Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Зміст приховати

Чи можна однозначно сказати про зміну в поведінці, якщо чоловік не любить жінку? Які ознаки того, що чоловік охолов?

Як правило, замислюються про те, як зрозуміти, що людина тебе не любить, жінки з низькою самооцінкою і купою вільного часу. Але не тільки: іноді деякі тривожні ознаки можуть змусити засумніватися в почуттях свого чоловіка будь-яку жінку.

Ознаки, що ти не подобаєшся чоловікові

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Для цього зверни увагу на його:

 • очі;
 • губи;
 • руки;
 • стопи.

Якщо при розмові він норовить дивитися крізь жінку або по сторонам, це може побічно сказати про те, що він її не любить. А постійне поглядання на годинник є вірною ознакою бажання піти скоріше.

Ще такий чоловік буде при жінці постійно відповідати на повідомлення в телефоні, сидіти в соціальних мережах. Легка відволікання чоловіки в даній ситуації – надійна ознака байдужості або зневаги по відношенню до жінки.

Слід звернути увагу на його усмішку. Ознакою того, що жінка йому не подобається, буде нещира посмішка. При ній задіяні виключно мімічні м’язи навколо рота. Але видно, що очі «не посміхаються» – не з’являються зморшки, які не піднімають брови. Раптове виникнення і різке завершення посмішки також є ознакою награність. А лицеміри рідко коли люблять.

Також про відсутність симпатії до жінки говорить «закрита поза». Руки при жінці переплітаються, ноги схрещуються. Виникає відчуття, ніби він готовий люто захищати свій особистий простір.

Ця ознака ненадійний, адже чоловікові може бути елементарно холодно. І не треба обманюватися широкими зіницями! Якщо молода людина напився кави і в приміщенні досить темно, то жінка в цьому явно не винна, тому ця ознака також сумнівний.

У тому, як зрозуміти, що ти не подобаєшся чоловікові, допоможе банальне спостереження за його ставленням до тебе. Якщо він тебе не любить, поведінкові ознаки такі:

 • він не проводить з тобою час;
 • ти завжди опиняєшся ініціатором зустрічі, за винятком тих випадків, коли йому щось треба;
 • він соромиться тебе на людях;
 • чоловік замикається і нервує, коли ви знаходитеся в одній компанії.

Чому чоловік не хоче жінку?

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Якщо говорити в загальному – тому що жінка не задовольняє його потреби. Адже як зрозуміти, що чоловік більше не любить, якщо не аналізуючи те, чого йому не вистачає?

Мова йде не тільки про секс, хоча це дуже важливий аспект відносин. Потреба в сексі нормальна і природна і для чоловіка, і для жінки. Люди в принципі люблять секс.

 

Однак якщо чоловікові потрібен тільки він, це погана ознака – ти вибрала поверхневого самця-підлітка.

 

Але якщо ти шикарна господиня і розумна співрозмовниця, але секс у вас не клеїться, не дивуйся, якщо помітиш за ним вищезгадані тривожні ознаки.

Важливо й спілкування між чоловіком і жінкою. Ти можеш бути богинею в ліжку, але який сенс, якщо в проміжках між сполученням ви не можете один з одним навіть подобу розмови склеїти? Якщо у вас кардинально різні смаки та інтереси, що супроводжується небажанням вникнути в справи один одного, не дивно, що його потреба в спілкуванні залишається незадоволеною.

Різниця інтересів не є ознакою неможливості відносин, навпаки! Якщо ви любите різні речі, ви можете обмінюватися досвідом і враженнями, навчати вони один одного. Йдеться саме про наплювацьке відношення. Ніхто не любить зациклених на собі.

Потреба в турботі і підтримці теж важлива, адже кожен приходить додому з метою відпочити і зализати рани. Якщо замість адекватної жінки чоловіка зустрічає вдома зубаста істеричка, не дивно, що він від такого життя втомився. Хто таке любить?

Якщо жінка любить влаштовувати чоловікові розбирання щовечора, тривожні ознаки не за горами. Чи варто завжди бути доброю і поступливішою? Залежно від доречності цих проявів турботи. Як зрозуміти, що чоловік більше не любить: цунамі будинку або нудний придаток до меблів? Тобі самій явно видніше.

Що робити, якщо не любить, а користується?

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Варіанта два. Або залишатися з чоловіком, який не любить, або йти від нього. Пам’ятай, що поки жінка не зробить чіткий вибір, вона буде перебувати в підвішеному стані, ознакою чого буде:

 • постійна тривожність;
 • занепокоєння;
 • незадоволеність власним життям;
 • порушення здоров’я (як правило, це психосоматичні захворювання типу артеріальної гіпертензії, неврозів).

Ці ознаки допоможуть тобі зрозуміти, що пора щось змінювати. Так, і що він тебе не любить. Тому перше завдання – визначитися.

Якщо ти знаєш, що чоловік тебе вже не любить як жінку, але знаходиться з тобою в корисливих цілях, то, зрозуміло, за тобою залишається право змиритися з цим.

Ти можеш це пояснювати любов’ю, звичкою, спільними дітьми – справа твоє.

Але пам’ятай, що якщо всередині тебе буде відчуття з категорії «ах, я така нещасна, мій чоловік мене не любить і використовує, а я така героїчна, що вирішила бути з ним заради …», ти приймаєш роль жертви.

Це один з варіантів психологічного вампіризму і ознака інфантильного поведінки. Добром такі ознаки зазвичай не закінчуються. З іншого боку, якщо тебе щиро влаштовує таке «взаимопользование», нічого поганого в цьому немає.

А якщо ти не маєш наміру терпіти це, якщо тобі хочеться більшого і ти готова розвиватися далі, то просто залиш його. Не намагайся знайти собі виправдання і не бійся зробити перший крок. Якщо чоловік жінку використовує, то втрачати особливо нічого.

Ознаки залежності жінки від чоловіка легко стають сміттям, якщо взяти себе в руки і почати займатися собою.

Він заробляє гроші? Так в чому справа, почни заробляти сама. Секс? Якщо він тебе не любить, це суцільна механіка, нічого емоційного.

Діти? Якщо ти зріла особистість, ти покажеш дітям сім’ю з любов’ю, а не з деструктивними відносинами, тому знайдеш їм щирого і чесного батька.

Поступово і сама припиниш шукати відповіді на запитання про те, як зрозуміти, що не подобаєшся чоловікові, адже тебе це вже не буде так хвилювати.

Як зрозуміти, що чоловік тебе більше не любить?

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Тепер вона шукає більш достовірні ознаки, щоб надати це все справа чоловікові у вигляді претензії. Ознаки того, що чоловік не любить, не відрізняються від вищезазначених загальних.

А як зрозуміти, що чоловік тебе використовує, а не любить? Питання складне, якщо ти все ще любиш дивитися на нього через рожеві окуляри і не бачити очевидного. Багато жінок наполегливо відмовляються бачити вада в своєму партнері, щоб не опинитися самотньою. Ось і здається, що жінці важко визначити ту життєву ситуацію, якщо чоловік не любить, а користується.

Ознаки ж корисливого відносини досить яскраві:

 • він звертається до тебе тільки тоді, коли йому щось потрібно від тебе;
 • він уникає обіцянок, яких ти від нього вимагаєш;
 • він не поспішає тобі допомагати, навіть якщо тобі це потрібно і важливо;
 • він дарує тобі подарунки, чекаючи чогось натомість;
 • він маніпулює твоїми почуттями, щоб домогтися свого.

До найбільш зручним для маніпуляції почуттям і рис характеру можна віднести:

 • співчуття;
 • жалість;
 • сором;
 • невпевненість в собі і закомплексованість;
 • страх (самотності, бідності і т.д.).

Якщо ти помітила, що партнер апелює до твоїх глибинним комплексам, найкраще відправити його куди подалі! З такими людьми дуже небезпечно мати справу.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/muzhchina-ne-lyubit-zhenshhinu.html

Які ознаки сигналізують про те, що чоловік не хоче серйозних стосунків

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Мало кому хочеться свідомо вступати в стосунки, які свідомо не обернуться нічим серйозним. Але рідко в нашому житті відбувається так, як ми цього хочемо, тому деякі речі пізнаються на власних помилках. У вас є чоловік, з яким ви готові йти разом по життю, але до сих пір незрозумілі його наміри? Його промови сповнені любові, але вчинки явно розходяться зі словами? Тоді, щоб уберегти вас від марної трати часу, давайте розберемося – наскільки його ставлення серйозно.

10 вірних ознак того, що чоловік не хоче серйозних стосунків

Опустимо зараз причини небажань – насамперед потрібно впевнитися в серйозності намірів чоловіка по відношенню до себе.

Також зауважимо, що поодинокі сигнали мало про що говорять, потрібно відштовхуватися від індивідуальної ситуації.

Але якщо ви зацікавлені зараз цією темою, значить, все-таки інтуїція дає вам всі підстави на сумніви. Отже, основні ознаки того, що чоловік не хоче з вами серйозних стосунків.

Чи не дзвонить першим

Зацікавлений чоловік завжди проявляє ініціативу. Так, представники сильної статі трохи стриманіше жінок, проте це не означає, що вони холодні.

Задумайтесь, як часто ваше спілкування і зустрічі відбуваються з причини його активності? Скільки разів на тиждень вам дзвонять просто для того, щоб запитати про ваші справи, настрої? Ми опускаємо початковий етап відносин – там хлопець завжди проявляє активність і у нього, безумовно, є на це свої цілі. Справа йде про більш тривалих відносинах, коли партнери вже вразили один одного всім, чим могли і хотіли.

Коли чоловік згодом зовсім перестає проявляти ініціативу, це початок кінця. Навіть якщо завжди відповідає на ваші листи і дзвінки, але сам при цьому не утруднюється виходити на зв’язок – відносини серйозними складно назвати.

Обмежує доступ до свого кола спілкування

Погодьтеся, чоловік, який налаштований на серйозні стосунки, швидко введе жінку в своє коло спілкування. Познайомить з друзями, колегами і родичами, щоб надалі на всіх заходах враховували і вашу персону.

Так, і не просто познайомить, а дасть всім своїм виглядом зрозуміти, що ви його друга половинка. Не засмучуйтеся, якщо хлопець представив вас просто по імені, а не назвав своєю дівчиною. Головне, як він при цьому поводиться: приобнимает, доглядає, тримає за руку і т. Д.

Тому, якщо хочеться перевірити щирість і серйозність свого обранця, проявіть бажання познайомитися з його близькими. Краще на перших порах обмежитися все ж друзями, так як для знайомства з родиною може бути банально рано.

Якщо партнер відмовляється це робити, вважаючи за краще все так же зустрічатися таємно – навряд чи вам варто розраховувати на щось піднесене.

Свою кохану дівчину чоловік показує всім якомога швидше, при цьому пишається нею, захоплюється, хвалиться.

У більш спритних хлопців є хитрі відмовки, наприклад, «тебе таку красиву вкрадуть», «мої друзі занадто вульгарні для тебе», «не хочу тобою ділитися». Пам’ятайте, це всього лише надумані фрази, не тіште себе ілюзіями.

Чи не говорить «ми»

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Іноді застереження розставляють все по своїх місцях точніше, ніж інші чинники. Щоб зрозуміти, хоче чи не хоче чоловік серйозних відносин, потрібно уважно його слухати. Простежте за промовою – згадує обранець вас в своїх розповідях про майбутнє.

Важливі ще тимчасові рамки подій. Плани, де зустрічається займенник «ми», повинні бути далекоглядними. Іншими словами, у фразі: – «Ми їдемо на вихідні в парк» присутність вас досить логічно. А ось якщо: «Я обов’язково поїду взимку на той гірськолижний курорт» має вас збентежити. Чому чоловік говорить про себе в однині? Тому що він так себе почуває!

Якщо у нього кардинальні плани на майбутнє: змінити роботу, купити житло в іншому місті / країні, то він, зрозуміло, не може вам щось обіцяти. Але прислухайтеся, чи є там хоч натяк на вашу присутність? Якщо так – розслабтеся. Якщо ж про вас в оповіданнях забуте – чоловік здійснить задумане сам.

Чи не намагається радувати і дивувати

Цей пункт можна назвати й інакше – якщо чоловік неуважний до потреб своєї жінки.

Серйозно налаштований партнер завжди хоче вгадати з подарунком або жестом. Йому щиро подобатися, коли його супутниця радіє, захоплюється, дякує. Чоловік любить відчувати себе важливим, значущим, потрібним. Тому що його емоції щирі і робить він приємні речі просто так, безоплатно.

І не важлива фінансове питання – навіть небагатий студент вміє здивувати свою дівчину. Написати балончиком визнання на снігу, привезти вранці гарячу каву, купити їй невеличкий сувенір, який символізує його почуття.

Головне – хлопець повинен знати її переваги.

Закоханий чоловік завжди жадібно ковтає інформацію про свою обраницю: яке улюблене морозиво, які фільмам віддає перевагу, що слухає, чи є у неї вихованці, її страхи, мрії і т. Д.

Читайте також:   Сумісність бичків та ваг: гармонія смаку та естетики

Якщо ж вам постійно приносять на побачення Рафаелло (ігнорують вашу алергію на кокос) або ведуть вас на бойовик замість того веселого мультика, який давно хотілося подивитися – значить, на жаль, не так вже й зацікавлений хлопець виконувати ваші бажання. Висновки робіть самі.

Часто змінює плани, багато обіцяє

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Коли чоловік серйозно до вас ставиться, то зробить все для того, щоб зустрітися з коханою. Якщо ж ні – у нього постійно будуть змінюватися плани. Наприклад: сказав, що прийде близько семи, пізніше зателефонував і переніс зустріч на годину пізніше. Не факт, що і пізніше прийде. Або систематично спізнюється, неважливо під якими приводами (затримав начальник, не стежив за часом, заснув, мив машину, забігав до аптеки). І так постійно. Будете ображатися – посваритеся. Будете ігнорувати це – станете заручницею його зневажливого ставлення.

Але ви повинні відокремлювати мух від котлет – якщо хлопець пару раз переносив ваші зустрічі, тому що у нього з’являлися важливі справи (приїхали родичі, потрібно допомогти другу, доводив до розуму ділові папери), то це звичайний людський фактор.

Якщо ж це увійшло в закономірність – супутник готує вас до того, що про серйозні стосунки не може бути й мови. Він буде через раз знімати трубки, може «забувати» відповідати на смс, спізнюватися на побачення.

На жаль, настане день, коли чоловік запропонує розлучитися.

Такі партнери схильні розсипатися в порожніх обіцянках. Сьогодні зайнятий, вибач, але післязавтра … але наступного разу … клянусь … чесне слово … ось побачиш. Пам’ятайте, слова тоді цінні, коли підтверджуються діями!

Не підтримує жінку

Це один з найважливіших критеріїв серйозного ставлення. У всіх нас є життєві ситуації, які приносять дискомфорт і інші неприємні емоції. Або бувають труднощі, які складно пережити самостійно.

Так ось, серйозно налаштований чоловік завжди відчує ваш настрій і розділить його з вами.

Так, потім ви можете піддатися критиці або звинуваченнями з його боку, але перше, що зробить відданий партнер – прийде, вислухає, обійме.

Якщо чоловік відмовить вам у зустрічі, допомоги, підтримки – прощайтеся з ним без жалю. Якщо ви можете переживати свої печалі самостійно, то і радість з таким розділяти не варто!

Чи не хоче сексу

Якщо у дорослих людей фігурує в проблемах тема сексу – це дуже дивно. У кожної сторони 2 медалі – з сексом не можна поспішати і його не можна відтягувати. Звичайно, на перших побаченнях було б здорово просто пізнавати один одного платонічно, але якщо ви разом довго (на ваш погляд), а чоловік все відтягує цей крок, пора б і задуматися!

Секс – логічне продовження серйозних відносин. Його відсутність – сигнал про те, що продовження навряд чи настане. Це може аргументувати по-різному: ми ще не готові, я хочу дізнатися тебе ближче, я соромлюся і т. Д. Швидше за все, найближчим часом хлопець просто пропаде. Але! Добре, що він такий відповідальний. Більшість адже не проти зустрічатися по ночах, нічого не обіцяючи натомість!

Не має потреби в жіночій увазі

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Люблячі партнери завжди потребують один одного, як морально, так і фізично. По тому, наскільки сильно чоловік потребує своїй жінці, можна визначити ступінь його прихильності і серйозності.

Якщо хлопець при появі життєвих проблем знаходить розраду в друзях, пляшці, батьків, телевізорі, але ніяк не в своїй коханій – то чи є ця улюблена? Якщо у нього з’явилися справи в іншому місті, а папуги годує сусідка, то назріває той же питання – чому стороння людина це робить?

Коли чоловік взагалі ні про що не просить свою жінку – навряд чи він соромиться. Це говорить про те, що він підсвідомо перегороджує їй шлях до свого життя.

Сам говорить про це відкрито

Є тип чоловіків, яким легше сказати правду, ніж ходити коло та навколо. Якщо ви відчуваєте, що ваші стосунки згасли або щось в них явно йде не так – запитаєте у обранця про серйозність його намірів. Деяким хлопцям від такого прямолінійного розмови навіть легшає.

Якщо чоловік зізнається, що справді не хоче серйозних стосунків – це сумно, але природно. Причин може бути безліч: молодий вік, хворобливий розрив старих відносин, невпевненість у своєму виборі і т. Д. Та й неважливо це! Хлопець дійсно може заплутатися – куди йдуть ваші відносини і чи хочеться йому, щоб вони туди йшли. З його боку це, принаймні, чесно.

До речі, це ще зовсім не означає, що прийшов кінець вашим зустрічам. Чи не женіть чоловіка, якщо той зізнається, що ви йому просто цікаві як особистість. Прийміть це без ультиматумів і образ. Стільки в психологічній практиці подібних пар, які за підсумком проживали в щасливому союзі все життя.

Ігнорує або боїться розмов про спільне майбутнє

Є й такі «сміливці». Ні, одна справа говорити про спільне майбутнє на перших етапах відносин, тоді це виглядає дивно і безглуздо. Але коли пара вже знаходиться певний час разом – спільні плани повинні вимальовуватися самі собою.

Щоб перевірити його наміри, запитаєте про що-небудь серйозне. Наприклад, що було б здорово в наступному році оформити іпотеку на квартиру, або що плануєте до 30 років народити дитину (а вам вже 28), відкрити сімейну справу.

Чоловік, який не налаштований на серйозні стосунки, буде в таких темах відмовчуватися, нервувати, напружуватися, злитися, відкладати розмову на невизначений час, тікати через невідкладних справ.

Схоже, він не планує брати участь у вашому житті настільки активно.

Жінки іноді намагаються звалити на себе роль великомучениці або психотерапевта і допомогти чоловікові подолати його небажання заводити серйозні відносини.

Подумайте, милі дами, хіба ви хочете виконувати роль нянечки, матері, подруги? Ви щиро вірите, що дорослих чоловіків може щось лякати? Подумайте про себе – повірте, обов’язково зустрінеться той, хто занурить вас у вир серйозних відносин, навіть не давши вам одуматися.

Киньте цей незручний чемодан – на нього коли-небудь з’явиться свій господар. Але це точно не ви! Ви в цей момент вже будете щасливі!

Джерело: https://budumna.ru/psihologiya/psihologiya-muzhchin/priznaki-chto-muzhchina-ne-hochet-sereznyh-otnoshenij.html

Чоловік перестав хотіти сексу: що робити при тривожних дзвіночки

Вітаємо Вас!

Сьогодні хочемо поговорити про небажання чоловіків займатися сексом. Несправедливо виходить: якщо жінка періодично не хоче інтиму, це нормально. Голова болить, втомилася, скоро місячні та інші вагомі підстави. Але якщо жінка хоче близькості, а її кавалер вимовляє «не сьогодні», то відразу шукаються серйозні причини для занепокоєння.

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Найчастіше звинувачення летять в бік чоловіка і здоров’я – наприклад, його запросто можуть обізвати імпотентом … Але що криється за небажанням сильної статі займатися сексом і чи є це підставою для занепокоєння?

Трохи статистики про чоловічому бажанні

У тому, що чоловіки не хочуть інтиму кожен день, нічого аномального немає. Пора забути про безглуздому міфі, що чоловіки постійно думають про секс. Це не так. Вчені давно вже довели, що жіноче лібідо більш «похітливе», ніж чоловіче.

Згідно з опитуванням, проведеним газетою «Daily Mail», 65% чоловіків зізналися: вони набагато частіше «відмазуються» від подружніх обов’язків, ніж супутниці. Відповідно до іншого опитування було з’ясовано, що тільки 18% чоловіків, які перебувають в подружніх стосунках, хочуть сексу більше двох разів в тиждень. Для порівняння: 44% жінок бажають близькості більше пари раз у тиждень.

Чому чоловіки не хочуть сексу

Звичайно, зниження лібідо буває пов’язано із захворюванням, але про це поговоримо пізніше. Якщо ж чоловік має міцне здоров’я, то відсутність сексуального бажання з його боку, може пояснюватися багатьма причинами. Згідно все з тим же опитуванням «Daily Mail» найпоширенішими приводами відмови від сексу у чоловіків є:

 • 16% чоловіків відмовляють жінці в сексі, так як у них є регулярний інтим з партнеркою на стороні;
 • 22% уникають близькості через те, що не можуть викинути з голови сторонні проблеми: конфлікти на роботі, фінансові труднощі, сварку з батьками та ін .;
 • у 34% немає бажання займатися сексом, так як не відчувають колишнього сексуального інтересу до партнерки, вона перестала здаватися привабливою (хоча це не означає, що тоді перестали любити і думають про розставання).

Частка, що припадає на наступний відповідь: «У нас все нормально. Мене влаштовує те кількість сексуальних контактів, яке є зараз, а моя дівчина просто вередує, вимагаючи більшої уваги ».

Якщо попередні варіанти зрозумілі, то останній змушує задуматися – чому раніше чоловікові потрібно було одне кількість сексуальних актів, але з часом потреба в них починає скорочуватися? Вся справа в природі …

Природа жіночого і чоловічого бажання

Тут є пояснення з точки зору продовження потомства: жінкам по природі не потрібні випадкові контакти, так як це може дати дитині слабкі хромосоми.

Але вибравши підходящого партнера, тіло починає активно подавати сигнали про те, що йому хочеться завести потомство від «самця».

Ось чому в парі з розвитком відносин сексуальна ненаситність жінок наростатиме (якщо, звичайно, немає проблеми зі здоров’ям або якщо жінці не разонравится її партнер).

З чоловічої сексуальністю все навпаки – вона рухається в зворотному напрямку. Загострення чоловічого лібідо незмінно відбувається в ситуації, що асоціюється з можливістю продовжити рід.

Генетично закладено: йому краще б запліднити більше «самок», що дозволить максимально поширити генетичний матеріал.

Ось чому саме сильне збудження чоловік відчуває в перші місяці відносин.

Чим довше пара разом, тим більше спокійним виявляється лібідо чоловіки. Він отримує задоволення від сексу, але його тіло перестає поспішати. Навпаки, для якості сперми часті статеві контакти навіть шкідливі.

Найоптимальнішим вважається – два-три заняття сексом в тиждень. Ось чому треба спокійно ставитися до того, що з часом в парі чоловік починає менше бажати інтиму – це нормально, так як закладено природою.

сексуальні годинник

До речі, іноді жінці здається, що її партнер не дуже сексуально активний, а насправді у них просто не сходяться біологічний годинник. Наприклад, якщо чоловік за своїми біоритмами сова, але змушений перебудуватися в жайворонка, то це знизить його лібідо, адже за своєю природою його сексуальне бажання активніше ближче до ночі, але він змушений в такий час вже бачити сни.

У чоловіків категорії «жайворонки» пік денної сексуальності – в період з 6 до 8 години ранку. Якщо дружина не любить прокидатися так рано, то вона просто не буде в курсі, що в цей час її щоранку чекав би пристрасний секс.

Не варто забувати і про чоловічу версії ПМС, коли гормони знаходяться на мінімальному рівні. Протягом трьох днів приблизно раз в два-три місяці чоловіки стають більш млявими і дратівливими, в такі моменти їм не до сексуальних ігор. Але через кілька днів все проходить. Якщо набратися терпіння і скласти циклічний графік, то можна заздалегідь знати, коли партнера краще не чіпати.

Не плутати з болячками

Те, про що говорилося вище, відноситься до природного зниження чоловічого лібідо. Але це не відноситься до тих випадків, коли зменшення сексуального бажання викликане проблемами в стосунках або проблемами зі здоров’ям. В такому випадку відсутність прагнення до сексу є сигналом SOS і вимагає втручання.

Якщо чоловік не хоче близькості через кризу у відносинах, то як це розпізнати? Найголовніший симптом – сексу він не хоче тільки зі своєю партнеркою, а ось на інших дам він продовжує задивлятися.

Другий тривожний дзвіночок – в парі виникає або занадто багато конфліктів, або, навпаки, чоловік і жінка стали абсолютно байдужі один до одного (протягом дня вони майже не розмовляють, прагнуть вихідні і відпустку провести окремо та ін.).

Варто задуматися, якщо чоловік постійно чіпляється до своєї жінки. Це говорить про зростаючий роздратуванні. До речі, найпоширенішою претензією є те, що дівчина розтовстіла, або те, що вона виглядає зазвичай. Неохайний або непоказний вигляд також не сприяє розпалюванню сексуального бажання.

Чоловік в душі мисливець, і він повинен пишатися своїм «трофеєм» (прошу жінок не ображатися на таке визначення). Він повинен постійно відчувати, що інші чоловіки йому заздрять. А якщо він почне соромитися своєї партнерки – пиши пропало, ні про яке сексуальному бажанні не може бути й мови.

Читайте також:   Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Наступна проблема, яка викликає зниження чоловічого лібідо, – хвороби. Причому це не обов’язково статеві захворювання. Коли чоловіки відчувають неполадки в здоров’ї, вони підсвідомо уникають сексуальних контактів. Таким чином, їх тіло прагне зберегти сили і енергію, необхідну для відновлення.

Крім того, чоловіче лібідо можуть зменшити прийняті лікарські препарати, наприклад гіпотензивні або гормональні таблетки. Після завершення лікування сексуальне бажання повернеться на колишній рівень.

Що треба і не треба робити

Чітких інструкцій щодо того, що треба робити, коли чоловік перестає хотіти сексу, немає. По-хорошому для початку треба перевіритися у лікаря, щоб виключити хвороби. Якщо зі здоров’ям все гаразд, то варто придивитися до відносин.

Іноді є можливість зберегти пару: виявити і прибрати дратівливий елемент, прийти до компромісу. А іноді пари починають розуміти, що вони разом за звичкою і ні про яку пристрасті просто не може бути мови – в цьому випадку часто буває краще розлучитися, ніж продовжувати переводити один одного.

Коли самостійно з’ясувати причину зниження сексуального лібідо не виходить, то можна відкинути сором і піти до лікаря (сексолога або сімейного психолога). Ці фахівці знають, як витягти таємні секрети назовні. Вони допоможуть зрозуміти, чи є нормою те, що відбувається в парі або в стосунках завівся «черв’ячок».

Соромитися сторонньої допомоги не треба – все, що буде сказано лікаря, залишиться за дверима його кабінету. Набагато важливіше, що за два-три сеанси ви зможете допомогти собі і своєму партнерові.

Джерело: https://egosila.ru/kolonka-redaktora/muzhchina-perestal-hotet-seksa-chto-delat

5 причин, чому чоловік не хоче інтимної близькості

10.07.2019

Ваш чоловік більше не хоче займатися з вами любов’ю? Зниження статевого потягу або лібідо є проблемою, яка може бути викликана численними причинами (емоційними або фізичними) і з якими стикаються як чоловіки, так і жінки.

Отже, ось 5 основних причин, чому чоловік не хоче сексу:

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Як правило, на самому початку відносин обидва партнери бажають близькості, коли саме простий дотик розбурхує кров.

Навіть якщо оточуючі говорять, що пристрасть не буде тривати вічно, закохані не вірять їм, особливо якщо проходять місяці, а вони все ще хочуть один одного.

Тому, коли момент згасання бажання все ж настає, разом з ним приходить і паніка. Жінки починають задавати собі питання: «Втомився він від мене?» або «У нього з’явилася інша?»

Насправді ж пара вступила в другу фазу відносин, засновану на щоденному спілкуванні, а не на моментах пристрасті.

2. Зовнішні проблеми

Може трапитися, що чоловік переживає важкі часи, пов’язані з труднощами на роботі або фінансовими проблемами, тому єдиним його бажанням є можливість гарненько виспатися, а не постільні втіхи.

Так що якщо партнер проживає особливо стресовий період у своєму житті, це цілком може вплинути на його лібідо, перш за все тому, що психологічний компонент в сексі дуже сильний.

3. Фізичні проблеми

Нерідко проблема може бути пов’язана з фізіологією, коли минулі невдачі не забуті (неможливість досягти оргазму або передчасне сім’явиверження) і партнер боїться нового розчарування.

Це також може бути гормональною проблемою, пов’язаною зі зниженням рівня тестостерону. Цей стероїдний гормон виробляється яєчками у чоловіків (також присутній і в жіночих яєчниках) і впливає, зокрема, на сексуальні функції і, отже, на бажання і здатність до ерекції.

Деякі із симптомів нестачі цієї речовини і подальшого зниження бажання можуть бути пов’язані з еректильною дисфункцією, втратою м’язової маси, безпліддям та іншими зовнішніми ознаками, такими як випадання волосся.

У цьому випадку досить лікарського огляду і деякої корекції гормонального фону, щоб повернутися до нормального стану.

4. Напруженість в парі

Якщо всі перераховані вище причини виключені, можливо, що ваша пара переживає важкий період.

Всі негативні емоції можуть мати негативні наслідки в спальні. Невелике сексуальне нерозуміння може бути пов’язано з образою або напруженістю через сварку, яку ви могли забути, а чоловік продовжує тримати негатив в собі. Зрада також може вплинути на зникнення сексуального потягу.

Для нормалізації відносин необхідно визначити проблему і вирішити її, можливо, разом з фахівцем.

5. Народження дитини

 • Якщо ви недавно стали батьками, то на перший план постає вже не еротично-романтичний компонент, а співучасть і необхідність турботи про малюка.
 • Крім того, для деяких чоловіків присутність на пологах може бути позитивним з емоційної точки зору, але травмуючим і негативним досвідом з сексуальною.
 • Передрук даного матеріалу заборонена
 • Pixabay

Джерело: https://www.belnovosti.by/lyubov-i-semya/5-prichin-pochemu-muzhchina-ne-hochet-intimnoy-blizosti

Чоловік не хоче сексу – в чому справа, винувато тіло? Як спокусити чоловіка, який не хоче сексу і добитися прихильності від благовірного

Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Жінкам властиво думати про чоловіків, як про тих, кому завжди хочеться сексу.

Тому коли коханий чоловік починає ухилятися від задоволення дружини, у неї з’являється незліченна купа підозр і маса комплексів.

Як же з’ясувати причину різкого зникнення збудження і як відновити інтимне життя? Зараз з усім розберемося.

Він мене не хоче – в чому причина?

Перше, що потрібно зробити, знайти відповідь на таке актуальне питання «Чому?» Як же хочеться, щоб існували такі собі інструкції до кожного представника чоловічої статі, де б зазначалося в якій ситуації які причини поломки механізму треба шукати і як їх лагодити. Але чоловіки не роботи і інструкційних карток до них не додається, а тому доведеться як завжди розбиратися в усьому самим.

Причина №1 – рутина в ліжку

Ну хто з нас не чув про те, що інтимне життя може стати одноманітною? Мабуть, про це чули всі, але мало хто проводять якусь аналогію з власним життям.

Мало просто задовольняти фізіологічні потреби, потрібно, щоб сексуальне життя мала на увазі також вашу душевну близькість.

Якщо секс для чоловіка став просто рутинної обов’язком, рано чи пізно він почне уникати цього процесу, обґрунтовуючи це стандартними відмовками типу «втомився», «хочу спати» і так далі.

Причина №2 – згасання пристрасного запалу з плином часу

На початку відносин практично у всіх пар бурхлива інтимне життя. Партнери не можуть вдосталь насолодитися один одним і питання «Чому чоловік не хоче сексу?» людям навіть в голову не приходить. Але з часом чоловік звикає до розміреного ритму життя, який в деяких випадках додає якийсь смутності і ліквідує всіляке сексуальне бажання.

Причина №3 – втома, нервозність

Виявляється, відмазка «я втомився» – не завжди відмазка, а часом дуже навіть вагомий аргумент.

Проблеми на роботі досить часто позначаються на сімейному житті людей, в тому числі і на сексуальні стосунки подружжя.

Вся справа в тому, що багато чоловіків не вміють залишати ці самі проблеми на роботі і вперто тягнуть їх в будинок, через що постійно не можуть дозволити собі відпочити і присвятити час коханій жінці.

Причина №4 – сварки, скандали

Представниці прекрасної половини людства обожнюють дивитися фільми / читати книги, де бурхливий скандал подружжя закінчується не менше бурхливими сценами в ліжку. Але життя малює дещо інші перспективи і замість божевільного сексу ви отримуєте скривдженого чоловіка і стіну мовчання на тиждень.

Причина №5 – різниця в біоритм і темперамент

У подружжя по різному розпланований день, їх життя в різних біоритми, а тому коли один жадає інтиму ввечері, то інший, приходячи з роботи, завалюється спати і його сексуальне бажання з’являється тільки вранці.

Також чималу роль відіграє темперамент. Одному вистачає сексу раз на тиждень, а хтось не насичується і щоденним статевим актом.

Тут на пам’ять знову таки приходять перші роки вашого сімейного життя і виникає істеричне твердження «Але ж раніше все було в порядку!» Тут грає роль те, що ви вже прижилися один до одного, в міру насолодилися один одним і тепер починаєте пристосовуватися до багатообіцяючої і довгого сімейного життя, де кожному повинно бути комфортно.

Причина №6 – тривала відсутність сексу

Психологи рекомендують практикувати утримання від сексу протягом тижня, максимум двох для того, щоб сексуальне бажання збільшилася і статеві акти стали більш яскравими. Але деякі пари через вічну суєти і зайнятості продовжують цей термін на місяць, а то і більше, що загрожує негативними наслідками.

У подружжя в такому випадку може взагалі пропасти бажання до статевого життя, адже в цьому є якийсь комфорт – вранці сніданок на ходу, весь день в турботах, ввечері повертатися додому і відразу прикладатися головою до подушки або залипати перед екраном ТВ-одного. Секс, як ми бачимо, в цей список не входить.

Починаємо налагоджувати статеве життя

Для початку непогано б просто поговорити з чоловіком, причому це має бути не розмова тире прохання лягти в ліжко, а відверта розмова з метою зрозуміти, що є вашим перешкодою на шляху до статевого життя. Однак не варто покладати на таку розмову надто вже великі надії.

Навряд чи чоловік і сам зможе чітко визначити, що йому заважає заїжджений ритм життя або оповідає вам про те, що ваші біоритми не збігаються. Значить, потрібно робити щось виходячи з власних міркувань. Коли причини зрозумілі, саме час приступати до їх ліквідації.

Отже, що ж можна зробити?

• Влаштовуємо романтичний вечір

Дітей залишаємо у бабусі, готуємо смачну вечерю, запалюємо свічки і все за стандартним сценарієм, тут важливіше нестандартне продовження. Але робити це потрібно на вихідні, коли чоловік вільний і відпочив, а не коли він повертається додому мало не опівночі, а тут ви в спокусливій пеньюарчик очікуєте пристрасного вечора.

В такий час не можна говорити про роботу, домашні турботи і т. Д. Розмовляйте про всякі дрібниці, згадайте хороші моменти з минулого, включіть приємну розслаблюючу музику. Мета цього вечора – нагадати чоловікові про його прямі обов’язки в ліжку, а також нагадати, скільки задоволення приносить секс з коханою жінкою.

• Зробити коханому масаж

Уявіть, спокійний вечір, смачні запахи аромамасел, що розносяться по кімнаті, ваші руки ніжно масажують тіло коханого чоловіка. Цей процес повинен приносити задоволення вам обом. Такий сеанс не може завершитися інакше, крім як сексом.

• Меняемся

Йдеться зовсім не про те, що чоловік перестав вас хотіти через якихось недоліків у зовнішності або ненамакіяженного особи.

Але будь-якому чоловіку набагато більше захочеться лягти в ліжко з жінкою в красивому нижньому білизна, навіть якщо воно раптово покине тіло коханої, ніж коли на ній одягнені звичайні труси чорного кольору і нічим не примітний бюстгальтер. Це не такі вже дрібниці, так що в будь-якому з перерахованих випадків даний момент упускати не варто.

• спокушає на відстані

Якщо вашому чоловікові не властиво повертатися додому в 9 вечора і пізніше, а приходить він не сильно втомленим, можна ближче до вечора почати кидати йому на телефон смски, в яких описувати свої еротичні фантазії. Але робити це слід лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що телефон чоловіка не опиниться в руках якогось його друга і ви не потрапите в незручну ситуацію.

• Ламаємо власні стереотипи

Такий метод підійде для досить сміливих дам. Бути може ваш чоловік звик до того, що ви досить сором’язливі, але пора змінюватися, адже скромність в ліжку також незмінно відбивається на статевому житті. А тепер повертаємо все на 180 градусів.

Наприклад, вирушаючи на якийсь захід, вже вийшовши з дому «трагічно» заявите, що забули одягнути трусики. На подив чоловіка і його слова про те, що треба б повернутися додому, дайте відповідь, що про це все одно ніхто не дізнається.

Повірте, ніч після цього заходу ви запам’ятаєте надовго, це привнесе до вашого сексуального життя якусь перчинку.

• Секс в незвичних місцях

Так, секс в море або в горах – це не вигадки схиблених на еротиці людей. Робити таке потрібно, особливо коли ваші спроби урізноманітнити статеве життя все частіше зазнають фіаско. Будьте не такий, який вас знає чоловік. Спокушайте, забудьте про утиску, є тільки ви вдвох.

• Флірт

Читайте також:   Як правильно поводитися з коханцем: особливості відносин

У перші роки спільного життя наявність флірту в стосунках навіть не обговорюється. Звичайно ж подружжя заграють один з одним, спокушають поглядами і як би випадковими рухами, але потім це може зникнути. Дізналися в цьому свої взаємини з чоловіком? Тоді цей метод для вас.

Намагайтеся якомога більше кокетувати з коханим, ніжно брати його за руку, цілувати і обіймати при зустрічі. Всі ці дрібниці відіграють надзвичайно важливу роль, тому що інтимне життя потрібно відновлювати поетапно, а починати з флірту – відмінна ідея і перша сходинка до бурхливого сексу.

Міфи: чому чоловік не хоче сексу

1. У нього є коханка

Як не дивно, але саме ця думка приходить в голову жінки першої, як тільки вона усвідомлює, що сексу в її житті стає все менше. Ні, ми не намагаємося захистити чоловіка, серед них і справді є багато тих, хто здатний на зраду.

Але не потрібно при перших же підозрах влаштовувати грандіозний скандал і бити посуд. Якщо вже вам так хочеться, можна тихенько переглянути телефон чоловіка, поспостерігати за його поведінкою.

Головне – не переступити межу і не продемонструвати ваших підозр, бо якщо чоловік справді ні в чому не винен і просто втомлюється на роботі, ваші думки про зраду можуть дуже серйозно його образити.

2. Я не красива / спокуслива / приваблива

Це ще один тарган, який одним з перших відвідує голову незадоволеною статевим життям жінки. Статистика свідчить, що близько 70% жінок незадоволені своєю зовнішністю.

Саме тому небажання чоловіка займатися сексом лише додає дружині дуже серйозних комплексів, від яких не так-то легко позбутися.

Так уже влаштовані жінки, щоб бути впевненою в собі і своїй привабливості, їм обов’язково потрібно чути приємні слова на свою адресу і бачити, що вона бажана.

Але запам’ятайте, милі дами, дана причина далеко не завжди є перешкодою на шляху до насиченого сексуального життя, хоча може бути одним з чинників. В такому випадку салони краси, фітнес-клуби і магазини гарного одягу чекають вас.

 • 3. Ви вже не в тому віці
 • Вікові рамки для сексу досить розпливчасті, так що не поспішайте все списувати на недавній ювілей чоловіка, він все ще може бути сповнений сил і здоров’я, щоб задовольнити ваші фізіологічні потреби.
 • Дуже важливо завжди пам’ятати, що секс – це не тільки просто заняття з метою отримати приємні відчуття, але ще і корисна для здоров’я і самопочуття річ.
 • Вже не один раз доведено, що секс рятує від головного болю, депресивного стану, а також допомагає підтримувати тіло в хорошій формі.

Джерело: https://zhenskoe-mnenie.ru/themes/love/muzh-ne-khochet-seksa-v-chem-delo-vinovato-telo-kak-soblaznit-muzha-kotoryi-ne-khochet-seksa/

Чоловіче лібідо: хотіти або не хотіти, ось в чому питання

Стрес, нерегулярне харчування, зайва вага, вік, нестача вітамінів або все-таки відносини на стороні – це далеко не повний список причин, чому чоловік не хоче сексу.

Що робити жінці в такій ситуації, як зберегти сім’ю, повернути повноцінне сексуальне життя в колишнє русло?

Наскільки нелегко сказати «ні» своїй коханій жінці, дружині або дівчині знають тільки самі чоловіки.

І якщо раніше обговорення такої теми відбувалося вкрай рідко і в кулуарах, то сьогодні, в століття фастфуду, що постійно збільшується, темпу життя, елітного алкоголю і «непорядно поганий» екології, тематика зниженого чоловічого лібідо виходить в розряд топових обговорень на медичних і сімейних форумах глобальної мережі . Сьогодні не рідкість зустріти відсутність бажання у чоловіків незалежно від віку і соціального статусу.

Вважається, що розквіт сексуальності у чоловіків відбувається в 18-25 років, у жінок – в 35. А ось в проміжок від 25 до 35 років відбувається різкий занепад. Причин і умов зниження чоловічого лібідо трохи, але кожна може зруйнувати відносини в родині, з коханою людиною.

причини

Психологи і терапевти виділяють наступні типи причин, які можуть привести до сексуальних розладів у зрілого чоловіка:

психологічні

 • Конфлікти в родині. Жінкам, і не будемо цього заперечувати, властиві різкі зміни настроїв, завищені вимоги до своїх чоловікам, всесвітньо відомий передменструальний синдром (яка не заперечують навіть самі жінки). Слідство конфліктних ситуацій, недомовленість при з’ясуванні відносин, небажання чоловіків розповідати про свої проблеми призводить до сексуального відторгнення. У чоловіків пропадає бажання займатися сексом з жінкою, яка його критикує і не прагне зрозуміти його проблеми.
 • Стрес. Робота не завжди приносить задоволення. Особливо, якщо доводиться постійно думати, де і як заробити більше грошей для своєї сім’ї, щоб задовольнити необхідні потреби, не кажучи вже про придбання житла, автомобіля або путівок на відпочинок.
 • Фізична втома. Сьогодні, коли темп сучасного життя неймовірно високий, а відстані між роботою і будинком становить кілька десятків кілометрів, враховуючи пробки і щільний автотрафіка, до кінця робочого дня чоловіки (та й жінки) думають тільки про те, як швидше дістатися до ліжка і раніше лягти спати , щоб з ранку встигнути відвезти дітей в школу і вчасно приїхати на роботу. На сексуальну близькість банально не вистачає сил і часу.

Секс. Чому люди роблять це.

фізіологічні

 • Відсутність бажання, а найчастіше, відсутність часу на заняття фізичною активністю, призводить до зайвої ваги і гормональних змін, при яких у чоловіків помітно знижується потенція, що призводить до неможливості зайнятися своєю жінкою у вільний час.
 • Несумісність сексуальної активності у подружжя. Розрізняють такі типи: слабовираженная (сексуальна активність подружжя абсолютно різна, одному необхідна розрядка з ранку, інакше ввечері, оному – 1 раз в тиждень, іншому – кожен день і т.д.); середня (приблизно однакові потреби в сексі, відмінності лише в періодичності та інтенсивності); висока (повна сумісність і ідеальні відносини).
 • Боязнь не задовольнити кохану людину. Ця проблема притаманна більше чоловікам. І швидше за це психологічна складова. Але пов’язано це, перш за все, з фізіологічним пристроєм окремих чоловіків і виражається в прискореному сім’явиверганні.

здоров’я

Крім основних причин, перерахованих вище, величезний вплив на сексуальне життя і сексуальні розлади у чоловіків в будь-якому віці надають:

 • перенесені інфекційні хвороби;
 • прийом значної кількості лікарських засобів;
 • екологія;
 • неправильний спосіб життя, в тому числі куріння, алкогольні напої, сидячий спосіб життя.

На тлі стресових ситуацій і зайвої ваги підвищується артеріальний тиск і розвивається тахікардія, які безпосередньо впливають на бажання зайнятися сексом у вільний час.

Інша жінка

Існує і така проблема. У період максимального розладу в сімейних відносинах, загасання емоцій, що накопичилися щоденних побутових проблем (одне і те ж кожен день) чоловік може почати зустрічатися з іншою жінкою. Підкреслю, що «може». Це далеко не тенденція. Коли чоловік не хоче сексу, він не хоче його масштабно.

Як зробити чоловіка щасливим в ліжку

До речі, психологи і сексопатологи відзначають, що у випадках, коли у чоловіка є коханка, то він дуже активний і вдома. Різноманітність сексуального життя тримає чоловіків в тонусі.

Так що, це проблема, швидше за вигадана самими жінками і носить психологічний характер.

Самозадоволення і порно

Найпростіший і швидкий спосіб зняти стрес і отримати задоволення:

 • відсутність довгих прелюдій;
 • активних рухів тіла;
 • не треба замислюватися, вдовольниш ти жінку чи ні;
 • відсутність ризику завагітніти або заразитися інфекційним захворюванням.

Частий перегляд порнографічних фільмів може призвести до серйозних проблем в сім’ї. Доведено, що при частому перегляді порно чоловіками, у них згасає інтерес до живої жінці. Сексуальні потреби стають все збочення і не можуть задовольнитися звичайним сексом.

Порнозавісімость – проблема суто психологічна. При певних умовах призводить до психічних розладів і вимагає втручання фахівців: психологів і сексопатологів.

Сучасні електронні гаджети, ігрова залежність, соціальні мережі

Поряд з порнозавісімость і самозадоволенням, соціальні мережі та онлайн ігри відволікають сучасних чоловіків від сім’ї і призводять до психологічних розладів, в тому числі і сексуального характеру.

Сучасне суспільство живе в онлайні. Спілкуючись в соціальних мережах, чоловіки намагаються реалізувати себе, показати всі свої достоїнства, навіть якщо таких і немає.

А беручи участь в онлайн іграх, можна стати супергероєм і переможцем різноманітних битв і битв, квестів і стратегій, можна стати віртуальним мільйонером або керівником. Хочеться прокачати автомобіль, танк або зброю. Які вже тут жінки, який секс.

Що робити, як бути?

Існує безліч шляхів вирішення цієї проблеми. Але разом з тим, потрібен комплексний підхід, обговорення, вміння почути один одного. Жінкам необхідно розуміти, що чоловіки теж можуть не хотіти сексу.

Рішення:

 • Сісти за стіл переговорів. Вислухати і зрозуміти один одного, навіть якщо це важко і незрозуміло для кожного. Важливо пам’ятати, що довіра, взаєморозуміння і відверту розмову можуть привести сімейну пару до нового життя. Головне, зрозуміти, де проблема, а знайти ключик до її вирішення можна буде завжди.
 • Допомога психолога. Так склалося, що сімейні негаразди рідко виносять на судження стороннім. Проте, багато сімей були збережені виключно завдяки втручанню фахівців. Не варто думати, що ця проблема індивідуальна і може зважитися в колі сім’ї. Своєчасний рада допоможе правильно зрозуміти кохану людину, поглянути на ситуацію з боку і прийняти правильне рішення.
 • Здоровий спосіб життя, правильне харчування, фізичні навантаження. Це саме той набір, який слід дотримуватися будь-якого без винятку чоловікові, щоб зберегти сім’ю, мати повноцінне сексуальне життя, насолоджуватися життям.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/7105-muzhskoe-libido-hotet-ili-ne-hotet-vot-v-chem-vopros.html

Чому чоловік відмовляється від сексу?

Питання. Доброго дня! Останнім часом у нас в особистому житті з чоловіком з’явилася така проблема – він став періодично ухилятися від заняття сексом. Каже втомився, немає настрою тощо. Що робити в такому випадку? В чому причина? Спасибі!

Відповідь. Добридень! Ситуація не нова. Як правило, якщо жінка не хоче близькості, то це цілком нормально. Болить голова, втомилася, наближаються місячні. Але от якщо дама хоче сексу, а її кавалер відповідає їй відмовою, жінка відразу ж починає шукати причини.

Насправді, те, що чоловіки постійно хочуть сексу, це просто міф. Вченими доведено, що жінки хочуть близькості набагато більше і частіше. Також було з’ясовано, що молоді люди частіше «відмазуються» від інтиму, ніж їхні дами.

Чому ж чоловік не хоче сексу?

Насправді, існує безліч причин, чому чоловік віддає перевагу ввечері відвернутися і заснути, а не займатися любов’ю. Якщо він здоровий, то приводи можуть бути наступними:

 1. У вашого чоловіка є секс на стороні. Причому регулярний. Тому більше сексу йому не хочеться, ніж у нього є.
 2. Стрес, втома, проблеми на роботі, фінансові та інші проблеми також змушують чоловіків відмовлятися від близькості зі своєю жінкою.
 3. Можливо, ви перестали бути сексуальною для чоловіка. Можливо, він не відчуває до вас колишньої пристрасті. І найчастіше це зовсім не означає, що він вас не любить і хоче від вас піти.
 4. Ще однією розповсюдженою причиною є таку думку чоловіків. Багато хто вважає, що в ліжку з жінкою у них все в порядку, а дама лише вередує і вимагає більшої уваги до себе. Виникає питання: чому раніше кавалер хотів багато сексу, а згодом кількість статевих актів стало зменшуватися?

Насправді, жінки за своєю природою влаштовані так, що їм не потрібні випадкові статеві зв’язки. Адже це може вплинути на здоров’я її майбутніх дітей. А коли дама закохана, в ній прокидається інстинкт, який змушує її бажати потомства від свого чоловіка. Через це їй хочеться більше близькості зі своїм чоловіком.

Що стосується сильної половини планети, для них краще мати в ліжку безліч жінок. Тому в перший час відносин лібідо чоловіки вище, ніж згодом. Насправді, в цьому немає нічого дивного. Тривалість відносин впливає на спокій чоловіка. Адже так закладено природою. А надто часті статеві контакти навіть шкодять спермі.

Не існує чіткої послідовності того, що треба робити, якщо чоловік раптом почав відмовлятися від інтимного життя. Все вирішують розмови і щиру розмову провадимо. Якщо перераховані вище причини не підходять, необхідно поговорити з чоловіком і з’ясувати, в чому ж справа. А також не буде зайвим сходити до лікаря і перевірити своє здоров’я.

( 7

Джерело: https://prostatits.ru/vopros-otvet/pochemu-muzh-otkazyvaetsya-ot-seksa.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *