Чому чоловік не називає жінку на ім’я: думка психолога

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога

Зміст приховати

Ніщо так не тішить слух людини, як його власне ім’я. Так говорив відомий американський психолог Дейл Карнегі, і мав рацію. Поєднання звуків імені, їх вібрації здатні піднімати настрій, лікувати душу і розкривати глибокий потенціал людини. За допомогою імені людиною можна і маніпулювати. Про це вам скаже будь-який психолог. Пестливо-зменшувальні варіант імені, зміна інтонації голосу під час його вимови, акцент на певних буквах – все це допомагає привернути до себе людину, або навпаки – розлютити, якщо з його ім’ям звертатися нешанобливо або взагалі його ігнорувати.

Саме на цю обставину часто скаржаться жінки, коли їхні чоловіки занадто захоплюються грайливими прізвиськами. Якщо коханий чоловік всіляко уникає називати жінку на ім’я, замінюючи його «котиком», «малятком», «мишкою» – це тільки спочатку приємно, а потім насторожує: щось тут не так. Так, не так.

Психолог Олена Цітрава стверджує, що підозри дійсно небезпідставні. Звичайно, чоловік міг просто забути рідне ім’я жінки, буває і таке, але фахівець називає більш ґрунтовні причини чоловічої «амнезії».

З ними варто познайомитися, щоб зрозуміти, що ховається за небажанням чоловіка називати жінку на ім’я.

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога

Що в імені тобі моєму?

По тому, як чоловік звертається до жінки наодинці або в суспільстві, можна діагностувати його справжні почуття до неї і спрогнозувати майбутнє пари.

Подруги жінки можуть позаздрити, почувши, що коханий чоловік називає її не інакше, як кошеня, зірочка, ластівка. Фахівці поспішають заспокоїти заздрісниць: це не завжди добре.

За ласкавими іменами можуть ховатися внутрішні протиріччя чоловіки:

Дитячі травми. Чоловік несвідомо уникає вживати ім’я жінки, оскільки воно асоціюється у нього з негативним переживанням.

Можливо, це була перша трагічна любов, і це ім’я йому ще «болить», або так звали кровну кривдницю з дитинства, і тоді він її ім’я вважав наймерзеннішою в світі. Дитячі переживання залишають глибокі приховані рани, заліковувати які доводиться все життя.

Може бути, чоловік давно забув неприємну історію минулих років, але пов’язане з нею ім’я досі застряє у нього в горлі.

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога

Складнощі запам’ятовування. У практиці психологів існують випадки, коли чоловіки забували або плутали ім’я дружини, з якою прожили кілька років. У фахівців є цьому пояснення, і, як і багато психологічних проблем, подібна «амнезія» лікується.

Іноді чоловік не кличе свою жінку за паспортним імені, оскільки воно настільки складно промовлене, що в ньому можна зробити п’ять помилок, навіть читаючи його з листочка.

Тут хочеш не хочеш якась Євпраксія або Ііфігенія буде іменуватися виключно пестливо-пухнастими прізвиськами.

Незручне або неприємне ім’я. Імена, як і будь-які слова, можуть пестити слух, а можуть його «різати» своєї незграбністю або безглуздістю. Тому і трапляється, що ім’я людини вимовляти ніяково. Вимовляючи його, буває дуже незручно за батьків, які додумалися так назвати дитину.

Ось і намагається людина згладити ситуацію ласкавими прізвиськами.

Звичайно, сьогодні рідко можна зустріти такі популярні за часів «царя Гороха» жіночі імена як Пріська або Епістімія (страшно уявити, як дівчаток обзивали однолітки), але і більш вживане Євлампія в устах чоловіка може легко перетворитися на «лампочку» або «лапочку».

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога

Захисні механізми. Коли людській психіці щось не подобається, вона включає захисні механізми, щоб зберегти душевне здоров’я людини. Найчастіше це проявляється у взаєминах. Чоловіча психіка дуже ранима, і, чуть-що не так, вибудовує бар’єри.

Іноді психологічний захист спрацьовує і в вимові імені близькою жінки. Чоловік може відмовити імена жінки, щоб тримати дистанцію. Так він здатний контролювати ситуацію, в той час, як звернення на ім’я зближує духовно і зобов’язує.

А для деяких чоловіків це небезпечніше, ніж бути прицілом.

Прихований сенс прізвиськ з «пухнастого зоопарку»

Психологи, вони як ясновидці, можуть у всьому знайти прихований сенс. Наука дозволяє їм його ще й обгрунтувати, поставити діагноз і призначити лікування. У виборі чоловіками пестливих прізвиськ теж він є. Правда, цей «діагноз» не завжди потребує лікування. Отже, якщо чоловік називає жінку:

 • пушистиком (кошеня, зайчик, курча) – це в більшості випадків говорить про поступливості чоловіки і його м’якості, а іноді і про інфантильність. У перших двох випадках чоловік демонструє свою м’яку натуру і прихильність до маніпулювання його характером. Другий – це пристосовництво, бажання пестливо-зменшувальним ім’ям «зменшити» і небезпечний об’єкт. Тоді він стає менш страшним, і є надія, що шкоди чоловікові не заподіє;Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога
 • тваринами (коза, корова, свиня, змія) – тут і психологом не потрібно бути, щоб розуміти сенс і посил, які в ці клички вкладає чоловік. Він демонструє неповагу до жінки, своє невдоволення і зверхність. І чомусь вважає своїм обов’язком поінформувати жінку про її недоліки через образливі прізвиська. Розвиток таких відносин передбачити нескладно;
 • коштовністю (золотце, дорога, дорога) – існує ймовірність, що чоловік ставиться до жінки по-споживацьки і шукає в стосунках з нею вигоду. Називаючи жінку золотий, діамантовою, безцінною, він переслідує корисливу мету, яка, можливо, виражається не тільки в матеріальному. Потреба в турботі, послузі, уваги теж може породжувати маніпуляцію «дорогоцінними» прізвиськами;
 • солодощами (цукерка, зефірка, солодка) – можливо, чоловік підсвідомо хоче підсолодити свою жінку смачним ім’ям, щоб вона стала більш «легкотравної». Звичайно, може бути і таке, що йому вже солодко з цією жінкою, але тут, головне, «не передати пасці меду», інакше може стати нудно;Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога
 • «Сяючими» іменами (сонечко, зірочка, промінчик, світло моїх очей) – так чоловік «програмує» жінку на тішення своєю красою його погляду і самолюбства. Чоловік дуже хоче пишатися своєю жінкою, тому може провокувати навколишніх на заздрість;
 • з займенником «моя» (моя дівчинка, моя радість) – чоловік цією приставкою намагається закріпити свої права на жінку. Особливо чоловіки прагнуть «привласнити» собі жінку в присутності інших людей або потенційних суперників, щоб тим раз і назавжди стало зрозуміло, хто «господар» цієї жінки.

Психолог Олена Цітрава спеціально для Strana-Sovetov.com

Джерело: https://strana-sovetov.com/psychology/17876-muzhchina-ne-nazyvaet-svoyu-zhenshinu-po-imeni.html

Чому чоловік не називає жінку на ім’я: думка психологів

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога

Дивна, здавалося б, ситуація. У вас є коханий чоловік, ви відчуваєте один до одного найніжніші почуття, але він з якоїсь причини уникає називати вас по імені. У ходу всілякі «зайчик», «кошеня», «сонечко» і навіть брутальне «дитинко», вас же звуть Ірою, Альоною або Настею! В чому справа?

Психологи впевнені: в тому, як чоловік звертається до своєї коханої, закладений певний сенс. По тому, як він називає вас на публіці або залишаючись з вами наодинці, можна з високою часткою ймовірності визначити, наскільки серйозні ваші відносини. Вірніше, його ставлення до вас і до того, що між вами відбувається.

Так ось, якщо в лексиконі вашої половинки немає місця вашому імені, це не дуже хороший знак. Звичайно, «рибка» звучить неймовірно мило, але коли крім цієї самої рибки на вашу адресу ви нічого не чуєте, щось тут не те.

Причин такого чоловічої поведінки психологія виділяє кілька.

Неприємні асоціації з вашим ім’ям

Насправді, це найрідкісніша з можливих причин.

Ваш чоловік – велика неженка, і ніяк не може забути, як його соромила перед усім класом вчителька по хімії Наталія Миколаївна, ось тепер вимовляти ім’я «Наташа» йому просто фізично неприємно.

Ну, що тут сказати … Таке теж буває. Якщо вас влаштовує іпохондрик истероидного типу, продовжуйте робити вигляд, що прийняли цю гру.

Надалі не дивуйтеся, якщо він заборонить вам заварювати чорний чай (тому що на минулій роботі його облили з чашки) або включати світло в темній квартирі (бо саме так він застав своїх батьків за одним цікавим заняттям).

Будь-дур (вже вибачте, але ми будемо говорити прямо), вкорінюється і починає цвісти буйним цвітом тоді, коли за нею трепетно ​​доглядають.

Чи не хочете перетворюватися в засмиканий подружку такого неврастеніка, скажіть йому: «Сергію, моє ім’я – Наташа. Наталка. Наталка. Повторюй за мною. Чи не Зайка. Чи не дівчинка моя. А Наташа ». Повторювати, поки не завчити. Або відпустити на всі чотири сторони, поки він не перетворив вас в жертву своїх хворобливих спогадів.

Нічого серйозного

Найбільш поширена ситуація. Вам любий просто не відноситься до вас серйозно. Ні до вас персонально, ні до ваших з ним стосунків, ні до перспектив цих відносин. Ви для нього – не майбутня дружина, берегиня вогнища і мати його майбутніх дітей, а просто – чергова сторінка в його книзі пригод.

З точки зору психології відносин, чоловіки, уникаючи називати вас по імені, підсвідомо уникають серйозних відносин з вами.

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психолога

Чоловіки – істоти прямолінійні. Коли вони прагнуть завоювати жінку, це поглинає всі їхні думки. Тому в такому випадку їх обраниці чують «Оля, Ольга, Оленька», але не «рибонька» або «пупсик».

Ім’я коханої людини – найкрасивіша музика на цій планеті.

Чоловік, який не називає вас по імені, явно не відносить вас до розряду своїх коханих. І не треба списувати такі його лексичні пристрасті на романтичну натуру. Будьте впевнені, коли він зустріне ту, яку сприйме з повною серйозністю, вона буде називатися не інакше як Аллочка, Маша або Людочка.

Ширма для деспота

Ще один варіант пояснення цьому явищу з точки зору психології.

Сюсюкати і говорити «дівчинка моя», «мишка», «котик» замість того, щоб назвати вас Ларисою, Оленкою або Танюшею, можуть добре замасковані тирани і деспоти.

У період залицяння вони зазвичай ніяк не проявляють себе. Але коли ви починаєте рух назустріч, з’являються перші дзвіночки. Те подруги у вас не такі, то до цієї рибі це вино не підходить, то плаття занадто короткий – так майбутній сімейний тиран починає займатися улюбленою своїм заняттям.

Якщо ваш кавалер має схильності до непрошеному менторства, це привід серйозно задуматися. Майстри маніпуляцій і психологічного пресингу здатні позбавити вас почуття самоповаги, власної гідності, усвідомлення себе як особистості.

І для них якраз дуже властиво вживання «ласкавих слів», які в їх виконанні звучать поблажливо-зверхньо. Мовляв, маленька ти моя дурненька, ну хіба ж ти можеш знати, що в цьому салаті солоний огірочок абсолютно зайвий …

Якщо не хочете все життя чути образливі випади, критику і насмішки, біжіть від нього куди подалі.

Джерело: жіночий журнал WomanClub.in.ua

Джерело: https://womanclub.in.ua/otnosheniya-i-seks/pochemu-muzhchina-ne-nazyvaet-zhenshhinu-po-imeni-mnenie-psixologov/

Чому чоловік не називає жінку на ім’я думку психолога

«Рибка моя», «пташка», «дитинка» – ласкаві слова приємні і пестять слух, але іноді вони можуть витісняти те, яке нам було дано при народженні. Чому ж чоловік не називає жінку на ім’я, дізнаємося думку психолога. Звичайно, можна погодитися і на ласкаві клички, та й ники в інтернеті до нас приклеюються часом на смерть, але кращий комплімент для будь-якої людини це його ім’я.

Що в імені тобі моєму

Старовинні люди приховував своє ім’я. Вважалося, що за нього, як по сліду, його зможуть наздогнати неприємності і хвороби. Подібна традиція існує у деяких народностей до сих пір. Відбувається це також через острах, що дізнавшись ім’я, oни вибирають play daisy slots онлайн, щоб приховати свою особистість. ворог за допомогою магії зможе нашкодити конкретній людині.

Тому має місце думка, що небажання називати ім’я , йде корінням до того древньому, глибоко захованого в нас страху нашкодити людині, розкрити його перед злими силами, позначаючи ім’я.

Сучасні вчені дотримуються іншої точки зору. Дейл Карнегі, американський психолог, вважає, що ім’я для людини звучить як найкраща мелодія. З ім’ям ми ростемо, звикаємо до нього, як до своєї другої шкірі. Його проголошення – це ще й факт існування нас як особистості. І тому будь-якій людині приємно почути поєднання звуків, що позначають його ім’я.

Більшість психологів впевнене: по тому, як чоловік називає жінку, на людях або наодинці, можна судити про його ставлення , серйозні чи й глибокі почуття, які він відчуває. І який приблизний прогноз майбутнього такої пари.

Але, можливо, спочатку варто спробувати з’ясувати природу того, чому чоловік не звертається до вас по імені, а називає «пташкою», «сонечком», «мишкою».

Читайте також:   Що робити, якщо чоловік розлюбив: як зрозуміти і прийняти цю ситуацію

Іветта, Лізетта, Мюзетта, Жанетта, Жоржетта

Перше, що спадає на думку, коли чоловік, не хоче кликати вас на ім’я: боїться помилитися. У нього багато жінок, і щоб не потрапити в халепу, всіх і кличе «зайчиками». Бувають і такі ситуації. Але вкрай рідко. Найчастіше причини можуть бути наступними:

 • Не дарма кажуть, що ми родом з дитинства. Ймовірно, в родині чоловіка було не прийнято називати один одного по імені. Адже буває, коли чоловік величає дружину на прізвище, а вона відповідає йому тим же. Плюс досвід шкільних років, коли в класі всі за звичкою звали один одного за списком в класному журналі.
 • Є проблема із запам’ятовуванням імен. Буває, що і звичайні часто вживані слова плутаються в голові. І таке трапляється досить часто майже з кожним другим чоловіком. Аби не допустити образити близьку людину, співрозмовник намагається уникати його імені.
 • Був невдалий досвід спілкування , і ваша тезка розбила серце чоловікові. Не дивно, що тепер партнер старанно закривається. Адже ім’я вважається річчю інтимної, вимовляючи його вголос, людині доведеться вам довіряти. А ось з цією справою у нього і не склалося.
 • Буває, коли людині здається, що конкретне ім’я не підходить певному індивідууму. Хоча така проблема більше властива жінкам. Але чоловік-естет зі своїм художнім баченням ніяк не сприймає вас як Ізольду Тихонівну і вважає за краще іменувати кисой.
 • Існують і більш серйозні причини . Коли чоловік бажає зберегти у відносинах дистанцію, боїться зближуватися і ставить таким чином між собою і жінкою психологічний бар’єр.

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психологаЧому січеться волосся

В останньому випадку мова може йти вже про фобії або страху називати конкретну людину на ім’я. Називаючи когось, ми починаємо духовно з ним зближуватися. Для деяких це страшніше, ніж бути під прицілом.

Іноді дізнатися конкретну причину зможе тільки грамотний психолог, настільки глибоко сидять в нас наші комплекси.

Зайка моя! Я твій зайчик!

На думку психологів, такі симпатичні назви, яким чоловіки нагороджують своїх партнерок, можуть мати якийсь сенс, кожне з них означає конкретну ситуацію.

Якщо вас називають «кохана» , значить, чоловікові не вистачає турботи і ніжності. Йому необхідно почуття впевненості в вас. Доводьте йому частіше свою любов, проявляйте ініціативу. Така поведінка буде оцінено по достоїнству.

Називають «сонечком» ? Чекають подібного сяйва і краси. Чи не обдуріть чоловіка. Намагайтеся завжди виглядати чудово. Чоловіки люблять очима, а ще вони обожнюють пишатися тією жінкою, яка знаходиться поруч.

Різні «пухнастиків»: «зайчики», «котики» – кажуть про його м’якою натурі. Таким чоловіком можна легко управляти, він податливий і заради вас готовий на багато що.

А ось чуючи слова «дорогоцінна», «золотце моє» , потрібно насторожитися. Ваш партнер зацікавлений в вас з якоїсь корисливою метою. Від даних відносин йому потрібні певні вигоди. Назви, на зразок « горгона», «коза» приховують невдоволення, а також показують якесь перевагу мовця.

Зверніть увагу, додаючи займенник «моя» , чоловік на підсвідомому рівні намагається отримати на вас права.

Чи варто довіряти психологам в такій складній справі, як відносини з чоловіком, вирішувати вам. Але може, називаючи вас «моя булочка» , він має на увазі не зайву вагу, а бажання смачного обіду для себе?

Поклич мене тихо по імені

Якщо вас все влаштовує, ви впевнені в почуттях обранця, а може і живете разом не один рік, не варто і напружуватися. У кожній парі все суто індивідуально

Чому чоловік не називає жінку на ім'я: думка психологаХто він – закоханий чоловік?

Але якщо відсутність звучання імені приносить дискомфорт, а все «зайчика», «рибки» тільки дратують, спробуйте вивести чоловіка на відверту розмову . Поясніть партнеру свою точку зору і послухайте його доводи.

Варто не запускати ситуацію на самому початку знайомства . На перші спроби назвати вас «кицею» рішуче заявляйте: «Я просто Таня!» Багато молодих людей зрозуміють відразу. Для тугодумів потрібно проявити терпіння. Тут як в школі доведеться займатися повторенням: у мене є ім’я, як мене звуть, киці тут немає.

Запущені випадки доведеться виправляти більш тонкими методами. Як варіант, можна знайти плакат, де написано ваше ім’я. Розкласти речі, де воно зазначено. Можна частіше включати пісню, де співається про вашу тезці. Мета всіх дій: ім’я повинно бути постійно на слуху у чоловіка.

Дуже дієвий метод, хоча звучить по-дитячому – звертатися до себе по імені під час ласк: Лена, хороша дівчинка, любить Сашу, Лена розумниця, який у Олени хороший хлопець і так далі. Тобто діємо на підсвідомість.

Як зрозуміти, що по-справжньому подобаєшся чоловікові? (Відео)

Якщо вас не називають по імені, не варто відразу робити швидкоплинні висновки і заявляти: ти мене не любиш. Постарайтеся вислухати свого партнера, адже у сильного чоловіка можуть бути свої маленькі слабкості.

Від розуміння і поступок може залежати і ваше спільне майбутнє. Звичайно, потрібно прислухатися до думки психолога, чому чоловік не називає жінку на ім’я, але робити висновки з усього сказаного тільки вам.

Джерело: http://www.virtualmakeover.ru/psihologiya-i-otnosheniya/6726

Чому чоловік не називає жінку на ім’я: 6 прихованих причин

Замість імені часто використовуються ласкаві прізвиська, кожне з яких може означати щось конкретне. Доброю ознакою є чергування прізвиськ і імені при зверненні. Такий чоловік щирий і дійсно любить свою даму. Якщо ж чоловік вкрай рідко називає дівчину по імені, слід розібратися в причинах.

він номатофоб

Є люди, які просто бояться вимовляти чужі імена. Для більшості це не складає ніяких труднощів, але деякі просто жахливо бояться вимовляти ім’я навіть самого близької людини.

Проблема в тому, що люди не поспішають визнавати у себе наявність такої проблеми. Вони відчувають величезні труднощі в спілкуванні з близькими. Їм важко звернутися до людини по імені, замість цього вони відразу переходять до справи. Найцікавіше полягає в тому, що вродженої номатофобіей страждає значна частина людей. Однією з причин експерти називають популярність дистанційного спілкування в інтернеті.

Сама незвичайна причина номатофобіі – генна. У давнину люди рідко зверталися один до одного на ім’я. У багатьох в голові просто «прописана» така програма.

Він був далекий від батьків

Мається на увазі емоційний віддалення. Якщо батьки рідко або взагалі не називають дитину по імені, це створює в ньому бажання так само убезпечитися від звернення до людей по імені.

Можливо, що ваш чоловік не винен в тому, що не називає вас по імені, тому що він просто не робив цього ніколи, був вихований в таких умовах.

Заміна імені ласкавими прізвиськами

Є такі пари, в яких люди звертаються один до одного тільки «зайка», «котик», «мася», «малюк», «дорога / дорогою». Можливо, справа всього лише у звичці. Для таких людей ім’я людини звучить занадто офіційно.

Це говорить про те, що ставлення чоловіка до жінки дуже тепле і позитивне. Можливо, варто частіше називати один одного іменами в такій ситуації, але багато психологів вважають, що це зовсім необов’язково.

боязнь зблизитися

Одна з найбільш неочевидних проблем – боязнь зблизитися з людиною. Щоб зрозуміти, чи так це, згадайте, яким людина була на початку відносин – чи називав чоловік вас по імені в перші кілька місяців.

Можливо, чоловікові щось не подобається, або ж він не хоче бути поглинений своєю жінкою, її любов’ю. Це може бути бажання зберігати самодостатність.

Є також імовірність того, що чоловік просто не вважає жінку досить близькою людиною. Вирішити проблему можна простим розмовою. Жінка повинна сказати, що їй неприємно, коли до неї звертаються знеособлено.

Якщо проблема повториться, значить, чоловік її любить недостатньо сильно.

Він вам зраджує

Якщо з самого початку ви для нього лише «рибка» або «зайка», то не виключено, що ви у нього не одна. Дуже часто чоловіки знеособлюють своїх дам, тому що у них їх досить багато.

Хтось просто не хоче помилитися в імені, а кому-то на підсвідомому рівні не хочеться виділяти жінку серед інших, щоб не прив’язуватися. Вирішити цю проблему, на жаль, неможливо, зате її можна діагностувати. Якщо чоловік мало часу приділяє своїй дамі, то варто задуматися.

Він хоче бути лідером

Зменшувально-пестливі похідні від «кішок» і «зайчиків» не завжди, але часто можуть говорити про те, що чоловік хоче контролювати свою жінку. Такі чоловіки є прихованими маніпуляторами.

Спочатку все безневинно, а потім чоловік починає знецінювати жінку як особистість, розкриваючи агресивні сторони своєї особистості. При спробах зблизитися з ним він буде проявляти агресію.

Багато експертів вважають, що використання імені в обігу – прямий доказ поваги і наявності любові чоловіка до жінки.

Не варто боятися небажання чоловіка називати вас по імені, адже є ймовірність того, що він просто не надає значення іменам. В такому випадку він зможе зрозуміти проблему і виправити становище. Досить просто натякнути, що вам це не подобається.

Про хворих відносинах розкажуть п’ять інших ознак. Удачі вам, і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

1 березня 8:21

Джерело: https://gurutest.ru/publication/pochemu-muzhchina-ne-nazyivaet-zhenschinu-po-imeni-6-skryityih-prichin/

Чому чоловік не називає жінку на ім’я – думка психолога

Іноді жінка чує від чоловіка на свою адресу пестливе прізвисько, але не знає, як правильно на нього реагувати. Ніжне слівце з вуст коханого гріє душу і діє магічно. Однак не варто розслаблятися і сильно довіряти милим словами. Якщо чоловік не називає жінку на ім’я, то, на думку психолога, він відноситься до неї несерйозно.

Причини, чому чоловік не кличе жінку на ім’я?

Перш ніж зрозуміти психологію чоловіка, говорить на адресу коханої ласкаві слова, давайте згадаємо, кого ми самі любимо називати не по імені.

Правильно, маленьких і нетямущих дітей, які поводяться як котики, зайчики, мишки. Дорослі асоціюють малюків з м’якими тваринами або іграшками, однак розуміють свою відповідальність за їхнє життя.

Батьки не вважають своїх дітей незалежними особистостями, які вміють самостійно розпоряджатися власним життям.

Так чому чоловік не називає жінку на ім’я? Думка психолога на цей рахунок всім вже зрозуміло: чоловік вважає жінку нетямущим дитиною. Чи може подібне судження про особистісні якості дівчини свідчити про байдужість або небажанні серйозних і тривалих відносин?

Якщо хлопець шукає надійну супутницю, на яку можна покластися у важкі моменти життя, то «милий зайчик» навряд чи зможе розраховувати на пропозицію руки і серця. Правда, деякі чоловіки звикли повністю сподіватися тільки на себе.

Можливо, нетямущий «кошеня» це і є та людина, яка їм підійде в якості дружини і матері їх дітей. Хоча подібне твердження дуже спірно. Адже кожен чоловік на роль матері для своїх майбутніх дітей шукає жінку, схожу на його біологічну маму.

Малоймовірно, що в очах дитини мати є «зайчиком» або «котиком». Швидше за все, «тигрицею» або «собакою».

Існує ще один фактор, в силу якого чоловік уникає називати жінку на ім’я. Вся справа в характері і життєві принципи, якими керується людина. Незалежний чоловік, як правило, хоче бачити поруч жінку, яка буде йому підкорятися.

Ласкавими прізвиськами він «програмує» її на підрядному положення. Адже якщо дівчину назватися «маленьким кроликом», навряд чи після цієї фрази вона здатна буде в чомусь дорікнути чоловіка або змусити його щось зробити.

Жінка з гарненьким прізвиськом зобов’язана, як дитина, підкоряться серйозного і дорослому чоловікові.

На думку психолога, якщо хлопець не називає по імені дівчину, значить, він не вважає її особистістю, з якою потрібно рахуватися. Якщо чоловік вимовляє ім’я своєї коханої, він ставиться до неї з повагою, а відносини вважає серйозними і перспективними. Адже хіба можна будувати плани на майбутнє з дурної «лапочкой»?

Читайте також:   Що подарувати чоловікові на річницю весілля: ідеї, що не варто дарувати

Правда, є ще один нюанс, яка пояснювала б небажання вимовляти ім’я коханої. Можливо, в дитинстві хлопець переніс сильне душевне потрясіння, коли його карала жінка на ім’я Анна. Вона могла бути вихователькою в дитячому садку або вчителькою в школі.

З тих пір всі жінки, яких звуть Ганною, викликають в підсвідомості чоловіка неприємні асоціації. Не замислюючись над сенсом своїх дій, хлопець намагається не вимовляти вголос це ім’я.

Душевна травма, отримана в дитинстві, може бути причиною дискомфорту в стосунках між закоханими.

Справитися з цією проблемою може тільки досвідчений фахівець. Рекомендується звернутися за допомогою до психолога – гипнологу Микиті Валерійовичу Батурину. У процесі роботи з клієнтом гипнотерапевт з’ясує причину будь-якої проблеми і підкаже, як назавжди безболісно позбутися від комплексів.

Що означають ласкаві прізвиська?

Якщо хлопець не вимовляє ім’я своєї дівчини, а дає їй різні прізвиська, значить, на підсвідомому рівні він намагається компенсувати те, чого йому не вистачає. Говорячи «дитинко», чоловік асоціює свою улюблену з нетямущим дитиною. Можливо, йому хочеться завести дітей, але він не готовий до батьківства і свої інстинкти реалізує турботою про жінку.

Якщо хлопець називає дівчину «булочкою» або «пишечкою», йому хочеться, щоб кохана була хорошою господинею і навчилася смачно готувати. Можливо, партнеру подобаються пишні форми своєї коханої. Він свідомо акцентує увагу на принади дівчини. Це свого роду компліменти. Хлопець задоволений своєю обраницею і сексуальним життям.

Говорячи «кохана», чоловік натякає, що йому не вистачає у відносинах ніжності і тепла. Правда, таке прізвисько може передавати почуття, які відчуває хлопець до своєї обраниці. Замість слів «я тебе люблю», він говорить скорочене «кохана».

Насторожити жінку повинні такі слова, як «золотко» або «дорогоцінна». Прізвиська зі світу дорогих речей говорять про меркантильному характері партнера. Можливо, він зациклений на грошах або підсвідомо намагається дорікнути улюблену в надмірних витратах.

Називаючи дівчину «сонечком» або «щастям», хлопець каже, що йому комфортно перебувати у відносинах, і він вважає себе щасливою людиною. Говорячи «котик», «рибка», «зайка», чоловік відчуває позитивні емоції. Адже поруч з ним приємна дівчина, яка не діє йому на нерви і поводиться за всіма правилами.

Якщо хлопець називає дівчину «козою» або «собакою», то в таких прізвиська немає ніякого позитивного підтексту. Навіть навпаки: чоловік чимось роздратований, йому не подобається поведінка подруги.

Про любов, повагу і серйозності намірів з боку чоловіка говорить його бажання називати жінку на ім’я і використовувати зменшувально-пестливі форми.

Говорячи «Катруся», «Вірочка» або «Ірочка», хлопець не тільки підкреслює значимість імені своєї супутниці, але і показує, як він нею дорожить.

Обігравши за допомогою суфіксів ім’я коханої, чоловік підсвідомо доводить свою глибоку любов до дорогої обраниці.

Жінкам необхідно уважно ставитися до того, як їх називають чоловіки чи коханці. Якщо партнер не промовляє імені своєї коханої, значить, з цією ситуацією не слід миритися. Її потрібно міняти і як можна швидше. Важливо дати зрозуміти коханому, що поруч з ним не «кішечка» або «мишка», а сильна і цілеспрямована особистість, у якої є свої погляди на життя.

Як боротися з прізвиськами? Можна щоразу поправляти чоловіка і говорити йому, наприклад, таке: «я не зайка, а Аня».

Бажано купити речі зі своїм ім’ям (гуртки, тарілки, футболки) і постійно їх залишати на видному місці. Необхідно привчити чоловіка називати жінку на ім’я, а не так, як йому заманеться.

Можливо, спочатку хлопець буде зневажливо ставитися до такої затії, але проявивши завзятість, дівчина доб’ється своєї мети.

Однак не варто надто старатися. Наприклад, зовсім не обов’язково називати один одного по імені та по батькові. Якось неприродно виглядає, коли чоловік звертається до дружини «Віра Іванівна» або «Олена Андріївна».

До такої форми спілкування зазвичай вдаються на людях або коли хочуть вколоти і пожартувати над коханою. Оптимальний варіант – це власне ім’я з вуст чоловіка.

Якщо улюблений називає жінку на ім’я, він її любить, цінує як особистість і зважає на її думкою.

Джерело: https://ProPanika.ru/psihologiya/pochemu-muzhchina-ne-nazyvaet-zhenshhinu-po-imeni-mnenie-psihologa/

Чоловік не називає по імені | Жіночий журнал онлайн – EVA.RU | шлюб

 • Взагалі ніяк не називає. Бісить просто. Каже, що і так зрозуміло, що він до мене звертається. Разом 10 років. У шлюбі 7. Раніше називав на ім’я, без всяких зменшувально-пестливих і похідних. Що це означає і як з цим боротися?
 • Чи не відгукуйтеся, робіть вигляд що не чуєте, що не знаєте що це вам говорять. А як він вас називає в розмові з ким то, коли розповідає про вас?
 • Така людина. Мій такий же. Просила, пояснювала – ну не може емоційно-нерозвинений людина себе пересилити. Навіть якось мені суперечка проспорив, я його зобов’язала тиждень мене називати ласкавим ім’ям – і то не зміг! Я змирилась
 • Якщо розмовляє з батьками, то в назві, а якщо з друзями, то жена.Еслі не відгукується, просто повторить своє запитання, якщо знову не відгукуюся – розвертається і йде.
 • Скажіть йому, що психологи стверджують, що людині просто життєво необхідно чути від близьких своє ім’я. У вас маленька квартира? Він ніколи не кличе вас з іншої кімнати, наприклад?
 • Ну так це ж вам як на руку. «Ми будемо обідати?», А ви мовчите, раз, другий запитав і обід не треба готувати. І з усім іншим також. Користуйтеся, це хоч якийсь приємний бонус до неприємного відчуття що у тебе імені нет.Но я б вбила за таке. Зі мною так не можна. Я б навчила звертатися до мене по імені.
 • Ось як би ви навчили? Я кажу, що мені не приємно, що це неважливо, що людині Прія чути своє ім’я, я інгнорірую – пох.
 • Автор, це дуже поганий симптом ((Мене чоловік не називав на ім’я майже чотири роки, але це не від того, що у нас з ним були погані відносини. Це були його глибокі особисті проблеми. Не називаючи вас по імені, людина як би закривається , припускаючи певну відстороненість від вас і ваших інтересов.У нас це був початок кінця. Я пішла сама.Прічіна не в жінках і чоловіках на стороні, не в грошах. Просто звичайний нарцис, про які пишуть в мізогінії.
 • Чи не відгукуйтеся, тільки й того.
 • Мій взагалі називає мене «ма» Це піпец.от слова мама сокращенное.Пріходіт з роботи і каже-Ма, прівет.Вместе 20 років, дітям 12 і 10.Вот після народження їх і пішло-матуся, мама -а тепер я для всіх Ма.Еще Заей називает.По імені ну оочень рідко
 • Він вас хоч якось виділяє і позначає. Я ніхто і звати мене ніяк.
 • Що це поганий симтом, я розумію. Не розумію прічіни.А вас чоловік називав якось, хоча б на початку відносин?
 • Причина проста – Ви його не цікавитеся.
 • Це не я вище відповідала)) 17 років називав не просто по імені, а дуже зменшувально-пестливих іменем.Я в заміжжі більше 20 років була, так що мені є з чим порівняти – добре ставлення і погане.
 • +100. І самі ТОЧНО ТАКОЖ в обов’язковому порядку не називайте його по імені – ні в розмовах будинку, ні по телефону (неважливо самі телефонуйте або він). Будуйте і починайте фразу, наприклад, відразу з дієслова. Ще є варіант з «агов»))) Автор, навіщо вам потрібно з’ясовувати причину, чому він так робить, який в цьому толк? Вам потрібно, щоб він чітко зрозумів, що вас це не влаштовує і йому це невигідно. І це повинна бути лінія поведінки, яку ви будете дотримуватися кожен раз, а не від разу до разу, оскільки 10-річну звичку переламати тепер буде вже досить складно. Запасіться терпінням. Просити і пояснювати – марна справа, потрібно міняти свою поведінку.
 • і як ви на це реагуєте?
 • Я намагаюся не називати, але у мене погано получается.Муж перестав мене називати по імені і взагалі якось позначати тільки останнім часом. Я йому озвучувала, що мені це не подобається. Він робить над собою зусилля пару раз, потім знову перестає. Пробую на його репліки не реагувати, але йому, здається, пох. Якщо щось важливе для нього, може згадати, чому я не реагую і звернутися до мене по імені.
 • працюйте над собою, що тут ще можна сказати). Пам’ятатиме бо ви весь час будете віддзеркалює
 • Ну вчила б з ним як з маленькою дитиною своє ім’я. «Скажи, як мене звуть, дам цукерку». Знущалася б у відкриту над його комплексом, сміялася і т.д.
 • +1000 Це просто порода чоловіків така (((Це з дитинства комплекси якісь. Мій раніше мене Оленкою називав. Ображалася. Лаялася. Всі без толку. У чоловіка в родині мама всіх Сергійком, Ольгою називає і т.д. згодом не називав. Після народження дітей часто «мамою» називає. Я його теж стала частенько «татом» називати. Моя сестра з чоловіком один одного тільки зайчиками називають. Але при цьому так лаються, що мама не горюй.А друг чоловіка дружину на ім’я Олена Марусенька називає і спілкується з нею як з розумово відсталою …. У всіх свої заморочки)))))
 • Коханка з’явилася. Щоб не спалити. А зменшувально-пестливі до будь-якій жінці підійдуть, з будь-яким ім’ям. Хитренький!
 • ППКС, у мене було те ж саме. Мене 14 років звали «Е».
 • Ваш барк розпався? Якщо так, то в чтем була причина?
 • Розпався. Пішла сама. Вишу на «дошці пошани» в «мізогінії». Це (НЕ називання по імені) – один з сімптомчіков.
 • Зменшувально-пестливе від імені типу Танюшоночек, Наталочка або Ольгушечка. А ви думаєте, що типу зайка, кицька, рибка?))) Це зовсім інше Думати завжди лише про коханок – занадто наївно.
 • Мій не називав мене по імені з самого початку, вірніше ооооочень рідко називал.Меня напружувало небагато, намагалася подшучівать.Потом поспостерігала, він взагалі уникає називати людей по іменах. Мабуть таргани якісь то.Но в іншому все відмінно, турботливий, надійний.
 • ось іменно.Меня мій Зая називають, як вище писала -у перших він так мене називав з першого дня нашого знакомсіва.Зая, Зайчик … А по-друге -мое ім’я досить таки незручне для ласкательного, і я сама це знаю.Поетому я припускаю, що Зая і Ма йому просто проще.Іногда ще -мамочка..Ето теж простіше ніж моє ім’я в ласкательном.А повне ім’я моє -не так і ніжно.
 • Дивні питання З ееее я думаю він ще довго проіснував, міг би розпастися відразу ж, як ЕЕ у чоловіка в лексиконі по відношенню до дружини появілось.Автор, ваш чоловік вам зраджує, це очевидно. І вас не поважає, навіть, не кажучи про щось більше.
 • Я не автор, але мій чоловік мене по імені не називав не внаслідок наявності ЛЮ, а по глибоких психологічних причин (про це мені говорив психоаналітик) .У наших жінок на все тільки одна причина – коханка, ізмена.Ето було б занадто просто. вивчайте психоаналіз)
 • напишіть мені будь ласка які причини вам озвучив психолог – я нижче писала, чоловік не називає по імені не тільки мене, а в принципі уникає звертатися до людей по імені.
 • Згодна з вами повністю. Що найцікавіше, він і своє ім’я завжди терпіти не міг.
 • У кожного можуть бути свої дуже особисті причини, але все бере початок в дитинстві, відносинах в сім’ї. У хлопчиків – особливо відносини з матір’ю, часто вони недолюблений, недоласканние, недоцеловани, тому самі не можуть подарувати ці почуття жінці, бояться висловлювання своїх емоцій.Чем старше чоловік, тим дитячі травми проступають все частіше і все драматичніше. Про це багато написано.
 • скільки зустрічала «хлопчиків», так перекіс в інший бік, з них ніколи як з дівчаток батьки не вимагають, а вже мами тим більше.
 • А що потрібно вимагати? Сім’я потрібна для того, щоб тебе в ній любили і навчили любити.
 • дивно, багато хто не називають імен подружжя ..
 • дивлячись що під цим розуміти
 • Та ні, він і ласкавий, хоч і стриманий, і з мамою відносини супер – відмінний уважний син. Сім’я була дуже дружна завжди. Але на емоції скупуватий, хоча за ним, як за кам’яною стіною.
 • Теж в шоці. Не думала, що таке можливо …
 • у мене така ж бодяга, разом 20 років, я вважаю, що це батьки не прищепили належного виховання
 • У родині мого чоловіка було четверо дітей. І мама була вчителем початкових класів. Ось так буває.
 • Але один одного вони і по імені називають, і всякими зменшувально-пестливих і мімішечнимі іменами.
 • теж вважаю, що йде з сім’ї і через відсутність нормального виховання
 • Ми один одного по імені не називаємо або дуже рідко. Обом не подобаються імена половинок. Чи не парюся
 • прочитайте про мізогінії, багато чого зрозумієте для себя.Било схоже.
 • мій не називав і не навіть не помічав проблеми, потім я йому висказала.Он і до інших звертався завжди Ееее і до теще.Мне було дуже непріятно.Такая у нього була сім’я.
 • через 27л.брака сказав, “яке у тебе огидно ім’я» .Я не відреагувала.
 • Мама-вчитель ще ні про що не говорить. В.Леонтьева вела передачу «на добраніч, малята» іншого років, а сина не виховала або Н.Сац і син і т.д. (((
 • Ааааа, блин !!! Я думала я одна така))) Ні фіга собі, ось воно виявляється як нас багато … Мій чоловік теж мене не називає. І БЖ теж не називав) Причому НІКОЛИ !! Ну ось манера така. Причому інших друзів-родичів без проблем, не називає саме партнерок. Незалежно від того, цукерковий період або стабільний шлюб. Дивовижно. Коли стоїть поруч дитина, може сказати мені «мама», типу звертається від них обох. А так-ні. Причому іноді я навіть жартома кажу «Як мене звати? Скажи »Він посміхається і зливається. Ось прямо как-будто бар’єр перед мовою прибитий. Я з ним уже 10 років, звикла. Людина звичайно з закидони, але нормальний. Відношу до тарганів. А може хто поборов уже або у всіх відповідь невтішна?
 • хто б сперечався !? Я не буду ))
 • Коли починаються зай, киці, сонце та ін. Закінчується вірність
 • Кіс і Заєв не було НІКОЛИ. Його ці дурні слова бесят.Просто по імені ВКРАЙ рідко.
 • Прочитала. Нічого спільного. Жодного совпаденія.Муж трохи, уважний, ніжний. Стійко переносить всі мої закидони. Ось і на ім’я став мене називати після того, як я взбрикнула в черговий раз. Робить над собою зусилля, старається. Дивишся і звикне
 • Коли чоловік терпить закидони все, це не чоловік, а ганчірка. А від ганчірок можна очікувати чого завгодно в будь-який момент. Зараз він свами ніжний і уважний, а завтра з іншого. Такий типаж якраз самий гуляє.
 • такого чоловіка вибрали, якщо він вас відразу ніяк не називав, навіть ласкавими словами, а тепер що? переробити його хочете? вам тепер не зручно так, давай так?
 • все ж очевидно, якщо чоловікові пох, що вам не ясно? ви йому пох але и віддаєте перевагу робити вигляд, що не помічаєте? тоді на що скаржитесь?
 • Ви звичайно, все знаєте, навіть сперечатися не буду.
 • Читайте уважніше: “Разом 10 років. У шлюбі 7. Раніше називав на ім’я, без всяких зменшувально-пестливих і похідних »
 • Так якщо вас все влаштовує в чоловіка і як він вас не називає) що ж теми створюєте? живіть далі і насолоджуйтеся його нелюбов’ю))
 • а в душі як відреагували?
 • та ніяк, з гумором, ми стільки років разом, він має право сказати свою думку, взагалі ім’я красиве і раніше при знайомстві всі хлопці відразу захоплювалися, навіть були моменти, що приховувала ім’я, називалася простим, типу Маша.
 • Так що ви всіх за вуха в одну купу тягнете? Яка нелюбов, коли пристрасть, турбота, загальні інтереси і плани, тільки один затикаючи – уникає називати по імені. я навіть цікавилася, може у них забобони які з приводу імен (чоловік-іноземець)
 • Віолетта або Сніжана? Як на мене так красиві по звучанню, але так, огидні.
 • Нагадує анекдот: зайченя, золотце, кицю … Невже ти любиш так свою дружину? Ні, просто забув як її зовут.Ізвініте, просто згадалося. А, може, правду так сильно любить?
 • Я така ж, як Ваш чоловік, я свого БМ не могла по імені називати, ну не підходило йому його ім’я, ніяк з ним не асоціювалося, ось і називала всякими словами, типу «дорогий» і «улюблений», поки любов не пройшла.
 • Я Кузя, просто Кузя … (ласкаво). Теж по імені не називає.
 • Блін, ви взагалі інше слово знаєте?
 • Не важливо, але інтересноооо … Коліться, все одно анонімно.
 • Невже не було ЖОДНИХ ситуацій, коли без імені ніяк? Ну наприклад, покличте до телефону …. кого?
 • Тому й не називали, тому і БМ. Може, і не було цієї любові то? Ось я якщо закохуюся, клич коханого хоч Вася, мені все в ньому подобається: і ім’я, і ​​прізвище, і знак зодіаку – все.
 • Не, коли говорить про мене, то позначає по імені (а не дружина або ця) У нього проблема саме при зверненні до мене, назвати по імені.
 • А якщо, припустимо, ви стоїте далеко і спиною до нього, то як?
 • Вчора дивилася інтерв’ю Тамари Синявської, про Магомаєва говорила, що він її по імені не кликав ніколи, і вона його не кликала. А прожили добре. Мій чоловік мене теж не кличе по імені, живемо 21 рік вже, а чим далі, тим краще. Не беріть в голову.
 • Хелло! Якщо не відгукуюся, то вже по імені.Я пробувала і тупо не відгукуватися, і приколювалися, що мене звуть не Хелло, ображатися на це мені здається смішним і дурним.
 • Якось моторошно прикро … Тобто допустимо, сімейне торжество або пікнік, багато різних людей … а він вам кричить: «Хелло !!!» ??? Я б не змогла так … Чесно.
 • У Магомаєва був непростий характер. І те, що прийнятно для однієї сім’ї, може бути яблуком розбрату в другой.Кому-то може не сподобається звернення «ти» на протязі багатьох років і це нормально. Про домашні милі прізвиська мова не йде.
 • +100 відмінний спосіб. З одного боку ніби як все в жарт перевели, смішно, з іншого боку має діяти.
 • Моя – Зая, називаючи її так як би даю зрозуміти що вона особлива. Для всіх вона по імені, а для мене Зая або Заяц.Іногда морквину даю погризти, приколююсь. Вона сміється, поки не відгризла
 • А чому Ви вирішили, що це його комплекс? Може він спеціально вчився цьому, що б тіток не плутати?
 • Терпила)) Я свого чоловіка ще до весілля перейменувала, тому що ім’я у нього – ппц. 27 років називаю так, як мені подобається. Всі задоволені))

Читайте також:   Як зберегти сім’ю на межі розлучення: способи порятунку відносин

Джерело: https://eva.ru/love/messages-3184747.htm

Що робити, якщо чоловік перестав називати тебе по імені

Якщо сімейне життя влаштовує, чоловік і дружина добре ведуть спільне господарство, виховують дітей, чи потрібно роздувати проблему з того, що хтось, виявляється, давно не чув в будинку свого імені?

«Принеси чай, будь ласка», «Ти підеш зі мною?», «Хіба білизна!» – «Іду-іду …», «Спасибі, смачно!» … Що поганого в цих фразах? Все добре. Присутні «спасибі», і «будь ласка».

Є відгук на прохання – білизна сушиться, чай налитий … Але ось ти при цьому називаєш його по імені, а він тебе … ні, ні і ні.

І в голову лізуть погані думки, на кшталт тих, що він втратив до тебе інтерес, або побут «вбив» вас один для одного.

Звично заглядаєш в інтернет і … знаходиш, що на несвідомому рівні імен своїх жінок позбавляють домашні тирани, чоловіки з психологічними проблемами.

А на свідомому – невірні громадяни, які бояться заплутатися, тому і уникають конкретних імен, оперуючи «сонечками» та «улюбленими»! З ревнощами і підозрами в тому, що його перестали цінувати, через дискомфорт від втрати імені, може зіткнутися і чоловік. І ось вже тріщить по швах сімейний човен!

На тлі подібних пристрастей вислизає з уваги ще одна, банальна причина, по якій сімейне спілкування стало знеособленим. Просто ви стали близькі настільки, що ситуація наближається до симбіозу партнерів. А це вже погано.

Але добре, що один з вас, зачепившись думкою за те, що давно не чув свого імені, це вчасно помітив!

Я – це ти, ти – це я

У прагненні забезпечити один одному максимальний комфорт, ми намагаємося вгадати бажання і наміри коханої людини.

«Притираються» настільки, що наші мрії, щоденні ритуали стають загальними – пара функціонує як єдиний організм. А діалог «з самим собою», та ще зі зверненням «на різні імена» – це якось дивно.

Так і з’являється безлике звернення до своєї в повному сенсі цього слова «другій половині».

Особливо гостро «втрату імені» відчувають люди, для яких партнер – основний співрозмовник (наприклад, жінки, які сидять в декреті, або чоловіки, тимчасово багато що знаходяться вдома в пошуку роботи).

Розчинення одного чоловіка в іншому в цьому випадку робить замах на необхідну для гармонії особистості здорову зону «самості».

Адже крім потреби в любові і розумінні в кожному з нас є ще й потреба відчувати межі свого «Я», розвивати свою особистість – в тому числі, і в родині.

Власні імена допомагають нам уникнути повного симбіозу, нагадуючи, що у кожного з нас – своє «Я», що вимагає однакової поваги.

Навіщо називати один одного по імені?

Щоб радувати кохану людину

Так, це один з найпростіших способів доставити коханій людині задоволення. Звук власного імені в миролюбному і навіть нейтральному тоні ми з дитинства сприймаємо як погладжування і прояв турботи. Загалом, це те, що треба для спілкування в парі.

Один нюанс: трапляється, що людям категорично не подобається якась із форм особистого імені. Раз вже Людмилі не до душі ім’я Люда, зате мило – Люся, не так уже й важко це зрозуміти і прийняти.

Щоб ім’я перестало бути передвісником сварки

“Олена! А що це у нас сьогодні такий безлад? »

«Коля! Знову ти забув, що квіти, поки мене немає, потрібно поливати! »

Цікаво, але в моменти невдоволення один одним імена подружжя раптом вимовляються дуже чітко і голосно! Так відбувається, тому що в глибині душі жодна людина не вважає себе поганим. І якщо друга половина «проштрафилася» – її тимчасово відділяють від «хорошого себе» ім’ям.

Такий прийом розхитує самооцінку партнеру – воно вам треба? Називайте один одного по імені не тільки в моменти з’ясування відносин, і ім’я стане підмогою для їх зміцнення, а не навпаки.

Щоб вносити у відносини нові фарби

Коли ми чуємо своє ім’я, то на автоматі «збираємося», щоб дати відповідь, що личить хорошій людині (собі). Більш уважно і ввічливо зосереджуємося на співрозмовника. Так народжується обопільний інтерес. Скористайтеся цим! Наші імена варіативні, і це додатково допомагає задавати тон пропозицій.

«Щось нудно. Може, підемо погуляємо? » «Дорога Катерина Іванівна! Чи не прогуляєтеся ви зі мною сьогодні? » «Катюша, я так хочу сьогодні пройтися з тобою на свіжому повітрі! Підемо, Катя! »

На відміну від першої безликої фрази в інших є і очевидне позначення двох особистостей, і простежується рівень тепла.

Коли ім’я застряє в горлі

Це здається дивним, але якщо так вийшло, що партнери давно перестали називати один одного по імені, їм не так просто почати це робити знову. Як допомогти собі та чоловікові подолати навмисність, незвичність моменту?

Виходьте в люди удвох. Наприклад, можна влаштувати марафон ходіння в гості. Там звернення один до одного по імені буде необхідним, щоб конкретно адресувати фрази. Головне, після повернення додому прийом закріпити, продовжуючи використовувати імена, ніби поруч хтось є.

Звідси випливає другий спосіб: навіть якщо ви вдвох в чотирьох стінах, підключай фантазію і уявляй, що ви не одні в кімнаті. Так звернутися по імені до чоловіка вийде природніше.

Третій варіант і зовсім лежить на поверхні – іноді досить прямо попросити партнера про бажане. Наприклад, так: «Володя, а назви мене теж, будь ласка, на ім’я! Мені це дуже приємно!” – тільки і всього.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/509531-chto-delat-esli-muzh-perestal-nazyvat-tebja-po-imeni/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *