Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Зміст приховати
 • 7 Марта, 2019
 • потенція
 • Natali Mikhaelis

Особливості кори головного мозку зіграли вирішальну роль в поведінці людей щодо сексуального плану. Раніше це траплялося тільки на рівні інстинкту, але в даний час люди здатні контролювати власні почуття. Однак багатьом буде цікаво, що представляє собою механізм сексуального збудження у жінок і чоловіків. Що під час цього відчуття спостерігається в людському організмі? Що впливає на збудження у чоловіка і жінки? На ці та інші питання відповіді ви зможете знайти в статті.

Закохався?

Що відбувається в тому випадку, коли ми закохуємося в іншої людини? Як би це дивно не звучало, але під час закоханості в організмі людини збільшується кількість гормону стресу, який називається кортизол. Вчені запевняють, що така реакція пов’язана, безумовно, саме з хвилюванням, яке відчуває жінка або чоловік перед новим для них контактом.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Цікавим є той факт, що в період закоханості у представників сильної статі дещо знижується кількість тестостерону в організмі, а у жінок цей гормон, навпаки, збільшується.

Одна теорія стверджує, що дані гормональні зміни є спробою людського організму стерти наявні відмінності, які вносяться гормоном тестостероном. При цьому явище в поведінці не спостерігається ніяких змін.

Якщо ж у жінки під час сексуального збудження тестостерон в організмі збільшується, то вони, за логікою, повинні стати більш сміливими. Що стосується чоловіків, то тут все буде навпаки, агресія повинна знизитися.

Однак при закоханості цього не спостерігається, це говорить про те, що все в організмі влаштовано трохи складніше. Цікаво, що через деякий час після гострої закоханості у людини знову нормалізується гормональний фон. Це стосується навіть тих випадків, якщо пара продовжує свої відносини.

Любов – хвороба

Цікавим також виявляється той факт, що Всесвітня організація охорони здоров’я любов внесла до реєстру захворювань. Експерти кілька років тому визнали її психічною недугою. Однак у кожного захворювання повинні бути свої ознаки і симптоми. У любові вони полягають в наступному:

 1. Сильні перепади настрою.
 2. Нав’язливі думки про людину.
 3. Безсоння.
 4. Жалість до себе.
 5. Алергія.
 6. Збільшене почуття власної гідності.
 7. Головний біль.
 8. Необдумані вчинки.

Порушення у чоловіків: що таке

Даний стан є вельми непростим процесом.

З одного боку, при сексуальному збудженні нервова система починає обробляти інформацію, яка була отримана ззовні: голос, зовнішній вигляд партнера, запах і багато іншого.

Після цього починає відповідати гормональна система і статеві органи. В даному випадку мова стосується припливу крові до статевого органу хлопця, а також вироблення природного мастила у збудженого чоловіка.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

За статевий потяг і чоловічу сексуальність відповідає гормон, про який йшлося вище, тобто тестостерон. Під час статевого дозрівання у чоловіків істотно збільшується рівень цього гормону в крові, в результаті чого розвиваються статеві органи і утворюються вторинні статеві ознаки.

вплив тестостерону

В даний час вважається, що статеве збудження насамперед залежить від гормону тестостерону, але дані з цього питання суперечливі. Вченими виявлено, що представники сильної статі з однаково нормальним рівнем цього гормону в крові можуть мати різний рівень лібідо.

Під лібідо мається на увазі статеве збудження або потяг. Паралельно з цим, якщо рівень гормону буде низьким, то в переважній більшості випадків це призводить до зниження лібідо. Тобто, у чоловіка може бути еякуляція і ерекція, але він просто не буде хотіти сексу.

З цієї причини при еректильної дисфункції у чоловіків замісна терапія гормоном тестостероном здатна допомогти далеко не завжди.

Порушення у жінок

Чи є головний гормон у жіночій сексуальності? Багато напевно думають, що таким гормоном є естроген, але це абсолютно не так. За сексуальність у жінок теж відповідає тестостерон. У підлітковому віці у дівчаток рівень цього гормону теж збільшується, але тільки лише в два рази, чого не можна сказати про чоловіків, у яких він збільшується в 18 разів.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Дослідження показали, що зменшення кількості тестостерону в крові у представниць прекрасної статі помітно знижує потяг. Якщо ж говорити про сексуальну поведінку, то, крім гормональної активності, на нього впливають і деякі інші фактори.

Так, під час менструації у жінок показник сексуальної активності є найбільш низьким. Це пояснюється тим, що в даний час в жіночому організмі відсутній фертильність, тому у неї знижується збудливість.

А якщо розглядати середину циклу, то в даний період ступінь збудливості тільки збільшується. Пояснюється це не тільки показником гормону тестостерону, але і естрадіолу, який теж збільшується в крові.

В даний час до сих пір вченими ведуться суперечки щодо того, який саме гормон несе відповідальність за посилене бажання і сексуальну поведінку жінок.

Що збуджує чоловіків?

Палкого погляду часом буває недостатньо, щоб порушити представників найсильнішого статі. Жінка повинна брати до уваги деякі психологічні прийоми, які допоможуть зберегти в стосунках пристрасть на довгий час.

Але від чого найбільше порушується чоловік? Відразу слід звернути увагу на те, що даний стан може спровокувати не тільки жіноче тіло. Основна роль при цьому відводиться почуттям і сплеску ендорфінів, які представляють собою гормони щастя.

Це є найменшим переліком того, що може зробити чоловіка збудженим.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Фактори, що впливають на потяг

Існують деякі фактори, які здатні вплинути на рівень статевого потягу у чоловіків. Таким фактором слід віднести:

 1. Зоровий образ. Справа в тому, що особа коханої дівчини, притягальна усмішка якийсь незнайомки, а також будь-який інший візуальний контакт, який має сексуальний підтекст, здатний порушити чоловіка. В голові при цьому у нього після подібних сигналів починають з’являтися образи майбутньої статевої близькості з жінкою.
 2. Порушення від запаху. Запах діє на представників сильної статі збудливо, зокрема, подібним властивістю володіє натуральний жіночий аромат. Ефірна олія і феромони часто включені до складу якихось легких збудників.
 3. Слух. Порушення від слухового контакту теж можливо. Звук імені, легкий шепіт здатні мати збудливий ефект для чоловіків.
 4. Смак. Мало хто знає, але збудження також можна збільшити від деяких продуктів афродизіаків, які підсилюють кровообіг в статевих органах. Сюди слід віднести горіхи, морепродукти, банани, мед і шоколад.
 5. Дотики. Звичайно, найсильнішим буде збудження від дотику. В даному випадку мова йде про природно фізіологічної реакції. У будь-якого здорового чоловіка настане ерекція навіть після нетривалої мастурбації. Збільшується порушення під час парування.

Що збуджує жінку?

А тепер давайте більш детально розберемося в тому, від чого порушуються жінки. Вченим давно відомо, що у представниць прекрасної статі домінуючим є саме ліва півкуля, що відповідає в більшій мірі за слух.

Саме тому в народі часто кажуть, що жінки люблять вухами. Однак це є не домінуючим фактором таких тонких суперечок, як потяг.

Саме тому давайте детально розберемо, які конкретно чинники впливають на збудження у представниць прекрасної статі.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

збуджуючі фактори

Фактори, що впливають на збудження у представниць прекрасної статі, полягають в наступному:

 1. Кохання. Найголовнішим збудником для жінок є саме таке відчуття. Дівчатам завжди необхідно, щоб їй на вушко шепотіли добрі ласкаві слова. Любов при цьому завойовує не тільки словом, а й ділом. Тому чоловік не повинен бути скупим на щедрі лицарські вчинки.
 2. Запах чоловіка. Даний фактор більшою мірою визначає можливість взаємодії між жінкою і чоловіком. В даному випадку мова йде про природні феромони. Якщо ж говорити про парфум, то тут необхідно підходити дуже обережно, ретельно підбираючи для себе той чи інший запах. Тому чоловік повинен не економити на такому важливому аспекті.
 3. Зовнішній вигляд. Такий фактор теж має велике значення при порушенні. Ставний представник найсильнішого статі, який ходить в тренажерний зал, стежить за своїм тілом і здоров’ям вже є цікавим для жінки. Крім того, необхідно стежити за станом свого волосся, нігтів, навіть одягу. Жінку може порушити красивий краватка, хороший костюм, трохи розстебнута сорочка, правильно вибране нижню білизну і багато іншого. Слід також звернути увагу на те, що деяких жінок може порушити трохи колючий щетина, волохаті і сильні руки, а також відчуття чоловічої стрижня. Що стосується останнього, то це вже закладено природою.
 4. Обстановка. Особливе значення в порушенні грає обстановка, зустріч або побачення. Багато людей завжди прагнуть до кращого, розстановка речей в даному випадку не є винятком. Туди також слід віднести музику, яка може додати більше ейфорії в побаченні, красиве місце, смачні страви, куди теж відносяться афродизіаки, описані вище.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

«Гормон поцілунку»

Вельми цікавим гормоном, які беруть участь в сексуальному збудженні у жінок і чоловіків, є «гормон поцілунків», який називається кісспептін. Цей гормон був відкритий вченими вельми недавно. Ті дослідження, які проводилися на мишах, довели, що хімічний сигнал від самок активує певні різновиди нейронів.

Було встановлено, що рецептори даного гормону розташовуються в гіпоталамусі і гіпофізі. В результаті активації таких рецепторів клітини гіпофіза у самців починають стрімко секретировать гонадотропні гормони, які контролюють сексуальну поведінку, а також функцію статевих органів.

По всій видимості, цей гормон спонукає людину до поцілунку, а також приводить в дію ланцюжок хімічних дій, які ведуть до статевого потягу у людини.

Через деякий час кісспептін також був виявлений і у людини. В даний час активно вивчаються можливості застосування даного гормону для терапії розладів статевого потягу у представниць прекрасної статі.

Так як пектин може регулювати потяг до партнера, статевий контакт і овуляцію, то, швидше за все, його вдасться успішно використовувати в терапії гипоактивность розлади статевого потягу у жінок.

Приблизно 40% представниць прекрасної статі хоча б раз стикалися з подібним станом, близько 10% жінок постійно страждають ім.

оргазм

Ерекція у чоловіків, а також порушення у жінок настає досить швидко і здатна зберігатися протягом декількох секунд до декількох годин. При недостатньому або достатній потяг ерекція може також припиниться до еякуляції.

Момент найвищої напруги в нормі повинен збігатися з еякуляцією. По суті, це і називають оргазмом, який при цьому супроводжується відчуттям статевої задоволеності.

Статеве збудження еякуляція триває протягом 3 секунд у чоловіків, і близько 10 секунд у жінок.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

висновок

Звичайно, перед цим ми представили далеко не весь перелік факторів, які здатні вплинути на сексуальне збудження серед чоловіків і жінок. Даний список часом буває індивідуальним, а залежить він від конкретних переваг людини. Для кого-то більшу роль відіграють фізичні дотики, а для кого-то дуже важливі слова або запах.

Джерело: https://cureprostate.ru/442426a-seksualnoe-vozbujdenie-ot-chego-proishodit-ot-chego-bolshe-vsego-vozbujdayutsya-mujchinyi-i-jenschinyi

Чому не порушується дівчина? Причини і рекомендації

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

 • 10 Марта, 2019
 • Психологія стосунків
 • Оля Новак

Всім зрозуміло давно, чому дівчина швидко збуджується. Варто поговорити і про зворотній бік, коли вона відмовляється від сексу. У цій статті розказано все про сексуальне бажання представниць прекрасної статі. Кожна 10-та жінка не відчуває потягу до статевого партнера, і на те є кілька причин. Пропало сексуальне збудження – що робити? Навіть відчуваючи високі почуття до чоловіка або хлопця, можна абсолютно його не хотіти. Природно, ця обставина мало радує чоловіків. Потрібно розбиратися, чому так відбувається. Лібідо має проявляти себе в повній мірі в певному віці. Про те, чому не порушується дівчина – читайте в статті.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

трохи фактів

Факти про погане сексуальному бажанні жінок:

 1. Близько 40% дівчат хоча б раз вдавали в ліжку.
 2. Жінки збуджуються рідше, ніж чоловіки.
 3. Іноді дівчина не може повністю розповісти про свої вподобання, підлаштовуючись під партнера, тому втрачає збудження.
 4. У минулому дівчина зазнала неякісний оргазм або почуття болю.
 5. До групи ризику потрапляють бізнес-леді, спортсменки, так як у них високі навантаження і часто їм не вистачає повноцінного сну, що сильно позначається на лібідо.
 6. Гормональний збій в організмі, надлишок тестостерону. Про це дівчина може і не здогадуватися.
 7. Зовнішність не радує око в дзеркалі, але це вже самонавіювання.

Що відбувається?

У період зближення у пари в основному не порушується статеве життя, сексуальне збудження присутня постійно. Згодом чоловік і жінка можуть зіткнутися з почуттям пересичення.

Тут або все влаштовує обох, або проблеми вирішуються іншим шляхом. Найчастіше тільки дівчина втрачає збудження, тим самим знижуючи самооцінку партнера.

Потрібно в першу чергу шукати вихід з положення, виходячи з можливих причин.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

причини

Причини, чому дівчина не може збудитися, поділяються на фізіологічні та психологічні:

 1. Збій гормонального фону. За лібідо несе відповідальність тестостерон. Якщо його рівень сильно падає до 30 років, то дівчина перестає відчувати тягу до сексу. Пролактин грає важливу роль в цьому процесі. Після пологів в перший місяць вся робота гормонів порушена, тому потягу може не бути зовсім, та й в період годування грудьми тяги до статевого акту дівчина не відчуває.
 2. Вікова категорія. Це ще одна причина, чому не порушується дівчина або жінка. У період настання клімаксу знижується збудження. Яєчники починають припиняти свою діяльність, не виробляється естроген. Менопауза може наступити в будь-якому віці, виходячи зі стану жіночого організму. У піхві не вистачає мастила, що призводить до болів під час статевого акту. Відмова від сексу з цієї причини не несе за собою психологічних травм.
 3. Різні захворювання. Неважливо, чи це гінекологічні або інші недуги. Найчастіше такі захворювання впливають на збудження дівчат: цукровий діабет, серцево-судинні проблеми, запалення в малому тазу або порушення роботи сечовидільної системи.
 4. Шкідливі звички. Сильними гнітючими факторами виступають куріння і наркотична залежність. Вже після тижня вживання токсичних речовин настає звикання організму. Він хоче отримувати насолоду від сигарети, а не від статевого акту, втрачаючи інтерес до нього. Нервові імпульси мозку направляють сигнали в інше русло. З алкоголем все трохи складніше. Зловживати ним не варто. Однак, випивши пару келихів червоного вина, дівчина в силах збудитися більше звичайного.
 5. Вагінізм. Це неконтрольований спазм м’язів піхви, який доставляє больові відчуття. Він виникає при алергічних реакціях на презервативи, на останньому триместрі вагітності і при непереносимості рідини партнера (сперми).
 6. Статеві інфекції. Такий стан призводить до дискомфорту в піхві і статевих губах. Може бути присутнім свербіж, печіння і біль під час статевого акту, що є причиною того, чому не порушується дівчина.
 7. Варто звернути увагу на психологічні проблеми. Постійний стрес, депресивний стан, хронічна втома, сварки з близькими або сильний натиск партнера геть відбивають тягу до сексу з боку слабкої статі. Дівчина може страждати закомплексованістю з дитинства. Раніше отримані негативні враження теж впливають на процес (згвалтування, домагання).
 8. Страх завагітніти також впливає на те, чому не порушується дівчина. Багато хто боїться, що презерватив порветься або таблетки не спрацюють. Перерваний статевий акт не дає 100″https://nazarella.com.ua/wp-content/uploads/0379275f29c1a1aeea16619f998952bd.jpg” alt=”Чому дівчина не порушується: причини і що робити” width=”640″ height=”425″ class=”size-full aligncenter”>

Читайте також:   Привітання з днем народження колишнього хлопця: топ ідей

Як спровокувати порушення у дівчини?

Головне – почати з усунення причини, що заважала сексуальним бажанням. Якщо всі проблеми через захворювання, то варто почати лікування якомога раніше, звернувшись за консультацією до фахівця.

Психологічні проблеми вилікує психолог. Хоча якщо добре подумати, то позитивного результату можна досягти таким шляхом тільки в 50% випадків. Партнер повинен допомогти дівчині з порушенням, налаштувати її емоційно.

Побічні ефекти

У лікування при відсутності жіночого збудження є побічні ефекти: головний біль, порушення сну, постійне роздратування, біль у грудях і надбавка у вазі. Дівчатам слід намагатися отримати оргазм хоча б раз на місяць.

Статевий партнер не повинен закривати очі на такі проблеми, а зрозуміти і прийняти їх і допомогти дівчині. Деякі фахівці вважають, що варто пожити без інтимних стосунків близько місяця або двох.

Таким чином, настане бажання отримати партнера тут і зараз.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

рекомендації

Поради для дівчат, які не можуть збудитися:

 1. Для початку спробуйте зробити собі приємність самі.
 2. Полюбіть і захочете власне тіло.
 3. Поговоріть про свої бажання з партнером.
 4. Змініть життя на краще, почніть ходити в спортзал, а ще краще в басейн.
 5. Складіть правильний раціон.
 6. Проконсультуйтеся з цього питання з фахівцем. Чому дівчина не порушується: причини і що робити

І найголовніше – довіра до статевого партнера. Так виникне повноцінне збудження і сильний багаторазовий оргазм, властивий тільки прекрасній статі. І після цього ви будете шукати відповідь на питання про те, чому дівчина сильно порушується.

Джерело: https://psychbook.ru/428867a-pochemu-ne-vozbujdaetsya-devushka-prichinyi-i-rekomendatsii

Чи не збуджує хлопець в чому причина

Сексуальний потяг – інстинктивна і складна біохімічна реакція в організмі, що виникає у відповідь на зовнішні і внутрішні стимули. Лібідо у дівчат регулюється гормонами, але ті виробляються в результаті активної діяльності нервової системи. На жіночий статевий потяг впливають такі чинники:

 • емоційний стан;
 • зорові стимули;
 • тактильні відчуття;
 • слухові стимули;
 • загальний стан організму.

Рівень концентрації гормонів, що відповідають за силу потягу, знижується або підвищується також в залежності від фаз менструального циклу. На лібідо впливає стан організму, рівень енергії, психологічне благополуччя і здоров’я. Жіноча сексуальна активність залежить багато в чому від душевного стану.

Терапія сексуальних розладів – компетенція сексологів і сексопатологів. Якщо причини фізіологічні та пов’язані із захворюваннями внутрішніх органів, тоді підключаються профільні фахівці. Але коли розлад потягу носить тимчасовий і слабовиражений характер, можлива корекція в домашніх умовах.

«Не збуджуюся, не відчуваю потягу до хлопця, в чому причина», – типова скарга психологам і сексологів, з якою приходить кожна третя дівчина. Опрацювання емоційних проблем з фахівцем – це результативний шлях, який швидше приведе до вирішення проблеми. Самостійна терапія теж корисна:

 1. Не варто збирати образи, краще відразу висловлювати партнеру претензії і неприємні моменти.
 2. Варто докладати зусилля для встановлення гармонійної атмосфери у відносинах.
 3. Важливо позбавлятися поступово від стереотипів і моральних установок, які блокують сексуальне бажання.
 4. Дівчині варто брати ініціативу в ліжку в свої руки.
 5. Необхідно повернути у відносини елементи романтики, постаратися створити відповідне для інтиму настрій.
 6. Потрібно частіше відпочивати, знаходити час на відновлення енергії і сил.

лікування харчуванням

Збалансований раціон – основа здоров’я. Якщо знижений лібідо, потрібно доповнити меню продуктами, що підвищують рівень статевих гормонів. За здорове потяг відповідають тестостерон і естроген – два статевих гормону, які в збалансованому стані підтримують сексуальну активність і репродуктивну функцію.

Якщо їх не вистачає, в раціон потрібно додати такі продукти:

 • шоколад;
 • гострі приправи;
 • льон (масло, насіння);
 • морепродукти;
 • печінку;
 • авокадо і манго;
 • горіхи.

Баланс в раціоні при незначних сексуальних розладах вирівняє гормональний фон і відновить лібідо.

Якщо дівчина часто не порушують через комплексів через зовнішність, варто змінити ставлення до тіла. Вирушати в ліжко тільки в повній темряві – не вихід з положення. Потрібно почати працювати над собою. Полюбити себе допоможуть такі способи:

 • прийняття свого тіла, безумовна відмова від його оцінки;
 • турбота про себе;
 • заняття спортом;
 • перехід на здоровий спосіб життя;
 • розвиток достоїнств;
 • маскування недоліків.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Щоб позбутися від комплексів, пов’язаних з тілом, необхідно встановити заборону на порівнювання себе з іншими дівчатами. Людське тіло унікально, тому не може існувати ніяких стандартів краси. Тільки так можна полюбити своє тіло, почати пишатися ним і милуватися собою.

Коли причина зниження сексуальної активності у дівчини – результат нудьги і рутини в ліжку, допоможе різноманітність. Почати потрібно з обговорення проблеми з партнером.

Можна попросити його про зміни, розповісти про свої бажання.

Подолавши бар’єр сорому, дівчина може взяти ініціативу і управляти процесом близькості, пізнаючи точки задоволення і способи, які приносять максимум збудження і насолоди.

Відсутність порушення у дівчини веде до незадоволеності, погіршує відносини і призводить до розриву. Після виявлення проблеми потрібно зайнятися аналізом, дізнатися причини і усунути їх.

У чому суть сексуального потягу

Основна причина відсутності лібідо у представниць жіночої статі – емоційна холодність, нестача душевної близькості з партнером. Якщо хлопець не викликає симпатію, дівчина не може зусиллям волі змусити себе захотіти сексу з ним.

Якщо партнер не збуджує, то дівчина не в силах вплинути на ситуацію зміною думок або концентрацією на інтимної близькості. Через це можуть виникнути проблеми в сфері сексуальних відносин. Щоб вирішити їх, важливо дізнатися основні причини відсутності сексуального бажання:

 • Стиснення, скутість і почуття незручності. Через сорому, прищепленого в дитинстві, або стійких моральних блоків жінка не може розслабитися, у неї знижується статевий потяг, вона не в змозі випробувати порушення.
 • Захворювання, причому не тільки репродуктивної системи. Фізіологічні причини також мають місце, якщо дівчина не порушується навіть при наявності психологічних факторів.
 • Незадоволеність сексуальним життям, невміння розслабитися і отримати задоволення – ще одна з причин відсутності порушення. Якщо довгий час секс не приносить жінці розрядку, вона може втрачати інтерес до нього.
 • Неправильна атмосфера у відносинах, сварки і конфлікти, нерозуміння – ще одна причина, чому дівчина не може збудитися. Емоційний фактор первинний.
 • Лібідо знижується в разі тривалого прийому гормональних препаратів або інших ліків, що впливають на ендокринну систему.
 • Проблеми з інтимним потягом можуть бути результатом задоволеності. Темперамент і рівень сексуальних потреб відрізняються у кожної людини. Пересичення може бути причиною відсутності лібідо.
 • Втома, перевтома, тривалий недосип – це фактори, що впливають на якість сексуального життя.
 • Незадоволеність зовнішністю, психологічні комплекси можуть бути причиною відсутності сексуального збудження.
 • Наявність шкідливих звичок (зловживання алкоголем, куріння) теж знижує лібідо.
 • Ще одна причина – неуважність партнера до дівчини. Якщо він поспішає, не приділяє достатньо уваги прелюдії і не піклується про те, щоб підготувати партнерку до сексу, збудження не проявляється.

Фригідність – захворювання, яке призводить до повної відсутності потягу і сексуального збудження. Хвороба носить постійний характер, а якщо випадки небажання займатися сексом відбуваються епізодично, потрібно шукати причину в психологічній площині.

Симптоми зниженого лібідо у жінки

Сексуальний потяг – комплексне явище. Якщо один з факторів, що провокують лібідо, відсутня, це негативно позначається на якості інтимних відносин. Прояви зниженого лібідо у дівчат:

 • відсутність еротичних фантазій і снів;
 • зниження інтересу до теми сексу;
 • байдужість до стимулам, що викликають потяг і сексуальне бажання;
 • зниження чутливості;
 • відсутність задоволеності сексуальним життям.

Прояви зниженого лібідо залишаються без уваги, якщо не супроводжуються ніякими іншими тілесними відчуттями. Посилаючись на втому або зайнятість, жінка ухиляється від інтимної близькості, відмовляється виконувати «подружні зобов’язання». Але якщо ситуація не змінюється на протязі довгого періоду часу, потрібно пройти обстеження. Тілесні причини зниження лібідо:

 • інфекційні захворювання статевих органів;
 • гормональний дисбаланс;
 • ендокринні розлади;
 • хронічні, уповільнені і виснажують хвороби.

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

До тілесних причин також відноситься невміння партнера завести дівчину. Вона може не знати свої переваги через недосвідченість або соромитися озвучити їх. Всі технічні нюанси в сексуальному житті, наприклад, нетривалу прелюдію, невідповідну позу, потрібно обговорювати з партнером і вносити корективи.

Емоції – двигун сексуального бажання, але вони здатні і знижувати лібідо. Дівчина не порушується, якщо в стосунках присутні:

 • сварки;
 • взаємні докори;
 • образи;
 • невирішені конфлікти;
 • приниження;
 • психологічне насильство;
 • знецінення;
 • дисбаланс у розподілі обов’язків;
 • емоційна втома, вигоряння;
 • газлайтінг.

Неврози, завищені очікування партнерів і стреси пригнічують статевий потяг. Також бар’єром до нормального сексу можуть бути релігійні і моральні принципи, комплекси і прищеплене почуття сорому. Вирішувати проблему потрібно комплексно, усуваючи послідовно кожну з причин.

Джерело: https://koms24.ru/vozbuzhdaet-paren-prichina/

Я перестала збуджуватися, що робити?

Фригідність – відносно часте статевий розлад, зустрічається у 12% жінок. Розрізняють первинну і вторинну фригідність.

Первинна фригідність це сексуальна нерозбуджені недавно почала статеве життя молодої жінки. На початку статевого життя жінка часто вступає в статевий контакт за наполяганням партнера або з цікавості, не відчуваючи сексуального потягу. Відсутність лібідо у неї триває до появи оргастических відчуттів.

Статевий потяг так і не з’являється у жінок з «холодним» характером, сексуально неправильно і строго вихованих в дитинстві. Це також може статися через грубості партнера на початку статевого життя, розчарувань в результаті згвалтування (психологічна первинна фригідність). Іноді відсутність лібідо є симптомом психічних порушень (симптоматична первинна фригідність).

Вторинна фригідність відзначається, якщо жінка відчуває поступове або раптове, стабільне або тимчасове зникнення статевого збудження.

Причини відсутності порушення

Причини вторинної фригідності різноманітні, але найчастіше її провокує постійне відсутність у жінки оргазму через грубості чоловіка або його недостатньої потенції. Статевий потяг, як правило, не наступає при:

 • розумовому і фізичному перевтомі,
 • конфліктних ситуаціях,
 • тривалих хворобах.

Відпочинок, усунення причин конфлікту сприяє поступовому відновленню статевого потягу.

Фригідність в деяких випадках може бути симптомом психічних захворювань, перш за все шизофренії.

симптоми фригідності

Основний симптом фригідності – повна відсутність статевого потягу, що не з’являється і після попередніх ласк партнера.

Як правило, відзначається відсутність еротичних снів і байдужість до статевого акту, при вторинної фригідності може виникнути навіть огиду до нього. Жінки шукають привід, щоб утриматися від близькості або на догоду чоловікові погоджуються на неї.

Надалі у багатьох фригідних жінок розвиваються негативні риси характеру – сварка, владолюбство, потреба в шануванні.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині: її поведінка, інші ознаки

Що робити, якщо жінка перестала збуджуватися?

Основний метод лікування фригідності – гіпносуггестівная терапія. Пацієнтці розповідають про стосунки статей з фізіологічної та психологічної точок зору. Якщо розлад пов’язано з відсутністю статевого потягу через неправильне сексуального виховання, психотерапію направляють на зняття установок. Лікар-психотерапевт проводить навіювання в гіпнотичному сні.

Якщо вторинна фригідність розвинулася на тлі аноргазмії, добре допомагає псіхоеротіческая тренування пари, яка готує жінку до появи у неї статевого потягу.

Лікар виявляє ерогенні зони пацієнтки і під час бесіди вказує на їх бажану стимуляцію чоловіком для наростання статевого збудження при попередніх ласках.

Потім подібні поради в делікатній формі дає чоловікові, важливо, щоб дружина не знала про це.

Народні засоби для збудження

Крім психотерапії, призначають вітаміни, стимулятори центральної нервової системи, фізіотерапевтичні процедури.

При статевому інфантилізмі, ендокринних захворюваннях, порушеннях оваріально-менструального циклу призначають гормональні препарати за схемами, загальноприйнятим для кожного захворювання.

З андрогенних препаратів, що підвищують статевий потяг, застосовують метілтестостерон сублінгвально (введення під язик). Його призначають тільки при нормальному менструальному циклі.

Spot-G збудливий гель – оргазм гарантований як під час мастурбації так і під час сексу!

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

 • З збуджують нервову систему засобів використовують настоянки лимонника китайського, женьшеню, елеутерококу, а також пантокрин.
 • З вітамінів показаний масляний розчин вітаміну Е в поєднанні з розчином ретинолу ацетату, полівітамінні препарати Ундевіт або Декамевит.
 • З фізіотерапевтичних процедур виражену стимулюючу дію на статеве збудження надають вагінальні грязьові тампони, спринцювання теплою мінеральною водою, підводний і гінекологічний масаж.
 • При симптоматичної фригідності, яка розвинулася через хвороби нервової системи, потрібна консультація психоневролога для лікування основного захворювання.

Джерело: https://womantip.net/ya-perestala-vozbuzhdatsya-chto-delat/

Чи не збуджуюся – причини відсутності сексуального потягу у жінок | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Чому дівчина не порушується: причини і що робити

Повноцінні стосунки включають в себе духовну і фізичну складову. Обидві вони важливі і рівноцінні, а проблеми в одній сфері неминуче потягнуть за собою складності в інший. Тому, коли жінка не відчуває сексуальний потяг до свого чоловіка, їх відносини страждають в цілому. Чому дівчата не порушуються під час інтимної близькості? Розглянемо всі можливі причини цього явища і способи вирішення проблеми.

Фізіологічні причини відсутності порушення у жінок

«Не можу збудитися» – якщо жінка це ясно розуміє, то не варто відкладати вирішення проблеми в довгий ящик. Відсутність задоволення від сексу шкодить в першу чергу її фізіологічного стану. Адже якісна інтимне життя – запорука здоров’я в статевій сфері. Давайте з’ясуємо основні фізіологічні причини зниження лібідо:

 1. Гормональні проблеми. У чоловіків в плані гормонів все рівно, тобто рівень андрогенів змінюється тільки в зв’язку зі старінням організму або серйозними захворюваннями. Жінки ж не можуть похвалитися такою стабільністю навіть протягом одного місяця. Їх гормональний фон змінюється постійно через різних природних процесів. Порушення менструального циклу, вагітність, післяпологовий період і менопауза – це те, на що потрібно в першу чергу звернути увагу при відсутності порушення. Стрибок гормонів в результаті подібних перебудов може негативно позначитися на лібідо. І якщо з вагітністю та післяпологовим періодом нічого вдіяти не можна, їх потрібно просто пережити і чекати відновлення, то в інших випадках краще звернутися до лікаря і поговорити про проблеми.
 2. Різні захворювання. «Не збуджуюся, в чому причина?» – розмірковують багато дівчат, але забувають про те, що впливають на зниження лібідо не тільки гінекологічні проблеми, а й інші хвороби. Навіть банальна затяжна простуда може так ослабити організм, що думки про секс в принципі не будуть з’являтися. Що вже говорити про більш серйозних захворюваннях? Дискомфорт, який вони можуть принести, пригнічує здорове лібідо. Організм таким чином вберігає дівчину від зайвих навантажень і можливу вагітність до тих пір, поки проблеми зі здоров’ям не зважаться.
 3. ІПСШ. На жаль, в світі кожен день відбувається 1 мільйон випадків зараження ІПСШ і ЗПСШ. Такий масштаб проблеми лякає, адже подібні захворювання можуть отруювати життя практично кожної жінки, яка через необережність знехтувала індивідуальними засобами захисту під час статевого акту з малознайомим партнером. ІПСШ дуже небезпечні, і їх негативний вплив поширюється не тільки на загальний стан здоров’я, але і на задоволення в статевій сфері. Неможливо збудитися, коли в інтимній зоні дискомфорт: свербіж, печіння або сухість. Тому при відсутності лібідо і присутності додаткових симптомів захворювань потрібно терміново обстежитися у лікаря.
 4. Вагінізм. Ця особливість жіночого організму, при якій виникає мимовільне стиснення м’язів піхви при спробі проникнення в нього. Вагінізм проявляється і при огляді гінеколога, і під час статевого акту. Така проблема найчастіше виникає після випадків насильства, причому не обов’язково сексуального, внаслідок дитячих травм (дівчаткам з дитинства вселяють, що секс – дуже погано і брудно, педофілія і ін.), А також неврозоподібних розладів. Вагінізм важко вилікувати, і зазвичай потрібна робота з психологом і сексологом.

Тепер ви знаєте основні фізіологічні причини, чому дівчина не може збудитися. Якщо ви зрозуміли, що одна з них характеризує ваш випадок, знайдіть час, щоб звернутися до фахівців і вирішити проблему, не доводячи до більш серйозних наслідків.

Проблеми в голові: психологія питання

У чоловіків під час сексу відключається розумовий процес, і верх беруть тваринні інстинкти. Жіноче збудження – складна штука.

Коли представниця прекрасної статі виявляється в ліжку, їй має бути комфортно у всіх сенсах, як у фізичному, так і в психологічному.

Якщо у жінки є проблеми, які змушують її нервувати, то фригідність їй забезпечена. Які психологічні причини забезпечують відсутність жіночого збудження:

 1. Депресії і неврози. Пригнічений настрій може послужити причиною зниження лібідо, а коли в такому стані дівчина знаходиться постійно, складно не обрости проблемами в інтимному плані. Депресії і неврози впливають на сексуальне життя дуже негативно. Тому не варто дивуватися, якщо жінка не порушується, маючи подібні недуги. Зараз їй зовсім не до плотських утіх. Стресові стани блокують центри задоволення, отруюючи життя нещасної жінки ще більше.
 2. Синдром хронічної втоми. Таке захворювання дійсно існує і характеризується тривалої емоційної і фізичної втомою, яка не проходить навіть після якісного відпочинку. Зазвичай виникає у людей з напруженою роботою, після сильних стресів і важких захворювань. Синдром хронічної втоми – одна з причин відсутності порушення у жінок, так як сил і так ні на що не вистачає.
 3. Відсутність довіри до партнера. Чому дівчина не порушується, якщо у неї немає особливих проблем зі здоров’ям і психікою? Причиною цього часто служить недовіру до партнера. Наприклад, чоловік змінив, або в парі часто відбувалися сварки. Тоді жінка постійно чекає підступ з боку свого обранця, таїть образу в душі і не може розслабитися, не дивлячись на обопільні зусилля. Для якісного сексу жінкам важлива духовна близькість зі своїм чоловіком.
 4. Негативний сексуальний досвід у минулому. «Не збуджуюся!» – сумно заявляють багато жінок, які в минулому вже мали серйозні проблеми в інтимній сфері. Можливо, перший статевий акт для них виявився занадто болючим, або були зроблені насильницькі дії сексуального характеру. В обох цих випадках на підсвідомому рівні складається відразу до сексу. Тому жінка не порушується навіть з коханим чоловіком, який з нею ніжний і ласкавий.

Відсутність порушення цілком може бути наслідком психологічних проблем. У будь-якому випадку не варто чекати, коли лібідо раптом саме по собі виникне, або взагалі ігнорувати свої статки. Що робити, якщо не збуджуєшся?

Як вирішити проблему?

Проблеми з статевим збудженням є у кожної другої дівчини. Однак рідко хто з них намагається їх вирішити. У нашому суспільстві не прийнято виносити на обговорення делікатні питання, нехай це і бесіди з фахівцями.

Що робити, якщо дівчина не порушується? Не робіть вигляд, що все нормально, якщо і вас торкнулася проблема відсутності порушення під час сексу. Щоб бути щасливою, потрібно отримувати від життя все, в тому числі задоволення в ліжку.

Які заходи допоможуть вам вирішити проблему:

 1. З’ясування причини. В першу чергу ви повинні точно визначитися з тим, що викликала відсутність порушення. Якщо у вас є підозри про проблеми зі здоров’ям, зверніться до лікаря і проведіть обстеження для призначення подальшого лікування. Позбавлення від захворювань допоможе вам знову відчути задоволення від сексу. Згодом не забувайте вести здоровий спосіб життя, стежити за самопочуттям і вчасно звертатися до лікарів для отримання кваліфікованої допомоги.
 2. Консультація психолога. Лікування дитячих травм, комплексів, опрацювання образ – все це допоможе вам набути впевненості в собі і поліпшить взаємини з партнером і, відповідно, сексуальне життя. Не нехтуйте психологічною допомогою. Робота з фахівцем дійсно ефективна, хоча на цей рахунок у багатьох жінок існують забобони.
 3. Робота з партнером. Не багато пари можуть похвалитися ідеальною сексуальної сумісністю. Якісний секс – результат спільної роботи обох партнерів. Розкажіть своєму чоловікові про проблему, довіртеся йому і разом спробуйте нові способи отримання задоволення (тривалий петтінг, експерименти в інтимі). Є велика ймовірність того, що незабаром питання «чому я не збуджуюся?» перестане вас хвилювати.

Не звинувачуйте себе в тому, що ні збуджуєтеся. Якщо поки нічого не допомагає, відпустіть ситуацію і видихніть. Спробуйте з’їздити у відпустку, відволіктися. Не ставте хрест на інтимному житті, і всі проблеми обов’язково вирішаться, коли прийде термін.

висновок

Відсутність порушення – серйозна жіноча проблема. Зниження лібідо виникає в результаті фізіологічних і психологічних причин. Щоб закрити питання і отримувати нарешті задоволення в ліжку, потрібно працювати з лікарями і психологами.

Не чекайте, поки проблема вирішиться сама собою. Згодом все може тільки посилитися. Обов’язково підключайте партнера, розповідайте про свої відчуття.

Тоді ви зможете швидше налагодити своє сексуальне життя і отримувати обопільну насолоду під час інтимної близькості.

Джерело: https://otnoshenij.net/ne-hochu-partnyora-i-redko-vozbuzhdayus-prichiny-snizheniya-zhenskogo-libido-i-sposoby-resheniya-problemy

Що робити якщо дівчина перестала порушувати

Відносини »Соблазнение» Що робити якщо дівчина перестала порушувати

У цій статті психолог Анна Евліцкая відповідає на питання «Що робити якщо дівчина перестала порушувати?»

 • Якщо у Вас є питання до консультанта, задайте його через приватне повідомлення або скористайтеся формою »задати питання» на сторінках нашого сайту.

Так само Ви можете зв’язатися з нами за телефонами:

 • 8 495-632-00-65 Багатоканальний
 • 8 800-200-01-09 Дзвінок по Росії безкоштовний

Ваше питання не залишиться без відповіді!

Ми були першими і залишаємося кращими!

Здравствуйте! З дівчиною разом вже 6 років, з яких останні кілька років я в постійних роз’їздах, у зв’язку з роботою. Спочатку у нас все було дуже добре, ми були цікаві один одному у всіх сенсах, насолоджувалися відносинами, було повне взаєморозуміння, хороший секс, все було відмінно.

Відносини почали псуватися після зміни моєї роботи і постійних від’їздів на тривалий час. Проте я не зраджував їй, хоча жінок навколо мене завжди було дуже багато. було дуже складно себе стримувати, молодий хлопець все-таки, тим більше що дівчата постійно провокували на щось більше, ніж легкий флірт. Але я постійно придушував в собі всі мої фізіологічні бажання.

І ось в якийсь момент приїхав додому у відпустку, після чергового довгої відсутності, і раптом для себе усвідомив, що моя дівчина мене не приваблює в сексуальному плані. Я просто не збуджуюся і все. Я дуже люблю її, і я знаю, що вона весь цей час мене чекала, і ніяких пригод з її боку не було.

Я уявляю, як прикро їй, і мені теж прикро, я люблю її як людину, вона реально рідна людина для мене, але нічого не можу з собою зробити. Чи не збуджує мене і все. Я вже думав, що, може, я просто себе так загнав з цим утриманням, не змінював, і ось це все в комплексі призвело до таких результатів – що я став імпотентом.

Ми хотіли розійтися, але дуже зблизилися за весь цей час, все відмінно, крім сексу. Ну і крім моєї роботи. Роботу змінити я не міг, матеріальні умови не дозволяли. та й зараз я не можу сказати, що можу так просто кинути роботу, різниця дуже велика, але тоді тим більше.

Ну і вона мені сама казала, що, мовляв, спробуй з кимось іншим, може, щось вийде, якщо вона мене не збуджує більше. Ну я ці всі моменти відкидав, навіть не розглядав. Повернувся на роботу, все як завжди, зустрів знайому, у неї теж хлопець був на той момент, але він теж був далеко в той момент.

Читайте також:   Що робити, якщо дівчина ігнорує в вк: причини мовчання

Ну і ми якось зблизилися з цієї моєї знайомої (М), я думав ми просто друзі, і був упевнений, що це далі ні в що не переросте, так як у неї хлопець, і у мене дівчина. і тим не менше в якийсь момент ми втратили контроль над собою, і у нас вийшов неймовірно пристрасний роман. У підсумку вона (М) розійшлася з хлопцем, і все стало ще складніше. Я повернувся додому – а вдома та ж ситуація.

У сімейному плані моя дівчина ідеальна, і в плані створення сім’ї я себе завжди бачив з нею. але я не збуджуюся з нею і все. І вона почала в зал ходити, великі зусилля докладає до цього, і реально змінилася на краще. Але тут справа в чомусь іншому.

Вона завжди була дуже розумною дівчиною, і зараз така ж, дуже скромна, робота-дім, може, мені просто з нею нудно стало? Ось зараз стою між двох вогнів і намагаюся зрозуміти, що робити. Адже свою дівчину я щасливою зробити не можу, їй і так боляче. Добивати її звісткою про зраду я не хочу. Вона абсолютно не гідна такого ставлення, це все як страшний сон якийсь.

Моя знайома (М) мені теж спокою не дає, але я розумію, що це тільки пристрасть. не більше. Тому мова не про неї. Намагаюся зрозуміти чому все так, може, це криза відносин. занадто довго ми разом? Я дуже люблю і поважаю свою дівчину, навіть не дивлячись на зраду. це сталося якось ненавмисно, хоча так, секс був просто неймовірний, напевно, кращий в моєму житті.

Але тільки мені від цього не легше. Я готовий розповісти їй, але не впевнений чи потрібно це, адже це тільки доб’є її. Може, відпустити її. Але внутрішня прихильність не пускає. І я зараз розумію, що сім’я у нас була б дуже міцна, якби в ліжку все було нормально. Роботу вже можна кидати, в принципі. максимум один раз повернутися ще. Я розумію, що можу дати їй все, крім сексу – але як з цим жити. і вона стільки чекала мене, а тепер все ось так. Не можу зрозуміти, чому все так, і я ще і в ролі ката виступаю. І для неї, і для себе.

 • 10 Марта, 2019
 • Психологія стосунків
 • Оля Новак

Всім зрозуміло давно, чому дівчина швидко збуджується. Варто поговорити і про зворотній бік, коли вона відмовляється від сексу. У цій статті розказано все про сексуальне бажання представниць прекрасної статі. Кожна 10-та жінка не відчуває потягу до статевого партнера, і на те є кілька причин.

Пропало сексуальне збудження – що робити? Навіть відчуваючи високі почуття до чоловіка або хлопця, можна абсолютно його не хотіти. Природно, ця обставина мало радує чоловіків. Потрібно розбиратися, чому так відбувається. Лібідо має проявляти себе в повній мірі в певному віці.

Про те, чому не порушується дівчина – читайте в статті.

трохи фактів

Факти про погане сексуальному бажанні жінок:

 1. Близько 40% дівчат хоча б раз вдавали в ліжку.
 2. Жінки збуджуються рідше, ніж чоловіки.
 3. Іноді дівчина не може повністю розповісти про свої вподобання, підлаштовуючись під партнера, тому втрачає збудження.
 4. У минулому дівчина зазнала неякісний оргазм або почуття болю.
 5. До групи ризику потрапляють бізнес-леді, спортсменки, так як у них високі навантаження і часто їм не вистачає повноцінного сну, що сильно позначається на лібідо.
 6. Гормональний збій в організмі, надлишок тестостерону. Про це дівчина може і не здогадуватися.
 7. Зовнішність не радує око в дзеркалі, але це вже самонавіювання.

Що відбувається?

У період зближення у пари в основному не порушується статеве життя, сексуальне збудження присутня постійно. Згодом чоловік і жінка можуть зіткнутися з почуттям пересичення.

Тут або все влаштовує обох, або проблеми вирішуються іншим шляхом. Найчастіше тільки дівчина втрачає збудження, тим самим знижуючи самооцінку партнера.

Потрібно в першу чергу шукати вихід з положення, виходячи з можливих причин.

Причини, чому дівчина не може збудитися, поділяються на фізіологічні та психологічні:

 1. Збій гормонального фону. За лібідо несе відповідальність тестостерон. Якщо його рівень сильно падає до 30 років, то дівчина перестає відчувати тягу до сексу. Пролактин грає важливу роль в цьому процесі. Після пологів в перший місяць вся робота гормонів порушена, тому потягу може не бути зовсім, та й в період годування грудьми тяги до статевого акту дівчина не відчуває.
 2. Вікова категорія. Це ще одна причина, чому не порушується дівчина або жінка. У період настання клімаксу знижується збудження. Яєчники починають припиняти свою діяльність, не виробляється естроген. Менопауза може наступити в будь-якому віці, виходячи зі стану жіночого організму. У піхві не вистачає мастила, що призводить до болів під час статевого акту. Відмова від сексу з цієї причини не несе за собою психологічних травм.
 3. Різні захворювання. Неважливо, чи це гінекологічні або інші недуги. Найчастіше такі захворювання впливають на збудження дівчат: цукровий діабет, серцево-судинні проблеми, запалення в малому тазу або порушення роботи сечовидільної системи.
 4. Шкідливі звички. Сильними гнітючими факторами виступають куріння і наркотична залежність. Вже після тижня вживання токсичних речовин настає звикання організму. Він хоче отримувати насолоду від сигарети, а не від статевого акту, втрачаючи інтерес до нього. Нервові імпульси мозку направляють сигнали в інше русло. З алкоголем все трохи складніше. Зловживати ним не варто. Однак, випивши пару келихів червоного вина, дівчина в силах збудитися більше звичайного.
 5. Вагінізм. Це неконтрольований спазм м’язів піхви, який доставляє больові відчуття. Він виникає при алергічних реакціях на презервативи, на останньому триместрі вагітності і при непереносимості рідини партнера (сперми).
 6. Статеві інфекції. Такий стан призводить до дискомфорту в піхві і статевих губах. Може бути присутнім свербіж, печіння і біль під час статевого акту, що є причиною того, чому не порушується дівчина.
 7. Варто звернути увагу на психологічні проблеми. Постійний стрес, депресивний стан, хронічна втома, сварки з близькими або сильний натиск партнера геть відбивають тягу до сексу з боку слабкої статі. Дівчина може страждати закомплексованістю з дитинства. Раніше отримані негативні враження теж впливають на процес (згвалтування, домагання).
 8. Страх завагітніти також впливає на те, чому не порушується дівчина. Багато хто боїться, що презерватив порветься або таблетки не спрацюють. Перерваний статевий акт не дає 100% гарантії. Деякі відчувають страх отримати венеричні захворювання. Все це грає важливу роль в порушенні дівчата. В даному випадку допоможе тільки довіру до партнера.

Як спровокувати порушення у дівчини?

Головне – почати з усунення причини, що заважала сексуальним бажанням. Якщо всі проблеми через захворювання, то варто почати лікування якомога раніше, звернувшись за консультацією до фахівця.

Психологічні проблеми вилікує психолог. Хоча якщо добре подумати, то позитивного результату можна досягти таким шляхом тільки в 50% випадків. Партнер повинен допомогти дівчині з порушенням, налаштувати її емоційно.

Побічні ефекти

У лікування при відсутності жіночого збудження є побічні ефекти: головний біль, порушення сну, постійне роздратування, біль у грудях і надбавка у вазі. Дівчатам слід намагатися отримати оргазм хоча б раз на місяць.

Статевий партнер не повинен закривати очі на такі проблеми, а зрозуміти і прийняти їх і допомогти дівчині. Деякі фахівці вважають, що варто пожити без інтимних стосунків близько місяця або двох.

Таким чином, настане бажання отримати партнера тут і зараз.

рекомендації

Поради для дівчат, які не можуть збудитися:

 1. Для початку спробуйте зробити собі приємність самі.
 2. Полюбіть і захочете власне тіло.
 3. Поговоріть про свої бажання з партнером.
 4. Змініть життя на краще, почніть ходити в спортзал, а ще краще в басейн.
 5. Складіть правильний раціон.
 6. Проконсультуйтеся з цього питання з фахівцем.

І найголовніше – довіра до статевого партнера. Так виникне повноцінне збудження і сильний багаторазовий оргазм, властивий тільки прекрасній статі. І після цього ви будете шукати відповідь на питання про те, чому дівчина сильно порушується.

Завантаження …

Джерело: https://muzhchina-zhenshchina.ru/soblaznenie/chto-delat-esli-devushka-perestala-vozbuzhdat

Як повернути збудження у жінок

Чому в чоловіка немає бажання займатися сексом? Ще недавно вважалося, що всі хлопці тільки і думають про інтим. А дівчата уникали сексу, придумуючи всілякі відмовки. На сьогоднішній день статистика сильно змінилася. І в сексуальному житті відмову найчастіше виходить від чоловіка. Важливо розуміти, що сексуальна незадоволеність може стати вагомим приводом для розлучення.

Розглянемо найбільш поширені причини, пов’язані з небажанням займатися сексом у чоловіків.

 1. Трудоголік. Напружений робочий графік, стреси і перевтома – це найголовніші вороги для будь-якої сфери життя. Саме через роботу чоловікам часто не вистачає часу на свою жінку, сім’ю і дітей. Трапляється робочий криза, і сім’я йдуть на другий план. Який же тут секс. Навіть улюблена дівчина в сексуальній білизні або стриптиз не завжди можуть розслабити чоловіка, який переживає кризу в своєму бізнесі.
 2. Хвороби. Часто зниження сексуального потягу у чоловіків буває викликано прийомом антидепресантів. Виходить, що представники сильної половини людства лікують стреси за допомогою ліків. Надалі прийом препаратів призводить до серйозних проблем в сексуальній сфері.
 3. Залежність від інтернету. Більшість чоловіків не помічає, як сідаючи на 5 хвилин за ноутбук для того, щоб перевірити пошту, вони зависають там на годинник. Нерідко після цього ви можете чути про те, що ваш партнер втомився і хоче спати. Він втомлено шепоче вам: «завтра-завтра, улюблена». А завтра все повторюється знову.
 4. Жінка. Іноді чоловікові властиво неохоче займатися сексом з обраницею, він часто затримується на роботі. Причиною такої поведінки може бути як надмірна сексуальна активність партнерки, так і її повну байдужість. Відсутність взаєморозуміння і довіри між чоловіком і жінкою нерідко стає основною причиною відсутності інтиму. Для вирішення виниклої проблеми парі необхідно поговорити і розібратися у виниклих конфліктів і нерозуміння. Але постійна турбота, як і «пиляння», може негативно позначитися на сексуальній сфері. Справа в тому, що чоловіки негативно ставляться до дівчат, які ведуть себе, як матусі. Тому відносини в ліжку можуть неабияк зіпсуватися.
 5. Коханка. Якщо чоловікові набридає секс з однією жінкою, він змінює її на іншу. Можливо, вам не перепадає людського задоволення саме по причині того, що ваш партнер віддає всі свої сили іншій дівчині.

Якщо у вас немає бажання займатися сексом з чоловіком, то це може згубно позначитися на ваших відносинах. Вище були розглянуті причини, які пов’язані зі зниженням жіночого і чоловічого лібідо. Часто представниць прекрасної статі невластиво помічати того, що проблема криється саме в них, і з нею необхідно боротися.

Розглянемо симптоми, які виникають у чоловіків при нестачі сексу.

 1. Виникають наполегливі і нав’язливі ідеї про інтим. Звичайно, для багатьох представників сильної половини людства такий симптом є нормою і при регулярному статевому житті. Тому слід звернути увагу на появу нав’язливих ідей, так як це є сигналом, який свідчить про що відбуваються порушення. Навколишні найчастіше цей симптом не помічають.
 2. Прояв ненависті до жіночої статі. Така ознака свідчить не тільки про тривалій відсутності інтимного життя, а й про психічні розлади, які необхідно лікувати.
 3. Огорожа від оточуючих. Часто такий симптом є захисною реакцією. Людина боїться демонструвати оточуючим людям свої проблеми. Більшість знаходять віддушину в віртуальному світі, занурюючись в захоплення комп’ютерними іграми.
 4. Злість. Важливо розуміти, що агресивний чоловік небезпечний для суспільства. Людям такого типу властиво неадекватно сприймати критику, а також агресивно реагувати на найшкідливіші питання.
 5. Загострене бажання сексу. Такий симптом характерний як для короткострокового відсутності інтиму, так і для тривалого. Часто такі чоловіки регулярно проводжають поглядом більшість повз проходять жінок. Або, перемикаючи канали, зупиняються на відео з сумнівними красунями.
 6. Ослаблення сексуального потягу, яке відбувається через тривалу відсутність інтимного життя.

Що робити, якщо немає бажання займатися сексом? В першу чергу необхідно відвідати лікаря і виключити можливі захворювання. Якщо ви абсолютно здорові, то перечитайте пункти, перераховані вище.

Цікавий факт! Люди, які після 30 років займаються сексом не менше 3 разів на тиждень, виглядають набагато молодше однолітків, які практикують стриманість.

Джерело: https://ikinodom.ru/vernut-vozbuzhdenie-zhenshchin/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *