Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Часто чоловікові важко визначати, чому дівчина фліртує з ним, і що за цим криється. Чи може це бути прагненням до довгих відносин або просто дружня симпатія. Якщо потрібно зрозуміти, що дівчина хоче хлопця, варто звернутися до рекомендацій експертів.

Зміст приховати
2 Потяг і сумісність: два кити сексуального життя

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Зрозуміти, що за поведінкою дівчини криється бажання бути з хлопцем, а не просто дружня симпатія, допоможуть знання про жіночих особливості

Як зрозуміти бажання дівчини

Психологи вказують на психофізіологію жінки, через яку за зовнішнім виглядом не завжди вдається визначити її внутрішній стан. Корисно враховувати деякі поведінкові ознаки, які притаманні і чоловікам, і жінкам. Саме вони допоможуть визначити справжні наміри і зрозуміти, що дівчина тебе хоче.

Йдеться про особливості вербального і невербального спілкування. До першого належать слова, інтонація, тривалість і емоційність розмови; невербальна мова передбачає жести, міміку, рухи тіла.

по поведінці

Будь-якому хлопцю хотілося б отримати докладний відповідь на питання, як зрозуміти що дівчина тебе хоче, так як не завжди подруга демонструє своє бажання відкрито.

Фахівці в області любовних відносин рекомендують: корисно придивитися до явних ознак поведінки своєї обраниці і тим, які вона хоче приховувати:

 • Гарний настрій – важливий нюанс, що дозволяє наблизити момент близькості. Обраниця повинна відчувати душевний і фізичний комфорт, демонструючи явну розслабленість. Це можуть бути легкий сміх, жарти без збентеження і навіть підстрибування, закидання голови, кокетливі погляди.
 • Ознака, який може видати бажання близькості, – скорочення дистанції між партнерами. Дівчина сідає ближче до хлопця, може навіть ненароком доторкнутися до його тіла.

До відома. Жінки, навіть заміжні, не люблять без причини наближатися до непривабливим людям. Якщо чоловік відчуває, що співрозмовниця надовго затрималася в його особистому просторі, це недвозначна підказка про її зацікавленості та прагненні до більш близького контакту.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Скорочення особового простору між хлопцем і дівчиною – ознака того, що дівчина шукає близьких відносин

 • Прохання про допомогу є хорошою підказкою для чоловіка. Жінка може звернутися з різними проханнями, наприклад, допомогти встановити комп’ютер, пересунути шафу, налагодити планшет. На це можна подивитися, як на привід залишитися наодинці з вподобаним їй чоловіком.
 • Підказкою про жіночих наміри стане приємний сюрприз від обраниці. Абсолютно несподіваний подарунок може показати інтерес до хлопця. Однак він повинен бути підтверджений і іншими ознаками, щоб не прийняти дружнє ставлення за бажане.

з розмов

Важливою ознакою відвертого бажання є вербальні способи спілкування, тобто розмови, питання, обговорення. Фахівці рекомендують, на які ознаки потрібно подивитися, щоб зрозуміти, чи хоче тебе дівчина:

 • Розмовляючи з хлопцем на різні теми, дівчина ненароком вставляє питання про особисте життя обранця, наприклад, чи є у нього постійна партнерка, чи був він одружений. Така інформація для жінки грає важливу роль, так як дає їй можливість подивитися, улюблена вона хлопцем, є для нього єдиною сексуальної партнеркою.

До відома. Жінки поводяться по-різному в відвертій розмові: одна запитає про попередні інтимні стосунки прямо, інша – завуальовано, а третя займеться розслідуванням. Тому, якщо мужик не вільний, краще розповісти про це заздалегідь, щоб потім не опинитися в двозначному становищі.

 • Важливо, коли дівчина сама заводить розмову на інтимні теми. Розмови про секс сигналізують про те, що вона думає про хлопця як про сексуальному партнері.
 • Жінки, як і чоловіки, схильні дарувати своїм сексуальному обранцеві компліменти, як при зустрічі, так і в смс листуванні. Найчастіше це трапляється спонтанно і абсолютно щиро. Компліменти можуть стосуватися зовнішності, успішності, інтересів. На думку сексологів, це вірна ознака, що вона не проти інтимних відносин.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Манера розмовляти з чоловіком може стати сигналом до того, щоб зрозуміти сексуальне бажання жінки

Міміка і жести

Наміри людини, на думку психологів, легко визначити, якщо навчитися читати невербальні сигнали. Це ж правило діє щодо жінок:

 • Тривалий зоровий контакт багато розповість про стан душі. Жінка може кинути погляд, який легко виділити навіть серед інших, так як він видає сексуальне бажання. Важливо мати на увазі, що у одних дівчат погляд може бути пильним, у інших – грайливим, у третіх – млосним. У будь-якому випадку, очі жінки завжди подадуть мужику сигнал. Таким невербальних способом можна обійтися без зайвих слів.
 • Як правило, погляд пов’язаний з мімічних виразом, грайливою посмішкою, завзятим сміхом. Фахівці роблять ставку на такий хороший знак, як соромлива хихикання з прикриттям рота рукою. Так часто надходять жінки, які хочуть приховати своє бажання від оточуючих.
 • Жестикуляція може бути скупий. Однак навіть скупі жести: легкий дотик руки під час розмови, коліна, якщо закохані сидять близько, поправлення коміра сорочки – явний сигнал сексуального бажання, так як байдуже ставлення до чоловіка такими діями не супроводжується.

Як визначити, що дівчина збуджена

Як зрозуміти, що в тебе депресія

Через невміння впізнавати знаки, які подають дівчата, багато хлопців позбавляються захоплюючих і хвилюючих моментів у своєму інтимному житті. Нерідко жінка натякає своїм станом чоловікові на те, що готова до інтимної близькості, але той може просто не розуміти ці натяки.

До відома. Сексологи вчать чоловіка розбиратися в поведінці подруги, яка якимись діями намагається сигналізувати про своє сексуальне інтерес.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Жести, міміка, розмови інтимного характеру є ознаками того, що дівчина мріє про близькість з чоловіком

Експерти склали список деяких інтимних ознак, коли дівчина хоче хлопця. Вони видають справжні бажання, які є сигналом до інтимної близькості:

 1. Відкрита розмова про секс не бентежить дівчину. Парадокс, але навіть жарти непристойного характеру дають непряма відповідь на питання, як зрозуміти що жінка тебе хоче. У них є прихований підтекст, що вона розглядає обранця як сексуального партнера.
 2. Інтимні обговорення йдуть на теми: пережитий сексуальний досвід обох партнерів, можливі сексуальні фантазії, обговорення відвертих фільмів або ілюстрацій. Позиція дівчата показує, що хлопець їй цікавий.
 3. Звернувши увагу на жести подруги, хлопець може знайти безсловесні знаки. Її справжні наміри видають погладжування по шиї, по нозі або іншої відкритої частини тіла. Є висока ймовірність того, що співрозмовниця розташована до більш тісного спілкування, якщо вона постійно чіпає своє волосся, накручує локони на палець, смикає косу, тобто поводиться, як маленька дівчинка.
 4. Хороший знак, якщо дівчина бажає і натякає на усамітнення з хлопцем. Важливо зауважити це вчасно і створити умови для інтимної обстановки. Ефективний прийом – дати можливість їй самій вибрати місце, наприклад, тихе затишне кафе, останній сеанс в кінотеатрі.
 5. Найочевиднішим знаком бажання близькості, на думку психологів, є явне або завуальоване пропозицію дівчини. Якщо вона відкрито говорить про секс з обранцем, і бажання пари взаємні, то не доведеться нічого придумувати.

Куди запросити дівчину в перший раз

Ознаки закоханості дівчата – як зрозуміти, що дівчина закохана

Часто проблемою є питання про те, чи знайдуться сприятливі умови, коли треба буде вперше вступити в інтимну близькість. Від того, як проходить перший секс, залежить подальший розвиток відносин, потрібно зробити так, щоб все склалося максимально сприятливо.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Щоб перший інтимний контакт пройшов вдало, необхідно створити сприятливі умови

Сексологи рекомендують наступні варіанти:

 • Запрошення до себе додому, такий варіант вимагає зусиль: прибраного приміщення, приготованої кави або чаю. Але витрати окупляться, оскільки хлопчикові комфортніше буде на своїй території, що сприятливо позначиться на першому статевому контакті.
 • Не найкращий, але прийнятний варіант – напроситися в гості до дівчини. Однак небажано робити це відразу ж після знайомства, так як можна відштовхнути партнерку.
 • Відмінним варіантом для близькості вважається номер в готелі, якщо у хлопця є фінансова можливість. Зустріч на нейтральній території дасть можливість розкріпачитися, не відчувати себе скутими.

Головне – дати зрозуміти, що він цінує свою партнерку і готовий зайняти центральне місце в їх відносинах.

Як зробити, щоб дівчина тебе захотіла

Психопатія – ознаки у жінок, як зрозуміти з поведінки

У психології є багато прийомів, якими можна привернути увагу вподобаного людини. Деякі з них можна використовувати і в сексуальних відносинах.

Важливо! Перш, ніж практикувати прийоми зваблювання вподобаної дівчини, потрібно їх добре вивчити і потренуватися хоча б перед дзеркалом.

Особливо це актуально, якщо стоїть питання, як дізнатися що жінка хоче з тобою переспати:

 • Піддражнювати її частіше, викликати посмішку, використовувати сексуальний гумор, але в межах пристойності. Тут є побоювання перейти тонку грань і скотитися в вульгарність. Тому краще використовувати цей прийом, якщо хлопець має мовним даром і має в своєму арсеналі хороші жарти.
 • Створити сексуальну напругу найкраще за допомогою чуттєвих дотиків. Такий прийом допоможе появи сексуального збудження в її розумі. Почати слід з звичайних дотиків, як тільки партнери звикнуть до тактильним контактам, можна перейти до сексуальних, наприклад, погладити, поцілувати відкриту частину тіла.

Важливо! Домогтися, щоб вона хотіла сексуальних дотиків. На початку відносин такі прийоми важкі, але при тренуванні легко в них розібратися.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Флірт на очах своєї обраниці допоможе порушити бажання

 • Ефективно працює флірт з іншими жінками на очах подруги, щоб викликати ревнощі. Це психологія жінки, для якої обранець «тільки мій і нічий більше». Можна грайливо поговорити, наприклад, з її приятельками.

До відома. Треба бути обережним з цією технікою і користуватися нею вміло, інакше може бути більше шкоди, ніж користі.

На думку сексологів, головна відповідь в питанні, як дізнатися що дівчина тебе хоче, – це зайняти домінуючу позицію у відносинах і заволодіти її почуттями.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/socializacia/ponyat-devushka-tebya-xochet.html

Потяг і сумісність: два кити сексуального життя

Є два основних компоненти, що визначають сексуальне життя, – це сексуальний потяг і сексуальна сумісність.

Від першого залежить, чому вас тягне до одних людей, а на інших не хочеться навіть дивитися.

Другий відповідає за те, чому з одним партнером ви провели прекрасний вечір, але були повністю розчаровані заявою, поданою сексом, а з іншим побачення пройшло паршиво, зате секс потім був просто феєричним.

Якість сексу безпосередньо залежить від обох компонентів. Звичайно, ви навряд чи станете займатися сексом з людиною, до якого вас абсолютно не тягне. Однак дуже сильний сексуальний потяг, навіть обопільне, ще не гарантія небесного оргазму – для нього потрібно, щоб партнери були ще й сумісні в сексуальному плані.

Потяг багато в чому визначається на підсвідомому рівні, а сумісність скоріше залежить від нашого свідомого вибору і комунікації з партнером – і це хороша новина.

Нижче ми докладно розглянемо, як сексуальний потяг і сумісність формуються з точки зору науки.

 

Універсальні маркери сексуальної привабливості

Є кілька універсальних параметрів, які роблять людей сексуально привабливішою для оточуючих. Наприклад, нас сильніше тягне до людей з симетричними рисами обличчя.

Можна було б подумати, що ми вибираємо таких партнерів свідомо, грунтуючись на їх зовнішності.

Однак дослідження показують, що, щоб оцінити симетричність обличчя людини, нам навіть необов’язково його бачити – так, жінки по одному запаху поту від чоловічої футболки можуть зрозуміти, наскільки симетричні риси обличчя чоловіка, і відповідно до цього зробити висновок про його привабливості. Більш того, по запаху ми визначаємо рівень стресу чоловіки, і невротики нам автоматично не подобаються.

Точно так же по одному запаху жіночої футболки чоловіки розуміють , на якій стадії менструального циклу знаходиться жінка.

І дівчата під час овуляції, тобто в період, коли зачаття найімовірніше, здаються чоловікам більш сексуально привабливими, ніж в інші періоди менструального циклу.

Згідно з іншими дослідженнями, здатність дівчата до зачаття чоловіки підсвідомо можуть визначити не тільки по запаху, але і по голосу, і навіть за зовнішнім виглядом. Природно, все це відбувається несвідомо, вибір раціоналізуються заднім числом.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Як на наші сексуальні уподобання впливають батьки

Крім універсальних показників сексуальної привабливості існують і індивідуальні. Саме вони пояснюють, чому один і той же чоловік або жінка може вам здаватися дуже привабливим, а вашій подрузі або другові відразливим.

Індивідуальні відмінності в сексуальному потязі пояснюються різницею нашого особистого досвіду, умов, в яких ми росли, і виховання.

Дослідження показують, що деякі основи того, хто буде залучати нас в дорослому віці, закладаються ще в дитинстві.

Якщо ви ви народилися, коли вашим батькам було за 30, в майбутньому при оцінці сексуальної привабливості людини ви будете звертати увагу в першу чергу не на те, як молодо він виглядає, а на риси обличчя.

Те, як виглядали наші батьки, теж важливо. Про те, що ми вибираємо в якості партнерів людей, зовні схожих на батька протилежної статі, писав ще дідусь Фрейд, а тепер це підтверджують сучасні вчені. Наприклад, гетеросексуальні люди схильні вважати більш сексуально привабливими людей, колір очей яких збігається з кольором очей батька протилежної статі.

Як цей принцип працює стосовно гомосексуалів або, наприклад, до людей, які виросли без одного з батьків, поки достовірно невідомо. Однак цей механізм служить одним з варіантів пояснень того, чому деяких тягне до людей, які зовні на них схожі: можливо, справа не в схожості самих партнерів, а в тому, як виглядали їхні батьки.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Сексуальний потяг і колір шкіри

Сексуальний потяг може залежати і від расової приналежності людини. Наприклад, дані сервісів онлайн-знайомств показують, що білі чоловіки користуються найбільшою популярністю серед представниць всіх рас, крім негроїдної – чорні жінки воліють чорних чоловіків.

У чоловіків найбільшою популярністю користуються азіатки, а азіатам більше подобаються білі жінки.

Причини, за якими багатьом людям більше подобаються представники інших рас, поки неясні. Одне з можливих пояснень полягає в тому, що ми підсвідомо прагнемо вибрати партнера, чий набір генів максимально відрізняється від нашого, тому що чим більше у партнерів генетична різниця, тим нижче шанс небажаних генетичних мутацій у їх потомства.

Але поки це лише одна з теорій, яка не до кінця пояснює расові переваги і не уточнює, чому одних людей більше тягне до тих, хто на них зовні схожий, а інших, навпаки, до несхожим.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Що таке сексуальна сумісність і на що вона впливає

Сексуальний потяг багато в чому залежить від факторів, які на свідомому рівні ми контролювати не можемо.

І якби наше задоволення залежало тільки від того, наскільки нас тягне до партнера, це було б дуже сумно – по суті, ми могли б керувати тільки дуже малою часткою параметрів, що впливають на якість сексуального життя.

Хороша новина в тому, що сексуальний потяг – далеко не визначальний фактор. Для якісного сексу потрібно, щоб партнери були сексуально сумісні, і хороша сумісність може компенсувати відсутність первинного пристрасного пориву.

За визначенням психологів, сексуальна сумісність – це близькість партнерів в плані їх сексуальних установок, переваг, бажань і потреб.

Чим більше схожі ваші сексуальні переваги і бажання, тим більше сумісні ви в ліжку і, як показують дослідження, тим вище ваша радість від сексу і від відносин.

Шлюби, в яких сексуальні бажання партнерів збігаються, стійкіше тих, де партнери дотримуються протилежних поглядів на певні сексуальні практики.

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Як зрозуміти, чи сумісні ви в сексуальному плані

Оскільки наші сексуальні бажання і переваги нами, як правило, усвідомлюються, сексуальну сумісність найпростіше визначити, поговоривши з потенційним партнером.

Ніяких таємних спеціальних символів, за якими можна зрозуміти, що подобається людині в сексі, просто глянувши на нього, не існує.

Тому якщо ви хочете дізнатися, наскільки збігаються ваші уподобання, ще перед сексом, – обговоріть це з потенційним партнером. Так ви підвищите шанси на те, що близькість вас не розчарує.

Сексуальна сумісність частково залежить від нашого сприйняття – якщо вам здається, що ваші бажання схожі і ви прагнете задовольняти бажання один одного, ви отримуєте більшу задоволеність від сексу, навіть якщо об’єктивно бажання у вас зовсім різні.

Якщо у вас з партнером прекрасно все, крім сексу, не поспішайте впадати у відчай, звинувачувати себе або розлучатися. Пряма комунікація на постільні теми складна для багатьох, але вона проходить набагато простіше в ході гри – саме тому перевдягання, незвичайні місця і сценки за ролями найчастіше стають першим етапом шляху до гармонії.

Звичайно, все трохи складніше, якщо у одного з партнерів є сексуальний фетиш, який не поділяє інший. Наприклад, якщо один з вас футфетішіст, а іншому це абсолютно не близько. Але і тут є можливе рішення.

За однією з теорій, фетиші – це «вивчене» поведінку.

Наприклад, в ході одного з експериментів чоловікам протягом тривалого відрізка часу демонстрували фотографії оголених жінок разом з фотографіями звичайних черевик. Весь цей час вчені фіксували ступінь сексуального збудження чоловіків.

Потім їм стали показувати просто фотографії черевик. З’ясувалося, що чоловіки, до початку експерименту реагували на черевики абсолютно спокійно, після стали порушуватися при вигляді фотографій черевик.

Таким чином, вченим вдалося «навчити» їх певному фетишу.

Так що навіть якщо ваші з партнером фетиші не збігаються, ви можете спробувати «навчитися» перевагам один одного.

Але робити це потрібно за обопільною згодою, попередньо все обговоривши – якщо ваш партнер не розділяє ваш фут-фетиш, не потрібно підсовувати йому фотографії оголених людей разом із зображеннями ніг або змушувати дивитися футфетішістскіе відео з порнхаба. Так ви не підвищите сексуальну сумісність, а тільки нашкодите вашим відносинам.

Джерело: https://knife.media/sexual-compatibility/

5 ознак, що ваш партнер – егоїст в ліжку

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

depositphotos.com

В ідеальному сексі з ромкома партнери довго насолоджуються один одним, а потім в знемозі падають на ліжко після синхронного оргазму. В житті, коли хлопець уже отримав свою порцію задоволення, для дівчини секс ще навіть не починався. Або з тривалістю все в порядку, але чоловік поводиться настільки безглуздо, що жінці простіше імітувати оргазм, щоб «це» швидше закінчилося.

Може бути, кожен ваш секс закінчується для вас незадоволеністю і розчаруванням через недосвідченість партнера? Тоді зав’язуйте спати зі школярами, така благодійність плюсів до карми не додасть.

Якщо з досвідом у хлопця все в порядку, а на ваші прозорі натяки він не реагує, може, проблема в чоловічий егоїзм? Ви завжди можете самі визначити, докладає чи партнер зусилля в ліжку.

Ось кілька ознак, які підкажуть, що хлопець – егоїст в сексі.

1. Він нехтує прелюдією

Ось тут багато дівчат дізнаються своїх чоловіків. Жіноче тіло швидше електрична плита з довгим розігрівом, яку можна включити і йти в магазин за продуктами, ніж мікрохвильовка. Про це, здається, знає вже кожен незайманий.

Але чомусь хлопці продовжують приділяти прелюдії так мало уваги і часу. Особливо це стосується тривалих відносин. Перш ніж звинувачувати партнера в егоїзмі, поговори з ним.

Якщо вже скаржилася на те, що потрібно більше прелюдії, а він реагував позитивно, але нічого не змінилося, хлопець або не дуже кмітливий і сильно затиснутий, або егоїстичний. Запитай, чому він ігнорує твої прохання.

Якщо чоловік зізнається у власних комплексах або некомпетентності, значить готовий вирішувати вашу проблему. Коли він говорить: «Все чудово, я за», але нічого не робить – це явний егоїзм.

2. Ваше задоволення не в пріоритеті

За словами секс-інструктора Ірен Фех, ще один червоний прапор – коли партнер використовує оргазм жінки як трофей для його самоствердження. Він квапить твій оргазм, тому що сам факт того, що дівчина задоволена, змушує його думати краще про свої здібності. І це незалежно від того, чи було все досить добре і своєчасно для тебе.

Такий хлопець може образитися, якщо ти закінчуєш секс з вібратором або просто допомагаєш собі, тому що він не брав участі в оргазмі. Твоєму задоволення подібний егоїзм не надто сприяє, адже партнер зосереджений лише на власні амбіції.

Спробуй пояснити хлопцю, що сам факт того, що дівчина здатна з ним відчувати оргазм, ще не робить його самцем.

3. Шукає виправдання, щоб не відповідати взаємністю

Один з найбільш явних ознак того, що твій партнер думає тільки про себе – він отримує ласки, але не відповідає на них взаємністю.

Чекає, що його прохання про оральний секс повинна бути прийнята з ентузіазмом, а коли підходить час відповідного ходу, шукає причини швидше завершити процес. У сексі не випадково беруть участь двоє, і взаємність тут важлива не менше, ніж у відносинах.

Якщо хлопець не зацікавлений в тому, щоб тобі було приємно, варто подумати про доцільність вашого роману.

4. Не любить говорити про секс

Іноді егоїзм легко сплутати з сором’язливістю. Якщо він ухиляється від відвертих тим, ти списуєш це на сором. Але в ліжку він не дуже церемониться з твоїми бажаннями, коли після пари поцілунків кладе твою руку собі на член. Що заважає запитати, чого хочеш ти, чи правильно зреагувати на твої вербальні сигнали? Сором’язливість? Не думаю.

5. Негативно сприймає вашу відмову зайнятися сексом

Якщо він хоче сексу, то твоя втома, поганий настрій або нездоров’я не є перешкодою. Хлопець може намагатися викликати почуття подяки: дарувати подарунки, робити компліменти і наполегливо ігнорувати твій стан. У такому випадку мова – не про любов, а про те, щоб отримати секс за добре ставлення. Ти не повинна вестися на цей бартер проти своєї волі.

Ще одна спроба домогтися сексу – викликати почуття провини. Образитися, натякнути на твою неповноцінність, навіть пригрозити зрадою. Все це дуже брудні егоїстичні методи, які багато скажуть про партнера. Ти завжди в праві зізнатися, що хочеш відпочити від сексу, і не відчувати почуття провини при цьому.

За його реакції ти однозначно зрозумієш, егоїст поруч або люблячий чоловік.

Відео дня. Екс-дружина Краско вагітна від його позашлюбного сина

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/39612538-5-priznakov-chto-vash-partner-egoist-v-posteli/

Що зробити, щоб «секс без зобов’язань» потихеньку перейшов у відносини?

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

Думки розійшлися. Хтось вважає, що секс без зобов’язань ніколи не переросте в відносини, інші впевнені, що все просто. Цінно інше: висновки зроблені чоловіками з багатим життєвим досвідом.

Stas Sukhovey

Спочатку просто опишу кілька ситуацій з життя знайомих.

 1. У хлопця була дівчина для сексу. Зустрічалися пару раз в тиждень, їх нічого не пов’язувало. Нещодавно дівчина оголосила, що вагітна і він зобов’язаний одружитися. Хлопець у важких роздумах, так як у нього є інша, яка поки що не відповідає йому взаємністю. Що він вибере – не знаю, але сам факт того, що він не підтримав «з радістю» можливість створити сім’ю з дівчиною для сексу, говорить багато про що.
 2. Пара бісексуалок використовувала мого друга для любовних утіх. Траплялося, що вони приїжджали за ним о другій ночі, а о шостій ранку на таксі відправляли назад. Коли одна з них стала проявляти до мого друга більше уваги, ніж просто інтерес «для сексу», друга дівчина припинила всі відносини, і більше він «доступу до тіла» не отримував.
 3. У моєї подруги є знайомий, який приїжджає до неї раз на півроку. Вона його любить, а він їй користується, причому не важливо, є у моєї подруги постійний партнер чи ні, – той приїжджає і бере своє. Подруга навіть вагітніла від нього, але трапився викидень. Як би жахливо не звучало, це навіть на краще, так як майбутній батько ніяк не відреагував на цю новину.

Читайте також:   Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

І ось висновок, який я б хотів, щоб ви зробили: якщо відносини починаються з сексу і вашого партнера вони влаштовують, значить, далі сексу вони нікуди не просунуться. Якщо секс хороший – вчіться задовольнятися їм, а самі шукайте нормального хлопця для створення нормальної пари. На моїй пам’яті жодного разу відносини, розпочаті з сексу, не закінчувалися весіллям і сім’єю.

Lyokha Mudry

Та ні тут нічого складного! У всіх, крім самих стурбованих «казанів», є інстинкт продовження роду. Тобто в реальності хочеться, щоб поруч була любляча, тепла, що дає постійний секс, а в подальшому – повноцінне потомство з твоєї гордої прізвищем. А ще близька людина, готовий подбати про тебе в скрутну хвилину. І по-дружньому підтримати. І готовий разом виживати в боротьбі за життя.

Напевно, треба, щоб мужику було комфортно! Щоб його не тягнуло через 24 години на «нові відчуття». Це не так складно. Якщо він не одержимий вертеровские пристрастю, то поступово він запам’ятає, де його нагодують, де з ним поговорять ласкаво, де він може виспатися без побоювання вскочити посеред сну і ховатися в шафі / на балконі. Де йому не виносять мозок.

Якщо він – «ідеологічний казанова», то ні в якому разі не починайте розмову про стосунки першої. Ні, нехай це прийде в буйну голівоньку героя саме, без будь-яких підказок. Нехай він сам оголосить про бажання закріпитися як про найбільшу поблажливої ​​милості з його боку … А ось вже після весілля …

Ekaterina Delen

Додам: таке бажання містить у собі обман. Домовлялися ви про одне, а хочете насправді інше. Думаю, будь-якого чоловіка таке образить. Та й він просто не зможе побачити в вас особистість, якщо відразу отримає тіло.

Не думайте, що якщо після фізичної близькості ви прив’язується до чоловіка, то і він теж. Чоловіки зовсім інші, у них мозок інакше працює, вони взагалі з іншої планети. Так що не чекайте від них реакцій, аналогічних вашим.

Ні, не здогадається, ні, не оцінить вашого терпіння, немає, сам не зрозуміє, чому ви образилися, не полюбить відразу після сексу.

Цінуйте себе, чи не віддавайтеся тим, хто не любить вас по-справжньому. Чоловіки цього прямо не скажуть, але всі вони ділять жінок на дві категорії: з одними можна будувати відносини, з іншими – тільки секс. Жорстоко, але хто з чоловіків стане це заперечувати? Тільки той, хто не хоче платити жриць кохання.

Мені здається, це неможливо. Хлопцеві не потрібні відносини, якщо ви даєте йому секс. Тобто якби мені таке запропонувала пані, я ніколи не став би про неї думати як про свою пасію, а розглядав би її виключно як сексуальний об’єкт.

Я думаю, що хлопці шукають для відносин дівчат правильних, з якими можна прожити довгий час.

Вибачте, звичайно, але якщо ви плануєте відносини з хлопцем, не слід ставити себе як «дівчинку для сексу»: якщо він не відчуває до вас почуттів, у вас нічого і ніколи не вийде. Точка, крапка.

Andrew Efimov

«Чоловіки використовують любов, щоб отримати секс, а жінки використовують секс, щоб отримати любов». Якщо секс хороший і в процесі його споживання з’ясовується, що дівчина недурна, акуратна, вміє швидко і смачно готувати і не є заводчиком тарганів в голові, то процес переходу до відносин – простий і природний. Чому б не закохатися?

Konstantin Tsygulev

Все просто – відморозитись, нібито втратити інтерес, причому без причини. Не знаю жодного хлопця, якого це не зачепить, буде шукати причину в собі, маятися, телефонувати, з’ясовувати, що пішло не так.

джерело

Джерело: https://1001.ru/articles/post/chto-sdelat-chtoby-seks-bez-obyazatelstv-potihonku-pereshel-v-otnosheniya-36506

Перевірка на взаємність: як зрозуміти його почуття

Закоханість приносить людині тільки розчарування і страждання, якщо ця людина не відчуває взаємності від об’єкта свого обожнювання. Ви відчуваєте почуття до хлопця, але не можете зрозуміти, а чи подобаєтеся ви йому? Потрібно дізнатися, що він до вас відчуває, але як зрозуміти його почуття ?

Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

невербальні ознаки

Слідкуйте за його жестикуляцією, мімікою, позами. Наприклад, перебуваючи в компанії знайомих, ви бачите, що хлопець раз у раз дивиться на вас, спиною до вас намагається не повертатися, тримає вас завжди в полі зору, навіть якщо він зайнятий розмовою з іншою людиною, це може говорити про те, що ви йому як мінімум симпатичні.

Коли він поруч з вами

Ви гуляєте з подружками і бачите хлопця, який вам подобається – він проходить повз вас. Що хлопець робить в цей момент? Йшов собі, йшов, зсутулившись, і раптом кидає на вас короткий погляд, а потім тут же випрямляється. Навіщо? Ну, напевно, він хоче зробити на вас враження , ось і розправився.

Коли ви перебуваєте поруч або безпосередньо спілкуєтеся з хлопцем, він може регулярно поправляти свій одяг, скидатися волосинки з піджака, пригладжувати волосся, виглядати часом в дзеркало на стіні. Все це також говори про те, що він прагне виглядати якомога акуратніше, щоб справити на вас гарне враження.

випадкові торкання

Це такий випадок, коли випадковості зовсім не випадкові. Ось, наприклад, ви сидите в барі за стійкою, а по сусідству з вами – об’єкт вашої симпатії. Він встає, щоб попрямувати до вбиральні і випадково, проходячи повз вас, стосується вашого волосся (плеча, спини) рукою.

А ні, це зовсім не випадковість – він просто намагається робити так, щоб його дотику виглядали випадковими. Ви це відразу помітите, якщо він так само буде регулярно шукати фізичного, нехай і легкого, скороминущого, але контакту.

Часті нібито випадкові зустрічі теж можуть мати зовсім не випадкова характер.

Як він вас слухає

Ви спілкуєтеся з хлопцем, який вам симпатичний, а він, коли ви говорите, трохи нахиляє корпус вперед, щоб розчути кожен звук, злітають з ваших губ . Це означає, що ви йому цікаві, а де є інтерес, там і до симпатії недалеко. А вже від симпатії не так вже далеко і до глибокої симпатії, а потім і закоханості.

Його голос змінюється

Ви бачите, як хлопець спілкується з друзями. Інтонація його голосу одна, але коли ви намагаєтеся з ним заговорити, він її тут же змінює – робить свій голос більш ласкавим, місцями плутаним (якщо він сильно хвилюється).

Інтереси раптом почали збігатися

Хлопець, до недавнього часу слухав виключно рок, переметнувся на класику і джаз, раніше просто обожнював футбол, а зараз хоче навчитися макраме. Таким чином, з’ясовується, що його інтереси стали схожими з вашими захопленнями . Все зрозуміло – хлопець просто жадає серйозних відносин з вами, ось він і прагне зблизитися за рахунок спільних інтересів.

Джерело: https://blog.teamo.ru/2012/12/16/Proverka-na-vzaimnost-kak-ponyat-ego/

Ответы@Mail.Ru: Чим відрізняється сексуальний потяг до дівчини від любові до неї, адже, якщо чоловіка до неї тягне, значить є симпатія?

Сексуальний потяг – це потяг до тіла, т. Е. До геному.

Чим сильніше відрізняється геном М і Ж, тим привабливіші зовні вони стають один для одного, адже потомство вироблене ними буде володіти максимально широким набором рецесивних і домінантних ознак, а значить і у нього буде краще з точки зору еволюції потомство.

Потяг «духовне» визначається тільки по психічних особливостей людини – наскільки з ним комфортно, безпечно, легко, цікаво; наскільки «він розуміє мене, а я – його», наскільки відчувається «його» потреба у «мені, таким який я є насправді».

Так що любов’ю до тіла і любов до душі далеко не завжди будуть сходитися на одному об’єкті.

Сильний сексуальний потяг до певного типу жінок расщітано на створення найбільш «досконалого» потомства, а сильне «духовне» потяг до жінки расщітано на створення найбільш психологічно комфортних умов існування самого мужика. Разом, можна бажати жінку і не уживатися з нею, можна жити душа в душу з жінкою, але не бажати її, можна і бажати жінку, і жити з нею душа в душу (поодинокі випадки), ну і найпоширеніший – бажання є, але не надто сильне, жити з нею можна, але далеко не душа в душу (близько 60-70% всіх шлюбів)

любов, це коли тобі срать який розмір її бюсту))

Симпатія не їсти любов, інстинкт є інстинкт. )

Сутністю своєї відрізняється. Я хочу з нею переспати, бо вона стройненькая, симпатична і стегна у неї гарні. Це сексуальний потяг – Ерос (грец.) Я люблю її, тому що вона чесна, принципова, чуйна і безкорислива. Це любов – Філія (грец.)

не треба плутати любов з пристрастю

тягне тіло, а любов – це потреба душі різниця в короткочасність, тому що всі потреби тіла відрізняються швидким насиченням «пожер-відвалив» і задоволення тіла таке ж швидке і кінцеве а задоволення душі тривалі і розвиваються, вони переходять з однієї форми в іншу

любов це коли хочеться завжди бути поруч з коханою людиною а сексуальний потяг це трахнути і забути

любов поняття розтяжне. можна любити, потім трахнути, і розлюбити. Це якщо грубо. Любов у чоловіка може виникнути тільки після сексу. Переконувався сам в юності. Думаєш, ось вона. моя мрія і половина, аж ні. Після першого сексу (якого до речі добиваєшся спочатку), відразу ж часом ставиш хрест.

Або запах не сподобається, або просто не підходить, або під час сексу дівчина розкривається так, що знову не захочеш, або вилучити який -ніть раптом все псує, наприклад величезна родимка в тому самому місці. Та хіба мало. Або не лобок а мочалка))) Зупиняєшся тільки на тій обраниці, яка повністю збігається з твоїм ідеалом.

Я особисто знайшов, і 18 років вже разом. Слава Богу. А шукав треба сказати довго. Від сюди і холостяки переконані з’являються. Ну не можуть знайти. Підсумок, не може бути справжньою і повної любові, без попереднього сексу. Тільки він рідний, показник.
Дівчина ще може клюнути на багатого, забезпеченого і т. П. Але все одно для душі буде на боці шукати пригоди.

Читайте також:   Як забути коханця: швидкі способи позбутися від спогадів

А ось тітонька забезпечена, на перше місце ставить саме можливості партнера в інтимі.

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/59462889

Як добитися взаємності від дівчини

Якщо з самого початку спілкування з дівчиною ти не побачив в ній проявів у відповідь симпатії, то вже потрапив в так звану «зону друга» (або, як мінімум, дуже близький до неї). Такий закон першого враження, суть якого зводиться лише до того, що дівчина приймає рішення про секс буквально в перші хвилини спілкування з тобою.

І ті помилки, які ти зробив до цього моменту, привели тебе до того, що вона не проявляє у відповідь симпатії. У всякому разі, якщо ти зараз не спостерігаєш поруч з собою муркоче дівчину, готову зайнятися з тобою любов’ю, то пора терміново виправляти свої помилки.

 • Щоб викликати відповідні почуття у дівчини, важливо створювати відносини певним чином.
 • По перше,
 • Покажи свій намір 
 • Головна причина, по якій хлопці не бачать відповідних почуттів і якихось ініціатив від дівчини полягає в тому, що вони не можуть показати своє сексуальне намір.
 • Можливо, хлопець просто боїться почати чіпати дівчину або фліртувати з нею, думаючи, що флірт дозволений тільки дуже близьким людям, які перейшли в стадію справжніх відносин.
 • Саме боязнь показати свої плани на цю дівчину і псує хлопцям всю «малину».

Жіноча стать ніколи не буде показувати якісь почуття, якщо чоловік не показує намірів. Тобто якщо дівчина бачить дивно поводиться хлопця, а хто хоче від неї незрозуміло що, то вона не буде показувати своє сексуальне бажання. Адже для дівчини показати свої сексуальні наміри щодо хлопця – удар по репутації і жіночої честі.

Подумай, а чи не боїшся ти просто доторкнутися до неї? Як саме ти з нею спілкуєшся: на мові флірту чи дошкуляють банальними питаннями про те, що вона сьогодні робила або як у неї настрій?

Твоя задача – почати спілкуватися з нею, як коханець, а не як друг.

Покажи схвалення або невдоволення 

Дівчина не завжди поводиться байдуже і безініціативно. Буває і таке, що вона показує ініціативу, а сам хлопець цього не помічає. Або зауважує, але не показує ніякої реакції на її дію. В такому випадку дівчина просто припиняє показувати ініціативу, боячись здатися занадто доступною.

Як ти розумієш, про схвалення і невдоволення – ті інструменти, які допоможуть тобі надолужити згаяне. Схвалення ти повинен показувати кожен раз, коли вона робить якусь дію в твою сторону . Можливо, вона сама написала тобі або зателефонувала.

В цьому випадку, почни спілкуватися з нею трохи більше зацікавлене – так ти даси їй зрозуміти, що її дія тобі сподобалося. Це відбудеться не з першого разу, але буквально на 3-й раз вона буде розуміти, коли тобі подобається її поведінка, а коли ні. Тобто

ми вчимо її, як Павлов своїх собак.

Як варіант: можна згадати в розмові, що ти цінуєш тих дівчат, які не бояться показувати ініціативу і вона «молодець, що не побоялася написати».

Невдоволення ти висловлюєш не словами, а своєю мімікою. І робиш це тільки в тому випадку, коли вона не діє в ті моменти, коли була повинна зробити хоч щось.

Така «дресирування» незабаром призведе до того, що байдужа раніше дівчина перетвориться в повну протилежність.

В ту, яка буде настільки відповідати твоїм уявленням про ідеальність, наскільки ти сам дозволиш собі відкрито демонструвати схвалення або несхвалення.

Якщо ж ти побоїшся показувати схвалення відкрито, то не дивуйся, що вона як і раніше не відповідає тобі взаємністю.

Зроби «далі» 

Нарівні з хорошим ставленням дівчина зрідка повинна отримувати і погане. У середовищі спокусників існує техніка «ближче-далі», суть якої і зводиться до чергування зацікавленого і байдужого ставлення.

Можливо, одна з причин відсутності взаємності від дівчини – твоє занадто добре ставлення (яке і призводить до втрати інтересу протилежної статі). Можливо, ти просто показував знаки уваги, намагався часто дзвонити і запрошувати на зустріч.

Як би там не було, дуже часто необхідно змінювати ставлення до дівчини на протилежне.

Якщо ти зараз зробиш «далі» (станеш дзвонити набагато рідше або зовсім перестанеш це робити, будеш спілкуватися більш байдуже), то велика ймовірність, що у неї виникне природне бажання відновити вселенську справедливість . А саме: повернути собі корону на голову, щоб став знову за нею бігати, а вона лише зрідка погоджуватися.

Але для досягнення результату важливо не відразу віддати себе їй, а потягнути час, віддаючи себе по частинах.

Тільки так можна змусити її цінувати твій інтерес.

Коли вона почне вкладатися в побудову відносин нарівні з тобою, то і про подальші проблеми з відсутністю ініціативи з її боку можна буде забути.

Втім, і в майбутньому тобі доведеться зрідка робити аудит власних відносин, намагаючись зрозуміти, наскільки добре вона в них вкладається.

Маючи на руках наведені в цій статті інструменти, ти завжди можеш зробити так, що вона знову перетвориться в муркоче поруч кішечку, що робить для тебе все, що тільки побажаєш.

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/soblaznenie/kak-dobitsya-vzaimnosti-ot-devushki

Дружба і її чудодійні властивості

Потреба в дружбі закладена не тільки у людей. Багато яскравих прикладів міцних дружніх відносин і в тваринному світі. Хижак може подружитися з потенційною жертвою. На підтвердження цього матеріали, освітлені в ЗМІ. Ми радіємо і розчулюємось того, як левеня подружився з кабанчиком. Разом вони виросли, і ніякі інстинкти не підірвати дружбу.

У світі людей все може бути простіше і якісніше з тієї причини, що, крім інстинктів, людина з усіх живих істот має вищі функції нервової діяльності, які дозволяють здійснювати усвідомлені вчинки. Проте, люди стикаються з зрадою і розчаровуються в дружбі.

Поняття «дружба» більшістю людей сприймається як якась частина відносин, яка будується на взаємному інтересі один до одного, готовність підтримувати і допомагати.

Друзями можна стати ще в ранньому дитинстві і зберегти цю цінність на все життя. Дорослішаючи, люди починають розуміти, що з віком складніше стає довіряти і поповнювати коло своїх друзів. Життєвий досвід дає зрозуміти: дружбу потрібен час на те, щоб вона «довела» своє право на існування.

На тренінгах та майстер класах часто можна почути питання:

«Чи може бути дружба між чоловіком і жінкою?»

На одному з таких заходів чоловік (40 років) сказав: «Дружби між чоловіком і жінкою не буває. Вони – або колишні коханці, або їм це ще належить! ».

Частково він відповів вірно. Протилежність підлог в якихось ситуаціях може взяти верх. Є приклади, коли відносини далі дружніх не йдуть, і причин як мінімум дві:

 1. У чоловіка і жінки не виникли почуття один до одного. Сформований формат відносин якийсь час триває. Люди можуть підтримувати один одного і ділитися, поки у когось з них не з’явиться сувора половинка, яка порахує недоречним наявне спілкування.
 2. У одного з партнерів почуття виникли, але взаємність не знайшли. Такий хворобливий формат відносин найчастіше переривається.

Безумовно, є й винятки, коли дружба між чоловіком і жінкою триває тривалий період часу, але ніхто з них не «застрахований» закохатися, а часом і взаємно …

На наведений раніше питання щодо перспектив дружби між чоловіком і жінкою можна відповісти по-філософськи: «Вона або переростає в щось велике, або закінчується».

Розмірковуючи про дружбу, багато хто забуває про те, що саме ця складова входить в частину сімейних відносин. Чоловік і дружина є прекрасними батьками, відмінними господарями в будинку, коханцями, але дружнє початок при цьому може бути або втраченим, або не розвиненим.

На питання сімейним парам про дружню складової в шлюбі відповіді можна отримати найрізноманітніші:

 • «Дружина як один мені не потрібна. Вона – мати моїх дітей і господиня в домі ». Напрошується питання: «З чого зародилися їхні стосунки?». Можна припустити: або було потяг, яке не супроводжувалося спільністю інших інтересів, або був раціональний підхід.
 • «Як друзі ми ніколи не розмовляємо». Відповідно, в такому тандемі чи може бути підтримка і взаєморозуміння? Відповідь очевидна.
 • «Коли я ділився зі своїм (своєю) чоловіком (дружиною), часто чув у відповідь критику і оцінність. Більше цього не хочу! ». Сім’я – це тил, в якому потрібна підтримка кожного. Якщо така не перебуває, то в якийсь момент ця складова заповниться ресурсом із зовнішнього середовища (колега-подруга у чоловіка або колега-друг у жінки). У яких стосунках може бути розвиток? Залишається тільки припускати.

Практика показує, що міцними бувають союзи, в яких відносини почалися з дружби, переросли в почуття і збагатилися загальними цінностями. В результаті дружба повинна стати постійним супроводжуючим компонентом в сімейних відносинах, які не принижуючи значимості почуттів один до одного, сексуальну сумісність і загального розуміння ведення побуту.

Усередині сім’ї дружні відносини важливо сформувати і з власними дітьми. У житті багато прикладів, коли діти залишаються наодинці зі своїми проблемами і знаходять рішення, які часом несуть характер незворотності.

З цієї причини дуже важливо, щоб між батьками і дітьми з раннього віку формувалася дружня складова. Поки дитина маленька, цього легко добитися через гру. Супроводжувати будь-які спільні дії добрими і приємними ми.

Коли дитина дорослішає, корисно як залучати його в загальні сімейні теми, так і з належною увагою ставитися до ситуацій, які виникають у нього.

Є деякі добрі правила, які дозволять вибудовувати дружні відносини з дітьми:

 1. ЗАВЖДИ знаходити час на те, щоб вислухати дитину.
 2. НІКОЛИ не перебивати його.
 3. УВАЖНО вникати в зміст промови і уточнювати деталі.
 4. ОБОВ’ЯЗКОВО знижувати напругу, якщо дитина засмучений.
 5. НЕОБХІДНО давати конструктивний рада.
 6. ВАЖЛИВО не погіршити наявну проблему, а знайти рішення.
 7. ПОСТІЙНО, незалежно від ситуації, що склалася, давати зрозуміти дитині, що він любимо і дуже дорогий.
 • Бути батьками, які дружать зі своїми дітьми – це значить майстерно оволодіти мистецтвом сімейного життя.
 • Бути парою, для якої дружня підтримка є однією з основ відносин – це величезне досягнення!
 • Відносини, оповиті дружбою і любов’ю, дають прекрасні можливості для відчуття повноцінної, яскравою і щасливого життя всім членам сім’ї!

Джерело: https://www.all-psy.com/stati/detail/8858

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *