Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити

Зміст статті:

Зміст приховати

Відсутністю оргазму страждає близько 20% жінок, деякі з них ніколи не зазнають цього відчуття. Сексопатологи вважають, що більшості з цих представниць прекрасної статі можна допомогти позбутися від аноргазмії, було б бажання.

Термін аноргазмія позначає відсутність сексуальної розрядки під час статевого контакту після достатньої сексуальної стимуляції. Відсутністю оргазму страждає близько 20″https://nazarella.com.ua/wp-content/uploads/e048d233a21b4b016a8db3e5049c2823.jpg” alt=”Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити” width=”500″ height=”272″ class=”size-full aligncenter”>
На отримання оргастических відчуттів впливає прийом різних медикаментів, вік, психологічні чинники. Згідно зі статистичними даними, тільки 30% жінок регулярно досягають оргазму під час сексуальної активності. Відсоток жінок, які отримують задоволення безпосередньо під час статевого акту (без додаткової кліторальний стимуляції), становить 27%. Необхідно відзначити, що якщо жінка задоволена своїм сексуальним життям, відчуває задоволення від неї, приводів для занепокоєння немає. Якщо бажання отримати насолоду превалює над усіма іншими бажаннями, аж до нав’язливої ​​ідеї, варто звернутися на прийом до фахівців.

прояви аноргазмії

Оргазм – відчуття значного фізичного задоволення, почуття розслаблення, що настає у відповідь на сексуальну стимуляцію, що супроводжується ритмічними скороченнями м’язів тазового дна. Тактильні (шкірні) відчуття під час оргазму можуть бути присутніми і сприймаються кожною жінкою індивідуально: від поколювань до відчуття захоплення, феєрверку.

 • Існує кілька видів аноргазмії у жінок:
 • Первинна аноргазмія (абсолютна, конституціональна; відчуття оргазму не було випробувано ніколи).
 • Вторинна аноргазмія (відносна, часткова; відчуття кульмінації досягається не при кожному статевому акті, існують значні труднощі для досягнення оргазму).
 • Ситуаційна аноргазмія (вторинна, відносна; більше психологічного генезу, досягнення оргазму можливо при дотриманні певних умов, наприклад, при оральної, анальної стимуляції клітора, мастурбації або зміні статевого партнера).

З такою ситуацією сексопатологи стикаються дуже часто, це пояснюється особливістю анатомічного розташування клітора у деяких жінок, який з – за високого розташування позбавлений сексуальної стимуляції.

Коітальной аноргазмія у жінок є різновидом ситуаційної. У цьому випадку жінка може досягти оргазму будь-яким способом, крім статевих зносин.

Жінкам, які страждають від коітальной аноргазмії, фізіологічно потрібно більш інтенсивна, в порівнянні з можливостями коїтусу (статевого акту), стимуляція клітора – наприклад та, яка досягається при мастурбації.

Причини відсутності оргазму у жінок

Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити
Оргазм – це складний рефлекторний акт, реакція на безліч фізичних, психологічних, емоційних факторів. До аноргазмії може привести цілий ряд факторів, окремо або в сукупності: 1. Супутня патологія. Цукровий діабет особливо виділяють, як захворювання, що приводить до порушення роботи судин. А так як у відчутті оргазму має значення відлив крові від статевих органів, зв’язок аноргазмію з запущеним цукровим діабетом очевидна. 2. Неврологічні хвороби. При неврологічної патології блокована передача нервових імпульсів в кору головного мозку (наприклад, розсіяний склероз, алкогольна нейропатія), наслідком є ​​втрата оргастических відчуттів. 3. Захворювання органів жіночої статевої сфери.Операції на сечостатевих органах жінки можуть привести до розвитку вторинної аноргазмії (екстирпація – видалення матки з придатками призводить до порушення жіночого гормонального фону. 4. Прийом деяких лікарських препаратів.Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправитиБагато препаратів чинять негативний вплив на сексуальну функцію жінки і призводять до аноргазмії. До препаратів, які мають негативний вплив для досягнення розрядки, відносять:

Антигістамінні препарати першого покоління з побічним снодійним ефектом супрастин, тавегіл, Діазолін.

Гіпотензивні препарати (для зниження артеріального тиску) впливають на тонус судин. Антидепресанти (селективні інгібітори захоплення серотоніну). 5. Вік. Відомо, що з віком відбувається зменшення синтезу жіночих статевих гормонів, що призводить до змін в анатомії, фізіології, роботі серцево-судинної системи. Своєчасне звернення з делікатною проблемою до гінеколога, можливе призначення гормональної замісної терапії, допоможе повернути оргазм жінці клімактеричного періоду.

Психологічні причини аноргазмії у жінки

Ряд психологічних факторів здатний позбавити жінку відчуття кульмінації в ліжку. До цих факторів відносять: 1. Психіатричні (психологічні) проблеми: депресія, тривожність, астеновегетативний синдром. 2. Тривалий стрес.Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправитиХоча основоположник теорії стресу Сельє і говорив, що стрес – не те що сталося, а то, як ми ставимося до цього, деякі жінки буквально переводять себе повсякденними турботами і клопотами, що заважає розслабитися ліжку. Перезбудження нервової системи призводить до ослаблення лібідо (статевого потягу) і впливає на настання оргазму у жінки вкрай негативно. 3. Особливості виховання, належність до певних релігійних конфесій. 4. Панічні розлади (страх незапланованої вагітності, засудження, самотності, інфікування венеричними захворюваннями). До проявів особливостей виховання під час сексуального контакту можна віднести сильне збентеження, почуття провини за отримані приємні відчуття. Такого роду проблеми тягнуться в доросле життя з дитинства, але при бажанні,дуже добре коригуються психотерапевтами та психологами. 5. Відсутність взаєморозуміння в парі. Втрата взаємних інтересів, поваги, почуття образи навряд чи додасть гармонії в сексуальні відносини. 6. Елементарна втома і недосипання. Постійний напружений ритм життя призводить до розвитку вторинної аноргазмії у жінок. Для чоловіка, якого дійсно хвилює улюблена жінка, не є новиною той факт, що хороша ніч починається вранці.

Готуємося до бесіди з психотерапевтом або психологом

Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити
Багато людей соромляться говорити зі сторонніми про свої інтимні проблеми, іноді мовчазний заборона на обговорення існує навіть між сексуальними партнерами. Це абсолютно неправильний підхід, можливо своєчасна консультація психолога врятує шлюб, і якщо навіть не поверне оргазм, то допоможе знайти гармонію з самою собою і з коханим чоловіком. Щоб полегшити спілкування і нічого від збентеження не забути, можна скористатися блокнотом і записати все те, що ви вважаєте важливим. Попередньо рекомендується відвідати лікаря гінеколога для виключення патології з боку жіночих статевих органів, здати аналізи на гормональний фон. Напишіть список всіх препаратів, які ви брали за останні півроку. На перший прийом до сексопатолога краще сходити одній, а на повторних консультаціях присутність другої половини навіть вітається.

Про що буде розмова з психологом (психотерапевтом) при відсутності оргазму

Доктору можна задати будь-яке питання, не соромтеся уточнити те, що для вас важливо. Найбільш часто звучать такі питання:

1. Що стало причиною відсутності оргазму?
2. Яка схема лікування буде використовуватися?
3. Які побічні ефекти є у препаратів?
4. На який результат від лікування аноргазмії можна розраховувати?
5.

 

Що можна зробити самостійно, щоб повернути (випробувати) оргазм?
6. Чи повинен партнер брати участь в лікуванні аноргазмії?
7.

 

Чи потрібно додатково лікування у психотерапевта або психолога?

8. Які матеріали для самостійного вивчення рекомендуються по моїй проблемі?

У свою чергу, будьте готові відповісти на безліч інтимних питань з боку доктора, це необхідно для визначення причини аноргазмії.

Коли ви почали вести статеве життя? Скільки було статевих партнерів?
Чи сняться вам еротичні сни?
Відчували ви коли-небудь відчуття розрядки під час сексуальних дій з нинішнім партнером? З іншими? Під час сну?
Обставини настання оргазму у вас?
Як давно виникли проблеми з випробуванням оргазму?
Чи збуджує вас ваш партнер?
Які негативні спогади є у вас від статевого життя?
Не було у вас факту психологічної травми в сексуальній сфері?
Які способи контрацепції ви використовуєте?
Які відносини у вас в парі?
Які шкідливі звички є у вас?
Які ліки і з приводу чого ви приймаєте?

Чи обговорюєте ви інтимне життя з матір’ю, які сексуальні переконання ви придбали від своєї сім’ї?

Що можна зробити самій для досягнення оргазму

Вивчайте себе, своє тіло, поговоріть з партнером про існуючу проблему.
Продовжуйте займатися сексом, спробуйте розібратися, що вам найбільш приємно. Чи не акцентуйтеся тільки на досягненні оргазму, намагайтеся просто отримати задоволення від відчуттів, від близькості. Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити
Можна спробувати використовувати спеціальні разогревающие масла для клітора, які сприяють припливу крові до жіночих інтимних місць і мають легкий подразнюють (Zestra). З приводу застосування біологічно-активних добавок при лікуванні аноргазмії проконсультуйтеся з лікарем. Якщо діючою речовиною в Бадах є відомі компоненти (вітаміни, мінерали, амінокислоти), то прийом їх допустимо.Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити
Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити

Спринцювання піхви відварами в’яжучих речовин (кора дуба, галун) кілька усуває невідповідність розмірів статевих органів партнерів і використовуються для звуження піхви.

Для стимуляції роботи нервової системи застосовують збуджуючі рослинні засоби: настойка елеутерокока, женьшеня, лимонника.

Які існують лікарські препарати і заходи для лікування аноргазмії

Схема лікування аноргазмії буде залежати від причини, яка не дозволяє отримати або призвела до відсутності оргазму. Якщо аноргазмія має психологічний генез, займатися вами буде психолог або психотерапевт. Первинне відсутність оргазму у жінки, особливо, на тлі фригідності, насилу піддається терапії.

Вторинне відсутність оргазму можливо усунути при застосуванні комплексного лікування. Додатково може знадобитися консультація невропатолога, гінеколога, ендокринолога, психіатра, психотерапевта, психолога. Якщо перешкодою в досягненні оргазму послужило гінекологічне захворювання або фізичний дефект, сучасна гінекологія в змозі вирішити дані проблеми.

Лікування аноргазмії, в цьому випадку, може бути консервативним або оперативним (інвазивних і малоінвазивних). Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправитиКонсервативна гормонотерапія проводиться для корекції гормонального фону жінки, що сприяє настанню оргазму. Лікування гормонами застосовується за суворими показаннями (статевий інфантилізм, нерегулярний менструальний цикл). Хворобливі відчуття під час статевого акту є наслідком запалення, неповної дефлорації (розривом дівочої пліви), пухлинних процесів, спайок і ряду інших патологій. Додатково доктор дасть рекомендації щодо зміни способу життя, прийому лікарських препаратів, призначить необхідні процедури, лікувальну фізкультуру.

Особливо варто звернути увагу на вправи Кегеля для жінок при відсутності оргазму.

Гімнастика гінеколога Кегеля при лікуванні аноргазмії – це комплекс вправ, спрямованих на зміцнення м’язів тазового дна, поліпшення кровопостачання і розвиток можливості керувати інтимними м’язами. Методика поєднує вправи для тренування м’язів піхви і ануса. Для виконання гімнастики Кегеля важливо правильно дихати (дихання за допомогою живота, грудної клітки повинна бути розслабленою). Під час акту сечовипускання намагайтеся затримати сечовипускання на кілька секунд. Напружуйте і розслабляйте м’язи піхви, поступово збільшуйте інтенсивність і час стиснення м’язів. Поперемінно розслабляйте і втягуйте м’язи прямої кишки. Чергуйте напруга м’язів вагіни і ануса. Ці вправи не тільки допоможуть отримати оргазм під час сексуальної стимуляції,але і допоможуть уникнути такої поширеної патології як нетримання (неутримання) сечі на тлі ослаблення м’язів тазового дна. Для того, щоб був ефект від вправ Кегеля для жінок при відсутності оргазму, гімнастику виконують протягом тривалого часу, перші результати з’являться через 2-3 тижні регулярних занять. Проведення процедур гінекологічного масажу і фізіотерапії (дарсонвалізація, фарадізація, вагінальна діатермія, зрошення мінералізованою водою і вагінальні грязьові тампони) використовуються для стимуляції сексуальної функції жінки.Проведення процедур гінекологічного масажу і фізіотерапії (дарсонвалізація, фарадізація, вагінальна діатермія, зрошення мінералізованою водою і вагінальні грязьові тампони) використовуються для стимуляції сексуальної функції жінки.Проведення процедур гінекологічного масажу і фізіотерапії (дарсонвалізація, фарадізація, вагінальна діатермія, зрошення мінералізованою водою і вагінальні грязьові тампони) використовуються для стимуляції сексуальної функції жінки.

Як перестати турбуватися і почати отримувати задоволення від сексу

Відзначимо, що сексуальне життя кожної пари дуже індивідуальна, і нормальним вважається те, що влаштовує партнерів. Не бійтеся експериментувати з позами під час сексу, дуже може бути, що ви знайдете свою.

З доступністю порнофільмів, інформації про сексуальне життя в жовтій пресі у звичайної людини склалося хибна думка про очікування бурхливої ​​сексуальної розрядки. Більшість пар не відчуває такого оргазму, як на екранах телевізора і живе цілком щасливо.

Зосередьтеся на тому, щоб доставити взаємне задоволення один одному. Усвідомлення того, що ви потрібні, улюблені і любите не менш важливо для сексуальної гармонії, ніж оргазм, як кульмінація статевого акту.

Читайте також:   Знаки зодіаку, які підходять і не підходять один одному в любові

Багатьох жінок турбує питання: «Який вплив відсутності оргазму на здоров’я жінки?» Фахівці вважають, що якщо жінка щаслива в шлюбі, і відсутність оргазму її єдина печаль, нічого поганого зі здоров’ям не трапиться.

Точка G: стимуляція і збільшення гіалуроновою кислотою і жиром

У цій статті ми розповімо про інтимну пластику, а саме про збільшення і стимуляції точки G за допомогою гіалуронової кислоти і власного жиру. А також відповімо на цікавлять багатьох

Детально Як відстрочити менопаузу

Природне згасання функцій яєчників призводить до зміни гормонального фону: рівень естрогену падає, що проявляється численними симптомами клімаксу. Припливи, надлишкова пітливість

Детально Підвищення тиску і клімакс

Під час менопаузи відбуваються зміни, які можуть вплинути на стан серцево-судинної системи. У цей період жінці варто особливо уважно поставитися до появи головних

Детально Огляд препаратів при клімаксі

«Клімакс не є захворюванням і лікування не потребує!» – з такою точкою зору можна погодитися лише в тому випадку, якщо симптоми менопаузи виражені незначно, даних за розвиток

детально

довідник

Клініки та лікарі

 • Клініки вашого міста
 • Лікарі вашого міста

Джерело: https://genitalhealth.ru/156/Otsutstvie-orgazma-u-zhenshchin-anorgazmiya-Prichiny-i-lechenie/

Як досягти оргазму жінці, дівчині швидко? Аноргазмия, лікування аноргазмії

Аноргазмия – це нездатність жінки досягати оргазму при мастурбації і статевому акті (відсутність чуттєвого піку оргазму при сексуальної стимуляції). Жіноча аноргазмія є частим проявом фригідності, обумовлена

Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправитидисгармонією статевих відносин. Жіноча аноргазмія може виникати в результаті передчасного сім’явиверження у чоловіка, перерваного статевого акту, недостатньою псіхоеротіческой підготовки жінки до зближення, неправильно обраної пози. Симптоми аноргазмії варіюють від зниження яскравості відчуттів до повної фригідності. Як правило, вона відзначається у незбудливих фригідних жінок.

Оргазм, вагінальний оргазм, кліторальний оргазм, анальний оргазм

Оргазми , обумовлені стимуляцією клітора і вагінальної стимуляцією, Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправитифізіологічно ідентичні. Багато жінок (дівчата) досягають оргазму під час статевого акту (може виникати коітальной аноргазмія) Комбінацією мануальної стимуляції клітора і стимуляції піхви статевим членом. Деяким жінкам, які можуть відчувати оргазм під час стимуляції клітора, не пов’язаної з актом, але не в змозі відчувати його під час статевого акту при відсутності мануальної стимуляції клітора, можна з достатньою підставою поставити діагноз аноргазмии. Однак в даний час з’являється все більше даних про те, що виключно кліторальний оргазм також є одне із варіантів нормального поведінки. Основні види оргазму: кліторальний оргазм, вагінальний (вагінальний) оргазм, анальний оргазм, оргазм точки G, оргазм переднього склепіння піхви – точка А, оргазм задньої стінки піхви – глибинної точки, матковий оргазм, оргазм точки U, жіноча еякуляція (сквіртінг), оргазм молочних залоз (грудей), шкіри, рота, уявний оргазм.Чому я не кінчаю? Не можу закінчити, що робити? Чому дівчина не може закінчити, не кінчає ? Чому жінка, дружина, подруга, коханка не може закінчити ? Чому жінка не досягає оргазму? Ці питання часто задають жінки і дівчата, хлопці та чоловіки.

Аноргазмия, види аноргазмії

 • Прчіни, при яких жінки і дівчата не кінчають різноманітні.
 • Залежно від причин виделются наступні форми жіночої аноргазмії :
 • 1) ретардаціонная аноргазмія,
 • 2) симптоматична аноргазмія,
 • 3) психогенна (психологічна, психічна) аноргазмія,
 • 4) конституціональна аноргазмія.

ретардаціонная аноргазмія

Ретардаціонная аноргазмія є наслідком деякого запізнювання в розвитку статевого почуття. Вона носить тимчасовий характер, завжди буває первинної. Іноді обумовлена дисгармонією відносин між подружжям. Ця форма відзначається як у інфантильних жінок, так і осіб з добре розвиненими вторинними статевими ознаками.

У виникненні аноргазмії у них велику роль відіграють індивідуальні сором’язливість, особливості темпераменту, надмірна суворість виховання, що ведуть до придушення сексуальності і гальмують розвиток статевого почуття, перш за все на початку заміжжя. У жінок, які страждають ретардационной аноргазмией, не спостерігається сновидіння еротичного змісту, оргазми поза статевих актів.

Ерогенні зони у них слабореактівни, статевий акт байдужий. Почуття статевого потягу вони зазвичай не відчувають як до вступу в шлюб, так і в перші роки подружнього життя. Але одного разу під час статевого акту, несподівано для себе, переживши оргазм, жінки потім починають відчувати його часто.

Згодом з’являються сексуальні інтереси, лібідо, еротичні сновидіння, підвищується чутливість і реактивність ерогенних зон.

симптоматична аноргазмія

Симптоматична аноргазмія спостерігається при органічних ураженнях головного та спинного мозку, ендокринних порушеннях, перевтомі, синдромі хронічної втоми, хронічних інтоксикаціях, геніталгіях. Аноргазмия (відсутність оргазму) буває первинною і вторинною. Лібідо, оргазм і чутливість ерогенних зон при гінекологічних захворюваннях частіше бувають збережені, при інтоксикаціях і ендокринопатіях – відсутні.

Психогенная аноргазмія

Психогенная аноргазмія виникає при гальмуванні сексуальних функцій психічними факторами і спостерігається при домінуванні особистісного компонента над чуттєвим, значне відставання пробудження чуттєвого компонента в період формування статевого потягу.

При психогенної аноргазмії простежується залежність інтенсивності статевого потягу від ставлення до чоловікові, від його шанобливого до неї ставлення.

Невідповідність чоловіка ідеалу, почуття неприязні до нього, ігнорування жіночих емоцій і сором’язливості, невпевненість в сімейних відносинах затьмарюють відносини з партнером, викликають гальмівний вплив на лібідо жінки.

При хорошій якості ерекції і потенції чоловіка з часом затримка статевого почуття подружжя проходить, може з’явитися статева прихильність. Виборча аноргазмія характеризується зниженням статевого потягу до певного людині і може не поширюватися на інших.

Захисна психогенна аноргазмія

Захисна фригідність є особливою формою психогенної аноргазмії . Вона захищає жінку від статевого збудження, що не веде до статевого задоволення.

Часто зустрічається при передчасної еякуляції у чоловіка, коли у жінки розвивається тяжкий стан і почуття незадоволеності, не настає оргазм , відбувається різке ослаблення зниження жіночого лібідо .

Вся обстановка такого статевого акту стає гальмівним подразником статевої функції і сприяє формуванню різних невротичних станів.

Причинами стійкою аноргазмії можуть бути недовіра до партнера, невідповідність його поведінки очікуваному, особливо коли оргазм супроводжується стогонами і судорожними рухами тіла. У деяких жінок наближення першого оргазму в житті супроводжується страхом, який переходить в жах, що змушує перервати статевий акт.

Жіночий невроз очікування

Однією з частих форм психогенної аноргазмії є невроз очікування , який спостерігається у тривожно-недовірливих жінок і у осіб, які очікують від статевого акту чогось надприродного і незвичайного. Під час акту вони скуті, напружені, стежать за тим, що відбувається, не можуть повністю розслабитися і відключитися для отримання максимального сексуальної насолоди .

конституціональна аноргазмія

Конституціональна аноргазмія характеризується відсутністю лібідо і оргазму, буває тільки первинної. Основним патогенетичним фактором цієї форми є вроджена недостатність психосексуальних функцій.

Фізично ці жінки здорові, проте п олова потяг у них відсутній або виражено дуже слабо, ерогенні зони не чутливі, статевий акт їм байдужий, оргазм поза актом не спостерігається. Незважаючи на генералізований характер аноргазмії , вони не страждають від своєї фригідності.

Такі жінки можуть бути хорошими матерями і дружинами, але інтимне життя їм байдужа, вони не хочуть сексу .

Жіноча алібідемія, жіноча аноргазмія, вплив аноргазмії на жіноче здоров’я

Алібідемія ( відсутність статевого потягу у жінок ) і аноргазмія негативно позначаються на здоров’ї жінок. Вони скаржаться на нервове збудження, загальну пригніченість, пригнічений стан, погане самопочуття.

Відсутність оргазму викликає застійні явища і гіперемію статевих органів, що призводить до порушень менструального циклу та менорагії (кровотеч).

Чоловік часто негативно реагує на відсутність сексуальної реакції з боку дружини, почуває себе незадоволеним, що негативно впливає на стабільність шлюбу.

жіноча еякуляція

При оргазмі у добре збудливих жінок спостерігається « жіноча еякуляція «.

Лікування аноргазмії в Саратові, як досягти оргазму?

Необхідність лікування цих розладів в значній мірі залежить від того, наскільки це турбує жінку. Вони можуть служити стресовим фактором, негативно впливати на настрій, викликати невротичні розлади, а також можуть бути самі по собі симптомами неврозів.

Деякі жінки звертаються за допомогою за наполяганням партнера або в зв’язку з тим, що відчувають себе «обділеними» в життя, порівнюючи свої переживання з переживаннями своїх більш сексуально реактивних приятельок.

Крім фригідності, яка полягає в байдужості до статевого життя, іноді спостерігається відраза до статевого акту, сексуальна аверсія .

Відраза до сексу може стосуватися тільки статевого акту, але іноді воно генерализуется і навіть на дотик партнера (деякі жінки легше переносять статевий акт, ніж тактильну стимуляцію партнера). Така тактильна аверсія часто залежить від порушення взаємин з партнером або від специфічних сексуальних травм.

Як швидко закінчити дівчині, жінці?

Якщо у вас ніколи не було жіночого оргазму , Ви вважаєте, що це не головне в сексуальних відносинах, якщо вам складно розібратися з цією проблемою самостійно, ви відчували оргазм раніше, але останнім часом не можете випробувати хтиві відчуттів, якщо Ви не можете закінчити у час статевого акту, якщо ви раптом усвідомили, що більше місяця не займалися сексом з коханим чоловіком, якщо ви відчуваєте зниження статевого потягу, Ви перестали розуміти один одного, у вас з’явилося відчуття, що в ліжку ви чужі, при спробі статевого акту ваші сексуальні інтимні м’язи стискуються, і проведення статевого акту неможливо, якщо ви відчуваєте болю при статевому акті, зверніться до досвідченого фахівця, який допоможе вам знайти і усунути причину ваших сексуальних проблем. Чим швидше ви звернетеся до лікаря, тим простіше вам буде повернути колишні відчуття, у вашій родині відновиться сексуальна гармонія і здоров’я. Ми знаємо, як швидко закінчити дівчині або жінці. Ми відповімо на Ваші питання. Як досягти жіночого швидкого оргазму? Як жінці досягти оргазму? Як досягти струминного оргазму? Як досягти вагінального оргазму дівчині швидко і легко? Як правильно досягти анального оргазму самій за хвилину при мастурбації (мастурбируя? В якій позі досягти оргазму,як досягти сильного оргазму незайманій, як досягти досконалості в сексі, як досягти клиторального і вагінального оргазму швидко, як навчитися досягати оргазму, як зрозуміти, що досягла оргазму в сексі?

Як лікувати аноргазмию?

Сарклінік проводить лікування аноргазмії у жінок, жіночих сексуальних розладів, сексуальних порушень у жінок, допоможе вирішити жіночі проблеми, проблеми з настанням оргазму. Телефонуйте, приходьте, лікар обов’язково Вам допоможемо! Сарклінік знає, як лікувати аноргазмию, як вилікувати, як позбутися від аноргазмії в Саратові!

Як досягти оргазму? Як досягти вагінального, кліторального, анального оргазму швидко?

Пацієнтки Сарклінік на консультації часто задають питання лікаря: «Як досягти оргазму жінці, жіночого оргазму?», «Як досягти вагінального оргазму (вагінального оргазму)?», «Як дівчині досягти оргазму з чоловіком, хлопцем, з чоловіком?».

Деякі пацієнтки самостійно хочуть досягти оргазму, їх цікавлять питання: «Як швидко досягти струминного оргазму самій, або при мастурбації, самостійно мастурбируя?», «Як можна досягти анального оргазму, клиторального оргазму, або матковий оргазм?», « Як дівчині незайманій досягти оргазму ? ». Деякі дівчата люблять безкоштовно розглядати фото і відео в інтернеті, і при цьому хочуть досягти оргазму онлайн. Їхні партнери – чоловіки і хлопці задають питання: «Чому дівчина не досягає оргазму?» Важливими питаннями в сексуальному житті будь-якої дівчини і жінки є пози для сексу. « Як навчитися кінчати?»,« В якій позі досягти оргазму можна дуже швидко? – запитують вони на прийомі у лікаря. Існують різні способи досягти оргазму. Але якщо нічого не виходить! Тоді Вам потрібно терміново звернутися в Сарклінік. Якщо необхідно, Вам дадуть поради, буде провпедено ефективне лікування. Досягти оргазму в сексі буде легко. Сарклінік також проводить лікування чоловічої аноргазмії в Саратові.

Лікування аноргазмії в Росії

Сарклінік проводить лікування аноргазмії в Росії у жінок , лікування жіночої аноргазмії в Саратові у дівчат . Приходьте до нас.

Лікар розповість Вам, як проводиться лікування аноргазмії в Росії, чи буває аноргазмія у чоловіків, які причини аноргазмії, чим небезпечна аноргазмія у жінок, як лікувати аноргазмию в Росії в Сарклінік, як лікується коітальной аноргазмія в Саратові, в Саратовській області, що таке помилкова аноргазмія , синдром уявної аноргазмии, синдром істинної аноргазмії. Сарклінік знає, як вилікувати аноргазмию в Росії, як позбутися від аноргазмії у жінок в Росії, як боротися і як перемогти аноргазмию . На сайті sarclinic.ru Ви можете прочитати відгуки жінок про лікування сексуальних розладів .

Читайте також:   Як зробити, щоб хлопець тебе кинув: способи розлучитися

Запис на консультації. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста. Фото 1: Zigf | Dreamstime.com Dreamstock.ru. Фото 2: (©) Pixologic | Dreamstime.com Dreamstock.ru Люди, зображені на фото, – моделі, не страждають від описаних захворювань і / або всі збіги виключені.

Джерело: https://sarclinic.ru/indexzhenshchin/36-anorgazmiya

Вчимося отримувати насолоду: чому немає оргазму і як його випробувати

Сексуальне життя – це один з найважливіших аспектів людського життя. І існує вона не тільки для того, щоб люди мали можливість продовжувати рід.

Сексуальні ігри дозволяють нам розслабитися, звільнивши свідомість від накопичених страхів і полегшивши його від життєвого вантажу. Секс допомагає отримати насолоду, втішає, заспокоює і веде за межі часу.

Але тільки в тому випадку, якщо жінка відчуває справжній оргазм під час сексу. В іншому випадку інтимне життя стає однобокою і навіть, іноді, неприємною.

На жаль, серед жінок подібні ситуації зустрічаються досить часто. Багато з них мають проблеми з оргазмом і не можуть в повній мірі скористатися таким подарунком природи, як секс.

І нерідко це не тільки заважає налагодити повноцінні стосунки з чоловіком, але і спотворює психіку, перевантажену різними переживаннями. Така проблема зазвичай виникає при перших же статевих контактах, але може раптово з’явитися і надалі.

Чому немає оргазму під час сексу у деяких жінок і чи можуть вони випробувати його коли-небудь?

Причини відсутності оргазму у жінок

Чому жінка не відчуває оргазм? Якщо розглядати жіночий оргазм, як фізіологічне явище, то він являє собою наступне: як апогей сексу, відбувається спазм м’язів передньої частини піхви, і саме ці спазми і сприяють тому насолоди, від хвиль якого в підсумку починає тремтіти все тіло. І причинами того, чому не наступає оргазм, зазвичай є відсутність або самих спазмів, або хвиль насолоди. У таких випадках навіть самі віртуозні ласки чоловіки не допомагають жінці досягти кульмінаційного моменту під час сексу. Але чому ж таке відбувається?

Причиною такої ситуації може бути патологія жіночих органів, погане кровопостачання органів, розташованих в області малого тазу, низька чутливість знаходиться в цій області нервової системи або напружений психологічний стан жінки.

 

 

Самою ж вагомою і досить важко вирішуваною проблемою виступає, в даному випадку, саме напружене психологічний стан. Адже коли жінка не може повністю розслабитися під час інтимної близькості, про яскраве оргазмі навряд чи може вести мову.

Виходить так: не можу розслабитися під час сексу – не можу і випробувати оргазм!

Наприклад, дівчина може задавати собі таке питання: “Чому я не відчуваю оргазм, чому секс для мене не має такого яскравого завершення?” Для неї може бути кілька варіантів відповіді – тому що вона або боїться осуду оточуючих, або мала негативний перший досвід, або вихована в пуританському дусі. А може бути, дівчина відчуває під час сексу почуття неприязні до свого партнера, або її гнітять думки про якісь побутові негаразди. Але вона ще поки дуже молода і може з часом самостійно звільнитися від психологічних пут, вибравши собі відповідну пару.

А ось якщо вже в більш зрілому віці відповідь на питання, чому жінка не відчуває оргазм, криється теж десь в цій області, то доведеться звернутися за допомогою до фахівця. Тому що страхи жінки вже пустили досить глибоке коріння.

І, навіть якщо жінка усіма силами буде намагатися від них позбутися, якась дрібниця пожвавить їх під час сексу знову. Такий дрібницею можуть стати запахи, звуки, яскраве світло, або, навпаки, темрява, – все що завгодно.

Партнерів ж для інтимної близькості жінкам в будь-якому випадку слід вибирати з тих, до кого вони відчувають почуття симпатії.

Тоді ж, коли відсутність під час сексу оргазму у жінок не психогенного роду і не пов’язане з якоюсь патологією статевих органів, вирішити це завдання можна за допомогою декількох способів.

Методи відновлення оргазму у жінок

Здавалося б, відкрита спроба вирішити проблему жіночого оргазму виникла зовсім недавно завдяки віянням сучасності.

Адже в давні часи звичаї були досить суворими, які вимагають від жінок перш за все граничної скромності і покірності чоловікам.

Де вже тут розмірковувати про оргазм, – того й гляди, мене вважатимуть за аморальну і запишуть в ряди розпусти, але ж я – дівчина скромна! Хіба можу я ризикувати своєю репутацією?

Однак це, як не дивно, зовсім не так. Цілий ряд систем, що допомагають жінці отримати яскравий оргазм, був розроблений східними мудрецями ще в глибоку давнину. Чому вони були так стурбовані цим питанням, бозна, адже на рівень народжуваності це не впливало.

Бути може, їм набридли одкровення безлічі жінок, жалібно шукає відповіді: «Чому я не відчуваю оргазм? Чому у мене не виходить випробувати під час сексу насолоду, до якого я так прагну? » А може бути, наймудріших турбувало стан чоловіків, які мучилися комплексом неповноцінності через відсутність оргазму у їх подруг, вважаючи себе поганими коханцями.

Так чи інакше, але прийоми, винайдені ними, досить ефективні і успішно використовуються досі.

Найпростіша, створена даосскими мудрецями система, яка допомагає відновити жіночі сексуальні функції, дуже проста. Представляє вона собою стискання і разжимание з чергуванням швидкості і сили м’язів піхви. Робити такі вправи можна коли завгодно і де завгодно: сидячи за робочим столом, стоячи в черзі, займаючись якимись домашніми справами і при їзді в транспорті.

Ця система нормалізує кровопостачання органів тазу і оживляє розташовані в цій галузі нервові закінчення. Якщо виробляти до п’ятисот подібних стискань-разжимание в день, проблеми з оргазмом вирішуються досить швидко. А це зовсім не складно, адже даоська практика не вимагає яких-небудь особливих умов, і робити їх може будь-яка дівчина чи жінка, де завгодно і коли завгодно.

Як не дивно, але відсутність оргазму у жінок успішно ліквідується облудою.

Так-так, саме тим самим облудою – імітацією оргазму, в якому нас іноді дорікають досвідчені в сексуальних питаннях чоловіки. Це легко пояснити.

Будь-яка маска людини має здатність впливати на його внутрішній настрій. І якщо вона використовується досить довго, то цей внутрішній настрій починає масці все більше і більше підкорятися.

Іншими словами, коли ми довго граємо якусь роль, вона так чи інакше стає частиною нашого суті. Постійна імітація оргазму – не виняток.

Якщо зображати його талановито – здригання тіла, блаженні стогони та інше, – свідомість повірить своєї фізичної оболонці і запрограмує факт насолоди. І почне втілювати його в реальність.

Виходить, що чим частіше жінка буде це робити – імітувати оргазм під час сексу, – тим вище ймовірність, що вона найближчим часом зможе отримати справжню насолоду.

Це – свого роду психологічний стимулювання, до якого можна віднести і еротичні фантазії під час статевого акту. Почуття провини перед партнером при цьому бути не повинно. Відсутність оргазму у жінки – це завдання, яке потрібно вирішувати всіма способами.

До того ж, оргазм не тільки доставить справжню насолоду самій жінці, але і подвоїть його чоловікові – бачачи, що зумів доставити коханій насолоду, він досягає більш потужною і яскравою кульмінації.

Якщо ж від почуття провини, що виникає під час фантазій, складно позбутися, учасником еротичних мрій можна зробити свого партнера.

До статевого акту не варто забивати собі голову всілякими “можу – не можу” або “виходить – не виходить”; щоб отримати максимальне задоволення під час сексу, бажано збудитися як можна сильніше.

Способом для цього можуть бути і попередні ласки, і даоська система вправ. Під час інтимної близькості виключаємо сторонні думки, замінюючи нав’язливу «Чому я не отримую оргазм?» на впевнену: «Я отримую оргазм!».

Максимально розслабившись, вивчаємо тільки власні відчуття. При цьому дихаємо глибоко, щоб повністю зняти напруженість.

Під час руху тазу вгору-вниз стискаємо і разжимаем м’язи піхви. Як тільки відчуємо наближення оргазму – починаємо стогнати і звиватися.

Це сприяє повному розкріпаченню тіла, яке потім безперешкодно пропустить через себе цілий шквал насолоди.

При цьому під час інтимної близькості зосереджуватися саме на оргазмі не потрібно, – якщо так робити, то це створить напругу, віддаливши кульмінацію і заважаючи отримати весь “комплекс” задоволень від інтимної близькості.

Дуже потужний метод – стимуляція клітора під час статевого акту. Якщо партнер через недосвідченість або з якихось інших причин не починає робити цього сам – або натякнемо йому про потрібних діях, або займемося клітором самостійно. Соромитися робити це не можна – нам потрібен оргазм!

Всі ці поради досить прості, і наслідувати їм може будь-яка жінка. Часом навіть не обов’язково дізнаватися, чому немає оргазму у тій чи іншій жінки; відбувається це у кожної з різних причин. Зараз існує багато технік, що дозволяють отримати оргазм навіть тим, хто вже давно втратив на нього надію.

Потрібно лише поставитися до вибраного методу з належною ретельністю, і перед кожною з нас відкриється вся глибина цього чудового дару природи – яскравого оргазму. І не тільки.

Ми навіть зможемо піти далі і дізнатися, яке це неповторне диво – множинний оргазм у жінки, що дозволяє пізнати сексуальний світ у всій його красі і багатогранності.

А допомогти цьому пізнання може тільки ваша переконаність: я можу, я здатна відчути насолоду, і я відчуваю його під час близькості кожен раз, коли цього захочу! Зростити в собі цю переконаність вам допоможуть афірмації – ще один спосіб, за допомогою якого можна навчитися відчувати оргазм.

Афірмації для досягнення жіночого оргазму

Дуже важливо навчитися розслаблятися і полюбити те задоволення, яке ваше тіло здатне вам подарувати.

Щоб відкрити для себе радість сексуального задоволення, просто почніть промовляти афірмації для досягнення оргазму.

Афірмації – це позитивні твердження, які впливають на ваше підсвідомість і змушують вас повірити: я можу випробувати задоволення і справжню насолоду від сексу!

Такі сеанси “терапії” для вашого підсвідомості призначені для створення нових думок і нових способів автоматичного реагування в ситуаціях, пов’язаних з інтимним життям. Афірмації найкраще вимовляти, зручно влаштувавшись на дивані або в кріслі, під звуки океанських хвиль і легку музику, які необхідно включити на неповну гучність.

Використовуйте силу вашого розуму, щоб змінити ставлення до власного тіла і до тих відчуттів, які воно здатне вам подарувати. Змініть в кращу сторону то, як ваша підсвідомість змушувало вас думати про саму себе.

Тільки ви не повинні забувати: афірмації треба вимовляти кожен день, не менше півгодини поспіль, можна навіть по кілька разів на день, і обов’язково на протязі досить тривалого часу. Перші результати ви помітите не раніше, ніж через двадцять днів.

Але, повірте, ваші зусилля не пропадуть дарма, і повноцінні і яскраві оргазми не змусять себе чекати!

Ви можете самі скласти для себе позитивні фрази, які допоможуть вам розслабитися і налаштуватися на отримання насолоди.

Головне правило – всі твердження повинні бути стверджують, а не заперечують, тобто не можна говорити “не можу”, “не боюся”, “не думаю” тощо.

І ще: говоримо про себе тільки в теперішньому часі і ні в якому разі не в майбутньому: “я можу”, а не “я зможу”, “я відчуваю”, а не “я буду відчувати”, “у мене виходить”, а не “у мене вийде” і так далі.

 • Для прикладу ми наводимо кілька вже складених позитивних затвердження, найбільш для вас відповідні з яких ви теж можете включити в свої афірмації:
 • У мене потужна сексуальна привабливість;
 • Під час сексу у мене завжди бувають оргазми;
 • Оргазми у мене завжди бувають сильні і яскраві;
 • Для мене існує тільки мій партнер і я під час сексу;
 • Я дуже швидко реагую на сексуальну енергію мого партнера;
 • Я отримую величезне задоволення від сексу;
 • Я дуже сексуальна жінка;
 • Я люблю секс;
 • Я з нетерпінням чекаю сексу;
 • Секс є для мене джерелом величезного задоволення;
 • У мене завжди легко наступає оргазм;
 • У мене постійно буває по кілька оргазмів під час сексу;
 • У мене дуже легко виникає сексуальне збудження;
 • У мене дуже багато ерогенних точок, і я дуже люблю, коли партнер їх пестить;
 • Я відчуваю себе дуже сексуальною і привабливою;
 • Я відчуваю себе легко і комфортно, коли займаюся сексом, мене дуже легко порушити;
 • Мій розум вільний від проблем під час сексу;
 • Мене цікавить тільки моє тіло і мої відчуття під час сексу
 • Я дуже сексуальна жінка, у мене сильне лібідо;
 • Я залучаю чоловіків, тому що я сповнена сексуальної енергії;
 • Я впевнена у своїй сексуальності;
 • Бажання сексу виникає у мене легко в будь-який час, коли цього захочу я або мій партнер;
 • У мене прекрасне тіло, яке вміє дарувати мені величезну насолоду.

Повноцінна сексуальне життя, – запорука фізичного і психічного здоров’я кожної з нас. Сексуальність не порочність, вона природна. Чоловікам не подобаються безпристрасні льодинки. Тому слід намагатися розбудити свою пристрасність будь-якими засобами. Якщо докласти до цього максимум сил, то питання про те, чому жінка не отримує оргазм, рано чи пізно перестане існувати.

Матеріали сайту Жіночий журнал JLady

Джерело: https://khabmama.ru/articals/4004/?id=4004

Чому «пропав» оргазм: 8 причин

Психолог-сексолог Ольга Василенко веде Instagram про сексології, багато спілкується з передплатниками та вважає, що причин зникнення оргазму може бути кілька. У цій статті ми назвемо самі основні.

Заборони з дитинства

Прийнято вважати, що оргазми люди відчувають в підлітковому віці. Але це не так. Просто ми дуже мало знаємо про психосексуальном розвитку людини.

Саме в дитинстві дівчатка пізнають своє тіло. Дівчинка може проявляти інтерес до свого тіла, вивчати і чіпати себе. І можливо, вона навіть відкриє для себе оргазм. Відбутися це може і в 3-4 роки.

У дитинстві, коли мама або тато бачать, що дівчинка відчуває оргазм шляхом стиснення ніг або шляхом тертя об різні поверхні, вони можуть карати її за це. Дорослі забороняють такі прояви, тому що вважають їх ганебними і поганими. Хоча це абсолютно нормально.

І ось маленьку дівчинку насварили за те, що вона отримує задоволення. Вона цей механізм витісняє зі своєї свідомості. Адже оргазм – це просто рефлекс. Він або сформований, чи ні.

Згодом, коли дівчинка виростає, відчути оргазм вже може. Вона може випробувати його уві сні, наприклад, коли на арену виходить несвідоме, коли все вирішує воно.

Тому що в свідомості вона не може дозволити зробити собі те, що колись їй було заборонено самими батьками.

Велика зацикленість на оргазмі

Отже, дівчинка росте, розвивається, стає дівчиною, починає зустрічатися з молодою людиною. Можливо, у них ще немає сексу, але є петтінг, обопільні ласки, оральний секс і молода людина робить за інерцією щось, що призводить її до оргазму.

Вона намагається проаналізувати, зрозуміти якийсь алгоритм і повторити його наступного разу. І якщо наступного разу оргазму раптом не трапляється, вона починає активно шукати причину. Цілком ймовірно, не вистачило якоїсь деталі, сущою дрібниці. Але оргазм стає чимось, за чим потрібно гнатися, бігти, чого потрібно домогтися, попередньо вивчивши всі факти.

А інфопоток настільки великий, в ньому багато неправдивої інформації, так що жінка плутає себе ще більше. І замість того щоб віддатися сексу, відчуттям, вона аналізує кожен свій крок. І оргазму, природно, не відчуває.

Тому що оргазм – це пікове стан, коли насолода накопичується, досягає максимуму. Якщо в процесі заняття сексом насолоди немає, то дуже складно його накопичити і відчути насолоду.

Я б сказала, що оргазм пропадає, коли був перший позитивний досвід, але він не увійшов в звичку. Тому що цьому заважає сильне почуття тривоги і бажання знайти пояснення «чому не виходить».

перерваний оргазм

Дорослішання – процес довгий і непростий. І кожна жінка отримує свій унікальний досвід. Наприклад, років 20 – прекрасна пора, коли ти молода, бажана, хочеш все спробувати. І у багатьох трапляється ситуація, коли займатися є з ким, але ніде.

І ось пара пристрасно віддається любові в своїй квартирі, і раптом додому раптово приходять батьки. А вона була майже на межі, оргазм був таким близьким! Але він зірвався через раптової появи дорослих. Та ще й закріпився почуттям страху ( «мало не застукали»).

Згодом цей досвід може виявитися в тому, що оргазм не настає «про всяк випадок», щоб подібна ситуація не повторилася і не довелося випробовувати ці неприємні емоції ще раз.

розбіжність переваг

Доросла жінка, яка успішно пройшла стадії психосексуального розвитку і уникнула дитячих травм, оргазм теж може «втратити». Наприклад, з одним чоловіком він був яскравий і довгий, а з іншим – пропав.

Цьому є маса причин, які я віднесла б до техніки сексу. Наприклад, чоловік не вміє говорити в ліжку, а жінці це важливо. Чоловік погано цілується, а вона любить поцілунки і без них не може випробувати оргазм. Бракує часу, не підходить розмір і форма члена. У попереднього він був трохи загнутий і міг стимулювати особливі генітальні зони, а у цього – рівніший.

Причина зникнення оргазму в різних сексуальні вподобання: їй подобається ця поза, вона в ній відчуває оргазм, а партнер воліє щось інше.

відсутність регулярності

У сексології є таке поняття, як детренированность. Це коли наш організм не отримує сексуальної розрядки, сексу, і приходить до висновку, що йому це не дуже-то і потрібно.

Це як ходити в спортзал півроку, потім кинути і через три місяці зрозуміти, що колишньої форми немає, м’язи не в тонусі, витривалість знизилася.

У сексі те ж саме. Коли у жінки довго немає сексу, її реакції стають не такими, якими були до перерви. Вона повільніше збуджується, у неї менше мастила, вона менше хоче сексу.

Може зникнути і оргазм. Лише тому, що жінка не приділяє часу і уваги сексуального життя, йде в себе і не займається навіть мастурбацією.

Комплекси та інші установки

Наприклад, в юності жінка не відчувала комплексів, любила свій зовнішній вигляд, була вільною, цікавою. А потім, наприклад, народила і поправилася. Або партнер попався такий, який постійно критикує її зовнішність або її саму.

І ось кожен раз під час сексу вона думає: «Я якась не така», «Що зі мною не так» … Це не дозволяє розслабитися і відчути оргазм.

покарання оргазмом

А може трапитися так, що неусвідомлено жінка вирішує не відчувати оргазм. Спеціально, щоб покарати таким чином свого партнера за якусь провину.

Це дуже тонкий несвідомий процес, це чиста психологія стосунків. Якщо чоловікові важливо самостверджуватися як коханцеві, доставляти своїй жінці задоволення, то її оргазм – підтвердження того, що він дійсно хороший. І, бажаючи покарати його за щось (образив, чи не приділив увагу, обдурив, підвів), жінка просто перестає відчувати розрядку.

З цією проблемою треба розбиратися в кабінеті сексолога.

Критика і вимогливість партнера

Коли чоловік говорить або дає зрозуміти: «Ти повинна відчувати оргазм кожного разу під час нашого сексу» – це досить сильний тиск на жінку. Тому що не завжди жінка хоче оргазму і може його отримати, і це абсолютно нормально.

Через це тиску жінці некомфортно, вона починає боятися, що і не зазнає насолоди. А там, де є страх, немає оргазму.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/500711-pochemu-propal-orgazm-8-prichin/

Що робити, якщо немає оргазмів

Складнощі з досягненням оргазму частіше жіноча проблема, ніж чоловіча. За статистикою, задоволення під час сексу не отримують приблизно 4,7% жінок. Серед чоловіків незадоволених набагато менше, а серед юнаків такі і зовсім майже не зустрічаються. Проте проблема існує і отруює життя.

Що таке аноргазмія

Аноргазмия – це медичний термін, що означає регулярні проблеми з досягненням оргазму. Важливий момент: проблеми виникають навіть тоді, коли зірки зійшлися.

Покладемо, у вас улюблений і люблячий партнер, створена необхідна атмосфера, відбулася ніжна і пристрасна прелюдія, ви щиро хочете інтиму, але нічого не виходить. Якщо це ваш варіант, тоді дійсно можна говорити про аноргазмії.

Відсутність оргазмів при сексі з людиною, до якого ви байдужі, або в ситуації, яка не видається вам комфортної, аноргазмией не є.

Чому від аноргазмії варто позбутися

У нормі здорова доросла людина регулярно потребує сексі. Отримавши оргазм, він заодно переживає психологічну і фізіологічну розрядку, яка зачіпає в тому числі і деякі області мозку. Якщо оргазму (чи то пак розрядки) немає, це серйозно позначається на психоемоційному стані. Так, відомо, що:

 • аноргазмія викликає сексуальне незадоволення, нервове збудження, дратівливість і може стати причиною затяжного стресу;
 • у чоловіків нерідко розвивається тривожність, невпевненість, які провокують інші сексуальні проблеми – наприклад, еректильну дисфункцію;
 • жінки втрачають статевий потяг.

Накопичуються проблеми, пов’язані з аноргазмией одного з партнерів, псують відносини всередині пари і можуть навіть призвести до розриву. Для одиноких людей відсутність сексуальної розрядки загрожує неврозами. Тому ігнорувати аноргазмию не варто. Важливо розібратися, що стало її причиною, і по можливості виправити ситуацію.

Який буває аноргазмія

Експерти авторитетної дослідницької організації Mayo Clinic ділять всі випадки аноргазмії на чотири категорії.

 • Первинна або вроджена аноргазмія . Про неї говорять в разі, якщо людина не відчував оргазм жодного разу в житті.
 • Вторинна або набута . Це якщо ви знайомі з оргазмами, але вони були у вас колись давно, а тепер не приходять.
 • Ситуаційна . Ви можете відчувати оргазм, але тільки за певних, іноді специфічних умовах. Наприклад, тільки під час орального сексу або при мастурбації, а може, лише з конкретним партнером.
 • Генералізована . Таким терміном описують аноргазмию, при якій людина не відчуває оргазм ні за яких умов.

Звідки береться аноргазмія

Первинна аноргазмия – штука досить рідкісна і пов’язана з вродженими патологіями статевої системи. Найчастіше складності з досягненням оргазму – придбані. Ось кілька причин, за якими оргазм йде, не прощаючись.

деякі захворювання

Оргазму можуть перешкоджати неврологічні і гормональні порушення. Наприклад, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, біполярні розлади, збої в роботі щитовидної залози.

Гінекологічні проблеми у жінок

Операції на статевих органах (наприклад, пов’язані з видаленням пухлин), недавні пологи, інші ситуації, що викликають хворобливість при сексі, – все це провокує аноргазмию.

Прийом деяких ліків

Оргазм можуть пригнічувати:

 • препарати для зниження кров’яного тиску;
 • антипсихотичні засоби;
 • антигістамінні препарати;
 • антидепресанти – особливо селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС).

Алкоголь і куріння

Шкідливі звички обмежують приплив крові до статевих органів. А це впливає на відчуття і здатність переживати оргазм.

вік

З роками відбуваються цілком природні зміни в анатомії, гормональному фоні, неврології і системі кровообігу. Все це може впливати на сексуальність. Наприклад, зниження естрогену при переході до менопаузи провокує аноргазмию у жінок.

Психологічні проблеми, в тому числі у відносинах

До них відносяться:

 • затяжний стрес або депресія, в тому числі пов’язані з фінансовими проблемами;
 • неприйняття власного тіла (дисморфофобія);
 • комплекси, пов’язані з культурними забобонами або віруваннями;
 • надмірна сором’язливість;
 • сексуальне або емоційне насильство, пережите в минулому;
 • складності у відносинах з партнером – непроговорённие образи, невирішені питання, ігнорування сексуальних потреб і переваг, невірність або зловживання довірою.

Як позбутися від аноргазмії

З огляду на кількість і різноманітність факторів, які провокують це порушення, найефективніше звернутися до терапевта. Він вивчить вашу історію хвороби, поставить низку питань про спосіб життя, особистих відносинах, звичках, прийнятих медикаментах. Можливо, вам запропонують здати ряд аналізів.

Залежно від результатів терапевт відправить вас до профільних фахівців – гінеколога, уролога, ендокринолога, невролога, сексолога, психотерапевта. Або ж запропонує внести ряд змін в звичний спосіб життя:

 • кинути пити і курити;
 • більше гуляти, щоб поліпшити кровообіг;
 • виконувати вправи Кегеля;
 • замінити прийняте ліки на аналогічний препарат без побочек, що стосуються здатності відчувати оргазми.

❤️????????

Джерело: https://Lifehacker.ru/chto-takoe-anorgazmiya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *