Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Дивно, але це відбувається не так вже й рідко: чоловік всіляко уникає і ігнорує жінку, яка його цікавить. Йому що – подобається так її мучити своїм показним байдужістю? Адже явно він до неї небайдужий, а веде себе як бука.

Зміст приховати

Давай розберемося, чому це відбувається і що робити, якщо ти стала заручницею подібної ситуації.

Правило з дитинства – бережися задавав

Тільки в дитячих фільмах або «Ералаш» почуття закоханих підлітків показують демонстративно-завищеними. Хлопчик читає дівчинці вірші, носить за нею портфель, збирає польові квіти.

Насправді ж першої красуні класу міцно дістається. Хлопчаки мучать бідолаху своїм агресивним увагою. Це вона, найчастіше, отримує портфелем по голові. Це її кіски страждають від нахабних смикань. У класі її ровесниці одночасно заздрять їй, захоплюються і вважають задавалой, тому дівчинки простіше іноді налаштовують проти неї невпевнених у собі хлопчиків.

Звідти і «ноги ростуть» – чоловіки-нахаби виростають ловеласами, а більш скромні хлопці вважають за краще триматися осторонь від карколомних красунь. Для них це та ж холодна задавала-уявляла, яка була колись в їхньому класі, а тому, якщо вона навіть подобається, то зв’язуватися з нею – собі дорожче.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Чому складно бути красивою жінкою

Якщо залишити дитинство золоте, то можна помітити, що якісь підліткові навички у чоловіків все ж залишилися в пам’яті. Як це виражається?

 1. Красива жінка в громадському транспорті. Дуже часто місце поруч з нею пустує, або разом з нею сидить інша жінка. Підсвідомо чоловіки пасують і боятися сісти поруч з красунею.
 2. Дівич-вечір у нічному клубі. Дівчат пересічної зовнішності на танці розбирають швидше, ніж розкішних дам. З красунями не церемоняться тільки впевнені в собі нахаби, за що часто отримують «від воріт поворот».
 3. Чоловіки з комплексами взагалі бояться навіть спілкування з жінкою-ідеалом чоловіків. Дивно, але при зверненні до такого похмурого буку, він зазвичай коротко грубіянить, ніби швидше хоче відв’язатися. Причина проста – насправді це такий захист невпевненого в собі людини.

Яскраві жінки найчастіше якраз і потрапляють на гачок брутальних чоловіків, а потім самі ж скаржаться, що вони «магніти для виродків». Просто тому, хто не отримав відсіч, на кшталт пощастило більше. Але вони жахливі ревнивці і бояться в подальшому втратити свою принцесу. І, як наслідок – скандали, сварки, переслідування і бійки.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Кадр з фільму «Красуня і чудовисько»
arrow_left Кадр з фільму «Красуня і чудовисько»

Ще одна цікава стаття: Психологія багатого чоловіка

Він дуже дорожить своєю свободою

Начебто спочатку все йшло чудово. У тебе з молодою людиною почався роман, і світила така перспектива на вдале заміжжя. Але потім щось пішло не так. Твої озвучені мрії насторожили нареченого.

І раптом він тебе ігнорує мовчанням. Сам не пише, не дзвонить, на твої послання і дзвінки відповідає коротко і знехотя. Ти в непонятка, вимагаєш від нього пояснення, але «він дуже зайнятий». Зате ти прекрасно знаєш чим – хитається по барах з друзями, хоч начебто нову подружку так і не завів. Чому?

 1. Ти поспішила зі своїми бажаннями. Твоя молода людина настільки цінує свободу, що він не те що одружуватися, він навіть спільно проживати з тобою ще не готовий. Щоб його зрозуміти, почитай статтю Що якщо чоловік не хоче жити разом.
 2. Ти не дала йому шанс самому прийняти рішення про якісь перспективи на життя. А тиск з боку дівчини йому неприємно, тому що не хоче бути підкаблучником. Мабуть, щось подібне було вже в його житті.
 3. Можливо, що під час свого мовчання він все ж обмірковує твої пропозиції. Просто взяв паузу. Він же не зник безслідно, хоч і тримається поки на відстані.

Так, неприємна ситуація. Все ж краще відверту розмову, ніж такі кардинальні зміни з невідомістю. Спробуй сама ігнорувати його на якийсь час, а не напирати. Якщо він взяв тайм-аут, будучи ще закоханим в тебе, то його зникнення скоро закінчаться, і він сам буде шукати з тобою зустрічі.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Ти сама загралася своєю незалежністю

Так, це той випадок, коли не чоловік бореться за свободу, а ти вже зовсім загуляв. Твоя молода людина ніби як дозрів для сім’ї, його влаштовує така жінка як ти в якості дружини, а ти Кобен.

Зате в душі сама розумієш, що кращого чоловіка тобі не знайти. Але тримаєш його на відстані і зустрічаєшся з ним тільки тоді, коли сама цього захочеш. А на його пропозиції про весілля віджартовувався і знову пропадаешь.

Що ж, якщо він дійсно чоловік у всіх сенсах, то довго принижувати себе він не дозволить. Він не те щоб міг образитися, швидше за розчарується. Чи знайде в собі сили забути тебе, спеціально не відповідатиме на твої дзвінки і постарається викреслити тебе зі свого життя. Краще відразу, ніж так мучитися.

Потім ти обов’язково побачиш його – але вже чужого парубка з новою дівчиною. Він буде швидше за все вже холодний до тебе. Зате у тебе буде великий шанс залишитися зовсім самотньою з таким непокірним характером.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Нерівність у відносинах

Для тебе твоя молода людина вже не загадка, втім, як і ти для нього. Але він чудово розуміє, що з якихось причин вам треба розлучитися. В силу вашого нерівності, наприклад. Відверта розмова знову ж таки не в’яжеться – можливо, він не хоче тебе образити. Але причини можуть бути такими:

 1. Ви з різних соціальних верств. Наприклад, ти з багатої родини, а цей хлопець – син батьків заводських робітників. Сказати тобі про це йому соромно, тому він вирішив мовчки прірву, поки не розкрилася правда.
 2. Твоя молода людина розумний і освічений. Ти не дотягуєш до його рівня, надто проста і наївна. Хоч цього хлопця з тобою було добре, але він став тобою перейматися. Він прекрасно розуміє, що на таку претензію дівчина може образитися, тому мовчки ігнорує повідомлення від тебе і поступово зникає.
 3. Навіть якщо твій хлопець заможний, то помічає, що запити у тебе не по його кишені. А далі вимог все більше – ну не тягне він вже тебе. На прохання зупинитися ти обізвала його жаднюкою і надула губи. Ну як тут не ігнорувати, якщо до дівчини не доходить?
 4. У тебе огидний характер, а молода людина не переносить стервозности і примх. Сварки для тебе – як стимул поновлення відносин, а йому це не подобається. Та й друзі твого хлопця вже пальцем біля скроні крутять – нафіг, мовляв, вона тобі потрібна?
 5. «Скелети в шафі». Дуже вагома причина. Він одружений або у нього хоч греблю гати гріхів, від яких ти гарантовано впадеш в непритомність. А може він взагалі шахрай, який тобою скористався. Подивися, у тебе нічого не пропало?

Якщо ти в непонятка, як з’ясувати з ним стосунки, не знаєш, що написати і як поговорити, то дізнайся хоча б причину без нього – що у нього за сім’я, ким він працює, що за друзі і чим він взагалі живе і дихає. Можливо, таємне стане явним.

Він набиває собі ціну

Так, у чоловіків теж є така «фішка», як і у жінок: тримати людину, яка тобі подобається, на пристойній дистанції. Людина просто грає на нервах, розуміючи, що жінка вже повністю в нього закохана. Та й сам він зацікавлений нею.

Хлопець то робить з себе палкого закоханого, то раптом абсолютно байдуже поводиться по відношенню до своєї дівчини, то пропадає, то раптом стоїть навколішки біля її ніг. Звичайно, жінку така поведінка чоловіка зовсім не радує, але сам він кайфує.

До речі, найчастіше такі «кішки-мишки» потужно діють на закохану жінку. Вона сильно прив’язується до людини, але не знає, який сюрприз він ще приготує для неї. Зате стає сильно залежною від нього. Такий прийом часто використовують альфонси.

Якщо в твоєму житті відбувається щось подібне, то тобі треба або рвати відносини відразу, або діяти його ж методом. Бігати за ним, виправдовувати свої вчинки, в яких ти не винна, або вимолювати від нього увагу – все марно. А ось якщо ви помінялися ролями, і ти станеш кішкою, а він мишкою, то ти побачиш його справжнє обличчя.

Може, його закоханість – це твоя ілюзія?

А чому ти так впевнена, що чоловік, який тебе ігнорує, закоханий в тебе? Навіть якщо і були у нього якісь почуття, і не тільки на словах, то може вони вже охололи? А ти тішиш себе думками про те, що в ньому якась загадка, яку тобі поки важко розгадати? І починаєш його переслідувати сама. Тому ось тобі приклади, за якими ти можеш зрозуміти, що ти йому вже не цікава:

 1. Якщо він відповідає на твої телефонні дзвінки, то голос його буде завжди роздратований. І відповіді на дзвінки все рідше.
 2. Найменше йому захочеться відповідати тобі СМСками. Витрачати час на нецікаву дівчину, набираючи літери, він не вважатиме за потрібне.
 3. Дивно, якщо в соцмережах він до сих пір не заніс тебе в чорний список. Але це тому, мабуть, що ти його ще не так дістала. Будеш настирливої ​​мухою – обов’язково занесе.
 4. Якщо будеш шукати з ним «випадкові» зустрічі, то він буде ховатися за спинами друзів в нічних клубах. Або за рогом будинку, якщо ти крутишся біля його під’їзду.
 5. Він обов’язково заведе собі нову подружку. Навіть якщо і не всерйоз, а тільки для того, щоб ти це помітила і не бігала за ним.
 6. Якщо і це на тебе не подіяло – він скаже тобі в лоб, щоб ти від нього відстала. І швидше за все некультурним мовою. І ось на цьому буде точка.

Наостанок – незвичайна методика

Давай проведемо уявний експеримент.

Уяви, що ти володієш надздібності «читати» чоловіків. Як Шерлок Холмс: подивилася на чоловіка – і відразу все про нього знаєш і розумієш, що в нього на думці. Ти б навряд чи зараз читала цю статтю в пошуках вирішення своєї проблеми – у тебе б взагалі не було проблем у відносинах.

А хто сказав, що це неможливо? Чужі думки ти звичайно не прочитаєш, але в іншому ніякої магії тут немає – тільки психологія.

Радимо звернути увагу на майстер-клас від Надії Майер. Вона – кандидат психологічних наук, і її методика допомогла багатьом дівчатам відчути себе коханими і отримувати подарунки, увагу і турботу.

Якщо цікаво, можеш записатися на безкоштовний вебінар. Ми попросили Надію зарезервувати 100 місць спеціально для відвідувачів нашого сайту.

Ще по темі:

Джерело: https://damiko.ru/otnosheniya-i-semya/2365-pochemu-mujchina-ignoriruet-jenschinu

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається?

Знову рада вітати вас на своєму блозі Саші Богданової! Сьогодні я хочу продовжити раніше порушену тему ігнорування протилежної статі і трохи звузити її спрямованість.

А саме – розібратися чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається. Я вже побіжно висловила думку, що в ідеалі чоловік не стане вдаватися до таких способів, а стане безпосередньо домагатися прихильності до себе за свою обраницю.

Але всі ми різні (особливо представниці жіночої статі, адже кожна з нас – не така як всі!), А тому і способи домагатися бажаного у нас різні. До того ж до подібного варіанту чоловік може прибігти вже після того, як спробував звернути на себе увагу іншими способами.

Але так чи інакше давайте-ка докладніше розглянемо причини такої поведінки з боку чоловіків.

Ігнор з боку чоловіка – флірт або байдужість?

Зараз я пропоную докладніше розглянути причини ігнорування чоловіком коханої жінки. Тому як, якщо з метою все гранично ясно – звернути на себе увагу конкретної представниці прекрасної статі, то ось причини можуть вельми відрізнятися.

Одні чоловіки вдаються до ігнор виключно для потіхи свого марнославства, не замислюючись про почуття об’єкта своїх егоїстичних ігрищ.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Інші, навпаки – роблять це саме для того щоб розташувати дівчину (жінку) до себе, а після чого скористатися моментом і взяти неприступну фортецю під назвою «Жіноче серце».

Треті поводяться подібним чином, відповідаючи на холодне ставлення до себе з боку цікавою йому дівчини. Під холодним ставленням я маю на увазі байдужість в плані почуттів – дві людини можуть тепло спілкуватися по-дружньому або тісно взаємодіяти на кар’єрному поприщі.

Але байдужість дівчата до чоловіка, як до представника протилежної статі, може змусити його включити ігнор.

Він це може зробити навіть несвідомо – як захисна реакція (щоб мінімізувати або зовсім уникнути контактів з тією, яку любить). Тому як безмовні почуття здатні повалити будь-яку людину в депресію.

Можливо, після прочитання моїх статей про силу ігнор, з’явиться і ще одна категорія чоловіків (втім, як і жінок), які вирішать на практиці випробувати принцип роботи цього чудодійного способу.

Відразу хочу сказати, мої дорогі учні Хогвардса, що вам би бажано заздалегідь подумати про почуття тих, з ким ви фліртуєте (в разі, якщо не збираєтеся розвивати відносини далі).

Ігнор у всій своїй красі

Цю частину статті я хочу присвятити конкретних прикладів того, як чоловіки вдаються до ігнор дівчат, щоб далі ми своїм дружним жіночим колективом могли протистояти впливовому чарівності чоловічого ігнор.

Як я вже і казала, деякі чоловіки ігнор лише для залучення уваги до себе. Наприклад, постріляють очима, нададуть знаки уваги і, раптом, все – ти для них пусте місце. Те очей не зводив, то в упор не помічає …

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

 • Ось тут-то і починаєш голову собі ламати, що трапилося, і чому його поведінка так змінилося.
 • Протилежний же випадок, коли чоловік в таємниці закоханий в дівчину, але або боїться зізнатися в своїх почуттях і отримати відмову, або не хоче навіть цього афішувати.
 • А, як відомо, почуття, залишені без відповіді, здатні навіть впевненого в собі чоловіка зробити боязким і замкнутим.
 • Ось і виходить, що чоловік намагається менше бачитися зі своєю «коханою», а при зустрічі не звертає особливої ​​уваги на неї, щоб зайвий раз не здатися слиньком і мимрою (а то коротнет ще чого в голові від надлишку почуттів, і до побачення, розум ).

Але є і ті, хто вдається до такого способу усвідомлено. Нехай це далеко не найкращий і дієвий для чоловіків спосіб звернути на себе увагу жінки, а й він працює. Як то кажуть, на війни всі засоби хороші.

Ну а ми – дівчата – створення цікаві, нам же не сидиться на попі рівно. Треба ж її підняти і піти провідати, чому це он той самовпевнений хлюст на нас не дивиться ?!

Ну тут то нас вони за наш цікавий ніс і ловлять: починаються компліменти, квіти, цукерки, кіно, ресторани – правильно, нічого сунутися до мужику по добрій волі – відведе адже!)

Читайте також:   Про що можна говорити з дівчиною на першій зустрічі: добірка тим

Любить, не любить і чого взагалі хоче?

Вважаю, чимало як дівчат, так і чоловіків стикалися з ситуацією, коли неможливо зрозуміти, що до вас відчуває людина, яка вам не байдужий. Багато так і залишають все в підвішеному стані, боячись зізнатися і отримати відмову.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Тому дівчата часто збиваються з толку, коли чоловік спершу всіляко виявляв знаки уваги, а потім просто перестав помічати свою пасію. Як розібратися в ситуації, що склалася і що робити в такому випадку?

Ясно, що мало хто здатний розрізнити умисний ігнор від дійсного байдужості. І навіть початкові знаки уваги перед ігнор не гарантують того, що чоловік використовує його для залучення уваги.

Він може просто познайомився з іншою дівчиною і зараз все його увага прикута тільки до неї.

Але так чи інакше виплутуватися з такої ситуації потрібно, і давайте подумаємо, як це краще зробити. Кидатися на нього з кулаками, вигукуючи: «Чого ти, скотина, на мене не дивишся ?!» – точно не варіант.

Але і втрачати голову, мабуть, не вихід. Насправді я хочу розглянути лише два варіанти поведінки дівчат в такій ситуації. Який з них використовувати і як себе вести – вирішуйте самі.

Перший полягає в тому, щоб проявити увагу до чоловіка. Природою закладено так, що чоловіки – домінантна форма, і вони найчастіше вибирають тих жінок, які задовольняють їх самолюбство.

Але відразу обмовлюся, що цей варіант варто вибирати, якщо вам чоловік дійсно цікавий, інакше може виявитися, що ви лише потішите його его.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Другий же – повна протилежність. Дівчина сама включає ігнор і не звертає уваги на чоловіка. Тут, звичайно, палиця з двома кінцями і яким з них вам прилетить в лоб ніхто не знає.

 1. Або він поведеться на це і стане проявляти увагу (чи то пак сам попадеться на ту хитрість, яку використовував), або в результаті ви поступово охолоне один до одного, коли жоден з них не бажає тиснути свою гординю.
 2. Насправді немає нічого страшного в тому, щоб проявити до чоловіка увагу (навіть першої), але в той же час не варто самозабутньо за ним носитися, якщо він вас в упор не помічає.
 3. В довершення я хочу сказати, що нам дівчатам все ж хочеться, щоб чоловіки залишалися чоловіками і не займалися всякого роду маніпуляціями з нашими почуттями.
 4. Сподобалася дівчина – підійшов, сказав, квіти вручив, а далі нехай вона сидить у думає що до чого і будь-що вона вляпалася!))) А кокетство залиште нам – дівчатам)

На цьому все поки, скоро побачимося !!

Залишайтеся на зв’язку (підписуйтесь) і думками своїми діліться, що думаєте про все це …

Завжди з вами, Саша Богданова

Джерело: http://otalex.ru/pochemu-muzhchina-ignoriruet-zhenshhinu-kotoraya-emu-nravitsya.html

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобалася

Привіт, говорити сьогодні буду я!

Бувають випадки, коли між вами майнула іскра, начебто зародилося щось більше, ніж дружба, і раптом він пропадає. Давай сьогодні поговоримо про те, чому чоловік може ігнорувати жінку, яка йому подобалася або до сих пір викликає якісь почуття. У другій частині розглянемо питання ігнорування чоловіками слабкої статі після інтимної близькості.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається, психологія

Не думай, що всі хлопці, тільки побачивши симпатичну дівчину, готові кинутися в бій. Деякі будуть нарочито ігнорувати вподобану даму, інші просто сумніваються у власній привабливості.

Причин, чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається, безліч:

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

 • Чи не хоче серйозних стосунків. Не всі чоловіки однакові корисні. Деякі не створені для сімейного життя. Або вже були в шлюбі, і боятися повторної невдачі. Це не говорить про те, що ти йому не подобаєшся. Просто він не впевнений, що ти погодишся на легкі відносини без зобов’язань, тому ігнорує тебе. Якщо ти і сама не хочеш серйозних відносин, варто вподобаному чоловікові про це делікатно натякнути.
 • Він не впевнений у тобі. Знову ж і чоловіки і жінки приймають рішення, ґрунтуючись на своєму досвіді. На жаль, якщо у нього був сумний досвід, і попередня партнерка розбила йому серце, то в душі оселилися сумніви. Раптом ця красива дівчина теж не відрізняється вірністю? Або у неї жахливий характер, або вона меркантильна? Загалом, він сумнівається, чи варто з тобою взагалі зв’язуватися. Можливо, щось в твоїй поведінці його бентежить.
 • Викликає інтерес. Загадковість – це фішка не тільки жіноча. Багато дівчат теж не проти «пополювати» на симпатичного чоловіка, домагаючись його уваги і намагаючись йому сподобається. Це така гра, а вже приймаєш ти її правила, чи ні – вирішувати тобі. До речі якщо ти йому дійсно цікава, то він може почекати якийсь час, а потім сам почне проявляти знаки уваги.

Якщо він закоханий вже в тебе по вуха, то його ігнорування може говорити про те, що він боїться не виправдати твоїх очікувань. Ти зараз для нього – ідеал. А відповідати ідеалу дуже складно, практично неможливо.

Про те, як дізнатися що відчуває до тебе чоловік – подивися тут.

Чому чоловік ігнорує жінку після близькості

Ну от, начебто ваші відносини почали розвиватися, і вже була інтимна близькість. І тут чоловік пропадає з поля зору. Невже він домігся свого, і на цьому спілкування закінчилося? На жаль, в більшості випадків це і є причиною того, чому чоловік ігнорує жінку після близькості.

Але є й інші варіанти:

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

 • Чи не зачепило. Давай будемо чесними, дівчина може бути справжньою красунею, але не підійти чоловікові як сексуальний партнер. Хлопець зрозумів, що ви не підходите один одному, і крім дружби нічого бути не може, але як сказати про це – не знає. Тому ігнорує тебе.
 • Боїться, що ти сподіваєшся на «щось більше». Чомусь дівчата розцінюють інтимну близькість, як наступний крок у відносинах. Але ж інтим буває і без відносин. Можливо, він ігнорує тебе лише тому, що задовольнив свої потреби. Йому було з тобою добре, і він не проти це повторити. Але дарувати кільце і планувати подальше життя з тобою, не збирається. Якщо через якийсь час подзвонить і запропонує ще одну таку зустріч – так воно і є.
 • Він зайнятий. І це ніяк не пов’язано з тим, що у вас було минулої ночі.

Моя порада: ні в якому разі не форсує події. Чи не нав’язуйся. Якщо ти йому потрібна – обов’язково і напише, і зателефонує. Якщо немає – плюнь і продовжуй пошуки свою людину.

Якщо хочеш дізнатися обманює тебе чоловік, тоді тобі сюди.

Чому чоловік ігнорує жінку після розставання

Дивно, але чомусь багато дівчат навіть після розставання не залишають чоловіка в спокої. Особливо якщо ініціатором розриву був хлопець. Навіщо ви пишете і телефонуйте колишнім коханим? Адже минуле на те і минуле, щоб до нього не повертатися.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Чоловіки, до речі, розриви переносять легше. По крайней мере, мої знайомі за допомогою алкоголю, друзів і нових відносин швидко забувають про свої любовні розчарування. А ще чоловіки не вміють розлучатися. Вірніше не можуть доступною мовою пояснити своїм колишнім коханим, чому вони йдуть назавжди. Тому змушують дівчат страждати і копатися в собі.

Чому зазвичай чоловік ігнорує жінку після розставання? Все просто:

 • По-перше, якщо відносини були серйозними, кожен раз спілкуючись з тобою, йому неприємно і боляче. Адже у вашій історії були і хороші моменти, вірно? Все це ятрить ще незагоєні сердечні рани.
 • Ну, і по-друге, відносини закінчилися. Йому нецікаво те, що ти скажеш. Або відчуваєш. Це ти ще бажаєш врізати йому сковорідкою по голові. Або повернути любов. Він уже все тобі сказав, і подумки почав життя з чистого аркуша. Як кажуть, пристріт геть з серця геть.

Тепер ти знаєш, чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобалася або ще подобається. Ось тільки не вигадуй йому виправдання. Все-таки ігнорування зазвичай є знаком байдужості, а не навпаки.

Дивись інші мої статті за посиланнями нижче.

І на все добре!

Джерело: https://art-kiss.ru/pochemu-muzhchina-ignoriruet-zhenschinu-kotoraya-emu-nravilas.html

Чому чоловік ігнорує жінку

Взаємовідносини хлопців і дівчат повні несподіванок, як приємних, так і не дуже. Буває, що союз гармонійно розвивається, і раптом представник сильної статі пропадає без попередження, починає відмовлятися від зустрічей, не відповідає на телефонні дзвінки та повідомлення в соцмережах.

Чому чоловік ігнорує жінку? Показне байдужість може бути ознакою любові або охолодження почуттів, способом знову запалити іскру в нудних відносинах або покарати кохану за проступок.

Чи може чоловік любити і ігнорувати? Для багатьох хлопців це природна поведінка, за допомогою якого вони намагаються керувати жінками.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Ігнорування на початку роману

Завдяки добре розвиненою інтуїції, представниця слабкої статі зазвичай швидко визначає, чи подобається вона хлопцеві або він не відчуває до неї ніяких емоцій.

Якщо перше побачення пройшло відмінно, а потім молодий чоловік зник з очей, панянки виявляються в глухому куті.

Якщо чоловік ігнорує даму на самому початку відносин, коли вони тільки почали пізнавати один одного, чи є у союзу перспективи? Щоб це зрозуміти, необхідно розібратися в причинах, що спонукають потенційного жениха демонструвати байдужість.

надмірна боязкість

Чому хлопець ігнорує дівчину, яка йому подобається? Можливо, він боязкий і не знає, як зробити наступний крок. Він не може зрозуміти, як до нього ставиться симпатична панночка, боїться відмови. Що робити, якщо тебе ігнорують? Спробуй показати, що зацікавлена ​​в продовженні спілкування, відкрито запитай, коли вийде побачитися знову.

Привертає увагу

Ігнорування буває викликано чоловічим бажанням посилити інтерес нової знайомої до своєї персони. Ще великий класик писав, що чим менше джентльмени люблять жінку, тим більше їй подобаються.

Є постійна дівчина або дружина

Якщо хлопець просто захотів ні до чого не зобов’язує флірту, він навряд чи буде налаштований на продовження спілкування після першої зустрічі. В його інтересах обірвати всі контакти з потенційною коханкою, щоб постійна партнерка нічого не запідозрила. Що робити, якщо хлопець ігнорує повідомлення? Просто перестань нав’язуватися.

Раптовий ігнор: причини явища

Що відчуває чоловік, коли його ігнорує жінка? У представника сильної статі прокидається мисливець. Він вважає, що панночка грає, лише зображує неприступність і байдужість.

Чоловік починає активно шукати зустрічей, обриває телефон, відвідує місця, де може зустрітися з зачепив його дамою.

Щоб розібратися в справжній стан речей, індивідууму чоловічої статі потрібен час.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Ігнорування чоловіки часто йде на користь взаєминам.

З жіночою статтю справа йде складніше. Для них стає нервуючої загадкою, чому чоловік проявляє інтерес, то ігнорує. Особливо гостро сприймається раптове переривання контактів хлопцем, що викликав інтерес. Що ж змушує джентльмена несподіваного включити цілковитий ігнор:

 • закохався;
 • боїться серйозності відносин;
 • вважає себе негідним дівчата;
 • хлопець образився і ігнорує;
 • чекає, коли обраниця проявить ініціативу;
 • подумує про розрив союзу;
 • невпевнений у почуттях;
 • відсторонився через жіночої поведінки, що суперечить його поглядам або принципам.

Як вести себе, якщо чоловік тебе ігнорує? В першу чергу, нічого не робити, не розібравшись у причинах чоловічої поведінки. Ретельно проаналізуйте ситуацію, не нав’язуйте коханому, спокійно перечекайте період відчуження. Дайте йому час подумати на самоті, а після починайте розвідувати обстановку.

Помилки в жіночому поведінці

За психологічною допомогою часто звертаються жінки, яких мучить питання: «Чоловік ігнорує мене, що робити?». Дружина не може зрозуміти самостійно, що призвело до погіршення взаємин, що було зроблено неправильно і відштовхнуло коханої людини. Які особливості жіночої поведінки провокують ігнор з боку чоловіка?

 1. Борошно розчиняється в улюбленому, живе його інтересами і втрачає індивідуальну родзинку.
 2. Чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається, якщо вона постійно втручається в його справи, роздає непотрібні поради, сумніваючись в компетентності партнера.
 3. Дівчина дозволяє хлопцеві негідну поведінку, прощаючи всі образи і образи. Згодом подібні взаємини стає нормою, і індивідуум дозволяє просто не помічати представницю прекрасної статі.

Як привернути чоловічу увагу

Що робити, якщо хлопець ігнорує тебе? Головне, не панікувати. Повернути хороші взаємини і інтерес до власної персони жінці цілком під силу. Що для цього зробити?

Відключитися від ситуації

Постарайтеся абстрагуватися від негативу. Дайте собі час подумати: якщо хлопець не йде на контакт, можливо, варто переключити увагу на більш гідний об’єкт. Побережіть власні нерви і сили, зайнявшись цікавими справами.

Читайте також:   Ваги і риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Попросити вибачення

Що робити, якщо кохана людина тебе ігнорує, і причина цього образа? Визнайте провину і вибачитеся перед коханим. Щире розкаяння – величезний крок до повернення нормального спілкування.

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Викорінити шкідливі звички

Можливо, джентльмен, в силу переконань або моральних принципів, не може прийняти особливості поведінки дівчини. Це призводить до внутрішнього конфлікту, і змушує хлопця зачаїтися, щоб обміркувати перспективи союзу. Якщо взаємини для вас важливі, спробуйте змінити спосіб життя або позбутися від шкідливих звичок, і все налагодиться.

Лист щастя

Сьогодні можливості для спілкування безмежні. Якщо хлопець не хоче розмовляти і зустріч з ним організувати неможливо, викладіть терзають переживання письмово.

Що написати людині, яка тебе ігнорує? Відмовтеся від банальних фраз, адже мета послання – залучення чоловічої уваги.

Не вимагайте пояснень раптового припинення спілкування, напишіть, що непогано було б знову налагодити контакт.

Відверта розмова

Багато жінок вважають, що першою заводити розмову непристойно. Однак буває, що чоловіки тільки й чекають першого кроку. Поговоріть на чистоту з хлопцем і з’ясуйте, що змушує його пропадати без попередження.

Ігнорування – це своєрідний знак, що сигналізує про те, що у взаєминах слід щось змінити.

Вам може бути цікаво:   Як можна зізнатися чоловікові в любові Як коханому чоловікові підняти настрій Як поводитися з чоловіком-Левом

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/psihologiya-lichnosti/pochemu-muzhchina-ignoriruet-zhenshhinu/

Чому чоловік ігнорує жінку? Розбираємося!

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: причини

Коли ви цікавитеся чоловіком, коли ви зустрічаєтеся з чоловіком, коли ви в стосунках з чоловіком, коли ви любите чоловіка, а він ігнорує вас, ви відчуєте біль.

Реальну біль! Дослідження показали, що ігнорування або відкидання висвітлює ті ж шляху в нашому мозку, що і коли вас б’ють у живіт.

Коли ми в стосунках або коли ми зустрічаємося, і інша людина ігнорує нас, ми можемо вважати, що це наша вина. «Що я такого сказала? Я щось зробила »Чому він мене ігнорує?»

По правді кажучи, в якійсь мірі ви маєте рацію. Коли чоловік раптово ігнорує вас, це може бути через те, що ви сказали або зробили.

Але питання в тому, чи має це значення? Ми дізнаємося через секунду.

Є різні способи, як і яким чоловік, з ким у вас відносини, може ігнорувати вас. Ви можете відправити йому повідомлення і нічого не отримати натомість.

Це боляче, особливо якщо ти любиш цю людину. Але ще болючіше, коли ви, безсумнівно, бачите, що він був онлайн, так як намагалися зв’язатися, і він так нічого не відповів.

Тепер ваше серце тоне. Ви впевнені, що він ігнорує вас. Він бачив твоє повідомлення або пропущений дзвінок, і все одно …

Тепер давайте подивимося, чому чоловіки ігнорують жінок.

Є 2 основні причини, чому вони це роблять.

1. Це відбувається найменше, якщо він закоханий в вас, або він у відносинах з вами, і ви поранили його почуття, він може просто ігнорувати вас.

Це простий спосіб впоратися з болем.

Тим не менш, ви будете знати, що зробили неправильно. Ви дізнаєтеся, як і коли поранили його почуття.

2. Найпоширеніша причина, по якій чоловік може ігнорувати жінку: він злякався і просто недостатньо готовий до більш серйозних відносин. Наприклад, ви жартома сказали, що хочете вийти за нього заміж, а він в свою чергу прийняв це як факт, а не жарт.

Однак варто пам’ятати і про те, що ви могли налякати хлопця, що не був достатньо зацікавлений в вас в першу чергу.

Чоловік, який ігнорує вас не буде робити цього:

«Ах, як я отримую повідомлення від неї. Ах, вона мені дуже подобається. Я любив зустрічатися з нею, я люблю бути в відносинах з нею, плюс вона така приваблива. Я просто люблю її! »

Так що я постараюся забути про неї. Я проигнорирую це повідомлення, Я поговорю з усіма моїми друзями та іншими жінками, але я нічого не пошлю їй, ви знаєте, тому що я так закоханий в неї.

Як я завжди кажу, у тебе більше шансів зустріти говорить по-французьки кролика, ніж будь-коли зустріти такого хлопця.

Коли чоловік ігнорує вас, він робить це навмисно, тому що не хоче, щоб ви зрозуміли неправильно, або тому що йому просто все одно!

Тому замість того, щоб шукати виправдання своєї поведінки. Вам потрібно буде підвести підсумок, задавши собі жорстоко чесний питання: «Чи буде хлопець, який дійсно зацікавлений в мені, той, який знає, яка я цінна жінка, коли-небудь це робити?»

Відповіді немає.

«Слухай, я не знаю тебе особисто, але я знаю, що ти велика людина і ти завжди заслуговуєш когось, хто навіть не думав би ігнорувати тебе, ніколи».

Проте, звичайно, важливо не робити помилок, про які я говорю в своїх статтях, тому що деякі жінки відштовхують хлопця, самі того не помічаючи. Але навіть якщо це відбувається, і коли він ігнорує вас, це означає, що його рівень інтересу впав. І останнє, що ви повинні зробити, це побігти за ним.

Є дуже важливе правило, коли мова йде про любов і чоловіків.

Тепер слухайте уважно і навіть запишіть. Це стосується обох статей. Коли ти дійсно подобаєшся чоловікові, він не буде тобі заважати. Він не покарає вас, якщо ви допустили невелику помилку, яка його трохи налякала. У банку, так би мовити, буде достатньо любові і тяжіння.

Він зробить вас пріоритетом. Ти будеш першою!

Це навіть хороша новина, коли людина ігнорує вас, тому як він тільки що показав вам свої карти! Його інтерес просто недостатньо високий. Тоді вам потрібно спробувати пробудити його інтерес до себе.

Але і варто пам’ятати. Завжди є багато хлопців, які мріють про тебе, які хотіли б, щоб ти відчувала себе коханою. І потрібно пам’ятати про це, щоб не фокусуватися на одному з них. Особливо коли вони погано з вами звертаються.

На закінчення, ось що ви можете зробити, коли чоловік починає ігнорувати вас.

Жінка високої цінності отримує увагу і любов від стількох чоловіків, тому вона ніколи не буде бігати за одним. Людина в будь-яких відносинах, що найбільше потребує іншого, знаходиться в самому слабкому становищі, і не може контролювати ситуацію.

Навпаки, і у жінок. Так що, якщо він піде, вона не буде бурчати, скаржитися або вити. Вона теж піде.

Цікавий психологічний факт з відносин. 

Якщо хлопець все-таки був у вас зацікавлений, але ігнорував вас просто так, і ви перестали йому писати або дзвонити, то в 95% випадків він спробує повернути вас на протязі декількох днів.

Так що, шановні жінки не варто вбивати себе тільки, через те, що вас ігнорує чоловік. Навколо їх повно, хай ігнор вас далі!

Діліться цією статтею зі своїми подругами, нехай вони трохи розвіють свої уявлення про ігнорування. 

На зв’язку був інтернет-журнал « Hard Life ».

Джерело: https://hard-life.kz/104-pochemu-muzhchina-ignoriruet-zhenschinu-razbiraemsja.html

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається: основні причини

Чоловік – істота цікаве і загадкове: спочатку він виявляв інтерес і симпатію, а тепер ігнорує і вдає, що не помічає. Або, буває, дівчина відчуває, що небайдужа хлопцеві, але його поведінка вперто говорить про зворотне.

Чому чоловік ігнорує жінку, яку він любить, чи може він любити і одночасно ігнорувати? Причин може бути декілька.

страх

Чоловіки – такі ж люди, як і жінки, їм властиво відчувати аналогічні почуття. Поставте себе на його місце.

Припустимо, у вас на роботі є три колеги чоловічої статі, один з яких вам дуже подобається. У вас є квитки на концерт (футбол, театр, оперу).

Ви спокійно можете підійти і запропонувати колезі, який вам байдужий, сходити з вами на захід. Відмовився?

Ну і нічого страшного, ви запросто пропонуєте скласти вам компанію іншому колезі, до якого не відчуваєте ніяких почуттів.

А тепер уявіть, що вам потрібно підійти з цією пропозицією до третього, якому ви симпатизуєте або таємно закохані. Ви не спите вночі, прокручуєте в голові фрази, підбираєте потрібні слова і в результаті не наважуєтеся підійти. А чому? Боїтеся, що вам відмовлять.

Ось і хлопці точно так же бояться відмови , бояться здатися смішними. Це одна з причин, чому хлопець ігнорує дівчину, яка йому подобається, і іменується вона боязко, страхом бути відкинутим, сором’язливістю.

навмисне ігнорування

Є такий психологічний прийом – чергування доброго ставлення з поганим. Цей прийом дратує, навіть може довести закохану дівчину до істерики.

 • На ділі виглядає так : людина кілька днів веде себе, як сама досконалість – дзвонить, цікавиться справами, розповідає свої новини, просить Раду, планує спільні прогулянки, а потім на кілька днів «пропадає».
 • Просто перестає дзвонити, а на ваші дзвінки відповідає знехотя, вдає, що йому ніколи або що його поглинули турботи, але і не відштовхує повністю, просто змінює ставлення.
 • Ви не розумієте, в чому справа, чому він проявляє інтерес, то ігнорує, весь такий ласкавий, привабливий чоловік перетворився в мовчуна, зліться, ображаєтеся, даєте собі слово більше ніколи з ним не спілкуватися або хоча б не дзвонити першої.

Але через кілька днів відбувається «повернення» – він знову обсипає вас компліментами і запрошує на побачення. Все, ви розтанули, ще міцніше до нього прив’язалися.

Якщо деякі чоловіки роблять такі штуки усвідомлено – спеціально ігнорують жінку (природно, тебе), то інші – несвідомо: що це значить, як вести себе в цій ситуації?

Інша дівчина

Чоловіки не завжди чесні. Жінка після недвозначних натяків на симпатію або навіть парочки побачень, чекає продовження відносин, а нешляхетний кавалер просто зникає.

 1. Часто причиною тому – присутність в його житті постійної партнерки .
 2. І флірт фліртом, а на зраду дружині вирішується не кожен, і коли відносини заходять далеко, чоловік самоусувається.
 3. Якщо ви заздалегідь не знали про наявність подружжя, то уникнути такого розвитку подій неможливо.
 4. Якщо вас стали ігнорувати, постарайтеся дізнатися про сімейний стан вашого залицяльника і, якщо наявність дружини підтвердиться, забудьте про нього, як про страшний сон.
 5. Чоловіки цураються нав’язливих дам , а ті, в свою чергу, обожнюють все контролювати.

Якщо ви будете постійно надзвонювати, закидати повідомленнями, намагатися заповнити собою весь його час, то людина, найімовірніше, захоче взяти паузу у відносинах. Чим більше ви будете йти на контакт, тим більше він буде віддалятися.

Запам’ятайте: навіть якщо люди люблять один одного, їм необов’язково кожну хвилину бути поруч. Жінки, які не мають ніяких своїх інтересів, дуже швидко набридають.

Займіться своїми справами, розплануйте дозвілля без участі шанувальника. Ви побачите, що його ігнор як рукою зніме.

любитель свободи

Всі чоловіки дуже трепетно ставляться до своєї свободи, а деякі навіть занадто. Якщо вам попався один з них, і ви бачите, що розмови про одруження, дітей, посадженому дереві і побудованому будинку валять його в жах – не квапте події .

Піднесіть себе, як незалежну, що користується успіхом у чоловіків даму, якій абсолютно байдуже, чи залишиться з нею цей випадковий хлопець чи ні. Ось тоді він сам не дасть вам ступити кроку без його супроводу.

Що робити, якщо хлопець ігнорує тебе – кілька корисних порад в цьому відео:

Жертва попередньої любові

Хворобливе розставання , невдалі стосунки в недалекому минулому спонукають чоловіка не поспішати, не кидатися, як у вир, в нову любов. Рана, що саднить, страх повторення такої ситуації гальмують його рішучість.

 • Якщо вам відома ця рядок біографії вашого шанувальника, то не ображайтеся на його паузу , дайте все гарненько обміркувати, зважити всі «за» і «проти», але в разі його повернення не дозволяйте більше такого повторюватися.
 • Іноді причина того, чому чоловік починає ігнорувати жінку, яка йому подобається, лежить на поверхні, але вона не хоче її бачити.
 • Компліменти були знаком ввічливості, посмішки – проявом гарного настрою, захоплені погляди були викликані вашим прекрасним зовнішнім виглядом і все, нічого більше.

Є два виходи з ситуації, що склалася:

 1. Перший: сядьте і подумайте, за якими ознаками ви вирішили, що чоловік відчуває до вас симпатію.
 2. Другий: зіграйте ва-банк і запитайте у нього, чи відчуває він до вас якісь почуття.

Читайте також:   Характеристика чоловіки-козерога: які жінки йому подобаються

В окремих випадках застосування другого способу змушує чоловіка подивитися на жінку іншими очима і навіть, якщо до цього він і не думав про вас, то після такого питання точно задумається.

Джерело: https://beautyladi.ru/muzhchina-ignoriruet-zhenshhinu/

Чому чоловік ігнорує жінку, до якої його тягне?

Причини, за якими чоловік може ігнорувати жінку, навіть якщо він до неї небайдужий, можуть бути абсолютно різними. Психологи описують різні варіанти розвитку подій.

Проблеми в спілкуванні можуть виникнути через різницю у вихованні, релігії, світогляді. Буває і таке, що чоловікові просто подобається лоскотати дівчину нерви своїм показним байдужістю.

Які ще існують причини такої дивної чоловічої поведінки?

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Тільки в романтичних фільмах або мультиках відносини між хлопчиком і дівчинкою, хлопцем і дівчиною, чоловіком і жінкою представляють в неймовірно романтичному ключі. Хлопчик носить портфель дівчинки, хлопець збирає польові квіти і пише вірші, чоловік день і ніч співає серенади під вікном коханої і вартує її біля під’їзду з шикарним подарунком в руках.

На ділі ж все зовсім не так. Скромні і порядні хлопці вважають за краще триматися осторонь від дівчат, впевнено себе ведуть тільки нахаби і ловеласи. З яких причин хлопець може ігнорувати свою кохану?

На самому початку відносин все йшло чудово. На дівчину звернув увагу гідний кавалер, вона подумки почала приміряти його прізвище, мріяти про заміжжя, вибирати імена дітям і замовляти у кравця весільну сукню.

В один прекрасний день панночка озвучила все це своєму приятелеві. Хлопця це насторожило. Він почав вести себе більш обережно, перестав першим писати і телефонувати.

Якщо дівчина виходить на контакт сама, то він відповідає холодно і відсторонено, не горить бажанням далі продовжувати спілкування.

Дівчина перебуває одночасно в образі і в подиві. Чому про так себе веде?

 1. 1. Борошно поспішила зі своїми бажаннями. Молода людина цінує свободу, тому ще не готовий до весілля і спільного проживання. Можливо, йому ще трохи років, і він вважає, що попередньо потрібно отримати гарну освіту і встати на ноги.
 2. 2. Дівчина не дала чоловікові самостійно прийняти рішення з приводу подальших перспектив. Хлопець не хоче бути і відчувати себе підкаблучником. Може, в житті своїх друзів або батьків онуже спостерігав таку картину, тому залишився н е в захваті.
 3. 3. Під час мовчання хлопець може обмірковувати сказане дівчиною, намагатися прийняти якесь рішення. Він не повністю відсторонився від дівчини, а всього лише взяв тимчасову паузу.

Ця ситуація складається з точністю до навпаки. Молода людина дозрів для шлюбу і сім’ї, хоче перевести відносини в статус офіційних, а панночка стверджує, що ще не нагулялася.

При цьому, в глибині душі вона може усвідомлювати, як їй пощастило, і що кращого кандидата на посаду чоловіка їй не знайти. Дама зустрічається з хлопцем тільки тоді, коли захоче.

На його спроби серйозно поговорити про плани на життя уникає теми або віджартовується.

Якщо хлопець цінує і поважає себе як чоловіка, то довго вертіти своїми почуттями він не дозволить. Молода людина знайде в собі сили забути таку панночку і повністю викреслити її зі свого життя. Це, все ж, краще, ніж мучитися потім.

Люди встигли поспілкуватися і зрозуміти один одного. Їх внутрішній світ вже не представляє будь-якої таємниці або загадки. При цьому хлопець розуміє, що далі так тривати не може, і єдиний вихід – розлучитися. Відверто він говорити про це не хоче, тому що боїться зачепити дівчину. Причини цього можуть бути самі різні:

 1. 1. Представники пари з різних соціальних верств. Наприклад, дівчина з багатої сім’ї, а хлопець – син водія вантажівки і продавщиці з продуктового магазину. Сказати, що йому соромно відчувати себе нікчемним він не може, тому вирішив просто припинити спілкування.
 2. 2. Чоловік розумний і освічений, а дівчина – мила простачка. Колись їм було добре і легко разом, але зараз вона перестала дотягувати до його рівня. Галантний кавалер прекрасно розуміє, що на таку правду дама може образитися, тому він вважає за краще мовчати і потихеньку віддалятися від неї.
 3. 3. Хлопець розуміє, що запити дівчата йому не по кишені. Якщо спочатку їй вистачало морозива і букета хризантем, то тепер на побачення її доводиться водити в дорогі ресторан и, дарувати ювелірні прикраси і гаджети, а у відпустку виїжджати на море. Вимог все більше і більше, хлопець їх вже просто не тягне, навіть якщо з доходами у нього все в порядку. Можливо, хлопець і намагався тримати свою принцесу в рамках, але на це вона надула губки і обізвала його жаднюгою. Тож не дивно, що молодий чоловік почав ігнорувати таку особу.
 4. 4. У дівчини склочний і стервозною характер, кожну дрібницю вона сприймає як привід для нової сварки. Конфлікти панянка сприймає як спосіб внести у відносини загострення пристрастей і «родзинку», а чоловік мріє про стабільність і спокій. Само собою зрозуміло, що рано чи пізно йому набридне жити як на вулкані.
 5. 5. Вагома причина прірву і почати ігнорувати – «скелети в шафі». Можливо, він одружений, зустрічається з кількома дівчатами відразу або просто – шахрай.

Деякі хлопці люблять тримати людину, навіть який подобається, на дуже пристойній дистанції. Йому просто подобається тріпати нерви дівчині, яка навіть не приховує, що закохана в нього. При цьому, він то ж може бути щиро зацікавлений дамою.

Він може то кидати весь світ до її ніг, то по кілька днів не відповідати на дзвінки та повідомлення. Від цього чоловік відчуває ні з чим ні порівнянне задоволення. Дівчина сильно прив’язується до хлопця, але знаходиться в постійному побоюванні від того, що ж таке він викине завтра.

Увага! Такий прийом часто використовують альфонси.

У такій ситуації дівчині можна або Поміняти ять свою тактику поведінки і стати такою ж кішкою, яка гуляє сама по собі, або раз і назавжди перервати такі відносини.

Бути може, думки про його закоханості – це всього лише спроба видати бажане за дійсне? У таких випадках дівчина починає буквально переслідувати юнака і намагатися нав’язати йому своє суспільство.

Він всіляко натякає, що між ними нічого не може бути, але вона свято впевнена, що це не так.

За якими ознаками можна зрозуміти, що чоловік абсолютно байдужий до представниці прекрасної статі?

 1. 1. Якщо він і відповідає на телефонні дзвінки, то голос його роздратований. Він намагається якомога швидше закінчити діалог. Відповіді на дзвінки відбуваються все рідше і рідше.
 2. 2. Смс-повідомлення він ігнорує повністю. Йому не хочеться витрачати свій час і набирати літери для тієї, яка йому зовсім нецікава.
 3. 3. Варто перевірити соціальні мережі. Чи не заніс чи молода людина ще таку нав’язливу особу в чорний список?
 4. 4. Він обов’язково заведе собі подружку. Хоча б для того, щоб перша дівчина перестала нав’язувати своє суспільство і переслідувати.
 5. 5. Коли молоду людину все це дістане, він в лоб висловить дівчині все, що про неї думає. Швидше за все, не соромлячись у виразах.

Є категорія молодих людей, які не поспішають обзаводитися відносинами. Вони вважають, що спочатку потрібно отримати освіту, знайти хорошу роботу і почати стабільно заробляти, купити квартиру і машину, а лише потім думати про любов.

Спроби переконати його будуть марні хоча б тому, що кожна людина має право на власну думку. Якщо дівчина готова чекати, поки обранець буде готовий до відносин, то так і слід вчинити. При цьому, велика ймовірність втратити кращі роки і залишитися у «розбитого корита», коли чоловік раптом віддасть перевагу іншій.

Причиною обережності і ігнорування може бути розбите серце чоловіка. Швидше за все, в недалекому минулому він пережив болючі відносини або шлюборозлучний процес. Часу минуло занадто мало, його біль не встигла поулечься і стати менш гострою.

Можливо, лікувати поранену душу йому доведеться ще кілька років, і до тих пір він не захоче вступати в серйозні стосунки. Дама в такій ситуації повинна вести себе тактовно, не тиснути на хворе.

Кращий варіант розвитку відносин на даному етапі – щира дружба.

Чоловік не до кінця розібрався в собі і не впевнений на 100%, що любить цю дівчину і хоче бачити її поруч з собою все життя.

Йому потрібен час для того, щоб обдумати ситуацію і розібратися в своїх почуттях, тому він і тримає дистанцію. Дівчині не варто робити чогось конкретного.

Вона просто повинна виглядати надзвичайно і елегантно, щоб він зрозумів, яку прекрасну жінку він ризикує втратити.

Для юнака це – перші відносини. Або ж, не так давно він уже пережив розрив з колишньою коханою. В цьому випадку дівчині можна зробити самій перший крок, але без зайвої наполегливості і нав’язливості. Її завдання – казать хлопцю, що вона їм зацікавлена ​​і була б не проти вступити в стосунки.

Швидше за все, роман у такої пари триває кілька місяців або років. Дзвінки та повідомлення перестали бути подією, яке обидва чекають весь день і бояться пропустити заповітну звісточку. Чоловікові можуть бути важливі дзвінки та повідомлення від дівчини, але він вважає їх другорядними в порівнянні в іншими своїми справами.

Він зайнятий роботою, комп’ютерною грою, переглядом серіалу або чимось ще, тому думає: «Гаразд, нічого страшного, передзвоню їй пізніше» і забуває про це. Він може щиро не розуміти, що його кохану ображає така поведінка. У цьому випадку йому варто дати це зрозуміти в максимально ввічливій і тактовної формі.

Чоловіки не бездушні чудовиська. Вони не хочуть засмучувати дівчину навіть тоді, коли вона стала байдужа. Ігнорування відбувається тому, що хлопець банально не знає, що йому робити. Розставання і розрив відносин – процедура далеко не найприємніша, особливо коли є багато приємних спогадів, які колись пов’язували пару. Але вічно відкладати цю розмову не вийде.

Якщо між чоловіком і дружиною запанувала мовчанка, то причини будуть зовсім іншими:

 1. 1. Супругна щось затаїв образу, хоча і не сказав про це чесно і відкрито. Можливо, в розмові з подругою або мамою дружина дозволила собі жарт, яка здалася чоловікові образливою.
 2. 2. Чоловік відчуває почуття злості на іншу людину, не обов’язково їм є хтось із домашніх. Чоловік боїться зірватися на дружину або дітей, тому вважає за краще тримати все в собі.
 3. 3. Сімейне життя припинилася в буденність, тому чоловік не вважає за потрібне надавати своїй дружині знаки уваги і балувати її. На думку чоловіка, в їх житті вже нічого кардинально не зміниться, тому і необхідність прикладати зусилля відпадає.
 4. 4. У чоловіка могло знизитися лібідо через стрес, проблем на роботі, недосипання, погане самопочуття. Людина переживає це дуже гостро, тому соромиться озвучити проблему.

В таких ситуаціях не потрібно пускати все на самоплив. Наймудріше рішення – це викликати чоловіка на відверту розмову.

Коли з’ясується причина такої поведінки, то і усунути проблему буде набагато легше (попросити вибачення, підтримати, запропонувати відпочити разом, ненав’язливо розповісти про необхідність знаків уваги для жінки, звернутися разом за консультацією до психолога або іншого лікаря).

Таким чином, причин чоловічого мовчання може бути багато. Як на це реагувати? По-перше, не робити поспішних висновків, а спробувати розібратися в ситуації до кінця.

По-друге, діяти м’яко, тактовно і ненав’язливо, дотримуватися субординації і право на особистий простір іншої людини. По-третє, не брати до уваги свою власну точку зору єдино правильною і не намагатися нав’язати її чоловікові.

Розмова по душам практично в 100% випадків допомагає досягти бажане і повернути відносини в колишнє русло.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/building-relationships/communication/pochemu-muzhchina-ignoriruet-zhenshhinu-k-kotoroj-ego-vlechet.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *