Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Зміст приховати

Якщо чоловіки не звертають уваги, то це може бути з різних причин. Зазвичай причина зовсім не в тому, на скільки ти фізично красива, а в тому як ти одягнена і як ти себе ведеш.

Вибачте будь ласка за безліч помилок в моєму російською мовою, у мене немає російського освіти, а всі статті я сам пишу, без копірайтерів і т.д. Візьми перерву і подивися моє останнє відео з ютуба 🙂ПІДПИШИСЬ НА МІЙ ютубі КАНАЛ

Дивись мій відео відповідь нижче і читай статтю під ним

Будь ласка почекай кілька секунд, якщо відео ще не з’явилося під цим текстом.

У жінки є, як мінімум 3 основних параметри які привертають увагу чоловіків.

Перше, це її фізична краса.

З точки зору психології, це симетричність її обличчя і тіла. У психологічних анкетах по красі, звичайно, чоловіки вибирають найкрасивіших жінок, тих, у яких максимальна симетричність обличчя. Жінки зазвичай вибирають тих чоловіків, у яких виявлені певні частини обличчя чоловіка, як наприклад вилиці і т.д.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

На це є безліч пояснень, цей вибір ви робите не усвідомлюють, його робить ваше фізичне тіло.

У вас підвищуються гормони коли ви бачите симетричність в іншій людині, так само як наприклад в вас підвищуються гормони коли ви бачите симетричність в природі (наприклад дуже велике красиве, симетричне дерево, або озеро і т.д.).

Симетричність, це природний процес, який протікає крізь вас, так само, як він протікає крізь все інше в природі.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Жінки часто думають, що найголовніше це те, на скільки красиво вони фізично виглядають, від народження. Але це не так.

По-перше, за допомогою хитрих косметичних процесів, як наприклад простий макіяж, можна з фізично негарної жінки, зробити дуже гарну, і всього за пів години. Цьому багато прикладів в інтернеті, і на ютубі, це може зробити кожна жінка сама у себе вдома, без будь-яких фахівців і великих витрат.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

І таким чином, ти станеш більш привабливою фізично, з точки зору твого обличчя.

Але це не все. Пам’ятаємо про інших 2 параметрів привабливості жінки, а саме про твою одязі і твою поведінку.
З приводу одягу.

Дуже часто жінки одягаються непривабливо. Наприклад, дівчина часто одягається в сірі або темні кольори, і тип одягу звичайний стандартний. Те, що зазвичай і стандартно, не буде виділятися, це просто закон природи.

Щоб на тебе звернули увагу, тобі потрібно одягатися не звичайно і не стандартно.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

І ось тут, у багатьох жінок відбувається психологічний блок.

Вони кажуть “Микола, я себе буду почувати некомфортно, якщо я буду одягатися по іншому ніж я зараз одягаюся. Я одягаюся так як мені комфортно! “.

І я вас розумію мої дорогі жінки. Багато стилісти постійно стикається з цією проблемою зі своїми клієнтками. Я не стиліст, я психолог. Як психолог, моя задача допомогти людині зрозуміти що він хоче, як він сам себе блокує при реалізації своїх бажань, і як подолати ці блоки.

Жінки, як і чоловіки, застряють всередині своєї зони комфорту, а у багатьох ця зона дуже маленька.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Їм подобаються тільки певні кольори і одяг певного стилю.

І часто це поєднання, не приваблює увагу у чоловіків. Що б привернути увагу, жінці потрібно вийти зі своєї зони комфорту і почати експериментувати зі своїм стилем. Це означає експериментувати з видом одягу, квітами, поєднаннями і т.д.

 • З такими експериментами у жінки почне оновлюватися її психологічна енергія, її сприйняття світу, її погляди на світ, відчуття світу і себе самої.
 • Вона почне стає більш вільною.
 • Чоловіки це відчують і почнуть звертати увагу, так як свобода притягує людей.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Свобода – це один з ідеальних психологічних архетипів, до якого тягнеться кожна людина. Стародавні філософи (наприклад Платон) вважали що бажання бути вільним – це одне з істинних бажань самої душі людини.

Але багатьом це незрозуміло, вони не хочуть розширювати свою зону комфорту по відношенню свого одягу, а потім дивуються чому на них мало хто звертає увагу.

Так само, жінці буває важко одягати речі іншого стилю, до якого вона не звикла, через різних психологічних блоків всередині.

Наприклад, включається процес интроекции. Мою статтю і відео по інтроекцію ти можеш знайти – ось тут.

Интроекция в моді, це коли одяг різного виду починає викликати сильні думки, які йдуть проти цього одягу.

Наприклад жінка не хоче ні за що одягати спідниці, тому що думає що вона буде виглядати в них як “повія”, і так далі.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Дуже часто такі інтроектние ідеї, не підтримуються реальністю.

Тобто, розум жінки сильно перебільшує негативне сприйняття. Наприклад, навіть на дуже скромні спідниці, жінка буде дивитися як на вульгарну одяг.

У багатьох жінок є такі стереотипи які блокують їх.

Наприклад, багато хто не люблять яскраві кольори, в одязі, як наприклад червоний колір і т.д. І причини, це часто, внутрішній страх виглядати не так як ти хочеш, не так як тобі звично.

Третій фактор чому чоловіки можуть не звертати увагу, це поведінка жінки.

У мене на жаль закінчився час на це статтю, тому дуже кратно.

Жінка може себе вести жіночно, ніжно, кокетливо, або грубо, критично і цинічно. Перше поведінка буде сильно притягувати чоловіків, друге поведінку буде їх відштовхувати.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Часто жінки, не зовсім усвідомлюють як вони себе ведуть, і це нормально, все люди зазвичай не усвідомлюють як вони себе ведуть. Це все різні психологічні захисту его людини.

Тому, часто навіть дуже красиві жінки, які привабливо одягаються, не можуть увійти в серйозні стосунки. Чоловіки починають з ними знайомиться і потім пропадають і більше не дзвонять і не наводять контакт. І такі жінки дивуються чому це так, що відбувається. А проблема проста, вона в третій чинник привабливості, тобто в тому як вони себе ведуть з цими чоловіками.

У мене є одна така знайома, вона дуже сильно грубить чоловікам коли спілкується з ними, і навіть не усвідомлює цього, хоч вона і приваблива і одягається стильно.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Але вона самотня, у неї немає серйозних відносин, хоч вона і дуже сильно їх хоче. Одна з головних причин цього, це її грубість.

І ця проблема досить поширена в сучасному західному суспільстві.

Дякую за твою увагу, інші мої думки по цій темі дивись в моєму відео спочатку сторінки, а потім задавай будь-які питання нижче в х.

Залишилися питання? Щось незрозуміло? Просто хочеш поділитися думками? Будь ласка напиши в х нижче.

Джерело: https://nikolai-lu.com/muzchini-ne-obrashajut-vnimania/

Чому дівчата не звертають на мене увагу: 7 основних чоловічих проблем

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Зовнішність – це справа смаку, але на охайність і почуття стилю звертають увагу всі без винятку . Якщо чоловік вічно ходить в пом’ятих штанях, миє голову раз в тиждень і в свої 30 все ще має проблеми зі шкірою, то не кожна дівчина наважиться розгледіти через це все багатий внутрішній світ.

Який вибрати стиль – вирішувати Вам. На даний момент – самий універсальний стиль одягу, який подобатися багатьом дівчатам без виключення це стиль casual (кежуал). Про те, що це за стиль, і як правильно підібрати під нього відповідний одяг Ви можете прочитати в нашій статті.

Головне – уникати несмаку . Ось кілька порад, які обов’язково допоможуть не вдарити в бруд обличчям:

 • Занадто яскравий одяг. Не слід носити одяг дуже яскравих, кислотних кольорів, які будуть «різати очі» оточуючим. Може на кого-то це і справить враження, але на більшість людей такий гардероб виробляє відразливе дію.
 • Відтінки сірого. Не слід кидатися в іншу крайність і носити тільки одяг різних відтінків сірого і чорного. Вас просто ніхто не помітить.
 • Правильний розмір. Навчіться підбирати одяг за розміром. Ось кілька корисних порад: плечовий шов будь верхнього одягу повинен лежати точно на плечі, сорочка або майка повинна доходити по довжині точно до середини ширінки, джинси потрібно вибирати з урахуванням того, що вони розтягнутися при носінні.
 • Змішання стилів. Не можна одягати спортивні штани з класичними туфлями або строгі брюки з кросівками. Це просто вбиває наповал увагу з боку слабкої статі.
 • Сандалії. Сандалії (і будь-яка інша взуття з дірочками) носитися без шкарпеток на босу ногу.
 • Поєднання кольорів. Поєднання кольорів в одязі – це справжнє мистецтво, і йому потрібно навчитися.
 • Наслідування. Немає грошей на дорогого стиліста. Просто візьміть за приклад іншу людину (друга / знайомого / знаменитого актора / політика), які одягається стильно і вчіться на його прикладі.

Не варто забувати регулярно приймати душ, мити голову, обрізати нігті, стежити за шкірою і чистити черевики.

до змісту ↑

Невпевненість в собі

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Звертайте більше уваги на свої сильні сторони . Запитайте друзів, які якості та навички вони в вас цінують. Думайте про це, коли йдете по вулиці – і Ви почнете помічати на собі погляди перехожих дівчат.

Ось що важливо розуміти :

 • Виховуйте впевненість. Впевненість в собі не приходить сама собою. Впевненість в собі – це результат тривалої роботи над собою. Вона росте з кожним новим досягненням в будь-якій важливій для Вас сфері життя. Ставте перед собою амбітні цілі, досягайте їх, працюйте над собою – це єдиний шлях.
 • Показуйте впевненість. До тих пір, поки не відчуєте впевненість всередині, хоча б ведіть себе як впевнений чоловік. Розправте плечі, стежте за поставою, дивіться людям в очі. Це допоможе досягти успіху швидше.

Хочеш навчитися знайомитися з дівчатами і відчувати себе легко і розкуто? Ось відмінна стаття одного з наших постійних авторів, в якій він розповів про свій особистий досвід знайомства і спілкування з дівчатами. Він розповість, де і у кого можна навчитися спокушати дівчат, як уникнути поширених помилок, на що звернути увагу, що робити якщо немає грошей.

до змісту ↑

вузький кругозір

Чоловік може бути дуже розумним і освіченим, але розбиратися буквально в двох-трьох сферах. Така людина не може підтримати бесіду на абстрактні теми, і після невдалої спроби побачення його напевно назвуть або занудою, або замкнутим типом.

Читайте також:   Сумісність рак і ваги: точки дотику і конфлікти

Щоб розширити кругозір, можна:

 1. Дивитися фільми різних жанрів і на різні теми. В цьому плані може допомогти сайт kinopoisk.ru. Навіть якщо Вам не подобається кіно, там ви напевно знайдете щось вартісне. Спробуйте раз на тиждень дивитися хоча б 1 популярний фільм. Якщо Вам не подобається кіно – віддавайте перевагу номінантам на «Оскар». Ці фільми якісно зняті і піднімають важливі проблеми.
 2. Читати більше книг. Той, хто читає чоловік схожий на дивовижного суті, що вже привертає жінок. У світі немає такої теми, яка б не зачіпалася в книгах. Читайте енциклопедії, художню літературу. Якщо в школі Ви не прочитали щось з програми, то зараз для цього самий час – з віком змінюються цінності, і що в дитинстві здавалося нудним, зараз може дуже навіть сподобатися.
 3. Більше подорожувати і пізнавати про місто, в якому Ви живете. Якщо Ви не можете дозволити собі літати кожні вихідні за кордон, то почніть зі свого рідного міста і його околиць. У кожному регіоні Росії є маса цікавих місць з багатою історією. І в багатьох містах відкривають нові виставкові зали, привозять цікаві розваги і проводять різні фестивалі.
 4. Бувайте більше «в людях». Ходіть на тренінги, запишіться на курси, відвідуйте концерти, заходив з друзями в бари … По-перше, це проведене з користю і далеко від комп’ютера час, а по-друге, це можливість зустріти нових людей і завести знайомства, в тому числі і серед дівчат.

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, порадиАле при всьому цьому є одне важливе правило : не треба робити з себе іншу людину. Якщо Ви ні в яку не любите наукову фантастику, то не варто себе пересилювати і дивитися фільм через «не можу». Просто пробуйте нове по чуть-чуть і не відмовляйтеся від якихось ідей заздалегідь.

Навіть негативний досвід Вас збагачує і з часом може стати відмінною історією, якій можна поділитися з новою знайомою.

до змісту ↑

зайва самовпевненість

Як правило, це якість з’являється у тих, хто ще в школі був популярним завдяки зовнішнім даним, у дітей багатих батьків і у випускників різних шкіл пікапа. Дівчата це відчувають і часто вже заздалегідь вважають за краще не зв’язуватися. У таких чоловіків є відчуття, ніби їм все повинні.

Якщо Ви щодня підходите на вулиці до дівчат з чітким переконанням, ніби з одного пропозиції вам нададуть номер телефону, то не дивно, що у відповідь буде отримано відмову.

Між упевненістю і самовпевненістю є велика різниця. І якщо впевнена людина викликає захоплення, то самовпевнений – швидше жалість.

до змісту ↑

Погані звички

Гарні манери з роками кудись йдуть, і жінки починають цінувати навіть такі прості речі. Якщо чоловік допоможе дівчині з важкими сумками, притримає їй двері або допоможе спуститися з автобуса, то його як мінімум удостоять милою посмішкою, а як максимум – номером телефону і подальшим побаченням (при належній ініціативи з боку чоловіка).

Але манери в даному випадку стосуються і інших речей – не треба голосно розмовляти по телефону в громадських місцях, лаятися матом або голосно чавкати під час обіду і т. П.

Детальніше дізнатися про сучасний етикет можна у відомого публіциста в цій сфері Івана Арцішевського в його блозі.

до змісту ↑

Пасивність

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Щоб отримати жіночу увагу, треба відірватися від екрану гаджета і спробувати зав’язати розмову самому. Якщо Ви цікавий співрозмовник (див. П. 3), а дівчина вільна, то навряд чи вона відмовиться хоча б просто поговорити.

Не варто чіплятися до незнайомки, що йде по вулиці, але якщо Ви коротати час в черзі до стоматолога чи підійшли в офісі до автомата з кавою і зустріли свою колегу, то пара фраз з Вашого боку цілком може стати початком цікавого знайомства.

до змісту ↑

зайва м’якість

Ця проблема стосується тих хлопців, які вічно виявляються під «френдзоне». Чоловік може бути чуйним, уважним і романтичним, але жінка до такої людини буде ставитися, як до подруги.

Якщо Ви готові годинами гуляти з дівчиною по магазинах, здатні слухати її розмови ні про що і час від часу супроводжувати в кіно або театр, то напевно вона вважатиме за краще Вам того, хто звертає на неї мало уваги.

Немає нічого поганого в чуйності та уважності, але в очах жінки і оточуючих чоловік повинен залишатися чоловіком. Нехай ці якості він буде проявляти по відношенню до коханої дівчини, коли відносини вже зав’яжуться.

Ще багато цікавого про те, що жінок найбільше дратує в чоловіках Ви дізнаєтеся від Олени Устинової:

Якщо Ви всерйоз стурбовані тим, що дівчата Вас не помічають, зіставте себе з вищевикладеним. Звичайно, у всіх жінок різні смаки, але ці 7 речей – то, що є головною проблемою у чоловіків, на яких не звертають уваги.

Якщо Вам хочеться отримати більше інформації по темі, то не вдавайтеся до допомоги інших чоловіків.

Звичайно, якщо у кого-то багатий досвід, то він зможе поділитися найбільш точною інформацією, але найкраще про свої уподобання розкажуть тільки самі жінки.

Джерело: http://manlife24.ru/otnosheniya/znakomstvo/pochemu-devushki-ne-obrashhayut-na-menya-vnimanie.html

“На мене не звертають уваги дівчини” – що робити? | РМЕС

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Якщо дівчата не звертають уваги – стеж за собою

Чувак, тебе ніхто не змушує стежити за модою, відвідувати стилістів і проводити роки в спортзалі. Тут діє принцип Парето, також відомий як «правило 80 на 20». Візьмемо максимум зусиль, які ти можеш докласти до свого зовнішнього вигляду, за 100%. І результат в плані жіночої уваги, який ти можеш отримати від цих зусиль – також за 100%. Так ось:

 • для того, щоб отримати 80% переваги в очах жінок, тобі досить прикласти всього 20% зусиль;
 • а що залишилися 80% зусиль (мода, стилісти, надприродно накачане тіло) дадуть тільки 20% результату.

За великим рахунком, дівчата дивляться не стільки на зовнішній вигляд хлопця, скільки на те, як він себе тримає – і чи містить він себе в чистоті і порядку. Простеж ось за чим:

 • вичищені зуби,
 • чисте волосся і обличчя,
 • чиста і охайна одяг,
 • і тому подібні звичайні дрібниці типу відсутності бруду на взутті і під нігтями.

Ми часто буваємо неуважні до цього, тому що нам пофіг. А їм от не пофіг. Ну так стеж за собою. Ну і будь в формі, зрозуміло. Ще раз – тобі не обов’язково проводити роки в спортзалі. Але бувати там 1-2 рази в тиждень тобі потрібно.

Якщо не вистачає уваги дівчат – припини прикидатися

Часто хлопці занадто багато думають на тему «як мені потрібно вести себе, щоб привертати увагу дівчат». І, відповідно, намагаються «щось таке з себе зобразити, щоб сподобатися». Але це помилка, з якої випливають дві проблеми.

 1. Часто хлопці, які намагаються «щось з себе зобразити», орієнтуються на якісь дивні поняття про жінок. І зображують щось таке, від чого дівчат буквально блювати тягне. Так би вона з ним поспілкувалася, але от коли він виконує з себе такого собі навченого роками мачо, прикриваючи чолочку прищі – він їй огидний. Це, звичайно, крайній випадок, але принцип зрозумілий, так?
 2. Навіть якщо хлопець в принципі зображує приблизно те, що хоче бачити дівчина, це … теж не працює. Чому? А є два варіанти. Або – в більшості випадків – відразу видно, що хлопець це саме зображує. Ем. Ну і нафіга з ним таким спілкуватися? Або – якщо у хлопця незвичайний акторський талант – акт підроблення розкривається пізніше. І хлопець влипає в проблеми міцніше – в уже почалися відносинах виявляються хлопець і дівчина, які по-чесному нафіг один одному не потрібні – але допрітворялісь кимось іншим і опинилися разом, а розбігатися боязно.

Не можна сподобатися абсолютно всім. Але якщо ти щирий і не прикидаєшся кимось іншим – здебільшого дівчат ти будеш як мінімум цікавий. У що виллється цей інтерес – залежить від тебе. А ось прикидаються хлопці приблизно одним і тим же – таким собі серошаблонним «офігенний чувачку» з фанерки. Вони це вже бачили, не пройде.

Дівчата не виявляють уваги? А ти сам проявляєш?

Ну логічно. Якщо ти ходиш з особою байдужого і неприступного Печоріна, то проявляти інтерес до тебе будуть хіба що великі любительки байдужих і неприступних Печоріним.

Такі є, але їх на всіх не напасешся, чекати таку можна довго. І при цьому шукати вона буде саме дійсно байдужого Печоріна.

А ти читаєш статтю «що робити, якщо на мене не звертають уваги дівчини» – бачиш нестиковочка?

Якщо ти, як і всі ми, хочеш, щоб дівчата звертали на тебе увагу – звертай увагу на них. Щоб вони відгукувалися. Не соромся дивитися в очі, посміхатися, заговорювати. І якщо за першими двома факторами – охайною зовнішності і щирості – ти вже проходиш, то буде результат.

Що, якщо ти хочеш швидкого ефекту?

Можна освоювати науку спокушання жінок самому, з нуля, методом проб і помилок. А можна взяти вже розроблені навички – і отримати їх собі. І спокушати дівчат спокійно.

Дивись сам – скільки ти готовий витратити на це часу? Щоб навчитися самому з нуля, можуть знадобитися роки і десятиліття практики зі збором статистики і аналізом робочих і неробочих фішок. Якщо у тебе в житті є ще і інші інтереси, на які ти хочеш витрачати час, але при цьому ти все-таки хочеш домагатися дівчат легко і з задоволенням – краще отримати ці навички в концентрованому і перевіреному вигляді. «РМЕС-Базовий» – пройди і отримуй дівчат легко.

Живий безкоштовний майстер-клас

Джерело: http://www.rmes.spb.ru/na-menja-ne-obrashhajut-vnimanija-devushki/

Хочу знайти свою любов, але дівчата не звертають на мене уваги

Чому дівчата не звертають на мене уваги: ​​що робити, поради

Мене дуже довго терзає одна проблема, вирішення якої хотілося б знайти тут. Ця проблема – самотність, а конкретніше, якась незрозуміла мені цілковита моя непопулярність у дівчат.

Мені 23 роки, закінчую магістратуру в IT-сфері, маю не особливо прибуткову, але цілком непогану роботу, яка мені подобається, ну і фізичні дані цілком непогані. Як то кажуть, начебто все є, крім одного – люблячої половинки. Чесно зізнаюся, іноді хочеться ридати від цього, чому не виходить.

Читайте також:   Як повернути чоловіка в сім’ю: кращі методи і секрети по поверненню

У шкільні часи я був весь сконцентрований на навчанні. Кожен день вивчав що-небудь цікаве (і звичка ця залишилася до сих пір), коли всі інші гуляли, закохувалися і т.д.

Мої нечасті боязкі спроби якось долучитися до всього цього були зустрінуті з глузуванням.

Ну, тоді маленький був, посумував трохи, далі займався своїми справами і вірив, що далі, будучи студентом, особисте життя теж обустр.

На ispovedi.com першому курсі навіть щось і вигоріло, відчув, як це – подобатися комусь, отримувати і відправляти смс з побажанням доброго ранку. Хоч в результаті вона мене кинула, все одно згадую той час з теплотою (так, ще ні навчився її придумувати собі повітряних замків).

Потім були якісь дивні відносини, які ніколи не тривали довше 2 місяців, весь час дівчата грали зі мною в любов, а потім викидали на мороз під різними приводами: то полюбила іншого, то любила іншого, щось не подужала полюбити мене. Причому, жодного разу не встиг засвітитися в ганьблять зв’язках, сварках і іншої подібної ситуації.

Нині це вийшло на новий рівень – спілкування не довше кількох днів. Відповідають якось знехотя, пропадає все бажання напружуватися. Не менш цікава ситуація виходить і з дружніх «давай тебе познайомимо з такою-то». Тільки далі розмов не заходить. В цьому я нікого не дорікаю.

Що я маю зараз – низька самооцінка. Думаю, все відомо, як важко б’є усвідомлення того факту, що ти не можеш знайти собі пару. А ще коли рідня постійно говорить, ispovedi.com що пора б уже й «завести» собі кого-то. І абсолютно не хвилює той факт, що мені хочеться по любові, а не тому, що на квартиру потрібно з’їжджати. Присутній і деяка заздрість.

З одного боку, добре, навіть відмінно, що я в свої 23 ще не зв’язаний по руках і ногах сімейними клопотами, а з іншого, коли чуєш, як хтось розповідає, що трохи розійшовся зі своєю половиною в поглядах, на мою думку: « А мені навіть і лаятися ні з ким ». Або як зустрічаються року по 2-3, для мене вже півроку – нездійсненна мрія.

І дуже велика кількість парочок літнім вечором

Часто накочує загострення самотності і непотрібності. Мені хочеться зрозуміти такі речі: невже все відносини починаються саме з ліжка, тобто, поки не переспав, відносин не отримав? Якщо так, то мені рипатися не має сенсу. І що, щирі почуття не потрібні тепер? Просто скільки їх не виявляв, результат був один – ігнор.

І ще, хочу знати, чи правда, що хлопець перед серйозними стосунками обов’язково повинен «нагулятися»? Тобто, перепробувати побільше дівчат. ispovedi.com Все в один голос твердять, що повинен, потім шкодувати будеш. Тільки от немає в мене бажання гуляти, і навряд чи виникне.

І останнє: а моє це бажання – бажати відносин? Може, сам я їх не особливо хочу, просто піддався думку більшості?

слава

Джерело: https://ispovedi.com/ispoved-2018/xochu-najti-svoyu-lyubov-no-devushki-ne-obrashhayut-na-menya-vnimaniya/

Ответы@Mail.Ru: Дівчата майже не звертають на мене уваги

іноді занадто з розумними людьми складно спілкуватися, деякі з таких людей говорять дуже правильно, описують все дрібниці, заїдають одну тему …

, Не знаю навіть як описати, знаю одного такого людини, складно спілкуватися, він в свій час цікавий, розважливий, а в інше що щось не те.

хороший хлопець, блін, але хороший не для спілкування і все тут, я його навіть уникаю НЕ стверджую що ти такий, але що то таке є напевно

судячи з питання і писанини – недовірливий

хмм … а деякі просто мріяти люблять … і цього досить! 🙂

Судячи з усього себе дуже любітельний, а не недовірливий. І друге – мабуть є риса підлаштовуватися під дівчину (теми розмови, спілкування та ін) – навіщо їй її відображення, нехай і в чоловічому тілі?

все цілком зрозуміло, дівчата тут часто пишуть, «чому вам подобаються дурні дівчата? «, Але це ж питання цілком можна поставити і їм,« чому вам подобаються тупі хлопці? »Я звичайно вірю в існування дівчат, яких нудить від тупоголових, але тенденції говорять, що таких все менше і менше. суспільство деградує, розумних тепер називають нудними, а дурнів – легкими в спілкуванні, як не сумно, але це факт!

Так, за описом зрозуміло. Але чому немає фотки? Як нам вирішувати твоє запитання без неї?

Дівчата майже не звертають на мене уваги. Статтю треба було назвати по іншому. «Уміння вести спілкування та ін. Прімудрості» У тебе просто склад (виявляється простим тестом) характеру, як у мене жіночий, хоча мужик. Коротше ледар. Чи не активіст, а песиміст. Лікується легко … можна побути без пригод тривалий час.

Головне з правил привернути увагу. Я теж раніше цього не розумів, поки не зробив досвід. Вийшов з блискучою монеткою на вулицю. Все стало на свої місця. Щас просто дівчата та й народ такий затурканий, то поводиться так як приїжджий на вокзалі т. Е потеренние. Цеганкі в своїх яскравих нарядах роблять свою справу і задоволені. пс.

менше ананіруй, займися ще спортом.

На мене теж не звертали уваги.

Ой, знайти своє в цьому житті, в цьому вся сіль! А ви поки ще не зустріли свою.

Як бачите дівчата не хочуть втрачати, свого часу даремно! Навіть якщо воно обіцяє похід по театрам / кінотеатрам і інші розваги, (Вони то знають, що ходячи і гуляючи з нами вони як би вже і зобов’язуються на більш «серйозні справи»! Але деякі необов’язкові дівчата звичайно цим не приймаються, сідають на шию і давай їй все що вона хоче а у відповідь нуль) все це звичайно потрібно! Робіть так-же, не втрачайте час з ким попало. Фізичні дані мають другорядне значення. Зустрічаючи людини задайте собі подумки питання чи хочете ви з нею зустрічатися, чи зможете ви з нею жити, чи хочеш ти дітей від неї? Сформулюй для себе що конкретно ти хочеш! Якщо хоч на кілька відповіси та інше не знаю, дій! Не виходить, не втрачай час, відразу наступну шукай! Не гай час на тих людей що приросли до дивану. Чи не обобщай їх усіх,все одно всіх ти не отримаєш, шукай одну свою. І роби з нею все що хочеш, Вдалого полювання!
PS Дій виходячи з мети, створюй ситуацію, будь наполегливий і цілеспрямованим. Проводити час створюючи комфортні умови своєї супутниці будеш потім!

Судячи з усього, тут, потрібна допомога ..
прочитайте це:
gadget-media.ru/meeting-website-1/
думаю, у Вашому випадку, має спрацювати!
Удачі вам!;)

ось:
gadget-media.ru/meeting-website-1/
це спробуйте.
Повинно допомогти, у Вашій ситуації …
Любові, і успіхів Вам !;)

блиииин чол з першого коммента прав.

чого ти ниєш радій хоч цього мені 19 років а дівчата не коли не було

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/44915194

Як добитися уваги дівчини

Ви можете дзвонити і писати їй смс. А можеш і відверто залицятися, запрошуючи на побачення і даруючи подарунки. І часто буває так, що навіть якщо ти викладаєшся по-повній, постійно думаєш про неї, вона все одно не сприймає тебе серйозно. Хоч в коржик помри – вона все одно не хоче сприймати тебе, як свого хлопця.

Що вже говорити про тих ситуаціях, коли ти навіть не доклав для її зваблювання будь-яких зусиль.

Як добитися уваги дівчини, щоб вона захотіла з тобою зустрічатися?

Як правило, основна проблема хлопців полягає в тому, що вони сприймають її, як богиню. Вони думають, що вона спочатку вище їх за рівнем, і що її увагу потрібно заслужити якимись вчинками.

Але, насправді, щоб домогтися її розташування, потрібно раз і назавжди запам’ятати, що ви перебуваєте в рівних позиціях. І що тобі не потрібно намагатися бути добрим і романтичним в її очах, і взагалі докладати якихось зусиль.

 • Не звертай на неї багато уваги 
 • Щоб дівчина звернула на тебе увагу, потрібно показати, що тобі немає до неї ніякого відношення. 🙂
 • Чому?

Та тому що будь-яка мила на личко панянка звикла до того, що всі чоловіки показують знаки уваги і проявляють ініціативу. Вони настільки залежні від її уваги, що в буквальному сенсі заглядають їй в рот, коли вона щось говорить.

У ті моменти, коли вона щось робить або говорить, і все за нею спостерігають, займися своїми справами / думками. І навіть не звертай на неї увагу.

 1. Її це зачепить (може, не відразу, але зачепить).
 2. Коли вона сказала щось смішне і весь чоловічий колектив заливається сміхом, сиди з серйозним обличчям.
 3. Простіше кажучи, виділяйся з колективу в бік меншої зацікавленості .

Втім, не варто її повністю ігнорувати – іноді можна з нею і поговорити. Просто твій інтерес вона повинна отримувати дозовано.

Social Proof 

Вона повинна бачити, що оточуючі тебе цінують і зважають на твоєю думкою. Приймай активну участь в розмові з колективом, «веди» розмова в потрібну тобі сторону і жартуй.

Якщо ти вже вмієш це робити, то прекрасно – всі дівчата в твоєму колективі не проти почати з тобою зустрічатися (ти до сих пір про це не знав?;)).

 • Якщо ти ніколи не був лідером, то спробуй себе розвинути в цьому напрямку.
 • Постарайся це робити хоча б в ті моменти, коли вона на тебе дивиться. 🙂
 • Впевненість і сила 

А може бути й таке, що тобі взагалі не вдається налагодити відносини з колективом. Якщо неформальні лідери намагаються тебе підколоти і всіляко ставлять під сумнів твій авторитет, то тут є тільки два шляхи.

Перший: піти до кінця і назавжди відбити у них бажання жартувати над тобою. Причому, відбити, як в прямому, так і в переносному сенсі. Цей шлях зажадає від тебе легкого нерозсудливості і готовності ризикнути всім.

Другий: впевнено відповідати такими ж образливими словами, щоб і їм ставало неприємно. А якщо вони будуть продовжувати свої спроби, то відповідати ще більш жорстко і неприємно.

Намагайся вибрати таку лінію поведінки, при якій ти будеш по-мінімуму перетинатися з цими людьми. І при цьому, завжди відстоювати свої права.

Повір, друже, це дуже важливо. Вона постійно спостерігає за твоїм поведінкою, і питання твого самоповаги, сили і впевненості – вирішальний . Як тільки ти комусь дозволиш витерти об себе ноги, він почне їй подобатися більше, ніж ти – така жіноча природа.

Читайте також:   Як ігнорувати дівчину: способи, поради та попередження

Емоції, які ти викликаєш 

Щоб дівчина звернула на тебе увагу, потрібно вести себе так, щоб їй було весело і цікаво. Щоб вона розуміла, що ти – цікавий, непередбачуваний і вмієш кидати виклик жінкам.

Що ти можеш для цього зробити?

Підійди і постав їй який-небудь незвичайне питання. Наприклад: «Слухай, мені тут одна дівчина запропонувала дружити. Ти віриш в дружбу між чоловіком і жінкою? ».

Це питання покаже, що ти затребуваний у протилежної статі. І найголовніше – ти зачепиш таку тему, на яку люблять поговорити і посперечатися.

У будь-якому випадку, ти кинеш їй виклик подібним питанням, оскільки у тебе вистачило сміливості сказати їй, що на тебе хтось уже претендує. У неї миттєво зміниться до тебе ставлення, і твій питання не вийде у неї з голови, як мінімум, до кінця вечора .

Ще приклад: «Слухай, вчора одна панянка 3 години мені доводила, що чоловік і жінка можуть дружити. А ти що думаєш з цього приводу? ».

Або: «Ти коли-небудь билася через хлопця? Вчора був в клубі, і там билися дві дівчини. Виявилося, що одна з них прийшла туди зі своїм хлопцем, і до нього часто підходили якісь дівчата, хихикали і цілували в щічку. А як би ти поставилася, якби ти прийшла з хлопцем кудись, а до нього постійно хтось клеїлась? ».

Всі ці питання створюють в її голові правильний настрій і змушують її асоціювати тебе з цими успішними затребуваними хлопцями. Нарешті, на подібні теми просто приємно поговорити. А коли ти викликаєш у неї будь-які емоції, висмикуючи з сірої реальності, вона починає потихеньку на тебе «западати» .😉

Ще один хороший спосіб викликати у неї емоції – підколки. Іноді корисно жартувати над нею і над її недоліками. Наприклад, якщо вона лає сама себе за що-небудь, то ти можеш сказати, що згоден з нею (в той час, коли звичайний хлопець почав би її «підтримувати»). Як правило, це викликає дуже позитивну реакцію (а негативної боятися ти і не повинен;)).

Нарешті, твій головний козир – непередбачуваність . Коли все від тебе чекають певної дії, ти можеш надходити протилежним чином. Головне – щоб це не зменшувало твою привабливість в її очах.

Чи не реагуй на її «гачки» 

Якщо до цього моменту тобі так і не вдалося домогтися уваги дівчини, і ти захотів деякий час пограти роль байдужого мачо, то ти можеш зустрітися з ще однією трудністю.

Весь час з моменту вашого знайомства до періоду байдужості вона раз по раз переконувалася у власній привабливості для тебе. І тому у неї пропало всіляке бажання з тобою зустрічатися (адже ти вже біля її ніг). А можливо, навіть і не з’являлося.

А коли ти різко стаєш байдужим, у неї з’являється бажання переконатися, що її чари і раніше на тебе діють . Вона може сама проявити ініціативу (написати смс, зателефонувати або почати живе спілкування), закидаючи черговий «гачок».

І якщо в цьому випадку ти зрадієш і почнеш відповідати їй взаємністю, то вона переконається, що варто їй тільки свиснути, як ти одразу будеш поруч з нею. Інтерес знову пропадає, а твоє триваюче байдужість і поведінку «мачо» може втратити свою колишню силу .

Рішення у цій проблеми просте: не варто відразу радісно реагувати на її ініціативу, миттєво відповідати на її смс (а якщо воно буде банальним в стилі «як справи?», То можна взагалі не відповісти :)) або піднімати трубку.

Коли твоє нове поведінка почне її чіпляти, ти можеш почати з нею спілкуватися. Позитивно, весело … але мало. 🙂Щоб їй тебе постійно не вистачало.

Тоді вона буде цінувати твою увагу. І більше не відмовиться від твого суспільства.

Головне – вона повинна відчути твою готовність відмовитися від неї. Ти не повинен боятися залишитися без подружки – адже навколо ходять сотні красивих дівчат. Це єдине, що покаже їй твою силу і впевненість .

Ти повинен бути настільки спокійним, щоб навіть в разі її відмови ти анітрохи не засмутився. Поки ти будеш слідувати новим планом і добиватися своєї благої мети, одночасно здобувай досвід спілкування і спокушання інших дівчат.

Цей досвід тобі сильно допоможе.

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/soblaznenie/kak-dobitsya-vnimaniya-devushki

Чому на мене не звертають уваги дівчини? – lesha-dok.ru – Успіх з Дівчатами

 • Привіт це знову Льоша Док .
 • У цій статті ми розберемо таке питання « Чому на мене не звертають уваги дівчини? »
 • До речі, я зробив 3 нових продукти , які можуть бути для тебе цікаві
 • Що робити, якщо у тебе немає красивої дівчини або дівчина пішла?

Тисни сюди

Що робити, якщо до тебе проявляють неповагу навколишні?

Тисни сюди

Що робити, якщо у тебе немає хорошої роботи, а вона зараз потрібна?

Тисни сюди

Якщо ж у тебе є до мене питання, то пиши, я особисто відповім тобі .  У темі дівчат, я даю поради вже 9 років, досвід величезний. (все конфіденційно).

 1. Моя особиста пошта: lesha-dokk@yandex.ru (все безкоштовно)
 2. Якщо дивитися в корінь, то в усьому винне жіноче виховання або жіночий вплив , яке на тебе виявлялося дуже довгий час.
 3. Щоб ти мене зрозумів, наведу кілька прикладів з життя.
 4. приклад №1
 5. Коли хлопець тільки починає ходити в школу, його мама категорично забороняє йому спілкуватися з хуліганами і вступати в суперечки з ними і тим більше влазити в бійку, краще просто піти …
 6. Що в підсумку виходить в дорослому житті?

Кожен раз, коли цього хлопця починають пресингувати психологічно або фізично, не має значення де, вулиці, на роботі, в нічному клубі і т.д цей хлопець не може постояти за себе , так як він відчуває глибокий страх, так як все життя він жив одним жіночим принципом, ніколи не вступати в суперечки з хуліганами і тим більше не вплутуватися в бійку.

 • В результаті таких хлопців всіляко опускають і витирають об них ноги абсолютно все.
 • приклад №2
 • Жіноче виховання говорить про те, що жінок потрібно поважати, цінувати і робити абсолютно все, що вона тобі скаже беззаперечно.
 • У підсумку, коли хлопець досягає зрілого віку і починає зустрічатися з дівчиною, він починає стрибати біля неї і виконувати всі її безглузді бажання, в результаті чого перетворюється в підкаблучника .
 • Дівчина через якийсь час, втрачає до нього свій інтерес, і йде від нього до іншого хлопця, а його використовує заради своїх корисливих цілей.
 • приклад №3

Всім жінкам шкода своїх синів і вони всіляко оберігають їх від труднощів життя , тобто постійно вирішує за нього всі проблеми, а хлопчина в цей час відсиджується в сторонці і чекає готового.

 1. У дорослому житті такий хлопець зовсім не вміє приймати рішення самостійно, і постійно перекладає свою відповідально на інших, в тому числі і на свою дівчину.
 2. Через деякий час дівчині це починає набридати, так як хлопець зовсім не вміє викручуватися зі складних ситуацій і йде від нього.
 3. Отже, чому на мене не звертають уваги дівчини ?
 4. Тому що вони не бачать в тобі справжнього мужика , вони бачать в тобі лопуха, який всього боїться і зовсім не вміє жити в цьому суворому світі, їм просто шкода таких хлопців, максимум, ніж вони тобі можуть допомогти, це підтерти твої нюні носовою хусткою і сказати «Залишайся таким же милим!»

Дана стаття – це лише мала частина того, що є на моєму сайті , тут знаходиться багато корисної та практичної інформації на цю та інші тебе цікавлять. Цю інформацію ти відразу зможеш успішно використовувати на практиці з дівчатами, не втрачаючи свого часу.

Раніше у мене була розсилка, але тепер я все переніс на сайт, щоб спростити спілкування з тобою.

Зараз у мене 2 сайта це lesha-dok.ru і 4mentv.ru. При цьому я щотижня додаю на ці сайти нові корисні для тебе статті , тому, щоб не пропустити їх, додай ці сайти до себе в обрані і періодично заходь на них. Зараз на 2х сайтах близько 450 статей і 70 відео на цікаві саме для тебе теми.

Статті Льоші Дока (на сайті lesha-dok.ru)

Статті Льоші Дока (на сайті 4mentv.ru)

До речі, я зробив 3 нових продукти , які можуть бути для тебе цікаві

Що робити, якщо у тебе немає красивої дівчини або дівчина пішла?

Тисни сюди

Що робити, якщо до тебе проявляють неповагу навколишні?

Тисни сюди

Що робити, якщо у тебе немає хорошої роботи, а вона зараз потрібна?

Тисни сюди

Якщо ж у тебе є до мене питання, то пиши, я особисто відповім тобі .  У темі дівчат, я даю поради вже 9 років, досвід величезний. (все конфіденційно).

Моя особиста пошта: lesha-dokk@yandex.ru (все безкоштовно)

Що кажуть хлопці про статті:

“Льоша, з того моменту, як я почав читати твої статті, я сильно змінив своє життя. Якщо застосовувати твої поради, то змінюються не тільки відносини з дівчатами, а взагалі все життя. Тепер я живу як МУЖИК, і дівчата це відчувають)) ”
Єгор, Москва

“Величезне спасибі, Льоша !!! Поради з твоїх статей корисні, вони змінюють власну психологію і настрій до світу і до дівчат. Тепер в моєму житті все кардинально змінилося. Вдячний тобі! ”
Максим, Україна

“Олексій, величезне спасибі тобі за те, що ти робиш. Ти допомагаєте людям знайти один одного, розбиваючи при цьому всі стереотипи поведінки хлопців з дівчатами. Після твоїх рад стає легше спілкуватися з дівчатами і жити в цілому. Виявляється, все просто!) ”
Костя, Мінськ.

Джерело: http://lesha-dok.ru/po4emy-devushki-ne-obras4aut-vnimanija/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *