Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіківВсі чули, що жінка і чоловік по-різному сприймають відносини, і їх психологія в цій темі різниться. Насправді для жінок зрозуміти справжні емоції чоловіків досить складно. За своєю природою чоловік і жінка – багато в чому протилежні істоти. Тому для створення відносин з вподобаним людиною потрібно розкрити особливості психології чоловіка.

Зміст приховати
4 40 порад як стати улюбленою: психологія чоловіків

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Чому жінкам і чоловікам часом так складно зрозуміти один одного
 • Які особливості психології чоловіків різного віку
 • У чому відмінність особливостей чоловічої і жіночої психології

Особливості психології чоловіків різного віку

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Неодноразово в багатьох книгах і фільмах були описані основи психології чоловіків. Не секрет, що всі чоловіки різні. Чи не це найпривабливіше в них? У чоловічій психології не існує встановлених обмежень, стандартів або рамок, під які потрапить велика частина представників сильної статі. Однак існують індивідуальні особливості, які формуються зі зміною віку.

Психологи відзначають основні шість вікових порогів:

 • Молоді люди у віці від 16 до 24 років. Цим хлопцям можна дати характеристику «пошук себе». Крім того, в цьому віці шукають романтичні потягу і прокладають свій професійний шлях. У молодих хлопців закладаються основні поняття моральних і моральних принципів у відносинах. У цьому віці їх психологія визначена статевим потягом і високим рівнем гормонів. Тому відносини з дівчатами часто виглядають як отримання виграного трофея.
 • Психологія чоловіків у віці з 25 до 30 років починає змінюватися. Це час можна характеризувати як «інформаційне пересичення». У чоловіка вже є розуміння про свої бажання та цілі в житті. Він знає, якими шляхами зможе цього досягти. У цьому віці відзначається дорослішання і самостійність. До жінок теж змінюється ставлення. Більш точно складається картинка про майбутню сім’ю, дружину, появі дитини. Пошук нових емоцій чоловікові вже не так важливий.
 • «Золотим періодом» в психології чоловіків з упевненістю можна назвати вік від 30 до 38 років. Чоловік відкрив себе як чоловік і батько, відбувся як професіонал на займаній посаді. Все це починає формувати навколо його оточення і його відносин з жінкою буденність, рутину і одноманітність, що з часом призводить до думок про зміну відносин і звичної обстановки. Особливістю психології чоловіка в 35 років є пошук нових інтересів і хобі. Це «золотий час» дуже швидко переходить до наступного етапу – «криза середнього віку».Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків
 • Вік від 39 до 45 років по праву можна назвати періодом кризи середнього віку. Чоловіча психологія в цьому віці характеризується думками про досягнення, життєвих промахах, нездійснених бажаннях. При розміреному і спокійному темпі життя чоловік по новому сприймає забуті фантазії і бажання, що тільки пригнічує колишню спритність і хоробрість, нагадуючи про наближення старості. Він всіма легкими способами шукає можливість показати себе «як і раніше молодим», вибираючи в супутниці юних осіб. Психологи також стверджують, що багато чоловіків можуть вести себе зовсім інакше, впадаючи в депресію, найкращим виходом з якої буде пошук нових інтересів і хобі.
 • Чоловік в 45 років подумки змирився з наближенням старості. Він по-іншому дивиться на створену сімейне життя, на дружину, він спокійний і умиротворений. Психологія чоловіка характеризується зміною сприйняття жінки, зараз вона є йому духовно близькою людиною. Особливістю психології чоловіка в 50 років є пошук підтримки з боку дружини.
 • Особливості психології чоловіків після 50 років формуються під впливом переходу відносин з жінками в дружнє русло. Спільне проведення часу зводиться до спогадів про колишніх романтичних зустрічах і пристрасних побаченнях. Чоловік досить багато часу проводить вдома в оточенні дружини, дітей і онуків. Особливістю психології чоловіка в 60 років є зміна активних інтересів на більш спокійні – читання книг та інтелектуальні ігри.

Порівняння особливостей психології чоловіка і жінки

У психології є цілий розділ, присвячений поведінки людини в суспільстві і його відносинам з протилежною статтю. При вивченні декількох закономірностей психологами було визначено ряд загальних і різних ознак у жінок і чоловіків.

Пристрій чоловічої та жіночої психіки і нервової системи дуже відрізняються. Чоловіча психіка і нервова система більш стійкі. Це дозволяє чоловікам сфокусуватися на певній меті в житті і своєму оточенні. Нервова система чоловіків не витрачає себе на менш важливі цілі, економлячи при цьому час і сили.

Жіноча нервова система набагато слабкіше чоловічий. Однак вона набагато сильніша енергетично, і ця енергія поступово охоплює всю нервову систему, займаючи її оточення, простір і час. У зв’язку з цим і виникає жіноча невпевненість, її «нелогічність», сплутаність в розмовах та інше.

Одна зі знаменитих рис чоловіків, з якої ніяк не можуть змиритися жінки, – це їх мовчазність. У складних життєвих ситуаціях або при назрівання конфліктів чоловіки вважають за краще мовчати.

Жінки в свою чергу думають, що чоловіки ображаються або зляться на них або на саму ситуацію.

Психологи стверджують зворотне: якщо чоловік притих і замовк, не реагує на ситуацію, то він просто розмірковує над її вирішенням.

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Чоловіки і жінки по-різному сприймають спілкування. Для жінок це більше емоційний розвантажувальний словесний процес, який доставляє, в першу чергу, емоційну насолоду.

У чоловіків це виключно інформаційне дію, пов’язане з обміном даними, і не більше. Відповідно, вся вислухати чоловіком інформація сприймається їм конкретно.

Це пояснює те, що чоловіки не схильні розуміти натяків і підтекстів. Спілкування для чоловіка має бути простим і легким.

При цьому багато жінок думають, що чоловіки просто не хочуть виконувати їх «приховані бажання». Насправді, вони просто не розуміють, що жінка хотіла сказати тим чи іншим дією або словом. З цього випливає факт образи на партнера і дратівливість. Тому якщо у жінки є будь-які бажання, краще сказати про це прямо своєму партнеру.

Ще одна відмінна риса чоловічої психології – це відношення до жіночих почуттів та емоцій. Згідно багатьом дослідженням, жіноча мова дуже швидка. У чоловіків же, навпаки, темп мови розмірений і рівний. З цього дисбалансу виходить, що чоловік не в силах освоїти навіть половину яку він виголосив жінкою інформації.

Крім того, в жіночого мовлення є багато натяків, епітетів і іншого розмовного лексикону, який і без того чоловікові складно сприйняти через його прямолінійності.

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Чоловікам набагато складніше привернути до себе увагу, ніж жінкам.

Якщо жінці для затвердження своїх фізичних особливостей і підняття власної самооцінки коштує всього лише одягнутися, нафарбуватися і вийти в суспільство, і при цьому вона безумовно сподобається чоловікам, то чоловік, практично завжди відчуває невпевненість у власних силах, тому що ризикує почути негативну відповідь на свої дії .

Ще однією особливістю можна назвати специфіку сприйняття чоловіків і жінок. Представники сильної статі завжди бачать обставини або ситуацію в цілому. Жінки ж сприймають побачене набагато детальніше і чіткіше, звертаючи увагу на окремі елементи.

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Для чоловіка дуже важливо його оточення, друзі і його чоловіча компанія. У чоловікові завжди присутній дух суперництва перед своїми товаришами. Тому йому просто необхідні його чоловічі посиденьки. Це такий рівень його комфортної зони емоцій. Чоловіки дружать, спілкуються і збираються в компанії з різних загальним або схожим інтересам. Це можуть бути захоплення, робота, вороги і багато іншого.

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Жінка повинна зрозуміти для себе, що йому так само потрібно проводити час зі своїми товаришами або друзями, як і їй самій зі своїми подругами. Адже наявність чоловічій компанії у чоловіка, за фактом, є його власним особистим простором. Якщо у жінки залишаються питання і недовіру з приводу таких посиденьок, найкращим буде просто познайомитися з його товаришами і їх інтересами.

Сучасне суспільство хоче бачити поруч з жінкою сильного, вольового, владного чоловіка. Ще в юному віці хлопці починають домагатися дівчат, заграючи з ними, що позиціонує їх як успішних молодих людей.

Дівчата ж, якщо і відповідають на такі підлещування, то вважаються легковажними і доступними, провокуючи нерозуміння і закиди подруг. Це очікування вольових якостей формується ще з дитинства і юнацтва в свідомості чоловіків.

Прояв почуттів у чоловіків істотно відрізняється від жіночого. Чим більше чоловік прагне провести часу з дівчиною, тим сильніше і повніше його почуття до неї. У разі якщо чоловік віддає перевагу вільний час проводити на відпочинку, риболовлі або з товаришами, це доводить, що він не зацікавлений в цій жінці.

У такій ситуації значна частина жінок робить велику помилку, беручись дзвонити і тиснути, що ще більш стрімко відштовхує кохану людину. Якщо чоловіки відчувають нелицемірна сильні емоції до слабкої статі, вони прагнуть виділити милим серцю жінкам більше часу, тому що їх тягне до предмету закоханості. Єдиним винятком є ​​його трудова діяльність.

Не варто створювати ілюзію відсутності любові, якщо він чимало часу проводить на роботі.

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Представників сильної статі все життя змушують бути самостійними і не випрошувати допомогу і підтримку. У разі якщо жінка просить про підтримку, вона може не побоюватися, що її засудять.

Проте безліч представників сильної статі, вихованих з переконанням, що чоловік зобов’язаний бути самостійним і сильним, лякає сама ймовірність, що вони в рідкісних ситуаціях можуть просто не знати правильних рішень.

В особистому житті це особливо проблематично. Вважається, що чоловікові соромно просити підтримки в спілкуванні з жінками. Це заважає чоловікам прагнути до досконалості і виглядати хорошими партнерами.

 • Оцінка перспектив відносин з жінкою.

Психологія сильної статі у взаєминах істотно відрізняється від жіночої вже на етапі знайомства.

Якщо чоловік вже зробив вибір певної жінки, то перед ним з’являється нова мета – йому слід усвідомити, чи підходить його кохана на роль дружини і матері його майбутніх дітей.

Таким чином, не тільки жінкам властиво проводити перевірки на відповідність чоловіки ідеалу на роль чоловіка. Представники сильної статі дотримуються цього методу вибору точно так же.

Представники сильної статі погано орієнтуються в людях. У них гірше сформовані навички чуття і громадські знання, що надає дівчатам перевагу в спілкуванні.

Витоки подібного відмінності йдуть глибоко в минуле, коли для виживання дівчатам доводилось більше розраховувати на соціальні здібності, ніж на жорстку грубу силу.

Жінка правильніше орієнтується в людях, динамічніше будує діалоги і краще здатна «читати людей», ніж чоловік.

Спасибі, що дочитали цю статтю до кінця

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Привіт, мене звуть Ярослав Самойлов. Я експерт психології відносин і за роки практики допоміг більше 10 000 дівчатам зустріти гідних половинок, побудувати гармонійні відносини і повернути любов і розуміння в сім’ї, які були на межі розлучення.

Найбільше на світі мене надихають щасливі очі учнів, які зустрічають людей своєї мрії і насолоджуються по-справжньому яскравим життям.

Моя мета – показати жінкам такий шлях розвитку відносин, який допоможе їм створити синергію успіху і щастя!

Джерело: https://yaroslav-samoylov.com/psihologija-otnoshenij/osobennosti-psihologii-muzhchin.html

Психологія чоловіків: інструкція до управління або розуміння | Любов і сім’я

Століттями чоловіки вважалися сильною статтю, вони правили світом і правлять до сьогоднішнього дня. Ми, чоловіки і жінки, знаходимося на різних полюсах, так не схожі один на одного, але не вміємо чи не хочемо визнавати цей факт.

Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Щоб спілкування з чоловіками не перетворювалося щохвилини в боротьбу, жінці слід мати уявлення (хоча б в загальних рисах) про психологію чоловіків. Щоб відносини були успішними, щоб емоційне життя було яскравим, необхідно взаєморозуміння і вміння спілкуватися, а також усвідомлення жінками особливостей психіки і чоловічої психології.

вплив гормонів

Чому ми такі різні? Дійсно, ми відрізняємося один від одного не тільки статевими ознаками і зовнішністю. Відмінності між статями закладається вже на ранніх етапах зачаття. Все завдяки різним гормонам.

Ми представляємо собою результат різних хімічних реакцій, коктейль хімічних елементів, з яких найважливішим для чоловіків є тестостерон. Той самий гормон, який відповідає за успіх, влада, боротьбу, сексуальне бажання і за існування життя на землі. Саме рівень тестостерону зумовлює психологічні особливості чоловіків.

Мозок людини подібний до комп’ютера, і вже через 6 – 8 тижнів після зачаття базова «операційна система» починає завантажуватися основними програмами. Освіта і виховання, на які покладаються великі надії, не здатні кардинально змінити їх. Можна закласти додаткові програми, але на основі вже існуючих базових програм.

З природою важко сперечатися. Еволюція запрограмувала нас по-різному, і розвивалися ми не однаково, відточуючи кожен свої здібності та нахили, щоб ми стали тим, чим ми є зараз.

Особливості психіки чоловіків

Природа дала нам біологічні задатки і почуття, необхідні нам для життя і виживання в екстремальних умовах. Чим же нагородила і чим обділила вона представників сильної статі?

Читайте також:   Як закохати в себе хлопця: правила поведінки і поради психологів

Чоловік сильніше, швидше, енергійніше жінки, але його енергія швидше виснажується, і він видихається раніше, швидше втомлюється. Його звинувачують в ліні, але він, дійсно, відчуває себе не в кращій формі після роботи або в кінці дня.

Чоловіки наділені більшою здатністю до просторової орієнтації. Вони краще орієнтуються в незнайомій місцевості, можуть легко визначити сторони світу.

Це властивість пояснює їх переваги в тих чи інших професіях. У чоловіків великі здібності до роботи з цифрами. В основі наук, пов’язаних з комп’ютерними технологіями, лежить математика.

Це знову пов’язано з просторовим мисленням. У цих професіях також переважають чоловіки.

Мозок чоловіка трохи більше жіночого, але це ніяк не відбивається на рівні його обдарованості.

Але фізіологи стверджують, що спеціалізація відділів мозку чоловіки дещо інша, ніж у жінок. І нічого дивного, що він сприймає навколишній світ по-іншому, реагує на нього по-своєму. Дійсно, він чує те, що не здатна почути жінка, бачить те, що не хоче, та й не може бачити його подруга.

Він не звертає уваги на деталі, які так важливі для жінки. І це породжує безліч проблем у взаєморозумінні і спілкуванні чоловіків і жінок.

Знання особливостей функціонування чоловічого мозку дозволяє зрозуміти, чому чоловік чинить так чи інакше в кожній конкретній ситуації і допоможе подолати багато проблем психологічного характеру.

проблеми спілкування

Відомо, що чоловіки не такі товариські, як жінки. Чому? Так просто у них немає спеціального відділу або центру мови. Все ліва півкуля мозку відповідає у чоловіків за мова.

Природа запрограмувала чоловіка діяти, а не спілкуватися, завойовувати світ і захищати свій будинок, свою територію.

Для чоловіка розмовляти означає передавати сухі факти і необхідну інформацію, а не наділяти їх емоціями, так як за них відповідає права півкуля, а воно слабо пов’язане з лівим. Коли виникає проблема, то він не обговорює її вголос з ким би то не було, як це роблять жінки.

Якщо чоловік сидить, втупившись в одну точку, то це зовсім не означає, що він нудьгує або страждає від неробства. У цей момент він сам з собою розмовляє. Не намагайтеся з’ясовувати причину його, як вам здається, нудьги або поганого настрою. Він зайнятий: його мозок обробляє отриману інформацію.

Чоловік має аналітичний склад розуму. Коли жінка говорить про свої проблеми, перескакуючи з однієї теми на іншу, його стомлює її нескінченна, присмачена емоціями, балаканина. Більше трьох хвилин він не може слухати.

Тому не ображайтеся, коли він перериває вас словом: «Коротше!». Говоріть просто, пропонуючи для вирішення одну проблему. Не завершуйте чоловіка, коли він говорить. А говорить він просто і чітко, використовуючи мінімальну кількість слів.

З його промови легко зрозуміти, що йому потрібно в даний момент. До балакучої жінці він швидко втрачає інтерес: він глухне від її балаканини. Він або говорить або слухає. Робити те й інше одночасно він не може і не вміє.

Тому йому так важко довести свою правоту в суперечці з дружиною: він не знаходить потрібних слів. І тоді в хід йде вербальна (словесна) агресія.

Милі жінки, вмійте слухати своїх чоловіків

Якщо ви намагаєтеся щось повідомити йому натяками (улюблений прийом жінок), то це пусте заняття, Він не здатний розуміти натяки.

Чоловіки не вміють вгадувати думки інших людей по інтонації або міміці особи, так як області мозку, що відповідають за встановлення міжособистісних контактів, не отримали розвитку в процесі еволюції.

Він починає відчувати себе в цій ситуації (милий, здогадайся сам, що мені потрібно) не зовсім розумним, і це ставить його в глухий кут і дратує.

Він – людина дії: якщо є проблема, то потрібно шукати її рішення. Він – не психолог і всі ці підходи (кривляння і стрибки, як говорять чоловіки) не для нього. Тому чоловікові важко адаптуватися до роботи в школі і знаходити спільну мову з підростаючим поколінням, тому так мало чоловіків – педагогів.

емоції чоловіки

Чутливість чоловіка була приглушена за час еволюції, тому емоції рідко знаходять своє відображення на його обличчі при спілкуванні. Безпристрасне вираз дозволяє йому відчувати себе господарем ситуації. Але якщо емоції беруть гору, то ми будемо свідками словесної або фізичної агресії. Не треба думати, що він байдужий і грубий колода.

Він переживає море емоцій, але не прийнято в сучасному соціумі, щоб він демонстрував свої почуття. Так, він вміє краще, ніж жінка, тримати свої емоції під контролем. Вони (чоловіки) з дитинства привчені приховувати свої образи, ховати свої невдачі і не дай Бог слабкості. Для нього поплакатися або поскаржитися означає втратити свій імідж успішного і сильного людини.

Ось він і терпить, стримуючи емоції ціною свого здоров’я.

Милі дами! Чоловік надзвичайно емоційно уразливий. Він подібний до горіху – зверху покритий твердою шкаралупою, а всередині він м’який, як ядро. Будьте тактовні і уважні до чоловіка. І тоді він обов’язково поділиться з вами своїми переживаннями.

Не прагніть керувати життям чоловіки й не критикуйте його. Не підриває тим самим його статус успішної людини. Ми вміємо робити добре різні речі. Не впадайте в повчальний тон по дрібницях і не вимовляє йому свої претензії. Особливо коли він засмучений.

інтереси чоловіки

Мозок чоловіка запрограмований на об’єкти, їх форму і рух, це визначає зону їх інтересів. Вони освоюють предметний світ. Їм важливо розуміти взаємозв’язок предметів, закони їх роботи.

Подивіться, які телевізійні передачі люблять чоловіки: «Як це влаштовано», «Як це працює» і так далі. Багато представників сильної статі в душі архітектори і будівельники.

Вже на стадії планування він бачить, яким буде результат його діяльності.

Базова потреба в самореалізації відбивається в захопленнях чоловіки спортом, риболовлею, полюванням або комп’ютерними іграми, тим, де він може бути завойовником і переможцем, найкращим і компетентним серед інших.

Тому він стежить за спортивними подіями, цікавиться новинами в світі і в політиці. Не має сенсу забороняти йому ці види діяльності або відпочинку.

Чоловік не переносять обмеження свободи: чим більше заборон, тим більше бажання порушувати їх.

Милі дами! Вчіться довіряти своїм коханим. Не можете? Тоді полюбите їх захоплення, і ви завжди будете поряд з ними. Саме ви будете для них кращими співрозмовниками, супутниками і радниками в їх авантюрах.

Психологія чоловіків: базові потреби

Чоловіки і жінки сприймають одну і ту ж ситуацію по-різному.

Потреба в безпеці займає важливе місце в психології чоловіка. Століттями склалося так, що, будучи більш сильним, він дбав про безпеку не тільки своєю, а й дружини, своїх дітей, свого житла. Він ніс відповідальність за життя тих, хто належав йому. Він – захисник і годувальник. Він залишається їм і в наш освічений вік. Йому так важливо реалізовувати цю функцію в своїй родині.

Любі жінки! Не прагніть проявляти силу свого характеру і всі риси, властиві чоловікові. Будьте слабкі і давайте чоловікам можливість проявляти свою силу і бути вашим захисником.

Це дозволяє чоловікові відчувати себе главою в сім’ї. Тисячоліттями він і був таким: саме він і приймав рішення по найважливішим проблемам. Тому мудра дружина завжди буде з повагою ставитися до рішень і доводам чоловіка, підкреслюючи його знання і досвід в тих чи інших питаннях, хоча, можливо, і зробить щось по-своєму.

Психологія чоловіків залежить від рівня розвитку базової потреби – самоствердитися будь-якою ціною. Він націлений на завоювання влади, на перемогу в конкурентній боротьбі. Його діяльність спрямовано на досягнення мети. Він оцінює себе по успішності своєї роботи і кількістю зароблених грошей. Якщо у нього маса проблем на роботі, то особисті відносини в родині йдуть на задній план.

Бути успішною людиною – важлива особливість психології чоловіка. За всяку ціну він прагне домогтися успіху і визнання. І тут не важливо, в якій сфері (полювання, риболовля, кар’єра), головне – бути кращим серед колег, друзів і приятелів. Послухайте, про що говорять чоловіки напідпитку! Про свої успіхи і досягнення, про те, що йому вдається найкраще.

Важливу роль в психології чоловіка грає його самооцінка, яка залежить від усвідомлення своєї успішності в житті. Виходячи з цього, і рівень його домагань.

Варто втратити роботу, годі й шукати застосування своїх знань і здібностей, втратити бізнес або повагу дружини, стати неспроможним в сексі – і найсильніший чоловік губляться і ламаються. Так в ньому поєднуються сила і слабкість його психології. Тому йому, як повітря, потрібна підтримка жінки.

Він не любить помилятися і тим більше визнавати свої помилки. Для нього це відчутний удар по самолюбству, по його самооцінці. Для нього це все одно, що визнати свою поразку.

 • Не втручайтеся в справи чоловіка, якщо він вам про це нічого не говорить. Не потрібно лізти до нього зі своїми порадами, особливо якщо він про це не просить. Вмійте чекати. Він обов’язково поділиться з вами своїми проблемами, але пізніше.
 • Тим більше не слід вказувати йому на помилки, дорікати і критикувати його самого і його дії. Це найвірніший і найкоротший шлях до розлучення. Якщо ви готові дати пораду, зробіть це непомітно і невимушено. Нехай чоловік щиро вірить, що це його власне рішення.
 • Вмійте підтримати свого чоловіка у важкій ситуації. Висловіть впевненість, що він досягне поставлених цілей і впорається з усіма труднощами.
 • Ніколи і ні в чому не демонструйте своєї переваги над чоловіком!

Психологія чоловіків в стресовій ситуації

У стресовій ситуації чоловік іде, в себе, йому потрібно деякий час побути на самоті зі своєю проблемою, зосередитися, осмислити її і знайти рішення. А в подібній ситуації чоловік не здатний бути уважним до своїх домочадців, проявляти турботу і любов до дружини.

Якщо проблема не вирішується швидко, він поглибиться в читання газети, буде бездумно перемикати телевізор з одного каналу на інший, вирішувати кросворд або грати у дворі з друзями в карти. Жінка сприймає подібну поведінку як відчуження чоловіка, ображається.

Її необгрунтовані, на думку чоловіка, претензії дратують його.

Ось і виникає напруга і нерозуміння у відносинах.

Психологія «скривдженого дитини» в чоловікові

В душі кожної людини живе дитина зі своїми слабкостями, дитячими мріями, образами і нереалізованими бажаннями. Це відноситься і до чоловіків, навіть найуспішнішим і впевненим у собі.

Він завжди буде потребувати материнської ласки, уваги, розуміння і любові, особливо якщо недоотримав її в дитинстві. Завдання мудрої дружини – заповнити цей недолік любові і ніжності. Але все добре в міру.

Не слід захоплюватися роллю матері для свого чоловіка і ставитися до нього, як до маленької дитини. Це може негативно позначитися на сексуальних відносинах.

Про кохання чоловічий побутують різні думки. Його любов подібна феєрверку в Новорічну ніч: світить яскраво, але гасне швидко. Добре, коли за час пристрасті, складаються теплі емоційні стосунки, ніжна дружба і довіра.

Погано, коли чоловік приймає сексуальне бажання за любов. Адже на голому секс довго не протягнеш, тому починається пошук любові і нових емоційних відносин.

Задоволення сексуальної потреби чоловіка зумовлює його поведінку в різні періоди життя.

Психологія чоловіків і вікові кризи

Людина живе в часі, долаючи один період за іншим, переживаючи труднощі вікових криз, упокорюючись або відроджуючись до нового життя. Людина змінюється постійно і не тільки зовні, але і внутрішньо. Це і є розвиток особистості. Особливо яскраво відбуваються зміни в чоловіках.

Кожен новий криза ставить перед ним нові завдання і змушує робити вибір, який і визначає його подальший життєвий шлях. Жінка повинна усвідомлювати той факт, що чоловік мінливий. Його життя зовсім не схожа на гладку дорогу після капітального ремонту: на ній стільки невидимих ​​нерівностей і вибоїн, перешкод і заторів.

Але все круті зміни в чоловічій психології передбачувані, і це слід розуміти.

Отже, чоловік сповнений протиріч і складнощів. Він фізично сильний, міцний і енергійний, але менш витривалий, ніж жінка. Він більш схильний до всіляких захворювань, і він важче одужує. Його тривалість життя значно коротше.

Він суворий зовні, але емоційно вразливий і уразливий. Він сексуально стурбований, але потребує теплих емоційних відносинах. Він здатний сам змінити дружині, але не завжди готовий пробачити зраду дружини. Його психологія змінюється протягом життя, тому немає в ній нічого постійного.

Читайте також:   Хлопець образився: ознаки і як загладити провину

Так задумано Еволюцією.

Джерело: https://lyubov-semya.ru/psihologiya-muzhchin-instruktsiya-k-upravleniyu-ili-ponimaniyu/

Чоловіча психологія – поради для жінок

Здається, що люди схожі, незалежно від статевих ознак? Це далеко не так.

Чоловіча психологія – окрема історія! Представники сильної статі часто грають за своїми правилами, ведуть стратегію, іноді незрозумілу для них самих.

Жінкам слід уважно поставитися до розуміння хлопців. Чим правильніше і грамотніше дівчина поведеться, тим приємніше і гармонійніше будуть відносини майбутньої пари.

Чоловіча психологія для жінок: Порада перша

Життя без помилок неможлива. Представники сильної статі в більшості своїй не визнають огріхи.

Чоловік принесе вибачення, якщо він не правий перед дамою, однак, з радістю звалить всю провину за інші, нехай і незначні випадки. Так складається, що не тільки складно говорити правду, а й визнати її.

Винним стає хто завгодно – починаючи від сусідів і закінчуючи колегами або випадковими знайомими.

Основне намір – бути хорошим хлопцем, виправдати всі очікування, навіть якщо він винен. Не варто в такі моменти вказувати чоловікові на його промахи і недоліки, інакше він виправдає ваші найгірші очікування.

Психологія чоловіків побудована таким чином, щоб не визнавати своєї неправоти. Тому жінка може наполягати на своєму або оцінити ситуацію з його точки зору. Другий варіант дозволить залишатися щасливою, приймаючи правду партнера, в результаті чого він буде прагнути реалізувати покладені надії.

Психологія чоловіків в любові

Переважно хлопці знайомляться з дівчатами не заради серйозних відносин. По крайней мере, вони не ставлять їх в пріоритеті спочатку. Чоловіків цілком влаштовують регулярні зустрічі без зобов’язань. Додатковим підтвердженням цього є те, що набагато частіше чути «Хочу заміж», ніж «Хочу одружитися».

Активні спроби поставити штамп в паспорті про заміжжя, більшістю представників сильної статі сприймаються, як агресія в плані обмеження особистої свободи. Індивідуальне простір для багатьох чоловіків відноситься до святині. Тільки через деякий час вони розуміють всю глибину почуттів, відчуттів, пускаючи улюблену в душу і серце.

Фахівці радять освоювати чоловічу територію плавно, не поспішаючи, як кішка на м’яких лапках. Будь-яке різку заяву або активна демонстрація прав на територію діють в якості стоп-сигналу.

Це стосується не тільки «випадкових знайомих жіночої статі», а й тих, до яких хлопець звик. Для залучення обранця слід «підгортати» обраний об’єкт акуратно, з обережністю.

Штурмом таку фортецю взяти не вийде.

Пускання «пилу»

Психології хлопців у відносинах з дівчатами часто обумовлюється хвастощами, але, кожен робить це по-своєму. Предметом гордості стає красива дружина, нова машина, кількість прочитаних книг тощо.

Дамська захоплення для чоловіків стає своєрідним стимулом до здійснення вчинків. Вони відчувають себе особливими, а за спиною виростають крила. Простий хлопець відчуває себе супергероєм, готовий впоратися з будь-якою проблемою.

Чоловіча психологія щодо захоплення з боку жіночої статі базується на підсвідомому рівні. Тобто будь-який представник сильної статі мріє здивувати дівчину. Зазначена потреба проявляється в прагненні «пустити пил» в очі, суперництві з колегами або друзями.

«Альфа-самець» любить похвалитися досягненнями, чекає схвалення з боку представниць кращої половини людства. У цьому чоловіки схожі з дітьми. Тому не варто «рубати на корені» фантазію і відчуття величі.

Який би недосяжною ні здавалася мрія, вона може втілитися в життя, якщо щиро вірити.

прямолінійність

Чоловіча психологія в любові і відносинах відрізняється від жіночого сприйняття. Дами від самого процесу спілкування отримують задоволення. Для хлопців – це спосіб отримати якусь інформацію.

Почуте чоловік сприймає так, як є. Завуальовані фрази і складні натяки – не найкращий варіант достукатися до серця представників сильної статі.

Чим простіше і прямолінійніше вибудувана фраза, тим вища ймовірність взаєморозуміння.

Обраниця чекає від свого кавалера того, що він буде здогадуватися про її бажаннях, чи не читаючи думки.

Однак заплутані натяки і витіюваті фрази тільки ускладнюють ситуацію, чоловікові складно зрозуміти, чого від нього хочуть насправді? Таке нерозуміння часто є приводом до жіночого розчарування.

У чоловічій психології відповідна реакція проявляється роздратуванням, запальністю. Хлопці відчувають невдоволення, але не розуміють, чому не можна прямо висловити своє бажання?

Логічний склад розуму у чоловіків побудований таким чином, щоб говорити зрозуміло і коротко, а на питання отримувати конкретні відповіді. Дами, максимально доступно пояснюють власні потреби, спрощують задачу не тільки обранця, а й собі.

емоційна маскування

Психологія чоловіків побудована на стримуванні емоцій. У суворому світі справжній герой повинен вміти «тримати марку», що не виливаючи переживання на оточуючих. Хлопець, у якого проблеми на роботі – надзвичайно похмуре і замкнутий істота. Все, що йому потрібно на цей момент – спокій і самоту. Ну не бажає він розкриватися душею перед домочадцями, включаючи улюблену дружину.

Дами в такі моменти придумують собі всякі нехороші приводи. Налаштувавшись на найгірший варіант розвитку подій, дівчата ображаються, замикаються в собі. В результаті у чоловіка з’являється додаткова проблема. Друга версія розвитку подій – допит з пристрастю. Жінка будь-якими способами намагається з’ясувати, що стало причиною смутку і печалі її обранця.

У психології чоловіків є якийсь важіль, який спрацьовує реакцією на образу, зрада або іншу сильну емоцію, тільки після перетравлення і сприйняття неприємної ситуації. Дамам у цьому випадку залишається терпіти, після чого отримати заслужену нагороду у вигляді життєрадісного, готового до спілкування людини.

Стадний інстинкт

Психологія хлопців формується на базі стадного інстинкту. Бажання об’єднуватися в компанії – це цілком нормально. Основні ознаки об’єднання представників сильної статі за групами:

 1. Інтереси за віком. Людям є, чим поділитися з урахуванням культурних зв’язків одного часу, включаючи спогади з дитинства.
 2. Інтереси в певній галузі (спорт, машини, захоплення, рибалка, полювання тощо).
 3. Коаліція проти спільного ворога. У таких угрупованнях спостерігається підвищений рівень адреналіну і тестостерону. Тут проявляється нетерпиме ставлення до життя з загостреним почуттям справедливості.
 4. «Гарячі теми». Особливо трепетно ​​хлопці відносяться до обговорення сексу, політики і спорту.

Якщо жінку не влаштовує тривала відсутність обранця поряд, можна просто потрапити в його оточення, стати частиною колективу за інтересами. Альтернативний вихід з положення – нормальне сприйняття поїздок улюбленого, що дає можливість спокійно зайнятися своїми справами. Щоб правильно увійти в компанію коханої людини, слід пам’ятати про деякі установках:

 1. Визнати, що у вашого обранця відмінний колектив.
 2. Полюбити місце, де збираються товариші.
 3. Знайти в собі можливість і бажання знайомитися з оточенням коханого.
 4. Прийняти той факт, що його друзі тепер і ваші.

Синдром «вмираючого лебедя»

До чоловічої психології іноді слід ставитися дуже трепетно. Як показує життєвий досвід, немає більш беззахисного і вимагає уваги істоти, ніж хворий представник сильної статі. Це йде з дитинства, коли хлопчика привчають до того, що якщо він хворий – планета крутиться навколо нього. За людиною все доглядають, багато дозволяють і сюсюкаються.

Такі моменти підходять для того, щоб показати себе з вигідного боку. Приготування курячого бульйону, чаю з варенням або просто ласкаве слово здатне вдихнути максимум життя і здоров’я в «вмираючого лебедя».

А якщо приправити ситуацію пікантним нарядом або цікавим фільмом – віддача не змусить себе довго чекати. Чоловіча психологія відрізняється від жіночої, але все в руках пари.

Якщо йти на поступки, розуміти свого партнера, щастя не змусить себе довго чекати.

Як зрозуміти чоловіка?

Хлопці ставлять перед собою мету – самоствердитися будь-якою ціною. Психологічний бар’єр залежить від поставлених завдань і рівня відносин на професійному рівні.

Проблеми на роботі або складності в кар’єрному зростанні часто ведуть на другий план з’ясування особистісних або сімейних відносин.

Представник сильної статі намагається будь-якими способами досягти бажаного, правильна поведінка жінки мотивує його більше, ніж будь-які інші фактори. Підтримка дами як повітря, без якого неможливо дихати і самоствердитися в цьому житті.

Поради дівчатам, які бажають зрозуміти чоловічу психологію:

 • не лізьте в справи свого молодого чоловіка, якщо він не просить про це;
 • Не робіть різких заяв з критикою його вчинків, будь-яка підтримка буде оцінена позитивно, на відміну від докорів і «наїздів»;
 • підтримуйте партнера в складних ситуаціях;
 • ніколи не показуйте свою перевагу перед чоловіком або хлопцем.

Поради психолога у відносинах з чоловіком

Кілька рекомендацій дають можливість жінкам налагодити відносини зі своїми обранцями. Дотримуйтесь наступних правил:

 1. Частіше посміхайтеся і слухайте чоловіка уважно.
 2. Смійтеся над жартами і дозвольте партнеру говорити про самого себе.
 3. Чи поділяєте інтереси хлопця, не бійтеся його, робіть подарунки.
 4. Будьте загадковою, не забувайте хвалити свого обранця.
 5. Що люблять чоловіки в жінках? Психологія показує, що ненав’язливість, контроль над емоціями, подяку – основні критерії успіху.
 6. Чи не нав’язуйте, будьте різною.
 7. Не варто випробовувати терпіння очікуванням, а також тягати улюбленого по магазинах.
 8. Будьте позитивної, в одязі використовуйте не тільки діловий стиль.
 9. Поменше лайтеся, попрацюйте над макіяжем, полюбите себе.
 10. Робіть перший крок.
 11. Попрацюйте над ходою.
 12. Будьте корисною і дозвольте йому відповісти тим же.
 13. Чи не згадуйте часто про минуле, не акцентуйте увагу на помилках хлопця.
 14. Захоплюйтеся інтелектуальними процесами, не ставте себе вище нього.
 15. Проявіть щирість, поєднану з якоїсь інтригою.

Любов або секс?

Психологія чоловіків у відносинах з дівчиною обумовлена ​​домінуванням інтимних відносин. Любов для хлопців також важлива, але вона не стоїть на першому місці, особливо після короткочасного знайомства.

Така поведінка обумовлена ​​тим, що інстинкти беруть своє, полігамія перевищує найпотаємніші і позитивні наміри, навіть у інтелігентних і скромних представників сильної статі. Виражається проблема в бажанні спонтанного сексу або домінуванні жінки.

При цьому духовна частина і сексуальний заклик не завжди зв’язуються в одне ціле.

Чоловіча психологія в любові: як її зрозуміти? По-перше, хлопцям у відносинах потрібна можливість піклуватися про свою пасію, і отримувати від неї аналогічну відповідь. По-друге, чоловік цінує відданість, обопільне прояв ласк, фізичного і морального взаєморозуміння.

вікові кризи

Людина за своє життя переживає кілька вікових стресових ситуацій (криз).

Психологія хлопців до подібної трансформації пристосовується «за течією», мириться з тим, що відбувається, або починає новий виток, розвиваючи особистісні якості. Дама повинна розуміти мінливу натуру чоловіки.

Життя не є рівний «шовковий» шлях, часто «дає по зубах» і по нервах. Проте все пікові зміни в поведінці партнера – передбачувані та зрозумілі.

Чоловіча психологія для жінок не так страшна, як здається. Представник сильної статі сповнений протиріч і складнощів. Він витривалішими і сильніше дівчата, однак, його енергія швидше вичерпується.

Також хлопці більше схильні до захворювань і важче їх переживають. Всі ці фактори, разом з шкідливими звичками і стресами, скорочують життя.

За статистикою, представники сильної статі живуть на 10-15 років менше, ніж жінки.

Особливості психології чоловіка, який закоханий:

 • він не буде ображати жінку, робити їй щось на зло;
 • партнер шукає виключно позитивні моменти в обраниці, її оточенні;
 • практикується максимально часта зв’язок з коханою особисто або за допомогою дзвінків і повідомлень;
 • інтимні відносини носять не просто інстинктивний характер, а пронизані любов’ю, повагою, розумінням;
 • кохану дівчину зустрічають з роботи, цілують вранці, приносять каву в ліжко, проявляють інші знаки уваги;
 • закохані вимагають підвищеної уваги до власної персони.

Що робити жінкам?

Чоловік психолог скаже будь-якій дівчині (незалежно від її віку), що партнер вимагає відповідного ставлення, навіть якщо він на нього не завжди заслуговує. Не всіх представників сильної статі цікавить тільки секс.

Багато з них ранимее своїх половинок, болісно реагують на зраду і обман. Проте це не є приводом до приниження свого коханого. Хлопці хочуть відчувати себе ексклюзивом, стаючи об’єктом обожнювання або захоплення для своєї пасії.

Часто вони цінують не сильні якості обраниці, а прояв материнської турботи і ласки.

Поведінка жінки багато в чому залежить від культурного, емоційного і фізичного сприйняття коханого. Кожна людина потребує персонального підходу, а любляча панянка зможе його знайти легко.

Повага, ласка, прояв почуттів, оди і поеми – підкорюють не тільки жіночі серця, а й душі чоловіків. Необов’язково звертати увагу на прийняті в суспільстві стандарти.

Іноді мила усмішка, сексуальну білизну або спільні спогади здатні зробити неможливе.

Як діяти?

Не завжди чоловік-психолог викликає довіру у представниць слабкої статі. Як відзначають фахівці, хлопці чіткіше й адекватніше усвідомлюють, чого вони хочуть від відносин з обраницею. А дами далеко не завжди визначають свої бажання. При цьому вони часто підозрюють партнера в інтригах або зраді.

Читайте також:   Як прибрати засос: косметичні і народні засоби

Для позбавлення від нав’язливих думок, що заважають гармонійно будувати стосунки, рекомендуємо звернутися до фахівця, наприклад, до психолога-гипнологу Батурину Микиті Валерійовичу, який займається різними психологічними проблемами.

Важливе місце в потребах чоловіки займає безпеку. Він переживає не стільки про себе, скільки про дружину, дітей, близьких людей. Реалізація функції рятівника і захисника – одна з основних в чоловічому суворому світі.

Черговий рада дамам:

 • то не будьте занадто вибагливими і уїдливими;
 • знайдіть спільні точки дотику з обранцем;
 • дайте відчути йому себе героєм;
 • слухайте і розумійте його;
 • Не показувати своє лідерство явно;
 • прислухайтеся один до одного.

Значиму роль в психології для чоловіків відіграє можливість збереження не тільки особистої самооцінки, але і поваги оточуючих.

Тільки варто позбутися улюбленої роботи, сім’ї або іншого мотивуючого фактора, найсильніший «мачо» іноді стає втрачаються і слабохарактерною істотою.

Удар по самолюбству або сексуальному потенціалу – одна з найчастіших причин, що виводять чоловіків зі звичного «колії» комфорту і успіху.

Що в підсумку?

Якщо дамам властиво любити і піклуватися про ближнього, чоловікам потрібно завойовувати певні горизонти, внутрішньо не втрачаючи свободи. Скандали і сварки між парами неможливо виключити. Головне, розуміти один одного і знати, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Багато психотерапевти відзначають, що темперамент, характер взаємин між жінкою і чоловіком залежить від виховання. Особливо це стосується незрозумілих ситуацій між мамою і сином.

Більшість образ і непорозумінь розвиваються в дитинстві, а також в період статевого дозрівання.

Джерело: https://ProPanika.ru/psihologiya/muzhskaya-psihologiya-sovety-dlya-zhenshhin/

40 порад як стати улюбленою: психологія чоловіків

Ця стаття допоможе жінкам звернути на себе увагу чоловіків і стати улюбленими. Психологія чоловіків перестає бути загадкою! Отже, якою має бути ідеальна дівчина?

Не секрет, що психологія чоловіків сильно відрізняється від психології жінок …

Жінці важливо любити і піклуватися, чоловікові важливо завойовувати і відчувати себе внутрішньо вільним.

Звичайно, у відносинах підлог конфліктів і сварок не вдається уникнути практично нікому, але це можна пом’якшити, якщо знати сильні сторони вашої пари.

Що повинна робити жінка, щоб завжди викликати в свого обранця любов і захоплення. Нижче дані 40 простих порад, заснованих на чоловічій психології.

Рада 1. Посміхайтеся!

Причому посміхайтеся так, щоб він знав, що ця посмішка саме для нього.

Застосовуйте це правило, коли ви опиняєтеся у великій компанії, а ваш обранець відчуває себе «не в своїй тарілці».

Порада 2. Слухайте його дуже уважно!

Що б він не говорив, показуйте свій інтерес. Ні в якому разі не перебивайте свого чоловіка, навіть якщо ви заздалегідь знаєте все, що він збирається сказати. Станьте для нього вдячним слухачам – і він оцінить це.

Порада 3. Смійтеся над його жартами!

Навіть самий «бородатий» анекдот, якщо його розповідає ваша кохана людина, повинен супроводжуватися вашим сміхом. Звичайно, не старайтеся, інакше фальш буде видно, і потім повірити в щирість йому буде складно.

Рада 4. Дозвольте йому говорити про себе самого!

Почніть розпитувати його про дитинство, улюблені іграшки, перше кохання. Поруч з вами він повинен згадати свої найщасливіші і безтурботні моменти.

Рада 5. Дізнайтеся і пам’ятайте про його інтересах і хобі!

Ця рада необхідний на початкових стадіях, але забувати про нього не варто, навіть якщо ви вже 20 років заміжня.

З’ясуйте, чим захоплюється ваша кохана людина і вивчайте це на дозвіллі. Читай те, що читає він, дивись ті ж фільми (бажано разом). У міру можливостей постарайтеся розділити його захоплення.

Рада 6. Не бійтеся його!

Можливо, він боїться ще більше. Від того, що ви вдвох будете боятися, червоніти і тремтіти в суспільстві один одного, боячись щось зробити і сказати не так, користі для майбутніх відносин буде мало.

Рада 7. Робіть йому подарунки!

В якості подарунка підійде все, що підкаже ваша фантазія. Чим більше несподіваним він буде, чим більше душі ви в нього вкладіть, тим краще він відреагує.

Пов’язаний вами теплий шарф, скомпонував вірш, власна фотографія … І не забувайте про його захоплення – вони підкажуть нові ідеї.

Рада 8. Умійте приймати його подарунки!

Ні в якому разі не варто ставитися до них, як до чогось само собою зрозуміле. Він повинен бачити, що кожен його подарунок, навіть самий маленький, викликає в вас радість.

Рада 9. Хваліть його!

Будь-який чоловік хоче знати, що він хороший в роботі, спілкуванні і т.д. Покажіть йому це, скажіть потрібні слова, і результат не змусить себе чекати. Впевнений в собі чоловік може перевернути гори, особливо для тієї, яка їм захоплюється.

Рада 10. Будьте загадкою!

Чоловіки не люблять відкриту книгу, яку йому тицяють під ніс, а ось завісу таємничості хочеться підняти всім.

Рада 11. Не женіться за своїми його!

Найменше на світі чоловік хоче, щоб його контролювали! Йому потрібна свобода. Пам’ятайте про це і під час заміжжя!

Рада 12. Тримайте емоції під контролем!

Навіть якщо на вашому обранцеві повис з десяток чарівних красунь, він сам розбереться, що з ними робити. Ваша справа – лише спостерігати і робити висновки, але не зауваження. Будьте впевнені в собі і не живіть його гордість.

Рада 13. Не відволікайте його у відповідальний для нього момент!

Коли він знаходиться на важливій нараді або залучений в розмову з іншими людьми – не “жере» його очима і не шліть вимогливих смс, не дзвоніть по телефону. У кращому випадку це виведе його з себе.

Рада 14. Пам’ятайте про спам?

Чоловіки не завжди можуть оцінити жалісливі рядки про кохання в смс, десятки милих кошенят в пошті, квітки в надушених конвертах …

Рада 15. Будьте різною!

Візьміть ініціативу в свої руки, частіше дивуйте свого чоловіка, влаштовуйте романтичні вечері, пропонуйте спонтанні зустрічі і поїздки. Ви повинні бути різною і завжди цікавою для коханої людини.

Рада 16. Давайте йому відпочивати від себе!

Якщо ви хочете проводити з коханою 24 години на добу, то він – ні. Згадайте про його інтереси і дайте йому можливість вибрати, як провести вільний час.

Рада 17. Не будьте йому матусею!

Не варто дзвонити йому кожен 5 хвилин з питаннями, поїв він, чи добре виспався, чи прийняв ліки, чи встиг на роботу. Дуже складно зберігати відносини, коли одна людина сильно залежить від іншого. Поважайте його самостійність, тоді ви будете його коханої, а мама у нього вже є.

Рада 18. Не змушуйте його довго чекати!

У будь-якого чоловіка пропаде гарний настрій після тригодинного очікування ваших зборів на елементарну прогулянку. Будьте пунктуальні.

Рада 19. Не розказуйте все про нього подругам!

Це складно, але небагато чоловіків «оцінять» «винесення сміття з хати», особливо якщо вони воліли про це мовчати або забути. Ваші відносини повинні залишатися тільки між вами.

Рада 20. Не тягати його по магазинах!

Всім відома істина: навіть найстійкіші чоловіки здатні не більше півгодини захоплено ходити по магазинах у пошуках потрібної вам кофтинки. Після 30 хвилин їх терпіння вичерпується. Ось для цих цілей краще підійде подруга!

Рада 21. Станьте дівчиною «його типу»

З’ясуйте, яких дівчат він вважає за краще: яскравих, активних або, навпаки, скромних. Таку інформацію легко отримати в соцмережах: проаналізуйте список його подруг, зверніть увагу на статуси і цитати. Отриману інформацію приміряйте на себе і втілюйте в життя.

Не виключено, що доведеться кардинально поміняти імідж¹ – якщо ви готові на такі жертви, тоді успіх не змусить себе чекати!

Рада 22. Залишайтеся собою в будь-якому випадку!

Не варто переробляти себе повністю, намагаючись сподобатися комусь. Ви повинні залишитися собою, навіть якщо змініть імідж, інакше рано чи пізно, вам набридне грати взяту на себе роль.

Рада 23. Будьте позитивної!

Зустрічайте сміливо всі проблеми на своєму шляху, жартуєте, даруєте гарний настрій оточуючим, незалежно від їх ставлення до вас, будьте оптимісткою по життю – це притягує.

Рада 24. Полюбіть сукні та спідниці!

Адже, як відомо, зустрічають по одëжке, а чоловіки дуже люблять жіночні вбрання, в розряд яких джинси і кросівки не входять. Як можна частіше носите сукні та спідниці, чоловіки це обов’язково оцінять.

Рада 25. Зверніть увагу на свій макіяж!

Велика кількість косметики візуально старить ліцо², тому намагайтеся підкреслювати лише ту частину обличчя, яку хочете виділити.

Рада 26. Забудьте про лайки!

Ви не залучите до себе чоловіка, лаючись як швець і тримаючи сигарету. Навіть якщо у вас є погані звички, постарайтеся, щоб він не дізнався про них якомога довше, інакше перше побачення закінчитися на першій хвилині.

Рада 27. Любіть себе!

Як відомо, ідеальних людей не існує. Кожна людина відчуває будь-які комплекси: маленькі груди, короткі ноги і т.д. Дуже важливо любити себе такою, яка ви є. Родзинка є в кожному! Вмійте підкреслити свою красу і приховати недоліки.

Рада 28. Зробіть перший крок!

Згідно багатьом опитувань та досліджень психології чоловіків, виявлено, що чоловіки іноді чекають першого кроку від жінки.

Консервативність в поведінці багатьох представниць слабкої статі змушує їх чекати активності від чоловіка, втрачаючи при цьому шанс на удачу. Заговорите з ним самі. Вирушай туди, де він, як правило знаходиться.

Якщо ви не знайомі, то «випадково» зіткнувшись ніс до носа, запитаєте: «Ми не знайомі?» Коли він скаже «Ні», вдаючи розгубленою, соромливо посміхнися, вибачитеся і увійдіть в першій.

Якщо ви поверхнево знайомі – знайдіть привід, з яким ви можете до нього звернутися. Дістаньте з сумочки будь-який дрібний предмет, який міг би належати йому (ручка, гребінець), зробіть вигляд, що ви підняли його з підлоги, підійдіть і запитайте, чи не його ця річ.

Почувши у відповідь «ні», зробіть вигляд, що ви його впізнали: «По-моєму, ми вже десь зустрічалися …»

Рада 29. Не їжте!

Жуйку можна жувати для гігієни порожнини рота: тобто недовго і не під час спілкування.

Рада 30. Не паліть!

Про шкідливі звички вже говорилося вище, але куріння займає особливе місце. Воно ніяк не відповідає поняттю жіночності, та й до поцілунків має мало.

Рада 31. Виробіть ходу!

Рухатися повинні ноги, а не все інше. Стегна нехай легко ходять вгору-вниз, а не розмашисто вправо-вліво. Ідіть на повну ступню, що не Семен навшпиньках і не топайте п’ятами.

При кожному кроці коліна повинні повністю розпрямлятися.

Легка хода і правильна постава створюють враження стрункості і гарного росту незалежно від реальних даних.

Рада 32. Станьте для нього корисною!

Нехай саме у вас буде те, що може стати йому в пригоді, неважливо, що це: речі, корисні навички, інформація, рада, підтримка. Наприклад, якщо ви знаєте, що він застудився, носите з собою маленьку аптечку (серветки, краплі, таблетки). Раптом йому знадобиться аспірин або щось від кашлю. Інакше необхідне може знайтися у кого-то другого.

Рада 33. Дозвольте йому бути корисним! 

Дайте йому допомогти собі: тоді у вас буде привід ніжно йому подякувати, а йому відчути себе значущим і набути впевненості в собі.

Рада 34. Не кажіть про його помилки!

І з ним, і без нього нічого не говорите іншим про його помилки і невдачі. Особливо, якщо про них розповів він сам. З чоловічої точки зору це маленьке, але зрада. Можна говорити тільки хороше.

Рада 35. Залиште минуле в минулому !

Не обговорюйте своїх колишніх зі своїм обранцем ні за яких обставин! Його минулі дівчата теж не повинні вас цікавити.

Рада 36. Носіть каблуки!

Як не банально, але соціологічні опитування показують, що для чоловіків високі жіночі каблуки є одним з найсексуальніших фетишів. На підборах дівчина стає більш елегантною і витонченою.

Рада 37. Майте чітко визначену життєву ціль!

Не секрет, що чоловіки люблять цілеспрямованих представниць прекрасної статі. Покажіть, що у вас є мета в житті, яку ви намагаєтеся досягти, роблячи все можливе.

Рада 38. Грайте очима!

Дивіться на нього з хитринкою, інтригуюче. Використовуйте «заглядає» погляд, щоб чоловік помітив його і зацікавився в свою чергу. Не дивіться «в упор», нахиліть голову, посміхніться, подивіться трохи збоку, з-під лоба, нехай це буде злегка ковзає, теплий погляд.

Рада 39. Не будьте зарозумілою!

Зарозумілість відштовхує. «Снігові королеви» мало кого приваблюють!

Рада 40. Захоплюйтеся інтелектуальними іграми!

Побачивши вас за головоломкою, ребусом, шахами або кросвордом чоловік зрозуміє, що ви володієте не тільки красою, але й інтелектом. Підсвідомо він захоче, щоб ці гени передалися його дітям.

Така психологія чоловіків!

Xurshida

Примітки та тематичні статті для більш глибокого розуміння матеріалу

¹ Імідж – штучний образ, що формується в громадському або індивідуальній свідомості засобами масової комунікації і психологічного впливу (Вікіпедія).

² Дізнайтеся: «Як правильний макіяж змінює долю?»

Джерело: https://omkling.com/psihologiya-muzhchin/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *