Чорна маска для обличчя від чорних крапок: користь і рейтинг кращих

Єва Соболєва

Миру – мир, а мені – пломбір!

calendar_today

 

13 січня 2017

visibility

 

3194 перегляду

Для глибокого очищення шкіри з забрудненими порами вам знадобиться маска для обличчя від чорних крапок. Але для початку доведеться усунути першопричину цих сальних пробок – список ви знайдете тут. Як і список кращих брендових препаратів, а також рецепти домашніх засобів (маски-плівки, чорної маски).

Відкриті комедони – кісти, що утворюються через закупорку гирла волосяних фолікулів слущенним епітелієм, змішаним з густим салом. Нагадують чорні пробки в розширених порах. Забарвлення таким новоутворенням надає меланін – речовину, яка виходить в результаті окислення тирозину. При видавлюванні з них легко виділяється стрижень.

Зазвичай з’являються при гіперкератозі. Усуваються регулярним чищенням особи за допомогою салонних пілінгів і домашніх скрабів. Ще один дієвий засіб проти них – маска для обличчя від чорних крапок , яку випускають багато брендові косметичні компанії. При бажанні її можна приготувати і в домашніх умовах. Однак вона виявиться марною, якщо не з’ясувати основну причину цієї напасті.

 

плівкові маски

Перше, що спадає на думку, коли мова заходить про проблемній шкірі – маска-плівка від чорних крапок. Є сотні рецептів, але почнемо ми з самого простого, але, на жаль, найболючішого.

Маска від чорних крапок

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *