Діва і близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Представники цих астрологічних знаків мають принципово різні властивості характеру , а тому їх психологічний і життєве поєднання не можна назвати вдалим.

Зміст приховати

Поверхня і безпосередність Близнюків, що зберігаються, на жаль, і в зрілому віці, з кожним роком все сильніше будуть дратувати розумну і серйозну Діву.

Діва звикла все продумувати до самих дрібниць: вона будує плани, створює цілі, знаходить шляхи їх досягнення.

Близнюки – повна протилежність : сьогодні вони тут, завтра – там, їх непосидючість і стрімкість не дозволяє знайти свою справу і своє місце в житті.

Комунікабельні, а іноді і надмірно товариські, Близнюки легко доводять Діву до сказу: її сталості, реалізму і прагматичності не понять цього польоту необгрунтованої фантазії, божевільних ідей, хаотичного пурхання серед людей і життєвих обставин.

Таблиця сумісності Діви і Близнюків

В любові У сексі У шлюб У дружбі
Середня низька низька Середня

Сумісність Чоловіки-Діви і Жінки-Близнюків: плюси і мінуси відносин

Астрологічні стихії, до яких належать ці двоє, визначають протилежність їх характерів і ключових моментів світогляду: Близнюки – стихія Повітря, Діва – Земля . Про які б відносини не йшлося (ділові, любовні, сімейні), початковий етап буде дуже нелегкий для обох.

Абсолютно повітряна жінка, навіть не дивлячись на те, що надійний і відповідальний чоловік-Діва їй шалено подобається, буде намагатися верховодити, проявляючи неприпустимі авторитарні замашки. Цілком самодостатнього і зрілого психологічно Діву це не влаштує. Його моральний комфорт в такому союзі під серйозною загрозою.

Певні позитивні зрушення в союзі, де він – Діва, вона – Близнюки, можуть бути, тільки якщо Близнюки перестануть пресувати Діву своїм неприборканим життєлюбством і капризами, а Діва постарається поглянути на світ очима Близнюків.

Упертість, інфантильність і самозакоханість Близнюків стане справжнім каменем спотикання в будь-яких відносинах з Дівою

Чи сумісні в любові?

Любовний союз може бути вельми вдалим і довготривалим, якщо ці двоє навчаться розмовляти один з одним і вирішувати виниклі проблеми не на підвищених тонах. У любові всю владу Близнюкам, як би їм це не було важко, слід віддати Діві. Чоловік отримає шанс для самоствердження і дозволить своїй коханій бути слабкою і ніжною. Виграють обидва.

Яка Має небувалою практичністю і раціональністю мислення Діва дасть Близнюкам то, чого їм абсолютно не вистачає: трохи серйозності і розсудливості.

Цей чоловік Близнюкам дійсно потрібен: він вміє робити гроші буквально з усього, знайде і облаштує комфортне житло, сколотить успішний сімейний бізнес.

Інша справа, що сам Діва отримує з цих відносин ? Примхи і невдоволення, впертість і балакучість Близнюків, їхня легковажність і постійні спроби флірту з протилежною статтю – все це йде врозріз з уявленнями Діви про ідеальну жінку.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Діва дає Близнюкам то, чого останнім не вистачає: серйозності і розсудливості

Хлопець-Діва і дівчина-Близнюки в сексі

Інтимні стосунки в цій парі можуть процвітати хіба що на перших етапах . Надалі занадто різні темпераменти (стриманість Діви і небажання чогось навчитися у партнера Близнюків) приведуть до невдоволення один одним, яке, швидше за все, не буде ховатися обома.

Для живої і динамічною жінки знака Близнюки секс з досить консервативною Дівою здасться нудним і прісним, в той час як чоловік-Діва буде підозрювати загальну неготовність партнерки до фізичної близькості.

Розмовляти один з одним вони і поза ліжку не вміють, а тому Діва не зможе втриматися від різкої критики, на яку Близнюки дадуть усією силою свого нестриманого характеру.

Яскраві спалахи пристрасті в ліжку цієї пари вщухнуть досить швидко, так і не перетворившись на стабільні і тривалі інтимні стосунки

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Цього шлюбу астрологи радять уникати, їх відгук про можливість довгих і щасливих відносин однозначний: абсолютна відмінність характерів з роками все більше буде відштовхувати їх один від одного.

Начебто і прагнення у них одні: обидва шукають надійного партнера, здатного поставити цілі і довести до них сім’ю через всі перешкоди і перешкоди. Ні Діва, ні Близнюки за своєю природою лідерами не є, і саме це змушує їх проявляти себе в сім’ї в невластивою для них ролі.

Але якщо чоловік з цим дуже навіть готовий впоратися, то Близнюки починають тягнути на себе ковдру з приводу і без приводу.

Занадто різне ставлення до грошей і вихованню дітей стане одним з яскравих приводів для постійних конфліктів, суперечок, з’ясування відносин

Чоловік-Діва скупий і навіть відверто скупий: він по копійці буде збирати в кубушку на дозвіл черговий життєвої завдання, відмовляючи собі і родині в простих радощах і розвагах.

Жінка-Близнюки ж схильна до легковажної і необгрунтованою витрати грошей на відверту нісенітницю і розваги. Дружина буде дорікати чоловіка в скупердяйство, а він її – в марнотратстві.

Зрозуміло, що з роками ситуація ще більше посилитися , а вже виросли діти не зможуть своєю присутністю згладжувати такі гострі кути батьківських відносин.

Чи є дружба, якщо він Діва, а вона Близнюки?

Насправді, навіть незважаючи на такий явний несхожість характерів, розвиток дружніх відносин серед представників цих знаків Зодиака не беруться передбачити навіть астрологи.

Якщо дружба не буде якимось чином зав’язана на матеріальних і грошових цінностей, ці двоє цілком можуть між собою порозумітися . І він, і вона допитливі, їм цікаво все нове і ще невипробувані.

Вони можуть стати чудовими колегами в професійній сфері: легкі і повітряні Близнюки забезпечать Діві-трудоголіку своєчасну віддушину, відвернуть розмовами, цікаво посидять в кафе.

Очікувати ж, що дружба переросте в любовні відносини, годі й говорити: обережний Діва буквально з перших хвилин знайомства з цією жінкою бачить в ній порохову бочку, і його раціональний розум підказує, що краще триматися від цієї панянки подалі .

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Дружба між знаками не переросте в любовні відносини

Як завоювати чоловіка-Діву?

Інтелектуальні і дотепні бесіди – ось те, на що варто робити ставку жінці-Близнюкам в процесі завоювання серце цього досить холодного і критичного до оточуючих чоловіки. Часто Діва мучиться в пошуках рівного собі співрозмовника, здатного в повній мірі оцінити його розумові процеси і ораторське мистецтво, почуття гумору і навіть сарказм.

Яскравою, рухомий і, безсумнівно, цікавою дівчині знака Близнюки слід на перших етапах знайомства притримувати своїх жвавих коней. Для Діви характерні приступи депресії, невдоволення життєвим укладом, страх перед змінами, нестабільності та невпевненості.

У його житті все повинно бути розмірено і спокійно. Не варто вриватися в неї подібно зносячи все на своєму шляху урагану.

Згодом Діва буде радий тій легкості і оптимізму, товариськості і незлобивості, яку вносять в його невеликий маленький світ Близнюки.

Близнюкам не слід лише намагатися відразу відкрити йому все горизонти. Чуйність і уважність в спілкуванні з цим досить закритим душею чоловіком просто необхідні.

Як добитися уваги жінки-Близнюків?

Жінки повітряних знаків настільки ж привабливі, наскільки і невловимі . Близнюки винятком не є: ця жінка дуже вибіркова в своїх близьких знайомствах, а тому зацікавити її буде не так просто.

Чоловік Близнюкам повинен бути в першу чергу просто цікавий : інтелектом, творчими талантами, прагненням до отримання нових знань і умінь. Діві цілком вдасться перевершити свою кохану за багатьма показниками, але йому слід враховувати, що і ця приваблива панянка не стоїть на місці у своєму розвитку, а тому вдосконалюватися йому доведеться постійно.

Багата власними фантазіями жінка-Близнюки просто обожнює сюрпризи і подарунки, але за умови, що вони оригінальні

Гороскоп сумісність Жінки-Діви і Чоловіки-Близнюків

Що ж – і протилежності притягуються , навіть незважаючи на розбіжність інтересів і ключових рис характерів.

Легковажність Близнюків, педантичність і серйозність Діви – що в цьому парі може бути спільного? Чоловік комунікабельний, користується успіхом у протилежної статі, любить гучні посиденьки і дружні вечірки, а жінка критична до себе і оточуючих, виняткова домувальниця і сповнена моралей по будь-якого приводу. Цим двом вдасться зблизитися тільки за однієї умови: вони будуть слухати один одного і намагатися щось змінити в собі. Але чи захочуть?

Любовні стосунки

Астрологічний порівняння цих двох знаків вказує на те, що скільки-небудь вагома гармонія у відносинах дається обом з великими труднощами .

Так, завдяки темпераментності чоловіки знака Близнюки і деякої недоступності серйозної Діви між ними може навіть розгорітися роман, але це ненадовго – характери візьмуть своє, а змінити себе в усталених звичках навряд чи захоче хоча б хтось із них.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Гармонія у відносинах дається обом з великими труднощами

Все, що вони можуть зробити один для одного в спробах якось продовжити любовну ейфорію, це переламати себе заради коханого.

Близнюкам варто кілька розсудливим, стати спокійніше і розважливі, відмовитися від життєвої суєти і повної свободи дій, обмежити своє коло спілкування, виключивши з нього симпатичних подружок.

Жінці-Діві нічого не залишається, як змиритися з норовливим характером свого обранця і відмовитися від критики його слів, манер, дій.

Сексуальний потяг пари

На жаль, особливості характерів накладають відбиток і на інтимні стосунки . Певна холодність Діви в ліжку, її небажання проявити ініціативу і неприхована критика дій партнера швидко зводять нанівець весь любовний запал дуже темпераментних Близнюків.

Якийсь час він ще буде сподіватися на те, що його Діва «оживе», і ліжко стане місцем справжньої насолоди і гармонії, але його ж суєтність і не дасть збутися цим мріям.

Для жінки в цій парі потрібно чимало часу, щоб прийти в себе, почати розуміти партнера і розкріпачитися.

Тільки увагу і чуйність Близнюків, довіру і розслабленість Діви зроблять фізичну близькість яскравіше і приємніше для обох

шлюбний союз

Щасливі і довгі сімейні відносини в цій парі дуже рідкісні , але якщо жінці-Діві і чоловікові-Близнюкам вдасться прожити в них чотири роки, то є ймовірність, що цей шлюб вже не розпадеться.

Чи не розпадеться не в силу того, що чоловік і дружина так люблять один одного і нарешті зрозуміли, що знайшли другу половинку, а тому, що їм обом уже не захочеться щось міняти.

Підвладний своїм темпераментом чоловік знака Близнюки може зробити спроби «сходити наліво» і, можливо, ці спроби навіть увінчаються певним успіхом, але такі інтрижки він вважає за краще надовго не затягувати, раз по раз повертаючись в звите руками Діви сімейне гніздечко.

Діві варто зробити все можливе, щоб запобігти цим вольності, але властиві їй сарказм і уїдливість справі не допоможуть. Її завданням стане облаштування будинку, комфортна для чоловіка атмосфера і велика розкутість в інтимних відносинах. Лідерство в родині однозначно рекомендується віддати чоловікові , а Діві залишається взяти на себе побутові клопоти і виховання дітей.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Лідерство в родині однозначно рекомендується віддати чоловікові

Як дружать дівчина-Діва і хлопець-близнюки?

Як і будь-які інші відносини, дружба між представниками цих астрологічних знаків зустрічається рідко, а якщо й існує, то зазвичай недовго. Вони можуть знайти спільні інтереси під час навчання в школі чи університеті, навіть стати діловими партнерами, але як тільки необхідність в загальних темах відпаде, вони розлучаться, щоб більше вже не зустрічатися.

Читайте також:   Як прибрати засос: косметичні і народні засоби

У зав’язалася дружбі не буде розмов «по душах», довгих листів та привітань з приводу і без приводу. При таких незбіжних на світ і суспільство поглядах яскраві зажігалочка-Близнюки швидко втратять інтерес до досить сухий і малоемоціональний Діві, а вона буде схильна звинувачувати свого «друга» в легковажності, мінливості і легковажному ставленню до життя.

Як завоювати чоловіка-Близнюка і побудувати з ним стосунки?

При таких різних характерах жінці-Діві насамперед варто вирішити, чи треба їй це взагалі . Як довго вона при своїй розсудливості і серйозності зможе терпіти надто безтурботного і легковажного Близнюка.

Щоб привернути увагу такого яскравого чоловіки і утримати його хоч на якийсь час, Діві доведеться практично повністю перекроїти себе: стати більш емоційною, цікавою, чуттєвої і навіть сексуальною.

Варто відмовитися від звичного сидіти вдома, полюбити галасливі компанії і дружні вечірки, вміти відстояти свою точку зору, інакше Близнюки відверто занудьгують і підуть шукати більш феєричну і цікаву подругу.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Щасливі і довгі сімейні відносини в цій парі дуже рідкісні

Чи можна закохати в себе жінку-Діву?

Про її природного холодності і розбірливості у відносинах можна писати книги. Зовні недоступна, ця панянка і всередині не володіє яскравим темпераментом, який відповідав би характеру Близнюків. Але як то кажуть, любов зла … І якщо вже чоловік знака Близнюки звернув увагу на таку серйозну і господарську панночку, йому варто багато про що задуматися:

 • рекомендується стримати своє суспільне життя або хоча б не розповідати своїй подрузі з таким захватом про дружні гулянках, парубочих і відкритті чергового кафе;
 • стати менш метушливим і більш статечним , навчитися будувати реалістичні плани і в цілому поставитися до життя серйозніше;
 • підтримувати відповідний інтелектуальний рівень – для Діви це дуже важливо, оскільки сама вона зазвичай в курсі політичних подій, цікавиться історією, релігіями і культурами різних країн, не пропускає книжкові новинки;
 • зовнішній вигляд – для надзвичайно охайною і акуратною Діви це вкрай важливо: її шанувальник повинен виглядати охайно, зачіска і одяг повинні бути бездоганні.

На те, щоб закохати в себе дівчину-Діву, знадобиться чимало сил і часу. На жаль, часто Близнюки просто не хочуть витрачати своє життя на підкорення цієї неприступної гори.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/28-11-2017-sovmestimost-devy-i-bliznetsov-nebo-i-zemlya.html

Діва і Близнюки: сумісність чоловіка та жінки в любові

Сумісність Діви і Близнюків – це справа випадку і результат серйозної роботи над відносинами. Близнюки і Діва належать до різних стихій, а тому їх взаємодія не завжди протікає гладко. Спочатку вони зачаровують один одного, а потім – розчаровують. І тільки третій етап, якщо такий трапляється, може привести їх до цього взаєморозуміння, поваги і любові. Давайте розглянемо, на чому будується сумісність в любовних відносинах знаків Діви і Близнюків, які плюси і мінуси такого союзу, які рекомендації їм може дати гороскоп.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Сумісність Діви і Близнюків в любові і шлюбі

особливості знаків

Варто відзначити, що Сонце визначає далеко не всі характеристики знаків Зодіаку. В ідеалі сумісність слід розглядати з урахуванням впливу все х планет і різних аспектів гороскопу.

Особливу увагу слід звернути на положення Місяця і асцендента (наприклад, маючи асцендент або Місяць в Діві, людина набуває деякі якості даного знака, що часто полегшує взаємодію в парі).

Вплив року народження

Також слід звертати увагу на рік народження людини, відзначаючи вплив символічного тваринного на характер знака Зодіаку. Так, поява Близнюка в рік Щура або Мавпи підсилює його мінливість, надає спритності і хитрості.

Змія робить Близнюків більш вдумливими і спостережливими, а Кролик наділяє їх відповідальністю. Діва, народжена в рік Півня, може проявляти невластиву їй схильність до світських заходів, а народжена в рік Бика – стає більш щедрою.

Кабан може зробити Діву відмінним організатором, а Дракон – набагато більшим романтиком, ніж це для неї характерно.

особливості Близнюків

Жінки і чоловіки Близнюки являють собою гримучу суміш з допитливості, непосидючості і ідеалізму. Їх інтелект вимагає новизни і постійної роботи, їх життя щаслива лише тоді, коли цікава і незвичайна.

Мінуси даного знака: вічні метання, нездатність доводити справи до кінця, деяка поверховість і егоїзм.

Плюси: творча здатність надихати себе та інших, вміння зробити цікавим саме, здавалося б, тривіальне, а також – оптимізм і постійне прагнення до кращого.

особливості Діви

Даний знак – представник порядку і організованості. Його символ – квадрат, правильна фігура, здатна міцно спиратися на Землю кожною зі своїх чотирьох граней.

Діви люблять твердо стояти на землі – психологічно і матеріально, і це їм добре вдається. Їх переваги: ​​практичність і діяльність характеру, аналітичний розум, благородство і сталість.

Недоліки: консерватизм, прискіпливість і критицизм, прагнення «прогнути» оточуючих під заведений ними порядок.

Чоловік Діва і жінка Близнюки

Чоловік Діва і жінка Близнюки нерідко приходять в захват один від одного на початковому етапі романтичних відносин.

В його очах вона – чарівна, розумна, сексуальна і цікава, здатна дати йому натхнення і наповнити життя новим світлом.

Її захоплює спокій і практичність партнера, здатність відокремлювати фантазії від реальності і розкладати все стоїть по поличках в алфавітному порядку.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Проблем не уникнути

проблеми

Все добре, поки вони друзі або коханці, але основні проблеми починаються в тривалих відносинах і сімейного життя. У дружбі вони піклуються одне про одного, в сексі – радують, захоплюють і надихають.

Але постійне існування пліч-о-пліч зіштовхує між собою хаотичну безпосередність Близнята і вперту скурпулезность її чоловіка. Повільно і наполегливо Діва намагається переробити характер дружини, критикуючи і намагаючись «підрізати крила».

Зламати її, звичайно ж, не вдасться, але цілком вийде прогнати – вона полетить, гірко шкодуючи про все втрачене.

У свою чергу близнючки робить дурниці в шлюбі, оскільки раніше не розібралася в справжній характер свого партнера.

Для дівчини Близнюка хлопець Діва був романтичним героєм, здатним довести свої почуття на практиці і бути уважним в дрібницях, але вона не знає його справжніх потреб і потреб.

Від дружини йому потрібна безодня уваги, він повинен відчувати себе потрібним або хоча б бути найголовнішим з усіх її захоплень. Жінка Близнюк могла б організувати все це без шкоди для власних інтересів, але часто не дає собі праці спокійно і ретельно проаналізувати потреби партнера.

Порада

Знаки Діва і Близнюки сумісність виявляють в інтелектуальному спілкуванні – вони без праці підтримують розмову на будь-яку тему, їм цікавий хід думки партнера, його ставлення до життя взагалі і обговорюваного предмету зокрема.

Якщо щось і може врятувати цей союз за часів кризи, так це інтелектуальне спілкування на відсторонені теми, які не стосуються з’ясування відносин.

Вони знову мають згадати про дружбу і з азартом піти в дискусію про філософію, сенс життя і дивовижні явища навколишнього світу. І тільки потім, коли налагодиться зв’язок, їм потрібно обов’язково поговорити про відносини, чесно, але коректно висловивши свої претензії і потреби.

Чоловік Близнюки і жінка Діва

Жінка Діва і чоловік Близнюки можуть бути сумісні в шлюбі, але для досягнення гармонії їм доведеться ретельно вивчити один одного. Спочатку дівчина знака Діви закохалася в іскрометну веселість, дотепність і оптимізм хлопця Близнюка.

Вона ще не знає, що його легке відношення до життя після змусить її дратуватися і ревнувати. У свою чергу чоловікові Близнюку дуже до душі акуратна і доглянута краса Діви, її дбайливість, благородство, прагнення до чистоти і порядку.

Однак, безтурботний хлопець ще не розуміє, що в шлюбі вона зажадає порядку і від нього теж.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Трохи краще дізнайтеся один одного

проблеми

У тривалих відносинах чоловік Близнюк несподівано виявить, що завоювати вимогливу Діву було легше, ніж повністю задовольнити.

Справа, зрозуміло, не в ліжку: як і будь-якій жінці, Діві потрібно почуття впевненості у партнері, а вічно пурхають мінливий Близнюк руйнує всі її уявлення про порядність і порядку.

Було б легше, вмій вона висловити все в обличчя, але Діва дуже стримана і горда – їй простіше відмовчатися, тихенько роблячи невтішні висновки. Останні, треба сказати, не завжди справедливі, оскільки товариськість Близнюка в більшій половині випадків не передбачає подружньої зради.

Близнюку важко ужитися з тими, хто його критикує або намагається приборкати. Тим більше, що сам він своїх недоліків не бачить, не розуміючи, що незалежно від суті вчинків, неоднозначна видимість може поранити і ображати Діву.

Близнюк цінує домашній затишок, але право на свободу він цінує більше, а тому зайвий тиск з боку партнерки може привести до розриву.

У свою чергу Діву здатне доконати її власне почуття ревнощів і вона з важким серцем, але цілком обдумано розірве подружній союз.

Порада

Сумісність знаків Діви і Близнюків багато в чому залежить від щирості партнерів і їх здатності йти на компроміси.

В даному союзі дружина навряд чи буде по-справжньому добиватися пояснень, а тому «розговорити» її зобов’язаний Близнюк.

БЛИЗНЮКИ + ДІВА – Сумісність – Астротіполог Дмитро ШімкоСовместімость Діва-чоловік і Близнюки-женщінаСовместімость Близнюки-чоловік і Діва-женщінаСовместімость Близнюки і ДеваСовместімость знака Діви зі знаками Овен, Телець, Близнюки, Рак

Йому, звичайно ж, незрозумілі її причіпки і це хороший привід докопатися до істини – дізнатися, що саме її ранить і змушує відчувати себе нелюбою. Парадокс в тому, що іноді цим двом досить висловитися і змінити деякі дрібниці в своїй поведінці, щоб партнер заспокоївся і залишився задоволений.

рекомендації Дівам

 1. Не критикуйте і не намагайтеся переробити партнера – ця тактика абсолютно не підходить до спілкування з Близнюками. Якщо Вам щось не подобається, постарайтеся пояснити суть питання в безособовій формі – Близнюка захопить психологічний і науковий аспект даної проблеми.У підсумку він проявить інтерес і постарається розібратися в Ваших потребах, а коли все зрозуміє, обов’язково зробить так, щоб Вам було краще.
 2. Коли ревнощі стає неконтрольованою, нагадуйте собі про статистику – Близнюк рідко змінює, якщо у нього є можливість задовольнити свої потреби в різнобічному спілкуванні. Вчіться йому довіряти, як би це не було важко.
 3. Замість того, щоб змінювати партнера, заради експерименту спробуйте хоч трохи зануритися в його спосіб життя. Ви ж не дарма вибрали цього супутника – швидше за все, якась частина Вашої особистості також прагне до змін і нових вражень.

рекомендації Близнюкам

 1. Постарайтеся вивчити партнера, як найцікавішу з наук – Ви дізнаєтеся багато нового і несподіваного, чого раніше і гадки не мали. Швидше за все, Діва була плодом Вашої уяви, так дізнайтеся ж тепер її справжню. Збагнувши потреби партнера, Ви розкриєте таємницю його невдоволення і тоді все стане на свої місця. Ви зрозумієте, що зробити Діву задоволеною не так вже й важко.
 2. Стримуйте свої меркуріанські енергії в межах розумного – крім Вас цього зробити не зможе ніхто. Вчіться тримати слово, приходити вчасно, доробляти розпочате – це не так уже й важко і цілком доступно, якщо необхідно для взаєморозуміння і миру в сім’ї.
 3. Викликайте партнера на розмову, якщо той замикається в собі – відмовчуючись, він нічого доброго не придумає. Використовуйте чарівне поєднання власних талантів – чарівність, інтелект і дотепність. Якщо Ви підійдете до діалогу творчо і з любов’ю, Діва наважиться висловити свої емоції і це стане важливим кроком на шляху до взаєморозуміння.

Читайте також:   Сумісність козерога і тільця: приємний бонус від рідної стихії

Джерело: https://mestozagovora.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/deva-i-bliznecy.html

Діва і Близнюки – сумісність в коханні і шлюбі

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Вивчати особливості людей, грунтуючись на їх гороскопі – заняття захоплююче. А крім цього, воно ще й корисно тим, що стає легко передбачити розвиток відносин в парі. Наприклад, знаки Діва і Близнюки – сумісність такої пари можна пояснити тяжінням протилежностей.

Чи підходять Діва і Близнюки один одному?

Представники знаків Зодіаку Діва і Близнюки вважаються абсолютно несхожими в силу особливостей, якими їх нагороджують протилежні стихії Земля і Повітря. Астрологи в питанні чи сумісні Близнюки і Діва в думках розходяться, тому що багато що залежить від того, наскільки сильно бажання цієї пари створити міцний, стабільний і довговічний сімейний союз.

Основна проблема дуету Діва і Близнюки в тому, що у них відсутня емоційна сполучуваність. Легковажність, несерйозність і безвідповідальність Близнюка відлякує грунтовну, розбірливу і обережну Діву.

Фундаментом щасливого союзу настільки несхожих людей може стати високий інтелект, яким нагороджені представники обох зодіакальних сузір’їв.

Представникам знаків Діва і Близнюки сумісність необхідно методично і терпляче плекати.

Діва і Близнюки – сумісність в любовних відносинах

Потенціал для розвитку любовних відносин у кардинально різних людей складається в точках дотику і усвідомленні того, що вони непогано доповнюють один одного.

Сумісність Діви і Близнюків у відносинах буде зростати, якщо вони почнуть менше прискіпливо дивитися на недоліки і сконцентруються на позитивних якостях. Педантичною Діві корисно поглянути на навколишній світ очима енергійного Близнюка.

Останньому ж не зайвим буде під впливом любовного партнера стати трохи серйозніше.

У любові Діва і Близнюки відкривають один в одному новий світ, зовсім відмінний від світу власного.

Близнюки показують своєму земному коханому життя, повне пригод і фантазій, а самі в свою чергу отримують стимул до розвитку таких якостей як вдумливість, систематичність.

У той період, коли любов між представниками цих знаків сильна, спроби дещо змінити партнера не викликають відторгнення і проходять з легкістю.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Діва і Близнюки – сумісність в шлюбі

Союз жінки-Діви і чоловіки-Близнюків астрологи вважають досить гармонійним. В такому випадку дружина з задоволенням буде займатися домашнім вогнищем, і створювати комфортні умови для коханого.

Чоловік з вдячністю прийме турботу і тепло, які подарує жінка-Діва, і сам стане спокійніше і мудріше. Дружина в даному союзі під впливом партнера почне розвиватися і рости в творчому плані.

Підводним каменем в такому випадку може стати такий фактор як звикання, яке витіснить всі романтичні почуття.

У подружжю чоловік – Діва, дружина – Близнюки проблем вистачає, хоча в даному випадку ролі розподіляються більш традиційно. Чоловік – забезпечує фінансову стабільність сім’ї, несе за неї відповідальність.

Дружина – вносить в сімейне життя романтику, облаштовує будинок, спираючись на свій хороший смак, і повністю підкоряється чоловікові в життєвих питаннях. Розлад може виникнути якщо чоловік-Діва почне критикувати жінку-близнюки за непрактичність, особливо щодо фінансів.

Близнюки погано переносять причіпки, тому дружина цілком спроможна зібратися і грюкнути дверима.

Чоловік-Діва, жінка-Близнюки – сумісність в ліжку

Союз різних за темпераментом людей нерідко найбільш сумісний саме в сексуальних відносинах. Секс Близнюк і Діва люблять однаково і, не виходячи за рамки своїх моральних принципів, здатні дарувати один одному неземну насолоду.

У ліжку жінка-Близнюки більш емоційна, винахідлива, гнучка, а чоловік-Діва приносить в сексуальне життя технічність, впорядкованість.

У пари жінка-Діва – чоловік-Близнюки проблем в інтимному житті набагато більше, і, якщо партнер буде надмірно шокувати Діву своїми фантазіями, союз розпадеться.

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Діва і Близнюки – дружба

Вільний час і своє дозвілля Діва і Близнюки організовують зовсім по-різному, тому подружитися представникам цих знаків дуже складно.

Але якщо вони знайдуть точки дотику, то можна констатувати, що мало хто ладнає так, як ладнають знак Близнюки з Дівами.

Дружба представників цих знаків може ґрунтуватися на спільній справі, а також на інтелектуальних захоплення. Ще один стимул, що підтримує дружбу настільки несхожих людей – взаємна вигода.

Проблеми між Дівами і Близнюками

Егоїстичність, подвійність і мінливість натури Близнюків коробить логічних, організованих, раціональних Дев, і неприйняття це часто взаємно.

Відповісти позитивно на питання чи підходить Діва Близнюкам можна тільки в тому випадку, якщо обидва представники цих знаків усвідомлюють свою «однобокість» і розуміють необхідність «балансування».

Більшій частині проблем можна уникнути, якщо сприймати відмінності партнера не як недоліки, а як його особливості. Для успіху їм обом необхідно навчитися не тиснути на близьку людину, йти на компроміс.

Джерело: https://womanadvice.ru/deva-i-bliznecy-sovmestimost-v-lyubvi-i-brake

Дeвa-Мужчінa і Блізнeци-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Діва і Близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Дeвa і Блізнeци

В даному союзі сплелися складність і перспективність. В одному Діва і Близнюки дотримуються однакових поглядів, але в іншому – вони повністю різні. Ця пара часто залишається хорошими друзями після розставання, однак під час відносин вони відчувають масу труднощів.

Особливо вдалим цей союз назвати досить складно. Діва – це земний знак зодіаку. Для нього важлива стабільність і грунтовність, в тому числі і у відносинах, а близнюки цього дати не зможуть.

Така жінка занадто вільна, незалежна і мінлива, тому відносини в такій парі можуть бути побудовані тільки на здоровому глузді і розрахунку. Зрештою, навіть така порхающая і різнопланова жінка-близнюки одного разу захоче міцного чоловічого плеча і стабільності.

У житті вони навряд чи просто так зустрінуться або зацікавляться один одним. Аж надто різні у них темпераменти і кола спілкування. Найчастіше романтичні відносини виникають на грунті дружби, знайомства або ділового співробітництва.

Коли ці двоє оголошують про свої наміри бути разом – оточуючим складно повірити в довгостроковість даного союзу. Частково вони в цьому праві і закохані самі переконаються в істинності такого судження, проживши разом якийсь час.

Незважаючи на відмінність в характерах, цілі та захоплення, якщо обидва партнери готові працювати над відносинами, вони зможуть бути разом дуже довго. Щоб стати ідеальною парою їм потрібно навчитися поважати і щиро захоплюватися заслугами один одного.

Разом у них вийде досягти високого соціального стану та фінансового благополуччя. Що стосується любові і пристрасті, то вона досить швидко покидає обох партнерів, але відносини продовжують триматися на дружніх почуттях.

Коли відносини чоловіки-діви і жінки-близнюків відбулися, виділяються кілька важливих переваг. Незважаючи на притаманну чоловікові цього знака холодність в прояві почуттів, такий союз може бути повний захоплення і навіть щирого обожнювання і відданості з боку партнерів.

Діві складно виявляти власні емоції, вони страждають від нестачі почуттів, а жінка-близнюки привносить в його розмірене життя нові фарби. Вона підштовхує його до дій, надихає на подвиги і звершення. При цьому Близнюки отримують від таких відносин впевненість в завтрашньому дні, стабільність і внутрішній спокій.

Якщо обидва партнери погодяться на демократію, і ніхто не стане претендувати на звання глави, вони зможуть годинами філософствувати на будь-які теми, будувати плани і міркувати про недосконалості світу. Адже обидва знака дуже інтелектуальні, а союз, який ґрунтується на раціональності, буде вельми вдалим.

 • прагнення до фінансової стабільності;
 • інтелектуальність обох партнерів;
 • впорядкованість відносин;
 • взаєморозуміння;
 • гарне почуття гумору;
 • міцна ментальна (духовна) зв’язок;
 • різноманітність у відносинах;
 • можливість домогтися вершин соціальної ієрархії;
 • хороша згуртованість у спільній роботі;
 • рівноправність у прийнятті важливих рішень.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Блізнeци

Такі відносини постійно балансують на межі розпаду. Будь-яке гідність може в лічені хвилини перетворитися у величезний недолік, якщо партнери не готові зберігати свій союз і йти на поступки. Чоловік-Діва, наприклад, звик критикувати всіх і вся.

Йому складно встояти перед спокусою вказати своєї коханої на її промахи. У той же час, жінка-близнюки дуже сентиментальна і беззахисна в емоційному плані. Вона приймає все шпильки і докори партнера близько до серця, що пригнічує її індивідуальність.

Якщо проблем в побутовому плані вдасться уникнути за умови, що Діва перестане вдавати з себе критика, то повітряну натуру Близнюків приборкати буде куди складніше. Жінки цього знака люблять перебувати в центрі уваги і весело проводити час.

Її часті втечі з дому до друзів і поверхневе, навіть часом несерйозне, ставлення до життя, засмучує чоловіка-діву. Він буде відчувати себе незрозумілим і відкинутим, але постарається це приховати. Тим часом загальне невдоволення буде наростати, поки не призведе до краху.

 • зайві причіпки один до одного;
 • дріб’язковість;
 • егоїзм обох партнерів;
 • небажання йти на компроміс;
 • загальне невдоволення стосунками;
 • нездатність пробачити образи;
 • протилежність характерів;
 • відмінності в цінностях;
 • різницю в поглядах на світ;
 • надмірні ревнощі чоловіка-діви.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Блізнeци

Спільними зусиллями і щоденною роботою над собою ці двоє зможуть зберегти свої відносини на довгі роки. Так, Діві необхідно зменшити критику на адресу коханої. Йому не важко буде знайти іншу тему для розмови, адже таку пару об’єднує, насамперед, високий рівень інтелекту і прагнення до пізнання нового.

Ще чоловікові в даному союзі слід бути більш спонтанним і відкритим до пропозицій партнерки. Іноді не потрібно занадто довго обдумувати рішення, а просто робити. Несподівані сюрпризи і кілька спонтанних компліментів зможуть підтримати вогонь кохання на тривалий період.

Обидва цих знака знаходяться під впливом Меркурія, який відповідає за настрій, розум і дії. Якщо чоловік-діва і жінка-близнюки будуть приділяти більше уваги цим трьом аспектам відносин – вони зможуть досягти гармонії і взаєморозуміння.

Близнюкам теж доведеться провести роботу над помилками. Якщо жінка-близнюки хоче надовго пов’язати свою долю з Дівою, їй слід стати ідеальною господинею або створити таку видимість.

Щоб рухатися в правильному напрямку, потрібно просто запитати у партнера як він бачить спільний побут і слідувати його інструкцій.

Тоді ризик зробити помилку або не попасти приготованим блюдом зведеться до нуля.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Блізнeци

Чоловік, народжений під знаком Діви – вкрай старомодний і консервативний. Жінка-Близнюки, навпаки, обожнює експериментувати і виявляти фантазію. Їх темпераменти і потреби не збігаються. Якщо на початку інтимних стосунків, цей факт якось згладжується закоханістю, то в майбутньому проблеми стають очевидними.

Читайте також:   На якому побаченні можна спати з чоловіком: різні думки

Чоловікові в такому союзі не вистачає пристрасті і емоційності, до того ж він може бути сконцентрований на власних відчуттях. Діві потрібно приділяти більше уваги своїй половинці, навчитися віддавати, а не очікувати натомість. При цьому Близнюкам варто вносити різноманітність поступово, поетапно, щоб не злякати чоловіка даного знака сильним напором.

Звичайно, зустрічаються жінки-близнюки зі спокійним темпераментом і чоловіки-діви, які вже врахували всі помилки в попередніх відносинах, але, якщо обидва партнери – типові представники своїх знаків, налагодити зв’язок буде складно.

Змінити ситуацію можливо, якщо закохані будуть чесні один з одним, зможуть відкрито обговорити ці проблеми і вирішувати їх таким чином, щоб у виграші залишилися обидві сторони.

Тоді інтимний зв’язок принесе задоволення і зміцнить цей союз.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Блізнeци

Такий шлюб є ​​досить складним для обох партнерів. Діва прагне до вічного порядку, а Близнюки панує над хаосом і вважає за краще творчий безлад.

Офіційний союз можливий за умови, що жінка захоче серйозних стосунків, а чоловік зважиться створити сім’ю. Не виключено, що в основі шлюбних уз лежатиме холодний розрахунок.

Жінка сама погодиться на подібний вид відносин, щоб забезпечити собі і своїм дітям стабільність і впевненість у майбутньому.

Чоловік, який належить до земної стихії, прекрасно підходить на роль добропорядного чоловіка і хорошого батька. Правда Діва висуне і свої вимоги до обраниці: Близнюкам доведеться приборкати свій характер і відповідати критеріям «доброї жінки».

Коли обидві сторони будуть задоволені обраними ролями – пунктуальність Діви зміниться на терпимість і уважність, а легковажність Близнюків обернеться позитивним настроєм і легкістю в спілкуванні.

Коли фундамент відносин базується на засадах рівноправності і партнерстві обидва знака в союзі зможуть досягти високого соціального становища. Великий пристрасті в такій сім’ї не передбачається, але теплота, затишок і розуміння стануть невід’ємною частиною їх сім’ї.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Блізнeци

Якщо уважно подивитися, у цих знаків є кілька загальних особливостей характеру. На жаль, вони не сприяють зав’язування діалогу: обидва люблять сказати ущипливо і мають надмірну дратівливість через дрібниці.

Така пара навряд чи створить міцну дружбу. У них різні моделі поведінки і життєві цінності. Вони зможуть дружити тільки при наявності обопільної вигоди або, якщо зійдуться в інтелектуальній сфері.

Оскільки Діва і Близнюки розумні і привабливі, їх можуть пов’язувати курси підвищення кваліфікації, бізнес-тренінги, гуртки ораторського мистецтва або просто хороша бесіда.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Блізнeци

У робочій сфері вони стануть чудовою командою. Обидва знаки працелюбні і сповнені нових ідей. Разом така пара зможе домогтися великих висот: Діва любить долати складні завдання, а Близнюкам подобається рухатися вперед і щось міняти.

Чоловік-Діва зможе бути відповідальним працівникам, однак йому складно впоратися з величезною кількістю інформації.

У такому випадку жінка-близнюки може взяти на себе всі організаційні питання, тому що методична робота здається їй занадто нудним і одноманітним.

Єдине, що потрібно врахувати жінці в подібному союзі – це постаратися не зачепити самолюбства чоловіки і не підривати його авторитет при сторонніх людях.

Вдалим буде тандем, коли жінка-близнюки буде керівником, а чоловік-діва – підлеглим. Вони добре спрацюються, уникаючи сварок і розбіжностей. У такому союзі можна сміливо ділити завдання навпіл – обидва чудово впораються зі своєю частиною.

Коли ситуація складається навпаки і керівником виступає Діва, такий союз досить гармонійний в емоційному плані, але малоефективний, особливо для Близнюків.

Жінка-Близнюки здатна побудувати хорошу кар’єру, тому їй слід вибрати більш рішучого начальника.

Адже чоловік-діва надмірно обережний з прийняттям рішень, не шанує сміливих ідей і вважає за краще робити все самостійно.

Що потрібно знати Жінці-Близнюкам про Чоловікові-Діві

Чоловік-Діва воліє холосту життя. Якщо представник цього знака зважився на шлюб – він буде вірним і відданим чоловіком до кінця своїх днів. Така людина надає великого значення клятв і обіцянок, які колись дав. Однак подібна скрупульозність і старанність можуть бути обтяжливими в сімейному житті.

Зайва пунктуальність і точність в деталях часом можуть доходити до абсурду. Близнюкам подібні прояви педантизму потрібно сприймати зі спокоєм і гідністю. Це не означає, що вам доведеться підлаштовуватися під чоловіка або, що він з часом змінить звички. Просто, таким чином, ви уникнете непотрібних конфліктів і драм, які дратують Діву.

Ще одна важлива риса характеру цих чоловіків – відвертість, яка часом переходить усі межі. Тому, якщо ви захочете щось дізнатися – не обтяжують себе здогадками, а просто запитаєте і ваш чоловік розкриє всі карти.

Що потрібно знати Чоловікові-Діві про Жінку-Близнюках

Головна особливість жінки-близнюки – це її комунікабельність. Спілкування з різними людьми необхідно, як ковток свіжого повітря.

Не дивуйтеся, якщо вона допізна засидиться з подругами в кафе, раптово призведе купу непроханих гостей або забуде приготувати вечерю.

Така жінка точно не стане чекати вас щовечора будинку і вважатиме за краще веселе проведення часу – нудного самотності і побутовим справах.

Не намагайтеся замкнути її в золотій клітці – вона випурхне з неї при першій же нагоді. Краще постарайтеся підтримати свою обраницю в її починаннях. Відведіть пару днів в тиждень для званих вечерь і прийомів гостей або влаштовуйте спільні походи в людні місця, де жінка цього знаку зможе блиснути розумом і вдосталь наговоритися.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-близнюки c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Дeви c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-deva-zhenshina-bliznetsy/

Працює Близнюки – Діва: Радник і покровитель

Чи не поєднуються відповідно до класичного підходу знаки повітряних Близнюків і земної Діви мають загальну правлячу планету – Меркурій. Вона задає їхнім стосункам насамперед інтелектуальний тон. А ось емоції відсуває на другий план. Погано це чи добре?

Якщо взяти ділову сферу, то швидше за добре. Типова ситуація: в колектив до керівника або в бізнес до його власника Діві потрапляють в якості нового члена команди Близнюки. І тут же вони зі своїми ідеями вносять свіжий струмінь і отримують визнання завдяки винахідливості і широту поглядів. Тобто

загальний інтелектуальний фундамент в рамках ділових відносин дає прекрасну можливість знайти Близнюкам самореалізацію з відповідним для них союзником в особі Близнюків. Саме в такому контексті ця пара може найкраще проявити себе.

Не дарма тип відносин цих знаків названий «Покровитель і радник», де в якості «покровителя» постає мудрий і діловитий знак Діви, а в якості джерела ідей «радник» -БЛИЗНЕЦ.

В любов і сім’ю все спочатку оманливе благополучно, але лише до якоїсь пори. Через домінування інтелектуальної складової Близнюкам і Діві досить легко знайти спільну мову. Але ось як би не намагалися досягти емоційного резонансу не виходить. Але ж емоції основа гармонійного мікроклімату сімейних відносин.

Близнюки через якийсь час дізнаються, що Діви досить нудні, а часом навіть занудні. Діви, в свою чергу, не зможуть прощати Близнюкам його легковажності, незібраність і відсутність методичного підходу до життя. Але якщо вони оцінять здатність Близнюків постійно вносити в життя свіжі ідеї і стимулювати на великі справи, то зможуть захопитися на якийсь час.

Відкинувши чуттєву сторону і сфокусувавшись на спільних цілях, вони можуть прекрасно доповнювати один одного.

Прагматизм і практицизм Діви докучає їй самій, тому інтуїтивно вона прагне до яскравих особистостей, наділеним творчими здібностями.

Близнюкам бракує глибини і стабільності, тому вони цілком можуть порахувати особисті якості Діви корисними. Діва стане опорою Близнюкам, якщо обидва чітко розподілять ролі і не будуть переступати меж.

Спочатку зацікавившись один одним з чистої цікавості, вони будуть здатні побудувати наступні досить міцні відносини за умов, що Діва буде бачити реальний потенціал в Близнюках, а Близнюки будуть вірні Діви.

Але дуже скоро Діва засумнівається, тому вона довірилася, адже рішення Близнюків змінюють один одного на диво швидко і непослідовно, а Близнюки будуть дивуватися, про що тривожиться партнер і чому ревнує до кожного зустрічного.

Основні конфлікти у відносинах Близнюків з Дівою

Коли почнуться розбіжності, їм навряд чи захочеться витягувати назовні їхні справжні причини. Неуважні в емоційним змін Близнюки можуть навіть не помітити вразливості та образ Діви. І тут в число перших проблем виходить розбіжність емоційних сфер знаків з таких далеких один від одного стихій.

Не можна сказати, що представник Близнюків чи не спробує з’ясувати відносини: він буде сперечатися і доводити відсутність джерела для занепокоєння своєю поведінкою і навіть зуміє знайти слова, які нададуть на Діву потрібну дію. Однак, це буде всього лише тимчасово. Але властивість постійно аналізувати всі дії і вчинки не залишить Діву надовго, і вона знову стривожиться, виявивши слабкі місця в аргументах і вчинках партнера.

У найгіршому прояві Діви для Близнюків є дріб’язковими нудними, а Близнюки для Дів вічно фарбувати пустодзвонами, на яких неможливо покластися.

Жінка-Близнюки і чоловік-Діва

Жінка-Близнюки захоплено поставиться до хазяйновитість і проникливості чоловіки-Діви. А він, у свою чергу, перейметься сміливістю і здатністю своєї супутниці легко ставитися до життєвих труднощів.

Оточуючим такий союз може навіть здатися вкрай міцним і взаємно доповнюються. Кожен з представників цих знаків зодіаку ставиться з іронією не тільки до свого партнера, самому собі, а й до всього, що їх оточує. Часто вони розуміють один одного з півслова.

Коли згасне перший любовний пожежа, то йому на зміну прийдуть взаєморозуміння і дружба.

Якщо жінка-Близнюки зуміє домогтися того, щоб партнер дивився на її зашкалює комунікабельність як на позитивне явище, що дає корисні контакти і розширює в тому числі і його крузогор, то вона згладить ревнощі чоловіка-Діви. Але ще й за умови, що сама буде приділяти йому достатньо уваги.

Чоловік-близнята і жінка-Діва

Чоловік-Близнюки буде вважати свою союзницю надто земної і прозаїчною. Це дозволить йому не приховувати своїх почуттів і перепадів настрою: сьогодні чоловік зацікавлений своєю дамою, і вона бажана, завтра він може проявити повна відсутність інтересу. Саме через це жінка-Діва буде посилено аналізувати власні дії, не розуміючи, чим не догодила Близнюкам?

Обидва знаки добре озброєні таким смертельною зброєю, як слово. І добре, якщо вони почнуть використовувати його, як джерело відродження до життя і бажання повірити в себе, але може бути навпаки.

Оскільки розум не дає можливості проявитися почуттям повною мірою, Близнюку доведеться здійснювати над собою якісь зусилля, щоб передбачити з високою ймовірністю мудрості повернути Діві втрачену душевну рівновагу, нехай навіть ненадовго.

А жінка-Діва, якщо вона по-справжньому мудра, здатна внести умиротворення в наповнену пристрастями життя Близнюків.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/bliznecy/deva/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *