будьте переконливі в вираженні своїх почуттів – і все ваше старання обов’язково окупиться приголомшливим сексом.

«Мені не терпиться ввійти в тебе»

Звичайно, ця фраза навряд чи буде доречна для першого побачення, але вона ідеально підходить для використання в ході попередніх ласк між добре знайомими один одному партнерами. Жінки бачать в цих словах зовсім інший зміст, ніж чоловіки. Вони сприймають це як пекуче бажання чоловіка відчути, як знаходиться у них всередині, відчути вологий жар їх утроби.

Під час сексу

“Я люблю тебе”…

Ця неоригінальна фраза переконує жінку в тому, що ви в даний момент знаходитеся думками і тілом саме з нею, а не літаєте в хмарах сексуальних фантазій за участю якоїсь інтернет-фітоняшкі.

трохи фактів

Смак піхви в нормі повинен нагадувати кисле молоко, оскільки основним представником вагінальної мікрофлори є лактобактерії.

Різні патологічні стани можуть змінювати органолептичні властивості піхви. Так, наслідком вагінального дисбактеріозу є лужні виділення, смак яких нагадує вже не кисле молоко, а соду.

А, наприклад, при вагінальному кандидозі смак виділень різко подкисляется.

«Мені подобається твій смак»

Жінки ставляться до своєї вагіни з тим же трепетом, що і чоловіки до свого пеніса.

У зв’язку з цим зрозуміло їх занепокоєння під час кунілінгуса: чи сподобається чоловікові її «пещерка? Ну а раз так, чому б нам не зробити пару комплементов її піхві? Використання «я-фраз» (на противагу «ти-фразам» на кшталт «твій смак чудовий») переведе ваш реверанс з розряду абстрактно-універсальних в ексклюзивні, що відносяться до вашого сприйняття конкретної жінки в конкретній ситуації.

«Уххх …»

Чи не стримуйтеся в прояві своїх почуттів. Бачити, як твій партнер шумно дихає і пристрасно стогне, і усвідомлювати, що це пов’язано безпосередньо з тобою – найкраща нагорода для жінки: таким чином вона бачить, наскільки вона збуджує вас.

«Ти чудова в цій позі»

Не секрет, що жінки під час сексу люблять спостерігати за собою з боку (як ви думаєте, чому вони надають таке велике значення наявності дзеркал в спальні?): Чи добре я виглядаю? Як виглядає моя груди (ноги, попа і т.д.

)? Розвійте занепокоєння своєї партнерки, і ви введете її в стан повного психологічного комфорту і гармонії, від якої залишиться всього лише один крок до оргазму.

А якщо вашій дамі буде добре, то і вам перепаде, будьте впевнені.

 • після сексу
 • “Це було чудово”
 • Запозичене англомовних «вау» в даному випадку навряд чи прозвучить органічно, тому для опису своїх посторгастіческіх емоцій краще використовувати нативну лексику, яка додасть вашій репліці зворушливою щирості.
 • “Спасибі тобі”

Ця воістину чарівна фраза є ключовою у формуванні сексуального післясмаку. Секс – найбільш цінний подарунок, який жінка може дати чоловікові. Так невже ж він не заслуговує слів подяки?

«Мені сподобалося, коли ти …»

Це на просто комплімент, але і вкрай важлива інформація, якої партнери повинні обов’язково ділитися один з одним, щоб в їх сексуальному житті запанувала повна гармонія.

Якщо ви є постійним читачем нашого сайту, то, напевно, вже вивчили статтю П’ять ознак, що з вами нудно в ліжку. Тепер же, після прочитання нашого сьогоднішнього матеріалу, ви можете впевнено сказати, що вам це вже точно не загрожує. Залишилося лише застосувати свої вміння на практиці. Успіхів!

Читати інші статті

Джерело: https://genericapteka.biz/chto_govorit_pered_vo_vremya_i_posle_seksa_intimnyi_slovar_razgovornik.html

Як порушити дівчину словами, щоб вона розтанула

Підтримувати «полум’я» любовної гри бажано і між зустрічами. У спокушанні на відстані хорошими помічниками стануть телефон і соціальні мережі. Але і тут існують свої правила.

1)  Малюйте образи в уяві.

Використовуйте слова так, щоб дівчина могла легко уявити картинку в своїй голові. Наприклад, говорите / пишіть не просто про «поцілунку», а про «пристрасному поцілунку в шию».

2) Задавайте питання правильно.

Розпитуйте подругу про речі інтимного характеру, які стосуються особисто до неї. Наприклад, запитайте: «Що у неї під одягом», «Наскільки м’яка у неї постіль».

3) Говорите / пишіть максимально просто і зрозуміло.

Намагайтеся використовувати короткі фрази.

4) При написанні смс або повідомлення не робіть помилок.

Маленька помилка не страшна, але ось абсолютно безграмотний текст не додасть очок в вашу користь.

5) Дражніть і підтримуйте інтерес.

Ставте маленькі виклики перед дівчиною і завжди закінчуйте бесіду так, щоб їй було що відповісти. Будьте оригінальним і цікавим, щоб їй не довелося нудьгувати.

6) Приділіть увагу своєму голосу

Всі вищевказані поради щодо інтонацій і тембру особливо важливі.

7) Не обмежуйтеся темами сексуального характеру.

Проявляйте також турботу про подругу, запитуйте про її справах, настрої.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади

Писати / дзвонити дівчині найкраще ввечері. Це дуже вдалий час для еротичних фантазій і пробудження бажання. Але фліртувати і підтримувати грайливий настрій рекомендується в будь-який час доби.

 • Як порушити дівчину в вконтакте? Для цього використовуйте інформацію, надану вище.
 • Чи можна порушити дівчину в листуванні? Можна, можливо. Головне дотримуватися всіх правил ведення переписки. Писати грамотно і від душі, щоб дівчина читаючи ваше повідомлення одразу змогла представити, яким голосом і з якою інтонацією ви ці слова говорите.
 • Як порушити дівчину фразами по смс? Приклад збуджуючих СМС:
  – Я представляю, як ти лежиш зі мною поруч, і я гладжу твою м’яку і бархатисту шкіру, цілую твої соковиті губи і чую запах твого волосся.
  – Не можу дочекатися, коли почую твій ніжний голос і доторкнуся до твоїх солодких уст. Швидше прийди до мене моя солодка цукерка.
  – Швидше б настав вечір! І я зможу тебе обіймати і цілувати, не боячись, що хтось нас побачить.

Читайте також:   Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Джерело: http://EvriKak.ru/info/kak-vozbudit-devushku-slovami/

Правила брудних розмов: що можна і не можна говорити в ліжку

У ліжку за домовленістю можливо все. Але якщо мова йде про брудні розмовах, є деякі pro і contra – що допустимо, а що вже за межею.

Ні: йти в нетрі
Коли розповідаєш свою фантазію або хочеш порушити його словами, не пускайся в розлогі міркування. Мистецтво постільних розмов – вони повинні бути короткими, щодо приємними і досить чітко описувати суть того, про що хотілося розповісти. Довгим описами місце в блозі.

Так: нести відповідальність
Ні, не контролювати все підряд, а представляти, до чого може привести розмова, і поступатися думку партнера. Наполягати на точному виконанні своїх бажань або не передбачається наслідки – це для початківців, а вам же напевно хочеться повеселитися, а не влаштовувати розборки.

Популярне: Це масло навіть корисніше риб’ячого жиру! Такий бюджетний і доступний джерело здоров’я

Ні: принижувати партнера
Найчастіше про це забувають чоловіки, але і тобі не варто проявляти сексистські нахили або презирливо висловлюватися про його можливості. Нехай не буде тобі його просто ходячим вібратором.

Так: називати один одного по імені
Ця дрібниця дуже зближує, особливо якщо ваші відносини ще не вимірюються роками. Секс – це не тільки фізична, а й емоційний зв’язок; нерозумно нехтувати тим, що нічого не варто, а цінується високо.

Ні: брехати
Дуже здорово, якщо ви обоє налагодили відвертий діалог, але уникай прямої брехні. Від неї пропадає пристрасть, і мало на світі таких речей, які здатні зіпсувати відносини швидше, ніж брехня.

Так: сказати партнерові про його привабливості
Жінки люблять вухами, як відомо, але і чоловіки не чужі компліментів на свою адресу. Особливо коли ви обидва в ліжку, без одягу, важко дихаєте, а гормони так і скачуть всередині ваших тел. Вчасно сказані приємні слова не тільки підвищать градус пристрасті, але і зблизять вас емоційно.

Ні: боятися
немає, зараз не час відігравати все назад і приймати місіонерську позу. Вигул сексуальних фантазій повинен закінчуватися хоч якимось варіантом їх втілення. Так що скажи йому, чого хочеш і як саме ти готова його осідлати. Поки ви погоджуєте побажання і робите те, що приємно, ця гра буде тривати і радувати вас обох.

Так: зробити все спонтанно
Домовлятися про брудному сексі не дуже зручно: від підготовки збивається настрій. Не варто хвилюватися, що ти не зможеш чітко пояснити свої бажання, просто нехай слова самі ллються з рота. Це набагато краще, ніж відрепетируваною або ретельно вимучував розмову.

Брудні слова в ліжку: що і як потрібно говорити, приклади Підписуйтесь на канал в Telegram

Джерело: https://ostrnum.com/pravila-gryaznyh-razgovorov-chto-mozhno-i-nelzya-govorit-v-posteli/

Чоловік секс-словник. Що говорити жінці в ліжку

Природа створила людину ласим до лестощів. Він чекає похвали після того, як попрацює з лопатою на грядках, виконає складне завдання начальства і, звичайно, хоче сподівається, що в ліжку буває неперевершений.

Дівчата хочуть чути про себе хороші слова цілодобово, і нехай вночі вони взагалі не змовкають. Головне, щоб звучало це щиро.

Потрібні слова допоможуть тобі зробити ваше сексуальне життя ще більш насиченою і пристрасною. Наївно вважати, що один завчений комплімент врятує будь-яку ситуацію.

Не треба запам’ятовувати заумні лінгвістичні конструкції, будь собою. Сила компліменту в його незвичайності, стислості і щирості.

«У тебе досконале тіло». Немає в світі жінки, яку б не турбувала її фігура. Зайвий кілограм, набраний за зиму, заважає відчути себе справжньою королевою. Навіть визнана всім світом топ-модель в запалі пристрастей мріє почути, як вона прекрасна. Дай їй знати, що тобі подобається її тіло, і вона з бажанням дозволить тобі вивчити його.

Коли говорити: не має значення. Ці слова доречні в будь-який час: до, під час і після сексу.

«Ти чудово робиш …» (все, що завгодно) Таке формулювання дає тобі простір для фантазії. Жінкам подобаються, коли їх зусилля знаходять відгук. Скажи, що вона неймовірно збуджує тебе – це допоможе відчути себе ще більш вільною і навіть зухвалою.

Коли говорити: хвали її під час орального сексу. Навіть якщо твоя подруга не дуже досвідчена в цьому питанні, підтримка необхідна. Дівчина прикладає всі сили, щоб тобі було добре. Дочекайся фінального насолоди і подякуй партнерку за задоволення.

«Я не можу від тебе відірватися!» Чарівна фраза, здатна розбудити навіть в скромниця тигрицю. Це просте речення діє на жінок сильніше, ніж довгі трактати про любов. Кожна хоче відчути себе бажаною, сексуальною і єдиною.

Коли говорити: коли вона вже збуджена, але ще не досягла оргазму. Ці слова заведуть її ще сильніше, і фінал буде незвичайним. Хочеш додати перчика? Прошепоти їй цю фразу на вушко в громадському місці: в автобусі, черги, вагоні метро.

«У тебе така сексуальна …» (частина тіла, якою пишається твоя подруга). Тут ти вільно говорити про все, що бачиш. Захоплюйся її грудьми і додай, що вона дуже сексуально вміє роздягатися. Попа, груди, ноги – правда у неї все чудово? Ось і говори про це частіше.

Коли говорити: завжди. Як тільки звернув увагу на її розкішний бюст – розкажи це вголос.

«Ми прекрасна пара». Чи не слова, а мрія будь-якої панянки. І якщо ти вирішиш озвучити їх вголос – довіру до тебе багаторазово зросте. Лише один тонкий нюанс: почувши цю фразу, більшість дівчат, немов по команді, починають мріяти про весільних бубонцями. Згоден – честь тобі і хвала. Не впевнений в рішенні, скажи це більш м’яко. Наприклад, ми з тобою ідеальні партнери в сексі.

Коли говорити: після пристрасного поцілунку, під час обіймів. Це прекрасна можливість проявити всю свою турботу і ніжність.

 • За матеріалами only4men.ru
 • Читайте по темі:
 • ТОП-5 найгучніших sex-скандалів в політиці
 • 10 кращих цитат про секс
 • Секс – ліки від гіпертонії!
 • Під час сексу не можна мовчати

Тисни! Підписуйся! Читай тільки краще!

Джерело: https://www.obozrevatel.com/news/2010/5/6/365576.htm

25 слів, якими можна блиснути в розмові

 • 25 осіб, які випадково спіймали удачу за хвіст
 • 20+ віртуозних обманів від батьків, які діти розпізнали, тільки коли виросли
 • Чому не варто витрачати гроші на біодобавки і мультивітаміни
 • 12 акторів, яким режисери перестали довіряти стоять ролі в фільмах
 • 19 улюблених цитат з «башорга», над якими ми сміялися як божевільні
 • 11 фактів про чоловіків, від яких очі на лоб полізли навіть у них самих
 • 15 твітів про жіночу солідарність, яка день у день робить цей світ кращим
 • 12 осіб, які всього за один рік змінилися до невпізнання
 • 25+ товарів c AliExpress дешевше ₽ 500, які стануть в нагоді в будь-якій життєвій ситуації
 • 16 випадків, коли незручна правда про людей в соцмережі перевернула їх життя догори дном
 • Я працюю стилістом і готова поділитися 11 хитрощами, які допоможуть виглядати шикарно
 • 6 переконливих причин не купувати одяг в магазинах мас-маркету, де ми всі одягаємося
 • Психолог відверто розповіла про те, що вихід із зони комфорту часом нехило переоцінюють
 • 11 застарілих прийомів виховання, від яких сучасні психологи хапаються за голову
 • Подивіться, які актори підкорювали жіночі серця в XX столітті і які зірки нам подобаються зараз
 • Як виглядають і чим займаються спадкоємці мільярдерів (Вони ламають стереотип про золоту молодь)

Джерело: https://www.adme.ru/vdohnovenie/25-slov-kotorymi-mozhno-blesnut-v-razgovore-664905/

«Серветка потрібна?» і ще 17 забійних фраз, які можна сказати і в ліжку, і за столом

У твіттері пройшов флешмоб: люди придумали десятки таких фраз, і це смішно. «Прибери телефон», «Ти – все?», «Спасибі». Звичайні слова, але як багато за ними приховано, якщо уявити собі, в яких обставин вони сказані. Наприклад, за столом. Або в ліжку.

Модель і діджей Юлія Нгуен влаштувала флешмоб в твіттері, запропонувавши передплатникам придумати фрази, які доречно прозвучать і за столом, і в ліжку.

придумайте фразу, яку можна сказати як в ліжку, так і на сімейній вечері

– Супер Нгуєн (@ ihavegot2b) 14 липня 2017 р

Для затравки Юлія сама запропонувала приклад.

серветка потрібна?

– Супер Нгуєн (@ ihavegot2b) 14 липня 2017 р

Читайте на MedialeaksУ Біллі Айлиш нова зачіска, але зірка не стриглася. Це привіт епосі 80-х і велика помилка стилістів

І понеслося. Відповідей десятки, не всі з них можна публікувати, деякі повторюються, а деякі – не дуже. Ми вибрали 17 кращих. Додавайте ще в коментарі в нашому паблік.

Я все, спасибі.

– Diman (@DimanRez) 14 липня 2017 р

Швидко підняте не вважається таким, що впало

– Polly Why (@menoirdieu) 15 липня 2017 р

Нінка, відмінний пиріг!

– MIKADO 帝 (@holy_mikado) 14 липня 2017 р

Чи не чавкай так голосно, будь ласка

– Віталік (@doublevit) 14 липня 2017 р

Кістлява дісталася.

– Антон Щерба (@LLLepba) 15 липня 2017 р

це потрібно руками

– анонімний ірраціонал (@tedyfox) 15 липня 2017 р

як пройшов день в школі?

– Nyuu (@Nyuu___) 16 July 2017 р

У мене голова болить

– тьфунатебя ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ (@Yuri_go_on) 15 липня 2017 р

Прибери телефон

– Катерина Бакірова (@KateBakirova) 18 липня 2017 р

волос попався

– Атмосфера ненависті (@na_rabote_FSB) 15 липня 2017 р

Чорний або зелений?

– Без реєстрацій (@borzovrom) 15 липня 2017 р

Дорогою не растраивайся, Все ж добре пройшло

– Lizzy (@Lilu_one) 15 липня 2017 р

Тебе що, нудить?

– ІРКА_МЯУ! ???? (@IRalyaYamA) 18 липня 2017 р

Ти все?

– самотня тюфтельки (@ eliseevruslan1) 15 липня 2017 р

дай спробую

– медова булочка (@marichouette) 16 July 2017 р

я скінчив

– Kirill Khorkov (@Kirill_Horkov) 15 липня 2017 р

І однозначно кращий варіант:

Я веган

– Рома Бордунов (@romabordunov) 15 липня 2017 р

Втім, цю фразу з однаковим успіхом можна вимовляти абсолютно в будь-яких обставинах.

Не менш забійний флешмоб влаштували користувачі твіттера в минулому році, правда, англійською: під хештегом #NameYourVagina ( «Назви своє вагіну») треба було писати назву останнього побаченого фільму. «Чудо на 34-ій вулиці» і «Королева пустелі» – далеко не найсмішніше, що можна було прочитати.

Коли інтернет просять відповісти на питання, вибрати ім’я або підкинути фразочек, він ніколи не підводить.

Всі пам’ятають історію про корабель для арктичної наукової експедиції, який за результатами опитування ледь не назвали Boaty McBoatFace.

А недавно сайт The Question запропонував поставити питання режисерові Федору Бондарчуку, і питання там були такі, що Бондарчук передумав відповідати, а редакція просто видалила всю тему.

Джерело: https://medialeaks.ru/2007dalex-salfetka-nuzhna-i-eshhyo-17-uboynyih-fraz-kotoryie-mozhno-skazat-iv-posteli-i-za-stolom/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *