Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Невелика інтрижка, службовий роман або тривалі відносини з коханцем – приховати факт зради завжди складно. І якщо чоловік дізнався про невірність дружини, для збереження сім’ї доведеться докласти чимало зусиль.

Зміст приховати

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Якщо дружина все ще любить і поважає свого чоловіка, вона повинна зізнатися у зраді сама. Це не тільки чесніше по відношенню до партнера, а й підвищує шанси на збереження шлюбу. Проте зважитися на відверте зізнання складно, особливо якщо чоловік має складний або вибуховий характер. І тому частіше трапляється так, що чоловік дізнається про зраду випадково.

Завдання зрадниці – довести своє щире каяття та якомога більше часу приділяти сім’ї. На те, щоб повернути довіру коханого, можуть знадобитися довгі роки. Але якщо партнери дійсно люблять один одного і зрада була страшною помилкою, то шанс на прощення є.

ВАЖЛИВО: Психологи настійно радять не зберігати шлюб тільки заради спільних дітей. Малюки дуже сприйнятливі до емоційної обстановці в будинку, і якщо вони будуть відчувати напругу між батьками, це негативно позначиться на дитячій психіці.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Як може повестися відданий чоловік?

Поведінка чоловіка буде залежати від багатьох факторів – була зв’язок разової або у дружини був постійний коханець, сталася зрада недавно або багато років тому. Дуже багато залежить від характеру чоловіка: якщо він має суворий і мужній характер, навряд чи він захоче бачити дружину після її зради. А ось романтичний і вдумливий чоловік може спробувати пробачити кохану жінку.

Перша реакція обманутого чоловіка – гнів, образа, біль. Скандалів уникнути в цій ситуації неможливо. Щоб вгамувати бурхливі почуття, чоловік може на якийсь час піти з сім’ї. Згодом емоції вляжуться, і чоловік почне думати раціонально.

піде

Велика частина чоловіків не здатна змиритися зі зрадою дружини, тому шлюби розпадаються. За статистикою, зрада є найпоширенішою причиною розлучень.

Жіночі походи «наліво» пробачити складніше, ніж чоловічі, адже часто за ними криється емоційна прив’язаність до іншої людини.

Крім того, невірність дружини сильно ранить її другу половину, тому він може ставитися до прощення як прояву слабкості.

Якщо чоловік вирішив піти, і всі спроби повернути його не увінчалися успіхом, то намагайтеся не втратити гордість і не впасти в депресію. Ставтеся до пережитому як до коштовного життєвого досвіду. Знаючи, яка ціна зради, в майбутньому ви будете відповідальніше ставитися до відносин.

ВАЖЛИВО: Іноді чоловіки йдуть від невірних дружин не тому, що не можуть пробачити, а тому, що давно мали коханку на стороні і чекали приводу для розлучення.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

пробачить

Пробачити зраду складно. Але заради дітей або через сильну любов чоловік може залишитися в сім’ї і спробувати повернути відносини на колишній рівень. Зазвичай на прощення потрібно багато часу.

Зрадниці доведеться щодня доводити свою відданість і любов.

Якщо вона щиро розкається і покаже коханому, що ніколи більше не подивиться в сторону іншого, шлюб може знову стати міцним і щасливим.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Чи залишиться, але довіряти більше не буде

Набагато простіше змиритися з разової зрадою, ніж з наявністю у дружини постійного коханця. Важливо відрізняти щире прощення від удаваного. Образи можуть замовчуватися роками, але коли їх накопичиться надто багато, відбудеться «вибух».

Любляча жінка інтуїтивно відчуває, що ставлення чоловіка змінилося. Ось явні ознаки, за якими можна судити, що чоловік не простив:

 1. Постійні спалахи ревнощів, посилення контролю.
 2. Відсутність фізичної близькості.
 3. Стало менше розмов, чоловік вважає за краще проводити час з друзями.
 4. Чоловік уникає обговорень планів на майбутнє.
 5. Холодність, замкнутість, роздратування.

Іноді відновити довіру партнера неможливо. У цьому випадку подружжя поступово стають просто сусідами, що живуть поруч заради спільних дітей.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Навіть якщо чоловік подав на розлучення, залишається небагато часу, щоб зберегти шлюб. Вам доведеться побути не лише люблячою дружиною, а й тонким психологом.

Буває, що чоловік повністю припиняє спілкування, але якщо він дає шанс поговорити, обов’язково згадуйте в розмовах щасливі моменти з подружнього життя. Не тисніть на партнера і ні в якому разі не лайте його.

Якщо у вас поки ще немає дітей, спробуйте сказати чоловікові, що хочете завести дитину.

Для чоловіка набагато важливіше дії, ніж слова. Тому намагайтеся на ділі довести, що ви вірні коханому і хочете зберегти відносини.

Дуже важливо говорити чоловікові правду. Про все: про те, де ви були, як пройшов день, які відвідували думки. І, звичайно, про зраду потрібно говорити чесно, упустивши лише ті деталі, які можуть заподіяти чоловікові сильний біль (наприклад, подробиці зустрічей).

Запитайте себе – а чи потрібні вам ці відносини? Чи готові ви до того, що тепер все зміниться? Якщо почуття давно пройшли, а залишилася тільки звичка, можливо, краще відпустити чоловіка і спробувати почати нове життя.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Які помилки допускають жінки в подібних ситуаціях?

Головна помилка жінок, викритих в зраді – спроби виправдатися. Але ні «занадто багато випила», ні «я до нього нічого не відчуваю» не є виправданням.

Навіть якщо перед зрадою ви довгі місяці мучилися від нестачі ніжності, а чоловік регулярно затримувався на роботі і виявляв у відносинах холодність і байдужість, це не привід шукати відносин на стороні. Якщо ви змінили, ви винні.

Для порятунку шлюбу необхідно визнати провину і чесно вибачитися перед коханим.

Ще одна поширена помилка – бажання залучити в з’ясування стосунків сторонніх людей. Друзів, батьків або, що ще гірше, дітей. Чужі поради можуть нашкодити і остаточно доламати тріснутий шлюб. Якщо ви відчуваєте потребу в підтримці, краще звернутися до психолога.

Також часто зрадниці починають нападати на партнера, кидаючись докорами і звинуваченнями. Емоції – природна реакція, але в даному випадку вони тільки нашкодять. Чим гірше поведінку жінки, тим менше шансів на те, що чоловік захоче продовжувати відносини.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Якщо до зради шлюб був міцним, а сварки траплялися рідко, то люблячий чоловік може спробувати пробачити невірну дружину. А якщо зраді передували роки взаємних докорів, обман і невміння прислухатися один до одного, то розлучення стане найкращим виходом із ситуації.

Джерело: https://jaay.ru/zhenskie-sekrety/chto-delat-esli-muzh-uznal-ob-izmene

Як правильно реагувати на зраду чоловіка?

Як правильно реагувати на зраду чоловіка?

Зрада …. Це слово ріже слух. Але якщо це не просто слово, а відомий факт, то вже рветься серце на шматки. Всередині тільки почуття приниженості, самотності, гіркоти. Звістка про зраду не кожному в силах перенести. Навіщо взагалі визнаються в зрадах?

Зміст статті:

Як зрозуміти, що чоловік тобі зраджує? ознаки

 • Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінкиЧоловік чіпляється до всього.
 • Іде на ніч спати на диван або не відповідає на ваші сексуальні бажання, не пояснюючи причин своєї поведінки.
 • Не бажає ділитися з Вами своїми справами і враженнями.
 • Виявляє спроби змінити Вас зовні (зачіска, одяг, парфуми), хоча раніше цього не робив.
 • Сам несподівано змінюється: нові захоплення, одяг, парфуми, бажання змінити машину.
 • Дуже багато уваги приділяє своїй зовнішності, хоча раніше за ним такого не спостерігалося.
 • Знаходження будинку обтяжує його, чоловік затримується до ночі на роботі, приходить з роботи не голодний.

Це універсальні ознаки, але кожна жінка, яка потрапила в таку жахливу ситуацію, напевно може додати сюди свої індивідуальні спостереження. У всіх зрад є дещо спільне – не одна жінка не відреагує на неї байдужістю. Одні стають агресивними, злими і неврівноваженими, інші ж, навпаки, намагаються вести себе гідно, не проявляючи яскравих емоцій, тобто тримати все в собі. І перші, і другі дуже шкодять своїм душевним станом такою поведінкою. Цим вони руйнують свою особистість і травмують нервову систему. Байдуже прийняти звістку про зраду може лише жінка, яка не любить свого чоловіка.

Як вести себе, коли Ви дізналися, що чоловік Вам змінює?

Найголовніше – підійти до вирішення проблеми з холодним розумом. Ваші перші думки «Як він міг? Чому? Я адже все для нього роблю! » Ви, звичайно, можете дозволити собі поплакати, пореветь, поридати, але не більше трьох днів, інакше ваше самоповагу почне випаровуватися, і слідом за цим жалість до себе охопить всі ваші думки.

Цього не можна допустити категорично! Ситуацію Ви вже не повернете назад, минулого не повернете, виправите скоєного, але можна зберегти відносини. Важливо не просто зберегти, а вивести їх на якісно новий рівень розвитку, на новий щабель еволюції, в іншому випадку все повториться знову і знову.

Тому що такі відносини як були, явно не влаштовують Вашого чоловіка, раз він зробив такий вчинок. Адже сама по собі невірність не виникне. Це наслідок, якихось конкретних помилок у взаєминах чоловіка і жінки.

Зазвичай зради не відбуваються в сімейних парах, де кожен отримує по максимум те, що хоче, і так само віддає у відповідь.

 • Що робити, якщо Ваш хлопець або чоловік дивиться на інших жінок?
 • Які дії робити?
 • Це залежить від багатьох факторів:
 1. Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінкиВаші власні почуття і бажання, чи хочете Ви, щоб чоловік залишився з Вами.  Якщо зрозумієте, що, виявляється, і почуттів то вже і немає тих, що були, то немає і сенсу намагатися все відновити. А може зрада вбила все, що Ви відчували до цієї людини, таке теж не рідкість. Ви можете з болем розуміти, що не в силах пробачити зраду. Вам може стати огидно думати, що цей чоловік, раніше такий рідний чоловік, обіймав і цілував інше тіло і губи. Якщо один з цих прикладів якраз ваш випадок, значить, швидше за все, Вам ніколи не повернути відносини до первісного стану беззастережної любові і довірі один до одного, і, отже, немає шляхів до спокійної щасливого життя.
 2. Яка була зрада? Одноразова або регулярна, усвідомлена чи випадкова, тільки на фізичному рівні або спільно з почуттями?  Буває навіть вимушена зрада, наскільки б нереально це не звучало. Наприклад, щоб зберегти хорошу посаду, або отримати. Це, звичайно ж, не аж ніяк не виправдовує такого вчинку. Будь-яка зрада – це зрада, просто обставини бувають різні. Якщо зрада регулярна і з якимись почуттями, то тут вже Вам буде важче повністю повернути собі чоловіка. Разова зрада нічим не краще регулярної, але тут, звичайно, легше дати пояснення і пробачити. Адже всім людям властиво помилятися, всі мають право на помилку, якщо це не відбувається постійно.
 3. Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінкиЯкі відносини з чоловіком у Вас: відмінні, хороші, нормальні або проблемні. Якщо Ви з точністю визначте статус Ваших відносин, то вам простіше буде зрозуміти причину зради і віддалення чоловіка. Будь-які відносини з проблемних можна довести до відмінних або навіть прекрасних. Головне цього сильно захотіти, скласти план дій і йти рішуче і неухильно до своєї мети.
 4. Яка ситуація з «тією жінкою»? Чи чекають його «там»? Якщо вона заміжня, тоді це явний випадок того, як двоє людей знайшли спосіб заповнити відсутні прогалини в своєму сімейному житті. Найчастіше буває, що жінка, з якою змінюють, самотня. Тут вже Вам добре б дізнатися її помисли, хоча і необов’язково.
 5. Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінкиЗваживши всі ЗА і ПРОТИ і вирішивши, що чоловіка Ви любите і хочете боротися за нього, можна приступати до дій. Одна з найбільш частих причин зради – це звикання. Почуття притупилися з часом, гострота відчуттів в сексуальних відносинах вже давно забулася. Тому дуже важливо розвіяти в очах чоловіка цей стереотип «звичності». Дуже дієвим способом є зміна іміджу, зовнішності. Добре б застосувати кардинальні зміни. Адже слово «зрада» як би синонім слова «зміна», тобто бажання зрадника щось поміняти. Ось і помінятися. Але не на догоду чоловікові, а заради свого задоволення. Можливостей дуже багато. Можна коротко підстригтися, з блондинки забарвитися в брюнетку або навпаки, купити нове плаття, поміняти стиль макіяжу, парфуми і т.д.

Що не можна робити, коли Ви дізналися про зраду чоловіка?

 1. Великою помилкою є постійний плач і «соплі», щодня нещасне обличчя, звинувачення чоловіка у всіх бідах, розмови про минуле, скандали і істерики. Все це не призведе ні до чого хорошого. Тепер потрібно думати тільки про те, як далі буде будуватися Ваше життя. Намагайтеся говорити про майбутнє . Говорити спокійно, з гідністю і розумністю.Не шукайте винного в події, чиніть розумно – налагоджувати Ваші відносини, якщо хочете їх зберегти. Але, в будь-якому випадку, будь-яке рішення, будь то навіть розставання і розлучення, не повинно прийматися в «вогні», важливо зробити це з ясною головою і без зайвих емоцій.
 2. Ні в якому разі не мстить зрадою у відповідь , цим Ви й допоможете нікому, а тільки погіршить загальний стан речей і своє психічне здоров’я.
 3. Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінкиЧи не пиляйте чоловіка і не висловлюйте грубі закиди в його бік. Чоловіки дуже часто заводять стосунки на стороні через приївся побуту. Будинки тільки і чують одні побутові розмови про банальні проблеми (квартплата, покупка їжі, одягу і т.п.), а з жінкою на стороні можна бути просто бажаним чоловіком, якій нічого не потрібно крім нього самого.
 4. Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінкиДайте чоловікові в сексі все, що він попросить . Незадоволені сексуальні бажання часом є головною причиною походу наліво в пошуках бажаного. А якщо все бажане буде вдома, то навіщо кудись іти?
 5. Освойте танець живота і влаштовуйте періодично романтичну вечерю з подальшим стриптизом і всіма витікаючими звідси наслідками. Повірте, навіть виїхавши у відрядження в інше місто, Ваш улюблений буде згадувати такі вечори, і чекати з нетерпінням повернення додому.

Читайте також:   Методи, що дозволяють зрозуміти, що чоловік зацікавлений в тобі

Що б Ви не вирішили, пам’ятайте стару, але вічну прислів’я – «Все що не робиться, все на краще». Важливо зрозуміти, що зберігати сім’ю і відносини можна лише в тому випадку, якщо Ви точно впевнені, що ніколи не станете згадувати цю зраду і докоряти чоловіка періодично. Але і забувати про це не варто, інакше Ви ризикуєте випробувати повторення пройденого. Тримайте себе в тонусі, любите себе, піклуйтеся про кохану людину і поважайте його, тоді спокійно доживете разом до золотого весілля, чого і залишається Вам побажати!

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Поділіться з друзями і оціните цю статтю:   ( 5

Джерело: https://www.colady.ru/kak-pravilno-reagirovat-na-izmenu-muzha.html

Як бути, якщо чоловік зраджує і бреше

Багато жінок розцінюють зраду чоловіка, як зрада. Любовні романи на стороні часто стають причиною непримиренних сімейних розбіжностей, які для деяких пар закінчуються розлученням.

Якщо жінка прив’язана до чоловіка, залежить від нього матеріально і духовно, в такій ситуації перед нею постає питання, що робити, якщо чоловік постійно змінює.

Психологи радять розібратися в своїх почуттях і в ситуації, перш ніж приймати кардинальні рішення.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Чоловіча зрада з точки зору психології

Деякі експерти в сфері відносин запевняють, ситуацію, коли чоловік гуляє, можна обернути на свою користь, зміцнивши похитнувся фундамент шлюбу. Як ні парадоксально звучить, зрада може повернути відносинам колишню пристрасть і духовну близькість з партнером. Поради досвідченого психолога з приводу того, що робити, якщо чоловік зрадив, зводяться до довірчого діалогу з другою половинкою.

Взаємна відвертість, відкрита розмова допоможуть з’ясувати причини вчинків чоловіка і з високою ймовірністю підштовхнуть до обопільного наміру розпочати спільне життя з чистого аркуша. З точки зору психології помилкою є приховування своєї поінформованості, тому що це має на увазі втрату взаємної довіри між партнерами.

Багато жінок не знають, як себе вести з чоловіком, який змінив, тому вибирають вичікувальну тактику, сподіваючись, що проблеми устранятся самі собою. У такому підході є раціональне зерно. Відверті чоловічі визнання про романтичному пригоді найчастіше є поодинокими випадками невірності.

Якщо одружений хлопець вступив в сексуальні відносини з іншого, значить, він всього лише один з 90% сімейних чоловіків, які хоча б один раз зробили подібне. Статистика показує, третина з 10% одружених чоловіків, які не наважилися на рішучі дії, замислювалася про сексуальні стосунки на стороні.

Наслідки чоловічої зради для жінки

У більшості випадків, коли жінка дізнається про любовні стосунки чоловіка з іншого, вона підсвідомо відчуває страх не перед самим фактом зради, а перед її наслідками:

 • Зниження самооцінки.
 • Втрата впевненості в своїй привабливості.
 • Загроза сімейному благополуччю.
 • Імовірність втрати матеріальної підтримки з боку чоловіка.
 • Розлучення.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Для багатьох чоловіків випадковий зв’язок на стороні є нічого не значущим пригодою, яке не дає забути чоловікові про те, що він привабливий і користується жіночою увагою альфа-самець.

Це своєрідний спосіб підтримувати високу думку про себе в очах оточуючих і своїх власних.

Реальну загрозу для сімейного щастя можуть представляти довготривалі стосунки з однією партнеркою, які вказують на наявність духовного зв’язку крім фізичного потягу.

Якщо чоловік зраджує з різними жінками, це означає, що його з тимчасової партнеркою пов’язує лише секс, можливість випробувати відчуття новизни і задовольняти фізичні потреби.

Як правило, такі чоловіки не кидають своїх дружин і сім’ї, залишаються прекрасними сім’янинами, піклуються про близьких людей, високо ставлять сімейні цінності.

У таких випадках, якщо дружина дізналася, що чоловік зраджує, іноді краще нічого не робити і вести себе так, як ні в чому не бувало.

Можливо, коханки з готовністю йдуть на сміливі експерименти в ліжку, і це приваблює чоловіка, втомленого від одноманітного сексу з дружиною. Можна спробувати впливати на ситуацію, влаштувавши романтичний вечір при свічках, запропонувавши чоловікові незвичайні варіанти близькості. Необов’язково перетворюватися в порно-зірку, щоб зробити сексуальне життя різноманітною. Досить, щоб змінилися:

 • Місце. Замість ліжку вибрати ванну кімнату, автомобіль, ліфт або інший прийнятний варіант.
 • Одяг. Замість нічної сорочки віддати перевагу сексуальне, ефектне білизна.
 • Ласки. Замість звичайної прелюдії запропонувати партнеру будь прийнятні варіанти, які в достатку пропонуються і докладно описуються в спеціалізованих інтернет-джерелах.

Навіть якщо всі зусилля виявилися марними і чоловік продовжує змінювати і брехати, жінці в деяких випадках краще не робити нічого, що може спровокувати скандал і подальший розлучення. Коханки дружина ніколи не стануть серйозною загрозою сім’ї, поки його інтерес заснований тільки на фізичному потязі. Сексуальна пристрасть швидко згасає, а разом з нею пропадає інтерес до чергової пасії.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Ознаки того, що чоловік зраджує

Якщо виникли сумніви, що чоловік зраджує і бреше, потрібно переконатися в своїх здогадах, щоб не бути голослівною, як звичайна безглузда жінка. Найпростіше відкрито розповісти про свої сумніви, але якщо він не зізнається, варто звернути увагу на ознаки, які найчастіше свідчать про те, що у чоловіка є коханка. Як поводиться чоловік, якщо він змінює:

 1. Часто затримується на роботі. При цьому не може пояснити, з якої причини довелося залишитися в позаурочний час, висловлюється туманно, не вдаючись у деталі, обмежуючись загальними фразами.
 2. Повертається з роботи в стані легкого алкогольного сп’яніння. Зустріч з друзями можна виключити, тому що для чоловічої компанії характерно вживання спиртного без обмежень. Якщо чоловік виглядає так, як ніби випив 1-2 чарки коньяку, найімовірніше, що це сталося на романтичному побаченні, і компанію йому склала коханка.
 3. Забуває пам’ятні дати (момент зустрічі, річницю весілля).
 4. Чи не носить обручку.
 5. Під будь-яким приводом відмовляється від фізичної близькості з дружиною, часто посилається на втому після робочого дня.
 6. Різко змінює поведінку. Стає дратівливою або навпаки надмірно м’яким і дбайливим, відчуваючи почуття провини. Несподівано захоплюється новим хобі, яке вимагає частих поїздок з дому.
 7. Змінює імідж. Цікавиться чоловічою модою, купує брендові речі, робить стильну стрижку в кращій перукарні.
 8. Зменшує свій внесок в сімейний бюджет, мотивуючи вчинок збільшенням сторонніх витрат. У нього істотно зростають витрати на утримання машини, яка, за його словами, стала часто ламатися, і на інші потреби.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Запах духів, сліди помади на одязі – явні знаки, які вказують на присутність іншої жінки в житті чоловіка. З’ясувати, наскільки реальними є і обгрунтовані підозри, вдасться в ході довірчого, спокійної розмови з партнером.

причини зради

Статистика показує, в 80% випадків ініціатором розлучення виступають жінки. Саме так поводяться багато дружин при зраді чоловіка, нерідко забуваючи про такі важливі в сімейному житті речі, як любов, взаєморозуміння, вміння поступатися і прощати. Чоловіки за своєю природою консерватори, вони не люблять що-небудь кардинально міняти без вагомих причин.

Якщо він обманює і таємно зустрічається з коханкою, можливо, йдеться про спробу компенсувати внутрішню незадоволеність, яка з’явилася через непорозуміння і неоціненим в сім’ї. Основні причини, які спонукають його брехати і шукати розраду в обіймах коханки:

 1. Чоловік не сприймає відносини з іншими жінками серйозно. В цьому випадку романтичні зустрічі на стороні – спосіб самоствердження, можливість підкреслити свій високий статус, затребуваність і значимість.
 2. Незадоволеність інтимним життям з дружиною. Якщо у дружини часто болить голова, вона не готова до нових експериментів, відноситься до фізичної близькості відповідно до загальноприйнятих стереотипів, чоловік може з часом втратити сексуальний інтерес до колись бажаною партнерці.
 3. Несприятливий психологічний клімат в родині. Якщо регулярні скандали та взаємні звинувачення стали нормою, чоловік підсвідомо шукає комфортне місце, де можна розслабитися і відпочити від роботи і вічних проблем.
 4. Криза середнього віку. На сумнівні подвиги в інтимній сфері представників сильної статі часто штовхає усвідомлення неминучого старіння, втрата фізичної сили і чоловічої привабливості.
 5. Потреба в гострих відчуттях, яскравих емоціях. Часто хлопці розглядають зв’язок на стороні, як власне досягнення, перемогу, успіх. Ризик, перспектива захоплюючого пригоди, можливість похвалитися перемогою перед друзями часто штовхають молодих, невпевнених у собі чоловіків на подібні авантюри.
 6. Робота, пов’язана з частими відрядженнями чоловіка або дружини. Тривалі розлуки з другою половинкою провокують на пошук нового сексуального партнера.

Єдина причина зради, яка дійсно загрожує шлюбу – сильна закоханість, пристрасть чоловіка до іншої жінки. Навіть в такій ситуації мудра дружина при бажанні зможе зберегти сім’ю, не розпалюючи конфлікт, не дорікаючи чоловіка і не висуваючи вимог, залишаючись вірною чоловікові і відданою сімейних цінностей.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Що робити

Психологи радять не приймати поспішних рішень, якщо жінка дізналася, що чоловік зраджує, і не знає, що їй робити. Як показує практика, навіть міцні і щасливі сім’ї не застраховані від періодів кризи. Можна піддатися емоційному пориву і зробити необдумані вчинки, про які доведеться шкодувати все своє життя.

А можна підійти до вирішення проблеми без зайвих емоцій, з’ясувати причини охолодження відносин зі своїм чоловіком і спробувати виправити ситуацію, зберігши таким способом сім’ю. До того ж скандал, спровокований обдуреною дружиною, підштовхне чоловіка в обійми коханки, де йому не доведеться випробовувати психологічний дискомфорт і тиск.

Перш ніж влаштувати розгляду на підвищених тонах, варто подумати про те, що така поведінка допоможе суперниці дістати вашого чоловіка, який можливо навіть не збирався йти з сім’ї. Коли жінка задається питанням, що робити, якщо чоловік мені зраджує, психологи рекомендують в першу чергу вдатися до аналізу ситуації, спробувати розібратися в її причинах.

Не варто звинувачувати чоловіка, який загуляв, бо не знаходить будинку підтримку і розуміння. Людина прагне до психологічного комфорту. Коли чоловік отримує бажане поза домом, він змінює і не вважає себе винним, тому що думає, що заслуговує особистого щастя, як всі інші люди. Що робити, якщо тобі зраджує чоловік і хочеться зберегти сім’ю:

 • Поглянути на ситуацію з гумором, перетворити неприємні моменти в жарт. Якщо вважати трапляються розбіжності прикрим непорозумінням, простіше прийти до взаєморозуміння і вмінню прощати один одного.
 • Прийняти ситуацію, впоратися з негативними емоціями і болем. Як би не було в цей момент важко, потрібно пам’ятати, що порожні переживання неконструктивні і не принесуть полегшення. Всі обміркувати, прийняти важливі для себе рішення, розробити план досягнення наміченої мети – першорядні завдання в подібному випадку.
 • Подумати про плюси. Позитивний настрій допоможе знайти позитивні моменти навіть при таких складних життєвих обставинах. Приклади можливих «плюсів» – корисні навички в подоланні стресів, тренування витримки і самовладання, можливість розібратися в причинах охолодження відносин з чоловіком і своєчасно виправити помилки.
 • Вчитися розуміти чоловіка, враховувати його бажання і потреби. Уміння встати на сторону іншого і поглянути на ситуацію його очима неодноразово стане в нагоді в майбутньому житті при вирішенні конфліктів не тільки в родині, а й на роботі або в колі друзів.

Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Якщо зберегти сім’ю неможливо, чоловік налаштований рішуче і збирається будувати відносини з іншою жінкою, краще вчинити так, як ви хотіли б, щоб вчинили з вами – відпустити.

Намагатися силою або шантажем утримати чоловіка – невдячна справа.

І результати подібних дій з часом обернуться проти вас у вигляді розхитаній нервової системи, падіння самооцінки, відчаю і внутрішньої дисгармонії.

Деякі жінки виправдовують своє бажання утримати чоловіка за всяку ціну наявністю спільних дітей, яким потрібен батько. Розлучення батьків не означає втрату батька для дитини. Діти з більшою ймовірністю виростуть врівноваженими, адекватними людьми, якщо будуть бачити батька тільки по вихідним, ніж в будинку, де щодня трапляються скандали і сварки, панує атмосфера ненависті і ворожнечі.

Якщо чоловік змінив, а дружина вирішила його пробачити і поводитися як раніше, потрібно дотримуватися обраної позиції і не нагадувати чоловікові про допущену помилку, тим більше не дорікати його.

Щасливий шлюб утримується в рівновазі завдяки спільним зусиллям. По-справжньому щасливі не ті пари, які не стикаються з проблемами, а ті, хто вміє долати кризові моменти.

Що робити, щоб не зраджував чоловік:

 • Любити і хвалити свого чоловіка.
 • Створити затишне, комфортне простір в будинку, куди завжди хотілося б повертатися.
 • Стежити за зовнішнім виглядом, доглядати за волоссям і шкірою, удосконалювати фігуру, розвиватися творчо і інтелектуально.
 • Бути ніжною, люблячою і одночасно загадкової, зберігаючи інтригу і залишаючись для партнера непередбачуваною в хорошому сенсі слова.

Жінці, яка слід зазначених вимог, не складно завжди бути бажаною і коханою. Чоловіки рідко змінюють таким дружинам, а якщо подібне трапляється, роблять це так акуратно і непомітно, що друга половинка навіть не здогадується про випадкову інтрижку.

Щоб вступити правильно і не шкодувати про зроблений вибір, коли стало відомо про зраду коханого чоловіка, потрібно не поспішати, розібратися в ситуації, спробувати зрозуміти причини його поведінки.

Читайте також:   Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Обдуманий, зважений підхід до вирішення проблеми допоможе уникнути серйозних помилок.

Обдурена розумна жінка сама вибирає, пробачити змінив чоловіка або розійтися з ним, але тільки після того, як усвідомлює наслідки своїх рішень.

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/semeynyie-otnosheniya/kak-byt-esli-muzh-izmenjaet-i-vret/

Чоловік зраджує, що робити: поради з психології

18.03.2018

Привіт, дорогі читачка. Сьогодні ми поговоримо про досить серйозному питанні, з яким іноді доводиться стикатися жінкам, в цій статті ми поговоримо про ситуацію, коли чоловік зраджує, що робити, поради з цього приводу. Ви дізнаєтеся, чи варто зберігати шлюб, якщо сталося таке зрада, як потрібно себе вести в подібній ситуації.

Чому чоловіки зраджують

Часто відсутність близькості штовхає чоловіків на зраду

Згідно зі статистикою близько 80% чоловіків мінімум один раз зраджували своїм партнеркам. Давайте розглянемо, які фактори найчастіше спонукають чоловіків на вчинення даного вчинку.

 1. Сірі будні одноманітні, відсутність яскравих емоцій і вражень.
 2. Спосіб самоствердитися. Якщо у чоловіка проблеми на роботі, він постійно чує докори в свою сторону. Здійснює перемоги над жінками, заманюючи їх в свої обійми.
 3. Випадкова зрада. Коли чоловік виявляється, наприклад, у відрядженні, під впливом алкоголю може зробити такий необдуманий вчинок. Але він буде єдиним і навряд чи повториться.
 4. Чоловік може зробити такий вчинок, щоб помститися дружині за її пригоди. Або ж, у разі, коли чоловік занадто ревнивий, відчуває, що його обманюють, намагається завести роман на стороні.
 5. Чоловік може заводити собі коханку, виходячи зі свого соціального статусу. Як правило, в таких сім’ях дружина знає про наявність іншої жінки, не пред’являє претензій.
 6. Відсутність домашньої ласки, інтимної близькості, нерідко призводить до пошуку цього на стороні.
 7. Негативний вплив друзів, у яких є коханки.
 8. Патологічний бабій, полігамний самець. Така поведінка закладено зсередини, він не виправимо.
 9. Спроба отримати нові відчуття.
 10. Зустріч справжнього кохання. У такому випадку, краще відпустити чоловіка, дозволить йому бути щасливим з новою обраницею.

Як зрозуміти, що чоловік зраджує

 1. Зміни в звичному поведінці.
 2. Жінка виявляє чужі речі, зокрема нижню білизну або прикраси, презервативи, наприклад, у чоловіка в машині.
 3. Чоловік став занадто часто брехати.
 4. Став доглядати за своїм зовнішнім виглядом, намагається виглядати гарніше, почав ходити в спортзал – все це може бути ознакою того, що з’явилася жінка, на яку він хоче справити враження.
 5. Чоловік все частіше проявляє невдоволення виглядом поведінкою своєї дружини.
 6. Значно погіршився інтимне життя або зовсім пропала.
 7. Чоловік, без видимих ​​на те причин, став повертатися додому в піднесеному настрої.
 8. Став часто відлучатися, з’явилися затримки на роботі, раптові відрядження.
 9. Почав ставити пароль на телефоні, ноутбуці, не дозволяє дружині до них торкатися.

варіанти дій

Можна спробувати жити далі, як ніби нічого не сталося

Дізналася, що чоловік зраджує, що робити в такій ситуації? Залежно від типу темпераменту і почуттів до чоловіка, жінка зможе вступити одним з наведених нижче варіантів.

 1. Розлучитися і забути про зрадника назавжди.
 2. Готова все пробачити, жити далі, як ніби нічого не сталося.
 3. Чи не хоче розлучатися, бо любить, але зобов’язана помститися за його зраду.
 4. Вирішує залишитися з чоловіком, щоб скласти конкуренцію його коханки.
 5. Аналізує ситуацію, що склалася, намагається знайти причини, за якими чоловік змінив.

Розлучатися чи ні

Якщо чоловік розкаюється, а зрада носила разовий характер, можна спробувати зберегти сім’ю

Що робити жінці, коли стало відомо, що чоловік її надає, зберігати шлюб або назавжди розірвати відносини?

 1. Якщо чоловік зраджує не вперше, то шансів, що він зможе зупинитися, дуже мало. Зради для нього це своєрідна гра, він отримує від цього задоволення.
 2. Чоловік дорікає свою дружину в події, звинувачує її в те, що трапилося. Він, по суті, просто перекладає провину на її плечі, а, значить, зможе знову змінити.
 3. Нездатність щось змінювати у своєму житті, йти на компроміс – ознака того, що чоловік знову змінить.
 4. Якщо ж чоловік розкаюється в те, що трапилося, просить вибачення, всіма силами намагається зберегти ваш шлюб, потрібно спробувати його пробачити.
 5. Однак, в ситуації, коли дружина все прощає чоловікові, тому що дуже сильно його любить, а він продовжує їй регулярно змінювати, потрібно звернутися до психолога, який допоможе усвідомити її залежність, вирватися з кабали.

Що робити

 1. Ви можете зажадати від чоловіка розлучитися з коханкою. Але тут потрібно бути готовою до того, що чоловік може зробити вибір не на Вашу сторону. Якщо ж чоловік вирішить налагодити сімейні відносини, вибачте його і ніколи не згадуйте про те, що трапилося, не намагайтеся різати, чи не дорікайте.
 2. Якщо Вам стало відомо, що вже рік, як зраджує чоловік, не потрібно відразу гарячкувати. Краще спокійно все обміркувати, усвідомити, що за цей час ваші відносини ніяк не погіршились, чоловік справно виконував роль глави сімейства. Можливо, має сенс пробачити його, зберегти шлюб заради дітей.
 3. Задумайтесь, можливо, у чоловіка з’явилася інша через те, що Ви не задовольняли його в сексуальному плані. Спробуйте це змінити. Якщо потрібно, зробіть інтимну життя, не ухиляйтеся від близькості.
 4. Якщо чоловік, незважаючи на те, що стало відомо про його таємне життя, далі змінює і бреше, продовжуючи навідуватися до коханки, саме час заявити про свій намір розлучитися. Важливо, говорити рішуче, щоб чоловік не прийняв Ваші слова за порожні погрози. У разі чого, Ви повинні бути здатні довести справу до кінця.Якщо ж чоловікові дорога ваша родина, він усвідомлює неправильність свого вчинку і повернеться.
 5. Дізнавшись про зраду, важливо зберегти своє обличчя, що не розклеїться. Деякі жінки починають випивати, щоб вгамувати біль, тим самим завдають шкоди своєму здоров’ю. У такій ситуації потрібно діяти зовсім іншими методами.Ви повинні показати чоловікові, що найкрасивіша, приваблива, сильна, розумна, добра, турботлива жінка знаходиться поруч з ним. Якщо для цього потрібно докласти будь-яких зусиль, змінити своїм принципам, внести якісь корективи в свій характер, відправитися до стиліста, поліпшити свою фігуру, зробіть це. Нехай чоловік зрозуміє, який скарб втрачає.
 6. Якщо чоловік змінив, бо вдома все стало надто звичним, передбачуваним, нудним, то дружина повинна зробити так, щоб чоловік помітив зміни, наприклад, змінити імідж, поміняти щось у своїй зовнішності, відмінно, якщо це будуть кардинальні зміни. Тільки потрібно це робити не для того, щоб порадувати свого чоловіка, а щоб підняти свою самооцінку.

Як можна чинити

Не можна принижуватися і влаштовувати розборки з суперницею

 1. Не потрібно весь час плакати, звинувачувати чоловіка в тому, що сталося, влаштовувати йому істерики. Краще подумайте про те, що чекає вас попереду.
 2. Не потрібно шукати винуватого.Намагайтеся налагодити взаємини з чоловіком.
 3. Не потрібно змінювати в помсту. Важливо зберігати свою гордість.
 4. Не варто з’ясовувати стосунки з коханкою, намагатися їй нашкодити.
 5. Не можна з’ясовувати стосунки з чоловіком на очах дитини.

Поради

Проаналізуйте ситуацію, знайдіть причину, щоб надалі не допускати таких помилок

 1. Якщо сталася зрада, поставтеся до неї, як до життєвого уроку, усвідомте, які помилки були допущені, що сподвигло чоловіка на подібну провину. Це стане в нагоді Вам в майбутньому.
 2. Якщо чоловік розкаюється в скоєному, потрібно постаратися його пробачити.Людина схильна робити помилки, витягувати з них урок.
 3. Якщо ваш шлюб давно тріщить по швах, колишніх почуттів немає в помині, своїм вчинком чоловік зруйнував останнє, що таїлося в Вашому серці, краще не намагатися врятувати такий союз і розлучитися.
 4. Важливо розібратися, який характер носила зрада, чи була вона одноразовою, випадкової або усвідомленої, чи було це бажанням задовольнити фізіологічні потреби або мала місце духовна прихильність.
 5. Якщо коханка заміжня, то її зустрічі з Вашим чоловіком – це, швидше за все, спроба заповнити порожнечу, яка утворилася в подружніх стосунках.
 6. Якщо Ви пробачили зрадника, продовжуєте з ним жити, проявляйте шляхетність, що не корите чоловіка в те, що трапилося. В іншому випадку, чоловік дуже швидко усвідомлює, що даремно не пішов до коханки.

Тепер Ви знаєте, що робити, якщо чоловік зраджує. Важливо, приймати рішення на свіжу голову, обдумавши всю ситуацію в цілому.

Незайвим буде поговорити з чоловіком, дізнатися, чому він так вчинив. Не поспішайте розлучатися, якщо ще залишилися почуття, тим більше, якщо зростає дитина, спробуйте пробачити і продовжити жити далі.

Чоловік зраджує, що робити: поради з психології Посилання на основну публікацію Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Джерело: https://psycho4you.ru/otnosheniya/semeynaya/chto-delat-esli-muzh-izmenyaet

Я зрадила своєму чоловікові, а він випадково дізнався: поради щодо врегулювання ситуації для подружжя | історії зрад

Існує багато анекдотів на тему зради: чоловік приходить додому, знаходить голого мужика в шафі або під ліжком, той нахабно бреше і представляється ким завгодно, тільки не коханцем дружини.

Як правило, в реальному житті учасникам любовного трикутника зовсім не до сміху. Особливо шкода чоловіка в даній ситуації: він відчуває себе приниженим і ображеним, дружина-шахрайка наставляла роги прямо перед носом.

Що ж робити в такій ситуації?

Як не наламати дров чоловікові після зради дружини на його очах?

Коли чоловік застукав дружину з коханцем, йому можна тільки поспівчувати. У сум’ятті чоловік кидається з крайності в крайність. Щоб не наробити дурниць, зверніть увагу на наступні моменти:

 1. Будь-який нормальний чоловік, чия дружина попалася на зраді, буде хотіти фізично розправитися з учасниками постільної сцени. У деяких східних країнах до цих пір практикується забивання жінок камінням до смерті в покарання за перелюбство. Звучить страшно. Коли чоловік спіймав дружину з коханцем, самовладання – останнє, що приходить йому в голову. Для того щоб не уподібнюватися первісній почуттю, необхідно тримати себе в руках. Якщо ви застосуєте силу по відношенню до коханця, то це буде вже кримінальна стаття. Будьте розсудливі.
 2. Якщо тримати себе в руках не виходить, краще на якийсь час піти. Коли ви тільки дізналися, що дружина зраджує, рішення про розрив відносин напрошується само собою. Не матиме жалю, дайте собі пару днів на обмірковування ситуації. Може, ви все-таки вирішите пробачити чоловікові?
 3. Коли дружина спала на зраді, це неприємно. Але не кидайтеся відразу мстити і шукати собі подругу на вечір. Не повторюйте вчинку дружини. Будьте вище і великодушними. Змінивши самі, ви не будете чисті перед своєю совістю.

Коли буря трохи вщухла, виникає питання: що робити після того, як зловив дружину на зраду? Ось приблизний список дій:

 1. Поговоріть відверто з дружиною про те, що трапилося. Дізнайтеся, що вплинуло на її необачний вчинок. Може, ви її чимось образили, і дружина вирішила вразити вас зрадою прямо перед носом. Це не буде виправданням, але хоча б приводом пом’якшити покарання.
 2. Краще розійдіться на час. Нехай кожен з подружжя побуде наодинці з самим собою без поспішних з’ясувань відносин. На самоті вирішите, наскільки сильні почуття до дружини, яку застукали за зрадою. Справжня любов допоможе пробачити будь-яку провину.
 3. Простежте за подальшим поведінкою подружжя: кається вона в скоєному вчинку? Всі люди помиляються і вчаться на своїх промахах.
 4. Ви подумки пробачили дружину? Дайте їй зрозуміти, що далі така поведінка не повинно повторюватися. Пригрозіть розлученням, провчіть її як слід. Не дозволяйте дружині сісти на шию.
 5. Якщо ви вирішили подавати на розлучення, постарайтеся розійтися мирно. Вам нема чого таїти зло. Раптом доля приготувала вам подарунок після неприємного випробування? Не витрачайте свою життєву енергію на негатив.

Як пояснити чоловікові ситуацію, якщо він застукав з коханцем?

Часто в інтернеті можна побачити благання жінок: «я зрадила чоловікові, а він дізнався, допоможіть, що робити?». Якщо все робити якісно, ​​з урахуванням всіх можливих нюансів, у чоловіка практично немає шансів застати дружину з коханцем.

Можливо, що дружина втомилася від постійної нервування з приводу створилося любовного трикутника. І нарочито йде на ризик, зустрічаючись, наприклад, з кавалером будинку, знаючи, що скоро прийде чоловік.

Такою поведінкою вона підсвідомо хоче, щоб чоловік дізнався все, і ховатися було б уже не потрібно. Або інший варіант: жінка хоче порвати з законним чоловіком і спровокувати його самого прийняти рішення про розлучення.

«Чоловік дізнався про мою зраді і кинув мене» – з ноткою гордості ви можете потім розповідати своїм подружкам, якщо раніше чоловік категорично відмовлявся розлучатися.

Психологія питання дуже індивідуальна. Хотілося б відзначити, що, якщо ви зважилися змінювати на території, де чоловік може спалити дружину, то повинні чітко придумати варіанти відступу і виправдання своєму вчинку. Але коли чоловік застав дружину за зрадою раптово, відповідати все одно доведеться незалежно від причини вашого адюльтеру. Як правильно почати діяти, підкажуть наступні поради:

 1. Перш за все, не сперечайтеся з чоловіком. Нехай він висловить все, що думає про вас і коханця. Не провокуйте його на рукоприкладство своїми контратаками. Краще позначте, що не хочете зараз обговорювати стався конфуз в силу сильного стресу.
 2. Коли пар у чоловіка вийде, виженете коханця від гріха подалі. Споглядання вас і чужого чоловіка разом явно не налаштує чоловіка на конструктивну бесіду.
 3. Якщо характер чоловіка вибуховою, і його реакція непередбачувана, краще потихеньку зібрати необхідні речі і переїхати ненадовго до мами або подруги. Час дасть охолонути чоловікові, який дізнався про коханця.

Отже, дії зі згладжування гострого піку конфлікту проведені. Наступним етапом необхідно визначитися, чи хочете ви залишитися в законному шлюбі або вирішили порвати з чоловіком.

Варіант 1. Збереження сім’ї

Після такого проступку складно знайти взаєморозуміння з чоловіком. Але, хто, як не ви, повинен знати слабкі місця чоловіка? Якщо він ласий до компліменти – говорите їх, не замовкаючи, льстите і хваліть кожен крок.

Ваш чоловік любить авто або рибалку? Подаруйте щось підходяще до його хобі і станьте експертом в цій галузі.

Природно, говорите про почуття до чоловіка, що любите його більше життя, а нахабний коханець – всього лише жахлива помилка, випробування долі, яке ви з тріском провалили.

Про кавалера потрібно забути назавжди і грубо обірвати з ним зв’язок, аби дати надії на продовження свята. Якщо залишиться хоч одна маленька ниточка, що зв’язує вас, чоловік може дізнатися і не пробачити ніколи. Вам потрібно знову завоювати довіру, а зробити це непросто.

Покажіть чоловікові, що ви найкраща, незважаючи на зраду. Наведіть затишок в домі і готуйте постійно коронні страви. Хорошу господиню зараз вдень з вогнем не знайдеш.

Варіант 2. Розлучення

Буває і так, що після того як жінку застукали з коханцем, вона нарешті вирішується на розрив відносин з обридлим чоловіком. При такому розкладі все спрощується.

Чи не виправдуйтеся. Просто відверто поговорите з чоловіком: висловіть причини вашої зради. Може, чоловік не приділяв вам увагу, і почуття пройшли. І тому ви не побоялися бути захопленою зненацька з іншим чоловіком.

Постарайтеся висловлюватися шанобливо, будьте вдячні за спільно прожиті роки. Обговоріть питання по вихованню дітей, якщо ви встигли ними обзавестися.

Краще вирішити все мирно і спокійно без взаємних докорів і образ.

Щоб ситуацій, коли чоловік спіймав дружину на зраду, не траплялося, будьте уважні один до одного. Повага і любов – головні складові гармонійних і щасливих відносин.

Джерело: https://istorii-izmen.ru/o-moey-izmene-sluchayno-uznal-muzh-chto-delat-oboim.html

Що робити, якщо чоловік зраджує: як себе вести дружині, коли вона дізналася про обман – поради психолога

Як стверджують психологи, більшість чоловіків зраджують своїм дружинам. Кожній жінці хочеться вірити, що її чоловік не відноситься до цієї більшості. Іноді зрада чоловіка проходить непомітно для дружини. Однак обмани рано чи пізно розкриваються. Як вчинити жінці, якщо вона дізналася про невірність чоловіка? Що радять психологи?

Як поводиться чоловік, який зраджує дружині?

Чоловіки усіма силами намагаються приховати свою невірність. Вони не визнаються в зраді навіть тоді, коли їм задають пряме запитання. Однак і не кожна жінка зважиться завести розмову з чоловіком про зраду. Як переконатися в тому, що чоловік невірний? Психологи виділяють ряд ознак, які вказують на факт зради:

 • він перестав дивитися вам в очі;
 • намагається усамітнюватися при розмові по телефону;
 • не дозволяє відкривати його листування в соціальних мережах;
 • багато часу проводить на роботі;
 • часто їздить в робочі відрядження (особливо у вихідні дні);
 • повністю оновив гардероб;
 • у нього з’явилися речі, які дарують «колеги»;
 • він став надмірно дратівливий або ввічливий (що йому не властиво);
 • з’явилися додаткові витрати, походження яких чоловік не може пояснити;
 • чоловік мало часу приділяє родині;
 • він не проявляє інтерес до інтимної близькості або експериментує в ліжку;
 • його доходи різко скоротилися;
 • чоловік постійно говорить, що ви йому змінюєте.

Що робити, якщо ви дізналися про зраду?

Зрада чоловіка – сильного удару для жінки. Перша реакція обдуреної дружини непередбачувана. Жінка може гніватися, кричати, плакати чи стати повністю байдужою до всього. Однак через деякий час емоції вщухають, і приходить час вирішити, що робити далі. Поради психологів допоможуть розібратися в цій ситуації.

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: як дізнатися про зради чоловіка: ознаки в поведінці

Чи варто розлучається?

Перше бажання багатьох жінок – подати на розлучення і порвати всі відносини з обманщиком. Однак чи варто це робити? Перш ніж прийняти рішення про розрив, дайте відповідь на кілька питань:

 • Чи зможу я пробачити зраду? Якщо жінка розуміє, що не зможе змиритися з невірністю дружина, то зберігати сім’ю не має сенсу. Сварки і закиди приведуть до того, що чоловік стане шукати розради на стороні.
 • Чому чоловік обманює? Якщо чоловік закохався, то він незабаром сам захоче розірвати шлюбні узи. Однак часто чоловікам просто чогось не вистачає в сімейному союзі або вони шукають гострих відчуттів.
 • Зрада відбулася лише один раз, або у чоловіка тривалі відносини з іншою жінкою? Можливо, захоплення чоловіка було швидкоплинним і він сам вже глибоко розкаюється у скоєному. Однак деяким чоловікам подобається підкорювати жінок. Такі самці будуть завжди брехати своїм дружинам. При цьому вони ніколи не залишають сім’ї самостійно.
 • Чи потрібен мені цей шлюб? Якщо ви дуже любите свого чоловіка, спробуйте розібратися в причинах того, що відбувається, поговорити з чоловіком відкрито. Однак якщо проблеми почалися задовго до зради, то, можливо, прийшов час поставити крапку.

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: чи потрібно прощати зраду чоловіка: думка психолога

Чи варто зберігати відносини будь-яку ціну?

Отже, ви вирішили, що розлучатися не хочете. Багатьох жінок лякає перспектива залишитися одній. Особливо бояться самотності жінки старше 40 років. Деякі не хочуть залишити дітей без батька. Якщо чоловік щиро кається і хоче зберегти сім’ю, то можна налагодити відносини.

Іноді після зради життя пари набуває інший характер. Подружжя стають ближчими один до одного. Однак деякі чоловіки не хочуть залишатися в сім’ї або продовжують змінювати навіть після клятвених обіцянок зберігати вірність. Страх самотності змушує жінку робити вигляд, що вона нічого не помічає.

Однак життя в постійному обмані не принесе нічого доброго ні дружині, ні зрадником, ні їхнім дітям. Так чи варто зберігати відносини з невірним чоловіком за всяку ціну? У таких сім’ях часто виникають скандали. Чоловік перестане поважати і цінувати свою дружину. Шантаж, благання і приниження тільки погіршать ситуацію. Діти в таких сім’ях ростуть в атмосфері негативу, стають нервовими, часто хворіють.

Чи варто мстити?

У жінок часто виникає бажання помститися чоловікові. «Якщо він мені зраджує, я теж буду постійно йому змінювати» – так думають ошукані дружини. Однак чи варто платити шахраю тією ж монетою? Психологи не радять опускатися до рівня невірного чоловіка. Ваша зрада подарує чоловікові зайвий привід продовжувати свої любовні пригоди.

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: що потрібно зробити, щоб чоловік не зраджував?

Відносини з іншим чоловіком не принесуть полегшення, якщо ви почали їх тільки заради помсти. Зазвичай після відповідного адюльтеру жінки не відчувають нічого, крім розчарування і спустошення. Посилити самопочуття дружини може байдужість чоловіка. Як ви будете себе відчувати, якщо скажете чоловікові про зраду, а він залишиться байдужим?

Помста чоловікові не найкраще рішення і в тому випадку, якщо він сам зізнався в обмані і щиро розкаявся. Звичайно, помститися чоловікові можна і іншими способами. Деякі дами громлять чоловікам машини, влаштовують неприємності на роботі, намагаються посварити коханців, будують підступи коханці. Однак жоден з цих способів не принесе бажаного результату.

Чоловік не хоче залишати сім’ю, але продовжує змінювати

Деякі чоловіки зраджують роками (докладніше в статті: чоловік зраджує, але не йде). Вони зізнаються в зраді, обіцяють припинити стосунки на стороні, але через якийсь час повертаються до коханки або знаходять нову пасію. Що змушує їх так чинити? Розглянемо основні причини, які спонукають чоловіків так себе вести, і варіанти вирішення ситуації:

 • Чоловік матеріально залежний від дружини. Деякі чоловіки не хочуть залишати жінку, яка їх містить. При цьому самі вважають за краще не працювати. Матеріально незалежна жінка легко знайде іншого, тому необхідно розлучитися з таким чоловіком якомога швидше.
 • Чоловік дуже прив’язаний до дітей, але закоханий в іншу жінку. Така ситуація рано чи пізно призведе до того, що він стане жити на дві сім’ї. Чи потрібні вам такі відносини? Можливо, варто відкрито поговорити з чоловіком. Не забороняйте йому бачитися з дітьми. Іноді після деякого часу, проведеного в іншому будинку, чоловіки усвідомлюють свою помилку і повертаються назад.
 • Дружина не влаштовують інтимні стосунки. Деякі жінки скуто поводяться в ліжку. Чоловік починає шукати задоволення в обіймах інших дам. При цьому він любить свою дружину і не хоче з нею розлучатися. Якщо причина в цьому, то дружині варто змінити своє ставлення до сексу. Спробуйте здивувати чоловіка в ліжку, навчитеся танцювати стриптиз. У нього пропаде необхідність шукати задоволення на стороні.
 • Чоловік закоханий в обох жінок. Це найскладніша ситуація. Як бути, жінка повинна вирішити самостійно. Чоловік не зможе зробити вибір. Потрібно або відправити чоловіка жити до коханки, або постаратися переконати чоловіка, що ви краще за неї. Коли знаєш собі ціну, це легко зробити.
 • Чоловік любить тільки себе, а дружина йому потрібна в якості обслуговуючого персоналу. Такі самці не мають прихильності ні до дружини, ні до коханки. Вони живуть собі на втіху, і штамп в паспорті не заважає їм залишатися вільними людьми. Чи хочете ви все життя бути в ролі служниці? Такого чоловіка необхідно тримати від себе якнайдалі.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: що робити, якщо чоловік б’є дружину: поради психолога

Зрада вагітній дружині

На жаль, деякі чоловіки починають «ходити наліво» під час вагітності дружини. Основні причини цього явища:

 • чоловік боїться відповідальності і шукає розради у інших дам;
 • дружина відмовляє чоловіку в сексі.

Не варто забувати про свій зовнішній вигляд. Іноді дами в положенні перестають стежити за собою. Необхідно показати дружину, що вагітність не псує, а прикрашає жінку. Не можна зловживати своїм становищем і переводити улюбленого капризами. Допоможіть йому відчути свою значимість. Нехай він відчуває себе в сім’ї лідером і захисником. Народження малюка розставить все по своїх місцях.

Типові помилки, які допускають дружини, виявивши зраду чоловіка

Багато жінок в пориві перших почуттів роблять багато дурниць, які призводять до остаточного розриву з чоловіком. Як можна реагувати на невірність чоловіка? Розглянемо типові помилки, які роблять ошукані дружини:

 • Влаштовують зрадника скандал. У пориві гніву можна наговорити зайвого і відвернути чоловіка від сім’ї.
 • Зривають злість на рідних і близьких. Іноді жінки, нічого не кажучи дружину, виливають свій гнів на дітей, друзів, родичів. Така поведінка тільки додасть до відчуття безвиході почуття провини.
 • Шукають коханку і намагаються з нею поговорити. Конфлікт з іншою жінкою або прохання залишити чоловіка не врятують шлюб.
 • Намагаються відплатити чоловікові тією ж монетою. Помста не тільки не допоможе, але і прискорить розставання з коханою людиною.
 • Думають про суїцид. Жоден чоловік не варто вашого життя. Розбите серце і розтоптане довіру можна пережити, а от повернутися до життя після смерті не вдавалося нікому.
 • Їдуть жити до мами. Такий вчинок може привести до того, що жінка стане відчувати себе ще гірше. Кожна мати завжди стає на бік дитини. Спроби заспокоїти доньку приведуть до наростання гніву.
 • Постійно себе жаліють. Почуття жалості до себе робить людину слабшою. Жінка, яка постійно плаче, не цікава не тільки дружину, але і іншим чоловікам.
 • Замикаються в собі. Піти від проблеми таким чином не вийде. Придушення почуттів призводить до депресій. Необхідно виговоритися близької подруги. Якщо хочеться кричати, то можна виїхати в безлюдне місце і висловити свій біль гучним криком.

Як жити далі?

Якщо чоловік вам змінив, не можна вживати будь-які дії зопалу. Потрібно заспокоїтися, постаратися взяти себе в руки і обдумати ситуацію, що склалася. Тільки з холодною головою можна вирішити, як жити далі. Рішення буде залежати від того, наскільки ви хочете зберегти шлюб, чи готові пробачити зраду. Необхідно проаналізувати ймовірність і ступінь своєї провини в зраді чоловіка.

Може, ви самі штовхнули його в обійми коханки? Якщо в сім’ї постійні скандали, відсутня інтимна близькість, подружжя не цікавляться інтересами один одного, то ймовірність подружньої невірності зростає. Багато чого буде залежати і від поведінки викритого в обмані чоловіка. Якщо він готовий залишити своє захоплення і будувати з вами нове життя, то потрібно постаратися пробачити його.

Поїдьте разом у відпустку. Зробіть ремонт в квартирі. Знайдіть спільну справу. Можливо, ви просто розучилися спілкуватися один з одним. Спільне проведення часу допоможе остиглим почуттям спалахнути з новою силою.

Якщо шлюб все-таки розпався, не можна опускати руки. Життя триває, і у вас є всі шанси знову знайти любов. Постарайтеся частіше проводити час з подругами, ходити в кафе, кіно. Якщо ви не працювали, то влаштуйтеся на роботу.

Змініть зачіску, купіть собі новий наряд. Не займайтеся самобичуванням і не звинувачуйте в усьому колишнього чоловіка. Просто полюбите себе. У вас є діти? Приділяйте їм більше уваги. Однак не варто присвячувати своє життя виключно дітям.

Ви особистість і гідні насичене особисте життя.

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/izmenil-muzh.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *