Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Зміст приховати

Є категорії чоловіків, поведінка яких не піддається логіці і поясненню. Особливо лякає жінок раптове зникнення молодих людей. Причому абсолютно не важливо, на якій стадії розвиваються їх відносини – на етапі знайомства, зустрічаються пару місяців або живуть в шлюбі багато років. Такі вчинки вводять жінку в замішання, змушуючи губитися в здогадах, займатися самокопанням, знаходити безглузді виправдання і серйозні звинувачення. Чому і куди пропадають чоловіки? Хто в цьому винен і чого не варто робити? Чоловіча психологія допоможе розібратися в цих хвилюючих питаннях.

Основні причини раптових зникнень чоловіки

Кожна жінка на раптове зникнення чоловіка реагує по-своєму: хтось шукає причини в собі, намагаючись дістатися до істини, хто більш категоричний в даному питанні, вважаючи такі вчинки боязкими і безвідповідальними. А є жінки, які просто видихають і чекають, коли їх благовірний одумається і повернеться назад, не вважаючи за потрібне розбиратися в подібних ситуаціях.

Але це все ігри наосліп! Щоб давати оцінку або реакцію на те, що відбувається, спочатку потрібно зрозуміти чоловічу психологію. Тому все по порядку: чоловік пропадає без причин і пояснень, про що це говорить?

На етапі знайомства

Чоловік адже так домагався вашого номера телефону! Так наполягав на побаченні! Все було досить романтично, легко, що в підсумку навіть стає прикро! Стривайте приймати це на свій рахунок, всьому є пояснення:

Якщо чоловік пропав після того, як взяв у вас номер телефону:

 • банально його втратив, що не зберіг, переплутав цифру, вкрали телефон;
 • перегорів (на той момент у нього був приплив ейфорії, але до вечора пройшов);
 • просто захотів підняти собі самооцінку, закинувши в свій колекційний список ще один номерок;
 • у нього вже є дівчина;
 • пропав, бо вважав вас легкодоступною жінкою, раз ви швидко роздаєте свій номер;
 • йому просто не сподобався ваш тембр / манера спілкування / манікюр (у кожного свої таргани), а йти назад було вже незручно;
 • проблеми особистого характеру (аварія, чиясь смерть, хвороба, переїзд).

Що робити в таких ситуаціях? Зовсім нічого! Чи не зберіг номер – повірте, чоловік знайде вихід із ситуації, щоб відшукати вас. Якщо трапилося щось серйозне – обов’язково пізніше дасть пояснення, якщо згадає про вас. А якщо все інше – живіть спокійно, викиньте зайве з голови!

Якщо хлопець пропав без пояснень після першого побачення:

 • Симпатії, яка потрібна для розвитку відносин, так і не виникло. Для цього адже одного зовнішнього вигляду мало – важливі погляди на життя, схожість інтересів, захоплення, цілі. В даному випадку не варто впадати у відчай. Краще відразу зрозуміти, що вам не по дорозі, ніж потім зариватися в конфліктах або нерозуміння.
 • Жінка була занадто напориста і фактично вже визначила дату їхнього весілля. Від таких особин не просто зникають, а біжать, стрімголов!
 • Хлопець зустрічається відразу з декількома дівчатами. І залишиться, відповідно, з тієї, яка йому виявиться ближче, симпатичніше, рідніше. Ні в якому разі не засмучуватися – радійте, що непорядні люди обійшли ваше життя стороною!
 • Чи не прагне до зобов’язань. Буває таке: ви хороша собою, говорите складно, все йому до смаку, але продовження поки не хочеться. Може, чоловік тільки вийшов з попередніх відносин і йому потрібно видихнути. А може просто боїться. Дайте йому пару тижнів – якщо він так і не подзвонить, значить, знайдеться інший.
 • Чоловік відчув, що вже розмістив вас до себе, тому йому стало нудно. Є такі типи, для яких побачення – трофеї, щаблі, де їм потрібно відчувати себе переможцями. Особливо часто вони пропадають, якщо перше побачення закінчилося сексом.
 • У нього повний завал на роботі або особистому житті. А так як ви ще не в таких близьких стосунках, щоб ставити вас в пріоритет – він може банально закрутитися, відклавши ваше спілкування. АЛЕ! Якби ви дійсно зачепили його – він би про вас пам’ятав!
 • Після діалогу з вами чоловік зрозумів, що просто не потягне вас. Ні морально, ні фінансово.
 • Пропав, тому що помирився з колишньою пасією. Може трапитися, що ваше коротке спілкування збіглося з їх розривом, але вони вирішили возз’єднатися. Спеціально чи так вийшло – не варто вже забивати цим голову.
 • З ним або його рідними / близькими щось трапилося. Це малоймовірно, але виключати цього не можна. Якщо ви вже сильно переживаєте з цього приводу, подивіться його соціальні мережі – якщо там життя рясніє яскравими картинками і статусами, можете заспокоїтися.
 • Після побачення гряде свято. Так, і такі чоловіки існують. Вони зникають, щоб не дарувати подарунки, але після обов’язково дадуть про себе знати. А вже потрібно вам таке щастя чи ні – вирішуйте самі для себе!

Навіть на початкових етапах відносин, причин, як ви бачите, досить для того, щоб зламати голову в міркуваннях! Тому розслабляйтеся, давши можливість всьому йти своїм ходом. Переживайте його пропажу тихо, гідно, без нав’язування і принижень.

Любі дівчата, запам’ятайте найголовніше правило: якщо чоловік пропадає після першого побачення – це не ваші проблеми, а ЙОГО. Через короткий проміжок часу є шанс його навіть не згадати, так що крокуйте далі твердою ходою!

На початку серйозних відносин, коли пара ще не проживає на одній території

Ваші відносини наповнені романтикою – ви бажаєте один одному на добраніч, знайомі з батьками, плануєте спільне майбутнє, зустрічаєтеся з вихідним із загальними друзями … І чоловік раптово зникає без пояснень.

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Що у нього може бути на думці?

 1. Йому здається, що відносинам нікуди більше розвиватися. Все – тупик, кінець. Логічно, але розвиток очевидно – весілля, сім’я, діти. А ні! Ми не хочемо брати на себе відповідальність!
 2. Жінка стала передбачуваною і нудною. До речі, таке буває досить часто, тому жіночі журнали з усіх боків кричать про те, як важливо не втрачати себе.
 3. Сумнівається в своїх почуттях. Тут чоловік пропадає приблизно на тиждень – за цей час він повністю приходить до усвідомлення того, наскільки ви йому дороги.
 4. Звичайні маніпуляції. Чоловік проробляє такі трюки для того, щоб провчити свою обраницю.
 5. Чоловікові здається, що ви йому не підходите або відносини розвиваються не за тим сценарієм, який він собі намалював. Чому не зрозумів раніше? Він і раніше все розумів, просто відтягував рішення, даючи якийсь уявний шанс вам обом. Потім втомився, побачив, що все-таки немає – ви абсолютно різні люди.
 6. Чоловікові здається, що пропадати мовчки – вчинок справжнього самця, для якого слова є зайвими. Дівчатам потрібно відразу взяти його рису на озброєння, інакше це стане нормою в подальшому житті.
 7. Йому подобається цей адреналін, пристрасті, ваш гнівний вигляд, бурхливий примирливий секс. Давайте чоловікові більше емоцій, відвідуйте екстремальні види спорту, долучайтесь до рольових ігор.

Коли чоловік іде з, здавалося б, щасливих стосунків – відійдіть в сторону. Максимум, що ви можете зробити – написати смс: «Привіт, я хвилююся, у тебе все добре?». Все, далі продовжуйте жити своїм життям, без самобичування і гарячкових аналізів своєї поведінки.

Коли чоловік пропадає без пояснень в шлюбі

Чоловіки, перебуваючи в шлюбі, зникають без пояснень досить рідко, на щастя. Але все ж, якщо все було тихо-мирно, на думку дружини, а чоловік раптом пішов, грюкнувши дверима – явно є якісь серйозні проблеми!

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Що може змусити чоловіка мовчки втекти з сім’ї?

 1. У чоловіка великі неприємності, які не стосуються сім’ї. Так, це нечесно по відношенню до дружини, адже її провини там немає, але факт залишається фактом.
 2. З’явилася інша жінка. Це жахливо боляче, коли чоловік пропадає мовчки, віддавши перевагу суперниці. Що це – слабкість, недолік виховання або уникнення відповідальності перед дружиною? Важко сказати, чужа душа – темний ліс!
 3. Криза в сімейних відносинах. У кожної сім’ї настає період «застою», коли подружжя охоплює нерозуміння, байдужість, а щоденні конфлікти переростають в одну велику драму. Тоді все виливається відходом чоловіка з сім’ї на кілька днів, щоб перепочити і відновити сили. Причому неважливо куди: готель, гараж, товариш, батьки – головне, втекти.
 4. Зникнення як спосіб вирішення конфліктних ситуацій. Маніпулятивна поведінка має місце бути, якщо жінка сама це допускає. Чоловік звикає до того, що у важких ситуаціях можна пропадати, і з’являтися лише тоді, коли всі проблеми вляжуться самі собою. А дружина перенесе це мовчанням, бо не захоче заводити новий скандал, який знову закінчиться відходом.
 5. Чоловік втомився від сварливого характеру дружини. Постійні закиди, сарказм в голосі, розмови на підвищених тонах. Чоловікові починає здаватися, що його ігнорують, не поважають, використовують, тому рано чи пізно терпець уривається.
 6. Інтровертований чоловік. В цьому немає ні його, ні вашої провини, просто він така людина. Час від часу йому потрібно перебувати наодинці зі своїми думками.

Насправді, психологи відзначають, що чоловік не може з гармонійних, щасливих стосунків просто взяти і втекти, не зронивши ні слова. Дружина точно знає витоки коренів, через які стався втечу.

І раніше знала, але займала позицію «моя хата з краю, нічого не знаю».

Уникати проблем можна, вони не розсмокчуться самі собою, а поза страуса, який за будь-якої можливої ​​небезпеки притискає голову до землі, рано чи пізно призводить до того, що у кого-то просто здають нерви.

Благополучна сім’я вимагає роботи, зусиль, відвертості!

Чому чоловікам простіше пропадати без пояснень

Дійсно, невже так складно подивитися в очі і знайти відповідні слова для своєї жінки? Виявляється, так!

Чому?

 1. Чоловік пропадає, тому що боїться звинувачень. Природно, що в сторону того, хто є ініціатором розриву, полетять камені. Щоб прийняти ці камені, необхідно мати мужність, силою, внутрішнім стрижнем. У цьому-то вся суть.
 2. Не хоче пояснень. Це занадто складно – доводити свою точку зору, дискутувати, лаятися. Легше, простіше, швидше піти по-англійськи.
 3. Його не навчили приймати рішення і відповідати за них. Такі чоловіки морально слабкі, у них відсутня розсудливість, воля, рішучість.
 4. Для чоловіка здається, що все і так зрозуміло, без слів. Неважливо, що насправді це нелогічно, у нього в голові все гранично ясно!
 5. Пропадає беззвучно, уникаючи таким чином скандалів. Особливо якщо його пасія відрізняється запальністю або складним характером. Чоловіки дуже бояться істерик, криків, биття посуду і т.д.

Найголовніша і банальна причина – страх. Це він рухає чоловіком зникнути на місяць, заблокувати номер, уникати жінку, відводити очі при зустрічі. Представницям прекрасної статі така поведінка чуже. Як виявляється, в цьому плані вони більш відповідальні!

Типові жіночі помилки

Ви в розпачі, зліться, переживаєте, ридаєте, готові його вбити? Стривайте, що не наробіть дурниць.

Чоловік пропав без пояснень, як себе вести НЕ потрібно:

 • розривати йому телефон, завалювати його смс, якого б характеру вони не були;
 • чатувати біля під’їзду або роботи;
 • діставати дзвінками і зустрічами його близьких, рідних;
 • при зустрічі принижуватися, вибачатися за всі свої (і не свої) гріхи;
 • загрожувати, шантажувати;
 • втрачати себе, повністю змінюватися на догоду чоловікові;
 • критикувати або істерично доводити, якого болю чоловік заподіяв своїм мерзенним вчинком;
 • переслідувати його, пропонувати хоча б невинну дружбу (навіщо вам вона – незрозуміло);
 • схиляти його до періодичних зустрічей без зобов’язань (самі копаєте собі яму).

Якщо ви перебуваєте в серйозні стосунки і переживаєте за раптову пропажу свого обранця – досить просто подзвонити його мамі або спільному другові, щоб з’ясувати, чи все з ним в порядку. Скаржитися, переводити проханнями, роздавати ЦУ подальших дій заборонено!

Якщо ви знаєте, що сильно образили чоловіка – при зустрічі коректно і щиро вибачитеся, без драматизму та іншої нісенітниці.

Якщо люди перебувають у шлюбі і жінка бачить, що у чоловіка неприємності на роботі – потрібно трохи відійти. Вмійте відчувати чоловіка, співпереживайте йому, але робіть це мовчки. Чоловік витрачається не ВІД ВАС, йому просто потрібно відсторонитися, щоб зануритися в іншу сферу свого життя. Прийміть це.

Найкраще, що може зробити жінка в ситуації, коли чоловік раптово пішов без пояснень – нічого не робити! Будете нав’язуватися – є ризик відштовхнути його назавжди!

Як реагувати, якщо чоловік то пропадає, то оголошується знову

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Чоловік зник, випарувався, ігнорує вас, а потім з’являється зі словами любові, як ні в чому не бувало. Ви пробачили, налагодили стосунки, все прекрасно, але бах – знову та ж пісня!

Що робити жінці в таких ситуаціях, як реагувати на раптові відходи і повернення?

 1. Подумайте, що послужило причиною відходу і чи можна виправити це в майбутньому. Проаналізуйте недавні події, свою поведінку, розмови. Спокійно, у вас є на це час! Якщо зрозуміли помилки – виправляйте, стаєте мудрою і розсудливою жінкою.
 2. Залиште спроби помститися, насварити, влаштувати допит з пристрастю! Отреагируйте на його появу стримано, навіть якщо всередині бушує шторм.
 3. Майте самоповагу – не кидайтеся йому в обійми зі словами любові або подяки, інакше чоловік розцінить цей жест за заохочення, в майбутньому повторюючи свої відходи.
 4. Без підвищених тонів, спокійно висловіть свою образу. «Ти пропав, я була в невіданні. Мені важко відповісти, як розцінювати твій вчинок зараз, але тоді я налаштувала себе на розрив. Вибач, мені потрібен час, щоб вирішити, як далі поступати ».
 5. Позбавте чоловіка від гірких оповідань, як вам було складно, самотньо, страшно, боляче. Чи не викликайте в нього почуття провини.
 6. Якщо чоловік після того, як зник, прийшов з подарунками – просто прийміть їх. Не будьте зарозумілою або поблажливою. Прийшов час домагатися вас знову, нехай відчує це.

Читайте також:   Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Під час його відсутності постарайтеся жити з користю для себе: нові знайомства, перетворення, зустрічі. Проводьте більше часу з дорогими людьми, бувайте частіше на свіжому повітрі. Відкривайтеся, займіться новим хобі, балуйте себе смачною їжею, красивими речами. Життя триває!

Якщо чоловік то пропадає, то оголошується, безсумнівно, є причини на його повернення. Ви йому подобаєтеся – це факт.

Інше питання – скільки це ще може тривати, адже приводи-то є йти від вас! Ви можете так прожити все життя, а може він коли-небудь зустріне ту саму, в якій його буде влаштовувати абсолютно все! Якщо ви вже по-справжньому втомилися від цього і зробили для цих відносин все від себе можливе – не бійтеся розірвати цю циклічність.

Прийде час – і ви знайдете того чоловіка, який буде вас берегти і цінувати, а не кидати при першій-ліпшій можливості! Адже ви напевно гідні того, хто вважає за краще вирішувати питання конструктивно, чи не ховаючи голову в пісок! Пам’ятайте це завжди! Будьте щасливі!

Рекомендуємо подивитися корисне відео:

Як вести себе, якщо чоловік пропадає без пояснень Посилання на основну публікацію Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Джерело: https://budumna.ru/psihologiya/psihologiya-muzhchin/kak-vesti-sebya-esli-muzhchina-propadaet.html

Чому чоловік пропадає без пояснень і що робити дівчині? Поради та рекомендації психологів

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Класична історія, знайома багатьом дівчатам, починається так. Ви знайомитеся з привабливим чоловіком, спілкуєтеся, ходите на побачення … Здається, що ось він – той самий. Але в одну мить він просто пропадає без пояснення причин. Немає ні дзвінків, ні повідомлень, і навіть в соцмережах заблокував! Ви тут же починаєте шукати причини залишення ним посади в собі і ставити питання: що зі мною не так, де я помилилася? Насправді ніяких помилок ви не допускали.

Чому чоловік зникає без попередження: психологія поведінки

Всі жінки реагують по-різному на раптове зникнення чоловіка. Одні починають звинувачувати себе і займатися самокопанням, інші вважають такі вчинки негідними і боязкими. Третім і зовсім все одно. Треба буде – повернеться сам, нічого переживати.

Однак у всіх цих випадках ми не можемо дати об’єктивну оцінку того, що відбувається, тому що не розуміємо чоловічу психологію. Давайте розберемося, чому чоловік зникає без видимих ​​причин і будь-яких пояснень.

На етапі знайомства

Він так довго домагався вашого номера телефону, так благав про побачення! Це було настільки романтично, що тепер прикро до сліз. Не поспішайте приймати на свій рахунок, всьому є пояснення.

Прийоми, як зацікавити чоловіка при очному знайомстві або по листуванню

Взяв номер телефону, але так і не подзвонив

Чому чоловік пропав без пояснень:

 • Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причинпросто втратив номер, забув зберегти, переплутав цифру (всяке буває);
 • перегорів (від недавнього припливу ейфорії не залишилося і сліду);
 • колекціонує номери симпатичних дівчат для підняття самооцінки;
 • він вже зайнятий іншою дівчиною;
 • запросто міг порахувати вас занадто доступною, раз так швидко погодилися поділитися номером;
 • йому в вас щось не сподобалося, але з ввічливості він не став йти назад;
 • у нього з’явилися серйозні особисті проблеми (ніхто від цього не застрахований).

Що робити в такому випадку? Чи не страждати на параною і жити далі.

Якщо він дійсно не зберіг номер, але ви йому дуже сподобалися – він придумає спосіб вас відшукати. Якщо має місце інша причина – забудьте і спокійно займіться своїми справами.

Після першого побачення

 • Серйозною симпатії з його боку так і не виникло, не зійшлися характерами або інтересами. Воно й на краще. Навіщо вступати в стосунки, які спочатку призначені не непорозуміння і конфлікти?
 • Дівчина вже приміряла на себе його прізвище і придумала імена всім майбутнім дітям. Повірте, від таких нав’язливих дам чоловіки біжать відразу і не озираючись.
 • У нього кілька паралельних відносин. Якщо доведеться вибирати, він зупиниться на тій, яка запала в душу. Турбуватися не потрібно. Непорядні люди у вашому житті ні до чого.
 • Чоловік поки не готовий брати на себе зобов’язання. Причин може бути декілька: тільки розірвав минулі відносини і хоче відпочити, а може просто боїться. Не поспішайте, дайте йому час. Якщо нічого не міняється, залиште його і йдіть своєю дорогою.
 • Він занадто швидко вас домігся і занудьгував. Найчастіше чоловіки просто збирають трофеї, їм потрібно відчути себе переможцями. Найчастіше вони пропадають після сексу на першому побаченні.
 • Чоловік завантажений своїми справами: завал на роботі або в особистому житті. У такій метушні на початковому рівні знайомства ви для нього не в пріоритеті.
 • Ви опинилися для нього занадто складною штучкою. Він зрозумів, що не потягне вас, ні морально, ні фінансово.
 • Несподівано помирився з колишньою. Так вже вийшло, що зустрів вас в період їх розриву. В такому разі не забивайте собі голову, він уже зайнятий.
 • З ним або його близькими щось сталося. Малоймовірно, але цілком може статися.
 • Наближається ваш день народження, Новий рік, 8 березня … Чоловік зник, щоб не витрачатися на подарунки. Як тільки свято закінчиться, він з’явиться знову. Чи потрібен вам такий, вирішуйте самі.

Навіть на самому початку відносин достатньо приводів зламати собі голову в пошуках відповідей.

Не намагайтеся придумувати йому виправдання, просто відпустіть ситуацію, нехай все йде своїм ходом. Ведіть себе гідно, не потрібно нав’язуватися і принижуватися.

Запам’ятайте найголовніше правило: якщо чоловік зник після першого побачення, ні в якому разі не звинувачуйте себе. Незабаром ви його і не згадаєте. Поступіться місцем іншим, гідним кавалерам.

На початку серйозних відносин, коли ви ще не живете разом

У вас цукерково-букетний період, повний романтики, квітів і поцілунків. Можливо, ви вже познайомилися з батьками і його друзями, будуєте плани на спільне майбутнє. І чоловік раптово зникає без пояснень.

Як себе вести дівчині, якщо чоловік не дзвонить і не пише?

Чому він пішов з відносин?

 • Він все ще не готовий взяти на себе відповідальність. Весілля, сім’я, діти, спільний побут – це все не для нього.
 • У жінці пропала родзинка, все стало звичним і нудно.
 • Чоловік сумнівається в своїх почуттях і йому потрібен час на роздуми. Якщо він дійсно вас любить, то йому вистачить на це одного-двох тижнів.
 • Він маніпулятор. Зникає вам на зло або щоб потішити своє его.
 • Чоловікові здається, що ви один одному не підходите, він уявляв собі інші відносини. Може, він усвідомив це давно, але намагався дати відносинам ще один шанс.
 • Така поведінка наповнює чоловіка адреналіном. Сварки, ваш гнів, бурхливий примирливий секс. Це його заводить. Вам потрібно знайти інше джерело адреналіну: екстремальні види спорту, рольові ігри.

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причинІноді відносини можуть тільки здаватися щасливими

Іноді відносини можуть тільки здаватися щасливими. Якщо чоловік кидає жінку без причини і вона дуже переживає, необхідно написати СМС, щоб дізнатися, чи все у нього добре. Але далі заходити не потрібно. Не займайтеся самобичуванням, живіть своїм життям. Любіть себе, балуйте. Ви у себе одна.

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю: поведінка закоханого чоловіка

Що робити, якщо чоловік перестав спілкуватися, і як себе вести? Десь глибоко ви здогадуєтеся, що причина не в вас, просто він такий. Але продовжуєте перечитувати листування і питати подруг, намагаючись знайти відповідь на питання: чому? Ця загадка не залишає вас у спокої. Але подумайте, чи варто витрачати свій дорогоцінний час на пошуки розгадки?

Коли чоловік йде з нашого життя без пояснення причини, ми сильно переживаємо і забуваємо одну просту істину. Справа зовсім не в нас, а в його минулому досвіді або перевагах.

Як пережити емоційну травму: відповіді психологів

Ось 5 порад, які допоможуть забути про розрив.

 1. Видаліть всі переписки. Поведінку іншої людини змінити неможливо, так чи варто переживати з цього приводу? Не витрачайте час на самознищення. Позбавтеся від всіх доказів і нагадувань, зніміть з себе тягар і більше не повертайтеся до цієї теми.
 2. Проводьте час з людьми, які вас люблять. Приділіть увагу рідним, близьким, друзям. Вони вас не кинуть, вислухають і підтримають. Цим людям ви точно можете довіряти.
 3. Відкрийтеся новому. Кращий спосіб прийти в себе після таких відносин – трохи здригнутися. Знайдіть нове хобі, рушайте в подорож, робіть те, чого раніше ніколи не пробували. Потік позитивних емоцій вам забезпечений.
 4. Не ставте на собі хрест. Після розриву складно заводити нові знайомства з чоловіками. Дуже вже страшно наступити на старі граблі. Але не всі чоловіки однакові, обов’язково знайдеться той, який виправдає ваші очікування. Головне – як слід відпочити і провести час з собою перед початком нових відносин.
 5. Не будете ви ходити так з іншими. Ви переконалися на власному досвіді, як це боляче. Придумайте заздалегідь відповіді для тих, з ким не захочете спілкуватися. Той, хто вчинив з вами погано, не заслуговує вашої уваги і часу.

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Джерело: https://woplan.net/pochemu-muzhchina-propadaet-bez-obyasneniy-i-chto-delat-devushke-sovety-i-rekomendatsii-psihologov/

Він зник без пояснень: 5 способів пережити несподіваний розрив

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Введіть в пошуковику фразу «чому він пропав» і ви здивуєтеся кількості посилань: «Чоловіки зізнаються, чому вони пропадають без пояснень», «Як пережити зникнення хлопця», «Головна причина, чому хлопці пропадають». Це трапляється з багатьма жінками, і ми хочемо знати, чому так відбувається.

Зникають не тільки чоловіки. Жінки теж так роблять. Різниця в тому, що після зникнення партнера вони витрачають набагато більше часу на переживання і роздуми про те, що вони зробили неправильно. Жінки звинувачують у всьому себе.

Можливо, на побаченні ви перебрали, розридалися через колишньої любові або спробували насильно поцілувати чоловіка. Але, швидше за все, ви вели себе адекватно, намагалися справити хороше враження і знайти нормального партнера.

Причина не в нас, а в минулому досвіді і перевагах чоловіки

Ймовірно, причина не в вас. Але ви все одно маніакально перечитуєте листування і намагаєтеся зрозуміти, чому він зник, переказуєте подругам подробиці і питаєте, що могло піти не так. Навіть якщо чоловік не дуже подобався, факт його зникнення зачіпає. Вам не дає спокою ця загадка. Ви неодмінно хочете її розгадати. Але чи варто витрачати на це час?

Коли хтось кидає нас без пояснення причини, ми так переживаємо, що часто забуваємо просту істину. Якщо ми не сподобалися чоловікові або він переключився на іншу жінку, до нас це має мало відношення. Причина не в нас, а в його минулому досвіді і перевагах.

Як впоратися з емоційною травмою? Ось п’ять кроків, які допоможуть забути про розрив.

Ви не можете змінити чужу поведінку, так що припиніть витрачати час на роздуми, що потрібно було сказати або зробити по-іншому. Як тільки знищите докази, більше не вийде повертатися до них і рефлексувати на цю тему.

Кращі подруги і рідні люди від вас не втечуть. Переключіть енергію і увагу на людей, яким можна довіряти.

Хороший спосіб прийти до тями після такого безглуздого розставання – трохи здригнутися. Скажіть «так» нового і незвіданого. Запросили на концерт невідомого музиканта – вперед. Знайомий покликав в бар – чому немає. Подруга кличе на тренування, шнури кросівки.

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Важко знайомитися з чоловіками після того, як вас кинули. Намагайтеся не втрачати надію і бути відкритою для нових знайомств. Але якщо хочеться видалити всі додатки для знайомств і сконцентруватися на чомусь іншому, дайте собі перепочинок.

Тепер ви знаєте, як це боляче. Можна заздалегідь придумати відповіді, які відправите тим, з ким не захочете спілкуватися. Той, хто поранив ваші почуття і зник таким безсовісним чином, не заслуговує вашого часу.

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причинКатерина Вашукова, психолог

Коли з нашого життя раптово зникає людина, руйнується відчуття стабільності. Виникає інформаційний вакуум, в якому ми намагаємося пояснити, що трапилося. Невизначеність породжує страхи і негативні фантазії на основі попереднього життєвого досвіду.

Раптове зникнення чоловіка викликає найбільш гострі почуття у дівчат з комплексами і травмами. Якщо жінка переживала в дитинстві травмуючий переривання контакту з одним з батьків, то ситуація відкидання оживляє в ній старі комплекси.

Також в емоційну пастку потрапляють жінки з «комплексом провини». Він формується, якщо дівчинці прищеплюють надмірне почуття відповідальності – за все, що відбувається з тобою і навколо тебе, відповідаєш ти. Якщо її надмірно критикували в дитинстві, в зрілому віці вона судить себе строго.

Третя група вразливих – дівчата, які росли в дисфункціональних сім’ях. У таких сім’ях порушені особистісні кордону, присутній емоційне або фізичне насильство, що формує в дитині співзалежних риси характеру. У відносинах такі жінки ідентифікують себе з партнером. Коли чоловік іде, він забирає образ жінки разом з собою.

Читайте також:   Водолій і риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

Джерело: http://www.psychologies.ru/articles/on-ischez-bez-obyyasneniy-5-sposobov-perejit-neojidannyiy-razryiv/

Чоловік пропав без пояснень: як пережити несподіваний розрив | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Начебто все було добре: ви обожнювали своєму кавалерові, а він закидав вас компліментами і квітами. І в один прекрасний день чоловік, немов Девід Копперфільд, пропав з очей геть, але тільки не геть із вашого серця. При цьому неважливо, були ви разом пару тижнів або кілька років: довгі відношення не застрахують від такої проблеми. Чому деякі хлопці ведуть себе зовсім не по-джентльменськи і зникають без пояснення причин? Як вчинити сторопів жінці в такій неприємній ситуації?

Чому чоловіки тікають мовчки?

Що штовхає представника сильної статі на такий дивний вчинок? Чи завжди він винен, що зник, як швидкоплинне бачення? Всі жінки, чий чоловік пропав без пояснень, хочуть знати відповіді на ці животрепетні питання. Кожна ситуація індивідуальна, але основні психологічні причини некрасивого чоловічого вчинку такі:

 1. Кавалер боїться відповідальності. Всі люди різні, і часом розпізнати мотиви їхньої поведінки дуже складно. Чоловік міг здаватися вам таким надійним і серйозно налаштованим, а на ділі він просто хотів розважитися. Ви відкрили йому своє серце і душу, розповіли, що мрієте про будинок, трьох дітей і французькому бульдога, і кавалера осінило: «Пора валити, поки мене не заманили в ЗАГС». Якщо чоловік пропав після близькості, то тут все ще простіше. Ви дали йому те, що він хоче, і тепер ловелас пішов на пошуки нової жертви, знявши з себе всю відповідальність за негарний вчинок. Це не ви винні, просто вам попався такий безсовісний тип.
 2. Чи не звик давати пояснення. Є й інша ситуація: чоловік хоче розлучитися, так як відносини вичерпали себе, але боїться сказати це в обличчя. Адже тоді саме він виявиться негідником, який ініціював неприємна розмова і кинули даму в сльозах і з розбитим серцем. Можливо, що кавалер просто уникає зайвих докорів і пояснень, тому вирішує піти по-англійськи. У будь-якому випадку такий вчинок не прикрашає чоловіка і не робить з нього лицаря.
 3. Він відчуває себе жертвою. Більшість жінок вважають чоловіків винними у всіх смертних гріхах, хоча на ділі самі виявляються знатними мегера. Подивіться на ситуацію з боку: чи не цькували ви свого хлопця так, що він міг від вас просто втекти, виблискуючи п’ятами? Чи не відчуває себе кавалер жертвою обставин? Регулярний винос мозку з боку жінки може спровокувати цілком зрозумілий чоловічий порив – сховатися куди подалі і не відповідати на дзвінки та повідомлення. Надія, що від нього нарешті відстануть, куди сильніше почуття такту і виховання.
 4. Йому не потрібен скандал. Моменти розставання рідко проходять гладко і з одночасно сказаної фразою: «Давай залишимося друзями!». В основному нічого не підозрює жінку під час прощального розмови долає буря емоцій. Вона вихлюпує хвилі негативу, супроводжуючи це биттям посуду або голови невдалого залицяльника. Потім може послідувати помста: биті стекла машини і обмалював капот, жалібні дзвінки мамі чоловіка або начальнику по роботі. Всього цього не дарма побоюється вирішив розлучитися кавалер і йде по легкому шляху: просто зникає.
 5. Він знайшов іншу. По-хорошому в цьому випадку треба прийти з повинною і мужньо прийняти гнів колишньої жінки. Але більшість волелюбних хлопців намагаються уникати такої ситуації по цілком зрозумілих причин. Негатив від розставання посилюється подвійно через що сталася зради. До того ж постраждати тепер може не тільки чоловік, але і його нинішня пасія.

Тепер ви знаєте причини, чому чоловік пропадає без пояснень. Навряд чи у вас на душі стало від цього легше, але ви хоча б усвідомлюєте справжній стан речей. Саме час поскаржитися на негідника подружкам, купити себе пару нових суконь і не наробити дурниць. І зараз ми розповімо, які саме дурості найчастіше дозволяють собі скривджені і ображені дівчата.

Типові помилки раптово покинутих жінок

Якщо чоловік перестав спілкуватися без пояснень, то вам напевно важко зібратися з думками і вести себе мудро. Образа, гнів, бажання повернути все як було – ці почуття заважають вчинити правильно. Постарайтеся контролювати емоції, щоб не зробити наступні дурниці:

 1. Дошкуляти зниклого кавалера дзвінками і повідомленнями. Зателефонуйте один раз або напишіть, цього буде достатньо, щоб заявити про своє хвилювання і обуренні. Повірте, якщо чоловік захоче, то він сам зв’яжеться з вами, коли, наприклад, охолоне після сварки і зрозуміє, що погарячкував. Надзвонюючи йому сотні разів, ви тільки дасте хлопцеві зрозуміти, наскільки від нього залежите. В подальшому він може використовувати вас, знаючи, як ви боїтеся його втратити. Чи не принижуйтеся заради сумнівного примирення. Ваша доля від вас не піде. Дівчині не пристало бігати за хлопцями. Будьте вище цього і любіть себе.
 2. Влаштовувати стеження і намагатися зустрітися. Чоловік не дзвонить вже кілька днів, а ви о дев’ятій вечора вийшли на прогулянку і раптово опинилися в іншому районі міста під вікнами його будинку і ненароком вирішили перевірити, чи не горить у них світло. Або ви хочете інсценувати випадкову зустріч, стоячи біля його офісу після закінчення робочого дня. Ось так робити точно не потрібно! Це не ви повинні бігати за чоловіком, а він за вами! А зниклий безвісти кавалер після подібних переслідувань і зовсім може подумати, що ви справжнісінька маніячки.
 3. Загрожувати і шантажувати. Якщо чоловік різко припинив спілкування, не варто застосовувати садистські методи. Ви ж не колектор, вибиває гроші з боржника, а тендітна і ніжна дівчина з пораненою душею. Навіть якщо хлопець злякається покарання і погодитися бути з вами разом до гробової дошки, то це вже точно не можна буде назвати справжнім коханням. Він через силу стане вам кисло посміхатися, цілувати без задоволення і мріяти про вільне життя. Краще займіться пошуком справжньої другої половинки, а цього зрадника залиште кому-небудь іншому.
 4. Змінюватися на догоду чоловікові. Звичайно, ви повинні розвиватися, враховувати помилки поведінки, дорослішати і вчитися на власному досвіді. Але прагнення до самовдосконалення повинно бути обопільним. Якщо ви для нього не ідеал, то навряд чи їм станете. Вас кинув хлопець, а ви біжите перефарбовуватися в блондинку, міняти гардероб і вчитися готувати холодець, як у його мами? Самі подумайте, це ж абсурд! Вас повинні полюбити таку, яка ви є, а не переробляти під свою гребінку. Ви можете змінитися, стати його мрією. Але рано чи пізно чоловікові знову щось не сподобається, та й ваша справжня натура вирветься назовні. І пам’ятайте: який кинув одного разу зробить це знову.

Ми наочно описали вам, яких дій слід уникати в ситуації, коли хлопець зник без пояснень. Залишається нагальне питання, а що ж тоді можна робити?

Як вести себе, якщо чоловік пропав?

Неприємно, коли тебе кидають і навіть не пояснюються. Хочеться знайти кривдника, стукнути його легенько по голові чавунною сковорідкою і довго плакати в подушку під сумні пісні. Однак така поведінка не принесе вам ніякої користі. Вірна інструкція зовсім інша:

 1. Подумайте над ситуацією і виявите причину відходу чоловіка. Ви повинні чітко усвідомити для себе, чому він пішов. Усвідомлення вам знадобиться по трьом причинам. По-перше, ви знайдете для себе відповідь на питання: «Чому чоловік різко перестав спілкуватися зі мною?». По-друге, зрозумієте, чи була ваша вина в те, що трапилося. Якщо ви виявилися не праві, то ще можете все змінити, проявивши ініціативу і вибачившись. По-третє, кожна життєва плутанина – це хороший урок на майбутнє. Розібравши інцидент по поличках, ви засвоїте цей урок на п’ять з плюсом. І тепер будете уважніше ставитися до вибору чоловіків і не наступите на ті ж граблі.
 2. Залиште чоловіка в спокої. Ви можете зателефонувати йому і з’ясувати причину зникнення. Але, якщо він агресивно реагує на спробу спілкування або зовсім ігнорує його, не варто продовжувати. Ваш кавалер прийняв рішення, і, швидше за все, воно остаточне. Не думайте, що візьмете його змором. Так, чоловік вчинив негарно, але нехай це залишиться на його совісті. Тіште себе тим, що ефект бумеранга рано чи пізно наздожене його, і колишній залицяльник відповість за всі ваші сльози.
 3. Відпочиньте від поганих думок. Сидячи вдома в чотирьох стінах і розглядаючи спільні фото, ви не поліпшите своє стан. Впасти в депресію простіше простого, якщо не працювати над собою. Дозвольте собі наридаться всмак, щоб виплеснути весь негатив, а потім прислухайтеся до своїх бажань. Подаруйте собі приємні моменти. Може, ви давно мріяли подивитися який-небудь фільм або наїстися на ніч торта? Хотіли купити собі нову сумочку або кольє, але економили гроші на подарунок коханій? Саме час відволіктися від поганих думок і втілити ваші бажання в життя. Не сидіть вдома, гуляйте, спілкуйтеся з подругами, займайтеся спортом, вирушайте в походи і на виставки. Не дозволяйте собі хандрити. Життя таке коротке, щоб витрачати її на переживання про недостойних чоловіків!

Не втрачайте надії на краще. Ви обов’язково знайдете щастя в любові, просто час ще не настав. А зараз постарайтеся викинути неприємний епізод з голови і насолоджуватися тимчасової свободою.

висновок

Співчуваємо, якщо ви потрапили в неприємну ситуацію, коли чоловік пішов по-англійськи, нічого не пояснивши. Важко відпустити людину, до якого відчуваєш почуття, без прощального розмови.

Проаналізуйте ситуацію, щоб зрозуміти причину його вчинку: ви можете почерпнути для себе корисну інформацію на майбутнє. Чи не женіться за своїми кавалера і не шантажуйте його, ведіть себе гідно. Якщо він захоче вас знову знайти, то зробить це без зайвих дій з вашого боку.

Розставання – хворобливий процес, але пережити його з меншими втратами цілком можливо. Намагайтеся забути те, що сталося, не замикається в собі, спілкуйтеся з друзями і балуйте себе кохану. Щоранку говорите своєму відображенню в дзеркалі: «Все буде добре!».

Джерело: https://otnoshenij.net/muzhchina-rezko-perestal-obschatsya-bez-obyasneniya-prichin-kto-vinovat-i-chto-delat

Чоловік пропадає і з’являється психологія

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

«Така поведінка чоловіка по відношенню до жінки може бути з кількох причин.

Якщо чоловік то пропадає, то з’являється, то існує кілька причин такого байдужого поведінки з боку чоловіка.

Наприклад, жінка не цікава чоловікові повністю (душевний і фізичний потяг). Якби він відчував до неї і те, і інше, то не вів би себе так. Значить, або вона привертає його тільки фізично, або він використовує її душевні і людські якості, наприклад, в ролі утешітельніци або жилетки.

Іноді у чоловіків виникають проблеми, і тоді їм просто не до побудови відносин. Жінка повинна розуміти, що якщо відносини не пройшли довірчу стадію і не стали поки ще дуже близькими, то їй потрібно в цей момент просто залишити чоловіка зі своїми думками. В потрібний час він сам з’явиться.

У деяких ситуаціях чоловік хоче просто провчити дівчину, нехтуючи розмовою з нею. Якщо дівчина дійсно відчуває за собою провину, тоді можна в м’якій формі вибачитися. Але тільки якщо, дійсно, є за що! Якщо цього не відбудеться, тоді образа чоловіка просто переросте в досаду.

До речі, бувають і так, що чоловікові подобається, коли він виводить з себе жінку. Якщо чоловік навмисно провокує легку сварку, а потім всіляко вибачається, обіймає жінку, тоді, можливо, йому просто подобаються жінки в гніві, подобаються їхні надуті губи, подобається негатив, який жінки потім вихлюпують.

Чоловіка можуть образити на стороні. Звичайно, у відносинах потрібно навчитися бути толерантним і не потрібно вихлюпувати свій гнів або поганий настрій на улюблену жінку. Але бувають такі представники сильної статі, яких образила одна жінка, а вони зриваються на інших.

Також чоловікам дуже важливо іноді просто побути на самоті.

Якщо у вас були непогані відносини з ним, а потім чоловік пропав , перестав дзвонити або став неохоче йти на контакт, то це може бути з перерахованих вище причин, але, цілком ймовірно, це так звана «відтяжка», тобто бажання чоловіка усамітнитися і подумати .

Жінці важливо перечекати і перетерпіти цей час і якщо у чоловіка є до неї почуття, то він незабаром повернеться, причому ще більш наповненим і люблячим. Як гумка, яку сильно-сильно натягнули, а потім відпустили, і вона притягнула з більшою силою.

Але, любі мої жінки, суть тут одна – якщо ви чоловікові потрібні, він обов’язково знайде спосіб бути з вами. Як чоловік, можу вам порадити, чи не нав’язуватися і не тероризувати чоловіка дзвінками і розбірками. Так ви зробите ще гірше.

Будьте мудрими і впевненими в собі і своїй жіночій силі. Будьте люблячими і наповненими. І не витрачайте свій час, нерви і здоров’я на «незрозумілих» чоловіків!

Якщо чоловік пропав без пояснень, це його проблеми, а не ваші.

Не беріть все на себе, не копайтеся в собі. Бережіть себе, любіть себе! Люблячий чоловік завжди повернеться до об’єкта своєї любові і тому якщо чоловік пропав безвісти, чи не придумуйте йому виправдань і не зациклюйтеся на ньому! Якщо ви потрібні і цікаві, якщо є почуття – він обов’язково прийде. А якщо ні, то побажайте йому щасливої ​​дороги і чекайте СВОГО чоловіка! Люблячого і турботливого! »

Читайте також:   Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Чому чоловік то з’являється то зникає?

Привіт читачі сайту www.worldmagik.ru.

У цій статті поговоримо про те, чому чоловік то з’являється, то зникає. Я знаю, що багатьох дівчат дивує така поведінка чоловіків. До речі кажучи, дівчата теж поводяться подібним чином. І чоловікам і жінкам властиво така поведінка. Зрозуміло, цьому є логічне пояснення, хоча всіх причин все одно не виявити.

Чому чоловік то з’являється то зникає?

Хотів про це розповісти наприкінці статті, але краще розповім спочатку. Чоловік може то з’являтися, то зникати, якщо він займається пікапом. Півроку тому я писав статтю: «Як розпізнати пікапера?».

Так ось, у пікаперів є техніка «ближче-далі». Суть її полягає в тому, щоб зробити два кроки вперед, а потім один назад. Це і є те саме поведінка, коли чоловік зникає, а потім з’являється. Потім він знову зникає і з’являється.

І так він може вести себе довгий час.

Ця техніка потрібна для того, щоб закохати в себе дівчину. Адже погодьтеся, що вона працює. А інакше б Ви не читали цю статтю. Чоловік, який раптово зникає, викликає певні переживання у дівчини. Він може робити це несвідомо (якщо він не пікапер), але ефект є.

Ви зараз сидите і намагаєтеся розібратися, чому він так веде. Ви переживаєте, а значить закохуєтесь в нього все сильніше і сильніше. Самі дівчата без винятку застосовують техніку «ближче-далі», але вони роблять це несвідомо.

Так вони прив’язують до себе все більше чоловіків, так як чоловіки сильніше ведуться на цю техніку.

Але це пікапери себе так ведуть. Не всі ж чоловіки вивчають пікап. Адже є й інші причини. Наприклад, просто немає часу. Чоловік сильно завантажений. Особливо зараз, коли на дворі криза 2015 року, роботи немає, грошей немає. У чоловіка просто є проблеми, які потрібно вирішувати. Зрозуміло, йому може бути не до Вас якийсь час. Як тільки проблеми вирішуються, він знову з’являється.

Буває так, що дівчина, яка йому подобається, вона просто йому набридає. Він хоче побути з друзями, розслабитися, чимось зайнятися. Пару тижнів йому цілком вистачає, щоб скучити по Вас і знову з’явитися.

Адже у нього крім Вас є інші захоплення. Та й потім, що це за чоловік, якщо у нього немає нічого і нікого крім Вас. Вам він сам потім стане нецікавий через якийсь час.

А так, поки він то зникає, то з’являється, він Вас приваблює.

Ви посварилися, і він зник, Ви помирилися і він з’явився. Тут все зрозуміло. Ви його образили, він образив Вас. Ви чекаєте, що він Вам подзвонить, він чекає, що Ви зробите перший крок, час проходить, а результату немає.

Ще через якийсь час хтось із Вас робить перший крок, щоб налагодити відносини, тому що якщо хтось із партнерів не йде назустріч, то відносини закінчуються. І якщо Ви часто сваритеся, то не дивуйтеся тому, чому чоловік то зникає, то з’являється.

Потрібен час, щоб охолонути. Іноді потрібно багато часу, щоб повернути щось хороше ставлення, яке було раніше. А так, якщо Ви сильно образили молодої людини, то він просто з Вами не хоче розмовляти.

Це може бути якийсь певний час або ж він зовсім не захоче з Вами спілкуватися. Будьте обережні, коли висловлюєте своє невдоволення. А інакше він зникне і не з’явиться.

Ви просто йому набридли. Це ще одна поширена причина, чому чоловік зникає. Якщо Ви часто проводите з ним час, постійно телефонуйте, пишіть йому, не даєте йому часу на себе, то у чоловіка виникає бажання зникнути. Уявіть, що Ви п’єте молоко. Ви випили один стакан, потім другий, третій ледве-ледве.

Четвертий вже не хочеться, але треба б його випити. Після шостого Вас починає нудити від передозування. А завтра Ви вже не можете дивитися на це молоко. При вигляді молока Вас вже починає нудити. Ось Ви стали для нього подібним молоком. Він уже не може на Вас дивитися. Ви сидите у нього в печінках (перепрошую за жорсткість).

Вам потрібно стати дозованим молоком, а не передозувати.

[3]

І тоді чоловік не буде то зникати, то з’являтися. Він завжди буде радий Вас бачити, але тільки в тому випадку, якщо Ви станете молоком, яке йому буде завжди мало. Вас повинно завжди бракуватиме для нього. Це Ви повинні то з’являтися, то зникати. Це Ви повинні використовувати техніку «ближче-далі». І тоді Ваш чоловік сам зайде в інтернет і буде цікавитися подібною темою.

Читайте так же: Трапляються не ті чоловіки психологія

Є велика ймовірність, що чоловік просто Вас перевіряє, наскільки він Вам потрібен. Якщо чоловік помітив, що ініціатива спілкування виходить тільки від нього, а Ви ніколи не дзвоніть і не пишіть йому першої, то він може подумати, що він Вам не цікавий.

Отже, він робить крок назад у вигляді зникнення. Якщо Ви виходите на контакт, то він з’являється в Вашому житті, немов не зникав. Тому, милі дівчата, не давайте чоловікам приводів Вас перевіряти. Ми теж хочемо відчувати себе коханими і потрібними.

І іноді ми це перевіряємо.

Чоловік може зникнути, тому що захопився іншою жінкою. Крім Вас, він може почати доглядати за іншою дівчиною. І якщо у нього не складаються стосунки на стороні, він згадує про Вас і з’являється у Вашому житті. Але потрібно знати, що його увагу переключено на іншу дівчину. Він може бути з Вами фізично, але подумки він буде з іншою дівчиною.

Ви йому просто байдужі і він не хоче з Вами спілкуватися. Дуже часто трапляються випадки, коли дівчина просто перестала подобатися хлопцеві. Він просто не бажає з нею проводити час. У таких випадках марно нав’язуватися йому. Це відштовхне його ще далі. Тільки час покаже, що буде далі. Він або скучити і сам вийде на контакт, або забуде про Вас назавжди.

Чоловік може пропасти, якщо його образили на стороні. Він буде переживати, прокручувати в голові випадок, коли його образили. Він про Вас просто не згадає. Йому потрібен час, щоб заспокоїтися. Коли він прийде в себе, він обов’язково з’явиться у Вашому житті, якщо Ви йому небайдужі.

Якщо чоловік пропав без пояснень, то це вже не Ваші проблеми. Не завжди причина може критися в Вас. Себе треба любити і поважати. Не зациклюйтеся на ньому, адже він напевно того не варто.

Краще займіться справою. Дуже часто чоловік оголошується тоді, коли Ви про нього забули або зустріли іншого чоловіка. І це вже його проблеми. Не фіг було зникати.

Тепер йому доведеться докласти зусиль, щоб повернути Вас. Ось так.

Чому чоловік то з’являється то зникає

Перегляди: 57262 Рейтинг:

Джерело: https://e-turchaninov.ru/muzhchina-propadaet-i-poyavlyaetsya-psihologiya/

Чому хлопець перестав писати: психологія поведінки чоловіків

Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Спілкування

22.11.2017

39.4 тис.

26.4 тис.

4 хв.

Постійні повідомлення, телефонні дзвінки, романтичні зустрічі – все це можна віднести до обов’язкових атрибутів, що розвиваються відносин. Але одного разу дівчина може неприємно здивуватися тому, що хлопець перестав писати, дзвонити, шукати зустрічей.

Якщо вона протягом дня не отримує листів, вирішити проблему можна простим способом – набрати номер або написати першої. Але більшість воліють мовчати і чекати дзвінка (повідомлення), одночасно замислюючись над причинами такої поведінки.

Вони можуть бути самими різними: хлопець знайшов новий об’єкт симпатії, з ним щось сталося, він втратив телефон.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Щоб з’ясувати причину мовчання, необхідно розглянути деякі нюанси чоловічої психології:

 • не всі хлопці мають високою самооцінкою і впевненістю в собі, через що бояться проявляти ініціативу;
 • вони мислять раціонально, тому в першу чергу їх розум займають невідкладні справи, пов’язані з кар’єрою (навчанням, хобі).

Причини того, що хлопець перестав дзвонити або писати першим, можуть бути наступними:

 • молода людина зайнятий своїми проблемами, пов’язаними з роботою, родичами, побутом;
 • якщо хлопець не тільки не дзвонить, але і не спілкується в соціальних мережах, а його мобільний телефон не відповідає, то це часто говорить про виникнення серйозних проблем;
 • молода людина не зацікавлений в продовженні відносин з дівчиною, особливо, якщо знайомство відбулося недавно;
 • хлопець за щось образився, але не побажав зізнатися в цьому;
 • у молодої людини не вистачило рішучості оголосити про своє бажання розлучитися, тому він зник без пояснень.

Отже, якщо хлопець різко перестав спілкуватися, подібна поведінка не обов’язково означає повну відсутність взаємних почуттів.

Мовчання з боку чоловіка може залежати від того, наскільки давно він знайомий з дівчиною, за яких обставин відбулося знайомство, і як він поводився у відносинах.

Якщо знайомство з чоловіком сталося зовсім недавно, то відсутність ініціативи в спілкуванні з його боку має різні причини:

 • молода людина тільки розлучився з колишньою коханою і поки не готовий до рішучих кроків;
 • хлопець просто зайнятий на роботі, тому вважає за краще сконцентрувати свою увагу на першочергових завданнях;
 • чоловік втратив контакти дівчини або випадково стер його з пам’яті телефону;
 • у хлопця вже є кохана, і він вирішив розважитися, взявши номер телефону симпатичною жінки.

Після першої зустрічі не всі чоловіки готові дзвонити щогодини і щодня писати «на добраніч» і «доброго ранку», і це нормальна поведінка. Більшість людей не відразу бажає зближення у вигляді щоденних розмов по кілька годин. Якщо чоловік і жінка тільки познайомилися, то кожному з них потрібен час для того, щоб оцінити людини як кандидата на роль в парі.

Складніше ситуація, коли чоловік, з яким у дівчини вже вишикувалися романтичні відносини, раптово припинив спілкування і не вважав за потрібне пояснити своє рішення. Причин того, що чоловік відмовляється від спілкування, нічого не пояснивши, може бути кілька:

 • у нього з’явилася нова любов, але сміливості і рішучості, щоб розповісти про це дівчині, немає;
 • молода людина втратив інтерес, так як вважав, що обраниця йому не підходить за характером;
 • в душі хлопця зачаїлася образа, про яку дівчина і не підозрює;
 • молода людина вважає, що ініціативу в спілкуванні повинна проявляти вона.

Але причиною мовчання може стати і те, що чоловік потрапив у екстремальну ситуацію, про яку ніхто і не здогадується (людина стала учасником ДТП, перебуває в лікарні без свідомості, його обікрали).

У таких випадках мовчання триває до тих пір, поки у людини не з’явиться можливість вийти на зв’язок.

Ознаками того, що з хлопцем трапилася серйозна неприємність, є вимкнений протягом декількох годин телефон, тривала відсутність в профілях соціальних мереж і месенджерів, дзвінки родичів і знайомих молодої людини дівчині.

Щоб впоратися з негативними думками і зрозуміти, як вести себе в неприємній ситуації, потрібно заспокоїтися і перемкнути увагу на інші справи. Дзвінок або повідомлення улюбленого – це бажане подія, але не можна, щоб воно зайняло все думки і заважало жити повноцінним життям. Хлопець, якому потрібна дівчина, швидко знайде можливість нагадати про себе, навіть якщо він потрапив в непередбачену ситуацію.

Якщо чоловік перестав дзвонити і писати жінці, то можна з’ясувати причину його мовчання, причому робити це потрібно ненав’язливо і спокійно. Бурхливі негативні емоції і прагнення звинуватити хлопця у відсутності повідомлень і дзвінків видасть в дівчині нервову і істеричну особу, які викликають антипатію у більшості чоловіків.

Краще написати першої цікавить людині і завести розмову на нейтральну тему. За манерою спілкування можна буде з легкістю зрозуміти причину того, що хлопець довго не давав про себе знати.

Якщо молода людина відповідає лише з ввічливості і не прагне продовжувати розмову (листування), то це свідчить про його байдужість.

Повне ігнорування повідомлень і дзвінків від дівчини лише підтвердить, що чоловік не має наміру продовжувати відносини з-за відсутності теплих почуттів до неї.

Якщо чоловік виявив небажання спілкуватися або продовжувати роман, потрібно прийняти його рішення, нехай навіть це непросто зробити. Для побудови гармонійних відносин необхідно прагнення двох людей, а не одного зацікавленої людини. Коли припиняється нав’язане спілкування, з’являється можливість йти далі назустріч новому коханню.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/building-relationships/communication/paren-perestal-pisat.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *