Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров’я

Інфоурок> Шкільному психологу> Презентації> ІНТЕРНЕТ. ВПЛИВ НА ПСИХІЧНЕ І ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ, ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД НЬОГО.

×

Важливо! Дізнайтеся, чим закінчилася перевірка навчального центру «Інфоурок»? Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'я

Опис презентації по окремим слайдів:

1 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

ІНТЕРНЕТ. ВПЛИВ НА ПСИХІЧНЕ І ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ, І ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД НЬОГО.

2 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Використовуйте Інтернет і особистість -Як соц.

мережі, чати і месенджери впливають на спілкування офлайн-Інтернет, як засіб придушення -Інтернет і підліток -порушення емоційно-вольової сфери у дітей і підлітків, депресії, проблеми комунікації, проблеми з законом -Ігроманія і залежність від соц. мереж -роль сім’ї у профілактиці інтернет-залежної поведінки -Рекомендації -Ігроманія -Симптоми комп’ютерної залежності -наслідки

3 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Інтернет і підліток Втрата зв’язку з реальним світом Інтернет і мораль. Поява кліпового мислення. Вплив на здатність до навчання

4 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Є різні варіанти формування інтернет-залежності. По-перше, соц.сети дратують наші центри задоволення. Ми радіємо, коли хтось коментує наші розумні пости або «лайкати» наші знімки. Тому ми, як собака Павлова, приходимо в інтернет все знову і знову за тим, щоб отримати увагу, якого нам бракує в нашому реальному світі.

По-друге, інтернет- це як свого роду жувальна гумка для нашого мозку, який звикає до постійного інформаційного потоку. Нам складно зупинитися: ми потребуємо мінливої ​​інформації. Нам потрібно весь час крутити і пережовувати щось нове. Інакше наш мозок нервує.

Ми не думаємо про свої проблеми, а заповнюємо виходить вакуум порожніми новинами. Це такий спосіб зняття тривоги і втечі від реальності. Хтось гризе насіння, хтось безцільно гортає стрічку «інстаграма», хтось сортує програми в «айфоне».

Інтернет-залежність може з’явиться як у дитини, психіка якого ще нестійка і не може чинити опір впливу, так і у дорослої людини! Як формується інтернет-залежність?

5 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Інтернет і особистість З точки зору психології повний догляд в віртуальну реальність веде до втрати емоційної емпатії, емоційного вихолощування. Якщо є правильний баланс між онлайн- і офлайн-спілкуванням, то це, швидше за все, ніяк не відбивається на психіці. Але це ідеальна ситуація. Світ стає віртуальним, а інтернет тепер наша нова реальність.

6 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

ІНТЕРНЕТ І ОСОБИСТІСТЬ Сучасна людина часто втрачає здатність до діалогу. В інтернеті нам не потрібно відразу ж реагувати на дотепні або образливі коментарі співрозмовника. Ми можемо подумати, зважити всі, а потім відповісти або зовсім проігнорувати повідомлення.

Це значно знижує тривогу, яка присутня в живому спілкуванні, адже від неприємної розмови можна піти. Це робить спілкування в інтернеті менш чесним і більш обмеженим. Ми можемо дізнатися щось об’єктивне: політичні та релігійні погляди співрозмовника, наприклад.

Але в іншому нас легко обдурити яким-небудь, наприклад, забавним смайлом. Адже ми не чуємо інтонації, не бачимо міміку. Мабуть, тільки з дуже близькою людиною ми можемо щодо точно припустити хід думок, реакцій і дій.

Але і в цьому випадку спілкування залишається в рамках світу наших фантазій.

7 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Як соц. мережі, чати і месенджери впливають на спілкування офлайн Навряд чи інтернет-спілкування сильно відіб’ється на дорослій людині зі сформованою моделлю поведінки, чого не можна сказати про підлітків і людей з рухомою психікою, на яких така манера спілкування цілком може вплинути.

Як правило, наслідки можуть бути сумними: аж до втрати почуття відповідальності за свої слова. Тут виходить замкнуте коло. Людина йде в інтернет, він спостерігає за кішкою якогось блогера, а не цікавиться справами друзів і близьких. Це такий рятівний втечу від реальності, від нестерпних відчуттів від контактів з іншими людьми, з якими постійно щось повинен.

Люди сидять в соц.сетях, витрачають час на онлайн-ігри, відключають мозок і біжать в світ своїх фантазій

8 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Інтернет, як засіб придушення В ході досліджень, проведених в різних точках світу, психологи прийшли до висновку, що серед користувачів, схильних до інтернет-залежності, стан пригніченості більше, ніж у звичайних користувачів.

В ході інших досліджень було встановлено, що інтернет-залежні страждають від недосипання, падіння успішності, самотності, фізичних захворювань, депресії, тривоги і грубості.

Недавні результати досліджень китайських і австралійських учених показують, що у підлітків, які страждають на інтернет-залежність, в порівнянні з іншими віковими групами, більша ймовірність появи брутального поводження та самокатування.

Наприклад, вивчення поведінки 1 тисячі 618 підлітків у віці 13-18 років в Китаї показує, що інтернет-залежність серед підлітків супроводжується самокатуванням, зокрема вони рвуть своє волосся, а іноді справа доходить навіть до самоспалення. Дослідження показують, що рівень самокатування серед учнів, які страждають від інтернет-залежності, в 3 рази вище в порівнянні з підлітками, що не залежать від Інтернет.

9 слайд Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'яОпис слайда:

Мережа «Інтернет» vs Учитися Неправильне витяг користі від інформаційних технологій часом готує грунт для зниження успішності.

Дослідження показують, що залежність підлітків від Інтернет і нелогічне використання цих нових технологій може надавати руйнівний вплив на якість запам’ятовування і рівень їх успішності.

Нові технології, такі як Інтернет, мобільний телефон і цифрові гри, набули такого поширення серед підлітків, що послужили тому, що великий відсоток учнів мають серйозні проблеми в концентрації необхідної уваги до уроків і навчанні.

10 слайд Опис слайда:

Мережа «Інтернет» vs Учитися Одним з питань, яке викликало серйозну стурбованість серед вчителів і чиновників в галузі освіти, є неправильне використання учнями мережі Інтернет для виконання своїх домашніх завдань і проектів.

Ці нові технології стали причиною того, що багато учнів, відвідуючи Інтернет для виконання домашніх завдань і копіюючи інформацію з Інтернет-сайтів, за найкоротший час виконують свої домашні завдання. Також багато хто з них знаходять результати своїх досліджень і завдань в Інтернет і передають їх до свого вчителя.

Це стало причиною того, що наукові знання учнів з кожним днем ​​зменшуються і вони менше присвячують часу на виконання своїх домашніх завдань. Дослідження показують, що в даний час учні вважають Інтернет в якості найкращого джерела інформації і більше 90% з них вважають за краще використання Інтернет читання книг.

Багато учнів не готові навіть кілька хвилин подумати про те, як вирішити завдання і для знаходження відповіді звертаються до Інтернет.

11 слайд Опис слайда:

Порушення зв’язків з реальним світом Відсутність необхідного вміння для встановлення зв’язків з оточуючими в реальному світі також є наслідком використання мережі Інтернет, особливо це виражено серед підлітків. Людина, що встановлює зв’язки з іншими віртуальними особистостями в кібер-просторі, в реальному житті стикається з багатьма проблемами для встановлення відносин з людьми.

Підлітки, маючи доступ до комп’ютера, входять у віртуальний світ і починають спілкуватися і обмінюватися думками, поступово віддаляючись від реальності і забуваючи, наскільки відрізняються віртуальні зв’язку від реальних. Вони стикаються з двояким поведінкою і піддаються ілюзіям.

На підставі цього, підлітки в середовищі Інтернет не вчаться вмінню встановлювати необхідні зв’язки з іншими людьми в реальному світі.

12 слайд Опис слайда:

ИГРОМАНИЯ … ИГРОМАНИЯ – надмірне вживання азартними або комп’ютерними (залежність від комп’ютерних ігор) іграми. Ігроманію викликає надмірне вживання ігор.

13 слайд Опис слайда:

Симптоми комп’ютерної залежності Існують ознаки, які допоможуть батькам діагностувати комп’ютерну залежність дитини: втрата контролю над часом, проведеним за комп’ютером, втрата інтересу до соціального життя і зовнішнім виглядом, виправдання власної поведінки і пристрасті, важливим симптомом комп’ютерної залежності є змішане почуття радості і провини під час гри за комп’ютером, а також роздратоване, агресивне чи замкнутий поведінку, якщо з якихось причин тривалість перебування за комп’ютером зменшується, нічні кошмари, напади страху, тривоги, нав’язливі стани.

14 слайд Опис слайда:

Наслідки Найбільш виражено негативний вплив комп’ютерної залежності на соціальні якості підлітка: дружелюбність, відкритість, бажання спілкування, почуття жалю. При вираженій комп’ютерної залежності дитина соціально дезадаптований.

На тлі соціальної дезадаптації і поглиблення в світ віртуальної реальності можуть з’явитися підвищена агресивність і асоціальна поведінка. У підлітковому віці формуються ціннісні орієнтації: поняття добра і зла, милосердя та жорстокості, дружби і зради, любові і ненависті.

Під впливом комп’ютерних ігор реальність спотворюється як у кривому дзеркалі. У дитини виникає емоційна холодність, замкнутість, не здатність до співпереживання, психологічний інфантилізм – не вміння брати на себе відповідальність, контролювати свої вчинки.

Адекватна особистість формується тільки в живому спілкуванні з іншими людьми.

15 слайд Опис слайда:

У наш вік комп’ютерних технологій стало актуальним питання грамотної організації процесу звернення дитини з комп’ютером і мінімізації його негативного впливу на психічне здоров’я дитини.

Як правило, комп’ютерна залежність викликає осуд з боку оточуючих, що ще більш поглиблює конфлікт з дитиною, і як наслідок підсилює пристрасть до проведення часу за комп’ютером. Виховувати дитину потрібно так, щоб він розумів, що комп’ютер – це лише частина нашого життя, а не альтернативний світ.

Краща профілактика комп’ютерної залежності – це залучення дитини в процеси, не пов’язані з комп’ютерною діяльністю, щоб гри не стали заміною реальності. Показати йому, що існує маса цікавих і корисних занять крім комп’ютера, наприклад спорт, творчість.

Є ще один шлях – творче творчість в області інформаційних технологій (курси програмування, комп’ютерної графіки). Використання захоплення дитини з метою його навчання і розвитку.

16 слайд
17 слайд Опис слайда:

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

18 слайд
19 слайд

Курс підвищення кваліфікації

Пісочна терапія в роботі з дітьми

Загальна інформація

Залиште свій коментар

Авторизуйтесь, щоб задавати питання.

Джерело: https://infourok.ru/internet-vliyanie-na-psihicheskoe-i-fizicheskoe-zdorove-cheloveka-zavisimost-ot-nego-2535970.html

Фізичні вправи і стан психіки

Висловлення римського поета-сатирика Ювенала «У здоровому тілі – здоровий дух» грубо вирвано з контексту. Насправді поет сказав: «Молись, щоб в здоровому тілі був здоровий дух» – і це серйозне застереження.

Перекіс у бік розвитку тілесних якостей не менше шкідливий, ніж пасивний спосіб життя. В ідеалі розум і тіло повинні діяти злагоджено. Медична наука сьогодні накопичила достатньо інформації про вплив фізичних вправ на функції головного мозку людини.

Вплив на пам’ять

Гіпокамп – частина мозку, що відповідає за пам’ять і здатність до навчання, – найбільш позитивно реагує на аеробні вправи у людей будь-якого віку.

Німецькі дослідники встановили, що помірна ходьба і їзда на велосипеді під час вивчення іноземної мови сприяють закріпленню словникового запасу.

Однак якщо рівень навантаження довести до інтенсивного – не те що толку не буде, ви навпаки навіть сповільніть процес запам’ятовування через фізичного стресу. Для тих, хто не в курсі, інтенсивне навантаження – це коли ви не можете зв’язно розмовляти при виконанні рухів.

Концентрація і увагу

Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'я

Брак концентрації учнів на уроках – бич сучасної школи, а синдром дефіциту уваги – один з найбільш частих діагнозів, що виставляються шкільними психологами. Німецькі вчені, схоже, вирішили цю проблему шляхом вправ на розвиток билатеральной (двосторонньої) координації, яка покращує нейронні зв’язки мозочка і фронтальної кори.

Кардионагрузки роблять людей розумнішими

Попросту кажучи, 10 хвилин підкидання двох м’ячиків одночасно двома руками під час уроку дозволили добитися гарантованого поліпшення рівня концентрації.

До речі, цей метод особливо гарний при навчанні математики. А ось датські педагоги воліють підвищувати концентрацію шляхом 20-хвилинних перерв на звичайну аеробіку.

Можливо, м’ячики будуть ефективніше, але хто захоче платити за розбиті вікна?

Поліпшення психічного здоров’я

Давно відомо, що інтенсивні фізичні вправи підвищують настрій навіть у людей, які ненавидять фізкультуру. Раніше вважали, що ефект був викликаний внутрішніми опадами – ендорфінами, рівень яких достовірно підвищується в крові при тренуванні.

А виявилося, що в організмі є ще й ендоканнабіноідная система з психоактивними рецепторами. Ця система також активується фізичним тренуванням, забезпечує гарний настрій і знімає біль.

Так що ні до чого курити гашиш курити і потрапляти в поле уваги поліції – хороша фізична тренування явно краще.

Будь-яка фізкультура добре допомагає при депресивних станах. У XIX столітті філософ К’єркегор казав, що всі психологічні проблеми вирішуються за допомогою 20-хвилинної енергійної прогулянки.

Читайте також:   Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

креативність

Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'я

Ще Ніцше стверджував, що ходьба пішки «дає крила його творчій уяві». Сучасні вчені емпірично підтвердили це твердження, провівши дослідження ходьби навіть не на природі, а на біговій доріжці. Особливо добре впливає ходьба на дивергентное мислення, яке необхідно для креативності.

Що цікаво, конвергентне мислення (пошук єдино правильного рішення) від подібної активності не поліпшується. Так що якщо вам потрібен один правильну відповідь, а не нові ідеї, вам скоріше буде краще присісти на п’яту точку і не сіпатися.

Уповільнення вікового погіршення розумових процесів

Реальність життя така, що пенсійний вік супроводжується очевидним погіршенням більшості когнітивних функцій. Але старість не вирок.

Порятунок – у доступних аеробних вправах. Найпростіше – прогулянка по 40-50 хвилин тричі на тиждень. Але не з черепашачою швидкістю 3 км / год, як радять деякі «фахівці» з фітнесу. Щоб був якийсь ефект, потрібно йти досить швидко.

Доведеться вам попихтіти і пропотіти як слід. Кровообіг має активізуватися і дістатися до вашого мозку, забезпечивши розширення церебральної судинної мережі. До речі, з’явилися свідчення, що такі вправи стимулюють народження нових нейронів.

Доктора вам брехали, стверджуючи, що «нервові клітини не відновлюються»!

Літніх людей намагаються не допускати до штанги і гантелей. А даремно.

Ті ж самі невгамовні німці-пенсіонери переконалися, що два тренування в тиждень з вагами – це те, що потрібно для поліпшення неврологічних функцій.

Особливо гарний жим ногами лежачи, який задіює великі м’язові масиви і не створює небезпеки для хребта. Як сказав Л. Н. Толстой: «Ми молоді, поки молоді наші ноги!».

заключні рекомендації

Фізичні тренування абсолютно обов’язкові для збереження належного рівня розумових функцій. Давно розраховані оптимальні рівні навантаження для кожної вікової категорії, і при бажанні ви знайдете їх в інтернеті.

Зокрема, рекомендую тести для американської армії US Army Fitness Test, особливо для жінок, той розділ, який стосується неспортивну ходьби і вправ для черевного преса. Наприклад, якщо ви, прекрасні дами, переступили за позначку 30 років, змогли пройти 4 км за 38 хвилин, ви молодці. Для тих, кому за 50, буде хорошим показником 40 хвилин.

Для преса вправа «ліг-сів» – відповідно 60 і 45 разів. Ще не «солдат Джейн», але вже точно в хорошій формі і відмінному настрої!

Сергій Боголєпов

фото istockphoto.com

Джерело: https://apteka.ru/info/articles/psikhologicheskoe-zdorove/fizicheskie-uprazhneniya-i-sostoyanie-psikhiki/

Фізичне і психічне здоров’я

Чим корисний секс: вплив на психічне і фізичне здоров'я

Здоров’я людини взагалі визначає його місце в житті. Впливає на його долю. Гармонія психічного і фізичного здоров’я дозволяє сказати про себе, що я здоровий, що я повноправний член суспільства, що я багато чого можу.

фізичне здоров’я

Говорячи про фізичне здоров’я, мається на увазі, що у людини відсутні будь-які фізичні дефекти, захворювання. Здорової людини, а ми говоримо про фізичну сторону питання, відразу можна дізнатися. Це і пряма постава, і хода, і жести. На його обличчі ви не зустрінете гримаси болю, відчаю. Як же підтримати своє фізичне здоров’я?

Звичайно, багато що залежить від генетики. Також, за статистикою, на наше фізичне здоров’я впливають навколишнє середовище, екологічна обстановка, медичне забезпечення, спосіб життя. Навіть дане природою міцне фізичне здоров’я треба зберегти і пронести по життю.

Так, ми не в змозі змінити свої гени. Але ми в змозі захистити свій організм від хвороб. Регулярні медичні огляди допоможуть виявити починаються проблеми. А усунути будь-яку проблему зі здоров’ям легше, якщо не запускати її. Дуже важливо і зберегти те, що дала природа. Чи не зруйнувати, а саме зберегти. А якщо вдасться, то й зміцнити.

 Отже, перш за все, треба приділяти увагу зміцненню свого організму. Для цього якнайкраще підходять заняття спортом, фізкультура.

Неможливо зберегти фізичне, так і психологічне здоров’я без фізичних навантажень. Необов’язково професійно займатися спортом, щоб підтримувати себе у формі.

Досить регулярних занять спортом, ігор на свіжому повітрі, прогулянок, зарядки. Фізична активність необхідна в будь-якому віці.

Не треба завдавати шкоди собі шкідливими звичками. Куріння, наркотики, алкоголь – все це руйнує нас зсередини. Сприяє розвитку різних захворювань. Провокує раннє старіння. Сюди ж можна додати і зловживання переглядами телевізора, захоплення комп’ютерними іграми.

Чи не маловажно і наше харчування і спосіб життя. Треба чергувати періоди активності, сну, відпочинку. Обов’язково повинен бути чіткий графік дня. У ньому має бути час на повноцінний сон, не менше 8 годин. Інакше організм людини не відпочиває і не встигає відновити сили.

Це, в свою чергу, провокує розвиток захворювань, як фізичних, так і психічних, тому і говорять, що від здорового сну залежить не тільки фізичне, а й психічне здоров’я. Недолік сну знижує імунітет. І навіть мінімальна застуда здатна повалити вас у постіль. Слідкуйте і за харчуванням. Чи не вживаєте шкідливі продукти.

Пам’ятайте, що основою нашого харчування повинна бути здорова їжа. А це крупи, м’ясо, овочі, риба, фрукти. Солодке, борошняне, копчене, солоне, при необмеженій і постійному вживанні не додадуть вам сил і здоров’я. У кожного з нас є свої рецепти правильного харчування.

Вибравши з безлічі систем харчування свою, дотримуючись її, ви позбавляєте свій організм від небезпек ожиріння, серцево-судинних захворювань та іншого.

До цих складових залишається додати позитивний емоційний настрій і особисту гігієну. Обов’язково стежте за своїм зовнішнім виглядом, одягом. Звичайно, це не входить в поняття про фізичне здоров’я, але дуже впливає на психічне здоров’я сприйняття себе в цілому.

Психічне здоров’я

Фізичне і наше психічне здоров’я тісно пов’язані між собою. Якщо ви не звикли приділяти своєму фізичному здоров’ю належної уваги, то на цьому тлі у вас може спостерігатися різні захворювання, проблеми.

Падає психологічне здоров’я. І навпаки. Багато захворювань. Наприклад, виразка, залежать від нашого психічного стану. Якщо ви не відчуваєте спокою, впевненості, то виникає стрес. А на його грунті і хвороби.

Отже, кого ж можна вважати психічно здоровою людиною. Так, той, хто відчуває в собі сили створювати і втілювати в життя свої плани, той, хто не боїться дивитися в майбутнє, хто спокійно спілкується з людьми, отримуючи при цьому віддачу від спілкування, той, хто вважає себе щасливим, є психічно здоровою людиною .

Але не варто відносити до хворих тих, хто трохи відрізняється від тебе. У всіх є свої сильні і слабкі сторони психіки. Ми всі є індивідуальностями. Не можна міряти фізичне і психічне здоров’я однаково. Нам притаманні індивідуальні риса і мірила щастя.

Що для одного буде згубно діяти на особистість, для іншого стане стимулом до розвитку.

Найбільшою кількістю стресів ми піддаємося в підлітковому періоді. Сюди можна віднести і статеве дозрівання, і закінчення школи, з її закінченням пов’язано багато інших стресів. Так, закінчуючи школу, ми змушені здавати випускні іспити. Слідом, вступні.

Особливо багато розладів психіки доводиться у молодих людей саме на цей період життя. Найбільше страждають юнаки. У дівчат цей період протікає менш травматично. Але вже в 25-30 років саме у них починає розвиватися безліч стресових ситуацій.

Це і початок самостійного життя, і народження дитини, і зміна роду діяльності, і відповідальність за дітей і сім’ю.

Людина живе не сам. Його оточує соціум. І від його оточення, сім’ї, роботи, колег, близьких, залежить його стан. Величезну підтримку повинна надавати сім’я і близькі. Так як нам важливо знати про турботу, самим надавати її. Чи не стабільні відносини, не увага, не піклування, дають нам підстави для розвитку стресу.

А він, розхитуючи психіку, веде до зривів. Щоб людина мала сили чинити опір обставинам, змінювати ситуацію в кращу сторону, йому необхідна підтримка і увага. Так, сім’я і близькі повинні підтримувати і показувати любов усім своїм членам.

Складні взаємини з чоловіком, затягування з’ясування відносин, відкладання на потім різних неприємних, але потрібних розмов, все це створює нервову напругу, а воно порушує як фізичне, так і психологічне здоров’я. Не створюйте собі самі такі ситуації.

У таких ситуаціях треба ділитися своїми емоціями, переживаннями. Якщо вас не можуть зрозуміти, то зверніться за допомогою до лікаря.

Стресові ситуації виникають і поза сім’єю. Напружена робота, ненормований графік, відрядження, грошові проблеми, багато іншого, вводить нас в напругу. Зняти його ми намагаємося курінням, алкоголем, наркотиками. Але цей шлях веде до загибелі.

Зняття напруга не повинна надавати згубного впливу на здоров’я. Наше фізичне і психічне здоров’я підтримає зміна діяльності. Від роботи до відпочинку, хобі, зарядці.

Для виходу негативної енергії корисно гуляти, розмовляти з друзями і близькими.

Дуже важлива і обстановка. Так, не нехтуйте відпустками. Вони дають організму можливість розвантажити себе від стресів. Такими маленькими відпустками є і ваші вихідні. Намагайтеся регулювати свій робочий тиждень. Дуже добре розвантажує організм, дає розслаблення зміна діяльності. Так, якщо ви завжди сидите, то для вас корисні будуть прогулянки, активний відпочинок.

Від сталості та монотонності стресів схильні навіть домогосподарки. Так, якщо у вас є можливість залишити дітей і погуляти з подругами, скористайтеся нею. А спільний відпочинок з чоловіком зміцнює вашу віру в себе і надає вам сил.

Якщо ж не допомагає ні зміна діяльності, ні активність, ні відпочинок, то варто звернутися до фахівця. Він допоможе вчасно розглянути проблему і знайти шляхи її вирішення. Але довірити себе треба в руки того, кому ви довіряєте.

Так як вам доведеться розмовляти про багатьох аспектах свого життя. Це нелегко сказати навіть близьким друзям. Так що при виборі фахівця збирайте рекомендації, прислухайтеся до думки пацієнтів, відгуками. Ви не повинні відчувати при лікаря почуття ніяковості.

Якщо воно виникає, то шукайте іншого лікаря.

Своєрідною психічної і емоційним розвантаженням можуть стати душевні розмови з друзями. Іноді думка сторонньої людини або його погляд зі сторони прояснюють незрозумілу нам картину. Розставляють все по своїх місцях. Поговоріть, посмійтеся, обговоріть проблему.

Зберігаючи своє психічне здоров’я, ви сприяєте зміцненню фізичного і, навпаки, зберігаючи фізичне здоров’я ви зберігаєте і психічне здоров’я. Так, все в нашому житті пов’язане. І якщо такий зв’язок похитнути або зруйнувати, то не встоїть і фундамент, тобто наша особистість.

Джерело: https://zdravyshka.ru/poleznye-sovety/eto-interesno/fizicheskoe-i-psihicheskoe-zdorove.html

Сексу немає: як позначається утримання на психіці і відносинах

Позитивний вплив інтимних відносин на життя людини доведено вже цілком науково.

Так, дослідник з Вуллонгонского університету, за даними журналу Archives of Sexual Behavior, недавно з’ясував, що секс після 50 років може позитивно впливати на пам’ять.

Іншою стороною сексуального життя є її відсутність, і з цього аспекту фахівці розходяться в думках. «360» з російськими експертами розбирався в тому, як може утримання вплинути на психічне і фізичне здоров’я людини.

Відсутність інтиму і бажання

Дослідник Марк Аллен з Вуллонгонского університету прийшов до висновку, що пам’ять всіх учасників його дослідження погіршується незалежно від сексуального життя.

Однак пари, які мають статеві контакти або просто складаються в близьких довірчих відносинах, показували кращі результати.

Російські фахівці також говорять про позитивний вплив сексу на життя людей і про мінуси його відсутності.

 • “Утримання від сексу – це, висловлюючись науковою медичною мовою, сексуальна абстиненція або депривація, що характеризується вимушеним станом спокою в сексуальному житті», – лікар-уролог Хуссейн Хайсам Махмуд.
 • Відсутність сексуального життя негативно впливає на настрій, іноді навіть призводить до депресії.
 • Хуссейн Хайсам Махмуд

На думку Хуссейна Хайсама Махмуда, «після тривалого утримання чоловік може періодично проявляти необгрунтовану агресію, ознаки збудливості і незадоволеності життям». З точки зору фізіології, «регулярним» вважається секс, якщо їм займатися не рідше двох разів на тиждень.

Однак в реальному житті досить багато обставин, які відбивають будь-яке бажання до зайвих рухів тіла. На це впливають побутові проблеми, стреси на роботі, спортивний режим, народження дитини і пов’язаний з цим недосип, застуди і розлади шлунка, в кінці кінців.

Читайте також:   Який сюрприз можна зробити хлопцеві: ідеї подарунків

Нагальним стає питання, чи треба себе змушувати займатися сексом.

На думку сексотерапевта, члена Російської асоціації сексологів Алли Деларей, щоб зрозуміти, «як довго можна утримуватися від сексу, важливо розуміти причини цього утримання». Воно ділиться, за словами Деларей, на два типи: вимушене (за станом здоров’я) і добровільне.

«Вимушене стриманість може затягнутися, і в цьому немає нічого поганого: коли всі сили спрямовані на відновлення здоров’я, то на секс їх може просто не вистачати», – Алла Деларей.

Якщо в парі є любов і зберігається потреба в тактильному контакті, наприклад, заснути в обнімку, поцілуватися, зіткнувшись в дверях кухні, покласти руку на коліно партнера при поїздці в машині, то відсутність інтиму саме по собі не підірве ні відносини, ні психіку. Спроба примусово довести секс до статусу регулярного може виснажити ресурси організму – і тоді не захочеться вже нічого.

сублімація енергії

Більш проблемної виглядає ситуація, коли є бажання, але реалізувати його неможливо з різних причин.

До таких належить відсутність партнера; або партнер є, але йому не хочеться сексу; релігійний піст; підготовка до змагань; довга відрядження; ще якісь зовнішні обставини, що заважають щастя.

Питання про користь і шкоду утримання виникає зазвичай саме в цих ситуаціях: людині хочеться втішити себе, переконати, що він страждає не дарма.

 1. Людський розум може знаходити хоч греблю гати пояснень на користь відмови від інтиму, але тіло як виробляло статеві гормони, так і буде ще деякий час їх виробляти
 2. Алла Деларей
 3. Тому, за її словами, важливо вміти «сублімувати накопичилася сексуальну енергію в інші сфери діяльності: у спорт, творчість, науку».
 4. Іншими словами, якщо немає сексу і немає можливості отримати його легальним і соціально прийнятним способом, до яких відноситься і мастурбація, то треба в буквальному сенсі відволікатися, змушувати себе думати про щось інше, щоб не впасти в депресію.
 5. Психолог Ольга Романів стверджує, що і без сексу цілком можна бути щасливим.

«З фізіологічної точки зору, під час сексу виробляються окситоцин і ендорфіни, що сприяє розслабленню, задоволення і радості. Але секс не єдине заняття, яке провокує викид цих нейромедіаторів в кров і переживання цих почуттів », – Ольга Романів.

Тут дуже важливо не промахнутися з «замінниками». Наприклад, від аеробних навантажень або екстремальних видів спорту людина отримує досить велику дозу ендорфінів і дофаміну (а значить, відчуття щастя і захвату).

Грамотний масаж також «подарує» організму трошки окситоцину.

Підступ в тому, що з шоколадного кексу ті ж речовини добуваються з меншими енерговитратами – і такий спосіб сублімації може дуже скоро зіпсувати фігуру любителю солодкого.

Корисне утримання

По суті, сенс будь-якого утримання полягає в його припинення. Коли людина довго сидить на дієті, у нього трапляється харчової зрив – щастя бачиться в будь-який їжі і з’являється схильність до обжерливості. Те ж саме відбувається і у випадку з статевим стриманістю.

Сімейні психологи і сексологи іноді навіть рекомендують багаторічним стабільним парам короткий утримання в якості терапії: протягом двох-чотирьох тижнів партнери можуть (навіть повинні!) Милуватися один одним, торкатися один до одного, але секс з проникненням заборонений.

Таким чином розпікається майже згаслі лібідо – і повертається «секс, як в перший раз».

Терміни терапії мають принципове значення: якщо сексу не було два тижні, то ефект буде, як після дієти. Якщо сексу не було два місяці, організм включає захисні механізми: тіло починає щиро вірити, що секс – зайва і непотрібна навантаження. І вже тоді, від відсутності статевого життя, починаються проблеми.

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/39934551-seksa-net-kak-skazyvaetsya-vozderzhanie-na-psihike-i-otnosheniyah/

Психічне здоров’я: що це, як взаємопов’язане з фізичним і як його зберегти і зміцнити

Здоров’я – головне благо в житті людини.

Багато людей піклуються про його фізичної складової – нормальній роботі основних органів і систем, але мало хто звертає увагу на власні психічні стани.

Однак вчені підтверджують, що неможливо вести повноцінне життя, не підтримуючи емоційної стабільності і не борючись зі стресом – основним «винуватцем» більшості хвороб.

Чому так важлива здорова психіка

Психічне і фізичне здоров’я людини знаходяться в тісному взаємозв’язку. Якщо відбуваються порушення в одному з них, неминуче слідують негативні зміни і в іншому.

ВООЗ вважає, психічне здоров’я – це не тільки відсутність розладів, але і стан благополуччя, душевної рівноваги, яке дозволяє людині реалізувати себе, швидко адаптуватися до умов навколишнього середовища і ефективно протистояти негативним факторам.

Стрес – основна причина, що призводить до порушення психічного здоров’я. Зазвичай він виникає при підвищених емоційних і розумових навантаженнях або психологічної травми, яка з’являється з-за інтенсивного впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Стан стресу супроводжується наступними симптомами:

 1. Підвищена стомлюваність;
 2. Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
 3. Дискомфорт в поперековому відділі;
 4. Проблеми із засипанням і неспокійний сон;
 5. Порушення концентрації уваги;
 6. Апатія.

Якщо не вживати ніяких заходів, то несприятливі психічні стани призводять до появи більш серйозних недуг – високого артеріального тиску, виразки шлунка, цукрового діабету, бронхіальної астми, порушень функціонування щитовидної залози і навіть психічних розладів.

У представників обох статей стрес проявляється по-різному. Психічне здоров’я жінок більш вразливе – вони емоційні і чутливі, схильні до страхів і депресивних станів. Порушення можуть з’явитися через необхідність поєднувати роботу і сім’ю, втрати краси і природного старіння, відсутність можливості мати дітей і настання клімаксу.

Для чоловіків велике значення має їх соціальний статус в суспільстві, тому вони часто переживають через невизнання їх особистісних достоїнств і втрати фізичної сили. Наслідки зазвичай виражаються в збоях в роботі серця і шлунково-кишкового тракту, появі пристрасті до алкогольних напоїв і паління, статевому безсиллі.

Важливість психічного здоров’я полягає в наступному:

 1. Безперервний стрес, тривога і інші занепокоєння негативно позначаються на фізичному стані – погіршується опірність організму до вірусних інфекцій, з’являються проблеми зі сном, а якщо не вживати ніяких дій, то розвиваються більш серйозні недуги;
 2. Люди, що підтримує своє психічне здоров’я, зазвичай мають кращу продуктивність праці і будують успішну кар’єру;
 3. Уміння протистояти стресам позитивно складається на обстановці в сім’ї – такі люди не конфлікти і можуть передати основи правильного способу життя своїм дітям;
 4. Згідно зі статистикою, більшість злочинів скоюють люди, які не піклуються про своє психічний стан;
 5. Збільшення тривалості життя. Дослідження показали, що ризик появи хвороб серця більш ніж на 90% вище у людей, які не вміють справлятися з депресивними станами і стресом.

Тому так важливо своєчасно вживати профілактичні заходи, які зміцнюють не тільки фізичне, а й психічне здоров’я.

критерії норми

Багато людей прагнуть до формування здорового способу життя. Фактори, які безпосередньо впливають – це режим праці і відпочинку, система харчування, фізичні навантаження і усталені звички. Однак не менш важливі і психічні стани – емоційна стабільність, упевненість в собі, адекватне сприйняття дійсності.

ЗСЖ – це не тільки нормальний перебіг всіх фізіологічних процесів в організмі, але і розумне задоволення фізичних і духовних потреб, особистісне вдосконалення і зростання. Такі люди здатні виконувати професійні та соціальні функції незалежно від навколишнього оточення і подій, що відбуваються.

Виділяють основні критерії психічного здоров’я:

 1. Володіння почуттям сталості та ідентичності – усвідомлення свого «Я» і його повне прийняття;
 2. Однотипне поведінку в однакових ситуаціях;
 3. Здатність до самоаналізу, визнання власних помилок, розумна критика власної діяльності та її результатів;
 4. Адекватна реакція на події, що відбуваються, вчинки інших людей і т.д .;
 5. Здатність контролювати свою поведінку в рамках встановлених норм закону і моралі;
 6. Планування свого життя і реалізація бажань;
 7. Адаптивність, гнучкість поведінки і мислення у відповідності зі складними життєвими обставинами.

Стан психічного, або душевного, здоров’я жінок сильніше піддається негативному впливу несприятливих факторів. Однак представниці прекрасної статі відновлюють його легше і швидше. Деякі фахівці вважають, що саме тому вони мають більшу тривалість життя, ніж чоловіки.

Як зберегти психічне здоров’я

Відсутність хвороби зовсім не означає повне психічне здоров’я. Однак в Росії звернення до фахівця за допомогою вважається чимось ненормальним – до таких людей відразу приклеюється клеймо збиткового і неповноцінного.

Але будь-які порушення не можна залишати без уваги. Іноді психічні стани стають основною причиною хвороби, в інших випадках – прискорюють розвиток недуги. Ситуації можуть бути різними, але одне взаємозв’язок «душі» і тіла визнається безумовною.

Особливо важливо зберегти здоров’я дітей, адже це майбутнє нації. Для цього потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій:

 1. Дотримуватися оптимальний режим дня відповідно до віку малюка;
 2. Більше спілкуватися з позитивно налаштованими дорослими;
 3. Замість бездумного перегляду телевізора проводити час на свіжому повітрі разом з сім’єю;
 4. Привчати дитину до читання і музики, саморозвитку;
 5. Найчастіше хвалити і підтримувати в будь-яких неприємних ситуаціях. Не можна піддавати жорсткій критиці особистість малюка.

З дитячого віку можна прищепити дитині правильні моделі поведінки, які значно полегшать його доросле життя.

Заходи по збереженню психічного здоров’я жінок такі ж, як і у чоловіків. Вони включають в себе наступні рекомендації:

 1. Потрібно обов’язково виділяти час на задоволення своїх бажань – хоча б кілька годин на тиждень людина повинна займатися тим, що йому подобається і приносить задоволення;
 2. Регулярно говорити собі і оточуючим теплі слова;
 3. Підтримувати своє тіло в хорошій формі;
 4. Захистити себе від спілкування з «важкими» людьми;
 5. Якщо з’являється злість або гнів, то краще зайняти себе фізичною працею.

Варто регулярно їсти банани – вони містять особливу речовину, яка стимулює вироблення гормонів «щастя». Якщо з’являються якісь відхилення, то не потрібно соромитися звертатися до лікарів. Своєчасне втручання допоможе уникнути небезпечних наслідків.

Одне з найпоширеніших порушень психічного здоров’я – депресія. Цей стан зневіри, яке може проявлятися сильнішим чи слабшим в залежності від особистісних характеристик людини.

Багато людей не приділяють цій проблемі ніякої уваги, що лише посилює ситуацію.

Якщо стан не поліпшується протягом 2-х тижнів, з’являються думки про суїцид, падає самооцінка, то необхідно терміново звернутися до фахівця для лікування депресії.

Як захистити і зміцнити

Особливу увагу підтримці психічного здоров’я нації має приділяти держава. Люди необхідно знати, що вони знаходяться в безпеці, а їх права захищені в повному обсязі. Слід реалізовувати спеціальні програми не тільки в рамках охорони здоров’я, а й у сфері працевлаштування, правосуддя, соціального забезпечення і т.д.

Тим часом, кожна людина може почати діяти самостійно. Щоб знизити негативний вплив стресу і зміцнити психічне здоров’я, потрібно дотримуватися наступних правил:

 1. Правильно харчуватися – збалансований раціон є запорукою фізичного здоров’я, від якого залежить стан психіки. Переїдання, вживання напівфабрикатів і продуктів, що містять багато хімічних компонентів, жирна їжа – все це накладає відбиток на емоційний стан людини. Доведено, що збої в роботі щитовидки, хвороби серця і репродуктивній системі, а також деякі інші недуги здатні похитнути психічне здоров’я;
 2. Займатися спортом – при помірних фізичних навантаженнях в організмі виробляються гормони «щастя», поліпшується кровообіг, а тканини і органи отримують достатньо поживних речовин і кисню. Систематична активність допомагає боротися зі стресом і покращує настрій;
 3. Пізнавати себе – включає в себе кілька процесів:
 • А) Формування правильного ставлення людини до себе – прийняття себе як особистості з усіма перевагами і недоліками;
 • Б) Контроль над емоціями;
 • В) Пошук прихованих здібностей і розвиток нових навичок.
 1. Позбутися від згубних залежностей – перш за все це куріння і пристрасть до алкоголю. Слід розібратися в собі і виявити, які звички ускладнюють життя, і постаратися від них позбутися. Не потрібно боятися звернення до фахівця, якщо не вдається впоратися з залежністю своїми силами;
 2. Вчитися ефективно протистояти стресу – цей пункт можна віднести до контролю над емоціями, проте він включає в себе і вивчення методів релаксації;
 3. Змінювати принципи мислення – якщо почати слідувати зазначеним рекомендаціям, то цей процес запуститься автоматично. Але щоб досягти бажаного результату, слід докласти певних зусиль:

А) Захистити себе від негативної інформації – наприклад, менше дивитися телевізор і спілкуватися людьми, які перебувають «на негативі»;

Б) Намагатися знаходити позитивні сторони у всіх подіях, що відбуваються і закріпити позитивні психічні стани;

В) Перестати випромінювати негативні емоції – критикувати колег, родичів, начальство, держава і т.д .;

 1. Г) Ніколи не сумувати;
 2. Д) Чи не порівнювати з оточуючими людьми – значення мають тільки власні досягнення;
 3. Е) Сприймати життя з позитивного боку.

Не потрібно намагатися змінити світ. Головне – навчитися сприймати його з позитивної сторони, а це під силу кожній людині.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 30 років: ідеї для чоловіків і родичів

Щоб знизити негативний вплив стресу, можна виконати наступні вправи:

 1. Знайти його джерело. Причому потрібно дивитися вглиб проблеми. Наприклад, якщо в сім’ї катастрофічно не вистачає грошей, то причина, швидше за все, не в маленькій заробітній платі, а в ненависній роботі. Варто завести окремий зошит і докладно записати туди всю інформацію.

Щоб побороти стрес, потрібно скласти послідовний план. Протягом дня необхідно відпочивати, намагатися менше спілкуватися з людьми, що викликають емоційну напругу, виділити час на улюблене заняття. Своїми проблемами можна поділитися з близькими родичами, які напевно нададуть підтримку;

 1. Не потрібно накопичувати негативну енергію в собі – їй потрібно відразу ж давати вихід. Наприклад, швидко вирішувати ситуації, які провокують пригнічені стану, висловлювати власну незадоволеність і т.д. Але одночасно варто навчитися бути поблажливим і прощати промахи інших людей.

Здорова людина – щаслива, що живе в гармонії з собою і не відчуває внутрішнього розладу. Такого стану можна досягти тільки шляхом підтримки і психічної, і фізичної складової.

Прості заходи, спрямовані на формування позитивного мислення, здатне значно підвищити якість життя.

З їх допомогою легше позбутися і від фізичних недуг, які часто з’являються через стрес і незадоволеності життям.

Джерело: https://ZozhMania.ru/psihicheskoe-zdorovie/vzaimosvyaz-mezhdu-fizicheskim-i-psihicheskim-zdorovem-kak-vosstanavlivat-i-ukreplyat-svoyu-psihiku

Як бути психічно і фізично здоровим: регулярність тренувань

Ти вже знаєш, що фізичне і психічне здоров’я міцно пов’язані один з одним. Якщо не стежити за своїм тілом, то наша психіка почне видавати системні помилки. Якщо не стежити за психікою, то і тіло стає слабкішим і, що гірше, воно стає неконтрольованим. Харчування, правильний режим, порядок в голові – все це грає істотну роль в нашому житті. Якщо підходить до здоров’я комплексно, а не однобоко, то тебе чекає не просто довге життя, але щасливе життя. Сьогодні будемо говорити про важливість регулярних тренувань, про зв’язок регулярності фізичних вправ і психічного здоров’я.

Тренування в інтересах психіки

Люди часто поділяють фізичний і психічний розвиток. Вони думають, що одне з іншим не може бути пов’язано. Але це не так. Тренуючись всього 30 хвилин в день, п’ять разів на тиждень можна домогтися унікальних результатів під кінець року.

Ми говоримо про помірному фізичному навантаженні, яка буде підтримувати не тільки твої м’язи, а й твій мозок в тонусі. Як це пов’язано? Коли ми тренуємося, то змушуємо працювати свій організм. Тіло між тим виробляє різні речовини, які живлять мозок, важливі органи і навіть конкретні зони мозку.

Від плідної фізичної роботи організму залежать наш настрій, легкість свідомості і навіть дружелюбність.

Добре відомо, що регулярні фізичні вправи дуже корисні для організму. Якщо говорити про психічну стороні, то вправи можуть справити позитивний вплив на депресію, тривожність, синдром дефіциту уваги і багато інших проблем психіки.

Регулярні фізичні вправи можуть поліпшити пам’ять і сон. Справа, звичайно, не просто в гарних словах, а в тому, що фізична активність стимулює ріст нових клітин головного мозку. Ці клітини захищають нашу пам’ять від вікових змін.

Більшість психологів також прийшли до висновку, що регулярні фізичні вправи сприяють підвищенню почуття власної значущості, самооцінки. Допомагають відчувати себе сильніше не тільки фізично, а й розумово. Аеробні вправи – такі, як біг, плавання і їзда на велосипеді, відмінно підвищують настрій.

Але не можна думати, що вправи можуть зцілити хворобу. Вони не можуть вилікувати депресію, але вони цілком можуть полегшити симптоми.

депресія

Будь-яка вправа – це викид ендорфіну. Ендорфін – це потужне хімічне речовина в нашому мозку, яке підживлює наш дух і змушує нас відчувати себе краще. Цей гормон покращує наше загальне настрій, а також знижує больовий поріг.

Таким чином, вправа може служити хорошим інструментом для знищення гнітючих думок, які чіпляються за твою голову і не хочуть відпускати. Вони допоможуть заощадити трохи часу, щоб вирватися з круговороту негативних думок, які і є «цеглинками» будь-якої депресії.

тривога

Вправи, правильне харчування, хороший сон і сонце – це природні помічники в справі боротьби з тривогою. Фізична активність знімає напругу, стрес і підвищує фізичну і розумову енергію. Вправи роблять це за допомогою вивільнення ендорфінів, як і в випадку з депресією.

Також вправи допомагають розслабити м’язи. Ми з підозрою ставимося до йоги і медитації, але завжди можна взяти щось корисне від цих практик, щоб застосувати в своєму житті. Цим корисним буде техніка глибокого дихання, яка шикарно працює в тому випадку, якщо тебе гризе тривога. Подібне дихання посилює приплив кисню в мозок, від чого розум прояснюється, а тривога зникає.

Синдром дефіциту уваги і гіперактивності

Згадаймо про нашу третьої проблеми – синдромі дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ). Якщо дивитися на статистику, то сучасні люди все частіше стають заручниками цього синдрому. Можливо, це пов’язано з розвитком комп’ютерних технологій, можливо – з духом часу. Вакцини від цього синдрому немає, але завжди можна перемогти душевну хворобу самотужки – через вправи.

Регулярні тренування, як показує практика, здатні підвищити концентрацію уваги, поліпшити пам’ять і надати днях більше мотивації.

Фізична активність різко підвищує рівень дофаміну, норадреналіну і серотоніну. Всі ці речовини впливають на концентрацію і увагу.

Ендорфіни, як ми говорили вище, змушують нас відчувати себе краще і допомагають нашій кмітливості, коли справа стосується швидкого вирішення поставлених завдань.

Всі ці висновки ми висмоктали не з пальця. Психотерапевти дійсно включають в програму лікування фізичні вправи.

Але ти можеш взагалі ніколи не потрапляти до людей в білих халатах, а замість цього почати займатися фітнесом вже зараз. Роби це систематично, регулярно і не бездумно, як деякі качки, які вмирають в 50.

Твоя задача – це не завоювати золото з бодібілдингу, а стати здоровою людиною, з яким тіло буде допомагати, а не заважати по життю.

Джерело: https://BroDude.ru/kak-byt-psixicheski-i-fizicheski-zdorovym-regulyarnost-trenirovok/

Вплив сексу на здоров’я жінки

Останнім часом все більше жінок витрачають гроші на непотрібні і дорогі ліки і плачуть на кушетку дорогущих психоаналітиків замість того, щоб повніше використовувати потенціал, дарований нам від народження самою природою.

Кожна з нас стикалася з такою проблемою, як болі перед менструаціями або під час них. Звичайно, найпростіше протягнути руку і намацати рятівну таблетку, однак якщо болю не спазматического характеру, знеболюючі навряд чи допоможуть.

Та й печінку шкода – їй і так стільки всього фільтрувати доводиться ….

А ось регулярні заняття сексом можуть знизити больові відчуття за рахунок вироблення ендорфінів – гормонів задоволення, – що, до речі, робить стандартну жіночу «відмазку» про головний біль просто абсурдною.

Психолог Тім Сколтвер стверджує, що у леді, регулярно займаються сексом, мігрені, як правило, не буває, та й інші болю абсолютно спокійно переносяться без допомоги допінгу.

Болить горло і живіт? Займися сексом – все пройде!

Як не крути, статевий акт – це своєрідний масаж для головного жіночого органу – матки, – який допомагає уникнути такої неприємності, як фіброміома (доброякісна пухлина матки). До речі, у жінок з регулярним статевим життям не буває порушень циклу – все відбувається по годинах і без несподіванок.

Для вагітних жінок при переношуванні, що загрожує безліччю ускладнень (гіпоксія, синдром аспірації меконію, зневоднення, обвиття пуповиною внаслідок зниження рівня навколоплідної рідини і т.д.), секс часто стає природним методом стимуляції початку родової діяльності.

Олена Гудзь, гінеколог: «При оргазмі виділяється окситоцин, або« гормон сутичок », а в спермі партнера міститься велика кількість простагландинів, які прекрасно готують до пологів шийку матки, пом’якшуючи і розслабляючи її».

Довгоочікуваний малюк не поспішає порадувати вас своєю появою? Пропишіть собі сексотерапию!

«І все ж деяким майбутнім мамам лікарі радять утриматися від інтимного життя під час вагітності, – додає Олена Гудзь. Це вагітні жінки зі спазмами живота і рясним кровотечею з піхви, що виявляються на перших двадцяти тижнях, вагітні з витоком навколоплідної рідини, жінки, у яких траплялися передчасні пологи або були викидні ».

Секс замість солодощів

Чим старше ми стаємо, тим більше хочеться шоколадок і тістечок – життя таке важке штука, що так і тягне додати в неї солоденького і вредненького. Як результат – поява діабету.

Тим часом, відомо, що під час якісного оргазму все залози внутрішньої секреції приходять в тонус.

Підшлункова залоза збільшує вироблення інсуліну, вуглеводний обмін стимулюється, і ендокринологи … викреслюють вас зі списку своїх пацієнтів.

Регулярні заняття сексом зміцнюють імунітет і є профілактикою карієсу, так як в цей час виробляється велика кількість антибактеріального речовини, що запобігає виникненню карієсу, а вироблення імуноглобулінів класу А захищає організм від респіраторних вірусних інфекцій. Займіться сексом замість походів до стоматолога і нальотів на аптеки під час застуди!

Так і до інфаркту недалеко

Кількість занять сексом обернено пропорційно кількості серцево-судинних захворювань.

Не вірите? Книга «Любов, секс і ваше серце», яку випустили в Нью-Йорку співробітники Міжнародного інституту біоенергетичного аналізу, детально описує результати наукових досліджень, згідно з якими 65% жінок, що надійшли в лікарню з інфарктом, сексом взагалі не займалися або не отримували від нього задоволення .

Як сказав Ед Свасти, один з авторів книги, «медична громадськість починає, хоча і повільно, приходити до розуміння того, що люди зі здоровою статевим життям живуть довше. Тобто в наявності прямий зв’язок між емоційним щастям, сильною імунною системою і здоровим серцем ».

Секс дозволяє жінці бути красивою і молодий.

Сексолог Андре мульти стверджує, що заняття сексом дозволяють боротися із зайвою вагою, адже при оргазмі тиск і серцевий пульс досягають максимальних величин і утримуються на піку деякий час, що дозволяє спалювати близько двохсот калорій за один статевий акт. Активізація діяльності залоз внутрішньої секреції сприяє виробленню великої кількості гормонів, в тому числі естрогену, що робить наше волосся блискучими, а шкіру гладкою та еластичною.

Гарна новина для жінок у віці

Хотілося б також звернути увагу милих дам на те, що під час парування задіюються і активно працюють м’язи тазового дна, відповідальні за утримання сечі. Гінеколог Лариса Живаго підкреслила, що з віком і при недостатній навантаженні м’язи тазового дна перестають виконувати запірну функцію, що може привести до неприємних наслідків.

Заняття ж сексом являють собою спеціальну зарядку, вправи якої спрямовані саме на м’язи тазового дна. У процесі статевого акту поліпшується кровопостачання органів малого тазу, виявляється профілактичну дію на застій венозної крові і опущення вагінальних стінок.

Запам’ятайте – альтернативи сексу для зміцнення цих м’язів не існує, так подбайте про своє майбутнє – тренуйтеся на здоров’я!

Ми, жінки, істоти емоційні, навіть сталеві прем’єр-міністри можуть зі спокійною душею проливати сльози горя над стражданнями нещасних мільйонерок з мильних опер. Тому фізичне здоров’я у нас нерозривно пов’язане зі станом психологічного комфорту. Насолоджуючись заняттями сексом, ми не просто отримуємо задоволення – ми знімаємо стрес.

Сексуальне збудження знімає депресію, сексуальне задоволення підвищує настрій, а глибоке розслаблення м’язів після статевого акту дарує довгоочікуваний спокій.

Займайтеся сексом регулярно – і ви забудете про стреси і депресії, а разом з ними підуть розлади травлення і сну, зниження загального тонусу, порушення функції кишечника і невралгії.

Загалом, секс – це корисно, приємно і чудово. Але тільки тоді, коли в одному ліжку з вами знаходиться кохана людина! Так вже ми, жінки, влаштовані – без любові ні сексом займатися, ні жити не вміємо.

Джерело: https://zoj.kz/populiarnie/eto/975-vliyanie-seksa-na-zdorove-zhenschiny.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *