Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

Психологія чоловічої зради вважається найбільш актуальним напрямком при вирішенні фахівцями сімейних проблем. Жінки не розуміють чому їх чоловік не боїться втратити все, що будував довгий час, заради сторонньої дівчини. Для розуміння потрібно розібратися з ситуацією, яка склалася навколо чоловіка. На початок зрад впливають різні чинники.

Зміст приховати

Причини зрад з боку чоловіка

Щоб розібратися, чому чоловіки зраджують дружинам, потрібно обговорити ключові причини цього явища. Стійкий шлюб може зруйнуватися з різних причин:

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

 1. Наявність психологічної схильності до обману, зрад. Утворюються подібні передумови при неправильному вихованні, оточенні індивіда. Якщо в дитинстві батьки дитини сварилися, розходилися, заводили новий компаньйонів, у малюка поступово складається негативна позиція щодо вірності. Надалі чоловік не буде проявляти повагу до дівчат, перестане намагатися будувати серйозні стосунки засновані на довірі, взаєморозумінні. Оточення людини впливає на його поведінку. Якщо друзі змінюють партнерок, шукають нових прихильниць, чоловік, який має таких знайомих, схильний до нерозбірливим зв’язкам.
 2. Бажання отримувати більше задоволення. Дружина, з якою представник сильної статі проводить тривалі роки разом, не може на 100% вгамувати сексуальні потреби партнера. Деякі чоловіки живуть для отримання задоволення, нехтуючи моральними нормами. Вони забувають про близьких, йдуть наперекір навколишнього оточення. Така поведінка властива людям, які досягли певних висот у бізнесі, самореалізації. Їх поведінка стає поважним, розслабленим. З’являються нові запити, бажання.
 3. Незадоволеність в сексуальному житті. Психологи стверджують – зруйнувати сімейну вірність можуть нездійснені фантазії. Чоловікам не вистачає виконання сексуальних фантазій. Такий стан можна виправити різноманітністю. Важливо зрозуміти, що не влаштовує чоловіка в ліжку, постаратися виконати його бажання.
 4. Нерозуміння, відсутність тем для розмов, недолік підтримки. Секс це не ключовий фактор, який впливає на збереження сімейної вірності. Потрібно постійно спілкуватися з чоловіком, знаходити цікаві теми. Це не найпопулярніша проблема руйнування відносин, проте, вона існує. Відсутність нормального спілкування між подружжям призводить до остаточного руйнування відносин.
 5. Самоствердження. Ця причина відноситься до чоловіків, які сумніваються в своїх силах, не впевнені в можливості гідно задовольняти дружину. На це впливає негідну матеріальне становище, проблеми зі здоров’ям, приниження з боку родичів, друзів, дружини. Чоловік починає змінювати, щоб самоствердитися.
 6. Помста. Дурний привід для руйнування сімейної вірності. Представник сильної статі почне мститися через зраду дружини. При цьому можна виправити становище, не допустити повторення ситуації з боку чоловіка. Для цього дівчині потрібно почати добре ставиться до хлопця, проявляти підвищену почуття любові. Це зупинить його, притупить почуття помсти, образи.

Зміна поведінки представника чоловічої статі, початок недовіри, обманів, зрад з його боку буває пов’язано з відсутністю інтересу до дружини, браком уваги. Жити з людиною, яка не цікавить в плані спілкування, сексу, спільного проведення часу – мука.

Ознаки, що вказують на зраду чоловіка

Існує ряд ознак, які вкажуть жінці на зраду чоловіка. Вони допоможуть вчасно визначити обстановку, прийняти відповідні дії. До них відносяться:

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

 1. Відсутність вільного часу, робочі відрядження. Чоловік часто затримується до пізнього часу на роботі.
 2. Поява паролів на комп’ютері, телефоні. Дзвінки, листування, будь-який прояв спілкування з іншими людьми проходить таємно.
 3. Поява нових друзів. Зустрічі з ними у вільний час, ночівлі в гостях. Раптовий відхід з дому.
 4. Зникає частина грошей із сімейних заощаджень. З’являються додаткові витрати які не відображаються на становищі сім’ї. Приховування витрат, частини зарплати.
 5. Зміна поведінки, свідомості чоловіка. Він змінює стиль поведінки, починає відвідувати спортивний зал, займається самоосвітою, змінює стиль одягу, зачіску.
 6. При відсутності дітей, намагається відтягнути цей момент якомога далі. Перестає слухати про можливу вагітність.
 7. Зниження сексуальної активності. Чоловік перестає проявляти бажання, скаржиться на втому, поганий настрій.
 8. Ігнорування серйозних розмов, нервозність, психологічні травми. Невизнання провини щодо різних побутових ситуацій або поступливий характер.

Крім непрямих ознак, є прямі свідчення. До них відносяться запах чужих духів, слідів не тілі, жіночі речі в кишенях.

Як вести себе жінці, яка дізналася про зраду

Коли жінка дізнається про невірність чоловіка, її може вразити сильний стрес. В такому стані складно управляти діями. Психологи рекомендують ряд дій, які допоможуть стабілізувати ситуацію:

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

 1. Спокійне спілкування. Найскладніше в такій ситуації – зберегти спокійний стан. Найчастіше дівчата починають кричати, лаятися, виявляти агресію. Щоб не посилювати положення, потрібно розмовляти спокійно, не підвищувати голос. Співрозмовник побачить спокійний стан подружжя, задумається про те, наскільки він важливий для неї.
 2. Проявити перевага над розлучницею. Чи не шукати з нею зустрічі. Стримувати негативні емоції.
 3. Намагатися закінчити відносини при неможливості вибачення.
 4. Тимчасово змінити стиль життя. Різноманітність допомагає зменшити емоційний розлад.

Важливо не утримувати чоловіка, якщо він намагається піти. Якщо почуття згасли, подальше спільне проживання доставить біль. Розлюбити чоловіка після зради складно, особливо якщо пара прожила тривалий термін разом. Після обману легко розпізнати свої почуття.

Психологія щасливого шлюбу

Психологи радять дотримуватися певних засад, які дозволяють побудувати міцні шлюбні узи на тривалий проміжок часу:

 1. Духовна спорідненість щодо більшості моментів сімейного життя людей.
 2. Наявність спільних інтересів, тим для спілкування, захоплень.
 3. Різниця в темпераменті, психології, окремих моментах поглядів на життя.

Абсолютно однакові люди не зможуть тривалий час прожити разом, оскільки відносини будуть одноманітними

При цьому велика різниця в розумінні навколишнього світу, відсутність спільних тем для розмови швидко зруйнують складаються відносини між людьми.

Три міфи про зради

Щодо сімейних відносин, що з’являється недовіру, наявності зрад, існують певні міфи. Вони створюють помилкове враження людини, будують неправильне сприйняття навколишньої ситуації. Найбільш популярні міфи:

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

 1. Зради є причиною серйозних проблем в діючих відносини. Це помилкова думка. Психологи стверджують, що велика частина чоловіків дорожить своїми взаєминами з коханою, бояться їх зруйнувати. Важливо придивитися до навколишнього оточення склалася навколо представника сильної статі.
 2. Зради відбуваються, якщо партнерів щось не влаштовує. Ще одне помилкова думка. У практиці багатьох психологів бувають ситуації, коли в родині пристойний заробіток, є діти, будинок, машини, панує умиротворення, спокій, турбота у відносинах. І при цьому чоловік знаходить собі дівчину з шкідливими звичками, вітряним характером, без амбіцій і починає змінювати дружині.
 3. Поширений міф – жіночі зради говорять про появу серйозних почуттів, одружені чоловіки зраджують по п’яні (фізично неконтрольовано), через що вирують гормонів. Найбільш популярне оману яке існує в суспільстві.

Існують і інші помилкові ситуації, пов’язані з відсутністю довіри у відносинах двох людей. Навіщо вірити в твердження інших людей, якщо ситуації у всіх різні.

Проблеми в стосунках, які призводять до зрад

Щоб домогтися міцних відносин між чоловіком і жінкою, потрібно враховувати можливі проблеми які впливають на сімейну вірність:

 1. Брак уваги.
 2. Відсутність загальних інтересів, захоплень.
 3. Нерозуміння, спірні ситуації.
 4. Невміння йти на поступки.
 5. Зайва ревнощі, недовіра через брехні в побутових ситуаціях.

Ідеальних відносин не існує. Важливо звертати увагу на зміни навколишнього ситуації і вчасно підлаштовуватися під них

Подружня зрада: чи можна запобігти драму?

Зради боїться більшість дівчат. Щоб не допустити сімейної невірності, психологи рекомендують ряд дій:

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

 1. При знайомстві з партнером, потрібно дізнатися які у нього були минулі відносини, зраджував він колишнім партнерки.
 2. Щиро спілкуватися з чоловіком, цікавитися про його повсякденних справах, роботі, переживаннях.
 3. Намагатися задовольняти основні потреби коханого чоловіка.

Спостерігати за змінами в поведінці чоловіка. Цікавитися з якої причини відбуваються нововведення.

Як пробачити зраду?

Психологи не рекомендують руйнувати відносини після подружньої зради. Щоб зберегти їх, пробачити коханого, будувати подальшу спільну життя, потрібно слідувати деяким рекомендаціям:

 1. Змінити себе. Стати краще в очах оточуючих. Змінюватися ніколи не пізно.
 2. Змінити своє ставлення до чоловіка в кращу сторону.
 3. Намагатися забути те, що сталося. Заборонено пригадувати подія дружину.
 4. Приділяти більше уваги своїм бажанням, виконувати їх по можливості.

Якщо пробачити не вийшло, потрібно припинити відносини

Зрада вважається найбільш популярною причиною руйнування сімейних уз. Щоб запобігти появи тріщин в відносини, необхідно враховувати бажання чоловіка, проявляти інтерес до його захопленням, намагатися догоджати.

Джерело: https://mystroimmir.ru/psihologiya/muzhskaya/prichiny-izmen.html

Чому в парах відбуваються зради: основні причини зруйнованих відносин. Реальна історія клієнтів

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

Чому в парах відбуваються зради?

Чому змінюють чоловіки, чому змінюють жінки? Про це ми поговоримо в нашій статті.

Перед публікацією цієї статті ми проводили опитування в центрі партнерських відносин “Персона”. Ми запитували чоловіків, чому змінюють чоловіки і чому змінюють жінки. І питали жінок, чому, на їхню думку, змінюють чоловіки і чому змінюють жінки. Результати цього опитування і мої коментарі до ваших відповідей викладені в двох відео, посилання на які ви знайдете в кінці статті.

Чому відбуваються зради?

Сьогодні ми розберемо з глибинної, психологічної точки зору, чому відбуваються зради.

Грунтуючись на своєму восьмирічному досвіді психотерапії пар, я можу в цілому розділити зради на дві групи:

 • Перша група – це ситуативні, випадкові зради, які частіше бувають серед чоловіків, але іноді трапляються і серед жінок. Після ситуативної зради чоловік зазвичай повертається в стосунки. Він може відчувати почуття провини і сорому, іноді розповідає, іноді не розповідає партнеру про зраду. Але при цьому він, як правило, зацікавлений в збереженні відносин. Тому після ситуативних зрад, як показує досвід, досить часто відносини знову налагоджуються.
 • Зовсім інша ситуація спостерігається при другому типі зрад – коли має місце закоханість, коли людина закохується. В цьому випадку є два варіанти подальшого розвитку подій. Людина залишається в шлюбі, тому що з якоїсь причини не може його закінчити. Причина може бути в дітях, в житло, інших матеріальних чи моральних аспектах. Людина залишається в шлюбі, але відносини, по суті, вже розпалися, люди просто живуть разом на одній житлоплощі. Або ж людина йде з шлюбу в нові відносини. І шлюб, відповідно, розпадається ще й формально.

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

У чому справжня причина зрад?

Найпоширеніша відповідь, який ви давали під час опитування, і цей же відповідь найчастіше фігурує в різних дослідженнях – один з подружжя більше не відчуває, що його люблять. У таких відносинах інтимне життя майже на нулі або зводиться до механічних процедур. У відносинах немає романтики, а між подружжям немає розуміння.

Зате є постійні конфлікти, як правило, на одні і ті ж теми, немов по зачарованому колу. Подружжя можуть буквально дратувати один одного, і тоді скандали і сварки спалахують з найменшого приводу. Або між ними встановлюється злісне мовчання, коли вони просто терплять один одного і живуть поруч. У таких ситуаціях зазвичай і відбуваються зради.

Однак сварки або відсутність сексу – не істинний причина зрад. Потрібно йти глибше.

Як на зради дивиться системна сімейна психотерапія?

З точки зору сімейної психотерапії, зрада означає, що відносини вже закінчилися. Тобто, факт зради ставить крапку в стосунках пари. Розпад пари почався набагато раніше, подружжя почало розходитися в різні боки набагато раніше. Просто в якийсь момент напруга досягає критичної точки і відбувається розрив відносин, відбувається зрада.

Читайте також:   Ваги і риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Зрада – точка, яка ставить кінець цій парі і цим відносинам.

Оскільки розпад відносин почався давно, часто виходить так, що ми плутаємо причину із слідством. Тому важливо розуміти, що це не відносини розпадаються через зраду. Це зрада – всього лише наслідок того, що відносини давно закінчилися.

А коли вони закінчилися? Зазвичай стосунки закінчуються, коли подружжя не справляються з кризою відносин. Криза – це перехід відносин на новий рівень.

Як показує мій досвід сімейного психотерапевта, мало хто з пар знає про те, що відносини потрібно переводити на новий рівень.

І потрібно не просто докладати зусиль для збереження відносин, потрібно знати, коли виникають кризи і як правильно з ними справлятися.

Перша серйозна криза, яка не переживає більшість пар, – перехід від закоханості до любові. Закоханість триває від року до трьох, після цього вона проходить і їй на зміну повинна прийти любов.

Якщо пара не справляється з цією кризою, якщо вони не змогли здійснити цей перехід, через якийсь час відносини закінчаться. Наприклад, через зраду.

Яка, як ми вже з’ясували, буде лише наслідком того, що пара вже розпалася.

Які ще кризи чекають пару? Які кризи призводять до того, що відносини закінчуються і може статися зрада? Це можуть бути будь-які значні зміни в статусі або в умовах життя пари. Криза – це завжди новий рівень відносин, нові зобов’язання і нові конфлікти.

Наприклад, криза настає, коли пара вирішує одружитися. Раніше вони були просто закоханими, а тепер стали чоловіком і дружиною. І якщо до шлюбу ніякої особливої ​​відповідальності у них не було, то після шлюбу потрібно все ділити, потрібно спільно все вирішувати, потрібно брати на себе багато нових зобов’язань. І цей новий формат відносин, нові зобов’язання і новий статус – це і є криза.

Наступна криза – вагітність і народження дитини. Коли пара вже не тільки чоловік і дружина, а ще й батьки. І знову потрібно по-новому розподіляти ролі, фінанси, зобов’язання, час і так далі.

Виходить, що кожен новий етап розвитку відносин призводить до кризи. І якщо пара не справляється з кризою, це призводить до охолодження відносин, а потім – до їх розпаду. І, як наслідок, через якийсь час, коли пара за фактом вже давно розпалася, трапляються зради.

“Формальних приводів” для зради дуже і дуже багато, у кожної пари своя історія і своя трагедія. Важливо пам’ятати, що справжньою причиною всіх зрад є кризи, з якими пара не змогла впоратися.

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

Приклад з психотерапевтичної практики для ілюстрації

Руслан і Аня, зустрічалися рік до шлюбу, через 3 роки сімейного життя народився довгоочікуваний первісток. Аня, як і багато мам, пішла в декрет і сиділа вдома з дитиною. Чоловік весь час проводив на роботі, щоб заробити більше грошей для сім’ї.

Підсумок – службовий роман, вона старша за нього на 5 років, красива, успішна, впевнена в собі. Здавалося б, причина зради очевидна. З одного боку – досвідчена красуня-колега, завжди доглянута і в настрої, з іншого боку – розповніла Аня, яка зустрічає чоловіка вдома в халаті з горланять малюком на руках. Всі мужики пси, їм тільки одне потрібно.

Однак в ході психотерапії з’ясувалося, що їхні стосунки насправді розпалися приблизно через рік після шлюбу.

Вдумайтеся тільки: пара заводить дитини, а при цьому в самій парі відносин як таких вже немає.

І виходить, що навіть не криза появи дитини став причиною зради, а більш ранній криза – перехід з закоханості в стосунки чоловіка і дружини. І Руслан з Анею з цією кризою не впоралися.

Причин кризи було дві. Проблеми постільної характеру – перша з них. Так вийшло, що і Руслана, і Аню їх сексуальне життя не задовольняла на 100%, але відкрито обговорити це вони не могли.

Тому що соромно, тому що якщо мені щось не подобається, це тільки моя проблема і вина, тому що якось воно буде якось все само налагодиться. І поки вони перебували в статусі закоханих, закоханість і гормони робили свою справу і компенсували невідповідність партнерів в ліжку.

Але як чоловік і дружина Руслан і Аня повинні були навчитися відкрито і з взаємною повагою обговорювати потреби один одного в сексі. Але вони цього не зробили.

Другий момент – різні уявлення про обов’язки чоловіка і дружина в шлюбі. Хто що кому винен, хто за що відповідає, хто чим займається. І знову вийшло так, що конфлікти, які виникали на цьому грунті, Руслан і Аня не вирішували і навіть не обговорювали. Вони йшли від цих конфліктів, як-то гасили їх, терпіли і мовчали, сподіваючись знову, що якось все самою собою налагодиться.

І ось все це накопичувалося і накопичувалося, як снігова куля. Народження дитини і пов’язаний з цим чергову кризу стали останньою краплею, напруження досягло свого піку. І трапилася зрада.

На щастя, у Руслана та Ані було бажання зберегти шлюб. Після сімейної терапії вони знову разом. Але – і це дуже важливо розуміти – їх попередні відносини «померли». Руслан і Аня почали нові відносини, які будуються вже на інших принципах і розвиваються вже за іншою динаміці.

Ті відносини, які у них були спочатку, не витримали випробування кризою. Зрозуміло, щоб будувати нові відносини з тим же партнером «на попелищі старих», необхідні рішучість, готовність і бажання змінюватися і разом долати кризи. У Руслана та Ані це бажання було.

Сподіваюся, що тепер Руслан і Аня зможуть впоратися з тими кризами, які неминуче супроводжують будь-яку пару в їх спільного життя.

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах Отже, кризи – це закономірність, уникнути їх не можна. Щоб зберегти стосунки, потрібно бути готовим до криз, знати, чому вони виникають і як з ними справлятися. І тоді у вас будуть міцні, гармонійні і щасливі відносини.

Зовсім скоро у мене вийде нова стаття “Як зцілити шлюб, якщо сталася зрада”. У ній я розповім, що можна зробити, щоб повернути відносини і відновити шлюб, навіть після того як трапилася зрада. Слідкуйте за анонсами.

І на закінчення даю посилання на цікаві матеріали, які пов’язані з темою статті і можуть бути корисні нашим читачам:

Відео з результатами опитування “Чому відбуваються зради”

 Якщо ви закохалися, що не одружитеся або чому закоханість проходить?

Джерело: https://blog.centrpersona.com.ua/pochemu-v-parah-proishodyat-izmeny-osnovnye-prichiny-razrushennyh-otnoshenij-realnaya-istoriya-klientov/

Чому чоловіки зраджують дружинам? Думка психолога | Причини зради чоловіка

Чому чоловік зраджує улюбленої? Адже іноді змінює тієї, яку любить і з якою у нього прекрасні відносини. Змінює з тієї, яка для нього нічого не значить.

Чому він ризикує втратити все? Наслідком подружньої зради є сімейні конфлікти і крах подружніх відносин. Як свідчить статистика, зради трапляються в наш час дуже часто. Причому чоловіки зраджують в п’ять-шість разів частіше, ніж жінки.

Зрада – це досить складне явище, в основі якої лежать багато причин.

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

Причини зради чоловіка

Тема невірності чоловіків у шлюбі залишається вічною загадкою. Вона переживає століття і проходить через всю історію подружніх відносин. Причин зради чоловіків дуже багато, і часто вони досить абсурдні.

Вони лежать в області фізіології і психології, у вихованні і в характері сімейних відносинах.

Останнім часом чималу роль зіграла сексуальна революція середини минулого століття і нав’язлива пропаганда вільних сексуальних відносин в даний час.

Фізіологія і любов

Чоловіча любов має свої особливості, як стверджують психологи. Так, є щось в чоловічої пристрасті, що відрізняє її від пристрасті жінки.

Чоловіча любов в основі своїй лежить в області фізіології, в той час як любов жінки знаходиться в області психології. Сексуальна потреба живить все почуття чоловіка. Досягнувши її задоволення, пристрасть поступово згасає.

Жіноча любов довговічна і чоловікові потрібно дуже постаратися, щоб вона його розлюбила. Дізнайтеся більше про психологію любові на нашому сайті.

Наступна особливість чоловіків, як стверджують фахівці, це їх полигамность. Що це означає? Погано це чи добре? Природа зробила їх такими. У чоловіках закладено прагнення до сексуального різноманітності.

Вони біологічно запрограмовані залишити якомога більше потомства. Для цього потрібно мати багато сексуальних відносин з багатьма жінками.

Цей постулат можна взяти до відома, а можна поставитися до нього скептично.

Ще одна причина, що лежить в області психології – різниця в темпераменті. Яскраво виражені екстраверти не переносять рутину і одноманітність сімейному житті. Їм, як повітря, потрібні нові враження і переживання, відносини і нові контакти.

Любов, сім’я, зради

Причина зрад чоловіка криється часто в сімейних відносинах. Вступаючи в шлюб, молоді люди мріють про романтичний пригоді завдовжки в життя. Але вже через півроку мрії розбиваються об сімейний побут, матеріальні проблеми і труднощі спільного проживання.

Спочатку з’являється розчарування, а потім і нудьга в стосунках, розбавлена ​​нескінченними з’ясовуваннями відносин. Нудьга і одноманітне протягом життя штовхають чоловіків до невірності. Найчастіше зради починаються після 4 або 5 проведених разом років. Кожна людина – це окремий, неповторний і дуже складний світ.

Особливо це стосується психології чоловіків. Як стверджують психологи, чоловіки які зраджують своїм дружинам через свого прагнення внести в сірі, нудні сімейні будні різноманітність, усунутися від вирішення тих проблем, які природно виникають в подружніх стосунках.

Постійні конфлікти в родині, незадоволеність сексуальними стосунками з дружиною є також джерелом зради чоловіків.

За перші роки подружнього життя дуже важливо навчитися спілкуватися один з одним. На ранній стадії відносин було взаєморозуміння і бажання почути і зрозуміти свого партнера. З роками ми немов розучуємося спілкуватися зі своїми коханими.

І чоловіки, які змінюють своїм дружинам, заявляють, що ніхто їх в родині не розуміє, що вони самотні. А чи здатні вони самі розуміти своїх дружин? Любов – це бонус, даний нам природою для налагодження відносин. Але любов – це праця, і вона не сприймає «халяви».

На жаль, сучасна людина працювати в любові не вміє.

Ще одна, з поширених причин зради чоловіка – криза середнього віку і криза зрілості. У чоловіків вони проявляються яскравіше і важче.

Дійсно, це небезпечний час: в стосунках подружжя накопичилася втома один від одного, любов замінилася звичкою, а сімейних проблем стало з дорослішанням дітей значно більше. Найважливіша частина життя пройдена. Цілі досягнуті, плани реалізовані або відкинуті як нездійсненні.

Найцікавіше в житті залишилося позаду. Що там попереду? Порожнеча. Духовна криза в наявності. Чоловік зраджує дружині, намагаючись таким чином відчути себе ще молодим, вільним, і він тікає від вирішення накопичених проблем.

Звичайно, всі труднощі треба долати разом з дружиною, але вона давно стала чужим для нього людиною. І тоді багато чоловіків вважають за краще завести коханку, якій він нічим не зобов’язаний. Якщо подібна ситуація вам знайома, то читайте про те як пережити зраду чоловіка і зберегти сім’ю.

Читайте також:   Після розриву відносин з’явилася депресія: причини і поради

Але обманюють не тільки ту, від якої втомився, але і улюблену жінку. Чому чоловіки зраджують коханій дружині, ставлячи під удар сформовані відносини? У чому причини такого непослідовної поведінки? це:

 • одвічне прагнення чоловіків до самоствердження і в тому числі в сексуальній сфері. Заводячи нові відносини на стороні, він підвищує свою значимість не тільки в очі своїх друзів, але і доводить собі, що ще здатний на щось;
 • завищена самооцінка штовхає чоловіків на необдумані і часто небезпечні вчинки;
 • бажання відчувати себе хоч іноді вільним від сім’ї і втома від її проблем;
 • одноманітність сімейному житті. А коханка – це справжня пригода, повне нових вражень;
 • небайдужість до жіночого чарівності. У чоловіків яскраво виражене прагнення до завоювання. Якщо жінка йому подобається, і вона не проти відносин з ним, йому важко відмовитися від чергової пригоди, адже не тільки жінки люблять вухами, а й сильна стать ласий до лестощів і компліменти;
 • банальне алкогольне сп’яніння;
 • коли дружина виявилася для нього випадковою людиною. А це вже питання серйозного ставлення чоловіка до вибору супутниці життя;
 • душевна незрілість чоловіки, що не вміє керувати собою і своїми примітивними комплексами.

Як же чоловіки пояснюють свою невірність?

Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

Чому зраджують чоловіки своїх дружин з чоловічої точки зору? Їх пояснення з приводу романів на стороні викликають здивування. У них все просто, і пригода на стороні ніякого відношення до почуттів не має. подумаєш:

 • маленький романчик з жінкою, з якою мав стосунки ще до знайомства з дружиною. Ну, зустрів свою колишню подругу, поговорив і просто переспав з нею;
 • легке пригода, яке нічого для нього не означає, так як жінка була йому байдужа;
 • зустрічей було кілька і взагалі все це тимчасові захоплення;
 • професійна діяльність, пов’язана з частими відрядженнями;
 • особливості чоловічої фізіології і так далі. І у кожного невірного чоловіка свої відмовки.

Пояснюючи свою пригоду, більшість чоловіків заявляє, що там не було нічого цікавого, що це всього лише маленьке пригода. Воно якось вийшло само собою, просто все так сталося. І їх любовну інтрижку взагалі не мала до дружини ніякого відношення. Сталася ситуація, коли він просто не зміг встояти.

Що ж відбувається? Невже чоловіки просто невільники своєї фізіології, своїх гормонів? Або їм подобається відчувати себе завойовниками жіночих сердець, впевнено простують від одному ліжку до іншої.

І вони, чоловіки, щиро здивовані реакцією жінок на їх обман: адже нічого серйозного з їх точки зору не відбулося, і її відповідні дії здається їм неадекватними.

Яка ж реакція жінки, якій змінив чоловік? Це пригніченість і розгубленість, нерозуміння і образа, тупик в подружніх стосунках. Зрада чоловіка, крім іншого, є для жінки потужним ударом по її самооцінці. Жінка відчуває себе приниженою і ображеною у своїй довірі. Це викликає агресію, яка змінюється потім депресією.

Що варто пережити почуття ревнощів? Перед жінкою постає питання: «Що робити? Який вибрати шлях для вирішення цієї важкої проблеми? » Психологи пропонують такі варіанти вирішення: пробачити обман, змиритися з ситуацією і залишити все як є, розробити план і діяти по ньому і не прощати, Який з них кращий? Все залежить від стану сімейних відносин.

Якщо шлюб вже давно існує на папері, то краще розлучитися і не мучити один одного. По крайней мере, є можливість зустріти нову любов, знайти для себе нові відносини.

Якщо це перша тріщина у відносинах, то слід усвідомити, що невірність партнера це вже результат сформованих подружніх відносин, що настав час міняти себе і спілкування в сім’ї.

Потрібен холодний аналіз ситуації, спокійне з’ясування відносин і дії за розробленим планом.

Ще один варіант: обміркувати причини зради і пробачити. Розлучення не завжди найкращий вихід із ситуації. Пробачити і ніколи не нагадувати чоловікові про це. Але це не означає, що все повинно залишитися без зміни.

Прийшов час роботи над собою. Або такий варіант: гордо і з гідністю носити гіллясті роги на своїй голові. Звичайно, кожна жінка вибирає свою модель реагування на обман. Але яким би не був вихід із ситуації, зрада змінює все: і сім’ю, і відносини, і самого подружжя.

Поради люблячим дружинам

Жіноча любов довга і терпляча. Ліками від жіночої пристрасті може бути тільки час, який відділяє її від коханого. Але її любов здатна зберегти відносини. Але для цього треба дотримуватися з самого початку відносин кілька правил.

 1. Всі ми егоїсти. Якщо ми щось робимо для іншого, ми робимо це, перш за все, для себе. Тому потрібно навчитися безумовної любові і не вимагати нагороди за неї від коханого.
 2. Пам’ятати те, що добре для нас, може бути погано для коханого. У відносинах «добре» має бути для всіх. І забути про претензії: вони найгірший ворог любовних відносин.
 3. Ніколи не розчинятися в любові і в улюбленому. В такому випадку ми ризикуємо залишитися на самоті. Люблять цікавих, сильних, впевнених у собі жінок. Пошарпана і багато разів прочитана книга в кращому випадку засувається куди подалі.

Чому чоловіки зраджують, але вважають за краще залишитися в сім’ї?

Коли чоловік зраджує своїй дружині, він не думає про відхід до коханки або випадкової подрузі і реакцію дружини вважає надмірною. Чому ж він залишається в сім’ї? На це є причини:

 • пасивність і чоловіча лінь щось змінювати. У нього все дуже навіть добре – є домівка, сім’я і ще коханка. А якщо дружина і не здогадується про наявність ще одного теплого гніздечка, то це просто чудо. Чи варто щось міняти, будувати нові відносини;
 • боязнь майбутнього. Воно невідомо. Невірний чоловік не знає, що його чекає, якщо він розлучиться з дружиною. Складно передбачити реакцію близьких і далеких родичів, а то і друзів, налаштованих дружиною проти нього, як потім спілкуватися з дітьми. Проблеми досить серйозні. Навіщо ускладнювати життя, якщо все добре. Хто знає, які сюрпризи, очікують його в нових відносинах.

Невірні чоловіки намагаються залишитися в сім’ї, навіть тоді коли їх обман стає відомим усім. Розрив з дружиною, відхід з сім’ї – дуже серйозний крок з точки зору психології. Простіше виправдати свою поведінку тисячами причин.

Королі або руйнівники?

Чоловіки подібні королям, які досить часто виявляються на руїнах свого королівства. Вони руйнівники. Така їх психологія.

Не випадково заповідь «Не чини перелюбу!» існує з давніх часів і залишається актуальною в наші дні. Це серйозне застереження чоловікам: зрада – шлях до втрати здоров’я. Невблаганна статистика свідчить, що з шістнадцяти представників сильної статі, які отримали інфаркт, одинадцять – жертви походів на сторону.

Взагалі зрада залишається зрадою, обманом і зрадою, в які б словесні шати її НЕ наряджали. Чи не сила сексуальних потягів чоловіки, а слабкість його психіки веде до зради своєї дружини.

І оспівується схильність чоловіків до полігамії є сумішшю інфантильності і боягузтва, незрілості і слабкості особистості.

Це невміння приймати серйозні і відповідальні рішення, відсутність готовності до самостійних дій.

Чоловікам важко визнати, що вони старіють і рано чи пізно помруть, незалежно від того, скільки у них було коханок і в яких ліжках вони були. І сім’я, де ти потрібен, де тобі вірять і люблять тебе, напевно, значить більше, ніж низка сексуальних інтрижок. Так чому чоловіки зраджують своїм дружинам? Точної відповіді психологія нам не дає.

Джерело: https://lyubov-semya.ru/pochemu-muzhchiny-izmenyayut-zhenam-mnenie-psihologa/

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть – психологія відносин

У цього слова безліч значень навіть в межах «зради у відносинах». Для кого-то зрада полягає в тому, що партнер посміхається іншій людині або спілкується з протилежною статтю. А іноді мова йде про фізичну зраду.

Подружня зрада

Це порушення вірності в шлюбі, а значить, порушення зобов’язань, які накладаються при укладенні шлюбу. Але думки на цей рахунок розходяться, оскільки поняття зради і її допустимості в шлюбі розрізняються.

Статистика показує: 90% російських шлюбів розпадаються через зраду. Це ставить Росію в один ряд з країнами-лідерами по подружній зраді.

Незважаючи на те що жінки значно просунулися в закладі позашлюбних романів (41%), чоловіки ще лідирують за кількістю зрад (59%).

Генетичні причини чоловічої зради

Сформовані в більшості країн соціальні норми передбачають моногамію у відносинах. Але з точки зору вчених, людина генетично схильний до зрад. У мозку розташовані окремі системи, що відповідають за бажання, потяг і прихильність.

Зрада з наукової точки зору:

 • Біологічно причина, чому чоловіки зраджують дружинам, пояснюється впливом дофаміну. Цей «гормон задоволення», що виробляється в процесі сексу, дозволяє відчувати позитивні емоції при викиду речовини. Гормон захоплюють дофамінові рецептори, які діляться на 5 типів. З усіх типів – D1, D2, D3, D4 і D5 – за схильність до полігамії відповідає D4. Якщо рецептор має довгу формою значення гена, схильність людини до зрад збільшується в два рази. До речі, у жінок за схильність до адюльтеру відповідає гормон вазопресин, пов’язаний з почуттям емпатії і прихильності.
 • Інстинкти – ще одна причина. Їх мета – забезпечити виживання і розмноження. А для виконання мети потрібно мати можливість вибору найбільш здорового партнера. Варто сказати, у жіночого і чоловічого виду сформувалися зовсім різні еволюційні тактики пошуку партнера. Самка вкрай вибіркова, і прагне вибрати відповідного генетично партнера. А самець необмежений у виборі, оскільки, на відміну від самки, може мати необмежену кількість дітей.

Іншими словами, жінка змінює партнеру, якщо вважає, що з іншим зможе мати більш здорове потомство. А чоловік схильний накопичувати партнерок, так як не має бажання біологічно кидати жінок. Тобто, чоловіки полігамні в тій же мірі, що і жінки.

Чоловіча зрада: психологія

Іноді – якщо чоловік так влаштований і вихований – для зради приводу не потрібно. Але в будь-якому випадку зрада сигналізує про те, що у відносинах є великі проблеми. І найчастіше причина все-таки є. Розглянемо основні:

 1. Невідповідність партнерів в сексуальні переваги. Люди не завжди про це замислюються, але якщо сексуальна потреба одного партнера – кілька разів на місяць, а інший потребує частого інтимному контакті, розбіжності між подружжям неминучі. Коли з дружиною є проблеми в сексуальних відносинах, чоловік може давати вихід своєї енергії на стороні. В цьому випадку позашлюбні зв’язки не мають емоційної прихильності і засновані більше на фізіологічної потреби.
 2. Різноманітність. Коли пара довго живе разом і яскраві почуття поступаються розміреним сімейного життя, комусь з партнерів може стати нудно в шлюбі. Особливо, якщо не відбувається спільних пошуків чогось нового у стосунках. У таких випадках зрада – бажання пригоди, змін, які могли б зробити урізноманітнити життя чоловіка.
 3. Алкоголь – ще одна часта причина зрад. У стані сп’яніння люди набагато частіше йдуть на заборонений контакт, навіть якщо раніше їм цього не дозволяли принципи.
 4. Низька самооцінка. Іноді чоловік одружується тому, що комплексує і хоче виглядати самодостатнім і серйозним. Дружина надає йому значення в очах суспільства. А іноді і цього мало. Бачачи, що інші чоловіки обзаводяться не тільки сім’ями, а й коханками, залежний від громадської думки людина може піддатися впливу зі страху бути несхожим на інших. Ситуація небезпечна ще й тим, що чоловік не здатний впоратися з вічним страхом виглядати невдахою. У таких випадках складно обійтися без допомоги фахівця, наприклад психолога-гипнолога Батурина Микити Валерійовича.
 5. Самоствердження: підходить для тих чоловіків, які відчувають труднощі з кар’єрою, і намагаються компенсувати цей недолік успіхами в любовній сфері.
 6. Закоханість: якщо почуття до дружини згасли, розлучення не хочеться, а новий об’єкт привернув увагу, зради складно уникнути.
 7. Жіноча нав’язливість: іноді, навіть знаючи сімейний статус чоловіка, жінки продовжують домагатися його уваги, і не особливо важливого чоловікові буває складно встояти.
 8. Помста: чоловік може піти на зраду в стані гніву, образи або бажання помститися за випробуване приниження, зачеплене самолюбство або невірність дружини.
 9. Відрядження: залишившись один, чоловік може не витримати тривалої розлуки і знайти заміну. Тимчасове вимушена самотність – для кого-то випробування, а для кого-то – реальна причина для адюльтеру.
 10. Спосіб життя: в разі успішної кар’єри чоловік може вважати «винагородою» можливість мати коханку.

Читайте також:   Як познайомити хлопця з батьками: підготовка і ідеї

Чи кожен чоловік здатний змінити?

Як показують дослідження, зовсім необов’язково. Але є деякі типи людей, схильні до позашлюбним романам.

Як правило, якщо чоловіка влаштовують відносини, змінювати немає причини. Але є типи людей, які не можуть бути вірними одному партнеру:

 • Активно цікавиться протилежною статтю у всій різноманітності. Цей тип чоловіків не підлягає перевихованню. У пріоритеті для такого чоловіка буде дружина, яка не здатна або не хоче звертати уваги на його пригоди. Головне для нього в шлюбі – комфорт, домашній затишок і свобода дій. Подібний «ловелас» не вміє придушувати тваринні інстинкти, і не бачить сенсу в тому, щоб позбавляти себе задоволення. Також він не утруднюється підбором позашлюбного партнера, оскільки вважає за краще їх часто міняти. Велику роль у формуванні подібного типажу велику роль відіграє виховання.
 • Слабохарактерні – не контролюють ситуацію, так як легко піддаються захопленням, і часто потрапляють під вплив коханки з більш сильним характером. В результаті її маніпуляцій під тиском вони навіть можуть розлучитися.

Схильність до зради по знаку зодіаку

Не можна з точністю обчислити, наскільки людина здатна змінити в залежності від дати народження. Залежно від обставин будь-який здатний піти на обман. Але можна зробити припущення, ґрунтуючись на рисах характеру певного знака зодіаку, і виявити можливі причини зради:

 • Овни не аматори пригод на стороні, якщо їх вистачає в сімейному житті. Цей енергійний знак потребує сильного партнера в офіційних стосунках, інакше захоплення кимось яскравим і цікавим може статися на стороні. Овен довго порівнює законний об’єкт з невивченим, і краще, якщо порівняння буде на користь першого.
 • Невірність не в природі телят. В силу свого земного знака такі люди здатні піти на зраду заради будь-яких матеріальних благ або в разі поганих офіційних відносин. В хорошому шлюбі тільці уникають зайвих романів, віддаючи перевагу сімейним цінностям.
 • Близнюків можна охарактеризувати як постійних знак в силу мінливого характеру, гарячий темперамент і любов до пригод. Володарі даного знака вкрай товариські і рідко відмовляться від можливості флірту, але серйозним приводом для зради може послужити хіба що образа і бажання помститися.
 • Леви відрізняються відданістю і тяжінню до створення сім’ї. Втім, якщо такої не склалося, лев може завести відразу кілька партнерок. Цей величний знак відрізняється особливою харизматичністю і мужністю, тому основою для зради може стати дефіцит уваги в офіційних стосунках. Також лев дуже вимогливий: якщо він не бачить поруч сильну, жіночну і вірну половину, яка відповідала б усім його умов, на одному партнері він навряд чи зупиниться.
 • Діва змінює рідко, так як поважає себе і свій вибір партнера. Однак, якщо друга половина систематично засмучує і розчаровує, є ймовірність, що діва знайде втіху на стороні.
 • Ваги – романтики, і частіше мріють про щось, ніж реалізовують це на ділі. Головна небезпека в стосунках з вагами – це нерозуміння, яке істотно віддаляє їх від партнера.
 • Скорпіони зазвичай дотримуються подружню вірність, незважаючи на всю свою сексуальність. Тут все визначає наявність почуттів. Якщо скорпіон дійсно любить, побоюватися нема чого. Серйозні причини для занепокоєння – брехня, оскільки скорпіон цього не сприймає, а також відсутність взаєморозуміння, тісного духовного і фізичного зв’язку.
 • Стрілець не відрізняється постійністю, оскільки фанат «екстремального» і любитель нових вражень. Тому даний знак потребує людини, який завжди зможе його здивувати. І, зрозуміло, стрілець не стане терпіти обмежень в своїй свободі.
 • Козероги практичні, працьовиті, змінюють рідко. Наприклад, якщо мова йде про вигоду. Однак в родині з козерогом можуть початися розбіжності, якщо подружжя не має спільної мети, або козерога не влаштовує матеріальний достаток другої половини. Ця проблема завжди можна виправити.
 • Водолії відрізняються стабільністю і не люблять змін у відносинах. Однак і вони час від часу хочуть чогось нового. У разі, якщо друга половина зовсім перестала влаштовувати Водолія, швидше за все, це призведе до повного розриву.
 • Риба: знак зодіаку, який не стане змінювати без любові. Рибам не властиво змінювати фізично – частіше це відбувається емоційно, у вигляді спілкування з ким-то, якщо основні відносини залишають бажати кращого. Цей знак схильний до відходу в свій уявний світ, і здатний задовольнятися одними знаками уваги протилежної статі, не обов’язково доводячи справу до зради.

Ознаки чоловічої зради

У разі підозр і сумнівів є ознаки, які допоможуть зрозуміти, чи є привід для занепокоєння. Але варто враховувати, що не всі методи аргументовані і є точною гарантією походів «наліво».

Можливі симптоми зради:

 1. Раптова любов до роботи. Якщо чоловік став затримуватися на постійних нарадах, регулярно відправлятися у відрядження, активно брати участь в корпоративних заходах – це привід задуматися.
 2. Раптова зміна звичок часто збігається зі зміною об’єкта пристрасті. А якщо з пальця чоловіка періодично пропадає кільце, яке він кожен раз забуває надягати – це ще одна причина сумніватися в його вірності.
 3. Телефон. Дружина може запідозрити зраду в разі, якщо чоловік не випускає телефон з рук і встановив блокування. Причому друкувати повідомлення намагається крадькома, приховуючи текст від дружини, а на дзвінки за краще не відповідати в присутності дружини.
 4. Проблеми з транспортом – занадто багато часу стало йти на виправлення поломок в машині. Або мийка стала розміщуватися занадто далеко від будинку, і тепер на дорогу потрібно більше часу.
 5. Раптовий інтерес до своєї зовнішності. Якщо чоловік став відвідувати спортзал, можливо, у нього з’явилася зовнішня мотивація. Підозріло буде виглядати раптова любов до красивих костюмах, новим аксесуарам. Особливо якщо партнер раптово полюбив охайність, і став приймати душ відразу, прийшовши додому – можливо, це відбувається з метою приховати чужий, став постійним запах.
 6. Відсутність сексу. Якщо його в стосунках все менше, є ймовірність, що у чоловіка його все більше на стороні. Поява нових поз в ліжку теж може стати причиною для питань, на які йому буде відповісти складно.
 7. Випадково вимовлене чуже ім’я, нові жарти, манера висловлюватися, постійно мінливий настрій – це характерно для закоханої людини, який переносить поведінку об’єкта почуттів на себе. Чоловік раптово може стати дуже задумливий, або занадто часто виявляє позитивний настрій, схожий на показною. Варто поспостерігати за поведінкою партнера, оскільки ознаки зради дуже зауважити, якщо чоловік намагається не попастися.
 8. Зростання фінансових витрат з незрозумілих причин. Здавалося б, нічого не змінилося в доході, а в разі свята або іншого передбачає витрати події в гаманці виявляється не дуже густо. Втім, в цьому випадку не виключено, що чоловік готує будь-якої сюрприз – поїздку на море, значних розмірів подарунок, і хвилювання марно.

Навіть наявність одного з ознак – необов’язково гарантія обману у відносинах. Варто не стільки шукати ознаки зради, скільки дбати про те, щоб чоловікові було комфортно в сім’ї, і довіряти інтуїції.

Чому чоловіки зраджують, але не хочуть йти з сім’ї?

Іноді чоловік хоче зберегти сім’ю навіть в тому випадку, якщо обман виплив назовні, з деяких причин:

 • небажання ділити майно і платити аліменти;
 • любов до дітей – він не хоче позбавляти їх батька;
 • каяття і бажання загладити провину;
 • його влаштовує поєднання таких факторів, як сімейне вогнище і відносини на стороні.

Якщо в разі останнього варіанту відновити відносини – серйозна проблема, то в перших трьох випадках дружині варто задуматися над тим, щоб пробачити чоловіка.

Поради психолога

Коли жінка дізнається про зраду, її перша реакція – сльози, скандал, загрози, і рідко хто вміє стримати себе і повести гідно.

І даремно: в цьому випадку важливо все обдумати і постаратися прибрати всі зайві емоції, відсторонитися від ситуації і оцінити її з боку.

Іноді оговтатися до кінця від удару так і не виходить, і на відновлення здорового психологічного стану йде час і потрібна допомога фахівців.

Не варто зациклюватися на думки про зраду, як би дивно це не звучало. Щоб заспокоїтися, варто спробувати повторити «так, змінив» безліч разів, і з драматичною ситуація стане абсурдною, а емоції дозволяти взяти над собою контроль.

Необхідно проаналізувати власну поведінку і зрозуміти, що в собі можна змінити, щоб чоловік зрозумів, що його дружина заслуговує на краще ставлення і гідна поваги і любові.

В цьому випадку необхідно прояснити один з одним все, обговорити, що можна зробити для того, щоб чоловік зміг загладити провину і не потребуватиме позашлюбних стосунках. Робота над відносинами завжди повинна бути спільною.

Не варто ухилятися від сексу, необхідно урізноманітнити інтимне життя, щоб повернути яскраві почуття. Якщо чоловік хоче загладити провину, дайте йому можливість виправитися.

Якщо ж відчуття говорять про те, що відносини залишилися в минулому, і чоловік не може бути прощений за свої помилки, немає сенсу намагатися врятувати відносини і утримати шлюб. Краще дати шанс один одному на нові почуття і майбутнє.

Люди набагато рідше йдуть на зраду, якщо спілкуються, діляться емоціями і почуттями, намагаються залагодити конфлікти, що виникають і знаходять час для спільного проведення часу. У світі доступності, вседозволеності важливо зберегти вірність принципам, міцні сімейні відносини і почуття справжнього кохання.

Джерело: https://ProPanika.ru/psihologiya/pochemu-muzhchiny-izmenyayut-zhenam-no-ne-uhodyat-psihologiya-otnoshenij/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *