Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Зміст приховати

Проблеми з сексом – це те, з чим досить часто стикаються як дівчата, так і чоловіки. Причому такі моменти бувають і в житті тих, хто ніколи не страждав від захворювань статевої системи. Проблему обговорюють не так часто, але вона має право на існування, так як дуже поширена. Важливо це вирішувати, так як незадоволеність може сильно позначитися на психічному стані людини.

Основна причина і її наслідки

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Першочерговим причиною перед безліччю інших може стати різний функціонування психіки і фізіології, тобто системи партнерів не працюють злагоджено.

Наслідки такої проблеми під час сексу можуть бути плачевними. В першу чергу нервова система стане давати збої, людина буде схильний до стресів і депресії. Також виникає надмірна агресивність.

Секс давно відомий як кращий засіб для лікування нервів, його роль відома не тільки в продовженні роду, але і в знятті напруженості.

Важливо вживати заходів щодо вирішення даної проблеми якомога раніше, тому що потім прийти в нормальний стан буде дуже складно.

Проблеми з сексом у чоловіків

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Багато чоловіків хоч раз в житті стикалися з подібним періодом. Спочатку, ймовірно, їм здавалося, що в цих проблемах сексу дівчина винна в більшій мірі. Однак фахівці радять в таких ситуаціях обговорити виниклі складнощі з партнеркою, щоб зрозуміти, чи доставляє процес дискомфорт обом або це суто особисті відчуття чоловіки.

Важливо знати, що велика частина існуючих у чоловіків проблем можна вирішити швидко, головне розуміти, як це зробити правильно.

ерекція

Якщо виникають проблеми в сексі з чоловіком, то основною причиною може стати слабка ерекція. Таке явище вважається цілком нормальним, але часом воно виникає і у тих, хто ніколи цим не був обтяжений.

Важливо розуміти, що розлади, пов’язані з потенцією, в більшості випадках нічого жахливого не тягнуть. Наприклад, якщо це відбувається раз на півроку або на рік, то про проблему можна забути на наступний день.

Якщо випадки відбуваються протягом тижня, то вже слід щось зробити.

В першу чергу необхідно розібратися, чи виникали недавно будь-які важкі, стресові ситуації на роботі або через сварки з близькими. Буває і таке, коли просто немає настрою.

Мозок не здатний перевести думки в інше русло, тому виходить разове відсутність ерекції. Варто просто відпочити і відновитися, а потім все піде як по маслу.

Якщо ж протягом довго часу спостерігається повна відсутність ерекції, то необхідно шукати серйозні причини.

Чому це відбувається?

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Багато лікарів говорять про те, що вагомою причиною проблем з сексом з дружиною можуть стати недавно проведені операції, вживання важких ліків, які впливають на психіку. Також може бути складність, викликана гормональним фоном. Природно, різні стреси і страхи можуть принести такі наслідки.

Причина може бути зовсім поруч. Іноді вона криється в партнерці, яка не викликає сильного бажання, і на цьому тлі відсутня реакція з боку чоловіка. Жінка також може дуже сильно подобатися, настільки, що важко зібратися і зосередитися.

Причин дуже багато, і якщо чоловік зауважує хоча б одну із зазначених вище, то йому просто необхідний відпочинок, спокійна обстановка або зміна партнера. Це зазвичай вирішити не дуже складно.

Бувають ситуації, коли незрозуміло, в чому причина.

В такому випадку краще всього негайно звернутися до лікаря-психолога або сексолога, щоб він у разі потреби призначив лікування або видав думку фахівця про ситуацію проблемі.

Тривалість і збої

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Процес еякуляції і його збої – це також досить типова проблема в сексі з чоловіком. Іноді достатньо кількох дотиків до органу, щоб відбулося сім’явиверження. Також буває таке, коли, навпаки, складно дійти до еякуляції, чоловік може багато годин поспіль намагатися, але нічого не виходить. Такі проблеми з сексом найкраще вирішувати з сексопатологом, так як вони досить серйозні.

Єдине, що можна знати напевно, так це те, що передчасне сім’явиверження буває в основному у чоловіків, які старше сорока років. Також на це можуть вплинути різні страхи, стреси, розлади ЦНС.

Якщо еякуляція не відбувається, то це може означати, що чоловік вживає алкоголь або наркотичні засоби. Також велику роль відіграє в цьому постійна напруженість, особливо якщо статевий акт відбувається не в звичних умовах.

Дія в незручному місці призводить до проблем з сексом. Хлопець не може досягти оргазму.

відновлення

Щоб повернути своє майно в норму, можна використовувати ряд спеціально призначених для цього методик, які допомагають представникам сильної половини тримати себе в руках і стежити за собою. В основному такими методиками користуються і сексопатологи.

Тому якщо проблема не так виражена, можна використовувати цю терапію при проблемах з сексом. Спочатку необхідно провести бесіду з лікарем і дізнатися суть тренувань, а потім вже використовувати їх самостійно. Вони допомагають зосередити свою увагу на власному тілі.

Таким чином чоловік розуміє, коли приблизно він отримує оргазм і коли його краще досягти, тому намагається контролювати процес.

Розмір і форма

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Чоловічі статеві органи мають різну довжину, товщину і форму, тому часто такі фактори можуть викликати ряд проблем з сексом. Особливості будови органу можуть бути різні. Слід правильно користуватися гідністю, щоб доставляти задоволення і собі, і партнерці.

Незвичайна форма може стати серйозною причиною для комплексів, тому чоловік вже не хоче займатися інтимом. Буває, що у нього з’являються всі попередні проблеми в сукупності з причини нервозності і страху.

Багато чоловіків упевнені в тому, що великий статевий орган – це безперечне достоїнство, але найчастіше це також викликає ряд незручностей.

Для партнерки такий розмір може стати найстрашнішим кошмаром наяву, так як орган в такому випадку здатний приносити біль, травми, відсутність в подальшому часу бажання, повну фригідність.

Також чоловіки помічають вплив і на собі, так як бувають регулярні збої в ерекції, які пояснюються тим, що кровопрітока недостатньо для такого розміру, тому гідність працює неповноцінно.

Поради лікарів

Багато доктора в таких випадках пацієнтам радять одне рішення – пластичну операцію. Але варіант теж не стовідсотковий, так як розмір буде задовольняти, а психічний стан не ввійде в норму.

Чоловік буде пам’ятати про те, що найчастіше секс викликав дискомфорт, йому буде складно перебудувати свою свідомість на інший лад. Зважаючи на це, проблеми будуть продовжуватися.

Необхідно в такій ситуації спілкуватися з психотерапевтом і сексологом, проходити тренінги, намагатися замінити весь минулий негатив світлими думками, тобто працювати безпосередньо з свідомістю. У такому випадку результати проявлять себе дуже скоро.

Сексуальні проблеми у дівчат

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Жіночі проблеми в сексі – це найбільш серйозні і глибокі травми, причому жінки з ними стикаються набагато частіше. Так виходить тому, що дівчата вважають відсутність оргазму нормою. Вони не роблять нічого, щоб вирішити проблему. Однак це не так. Дівчина може і повинна відчувати оргазм під час сексу. Тут не грає ролі, чи задоволений чоловік. Якщо він буде знати про таку проблему, то зобов’язаний постаратися заради коханої. Причому це буде для нього величезним плюсом. За рахунок практики він зможе не тільки допомогти дівчині, але і навчитися доставляти їй задоволення в подальшому. Чоловік просто буде знати, на які важелі треба тиснути. Тому рішення жіночих проблем – це обопільно спрямовану дію.

аноргазмия

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Аноргазмия є першорядною проблемою з сексом у жінок. Вона проявляється в повній відсутності оргазму. Така складність виникає у третини жіночого населення. Вона може проявитися не відразу, а через навіть половину життя, навіть якщо постійно був один партнер. Бувають такі варіанти, коли самозадоволення викликає оргазм у жінок. Може бути, що з одним чоловіком вона може отримати насолоду, а з іншим – ні.

Основна причина – це поганий стан як в психічному, так і в фізіологічному сенсі або втрата розуміння між партнерами. Наприклад, дружина відчуває холодність з боку чоловіка, тому сама стає такою самою. Недавні пологи, гормональні збої завдають шкоди у вигляді відсутності оргазму.

Жінки часом занадто серйозно сприймають секс, вважаючи, що в ньому немає необхідності, він потрібен лише для продовження роду. Причому таке сприйняття щеплено ще з підліткового віку, що створює тиск на психіку, і жінка вже ніяк не зможе отримувати задоволення.

Перш за все потрібно змінити ставлення, і тоді вона зможе щось відчути.

У період заміжжя важливо не тиснути на партнера, не нагадувати йому постійно про відсутність оргазму. Таким чином жінка може зломити представника сильної половини людства, завдати йому шкоди.

Він теж не зможе займатися з нею сексом і, можливо, піде до іншої жінки. Важливо говорити про це без емоцій і скандалів, намагатися вирішити проблему як окремо, так і разом.

Тільки при такому розкладі дівчина буде поступово починати отримувати від сексу задоволення.

фригідність

Фригидностью називають холодність по відношенню до сексу з боку жінки. Представниця слабкої статі просто втрачає своє лібідо, тому в ласках більше не бачить сенсу. Причому важливо, що фригідність не означає відсутність оргазму.

Дівчина з такою проблемою просто не так сильно збуджується, але цілком може отримувати задоволення. Фригідна жінка в кожному окремому випадку поводиться по-різному.

Якась дівчина має бажання, якась – ні, а хтось відчуває дуже слабку необхідність в сексі.

У проблемі у дівчат бувають такі ж обставини, як і при аноргазмії. Жінка просто не хоче свого чоловіка, тому поводиться фригідно, а з іншим чоловіком вона цілком може отримати задоволення і бути активною.

Проблема фригідності означає різнопланову роботу психіки і фізіології. Психічно дівчина може і реагує, але статева система не працює. Головне, знайти підходящого партнера, який би тамував і психічну потребу, і фізіологічну. Найчастіше у дівчини трапляється так, що вона не хоче сексу не тільки з конкретним партнером, а взагалі ні з ким.

Терентьєва Анастасія

Джерело: https://labuda.blog/182950

Відставивши першого зама, губернатор Моор створив кандидата на вибори-2021

Чиновники. Галузеву нараду з охорони здоров'я. Мерія. Тюмень, шевчик наталья

Наталі Шевчик пророкують депутатське крісло Микола Бастріков © URA.RU

Догляд першого замгбуернатора Тюменської області Наталія Шевчик – безсумнівно, віха для регіональної політики. Положення чиновниці здавалося непорушним: вона 18 років займалася соціальну політику регіону. Але 27 грудня відставку прийняв глава області Олександр Моор. За офіційною інформацією, Шевчик пішла, щоб присвятити час сім’ї. Однак джерела «URA.RU» вважають, що все набагато складніше.

Хто був ініціатором відставки?

На думку політолога Андрія Шуклина, ініціатива догляду належала самій Шевчик. «У Моора не було об’єктивних причин для невдоволення. Навпаки, під час останнього послання губернатор публічно хвалив свого першого заступника за заслуги в створенні в Тюмені науково-освітнього центру (НОЦ) “, – заявив експерт.

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Губернатор Олександр Моор публічно хвалив Шевчик

Дмитро Ткачук © URA.RU

Політолог Олександр неробства згадує ряд проблем в соціальній сфері регіону, але не вважає їх наслідком роботи Шевчик: «Багато претензії до неї з приводу гучних скандалів – пов’язані з тим же” Медичним містом “[в якому знайшли корупційні порушення] або кримінальною справою проти екс- глави Тюменського концертно-театрального об’єднання Юлії Шакурской [її звинувачували в посадових злочинах] не обгрунтовані », – сказав він.

Джерело «URA.RU» у владних структурах побачили в догляді Шевчик суб’єктність Олександра Моора, його незалежність від колишнього губернатора, нині міністра будівництва і ЖКГ Володимира Якушева, при якому Шевчик відповідала за соціальні питання.

Чи будуть глобальні зміни в соцполітики регіону і уряді?

Говорячи про оновлення соціальної політики в регіоні, політолог Андрій Шуклин прогнозує значне переосмислення соціальної сфери: «Багато керівників соціальних установ – лікарень, вузів, палаців культури – бравували своїм знайомством Шевчик, і, багато в чому завдяки їй, зберігали свої пости. Зараз можливі зміни », – каже політолог.

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Для Шевчик готують місце віце-спікера обласної думи

Микола Бастріков © URA.RU

«Це нова сторінка в історії соціального сектора, – має таке ж враження джерело в уряді. – Шевчик керувала галуззю дуже довго, сформувалися деякі звички – не дарма управлінців на важливих посадах ротирують через кілька років. Тепер буде новий погляд на соціалку ».

На користь останньої тези говорить той факт, що останнім часом багато соціальних скандали стали виходити назовні з-під контролю Шевчик. Крім зазначених вище справ Шакурской і «Медгорода», можна згадати недавню історію з похоронами тюменського ветерана в пластиковому пакеті.

Чим буде займатися Шевчик після відходу?

Офіційно Наталія Шевчик стане радником глави регіону зі стратегічних питань. На цій посаді вона буде займатися питаннями розвитку «Медичного міста» і Західно-Сибірського НОЦ (цими питаннями в тому числі вона займалася на попередньому посту). Але, на думку Безделова, в 2021 році екс-заступник голови регіону може взяти участь у виборах в обласну думу.

Читайте також:   Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

Інсайдер агентства в думі підтверджує інформацію: в регіональному парламенті передає, що для Шевчик вже готують місце віце-спікера.

Колишня чиновниця часто включалася в рішення проблем особисто, ніж за 18 років заслужила авторитет і впізнаваність.

Так, під час недавнього спалаху гаффской хвороби в Тюменському Заболоття вона особисто тримала ситуацію з постраждалими на контролі, очолюючи оперативний штаб. Крім того, Шевчик асоціюється з підтримкою соціально-значущих проектів.

Зокрема під її патронажем багато років проходить благодійний бал регіональної бізнес-еліти, на якому збирають кошти для допомоги хворим дітям.

Інсайдери додають, що кампанію Шевчик може оплатити її колишній чоловік (за неофіційною інформацією, розлучення був фікцією, щоб не вказувати чоловіка в декларації) Володимир Шевчик – один з найбільших бізнесменів Тюменської області. Він володіє такими активами, як, наприклад, аквапарк «Літо Літо», ТРЦ «Гудвін», ТРЦ «Вояж» і ін.

Хто стане наступником Шевчик?

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Ректора Тюменського держуніверситету Валерія Фалькова називають одним із ймовірних наступників Шевчик

Дмитро Ткачук © URA.RU

Офіційно в обласному уряді не готові назвати ім’я наступника Шевчик. Різні джерела найчастіше називають два прізвища потенційних кандидатів: ректора Тюменського державного університету Валерія Фалькова і глави департаменту з громадських зв’язків, комунікацій та молодіжної політики Тюменської області Павла Білявського.

Шуклин утримується від прогнозу щодо кандидатури наступника Шевчик на своєму посту, але виключає варіанту, що новий кандидат може бути піднято з муніципального рівня – зокрема, з мерії Тюмені, звідки в уряд регіону при Моор перейшли вже кілька людей: замінити авторитетну Шевчик і провести перегляд соціальної галузі може лише апаратно сильна людина. На думку Безделова, точно лише те, що до Нового року новий перший заступник призначено не буде.

Отримати офіційні коментарі по всіх вищезазначених питань не вдалося – в прес-службі губернатора не відповіли на многомкратние дзвінки «URA.RU».

Джерело: https://ura.news/articles/1036279406

Причина чому жінка не хоче близькості з чоловіком

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблемиУ нашій країні постійно зростає кількість розлучень. Нерідко пар розпадаються, навіть через багато років спільного життя. Часто проблема полягає у відсутності романтики і любові, які були раніше . Побут згодом зводить нанівець пристрасть і почуття закоханості між подружжям. А без них в родині відразу починається розлад, сварки і претензії партнерів один до одного. Жінка не хоче чоловіка, а чоловік жінку.

Подружній обов’язок

Для багатьох сімейних пар інтимне життя грає дуже важливу роль у відносинах. Але до подружнього обов’язку все відносяться по-різному.

Деякі люди вважають це роботою, не розуміючи, що саме таким чином можна виявити всю любов і ніжність до свого партнера. Якщо між людьми довгий час відсутній інтимна близькість, то вони починають емоційно усуватися один від одного.

В результаті з’являються взаємні претензії, суперечки, скандали і небажання прислухатися до думки протилежної сторони.

За статистикою першими холодність починають проявляти саме жінки. І тільки за рідкісним винятком чоловіки. Ігноруючи бажання свого чоловіка, представниці прекрасної статі починають поступове руйнування сімейної пари. Тоді постає питання: чому чоловіки не викликають у своїх жінок сексуального потягу? Чинників досить багато.

З чого все починається

Як розпізнати появу проблем? Коли жінка не хоче чоловіка, ознаки бувають різні. Все починається з виникнення у неї різного ряду відмовок, коли її партнер пропонує їй близькість.

Часто використовується банальний головний біль або просто втома. Якщо це відбувається рідко, то, можливо, дівчина дійсно відчуває якийсь дискомфорт.

Але в разі коли відмовки застосовуються постійно, така ситуація повинна насторожити чоловіка.

Однак найчастіше питання так і залишається неозвучених і сильна половина населення починає шукати сексуальну близькість у інших жінок. Цей момент і є поворотним, сім’я руйнується. Щоб справа не дійшла до розлучення, потрібно відразу з’ясувати причину проблеми і разом спробувати її вирішити.

жіноча фізіологія

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблемиПоширеним вважається думка, що жінкам секс потрібен не так, як чоловікам. І саме тому в парі виникають недомовки. Так, чому ж статевий потяг жінок нижче чоловічого? Причина криється в гормонах. Справа в тому, що в чоловічому організмі є тестостерон, а в жіночому – пролактин. Але на відміну від чоловіків, для жінок характерні гормональні сплески. Внаслідок стресів, менструального циклу або банальної втоми. І все це безпосередньо впливає на її поведінку.

Хвилюватися немає приводу, якщо відмова від близькості обумовлений початком менструальних кровотеч. Ця проблема носить тимчасовий характер і не повинна схвилювати чоловіка.

Але бувають і інші більш істотні приводи. Наприклад, якщо сексуальне життя пари припинилася після їх сильної сварки. В цьому випадку скривджена жінка чекає, коли чоловік за допомогою залицянь і подарунків зробить перший крок до їх примирення.

Час вагітності і післяпологовий період

За проведеними опитуваннями проблеми в статевому житті подружжя з’являються саме після народження дитини. В організмі мам відбувається гормональне зміна.

Пролактин, який відповідає за сексуальний потяг, виробляється в дуже великій кількості, що призводить до відсутності овуляції і, як правило, зниження бажання до протилежної статі. Це функція потрібна для того, щоб запобігти новій вагітність.

Однак слід стежити за рівнем пролактину. Адже надмірне його наявність в організмі може свідчити про пухлини та інших новоутвореннях.

Щитовидна залоза

Нерідко проблеми в цьому органі можуть привести до небажання інтимної близькості. Якщо ні з чим іншим зв’язати інформацію, що з’явилася проблему неможливо, то варто відвідати лікаря. Провівши обстеження, він складе комплекс лікування.

Проблеми психологічного характеру

Під час відвідування психолога багато подружніх пар розповідали про те, як вони були щасливі один з одним, проводили багато часу разом, постійно відчували сексуальне бажання. Чому ж все кардинально змінюється? Найчастіше доводиться шукати допомоги у сімейних психологів.

Деякі жінки не тільки усуваються від чоловіків в сексуальному плані, а й просто не хочуть перебувати поруч з ними. У людей, якщо вони довго живуть разом, з часом накопичується певний багаж образ і претензій.

І в разі коли співрозмовник не бажає слухати і йти на компроміс, починаються неприємності. Особливо це кається жінок. Незабаром вона замикається в собі і у неї починається депресія.

Вийти з якої самостійно парою неможливо.

Відрижка повітрям: причини, симптоми, лікування

Нерідко буває і так, що після сильної сварки чоловік швидко заспокоюється і починає надавати своїй партнерці знаки уваги. Жінки ж після таких скандалів довгий час приходять до тями. А якщо чоловік в запалі сварки сказав образливі їй слова і зовсім на довгий час охолоне.

Для того щоб налагодити статеве життя партнерів, чоловікові варто знати, що для жінки важливим критерієм є духовна складова відносин. Треба виявляти до неї більше уваги, любові, турботи. Балувати різними дрібницями.

Корисна інформація

Ця інформація заснована на наукових дослідженнях цього питання. Однак проблема відсторонення жінок від чоловіків продовжує цікавити сексологів по всьому світу. Вони знаходять різні чинники, завдяки яким можна знову повернути інтимну близькість в сім’ю. наприклад:

 • Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблемиДоведено, що добре на жіноче потяг впливає гіркий шоколад. У ньому містяться речовини, які покращують кровообіг. Але варто зазначити, що багато жінок повністю замінюють своє статеве життя його вживанням, тому чоловікам головне не переборщувати з цим продуктом.
 • Вино відмінно посилює бажання жінок. Особливо це стосується сухого червоного. Воно надає таку ж дію, що і шоколад. Однак зловживати ним не варто, а то ефект буде протилежним.
 • Добре розкріпачують жінок червоні кольори будь-якого відтінку, тому чоловік може придбати для себе одяг з червоним відливом.

Що думають професіонали

Деякі експерти мають свою думку з приводу причин чому жінки не хочуть чоловіків – через відсутність задоволення під час статевої близькості. Багато жінок його не отримують і з часом починають вважати подружній обов’язок якоюсь подобою обов’язки. Найчастіше вони самі винні, бо спочатку ставили задоволення свого партнера понад власного.

Щоб вирішити цю проблему, подружжю слід поговорити, з’ясувати бажання і переваги один одного. Це перший і найважливіший крок до вирішення проблеми. А після розмови треба постаратися виправити всі помилки і бути більш уважними.

Як виправити ситуацію

Якщо причина небажання жінки знайдена, потрібно переходити до її усунення. Нерідко, дівчатам складно почати розмову зі своїм партнером. Пояснити, чого вони хочуть, зізнатися, що сексуальна близькість їх не задовольняє. Однак це обов’язковий крок.

Якщо важко висловити відразу все, можна робити це поетапно, потроху. В крайньому випадку доведеться вдатися до допомоги фахівців. Повернути ті почуття, які були раніше можна тільки за допомогою довіри і відвертості, навіть в найбільш інтимних питаннях.

Якщо проблема в чоловіках

Тепер треба згадати чому чоловік не хоче близькості. Таких причин значно менше. Основні з них:

 • Відсутність любові. Це часто трапляється коли пара давно разом. Згодом любов проходить і залишається лише звичка і прихильність.
 • Жіноча зовнішність. Чоловікам дуже подобаються красиві дівчата. І коли їх партнерка сильно змінюється і проявляє ознаки недоглянутою і дешевої жінки, вони втрачають до них бажання. Але іноді буває і так, що чоловік комплексує через власного зовнішнього вигляду.
 • Наявність іншої жінки. З нею чоловік проводить час, втомлюється і через це починає байдуже ставитися до своєї дружини.
 • Народження дитини. Найчастіше ця проблема носить чисто психологічний характер. І якщо причина відсутності чоловічого бажання в ній, то парі варто поговорити на цю тему.
 • Проблеми зі здоров’ям. З віком статеве життя стає не такою як раніше. У чоловіків можуть з’являтися характерні проблеми. Жінці в цьому випадку, головне, не насміхатися і не лаяти свого партнера. Адже неприємність вирішувана.

Це одні з найпопулярніших причин, по яких чоловіки не хочуть жінок. Важливо пам’ятати що, для вирішення проблем потрібно відкрито поговорити. Чоловік дуже хоче жінку тільки тоді, коли вони повністю відкриті один перед одним.

Статева близькість є одним з найбільш важливих аспектів у сімейному житті . Але багато пар відмовляються надавати їй велике значення.

Тільки регулярні розмови, сексуальне задоволення і відкритість буде гарантією міцних відносин. Самі собою неприємності не зникнуть і варто проявити терпіння і самовіддачу для їх вирішення.

Тільки після цього в парі налагодяться всі аспекти подружнього життя.

Джерело: https://krasotka.guru/zdorove/zhenshhina-ne-hochet-blizosti-s-muzhchinoy

Побачила його на зустрічі випускників і зрозуміла, що тепер для мене він став більше ніж другом

Через 5 років ми зустрілися на вечірці спільних друзів. Переживши недавнє розлучення, я ні в якому разі не хотіла нових відносин. «Пожити для себе». Але хто б міг подумати, що ця людина викличе в мені таку бурю емоцій.

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Коли мені було 14 я перевелася в новий ліцей. Папа помер рано і я жила тільки з мамою і намагалася допомагати їй у всьому. Я не була бунтарка і не створювала проблем.

Ліцей був досить престижний і мені доводилося постаратися щоб бути в трійці кращих.

Тоді я і познайомилася з Максимом – телепень по натурі, і відмінник по навчанню. Він настільки легко засвоював всю інформацію, що я не могла часто приховати свого роздратування по відношенню до нього. Він же вважав за свій обов’язок жартувати з мене при першій-ліпшій можливості.

9 клас став для мене переломним, навантаження росла і нерви почали здавати. При першому ж розіграші з боку Максима у нас трапився скандал. Я спалахнула як сірник, наговорила гидот і грюкнув дверима пішла з класу. Він потім ще тиждень ходив і просив вибачення у мене, в результаті ми стали хорошими друзями.

10-11 клас ми разом займалися а потім могли сходити в кіно або кафе. Вже тоді я почала помічати неоднозначні погляди на нас, багато хто думав що ми зустрічаємося, але ми запевняли всіх що просто друзі.

У Макса частенько змінювалися подружки. Дівчата бігали за ним табуном, але стосунки не тривали більше місяця. Я ж старанно готувалася у вступу в інститут. На відносини часу не було.

Після закінчення школи ми поступили в один інститут і там періодично бачилися і розмовляли.

Приблизно на другому курсі у мене з’явився хлопець. Ігор був на 3 роки старший за мене і вже випускався.

 • Тоді і почалися наші розбіжності – Ігор стверджував, що не буває дружби між чоловіком і жінкою і влаштовував часті сварки на тлі ревнощів.
 • Якось я, порахувавши це ідеальним вирішенням проблеми, запросила Максима з черговою подружкою з нами в кафе.
 • Спілкування не дуже склалося, в результаті вечір був зіпсований і потім я вислуховувала від Макса, що Ігор мені не підходить, а Ігор наполягав на обмеженні нашого спілкування з одним.

Читайте також:   Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Мені було 19 років, і для мене тоді це було коханням усього життя. З Максом ми стали спілкуватися все менше і менше.

Після закінчення навчання я вийшла заміж за Ігоря і ми поїхали в сусіднє місто.

Перший рік все було красиво романтично, але з кожним днем ​​відносини почали псується. Чоловік підозрював мене в зраді, варто було мені затриматися на роботі. Дорікав мене в побуті, періодично ставлячи в приклад дружин його колег. Останньою краплею стало те, що він почав принижувати мене – то погладшала, то з особою щось не те, то запропонував зробити пластику грудей.

 1. Ми прожили два роки і розлучилися.
 2. Я не страждала через розлучення, після того як забрала останні речі і переїхала до мами, я нарешті видихнула з полегшенням.
 3. Треба віддати належне моїй мамі – вона ні слова не сказала ні про розлучення, ні про колишнього чоловіка.
 4. За місяць я знайшла нову роботу в своєму рідному місті, і вирішила зустрітися зі старими подругами.

Ми пару раз зустрілися в кафе і мене покликали на вечірку в будинок колишньої однокласниці, щось типу «міні зустрічі випускників». Не було причин відмовлятися і попередивши маму я помчала на два дні за місто.

Ми з подругою приїхали одні з найперших і стали допомагати готувати закуски. Народ потихеньку стягувався, було дуже приємно зустрітися зі старими друзями.

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Ближче до 8 вечора до будинку під’їхала чергова машина і ми весело сміючись вийшли зустрічати гостей.

З фужером вина на перевагу, я з величезною радістю обіймала всіх старих друзів.

Останнім, закривши машину, вийшов він … Останній раз ми бачилися мигцем 3 роки тому, а не розмовляли нормально вже років 5 … Максим змужнів, витягнувся, накачав мускулатуру. Він став справжнім чоловіком. Про таких зазвичай кажуть – як за кам’яною стіною. У серці щось тьохнуло.

Він не відразу побачив мене, привітавшись з хлопцями і обнявши дівчат, він нарешті опинився біля мене. За реакцією було зрозуміло, що моя поява стало для нього несподіванкою.

 • Привіт, Карина – трохи ніяково видавив він з себе, – скільки ж років ми не бачилися …
 • Привіт Максим, – я посміхнулася, – дуже рада тебе бачити …
 • У повітрі зависла невелика пауза.
 • -Обнімемся чи що, – намагаючись розрядити незручну обстановку сказала я
 • -Так, звичайно – Максим посміхнувся і акуратно немов порцелянову ляльку обійняв мене.

Тут всіх покликали до столу. Ми сиділи і сміялися, згадували шкільні дні, як знущалися над викладачами. Потім стали розповідати про сім’ї, хто одружився, хто має значення, діти.

Карін, а ти що мовчиш? Чули ти вискочила заміж після інституту за красеня? – дівчата з дивилися на мене.

-Ем … Та нема про що розповідати … Познайомилися в інституті, зустрічалися, одружилися, – на секунду я запнулася, – розлучилися тата місяців тому … Так, що я знову неодружена .. – ніяково посміялася.

На мить повисла тиша, я чітко відчула, що хтось свердлить мене поглядом, повернувшись я побачила Максима, що не зводить з мене очей. Знаєте це неприємне відчуття – людина мовчить, а в очах його читається – «Я ж казав ..»

-Ой, вибач, Карін – нервово посміялася подруга, і, штовхнувши в бік поруч сидить дівчину, продовжила – Але ж ми завжди думали, що після випуску ви з Максимом будете разом, ви ж останні роки в школі весь час разом тягали …

-Так-так, – підтакував сусідка, – ніби прив’язані.

Я нервово посміялася, і нарешті хтось запропонував йти танцювати. Незручність зам’яли.

Всі пішли танцювати, а я пославшись на втому налила черговий келих вина і сіла на диван. Алкоголь вже давала про себе знати, і я повністю розслабилася. Було приємно дивитися на хлопців, які танцювали і сміялися, ніби всіх цих років не було.

-Можна, можливо? – Максим вказав на диван поруч зі мною.

-Так звичайно, навіщо питати.

Я не знав, що ти розлучилася … Щасливий шлюб і все таке …

-Ну як бачиш, не такий вже і щасливий – посміялася я. – Я давно хотіла вибачитися за ту сварку багато років тому, ти мав рацію … Але мабуть мені потрібно було самій наступити на граблі … Як у тебе справи? Робота, сім’я?

-Так все нормально, невеликий бізнес у мене, сім’ї немає поки.

Ми поговорили ще трохи і тут повернулися хлопці. Почалися різні ігри, конкурси і до кінця ми всі були вже досить п’яними.

Хтось пішов спати, хтось продовжував пити і базікати, деякі танцювали.

Зазвучала повільна пісня. Максим підійшов до мене і покликав на танець. Він міцно обійняв мене і ми повільно танцювали. Серце калатало, а я по-зрадницькому ніяковіла, це вже був не той пацан, який дратував мене на перервах.

-Ти змінилася … – його голос звучав тихо, – стала красивіше …

-Так ну що ти говориш, – я зніяковіло посміхнулася, і навіщо то глянула йому в очі, і потонула в них.

-Але ж ти завжди мені подобалася … З нашої першої зустрічі, і чим старше ти ставала, тим більше я закохувався в тебе …, але ти бачила в мені тільки одного, щоб я не робив.

І з іншими я зустрічався, в надії, що ти заревнуешь.

Але коли ти познайомила мене зі своїм Ігорем, у мене ніби дах знесло …, я сто разів пошкодував, що не сказав про свої почуття тоді … Думав роки вилікують рану, але нічого не змінювалося … Ти досі бачиш в мені тільки одного?

Максим пильно подивився мені в очі, не в силах відповісти, я лише похитала головою.

Він повільно наблизився і поцілував мене. Я правда не хотіла нових відносин до сьогоднішнього дня, але протистояти йому не змогла.

Ми поговорили всю ніч, гуляли під місяцем. На наступний день після обіду всі почали роз’їжджатися по домівках.

Відносини наші розвивалися дуже швидко. Через місяць ми стали жити разом. Заміж я не хотіла так швидко виходити, хоча пропозиція Максим зробив мені вже через 3 місяці, дуже боялася що побут вб’є наші почуття і я знову завязний в побуті.

Через рік я все-таки сказала ТАК і скоро нас чекає поповнення. Сказав би хто мені, років 10 тому, що так все складеться, я б покрутила біля скроні і назвала б його психом, адже тоді я була абсолютно впевнена, що ми «просто друзі».

автор статті admin

Будь-яке використання фото / відео / текстових матеріалів без письмового дозволу редакції заборонено. Заборонено публікувати будь-які фрагменти матеріалу, фотографії та відеоматеріали в паблік ФБ, ВК, ОК Instagram.

Джерело: https://mgorod.kz/projects/nitem/uvidela-ego-na-vstreche-vypusknikov-i-ponyala-chto-teper-dlya-menya-on-stal-bolshe-chem-drugom/

Не хочу близькості

Зміст статті:

Дівчина не хоче сексу: пошук причин і шляхів вирішення проблеми

Перша і поширена причина – втома

Недосипання і втому знижують жіноче лібідо, призводять до байдужості і фригідності. Виснажена і нервова жінка думає про відпочинок в першу чергу, а тут чоловік з якимись задоволеннями і ніжністю. Природно, це викликає зворотну реакцію і неприязнь.

А чоловіка подібне ставлення ображає і в наступний раз, коли загориться сексуальним бажанням, він не проявить ніжність. Звідси невдоволення і нервозність. Найчастіше це є причиною відходу в себе і алкоголізму .

Друга причина і в наш час не менш поширена, ніж перша, це дієта

Більшість жінок незадоволені своєю вагою і при найменшому його збільшенні сідають на дієту. Дієта – це удар по гормональному балансу організму. Його викликають дієтичні засоби , за винятком голодування. Відповідно нервовий зрив, на ґрунті зайвої ваги, і гормональний зрив знижує сексуальний потяг до мінімуму.

А чоловік, з ніжністю і жалем дивиться на муки жінки, не може обходитися без сексу і вимагає виконання подружнього обов’язку, але жінка думає тільки про їжу.

Третя причина – це невпевненість і пасивність

Це може прозвучати дивно, але на жінку величезний вплив справляє впевненість і активність чоловіка в ліжку . Якщо їй самій доводиться «заводити» і порушувати чоловіка постійно, то само собою слабкій статі це набридне. Адже будь-яка жінка чекає ініціативу саме від чоловіка. Сама суть природи жінки бути слабкою і беззахисною .

У наш час навпаки, жінка повинна бути сильною, «коня на скаку зупинити і в палаючу хату увійти». Цей парадокс і призводить до розвитку проблем в ліжку. Жінка звикає бути сильною і витривалою , а думки про секс з’являються тільки тоді, коли потрібно зачати дитину і продовжити рід.

Четверта причина з точністю навпаки

Існує такий тип жінок, які підшукують собі забезпечених чоловіків , в силу своєї непристосованості і ліні. Спочатку чоловік захоплений дівчиною відчуває любов і пристрасть, що не залишається без віддачі і навіть дівчина може бути радісною сексуально.

Але, після весілля вона розслабляється , тому що забезпечена і не потрібно ні про що не думати, а тим більше щось вирішувати. Така жінка стає слухняною і відомою в ліжку.

Пасивність і залежність починають відбиватися на сексуальності і в першу чергу на бажанні чоловіка. Ласки починають в’янути, азарт теж пропадає і сексуальне життя йде в минуле.

Зазвичай такі подружжя має коханців, причому не приховуючи один від одного це.

П’ята причина – відсутність уваги

Період залицяння є найкращим періодом в плані сексуальної активності і пристрасті. А як же інакше, адже жінка оточена увагою, і не тільки з боку свого коханого чоловіка. Вона «розквітає» в прямому і переносному сенсі. Це впливає і на її сексуальну активність. Вона відчуває, що улюблена і потрібна.

Але сімейне життя викликає звикання і знижує увагу до жінки . Багато чоловіків думають, що жінка вже нікуди не дінеться і приділяють їй мало уваги. Це призводить до охолодження почуттів і відповідно зникнення пристрасті. Починаються проблеми в ліжку.

Шоста причина – відсутність ніжності і грубість

Пітекантропи завойовували жінок, просто затягнувши їх силою в свою печеру. Але ми зараз живемо не в кам’яному столітті і таке ставлення до любовних ігор пройшло. Деякі селюки до нинішнього часу не вийшли з печер і затягнувши жінку в своє лігво, також до них і ставляться.

Але жінці потрібна ніжність, увагу, любов і ласка , а не побої і грубість . Такі жінки займаються сексом, тільки щоб чоловік відстав і не побив . Про оргазмі в таких умовах жінка навіть і не мріє, якщо тільки насильство не доставляє їй задоволення.

Сьома причина – жадібність

Всі жінки люблять щедрих і благородних чоловіків. Це асоціюється у них з піднесеною любов’ю, яка буває тільки в кіно. Жадібність і скупість чоловіка викликає в жінок негативні почуття.

Чоловіки, які контролюють розтрати дружини і постійно нагадують їй про труднощі заробітку грошей, неусвідомлено змушують її ставитися до нього зі зневагою . Звідси починаються образи і докори, що призводить до скандалів і кохані віддаляються один від одного. Подружжя починають спати в різних ліжках і про секс забувають взагалі.

Джерело: http://love-mother.ru/stati/he-she/p-42897/

Чому жінка не хоче сексу: 5 причин

Про секс говорять і пишуть багато. Але в основному про те, як посилити лібідо. Як не дати згаснути іскрі. Як розпалити полум’я пристрасті знову, якщо воно раптом, о жах, згасло.

Для цього зазвичай рекомендують закупитися ароматичними свічками, приготувати коханому чоловікові вечерю з морепродуктами, тому що в них вагон афродизіаків. А потім спокусити його не без допомоги червоного мереживного білизни.

Мається на увазі, мабуть, що все це допоможе і самій жінці захотіти сексу, якщо раптом вона все ще не.

Однак це все – сумнівна боротьба з наслідками. Бажання сексу пропадає у жінок не просто так. І іноді буває досить зрозуміти причини його зникнення, щоб інтимне життя покращилася. Розібратися в них нам допомагає психолог і сексолог Інна Мельникова.

Розпорядок дня середньостатистичної жінки такий: вранці, відправивши дітей в сади і школи, вона йде на роботу. Увечері – назад. Поки обговорить з домашніми все новости і вирішить усі наші поточні сімейні справи – вже й спати пора. А ще їй співати полювання. Або мати яке-небудь інше хобі, щоб встигати проживати життя, а не спостерігати, як вона проходить повз.

У підсумку, коли жінка виявляється з коханим в ліжку, їй хочеться лише одного – спати. «На таку активне життя витрачається багато енергії, накопичується втома, не залишається сил на секс, – пояснює Інна Мельникова. – Я б рекомендувала розставляти пріоритети, і, плануючи секс, відмовлятися від якихось інших занять ».

Звичайно, сенс не в тому, що потрібно визначити дату і час, оголосити її своєму чоловікові і в призначений час зайнятися коханням. Планувати – значить мати на увазі, що крім звичайного життя є ще й інтимна. І, щоб нею насолодитися, потрібно знайти час і місце. Тоді не пропаде і бажання.

Читайте також:   Безвідмовні способи для того, щоб привернути увагу хлопчика

На перших порах закоханим легко: в організмі потужно виробляється окситоцин – гормон любові, задоволення і прихильності. Стабільне і сильне бажання сексу в цей період надійно забезпечується самою природою. Через якийсь час пристрасті вщухають.

«У всіх термін свій, але, як правило, період емоційної закоханості і частого сексу закінчується, коли пара починає жити разом, – каже Інна Мельникова. – Але в цьому випадку бажання займатися сексом не пропадає – воно просто зменшується ».

Під час спільного життя у пари виробляється свій умовно-фізіологічний ритм: сексу стає менше, але він все більш якісний. Це абсолютно нормально.

Інше питання, коли спрацьовують одразу два чинники: бажання пропало, відносини не розвиваються. Тут щось зробити складно: в таких ситуаціях пари зазвичай розпадаються.

Занадто багато сексу

Так, навіть самі темпераментні жінки можуть виявитися в ситуації, коли сексу вони отримують більше, ніж їм потрібно. Таке трапляється, якщо партнер активніший або сексуальні потреби у кожного розрізняються. Наприклад, якщо йому необхідний секс пару раз в день і подовгу, а їй досить пари раз у тиждень хвилин по 20, то рано чи пізно жінка пересититься і захоче спокою.

«Якщо хтось із партнерів активніший, то потрібно шукати альтернативні способи його задоволення, – рекомендує Інна Мельникова. – Якщо не хочеться довгого сексу або проникнення, можна запропонувати партнеру оральні ласки або інші види стимуляції. Або попросити в цей раз закінчити всі раніше ».

Сексуальний апетит може бути не задоволений. Приблизно, як і фізіологічний: ось пообідав в корпоративній їдальні або якійсь забігайлівці. Начебто і вибір їжі великий, але вся вона якась однаково несмачна. Начебто наївся, а радості не відчуваєш.

Так само буває і в інтимних відносинах: і партнер начебто улюблений, і секс регулярний, і як ніби все добре. Але не радує. Тому що їй, наприклад, хочеться довгої прелюдії, погладжувань і ласк, а він чомусь вважає 10-хвилинний секс-спринт кращим способом її задовольнити.

«Не отримавши задоволення, жінка несвідомо стає незадоволеною, скривдженої, – пояснює Інна Мельникова. – Порушення не знімається, накопичується. Провальні спроби пояснити, що не так, призводять жінку до висновку: краще вже взагалі ніякого сексу, ніж поганий ».

Ні, жінки не прагнуть таким чином за щось помститися. Просто кому захочеться сексу, який не приносить задоволення і навіть стає неприємним.

Не хочеться сексу з конкретним партнером

А буває, якщо секс з коханим не радує, жінка знаходить коханця, з яким отримує всі необхідні емоції. Коли у неї вже й так є хороший секс, навіщо їй ще? Швидше за все, вона на час взагалі відсторониться від інтимних стосунків з постійним партнером.

«Це змінює чоловік зазвичай відчуває себе винуватим за зраду і намагається загладити свою провину підвищеною увагою і пристрастю, – вважає Інна Мельникова. – А задоволена жінка просто живе, радіє і без сексу з постійним партнером ».

Червоні стрінги, звичайно, ніхто не відміняв. Але набагато важливіше бути уважною до себе і відносинам з коханою людиною: тоді і бажання не згасне, і секс буде приємним.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/493738-pochemu-zhenshhina-ne-hochet-seksa-5-prichin/

Чому дівчина не хоче займатися сексом? або Фригидность-вирок чи вибір? – Психологія – Сімейні стосунки

Більшість чоловіків, а точніше сказати треба, напевно так, кожного хоча б раз в житті цікавило це питання ЧОМУ дівчина / дружина не хоче займатися сексом?

Причин може бути декілька, але сьогодні я хочу розглянути саме питання фригідності, коли дівчині секс не приносить задоволення, коли він їй навпаки неприємний, як стверджує сама жінка.

«Так кому може не подобатися секс?» – обуряться багато. Але це є і це є актуальною проблемою. Частіше і частіше на дану проблему скаржаться знайомі жінки і чоловіки, дружини яких, «фригидни». Клієнтки звертаються з цим питанням і просять

допомогти.

Давайте спочатку розберемо саме поняття фригідності: Фригидность-жіноча статева холодність, відсутність збудливості.

Розрізняють 4 види фригідності:

 • Конституціональна форма , це коли у жінки відсутня лібідо до протилежного і своєї статі, тобто відсутні еротичні сновидіння, фантазії і бажання, ерогенні зони не реагують на подразники (ласки і тд.);
 • Ретардаціонная фригідність це тимчасове порушення, пов’язане з пізнім дозріванням чуттєвості, тобішь статеве життя почалася раніше, перш ніж дозріли всі чуттєві зони мозку, коли здатність відчувати оргазм формується тільки до 23-25 років життя;
 • Сімпоматіческая фригідність виникає при хворобливих станах, таких як захворювання спинного мозку, ендокринних розладах, інтоксикаціях, наркоманіі.Фрігідность розвивається при недорозвиненості статевої системи жінки, коли як би треба, але ще не хочеться. Тут же впливає психічний стан жінки, тому наявність депресії, а особливо затяжний, як правило, геть позбавляють жінку бажання займатися любов’ю.
 • І психогенна фригідність , коли відбувається сексуальне загальмування сексуальності жіночою психікою, внаслідок відрази до певного конкретного партнера, виникає неприязнь до нього, через раніше невмілих дій в сексі, що потерпіли невдачу. Іншими словами повна розчарованість в партнері.

Тут же можна додати і пуританське виховання, дівчата, які вважають себе несексуальними, некрасивими і мають проблеми з самооцінкою.

Як на мене, так за винятком єдиного, мабуть, фізичного розладу, описаного вище, все інше наслідки психологічних проблем. А отже все можна вирішити. Головне наявність бажання і ще раз бажання.

Якщо є депресія, і бажання нічого не робити, що зробити потрібно?

-Звернутися до лікаря , який випише курс комплексних витаминок і необхідних препаратів. Після якого, ДОВЕСТИ, не тільки з’являється бажання любити себе і партнера, але і поліпшується настрій в цілому, повсякденність і саме життя.

АЛЕ! Є дівчата / жінки, яким «подобається» бути фригідних, або їм так, здається, що подобається, в будь-якому випадку багато з нас «прикриваються» самим поняттям.

А на всі питання-розпитування, відповідають неоднозначно і розмито. Ні, вони не умисні спекулянтки, на все є своя причина.

Наприклад, багато хто з нас просто не звикли такі речі обговорювати, не прийнято в сім’ї було. Вважалося ганебним, суто особистим і закритим.

І на тому все, так і живемо. Безрадісно.

 • Що робити?

-Отбросіть стереотипи. Наявність проблеми усвідомити і прийняти, це і послужить першим кроком до її вирішення.

Тому як фригідних жінок немає! Є не знають чогось, некомпетентні і це нормально! неможливо знати все, а є і ледачі (тут зрівняю, що чоловіки теж такі трапляються :), щоб не прикро було).

Даруйте радість собі і коханим. Немає нічого неможливого, тому що можливо все!

Розібратися в причинах Вам допоможе професійна допомога психолога. Буде розглянуто Ваша індивідуальна ситуація. Ви дізнаєтеся що робити, як змінити ситуацію на краще, отримаєте рекомендації.

Джерело: https://www.liveexpert.ru/journal/view/1531555

Аноргазмия. Вагінізм. Причини. Усунення проблеми. “Моя дівчина не відчуває оргазм і не хоче сексу”. Стаття. Ворожіння. Самопознаніе.ру

Це був не настільки розповсюджений варіант прийому, коли клієнт з Москви сам записався до мене разом зі своєю дівчиною.

Треба відзначити, що обом учасника сексуальної парної терапії було по 22 роки. Разом вони вже давно, ще зі школи, так як навчалися в одному класі.

Хлопці один у одного перші. Ну і в цьому варіанті все ми, психологи, психотерапевти і сімейні психологи, відзначаємо, що в такому незайманому сексі сексуальні чоловічі і жіночі проблеми не так рідкісні, на жаль. Причому найчастіше це буває як з жіночої, так і з чоловічої сторони.

Тут сексуальні чоловічі проблеми, такі, наприклад, як синдром тривожного очікування сексуальної невдачі (СТОСН), або передчасне (прискорене) сім’явиверження, були відсутні, але у дівчини сексуальні жіночі проблем аноргазмії і вагінізм, були, що називається, у наявності.

До того ж, прорисовались складності в парі загального характеру.

Тут вийшли переживання з боку батьків дівчини, які не бажали швидкого розвитку відносин в парі, ймовірно, у них були якісь свої плани на дочку, і періодично вставляли, як то кажуть, палиці в колеса.

Звідси виникали сварки, пов’язані з тим, що вони дівчину виховали зразкової дочкою. І у неї були часті внутрішні проблеми і биття, як поступати і що робити, в протиставленні почуттів і правильної поведінки.

Зараз, на нашому першому психотерапевтичному сеансі, це виявилося більш актуальним, ніж сексуальна жіноча проблема аноргазмії і вагинизма.

Я, як сексолог і психолог, пробіглася по загальному стану хлопця, по тому, що він говорить, як любить показувати інформацію і поводиться по відношенню до коханої. Тут виявилося все непогано. Проблем загального плану у нього було мало, Дівчина не бачила в ньому нічого поганого, в тому числі і того, що б було перешкодою в сексуальної гармонії в парі.

І далі ми стали розбирати дівчину. Тут вийшла велика (наголос на першому складі), зазначена вище проблемність, плюс невпевненість в собі, образливість, ревнощі, неговіркий і блок на прояв своїх бажань.

Я, як сексолог і сімейний психолог, вже почала роботу з цього непростого блоку.

І далі ми вже визначили найближчу тему для роботи, саме це якраз і лежало в основі її сексуальних жіночих проблем аноргазмії і вагинизма.

Варто також врахувати досвід складної дефлорації: коли все це вийшло не відразу, а потім у дівчини чомусь піднялася температура, і клієнтка вирушила до гінеколога. Лікар жорстко вставила дівчині дзеркало, викликавши у неї біль, яка тепер уже, після майже року, мала більше психологічний характер і сприяла проблемному сексу в парі і темі вагинизма і аноргазмії.

Далі, що могла ще сказати клієнтка? Суть сексу вона так і не зрозуміла, не змогла відчути і усвідомити до кінця, що це таке, тим більше, що зараз вона жила і навчалася в Москві, а її хлопець – вдома, в Воронежі. Але вже через рік пара закінчить своє навчання і, ймовірно, возз’єднається. Уже зараз хочеться підрівняти сексуальне життя і стати ближчими один одному.

Над цим ми і будемо працювати.

Ось така непроста тематика моєї роботи, як психолога-сексолога, вийшла на цей раз.

Ця робота з клієнткою з Москви, з якою я працювала раніше, була не особливо складною, тому що все було «на увазі». Судіть самі: до мене звернулася дівчина, яка сказала, що здорово посварилася з батьком, коли вона випадково дізналася, що у того є коханка значно молодший за неї, і тато обдаровує її недешевими … Читати далі Отже, ми підходимо до третьої касти, її можна назвати «Воїни»: Це ті люди, які, наприклад, йдуть в «качалку» – і нарощують м’язи, або борються зі світом, і з іншими. Вони перевірять світ і себе на прочность.За рахунок цього вони напрацьовують і зміцнюють силу волі, і далі, ставши більш спокійними, адекватними … Читати далі
Чому я бачу в цьому негативну програму, ви зрозумієте з мого подальшого повествованія.Мне «постукала» в скайп моя клієнтка з Москви і сказала одну фразу: «Знову я вляпалася. Давай щось зробимо, допоможи, будь ласка ». І розповіла таку історію.Она пішла до нумерологу, якийсь рекламує … Читати далі Продовження. Початок історії в першій часті.Ітак, я відпустила своїх клієнтів з Москви додому до деякого зміни і прояснення ситуації. Наша попередня робота була досить напруженою, в тому числі і для їх непідготовленою до таких «поворотів долі» псіхіке.На моє запитання, як спалося минулої ночі … Читати далі

Джерело: https://samopoznanie.ru/articles/anorgazmiya_vaginizm_prichiny_ustranenie_problemy_moya_devus/

Неромантичним ознаки хороших відносин

«Навіщо поради психолога? Я сам собі психолог », – вираз досить відоме. І справді, навіщо взагалі потрібні психологи, якщо кожна мисляча і розумна людина з життєвим досвідом може впоратися зі своїми труднощами краще будь-якого фахівця? Дійсно здатний?

Людська психіка – досить складний механізм

Відчуття повноцінності життя настільки індивідуально, що, часом ввижається, немов нам не потрібні нічиї поради. Ми ж хочемо звернути вашу увагу на те, що без порад психолога досить складно будувати міцні відносини, уникати розбіжностей і виховувати підростаюче покоління.

Ви пам’ятаєте той час, коли жили без скандалів і розладів? Поради психолога повернуть вам то, окрилена і повне приголомшливих емоцій, почуття.

Безсумнівно, зрідка трапляється, що ми стикаємося з конфліктами в сім’ї, нудними спорами, відчуваємо душевний біль, яка пригнічує всю радість. І вселяє собі, що радити завжди набагато простіше, а от виконувати – ні.

Але забуваємо, що корисні і мудрі поради лише в тому випадку будуть мати задовільний результат, якщо їх пропустити через себе, гармонізувати їх з внутрішнім «Я».

Якщо в підсвідомості сформувалася низька самооцінка, ви втратили самоповагу і втратили будь-яку надію гармонізувати своє життя – поради психолога допоможуть вам повернути відчуття щастя.

досягнення благополуччя

Всі поради психолога повинні бути спрямовані на те, щоб надати допомогу жінці або чоловікові, в першу чергу, усвідомити свої вади і комплекси, а також в повному обсязі пізнати себе. Також не варто випускати з уваги те, що взаємини залежать від внутрішнього стану людини, почуття комфорту або, навпаки, дискомфорту.

Людині характерно в будь-якій складній життєвій ситуації, особливо, душевної, шукати допомоги у подруг або друзів. Хоча поміркуйте, чим можуть допомогти близькі люди, коли ви самі не в силах себе пояснити, що з вами відбувається? Вони можуть лише пошкодувати.

Поради психолога об’єктивні

Потрібно пам’ятати, що під час непростих життєвих ситуацій рідні, найчастіше «на вашому боці» і очікувати від них неупередженої оцінки не варто, в той час як поради психолога завжди об’єктивні.

Вони не прив’язані виключно до вашої ситуації, вони представляють загальну картину, і всілякі варіанти виходу з обставин, що склалися.

Професійні поради допоможуть здолати душевну кризу, вдихнути на повні груди і почати жити, насолоджуючись кожним новим днем.

Саме у нас ви знайдете душевний спокій і відповіді на численні запитання. Пізнавайте себе!

Джерело: https://psihologii.ru/tag/reshenie-problem/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *