Чоловік не хоче сексу – в чому справа, винувато тіло? Як спокусити чоловіка, який не хоче сексу і добитися прихильності від благовірного

Начебто, ще вчора все було: і чекання кінця дня, і тремтіння від дотиків, і солодка знемога, що піднімаються зсередини при згадці про минулої ночі … Куди ж все поділося? Чому зараз думки про секс не радують, і все це хочеться відкласти на потім, і ще на потім, і ще …

За статистикою, більше 60% чоловіків і жінок середнього віку, які перебувають у шлюбі або просто живуть разом, займаються любов’ю не частіше двох разів на місяць. Причому чоловіки відмовляються від сексу навіть частіше, ніж їх супутниці життя.

Для юних пар ці проблеми, як правило, не є актуальними. Вони і так не упускають першій-ліпшій можливості зайнятися коханням. Але і з віком не треба недооцінювати насичене сексуальне життя, як важливу частину щасливого шлюбу. Куди ж поділося бажання і як тепер жити?

Про подружньому борг

Інтимна сторона є однією з найприємніших складових шлюбу. Деякі сприймають подружній обов’язок як якусь обов’язок, забуваючи про те, що це і є прояв любові, ніжності і пристрасті по відношенню один до одного. Відсутність сексуальної близькості між чоловіком і жінкою рано чи пізно стане причиною їх віддалення один від одного. В сім’ї починаються скандали, що супроводжуються взаємними претензіями і небажанням чути один одного.

 

Звичайно, можна знайти такі сім’ї, де чоловік не проявляє ласки і уваги по відношенню до жінки. Але найчастіше саме представниця прекрасної статі ігнорує всі прохання і натяки чоловіка. Саме через жінку найчастіше і починаються проблеми в сексуальному житті партнерів. І ось тут-то вперше і з’являється питання, чому жінка не хоче чоловіка. Насправді причин може бути безліч.

Чому жінка не хоче чоловіка: причини

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *