Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

Микола Чумаков | 12.11.2015

Зміст приховати

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

Іспанські фахівці провели дослідження, в рамках якого з’ясували, що люди з неврозами, проблемами з нервовою системою і відхиленнями в поведінці здаються оточуючим більш привабливими. Про це пише портал Scientific American.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

В рамках аналізу вчені зосередилися на тисячі гетеросексуальних жінок і чоловіків з тими чи іншими патологіями в характері.

Їх розподілили по порядку: від людей з легкими відхиленнями, до пацієнтів з діагностуються психічними захворюваннями.

Також випробуваним роздали опитувальні листи, щоб дізнатися рівень їх доходу, наявність дітей, сімейний стан та інші соціально-демографічні фактори.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

З’ясувалося, що чоловіки з обсессивно-компульсивними розладами мали більше відносин в своєму житті і навіть заводили в середньому більше дітей, ніж піддослідні, з нормальними типами особистості.

Виходить, що подібні люди не тільки не відсіваються суспільством, а навіть отримують деякий еволюційний перевагу. У той час як жінки зі схожими відхиленнями показали такі ж результати, як і дами зі звичайним характером.

Дослідники пов’язують це з тим, що неординарний характер дозволяє чоловікам мати більш високий рівень доходу і за рахунок цього здаватися надійніше інших.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

«Опитані респонденти могли злегка прикрашати свої успіхи у протилежної статі, в прагненні зобразити себе більш бажаними партнерами.

Особливо це актуально для людей з відхиленнями, чиї особистісні характеристики роблять їх схильними до брехні.

Адже навіть здорові чоловіки не проти прибрехати про свої сексуальні успіхи, так як суспільство звикло заохочувати їх за розбещеність », – вважає психолог Корнельського університету, Корінна Локенхофф, яка не брала участі в аналізі.

Що стосується жінок з поведінковими відхиленнями, то вони, як і чоловіки зі схожими патологіями, мають більше короткочасних партнерів. При цьому, жінки з незвичайними характерами, легше переводять швидкоплинні інтрижки в серйозні стосунки. Імпульсивні і невротичні учасники мали на 34% більше довгострокових романів і на 73% більше дітей, ніж інші.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

«Один з пацієнтів відповів мені, що одружився на дівчині з невротичним розладом, тому що вона здавалася йому« справжньою жінкою ». Багато чоловіків інтерпретують високий рівень емоційності, як ознака жіночності.

Хоча люди з подібними рисами характеру в принципі більш привабливі – вони ризиковані, егоїстичні, незалежні і навіжені, ніж та підкуповують оточуючих.

Ймовірно, це має еволюційну підгрунтя: неординарне поведінка сигналізує про те, що суб’єкт стійкий до стресів і має важливі генетичні якості, щоб легко справлятися з небезпекою », – коментує результати дослідження контрольний лікар, Фернандо Гутьєррес.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

Але крім цього вчені вважають, що даний аспект ще не до кінця вивчений. Висновки дослідження зроблені на основі невеликої групи людей, чиї характери грубо кваліфікувалися на «нормальні» і «відхиляються від норми».

У той час як наука розрізняє більше 10 типів особистості і одного і того ж людини відносить як до одного, так і до кількох.

Однак навіть результати цього дослідження забезпечують наявність перших твердих доказів того, що деякі не патологічні розлади особистості допомагають людині домагатися еволюційної переваги.

 • Поділитися
 • Поділитися

Джерело: https://disgustingmen.com/nauka/why-you-no

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: ТОП-14 причин

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: хто вони такі + типи поганців + жіночі особливості + покрокова інструкція, як будувати відносини з поганими хлопцями.

Уявіть, що навколо вас в’ються такі хлопці: один турботливий, другий любить шалено, третій порядна, четвертий – інтелектуал, а п’ятий – брутальний нахаба. Як би це дивно не звучало, але дівчина завжди віддасть перевагу нахабі, якого в народі прозивають «поганий хлопець».

Давайте розберемося детально, чому дівчатам подобаються саме погані хлопці.

Погані хлопці: хто вони такі?

Думаю, що ви не будете зі мною сперечатися, якщо я скажу, що будь-яка дівчина шукає собі надійного чоловіка з хорошою освітою, високою зарплатою, турботливого і зразкового сім’янина, тільки зустрічатися з таким хлопцем мало, хто стане, адже він занудний. Набагато цікавіше і екстремальнішими крутити роман з мачо, який розбиває всім поголовно серця.

Чому ж дівчатам так подобаються погані хлопці? Для мене це феномен, тому хочу розібратися в ньому докладно.

Для початку я з’ясувала, хто ж такий «поганий хлопець» і виділила кілька його основних рис:

ЧертаОпісаніе

Все жіноче увагу завжди звертається саме на нього Все тому, що у нього викликає і розбурхує зовнішній вигляд: легка неголеність, шикарний аромат, шкіряна куртка, оголений торс, модна зачіска.
Впевнений у собі Поруч з ним ні в кого не виникне і частки сумніву, що цей хлопець себе не любить. Він настільки впевнений в собі, що навіть поводиться трохи зарозуміло.
харизматичний Просто магнітом тягне до такої людини. Він закохує в себе за хвилини, і зовсім не виходить з голови.
веселий Цей хлопець постійно жартує, він легкий, комунікабельний, цікавий. Для такого не існує ніяких проблем.
Їм все захоплюються Йдеться про жіночу аудиторію. Навіть якщо в ньому є маса негативних якостей, все одно будь-яка від нього буде просто непритомніти.
Поводиться поруч з дівчиною, як король, якому потрібно в усьому прислужувати Дівчата стають м’якими і поступливими, тому що ними керують, вказують на своє місце, чітко позначають позиції у відносинах.
імпульсивний Дівчина не знає, як він поведе себе в тій чи іншій ситуації. Поганий хлопець може тижнями не з’являтися на увазі після сварки. Все це викликає адреналін в крові.
Мужній і сміливий Такий відразу полізе в бійку, ніколи не злякається незрозумілій ситуації, проявить свій характер і запал.
Ніколи не буде прикидатися Поганому хлопцю не хочеться чогось відповідати, він не стане робити так, як треба комусь. Він природний, такий, який є. Йому часто вдається все оточення підлаштувати під себе.
Чи не буде лізти в душу дівчині Дівчина сама розкриється такому хлопцеві, коли захоче.
Важко досяжний для дівчини Це хлопці-загадки, яких важко знайти в той момент, коли вони дуже потрібні. Іншими словами, якщо вам потрібна чоловіча допомога, то поганого хлопця для цього в якості варіанту розглядати не варто.

Цікавий факт! Британські вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, чому ж дівчат так приваблюють «поганці». Дослідники прийшли до висновку, що прекрасну половину людства збуджує чоловіча гординя. У той же час чоловік ніколи не зацікавиться надмірно грубої і гордою жінкою.

Типи поганих хлопців

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

Погані хлопці – це не просто категорія, в якій всі однаково поводяться. Такі хлопці вибирають для себе роль і строго їй відповідають. Хочу вас познайомити з найпоширенішими типами поганих хлопців, які можуть зустрітися вам на життєвому шляху:

Якості справжнього чоловіка: 15 привабливих рис характеру

ТіпОпісаніе

Хлопець, який сам собі на умі Це хуліган, якого не писані правила і закони. Він завжди буде вести такий спосіб життя, який особисто йому до душі. Зовнішність такого хлопця – дивна. Він весь в татуюваннях, спортивної статури, у нього відмінний смак і стиль. Відносини з таким хлопцем – це вічні сльози дівчини через те, що перші три побачення проходять романтично, а потім тижнями хлопець просто не виходить на зв’язок.
улюбленець дам Це душа будь-якої компанії. Симпатичний, вміє жартувати, підтримати будь-яку розмову. При цьому розпещений жіночою увагою, дуже самозакоханий. Щось романтичне зробити здатний, але не для того, щоб сподобатися, а для того, щоб розбити серце і зникнути.
ковбой Техніка, машини, спорт – це те, чим дихає такий хлопець. Він шукає собі таку супутницю, яка буде йому відповідати. Все по життю він робить чітко і швидко, поруч з ним ніколи не пропадаешь. Але стати його обраницею дуже важко.
інопланетянин Це такий хлопець, який зовні дуже привабливий, але захоплюється точними науками. Спочатку красиво доглядає і говорить про любов, але як тільки відносини досягають певної стадії, починає поводитися, як самозакоханий егоїст.
незворушний хитрун Це такий флегматик, який буде хитро, розмірено і вперто домагатися совій мети. Цією метою можете стати ви. Але, як тільки своєї мети доб’ється, він знайде іншу мету, і ви залишитеся на десятому плані.
серцеїд Найдивніший тип поганих хлопців. Зовні не дуже гарний, та й нічого особливого в ньому немає. Але на певних дівчат впливає гіпнотично, і вони через нього сильно страждають.
головоломка Такі хлопці зводять з розуму. Сьогодні ти з ним спілкуєшся, як з другом, вранці прокидаєшся з думкою, що без нього не можеш жити, а у нього є відносини з іншою дівчиною.

У мене були в житті відносини з поганим хлопцем. Це, до речі, був перший хлопець, в якого я закохалася. Він виглядав не так, як всі, добре одягався, у нього був відмінний парфум, він добре говорив на іноземній мові, всі чекали його появи в компанії.

Я в ньому розчинилася, він це відчув і дуже добре скористався ситуацією. Просто у мене, крім мами і вчителів в школі, з’явився ще один керівник, але від нього я ще багато плакала, тому що він грав на моїх почуттях.

Нічого хорошого згадати про тих відносинах я не можу. Це був сумний досвід.

Однак через кілька років я стала впізнаваною особою в місті (я родом з невеликого містечка), і він змінив до мене ставлення, став просто плазує. Йому дуже хотілося, щоб я була з ним. Тільки було вже пізно, і інтерес до нього у мене вже давно пропав.

Жіночі особливості, чому все ж дівчатам подобаються погані хлопці …

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

Щоб зрозуміти, чому дівчата просто без розуму від поганців, потрібно трошки розібратися в жіночій психології. Є кілька особливостей, на які варто звернути увагу:

 1. Спрацьовують на рівні підсвідомості тваринні інстинкти, пов’язані з фізіологічними потребами, перш за все. Хороший хлопець в силу своєї вихованості не буде вас розглядати як сексуальний об’єкт, а у поганого саме цей образ першим виникне в голові.
 2. Дівчині цікавий чоловік, який здатний адаптуватися в «умовах дикої природи». Хижі натури асоціюються у дівчат зі сміливістю, напором, мужністю, хоробрістю і силою. Тому таким хлопцям і віддається перевага.
 3. Дами – емоційні істоти. Вони керуються найчастіше при виборі партнера своїми почуттями, а не здоровим глуздом. За це доводиться розплачуватися сльозами.

Ну що, дівчатка, впізнали себе? Впевнена, що серед вас є сучасні красуні, яким властива тільки раціональність і наявність критичного мислення. Але 100% в життя через поганого хлопця доводилося плакати і страждати кожної, адже так влаштована наша природа.

Що робити якщо кинув хлопець: 7 способів його забути

14 головних причин, чому дівчатам подобаються погані хлопці

Тепер познайомлю вас з основними причинами, через які дівчата мліють від поганих хлопців:

 1. З поганим хлопцем ніколи не нудно. День, проведений з ним, наповнений пригодами і веселощами.
 2. Будь-романтичний вчинок, зроблений поганим хлопцем, це грандіозна подія, яке викликає бурю емоцій.
 3. Такі хлопці болять, але ж це необхідно, якщо дівчині властивий мазохізм. На жаль, як свідчать вчені, у жінок мазохістські нахили закладені на генетичному рівні.
 4. Поганий хлопець розвине в тобі мисливський азарт. Ти почнеш за нього боротися, змагатися, сама перетворишся в хижачку.
 5. Погані хлопці – пристрасні й палкі коханці. Секс з ними гарячий, яскравий і незабутній.
 6. Погані хлопці чесні, вони поводяться природно, а ось від порядного, на перший погляд, чоловіки можна очікувати все, що завгодно.
 7. Такі хлопці викликають різні емоції: з ними і весело, і сумно, і добре, і погано. Іншими словами, з такими ніколи нудьгувати.
 8. Дівчата хочуть з такими зустрічатися, тому що думають, що зможуть їх змінити в кращу сторону. Зазначу відразу, що це помилкова думка.
 9. З поганим хлопцем кожна жінка відчуває себе особливою. Хороший хлопець такого сприйняття себе ніколи не забезпечить.
 10. Дівчата такі ж, тому їм подобається проводити час в поривах пристрасті без зобов’язань.
 11. Від поганців виходить якась магнетична енергія і аура. Вони просто зачаровують все навколо себе.
 12. Погані хлопці дівчат заводять своїми непередбачуваними вчинками. З ним можна забути про проблеми і провести неймовірний день.
 13. Брутальність – це риса сильного чоловіка в розумінні жінки. Це дуже підкуповує слабка стать.
 14. Почуття гумору у таких хлопців на висоті. Жінки завжди цінують це якість в чоловіках на рівні з рівнем інтелекту.

Читайте також:   Як перестати ревнувати і накручувати себе: причини і позбавлення

Яким повинен бути справжній чоловік: погляд жінки

Можливо, ви зможете теж цей список доповнити своїми варіантами. Пишіть їх в х – почистимо кісточки поганців!

Опитування: чому погані хлопці подобаються дівчатам?

Покрокова інструкція, як будувати відносини з поганим хлопцем

Якщо вже так сталося, що в ваше серце влучила стріла амура, і тепер ви закохалися в поганого хлопця, тоді вам треба вести себе так, щоб побудувати з ні нормальні взаємини:

Чому він боїться серйозних відносин: 3 ситуації

ШагОпісаніе

Крок №1. Змиріться з його шкідливими звичками У нього, напевно, їх багато, тому що вони є частиною його іміджу. Тут потрібно просто проявити смирення.
Крок №2. Переконайте його в тому, що вас він уже підкорив Якщо цього не зробити, то він продовжить влипати в неприємні історії, і вас затягне разом з собою. Нехай плохиш думає, що підкорив вже всіх своєю харизмою.
Крок №3. Відпускайте такого хлопця, якщо він цього хоче Спроби утримати його біля себе не увінчаються для вас успіхом. Він буде психувати і нервувати, ви будете весь час сваритися.
Крок № 4. Поводьтеся з ним обережно Особливо в тому випадку, якщо він агресивний і запальний. Якщо будете розпалювати конфлікт і провокувати його на скандал, то можете постраждати від цього в першу чергу саме ви.
Крок №5.Не капає йому на мізки Якщо він забув якусь дату, що не поцілував вас на прощання, не варто йому про це плакатися. Все це тільки буде його дратувати.

Чесно кажучи, я б не рекомендувала вам з такою людиною будувати відносини, щоб не перетворити себе в вічну жертву. Але ж серцю не накажеш. Однак хочу звернути вашу увагу на кілька моментів, які не можна ні в якому разі терпіти:

 • Якщо весь час скаржиться і закривається від вас в спілкуванні.
 • Якщо весь час чимось хвалиться перед вами.
 • Якщо став цікавити рівень вашого доходу.
 • Якщо постійно проявляє на вашу адресу агресію і критикує кожен крок.
 • Якщо з’являється поруч з вами тільки раз в тиждень, і ви постійно змушені нервувати з цього приводу.
 • Якщо вам став заздрити і постійно засуджує в вашій присутності близьких вам людей.

Біжіть від цього хлопця, якщо хоча б щось з перерахованого вище помітили в його поведінці. Щастя в таких відносинах місця немає. Подумайте про те, чи хочете ви прожити своє єдине життя поруч з тим, хто вас зовсім не цінує.

Рекомендую також до перегляду відео, в якому перераховуються й інші причини, через які дівчата втрачають голову при вигляді поганих хлопців:

Ніхто не варто наших сліз і страждань! Зрозумійте, що погані хлопці погодяться на відносини тільки з метою розваги. Якщо у вас така ж мета, то сміливо зустрічайтеся з хуліганом, а якщо ж ви плануєте сім’ю, то віддайте перевагу зануді – він надійніший.

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/pochemu-devushkam-nravjatsja-plohie-parni.html

Чому жінкам подобаються погані хлопці, чому дівчата закохуються в поганих хлопців

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психологіїВідповідальні та турботливі батьки, як правило, виховують своїх дочок з чіткою установкою на створення сім’ї і народження дітей. У рідкісних випадках можна почути про те, як мама буде переконувати свою дочку в тому, що не варто поспішати з пошуком гідного супутника життя, що краще спочатку побудувати кар’єру і створити для себе стабільні умови життя.

А чи знайома вам ситуація, коли при черговому відвідуванні рідної домівки улюблена матінка починає скаржитися на те, що вам ось зовсім скоро стукне 30 років, а ви мало того, що ще незаміжня, так і хлопця гідного в перспективі не спостерігається. Зате у кращій маминої подруги є прекрасний син: порядний, непитущий і некурящий, господарський домосід зі стабільною роботою. Знайоме, так?

Подібні ситуації відбувалися в житті багатьох представниць прекрасної статі, але як пояснити коханою матусі, що не подобається тобі тихі та спокійні? Що хочеться тобі, щоб життя вирувало і була забарвлена ​​яскравими емоціями? І взагалі «ну не хочу я господарського домосіда, мені до вподоби більше брутальні поганці в потертій шкірянці».

Причини інтересу до поганих хлопців

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психологіїКоли з тебе намагаються виховати майбутню матір і господиню, постійно нагадуючи про те, як себе слід вести, ти, що цілком природно, рано чи пізно переходиш в перманентний стан війни за свою свободу від суспільних вимог і моральних норм.

Подібний стан можна порівняти з перехідним віком у підлітків, але на відміну від пубертату, явне бажання відстояти своє право на прийняття рішень може не пройти довгий час.

Для дівчини, яка регулярно чує про те, яким повинен бути майбутній чоловік, цілком природно «піти від протилежного». Коли в компанії друзів і знайомих з’являється такий собі «бед-бой», то він відразу ж сприймається як уособлення такої бажаної незалежності. Саме це є основною причиною того, чому саме погані хлопці подобаються жінкам.

Але якщо постаратися скласти більш детальний список, то вийде приблизно наступне:

 • Вроджені інстинкти. Як би не намагався суспільство нав’язати жінкам свою думку щодо ідеального обранця, вона все одно ніколи не зможе позбутися від інстинктів, яким не одна тисяча років. Саме цей древній інстинкт штовхає її на те, щоб в натовпі людей зачепитися поглядом нема за охайного і гладковибрітого офісного клерка, а буквально відчути табун мурашок від погляду сильного, нахабного і самовпевненого самця. Сама природа ніби кричить їй про те, що ось саме такий весь із себе харизматичний і сексуальний передасть своїм дітям найкращі гени.
 • Емоційний вибух. Всім прекрасно відомо про те, що жінки по натурі своєї вельми емоційні та залежні від яскравих відчуттів. І саме від роману з поганим хлопцем вони чекають море незабутніх емоцій і незабутніх вражень.
 • Море адреналіну. Сучасне життя наповнене різноманітними подіями і розвагами, але незважаючи на всі можливі розваги, вона все частіше нагадує рутинне болото, в якому у тебе повно обов’язків і проблем, що вимагають всього твого часу. А тут на горизонті з’являється він – химерний, непередбачуваний, завжди готовий до пригод. Ну хіба можна встояти? Можна просто закрити очі і повністю зануритися в його світ, щедрий на події, здатні привнести в обридлу життя щедру порцію адреналіну.
 • Відсутність зобов’язань. Деякі жінки, які не готові до сімейного життя, спеціально будують відносини з «плохишами». Вони впевнені, що саме такий чоловік ніколи не зазіхне на їх незалежність і свободу. З ним можна зустрічатися без обтяжливих зобов’язань і спокійно розлучитися, коли відносини почнуть пригнічувати.
 • Красуня і чудовисько. Приклад милою і доброю красуні з однойменної казки не дає спокою багатьом представницям прекрасної статі. Для них можливість перевиховати поганого хлопця – все одно, що кинути виклик долі. Закохавшись в такого хлопця, вони прикладають максимум зусиль, щоб він сам захотів змінитися і став у підсумку прекрасним принцом. Сумно, але в подібних випадках жінки готові витягати з різних колотнеч, терпіти перепади поганого настрою і прощати зради.

важливо

Незважаючи на весь романтичний флер, який приписують «поганих хлопців», вони більшою мірою соціопати, ніж потенційні лицарі. Не варто робити попередніх висновків і переконувати себе в тому, що саме з ним поруч ви будете щасливі. Швидше за все, все вийде з точністю до навпаки.

Переваги поганих хлопців

Можна довго перераховувати недоліки поганих хлопців і переконувати кращу подругу, що вона не просто витратить на нього свій безцінний час, але може потрапити в біду. За великим рахунком, ваша позиція абсолютно правильна, але справедливості заради варто відзначити, що «поганці» не позбавлені і деяких переваг:

 • Рішучість і безстрашність. У разі небезпеки поганий хлопець, не замислюючись, захистить свою обраницю. Ви можете не побоюватися, що він втече в захід від районних беззаконня. Подібне безстрашність завжди підкуповує вразливих жінок.
 • Лідер у відносинах. Коли ви будуєте відносини з «поганих хлопців», то повинні розуміти, що вам уготована виключно пасивна роль. Відтепер саме він буде приймати рішення, куди ви підете вечеряти, який фільм ви будете дивитися ввечері і коли вам можна буде відвідати батьків. Для жінок, які звикли тримати своє життя під постійним контролем, подібне заступницьке ставлення нерідко буває досить привабливим. Вони можуть повністю відпустити ситуацію і просто плисти за течією, знявши з себе всю відповідальність за те, що відбувається.
 • Розвинена комунікабельність. Всі погані хлопці можуть похвалитися підвішеним язиком і здатністю залучити інтерес слухачів своїми розповідями. Навіть якщо він весь із себе такий недосяжний і похмурий, він все одно буде в змозі підтримати бесіду таким чином, щоб виставити себе в найвигіднішому світлі.

важливо

Не варто влаштовувати істерики поганому хлопцю, не думайте, що він побіжить слідом за вами аби потішити ваше самолюбство. Швидше він просто махне рукою вам услід і перемкне свою увагу на інших людей.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці

Багатьох дівчат і жінок не приваблюють хороші і виховані хлопці. Чому? На це є кілька причин:

 • Необхідність відповідати певному рівню. Будуючи відносини з хорошим хлопцем, жінка усвідомлює, що їй доведеться сильно постаратися, щоб справити на нього належне враження. Вона постійно відчуває побоювання, що в один далеко не прекрасний момент розчарує його.
 • Відсутність мужності. Рідко коли хороший хлопець зможе продемонструвати почуття власної гідності. Споглядати його мужність вам судилося тільки тоді, коли ви самі доведете його до нервового зриву. О так, тоді він і кулаком по столу стукне і вам, можливо, «прилетить».
 • “День Сурка”. Жити з хорошим хлопцем нудне й одноманітне. Робота, дім, відпустку в Туреччині і періодичні вилазки з друзями на шашлики – ось весь перелік доступних розваг. Передбачуваність і перспектива постійної нудьги тільки відштовхують панянок.
 • Нічого виправляти. Хороший хлопець – по суті вже готовий «продукт». Він вихований, вміє поводитися в суспільстві, у нього все життя розпланована на роки вперед. Його нема чого виправляти, адже він і так ідеальний. А багатьом жінкам все-таки хочеться самим «створити» свого принца.
 • Вихований хлопець – підозрілий хлопець. Хороші хлопці рідко вселяють довіри, найчастіше жінки сприймають їх як «річ у собі». Вони відрізняються стабільністю емоцій, готовністю йти на компроміс і стриманістю у висловлюваннях. Від такого партнера не знаєш, чого чекати і саме це вселяє підозри.
 • Скромність і сором’язливість. Хороші хлопці відрізняються зайвою сором’язливістю і відсутністю привабливості. Вони більшою мірою ведені, а такі чоловіки не здатні передбачати жіночі бажання або зробити щось несподіване і спрямоване на підкорення потенційної обраниці.
 • «Так собі захисник». Хороші хлопці не страждають імпульсивністю і рішучістю. Вони живуть за принципом «будь-який конфлікт можна вирішити словами», так що навряд чи зможуть заступитися за свою кохану в хвилину небезпеки.

Читайте також:   Як познайомитися з дівчиною в вк: інструкція та рекомендації

Джерело: https://blizosti.net/pochemu-devushkam-nravjatsja-plohie-parni/

Чому дівчатам більше подобаються погані хлопці – основні причини

Кожна дівчина знає про себе саму все: який одяг їй підходить, яке взуття і сумочка їй необхідні, пріоритети в харчуванні і способі життя. Вона приблизно або точно представляє своє майбутнє, виділяючи в ньому пріоритети і визначаючи своє місце. Але ось один момент часто плутає жіночі плани – вибір чоловіка.

Всупереч особистим планам на майбутнє, дівчатам, як правило, подобаються погані хлопці. Питання про причини того, що жіноча симпатія віддається таким хлопцям, задається і в колі дівчат, і в колі добрих хлопців.

Чому так відбувається, що «правильні» молоді люди часто перебувають за межами жіночої симпатії? Розглянемо кілька основних причин.

Прагнення до протилежності

Хороша дівчина вихована в певних правилах, серед яких заборона шкідливих звичок і нецензурних слів, визначення пріоритетних і заборонених тем для обговорення, правильні і неправильні вчинки. З самого дитинства дівчинка чує про те, що вона повинна, а що не повинна робити.

Само собою зрозуміло, що кожен вчинок дівчини перебуває під пильним наглядом і засудженням оточуючих. Звичка контролювати дотримання правил в’їдається в характер і виливається у вигляді постійної напруги, названого зібраністю.

Спілкуючись в своєму соціальному колі, дівчина звикає до постійного самоконтролю і скутості оточуючих, приймаючи це за норму.

І ось одного разу їй зустрічається людина протилежної статі, який вільний у висновках, рухах, в умовиводах і поведінці. Хлопець стає симпатичний буквально всім, що самій дівчині не доступно: шкідливі звички, безконтрольна мова, поведінка, підпорядковане своїм бажанням, а не зовнішнім правилам.

В якійсь мірі, спрацьовує фізичний закон «притягання протилежностей», який в зверненні до живих істот стають фізіологічним. Дівчину буквально «тягне» до того, що для неї заборонене. А це, як відомо, солодко.

Поганий хлопець відрізняється від свого хорошого однолітка з першого погляду: його вчинки слова не відповідають правилам, а наповнені щирістю. Саме відкритість, як психологічна характеристика і «підкуповує» дівчину.

Він не приховує свій погляд, не приховує свої бажання, не намагається будувати лінію своєї поведінки. В його діях відчувається відкритість.

Він легко висловлює свою думку, а відсутність необхідного словникового запасу компенсується певними стилістично забарвленими виразами, які цілком характеризують особисте ставлення до подій.

Дівчина, вихована в вимогах до контролю емоцій, буває просто збентежена такою поведінкою, і воно, без сумніву, здається їй симпатичним.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психології

непередбачуваність

Наскільки цікаво дивитися банальний фільм, де очевидно розвиток сюжету? Ось і у власному оточенні дівчини розвиток відносин є передбачуваним. Дії та вчинки її знайомих вписуються в відомі кліше.

І навіть за умови повного дотримання правил і норм етикету, відносини здаються їй нудними, тому що позбавлені елементу сюрпризности. Зовсім по-іншому складаються стосунки з поганими хлопцями, де не дотримуються норми і правила, а дії підпорядковані почуттям і спонтанним потягам.

Непередбачуваність і сюрпризна є ключовими причинами появи симпатії . Психологи називають це «умінням дивувати».

Багато молодих чоловіків витрачають багато часу, щоб вивчити цей феномен і навчитися організовувати сюрпризи для дівчини, тоді як погані хлопці роблять це фактично інтуїтивно, не замислюючись про психологічні ефекти, а підкоряючись власним бажанням.

відсутність егоцентризму

Хороші хлопці, як правило, читають психологічну літературу, витрачають багато часу на вивчення власних особливостей і характеристик. Вони прекрасно розбираються в своїх смаках, прагненнях і страхах.

Вони націлені на певний майбутнє і, поступово, йдуть до цього, чітко визначаючи пріоритети. Їх життя націлена на себе. Бесіди і розмови будуються навколо їхніх планів.

Інтерес до подій життя дівчини, як правило, напускною і більше етичний, ніж щирий.

Поганий хлопець не зациклений на своїй особистості, а спрямований на інших людей. Питання, що стосуються особистих обставин дівчата, характеризують бажання вислухати, а не сказати самому. Дівчатам подобається «відкривати» в хлопцях особливості, а не знати повну психологічну характеристику.

Їм подобається «відкриватися» іншій людині, доставляючи і отримуючи взаємні радості пізнання. Представники даного типажу хлопця не егоцентричні, тому їм не доводилося багато думати про себе, про свої особливості, прагненнях, бажаннях.

Їм щиро цікаві інші люди, а це надзвичайно привабливо.

Хороший хлопець знає, що він «хороший». Як би не виглядала ця тавтологія, але вона пояснює лінію поведінки більшості перспективних чоловіків. Дійсно, правильно вихований хлопець знає про свою освіченості, вихованості, добрий смак і перспективи. Він сприймає себе як «подарунок» для представниць протилежної статі.

Однак, такого дару, потрібно відповідати. І хлопець пред’являє цілий ряд високих вимог до обраниці, де зовнішність, освіченість, етичність повинні поєднуватися з чітким усвідомленням своєї позиції (свого місця) в їх відносинах.

До того ж при найменшому не відповідність, чоловік почне «підтягувати» дівчину до свого ідеалу, не цікавлячись її власними інтересами.

Поганий хлопець не буде звертати увагу на тонкі критерії у виборі одягу або аксесуарів, його не хвилює правильно обрана сумка або відповідність зачіски нагоди. Він точно знає, що дівчина йому подобається, не залежно від стилю одягу, акценту або кольору волосся. Він не пред’являє високих вимог, тому що сам далеко їм не відповідає.

Виділені причини характеризують поганих хлопців з позитивного боку.

Тож не дивно, що такі якості, як щирість, відкритість, спрямованість на іншу людину, непередбачуваність здатні підкорити серце гарної дівчини, вихованої на романтичній поезії, красивих романах і книгах з етики.

Однак потрібно пам’ятати, що закоханість здатна закрити очі на масу інших характеристик , які обов’язково проявляться пізніше. Дівчата прагнуть до любові, а не діловим відносинам та перспективам майбутнього, нав’язуються хорошими хлопцями.

До того ж їх власне розуміння любові пов’язано з вмістом будь-якого літературного твору, де є почуття, бажання, пристрасті, а не стримані діалоги і обговорення перспектив. Саме тому, їх підсвідомо тягне до поганих хлопців.

Джерело: https://psychology-s.ru/pochemu-devushkam-nravyatsya-plohie-parni/

15 причин, чому погані хлопці подобаються дівчатам більше

Чому дівчатам подобаються погані хлопці: особливості психологіїГАЛЕРЕІВІДЕОТЕСТИКАТЕГОРІІВойтіВойті через VKПоделітьсяПоделітьсяДобавіть в ізбранние.Удаліть з ізбранних.Отправіть пошту.

 

А хороші хлопці? Вони ж просто нудні!

Гарні ж хлопці завжди все роблять правильно, і тому до цього швидко звикаєш і втрачаєш інтерес.

Знову-таки, поганий хлопець може і прикинутися, що ти його не цікавиш і тим самим викликати в тобі ще більше бажання.

Хороші хлопчики? Ні, вони так не роблять. Вони завжди доступні і готові допомогти – тільки руку простягни.

Навіть не будемо говорити тут про хороших хлопців.

Чесність – ось що головне!

З хорошим хлопцем все рівно так гладко … і нудно. Боже, як же з ним нудно!

Отже, візьміть одного поганого хлопця, приготуйте його на повільному вогні. Додайте пекучої любові, гарненько його потріть, подарувавши йому ласку і турботу. Якщо це спрацює – він ваш, якщо ні, ну що ж … він був ваш хоч якийсь час.

А ось поганці можуть ставитися добре тільки до своєї дівчини, тим самим виділяючи її.

Замість того, щоб питати, що б ти хотіла поїсти, вони кажуть: «Я знайшов приголомшливе місце для вечері. Одягай своє найкраще плаття і вперед! »

Це так нас заводить!

А у хороших хлопців … почуття гумору … воно, е, як би відсутній. Від слова «взагалі».

Йдучи, вони можуть розбити жіночі серця на тисячі шматочків. І ось тоді вам точно знадобиться хороший хлопчик, щоб утішити вас в черговий раз. А потім ви знову кинетеся в обійми поганого хлопця.

Життя – страшенно несправедлива штука!

Пам’ятайте, що погані хлопці – це наркотик. Якщо у вас є мізки, навіть не намагайтеся будувати з ними відносини.

Ваша думка

Джерело: https://onedio.ru/news/15-prichin-pochemu-plohie-parni-nravyatsya-devushkam-bolshe-14585

Чому дівчатам подобаються “погані” хлопці

Багато хлопців задаються питанням, чому дівчата часто вибирають не добрих і хороших в якості своєї половинки, а тих, хто переходить межу, зухвалий, авантюрний або просто вписується в образ чарівного хлопця плохиша.

У даній статті спробуємо розібратися в цьому питанні і відповісти чесно, які плюси і мінуси чекають дівчину, яка вибирає «поганого» хлопця.

Чим не догодили дівчата гарні хлопці, і чому вибір припав на поганців

 • Дівчата складні створення, вони люблять добиватися своїх цілей, але не так щоб це було легко і просто, хочуть яскравих відчуттів в житті, щоб відчувати її фарби і не терплять нудьгу.
 • Звідси багато представниць жіночої статі, зустрічаючись з хорошими хлопцями, незабаром починають нудьгувати і дивитися в бік більш яскравих представників чоловічої статі.
 • Частково вірно, що хороші хлопці це колишні відмінники в школі, хлопці, готові прийти на допомогу, ті, хто частіше сприймається як хороший друг, до якого звертаються в біді, але не як друга половинка і кохання всього життя.

Багато хороших чоловіки сором’язливі, відносяться до відносин вкрай серйозно і шукають ту саму, від того і має часом досвіду в залицяння менше, ніж поганці, які змінюють дівчат як рукавички.

Є правда і всередині психології самих дівчат фактори, які кидають їх в обійми чоловіків-авантюристів, хлопців з поганою репутацією, але сильною харизмою і вміють знайти потрібний ключ до дівочого серця.

Так відгомони синдрому рятувальника живуть в душі майже кожної п’ятої жінки будь-якого віку, якщо навіть не частіше. Дівчата за своєю природою покликані бути помічницями, подругами і супутницями, які вміють підтримати близьким їм людини.

До того ж, як би хто не відмовлявся, але один факт доведений і незаперечний: жінки здатні зрозуміти практично будь-якої людини незалежно від її статі, оскільки це заклала в них сама природа з метою найбільш ефективного виховання дітей, які можуть бути як дівчатками, так і хлопчиками.

Читайте також:   Дружина зраджує чоловікові: причини і способи визначення невірності

Так що виправдати подумки в своїй голові жахливі вчинки свого улюбленого плохиша для дівчини це природне бажання. Зрозуміти, пробачити і повірити в те, що їх спільна історія кохання буде зі щасливим фіналом, що з усіх небезпечних пригод можна вийти сухим з ​​води, якщо між ним і тобою любов.

Ось хід думок юних дівчат, які обирають поганих хлопців. Синдром рятівниці так само дозволяє постійно приходити поганому хлопцю на допомогу, бути прощати, адже так приємно відчувати себе потрібною і великодушною.

Жінки постарше, які мають певні цінності і погляди на життя, так само можуть віддати перевагу «поганих» чоловіків в якості своїх партнерів. Це не пов’язано з тим, що вони залишилися наївними або просто не віддають собі звіту в діях. Зовсім ні.

Справа в тому, що «погані» хлопці мають ряд переваг: вони самовпевнені, що володіють харизмою і чарівністю, як правило, мають великий досвід у відносинах в якості коханця.

Так, з поганців не збудувати міцну і спокійне сімейне життя, але різноманітність в сексі, гострі відчуття, очікування раптових зустрічей і сама інтрига того, як будуть розгортатися відносини з таким чоловіком, часом чіпляє навіть навчених життям жінок.

Психологія дівчат, або чому плохиш миліше твоєму серцю

 1. Дослідники даного питання, пов’язаного з вибором представницями жіночої статі саме «поганих» хлопців, виділили такі психологічні чинники, які зумовлюють таке рішення дівчини:
 2. «Погані» хлопці яскраві особистості, їх легко помітити в натовпі і зовні вся манера їх поведінки говорить про те, що перед тобою сильний чоловік, альфа-самець, той, хто отримує, чого хоче, все це притягує дівчат;
 3. спрага нових відчуттів у відносинах, секс і життя в цілому;
 4. бунтарський період, бажання радикальних змін, вихід із зони комфорту, виклик самій собі;
 • любов до труднощів, бажання бути завойовниці серця «поганого» хлопця, який більш непередбачуваний і недосяжний, ніж хороші хлопці;
 • наявність схильностей до мазохізму – причина, яка теж має місце бути, причому може проявлятися не в фізичному плані, а бажанні пережити свою драму і мильну оперу з душевними стражданнями;
 • дівчина попалася на гачок «зворотного психології»: коли немолода людина домагається її і цікавиться нею, а вона сама проявляється ініціативу, намагаючись розкрити «таємницю» його особистості;
 • наявність у дівчини симптомів синдрому рятувальника, тобто яскраве бажання постійно шукати і притягати тих, кому потрібно допомогти.

Типологія “поганих» хлопців

 • «Поганий» хлопець це багатогранний образ, що включає різні прояви в поведінці, манері спілкування і особистості людини в цілому. Спробуємо виявити основні риси різних типів поганців і дати їм вичерпну характеристику.
 • «Собі на умі» – хитрун, чия особистість оповита таємницею, яка так і манить до себе дівчат. Непередбачуваний, авантюрист, що не вважає за почуттями інших, егоїстичний, але дуже привабливий. Любить виглядати стильно, дорого, з лоском. Він схильний до раптових зникнень і вкрай нестабільним відносини
 • «Улюбленець натовпу» – заводила і бажаний гість у будь-якої компанії, легко знаходить спільну мову з іншими людьми, володіє прекрасним почуттям гумору, легко може розважити співрозмовницю.
 • Зваблює дівчат солодкими промовами, захоплюючими історіями і милими жартами. Але як тільки одна партнерка набридне, відразу ж починаються пошуки нової «іграшки». Самозакоханий любитель флірту, який не позбавлений і романтики.
 • «Хлопець з іншої планети» – цей «поганий» хлопчик дуже відрізняється від всіх перерахованих вище персонажів. У нього є улюблена справа, до якого він відчуває особливу пристрасть.

Як правило, мова про інтелектуальну або наукової роботи. Цей чоловік за зовнішніми ознаками чарівний інтелектуал, здатний говорить про складні речі простим і захоплюючим чином. З ним можна разом розвиватися, ходити на виставки і лекції, але пристрасть до його справі буде стояти на першому місці.

«Мачо» – це різновид поганців, яка є уособленням мужності. Він любить змагання, парі, азарт, спорт і справжні чоловічі заняття. Цікавиться автомобілями, крутий технікою. Він пред’являє вкрай високі вимоги до себе і до своєї партнерки, не йде на компроміс.

Якщо дівчина перестає відповідати його вимогам в поведінці, зовнішньому вигляді, способі життя, то її негайно замінять, як техніку, що застаріла або поламалася. Сміливість, завзятість, прагнення до ідеалу – ось риси особистості цієї людини. Чого слід побоюватися, коли зустрічаєшся з «поганим» хлопчиком

Умійте дивитися в душу людині, важливо зрозуміти, наскільки хлопець реально є поганців.

Можливо це імідж, улюблений образ, а може і стиль мислення і життя. І тут дуже важливо вміти зупинитися і тверезо поглянути на ситуацію і розібратися в собі, щоб зрозуміти наскільки відповідає твоїм бажанням і прагненням такий партнер.

«Погані» хлопці ефектні, дуже яскраві та кмітливі, з ними не доведеться нудьгувати. Але з ними дівчата втрачають безліч сил і нервів, часто змінюють самим собі, підлаштовуючись під бажання такого чоловіка, забуваючи про свої почуття.

Розриви з «поганими» хлопцями, як правило, болючі для дівчат, весь більшість таких чоловіків просто раптово кидають свою партнерку, часто без пояснень і при відсутності реальних причин для припинення відносин.

Слід пам’ятати і про приклади тих дівчат, які створюючи в своїй голові привабливий образ крутого «поганця», потрапляли в реальні труднощі. Якщо для хлопця бути «поганим» це не гра, не образ, а життєва реальність, то потрібно бути готовою до того, що він може бути грубим і різким, не стане рахуватися з почуттями дівчини і зробить так, як захочеться особисто йому.

Не слід очікувати, що ти опинишся тією єдиною, яка вкраде його серце і якщо до тебе він кидав дівчат у важких ситуаціях, брехав їм, зраджував, застосовував грубу фізичну силу, перебуваючи в гніві, то ти станеш особливим винятком.

Зовсім ні, якщо хлопець хоч раз підняв по своїй волі руку на дівчину, то це повториться. Може не зараз, але потім настане момент, коли йому захочеться вилити злість на комусь, а під рукою будеш тільки ти.

Самовпевненої буде і думка про те, що «поганий» хлопчик переказиться, відгуляє своє. Можливо, що це і трапляється з деякими плохишами, але до цього він вимордує нерви і розіб’є серця не однієї і не двох дівчат.

Тип «поганий» хлопець непередбачуваний і ненадійний, тому щоб він тобі не говорив, не варто будувати з цією людиною довгострокові плани, що стосуються закладу сім’ї, скупчення спільними зусиллями засобів, взяття кредитів.

Дівчата, пам’ятайте, що «погані» хлопці ідеальні для яскравих емоцій, бурхливого сексу і пригод, особливо, коли дівчина молода і у неї немає ще серйозних зобов’язань. Але сім’ї та довгострокові відносини будуються з хорошими і надійними чоловіками!

Джерело: https://woman-i.ru/otnosheniya/pochemu-devushkam-nravyatsya-ploxie-parni/.html

Чому жінкам подобаються “погані хлопці”

Напевно вам знайомі красиві, розумні, порядні жінки і дівчата, які чомусь пов’язали своє життя з алкоголіками, забіяками, гравцями, гуляками або абсолютно безвідповідальними чоловіками. Чим же пояснюють подібний феномен психологи?

гострота відчуттів

На думку фахівців, тяга жінок до поганих хлопців (для таких навіть придуманий спеціальний термін – bad boys) цілком з’ясовна. Перш за все це пошук гострих емоційних відчуттів

Наймасштабніше дослідження на цю тему провів пару років назад Фернандо Гутьєррес. У дослідженні взяли участь близько тисячі чоловіків і жінок гетеросексуальної орієнтації. Всі вони належали до різних типів особистості, а деякі страждали різними формами неврозів.

Виразність того чи іншого типу особистості пов’язана зі ступенем невротизма. Йдеться в більшості випадків про здорових людях, які не страждають душевними розладами. Неврози є для них стандартним механізмом захисту, що допомагає справлятися з життєвими проблемами.

Так, найбільш привабливими для жінок виявилися чоловіки з обсессивно-компульсивним типом особистості. Вони також були популярні у своїх друзів. На думку фахівців, це було пов’язано з тим, що дані представники сильної статі мали, як правило, більш високі заробітки і володіли прагненням до порядку, внаслідок чого справляли враження надійних і серйозних компаньйонів.

Однак, хоча жінки розглядали їх як ідеальний варіант постійного партнера, сильні любовні почуття викликали частіше індивіди невротичного і імпульсивного складу. Хоча невротиків характеризують загальна тривожність і невпевненість в собі, з’ясувалося, що вони на 34% частіше складаються в довгострокових відносинах і мають на 73% більше дітей, ніж представники інших типів.

Чому «наполегливість» погана заміна «романтичності»

Крім цього, у імпульсивних особистостей виявилося більше знайомих і вони частіше вступали в короткочасні зв’язки – мабуть, тому, що імпульсивність зазвичай поєднується з прагненням до авантюр. «Не дивлячись на те що вони егоїстичні і порушують правила, вони хоробрі, відчайдушні і незалежні», – констатував Гутьєррес.

Жінка на свідомому рівні прекрасно розуміє, що невротик – це не кращий варіант для відносин. Але на несвідомому рівні їй хочеться пристрастей.

Саме тому вона вступає в зв’язок з алкоголіком, доречним або невиправним бабієм.

Це забезпечує емоційне напруження, який необхідний багатьом представницям прекрасної статі для того, щоб відчувати повноту життя. Адже жінки взагалі схильні до сплесків емоцій.

Об’єкт для порятунку

Деяким жінкам, кажуть психологи, здається, що тільки вони одні можуть врятувати «поганого хлопця», наставити його на шлях істинний.

Ось і прощають йому загули, платять його борги, лікують від алкоголізму … Все це підвищує їх власну самооцінку, вони відчувають себе героїнями.

Часто така жінка виправдовує неналежного поводження свого партнера навіть в ситуаціях, коли це здається абсурдним.

Він – «справжній чоловік»

«Погані хлопці», на відміну від хороших, часто виглядають і поводяться як «натуральні мачо». У них підкреслено мужня зовнішність, вони не дають себе в образу, не бояться проявляти агресію у відносинах з оточуючими. Для деяких жінок всі ці риси якраз асоціюються зі справжніми чоловіками. А саме підкреслена мужність зазвичай викликає статевий потяг.

Чи потрібні невротики еволюції?

З одного боку, невротики мають еволюційні переваги перед представниками того ж обсесивно-компульсивного типу, оскільки вони більш контактні і привертають до себе більше людей, міркує Гутьєррес.

Але в той же час невротизм не є тією характеристикою, яку бажано наслідувати.

Ситуацію, на думку вченого, рятує те, що, прагнучи до інтенсивного спілкування, невротики вступають в зв’язку і з представниками інших типів і заводять від них потомство.

Тим часом, деякі психологи, зокрема, Альфонсо Троїсени з Риму, не згодні з висновками команди Гутьєрреса.

Вони вважають, що, по-перше, вибірка, на основі якої здійснювався аналіз, була занадто вузькою, по-друге, при еволюційному прогнозуванні не враховувалися генетичні чинники, а по-третє, імпульсивні люди могли перебільшити число своїх зв’язків і знайомств, так як схильні до нечесності і театральних ефектів.

Що ж, можливо, Троїсени теж по-своєму правий, але досить озирнутися навколо, щоб побачити, як часто ми робимо висновок союзи з «неправильними» і неадекватними людьми. Ймовірно, все ж існують механізми, які притягують нас саме до цих партнерам.

Джерело: https://umnaja.ru/pochemu-zhenshhinam-nravyatsya-ploxie-parni/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *