Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Як поводиться чоловік коли не хоче показувати почуття: чому чоловіки часто приховують почуття + таємні ознаки його кохання + невербальні знаки, що вказують на зацікавленість вами + 13 малопомітних знаків, які розкривають його ставлення + поетапне керівництво, як виправити ситуацію + аналіз ситуації до і після.

Зміст приховати

«Що він відчуває по відношенню до мене?», «Чому він так подивився на мене?», «Що значила його посмішка?» – напевно кожній дівчині знайомі ці питання. А виникають вони тому, що чоловіки просто не звикли говорити про своє ставлення до нас відкрито і прямо.

Давайте ж розберемося, як веде себе чоловік, коли не хоче показувати почуття!

Чому чоловіки приховують свої почуття?

Чоловік від природи сильний, тому йому складно виявляти почуття.

Як дізнатися чи любить тебе хлопець?

Чоловіків з дитинства вчать тому, що не можна відкрито проявляти свою образу, страх, слабкість. Власне кажучи, це нам в них і подобається! Однак, коли мова заходить про романтичні стосунки, представники сильної половини людства нерідко губляться, не кажучи про те, що відчувають. Чому так відбувається?

Тому що в процесі відвертості в організмі чоловіка спостерігається великий викид адреналіну. Цей гормон як не можна до речі стане в нагоді в процесі відповідальної роботи, нападу або захисту, фізичної активності. Але в момент душевної бесіди він буде зайвим.

Саме тому чоловіки намагаються уникати відвертих бесід на тему «А ти мене любиш?». Тобто, всьому виною еволюція. Саме вона «запрограмувала» представників сильної половини на активні дії із застосуванням сили, а почуття, навпаки, притупила. І це, треба сказати, добре.

Уявіть емоційного чоловіка, скажімо, на полюванні. Убивши зайця, він би плакав над його бездиханним тілом і намагався оживити.

До речі, саме з проявом емоцій деякі вчені пов’язують тривалість життя. За їх словами, жінки тільки тому довше живуть, що не стримують своїх справжніх почуттів.

Вони можуть розплакатися, де завгодно: в торговому центрі, на робочому місці, в парку на лавочці. І навряд чи це видовище когось здивує.

Тоді як, якщо на місці жінки виявиться чоловік, перехожі точно запідозрять в ньому психічні відхилення.

Ознаки любові і симпатії

Перш ніж розбиратися в почуттях чоловіка, давайте навчимося відрізняти такі поняття, як любов і симпатія. Погодьтеся, дівчата, ця навичка дуже навіть стане в нагоді нам у житті!

ЛюбовьСімпатія

Любов є сукупністю кількох сильних почуттів: поваги, інтересу, закоханості і емоційної прихильності. Симпатія виникає в тих випадках, коли ви позитивно ставитеся до людини. Він викликає в вас непідробний інтерес і бажання проводити разом більше часу.
Для любові характерно повна довіра іншій людині. Ви можете відкритися йому, не сумніваючись в його порядності. Якщо ви відчуваєте симпатію до людини, ви не станете присвячувати його в тайники своєї душі. Щось ви здатні йому розповісти, а про щось будете мовчати.
Якщо між вами виникла справжня любов, ви незабаром почнете думати про спільне майбутнє. Загальні плани, перспективи і мрії – то, що характеризує справжню любов. Перебуваючи в стані закоханості і симпатії, ви не будете забігати в своїх мріях сильно наперед. Як пройдуть ваші загальні вихідні – максимум, про що ви можете задуматися.
Здатність піти на компроміс. Коли ви по-справжньому любите, ви готові пожертвувати власними інтересами заради інтересів близької людини. При цьому ви будете робити це абсолютно безоплатно, не чекаючи подяки і не ображаючись на партнера. Закохавшись в людини, ви все одно будете відстоювати власні права в конфліктній ситуації. Вас будуть турбувати ваші власні інтереси, а інтереси партнера відійдуть на другий план.

Зверніть увагу: багато людей плутають любов із закоханістю унаслідок сильної пристрасті. На їхню думку, загострення пристрастей, емоційні «гойдалки» і є ознакою справжніх почуттів. Однак це не так. У більшості випадків пристрасть і закоханість проходять через два-три роки спільного проживання. І якщо в парі не було нічого, крім цієї пристрасті, то відносини зазнають краху.

«Приховані» знаки: як поводиться чоловік коли не хоче показувати почуття?

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Навіть той хлопець, який вміло приховує свої почуття, все одно видає себе.

Всі чоловіки різні, але є ряд ознак, які будуть видавати його почуття до вас:

 1. Бажання доторкнутися. Коли чоловік по-справжньому закоханий, він буде намагатися доторкнутися до вас. Це може виражатися як у випадкових торкання, на зразок зіткнення в дверному проході, або ж носити більш конкретний і відвертий характер: поцілунки, обійми.
 2. Бажання піклуватися. Закоханий чоловік буде всіма способами намагатися оточити вас теплотою і турботою. Причому починається це накинутим на ваші плечі піджаком і закінчується рішенням проблем з протіканням труб у вашій квартирі.
 3. Бажання підняти настрій. Тут в хід йдуть усіма дівчатами улюблені квіти і подарунки. Чоловіки прекрасно знають про нашу романтичною природі, тому будуть всіляко намагатися потішити її.
 4. Бажання бути краще. Якщо ви дійсно «зачепили» чоловіка, він буде намагатися бути краще для вас. Піде в спортивний зал, кине палити, змінить свій імідж.
 5. Зоровий контакт. Коли чоловік закоханий, він буде постійно шукати ваш погляд. Саме по погляду і можна зрозуміти, що ви йому зовсім небайдужі.

Які невербальні ознаки говорять про почуття чоловіка?

Отже, ми вже зрозуміли, що чоловіки в більшості своїй вважають прояв почуттів ознакою слабкості. Однак це зовсім не означає, що цих почуттів у них немає, просто вони вміло маскують їх.

Але якщо ми, жінки, будемо більш уважні, зможемо виявити головні невербальні ознаки його захопленості:

 1. Постава і хода.

  Закоханого чоловіка видно здалеку: його хода стає легкою, що летить, він може навіть злегка пританцьовувати. При цьому на питання друзів: «Що трапилося?» він буде відмовчуватися. Постава закоханого чоловіка також зазнає помітних метаморфоз: він вирівнюється, розправляє плечі, подає груди вперед.

 2. Положення тіла.

  Під час розмови з вами закоханий чоловік буде повертатися до вас всім корпусом. Це ознака поваги і бажання зробити на вас гарне враження.

 3. Порушення вашого особистого простору.

  У кожного з нас є власне особистий простір. І якщо ви стали помічати, що чоловік все частіше виявляється в ньому, знайте: ви йому дуже подобаєтеся. Порушення їм вашого особистого простору можна розцінювати, як бажання зблизитися.

 4. Настрій.

  У закоханого чоловіка значно змінюється настрій. Він раптом стає веселим, активним, зайве доброзичливим. Все в його поведінці говорить про те, що він закохався.

 5. Незалежність.

  При цьому закоханий чоловік намагається приховати свої почуття, роблячи вигляд, що ви йому абсолютно байдужі. Він буде активно контролювати частоту своїх поглядів в вашу сторону, намагаючись дивитися якомога рідше. Згадайте шкільні часи: хлопчик, якому подобається дівчинка не стане говорити їй про це відкрито, а просто з усієї дурі смикне за косичку.

13 дрібниць, які вказують на його непідробні почуття

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

 • Якщо більшість з цих тверджень характеризують ваші відносини, значить, він вас любить.
 • Крім невербальних ознак закоханості, є ряд дрібниць, які говорять про те, що він вас любить.
 • Прослідкуйте, скільки із запропонованих фраз актуально для вас:
 1. Він з ентузіазмом підтримує всі ваші пропозиції, навіть якщо вони свідомо не кращі.
 2. Він прагне опинитися з вами якомога ближче.
 3. Іноді вам здається, ніби чоловік розуміє вас з півслова.
 4. Він часто торкається до вас, іноді без особливої ​​на те причини.
 5. У вашій компанії він завжди більш активний, ніж коли вас немає поблизу.
 6. Він знайомить вас зі своїми друзями і навіть сім’єю.
 7. У разі сварки він першим робить крок назустріч, прощаючи вас за можливу запальність і неправоту.
 8. Він щиро цікавиться вашим життям і всім, що в ній відбувається.
 9. У всіх ситуаціях, коли вам необхідна допомога, він виявляється поруч.
 10. Він робить сюрпризи і якісь приємні дрібниці, які змушують вас посміхнутися.
 11. Він часто робить те, що раніше було абсолютно йому не властиво.
 12. У розмові він іноді хвилюється.
 13. Він готовий скорегувати свої плани, щоб побачитися з вами навіть в завантажений роботою день.

Зверніть увагу! У компанії чоловіка, який відчуває до вас справжні почуття, ви будете відчувати себе найкрасивішою, розумною, доброю, успішної в світі. Ваша самооцінка злетить до небес, і буде надаватися там кожен раз, коли він буде поруч.

Що робити, щоб чоловік почав говорити про свої почуття: покрокова інструкція

Жінки нерідко скаржаться на те, що їх (або поки не їх) чоловіки не вміють або просто не хочуть говорити про свої почуття. Це ображає їх і змушує відчувати себе нелюбимими.

На захист чоловіків скажу: вони роблять це не з неповаги або відсутності почуттів до вас. Освідчення в коханні сприймається чоловіком, як прояв слабкості. Але в наших силах пояснити своєму коханому, що це зовсім не так.

Що ж потрібно робити для того, щоб він почав говорити про свої почуття?

ШагіОпісаніе

Крок №1. Не чекайте швидкого ефекту.Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів Дорогі дівчата, вам варто зрозуміти: негативне ставлення до прояву власних почуттів формувалося у чоловіка протягом довгих років. Тому будьте готові до того, що швидкого результату ви не дочекаєтеся. Наберіться терпіння і дайте своєму коханому можливість розкритися.
Крок №2. Позначайте почуття чоловіка.Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів Побачивши, що чоловік здивований або, скажімо, засмучений, позначайте це почуття вголос. Наприклад, він запізнився на роботу, через що отримав догану начальника. Він засмучений. У розмові з ним неодмінно скажіть: «Я розумію, ти зараз засмучений, але …». Це дозволить йому краще усвідомлювати свої почуття, а після і висловлювати їх. Порада: ні в якому разі не варто вимагати від свого чоловіка вираження почуттів. Фрази в стилі «Скажи, ти мене любиш?» тільки погіршать ситуацію.
Крок №3. Будьте щирі у прояві своїх почуттів.Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів Подайте вашому чоловікові приклад того, як потрібно проявляти свої почуття. Частіше говорите про те, що відчуваєте до нього найніжніші почуття, що він викликає в вас приємні емоції.
Крок №4. Чи не маніпулюйте всім, що він сказав вам в пориві емоцій.Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів Якщо в процесі сварки або, навпаки, в приємних обставин він раптом вирішив відкритися і сказати про свої почуття, будьте вдячні. Ніколи не використовуйте фрази, сказані ним зопалу, в своїх цілях.
Крок №5. Слухайте.Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів Давайте будемо чесними: коли чоловік розповідає нам про поломку в машині або свого армійського друга, ми не залучені в цю розповідь на 100%. Проте кожного разу, коли він буде говорити про себе і свої емоції, ви повинні бути сконцентровані тільки на ньому.

Як поводиться чоловік коли не хоче показувати почуття: до і після відвертої розмови

Давайте уявимо, що ви вирішите відверто поговорити зі своїм коханим, сказавши йому, наскільки прояв почуттів важливо для вас.

До беседиПосле бесіди

Він вважає, що прояв своїх почуттів – ознака слабкості чоловіка. Тому навіть коли відчуває яскраві емоції поруч з вами, намагається тримати їх при собі. Він розуміє, що прояв власних почуттів – не ознака слабкості, а підтвердження того, що ви емоційно близькі.
Він не говорить про свої почуття до вас, тому що не впевнений в їх взаємності. Він знає про те, що ви теж небайдужі до нього. А тому немає сенсу боятися і сумніватися.
Хлопець не вміє проявляти свої почуття, адже в його родині ніхто відкрито не говорив один одному «Я тебе люблю». Він розуміє, що є й інша модель відносин, в яких всі відкриті в прояві почуттів.

Які ознаки говорять про те, що хлопець закоханий?

Реальна історія про те, як змусити чоловіка говорити про свої почуття

У моєї сестри завжди були проблеми з хлопцями. Все, як один виявлялися справжнісінькими негідниками. І раптом вона зустріла його – справжнього принца, не менше. Неймовірно привабливий, розумний, успішний, впевнений в собі, але … біса погано проявляє свої почуття. Якщо сказати точніше, він зовсім не вмів говорити про любов. Маша (моя сестра) намагалася домогтися цього образами.

Вона просто переставала з ним розмовляти, не відповідала на дзвінки і всіляко ігнорувала. Коли ображатися набридло, Марія вирішила поговорити відверто. Вона сказала, що для неї дуже важливо те, як чоловік говорить про свої почуття. Хлопець пом’явся, нічого не сказавши. А через якийсь час сам заговорив про любов. Виявляється, батько виховував його «справжнім мужиком».

Читайте також:   Як відмовити хлопцю: способи, готові фрази, помилки дівчат

А вони, бачте, не «розпускають ці соплі».

“Любить – не любить”: тест, який допоможе дізнатися правду

Тепер ви знаєте, як веде себе чоловік, коли не хоче показувати почуття. Думаю, ці підказки допоможуть вам дізнатися про справжні почуття коханого, і навчать його говорити про них!

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-vedet-sebja-muzhchina-kogda-ne-hochet-pokazyvat-chuvstva.html

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття першої

Чи не заведено в російських традиціях жінці зізнаватися у своїх почуттях першої. Так уже повелося на Русі, що визнання має звучати від хлопця. А що робити, якщо він протягом тривалого часу не вирішується перший крок? Чи варто говорити чоловікові про свої почуття першої?

Мені здавалося, що жінка не повинна говорити чоловікові, що любить його. Про це нехай говорять її сяючі, щасливі очі. Вони красномовніше за слова.

Мовчати чи говорити

Будь-яка людина незалежно від статі, будь то чоловік або жінка, може боятися зізнатися в коханні своєму об’єкту обожнювання. І причина тому проста – страх того, що почуття виявляться не взаємними. Жінка за своєю суттю натура емоційна і якщо вступає з чоловіком в відносини, то віддається в цих відносинах без залишку.

У той момент, коли їй в «життєвої лотереї» випадає «джек-пот» і вона нарешті таки зустрічає того єдиного і неповторного, здається, взагалі неможливо мовчати про переповнюють її почуття.

І начебто, головою вона розуміє, що потрібно почекати з визнанням, дочекатися від нього головних слів, але серцем відчуває, що її прям «розриває» зсередини.

Що робити? Мовчати чи говорити про свої переживання? Тобі знайомі ці відчуття? Тоді давай розберемося в цих питаннях, зваживши всі «за» і «проти».

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Доводи «проти» визнання

 1. Можливо, ефект після твого визнання буде зовсім не той, якого ти чекаєш. Адже слова «я тебе люблю», мають на увазі перехід відносин на новий, більш серйозний рівень.І якщо хлопець до цього не готовий, то ти почуєш у відповідь «я тобі передзвоню», і побачиш далеко блискучі його п’яти і, можливо, втратиш його назавжди.
 1. Найчастіше, право першого кроку залишається за хлопцем. Якщо твій обранець дотримується такої думки, то зізнавшись, ти як мінімум зачепиш його самолюбство.
 1. Нерідко дівчата помиляються, приймаючи дружню симпатію за любов. І якщо ти в цьому випадку зізнаєшся йому, то чекає тебе розчарування, туга і образа. До речі, щоб не робити таких помилкових умовиводів, прочитай статтю Достовірні ознаки чоловічої закоханості.
 1. Якщо у чоловіка завищена самооцінка, то визнання її тільки посилить. Ти зізнаєшся йому в любові і тим самим підкріпити у нього відчуття того, що «всі жінки падають до ніг, немов груші».

Доводи «за» визнання

 1. Якщо хлопець боїться зізнатися першим з причини невпевненості у взаємності, і ти наважуєшся зробити цей крок, то ваші відносини відразу переходять на новий рівень. Твоє визнання – це якийсь трамплін для ваших серйозних відносин.
 2. У будь-якому випадку твоє визнання стане певною точкою над «i», і нарешті-таки ти перестанеш «спілкуватися» з ромашками, задаючи одвічне питання: «Любить? Не любить?”. Погодься, адже визначеність куди краще невідомості.

І нехай доводів визнання в почуттях не так вже й багато, але якщо душа вимагає сказати, у що б то не стало потрібно це зробити. Всі забобони, нав’язані громадською думкою типу «жінці непристойно визнаватися в любові першої» в сучасному світі недоречні. Жінка давно вже особистість самодостатня і незалежна і може відкрито проявляти будь-які свої емоції і відчуття.

Що страшного може траплятися? Впаде світ Відносини закінчаться, не встигнувши початися? Але ж це зовсім не привід впадати в депресію, зрозумій, якщо цей принц, тільки почувши слова любові вистачає під мишку коня зникає – це не твій принц!

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Як знайти потрібні слова

Якщо ти все-таки зважилася повідомити хлопцеві в тому, що він необхідний тобі як повітря, не варто текст переписувати з інтернету. Говори просто від душі.

Як би це банально не звучало, головне у визнанні – щирість. Якщо соромишся зізнатися, дивлячись в очі, то пиши лист. Якщо в голову приходять рими – пиши вірші.

І нехай вони будуть не дуже-то і складними, головне – щирість і ніжність.

Можна звичайно придумати грандіозне шоу з цього приводу, здивувати і шокувати публічним визнанням, але все-таки справи любовні – це щось таємне, інтимне і визнаватися в любові слід наодинці. Не варто зациклюватися на своєму визнання, готувати солодкі промови і пафосні вирази, будь простішим! Ти відчуєш, коли варто вимовити ці 3 важливих слова.

Що ще потрібно врахувати

А ти впевнена в тому, що ти закохана в нього? Може, це просто симпатія? Може бути, ти просто щиро вдячна йому за який-небудь «лицарський вчинок» досконалий для тебе? Якщо впевнена і не сумніваєшся – дій! Тільки перш ніж ти побіжиш до своєму благовірному співати серенади під його балконом визнаватися в цьому, врахуй деякі нюанси:

 1. Правильно вибери час і момент для розмови. Чи не найкращий момент, коли він дивиться пряму трансляцію чемпіонату світу з футболу або, коли захворів, сильно втомився і нічого не бажає крім пляшечки чарочки коньяку з лимончиком і 12-ти годинного сну.
 1. Будь готовою до відмови. Навіть якщо ти на 100% впевнена в тому, що він відповість тобі взаємністю, знай, життя штука непередбачувана, і ти можеш помилятися. Краще бути готовою морально до відмови, ніж несподівано для себе почувши «давай не поспішати і залишимося друзями», почати битися в конвульсіях, ревіти і впадати в істеричний припадок.
 1. Чи не признавайся в любові «між іншим» і «набігу». Твоє визнання не повинно розчинитися в сірих буднях. Нехай все-таки воно буде таким, що запам’ятовується.
 1. Не лякай своїм напором. Твій партнер скромний і сором’язливий людина – тобі не варто тиснути на нього. Якщо ти пріпрешь його до стіни і почнеш душити руками жаркими зізнаннями, швидше за все він дасть задній хід і злякавшись втече від тебе.

Звичайно, все індивідуально, немає конкретних рекомендацій до дій, але найголовніше – будь щирою і природною в своєму визнання. Не варто грати на публіку. Нехай твоє визнання йде зсередини, від самого серця. Загалом, не соромся своїх почуттів, люби і будь коханою, а відповідні слова обов’язково знайдуться.

Ще по темі:

Джерело: https://damiko.ru/otnosheniya-i-semya/41-stoit-li-govorit-mujchine-o-svoih-chuvstvah

Чи можна жінці першої визнаватися чоловікові в любові

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Любов, мабуть, єдине почуття, яке не знає ні вікових рамок, ні заборон, ні моральних обмежень. Навіть пані минулих епох мали мужність признаватися чоловікам в любові, хоча тоді це було немислимо. Дійсно, якщо душа співає, чому жінки так бояться зізнань?

Чи варто жінці визнаватися чоловікові першої в любові

За загальноприйнятим правилам, першим визнаватися в любові прийнято чоловікові. Саме він повинен вести жінку, брати відповідальність за відносини, приймати серйозні рішення. Ключове слово, як ви зрозуміли, «повинен». За статистикою ж лише близько 60% чоловіків першими зізнаються в своїх почуттях. А що інші? Не вміють любити, занадто зарозумілі, інфантильні за своєю природою?

Ми не знаємо причин, по яких чоловіки зволікають з зізнаннями, але знаємо точно, що слова любові для відносин потрібні як повітря і неважливо, хто з партнерів їх вимовляє першим. Так чи варто жінці квапити події і визнаватися в любові? Деякі чоловіки категорично проти подібного розвитку подій: їх це лякає, дратує, ущемляє, відштовхує. Однак є й інша сторона медалі.

Говорити першої про любов допустимо, коли обставини вже повністю на боці жінки.

Наприклад, ви помічаєте, що чоловік давно проявляє до вас інтерес не просто як хлопець, а як потенційний чоловік: піклується про вас, вирішує всі проблеми, радує, намагається догодити. Також грає роль характер обраниці.

Якщо вона ініціативна, самовпевнена, займає активну життєву позицію – спокійно їхати у відпустку, щоб першою зізнатися чоловікові в любові.

Що може завадити жінці зізнатися в своїй симпатії першої? Страх або низька самооцінка! Саме вони блокують наші бажання і пориви почуттів. Дівчата бояться бути відкинутими, осміяними, приниженими. Так представниці прекрасної статі стають заручницями ситуації: вони бояться відкрити душу, віддаючи перевагу невизначеності. Яка, до речі, може тривати роками!

Так що якщо ви ще роздумуєте, чи можна першої зізнатися в коханні чоловікові, психологи відповідають: «Можна». Головне, не сприймайте визнання сенсом життя або чимось незвичайним.

Ваша позиція повинна бути такою: «Слова для відносин дуже важливі – приховані емоції вносять сум’яття і невизначеність, руйнують людини, гасять почуття». «Мені не страшно визнаватися – я поважаю супутника, тому прагну до відкритих відносин». «Я буду пишатися собою, якщо мої слова про любов внесуть визначеність.

При будь-якому результаті ». Якщо пара довго тупцює на місці, позиція жінки може бути наступною: «Я заслуговую ясності, і вважаю справедливим відкрити всі карти».

Якщо жінка вирішила першою зізнатися в своїх почуттях, головне – дати зрозуміти партнеру, що вона не збирається змінюватися з ним гендерними ролями і постійно переймати на себе ініціативу, пригнічуючи його як чоловіка. Це важливо, інакше від таких супутниць точно втечуть!

Якщо переживаєте, що можете хлопця своїм визнанням ущемити або поставити в незручне становище, висловіть для початку симпатію. Так ви і грунт промацати, і дасте чоловікові зрозуміти, що він вам небайдужий.

Коли, як і за яких обставин можна визнаватися чоловікові в любові

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Жінки досить емоційні, тому деякі особи готові кричати про любов вже на другому побаченні. Зрозуміло, цього робити не варто, інакше чоловік подумає, що ви готові вчепитися за першого зустрічного, а тому не годитеся для серйозних стосунків. Як і не варто визнаватися в почуттях авторитарним, патріархальним особистостям, інакше їх гордість буде ущемлена до межі.

Взагалі строгих, точних правил по любовним справам немає, проте завжди потрібно знати коли, за яких обставин і як саме відкриватися протилежної статі, щоб знайти жіноче щастя.

Коли варто хлопцеві говорити про свої почуття:

 1. Коли точно впевнені, що любите чоловіка. Дивне правило, однак психологи висувають його на перший план. Оцініть важливість партнера для себе, подумайте, яке положення він займає у вашому житті сьогодні, чи бачите ви спільне майбутнє. Якщо жінка сумнівається, чи любов вона відчуває насправді, визнання не внесе ні ясності, ні важливості. Тільки щирість топить лід.
 2. Коли потрібно допомогти хлопцеві. Є ситуації, коли юнаки бояться зробити перший крок з огляду на власної нерішучості, серйозності, стриманості, заниженої самооцінки або невпевненості в відповідних почуттях. Тоді дівчині просто потрібно зізнатися в любові першої, щоб партнер зловив потрібний напрямок для відносин.
 3. Коли відносини ніяк не переходять на новий рівень. Кожна пара зазнає певних кризи, без них рух вперед неможливо. Коли взаємини «застоюються», рано чи пізно настає необхідність розставити всі крапки над «i». Тоді жінці доводиться зізнаватися чоловікові в любові першої. Як правило, якщо представниці прекрасної статі це роблять, вони готові прийняти вже будь-яку відповідь, аби прояснити ситуацію.

Дівчина не повинна боятися цього кроку, адже вона при всіх розкладах виявляється у виграші. Буде хлопець взаємним – здорово, це послужить трампліном для спільного майбутнього. Не зможе відповісти тим же, що ж, принаймні, ви не будете далі витрачати дорогоцінний час даремно!

Якщо жінка впевнена у своїй любові і готова зізнатися про це першою, потрібно врахувати деякі нюанси майбутньої події. По-перше, підготуйте себе до цього емоційно. Не потрібно кидатися експресивно на шию, сміятися під час визнання, говорити партнеру напередодні: «Мені потрібно з тобою серйозно поговорити».

Це відразу провал! Говорити першої чоловікові про кохання необхідно спокійно, з впевненою посмішкою, відкрито, м’яко, довірливо, ні на що не претендуючи натомість. Не можна тиснути, підвищувати голос, залишати нотку недомовленості. Також не варто визнаватися в сильних почуттях під час пристрасних поривів.

Затуманений свідомість змушує вимовляти зайві слова.

По-друге, підберіть для визнання відповідний час і місце. Не варто робити це там, де вам можуть перешкодити. Не потрібно визнаватися в любові «між іншим» або «на бігу», це введе чоловіка в подив. «Ти замовив фісташкове морозиво? Я люблю його більше за все на світі. А ні, тебе сильніше », – для першого визнання занадто несподівано, погодьтеся!

А тепер до самого хвилюючого питання: як же найкраще першої зізнатися чоловікові в любові? Зрозуміло, особисто! Так ви зможете оцінити реакцію партнера, змінити по ходу розвитку подій, зрозуміти багато для себе.

Ідеальний варіант: романтична вечеря, пізня прогулянка по алеях парку, спільний перегляд фільму і т. Д. Виберіть момент: уважно слухайте чоловіка, встановіть зоровий контакт, візьміть його за руку.

Саме визнання може здійснитися як прямим: «Я тебе люблю», так і красивим освідченням на іноземній мові, написаному на десерті.

Якщо все ж соромитеся визнаватися чоловікові про це тет-а-тет, включайте фантазію.

Оформіть листівку з теплими словами і відправте йому на пошту, замовте пісню з недвозначним текстом на його улюбленій радіохвилі, зробіть альбом із загальними фото, підписавши зворушливо кожен знімок, орендуйте рекламне місце на банері біля будинку (місця роботи) коханого з відповідною картинкою і т. д. Відштовхуйтеся від характеру чоловіка і ступені розвитку ваших взаємин.

Важливе правило – обов’язково дочекайтеся реакції чоловіки на своє визнання, і неважливо, відбулося воно особисто або заочно. Це стане головним відсутньою пазлом у ваших відносинах.

Коли визнаватися в любові першою не варто

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Хоча сучасне суспільство рекомендує дівчатам жити відповідно до своїх внутрішніх відчуттями, все ж є моменти, коли потрібно зайняти вичікувальну позицію у відносинах з чоловіками.

Коли говорити про свої почуття чоловікові точно не варто:

 • ви помічаєте, що юнак до всіх дівчат відноситься так само тепло, дбайливо, доброзичливо (він може бути просто добре вихований, а ви, визнавши це любов’ю, необачно відкриєте душу);
 • коли хлопець занадто самовпевнений, хвалькуватий, гордий (ризикуєте отримати масу пліток за спиною);
 • якщо чоловік зайнятий, захоплений важливою справою, переживає через власні проблем (йому просто буде не до ваших зізнань);
 • ви ще не досягли потрібного моменту близькості в стосунках (ранні слова любові можуть загасити зароджуються почуття);
 • молодій людині плювати на відносини: він нічого не обіцяє, часто пропадає, ігнорує обраницю, не тримає обіцянок (тут визнання з боку дівчини швидше ще більше розв’яже йому руки, ніж роз’яснить ситуацію).

Психологи попереджають: дівчата, які зважилися зізнатися хлопцям в любові першими, повинні бути готовими до будь-якого результату, відмови в тому числі. Інакше це послужить психологічною травмою, яка спричинить за собою комплекси, страхи, невпевненість перед чоловіками, емоційні бар’єри до почуттів і т. Д.

Насправді, не існує планів, схем, стратегій і інструкцій до того, чи потрібно людині говорити ті чи інші речі, варто зізнаватися в коханні, як реагувати на слова співрозмовника.

Є нав’язані стереотипи, думки, «правила», порушення яких призводить до засудження, осуду, нерозуміння оточуючих. Слухайте своє серце.

Якщо ви готові тут і зараз зізнатися чоловікові в любові, зробіть це, адже почуття – невід’ємна наша частина! Ми єдині в світі істоти, які вміють любити, страждати, плакати, сумувати, відчувати щастя. Цінуйте це, будьте щасливі!

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/lyubov/mozhno-li-zhenshhine-pervoj-priznavatsya-v-lyubvi.html

Чи варто приховувати від чоловіка справжні почуття? | HOCHU.UA

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Хороша новина: жінки здатні приховувати свої почуття краще, ніж чоловіки. Американські психологи досліджували, яким чином незнайомі люди читають невербальні сигнали – жести, інтонацію, вираз обличчя. Виявилося, що в 80% випадків спостерігачі невірно розуміли наміри жінок. Вони вирішували, що жінка симпатизує чоловікові, хоча вона збиралася перервати відносини. Реакція чоловіків читалася безпомилково. Якщо жінки здатні приховувати почуття, подумаємо, в яких випадках це необхідно робити.

Не секрет, що коли жінка говорить про почуття, то має на увазі одне-єдине – любов. Знайти б чоловіка, якому можна довіритися, і вручити йому своє життя. Відкрити душу, зізнатися в любові і милих слабкості, підтримувати, допомагати. Ідеальні партнери розуміють один одного без слів, секретів, образ і каменю за пазухою.

Але в житті трапляються збої, можливо, хтось неправильно вибрав пару, проявив надмірну довірливість, використовував чиюсь слабкість, багато хотів і мало отримав. Нас адже не завжди переповнюють почуття зі знаком плюс? Є образи і розчарування, ненависть і безсилля.

Є почуття, які потрібно приховувати; є почуття, які шкідливо тримати в собі, а є і такі, які неможливо висловити.

Уважно придивившись до своїх почуттів, можна помітити, що зазвичай це не почуття, а всього лише емоції – моментальна реакція на слова чи вчинки, які не відповідають нашим очікуванням, прояви невдоволення, заздрості, страху, емоційної спустошеності або втоми.

В інтересах оточуючих і своїх власних ділитися потрібно позитивними емоціями, а негативні, руйнують бажано тримати при собі. Ось і виходить, що з чужими людьми тримаємо дистанцію, що не втомлюємо своїми проблемами і метаннями, а в момент, коли ось-ось накотить, біжимо за порятунком до найближчих.

Хай би вже це завжди була подружка або мама, але ж іноді і коханий чоловік на шляху попадеться. Йому навіщо вислуховувати, що вас не цінують, не розуміють, образили на роботі? Щоб він побачив в вас, хто сумнівається особистість, а не жінку, яку хочеться любити? Щоб він сказав, що ви хороша, а всі негідники? Не виключено, що перед вами маніпулятор або байдужа людина.

У першому випадку він заохочує вашу слабкість, а чим слабкіша і впевненіше буде жінка, тим легше нею керувати. У другому випадку підтримує розмову, не пропонуючи рішення.

Повага

Розмови про повагу – з репертуару алкоголіків. “Ти мене поважаєш? Давай ще по одній ». Все ж саме повагу можна вважати еталоном, грунтом, на якій виростуть всі інші. Якщо ви поважаєте людини, ви прислухаєтеся до його думку, не нав’язуєте йому своє, не обмежуєте його інтереси.

Про повагу не говорять, його не виявляють, але воно відчувається в кожній дії. Повага не має нічого спільного з поклонінням і послухом. Це не просто почуття до людини – це визнання його зони комфорту, особистих прав, своєї думки і власних інтересів.

Основа відносин, що виключає насильство і підпорядкування.

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

відданість

Ще одне справжнє почуття. Коли говорять «відданий», відразу згадується морда Хатіко і собачий пильний погляд. Відданість – це неможливість зрадити і радість від того, що знаходишся поруч. У кожного бувають друзі або знайомі, яких роками не бачиш, рідко спілкуєшся, а потім зустрічаєш – і ніби вчора розлучилися.

Близько душі, безкорисливі стосунки, звані дружбою. І знаєш, що якщо знадобиться допомога, то її навіть не доведеться просити. У друзів завжди є щось спільне: минуле, інтереси, професійні навички, щире спілкування. Як і повагу, відданість відноситься до справжніх почуттів, які не потрібно доводити.

Якщо розмова приймає оборот: «Ми друзі, і повинні допомагати одному» або до вас звертаються з проханням, і вам незручно її виконувати, але і відмовити в допомозі незручно, будьте уважні. Можливо, у відносинах намітився перекіс. Може, про вас згадують тільки тоді, коли потрібна допомога. Вчіться ввічливо говорити «ні», не робіть на шкоду своїм інтересам.

Справжній друг вас зрозуміє, а маніпулятор втратить до вас інтерес. У будь-якому випадку ви залишитеся у виграші.

Любов справжня

У книзі «НЛП. Ігри, в яких перемагають жінки »Анвар Бакіров дає цікаве визначення любові. «Любов – це постійна готовність бажати, дарувати і робити добро об’єкту любові» Слідуючи цьому визначенню, для любові потрібні п’ять складових. По-перше, здатність любити. Це дається не кожному. Більшість людей непогано обходяться закоханістю.

По-друге, потрібно вибрати гідний за вашими поняттями об’єкт любові. Близької людини на все життя, а не заміж ненадовго. По-третє, поняття добра – це як краще для нього або як зручніше для вас? Здатність враховувати інтереси іншого, не поступаючись своїми – ось потрібний інгредієнт.

По-четверте, «бажати, дарувати і робити» має на увазі, що ви завжди думаєте добре про цю людину, роблячи для нього щось, що не жалкуєте про час, гроші, емоціях і інших ресурсах, і не чекаєте нічого натомість. Слово «подарунок» має односторонню спрямованість. Подарував – забудь, не чекай нічого натомість, що не нав’язуй своє «добро», що не вимагай подяки.

Гірше того, він має право відхилити цей подарунок, якщо йому не подобається, і ви не повинні ображатися. Так що там подарунок? Він може не прийняти любов. І якщо ви поважаєте людини, то, напевно, зрозумієте.

ЧИТАЙ ТАКОЖ – Як зрозуміти, що чоловік хоче вас кинути?

закоханість

Закриємо на цьому тріаду справжніх почуттів і подивимося на емоції, які терзають нас все життя. Такі різні і проходять, їх потрібно промовляти, вихлюпувати, висловлювати. Наприклад, чи варто говорити хлопцеві про свою закоханість? Вас приклад Тетяни Ларіної нічому не навчив? Якщо вас цікавить хлопець, не здумайте цього показувати.

Можна проявляти симпатію, дружнє ставлення, зайнятися сексом нарешті. Взляд або вигуком – але тільки не визнанням в лоб. Порядного хлопця таку заяву поставить в безвихідь або відлякає. Чи не відбирайте у нього прелюдію і бажання. Непорядна скористається і постарається розвинути це відчуття до залежності, зацикленості, нав’язливої ​​ідеї.

Не завжди це відбувається свідомо, іноді підсвідомо. Раз саме йде в руки, чому ж не взяти? На жаль, поширена помилка багатьох дівчат: говорити про любов, загодовують своєю любов’ю. Все, що забажає, підносити на блюдечку з облямівкою, показувати готовність поступитися своїми інтересами, думками, цілями. Відбувається заміщення однієї особи іншій.

Що не запитаєш, один відповідь: «Як улюблений скаже, так і буде». І постійне настирливе дзижчання «Я тебе люблю, я тебе люблю …»

Це не від дурості, це працює принцип дзеркала. Ми поводимося з іншими людьми так, як хочемо, щоб вони вели себе з нами. (До речі, принцип працює і в ліжку.

Стежте за ласками партнера, сексологи говорять, що так можна дізнатися про приховані бажання) Дзеркало в стосунках працює так: жінка дуже хоче почути визнання в любові. Настільки сильно хоче, що починає говорити про любов, показуючи свій приклад правильних відносин. І потрапляє.

Як муха в цукровий сироп. Вона говорить про любов, а він мовчить. І чим більше вона говорить, тим наполегливіше він мовчить, колода бездушний, слова ласкавого не дочекаєшся. Нічого, закоханість пройде, залишиться любов, прихильність або життєвий досвід.

І розуміння того, що не жінка, а жінки повинні визнаватися в любові. Не тільки словами, а й квітами, подарунками, увагою, турботою щодня, щогодини доводити свою любов.

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

образа

Залежить від ситуації. Не завжди образу наносять навмисно, не завжди є причина для образи. Якщо спостерігається складу злочину, тобто неповага, брехня, жадібність, дріб’язковість, образи, то ситуація вимагає з’ясування та покарання. Розборки на тему, хто кого і чим образив, краще подавати холодними.

Хочете, щоб вас почули – говорите тихо і спокійно. Почекайте час, не закочуйте скандали, не звинувачуйте чоловіка. Ви будете звинувачувати – він буде захищатися або піде в себе. Ще й репутацію собі зіпсуєте. Істерика породжує істерику.

Ну, випустіть ви пар, а далі що? Де життєвий урок і адекватну відповідь? Де рішення? Простими словами дайте зрозуміти, що деякі моменти були неприємні. Можливо, чоловік через недогляд не звернув уваги на реакцію. Можливо, ви почули не те, що він сказав. Звичайна розмова може вичерпати непорозуміння.

Якщо випадок хронічний, хамство і брехня непоправні, і, скоріше, є рисами характеру, може бути, хтось неправильно вибрав собі пару? Якщо вже дуже накипу, можуть вийти останні розбірки. Тут можна нічого приховувати – висловіть йому все, що накипіло і зірвало кришку.

І запам’ятайте його таким – безвідповідальним, грубим, дурним. Щоб потім не шкодувати, який він був ніжний і ласкавий місцями.

Злість і роздратування

Деструктивна емоція. Щось пішло не так, як задумано, і ви не впоралися зі своїми емоціями. Зазвичай бурхливі реакції викликані втомою, перенапруженням або стресом. Якщо ви помічаєте, що можете зірватися, відверніться і дайте собі відпочинок. Не варто робити того, про що потім можна пошкодувати.

Маючи два виходи – красивий і негарний – завжди вибирайте гарний. Крім того, вчіться відрізняти почуття від емоції. Якщо емоція шукає виходу, можна перетворити її. Проаналізувати ситуацію, свою поведінку і поведінку оточуючих, досліджувати свою реакцію. Пройде зовсім небагато часу – і ви навчитеся емоційної стриманості.

Наприклад, якщо вас злить мама вашого хлопця, його колишні подруги або справжні діти, ніколи не показуйте негативного ставлення. Діти даються назавжди, в числі колишніх подруг можете опинитися і ви, мама – взагалі святе. Неприємних людей можна зробити союзниками або навчитися включати економ-режим для нервової системи.

Якщо щось неможливо змінити, можна змінити своє ставлення до ситуації.

А як же справжні почуття, запитаєте ви? Невже життя пройде, а справжні любов, вірність і повагу так і не зустрінуться? Де почуття, про які не треба казати? Які наповнюють вас красою і силою? Вони, звичайно ж, є. Вони живуть в кожній жінці. Любіть себе, поважайте себе, будьте вірні собі. І тоді ваш чоловік буде ставитися до вас так, як ви того заслуговуєте.

Алла Ільїна

Джерело: ХОЧУ

Джерело: https://hochu.ua/cat-sex/we-and-men/article-40839-stoit-li-skryivat-ot-muzhchinyi-istinnyie-chuvstva/

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психолога. Як сказати чоловікові про свої почуття

Як правило, не кожен бойфренд має сміливістю, щоб відкрити своє серце. Але, а дами, в свою чергу, не знають, першої чи можна говорити чоловікові, що любиш його. До речі, трапляються моменти, коли жінка вже почала з чоловіком стосунки, але він тягне з визнанням, тому для неї відповідь на питання про те, чи потрібно говорити чоловікові, що любиш його, є досить актуальним.

Звичайно ж, в такий делікатній темі, як визнання благовірному в любові, думка розходиться на два фронти.

Одні люди мають намір вважати, що жінка ніколи не повинна на себе брати ініціативу і першою говорити про свої почуття, а інші – навпаки, підтримують тих дам, які схильні все взяти в свої руки.

Але всіх цих людей все-таки пов’язує одне спільну думку – робити перше визнання в почуттях є прерогативою суто чоловічий. А що робити, якщо благовірний зволікає з визнанням, тим самим змушуючи свою супутницю думати про те, що вона в його житті не займає почесне місце?

Головне тут – не панікувати і добре обдумати всі доводи. Справа в тому, що в ролі фундаменту всіх відносин виступає довіру і взаєморозуміння.

Тому кожен з партнерів повинен бути неодмінно упевнений в тому, що незважаючи ні на які труднощі, вони завжди будуть разом і підтримають один одного в будь-якій ситуації.

Саме із цієї причини, перед тим, як зізнатися в любові, потрібно добре придивитися до поведінки своєї другої половинки: якщо обранець своїми вчинками викликає довіру і намагається всіляко догодити супутниці, визнання в любові – краще заохочення для нього.

Крім того, якщо жінка буде тягнути з визнанням, щасливі відносини поступово згасають через побутових проблем, недомовленості і дрібних сварок. Це все віддаляє людей один від одного. Тому іноді не потрібно чекати, що кавалер перший скаже заповітне «я тебе люблю», а краще набравшись сміливості самої зробити перший крок.

На думку психологів, чоловіки менш емоційні, ніж жінки, що пояснює їх холоднокровність в словах і вчинках. Крім того, хлопці не сильно вміють говорити про почуття (навіть якщо дама їм небайдужа), через що тягнуть з визнанням.

Отже, якщо дівчина все ще роздумує щодо того, варто чи ні їй першої визнаватися в почуттях, необхідно оцінити ситуацію і зрозуміти, що вона втрачає. Тут, як правило, завжди є два виходи – або бойфренд відповість взаємністю, або він скаже, що не відчуває почуття.

До речі, другий випадок для будь-якої дами не є програшним, оскільки завдяки своєму першому кроці вона зможе точно дізнатися, чи варто їй надалі витрачати час на хлопця, який до неї байдужий.

Тут доречно буде додати, що деякі чоловіки тягнуть з визнанням через те, що їй не довіряють до жінки сильних почуттів, тим самим боячись її образити гіркою правдою.

Так що, краще пожертвувати своєю гордістю і самолюбством і дізнатися всю таємницю, чому даремно сподівається на те, що обранець є тим самим єдиним, і просто соромиться відкрити своє серце.

І нарешті, збираючись хлопцю зізнатися в любові, краще не загадувати наперед, як це все станеться.

Також не варто складати довгі промови і розписувати свої дії, оскільки, як показує практика, будь-яка продумана до деталей ситуації все одно складається зовсім по-іншому. До речі, через хвилювання все потрібні досить легко забути.

Тому необхідно просто підібрати підходящий час, місце, відчути настрій чоловіка, налаштувати себе на визнання і все-таки зробити це.

Бувають випадки, що визнання дівчини роблять нерішучого чоловіка сильніше. Він почне стійко ставитися до всіх проблем і перемагати перешкоди, якщо буде знати, що поруч з ним вірна і любляча супутниця.

Не потрібно боятися ризикувати, адже ризик – справа благородна. Особливо це стосується любовних справ. Тому не важливо, хто перший розкриє своє серце, головне, щоб це було взаємно!

Сучасні правила суспільства не забороняють жінці проявляти свої емоції відкрито. Якщо раніше представницям жіночої статі було як мінімум непристойно самостійно проявляти ініціативу, то зараз в цьому немає нічого незвичайного.

Позбувшись від забобонів, нав’язаних суспільством, жіноча половина населення планети придбала свободу, яка дає їй право самостійно сказати приємність чоловікові.

Отже, чоловікові? Інформація з цієї статті допоможе відкрити душу, не чекаючи натхнення, так як повний список різних варіантів зізнань вже підготовлений.

Навіщо говорити про свої почуття?

Дуже часто в житті складаються ситуації, коли скромний або ще не визначився чоловік томит свою даму очікуванням, не роблячи ніяких кроків до серйозних дій. У цьому випадку оптимальним виходом буде взяти ініціативу в в свої руки і самостійно підібрати слова любові. Це рішення допоможе прояснити ситуацію і надати відносинам визначеність.

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Кількість способів для визнання в любові

Кожна людина індивідуальна, тому не можна досконально порахувати всі варіанти прояви світлого почуття. Все залежить від особистого бажання, фантазії і кругозору.

До того ж багато хто використовує для визнання в любові різні послуги. Так що, можна сказати, бюджет також має важливе значення. Але при обмеженні в засобах можна обійтися просто словами.

Може бути, хтось про це мріє, але не наважується сказати.

Можливі варіанти для сміливих дівчат

При відсутності комплексів завдання зводиться до мінімуму: важливо вибрати правильне місце для визнання і зробити його. Якщо жінка роздумує, як красиво зізнатися в коханні своєму партнеру, то буде надзвичайно корисно скористатися нижченаведеними порадами.

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

 • Необхідно особливо трепетно ​​підійти до вибору місця. Можливо, що саме цей день пара буде відзначати щорічно в якості сентиментального моменту відносин і розповідати онукам, як все сталося. Це може бути затишний ресторан або кафе, вечірня прогулянка або романтичну вечерю вдома. Ні в якому разі не потрібно робити цього під час перегляду телевізійних передач або концертного заходу. Важливо налаштуватися на потрібний лад і забезпечити обстановку, щоб визнання було почуто і правильно сприйнято.
 • Привести себе в порядок, щоб підкріпити слова своєю зовнішністю, акцентуючи увагу на надію взаємності.

Як побороти страх і зізнатися в своїй симпатії

Досить часто в суспільстві зустрічаються ситуації, коли дівчина каже: «Я боюся зізнатися в любові». У цій ситуації на допомогу приходять дієві способи, коли морально важко висловити об’єкту любові все слова тет-а-тет.

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Варіанти для скромниць і невпевнених у собі

 • Написати На папері можна викласти слова любові без краплі сорому і не стримуючи емоції. Цей варіант найбільш прийнятний для дівчат, у яких письмова мова розвинена краще усній. Перебуваючи у звичній обстановці і зібравшись з думками, набагато легше сконцентруватися на важливості моменту і не забути все, що хочеться сказати. Спочатку можна потренуватися на чернетці, вибрати м’який і об’ємний шрифт, щоб одержувачу послання було приємно читати написане.
 • В епоху інформаційних технологій не варто забувати про мобільні пристрої. які значно полегшують життя, а також допомагають підтримувати спілкування на відстані. Стільниковий телефон може стати справжнім провідником Як першої зізнатися чоловікові в любові? Можна просто написати йому милу СМС-ку, яка пробудить в ньому інтерес. В ході зав’язалася листування необхідно плавно перевести тему в потрібне русло, а потім приступати до активних дій. Результат буде залежати від намірів партнера і його настрою.

Джерело: https://aprilis.ru/stoit-li-govorit-muzhchine-o-svoih-chuvstvah-sovety-psihologa-kak-skazat.html

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття

З давніх часів склалася думка про те, що дівчина ні в якому разі не повинна першою відкриватися молодій людині. Чоловік адже завойовник, потрібно бути для нього загадкою, а не доступним варіантом. Але що робити, якщо в серці вже оселилося сильне почуття, що не дає спокійно сидіти і чекати розвитку подій?

Насправді більшість дівчат зупиняють не традиційні підвалини, а то, що молода людина банально не відповість взаємністю. Кому з нас приємно бути відкинутим? До того ж невдале визнання, як правило, призводить до незручності і подальше спілкування і зовсім сходить нанівець. Як підсумок, відносини не тільки не переходять на новий рівень, а й закінчуються взагалі.

Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

До того ж нахлинули почуття можуть так само швидко охолонути, і тоді жінка знову виявляється в незручній ситуації. Не варто через тиждень після знайомства бомбардувати вподобаного чоловіка пристрасними і палкими зізнаннями. Перш потрібно розібратися в собі, прислухавшись і до серця (кевкає чи що?), І до мозку (чи є майбутнє у цих відносин?).

З іншого боку, такий результат подій заощадить час, який в підсумку все одно буде вбито на безперспективного людини в плані розвитку відносин.

Якщо йому просто зручно зустрічатися з постійною коханкою, яка буде годувати, задовольняти і віддано чекати, чи потрібен такий чоловік? Або і до цього справа не дійде, якщо він розглядає дівчину як «друга в спідниці», а вона вже налаштувала ілюзій і придумала імена загальним дітям.

Звідси можна зробити висновок на користь необхідності такого визнання (з урахуванням, як було вже сказано, того, що людина впевнена в щирості своїх почуттів). Це раціональна економія часу, нервів і сил.

Але не варто сліпо сподіватися на диво і відкриватися людині, який практично не дивиться в бік дівчини. Почуття можна приховувати, зволікати з визнанням, але розташування і симпатію ніяк не сховаєш.

Погляд, ставлення, характер спілкування – ці ознаки повинні показати, чи є сенс взагалі за щось боротися.

Часом складно відрізнити справжні почуття від дружніх, але тут потрібно покладатися тільки на свої відчуття.

Крім того, якщо у хлопця завищена самооцінка, несподіване зізнання дівчини тільки збільшить її. Може бути, він і погодиться на відносини, тільки з тією метою, щоб самостверджуватися в них. Від таких чоловіків потрібно бігти відразу і без оглядки: гонорові люди руйнують повільно, непомітно, але практично до самої основи.

Незважаючи на те, що аргументів «за» не так вже й багато, більшість психологів вважають, що якщо душа вимагає сказати, краще дати їй волю приводу. Чи не виражені емоції і думки гризуть зсередини, а зайві стреси ніколи не підуть на користь: в сучасному світі їх і так вистачає

І найголовніше, що слід пам’ятати: нехай між чоловіком і жінкою десять кроків.

Дівчина, усупереч поширеній думці бабусь, може зробити кроки першої, але тільки п’ять. Далі вона не зрушить з місця. І якщо чоловік не буде рухатися у відповідь, разом їм не бути. Чи варто гнатися за тим, що саме не хоче йти назустріч?

Як знайти чоловіка своєї мрії                     Всі жінки мріють знайти свого ідеального чоловіка. Зустріти свою мрію. Хто ж … 5 Секретів концентрації від підприємців Кремнієвої долини            Люди, наполегливо працюють над технологією, яка відволікає, краще за всіх знають про цінності п … Як перестати займатися самобичуванням                         Багато хто стикався з ситуацією, коли минуле затягує, коли переживаєш … Як боротися з дитячою лінню              Часто батькам доводиться спостерігати за дитиною, який абсолютно нічим не займається … Вплив фаз місяця на людину     Вплив фаз місяця на людину. Досить легко стежити за змінами форми Місяця – від тонкого ло …Як збільшити груди в домашніх умовах?                Кожна жінка, з раннього віку, знає, яка частина тіла є об’єктом самого … Як допомогти близькій кинути пити     3 способи допомогти коханій людині, який намагається залишатися тверезим. Дізнайтеся, що працює – … Що потрібно говорити коханій жінці                              Чоловік завжди зберігає мрії про жінку. Він мріє, як він буде завоева … Як позбавиться від комплексів.       Комплекси бувають різні – неіснуючі і заразні. Жарт. В якій є частка правди. За добу … дентофобія: боязнь зубного лікаря      дентофобія? Проблеми з зубами для багатьох людей так і залишаються невирішеним питанням. А все тому … 6 характеристик мислячої людини             Розумова сила має важливе значення для корисної і повноцінного життя, а деякі затв … Чоловіча та жіноча логіка                Логіка – хід роздумів, ряд теоретичних ситуацій, що допомагає зрозуміти, прийняти або …

Джерело: https://stream.com.ru/stoit-li-govorit-muzhchine-o-svoih-chuvstvah

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *