Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Нехай багато хто говорить, що інтимні стосунки в родині не головне – але це не зовсім так. Так, сексуальне життя не є головною, але вона дуже важлива. Саме інтимна складова відносин створює особливу емоційну зв’язок між чоловіком і жінкою.

Зміст приховати

По-перше, інтимні стосунки дають фізичну розрядку, знімаючи сексуальне збудження і напруга, а якщо цього немає, то виникають різного роду проблеми. По-друге, інтимне життя позитивно позначається на взаєминах, вони стають міцнішими, близькими і т.

п.

Можна дуже багато говорити і аналізувати значення сексуальних відносин у подружньому житті, проте, якщо чоловік не хоче дружину, то цю проблему потрібно вирішувати, а не пускати на самоплив. Що ж робити дівчатам, якщо немає сексу з чоловіком? Давайте аналізувати ситуації, проблеми та шляхи їх вирішення.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

аналіз ситуації

Кілька тижнів або навіть місяців у подружжя немає сексу через чоловіка, і якщо спочатку ця ситуація не особливо турбує дружину, то в майбутньому це стане найголовнішою її проблемою. – це не просто розрядка і угамування фізичного потягу до чоловіка, це ще й природна потреба організму, не кажучи вже про емоційну сторону і вплив цього на взаємини.

У даній статті ми не будемо торкатися подружніх пар старшого покоління, де в більшості випадків причиною відсутності близькості є здоров’я або ж вікові особливості. Тут ми поговоримо про молодих парах, адже причини проблем в їх сексуальному житті, а точніше в її відсутності, можуть бути абсолютно різними, від простих до дуже складних.

У кожній родині відсутність статевого життя розвивається по-різному. У більшості випадків це починається з народженням дитини, або ж на останніх місяцях. Також це може і статися через певний період подружнього життя, по ряду інших чинників. Давайте ж їх розглянемо.

причини

Причин, за якими чоловік не хоче близькості з дружиною можна розділити на кілька блоків, давайте ж їх розглянемо.

батьківські турботи

Отже, молода мама тільки що після пологів, перші місяці життя малюка з батьків вичавлюють всі сили, як фізичні, так і моральні, особливо якщо немає допомоги від близьких або вона незначна.

Головне бажання батьків: щоб малюк був спокійним і заснув, щоб батьки могли виспатися. А такі моменти бувають дуже рідко.

Ще ускладнює ситуацію, коли дитина спить з батьками в одній кімнаті, а тим більше, якщо квартира однокімнатна або молода сім’я живе з батьками.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

У підсумку виходить, що молоді тато з мамою завжди втомлюються, так як дитина потребує постійної уваги, особливо якщо він постійно на руках і неспокійний. Мама цілий день з самого ранку з малюком, поки тато заробляє гроші.

Вона приділяє час дитині, заспокоює його, заколисує, годує, готує чоловікові вечерю, прибирає, пере і т.п.

Це навіть складно уявити, матуся немов вичавлений лимон, ввечері їй би тільки дістатися до ліжка, про яку романтику і інтимі може йти мова !? У цей період молода мама перестає особливо стежити за своєю зовнішністю і домашнім зовнішнім виглядом зокрема.

Приходячи з роботи, чоловік занурюється теж в батьківські турботи. З огляду на ще і те, що дитина вночі не дає поспати, а на додачу ще й втомлена дружина – все це притупляє бажання фізичного потягу. Ускладнює всю ситуацію сплячий поруч дитина, тому що обом батькам хочеться розслабитися, а так все буде швидко і в якому-небудь «куточку». {Pb}

Досить часто цю проблему можна вирішити, головне – бажання це зробити. Іноді просто-напросто чоловіки або ігнорують цю проблему, або просто не хочуть її вирішувати і дати зрозуміти своїй молодій дружині, що саме стало причиною проблем в їх інтимного життя.

Втома, стрес, проблеми

Нерідкі випадки, коли чоловік не хоче дружину через постійної втоми, стресів і проблем різного роду.

У більшості випадків джерелом такої ситуації стає робота, коли чоловік втомлюється фізично або розумово, на його плечі покладено велику кількість завдань, його курирує жорстке начальство, або ж він часто стикається зі стресовими ситуаціями і проблемами, які можуть виникати не через роботу, а з інших причин.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Звичайно, що в такому випадку всі думки будуть про проблеми і турботи, і про те, як би захистити себе від цього всього і заспокоїтися. Найчастіше чоловік замикається в собі і намагається побути на самоті зі своїми думками, або ж знаходить відраду в комп’ютерних іграх, читанні і т.п.

У такому стані у нього немає бажання інтимної близькості, адже цим хочеться займатися через потягу, а не для галочки, виконуючи подружній обов’язок, де даний процес є саме боргом.

Розлюбив чи ні потягу

Куди більш складна проблема, коли чоловік не хоче дружину через те, що він втратив до неї потяг, точніше вона його не збуджує і не приваблює як жінка. Тут коріння проблеми можуть рости з абсолютно різних причин.

Даний пункт ми назвали «розлюбив і немає потягу», хоча як показує життя, відсутність любові – досить абстрактна причина відсутності потягу і інтимного життя, але, тим не менш, іноді її відсутність дійсно має свій вплив.

Протягом довгих спільних років сімейного життя люди, звичайно ж, звикають один до одного, а іноді і як кажуть, приїдаються, особливо це стосується і інтимного життя.

Чоловік за кілька спільно прожитих років вивчив і знає свою дружину від і до, сексуальне життя стає дуже одноманітною і нудною, в результаті чого, цього всього просто вже не хочеться, адже воно не приносить тієї пристрасті, внутрішнього вогню і насолоди, як і раніше. З жінкою часто відбувається точно таке ж.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Найбільш поширена ситуація, коли чоловік не хоче дружину через її несексуального зовнішнього вигляду або ж приївся образу: одна і та ж зачіска (яка вдома перетворюється в хвіст), домашній халат в смужку, махрові шкарпетки і т.д.

Адже з цього щось все і починається.

Особливо коли все це переноситься у вихідні дні: жінки ходять надто по-домашньому, що не заморочуючись над своїм зовнішнім виглядом, коли з вечора неділі вона починає приділяти своєму зовнішньому вигляду максимум уваги, для оточуючих, але не для нього.

У перерахованих випадках інтимні стосунки можуть виникати між подружжям, але дуже і дуже рідко, виключно в якості задоволення фізичної потреби.

Окремо варто виділити таку причину як сексуальна апатія до дружини.

Чоловік дуже добре ставиться до своєї другої половини, вона йому дуже дорога і близька – рідна людина, може бути він її навіть і любить, але от не розглядає її як сексуальний об’єкт.

Вона його не те що не збуджує і не сексуальна для нього, а просто його не тягне до неї потягу. Іноді одна думка про це у чоловіка викликає деяку неприязнь. {Pb}

коханка

Якщо чоловік більше не хоче спати зі своєю дружиною в переносному, і навіть в прямому сенсах, то можливо, що йому це не потрібно, так як є на стороні. Саме про це дівчата думають в першу чергу, але дана причина знаходиться далеко не на першому місці.

В даному випадку у чоловіка може пропадати потяг до дружини, так як він закоханий в іншу, з нею цікавіше цим займатися, або ж він втомився, так як втамував всі свої потреби разом з коханкою.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Шукати причини зради – тема окремої статті, зокрема про це ми вже розповідали в статті,. Основних причин, чому чоловіки заводять коханок, дві: так звана полегаемость (коли йому тісно бути тільки з однією жінкою або дружина його вже не приваблює) і проблеми в стосунках (непорозуміння, сварки і т.п.).

Проблеми зі здоров’ям

Ну і ще одна причина, по якій чоловік не хоче дружину – проблеми зі здоров’ям. Дана ситуація зустрічається вкрай рідко, тим не менш згадати її потрібно.

Захворювання, які впливають на статеву функцію чоловіки, можна розділити на дві групи: загальні та спеціальні.

До спеціальних – відносяться хвороби статевої системи, які безпосередньо позначаються на статевої функції чоловіка.

До загальних – відносяться всі інші хвороби, які через больових відчуттів і дискомфорту притупляють бажання інтимної близькості, або ж опосередковано впливають на статеву систему, що також призводить до такого небажання.

Способи вирішення проблеми

Як ви можете бачити, в більшості причин, за якими чоловік не хоче сексу з дружиною, криються в ньому самому. Проте, в деяких з них прекрасна половина людства також фігурує. І якщо ті проблеми, де причина більшою мірою криється в дружині – можна розв’язати, то там, де проблема в чоловікові – дуже складні в рішенні.

Важливо зрозуміти, що практично у всіх причинах (крім останньої), винні в принципі обидва, що довели до такого ступеня своє інтимне життя. Навіть там, де причиною відсутності сексу у сімейної пари є дружина, винен і чоловік, рівно, як і навпаки.

Проаналізуйте все

Щоб зрозуміти, чому мене не хоче чоловік, спочатку потрібно проаналізувати сімейне життя, побутову атмосферу і інші супутні фактори.

Також потрібно зрозуміти, потрібні саме інтимні стосунки, коли жінка хоче саме свого чоловіка, ніжності, романтики, щоб це було чимось більшим, ніж фізіологія, або ж потрібна виключно фізіологія, для втамування звичайної фізичної потреби, а чоловік – той, хто повинен це робити . Іноді, жінки і самі не хочуть свого чоловіка, їм просто хочеться фізичної розрядки, тому в такій ситуації ви самі повинні його розуміти.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Дуже часто, дівчата кажуть, що ми не спимо з чоловіком разом, на одному ліжку – від цього і починається віддалення подружжя, як морально, так і фізіологічно. У чоловіка і дружини обов’язково повинно бути подружнє ложе, і поки вони знаходяться в шлюбі – повинні на ньому спати разом. Воно повинно бути максимально зручним і комфортним. Навіть ковдра повинна бути одна на двох.

У більшості випадків вбиває інтимне життя буденність і одноманітність. Це не тільки залежить від побуту, домашнього виду дружини, але і від самого сексу, який повинен бути цікавим для обох, а не проходити за стандартною класичною схемою. На багатьох форумах чоловіки говорять, що саме буденність сексу вбиває його бажання з дружиною.

Для багатьох дівчат іноді навіть зміна поз щось неприйнятне, не кажучи вже про різні іграх.

Коли, наприклад, на прохання чоловіка про оральні пестощі дружина відповідає: ну ладно зроблю, раз ти вже так хочеш – яким буде бажання у чоловіка після цього !? Звичайно, коли у жінки є свої табу, і їй щось неприємно, не потрібно себе змушувати, якщо налаштуватися на це ніяк не виходить. {Pb}

Проаналізувавши все вищесказане, може бути, ви знайдете джерело проблеми і зможете його вирішити разом з чоловіком. Нижче ми розповімо, що потрібно зробити, щоб спробувати повернути сексуальні відносини в подружнє життя, щоб чоловік і дружина хотіли один одного.

поговоріть

Потрібно поговорити по душам. Дуже часто дівчата скаржаться, що вони всіма способами намагаються обговорити цю тему і проблему з чоловіком, а він уникає розмови або ж вдається до різних відмовок. Ще гірше, коли чоловік взагалі не бачить проблеми у відсутності статевих відносин з дружиною.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Вкрай важливо поговорити по душам, щоб чоловік розповів, що його не влаштовує в дружині, в сімейної і інтимного життя, дружина повинна також розповісти чоловікові про те, що в цьому всьому не подобається їй.

Вислухайте один одного, не перебиваючи, ображатися на деякі слова не потрібно, адже ви повинні знайти причини проблеми. Можливо, що потрібно буде переглянути ставлення до деяких питань або ж щось змінити в собі.

Читайте також:   Як довести хлопцеві, що ти його любиш: слова і вчинки

Але ініціатива і дії повинні виходити від обох подружжя.

Дуже добре в цій розмові не соромлячись розповісти один одному про свої. Можливо, щось з цього знайде зацікавленість і підтримку іншого.

Проте, якщо ж спочатку один з подружжя буде вражений деякими бажаннями іншого, то в цьому не буде нічого поганого, зате він або вона будуть це, та й буває так, що переварюючи цю інформацію, ці ідеї не здаються такими вже страшними і навіть навпаки, починають подобатися і заводять.

Створіть правильні умови

Невід’ємною складовою фізичної близькості є взаємини подружжя. Чоловік і дружина повинні бути одним цілим, розуміти один одного і бути близькими.

Дружина як хранителька домашнього вогнища повинна створити умови комфорту, а чоловік повинен сприяти цьому. Перегляньте ваші взаємини, можливо атмосфера в вашому домі далека від комфортної і романтичною – це ж можна змінити.

Сблізьтесь з чоловіком, будьте якомога частіше удвох, спілкуйтеся, знаходите спільні теми для розмови і т.п.

Необхідно постаратися навести порядок в квартирі, а при можливості зробити перестановку, щоб в квартирі було затишно. Не потрібно постійно «пиляти» чоловіка, дорікати і виховувати, або як ще кажуть «виносити мозок».

Якщо ж причини проблеми в інтимному житті полягають в втоми чоловіка, стресах і т.п., дуже важливо допомогти йому вирішити їх, а не лізти зі своїм ліжком. Важливо стати для нього підтримкою, створити вдома оазис серед пустелі проблем, і тоді можна буде вже вирішувати інтимну проблему.

Коли дитина стає причиною даної сімейної проблеми, цей період треба просто пережити. Проте, можна знайти пару годин, поки дитина спить, щоб розслабитися і вгамувати фізичний потяг. Можна ж попросити батьків кілька годин посидіти з малюком, а самим зняти номер або квартиру, і там розслабитися і подарувати один одному себе.

Ну і останнє, що ми хочемо згадати в даному блоці – це зовнішній вигляд жінки. Напевно дружина знає смакові переваги чоловіка, які жінки і що йому в них подобається. Тому можна щось змінити, тим більше, якщо образ давно не освіжався: зачіска, колір волосся,.

Важливо приділити увагу своїй фігурі, може бути варто сісти на. Обов’язково потрібно стежити за собою в загальному, і зокрема будинку, зачаровуючи чоловіка. Коли перед ним буде красуня з манікюром, депіляцією, в красивому халатику з родзинкою, це не залишить його байдужим.

різноманітність допоможе

Допоможе вирішити проблему різноманітність, причому в усьому. Необхідно постаратися внести щось нове в звичайне життя: поїздки, хобі, друзі і т.п. Завдяки цьому виток чогось нового дасть позитивні результати. Проте, дуже важливо. Внести нове можна на основі бажань один одного, тут дуже важливо розкріпачитися і не боятися.

Якщо ж проблема криється в тому, що мужа не тягне сама дружина, тоді можна вдатися до петтингу, багато пар відзначають позитивний результат цього способу в своє інтимне життя. Можна включити розслаблюючу музику, відео певного жанру і т.п.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Складно розв’язні ситуації

Коли причиною відсутності інтимного життя стає захворювання чоловіка, дружині потрібно докласти всіх зусиль, щоб допомогти в лікуванні. Іншого рішення проблеми в даному випадку просто немає.

Проте, бувають дуже складні ситуації, коли від дружини нічого не залежить, чоловік закривається і ігнорує все. Якщо всі способи марні, залишається три варіанти: знайти коханця, піти від чоловіка або ж змиритися. Саме в таких складних ситуаціях дуже допомагає консультація психолога.

Бажаємо успіхів!

Джерело: http://dicask.ru/intim/461-chto-delat-esli-muzh-ne-hochet-zhenu-analiz-prichin-i-reshenie-problemy.html

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини зміни відносин

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Чим викликано відчуження між чоловіком і дружиною

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення
Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Разом з відсутністю сексу згасає довіру між подружжям, з’являються проблеми, які вирішувати стає все важче. І незважаючи на те, що почуття ще залишаються, сімейне життя починає змінюватися.

У такій ситуації чоловікові потрібен відпочинок. Він повинен відволіктися від усіх проблем, в тому числі і від побутових. Якщо необхідно, можна надати йому можливість залишитися наодинці з собою – відправитися на рибалку або зайнятися улюбленим хобі.

У деяких випадках навпаки, потрібно бути разом – подивитися комедію, сходити в цирк, з’їздити на екскурсію.

Потрібно намагатися підтримувати гарний настрій, більше жартувати, якщо, звичайно, це доречно і не починати обговорення відсутності сексуального життя.

Чоловік не хоче близькості з дружиною – причини і мотиви такої поведінки

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення
Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Також воно може бути обумовлено:

 • віковими гормональними змінами;
 • постійними стресами, депресією;
 • інфекційними захворюваннями, діабетом.

Для збереження інтенсивності сексуальних відносин, коли чоловікові не хочеться близькості з дружиною причини потрібно шукати на прийнятному для обох подружжя рівні.

Слід регулярно проходити щорічні медичні огляди. І, при необхідності, консультуватися з лікарем.

Причини відсутності бажання близькості з дружиною

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Потрібно розібратися в причинах зради, які її викликали:

 • згасання почуттів і як наслідок, взаємне зневага один одним;
 • відсутність підтримки або спільне життя за принципом «Кожен сам за себе»;
 • невідповідність очікувань і реалій подружнього життя.

Якщо є надія на можливість збереження сім’ї, відновлення любовних і сексуальних відносин, що виходить як від чоловіка так і дружини, то варто почати розмову, повністю виключивши будь-які емоції.

Будь-який, навіть незначний конфлікт, може зробити ситуацію тупиковою і дозволити її буде дуже важко. Щоб уникнути подібного завершення взаємин, слід скористатися послугами сімейного психолога.

Ще однією причиною охолодження чоловіка можна назвати інтернет. Якщо чоловік не хоче близькості з дружиною причиною може виявитися його інтернет-залежність. Перебування в онлайн-іграх іноді займає весь вільний час чоловіки. Свої почуття і енергію він залишає в віртуальному світі, а реальність для нього стає сірим і нудним.

Щоб сімейне життя не зруйнувалася під впливом високих технологій, найкраще відразу домовитися про правила, в яких слід вказати допустимий час подорожей по інтернету.

Що робити якщо чоловікові не хочеться близькості з дружиною

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Потрібно вести себе таким чином:

 • організувати ведення домашнього господарства таким чином, щоб вистачало часу поспілкуватися з чоловіком, відпочити разом з ним і зацікавити його;
 • частіше поступатися чоловікові в суперечках, погоджуватися з його висновками, частіше залишатися з ним наодинці;
 • помічати навіть мінімальні прояви сексуального бажання;
 • змінити тон розмови з чоловіком, говорити з ним доброзичливо і м’яко;
 • обговорити нові сексуальні пози, придумати рольові ігри.

Іноді чоловіка дратує байдужість дружини до свого зовнішнього вигляду. На роботі вона може бути стильною і модною, а прийшовши додому одягається в довгополий халат і капці. У такому вигляді викликати бажання у чоловіка дуже важко. Потрібно і вдома виглядати цікаво і спокусливо.

Як виправити помилки – відео

Джерело: https://mind-control.ru/muzh-ne-khochet-blizosti-s-zhenoy-prichiny/

Що робити дружині, якщо чоловік перестав хотіти близькості з нею

Інтимна близькість – одна з найважливіших складових щасливого сімейного життя. Але іноді трапляється так, що чоловік перестає відчувати потяг до дружини. «Він мене не хоче!» Саме так подумає кожна, що зіштовхнулася з відмовою в ліжку. З чим це може бути пов’язано, і як дружині надходити в такій ситуації?

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Чоловік не спить з дружиною – одна з найчастіших проблем сімейних пар

Існує стереотип, згідно з яким самці завжди охочі до фізичної близькості. На практиці це може виявитися далеко не так.

Хлопець, який до весілля вражав свою кохану пристрастю і поставав в її очах невтомним коханцем, через кілька років сімейного життя може перетворитися на справжнє «колоду», чиє прояв почуттів обмежується поцілунками в щоку.

Дружина, чуттєвість якої з роками тільки зростає, може сильно переживати в ситуації, що склалася. І тоді в її уяві начитають виникати картинки, які можуть не мати жодного стосунку до ситуації.

Перше, в чому жінка починає підозрювати чоловіка – зрада. Ревнивиця може помічати ознаки невірності навіть в людині, який приходить з роботи завжди вчасно, ніколи не їздить у відрядження, а вихідні проводить вдома на дивані.

Потім дружина починає думати, що проблема в ній. Вона змінилася, розтовстіла після пологів, просто чоловік розлюбив. Такі висновки можуть призвести до серйозного зниження самооцінки.

Насправді, причин чоловічої холодності може бути дуже багато. Одні з них мають психологічну природу, інші ж пов’язані з фізичним станом організму. Відсутність близькості – одна з найпоширеніших проблем подружніх пар. І якщо ви опинилися в такій ситуації, для відновлення колишньої пристрасті необхідно спочатку встановити причину її відсутності.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Чому чоловіки перестають хотіти близькості зі своїми дружинами?

Одна з найпоширеніших причин такої поведінки – після укладення шлюбу жінка розслабляється. Вона перестає витрачати немислимі суми на підтримку своєї краси, начитає одягатися в просту і зручну одяг.

Також вона рідше стримує негативні емоції і «пиляє» чоловіка з приводу і без нього. Така поведінка згубно для відносин.

Зовнішня привабливість дружини дуже важлива для чоловічої зацікавленості в близькості, а емоційна підтримка і відсутність сварок є запорукою міцних почуттів.

Часто подружжя перестають жити інтимним життям після народження дитини. Іноді це пов’язано з тим, що під час пологів у жінки виникають ускладнення, тому лікарі на якийсь час забороняють їй вступати в сексуальні контакти. Але частіше відбувається так, що поява малюка повністю перевертає сімейний уклад.

Тепер головним в житті дружини є дитина, а не чоловік. Чоловік отримує дуже мало уваги, його потреби ігноруються. А коли малюк підростає, жінка начитає знову хотіти близькості.

Але за період утримання чоловік вже настільки відсторонився, що тепер йому складно знову почати відчувати бажання до своєї другої половинки.

Також чоловіки нерідко відмовляються від сексу через перенапруження на роботі. У цьому випадку жінка повинна показати, що вдома дружина чекає турбота і спокій, тому їй не слід наполягати на близькості і тим самим посилювати стресовий стан партнера.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Психологічні проблеми

Відсутність фізичної складової у відносинах може виникнути через психологічних проблем у чоловіка. Депресія – захворювання, яке негативно впливає на весь організм людини.

У 60% хворих спостерігається зниження сексуального потягу. Препарати від депресії теж впливають на лібідо, тому дружині необхідно набратися терпіння і надавати чоловікові підтримку в боротьбі з важким станом.

Серйозною проблемою є комплекси, низька самооцінка і психологічні травми. Вони викликають у чоловіка страх перед близькістю. Щоб зробити інтимне життя гармонійної і приносить задоволення обом партнерам, необхідно звернутися до психолога.

ВАЖЛИВО: Присутність під час пологів може нанести травму чоловічий психіці. В результаті у чоловіка може з’явитися відторгнення до сексу.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

фізіологічні проблеми

Байдужість чоловіка іноді має фізіологічні причини. Гормональні зміни, діабет, розсіяний склероз, серцево-судинні захворювання – все це може привести до імпотенції. Проблеми зі статевим життям також нерідкі у літніх людей.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Що робити дружині, якщо чоловік перестав з нею спати?

Якщо відомо, що чоловік здоровий, але при цьому байдужий до інтимної близькості, дружині слід ретельно обміркувати причини такої поведінки. Потрібно поставити собі наступні питання:

 1. Як часто в родині трапляються сварки?
 2. Чи завжди ви уважні до улюбленого, прислухаєтеся чи до його бажанням?
 3. Чи часто ви самі відмовляли в близькості?
 4. Чи багато уваги ви приділяєте своєму чоловікові?
 5. Чи немає у нього надмірного навантаження на роботі?

Необхідно чесно поговорити з партнером про проблему. Поділіться своїми переживаннями, але не тисніть на чоловіка. Довірче спілкування допоможе не тільки розібратися в причинах холодності, але і зблизить подружжя.

 

Поради психологів, як вирішити проблему

Психологи радять жінкам не впадати у відчай, оскільки є багато способів повернути «вогник» у відносини. Ось деякі з них:

 1. Приділяйте коханому більше уваги. Пишіть йому повідомлення, поки він на роботі, зустрічайте смачною вечерею. Ведіть себе так, немов ви зустрічаєтеся кілька місяців, а не живете разом багато років.
 2. Намагайтеся зробити прелюдії більш пристрасними. Чуттєво цілуйте чоловіка, коли він повертається з роботи, говорите еротичні компліменти. Це направить думки партнера в необхідне русло.
 3. Відмовтеся від розтягнутого білизни і старої піжами на користь еротичних комплектів, що збуджують чоловічу фантазію.
 4. Будьте спонтанними. Спробуйте зайнятися сексом в незвичне час – вранці, в обідню перерву.
 5. Не соромтеся експериментувати в ліжку. Може бути, у вашого чоловіка є бажання, про які ви раніше не знали?

Проблеми в інтимному житті – випробування, з яким стикаються багато подружніх пар. Але якщо партнери дійсно люблять один одного, ніякі труднощі не зможуть зруйнувати їх союз.

Джерело: https://jaay.ru/zhenskie-sekrety/pochemu-muzh-ne-hochet-blizosti-s-zhenoj

Чоловік не хоче близькості з дружиною причини і де шукати винних

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Іноді трапляється так, що чоловік не хоче близькості з дружиною. Причини, на жаль, завжди є. Спробуємо виділити з них головні.

Інтимна сторона сімейного життя є однією з головних. Тому, якщо потяг до дружини не так сильно, як раніше, чоловікові часто необхідна допомога сексолога. Багато сімейні пари до шлюбу не відчувають проблем в інтимній сфері, чому ж потім вони так часто з’являються? І в кожній конкретній ситуації, природно, причини досить різноманітні і індивідуальні.

Причини відсутності сексуального потягу

Відсутність бажання у чоловіка порушує розмірений ритм сімейного життя. Секс у житті жінки досить важливий, їй просто необхідно відчувати себе бажаною. Безумовно, відсутність потягу у чоловіка негативно позначається і на емоційній сфері взаємин.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Малюк в будинку

Однією з найбільш поширених причин, яка зменшує сексуальної потяг у чоловіків, є народження дитини. З одного боку, навіть сама ця думка є абсурдною, адже кохана дружина подарувала сина (або дочка).

Але насправді для чоловіка це є досить сильним випробуванням, йому потрібно зрозуміти весь шлях, який необхідно пройти жінці для народження дитини. Особливо складним є присутність на пологах. Багато тат досить серйозно підходять до появи первістка.

Тепер всі їхні думки зайняті плануванням гідного майбутнього для улюбленої дочки або сина.

Молода мама і інтим

Найчастіше чоловіки відчувають страх перед близькістю з вагітною дружиною. Вони вважають, що це несприятливо позначиться на ній або дитину. Якщо вітати таку поведінку на протязі всієї вагітності, то немає ніякої впевненості в тому, що після пологів відбудуться зміни. Повернення до колишніх радощів інтимної близькості буде складний, а іноді навіть і неможливий.

Чоловічі ревнощі до малюка

Якщо жінка годує грудьми, цього так само не варто робити на очах чоловіка. Підсвідомо, чоловік, спостерігаючи цю картину, вже не має бажання близькості з дружиною, так як він сприймає її частіше як мати свою дитину, а не сексуального партнера.

Усвідомити, що раніше лише його предмет обожнювання – груди – тепер належить ще комусь, для нього досить важко.

Ситуація стає ще складніше, якщо жінка, яку чоловік так беззавітно любить, починає у нього асоціюватися з образом матері. Вагітність не заважає їй займатися чоловіком і опікати його.

Але поява немовляти все змінює, тепер більшу частину часу жінка проводити з дитиною. І, переставши отримувати свою порцію тепла і ніжності, чоловік ревнує і сприймає малятко як свого суперника.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Народження дитини, природно, додає молодій сім’ї достатню кількість додаткових турбот. Часу на відпочинок тепер стає все менше. Велика частина часу присвячена малюкові. А гостей з батьками або в однокімнатній квартирі ще більш додає проблем. В кінці дня молоді батьки вже настільки виснажені, що сил на інтимну близькість абсолютно не залишається.

Якщо у чоловіка з’явилася інша

Багато жінок впевнені в тому, що потяг їх чоловіків зменшується в тому випадку, коли з’являється хтось на стороні. І вважають цю причину основний, чому чоловік уникає близькості з дружиною.

Такий чоловік не тільки не налаштований на секс, але і не горить бажанням лягати з дружиною в одне ліжко.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Така поведінка часто з’являється у чоловіків, закоханих або задовольнили потреби в іншому місці. Таким чином він намагається розділити територію знаходження, абстрагувавшись від партнера, до якого вже не відчуває потягу і змушений жити за потребою.

Грошові питання і проблеми на роботі

Якщо чоловік гостро реагує на побутові проблеми і стресові ситуації, це так само може стати причиною відсутності статевого потягу. Після роботи чоловік в таких випадках приходить додому сильно втомленим і його єдиним бажанням стає сон.

Не варто забувати про те, що на чоловіка покладено обов’язок матеріального забезпечення сім’ї. А на роботі часто можуть виникати проблеми з начальством. Звідси і відсутність бажання близькості з дружиною.

Всі ці причини, накопичуючись, лише погіршують ситуацію, і стан чоловіка схоже на стан вичавленого лимона. Тоді в якості відпочинку він вважає за краще комп’ютерні ігри, футбол або читання.

Немає ніякого бажання виконувати подружній обов’язок заради галочки.

Чому проходить сексуальний інтерес

Причиною відсутності статевого бажання може стати те, що чоловік розлюбив дружину, вона його більше не збуджує, як жінка. Якщо шлюб тривати протягом довгого періоду життя, подружжя вже звикли один до одного, то, природно, у них гостро постане проблема відсутності інтересу до повсякденної, повсякденного.

Іскра і пристрасть, яка була раніше йде, а залишається одноманітність і нудьга. Тепер уже приїлося все, що раніше приносило задоволення, сексуальні переваги один одного досить вивчені, багато перепробувано.

вплив заздрісників

На жаль, буває і таке, що вашого чоловіка просто наврочили. Ви можете не вірити цьому, але вже є доведені факти того, що існує наведення псування і пристріту: на зради, хвороба, розлуку, фінансове безгрошів’я.

Відомі астрологи, як Тамара і Павло Глоба, Василиса Володіна та інші зараз в обов’язковому порядку рекомендують дотримуватися тих правил, що будь-які відносини потрібно оберігати від недоброго ока.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Як факт, напевно ви не раз спостерігали присутність Червоної Нитки від пристріту з Єрусалима у відомих зірок шоу-бізнесу, моди, політики. Адже їх щастя часом заздрять мільйони людей!

Дотримуватися цих правил потрібно! Чи вірите Ви чи ні. Але і остерігатися підробок теж!

Червону заговорений нитка з Єрусалима потрібно замовляти виключно у представників Святої Землі з Ізраїлю, чого служить гарантією сертифікат достовірності!

Остерігайтеся підробок!

Красная Нить з Єрусалима не може коштувати один долар! І її неможливо купити на розпродажі на Аліекспресс!

Читати більше: про найважливіші амулети для захисту здоров’я і вашої родини

Ваш зовнішній вигляд домогосподарки

Жінка перестає багато уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Особливо у вихідні, коли немає необхідності морочитися над тим, який халат на ній або зачіска на голові. Все це робить її менш сексуальною в очах чоловіка. Це абсолютно не означає, що він відсуває її на друге місце, але в якості сексуального партнера розглядає все менше і менше.

Чоловічі проблеми з організмом

Відсутність бажання у чоловіка може бути викликано і деякими захворюваннями сечостатевого тракту. На зниження ерекції впливає простатит і статеві інфекції.

В даному випадку звернення до фахівців є кращим рішенням в ситуації, що склалася.

Сексуальний потяг знижують окремі групи лікарських препаратів, які доводиться приймати чоловікові. Більшою мірою це пов’язано з тим, що окремі групи ліків мають таке побічна дія. З цієї серії можна виділити транквілізатори і антидепресанти.

Якщо ваш чоловік не хоче інтимної близькості з вами, сварки і лайка не стануть добрими помічниками у вирішенні цієї проблеми.

Потрібно налаштуватися на те, що краще все обговорити і разом знайти компроміс. Причини, що призвели до відсутності сексуального бажання настільки різноманітні, а не знайшовши основну з них, ви, можливо, позбудетеся затишній сімейній гавані назавжди.

Джерело: https://www.expert-psychology.ru/muzh-ne-xochet-blizosti-s-zhenoj-prichiny-ugasaniya-muzhskogo-interesa.html

Чоловік не хоче близькості | ХТО? ЩО? ДЕ?

Чоловік не хоче близькості з різних причин – від побоювання нашкодити дружині (зазвичай при вагітності) до образи на неї. Найбільш ймовірні пояснення і способи вирішення проблем наведені в нашій добірці.

Жінки звикли сприймати представників сильної статі як якихось постійно голодних до сексу Казанов. Набув поширення і міф про нібито чоловічий полигамности.

Такі переконання змушують чимало дам побоюватися, що, якщо вони стануть відмовляти власним благовірним в інтимі, ті неодмінно стануть шукати утіх на стороні. Тому ситуація, коли чоловік не хоче близькості, стає причиною справжньої паніки для люблячої дружини.

Вона підозрює наявність у коханого коханки. Хоча подібний варіант не виключається, треба шукати справжню причину, а не обмежуватися тільки ймовірним адюльтером.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Чоловік не хоче близькості з дружиною: поширені причини

Перше, що треба зробити в подібній ситуації, – переглянути власні погляди по чоловічої сексуальної активності.

Медики відповідної спеціалізації запевняють: понад половини чоловічого населення планети (близько 62 відсотків) схильні бажати інтиму значно рідше, ніж жінки їхні серця, а 42 відсоткам вистачає сексуального задоволення раз за два тижні.

Не можна позбавляти чоловіка права на тимчасове утримання, адже якщо дружина не хоче близькості з чоловіком, це сприймається зазвичай спокійно, так навіщо приймати за особисту образу зворотну ситуацію?

Серед ймовірних причин чоловічого небажання наступні:

 • перепрацював;
 • прихворів;
 • не відчуває психологічного комфорту в сім’ї;
 • відчуває тривожність;
 • змінює, а відразу на двох дам енергії не вистачає.

Чому чоловік не хоче близькості: психологічне підгрунтя

З тими ситуаціями, коли долають хвороби, нібито все зрозуміло. Організм кинув сили на зцілення, а на решту їх бракує. З психологічними аспектами складніше.

Не варто думати, ніби деякі причини, чому дружина не хоче близькості з чоловіком, абсолютно чужі сильним представникам людства.

Вони теж схильні відчувати образи за певні вчинки або невтішні зауваження благовірної, через що на час, поки долають подібні емоції, пропадає потяг.

Думати, ніби чоловіки схильні в інтимних аспектах життя думати виключно причинним місцем, – перебувати у владі чергового помилки. Чоловіча стать в цьому відношенні мало відрізняється від жіночої, потяг і у них виходить від мозку, а інші органи просто реагують на що подаються їм імпульси. Обов’язково обговорювати з коханою виникли проблеми, усувати протиріччя.

Чоловік не хоче близькості при вагітності: особлива ситуація

Цікаве становище з дамами трапляється нечасто, та й триває максимум 9 місяців, причому в перший з них жінка нерідко і не підозрює про успішне зачаття.

Часто на етапі незнання активну сексуальне взаємодія подружжя триває в колишньому режимі, а вже після пізнавання правди щось невловиме змінюється. Часом трапляється так, що благовірний починає ухилятися від близькості, під явно надуманими або більш-менш пристойними приводами.

Його ображена дружина тут же починає підключати власну невпевненість в собі, вважаючи, ніби зниження його потягу пов’язано з втратою нею привабливості, набором ваги, округленням живота.

Причини ж зазвичай в іншому: чоловік просто побоюється нашкодити своєму чаду і чарівної дружини. Особливо великий шанс такого результату, коли зачаття далося непросто, після невдалих спроб.

Чоловік не хоче близькості з вагітною дружиною: способи вирішення проблем

При пошуку оптимального рішення треба керуватися розумінням особливостей характеру улюбленого, специфікою ситуації. Треба спробувати з’ясувати причини поведінки у самого чоловіка. Часом вони виявляються не тими, які дружина сама домисли.

Якщо благовірний побоюється нашкодити, варто запросити його на прийом до спостерігає вагітність доктору, запропонувати розпитати того щодо можливості інтиму в гестаційний період. Існує чимало безпечних для сполучення позицій, а при відсутності протипоказань на кшталт ризику передчасного розродження отримувати сексуальне задоволення жінкам не забороняється.

Читайте також:   Коханець ревнує до чоловіка: пошук причини і виходу з ситуації

Якщо ж чоловік постійно хоче близькості, а медики забороняють, має сенс вдаватися до петтингу або орального задоволення благовірного.

Чоловік не хоче близькості з дружиною: причини і способи вирішення

Чоловік не хоче близькості після народження дитини: причини і рішення

Іноді після набуття статусу батька представники сильної статі на деякий час перестають сприймати дружину як жінку. Тут знову-таки включається боязнь нашкодити і без того страждала від родових мук коханої.

Деякі відчувають провину перед малюком, що нібито забирають у того маму. Тут дамі бажано самої проявити деяку ініціативу.

Коли пройдуть рекомендовані доктором 6-8 тижнів на відновлення репродуктивних органів, оновити зачіску, колорування, регулярно наносити макіяж, надягати спокусливі наряди, прикупити еротична білизна. Натякати благовірному на готовність до сексу.

Оскільки при перших післяпологових статевих актах часто виникає дискомфорт, треба чимало уваги приділяти прелюдії, а через тимчасову післяпологовий сухості піхви задіяти лубриканти.

Джерело: https://kto-chto-gde.ru/story/chto-delat-esli-muzh-ne-xochet-blizosti/

Чому чоловік не хоче близькості з дружиною

Нерідко жінка залишається в шлюбі через дітей, її утримує матеріальне питання, їй ніде жити після розлучення, вона продовжує любити чоловіка або від нього залежить її професійна кар’єра. Все це міцно утримує її поруч з ним.

Трапляється, що поштовхом до роману на стороні служить зрада чоловіка. Тоді дружина просто відповідає згодою першому ж прихильнику, не ставлячи собі за мету створення міцних відносин з ним.

Зазвичай при цьому вона намагається його міцніше прив’язати і змусити втратити голову так, щоб це стало зрозуміло чоловікові. Вона постійно будить в ньому ревнощі і підігріває його підозри.

Мета в даному випадку якраз і полягає в тому, щоб зміцнити сімейні стосунки, а не зруйнувати їх. Обдурений або підозрюючи зраду чоловік розуміє, що він теж ризикує опинитися на самоті, перед ним починає маячити привид розлучення.

Тому часто він одумується і припиняє зв’язок на стороні.

Зрада може статися і в тому випадку, коли жінка відчуває себе забутою і нелюбимої. Тоді вона вступає в зв’язок виключно для підвищення самооцінки.

Часом вона не шукає нового чоловіка, а просто потребує друга, але відносини виходять з-під контролю. Партнер часто не підходить їй за віком і за соціальним станом. Але вона не залишає його, так як їй необхідне порозуміння.

Нудьга і одноманітність сімейному житті також є потужним стимулом до зради. З цієї причини порушують свої зобов’язання і чоловіки, і жінки. Людина відчуває себе самотнім, не потрібним.

 • Якщо друга людина в парі не знаходить своєї індивідуальної ніші, не втрачаючи зв’язку з сім’єю, то такий стан речей цілком може штовхнути його на зраду
 • При цьому зруйнувати свій шлюб жінка не збирається, так як розваги на стороні всього лише допомагають їй зайняти порожнє час, відчути себе коханою і помститися чоловікові за неувагу
 • Часто порожнеча утворюється після того, як діти стають дорослими і увагу батьків їм більше не потрібно. Тоді подружжя, не пов’язані більше цим потужним стимулом, починають потроху віддалятися один від одного
 • При цьому жінка страждає набагато більше, так як звикла бути необхідною і постійно піклуватися про дитину.

В цей час вона буває ще досить молода, але заводити інших дітей не хоче або не має можливості. Тому нішу, що звільнилася дефіциту тепла та уваги займає коханець, який просто стає об’єктом нерозтрачених материнських почуттів.

Чоловік залишається главою сім’ї, людиною, на якого можна покластися і з яким жінка збирається прожити все життя. А приятель всього лише допомагає їй зайняти порожній простір.

При цьому він нерідко виявляється жертвою таких відносин, так за коханням і ніжністю партнерки зовсім не стоїть прагнення бути разом.

Нерідко причиною зрад, після яких дружина залишається з чоловіком, є випадковий зв’язок. Вона може виникнути під час:

 • поїздки на курорт;
 • відрядження;
 • відвідування нічного клубу;
 • корпоративу;
 • перебування в гостях;
 • поїздки в поїзді;
 • інтрижки на роботі;
 • підпиття тощо.

Як повернути дружину і дитину, якщо любиш їх дуже сильно

Нерідко після розлучення у колишнього подружжя залишається одна спільна справа – їх дитина. Якщо після розлучення у вас залишився дитина, тоді це відмінна можливість повернути дружину, якщо її і дитини дуже сильно любите. Справа в тому, що зустрічі з дитиною неминуче будуть супроводжуватися зустрічами з колишньою дружиною. А вирішення питань з приводу дитини стануть додатковим приводом їй зателефонувати.

Інший чоловік навряд чи зможе полюбити чужу дитину. Він може полюбити жінку, але не її чадо, у якого вже є батько

Тут важливо тільки одне – брати активну участь у житті дитини, виховувати його, піклуватися. Все це покаже вас як турботливого батька

Також через дитину можна дізнаватися інформацію про те, що відбувається в житті колишньої дружини. Сам дитина може мамі розповідати, як він провів час з батьком. Якщо батько (колишній чоловік) демонструє якості при зустрічах з дитиною, які раніше йому були притаманні, проте їх бажала бачити чоловіка, тоді це змусить її подумати про повернення в сім’ю.

Чому дружина не хоче близькості Причини в фізіології

Для того, щоб зрозуміти, чому дружина не хоче близькості з чоловіком, необхідно в першу чергу звернути увагу на її фізичне здоров’я. Справа в тому, що жіночий організм більше схильний до змін в зв’язку з віком, зовнішніми впливами і, как не странно, розумовими

Я розподілив причини на нешкідливі і важкі, оскільки одні вимагають разового втручання, інші, – або лікуються довго, або зовсім немає.

нешкідливі причини

Фізичні та розумові навантаження безпосередньо впливають на стан організму жінки, яка відмовляє в близькості. Серед поширених виділяється загальне нездужання в зв’язку з недосипом або безсонням.

Сучасний світ не дає можливість прислухатися до свого тіла і дотримуватися біологічного годинника, тому за сон поза рамками біогодин гірше відновлюються функції організму.

Найчастіше дружина не хоче близькості після пологів, оскільки дитина змушує перебувати в постійній активності, і вдень, і вночі.

Цей вимушений захід охороняє дитя, але провокує нервові зриви жінок, тому чоловік, який запропонував постільний дозвілля, часто вселяє собі: «Дружина мене не хоче, значить, не любить, ще й кричить!». Доцільно в цій ситуації стримувати свої емоції до виповнення дитині півтора року або до моменту відправки його в садок, а після відновлення жіночого організму пропонувати «любов».

Гормональні перебої на тлі менструації, вагітності, прийняття таблеток або перебудови організму також є високочастотними причинами для відмови, оскільки впливають і на поведінковий фактор дружини. Крім того ці процеси можуть протікати з ускладненнями і болями.

Наприклад, в залежності від тяжкості пологів, жінка може отримати статеві травми: тріщини, набряки, рвані рани, які після пологів лікарі зашивають.

При самій вагітності чоловіки часто нехтують до лікарів, ображаючись на дружин, хоча розуміють, що можуть викликати передчасні пологи.

важкі причини

Говорячи «Дружина мене не хоче!», Слід задуматися про статевий несумісності. Мова, звичайно, не про одночасне отримання задоволення, скоріше, про розмірності. Дружина уникає близькості з чоловіком, щоб знову не зазнати подібних почуттів.

Крім того, не можна виключати, що загоєння відбувається протягом декількох днів. Якщо жінка відмовляє, поцікавтеся, чи не відчуває вона болі при статевому акті.

Якщо так, то постарайтеся разом знайти ту позу, при якій комфортно буде обом «доводити любов».

Також сильне ожиріння заважає жінці збудитися. Щоб вирішити це питання, досить привчити її до заняття спортивними нагрузкаміСтатья: 9 переваг впливу фізичних навантажень на роботу мозга.Откроется в новій вкладці. , Дотримуватися харчування і режим сну.

Жирових клітин у жінок більше в тазової області, вони тиснуть на стінки матки, створюючи дискомфорт і зменшуючи чутливість. За фактом, зайва вага, при якому жіноче тіло виглядає вже нежіночим (форма бочки), заважає порушення і жінка стає фригідною.

Фригідність – це відсутність порушення та отримання найвищого піку задоволення.

Страх перед невизначеністю

Жінка рідко зважується на зраду, якщо їй не подобається її новий обранець. Трапляється, що вона навіть буває по-справжньому сильно закохана в нього. Психологія жіночої статі така, що його представниці рідко погоджуються на сексуальні відносини, всерйоз не підкріплені справжніми почуттями.

Тому, як правило, з коханцем жінку пов’язують досить тісні відносини. Найбільш часто причиною того, що вона, тим не менш, не йде з сім’ї стає сумнів в тому, що її чекає краще майбутнє.

Це відбувається в разі, якщо новий обранець:

 • бідний;
 • не має постійного житла;
 • позбавлений постійної роботи;
 • не викликає глибокої довіри;
 • нижче за соціальним статусом, ніж чоловік;
 • має і інших подружок;
 • не проявляє глибокої любові;
 • не будує спільних планів;
 • набагато молодше;
 • не збирається на ній одружуватися і т.д.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: Чи можна подати на аліменти перебуваючи в шлюбі

Буває, що жінка зустрічає чоловіка своєї мрії, але той не поспішає зв’язати себе зобов’язаннями або вона розуміє, що має справу з людиною несерйозним. В такому випадку ніякі почуття не варті ризику залишитися в повній самоті. Тоді дружина вибирає варіант, коли тривають відносини з коханцем, а чоловік вибирається в якості тилу.

Для жінок відносини з чоловіком на стороні – це завжди досить серйозне випробування. На відміну від сильної статі, вони рідко заводять роман просто для розваги, особливо, якщо вже перебувають у шлюбі. Тому їх небажання йти з сім’ї зазвичай пов’язане з тим, що нові умови виявляються гірше або просто не визначені.

Психологія жінки вимагає, щоб вона перебувала поруч з коханим чоловіком. Але, якщо чоловік вже таким не є, а коханець нічого не може їй дати, то вона потрапляє в досить складну ситуацію.

Крім того, розлучення взагалі дуже болюча річ. І чим довше тривав шлюб, тим важче буде здійснюватися ця процедура. Мало того, що для жінки це означає репутаційні втрати. Дуже часто вона ще й втрачає міцний соціальний статус, повагу близьких, почуття захищеності.

Тому вона, навіть в тому випадку, якщо прийняла рішення піти з сім’ї, поспішати не стане. Жінка буде вичікувати.

Якщо чоловік доведе їй свою любов і відданість, то вона, швидше за все, просто розірве зв’язок на стороні.

А якщо коханець надасть їй незламні докази серйозності своїх намірів, продемонструє свою фінансову спроможність і готовність прийняти її дітей, то вона може і зважитися на розлучення.

Найчастіше ж, жінка продовжує утримувати біля себе обох чоловіків, нічого не роблячи.

У наш час представниці прекрасної статі часто діють нарівні з чоловіками. На жаль, по частині зрад вони теж майже не поступаються їм.

Причини можуть бути зовсім різними, але жінка чисто по-чоловічому проводить час на стороні, при цьому зберігаючи свою сім’ю. Це є, безумовно, деструктивним способом життя.

Такий вчинок не здатний поліпшити її власне існування, благополуччя її дітей або старих батьків.

Будь-яка зрада – це наслідок безвідповідальності і незрілості, скільки б років при цьому людині не було. Тому ніяке поведінку чоловіка не може служити виправданням виникненню зв’язку на стороні. Якщо немає прагнення завести нову сім’ю з коханою людиною, щоб повністю розділити його життя, то такий зв’язок «без наслідків» здатна повністю зруйнувати і без того вже неміцний шлюб.

Тепер ви знаєте, чому дружина зраджує, але не йде з сім’ї. Якщо у вас є досвід в такому питанні, чи ви маєте свою думку, залишайте коментарі!

Джерело: https://VsemoBrake.ru/other/pocemu-zena-ne.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *