Чим полоскати стоматит – методи, рецепти розчинів і народних засобів

Чим полоскати стоматит – методи, рецепти розчинів і народних засобів

5 (100%) 1 vote

 

Перш ніж полоскати рот при стоматиті, потрібно зрозуміти симптоматику хвороби і як їй можна заразитися.

Стоматитом називають запальний процес, який протікає в роті. У ротовій порожнині знаходяться хвороботворні бактерії, які потрапляють в організм через пошкодження слизової оболонки і ясен – майже завжди внаслідок прийому їжі. Діти значно частіше переносять дана недуга, оскільки правила гігієни ними порушуються постійно, малюки можуть тягнути в рот брудні предмети, завойовувати забруднені руки, не чистити зуби і т. Д.

 

Але і дорослі, нехтуючи елементарними нормами гігієни, стають жертвами стоматиту. Особливо це стосується популярного помилки, званого «правилом 5 секунд» – нібито те, що впало на землю або підлогу, не встигло забруднитися, якщо було піднято протягом 5 секунд. Зрозуміло, що в даному випадку бруд моментально потрапляє на предмет, що впав і переноситься в ротову порожнину.

Хвороба подібним чином підхопити найпростіше, хоча імунітет дорослої людини і вище, ніж у дитини. Якщо хвороба тільки почала розвиватися, відмінним способом лікування стане полоскання порожнини рота народними засобами, але можна скористатися ліками і з домашньої аптечки.

Лікувати захворювання не виходячи з дому потрібно проводити з обережністю. Потрібно знати всі рекомендовані засоби і їх протипоказання. Особливо це стосується дітей.

причини стоматиту

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *