Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Інтернет міцно увійшов в життя сучасної людини. Соціальні мережі, блоги, форуми, сайти знайомств дозволяють знайомитися і заводити стосунки, не виходячи з дому .

Зміст приховати

Любов по переписці змагається в популярності з традиційними живими відносинами, змушує прискорено битися серця, окрилює і дарує настрій . І найчастіше відразу завершується також стрімко, як і почалася.

Як здивувати дівчину на відстані? Практичні рекомендації ви знайдете на нашому сайті.

Чи можна закохатися по інтернету?

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Ви щодня спілкуєтеся з людиною, отримуєте на свою адресу компліменти і солодкі промови , здається, у Вас безліч спільних тем, однакові погляди, співрозмовник милий і чарівний.

Зароджується почуття . Це не любов, а скоріше симпатія, закоханість. Вас тягне до придуманого образу, а не до реальної людини, про який мало що насправді відомо.

Ідеальна картинка – плід уяви. Після зустрічі в реальному світі фантазії можуть розсіятися, людина виявиться менш привабливий, почуття підуть.

При більш сприятливому розвитку подій, якщо знайдеться підтвердження приємним враженням, спілкування продовжиться. І ось в цьому випадку, можливо зародження любові.

Якщо Ви або співрозмовник відмовляєтеся переносити знайомство з віртуального світу в реальний, вважаючи за краще насолоджуватися ілюзіями, можливо, у вашому житті на даний момент не все гладко, присутнє почуття незадоволеності.

Знайомства через інтернет. Як зрозуміти серйозність відносин? Думка фахівця:

Передумови до розвитку почуття

Які були передумови для виникнення почуття? Можливо це:

 1. Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханостіРозчарування . Романи в інтернеті – частий наслідок розчарованості в реальних відносинах. Після розставання, розриву людина деякий час не готовий до нових серйозних стосунків. Ще не отболела душа, що не забулося минуле. Переписка дозволяє підбадьоритися, відчути себе потрібним, і одночасно дає відчуття захищеного особистого простору, куди можна не впускати співрозмовника. При розладі в сімейному житті віртуальний флірт допомагає отримати бракуючі в життя емоції, додати в життя яскравих фарб, при цьому деяким вдається зберегти сім’ю.
 2. Особистісні особливості . Невпевненість в собі, комплекси з приводу зовнішності, фізичних вад, страх бути осміяним і відкинутим заважають знайомствам в реальному світі. Є люди закриті по натурі. Інтернет дає можливість познайомитися сором’язливим людям, домосідам і інтровертів, які не знають, як завести живе спілкування, які не люблять і не вміють знайомитися в життя.У любові по Інтернету все починається з розмов, вираження думок, з’ясування спільності інтересів і схожості світогляду. Зовнішність, соціальний статус відсуваються на другий план.
 3. Бажання отримати визнання . Сподобатися, почути схвалення на свою адресу, отримати позитивну оцінку своєї діяльності – це приємно. Якщо дані кроки лунають із боку незнайомої людини, неодноразово повторюються – це зачаровує і розбурхує. Нові знайомства ваблять тим, що дарують нову порцію захоплення. Людиною захоплюються, бажаючи отримати ще більше уваги і інтересу до своєї особистості, а там і до закоханості недалеко.

Відносини або ілюзія відносин? Основні проблеми в стосунках з інтернету:

Як налагодити відносини з хлопцем на відстані? Поради психологів допоможуть вам!

Що приваблює в листуванні з протилежною статтю?

Плюси віртуальних відносин:

 • Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханостіефект близькості. З співрозмовником можна поділитися секретами, розповісти особисті історії, виплеснути те, що близьким розповідати не хочеться. У відповідь можна отримати відгук на свої почуття, або мовчання і нерозуміння. До цього потрібно бути готовим.
 • повна свобода вираження думок, відсутність страхів і кордонів. Чи не червоніючи, можна писати на будь-які теми, дискутувати, обговорювати будь-які питання, нічого не соромитися.
 • не потрібно хвилюватися за зовнішній вигляд, невдалу зачіску або невиглаженний костюм. Співрозмовник Вас не бачить.
 • відстань не має ніякого значення. Ви можете спілкуватися з людиною з іншого боку планети. Якщо дозволяє мовний бар’єр. І відчувати себе з ним найближчими людьми.
 • право вибору. Вам вирішувати, з ким спілкуватися, а з ким взяти паузу у відносинах. Можна просто заблокувати наскучило або неприємного співрозмовника. У реальному житті це складніше – не завжди зручно і ввічливо говорити правду в обличчя.
 • наявність часу . В інтернеті не потрібно реагувати миттєво. У вас завжди є час придумати оригінальну відповідь на питання, подумати, що і як правильніше написати, щоб зацікавити особа протилежної статі, підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки.
 • можливість випробувати цілком реальні емоції . Вас може захопити радість, смуток, ніжність, захоплення, ревнощі. Все насправді.

Мінуси онлайн-відносин

Недоліки відносин в мережі:

 1. Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханостіУ Вас вкрай мало інформації про співрозмовника . Все що є – взято з його слів. Відносини засновані на вірі в те, що він говорить і як себе описує. У мережі кожен показує тільки те, що хоче. Коханець по листуванню буде непереливки своїх негативних якостей і рис характеру. А при очному спілкуванні все це обов’язково проявиться. Ваш герой може не бажати серйозних відносин, а відкрито брехати, самоутверждаясь за Ваш рахунок. Але в стосунках в інтернеті все побудовано на безумовному довірі.
 2. У листуванні люди часто пропонують про себе вигадану інформацію , прикрашають, наділяють себе неіснуючими достоїнствами, придумують нереальні подробиці свого життя. Особливо цим грішать співрозмовники з низькою самооцінкою: в інтернеті можна бути сильним, красивим, успішним, не рахуючи себе таким в реальності.Іноді на ділі партнер може виявитися іншого віку, і навіть статі. В інтернеті легко бути тим, ким не є насправді. Ніхто не помітить підміни.
 3. Ви самостійно додумувати риси характеру співрозмовника , приписуєте йому неіснуючі якості і створюєте нереальний образ. Ідеалізуючи свого героя, зробивши обранця самим-самим кращим, при реальній зустрічі можете сильно розчаруватися.
 4. Вас можуть розділяти величезні відстані. І якщо ви раптом вирішите перенести свою любов в реальну площину, це буде складно здійснити.
 5. Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханостіМожливе виникнення психологічної залежності. Вас постійно тягне до комп’ютера, не залишається часу на прогулянки, хобі, живе спілкування. Якщо в певний момент співрозмовник не виходить на зв’язок, Вам важко пережити його відсутність.
 6. Відносини по листуванню ілюзорні , в реальному житті партнери залишаються самотніми, або живуть не з об’єктами своїх палких почуттів, а зовсім з іншими людьми.
 7. Віртуальна любов може бути небезпечна. У мережі зустрічаються психічно неврівноважені і стурбовані люди.Якщо Ви все ж домовилися про перше побачення з хлопцем в інеті, обов’язково призначайте його в людному місці.

Залежність від соціальних мереж, віртуальна любов, інтернет залежність, психотерапія:

перспективи

Закохавшись по листуванню, людям хочеться зустрітися в реальності, і прожити довге і щасливе життя разом. Ось тут багатьох наздоганяє розчарування.

 1. Іноді балакучий, товариський співрозмовник після пропозиції зустрітися пропадає . Він весь час зайнятий, з’являється безліч важливих справ, на роботі аврал, сімейні обставини терміново вимагають переїзду в інше місто.Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості
 2. Якщо зустріч відбулася, часом не все проходить гладко. Людина може бути повною протилежністю створеного образу. Вам виявиться нема про що розмовляти. Відносини припиняються, Вас переповнює почуття образи і несправедливості.

Велика частина близьких відносин по листуванню відразу припиняється після першої реальної зустрічі. Протверезіння – частий підсумок перших побачень віртуальних коханців.

Випадки, коли інтернет-листування переростає в справжню любов, закінчується весіллям і створенням щасливої родини , трапляються рідше. Вони можливі, якщо знати як правильно себе вести і як спілкуватися, якщо Ви хочете продовжити відносини.

Міфи і трагедії віртуальної любові:

Чи можна відчувати людини на відстані? Дізнайтеся про це з нашої статті.

Поради психологів, як варто спілкуватися

Психологи рекомендують дотримуватися наступних правил:

 • Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханостібудьте собою. Не потрібно придумувати собі неіснуючих захоплень, брехати про соціальний статус, приписувати чужих досягнень. Якщо захочете зустрітися з об’єктом Ваших почуттів, брехня обов’язково розкриється. Це поставить Вас в незручну ситуацію. Та й хто ж захоче починати серйозні відносини з обману;
 • говорите не тільки про себе. Побільше цікавтеся співрозмовником, задавайте питання. Шукайте теми, цікаві вам обом. З зацикленими на собі особистостями не дуже хочеться продовжувати спілкування;
 • спілкуйтеся ввічливо і стримано. Намагайтеся не допускати помилок при листі. Вульгарність і безграмотність відлякують;
 • підключайте почуття гумору . Веселі жарти та вміння сміятися розрядять обстановку в разі незручного мовчання і пожвавлять листування;
 • будьте щирі, не потрібно грати роль і прикидатися. Чи не вивалюйте на співрозмовника свої проблеми, уникайте скарг на життя і на долю;
 • обережніше, в мережі багато дивних людей, аферистів і шахраїв. Чи не роздавайте бездумно свої особисті дані та номер телефону. Постарайтеся спочатку дізнатися співрозмовника краще;
 • не зациклюйтеся на любовному листуванню. Реальне знайомство виведе відносини на новий рівень. Чим швидше воно відбудеться, тим менше ви встигнете придумати один про одного. Не затягуйте, якщо відчуваєте, що знайшли близьку за духом людину, здатного змінити ваше життя, запрошуйте його на побачення.

Скільки може тривати закоханість?

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

 • Почуття до партнера по листуванню тривають рівно стільки, скільки Ви дозволяєте собі її підживлювати.
 • Закоханість може затягнутися на довгі місяці і навіть роки.
 • Можна тривалий час спілкуватися в інтернеті, плануючи майбутні побачення, обговорюючи схожість світогляду, але так і не зустрітися.

Реальна зустріч необхідна для розвитку відносин. Потрібен тілесний контакт, важливо бачити міміку, чути інтонацію, спостерігати реакцію на ті чи інші події.

Все це допомагає оцінити людини в реальному спілкуванні, відкрити для себе його справжній характер. Віртуальна любов вигадана, більшою мірою вона існує в уяві.

 1. Зв’язок, коли закохані мало знають один про одного, не бачаться, не стикаються, а лише кожен день пишуть один одному приємні речі, може зародитися, але в підсумку приречена на провал.
 2. Пам’ятайте, реальні відносини набагато повніше, яскравіше і багатогранніше любові по листуванню.
 3. Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю по переписці? 7 ознак:

Читайте також:   Як закохатися: способи впливу на свої почуття

Джерело: https://psyholic.ru/otnosheniya-polov/lyubov-po-perepiske.html

Закохатися по листуванню – чи реально це?

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Якщо в житті ми при першій зустрічі звертаємо увагу на обличчя, і одяг людини, то в інтернеті ми дивимося на аватарку. Інтернет зараз настільки міцно увійшов в наше життя, що 50-60% свого часу ми проводимо тут: в групах за інтересами, в новинних групах, на форумах і т. Д. Познайомитися з незнайомою людиною стало значно простіше, але людей цікавить питання: чи можна чи можна закохатися по інтернету? Та й не тільки в мережах, чи можна закохатися по листам, адже буває і таке.

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Що нас приваблює в листуванні з людиною протилежної статі

Чим нас приваблює інтернет? Він привабливий тим, що тут набагато легше, ніж в житті, можна познайомитися з людиною, і люди, які соромляться, або боятися познайомитися з жінкою, або з чоловіком в реальному житті – при бажанні завжди можуть знайти співрозмовника в мережах. І так як тут набагато легше спілкуватися (адже ти не бачиш людину, не дивишся йому в очі) – і хвилювання немає, адже ти в будь-який момент можеш вийти з мережі, і припинити спілкування.

Великий плюс відносин по листуванню – люди в мережі більш комунікабельні. Ти можеш завести тут розмова з будь-якою дівчиною, або хлопцем, і, якщо спілкування приємно вам обом – можна його продовжити.

У кожного з нас знайдеться безліч прикладів: знайомі люди після спілкування в мережі – зустрілися, і продовжують зустрічатися. Так чому так привабливо спілкування в інтернеті? І чи можна тут полюбити?

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

вибір

У людини, незалежно від статі, з’являється можливість спілкуватися саме з тими людьми, з якими йому буде це цікаво робити. У реальному ж житті їх можна було навіть і не зустріти.

Як би це цинічно звучить, але можна фільтрувати людей в залежності від їх інтересів, захоплень, зовнішності, соціального статусу, за умови достовірної інформації. Коли є вибір, то знайти супутника або супутницю життя стає набагато простіше.

Ви закохуєтеся в віртуальної людини, але можливо, що ця людина стане для вас реальним.

Відсутність кордонів в спілкуванні

У спілкуванні з допомогою листування можна обговорювати практично будь-які теми, які в реальному житті могли б опинитися під забороною через сорому, або незручності перед своїм співрозмовником. Існують люди, які ніколи не розкажуть вам про свої почуття і свого життя, дивлячись в очі, але вони здатні поділитися цим з допомогою повідомлень. Це обумовлено характером і темпераментом людини.

Незнайомій людині іноді простіше відкритися, ніж кому-то з близьких. Це схоже на спілкування в поїзді з незнайомим попутником: поспілкувалися, і кожен повернувся в своє життя.

контроль відносин

Коли ви спілкуєтеся з людиною за допомогою повідомлень, або листів – то ви можете контролювати ваші відносини так, як самі цього хочете. Наприклад, якщо вам людина перестала подобатися, можна просто припинити листування, що не відповідаючи на його повідомлення. Або, навпаки, ви відчуваєте, що ваш співрозмовник вам небайдужий, за допомогою повідомлення можна викликати у відповідь інтерес до своєї персони.

комфорт

Не потрібно ходити на побачення, щоб поспілкуватися з людиною, і розібратися, цікавий він вам чи ні. Це можна зробити в затишній домашній обстановці, навіть не дивлячись на те, що ви можете перебувати в різних містах або країнах. Така легкість спілкування – це великий плюс.

Чому по листуванню можна закохатися?

Перераховуючи всі переваги відносин по листуванню, може прийти усвідомлення того, що з її допомогою закохатися цілком реально і допустимо.

 • По-перше тому, що починаєш постійно спілкуватися з людиною протилежної статі, який дійсно цікавий і чимось притягує до себе.
 • По-друге, під час листування надається хороша можливість дізнатися внутрішній світ людини і спробувати зануритися в нього. Є люди, які можуть повністю розкритися тільки через текст в повідомленнях.
 • По-третє, такі параметри як час і відстань абсолютно не мають значення і ніяк не впливають на розвиток відносин в інтернеті.
 • По-четверте, в реальному житті вибір молодих людей або дівчат все ж обмежений певними рамками. В інтернеті ці рамки стираються, і з’являється можливість зустріти людину своєї мрії.
 • Якщо ти вже закохалася по інтернету – нічого страшного, це означає життя повернулося до тебе цікавою гранню. Почуття прикрашають, і роблять нас краще.
 • Кожна дівчина, яка закохалася по листуванню, знає, як цікаво і хвилююче буває мріяти і сподіватися на зустріч.
 • Але, не дивлячись на безліч переваг, які стосуються відносин по листуванню, недоліки в них також присутні.

Мінуси відносин по листуванню

 • Основна небезпека відносин полягає в тому, що вони можуть так і залишитися віртуальними, не ставши реальними. Спілкуючись один з одним тільки через повідомлення, дуже складно зробити перший крок, щоб запропонувати особисте спілкування, яке не буде пов’язано з інтернетом або мобільним зв’язком. Страх, в першу чергу, пов’язаний з тим, що люди бояться розчаруватися в реальному спілкуванні, в зовнішності, в характері і т.д. На жаль, якщо люди не зустрінуться наживо, то, швидше за все, віртуальний роман поступово ізжівёт себе, так і залишившись приємним спогадом.
 • Будь-яка листування, особливо з починаються відносинами, вимагає багато часу. Якщо співрозмовник буде цікавим, то з’являється бажання спілкуватися з ним постійно, ігноруючи всі інші справи і проблеми.
 • Коли люди тільки починають спілкуватися, то у них з’являється інтерес до спілкування, але, як тільки всі теми, що будуть обговорені, то і бажання спілкуватися може зникнути.
 • Виникаючі в повідомленнях конфлікти і невдоволення дуже складно вирішити, так як між людьми немає ні зорового, ні тактильного контакту, які могли б цьому посприяти.
 • Отримана інформація через листування може бути неправдивою. У реальному житті людина може виявитися зовсім іншим і зовсім не відповідати придуманому образу.
 • До віртуального співрозмовника з’являється прихильність, а іноді і почуття. У разі, якщо з яких-небудь причин листування припиниться, то емоційно це буде важко пережити, так як позбавлення будь прихильності залишає негативні почуття.
 • Якщо повністю занурюватися в таку переписку, то поступово можна втратити так званий навик «живого спілкування», а відновити його досить складно.

Підтвердженням тому, що любов по листуванню можлива, є багато історій друзів або знайомих, які розповідають про те, що листування привела до бурхливого роману в реальному житті або навіть до законної реєстрації відносин.

Коли починаєш активно спілкуватися з людиною, і розумієш, що починаєш закохуватися в нього, потрібно знати, в яке русло направляти свої повідомлення, щоб почуття сталь взаємними.

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Як правильно спілкуватися, якщо ви хочете продовження знайомства

 • Ваш гарний фото в профілі – запорука того, що познайомитися з вами захоче велика кількість людей. Подивіться на вашу сторінку іншими очима – може прибрати щось вульгарне, або дурне, і навпаки. Приберіть вульгарні, або занадто відверті фото. Не ставте в профіль своє Селфі перед дзеркалом – це нерозумно.
 • Якщо ви хочете виглядати людиною зі смаком – пишіть ті фільми, або книги, які дійсно дивилися, і читали. Не потрібно прикидатися супер просунутим співрозмовником, будьте собою – і інші це оцінять.
 • Спілкуйтеся з людьми стримано, не потрібно часто ставити смайлики, і тим більше недоречні лайка, і вульгарні вирази. Слідкуйте за орфографією – безграмотність нікого не прикрашає.
 • Будьте обережні – не роздавати направо і наліво свій телефон, і свої дані – в мережі багато шахраїв, і альфонсів. Як серед чоловіків, рідше і серед жінок.
 • Намагайтеся обговорювати загальні теми, шукайте те, що буде цікаво не тільки вам, але і вашому співрозмовнику. Якщо спочатку зробити це буде важко, то поступово розмова через повідомлення стане багатоплановим і цікавим.
 • Не потрібно концентрувати увагу тільки на себе. Такий егоїзм не тільки не зацікавить, а, навпаки, може вплинути на те, що людина припинить спілкування. Для того, щоб дізнатися, який чоловік, не потрібно боятися, і соромитися задавати йому питання. Вони можуть стосуватися навчання, роботи, захоплень, інтересів і т.д. На початку спілкування питань особистого характеру краще уникати. Їх можна притримати до того моменту, коли більше дізнаєтесь про своє співрозмовника.
 • Вмійте скористатися почуттям гумору. Хороші жарти, і вміння посміятися там, де доречно, тільки поліпшать вашу переписку і освіжать її.
 • У листуванні потрібно бути щирим, але, в той же час, бути відвертими з обережністю. У кожної людини є свої таємниці, які навіть в реальному житті, він розкриває далеко не кожній людині. У листуванні кордону стерті, і іноді хочеться довіритися своєму співрозмовнику. Не потрібно робити цього, поки не будете впевнені в тому, що змогли б це розповісти, побачивши людину, в реальному житті.
 • Не обмежуйте спілкування тільки листуванням. Щоб відносини стали справжніми, вони повинні вийти за рамки інтернету. Психологи не рекомендують листуватися більше півроку. В іншому випадку, віртуальне спілкування поступово себе ізжівёт, тому що не буде подальшого розвитку відносин.

Читайте також:   Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Полюбити людини можна в багатьох ситуаціях, навіть якщо ніколи не бачив його в реальності. Якщо вам подобається листуватися з ним, то шукайте способи його появи у вашій реальному житті. Це принесе вам ще більше задоволення і емоцій.

Джерело: http://HelpMyLove.ru/mozhno-li-vlyubitsya-po-perepiske

Чи можна закохатися в людину по листуванню?

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Зараз вже нікого не здивуєш історією про те, що деякі люди закохалися, спілкуючись по інтернету. Нічого дивного в цьому немає, адже ми живемо епоху повсюдної комп’ютеризації.

Хоча багато хто скептично ставляться до того, що закохатися, виявляється, можна і на відстані. І по листуванню. І ще Бог знає як.

Про те, чи можна по листуванню закохатися в людину пише http://otnosheniya-lyubov.ru з посиланням на www.b17.ru.

Як це, закохатися по інтернету?

Багатьом з нас, можливо, дивно чути, як це так можуть спалахнути почуття на відстані?

Так все просто !!! Варіанти знайомств різні: при першому ж знайомстві обмінюються електронними адресами, інтернет сторінками і т.д. Обмінялися кількома фразами і готово. Здається, прийшла любов! І виходить, що любов «з першого погляду»!

А може це любов?

Є вислів – час все покаже! І це дійсно так! Якщо удача посміхнеться вам, то сподобався людина виявиться вашим сусідом або хоча б з одного з вами міста.

Набагато цікавіше, коли  симпатія знаходиться на іншому кінці світу . Зіткнулися десь в метро, в електричці або в тролейбусі, познайомилися і на останній зупинці повтікали кожен в своє місто, а то і країну!

Радимо прочитати: Як закохати в себе чоловіка по листуванню

І ось тут вступають в силу все ті непереборні перепони, які належить подолати на складному шляху трансформації віртуальної любові в реальне почуття. Північні бесіди по скайпу – лише перша стадія в розвитку ваших відносин.

 • До речі, затягувати цю стадію надто довго не рекомендується!
 • Інтернет – велика сцена, на якій йде вічний спектакль, а ми виконуємо в ньому відведені нам ролі.
 • Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості
 • Проводячи разом довгий час в інтернеті, вам здається, що ви знаєте напам’ять біографії один одного, знаєте, що любить робити «ваш обранець чи обраниця», вам може здаватися, що ви однаково мислите, у вас одні інтереси і навіть більше, можете думати, що ваша душа відчуває ту людину!

Однак, багато людей в мережі виглядають більш привабливо, прикриваючись маскою ідеального образу. Вони розкуті, товариські, веселі, дотепні. А в дійсності – закомплексовані, нещасні і самотні, або більше, не чесні з вами!

Як не помилитися

Головне, не робити поспішних висновків. Задумайтесь, що буде, коли ви зустрінетеся «по-справжньому»? А чи бажає насправді ця людина з вами зустрітися? Або це «жест» уваги до вас? А може ця людина бачить в вас тільки одного і не більше?

Або ви як «запасний варіант» від самотності? Спитайте його!!! Відкиньте свою нерішучість, щоб в майбутньому ви не поранилися через ваших же ілюзій!

Радимо прочитати: Як почати відносини з хлопцем по листуванню

Що він відчуває до вас насправді? Часом, почуття закоханості не дає бачити істини! Можливо, трапиться так, що в момент істини відносне розчарування спіткає обох.

Коли зустрінетеся, придивіться один до одного уважніше. Загляньте в очі цієї людини! За які якості, проявлені при віртуальному спілкуванні, ви полюбили, як вам здається?

Втім, ласка, турбота і увага воістину творять чудеса! Але не витрачайте їх занадто щедро. Вам знадобиться набагато більше мужності і сили волі, щоб зберегти те, володарем чого ви стали.

Не потрібно думати, що віртуальні романи – суцільний обман. Просто хтось любить читати електронні книги, а хтось справжні, які можна тримати в руках, розглядати з усіх боків, відчувати запах сторінок і радіти, що в руках є така книга!

Чудеса бувають! Просто, бережіть свої почуття. Адже вони можуть стати в нагоді для чогось або когось сьогодення – живого.

Раніше ми писали про що говорити з чоловіком по листуванню.

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Джерело: https://otnosheniya-lyubov.ru/otnosheniya/mozhno-li-vlyubitsya-v-cheloveka-po-perepiske/

Закохалася по інтернету в чоловіка, якого ще не зустрічала в реалі

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

Привіт шановні читачі блогу Сампросветбюллетень!

«Я закохалася по інтернету в чоловіка. Тривало це все 7 місяців. Ми познайомилися на сайті знайомств, майже кожен день спілкувалися по скайпу. У нас багато спільного, ми однаково думаємо. Він живе в іншому місті і ми хотіли зустрітися в його відпустка.

 

Він говорив, що любить мене, хоче зі мною сім’ю і що для нього все вирішено. Я теж була впевнена, що це той чоловік, який мені потрібен. Потім він раптом став рідше виходити на зв’язок, я як серцем відчула, перевірила сайт знайомств, а він там весь час в онлайні і активний.

Я запитала його, що він не впевнений в нас, що його почуття змінилися? Він сказав, що любить мене, і скоро ми зустрінемося. Потім ми ще два рази розмовляли, він уже не згадував про зустріч. І ось уже два тижні він мовчить, не відповідає мені.

 

Я дуже переживаю через всього цього і мені більше не хочеться знайомитися. Не хочу знову відчути розчарування », – пише Ірина.

«Я познайомилася в інтернеті з чоловіком з Німеччини, сама живу в Києві. Ми завжди були на зв’язку, він писав мені в чаті, дзвонив, вечорами сиділи з ним в скайпі. Через два тижні листування по інтернету він зізнався мені в коханні. Я спочатку не хотіла до цього серйозно ставитися, сказала, що рано про це говорити до зустрічі.

 

Але він дуже образився, і сказав, що говорить, то що є. Потім я і сама стала проходити випробування до нього сильні почуття, виходить, що закохалася по інтернету в чоловіка, якого ніколи не зустрічала в реальному житті. Він запланував приїхати до мене через два місяці, і за ці два місяці спілкування я вже так до нього прив’язалася, що не уявляла життя без нього.

Потім в останній момент він сказав, що у нього захворіла мама, їй будуть робити операцію і він повинен їхати до неї, і що він переніс дату прильоту. Він поїхав до мами і більше не виходив на зв’язок. Я відчуваю себе розбитою і обдуреною. Не розумію, як можна ось так от все обірвати.

 

Не знаю, як тепер прийти в себе і почати все спочатку, руки опускаються, вже не зможу нікому вірити », – пише Ліза.

Віртуальне життя в режимі реальних відносин

Закохатися по інтернету в людини, якого ви ніколи не бачили – звучить неймовірно. Але як психологу в своїй роботі мені, насправді, часто доводиться стикатися з такими закоханостями.

Виглядає це приблизно так. Жінка починає відчувати «хімію» під час інтенсивного інтернет спілкування, відчуває потяг і тугу. Зазвичай а такому спілкуванні відбувається обмін обіцянкам, душевні одкровення, відкриття своїх почуттів. Всі переживання, які відчуває жінка, цілком для неї реальні.

Вона починає відчувати себе в режимі реальних відносин, відчуваючи, що вже емоційна пов’язана зі своїм віртуальним обранцем. Вона чекає віртуального спілкування, живе ним, воно займає її помисли. І що ще гірше, вона починає вкладати в ці уявні відносини свою енергію, свої сили, свої емоції, свою душу.

Якщо спілкування по інтернету переходить в реальне з’ясування стосунків і почуття жінки підкріплюються, то інтернет закоханість просто отримує своє продовження в романтичній історії двох людей.

Проблема виникає, коли ваш візаві тягне з реальною зустріччю, раптом починає пропадати або зовсім зникає і його незрозуміле відсутність залишає вас з розбитим серцем. Ви задаєте собі питання: а що це було? Хіба можна так просто все обірвати? Чому чоловік зник? Ви віддали цього спілкування і надіям стільки сил і енергії, що тепер відчуваєте себе емоційно виснаженою.

Багатьом жінкам після віртуальних розчарувань потрібно не менше часу для відновлення, як і після розриву відносин.

Так чому одні жінки здатні закохатися просто по спілкуванню в скайпі або чаті, а інші вважають за краще розвивати свої почуття грунтуючись на реальних вчинках чоловіки?

Миттєве задоволення потреб

У нас всіх є потреби кохати і бути коханими, і ми по-різному задовольняємо ці потреби. Хтось свідомо вибирає підходящого чоловіка, спираючись на його якості і реально пережитий спільний досвід, і вже в побудованих відносинах знаходить задоволення потреб в любові.

Хтось задовольняє свої потреби імпульсивно, без усвідомлення, під впливом моменту і обставин, коли підвернулася можливість докласти до чогось свої незадоволені почуття.

І спілкування з приємним чоловіком по інтернету найкраща для цього можливість.

Ви можете тут же отримати задоволення потреби в емоційної прихильності, дозволивши своїй фантазії вільно летіти за словами чоловіка.

На якийсь час ви відчуваєте задоволення потреби в любові, почуття вас окриляють і ви прямуєте за ними, даючи себе захопити надіям і мріям. На жаль, ризик глибоких і хворобливих розчарувань при такому підході надто великий, оскільки все ще не створено надійного і здорової основи для щасливих стосунків.

А може це початок чогось більшого?

Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

 • Інтенсивні розмови і обіцянки по скайпу або в чаті, по телефону або електронній пошті створюють у жінки ілюзію, що вона вже в реальних відносинах або як багато говорили мені в таких випадку, що це «початок чогось більшого».
 • У наш час інформаційних технологій, коли можна досхочу знайомитися і спілкуватися в віртуальному просторі, грань між реальним і віртуальним для багатьох вже розмита.
 • Давайте подивимося, чим відрізняється початок чогось більшого від віртуальних фантазій.
 • Реальні відносини від фантазій відрізняються тим, що вони завжди прогресують, рухаються вперед і розвиваються в реальному житті, а не у віртуальному середовищі.

 

 1. Зараз багато відносин починають свій розвиток з віртуального середовища в реальне життя.
 2. Початок чогось більшого – це реальні інвестиції чоловіки:
 3. – часом: він планує зустрітися, він організовує вашу зустріч, він витратить свій час на те, щоб дізнатися вас краще;
 4. – ресурсами: він витрачає кошти на ваші побачення, задіє свій творчий потенціал, почуття гумору, свій творчий хист.
 5. Любов вимагає час на розвиток, і навіть якщо почуття розвиваються стрімко, це відбувається, коли ви спілкуєтеся лицем до лиця, а не по комп’ютеру.

Якщо ви занадто поспішаєте з розмовами про любов, про плани на спільне майбутнє, про шлюб, ці теми втрачають свою «святість» і серйозність. Тут вже має місце дитяче сприйняття цих тем, коли дві дитини в грі віддаються фантазіям про майбутнє, не маючи на увазі ніяких наслідків або реальних дій, для досягнення цієї фантазії.

Що робити

Не плутайте спілкування з відносинами. Чи не інвестуйте свої емоції в людини, з яким ще жодного разу не зустрічалися. Є багато чоловіків в мережі в пошуку своєї другої половинки, але також досить і тих, хто не здатний на реальні дії і задовольняється віртуальними фантазіями.

Якщо у чоловіка дійсно є інтерес і потенціал, він знайде можливості зустрітися з вами, як би далеко від вас він не жив.

До тих пір, поки чоловік не зробив реальних кроків, будьте відкриті для інших варіантів, давайте іншим чоловік шанс дізнатися вас. Чи не фокусуйте всю свою увагу лише на одному кандидатові.

Закоханість у віртуального шанувальника і підміна реальних відносин віртуальними може насправді принести більше болю, ніж користі. Це у ваших же інтересах здраво дивитися на речі, і не робити поспішних висновків про глибину і інтенсивності почуттів чоловіка, поки вони не виявляться в реальному житті.

Удачі вам і до швидких зустрічей на сторінках Сампросветбюллетеня!

Робот вибрав для вас інші статті на схожу тему:

Джерело: http://dating-zamuzh.ru/blog/znakomstva-s-muzhchinami/vlyubilas-po-internetu.html

Ответы@Mail.Ru: Можливо закохатися по листуванню? (Всередині)

Таке звичайно буває також як і дружба. Але швидше за все це закоханість, а не любов. ційна любов це щось. Одна умова якщо в любілась в електронного людини. Не треба зустрічатися в реальності. Потомучто можеш розчаруватися. Хоча все може бути це життя.

але справжня любов пізнається тільки при живому спілкуванні.
Два незнайомих людини
Випадково зустрілися в мережі …
Один сумував, шукав ради …
Інший любов хотів знайти. Один з одним довго говорили
Намагаючись дружбу завести,
Все один про одного впізнавали
І дуже зблизилися вони. Один-забув про свій смуток
Він розуміння знайшов …

Інший закохувався потроху
Але слів він потрібних не знайшов. Всю ніч вони проговорили
І були щасливі вони.
І знову в чат потім поспішали,
Так пролітали ночі …. дні І ось питання: Що за наука?
Що в Вірт так зближує нас?
Коли не бачачи людини,
Ти даруєш багато милих фраз. Ти розумієш…

що він близький
І ти сумуєш чому?
І знову включаєш свій комп’ютер
І знову в чат поспішаєш до нього.

ти не закохалася, просто для тебе його образ -це ідеал і ви дуже зблизилися за цей час, але це всього лише симпатія, ось якщо побачиш його, і він тобі дуже сподобається, то точно любов ….

у мене точно така ж ситуація …

Неа, не можна, ти накручуєш собі !! ! всюди багато нормальних хлопців, і не тільки в іншій країні, і ти знайдеш – я впевнена! Успіхів!

Закохатися можна …. толь ось майбутнє – врят …

Закохатися можнокак завгодно !! ! По листуванню. після першої розмови. першій зустрічі. фотографії. А що касаеться (що робити) Запроси його вгості приїхати, ну або сама зберися і поїдь!

Можна .. і ще як можна !!! Біжиш, як божевільна з роботи до цього ящика, щоб швидше включити і подивитися чи є лист від милого, а може він зараз сам на сайті ?? .. Моя тобі порада дістань книжку і прочитай під назвою “Самотність в мережі» .. Януш Леон Вишневського … Не пожадеешь .. книга супер і як раз на цю тему .. там любов шалена ..

Взяти себе в руки)))))))))))))) Це ж ілюзія, сон)))))))))))) Ти можеш закохатися в людину, побаченого уві сні?))))) )))) До чого ж ми жінки-романтична натура, нас б’ють, б’ють, вчать, вчать, а наш романтизм ні знищимо. Етім- то і привертають Російські жінки чоловіків всього світу.))))))))))) Наша віра в любов незнищенна, наше бажання щастя-вічно, поки існує цей світ!))

Можливо, ще як можливо !! ! (Джерело: досвід) :-))
При реальної зустрічі все набагато скромніше оказиватся. Так що, краще не захоплюватися сильно, щоб не бути в шоці від розчарування. 🙂
А що робити вже за фактом того, що сталося? Набратися терпіння і чекати … Все пройде пройде і це! (Премудрості Царя Соломона)

Закохатися по листуванню можливо, дуже навіть – тільки перенести щастя в реал, частіше за все, не виходить. Ти ж не в людини закохалася, а в образ з листів. І справа не в тому, що він обманює.

Просто в житті все по-іншому, а в листах ми найчастіше хочемо здаватися краще, ніж ми є, і не кого-то хочемо в цьому переконати, а самих себе.
А що робити.. . Ну, спілкуйтеся і далі, якщо це вам обом приємно. А що, тобі в реалі без хлопця взагалі ніяк? Ну побудь ще без хлопця.

Взагалі, якщо і з того боку якісь почуття є, то ви, може, і зустрінетеся. А якщо ні – значить, не так було і треба.
Якщо не терпиться – запитай безпосередньо, «що далі? «

можливо … можна … але ні до чого … т. к. згодом розумієш, що спілкування в реалі, це набагато цікавіше, інтимніше, ніж по листуванню …))) … живи і віртуальністю, просто пам’ятай, що в даній ситуації найголовніше – чуства, які відчуваєш до людини …

тепер і подумай, як ти можш відчувати чуства, ес у вас з людиною не було навіть і легкого безпосереднього знайомства … це принаймні нерозумно … пройде час, і пнімаешь, що ця була всього лише закоханість, закоханість в той образ, який ти се представила.

..

Вітання!!!! У мене та ж ситуація так що я дуже радий і якщо все буде супер пупер то сьезжу до неї. А люблю її я шалено і мені як то плювати на оточуючих дівчат. Є тільки вона і все.

зустрічаюся з хлопцем по мережі вже 4 роки, чекаємо його 18-річчя що б він приїхав … все відмінно скайп, вк … думаю все вийде

Це можливо, але якщо сильно захотіти. Я 2 роки листувалася з хлопцем. Він мені дуже подобався. Його чесність, щиросердність, доброта, вміння дати добру пораду. Ми з ним мріяли про те, що коли мені буде 19, йому 21- ми з ним зустрінемося. Але пізніше ми про це забули, т. К. Він жив в Україні, а я в Росії.

У мій день народження, він подзвонив і запитав: «Як дійти до свого дому» Я йому сказала. Тільки через годину я зрозуміла суть питання. Хтось подзвонив у двері і я пішла відчиняти двері. На порозі стояв Він. Я розплакалася і почала обіймати його. Він переїхав в моє місто. Ми стали разом гуляти, ходити в гості і т. Д.

Зустрічаємося вже 2 рік)

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/18752457

6 точних ознак, що людина закохана, але приховує це

 • 35 секретів, про які розповіли працівники готелів (Деякі – анонімно)
 • 16 осіб, які замовили в мережі звичайний товар, а отримали непередбачений сюрприз
 • Тест: Виберіть зображення і дізнайтеся, про що говорить ваш несвідомий страх
 • Працівники сфери обслуговування розповіли про найбільш дратівливих вчинках людей, з якими їм доводилося стикатися
 • Ми намалювали 7 котів, кожен з яких втомився по-своєму (Ви точно знайдете свою споріднену душу)
 • 19 осіб, у яких на все знайдеться залізний аргумент
 • 19 безпардонних котів, які точно знають, хто в домі господар
 • 30+ тварин, яких природа зліпила з того, що було
 • Чому ми таїмо образи на батьків, які чесно намагалися виростити нас хорошими дітьми
 • 18 вчинків, які здатні розбудити звіра навіть в людях з ангельським терпінням
 • 4 неочевидних фактора, які впливають на інтелект дитини ще в утробі матері. Про них не розповість жоден доктор
 • 9 відомих полотен, за якими ховаються історії серйозніше, ніж в гостросюжетних романах
 • 18 осіб, чиї саркастичні коментарі завжди б’ють точно в ціль
 • 26 зовсім академічних фактів про оперу і балет, які дозволять блиснути ерудицією в антракті
 • 14 твітів про карколомної кмітливості, якої варто опанувати кожному з нас
 • 15 незручних СМС-листування з вкрай непередбачуваним фіналом

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/6-vernyh-priznakov-chto-chelovek-vlyublen-no-skryvaet-eto-1557065/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *