Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Зміст приховати

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерівСоюз, в якому чоловік старший на 10 і більше років, може не відрізнятися від шлюбу двох ровесників. Психологічні відмінності тут узагальнені і умовні. Проблеми частіше пов’язані з фізичними особливостями – здоров’ям, сексуальними можливостями, енергійністю обранця. Щоб впоратися зі складнощами, потрібно готуватися до них, а не заперечувати. Для міцного нерівного шлюбу необхідні щирість, розуміння, відкритість. Це потрібно навіть більшою мірою, ніж в рівному союзі.

10 переваг зрілих чоловіків

Про вікових партнерах створено багато романтичних міфів. Деякі представниці прекрасної статі захоплюються їх багатством, галантністю, розумінням жінок і сексуальним досвідом. Але такі партнери виявляються занадто різними. У списку представлені узагальнені плюси відносин, в яких чоловік старший на 10 років і більше:

Чому чоловік не називає свою жінку на ім’я: думка психолога

 • Захоплюються юністю. Хлопці сприймають ровесниць як даність. Дорослі чоловіки ідеалізують юність, можливість доторкнутися до неї вважають благодаттю, подарунком долі, скарбом. Вони ставляться поблажливо до недоліків характеру, поведінки і зовнішності недосвідченої супутниці і зовсім не звертають уваги на її безгрошів’я, наївність. Друге їх навіть розбурхує.
 • Відкрилися як особистості. У них менше порожніх слів, нездійсненних планів. Справжня сутність більш очевидна.
 • Досвідчені в життєвих справах. Мають великий досвід взаємодії з людьми, зміни діяльності, вирішення побутових проблем. З ними можна розділити труднощі, порадитися.
 • Більш досвідчені в сексуальних задоволеннях, ніж юні партнери. Навіть консервативний і пасивний чоловік знає «основи» сексу. Для недосвідченого хлопця доводиться бути вчителькою.
 • Щодо фінансово стабільні. Мова не про багатства. Немолоді обранці досить забезпечені для базового комфорту і спокою партнерки.
 • Відсутність завищених очікувань від шлюбу, серйозне ставлення до нього. Для супутника юної дівчини, який її старше на 20 років, веселощі після роботи залишилося в минулому. Він поспішає додому відпочивати серед рідних. Знаючи підводні камені шлюбу, супутницю вибирає усвідомлено, серйозно. Якщо чоловік зважився на пропозицію, значить, він до такого кроку готовий. Крім того, жінки психологічно дозрівають для сім’ї раніше ровесників-чоловіків. З юними подружжям шлюб виходить крихким.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

 • Дарують відчуття захищеності. Закохані солідні чоловіки вміють дбати, оберігати, бути покровителями. Якщо дівчині подобається психологічна модель «батько – дочка», тоді їй варто шукати зрілого партнера.
 • Чи розуміють психологію жінок. 10-річну різницю досить, щоб чоловік спокійніше сприймав капризи, сварки. Він вміє пом’якшувати конфлікти або уникати їх. Замість виснажливих з’ясувань супутник втомлено розірве відносини.
 • Стають прикладом, надихають. Існує думка, що біля успішних обранців дівчата досягають висот (якщо такі плани були). Діяльний мотивовану партнер заряджає супутницю енергією, вчить тверезому і практичному мисленню. Тільки так вийде реалізуватися.
 • На їх фоні зріла супутниця здається молодий. Якщо партнер старше хоча б на 10-15 років, його кохана, перебуваючи поруч з ним, виглядає молодше. Багатьом жінкам це лестить.

У пошуках відповідей: чому чоловік боїться жінку, в яку закоханий

Про відносини, в яких партнер значно старше

Любов нерівній пари легка і складна водночас. Варто зрозуміти причини захопленості дівчат старшими чоловіками, плюси і мінуси такого зв’язку.

Що спонукає жінок робити подібний вибір

Психологи впевнені, що дівчата сприймають вікового кавалера як батька, захисника. Їх залучають матеріальна стабільність, досвід, зрілість суджень, розум. Такі жінки вибирають комфорт, домашні радості, надійність. Їх дратують наївність, неспроможність, недосвідченість ровесників, оскільки ці риси є неприйнятними в шлюбі.

Важливий аспект – нерівномірне психологічне, ментальне і фізичний розвиток підлог. Молоді дівчата вибирають сімейно налаштованих залицяльників, яких серед юнаків практично не буває. Дівчатка-підлітки часто цікавляться зрілими чоловіками і несерйозно сприймають однолітків, через силу загальні теми.

Жінки, цілеспрямовано вибирають кавалерів старше себе, страждають від нестачі батьківської турботи та любові. Вони насолоджуються роллю маленької дочки, підкреслюють недосвідченість (навіть якщо різниця у віці близько 8 років). Серед чоловіків існує категорія, яка цінує цю демонстративну інфантильність. Шлюб може вдатися, якщо партнерка ментально розвинена і самостійна.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Успішним кавалерам у віці невластиві емоційні зриви, зайва вимогливість до людей, максималізм. Вони смиренно сприймають людські недоліки, цінують гідності. Дівчата бачать відмінності між своїми молодими і дорослими знайомими, роблять висновки.

Свою роль зіграли патріархальні традиції. Завдання дівчини – бути здоровою, привабливою, турботливою. Роль чоловіка формулювалася інакше – захисник, опора, годувальник.

Це психологія досвідченої людини, а не дитини. Зараз подібні погляди застарівають. Сім’я сприймається як рівний союз. Але традиції як і раніше сильні і доцільні.

Партнери в віці і сьогодні здаються більш забезпеченими, досвідченими, харизматичними.

Плюси нерівного шлюбу

Вікові етапи виділяють на основі поведінкових, емоційних і ментальних особливостей. Людей об’єднують захоплення, бажання і кризи, але вони закохуються незалежно від умовностей. Крім любові жінки в нерівному союзі шукають:

 1. Досвід в організації бюджету, бізнесі, побут, ліжку. Це справжній глава сім’ї, який веде партнерку, опікується. Жінка насолоджується мудрістю обранця, почуттям безпеки поруч з ним.
 2. Відпочинок. Біля спокійного супутника, який розуміє душу коханої, можна розслабитися, бути собою і не боятися оступитися.
 3. Матеріальну стабільність. Достаток обох партнерів може бути рівним. Цінується сама здатність заробляти, прагматичне мислення. Йому не завжди під силу повністю забезпечити кохану, але в кризові моменти він підхопить дружину.
 4. Повага. У партнера давно пройшла викликана гормонами підліткова агресія до протилежної статі. Він чемний, шляхетний, вміє ніжно любити.
 5. Ясність, відсутність драм. Драматизація, перебільшення проблем властиві юності. З солідними супутниками легше з’ясовувати стосунки, шукати компроміси.

Про підводні камені

У сучасному світі різниця між поколіннями стирається, особливо для мілленіалов (народжених в 80-х). Однакова інформаційна залученість і застосування одних технологій формують схоже мислення. Не тільки 8-річна, а й 20-річна різниця між партнерами зараз рідко створює ментальну прірву.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Сучасні дорослі доглянуті, активні, інформаційно підковані, психологічно гнучкі. Вони подорожують, безперервно вчаться, експериментують. Загальновідомі підводні камені зі зрілим коханим можуть бути неактуальними. Але якщо ці проблеми виникають, то звучать вони так:

 1. Відмова від подружнього життя. Чоловіки з сумним досвідом любові прагнуть до вільного союзу без штампа. Цінують фізичні задоволення, молоду енергетику супутниці.
 2. Різний коло спілкування. Якщо чоловік набагато старший за жінку, то після затихання першої пристрасті можуть з’явитися складності. Партнер відчуває дискомфорт в колі спілкування половинки.
 3. Різниця в інтересах. Відчуження виникає через нерозуміння поп-культурних уподобань половинки.
 4. Уподобання у відпочинку. Соціально активної експресивної дівчині зрілий домосід здасться нудним. Чоловік може якийсь час підлаштовуватися під стиль життя коханої, але швидко втомиться. Проведення дозвілля на відстані закінчується розривом.
 5. Інтимні проблеми. Виникають через 15-20 років. 40-річний сексуально активний партнер вже через десятиліття почне в’янути, а дівчина підійде до піку сексуальності. Багаторічна інтимна незадоволеність закінчується крахом любові.
 6. Небажання обзаводитися дітьми, особливо якщо коханий був одружений, є батьком.
 7. Гнітюче заступництво. Солідні партнери бувають поблажливими, надмірно домінантними. Незалежних волелюбних жінок такий тиск обтяжує.
 8. Прогресуюче відмінність. Якщо різниця у віці 10-13 років, багато проблем ще не видно. Слід представляти свою пару в перспективі (наприклад, через 20 років). Відмінності накопичуються і виявляються в майбутньому.
 9. Суспільний осуд. Неприйняття близьких пригнічує, створює грунт для сварок.

Психологи про ідеальну вікової різниці між партнерами

Американські вчені, вивчивши стосунки тисяч добровольців, з’ясували ідеальну вікову різницю між партнерами. Вона становить 1 рік. Кількість розлучень серед ровесників – 3%.

Якщо різниця між половинками 5 років, тоді це збільшує число розривів до 20%. При 10-річної різниці розлучаються вже 40% пар.

Якщо жінка закохалася в чоловіка старше на 20 років, то ймовірність розлучення дорівнює 95% (аналогічно, коли молодший чоловік).

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Про інтимну сторону питання

Слід врахувати плюси і мінуси статевого життя з немолодим партнером. При цьому недоліки, які пов’язані з фізіологією, практично неминучі. плюси:

 • цінують якість, що не розпорошуються на кількість і різноманітність;
 • досвідчені: в разі фізіологічних порушень підходять до сексу винахідливо, щоб задовольнити кохану;
 • займаються собою, здоров’ям: хочуть подобатися собі і партнерці, переживають про тривалість життя.
 • менш егоїстичні, трогательнее і дбайливіше ставляться до коханої.

мінуси:

 • проблеми потенції (по статистиці, у кожного десятого 20-річного хлопця виявляють розлади ерекції, кожен третій 60-річний партнер сексуально недієздатний);
 • фізична непривабливість (в’яле тіло вікового коханця – проблема найближчих десятиліть);
 • менше пристрасті (секс традиційний, спокійний, одноманітний);
 • можлива пасивність обранця (якщо різниця у віці не менше 20 років, тоді найчастіше дівчині доводиться трудитися, бути винахідливою, відповідати за обопільне задоволення);
 • збоченість (зрілий обранець, особливо переживаючи вікова криза, намагається заповнити згаяне, пускається в шокуючі експерименти, агресивно вимагає участі партнерки).

Як юній дівчині уявити свого немолодого обранця

Перш ніж влаштувати зустріч, варто сказати про неї коханому, дізнатися, чи налаштований він на знайомство. Зрілий партнер усвідомлює можливі незручності, проблеми під час зустрічі. Після його згоди необхідно поговорити з рідними, влаштувати сімейну раду.

Батьки встигнуть осмислити ситуацію, звикнути і морально налаштуватися. Якщо хлопець старше на 10 років, тоді це прийнятна для суспільства різниця, її сприймуть спокійно. Коли кавалер улюбленої дочки вже сивий чоловік – це може шокувати.

Така реакція природна, тому краще дати батькам час.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Навіть поруч з коханою родиною важливо зберегти самоповагу. Спокій і впевненість виглядають переконливо. Це більш ефективна зброя, ніж запобігливість, емоційність, а останнє слово все одно буде за дівчиною.

Слід відмовитися від заготовлених тем. Неприродність, болісна скутість зіпсують вечір швидше, ніж негативне ставлення батьків до чоловіка. Бажано взяти своє хвилювання, подружитися з ним. Награна самовпевненість також обтяжує. Просте щире спілкування і легке хвилювання зроблять вечір приємним для обох сторін.

Необхідно налаштуватися на розпитування батьків. Можливо, вони будуть давлять, трохи агресивними. Якщо реагувати спокійно, з розумінням, з часом контакт може налагодитися. Багато що вирішить характер обранця. Людини представницького, елегантного і вихованого вік фарбує.

Вибираючи партнера старше себе, необхідно підготуватися до специфічних складнощів. Віра в міфи про таких чоловіків і їх ідеалізація приведуть до розчарувань.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Джерело: https://onelove.su/muzhchina-starshe-na-10-let/

Нерівний шлюб: якщо чоловік старший на 10-20-30 років

Інна Франк

Під кіркою головного мозку у нас записано, що в шлюб можуть вступати тільки ровесники. Тому, коли ми бачимо різновікову пару, це здається протиприродним і викликає подив. Сім’ї, де чоловік старший за жінку на 10, 20, а то і на 30 років – є, і їх не так мало.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Спробуємо зрозуміти, звідки беруться ці винятки. Почнемо з жіночої психології.

Жінки поділяються на три групи за своєю поведінкою в шлюбі:

 1. «Дружина» – найпоширеніший тип жінки в шлюбі. Такі жінки, як правило, одружуються з ровесниками. У шлюбі вони поводяться як рівнозначні партнери.
 2. “Матір”. Така жінка в шлюбі часто має лідируючу позицію. Чоловік в такому шлюбі відіграє менш значиму роль. Жінка-мати часто опікується, вирішує, керує. У таких сім’ях не рідкість, коли чоловік молодший жінки.
 3. «Дочка». Жінка-дочка вибирає собі в супутники життя людини значно досвідченіший і, відповідно, старше себе. Причина – потреба в опіці, захисті і заступництві.

Чоловік старше на 10 років

Жінка за своєю природою розвивається швидше. І виходить, що ровесники не відповідають ні психологічним, ні інтелектуальним запитам дівчат.

Тому їм подобаються чоловіки набагато старше. Двадцятирічні дівчата цікавляться тридцятирічним молодими чоловіками. Тягнуться до них за досвідом, розумом, зрілістю.

Таку пару можна з натяжкою назвати ровесниками, але все ж вони обидва є представниками одного покоління. У них спільна музика, кіно і герої. У цій парі чоловік – більш досвідчений партнер, він знає багато і значно краще.

Такі пари не рідкість в суспільстві і не викликають подиву. У традиціях минулого різниця в віці 10 років вважалася еталонної.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Чоловік старше на 20 років і більше

Такого чоловіка вибере в чоловіки жінка, в значній мірі потребує захисту, опори, заступництві.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині: її поведінка, інші ознаки

Однозначно, це жінка-дочка, яка в дорослому житті все ще відчуває себе дитиною, слабким і беззахисним. Можливо, почуття незахищеності народилося ще в дитинстві, особливо якщо в сім’ї не було батька. Підсвідомо «маленька дівчинка» шукає в чоловікові цей сильний образ – образ батька. Тому чоловік старше на 15, 20, а то і на 30 років буде залучати її.

Загальні фактори вибору відносин з чоловіком старше

 • Особиста і фінансова спроможність.

Чоловік в сорок і більше років уже володіє фінансовим благополуччям, успішною кар’єрою і матеріальним добробутом.

З таким чоловіком спочатку комфортно починати сімейне життя.

Жінка віддає собі звіт в тому, що багатий серйозний дорослий чоловік може в повній мірі гарантувати стабільний, серйозний брак, в якому можна сміливо планувати дітей.

 • Готовність до шлюбу, зрілість.

Чоловік старше на 15 років і більше приваблює своїм серйозним ставленням до життя і шлюбу. Він більш цінує сімейний затишок і все преференції сім’ї як такої. Такі чоловіки більш мудрі, у них є попередній досвід особистих відносин. Вони здатні на компроміси.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

 • Уміння красиво залицятися.

Якщо чоловік набагато старший, він більш досвідчений в спілкуванні з жінками. Знає, як зробити приємне, які подарунки і квіти дарувати.

 • Високий соціальний статус.

Є ще випадки, коли жінки вибирають собі чоловіка набагато старше себе, орієнтуючись на його професійний і життєвий успіх. Наприклад, молоді актриси виходять заміж за літніх маститих режисерів. Медсестри – за знаменитих хірургів, і так далі.

Тут образ чоловіка ідеалізовано в зв’язку з його високою об’єктивною оцінкою. Чоловік як світило науки або мистецтва привабливий саме цим. Людина, що заслужив шану і повагу величезної кількості людей, викликає повагу і інтерес. Авторитет такого чоловіка для дружини величезний. Так само як і захоплення його професійними навичками.

ЩО ПОЧИТАТИ ЩЕ: Бріжит Бардо: і Бог створив жінку …

Відносини з чоловіком старше обіцяють молодій жінці допомогу у власній кар’єрі чи творчості.

Виходячи заміж за чоловіка старше, жінка відчуває себе під опікою і заступництвом. Майже 100% -м лідером в такому союзі буде чоловік. На ньому буде прийняття рішень і керівна роль. Це дуже імпонує яскраво вираженим жінкам типу «дочка», які побоюються бути рішучими і дорослими.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Існують значні мінуси шлюбів, де чоловік старший за дружину

Однією з основних проблем стає очевидний розрив в інтересах. Це пов’язано з тим, що якщо чоловік старший на 13 років – чоловік і дружина є людьми різних поколінь. Кожен з них зростав на різній музиці, різних казках, читав різну літературу. У дорослому житті у них формується різний коло спілкування відповідно до свого віку.

На початковому етапі сімейних відносин це непомітно. Подружжя захоплені своєю пристрастю. Через кілька років, коли перший флер від любові проходить, ці проблеми з’являються майже в кожній різновікової сім’ї. Їм стає складно і нудно один з одним.

 • Фізіологічні (сексуальні) проблеми

Якщо в 20 років дружина цілком нормально сприймає різницю з чоловіком в 20 і більше років, то вже через 10 років ця різниця може перетворитися в проблему.

30-річна жінка, яка перебуває на піку своєї фізичної форми, і 50-річний чоловік в процесі сексуального в’янення: як їм бути повноцінно разом? Сексуальні апетити молодої жінки і прагнення до спокою у 50-річного чоловіка створюють конфлікти в родині.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Далі – ситуація тільки погіршується. Тільки величезне взаємна повага, розум і мудрість допоможуть подібної парі знайти компроміс.

Це безпосередньо пов’язано з віком. Молодий партнер жадає розвитку, зростання, руху, тоді як інший вже втомився від життєвої гонки і, навпаки, шукає тихої гавані і спокою.

Виходить, що молода дружина до своїх сорока років вибудувала успішну кар’єру, сповнена енергії та позитиву, а її літній чоловік – вже пенсіонер, який віддає перевагу дивану і книзі. Різний ритм двох чоловік – загроза такого шлюбу.

Добре, якщо дорослий чоловік виявиться під стать молодій дружині діяльним і активним. В такому випадку шлюб буде міцним.

Помічено, що юна дружина поруч зі своїм віковим чоловіком стає старше чисто візуально і внутрішньо. Вони ніби міняються енергією. Вона дарує йому молодість, а він дарує їй зрілість. Молода дружина при дорослому чоловікові стає спокійніше, неквапливо, ступінь.

У таких відносинах майже завжди є місце ревнощів. Нерівні позиції обох призводять до виникнення недовіри, неврозу. Літній чоловік може ревнувати молоду дружину, реально оцінюючи свої і її сексуальні потреби.

 • Нерівний шлюб. Неприйняття відносин з боку родичів, друзів і суспільства в цілому.

Сім’я молодої дівчини буде відмовляти від такого шлюбу, наголошуючи на все зростаючу з часом вікову різницю. Друзі дорослого чоловіка будуть підозрювати молоду дружину в користі.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Ще один мінус у відносинах з дорослим чоловіком – це його минуле. Як правило, за плечима чоловіка невдалий шлюб і, можливо, діти. Ці відносини не зникнуть безслідно з його життя. Молодій дружині доведеться змиритися з тим, що в їх сімейному житті постійно будуть спливати колишня дружина і діти від попереднього шлюбу. І це непростий вантаж.

Для створення нормальних сімейних відносин від молодої дружини буде потрібно велика частка мудрості, такту і терпіння.

Чому чоловіки одружуються на молодих жінках?

 • Підвищення самооцінки у власних очах і в очах суспільства.

ЩО ПОЧИТАТИ ЩЕ: Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька: царствена пара

Чоловік, який отримав в дружину жінку значно молодше себе, таким чином доводить свою спроможність у багатьох сферах життя, наприклад, в сексі, в суспільний статус. Молода дружина поруч – це доказ успішності чоловіка.

 • Можливість обдурити вік, помолодшати.

З молодою дружиною чоловік відчуває себе набагато молодше. Він починає стежити за своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом, щоб відповідати дружині. У нього спостерігається приплив енергії та позитиву.

 • Виховання ідеальної дружини.

Дорослий чоловік вже має, як правило, досвід сімейного життя і розлучення.

Ставлення до жіночої статі у нього сформувалося під гнітом негативного особистого досвіду, де жінка виступала подразником і джерелом проблем.

У зв’язку з цим чоловік песимістично ставиться до своїх одноліткам, вважаючи їх уже сформованими особистостями, з якими непросто знайти спільну мову і вибудувати добрі стосунки.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

З молодою дівчиною все набагато простіше. Характер до кінця не сформований, юна діва дивиться на досвідченого чоловіка з неприхованим захопленням і захопленням. У такій парі чоловік відчуває себе впевненіше і сильніше. Він грає керівну роль. Він опікується, протегує, керує, навчає.

Ще, багато чоловіків, одружуючись на молодій дівчині, ідеалізують майбутній шлюб і бачать в своїй дружині тільки добру турботливу господиня, яка буде постійно піклуватися у сімейного гніздечка.

Часом такі чоловіки насилу бачать в своїй дружині зрілу дорослу особу, якій потрібні кар’єра і своя окрема життя.

Описавши всі плюси і мінуси відносин з чоловіком старше потрібно зауважити, що навколо нас повно прикладів довгострокових щасливих шлюбів, де чоловік значно старший за дружину.

Ось деякі зі знаменитих пар:

 • Лідія Циргвава і співак Олександр Вертинський. Різниця у віці 34 року. У шлюбі народилися і виросли 2 дочки: прекрасні акторки Маріанна і Анастасія Вертинська.
 • Режисер Олег Табаков і актриса Марина Зудіна. Різниця у віці -30 років. У шлюбі більше 20 років, двоє дітей: Марія і Павло.
 • Режисер Андрій Кончаловський і актриса, телеведуча Юлія Висоцька. Різниця у віці – 36 років. Разом понад 20 років. У шлюбі народилися двоє дітей: Марія і Петро.
 • Голлівудські актори Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс. Різниця у віці -25 років. Виховують двох дітей: 12-річну Кері та 15-річного Ділана. Разом понад 15 років.
 • Модельєр Роберто Каваллі і модель Ліна Нілсон. Різниця у віці 47 років. Разом більше 6 років.
 • Режисер Вуді Аллен і Сун-І-Превін. Різниця у віці -35 років! Пара багато років щаслива разом і виховує 2 дітей.
 • Співак Олександр Градський і Марина Коташенко. Різниця у віці – 32 роки. Разом 12 років, а в минулому році у пари народився син Олександр.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Всі перераховані вище пари довели свою любов часом.

А скільки прикладів нових спілок, де чоловіки годяться своїм дружинам у батьки, а то і в дідуся. Тільки час покаже, наскільки міцними виявилися такі дивовижні відносини:

 • Армен Джигарханян і Віталіна Цимбалюк-Романівська (різниця у віці – 45 років)
 • Іван Краско і Наталія Шевель (різниця у віці – 60 років)
 • Барі Алібасов і Вікторія Максимова (різниця у віці – 40 років)

Олександр Сергійович Пушкін ще в ХIХ столітті писав: «Любові всі віки покірні …». Століття змінюють один одного, а любов залишається. Тільки взаємна повага, такт і мудрість допоможуть зберегти це почуття роками.

А різниця у віці – це тільки цифри. Нехай вони ними і залишаться, на папері!

Джерело: https://personallife.ru/love-story/neravnyj-brak-muzhchina-starshe/

Чому жінки вибирають старшого чоловіка?

З “зеленими” хлопчиками-ровесниками нудно, ними керують гормони, а зрілий чоловік як вино – з віком стає тільки краще. Такою логікою керуються багато жінок, які вибирають собі партнерів постарше.

Сама природа так задумала, що дівчатка фізично і емоційно дорослішають швидше хлопчиків. Тому союзи, в яких чоловік старше – не рідкість.

Але в таких відносинах є свої нюанси і підводні камені, про які добре б знати заздалегідь. До того, як ви наб’єте собі масу шишок або отримаєте негативний досвід і розбите серце.

З цієї статті ви дізнаєтеся :

 • Чому жінки вибирають старшого чоловіка?
 • Сімейний сценарій: проста практика
 • Підводні камені в стосунках
 • Чи варто вступати в шлюб?

1. Почуття безпеки . Це маленька відсилання до дитинства, коли дівчинка отримувала захист і підтримку у батька. І підсвідомо вона шукає його проекцію в чоловікові – комплекс Електри в дії.

Якщо тато в житті дівчини особливого участі не брав, вона буде шукати заміну, щоб компенсувати недолік батьківської уваги.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

2. Вони більш досвідчені . У всіх сферах, в тому числі і інтимного. У молодих хлопців під впливом гормонів швидко відключається мозок, і часто партнерка просто не може отримати задоволення. Досвідчений же зробить все, щоб інтим був максимально приємний для обох сторін.

3. Зрілі чоловіки легше розлучаються зі своєю свободою. Їх не потрібно тягнути в ЗАГС на аркані. Вони знають, чого хочуть від жінки, готові створити міцну сім’ю.

У них вже був досвід тривалих відносин або шлюб, так що колечком їх не злякати. Зате молоді хлопці одружуватися не поспішають, але ж у деяких дівчат є мета – “вийти заміж за всяку ціну”.

4. Стабільність . Як правило, дорослі чоловіки вже досягли певних успіхів: отримали освіту, побудували кар’єру, вміють вирішувати завдання будь-якої складності. І дівчині це подобається.

Адже набагато приємніше, коли ваш партнер говорить: “Не турбуйся, я все вирішу”, ніж біжить за порадою до мами.

Не останню роль відіграє і фінансове становище. Не потрібно рахувати копійки, економити на собі коханій і чекати, поки молодий чоловік з недосвідченого хлопчика перетвориться в самодостатнього чоловіка.
Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

З партнером старшого віку жінка відчуває себе захищеною і спокійною, вона більш впевнена в завтрашньому дні.

5. З ними цікавіше . Елементарна фізіологія: вже до 10 класу різниця між дівчатами і хлопцями видно неозброєним поглядом. Дівчата розвиваються швидше, і їм нецікаво з однокласниками, які однією ногою застрягли в дитинстві.

Зате з чоловіком старшого віку можна обговорити не тільки “Камасутру”, але і масу життєвих питань. Йому є, що вам дати в плані інтелектуальної бази.

Сімейний сценарій: проста практика

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Ця практика допоможе вам зрозуміти, чому ви перебуваєте в таких відносинах або шукаєте партнера постарше. В силу вступає сімейний сценарій, в якому ви чогось недоотримали від батька.

Уявіть, що ви – маленька дівчинка років шести. З милими кісками, наївними очима і вірою в краще. А тепер запитайте себе: “Чого я недоотримав від свого тата? Які почуття, дії? ”

Можливо, у вашому житті батька не було зовсім, і якісь чоловічі якості ви шукаєте в своєму обранцеві. Прислухайтеся до своєї підсвідомості, воно дасть вам відповідь:

 • Я не відчуваю себе захищеною.
 • Мені не вистачило уваги.
 • Про мене мало дбали.
 • У моєму житті тато практично не був присутній.

Все, що ви зараз почуєте від своєї внутрішньої дівчинки, ви будете чекати від чоловіка. Така ось запізніла компенсація. Одна жінка буде чоловіка про це просити, інша – вимагати, ставити ультиматуми.

Якщо у дівчини занижена самооцінка, вона буде намагатися заслужити, щоб чоловік приділяв їй увагу, піклувався, опікав.

Підводні камені в стосунках

Віковий коридор . З точки зору фізіології, нормальної різницею у віці вважається 5-7 років на користь чоловіка. Я б розширила цей коридор до 10 років.

Якщо чоловік набагато старший, ви вже належите до різних поколінь. Відповідно, на цьому грунті можуть виникати конфлікти і якісь тертя.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Різниця інтересів . Вам хочеться піти в нічний клуб і танцювати до ранку, а він відмінно відпочиває на риболовлі або біля телевізора. Чоловік уже “нагулявся” і не бачить в вечірці нічого привабливого.

Читайте також:   Чоловік-близнюки в ліжку: особливості характеру

Ви мрієте навчитися кататися на сноуборді, а йому приємно грітися на сонечку в шезлонгу, попиваючи апельсиновий фреш і не робити зайвих рухів тіла. В такому випадку вам потрібно буде вчитися домовлятися, не ставити свої інтереси на чолі столу. Тому що ви ще не прожили такий досвід, вам все цікаво, а він вже позакривав всі свої гештальти.

Порівняння . Часом не на вашу користь. Чоловік може порівнювати вас з колишніми, адже у нього напевно більше досвіду, ніж у вас. Можливо, навіть діти від попередніх шлюбів є. А ви будете ображатися на зауваження на кшталт: “А моя колишня смачніший борщ готувала”.

Небажання мати дітей . У чоловіка вже є цей досвід, а ваше бажання стати матір’ю в розрахунок не береться. Можливо, його діти вже дорослі і він просто не хоче починати з нуля. Він розуміє, що це серйозна відповідальність і сумнівається, що ви з цим справитеся.

Якщо чоловік просить вас почекати – нічого поганого в цьому немає. Але якщо він відразу налаштований категорично, не варто думати, що він зміниться.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів
Різниця в активності . У тому числі і сексуальної. З віком гормони вже не б’ють фонтаном, лібідо чоловіки заспокоюється. І виходить, що молодий і активної жінці потрібно якось підлаштовуватися під образ життя партнера. Це фізіологія, тому ніяких образ і претензій чоловікові висловлювати не потрібно.

Чи варто вступати в шлюб?

Відносини повинні влаштовувати обох

Умовно можна розділити відносини на два типи:

 • Батько-дитина. Чоловік мимоволі бере на себе функції батька і починає жінку “виховувати”. Часто в таких шлюбах дружина стає зменшеною копією чоловіка, набуває його погляди і звички. Ваше особисте щастя залежить від того, чи зможе він впустити вас в своє життя. Якщо він звик все вирішувати і планувати сам, можуть виникнути суперечки. Навіть побут вести буде важкувато. Доходить до курйозів: “Не пересувай моє крісло, мені так зручно”, “Навіщо витерла пил, я ж там цифру важливу записав!”
 • Рівноправність. І тут вік особливої ​​ролі не грає. Над відносинами потрібно працювати: не ставити ультиматуми, не йти від проблем, гордо грюкнувши дверима, не обмежувати інтереси і самолюбство партнера. Тільки тоді вам буде комфортно і добре разом.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Дуже важливо, щоб в такому союзі не обмежувалися чиїсь інтереси. Іноді чоловік так хоче стати чоловіком молодий і красивої жінки, що робить все, тільки б не прогнали. Купує дорогі шуби, задаровує коштовностями, возить на курорти. І приймає як належне, що молода дружина не особливо про нього турбується.

Але з часом йому набридне ходити навшпиньки, роздратування буде накопичуватися – і обов’язково вирветься назовні. Ось тоді-то ви дізнаєтеся про себе багато цікавого.

Можливий і зворотний варіант: жінка вийшла заміж за багатого чоловіка. Вона розуміє, що він розумніший, досвідченіший, сильніше – і просто відходить в тінь. Забезпечує йому надійний тил і зовсім не вміє відстоювати свої інтереси.

Як правило, такі дівчата практично обривають контакт з подругами, знайомими і надходять так, як скаже чоловік. У такому шлюбі вони втрачають себе.

без маніпуляцій

Буває так, що дорослий чоловік в запалі сварки заявляє дружині: “Так де б ти була, якщо б я тебе не підібрав”. Або дівчина шантажує чоловіка: “Не будеш виконувати мої капризи – знайду молодого хлопця. Тому сьогодні ж купи мені ось це і ось це, і взагалі, зроби те, що я хочу “.

Шлюб, який тримається тільки на маніпуляціях і взаємній вигоді, навряд чи буде довговічним і щасливим.
Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Тест на сумісність

Начебто все чудово: у нього гарна і молода дружина, з якою не соромно вийти у світ, у неї – певний рівень доходу і стабільність. Але перш, ніж вступати в такі відносини, задайте собі питання: “Що мене приваблює в цьому чоловікові?” Зовнішні чинники на зразок матеріального достатку, популярності навряд чи послужать міцним фундаментом. Зате якщо:

 • Він цікавий вам як особистість.
 • Ви розумієте і приймаєте його таким, яким він є. Чи не сподіваєтеся його перевиховати або виправити.
 • У ньому є ті чоловічі якості, які ви хочете бачити в партнері.
 • Ви вмієте чути і розуміти один одного, знаходити компроміси.
 • У вас є спільні цілі та схожі погляди на життя – тоді вік не перешкода, і ви дійсно можете побудувати щасливі і гармонійні відносини.

І пам’ятайте: працювати над відносинами ви повинні разом – тільки тоді у вас вийде не гра в одні ворота, а дійсно міцна сім’я.

Джерело: https://fazarosta.com/raznica-v-vozraste-pochemu-mnogie-devushki-vybirajut-muzhchinu-postarshe/

Коли жінка вибирає чоловіка набагато старше: що це значить?

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Ще зі шкільних часів усі пам’ятають, що дівчатка розвиваються швидше хлопчиків фізіологічно і, як наслідок, психологічно. Поки однокласники ніяково смикають ровесниць за кіски і демонстративно спілкуються тільки між собою, добра половина дівчаток потопає в романтичних мріях про Серьожі з 11 «А». Ця тенденція зберігається приблизно до 23-25 ​​років: однолітки не дуже цікаві, і дівчата вибирають чоловіків старшого віку. Однак, коли різниця у віці складає 10, 15, а то і 20 років, причина криється вже не тільки в фізіології.

Ще Зигмунд Фрейд писав, що батьки стають прообразами партнерів, яких ми обираємо. Хлопчики закохуються в дівчат, схожих на маму, дівчинки – в чоловіків, схожих на тата.

Хочеться, щоб чоловік поруч став старшим товаришем або опікуном

Багато жінок інстинктивно шукають чоловіків старше себе, оскільки недоотримали в дитинстві батьківської любові, турботи і уваги. Варіантів багато, але, можливо, їм не говорили в дитинстві: «Я люблю тебе» або «Ти моя принцеса». А може, жінка росла в неповній сім’ї, де з якоїсь причини не було батька.

Ще одна сумна історія, коли фізично батько був, але емоційно його не було. Яскравий приклад – алкоголізм. На такого батька не можна спертися і отримати підтримку. У той момент, коли він найбільше потрібен, він іде в запій.

І дівчинка відчайдушно шукає любові, розуміння і турботи у інших і найчастіше не знаходить.

Коли жінка не досягла повної автономії від батьків, вона прагне повернутися в ці відносини. Їй страшно назавжди втратити зв’язок «батько-дитина».

У батьківському гнізді затишно і хочеться, щоб чоловік поруч став старшим товаришем або опікуном, який буде забезпечувати фінансово і допомагати морально.

Така жінка не може (а частіше не хоче) самостійно вирішувати фінансові питання і без підтримки відчуває себе незатишно. Вона дуже боїться самотності.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Дітям на несвідомому рівні передаються родові сценарії життя, які відтворюються з покоління в покоління. Яскравий приклад, коли всім жінкам в родині не щастить з чоловіками: п’ють, б’ють або грають в азартні ігри, але руки «золоті».

І жінки терплять, ростять дітей і передають цей сценарій дочкам. У таких випадках кажуть, що це «на роду написано». І якщо «на роду написано» чоловікові в парі бути старший за жінку, він, очевидно, піде з життя раніше.

І жінці потрібно буде впоратися з цією ситуацією, пережити її психологічно.

Чоловік вибирає жінку молодше себе теж неспроста.

Чоловік ревнує свою молоду і привабливу дружину

В основі таких відносин часто лежить нерівність, оскільки батько і дитина за визначенням нерівні.

Зворотним боком захищеності і комфорту стає домінування чоловіка, при якому жінці доводиться жертвувати власним «Я», засовувати його на задній план. Чоловік може розглядати жінку як матеріал, з якого він ліпить ідеальну партнерку.

Він може набридати постійними настановами і моралями. Вважаючи себе більш досвідченим і мудрим, буде одноосібно приймати важливі для обох рішення.

Ужитися з такою людиною дуже складно. Особливо якщо він ревнує свою молоду і привабливу дружину, в той час як сам стрімко старіє. Тоді до моралі додасться прагнення обмежити спілкування партнерки з однолітками.

У той же час зрілий чоловік – це надійний тил, за яким жінці добре з багатьох причин:

 • Матеріальна вигода. Фінансово відбувся чоловік – надійна опора для сім’ї, в якій жінка може займатися будинком, хобі та вихованням дітей, ні в чому не потребуючи.
 • Цікава особистість. Дорослий чоловік – людина, яка багато чого бачила і знає. Звичайно, з ним цікавіше, ніж з ровесником, який ще не визначився, хто він і що йому цікаво.
 • Емоційна підтримка і турбота. З віком чоловіки починають хоч трохи розуміти жінок або хоча б роблять вигляд. Уміють слухати і підтримувати у важку хвилину, з чим в молодих парах можуть бути труднощі.
 • Надійність. Зрілий чоловік вже «нагулявся», знає, чого хоче. З ним не страшно створювати сім’ю, на нього можна покластися.
 • Сексуальне життя. Досвідчений знає, як, скільки і чого хоче жінка, і не зациклений на своїх сексуальних успіхи.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

 • Різні цінності і інтереси. Партнери слухали в юності різну музику, читали різні книги, дивилися різні фільми. З одного боку, це може бути проблемою, з іншого, навпаки, підсилює інтерес один до одного.
 • Невтішне порівняння з попередніми дружинами і партнерками. Є ризик отримувати шпильки щодо кулінарних здібностей, навичок, умінь. Тут головне м’яко, але твердо дати зрозуміти, що ви – це ви. Те, до чого він звик, залишилося в минулому, з яким він сам вирішив розлучитися.
 • Небажання мати дітей. У нього є діти від попередніх шлюбів, і більше він не хоче. Він, що називається, «наївся» і хоче пожити в своє задоволення, тоді як молода жінка дозріла для сім’ї.
 • Дисгармонія в активності. Ідеальний вихідний для чоловіка – вдома на дивані, а партнерка скучила з гірських лиж. Тут важливо домовлятися, знаходити компроміси і проводити дозвілля як разом, так і окремо один від одного. Наприклад, один вихідний ви залишаєтеся вдома, другий проводите на природі, третій – чоловік лежить на дивані, а дружина їде з подругою кататися на лижах.

Якщо відносини, організовані за типом «батько-дитина», влаштовують обох, шанси на збереження пари високі. Важлива не різниця у віці як така, а скільки років кожному з партнерів.

З віком ми краще розуміємо, хто нам потрібен, вчимося будувати відносини, обговорювати проблеми, замість того, щоб грюкати дверима, і намагаємося поблажливіше ставитися до недоліків один одного.

Все залежить від емоційної зрілості кожного з партнерів і бажання бути разом, незважаючи на відмінності.

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

Ольга Кузнєцова – психолог шоу «Перезавантаження» на ТНТ (виходить щонеділі о 11:00), практикуючий психолог, автор YouTube каналу Зигмунд Тренд.

Джерело: http://www.psychologies.ru/standpoint/kogda-jenschina-vyibiraet-mujchinu-namnogo-starshe-chto-eto-znachit2/

Чоловік старше на 10, 15, 20 років: психологія, чи є майбутнє, плюси і мінуси

Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерівЩе близько пари століть тому укладення шлюбу, в якому між подружжям існувала значна різниця у віці, було звичайним явищем. Зараз же якщо чоловік старший за жінку більш ніж на десять років, то даму відразу ж починають підозрювати в меркантильності і користі.

Але чи так це насправді? Чому не всі дівчата прагнуть створити сім’ю зі своїми однолітками і чому з радістю «біжать в ЗАГС» з чоловіком набагато старше себе?

Чому жінок приваблюють чоловіки старшого віку

Всім відомо, що дівчатка дорослішають раніше хлопчиків і особливо в період пубертатного періоду їм не особливо цікаво спілкування з однолітками. Їм цікавіше спілкуватися з хлопцями постарше, поруч з ними вони відчувають себе впевненіше, але в той же час більш крихкими.

Читайте також:   Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Зверніть увагу

Психологи запевняють, що оптимальна різниця у віці між подружжям повинна складати близько 5-7 років, але досить часто можна зустріти пари, в яких чоловік старший за жінку на 10, 15, а то і 20 років.

Молоді дівчата при виборі потенційного чоловіка керуються такими факторами:

 • Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерівПочуття безпеки. Коли дівчина складається у відносинах з чоловіком старше себе, то вона відчуває себе більш захищеною. Увага і турбота відбувся чоловіки ідеально підійде дівчатам, які потребують опіки і жадають перекласти відповідальність за господарські питання на плечі чоловіка. Найчастіше у таких дівчат досить сильний емоційний зв’язок з батьками, тому вони і шукають собі супутника життя, який в якійсь мірі буде компенсувати недолік батьківського впливу.
 • Фінансова стабільність. Як правило, дорослі чоловіки вже домоглися успіху в кар’єрі, мають гідну матеріальну базу. Дівчині подобається отримувати подарунки і не піклуватися про те, на чому б ще заощадити, аби протриматися до чергової зарплати. Досить часто зрілі чоловіки не наполягають на тому, щоб обраниця займалася побудовою кар’єри. Вони готові балувати свою кохану і насолоджуватися домашнім затишком і ласкою з її боку.
 • Досвідченість партнера. Зрілий чоловік приваблює не тільки почуттям захищеності і матеріальним достатком, а й своєю досвідченістю. Він знає, як вирішити конфліктну ситуацію без нікому непотрібних істерик, здатний зрозуміти, що може порадувати або засмутити супутницю життя, більш вправний в ліжку і розуміє, що важливо не тільки самому отримати задоволення, але і вміти доставляти його своїй партнерці.
 • Суспільне становище. При створенні сім’ї з чоловіком старше себе, жінці не потрібно чекати, поки він побудує кар’єру, купить квартиру з машиною і побудує будинок, на відміну від молодого чоловіка, який ще на самому початку шляху свого становлення як самодостатнього чоловіка. Проведений чоловік має можливість забезпечувати всі потреби дружини і дітей, часто має певне положення в суспільстві і чітко знає, чого саме хоче ще домогтися. Так що молода дружина може спокійно займатися собою і дітьми, приділити час своїм захопленням, що не переживаючи про те, що сім’ї не буде вистачати коштів на існування.
 • Емоційна стабільність. Зрілі представники сильної статі впевнені в собі, знають, чого хочуть від відносин і які зусилля варто прикласти для створення міцної сім’ї. Їм не властиві перепади настрою і спонтанність суджень. Найчастіше вони вже мали досвід тривалих відносин або були одружені, тому мають уявлення про те, як правильно будувати відносини з коханою.

Чоловік старший за жінку: плюси і мінуси

Якщо до явних плюсів відносин з чоловіком старше себе можна віднести стабільність, досвід і матеріальний достаток, які безперечно привертають молодих жінок, то не варто забувати і до наявності деяких недоліків, які мають місце бути.

До таких мінусів можна віднести:

 • Інтенсивність інтимного життя. Зрілі чоловіки роблять ставку не на кількість статевих актів, а на їх якість. Вони краще розуміють, що потрібно зробити, щоб доставити жінці максимум задоволення в ліжку. Але з віком потреба в сексі у зрілого партнера проявляється все рідше і рідше, а жінці все також хочеться виру пристрасті. На тлі сексуальної незадоволеності можливе виникнення проблем у відносинах, які багато жінок вирішують за допомогою інтрижок на стороні.
 • Ревнощі. Цьому почуттю схильні практично всі пари, в яких чоловік помітно старший за дружину. Розуміючи, що він не молодіє з роками, зрілий коханий починає з деяким побоюванням ставитися до молодих приятелям своєї дружини. Він цілком може почати перевіряти особисту переписку подружжя, перевіряти її електронну пошту або, в разі сильних підозр в невірності влаштувати стеження.
 • Тиранія в стосунках. Якщо жінка виходить заміж за зрілого чоловіка, виходячи з корисливих цілей, то вона повинна розуміти, що одного разу він почне дорікати її зайвими витратами і невиправданими запитами. Якщо у нього буде поганий настрій, він може перестати стримуватися і вказати дружині, що вона повністю залежить від нього, що він годує її і одягає і вона повинна бути вдячна за це. І взагалі: він глава сім’ї і тому все буде саме так, як він скаже. У разі непокори чоловік може відібрати кредитку або перестати оплачувати її потреби, незважаючи на образи і сльози. Тому жінці краще потурбуватися наявністю власного джерела доходів.
 • Діти від попереднього шлюбу. Якщо чоловік раніше був одружений і має дітей від іншої жінки, то не варто забувати про те, що він буде підтримувати стосунки з колишньою сім’єю. Багато молодих дівчат починають влаштовувати скандали, дорікаючи партнера в надмірній увазі до колишньої дружини. Це свідомо шлях в нікуди. Варто не влаштовувати скандал, а постаратися налагодити дружні відносини з його дітьми і спокійніше ставитися до присутності на горизонті колишньої дружини.

важливо

Якщо ви сумніваєтеся, будувати чи ні відносини з чоловіком старше себе, то як слід обдумайте наявні плюси і мінуси. Чи готові ви змиритися з неминучими недоліками, заради можливості отримати можливі блага. У будь-якому випадку, в основі міцної сім’ї повинна стояти любов, а не жадоба наживи.

Чому зрілі чоловіки одружуються на молодих дівчат

Не тільки молода жінка бачить переваги в шлюбі зі зрілим чоловіком. Потенційний чоловік теж бачить в цих відносинах свої плюси.

 1. Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерівПо-перше, маючи стосунки з молоденькою дівчиною, чоловік у віці відчуває себе впевненіше і помітно молодше. По суті, він відчуває ілюзію приходу другої молодості. В результаті він починає більше уваги приділяти власній зовнішності, щоб відповідати своїй коханій.
 2. По-друге, зрілий представник сильної статі насолоджується заздрістю з боку своїх приятелів. Мати відносини з молодою вродливою дівчиною – це якийсь показник престижу для відбувся чоловіки.
 3. По-третє, чоловік старшого віку, створюючи союз з молодою жінкою, намагається переконати себе в тому, що у нього ще все життя попереду. В тому числі, він намагається зачарувати партнерку своїм сексуальним досвідом. Тим більше молода обраниця буде більш розкріпачена в ліжку і поруч з упевненим в собі чоловіком швидше погодитися на різні еротичні експерименти.

Джерело: https://blizosti.net/pochemu-zhenshhiny-vybirajut-muzhchin-starshe-sebja/

Чому жінки вибирають чоловіків старше себе

 • Володимир Мананников
 • Солідна різниця у віці у подружжя часто викликає суспільний осуд.
 • Навколишні відразу вбачають в цьому корисливий інтерес ( «Вийшла заміж за гроші») або психологічну неповноцінність (наприклад, едипів комплекс).
 • Нерівний шлюб – це вдалий вибір для багатьох жінок або ж відхилення від норми?

Навіщо вибирати чоловіка постарше

Багато молодих дівчат віддадуть перевагу «зеленому» ровеснику чоловіка набагато старше себе. Це абсолютно нормально в юному віці. Психологи пояснюють тягу до дорослого партнеру декількома причинами:

1. Дівчата формуються раніше, ніж юнаки – в сексуальному плані . У 18 років вони бувають готові до серйозних стосунків, чого не варто чекати від їхніх ровесників сильної статі.

Така панночка згодна запропонувати свою молодість того, хто оцінить її сповна, нехай навіть буде старше на 10 років.

2. Фігура батька грає важливу роль . Не секрет, що дівчатка підсвідомо шукають когось, хто схожий на обожнюваного батька. Вони проявляють інтерес до вчителів, сусідам, батьковим колегам і друзям.

Багато професорів, до речі, зовсім не проти закрутити роман з апетитною студенткою. Навіть якщо такий зв’язок не привела до шлюбу, дівчина може запам’ятати позитивний досвід і надалі тягнутися до супутників постарше.

3. Матеріальна сторона теж значима . Дама мріє, щоб її оточили романтикою – дарували букети, катали на автомобілі, водили в ресторани, обдаровували духами і косметикою. Чи бідний студент зможе потягнути подібні запити.

4. Досвід чоловіки старшого віку привертає . Наявність цілого ряду коханок в минулому, багатий внутрішній світ, освіченість, мудрість, впевненість, надійність, самостійність, цілеспрямованість, сексуальна грамотність, розуміння жіночих потреб …

У дорослому чоловікові є багато того, чого не знайти в юному хлопчину. Все це притягує і наділяє джентльмена особливим шармом.

Сучасна молодь і до 25 років не знає, ким хоче стати. Хлопці не вміють заробляти, економити і грамотно розподіляти витрати. Вони мріють тусуватися з друзями, подорожувати і заводити швидкоплинні романи.

Дівчина в цьому віці вже готова будувати сім’ю, народжувати дітей, оформляти іпотеку, але чи зможе її обранець подарувати їй стабільність?

Зрілі погляди на життя, адекватне ставлення до потомства і фінансова забезпеченість залучають в чоловіках постарше.

Іноді люди не відчувають себе на той вік, який записаний в паспорті. Чоловік в 45 років може виглядати на 30, він сповнений сил, енергійний, веселий і молодий душею.

А двадцятирічна дівчина, в свою чергу, досить зріла, щоб мріяти не про дискотеки, а про продовження роду.

Вона з радістю господарює, в’яже коханому светри і розмовляє зі свекрухою на філософські теми. Така пара, незважаючи на різницю у віці, живе гармонійно і не нудно.

Різниця у віці у подружжя: основні причини

Щоб скласти повний перелік причин, за якими дівчата роблять ставку на старше покоління, додамо кілька слів про комплекс Електри, сексуальної незадоволеності і жіночої меркантильності.

1) Якщо занурюватися глибше в психологічне підгрунтя, то можна дізнатися про комплекс Електри . Саме він стає популярною причиною, чому жінки вибирають чоловіків старше себе.

Справа в тому, що вони не тільки хочуть, щоб обранець нагадував їм батька. Вони бажають грати роль дочки, щоб чоловік був і покровителем, і спонсором, і вихователем, і захисником в одному флаконі. Одним словом, «татком».

2) Якісний секс . Припустимо, дівчина в 19 років ще не дуже розпещена ласками. Але навіть вона розуміє, що стрімкий, «скорострільний», недосвідчений, метушливий студент коли-небудь стане краще.

Коли подорослішає, він навчиться доставляти жінкам задоволення і забуде про юнацький егоїзм і поспіх.

Але чи хоче вона чекати десять років, наставляти, просвіщати і ставати «кроликом для дослідів»? Куди простіше завести зрілого коханця і насолоджуватися життям зараз.

3) Не варто виключати і іншу часту причину: бажання прийти на все готове . У цьому часто дорікають юних дів, що спокушають батьків сімейств і інших «одружених». Тут сходиться два вектора.

Чоловік, який вступив в епоху кризи середнього віку, починає шукати свіжість і натхнення на стороні. Йому хочеться бути цікавим, сильним, молодим і бажаним, своєрідним героєм жіночих мрій.

 1. А панночка дозріває в своєму рішенні дістати цінний екземпляр і не витрачати сили на плекання якогось молодика.
 2. Вважається, що генеральськими дружинами стають вірні і терплячі нареченої простих солдатів.
 3. Але тільки вдумайтеся: щоб вивести свого ровесника на рівень бізнесмена середньої руки, накопичити на будинок, машину і подорожі, доведеться витратити тонни енергії!
 4. У випадку зі зрілим партнером є можливість отримати все і відразу, не набиваючи гулі про «рай в курені».

Тому меркантильність, нехай навіть підсвідома, в такому виборі присутня. З іншого боку, багато діви погоджуються на шлюб з дорослою людиною, у якого на плечах аліменти, борг по іпотеці, кілька кредитів і роль «вихідного тата».

Тут вже в голову приходить тільки одне слово – Любов.

Джерело: https://dobro.pw/pochemu-zhenshhiny-vybirayut-muzhchin-starshe-sebya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *