Діва і риби: сумісність астрологічних знаків

Діва і Риби: сумісність астрологічних знаків

Зміст приховати

Діва і Риби – це протівознак, які можуть відмінно доповнювати один одного. Діви відмінно володіють чоловічими вивертами Меркурія і жіночими – Вулкана. Але слизькі Риби мають дуже великим запасом хитрості.

Діва і Риби: сумісність астрологічних знаків

Діви і Риби стоять один навпроти одного на астрологічному колесі, вони не воюють одна з одною, просто у кожного є певні якості, яких немає у партнера.

Діва є еталоном охайності і методичності. Діловий розум Діви сортує всі емоції і враження і розкладає їх по поличках. Діви не спізнюються на роботу, вчасно оплачують рахунки, які не засиджуються перед телевізором до глибокої ночі. Діва любить, щоб її будинок, машина, зовнішність і одяг був у ідеальному порядку. Вони не люблять витрачати продуктивну енергію на мрії.

Особисті речі Риб нагадують абстрактні картини Пікассо. Риб забавляє педантичність Дев, але по-справжньому вони розуміють, що коштує менше мріяти і байдикувати, привести в порядок власні речі і думки.

Тому Риби зачаровуються Дівами протилежної статі, але не люблять Дев власного статі, досконалості яких Риби сприймають як виклик.

А Риб не може дратувати нічого сильнішого, ніж необхідність в суперництві.

Але, не дивлячись на всі глибокі відмінності, Діви і Риби примудряються успішно ладити. Може бути, тут впливає їх звернення з незнайомцями, з малознайомими особами вони стримані і потайливі.

Діві так само є чому повчитися у Риби: навчитися бажати, мріяти і хапати примхливу удачу за хвіст. Рибам вдається причинити свої мрії в реальність за допомогою віри в мудрість і добро. Діви є зразком терпіння, але їх терпіння неможливо назвати лагідним.

Сонячні Риби представляють собою подвійний знак. Адже неспроста символом зодіакального знака Риб, є дві рибки, які пливуть в протилежні сторони. Риби дуже щедро діляться співчуттям з оточуючими. Саме, тому до них самих варто проявити співчуття і, вже точно, вони гідні симпатії. Риби дуже проникливі і сприйнятливі особистості.

Тверезомислячі Діви можуть виявитися дуже корисними для Риб. А Діви дуже люблять розуміти, що можуть приносити комусь користь. Вони з радістю ввічливо пояснять Рибам, що їхні мрії неможливо перетворити на життя.

Сумісність Діва і Риби неоднозначна, але їх потенційний союз цілком можливий. Вони можуть відмінно доповнити один одного, але нерозуміння партнера може стати серйозною перешкодою. Практичною Діві складно розуміти лінь і фантазії Риби. Але чуттєвість Риб наповнить їх союз романтикою.

А Діва забезпечить стабільність їхнього спільного життя. Риби зможуть навчитися у Діви жити не в ілюзорному, а в реальному світі. А Розмірене життя Діви завдяки фантазіям Риб стане трішки цікавіше. Але щоб все це реалізувати обидва партнери повинні обзавестися терпінням. І їх терпіння обов’язково буде винагороджено.

Доброзичлива і м’яка Риба придбає в Діві турботливого захисника. Діва стане символом сталості і стабільності в їх відносинах. А Риби наповнять відносини ніжністю. Каменем спотикання може стати фінансове питання, оскільки матеріально неспроможні Риби і практичні Діви не зможуть знаходити в цьому плані спільну мову.

Але фінанси не будуть відігравати головну роль в їх союзі.

Джерело: https://astrologics.ru/sovmestimost-deva-i-ryby/

Діва і Риби – сумісність знаків

Сумісність Діви і Риби – складні і цікаві одночасно. Ці партнери можуть дуже вдало доповнювати один одного, але біда в тому, що їм складно досягти порозуміння. Адже кожен з знаків живе в своїй стихії: для Діви це Земля, для Риб – Вода. Представник знака Риби завжди оточений вуаллю загадковості. Його натура інтригує Діву, змушуючи шукати способи розгадати риб’ячу таємницю.

Діва і Риби: сумісність астрологічних знаківНасправді Риби – один з найбільш чуттєвих знаків, але як же Діві зрозуміти це, якщо вона бачить лише холодну маску байдужості? Діва теж не самий відкритий тип людей. Вона буде заворожено дивитися в очі партнеру, але навряд чи відкрито заявить про свої почуття. Тому й страждають ці закохані, що між ними немає достатньої близькості.

Сумісність знаків Діва і Риби тримається на безмежному терпінні першої. Вона всіма силами намагається зберегти відносини, поки Риби займають себе нереальними фантазіями і безглуздою рефлексією. Чи не до душі Діві і те, що навколо її обранця постійно утворюються скупчення людей, які волають про допомогу, адже Рибам важко будь-кому відмовити.

Крім того, діяльність Діви не знаходить пояснення ліні, властивої партнеру. Все це тягне за собою постійні закиди з боку Діви, а уїдлива критика глибоко ранить серце Риб. Єдиний вихід для партнерів – навчити один одного жити в різних стихіях. Діві доведеться іноді занурюватися в сентиментальні ілюзії, а Риби будуть змушені пристосовуватися до реального життя.

Інакше партнерам ніяк не зустрітися в духовному сенсі.

Цим двом важко перебувати поруч. Сумісність Діви і Риби передбачає велике терпіння обох і постійну роботу над відносинами. Явні недоліки Діви і Риб дуже вже переважують приховані гідності, і вони повинні всіма силами намагатися ці достоїнства показати партнеру.

Проте одного разу подолавши такий бар’єр, вони залишаться разом назавжди. Діва бажає отримати від Риб якщо не океан, то величезне море почуттів, і Риби здатні на такий дар. Діва у відповідь стане тією ниткою, яка буде пов’язувати Риб з реальністю, а також забезпечить їм фінансову захист.

Сексуальна сумісність Діви і Риби

Для досягнення ідеальної сумісності знаків Діва і Риби в інтимних відносинах Діві доведеться позбутися зайвої стриманості.

Її консерватизм і раціональне мислення в спальні не принесуть ніякої користі.

Довіривши представнику водної стихії свою душу і тіло, Діва виявиться на вершині блаженства, оскільки для Риб заняття любов’ю – це квінтесенція чуттєвості і єднання з партнером.

Сумісність: чоловік Діва – жінка Риби

Для чоловіка, народженого під знаком Діви, виявиться справжнім сюрпризом, що його обраниця може бути настільки різною. Вона мудра і покірна, але часом в її характері виявляються риси інших знаків, адже вона замикає Зодіакальний круг.

Діва не любить спонтанності, але тут його чекає чималий подив, коли леді-Риба проявляє напористість Овна або впертість Тельця.

Іноді вона вимагає поклоніння, як справжня Левиця, а буває, що її амбіції перевершують всі допустимі межі – це холодне подих з боку Козерога.

Діві доведеться змиритися з таким станом речей, тим більше що зовсім скоро його Рибка повернеться в своєму образі, даруючи йому тепло і солодку млість.

Діва отримає в цьому союзі нові враження, безкрайню чуттєвість і пізнає справжнє кохання, і їх сумісність знайде гармонію.

Рибам доведеться відчути підтримку і турботу свого чоловіка, який до всього іншого упорядкує їх спільний дім і забезпечить фінансову стабільність.

Діва і Риби: сумісність астрологічних знаківЦе саме ті якості, які вони так довго шукали в представниках протилежної статі.

Сумісність: жінка Діва – чоловік Риби

Діва не в силах чинити опір чарівності, яке притаманне представникам водних знаків. Риби будуть заворожено слухати будь-які розповіді обраниці, при цьому непомітно присуваючись все ближче і ближче.

Таким чином цей спокусник легко завойовує даму серця, вселяючи їй прагнення до духовної і фізичної близькості. Ці двоє будуть купатися в любові, і навіть стримана холодність Діви тут не перешкода.

Діва для Риб – джерело натхнення поета, оточений огортає ніжністю. Їхні стосунки прекрасні і романтичні, мало хто здатний на такі емоції.

Однак сумісність знаків Діва і Риби, коли вона – Діва, а він – Риби, піддає їх союз серйозним випробуванням, коли справа стосується суто матеріальної сфери буття. Діва не в захваті від щедрості Риб.

Такий чоловік не може відмовити нікому, хто попросить фінансової підтримки. Але Діва, яка знає ціну кожної заробленої копійки, не дасть Рибам пустити їх стан за вітром.

Можливо, для представника водної стихії це навіть піде на користь, але незмінно стане причиною конфліктів.

Інша проблема в стосунках – прискіпливість і критика Діви, особливо коли вона в поганому настрої. Однак все це можна подолати, і не зменшить головного гідності їх союзу – нескінченної ніжності один до одного.

Ділова сумісність Діви і Риби

Сумісність знаків Діва і Риби в бізнесі здатна дати приголомшливі результати.

Де ще можна зустріти таке дивовижне поєднання раціоналізаторської таланту, яким володіє Діва, і чудовою інтуїції Риб! Такому союзу під силу вирішення будь-якої задачі, адже вони грамотно поєднують свої підходи до роботи, ніколи не вступаючи в безглузді суперечки. Кожен з партнерів – абсолютне доповнення іншого.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/deva-i-ryibyi

Діва і Риби: сумісність чоловіка та жінки в любові

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »Любовна сумісність Діви і Риб

4947

Рейтинг статті

Сумісність Діви і Риб буває або дуже вдалою, або майже неможливою. Багато що залежить від бажань і зусиль партнерів.

Якщо вони захочуть, то побудують дивно плідний союз, адже ці знаки Зодіаку здатні багато чого один одному дати.

Якщо Діва і Риби сконцентрують увагу на недоліках і взаємні претензії, їх зв’язок розпадеться, так і не зміцнившись. У відсотках розлучень таких пар багато .: більшість шлюбів закінчується в перші роки сімейного життя.

Діва і Риби: сумісність астрологічних знаків

Сумісність Діви і Риби

характери знаків

Гороскоп сумісності знаків Діва і Риби обіцяє їм мало хорошого. Це люди з різними темпераментами, характерами і стилем життя. Проте, в такому поєднанні зустрічаються щасливі пари. Якщо партнери налаштовані на співпрацю, вони прекрасно доповнюють один одного. Якими ж рисами характеру мають ці знаки?

характер Риби

Емоційні, замкнуті в собі Риби мають приголомшливу інтуїцію. Вони тонко відчувають людей, їх настрій, завжди готові прийти на допомогу.

Також вони володіють слабкою нервовою системою, швидко втрачають рівновагу, схильні до нападів поганого настрою. У той же час всередині Риб прихована невідома сила, яка проявляється в критичних ситуаціях.

Вони здатні приймати дуже правильні рішення, керуючись не логікою, а тонким внутрішнім чуттям. Рибам властива така характеристика:

 • загадковість;
 • скритність;
 • надприродна інтуїція;
 • великодушність;
 • чутливість;
 • дружелюбність;
 • дотепність;
 • тривожність;
 • перепади настрою;
 • емоційність.

Багато Риби бувають занадто пасивними, вважають за краще плисти за течією. У періоди поганого настрою замикаються в собі, чекають, поки проблеми вирішаться самі собою.

Хвороблива фантазія, зайва тривожність можуть призводити до нервових зривів. Риби часто не виконують даних обіцянок, тікають від відповідальності, люблять попліткувати.

Схильні до шкідливих звичок, особливо після того як зазнали невдачі в роботі чи стосунках.

характер Діви

Практичні і спокійні Діви рідко виходять із себе. Вони прагнуть упорядкувати світ навколо себе. Будь-яку роботу виконують якісно, ​​доводять результат до досконалості. Дуже дисципліновані, ніколи ні про що не забувають.

Вони працьовиті, не люблять відпочивати і сидіти склавши руки. За своїм темпераментом люди знака досить холодні, рідко показують свої емоції на людях. Діви соромливі, уникають бути в центрі уваги, чесні і правдолюбивих.

В людях цінують акуратність, діловитість, щирість. Ось основні риси характеру Дев:

 • перфекціонізм;
 • акуратність;
 • працьовитість;
 • дисциплінованість;
 • організованість;
 • спокій;
 • врівноваженість;
 • чесність і правдивість;
 • нетерпимість до чужих недоліків.

Діви часто зациклюються на дрібницях, тому не беруть до уваги безліч додаткових шансів на успіх.

Вони дуже самокритичні, переживають через реальних і вигаданих помилок, постійно чекають покарання за них, обожнюють критикувати інших, не терплять недоліків. Безладні, необов’язкові і неохайні люди викликають у Дів обурення.

Вони часто мислять шаблонно, звужуючи свій кругозір. Бувають безпринципними і мстивими егоїстами, сварливі чоловіками і дружинами.

Загальна сумісність знаків

Пара Діва і Риби може бути цілком благополучною, незважаючи на протиріччя в характерах. Обидва знаки Зодіаку замкнуті і скритні, у них вузьке коло знайомих, вони не люблять гучних зборищ. Якщо партнери звернуть увагу на позитивні риси один одного, вони зможуть багато чому навчитися.

Поруч з Дівою Риби відчувають себе впевненіше, вчаться організовувати свій життєвий простір, реалізовувати мрії. Це двоїстий знак, йому притаманні душевні коливання, суперечливі бажання. Земний один робить його життя стабільним і спланованою.

Діва знаходить чуттєвість і емоційність, починає дивитися на речі ширше, не боїться будувати далекосяжні плани. Вона починає краще розбиратися в людях, переймаючи у водяного знака його приголомшливу інтуїцію. Партнери дбайливо і делікатно ставляться один одному, бояться образити, адже в обох тонка душевна організація.

Читайте також:   Як привернути увагу хлопця: методи, прийоми і правила

Відносини знаків Риби і Діва не бувають безхмарними, їх союз дуже нестабільний. Їм подобаються різні речі. Риби люблять мріяти, фантазувати, вони не проти відправиться в подорож. За вдачею вони творчі люди, тому трохи безладні.

Риби часто жартують над Дівами, тому що не розуміють їх дріб’язковості і пристрасті все систематизувати, розкладати по поличках. Діви терпіти не можуть хаосу навколо себе. У них викликає паніку все, що не піддається аналізу і чіткого структурування.

Вони фанатично наводять лад в будинку, на роботі або у свого партнера в голові. Їх дратує неохайність Риб, їх схильність до пасивного спостереження за дійсністю. На цьому грунті між партнерами постійно виникають суперечки.

Якщо цей союз не об’єднує дружба і щось більше, ніж побут, він швидко розпадається.

На сумісність Діви і Риб впливає Місяць, а не тільки Сонце. Місячний асцендент і Десцендент підсилюють тяжіння між знаками або, навпаки, віддаляють їх один від одного. Добре, якщо місячна вісь Риб знаходиться в Діві або іншому знаку землі, а у Діви – в Рибах, Раку або Скорпіоні. Тоді взаємини між партнерами стануть набагато краще.

Ось у вогняному знаку породить суперництво між ними, а в повітряному – посилить нерозуміння. Рік народження і китайський гороскоп теж мають значення.

Рибам підійде Змія, Кролик і Кабан, Діви добре себе почувають, якщо партнер – Кінь, Щур або Півень.

Тигр, Дракон і Бик не принесуть в цей союз нічого доброго, зате Кабан, Собака і Мавпа зроблять тертя між Дівою і Рибами не такими сильними.

еротичний гороскоп

Яка сумісність в коханні Риби і Діви? Венера нагородила ці знаки абсолютно різними темпераментами, тому вони погано сумісні в сексі. Діва навіть до фізичної близькості підходить з раціональної точки зору.

Без інтелектуального споріднення з партнером, в ліжку вона не отримає задоволення.

Земний знак нерідко буває замкнутим і скутим, він наділений купою забобонів і комплексів, тому стримує свою сексуальність, не дозволяє вирватися почуттям назовні.

Риби емоційні, їм подобаються довгі попередні гри, для них секс – це чуттєве задоволення, мало пов’язане з повсякденними відносинами. Вони розкуті в ліжку, люблять фантазувати і втілювати свої фантазії.

Сексуальна сумісність знаків може бути хорошою, якщо вони знайшли порозуміння в інших сферах. Тоді Діва дозволить собі проявляти більше емоцій, довіриться Рибам. Усередині земного знака прихований чималий потенціал, якщо Рибам вдасться його розбудити, партнери зможуть отримати взаємне задоволення.

Важливо, щоб виховання Діви було просунутим, щоб вона не була ханжею і не вірила в суспільні забобони. Рибам треба бути терплячими зі своїм партнером, не форсувати події і не розчаровуватися занадто рано, тоді сумісність в любовних відносинах і секс можна налагодити.

Тільки лише постіль не здатна зв’язати Риб і Діву – коханці повинні мати більше спільного, щоб їх зв’язок була тривалою.

Жінка Риби і чоловік Діва

Не можна сказати, що чоловік Діва і жінка Риби відчувають сильне тяжіння і можуть закохати в себе партнера з першого погляду. Хлопець і дівчина не відразу помітять один одного. У них є шанс познайомитися в різних місцях: на роботі, на благодійному вечорі або в волонтерської організації. Швидше за все ці двоє будуть стояти осторонь, спостерігаючи за всіма з куточка.

Хлопця може зацікавити мрійлива дівчина, якщо він любить розгадувати таємниці. Миле і ніжне створіння викличе у нього бажання подбає про нього.

Дівчина теж може зацікавитися хлопцем: їй сподобається організованість, якої так бракує їй самій.

Обидва партнери скромні і соромливі, тому у них є шанс завоювати один одного тоді, коли нема з ким порівнювати і поруч не спостерігається суперників.

Діва чоловік і жінка Риби можуть бути щасливі разом, але перед цим вони пройдуть довгий шлях взаємних притирок і компромісів. Чоловік в такій парі стає сильнішою. Він бачить поруч з собою слабку жінку, про яку треба піклуватися. Риби оцінять його працю і будуть вдячні.

Діва виходить зі свого футляра поруч з емоційної подругою, почуття стають яскравішими і більш насиченою, він вчиться радіти життю і краще розбиратися в людях. Риби поруч з Дівою відчувають себе впевнено і захищено, вони приводять до ладу думки, ставлять перед собою більш конкретні цілі.

Пара веде відокремлений спосіб життя, до них в гості приходять лише найближчі друзі. Чоловік і дружина поважають особистий простір один одного, дають можливість час від часу усамітнитися. Їх пов’язують щирі і ніжні почуття.

Як вирішувати проблеми

Любовна сумісність чоловіка Діви і жінки Риб не дуже сильна, тому проблеми в стосунках бувають завжди. Дуже скоро чоловік побачить, що помилився в своїх очікуваннях. Він шукав віддану і домашню дружину, а отримав загадкову і відчужену від дійсності.

Риби – нікудишні господині, вони не вміють організовувати сімейний побут так, як собі уявляють Діви. Чоловік побачить, що ідеального порядку в домі чекати не доводиться. Він може взятися за справи сам, але при цьому не упустить можливості боляче вколоти дружину і зробити їй зауваження.

У Риб ранима натура, якщо до них занадто сильно чіплятися, вони підуть в себе, тоді достукатися до їх здоровому глузду буде нереально.

Жінка теж побачить, що поруч з нею не чоловік її мрії. Діви приземлені і практичні, вони ніколи не зрозуміють піднесених думок Риб. Крім того, чоловік досить холодний, що неодмінно позначиться на сексуальну сумісність.

Щоб пара Риби і Діва зберегла відносини, партнерам потрібно піти на поступки один одному. Чоловікові доведеться взяти на себе частину домашніх обов’язків. При цьому він повинен стримувати мову і стримати критику.

Їдкими зауваженнями він нічого не доб’ється від дружини, а тільки погіршить ситуацію. Жінці потрібно частіше спускатися з небес на землю, вчитися у Діви практичності. Вона скоро побачить, що такий спосіб життя їй прекрасно підходить.

Настрій стане біліше рівним, з’явиться оптимізм і впевненість в завтрашньому дні.

Подружжю необхідно набратися терпіння, бути поблажливіше і великодушними один до одного.

Обидва знаки добрі, вони прагнуть служити людям. То чому не послужити своєму партнерові? Представники знаків будуть щасливими, якщо їх пов’язує справжня любов і теплі почуття.

Жінка Діва і чоловік Риби

Дівчина Діва і хлопець Риби будуть довго придивлятися один до одного. У більшості випадків їх знайомство нічим не закінчується. Вони швидко бачать, що дуже різні. Перспективи сімейного життя подібних людей настільки туманні, що вони розлучаються і відправляються на пошуки більш відповідного варіанту.

Якщо хлопцю або дівчині незбагненним чином вдасться закохати в себе партнера, їх чекає непростий період притирань і побудови відносин. Що може залучити один в одному цих двох? Чоловіки Риби нерідко шукають тиху і домашню подругу, здатну про них подбати. Діва, в свою чергу, любить всіх опікати. На цій основі вони і зійдуться.

Крім того, хлопець і дівчина можуть разом займатися благодійністю, що ще більші їх зблизить.

Ідеальна пара Риб і Діви – велика рідкість. Щаслива сім’я виникає тільки завдяки копіткій роботі обох подружжя над собою і відносинами. Риби в такому союзі можуть стати активніше, подивитися на життя з великим реалізмом.

Діви перестають зациклюватися на дрібницях, знаходять чутливість, емоційність і більш широкий погляд на світ. Пара разом подорожує, нерідко займається громадською діяльністю або будує свій маленький сімейний бізнес.

Кожен із подружжя має особистий простір, де він час від часу усамітнюється. Вечорами чоловік і дружина ведуть відсторонені розмови, філософствують, мріють і рідко сваряться. Між ними панує любов, дружба, але повного взаєморозуміння вони не досягають ніколи, адже обидва знака Зодіаку закриті, вони нікому не дозволяють проникнути в глибини своєї душі.

Як вирішувати проблеми

Ідилічна картинка, описана вище, – надзвичайна рідкість. Сумісність жінки Діви і чоловіки Риб низька, сварки між ними виникають постійно. У більшості випадків ініціатором є дружина. Її дратує лінь і пасивність чоловіка, його мрійливість.

Вона звикла працювати і досягати успіху, завдяки важкій роботі. Вся її життя впорядкована, а Риби вносять в неї творчий хаос. Це вибиває жінку Діву з колії. Вона ніколи не буде мовчати, постійні причіпки і зауваження стануть звичайною темою для розмов.

Риби замкнуться в собі.

Чоловік рідко відповідає дружині, але образи збирає довго. Пара може роками жити в стані війни, не наважуючись на розлучення. Ініціатором розриву відносин виступить чоловік. Діва може роками тягнути лямку сімейного життя, не наважуючись щось змінити. Навіть якщо відгуки всіх родичів будуть говорити про те, що відносини пора припинити.

ДІВА + РИБИ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Сумісність Діва-чоловік і Риби-жінка

Сумісність Риби-чоловік і Діва-жінка

Щоб Діва і Риби зберегли шлюб, їм доведеться чимало потрудитися. Чоловікові не слід сприймати зауваження дружини в багнети: вони нерідко справедливі.

Якщо він спробує організувати простір навколо себе, подивиться на світ більш реалістичним поглядом, то зможе багато чого досягти, адже в Рибах прихований величезний потенціал: вони стають великими вченими, музикантами, художникам або письменниками. Тільки до звершень їх повинен хтось підштовхувати, і Діва непогано справляється з цією роллю.

Жінка теж повинна переглянути свою поведінку і не пиляти чоловіка. Чіплятися до дрібниць не варто, краще підкреслити достоїнства чоловіка і вказати йому правильний шлях, а далі він сам зрозуміє, що потрібно виправити в своєму житті.

Будувати відносини в цій парі треба на рівноправність. Кожен партнер повинен мати свій куточок, де зможе усамітнитися. Не варто грубо втручатися в душу один одного: це не принесе нічого хорошого.

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/deva-i-ryby.html

Сумісність Риби – Діва: Протилежності зустрічаються

Відома теорія про взаємне притягання двох протилежностей на прикладі пари Риб і Діви знаходить своє практичне підтвердження. Сумісність цих знаків як сумісність різних полюсів магнітів: варто їм опинитися занадто близько, як тяжіння не минути.

Однак, як і у випадку з магнітами, тут працює властивість: чим більше і масивніше дотичні поверхні, тим сильніше зв’язок.

У людей це проявляється в тому, що чим більше у партнерів досвіду, мудрості, чим дорослішими вони духовно, тим більша ймовірність утворити міцний союз.

Благополуччя цього союзу прямо пропорційно здатності і бажання кожного з знаків навчитися поважати цінності іншого. А внаслідок різних стихій значно різняться і цінності.

Без зусиль і згоди йти на компроміс встановити баланс у відносинах не вийде. А доля неодноразово перевірятиме на міцність «магніт» їх відносин.

Без дипломатії і співпраці кожен з партнерів рано чи пізно знайде того супутника, відносини з яким не вимагатимуть такої наполегливої ​​щоденної роботи над собою.

Навчившись вдячно приймати будь-який крок назустріч з боку партнера, пара зможе утворити стійкий союз і спільно домогтися приголомшливих результатів в духовній і матеріальній сферах. Цьому сприятиме синергія працьовитості обох знаків.

При наявності реальних цілей і прагнення до них, що Риби, що Діва можуть здивувати оточуючих своєю волею до перемоги.

На жаль, якщо цілей і проблем перед знаками не варто, то, як відомо їх близькому оточенню, вони можуть залягти на дно або на піч, кому як зручніше, без будь-яких докорів сумління.

У питанні сумісності Риб і Діви представляє інтерес те, що у знаків багато схожих негативних якостей (напади ліні, впертість позицій, невиправданий перфекціонізм, зайвий педантизм) і, разом з тим, абсолютно різні позитивні сторони, але утворюють один з одним дуже ефективні комбінації. Наприклад, поєднання чудової інтуїції Риб з раціоналізмом Діви, творчого пориву і практичної реалізації, бурхливих емоцій і аналітичного складу. У цій парі можна знаходити і застосовувати нові комбінації вічно.

Читайте також:   Як вести себе на першому побаченні з дівчиною: способи сподобатися

Над чим варто попрацювати в стосунках Риб з Дівою?

Вагомим приводом для конфліктів часто є різне ставлення партнерів до фінансів і матеріальних благ. Виконавчу і господарську Діву обурює недбале ставлення Риб до нажитого майна і розтрачання насилу зароблених грошей.

Щоб вирішити цю ситуацію без перспектив поглиблення, Рибам доведеться повчитися фінансового планування у більш просунутою в цьому питанні Діви.

Інакше Риби будуть щодня отримувати на свою адресу тонни їдкої критики, що їм, як водному знаку, особливо боляче.

Ще Рибам буде не завжди легко з Дівою в плані налагодження глибокої емоційної зв’язку. Тому рекомендуємо почати аналіз відносин Риби-Діва з емоційної та серцевої сумісності.

При її наявності загальний фон хоча б буде рівний, нехай і залишиться кілька схильний до коливань з боку бурхливих Риб. В іншому випадку емоційні хвилі Риб будуть розбиватися об стіни холодного кам’яного розуму Діви, не доходячи до серця партнера.

А водні знаки в стосунках без емоцій і почуттів буквально як риби без води.

Обом знакам доведеться попрацювати над тим, щоб поменше допускати моменти, в яких, як уже говорилося, можуть збігатися їх негативні сторони.

Припустимо, якщо загальна мета поставлена ​​і інструменти визначені, то не треба сидіти склавши руки, чекаючи, коли партнер першим піде в сторону до мети і потягне за собою.

Швидше загальна лінь або, як це буває і у Дів, накат апатія, знайдуть резонанс з тим же настроєм у партнера. Тому не важливо, хто який знак, якої статі або чий характер сильніше – треба починати першим.

Жінка-Риби і чоловік-Діва

Така пара зустрічається набагато рідше, ніж зворотна комбінація. І її можна назвати нетиповою. Зазвичай чоловік-Діва здається занадто нудним творчої і загадкової жінці-Рибам.

Але, познайомившись ближче, Риби починають бачити за зовнішністю конформіста і чуттєву натуру, і одночасно впевненість.

Жінка-Риби відчуває стільки важливу їй захист і турботу свого супутника, приховану спочатку за його стриманістю і прагматичністю, а чоловік-Діва поважає в ній неординарну особистість і цінує те натхнення, яке вона йому дає.

У шлюбі з Дівою жінка-Риби заручається його фінансовою підтримкою, гарантованої допомогою у вирішенні будь-яких практичних завдань та екстреної психотерапевтичної допомогою в разі потреби. Звільнена від складних глобальних проблем, вона з радістю стане турботливою матір’ю для дітей та охайною господинею в домі.

Чоловік-риби і жінка-Діва

Для запального і подекуди відверто неврівноваженого чоловіка-Риб союз з Дівою це, в першу чергу, придбання емоційної стабільності. Але жінка-Діва, яка сповідує традиційну мораль, сама знайомиться до чоловіка навряд чи побіжить.

І тут чоловік-Риби, періодично потребує зміцненні самооцінки, під впливом творчого підйому проявить весь свій дон-жуанскій креатив в самопрезентації перед дівчиною і розташуванні її до себе. Взагалі, шлюбні ігри чоловіків-Риб – то ще шоу.

Радує те, що і актор, і глядачка зазвичай залишаються задоволені.

У разі успіху чоловік-Риби забажає, нарешті, знайти ту саму стабільність і підвести відносини до спільного проживання, а потім і шлюбу. Адже йому так хочеться привнести трохи стабільності і в свій побут. А жінка-Діва незмінно прагне до чистоти і затишку навколо себе.

Поважаючи внутрішній простір і інтереси один одного, присвячуючи себе загальних справ і цілям, обидва партнери будуть пишається результатами спільних зусиль.

У меншій мірі союз піддається серйозним випробуванням через розбіжності в матеріальній сфері буття: Діву крушить зайва марнотратство Риб і невміння приносити здобич в будинок, а Риби іноді вважають Діву до занудства доскіпливій в дрібних питаннях.

Значно більшою мірою може проявитися питання ревнощів. Причому з обох сторони: харизматичні Риби і притягують своєю скромною красою Діви поза домом часто знаходять чимало шанувальників.

А невпевненість в собі, властива обом знакам (плюс ще одне загальне негативне якість), викликає напади ревнощів і власництва, та ще й все, як правило, на адресу партнера, а аж ніяк не суперника.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/riby/deva/

Жінка Діва Чоловік Риби – сумісність в коханні, шлюбі, секс

Різний характер, різний спосіб життя і різне ставлення до грошей і почуттям – Риби і Діва несумісні? Зовсім ні. Їм просто важче звикнути один до одного. Це займе більше часу, на це піде багато нервів і сил, але якщо є почуття, їх відносини будуть гармонійними.

Чоловік дарує жінці романтику, стабільність і вчить простіше ставитися до життя. Він легко зриває з неприступною Діви маску манірності і холодності, відкриваючи її ніжну і пристрасну сторону.

Чоловік-риби – мрійник і романтик. Схильний сумніватися в правильності вибору, але, при цьому, впевнений в собі.

Чуттєвий, вразливий, прагне до комфорту і стабільності. Суперечливий, може бути непостійним, хороший психолог.

Жінка-Діва може бути стриманою, скромною, але з близькими людьми вона найчастіше відкрита, весела. Розумна, граціозна, практична. Намагається не піддаватися почуттям і уникати помилок. Самокритична і вимоглива.

Як жінці-Діві завоювати чоловіка-Риб

За особистим якостям Діва не підходить під стандартний типаж чоловіки-Риб. Він вважає за краще відкритих, активних дівчат, з якими відносини будуються легко, а спілкування невимушене. Діви дуже закриті для Риб, жінці не потрібно боятися показувати своє розташування.

Але мало говорити про свою симпатію, чоловік повинен відчувати партнерку – в випадкових дотиках, прояві турботи. Між Рибами і Дівою існує сильне тяжіння на фізичному рівні. Жінці потрібно всього лише бути менш критичною і вимогливою, щоб зацікавити чоловіка.

Після цього Діва може недовго побути у своїй улюбленій ролі неприступною принцеси, але тільки так, щоб чоловік відчував її розташування.

Йому подобається невелике суперництво, видимість того, що він підкорює свою кохану, але він повинен бути твердо впевнений у своїй перемозі, а не відчувати себе одним з безлічі шанувальників.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Діву

Чоловік повинен розуміти, що зарозумілість і байдужість Діви – це її маска. Чим більше невдалих відносин було у жінки, ніж вона старше, тим складніше стати для неї тим самим довгоочікуваним принцем.

Спочатку вона може ігнорувати залицяння Риб, їх знаки уваги і чарівність, але поступово в її душі будуть зароджуватися почуття. Ідеальний чоловік Діви – порядна, впевнений в собі, привабливий. Важливий доглянутий зовнішній вигляд і вміння красиво говорити.

Світ Риб для Діви незрозумілий і чужий, її приводить в подив, але вабить його спокій, вміння зробити з слона муху. Він, граючи, на інтуїтивному рівні вирішує складні питання, в яких Діва витратила б багато сил і часу на розрахунки та аналіз варіантів.

Трохи спілкування – і Діва відкриє себе з нової сторони з оптимістичним і чуттєвим чоловіком.

переваги союзу

Їм цікаво бути разом, а спільні подорожі та відпочинок – справжня казка. Як тільки Діва і Риби візьмуть один одного з недоліками і особливостями, з’явиться гармонія і взаєморозуміння, і стануть безперечними гідності союзу:

 • Обмін досвідом, філософією, стилем життя. Тільки сильні почуття змусять Діву закрити очі на інертність і лінь чоловіка, а Риб – на повчання і критику жінки. Їм є, що дати один одному: чоловік зробить життя Діви спокійніше і простіше, навчить цінувати миті і насолоджуватися ними, а жінка займеться плануванням життя пари і внесе матеріальну стабільність.
 • Тяжіння. Між Рибами і Дівою воно існує. Іноді обидва не можуть пояснити, чому, не дивлячись на сварки, нерозуміння і відмінності, вони разом. Це допомагає в конфліктних ситуаціях і при розставанні, але тільки, якщо кожен в парі зробить висновки і постарається не повторювати помилок.
 • Чесність. Якщо Риби і Діва люблять один одного, то будуть відданими партнерами. Жінка захоплюється чуйністю і чуйністю Риб, а чоловік – розумом і надійністю обраниці. У обох високі моральні принципи.

недоліки союзу

У парі відмінні дружні та ділові стосунки, але, як тільки вони починають перетікати в любовні, виникає чимало проблем. Діва закривається, викликаючи подив у Риб. При цьому жінка щиро не розуміє, чому чоловік теж став холодніше. Якщо їм вдасться відкритися один одному і вирішити бути разом, то виникнуть і інші труднощі:

 • Ставлення до грошей. Жінка успішно будує кар’єру і намагається забезпечити себе матеріально, створити «фінансову подушку безпеки» у вигляді відчутних заощаджень. Чоловік легко ставиться до своєї роботи і заробітку, він може витратити все, впевнений в тому, що швидко запрацює ще. Діву це дратує, і вона бере на себе відповідальність за витрати. У більшості випадків чоловік не проти, і недолік стає плюсом. Важливо, щоб Діва не висловлювала претензії Рибам з приводу їх незначних витрат і з розумінням ставилася до хобі чоловіка і витрат на нього.
 • Сварки. Їх в парі буде чимало. Діва вимоглива і злопам’ятна, а Риби надто вразливі і нерішучі. Жінку дратує повільність чоловіки, неквапливість у розвитку відносин – він може побічно натякати на готовність до шлюбу, але не робити пропозиції. Діва, замість того, щоб ніжністю, ласкою і хитрістю підштовхнути його до активних дій, влаштовує скандал або починає з’ясовувати причини, чому ображає і відштовхує чоловіка.
 • Різне сприйняття реальності. Діва прагматична, її історія любові і сімейних відносин не допускає умовного способу. Для неї все просто: є проблема, обставини і шляхи вирішення. Вона аналізує слова і вчинки – свої і обранця, – після цього працює над собою і допомагає чоловікові стати краще, маючи на увазі «краще – для мене». Він же – ідеаліст і мрійник, у нього і так все добре. Критика жінки не робить його краще, а лише псує його ідеальний світ. Риби швидко забувають сварки і образи, а Діві важко не згадувати про промахах чоловіка.

інтимне життя

Думок чоловіків про Дів всього два – «приголомшлива» і «ніяка». Таке протиріччя виникає через те, що не кожен чоловік уміє запалити в жінці-Діві внутрішній вогонь.

Жінка повинна довіряти обранцеві, бути в ньому впевнена – вона здатна переконати своє тіло в тому, що не потребує близькості, якщо поруч немає гідного людини, але з улюбленим буде готова до будь-яких безумствам і експериментів.

Риби – чоловік чуттєвий, він не егоїст в ліжку і прагне бути хорошим коханцем.

Йому важливо, що подобається його жінці, і така позиція допомагає Діві швидше довіритися і розкритися у відносинах. Між ними є тяжіння, але ідеальні відносини можуть налагодитися не відразу – чоловікові-Рибам знадобиться час, розуміння і любов.

Якими будуть батьками

Діва і Риби можуть бути ідеальними батьками – батько буде балувати дитини, а Діва допомагати йому адаптуватися до зовнішнього світу. Чоловік навчить дитину спілкуватися, а жінка виховає сильну, впевнену в собі особистість, якщо не буде надмірно критикувати і контролювати.

Мама-Діва трохи строга до дітей, реально оцінює їх можливості і вибирає секції, гуртки, де дитина може максимально реалізувати свої таланти. Привчає дітей до порядку, вчить оцінювати ситуацію і мислити раціонально.

Папа-Риби займається дітьми рівно стільки, скільки дозволяє йому час і жінка-Діва. Сильно прив’язується до своїх і усиновленим дітям.

Стає хорошим батьком не тому, що народилася дитина, а в результаті спільно проведеного часу, загальних позитивних емоцій.

Якими будуть їхні діти

Якщо відносини в парі склалися, значить, жінка готова менш критично ставитися до чужих недоліків, і зуміла створити комфортну обстановку для себе і чоловіка. Діти Діви і Риб беруть від батька емоційність, чуйність, товариськість, а від мами – раціоналізм і вміння приймати рішення. Діва приділяє велике значення інтелектуальному розвитку дитини на всіх етапах його життя.

У зрілої парі Діві буде простіше ставитися до безладдя через обставини, наприклад, коли всі вдома хворіють, і не вимагати від малюка бездоганного поведінки і ідеального порядку. Батькам вдасться дотримати баланс між строгістю і любов’ю, вимогливістю і лояльністю.

Завдяки цьому, їхні діти виростуть гармонійними, різнобічними особистостями, з поняттями моралі та людських цінностей.

Читайте також:   Як пробачити зраду дружини: думка психологів

Схильна жінка-Діва до зрад

Раціоналізм Діви відбивається в її ставленні до близькості – в більшості випадків вона вважає це вторинним. Але дотримується такої позиції лише до тих пір, поки не знайде чоловіка, який розкриє в ній справжню жінку. Може довго не зізнаватися собі в важливості близьких відносин через зайнятість, комплексів або проблем у відносинах з чоловіком.

Змінювати не схильна, але якщо зустріне чоловіка, який зможе розбудити в ній чуттєвість і пристрасть, то не зможе встояти перед спокусою.

У відносинах з Рибами зрада малоймовірна – чоловік зробить все, щоб жінці було з ним комфортно. Він уважний, ніжний, в довгих відносинах вони обидва цінують взаєморозуміння, якого досягли і не стануть ризикувати союзом.

Для Діви вірність принципова.

Чи схильний чоловік-Риби до зрад

Чоловікові важливо відчувати свою значимість, потрібність. Він важко переносить критику Діви, її наполегливість у прагненні поліпшити відносини. Для звершень йому потрібна довіра і натхнення, а не претензії і сумніви в його планах. Чоловік намагається позбутися від конфліктних відносин.

На образи і спроби Діви вивести його на емоції, спровокувати до активних дій, він відповідає холодністю і віддаленням. Зрада може бути в період розставання з жінкою або в результаті неоднозначних відносин, де Діва демонструє своє байдужість. Риби вірні, якщо люблять.

А любити вони можуть тільки тих, хто цінує і поважає їх. У чоловіка з Дівою сильне тяжіння, тому тут найімовірніше розставання, ніж зрада чоловіка. Змінювати він може в боргом конфліктному союзі, якщо почуття згасли, але не піде з сім’ї – через дітей і вроджених моральних норм.

Чого бояться в стосунках

Страхи Діви пов’язані з її оцінкою свого минулого досвіду і знань, отриманих від подруг і знайомих. Вона боїться помилитися. Побоювання Риб суперечливі, як і сам чоловік, у нього може бути надуманий страх, а реальні труднощі не викликають в ньому паніки або сумнівів.

У кожного свої фобії і способи боротьби з ними, але є і схожі:

 • Недосконалість. Обидва прагнуть до ідеальних гармонійним відносинам. Чоловік може ігнорувати багато недоліків в шлюбі, коханій жінці, а Діва, навпаки, акцентує на них увагу. Якщо є проблема, то він вважатиме за краще її не помічати, поки це можливо. Для жінки набагато важливіше інше, вона прагне зрозуміти причини непорозуміння, розібрати питання з партнером, обговорити шляхи вирішення і дії кожного.
 • Зрада. Ці двоє вірні, поки люблять. Обидва цінують порядність і сталість і болісно переносять зрада.
 • Реальність і мрії. Чоловік-Риби не може бути щасливим в недосконалому світі, йому потрібно відчувати себе значущим, мати успіх і швидко забувати невдачі. Може перебільшувати і прикрашати події, що відбулися, щиро вірячи, що так виглядає краще. Діві важко чути неточності і хвастощі, так само, як мрії і плани, успіх яких малоймовірний. Її лякає відірваність людей від реальності, а його відштовхує приземленість.

Над чим попрацювати

Відносини між Дівою і Рибами рідко складаються легко, часто в них живе нерозуміння, розставання, спроби знайти щастя з іншими партнерами. Якщо в парі є тільки зацікавленість і фізичне тяжіння, то симбіозу двох різних особистостей не вийде, все закінчиться розбитим серцем Діви і безглуздою тратою часу Риб.

Але якщо, обидва розуміють, що щасливі тільки один з одним, то знадобиться терпіння і зусилля, щоб працювати над союзом:

 • Довіра. Діві складно не контролювати ситуацію, відпустити себе і зануритися в почуття. У чоловікові багато сумнівів, інертності, які уповільнюють розвиток відносин. Обом потрібно більше довіряти своїм відчуттям і коханій людині.
 • Компроміси. Прийняти один одного такими, які є, не означає перестати працювати над собою. Якщо обидва зацікавлені в союзі, то доведеться підлаштовуватися, звикати до партнера і поважати його погляди на життя. Від Діви потрібно менше критики і скептицизму, а від Риб більше дій і активності.
 • Розподіл ролей в парі. У чоловіка багатий внутрішній світ і відмінний смак. Він організовує хороший відпустку, зробить першокласний ремонт, але куратором роботи і фінансів доведеться стати жінці. Чоловік може захопитися мріями і довго вибирати між двома країнами для відпочинку або відтінком шпалер для ремонту. Жінці досить озвучити своє бажання, а не критикувати партнера за повільність – і робота відновиться. Не потрібно боятися порушень стереотипу про те, що чоловік повинен більше заробляти, бути успішніше в кар’єрі – головне, щоб обом було комфортно в союзі.

Як чоловік-Риби поводиться при розставанні

Риби важко розлучаються, коли закохані, але довгі стосунки вони припиняють тільки в разі, якщо почуття себе зжили і прийшло усвідомлення того, що союз згубний. Він може ігнорувати критику Діви або прислухатися до неї, намагаючись щось змінити, але в одну мить зрозуміє, що це не його жінка і емоційно переключиться на іншу.

Часто вже до розставання починає доглядати за одною, рідко довго залишається один.

Розлучатися воліє мирно. Якщо Діва почне з’ясовувати стосунки, то вважатиме за краще просто піти і перестати спілкуватися. Після того, як охолоне до коханої, стає розважливим і байдужим до неї.

Його не чіпають її вмовляння, проблеми, в одну мить Діва з особливого людини в його життя перетворюється в звичайну знайому.

Як жінка-Діва поводиться при розставанні

Діва важко вирішується на нові відносини, але ще складніше їй розлучатися з обранцем. Навіть якщо вона розчарувалася в чоловікові, то їй знадобиться час, щоб осмислити те, що сталося і зрозуміти помилки, які призвели до розриву.

Якщо ініціатива розставання виходить від Риб, то спробує поговорити з чоловіком і спробувати вирішити проблеми в стосунках.

Але її наполегливість тільки більше відштовхне чоловіка, особливо, якщо Діва буде агресивно або занадто жорстко висловлювати свою позицію.

Чи можлива дружба між ними

Дружба між Рибами і Дівою складається вдаліше, ніж любов. Жінка не так вимоглива, а чоловік не чекає від неї стільки ніжності і розуміння.

Їм не вистачає підтримки один від одного, але вони відмінно проводять разом вільний час, їм цікаво спілкуватися. Між невільними представниками цих знаків романтичні відносини на тлі дружби виникають рідко.

Це можливо, якщо обидва нещасні в шлюбі, але і тоді вони навряд чи вирішать кинути сім’ї, обмежившись недовгим романом.

Сумісність у роботі

У Риб і Діви різний підхід до роботи, але в рамках одного проекту, виконуючи кожен свою задачу, вони можуть досягти великих успіхів. Їх об’єднує порядність і відповідальність.

Жінка-Діва і чоловік-Риби – колеги

Товариські Риби з задоволенням працюють з розумними і енергійними Дівами. У них різні позиції, думки, пропозиції, тому їх спільний пошук рішень найбільш результативним. Вона добре прораховує можливі варіанти, а він здатний мислити ширше.

Жінка-Діва і чоловік-Риби – начальники

Керівник-Діва дуже принципова, відповідальна і вимоглива. Співпраця складеться добре при невеликій залежності Діви від рішень Риб.

Жінка-Діва і чоловік-Риби – підлеглий і начальник

Керівник жінка-Діва погано уживається в одному колективі з підлеглим-Рибами, він здається їй повільним, ледачим.

Керівник чоловік-Риби лояльний до підлеглих, надає Діві потрібну їй свободу дій. Вона може комфортно працювати і розвиватися під його заступництвом, що буде вигідно обом.

жінка

Вибрати Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби

+

чоловік

Вибрати Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби

=

Джерело: https://uznayvse.ru/goroskop/zhenshina-deva-muzhchina-ryby-sovmestimost-znaka-zodiaka.html

Сумісність Діва і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

І Риби, і Діви відчувають на собі подвійне жіночий вплив, хоча Діва кориться також Меркурію, чоловічий планеті. Але не думайте, що Риби вважатимуть це перевагою Дев.

І дарма, бо Діви однаково володіють чоловічими (Меркурій) і жіночими (Вулкан) вивертами і можуть виявитися хитрими. Втім, Риби, ухильні і вислизають, не страждають від нестачі хитрості.

Відносини між Рибами і Дівою – це відносини знаків стоять один навпроти одного в астрологічному Коліс – сумісність протилежних знаків Зодіаку, а також сумісних стихій.

Не те щоб Риби і Діва воювали один з одним … Просто кожен з них має ті якості, яких немає в іншого, які викликають і відторгнення, і заздрість.

Почнемо з того, що Діва – це сама методичність, і охайність. Її ділової розум із завидною вправністю сортує враження і факти, постачає їх акуратними ярликами і зберігає в бездоганному порядку.

За винятком рідкісних індивідів, у яких Асцендент або Місяць припадають на знак Риб, Діви негайно оплачують рахунки, ніколи не спізнюються на роботу, не засиджуються за північ (якщо тільки їх не точить занепокоєння). Їхні будинки, їх машини, їх одяг, їх зуби, їх думки – все в ідеальному порядку.

Вони не витрачають багато енергії на таку непродуктивну діяльність, як витання в хмарах і абстрактні міркування.

Відомий принцип: «Кожній речі своє місце, і кожна річ на своєму місці» – вигадали явно не Риби. Їх особисті речі схожі на абстракції Пікассо. Їх житла нагадують мальовничі руїни, це царство барвистого хаосу. Однак в цій мішанині і плутанини немає нічого дратівної, а тільки сонний мир і спокій, як в антикварній крамниці.

Звичайно, серед керованих Нептуном людей трапляються і такі, чиє житло завжди готове до візиту фотографа з журналу «Будинок і сад». Але, швидше за все, в їх гороскопі є кілька планет або Асцендент в Діві. Набагато частіше середовище проживання Риб зіткана з теплого сумбуру, трошки пильного затишку, розніжує співчуття.

Ну і що з того, якщо пластівці пилу ховаються по кутах і щілинах? Надокучлива щітка разом з пилом може вимести криються в закутках секрети Риб.

Риби посміюються над педантичною Дівою, але в глибині душі усвідомлюють, що ні худа було б поменше мріяти і байдикувати, не відкладати справи в довгий ящик і привести в порядок свої речі, думки і почуття.

Ось чому Риб зачаровують Діви протилежної статі і дратують Діви їх власної статі, чиї досконалості кидають Рибам мовчазний виклик.

Ніщо так не дратує Риб, як необхідність змагатися, змагатися.

Проте Діви і Риби часто умудряються успішно співпрацювати всупереч розділяє їх глибоким розходженням. Частково їх об’єднує скритність і стриманість з незнайомцями.

Було б несправедливим промовчати, що і Дівам є чому повчитися у Риб. Наприклад, мистецтву мріяти і бажати, причаровує примхливу Удачу. Риби втілюють мрії і бажання в реальність простою вірою в силу добра і мудрість незлобивого терпіння. Діви також можуть служити зразком терпіння, але ніхто не назвав би їх Терпіння лагідним.

Так, Риби дбайливо плекають свої мрії і бажання, оберігаючи їх від марноти буденності, але часом вони підкоряються безіменним страхам і боязкості. Цьому Сонячному знаку властива подвійність.

Недарма його символ – риби, що пливуть в різних напрямках. Це непросто – плисти відразу в двох різних напрямках. Тому Риби заслуговують на співчуття.

Вони так щедро роздають його всім, хто потребує, що мають право самі розраховувати на підтримку і симпатію.

Риби дивно сприйнятливі і проникливі. Вони вміють читати в умах і серцях. Ця здатність до співпереживання – і благословення, і прокляття Риб, бо вона передбачає живе і палке уяву, здатне спотворювати реальність. Уява, як і вогонь, – хороший слуга, але поганий господар.

В цьому відношенні тверезомислячі Діви можуть бути дуже корисні Рибам, а можливість бути корисними вкрай спокуслива для Дів. Вони ввічливо і м’яко вкажуть Рибам, що їх враження або ідеї далекі від дійсності.

Мрії Риб мають чаклунським властивістю. Це щось на зразок зоряного пилу, якої фея Лінь обсипала Пітера Пена. Це, чарівна субстанція, що дозволяє людям літати. Тепер і розсудлива Діва може парити над нудьгою і суєтою.

Сумісність чоловік Риби і жінка Діва – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Діва і жінка Риби – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-deva-i-ryby-linda-gudman/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *