Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Щоб шлюб був щасливим, а подружжя відчували себе в ньому комфортно, важливо приділяти увагу в ньому багатьох речей. І, що б не говорили, романтика – це одна з важливих складових благополучного шлюбу. Коли йде романтика, розкриваються багато проблем, які можуть призвести до розлучення.

Зміст приховати

Дуже часто жінки скаржаться: «Чоловік не говорить, що любить мене».

Здається, що проблема не суттєва, якщо інших розбіжностей в сім’ї немає. Але іноді ця дрібниця може стати початком затяжного сімейного конфлікту.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Чоловік і жінка: відмінність поглядів

Головна відмінність чоловіки і жінки полягає, перш за все, в тому, що їх рівень емоційності різний. Чоловіки прагматичні, вони приділяють більшу увагу вчинків, а не словам.

Не дивно, що шлюби з романтиками, які обсипають дівчат компліментами, співають їм серенади і кожен день роблять сюрпризи, швидко розпадаються. Так як крім красивих слів і нічого не значущих вчинків такі чоловіки ні на що не здатні.

У реальному сімейному житті вони відчувають емоційну кризу, їм не подобаються вимоги, що потрібно утримувати сім’ю, ходити на роботу. В результаті така сім’я рано чи пізно приходить до розлучення.

Жінки емоційніші. Їм необхідно, щоб чоловік постійно підтверджував свої почуття словами. Коли цих слів немає, жінці здається, що її не люблять, не цінують. Як правило, її самооцінка падає, хоча в більшій мірі вона сама себе переконує і накручує.

Чому чоловіки рідко говорять слова любові

Здавалося б, що може бути простіше, ніж просто сказати: «Я тебе люблю». Але це не під силу багатьом представникам сильної статі. Чесно кажучи, ці три слова – величезний крок для багатьох чоловіків. Для них це означає набагато більше, ніж просто вираз почуття. Для деяких визнання в коханні жінці є виразом серйозних намірів, для інших це загрожує небезпекою.

Багато чоловіків бояться, що сказавши «люблю», вони втратять самостійність, свободу і будуть залежати емоційно від коханої жінки.

Також для них слова: «Я люблю тебе» означають: «Я пропоную свої зобов’язання. Я збираюся бути тут, поруч, щоб щось зробити для тебе ». Для них любов виражається за допомогою дії, тому ці слова є обіцянкою того, що слід дотримуватися. Чоловік може відчувати невпевненість в тому, що зможе стримати слово.

Коли люди говорять: «Я люблю тебе», це означає «Я не піду» або «Я завжди буду вірним». Це дуже серйозні слова для чоловіків, які вважають, що самі слова – це обіцянка, і якщо обіцянка буде порушено, вони постраждають. Чоловіки не хочуть порушувати свої обіцянки.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Як чоловіки висловлюють свої почуття

Напевно, ви не раз замислювалися, чому більшість чоловіків не говорять вголос, що вони відчувають? Адже чоловік – це людина, яка може бути уразливим, нездатним робити те, що від нього очікується. Чоловік любить, просто різні люди висловлюють свою любов по-своєму. Насправді, любов означає різні речі для людини, в різний час в його житті.

Якщо ви вже втомилися чекати, коли ваш чоловік скаже вам ці три чарівні слова, спробуйте поглянути на проблему іншим поглядом. Адже він може визнаватися вам в любові іншими способами:

 1. Подарунки. Найбанальніше – це солодощі, квіти, прикраси. Підносячи своїй дружині подарунок, чоловік хоче зробити їй приємне і це вже прояв почуттів.
 2. Спільне час. Коли чоловік проводить з вами більше часу, ніж з друзями, він показує, що любить і цінує вас, йому приємно бути з вами поруч.
 3. Турбота. Прояв почуттів – це підтримка у важкі хвилини, допомога, вирішення проблем. Ви захворіли, а ваш чоловік серед ночі шукає відкриту аптеку або дбайливо укутує вас ковдрою і напуває гарячим чаєм – це і є любов, турбота про близьку людину.
 4. Фізичні контакти. Це може виражатися в чому завгодно: від простих дотиків до занять сексом. Фактично, чоловікам легше висловити свої почуття під час занять любов’ю. У сексі вони можуть показати, що люблять і відчути себе коханим. Фізичний контакт руйнує бар’єри і створює відчуття близькості, яке і є почуття. Для чоловіка секс означає задоволення потреб партнерки.
 5. Зв’язок з родичами. Зверніть увагу, як чоловік веде себе по відношенню до ваших родичів. Незважаючи на розбіжності, щоб не образити вас, він буде ставитися до членів вашої сім’ї шанобливо, намагаючись налагодити з ними контакт. Це вірна ознака того, що для нього важливі сімейні відносини, і що ви є значною частиною його життя.

Поширені жіночі помилки

Найчастіше дружини, намагаючись повернути у відносини пристрасть і романтику, починають це у чоловіка вимагати. Ти мене не кохаєш! Ти мені не кажеш компліменти, які не зізнаєшся в любові! Коли ти мені в останній раз влаштовував романтичне побачення? Як часто скривджені дружини кидаються такими звинуваченнями і докорами!

Повірте, така поведінка не викличе у чоловіка бажання сказати вам про любов. Навпаки, він сховається і віддалиться від вас. Не можна чоловіка дорікати і ставити умови. Потрібно зробити так, щоб чоловік сам захотів зробити той чи інший приємний вчинок.

У всі часи чоловік хотів любити одну жінку: красиву і приємну, ласкаву і турботливу, добродушну і милу, терплячу і вірну. Але рідко всі ці якості поєднуються в одній людині. Тому, перш ніж переживати про те, що ваш чоловік неласкавий з вами, задумайтеся над своєю поведінкою.

Не забувайте, що потрібно не тільки брати, але й давати. Подумайте, чи часто ви говорите чоловікові, що любите. Дуже часто жінки чекають від чоловіків перших кроків, але ж чоловіки можуть цього просто не зрозуміти. Робіть перші кроки самі: говорите, що любите, даруєте подарунки, робіть сюрпризи. І ви не помітите, як ваш чоловік буде відповідати вам взаємністю.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Як зрозуміти, чи любить чоловік

Дуже часто жінки, не чуючи від чоловіка слів любові, починають в його почуттях сумніватися. Щоб не сталося конфлікту, постарайтеся самостійно розібратися в ситуації.

Найголовніше питання, яке ви повинні собі задати: скільки часу в житті чоловіка займаєте ви? Відповідь на це питання повністю роз’яснить ситуацію, і ви зрозумієте, як до вас ставиться чоловік.

Люблячий чоловік завжди буде ставити на перше місце дружину, її інтереси, почуття.

Так багато дій і виразів любові залишаються непоміченими, тому що людина просто звикає до них або занадто зайнятий, щоб зупинитися і подякувати свого партнера.

Приділяйте щовечора наступного заняття:

Відзначте, що ви з чоловіком зробили доброго один для одного. Запишіть, щоб бути конкретними, складіть список. Перерахуйте всі: телефонний дзвінок, поцілунок, добре слово, відкрита перед вами двері машини.

Ви будете вражені, коли озирнетеся і зрозумієте, як багато для вас робить ваш чоловік.

Підводячи підсумки, хочеться згадати народну приказку про те, що чоловік – це голова, а жінка – шия. Тільки від вас залежить, куди поверне ваш чоловік і як він буде до вас ставитися.

Джерело: https://NetRazvodam.ru/krizis-otnoshenij/muj-ne-govorit-chto-lyubit.html

Ознаки кохання чоловіка до жінки – як зрозуміти, що тебе люблять?

Як зрозуміти, що чоловік любить тебе?

Ми завжди в очікуванні любові. І ось вона приходить до нас, і наша сіра життя розцвічується яскравими квітами. Любов змінює наші думки, почуття нас захоплюють, світ сприймається по іншому.

Канал зв’язку між почуттями і розумом припиняє своє існування, через це є небезпека переплутати флірт або захоплення і справжню любов. Адже сердечне ловлення і серйозне почуття ми будемо переживати однаково.

А наше хворе свідомість не в змозі відрізнити одне від іншого.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Любов з першого погляду чи раптова закоханість перетворює нас майже в безумців і рабів. Але десь на задвірках нашої свідомості жевріє інстинкт самозбереження.

Саме він народжує в нас бажання розуміти почуття коханого чоловіка. Хочеться бути впевненою, що ти не тільки любиш, але і любима.

Як же зрозуміти, що тебе любить той, кому ти безроздільно віддаєш своє серце? Чи є взагалі ці ознаки любові чоловіка до жінки?

Одразу слід обумовити такі моменти, які стосуються любові. Чому? Життя любові підпорядковується своїм законам, з якими ми не бажаємо рахуватися.

Вона горить яскравим полум’ям, на жаль, зовсім недовго. Від сили рік, а в кращому випадку два. Далі відбувається з любов’ю закономірна метаморфоза: почуття згасає або засинає. Тому і ознаки любові чоловіка до жінки на різних етапах взаємин будуть неоднаковими. Нас же цікавить початковий етап любовних відносин.

Про кохання чоловічий

«Слабка стать» в оцінці психології чоловіків часто помиляється

Дівчатам і жінкам слід розуміти, що вони несвідомо чекають від чоловіка того ж сприйняття світу і відносин, почуттів і переживань, як у них. Жінки сподіваються, що їхні обранці будуть розуміти їх і стануть такими, якими їх хочуть бачити жінки. На жаль, чоловіки не здатні відповідати очікуванням і вимогам «слабкої статі». Просто вони інші. Вони складніше.

Якщо ми закохані, то у відповідь очікуємо такого ж почуття.

Існує точка зору, що жінки закохуються з більшою готовністю, її почуття яскравіші і сильні. Але багато досліджень говорять про те, що саме чоловіки більш влюбчіви. Не варто їх судити, з цим нічого не поробиш.

Тут важливу роль відіграє потреба чоловіка в самоствердженні. І в стосунках з жінками для нього на першому місці прагнення самоствердитися: він підкорювач жіночих сердець. Тому чоловіки відчувають страх отримати відкоша.

А це відкриває дорогу таким почуттям, як ревнощі, невпевненість в собі, незахищеність і вразливість. Стан тривожності може зашкалювати.

Але крім цього чоловіка значно повільніше виходять зі стану закоханості і, будучи відкинутими, переживають це надзвичайно гостро.

Жінки помиляються, коли стверджують, що поведінка чоловіків в любовних відносинах завжди логічно і зрозуміло. Зовсім не зрозуміло. Якщо ще врахувати властивості темпераментів і особливості прояву різних рис характеру. Те, як любить холерик, ніколи любити не зможе флегматик, а тим більше меланхолік. А нам жінкам так потрібні єдині ознаки любові! Ще цікавіша психологія любові.

Поведінка закоханого чоловіка

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Які ж ознаки любові чоловіка до жінки?

 • Закоханий чоловік починає піклуватися про те, як він виглядає в очах коханої. У нього з’являється інтерес до своєї зовнішності. Адже необхідно сподобатися своїй обраниці.
 • Якщо чоловік прагне завоювати серце своєї коханої, він починає цікавитися її захопленнями, турботами і справами і демонструє готовність розділити їх разом з нею, допомогти у важких ситуаціях.
 • Закоханий чоловік прагне пригнічувати свої шкідливі звички, управляти негативними емоціями, щоб сподобатися своїй коханій. Це свідчить про те, наскільки високо він вас цінує.
 • Багато чоловіків дарують квіти, подарунки, які є звичайним ритуалом залицяння, проявом уваги. Але тут багато що залежить від виховання і від звичаїв в батьківській родині. Якщо такі знаки уваги не надавалося значення, то дорослі чоловіки або соромляться, або не вміють це робити, або бояться здаватися надмірно сентиментальними.
 • Якщо чоловік закоханий, він прагне, як можна більше часу проводити з коханою. На ранній стадії взаємовідносин це проявляється дуже яскраво. Але коли він розривається між своїми друзями і вами, подумайте, яке місце або яку роль ви граєте в його житті в даний момент. Але пам’ятайте, що все життя він не буде тільки з вами, та й ви втомитеся від його постійної присутності.
 • Задоволення і радість від спілкування з вами. Якщо він готовий слухати вас годинами, розповідати про себе, ділитися своїми планами і інтересами, сумнівами і страхами, то ви йому цікаві, можливо, він вас любить.
 • Контакт очей – важлива ознака любові. Сильно люблячий чоловік постійно стежить очима за коханою, не звертаючи уваги на оточуючих. Йому дуже важливо постійно бачити її.
 • Освідчення в коханні. Воно є важким для більшості чоловіків. Зазвичай він не ризикують до тих пір, поки не буде впевнений у партнері. Пам’ятайте, що ці слова про любов говорять не часто.
 • Прояв ніжності. Це так важливо для жінки, але, на жаль, не кожен чоловік здатний висловити або проявити її. Справа в тому, що чоловіки – глибоко чуттєві, дуже ранимі, тривожні створення, але вони зовсім не здатні ці свої якості демонструвати ні відповідною поведінкою, ні діями.

Вони часто побоюються показати свою любов, щоб, не дай Боже, не бути відкинутими. Тому багато хто з чоловіків поводяться стримано, щоб оточуючі не здогадалися про їхні почуття. Ну а як би ви поставилися до чоловіка, що сурмлять на кожному розі про свою любов?

 • Прояви сексуального потягу. Без цього всі вище сказане швидше є ознаками дружби. Чоловік відчуває непереборне бажання торкатися ваших рук, обіймати, пестити, цілувати …. Але і він може помилятися щодо вас: відчуваючи сексуальні потреби, він може щиро повірити в любов до вас. Так гормони грають нами і нашими долями.
 • Були часи, коли одним з ознак любові було знайомство чоловіки з батьками коханої. Це нібито свідчить про серйозність намірів щодо дівчини чи жінки. Може бути. Але зараз це не завжди так. Часи змінилися. Для багатьох молодих людей це вже не обов’язковий елемент.
 • Багато хто вважає, що ознакою любові чоловіка може бути знайомство дівчини з друзями, батькам і родичами. Але далеко не кожен чоловік готовий на це.

Читайте також:   Як познайомитися з хлопцем: де шукати серйозні відносини

Але найголовніше – слухайте своє серце. І якщо закралися сумніви, то обов’язково проаналізуйте вище наведені ознаки. І не забувайте, що здатність любити у всіх, в тому числі і у чоловіків, різна. Не може сила і глибина почуття бути у всіх однаковими.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

А трапляється й таке: ви знайомитеся з чоловіком, а він не такий, як ви, як все, і зовсім не підходять його залицяння під ознаки любові. От не вміє він доглядати красиво; не про це ви мріяли. А в результаті ви втрачаєте гідного людини.

Висновок: придивляйтеся до чоловіків, будьте обережні, щоб не пройти повз своєї долі. А чи є ознаки любові чоловіка до жінки? Вони завжди є. Тільки чи можна їм довіряти? Серце має підказати. Обов’язково почитайте статтю як вибрати другу половину.

Казка про втрачене кохання

Женя і Лена. Їх любов почалася після дев’ятого класу. Дивувалися всі: ну що він, вродливий юнак знайшов в цій маленькій, рудоволосої дівчині. Після закінчення школи вона вступила до інституту, а він пішов в армію. Минуло два роки, їх зворушливі стосунки тривали. Йшлося вже про весілля.

І раптом вибухнула катастрофа: Олена оголосила, що більше не любить Женю. Це було дуже тяжке потрясіння для юнака. Він не розумів нічого: «Що я зробив не так? Чому? ». Його заспокоювали друзі і близькі. Він був реально хворий. Через три місяці настало одужання. Все минуло. А Лена? Вона прозріла через рік.

Її любов раптом прокинулася. Почалися страждання.

Пройшли роки. Женя полюбив знову. У нього сім’я. А Лена? Їй сорок років. Вона одна. Чому так сталося? Олена і Женя затрималися на першій стадії любові, не встигли зробити крок в нові мудрі відносини.

Джерело: https://lyubov-semya.ru/priznaki-lyubvi-muzhchiny-k-zhenshhine/

Чому чоловік не говорить, що любить: 8 чесних причин

– Чому ти більше не говориш, що любиш мене?

– Я сказав вже одного разу. Якщо щось зміниться, я дам тобі знати.

Можна було б закінчити на цьому статтю, але не все так просто. Є ще безліч причин, чому чоловік не говорить, що любить. І ви повинні про них дізнатися, щоб, нарешті, зрозуміти все і заспокоїтися. Так що видихаємо потихеньку і приступаємо до читання.

У чому відмінність чоловічого «Я тебе люблю» від жіночого?

Почнемо саме з цього, адже треба розуміти, що чоловіча любов дуже часто виражається інакше, ніж жіноча. Чоловік не стане допікати жінку частими дзвінками з визнанням, що нудьгує, або що зараз він любить її більше, ніж півгодини тому. Така поведінка властива тільки нам (і то не всім), тому чекати того ж у відповідь – безглуздо.

Як зрозуміти чоловічу любов і відрізнити її від жіночої? Відчуйте цю різницю на прикладах в таблиці «Жіноче і чоловіче визнання в любові».

♀ ♂
 • я проводжу з тобою час, притулившись до тебе
 • я готовий показати тебе всьому світу (друзям, батькам, знайомим)
 • я часто говорю, що люблю тебе і можу це робити нескінченно
 • я гордо заявляю, що ти моя
 • я проявляю турботу подібну материнської
 • якщо помічаю, що на мою жінку дивляться інші чоловіки, я тут же хапаю тебе за якусь частину тіла
 • я підтримую тебе у важкі моменти і кажу, що ти – найкращий
 • я наб’ю морду кожному, хто посміє тебе образити
 • я намагаюся радувати тебе милими дрібничками
 • я допомагаю тобі і оберігаю від проблем і неприємностей
 • я зберігаю спогади (фотографії, квиточки, записки …), які нагадують мені про наших важливих і романтичних моментах
 • я хочу виконувати всі твої примхи і бажання, адже я відчуваю себе затребуваним
 • я відправляю тобі приємні повідомлення
 • я хочу, щоб ти була задоволена своїм життям і часто посміхалася
 • я надягаю для тебе вечорами красиву білизну
 • я зроблю все необхідне, щоб наша сім’я була забезпечена

Відсутність «чарівних» слів зовсім не означає, що чоловік не любить жінку. Або якщо він говорить їй про це вкрай рідко – теж. Дивіться глибше, і все зрозумієте без слів. А допомогти вам в цьому зможуть 7 ознак прояви його любові.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Навіщо жінці ця фраза?

Більшості чоловіків складно зрозуміти, чому для нас так важливо періодично чути освідчення в коханні. А ось якби вони частіше занурювалися в психологію, то зрозуміли б, що

 • ми росли на дитячих казках про попелюшку і принца, про красуню і чудовисько – і в них героїня набувала щастя в кінці, підкріплене фразою: «Я тебе люблю»;
 • ми відчуваємо себе особливими і найкращими для них;
 • ми підживлює цим словами, немов квіти добривами;
 • наша самооцінка періодично страждає, і нам важливо бути оціненою обранцем;
 • ми світиться зсередини;
 • ми перестаємо соромитися в прояві своїх почуттів і боятися бути відкинутими;
 • ми заспокоюємось і відчуваємо, що все добре.

Дійсно, багатьом жінкам необхідна ця підживлення, але вони забуваються іноді аж до приниження, випрошування і наїздів. Але як зрозуміти, які правильні дії потрібно здійснювати, щоб домогтися бажаного? Про це трохи пізніше.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

Причини відсутності трьох заповітних слів

Чому чоловік не говорить супутниці, що любить її? Відповідь криється в пристрої чоловічого мозку. Чоловік все робить по суті: заробляє гроші, просувається в бізнесі, будує сім’ю. У нього все життя – боротьба, в якій не залишається місця для зізнань у почуттях. Ну і не тільки тому. Нижче наведені й інші причини.

Його не навчили цьому в дитинстві

Основне, чого навчають батьки хлопчика, – це стриманості. «Плакати не можна, ти ж мужик!», «А ну зберися, що ти як дівчинка?» – в цей момент він розуміє, що прояв теплих почуттів (а то і почуттів взагалі) – це ненормально. Зате холодність, черствість і брутальність – це правильно. Тому визнання в любові, якого так сильно хоче добитися жінка, не властиво йому.

Самі посудіть, як важко доводиться виганяти ті речі, які закладені в нас в дитинстві. А тут цілий блок, який забороняє чоловікові проявляти почуття. Навіть якщо він захоче переступити через нього, йому важко це вдасться, адже шаблон поведінки сформований давно.

Також є сім’ї, де і жінки не дозволяють собі проявляти емоції. Подивіться на сім’ю свого чоловіка: якщо його мати і батько – завжди стримані і емоційно прохолодні люди, швидше за все, він теж з тих, кому дуже важко даються розмови про почуття.

Він не хоче брати на себе відповідальність

Присвятити себе відносинам – це серйозний крок, до якого не кожен чоловік буде готовий. Адже він так затребуваний серед інших жінок. Йому часто доводиться чути про те, як він привабливий, сильний і дотепний. Його его настільки піднесено, що говорить йому: «Почекай, мужик, давай-ка не будемо говорити це комусь одному. Краще сузим той вибір, що у нас є, а він у нас величезний ».

Він боїться, що почуття не взаємні

Він дійсно може побоюватися, що жінка не відповість йому тим же. Адже багато хто грає в гру: «Я покажу йому своїми діями, що люблю, але говорити йому про це першою не стану. І якщо він потребує моєї допомоги, то підштовхувати його до цього не буду ».

І ось вони обидва ходять: він побоюється вимовити слова вголос, тому що може не почути те ж саме у відповідь, а вона продовжує свою гру. Хоча можна просто порозумітися нарешті і насолоджуватися один одним.

Він побоюється, що жінка «повисне у нього на шиї»

Якщо він це скаже, то жінку прорве, і йому страшно від цього. Адже він просто не готовий до такого активного вираження почуттів. До того ж, він розуміє, що є центром світу для неї: ніяких хобі, захоплень, інтересів, подруг, тільки він один з ранку до вечора. Вона намагається його у всьому контролювати, і навряд чи він любить таку жінку.

Замість того, щоб сказати: «Я тебе люблю», чоловікові хочеться втекти, адже це не найкраще місце, в якому можна перебувати. Чи варто продовжувати стосунки при такому розкладі і вже тим більше виходити заміж? Відповідь очевидна, тому потрібно спрямувати свою енергію на пошук щастя всередині себе, а не в чоловікові.

Почуття провини

Чоловіки (хороші чоловіки) – істоти дуже послідовні. І якщо він сказав: «Я тебе люблю», для нього це якась клятва, яку він повинен виконувати.

А що, якщо він стикався з тим, що втратив дівчину або дружину через те, що любов пішла? Більш того, він бачив це навколо: в родині, у колі друзів, колег по роботі.

І тепер він боїться, що, вимовивши ці слова, він знову буде відчувати почуття провини, якщо щось піде не так.

Бажання утримати владу в стосунках

«Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй» – ці слова, вирвані з контексту, полюбилися деяким чоловікам. Мало того, вони настільки повірили в ці слова, що створили з нього правило: «хочеш зберегти провідну і контролюючу позицію у відносинах – не відкриєш свої почуття!».

Невпевненість в своїх почуттях

Любов – це не щось, що виникає моментально при першій зустрічі. Любов росте і міцніє поступово. І, можливо, він поки знаходиться в тій точці, де закоханість є, а любов поки тільки-тільки починає дозрівати.

І чоловік не хоче гнати коней і говорити те, чого поки не відчуває. А коли любов дозріє, дозріють і заповітні слова.

Немає любові

Все дуже просто, і якщо жінка не бачить ніяких вчинків, не відчуває турботи і уваги, то тут нічого додумувати не треба. Одне суцільне байдужість. Ймовірно, чоловік знаходиться поруч з цією жінкою просто тому, що на даний момент йому так зручно.

За якими ще ознаками зрозуміти, що чоловік не любить? (Читайте і визначайте).

Що з цим можна зробити?

Ми розібралися з тим, чому чоловікові не хочеться говорити, що він любить. Але як бути жінці? Адже їй потрібно іноді чути ці приємні слова.

Ось що можна зробити:

 • Скажіть своєму чоловікові, що вам важливо чути ці слова. Поясніть, що завдяки їм ви відчуваєте себе більш щасливою, спокійною і захищеною. І це як раз той випадок, коли йому не складно, а вам приємно – так чому б йому не радувати свою жінку таким простим способом?
 • Подумайте, а чи так вам потрібні ці слова? А що якщо він виправиться і почне постійно про це говорити? Є ймовірність, що вам набридне, тому що особливого трепету в них ви не почуєте. Навчіться бачити його любов до вас в його справах. Перемкніть свою увагу на вчинки: ну і що, що ніколи не говорить, що любить, зате він піклується про мене і дітей, ми захищені і всім забезпечені.
 • Почніть першої вимовляти цю фразу, і можливо, він буде повторювати її за вами через якийсь час. Пам’ятайте про психологію дитячих переживань і про те, що хлопчик ніколи не висловлював свої почуття. Покажіть йому своїм прикладом, що говорити про любов – безпечно і нормально.
 • За кожну сказану фразу обдаровує партнера поцілунком і говорите те ж у відповідь. Показуйте, що ці слова дуже приємні для вас: ваш настрій підвищується і ви стаєте ще щасливішим – тоді він частіше захоче визнаватися вам в любові.
 • Робіть записи, що коханий зробив для вас за день (обійняв, побажав гарного дня, забрав з роботи, помив за собою тарілку, накрив ковдрою, приніс яблучко з кухні, допоміг мамі на дачі, замінив літню гуму на зимову) – ось так поводиться чоловік, коли любить.

Читайте також:   Хлопець повертається після розставання: думки і почуття чоловіків

Психологія вашого бажання

Деяких чоловіків не переробити. Для них припустимі лише вкрай рідкісні визнання в почуттях (в будь-яких, будь то любов, страх або смуток). Це через виховання і середовища, в якій вони жили до вас: чим більше «м’яких» почуттів вони виявляють, тим менше мужніми вважають самі себе.

Якщо ви бачите, що ваш чоловік – з цієї групи, і йому неймовірно складно відкривати душу іншим людям, то постарайтеся прийняти цю його особливість. Навчіться бачити його любов по-іншому, не через слова, а через дії.

І якщо у вас зараз виникло опір: «Ось ще, як це, не-е-ет, він зобов’язаний говорити мені про любов постійно !!», то задайте собі питання: а чому вам НАСТІЛЬКИ важливо те, що чоловік не говорить про те, що любить?

Можливо, ви самі себе не любите і хочете цю прогалину заповнити словесними доказами? Якщо так, то зрозумійте: коли ви доглядаєте за собою, розвиваєтеся і захоплено займаєтеся цікавими речами – у вас не залишається місця в голові для таких думок. Ви щасливі, незалежно від чоловіка і його зізнань у коханні.

Навчіться проявляти любов і не вимагати її натомість. І навчіться, нарешті, бачити чоловічу любов і розпізнавати її відсутність . Адже може бути, він просто користується вами, як зручною дівчиною, а ви вже придумали, що у нього до вас трепетні почуття. А можливо, він час від часу бреше вам про це, щоб ви не зіскочили з гачка.

І ось вам тема для розмірковування на дозвіллі: «Яким стане мій обранець, якщо почне любити мене жіночою любов’ю? Чи зможе він виконувати чоловічі ролі в повній мірі і бути тією опорою, про яку я мрію? » Цікаво, чи не так?

Напишіть свою думку про це і не забувайте підписуватися на блог, якщо відчули користь від статті. А попереду вас чекає не менш цікава тема: «Чому чоловік не говорить, що не любить?». Там теж свої нюанси.

Джерело: https://book4girls.ru/pochemu-muzhchina-ne-govorit-chto-lyubit/

Чому чоловік любить, але не говорить про це?

  • Головна
  • відносини
  • Кохання

Чому чоловік любить, але не говорить: психологія стосунків. Чому чоловік не говорить, що любить?

Знайти справжню любов, яка могла б тривати роками і десятиліттями і привела б, можливо, до створення міцної сім’ї, – справжнє щастя для будь-якої дівчини.

Причому особливо важливо для неї буває знати про взаємність власного почуття, але часто в цьому плані жінку долають питання, чому чоловік не говорить, що любить, навіть коли наявність, як мінімум, симпатії з його боку очевидно.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

За твердженнями психологів, навряд чи знайдеться єдино вірний для всіх ситуацій відповідь на питання, чому чоловік любить, але не говорить, адже представники сильної статі, хоч би схожими вони не були між собою внутрішньо, мають різні життєві обставини і особливості характеру. Однак кожній жінці, яка прагне знайти справжнє щастя в повних любові відносинах, важливо спочатку розуміти: особливості сприйняття, вираження почуттів і емоцій і інші особистісні аспекти у її статі і протилежної сильно різняться.

В цьому плані варто відзначити, що значна частина чоловіків вельми стримані по своїй натурі і не відрізняються багатослівністю, правда, причина такої поведінки найчастіше буває не одна.

Перш за все, не гріх взяти до уваги наявну апріорі у значної частини представників сильної статі малоемоціональний і небажання надто часто висловлювати власні почуття, навіть коли вони дуже сильні.

Виняток можуть становити чоловіки творчої натури, у яких емоції часом б’ють через край, правда, є у цього і зворотна сторона: такі особистості нерідко бувають надмірно захоплюються, захопленими і непостійними в своїх уподобаннях.

Втім, оскільки подібні чоловіки все ж перебувають у меншості і є скоріше винятком, варто більше зосередитися на спробах з’ясувати причини поведінки інших, які не вирізняються багатослівністю в любовних справах.

Причин тому кілька, і одна з них полягає в особливостях гендерного виховання, прийнятого в суспільстві, а саме в тому, що чоловікам з малолітства вселяють приховувати власні почуття.

Так, про любов в подібному юному і ніжному віці не йдеться, а більше про те, що представники сильної статі «не плачуть», але, оскільки діти сприймають все більш універсально і узагальнено, ніж дорослі, хлопчики звикають до думки, що будь-які прояви почуттів , особливо словесні, для них неприйнятні.

Такі переконання відкладаються в підсвідомості, і в подальшому аж ніяк не кожен долає їх – та й взагалі мало хто прагне щось змінювати в даному аспекті власного життя. Тому-то розмов про любов і багатослів’я не варто особливо очікувати від представників сильної статі, з дитинства вихованих в абсолютно протилежному таким проявам почуттів ключі.

Інше можливе пояснення небажання чоловіків розповісти про свої почуття і закоханості – їх велика, ніж у жінок, вразливість в даному питанні і вельми хворобливе самолюбство. Одна з найбільш страшних для них речей – боязнь бути відкинутими полюбилася жінкою, тому вони вважають за краще взагалі мовчати про любов, ніж зважитися на визнання і ризикувати почути у відповідь глузування.

Чоловік не говорить, що любить: причини, способи прояву любові

До слова, деякі психологи відзначають, що у жінок все ж є можливість почути слова любові на власну адресу – під час інтимної близькості, коли це відбувається під впливом миттєвих емоцій.

Правда, визнання в подібний момент не варто розцінювати як обіцянку почуттів до труни – представники сильної статі взагалі конкретніші і якщо вже заявляють про свою любов, то це говорить лише про те, що такі слова актуальні виключно для даного моменту.

Тому не можна спокушатися і починати будувати матримоніальні плани, коли таке відбувається, адже заяви про любов, зроблені в момент піку насолоди, для самого чоловіка не завжди хоч щось значать.

Адже тоді в певний момент може виникнути вже зовсім протилежний питання – чому чоловіки люблять говорити про секс з цією дамою як про чудовий, мовляв, треба продовжити при нагоді, – але ніяких більш серйозних намірів надалі не виявляють.

По суті, єдиним прийнятним виходом для дам, спраглих зрозуміти, чи дійсно обранець має до них хоч скільки-небудь глибокі почуття, буде застосування спостережливості.

Іншими словами, про справжні почуття не дуже багатослівно чоловіки завжди варто судити за її вчинки: наскільки він уважний до конкретної жінки, чи готовий поступитися заради неї деякими своїми планами, удостоює чи хоча б дрібними подарунками (квітами, дрібничками) і т.п.

До того ж, з дійсно коханою дівчиною представник сильної статі зазвичай буває ввічливий, галантний, прагне частіше до неї торкатися, а головне – готовий терпіти багато непривабливі риси її характеру.

Таким чином, одними з найбільш часто зустрічаються причин немногословности чоловіків в плані любовних зізнань будуть особливості гендерного виховання, вселяється з дитинства ролі, страх отримати відкоша і, що найважливіше, прагнення багатьох проявляти почуття в справах, а не словах.

Джерело: http://misseva.ru/lyubov/pochemu-mujchina-lyubit-no-ne-govorit-ob-etom.html

Чому чоловік не говорить, що любить: як зрозуміти його справжні почуття

На жаль, далеко не всім жінкам щастить на балакучих і красномовних залицяльників: чималій кількості представниць прекрасної статі попадаються похмурі мовчуни, які, здається, в принципі ніколи не пробували висловлювати свої почуття словами.

Але, згідно із законом вселенської підлості, у подружок і колег – інша історія: слухаючи щасливі розповіді про красивих зізнаннях в любові, недовго і з глузду з’їхати від чорної заздрості.

Чому ж чоловіки настільки рідко говорять про свою любов, і чи не означає це, що любові у відносинах немає і ніколи не було? Ми постаралися в усьому цьому розібратися і прийшли до досить цікавих висновків: дізнайтеся, чому чоловік не говорить, що любить, а також про те, як зрозуміти його справжні почуття.

Чому багато чоловіків не говорять «я тебе люблю»

Багатьох дам дуже дивує той факт, що чоловік часто виявляється нездатний вимовити три простих слова. Які ж причини такого дивного недуги? Ось кілька припущень: найчастіше чоловіки мовчать про свої почуття до партнерки саме за цими або схожих причин.

Звичка . Переважна більшість представників як сильного, так і прекрасної статі – люди звички: так вже вийшло, що ми вкрай неохоче змінюємо свій життєвий уклад і все, що з ним пов’язано.

Звички, які стосуються спілкування, теж відносяться до речей, які ми намагаємося якомога довше зберігати такими, які вони були спочатку, і це – перша можлива причина мовчання вашого чоловіка.

Він може не говорити про свою любов просто тому, що так звик.

Звідки ж могла взятися ця звичка? Як правило, вона відбувається з найближчого оточення: родини або інших родичів, які чинили сильний вплив на чоловіка в дитинстві.

Якщо в сім’ї не прийнято обійматися, проявляти «телячі ніжності» і взагалі якось заявляти про свою любов до близьких, нічого дивного в тому, що чоловік переносить такий же шаблон поведінки і на стосунки зі своєю другою половиною, немає – по-іншому він просто не вміє, не навчився.

Схильність стереотипам . Ще одна причина, по якій багато чоловіків мовчать, як партизани, коли мова заходить про висловлення своїх почуттів до партнерки, – схильність стереотипам про сильному, грубуватому і небагатослівному характер, яким повинен володіти справжній чоловік.

Насадження таких стереотипів, як правило, відбувається ще в дитинстві. «Не плач, ти ж чоловік!», «Чого різні, як дівчинка?» і тому подібні, не дуже приємні вирази в безлічі чоловіків зміцнюють думку про те, що висловлювати свої почуття соромно, та й не потрібно.

Зрозуміло, далеко не всі схильні до стереотипів: є люди, які з самого дитинства виявляють свій характер і роблять те, що хочеться, а не те, що потрібно. На жаль, таких людей не так вже й багато: батьки радянського гарту, як не крути, вміли переконувати.

Як дізнатися справжні почуття чоловіка

Отже, ми з’ясували, чому багато чоловіків можуть старанно замовчувати свої почуття, чи не під дулом пістолета відмовляючись зізнаватися в коханні до своєї партнерки. Ну справжні партизани! Але невже дізнатися про справжні почуття сильної статі в такому випадку неможливо? На щастя, кілька способів все ж існує: ось вони.

Залізти в його листування . Не самий чесний і «правильний», але одночасно практично найточніший спосіб дізнатися справжні почуття чоловіка – взяти під контроль його листування. Ну, або хоча б просто в неї заглянути.

Такий підхід дозволить майже напевно зрозуміти, хто ви для свого чоловіка: коханка, чергова пасія або ж любов всього його життя.

Тільки будьте обережніше: займаючись таким собі шпигунством, легко попастися і розгубити все довіру чоловіки остаточно, спровокувавши розставання.

Трохи почекати . Ще один спосіб дізнатися, що про вас чоловік думає насправді, – просто почекати: деякі речі не розповідають і першому зустрічному, і дамі, відносини з якою тривають вже аж цілий місяць. Якщо ви нікуди не поспішаєте, варто набратися терпіння: напевно чоловік заговорить сам, як тільки пройде досить, на його думку, часу.

Як бачите, далеко не завжди те, що чоловік не говорить вам про свою любов, означає її відсутність: ваш партнер запросто може бути небагатослівним людиною, яка не робить винятків і для відносин в тому числі. Та й доказом любові, якщо вже на те пішло, явно варто вважати не порожні слова, а вчинки, які на відміну від перших значать чимало.

Втім, з’ясувати, чи любить вас чоловік або лише прикидається, можна й іншим способом. Раніше ми вже розповідали про те, як по ряду неочевидних ознак зрозуміти, чи любить вас чоловік насправді. Сподіваємося, наш матеріал буде вам корисний.

Розкажіть, що з цього приводу думаєте ви: за якими ще причин, на ваш погляд, чоловіки можуть не говорити дамі серця про свою любов? Чи означає це відсутність любові як такої або ж ні? Чому?

Своїм досвідом, думкою і історіями обов’язково поділіться з іншими читачами, використовуючи форму для коментарів, розташовану на нашому сайті, а також не забувайте натискати на спеціальні кнопки: цією публікацією ви можете поділитися на своїй сторінці в популярних соціальних мережах, і тоді ваші друзі і передплатники теж зможуть побачити і прокоментувати її, висловивши свою думку і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

13 березня 7:47

Джерело: https://gurutest.ru/publication/pochemu-muzhchina-ne-govorit-chto-lyubit-kak-ponyat-ego-nastoyaschie-chuvstva/

Якщо чоловік любить по-справжньому, як він себе веде – психологія поведінки

Перефразовуючи крилатий вислів Леха Якуба, можна сказати так: «ти питаєш, чи любить тебе чоловік? Не питай. Не любить”. В оригіналі фраза звучить на адресу жінок, але суть залишається: якщо людина дійсно щирий у своїх намірах, це видно. Якщо виникає питання про наявність почуття як такого, швидше за все, серйозних почуттів немає.

Як складно часом зрозуміти, які цілі переслідують люди після знайомства. Що там за душею: щирість або користь, злість або нейтральне бажання спілкуватися. Особливо неприємно помилитися, коли мова йде про вибір партнера для особистого життя, сім’ї, народження дітей. Чоловік, який свідчить про кохання красиво, галантний, приємний, ввічливий. Хочеться зрозуміти, чи дійсно він любить, чи можна йому довіряти.

Психологія поведінки закоханого чоловіка

Існує стійка думка, що чоловіки в більшості не вміють любити.

Нібито в спілкуванні з жінкою вони частіше переслідують меркантильні цілі: знайти коханку, кухарку, домробітницю, яка до того ж зможе народити і добре виховати дітей.

Завдяки цьому думку кожен третій вважає себе «старим солдатом, який знає слів любові». Концепція зручна настільки, що нею гріх не скористатися: запропонувати світові те, що він очікує отримати.

Однак, любов – це почуття, яке не залежить від статевої приналежності. Йому схильні в рівній мірі жінки і чоловіки. Якщо чоловік любить по-справжньому, як він себе веде, підкаже психологія емоцій.

В першу чергу, потрібно враховувати:

 • умови навколишнього оточення: наявність сім’ї, рівень доходу, місце роботи;
 • виховання: установки, пов’язані з проявом почуттів і емоцій;
 • особливості нервової системи, тип особистості, характер, звички;
 • інтелектуальний рівень розвитку.

З розуміння себе починається будь-яка тема в психології. Якщо хлопець любить по-справжньому, як він себе веде, залежить від того, що сама жінка вкладає в поняття любові. Немає єдиного визначення слову «по-справжньому». Для одних це нематеріальна турбота, для інших – увага, подарунки. Є й ті, кому життєво важливо, щоб їм залишали особистий простір і поменше чіпали.

Як себе веде чоловік, якщо любить по-справжньому?

Всьому, що стосується емоцій, складно давати чіткі визначення.

Овіяні романтичними образами літературних героїв і персонажів кінострічок, жінки часто чекають від партнерів приголомшливих проявів почуття, рішуче відкидаючи тих, хто мислить прагматично.

Інший тип жінок, навпаки, з недовірою ставляться до красеня, обсипали квітами, ласкавими словами: здається, що це удаване, розтане як дим, і нічого не залишиться.

Складно класифікувати любов. Але зібрати ознаки справжнього глибокого почуття в єдину базу можливо:

 • турбота. В першу чергу, це інтерес до життя коханої, прагнення зробити світ навколо комфортніше. Полагодити шафа, подарувати чайний набір для вечірніх затишних посиденьок, поцікавитися, чи тепло їй в його автомобілі і так далі;
 • вірність. Навіть якщо партнери ледь знайомі, в парі ще немає інтимних відносин, люблячий чоловік залишить спроби пошуку. Відмовиться від сумнівних зв’язків, зустрічей з колишніми. З того моменту, як Він зустрів Її, інші просто перестають існувати;
 • щедрість матеріальна, духовна, коли не жаль ні грошей, ні часу на улюблену;
 • цікавість. Закоханий чоловік намагається дізнатися про кохану досить, щоб робити її щасливою;
 • доброта. Люблячий чоловік не проявляє агресивності і тим більше рукоприкладства по відношенню до об’єкта тілесного і духовного прагнення. Він надто дорожить відносинами, щоб ризикувати. Агресія направлена ​​на захист улюбленої.

Знаки уваги

Чоловіки проявляють любов найчастіше спробами завоювати увагу. Способів неймовірне безліч. Зброя, що входить в арсенал закоханого самця, залежить від його характеру, звичок, установок, кола спілкування, інтелекту. Сучасні засоби:

 • додати її в соцмережах. Вищий пілотаж – самостійно розшукати, навіть якщо у нього мало інформації;
 • дізнатися номер телефону через друзів, колег, знайомих;
 • влитися в її коло спілкування: записатися в театральну студію, прийти на уроки малювання, які вона відвідує, попросити викласти кілька уроків англійської, якщо вона лінгвіст. Все це зробити, навіть якщо у нього немає ніяких задатків до лицедійства, живопису, або він сам є дипломованим лінгвістом;
 • ненав’язливо регулярно підвозити з роботи додому;
 • купити вітаміни її коханому коту.

Це лише мала частина. Суть всіх способів привернути увагу – дізнатися якомога більше про неї, її захоплення, цілі, плани і близькому оточенні. Цікавість по відношенню до жінки – вірна ознака серйозних намірів.

Невербальні ознаки закоханості

Навіть якщо чоловік по-справжньому любить, але з якихось причин не вимовляє вголос три заповітних слова, розпізнати його почуття можна за мовою тіла.

орган прояви Особливості, які важливо пам’ятати
очі Розширені зіниці, очі в очі, довгі теплі погляди. Існує тип особистості, представники якого уникають контакту поглядів. Вони не наважаться дивитися в очі коханій людині, навіть якщо почуття найщиріші.
руки Прагнення доторкнутися, поправити волосся, взяти за руку, обійняти. Жести відкриті. Несхильні чіпати чужих і малознайомих, цими прояви не грішать. Але лише спочатку. Чим ближче люди один одному, тим частіше стають їх дотику.
голос Тембр при розмові з коханою стає м’якше, тепліше. Особливо це помітно в компанії: яким голосом чоловік розмовляє з одним, і як змінюються нотки, як тільки його мова звертається до улюбленої.
вуха Чоловік завмирає і вслухається в голос коханої. Він намагається її не перебивати: не тільки з ввічливості. Йому подобається чути, як вона каже, сміється. На перших етапах хвилювання може зіграти зворотну роль: закоханий буде розмовляти нескінченно. Але з часом в більш спокійній обстановці навіть найзапекліші базіки остепеняются.

Познайомившись з основами емоційної психології, можна зрозуміти, якщо чоловік говорить, що не любить, чи це так. Приховати почуття можна, але невербальні прояви просто так не сховаєш.

Як поводиться чоловік, який не любить жінку?

Чим старша людина, тим вишуканішим він прикидається. Але довго грати в почуття і прикидатися люблячим не вийде. Зображення щирості, теплоти, турботи, на щастя, забирає надто багато сил. Згасає інтерес до цієї гри. Якщо чоловік не любить по-справжньому, як він себе веде? Психологія нелюбові полягає в проявах:

 • відчуженість у погляді, небажання торкатися, слухати – перше, що зауважує жінка, що стала нелюбимої;
 • чоловік не прагне проводити час з жінкою тет-а-тет. Його радують компанії, в яких він може відволіктися на розмови з друзями і не звертати уваги на супутницю;
 • він робить речі їй на зло або всупереч її прохання;
 • агресія по відношенню до жінки;
 • відкритий флірт з іншими – найбільш тривожний дзвінок. Якщо чоловік в присутності супутниці робить компліменти іншим, проводжає їх поглядом, намагається проявити себе – варто задуматися, в який момент відносини дали збій.

Складно пояснити, але якщо чоловік жінку не любить, вона відчує це. Теплота замінюється холодністю. Перераховані ознаки – додаток, якого може і не бути.

Якщо знайомство сталося нещодавно, а чоловік всіляко натякає на інтим і схиляє жінку до прояву такого типу подяки, швидше за все, його почуття не щирі, і про справжнє кохання говорити не доводиться. Інтимний зв’язок повинна починатися з обопільної згоди, коли обидва партнери готові психологічно.

Якщо чоловік не любить по-справжньому, що робити?

Відповідь на це питання не буде однозначним.

По-перше, визначити, справжні почуття чи ні, складно. Кожен випадок індивідуальний, немає якогось універсального рецепта. Легко помилитися. Тому в першу чергу всі сумніви потрібно перевіряти. І перевіряти ще раз. Якщо складно, а на кону збереження сімейного союзу – звертатися до психолога.

По-друге, звертатися потрібно до себе. Розставляти пріоритети, визначати причинно-наслідкові зв’язки, оцінювати рівень комфорту. Якщо стосунки тривають довго, любов могла прийняти форму звички, більш глибокого почуття дружби, взаємовигідного співробітництва.

Тут варто подумати: чи так це погано? Можливо, відсутність компліментів і квітів раз в тиждень – це всього лише перехід на більш якісний рівень.

Чоловік не дарує подарунки, але піклується про достаток в сім’ї, про здоров’я дружини і дітей і витрачає сили на більш значні вчинки.

По-третє, якщо нелюбов явна, нестерпна, доставляє дискомфорт, відносини потрібно припиняти. Цінуйте свій час, час партнера і ваші нерви.

Але перед прийняттям будь-якого рішення потрібно розбиратися і зважувати все ще на кілька раз. Якщо ви маєте будь-які психологічні затиски, наприклад, невпевненість у собі, соціофобія та інші – сміливо вирушайте до фахівця, такому як Батурин Микита Валерійович.

Речі, які доводять, що чоловік тебе не любить: думка психолога

Адекватні серйозні чоловіки не схильні грати почуттями і придумувати любов, якої немає – такою є думка психолога. Чотири кита, що доводять відсутність любові:

 • егоїстичність, прагнення розлютити. Він не думає про емоції жінки, які будуть викликані його поведінкою. Йому все одно;
 • відсутність інтересу до спільних занять, часу, проведеного удвох;
 • фінансова жадібність. Одна справа – складне матеріальне становище, яке можна подолати. І зовсім інша, якщо чоловікові шкода грошей, витрачених на жінку;
 • відсутність турботи.

Якщо чоловік говорить, що обожнює вас, згадайте психологію емоцій. Придивіться до його дій і оцінюйте відношення по ним, а не за словами.

Як чоловіки сприймають любов?

Кожна людина має потребу в любові. Це факт. Але приймають любов чоловіка по-різному і по-різному реагують. Залежить від характеру, інтелекту, культури, установок.

Не можна сказати, що для чоловіка важливіше секс, ніж любов. Це різні сфери, які не варто змішувати. Навіть найзапекліший ловелас може попастися в любовні мережі і стати зразковим сім’янином. Просто на це потрібно трохи більше часу.

Етапи закоханості у чоловіків:

 • завоювання: він шукає способи привернути до себе увагу;
 • володіння: чоловік каже, що обожнює. Психологія називає цей період найяскравішим в плані прояву емоцій;
 • умиротворення: він заспокоюється, домігшись бажаного. Гонка за скарбом завершена.

Якраз на останньому етапі може виникнути сумнів у щирості його почуттів. Якщо почуття умиротворення більше нагадує холодність, то цілком можливо, чоловік просто розлюбив.

Як посилити закоханість чоловіка?

Жінки, які відчувають холодність по відношенню до себе, звинувачують в цьому вік, зовнішність. Вони починають посилено доглядати за собою, оновлюють гардероб, починають займатися тілом. Зовнішність – важливий момент. Але є речі важливіші.

 • повага;
 • турбота;
 • відповідальність;
 • тактовність;
 • цікавість по відношенню до партнера;
 • приємні сюрпризи;
 • довіру;
 • вміння слухати.

Чим більше цих простих істин в житті пари, тим довше проживуть почуття. Це ознаки зрілої любові, яка приходить після першої ейфорії.

Виявляючи тактовність, слухаючи, щиро милуючись партнером, жінка легко посилить його почуття і пробудить бажання їх демонструвати.

Така психологія чоловіки: то, як він себе веде, залежить від відносини партнерки. Якщо жінка любить по-справжньому, у неї все вийде.

Секрети читання між рядків

З сильними і глибокими почуттями все зрозуміло. Але що робити вільним жінкам, які готові до відносин, але бояться обману? Хитрощі психології емоцій в допомогу!

Як відрізнити любов від симпатії?

Симпатія – почуття, що передує любові. Воно може ніколи не перерости в щось більше. Симпатія має конкретні причини: сподобався погляд, зачепила посмішка, запала в душу приголомшлива хода.

Закоханість причин не шукає, вона шукає способи привернути увагу і бути якомога ближче до об’єкта. Любов – глибоке почуття сильної прихильності, засноване на збігу поглядів, установок, цілей.

Як не пропустити закоханого начальника?

Інтерес на роботі – не рідкість. Дорослі люди заводять знайомства, проводять багато часу саме в колі співробітників. Закоханість начальника мало чим відрізняється від закоханості будь-якого іншого колеги. Але розпізнати її і не сплутати з хорошим ставленням буває непросто.

 • флірт – в простій робочій атмосфері його зазвичай не буває;
 • спілкування на теми, не пов’язані з роботою: дзвінки, повідомлення в соцмережах. У начальника не так багато часу, щоб просто так цікавитися справами співробітників в неробочий час;
 • невербальні прояви. Якщо начальник прагне поправити вам волосся, сумнівів залишатися не повинно;
 • подарунки, компліменти, особливу довіру, завищені обіцянки.

Сам по собі кожен з ознак може бути просто стилем керівництва. Навіть запрошення на каву в вихідний буває просто запрошенням. Але поєднання ознак – привід проаналізувати ситуацію і зробити висновки.

Як розпізнати ловеласа?

Щоб не потрапити на вудку серцеїдові, потрібно проявляти пильність. Зазвичай ні до чого хорошого такі відносини не призводять, залишаючи лише жаль про витрачений час і біль в серці.

Ловеласи мають зайву самовпевненість, готові засипати квітами і подарунками, обіцяти золоті гори. Але все теми зазвичай зводяться до сексу, а в особисте життя такі чоловіки не пускають. Вони не знайомлять з близькими, друзями. Не люблять відвідування нових романтичних місць, вибираючи для побачень перевірені кафетерії або кінотеатри. Мова їх рясніє компліментами, схожими на кіношні фрази.

Щирість – ось що відрізняє справжню закоханість від бажання згаяти час, отримавши своє.

Джерело: https://ProPanika.ru/psihologiya/esli-muzhchina-lyubit-po-nastoyashhemu-kak-on-sebya-vedet-psihologiya-povedeniya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *