Чоловік-стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Зміст приховати

Відкриває календарну зиму знак зодіаку Стрілець. Чоловіки, народжені в цей час, є істинними втіленнями мужності і галантності. Чоловік-Стрілець завжди оточений представницями прекрасної статі, проте супутницю життя вибирає довго і дуже скрупульозно.

Чоловік-Стрілець – характеристика

Третім представником вогненної стихії і дев’ятим знаком гороскопу є Стрілець. Сонце знаходиться в відповідному секторі екліптики (між 240 ° і 270 °) з 23 листопада по 21 грудня.

Це відкладає свій відбиток на характер і долю народжених в цей період. Знак Стрілець хоч і належить до стихії Вогню, але не є її відкритим представником, як Овен або Лев.

Цей знак швидше уособлює прихований внутрішній вогонь, готовий спалахнути в будь-який момент за певних обставин.

Чоловік-Стрілець, чия характеристика знака побудована на величезному запасі енергії, внутрішньої привабливості і харизмі, завжди виділяється з натовпу. Йому завжди будуть раді в будь-якому суспільстві. Особливо полонять чарами жінки.

Гороскоп обіцяє таким чоловікам велику кількість любовних романів, проте дружину їм вибирати доводиться дуже ретельно. У сімейному житті з такою людиною непросто, якщо не знати підхід до серця і розуму обранця.

Характер чоловіка-Стрільця

Якщо чоловік-Стрілець за знаком зодіаку, то його характер можна описати таким чином:

 1. Це відкритий, добрий, оптимістичний і доброзичливий чоловік. З ним приємно спілкуватися, адже він вміє дуже цікаво розповідати самі повсякденні історії, і проводити час в колі однодумців.
 2. Не дивлячись на вміння легко налагоджувати контакти, чоловік-Стрілець відрізняється якоїсь брутальністю і прямолінійністю в спілкуванні. Однак цю рису можна розглядати і з позитивного боку, адже він не схильний до інтриг і пліток. Від цього чоловіки ніколи не отримати «ніж у спину».
 3. Стрілець – це динамічний і рухливий знак з невичерпним запасом енергії. Він завжди або діє, або планує зробити що-небудь. Зупинки можливі тільки для того, щоб поділитися з оточуючими своїм успіхом.
 4. Гороскоп обіцяє таким чоловікам постійне везіння, від чого їх часто називають улюбленцями долі.
 5. Чоловік-Стрілець дуже дорожить своєю свободою і незалежністю, тому будь-які обмеження, будь то узи шлюбу або жорсткі ділові контракти, викликають у нього неприховане роздратування. Адже в такому разі свої плани він повинен коригувати під потреби інших людей.

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Чоловік-Стрілець в роботі

Після прочитання загальної характеристика гороскопу, багато хто намагається дізнатися які вони, чоловіки-Стрільці, в роботі і бізнесі. Невичерпна енергія і волелюбність панують над представниками знака і в діловій сфері:

 1. Такі особистості не виносять жорсткого тиску начальства, від чого прагнуть самі зайняти керівні посади або відкрити власний бізнес. Природне везіння допомагає їм в будь-яких прагненнях і починаннях.
 2. Начальники-Стрільці добре ладнають з підлеглими, завжди вітаючи нові ідеї і обговорюючи прийдешні плани компанії.
 3. Якщо все ж Стрілець займає підпорядковану посаду, то буде прагнути до постійних важливим відряджень і масштабних проектів, в здійсненні яких завжди буде домагатися успіху. Монотонна рутинна робота знаку швидко набридне.

Чоловік-Стрілець – професії

Ще в дитинстві маленький Стрілець починає будувати свої плани на майбутнє і прагне отримати престижну професію, яка приносить хороший дохід. Гострий розум, честолюбство і динамічність допомагають чоловікам-Стрільцям легко отримувати нові знання і освоювати складні дисципліни. Незалежно від обраного роду діяльності, чоловік-Стрілець стане начальником в майбутньому, особливо в таких сферах:

 1. Професіях, пов’язаних з ризиком: військовий, пожежний, поліцейський, рятувальник.
 2. Юриспруденції, будь то адвокатура або слідчий комітет.
 3. Промисловості, особливо в якій є місце новим дослідженням і експедиціям.
 4. Мистецтві, наприклад, акторська майстерність, створення музики або картин.

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Чоловік-Стрілець в любові

Природна чарівність, динамізм і наполегливість роблять чоловіка-Стрільця справжнім магнітом для протилежної статі. Він із задоволенням купається в цьому уваги і в будь-якому колективі виділяє дівчину, з якою починає активно фліртувати. У жіночому суспільстві продуктивність знака завжди підвищується, адже він підживлюється енергією від постійної уваги до своєї персони.

Чоловік-Стрілець у відносинах завжди першим проявляє ініціативу, напористий і прямолінійний, ніж відсуває на другий план всіх інших претендентів на серце дівчини. Природний вогонь штовхає його на завоювання нових любовних вершин незалежно від наявних перешкод. Однак тільки йому варто домогтися свого, як почуття до жінки остигають, і він може почати шукати новий об’єкт обожнювання.

Чоловік-Стрілець – які жінки йому подобаються?

Жодна дівчина, потрапивши під чарівність знака, намагалася дізнатися, як закохати в себе чоловіка-Стрільця. Таким натурам подобаються:

 1. Яскраві жінки, які люблять себе і дбають про свій зовнішній вигляд.
 2. При цьому красуня повинна володіти активною життєвою позицією, щоб супроводжувати обранця в його пошуках пригод і підкорення вершин.
 3. Дівчата з багатим внутрішнім світом і широким діапазоном інтересів для підтримки бесіди з обранцем на найрізноманітніші теми.
 4. Ще однією важливою рисою характеру є гарне почуття гумору. Прямолінійність і деяка грубість чоловіка-Стрільця можуть легко поранити або образити недовірливих осіб. Багато його репліки не варто сприймати всерйоз, а краще переводити в жарт.

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Чоловік-Стрілець – як зрозуміти, що він закоханий?

Розуміючи дуже змінну величину того, як любить чоловік-Стрілець, варто звертати увагу на такі ознаки щирої закоханості такого хлопця:

 1. З об’єктом обожнювання чоловік стає надзвичайно балакучий. Він розповідає масу цікавих історій, намагаючись розсмішити дівчину. Ділиться з нею своїми планами і потаємними таємницями, які варто дбайливо зберігати.
 2. Не тільки своїми розповідями, зайнятий закоханий Стрілець. Він намагається поставити улюбленої масу питань, щоб з’ясувати всі її переваги і бажання.
 3. Ініціативу чоловік-Стрілець спочатку проявляє рідко, чекаючи від обраниці відповідь симпатії.
 4. Перші місяці після знайомства чоловік робить масу красивих вчинків, перетворюючи цукерково-букетний період в справжню казку.
 5. Ще однією ознакою справжньої закоханості є зміна своїх планів. Якщо чоловік-Стрілець відмовляється йти на футбол з друзями замість того, щоб побути з коханою дівчиною, то це говорить багато про що.

Як завоювати чоловіка-Стрільця?

Астрологи, знаючи особливості психотипу знака, рекомендують дотримуватися наступних порад, як домогтися чоловіка-Стрільця:

 1. Яскрава і доглянута зовнішність, стильний одяг неодмінно привернуть увагу чоловіки.
 2. Стрільці звертають увагу і на життєрадісність, чарівність і почуття гумору представниць протилежної статі.
 3. У радах про те, як зрозуміти чоловіка-Стрільця, неодмінно значиться така собі супергеройський сутність знака. Він не зможе пройти мимо труднощів дівчата або несправедливою ситуацію. Такі хлопці завжди прийдуть на допомогу і врятують слабку дівчину з біди.
 4. Після знайомства юнаки цінують цікаве і довірче спілкування з жінкою, адже часом духовний контакт для них цінніше тілесного.

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Внутрішня свобода в характеристиці знака чоловіки-Стрільця в любові робить його вкрай незалежним. Тобто він не терпить обмеження своїх свобод в догоду інтересам обраниці. Не виносить, коли його намагаються «прив’язати до себе». За тими ж принципами Стрілець відноситься і до обраниці.

Він не буде влаштовувати безпричинні сцени ревнощів «до кожного стовпа». Він високо цінує свободу дівчини і довіряє партнерці. Приводом для ревнощів можуть стати тільки дуже вагомі причини.

Однак, отримавши докази зради, Стрілець відразу ж розірве відносини, тому що не терпить будь-якого зради.

Як повернути чоловіка-Стрільця?

Після сварки або розставання важливо знати, як правильно вести себе з чоловіком-Стрільцем. Відхідливість і природне почуття справедливості не дозволяють йому довго сердитися. Однак, перш ніж намагатися повернути обранця, важливо зрозуміти причину сварки. Стрільці не терплять:

 1. Зрад і необґрунтованих ревнощів в свою сторону.
 2. Лицемірства, обману і несправедливості.
 3. Зневажливого ставлення до своєї персони.

Після з’ясування причини розладу, можна виправити свою стратегію поведінки для вибудовування щасливих відносин за наступним алгоритмом:

 1. Зайнятися собою і своїм зовнішнім виглядом. Звернути на себе увагу заново.
 2. Відверто поговорити з обранцем, попросити вибачення в разі своєї провини.
 3. Забезпечити коханому належний рівень свободи і домашній затишок.
 4. Розділити захоплення та хобі партнера для того, щоб були спільні «точки дотику».

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Чоловік-Стрілець в ліжку

Те, що чоловік-Стрілець непостійний у відносинах і любові, можна пояснити природного сексуальністю знака:

 1. Такі хлопці пристрасні і ненаситні. Вони здатні займатися сексом кілька разів на день. Деякі мають не одну, а відразу кілька партнерок.
 2. Стрільці не стануть довго домагатися недотрогу або схиляти дівчину до чогось неприйнятного для неї. Швидше знайдуть більш чуйну партнерку, яка з радістю розділить його ложе.
 3. Такі чоловіки завжди готові пробувати щось нове, будь то поза, місце або іграшка. Їм не подобається біль або незручність партнерки. Чи не виносять вони і монотонності і одноманітності в ліжку.
 4. Чоловіки-Стрільці цінують не тільки саме злягання, але і процес підготовки до нього: побачення, попередні ласки.
 5. Сам статевий акт часто не триває довго, що може засмутити дівчину. Однак хлопець швидко відновлюється і готовий до нових перемог в сексі.

Ерогенні зони чоловіка-Стрільця

Заводиться чоловік знака Стрілець з пів обороту, проте є особливі зони на його тілі, дотики до яких доставляють особливе задоволення:

 1. Спина . Будь-масаж із застосуванням масел і масажерів буде дуже приємний вогненному партнеру. Навіть легкі погладжування і розслаблюють і збуджують його одночасно.
 2. Сідниці . Не всі чоловіки зізнаються, що торкання «п’ятої точки» їм приємні. Під час прелюдій вони не будуть проти ляпасів, легких покусувань і пощипування сідниць.
 3. Внутрішня сторона стегон . Легке погладжування руками коханої жінки цієї зони моментально призведе чоловіка-Стрільця в стан «бойової готовності».
 4. Статеві органи . Ця зона вкрай чутлива, особливо до оральним і мануальним пестощів.

Чоловік-Стрілець – сумісність

При створенні союзу краще дізнатися у зірок, який знак зодіаку підходить чоловікові-Стрільця. Адже з деякими з них щасливий шлюб точно не вдасться:

 1. З вогненними знаками: Львом, іншим Стрільцем і Овном зірки обіцяють гармонійний і наповнений фарбами і подіями союз. Не виключені і сварки, конфлікти на грунті впертості і лідерства обох партнерів.
 2. Водна стихія, в яку входять Рак, Скорпіон і Риби, накладає свій відбиток на відносини. З такими партнерками у чоловіка-Стрільця будуть занадто різні інтереси і погляди на життя. Вони можуть зацікавити один одного, закрутити роман і розійтися. Такий союз рідко триває довго.
 3. Повітря, до якого відносяться Водолій, Близнюки і Терези, відмінно доповнюють вогненну сутність Стрільця. Така пара має високі шанси на створення гармонійного союзу.
 4. З дівчиною Козерогом, Тельцем або Дівою чоловік-Стрілець буде жити як ніби в різних світах з різним темпераментом і інтересами. Сильна любов допоможуть їм створити міцний шлюб, в якому у кожного з подружжя буде своя роль.

Камінь чоловіки-Стрільця

Щоб повною мірою відчує прихильність фортуни і захиститися від дії недругів, гороскоп наказує чоловікові-Стрільця завжди носити або возити з собою один з каменів-оберегів:

 1. Кварц для врівноваження своєї енергетики і зниження уразливості.
 2. Онікс як оберіг від брехні і зради, ранньої смерті.
 3. Топаз для гармонізації сімейних відносин і успіху в бізнесі.
 4. Сапфір для удачі у всіх починаннях.
 5. Смарагд , позитивно впливає на пам’ять і розумову діяльність.
 6. Рубін для наповнення енергією, за допомогою якої можна сміливо підкорювати нові вершини.
 7. Хризоліт, бірюзу і турмалін для зміцнення здоров’я і пошуку другої половини.

Читайте також:   Привітання з днем народження дівчині: ідеї, вірші і проза

Відомі чоловіки-Стрільці

Азарт, невгамовна енергія і небувале везіння гарантують, що серед знаменитостей чоловіки-Стрільці зовсім не рідкість. Під цим знаком народилися такі видатні особистості зі світовим ім’ям, як:

 • Олександр Солженіцин;
 • Йосип Сталін;
 • Уїнстон Черчілль;
 • Георгій Жуков;
 • Юрій Нікулін;
 • Брюс Лі;
 • Бред Пітт;
 • Іен Сомерхолдер;
 • Бен Стіллер;
 • Олександр Кержаков;
 • Тіль Швайгер;
 • Еммануель Макрон.

Джерело: https://womanadvice.ru/muzhchina-strelec-harakteristika-svoystvennye-cherty-v-rabote-v-otnosheniyah-i-posteli

Чоловік-стрілець: Як зрозуміти, що він закоханий по-справжньому, як він себе веде, поведінка

Якщо кандидатом на серце прекрасної дами стає чоловік-Стрілець, як зрозуміти, що він закоханий?

Багато що в поведінці залежить від рис характеру, попереднього досвіду, віку обранця, соціального статусу, але деякі паралелі ідентичні для представників цього знака.

Характеристика чоловіки-Стрільця в любові, шлюбі і ліжку

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темпераментСвіт для Стрільців – гра з купою квестів

Люди, народжені під знаком Стрільця, відрізняються жвавістю, рухливістю, умінням дивитися на все оптимістично. Мислять глобально, на дрібних деталях не зациклюються.

Світ для них – гра з купою квестів , несподіваних поворотів, вони щиро насолоджуються процесом її проходження. Відкрито до нових віянь долі, охоче заводять нові знайомства. Не варто вважати їх поверхневими, недалекими. Стрільці – прекрасні аналітики, схильні до філософії.

Любовні питання такий чоловік вирішує швидко, каже прямо про почуття, бажання.

При наявності негативного минулого досвіду з’являється обережність: брехати не стане, але і з зізнаннями напереваги попереду полку не помчить. Буде придивлятися, вивчати, оцінювати. Не терпить нудьги, втрачає інтерес до жінки, якщо вона перестає розвиватися. Романтичний.

Основні риси:

 • тяга до незвіданого;
 • пристрасть до подорожей, рухомого відпочинку;
 • потреба в широкому колі знайомих, постійному спілкуванні з новими людьми;
 • прагнення до піднесеним відносин;
 • жінка для них – джерело натхнення.

Стрілець цінує особисту свободу, вибірковий у відносинах. Довгострокові союзи створює, зрозумівши, що зустрів супутницю, повністю розуміє, що розділяє його світогляд, інтереси, пристрасті.

У сексі уважний, цінує тілесне задоволення, готовий щедро дарувати насолоду і приймати його. Естет, чітких пристрастей не має, відкритий до експериментів.

Як зрозуміти, що чоловік-Стрілець закоханий по-справжньому, поведінку

Почне процес завоювання зі словесної атаки. Потік цікавих розповідей, байок, кумедних жартів буде лити нескінченним потоком, забезпечуючи об’єкту симпатії прекрасний настрій.

Їй залишиться тільки правильно реагувати (сміятися і захоплено слухати). З почуттям сміхота у Стрільця повний порядок, імітувати захоплення не доведеться.

Любить сам послухати жінку, задає безліч питань, що дозволяють дізнатися її характер, захоплення, уподобання, цінності. Ревнивий, постійно тримає обраницю в поле зору, будинку або наодинці регулярно кидає швидкоплинні погляди.

Доглядає красиво: дарує квіти і милі презенти, запрошує в цікаві місця, каже компліменти, надсилає повідомлення в соціальних мережах, месенджерах. Регулярно підтримує зв’язок, телефонує, не пропадає без об’єктивних причин. Готовий на компроміси при розбіжності планів, бажань на вечір. Інтересу до обраної персони не приховує.

Закоханий чоловік-Стрілець: 3 яскраво виражених ознаки

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темпераментЛюбить сам послухати жінку, задає безліч питань, що дозволяють дізнатися її характер, захоплення, уподобання, цінності

Для гострого періоду закоханості характерні наступні «симптоми»:

 1. Він стає ще більш активним і діяльним. У всьому. Здається, що у нього в добі більше часу. Нові проекти, спортивний зал, курси, хобі – вир подій. Чоловік літає на крилах почуття, віддаючись йому повністю, черпаючи в ньому енергію, натхнення, ентузіазм.
 2. Явно демонструє свої почуття. Стрільці не з тих, хто буде критися, ховатися. Вони всіляко виділяють обраницю із загальної маси знайомих, колег, приятельок.
 3. Цікавиться всім, що стосується дівчини. Йому важливо знати, що вона любить, як вважає за краще проводити вільний час, які у неї хобі та т. Д.

Важливо! Якщо після ночі любові відносини продовжилися, у них є майбутнє. Секс для Стрільців має ключове значення. Якщо партнерка сподобалася в ліжку, її шанси завоювати чоловіка дуже високі.

Як зрозуміти, що чоловік-Стрілець закоханий, але приховує свої почуття

Цьому знаку не властиво ховати почуття, Стрілець висловлює їх просто, природно, без зайвого пафосу.

Але це станеться не раніше, ніж він ретельно стежить, збере необхідну інформацію, переконатися в її достовірності, все ретельно проаналізує і зробить висновок: «Вона!».

До цього показником прихованого інтересу може служити унікальна здатність в упор не помічати дівчину. Сплутати це з чимось іншим неможливо. Так показово, демонстративно все відбувається.

Як звернути на себе його увагу, закохати, зачарувати і завоювати?

Вогненні знаки – «понторезов», люблять оточувати себе гарними, статусними, недоступними більшості речами. Тим же принципом керуються у виборі дівчини. Те, що доступно кожному, їх не цікавить, потрібен ексклюзив.

Стрільця привертає:

 1. Незвичайна зовнішність. Цікава стрижка, особливий стиль одягу, акцент або особливість вимови не залишать хлопця байдужим.
 2. Неабиякий інтелект. Начитаність, грамотна мова, листування з усіма правилами орфографії, пунктуації, глибокі знання в якій-небудь галузі.
 3. Самодостатність. Уміння розважатися самостійно, але при цьому бути відкритою для спілкування.
 4. Визнання чоловіка авторитетом , легке благоговіння.

Часто Стрільці закохуються в тих, хто має з ними схожі способи відпочинку, розділяє їх інтереси. Це відразу створює у них картинку спорідненої душі.

Які жінки подобаються представнику цього знака

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темпераментЇм подобаються товариські особи

Певного зовнішнього типажу для стрільців не існує. Важливо, щоб обраниця була доглянута, одягнена з родзинкою, пахла цікавим ненав’язливим ароматом. Цінують дам, які люблять себе. Окремий бонус тим, хто стежить за тілом, відвідує спортивні зали, косметолога, але без фанатизму.

Люблять захоплених . Буде це професія, хобі, вивчення іноземних мов, катання на велосипеді або розведення канадських сфінксів – питання другорядне.

Їм подобаються товариські особи. Погомоніти Стрільці і самі люблять, слухати їх потрібно з захопленим поглядом і відкритим ротом. В деякі моменти беруть паузу (водички попити), тоді на трибуну повинна зійти жінка з ораторськими здібностями. Вони оцінять.

Легкі на підйом, вони того ж бажають бачити в другій половинці, терпіти не можуть просити, вмовляти сходити на захід, пікнік .

Щиро ображаються відмови, це ж так цікаво . Як і всі представники сильної статі хочуть, щоб кохана була охайною, добре готувала, містила в чистоті будинок, але не грузнути в побуті з верхівкою. Досить простоти і обов’язкового мінімуму. З метою задоволення вишуканим блюдом скоріше віддадуть перевагу ресторан.

Як не злякати чоловіка? Чому чоловік-Стрілець пропадає, йде

Знак вкрай волелюбний. Навіть перебуваючи у відносинах з потенційною або відбулася дружиною, активно знайомляться, спілкуються з протилежною статтю, не бачачи в тому особливої ​​проблеми.

Рішення про статус відносин, тим більше про офіційну реєстрацію, приймають самостійно, тиску не терплять. Шантаж, погрози, сльози в цьому питанні тільки погіршать справу. Отримає бажане партнерка, яка готова спокійно почекати.

Самі ревниві до нестями. Будь-який натяк на хитке становище, наявність конкурентів доводить партнера цього зодіаку до сказу. Власники, сприймають все категорично.

Спілкування з дівчиною не повинно бути багато, краще іноді створювати легкий голод до своєї персони , пояснюючи його тим, наприклад, що у канадських сфінксів поповнення, не можна кидати тварин без нагляду в відповідальний момент. Така ситуація його засмутить, але не розсердить.

Якщо він тебе розлюбив, як він себе веде

До легких романів Стрілець відноситься відповідно. Бачачи, що сила тяжіння з обох сторін не надто велика, легко оголосить про те, що варто залишитися друзями, і дійсно залишиться таким.

Йому можна буде зателефонувати для необтяжливою бесіди або з проханням допомогти там, де це не зажадає істотних тимчасових або фінансових витрат. Молоді люди часто зникають зовсім без пояснень з надією, що колишня пасія сама здогадається про завершення відносин.

Якщо почуття були глибокими, буде тягнути гуму: пропадати на роботі до ночі, їхати в регулярні відрядження, допомагати друзям в гаражі та ін.

Починає закидати дівчині ідеї: «Ти зі мною нещаслива», «Тобі потрібен інший чоловік», «Яне можу дати тобі те, що ти хочеш». Всіляко демонструє свою неспроможність у важливих для неї моментах, наприклад, неготовність до шлюбу, народження дітей. Тим самим він дає їй зрозуміти, що пора йти, а собі – час налаштуватися на це.

висновок

Стрільці вміють зачарувати, показати свої кращі сторони, переконати обраницю в її особливості. Вони дійсно швидко і яскраво закохуються.

Вбити відносини здатна нудьга. Знаючи про цю особливість, бажано регулярно розфарбовувати спільне дозвілля в яскраві кольори. Тоді зберегти любов вийде довго.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/znaki-zodiaka-v-lyubvi/muzcina-strelec-kak-ponat-cto-on-vlublen.html

Закоханий чоловік-Стрілець: його поведінка і як йому сподобатися

Стрільці відрізняються імпульсивною і веселим, але прямолінійним характером. Маючи заступництво планети Юпітер, вони просто приречені на успіх, в тому числі і у представників протилежної статі.

Чоловік-Стрілець – це пристрасний ідеаліст, який здатний розгледіти зірки крізь густу пелену хмар. Він не тільки ставить, здавалося б, недосяжні цілі, але і чітко знає, як їх досягти.

Талант стратега Стрілець майстерно застосовує і в стосунках з жінками.

Представниць прекрасної статі приваблює в ньому дитяча безпосередність, невичерпний оптимізм, невгамовність і бурхлива фантазія. З такою людиною ніколи не буває нудно. Це чоловік-свято. Навіть невдалі стосунки зі Стрільцем залишають в жіночій душі незгладимий слід і найяскравіші спогади.

Псіхопортрет чоловіки-Стрільця

Це щедрий і великодушний людина, що жадає пригод і свіжих емоцій. Але він зовсім не легковажний.

Типовий Стрілець має величезні амбіції, не втомлюється вчитися і вдосконалюватися, ретельно складає плани по досягненню найсміливіших задумів. Він володіє високим інтелектом і прекрасним почуттям гумору.

Жарти і позитивні життєвий настрій допомагають Стрільця долати будь-які труднощі і побутові проблеми.

Чоловіки цього знаку не мають звички робити з «мухи слона». Спілкуватися з ними легко і приємно.

Вони цікаві співрозмовники і всебічно розвинені особистості, з легкістю заводять нових друзів і налагоджують необхідні зв’язки. Стрілець має знайомих практично скрізь.

Однак його справжніх друзів можна порахувати на пальцях. Друга половинка цілком може стати таким другом, якщо знайде до Стрільця правильний підхід.

Головний мінус чоловіків цього зодіакального символу – прямолінійність. Іноді здається, що їм і зовсім не властиве почуття такту. Стрілець вважає за краще говорити правду в обличчя, а не ходити коло та навколо. Він ні в якому разі не хоче нікого образити, навпаки, його мета – зробити людину краще, вказавши на його недоліки.

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Які жінки подобаються чоловікам-Стрільцям?

Звернути на себе увагу Стрільця не так важко, як утримати його поруч. Такий чоловік занадто цінує свою свободу, щоб витрачати свою енергію і час на нездорові відносини. Любовний союз Стрілець будує на чесності та довірі. Він не виносить монотонних і нудних відносин, а й брехні і зради не сприймає. Подруга Стрільця повинна володіти такими якостями:

 • відкритість;
 • життєрадісність;
 • вірність;
 • доброта;
 • вміння прощати;
 • меткий розум;
 • почуття гумору.

Читайте також:   Як правильно спілкуватися з дівчиною: теми для розмови, помилки

Чоловікові-Стрільця потрібна не просто господиня і коханка, але і розуміє друг, який здатний розділити його невтомну спрагу до життя. Його супутниця повинна встигати за його швидким життєвим темпом: вести активний спосіб життя, займатися спортом, подорожувати, пізнавати світ і розвиватися.

Чоловікові-Стрільця незатишно поряд з «правильними» консервативно вихованими дівчатами з купою комплексів. Він віддає перевагу жінкам з демократичним світоглядом.

Для типового Стрільця не має значення минуле його подруги, кількість колишніх бойфрендів і невдалий досвід у відносинах. Він живе тільки сьогоденням і вміє радіти життю. Але це не означає, що Стрільця може зачарувати будь-яка.

Багато представників цього знака досить розбірливі у виборі супутниці життя, адже для них важливо поєднання розуму, талантів і краси.

Як зрозуміти, що ти потрібна чоловікові-Стрільцеві?

Поведінка закоханого людини змінюється, і Стрілець тут не виняток. Чоловіки цього знака вміють контролювати почуття і інстинкти, і все ж приховати пристрасть не так просто.

Оскільки Стрілець належить до стихії вогню, любов буквально спопеляє його зсередини. Йому важко випробувати платонічні почуття і бути шляхетним лицарем, який задовольняється тільки ніжним поглядом дами серця.

Духовна і тілесна любов для нього нерозривні.

Ознаки закоханого Стрільця можуть бути суперечливими. Він прямолінійний людина але, тим не менш, його поведінка не завжди логічно.

Якщо Стрілець надає всілякі знаки уваги, допомагає дівчині по дрібницях, обсипає її компліментами і без кінця розважає кумедними історіями і анекдотами, то це ще не означає, що він по вуха закоханий.

Зазвичай станься наоброт – закоханий чоловік-Стрілець відсторонюється, вдає, що не помічає об’єкт своєї любові. Він може почати нервувати і голосно говорити в присутності коханої, або ж мовчати, заступивши в комп’ютер.

Байдужість і холодність – ось вірні ознаки того, що чоловік-Стрілець відчуває почуття. Подібна поведінка пояснюється тим, що він дуже боїться втратити свободу. З дівчатами-друзями Стрілець зазвичай так себе не веде. Він завжди веселий, уважний і комунікабельний.

Поведінка чоловіка-Стрільця з жінками

Часто дівчатам досить важко зрозуміти, як поводиться закоханий чоловік-Стрілець, адже його вчинки не завжди логічні. Навіть якщо він вважає свою дівчину богинею, то все одно буде бажати домінувати над нею.

Стрільця не важко завоювати будь-яку вподобану йому жінку, але він не з тих, хто буде бігати і принижуватися. Він буде дивувати кохану незвичайними подарунками та сюрпризами, химерними, але благородними вчинками.

Перед його чарівністю і винахідливістю дійсно важко встояти.

Якщо Стрілець запросить панночку на побачення, то воно, швидше за все, буде проходити в незвичайній обстановці – в руїнах старого замку, на палубі теплохода або на скелястому березі. Романтика Стрільця завжди оригінальна, він сповнений ідей і охоче ділиться ними зі своєю другою половинкою.

Чоловік-Стрілець в ліжку: поведінка, відношення, темперамент

Закоханого Стрільця буває дуже важко розкусити. Дівчата ламають голову над питанням: чи щиро він любить або просто розважається? Типовий Стрілець неперевершений в ліжку, любить сміливі сексуальні експерименти.

Чоловіки цього сузір’я цінують в жінці особистість і поважають її особистий простір. Однак вони досить самозакохані і егоцентричні, постійно потребують похвали і обожнювання. Чоловікові-Стрільцеві важливо чути від дівчини, що він для неї найкращий. Він обожнює компліменти і жіночу турботу. Як і всі чоловіки, Стрілець іноді поводиться, як дитина.

Чоловік-Стрілець у відносинах

Така людина все життя шукає досконалість в собі і в навколишньому світі. Багато Стрільці в пошуках ідеалу довгий час залишаються неодруженими. Відносини з жінками у них не складаються, в основному, через їх мінливою натури. Стрілець жадає новизни, а рутина і повсякденність його вбиває.

Він природжений лідер, але часто будує відносини на засадах рівноправності. Якщо Стрілець чимось засмучений, краще залишити його наодинці з самим собою, а не допікати розпитуваннями і втіхи.

Він господар свого життя і не дозволить, щоб жінка порушувала його особистий простір. Йому не по дорозі з владними та грубими дівчатами, а також з панянками, яких цікавлять тільки серіали і новий одяг.

Тому перш ніж міркувати над тим, як зачепити Стрільця, потрібно визначити, чи сумісні ви з такою людиною.

Стрілець не поспішає реєструвати шлюб, навіть якщо закоханий по-справжньому. Спочатку він порадить такій хворій пожити разом, щоб зрозуміти, чи підходять вони один одному в побуті і в ліжку.

Якщо Стрілець уже одружений, але несподівано пристрасно закохається, то може прямо запропонувати дівчині стати його коханкою.

Не варто ображатися на це слово, адже в розумінні Стрільця воно походить від слова «любов», а значить, подруга повинна радіти, що її люблять.

Самі відносини ні до чого не зобов’язують Стрільця. Вони повинні надихати і окриляти його, але не обтяжувати. Він не боїться обов’язків перед жінкою, але сприймає їх не як обов’язок, а як щось приємне.

Затягнути Стрільця під вінець нелегко, але не варто болісно сприймати його небажання ставати сімейною людиною.

Штамп в паспорті для нього просто формальність і, взагалі, йому чужі будь-які стандарти, нав’язані суспільством.

Як закохати в себе чоловіка-Стрільця?

Так чи можливо підкорити цього пристрасного мачо назавжди? Це цілком реально, якщо слідувати деяким нехитрим правилам:

 • Чи не тиснути на Стрільця, що не шантажувати його і не показувати свою перевагу.
 • Постійно нагадувати йому, що він геній і переможець.
 • Бути цікавою і розкутою в ліжку.
 • Не варто болісно сприймати його ревнощі.
 • Постійно змінюватися, рости і розвиватися.
 • Спробувати стати йому другом і соратником.
 • Розділити його цілі і спосіб життя.
 • Ніколи не брехати і не плести інтриги, щоб полоскотати його нерви.

Фундамент відносин зі Стрільцем – абсолютна довіра. Однак жінці не можна повністю розкриватися і вивертати душу навиворіт. Варто залишити в собі загадку, жіночу родзинку, інакше Стрілець втратить до дівчини інтерес і вирушить на пошуки більш цікавою панянки.

У відносинах з таким чоловіком важливо не втратити свою індивідуальність. Не можна повністю розчинятися в ньому і з головою кидатися в пристрасть. Стрільця до душі жінки, які виконують різні соціальні ролі, а не жертвують собою заради сім’ї. Утримати Стрільця зможе тільки внутрішньо багата і незалежна жінка, яка знає собі ціну.

Такий чоловік може стати для жінки справжньою знахідкою, але лише в тому випадку, якщо вона готова йти в ногу з часом і відкинути всі забобони.

Джерело: https://superladies.ru/goroskopy/vlyublennyi-muzhchina-strelets/

Стрілець Чоловік в ліжку

Далеко не кожен знак зодіаку може похвалитися значною історією перемог на любовному фронті. Зате Стрілець, який перебуває під заступництвом Амура, цим не обділений. Деякі навіть стверджують, що представники цього знака готові займатися любов’ю в будь-який момент доби, включаючи навіть найсолодший сон.

При цьому наводяться такі факти, що чоловік-Стрілець, як правило, просто по особливостям характеру не може обмежуватися однією конкретною жінкою. Особливо якщо вона зараз знаходиться десь далеко.

Сексуальний гороскоп чоловіки-Стрільця зазначає, що така людина, при активному пошуку нового партнера, виявляється вельми спокійним.

Причину зрозуміти неважко: досить просто отримати задоволення, перетворювати це в дику кориду зовсім необов’язково.

Втім, при необхідності Стрілець готовий мобілізуватися – але тільки щоб захистити «честь мундира». Справа в тому, що в цьому питанні він є охочим до новинок людиною.

Можна бути впевненим, що якщо йому на очі попадеться опис незнайомій позиції, то незабаром комусь доведеться випробувати її на собі.

Чоловік-Стрілець в ліжку аж ніяк не прагне отримати максимум задоволення. Точніше, прагне, але тільки від тривалого процесу переслідування або ж попередніх ласк. А ось безпосередньо злягання може бути швидкоплинним.

Натомість протягом доби Стрілець здатний показувати рекордні результати. Будь-який зв’язок зі Стрільцем повинна враховувати особливості його темпераменту. В іншому випадку можна просто розгубитися при зіткненні з подібним апетитом.

Втім, на смак і колір – товаришів не так вже й багато, особливо якщо мова йде про Стрільці.

Сексуальність Чоловіки-Стрільця

Ви пам’ятаєте пісню про молоду людину, яка, коли він не міг знаходитися поряд з коханою дівчиною, любив ту, що була поруч. Ймовірно, це був Стрілець. Він перелітає від однієї жінки до іншої, як бджола, висмоктуючи з кожної нектар.

Він не в змозі себе утримати. Він закоханий в якийсь ідеал, красиву мрію і шукає його всюди. Він отримує задоволення, але це не головне. Кому захочеться жити в центрі землетрусу? Він вважає за краще блукати в тихому саду, повному прекрасних квітів.

Він насолоджується самим процесом переслідування, для нього вся радість в попередніх іграх. Однак, після того як йому вдається заманити дівчину в спальню, він може відчути розчарування.

Символ цього знаку – Амур, натягує лук, але його стріла не завжди потрапляє в ціль, по крайней мере, не з першого разу!

З іншого боку, такий підхід ніколи не набридає чоловікові Стрільцеві. Він займається любов’ю з задоволенням. Він першим запропонує нову позу, інше положення – назвіть їх, і він перевірить всі на собі! Чоловік Стрілець, ймовірно, може одночасно мати кілька зв’язків.

Однак, якщо б всі ці жінки об’єдналися, вони б виявили, чому їх палкий коханий так одноманітний. Кількість підміняє якість. У нього численні і різноманітні зв’язки. Він аморальний, як дворовий кіт. Для ліжко – це життя, і він хоче випробувати життя у всіх її проявах.

Він схильний погодитися з відомим письменником Германом Мелвиллом, який сказав: «Я випробував все, я досяг всього, що зміг».

Як здивувати чоловіка Стрільця в ліжку

Це дуже досвідчений чоловік, за плечима якого безліч романів, інтриг і відносин. Тому здивувати його чим-небудь в ліжку буде трохи складно, але це цілком можливо.

Для початку варто зрозуміти його характер і пристрасті, вгадати які дуже легко. Він любить різноманітність, новий досвід, емоції та почуття.

Саме це і слід використовувати в інтимній сфері, що він сприйме із великим задоволенням.

Несподівана зустріч

Він любить всілякі сюрпризи і подарунки. Тому ви можете з великим успіхом організувати несподівану зустріч.

З’явитеся до нього на квартиру в запальному вбранні, приходьте на роботу і інші місця, де він вас не очікував побачити.

Читайте також:   Сумісність риб: як мрійникам знайти свою долю

Зовсім необов’язково кликати його додому, влаштовувати романтичну вечерю при свічках – все це не так йому важливо. Спонтанність, ризик і сюрприз – головні складові.

прелюдія

Порушити його ще до того, як дійдете до самого процесу. Способів зробити це безліч, і ви можете вибрати найбільш підходящий для вас.

Це може бути танець під музику, прийняття спільної ванни, масаж і багато іншого. Діє такий метод завжди безвідмовно, ніж ви зможете легко задовольнити його.

Правда, не слід надто зволікати з прелюдією, так як йому важливий сам процес, і він не зможе занадто довго чекати.

Поміняйте свій образ

Якщо ви давно хотіли побувати в будь-якої ролі, яка вам не властива, то з цим чоловіком можна з легкістю спробувати це.

Придбайте спеціальний одяг, уявіть себе будь-якої особистістю і так далі. Він з ентузіазмом починає бавитися, і навіть сам буде придумувати розвиток сюжету.

Ви можете не турбуватися про те, що він подумає про вас погано або буде засуджувати – навпаки, він все прийме з радістю.

Найголовніше!

З ним дуже легко знайти спільну мову і домовитися про що-небудь, тому інтимна сфера не стане великою перешкодою для налагодження відносин. Але вам слід дотримуватися одного золотого правила – то не будьте надмірно консервативні і скуті.

Йому подобаються відкриті дівчата, які готові на різні експерименти, ризик і нові емоції. Тільки тоді ви зможете досягти повного взаєморозуміння в цій сфері. Варто пам’ятати, що він навряд чи буде витрачати свій час і сили на створення романтичної обстановки.

Тому, якщо навіть ви були запрошені до нього додому, очікувати підготовленої спальні і смачної вечері не варто.

Джерело: http://ru.sagittariuszodiac.net/man/bed

Гороскоп чоловіки Стрільця

Чоловік-Стрілець виглядає вельми респектабельно, його фігура досить значна і виглядає вона так незалежно від одягу. Вони зупиняють свій вибір на діловому стилі. Такі чоловіки люблять дорогі аксесуари.

Посмішка представників цього знака відкрита і чарівна, завдяки чому вони здатні притягувати до себе оточуючих. В їх світлих головах постійно знаходиться маса цікавих ідей і бажань, які вони намагаються втілити в життя. Кажуть вони тільки те, про що думають.

Навколишні прекрасно бачать те, що вони не здатні здійснювати погані вчинки нишком, тому ображаються на Стрільців дуже рідко.

Чоловіки-Стрільці достатньо розумні і кмітливі, вони припадають приємними співрозмовниками. З ними завжди є про що поговорити. Вони здатні захоплювати інших людей своїми ідеями і планами.

Незалежно від віку чоловіки цього знака, його душа завжди залишається молодою.

Фортуна цим людям посміхається постійно. Найцікавіше те, що рідні і близькі люди Стрільців, під впливом їх світлою аури стають більш оптимістичними і щасливими. Ці люди не здатні мстити.

Вони не люблять зобов’язання, саме з цієї причини їх відносини з оточуючими можуть бути кілька зіпсованими. Вони не сприймають обмежень.

Вони здатні несподівано зірватися з місця і піти з роботи, повністю поглинені в свої ідеї і їх реалізацію. Саме тому, досить часто вони здатні заробити собі репутацію ненадійного і невідповідального людини.

Варто врахувати те, що таку думку по відношенню до них вельми несправедливо.

Чоловік-Стрілець в любові і шлюбі

Цей хлопець є вельми привабливим. Він здатний завоювати увагу будь-якої жінки, більш того, він здатний утримати це увагу. В якій би компанії він не виявився, він завжди буде в центрі всіх подій, що відбуваються, тим самим, змушуючи хвилюватися і переживати свою супутницю.

Чоловіки цього вогняного знаку не здатні брехати, вони просто не вміють цього робити. Так що, якщо він зізнається вам у коханні, то можете бути впевнені, що він це зробив від чистого серця, те ж саме стосується і всіх його компліментів.

Представнику цього знака дуже подобається розповідати про себе, про свою долю і життя в цілому. Робить він це відверто, звичайно ж, в його словах є і хвастощі. У момент знайомства з дівчиною, Стрілець намагається донести до неї максимум інформації про себе, щоб та, в свою чергу зрозуміла, що це за людина.

Вони дуже часто захоплюються, через що в їх житті трапляється чимало романів. Але в кожних стосунках, такий чоловік дуже чесний. Він не є мисливцем за своєю натурою, якщо жінка, якій він приділяє увагу, не відповідає йому взаємності, то в такому випадку він досить швидко знайде для себе нову супутницю.

Що стосується шлюбу, то, з огляду на той факт, що Стрільці не люблять зобов’язань, вони з великим побоюванням дивляться на шлюб. Для представників цього знака більше до душі вільні, ні до чого не зобов’язують відносини. Дуже часто вони можуть обірвати всі зв’язки, якщо зрозуміють, що наступним етапом в його відносинах з коханою, повинен бути саме ЗАГС.

В основному, ініціатива зв’язати себе узами шлюбу лежить на жінці. Характер такого чоловіка слажівается таким чином, що йому досить складно знайти для себе жінку, яка буде підходити під всі його вимоги.

Як зрозуміти що він закоханий

Представник цього знака не бажає тривалий проміжок часу числитися в неодружених. Вони постійно перебувають у самому центрі уваги. Їм не властиві одноманітність, тиша і спокій.

У справах любовних вони є вельми перебірливими, так як вони намагаються знайти таку дівчину, яка буде розділяти з ним, його власні інтереси. Щоб Стрілець закохався в жінку, в першу чергу вона повинна максимально стежити за своєю зовнішністю.

Чоловік-Стрілець в ліжку

Кожен представник цього знака є просто прекрасним коханцем. Вони досить сприйнятливі і чутливі. Найчастіше вони цікавляться не тільки фізичною близькістю. Їм шалено подобатися, якщо з дівчиною можна по-справжньому дружити.

Вони цінують те, що їх обраниця володіє своїми інтересами і має власні захоплення. Так що, в ліжку вони поводяться просто відмінно. Вони здатні задовольнити будь-яку жінку.

Які жінки подобаються чоловікові-Стрільця

 • практичні
 • Готові надати свободу
 • З почуттям гумору
 • товариські
 • жіночні
 • романтичні
 • дотепні

Які жінки йому підходять

Якщо ви хочете не тільки сподобатися чоловікові-Стрільця, але і підкорити його серце, то ви повинні мати масу якостей, до числа яких відносяться: незабутня, блискуча посмішка; темперамент; розкішний світ, який знаходиться всередині вас; ерудованість; наївність. Не варто йому щось забороняти, так як це може призвести до серйозного конфлікту, а свого вам все одно не вдасться домогтися.

Постарайтеся стати для нього не тільки прекрасною коханкою, але також одним, мамою, порадником і соратником. Натомість на це, він зможе забезпечити вам підтримку, і ви постійно будете відчувати себе захищеною.

Не варто намагатися зрозуміти хоч щось в його житті. Постарайтеся прийняти свого чоловіка таким, яким він є. Будьте максимально терплячою і розважливою. Намагайтеся робити вигляд, що вам цікаво абсолютно все.

Джерело: https://AstroHelper.ru/strelets/muzhchina-strelets/

Часті питання про чоловіка Стрільці. Частина 1

Люблячий розваги, незалежний і захоплюючий – ось якими словами можна описати чоловіка народженого під знаком Стрільця. Стрілець чоловік в якомусь сенсі дитина зодіаку, він товариський і доброзичливий, прагне жити повним життям.

Багато чули про його прямоту і це дійсно так, він говорить те, що в нього на думці. Натхнені і спонтанність може розглядатися деякими як агресія і нетерплячість, але по суті він вважає за краще тонкий підхід до життя.

У цій статті питань-відповідей ми спробуємо розібратися в тонкощах які вважає за краще цей знак.

Що любить чоловік Стрілець в ліжку?

Володіє високою фізичною активністю і завжди пов’язує любов з сексом, просто секс заради сексу його мало цікавить. У ліжку сміливий і пристрасний, дуже відритий і не любить довгих прелюдій.

❤Баба Ніна: «Злидні згине! Якщо в кутку кухні почати зберігати звичайну … »

На що схоже знайомство з чоловіком Стрільцем?

Він приваблює своєю життєрадісністю, бажанням все досліджувати і про все знати. Він завжди готовий до спілкування, а його ентузіазм і оптимізм здатний заразити будь-кого. Як правило, фізично активний, любить спорт і виглядає також спортивно. На першому побаченні слід уникати будь-яких тем пов’язаних з відносинами і сімейними зобов’язаннями.

Як зрозуміти, що чоловік Стрілець закоханий?

Цей чоловік не дуже тонкий в своїх натяк, навпаки, прямо викладе всі свої думки щодо ваших стосунків. Це не той тип чоловіка який буде свідомо грати в ігри розуму. У більшості випадків на ваші прояви почуттів він сам скаже, як він до вас ставиться. Якщо вам попався більш потайний екземпляр, він то холодний, то гарячий, його ревнощі – дуже надійний індикатор.

Наскільки він вірний і відданий?

Вірний і відданий своїй жінці, дуже рідко обманює. Проте для нього дуже важлива особиста свобода, він терпіти не може думка про те, що виявиться в пастці сімейних зобов’язань. Свобода має для нього основне значення, особливо до тих пір поки він сам не заспокоївся і не вирішив стати розсудливим – це завжди слід мати на увазі.

Як утримати чоловіка Стрільця в стосунках?

Якщо йому з вами весело – це відмінний спосіб утримати його поруч. Якщо йому подобається ваша компанія, ви на півдорозі до успіху. Хороша статеве життя, цікаві бесіди і турбота – ось що йому потрібно. За життя, це не складна людина, дуже просто з’ясувати, що йому подобається і зробити щасливим!

Які жінки подобаються чоловікові Стрільцеві?

1. Жінки люблять різноманітність в життя і мають різні інтереси. Будьте готові спробувати щось нове.
2. Чесність. Він любить чесних. Фальшиві люди просто викликає у нього роздратування.

Звичайно не обов’язково говорити йому якісь потворні істини.
3. Ті, що люблять пригоди, подорожі і активність.

Такий чоловік часто впадає в пригоди не маючи плану, не відмовляйте йому в відвідуванні екзотичних місць.

4. Краса має важливе значення, як в манерах так і в одязі. Він летить як метелик на вогонь, побачивши спокусливих нарядів і приємного парфуму.

Важливий момент спілкування зі Стрільцем – йому все дуже швидко набридає. Він любить вирішувати загадки, щоб його розум був постійно зайнятий освоєнням нового. Коли щось повторюється з кожним днем ​​він збирається і йде далі. Ідеальний партнер для нього той, хто може влаштовувати цікаве життя і постачати новою інформацією.

Задавайте свої питання в х нижче, відповіді на них обов’язково потраплять до наступних випусків.

Джерело: https://prohoro.ru/strelec/2017/chastye-voprosy-o-muzhchine-strelce-chast-1/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *