Для чого жінки заводять коханців: причини

Про зради говорять вже не тільки жінки, а й чоловіки. Кожен підлогу стикається з невірністю своїх партнерів.

Зміст приховати

Якщо раніше цим заходом грішили тільки чоловіки, то на сьогоднішній день жінки дозволяють собі бути трохи легковажними і безвідповідальними.

Навіщо потрібен коханець заміжньої жінки? Якщо детально розібратися в причинах його появи, то деякі зради можна взагалі запобігти, а якісь стануть «рятівним колом» для шлюбу.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Жіночий сайт prettysecrets.ru акцентує увагу на тому, що жінки і чоловіки з різних причин починають інтрижку на стороні.

Чоловіки найчастіше шукають щось новеньке і свіженьке на стороні, намагаються урізноманітнити своє життя, зокрема секс. Жінки ж шукають чоловіків для того, щоб компенсувати недоліки своїх чоловіків.

Нерідко жінка може шукати коханця з метою догляду до нього від чоловіка. У такій ситуації жінки часто потрапляють в неприємні ситуації, про які теж потрібно пам’ятати.

«Заміжня жінка повинна задовольнятися тим, що у неї є чоловік», – так думають самі чоловіки, які не хотіли б, щоб їм змінювали. Однак жінки мають вагомі причини того, чому вони йдуть наліво.

Слід розуміти, що коханець – це доповнення чоловіка, в рідкісних випадках його заміна. Якщо жінка шукає заміну чоловікові, то вона повинна ретельно підбирати собі коханця, інакше ризикує залишитися без чоловіка і при «поганому» коханця. А якщо жінка шукає компенсацію недоліків свого чоловіка, тоді вона повинна бути акуратною в тому, щоб її таємні зустрічі не зруйнували шлюб.

У будь-якому випадку виходить, що коханець – це додаткова ланка, яка не замінює чоловіка. Тому жінці потрібно бути уважною з тим, як і де вона зустрічається з коханцем.

Причини появи коханця

Зазвичай чоловіки не помічають, як їх жінки змінюються з появою коханців.

Вже до цього часу чоловіки настільки звикають просто існувати поруч зі своїми жінками, ігноруючи всі, що їх стосується, що навіть не помічають, як ті стають красивими, щасливими, ідеальними по господарству.

Якщо подружжя ще іноді займаються сексом, то жінка і тут може показати нові пози і пристрасть. Однак якщо чоловік не помічає, тоді він не відзначить появи коханця, який виникає у заміжньої жінки з наступних причин:

 1. Нудьга. Нерідко чоловіки з кожним роком все менше і менше часу починають проводити час зі своїми дружинами. Вони зайняті чим завгодно, але тільки не спільним проведенням часу з дружинами. І тут дамам доводиться шукати собі розваги, особливо якщо вони не працюють. Одним з таких розваг може стати коханець, який як раз дасть жінці почуття, новизну і враження.
 2. Сексуальна незадоволеність. Нерідко чоловік і жінка в шлюбі настільки приїдаються один одному, що вже починають нудьгувати навіть в ліжку. Їм хочеться чогось новенького: іншого тіла, інших запахів, інших або нових поз і ін. Жінка теж потребує сексі, тому може завести коханця для плотських утіх.
 3. Завоювання іншого чоловіка. Серед жінок є представниці, які зазнають постійного бажання бачити на собі захоплені погляди численних чоловіків і їх бажання з ними зустрічатися. Такі дами можуть постійно комусь підморгувати, з кимось фліртувати. Якщо спочатку вони не будуть налаштовані на зраду, то з часом їх бажання закохати в себе інших чоловіків буде посилюватися.
 4. Цікавість. Жінка може просто бажати пізнати щось нове, що можливо тільки з іншим чоловіком.
 5. Фінансова незадоволеність. Який чоловік на всі 100% задовольняє бажання жінки? Рідко таке трапляється, що жінці пощастило з матеріальним достатком чоловіка, тому вона може шукати собі коханця для того, щоб він поправив її положення – або дарував подарунки, або давав гроші.
 6. Побут. Будь-якій людині набридне з часом день у день здійснювати звичні дії, які не доставляють ніякого задоволення – мити посуд, застеляти ліжко, прати одяг і ін. Жінка більше домашньої роботи виконує, ніж чоловік. Більш того, вона змушена підмітати і прибирати за іншими домочадцями. У підсумку це викликає нудьгу, обурення, втома і бажання розвіятися з коханцем.
 7. Відсутність чоловічої уваги, підтримки, любові, турботи та іншого, в чому жінка потребує, але не отримує від чоловіка.
 8. Коханець привабливий. Тут жінка змінює не тому, що мала намір це зробити, а тому що не могла встояти перед чарами чоловіка. Він настільки приємний в спілкуванні, його дотику дуже чуйні і ніжні, слова прямо пестять слух. Жінка просто не змогла встояти перед ним, тому змінила.
 9. Посилення почуттів в шлюбі. Є сім’ї, які навмисно змінюють, що дозволяє їм постійно підтримувати вогник своїх почуттів. Оскільки подружжя вже не можуть один одного порадувати, вони використовують коханців, щоб ті викликали бажані почуття.
 10. Престиж. Якщо жінка крутиться в колі жінок, де мати коханця – обов’язковий атрибут, як і покупка брендового сумки або дорогої косметики, тоді жінка може змінювати з почуття «боргу».
 11. Зрада за зраду. Ще жінка може піти на зраду тому, що її благовірний зраджує. Або вона бажає йому помститися, або бажає показати, що не страждатиме через його зрад. У будь-якому випадку спочатку чоловік зраджував, а тепер вона.

перейти наверх

Статистика

Навіщо заміжній жінці коханець, вже зрозуміло – причин більш ніж достатньо. А що каже з цього приводу статистика?

 • 57% жінок, які змінювали, знову закохувалися в своїх чоловіків, чого не скажеш про чоловіків, які ходять наліво.
 • Більш схильними до зрад стають жінки, що працюють в офісі по кільканадцять годин.
 • До 40 років близько 47% жінок офісної роботи і 27% Позаофісне роботи змінювали. Близько 57% жінок познайомилися зі своїми коханцями на роботі.

Психологи не критикують і не засуджують поведінку жінок, які змінюють. Однак вони рекомендують задуматися над тим, наскільки причин зрад об’єктивні і чи можна їх усунути більш мирними способами.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Жінці рекомендується спочатку зрозуміти, що штовхає її на зраду, а потім подумати, чи можна дану причину усунути іншим способом, можливо, з чоловіком. Якщо жінка може відновити відносини з чоловіком, направивши їх в потрібне їй русло, тоді слід зайнятися цим, а не витрачати час на коханця.

перейти наверх

Плюси і мінуси наявності коханця

Зазвичай жінки бачать тільки плюси в тому, що вони заводять собі коханцем. І це зрозуміло, оскільки вони концентрують свою увагу на тому, що вони будуть отримувати і компенсувати при наявності коханця. Однак не варто забувати про мінуси таємний зв’язок:

 1. Необхідність постійно контролювати ситуацію, стежити за тим, щоб зв’язок не була розкрита.
 2. Постійне тривожний стан, яке часто виникає в момент зустрічі з коханцем. А це явно затьмарює прекрасне проведення часу, на якому жінка хотіла б отримувати позитивні емоції.
 3. Потрібно постійно бути на висоті. Слід стежити за своєю зовнішністю, настроєм, щоб усім цим залучати коханця.
 4. Можливість завагітніти від коханця або підхопити від нього якусь болячку, особливо якщо він вільний і зустрічається з іншими жінками. Також не слід забувати про те, що сам по собі секс може виявитися не таким феєричним, як хотілося б, тому від коханця буде мало толку.
 5. Можливість розлучитися з чоловіком, особливо якщо він дізнається про зраду. Не забуваємо про те, що всі чоловіки різні: хтось пробачить зраду, а хтось без слів розлучиться з зрадницю, навіть не буде вести переговори. Але в будь-якому випадку чоловік вже перестане ставитися до дружини так, як це було до звістки про зраду.

Зрада – найгарячіша і делікатна тема. Стає прикро, коли змінюють вам. Але коли змінюєте ви, то у вас знаходиться тисяча відмовок і виправдань своїм вчинкам. Погано змінювати або добре? Відповідь залежить від того, про кого йде мова. Якщо мова йде про те, кого обманули і зрадили, тоді зрада – це погано. Але якщо мова йде про те, хто змінив, то найчастіше зрада – це добре.

Чому ж люди заводять собі коханців? У них є користь. У любовних відносинах люди часто чогось один одному не додають.

Чим довше партнери перебувають разом, тим менше вони бажають поступатися, намагатися друг заради друга, розуміти і т. Д. Кожен з партнерів хоче жити тільки в своє задоволення.

Хочу – має негайно ж виповнитися! А інакше людина буде вважати, що його не люблять. І з таким підходом до любові виступають як чоловіки, так і жінки.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Коханці корисні тим, що вони доповнюють чоловіків. Той, хто йде на зраду, намагається заповнити той пробіл, який створюється в результаті вірності до свого чоловіка. Поки людина вірна, він відчуває нестатки, недоліки.

Він хотів би так, а як завжди отримує щось інше. Він спілкується зі своєю коханою людиною, але той наче його не чує, та ще й обурюється. Всі спроби заповнити прогалини увінчуються невдачею.

Незабаром у людини неминуче виникає думка завести собі другого коханої людини.

Зрада – це ще не означає, що хтось хоче розлучитися. Просто одного з партнерів (або обом) чогось не вистачає у відносинах. І коханець додає те, чого не дає чоловік. В цьому і полягає користь тих, з ким змінюють.

Звичайно, вам гірко усвідомлювати, що вам можуть змінити.

Але чи потрібно так засмучуватися? Задайте собі питання: після того, як у вашого партнера з’явилася коханка, ваші відносини покращилися? Якщо ваші відносини стали гармонійніше, щасливіше, цікавіше після появи в житті одного з вас «третього зайвого», чому б не побачити користь в таких відносинах. Так, вам змінюють. Але якби не змінювали, то ваші відносини продовжували залишатися прісними і в’януть.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Погано, якщо ваша кохана людина хоче піти від вас до коханки. Але найчастіше люди продовжують зберігати свої шлюби, маючи при цьому інтрижку на стороні.

Запитайте: чи покращилися ваші відносини, коли у вас з’явився коханець? Якщо так, тоді те, що ви змінюєте, – це добре, навіть якщо ви за звичкою думаєте по-іншому. Звичайно, хотілося б поліпшити взаємини без сторонньої допомоги.

Але якщо саме з появою «третього зайвого» ваші стосунки покращилися, то нехай зрада продовжує залишатися в вашому житті.

перейти наверх

підсумки

Зради стають все більш частими, оскільки нерідко чоловіки з роками повністю втрачають інтерес і втрачають інтерес до своїх дружин, через що ті намагаються компенсувати відсутню.

Жінка не може добре себе почувати на самоті, при наявності чоловіка, але з відсутнім сексом або увагою до її персони.

Якщо чоловік вже не обдаровує її всіма знаками уваги, тоді зрада стає можливою.

Психологи рекомендують спочатку спробувати виправити ситуацію в родині, можливо, навіть звернутися до них за допомогою разом з чоловіком. Але якщо ситуація не змінюється, тоді жінка знайде вихід в зрадах, хоча можна просто розійтися і нікого не обманювати (що жінка зробить в рідкісних випадках).

Джерело: http://PrettySecrets.ru/zachem-nuzhen-lyubovnik-zamuzhney-zhenshhine

Психологія стосунків

Зради, наявність коханців стає буденною справою сьогодні в нашому суспільстві.

Для чого жінки заводять коханців: причини

 • Головною причиною чому жінки заводять коханців психологія вважає зниження моральних принципів, психологічна готовність жінок і чоловіків вступати в любовні відносини.
 • Проповідує егоїзм властивий капіталістичному суспільству, ринковій економіці докорінно змінює чільні моральні принципи і висуває на перший план власні інтереси, особисті бажання, зневага до взятих зобов’язань.
 • А приводів для цього більш ніж достатньо, але якщо раніше вони поступалися принципам моралі, вірності, то зараз стали головними.

Чогось не вистачає

Найчастіше чому жінки заводять коханців психологія пояснює незадоволеністю шлюбом з чоловіком. Напевно, різні уявлення про відносини між собою, ігнорування чоловіки прохань, бажань жінки створюють таку обстановку.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Незадоволеність сексом часто буває приводом для появи у жінки коханця;

 • відсутність поваги і уваги до жінки викликає у неї бажання знайти це на стороні;
 • вічні матеріальну скруту , низькі доходи чоловіка не додають до нього поваги і жінка стає готової отримувати матеріальну підтримку від іншого чоловіка. Спільний виїзд на відпочинок, у відрядження та інші приховані варіанти перебування разом дозволяють жінці це робити;
 • надмірна зайнятість чоловіка роботою , бізнесом, особистими розвагами і відсутність великих обов’язків створює у жінки обстановку нудьги і щоденності, що вона компенсує зв’язком з коханцем;
 • для молодих жінок характерно задоволення своєї цікавості, потім уже звичне і в прихильність до коханцеві.

Кохання

Почуття любові завжди в усі часи було сильніше почуття вірності.

Неготовність до радикальної зміни свого життя, з одного боку, і покірність любові, з іншого боку, ще одна причина. Чому жінки заводять коханців психологія визнає це право разом з правом на любов.

 

Це робить життя жінки вкрай складною. Постійне прагнення побачитися з коханою людиною, просто побути з ним поруч призводить до конфліктів з боку чоловіка.

Жити з одним, а постійно думати про щось інше це велике випробування і це важко витримувати. Після якогось періоду любовних зустрічей, якщо почуття не згасне, а навпаки, зміцниться і буде обопільно глибоким, то, врешті-решт, крах сім’ї неминуче.

Але цієї ситуації можна тільки позаздрити і порадіти за обох, що знайшли свою любов.

Наполегливість іншого чоловіка

Ну дуже сподобалася жінка чоловікові і він робить все щоб домогтися її розташування. Ось в такій ситуації чому жінки заводять коханців психологія не може пояснити.

Розумні чоловіки, та ще досвідчені, чому легко підкорюють жінку? Невже увагу, компліменти, квіти, подарунки – легко зроблять свою справу? І погано жінці якщо у чоловіка це був просто каприз, швидкоплинне бажання.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Цілком можливо, що домігшись свого, чоловік відразу зв’язок припиняє тим самим ображаючи жінку, показуючи їй що вона непорядна.

Не завжди наявність коханця означає формальний розпад сім’ї, але завжди це фактичне припинення сімейних відносин. І найголовнішою постраждалою стороною тут є діти, які змушені терпіти нескінченні сварки людей, яких вони люблять, а в кінці кінців і розлучення і втрата когось із них поруч з собою.

Не забувайте про дітей – їм найскладніше!

Джерело: http://psiot.ru/pochemu-zhenshhiny-zavodyat-lyubovnikov-psixologiya.html

Чому заводять коханців дружини. Традиційно причинами появи коханця у заміжньої дами вважають:

 • Недолік уваги з боку чоловіка, відсутність теплоти в стосунках. Причому цей аспект правомірний як для фізичних знаків уваги, так і в духовній сфері – коли чоловік перестає цікавитися своєю дружиною як жінкою, коли його перестає цікавити її життя поза рамками семьі.Такая лінія поведінки чоловіка також може непрозоро натякати, що і сам він учасник свого власного «любовного трикутника», але далеко не завжди. Можливо, у нього є якісь проблеми, якими він не хотів би «завантажувати» улюблену жінку.
 • Сексуальна несумісність. Буває так, що проживши кілька років у шлюбі (особливо, коли шлюб ранній), люди зізнаються собі, що партнер не влаштовує їх в ліжку. Далеко не завжди вистачає мужності зізнатися в цьому другій половині, боячись просто обідеть.Такое явище часто зустрічається і пояснюється просто – надто різний темперамент. Але і це не вирок – все можна обговорити і вирішити.
 • Нова закоханість. Це, напевно, найстрашніше. Нова любов, нова пристрасть … Можна наробити дурниць …
 • Іноді поява коханця трапляється через те, що чоловік не бажає мати дітей. Материнство для жінки – мало не найголовніший інстинкт, і він вимагає реалізації. Якщо один чоловік не дає їй цього, значить, знайдеться інший, більш розуміючий.
 • Ще одна причина – брак грошей в сім’ї. Коли коштів катастрофічно не вистачає і жінка не може дозволити собі купити зайві колготки – це привід пошукати «спонсора» на стороні.

Одкровення чоловіків з форумів «Навіщо чоловікові потрібна коханка?»

Олександр Нам, мужикам взагалі все рівно, просто отримуємо кайф від життя. Так і вам потрібно не завертатися, а кайфувати!

Борис Потенційна дружина – людина, без якого неможливо уявити своє подальше життя, мати твоїх дітей і т.д. Коханка – людина, до якого відчуваєш симпатію, сексуальний потяг, але перспективу спільного життя категорично ісключаешь.Точка.

Ігор В коханці шукають те, чого вже немає з дружиною – це, по-моєму, ніхто заперечувати не буде. І точно також з прекрасною половиною. А ось кому що конкретно не вистачає в дружині це індивідуально. Якщо вас цікавить, чи є такий же стан у інших чоловіків і жінок, то відповідь буде позитивний у багатьох випадках.

Володимир Є гарна приказка: від доброї жінки чоловік не гуляє … і якщо це відбувається, то значить, колись найдорожчі відносини втратили «харизму» і втратили сенс ..

і що тягнути цю бодягу і мучитися самому і мучити оточуючих? Є купа випадків коли колишня коханка виявляється на ділі хорошою дружиною і по-справжньому близькою людиною, від якої і гуляти-то не хочеться.

Є інші історії, коли коханка на ділі не така вже хороша жінка, і чоловік повертається до дружини, переосмисливши дуже багато.

Є історії, коли приходить та сама справжня любов, нехай пізно, але приходить, хтось усвідомлює це і знаходить в собі сили – змінити життя на 360 градусів, а хтось так і поневіряється від дружини – до коханки і назад, з усіма витікаючими наслідками … а потім і згадати-то толком нічого – тільки «суєту» туди-сюди ….

А з приводу зрад взагалі: так це кому як – хтось може жити з людиною, знаючи, чи відчуваючи брехливість, «ненатуральність» колись найдорожчих відносин, а хтось рве і починає жити по іншому, нехай буде боляче і складно, не бажаючи розмінюватися …. Так що у кожного свої причини і всіх під одну гребінку гребти не варто.

Чому заводять коханців. Втрата любові, необхідність новизни і закоханість

Найчастіше відносини на стороні у подружжя починають розвиватися в найскладніші для шлюбу періоди. Одну з причин, чому чоловіки заводять собі коханок, пояснює психологія.

Це втрата закоханості в шлюбі, згасання пристрасті. Почуття не вічні, але їх відсутність не завжди є приводом для розлучення.

Сім’ю об’єднує не тільки любов, а й взаємні зобов’язання, відповідальність, спільне майно.

Якщо в результаті втрати любові чоловік заводить роман з іншою жінкою, але не йде від дружини, значить, його влаштовують такі відносини. Він знаходить реалізацію своїх бажань і потреб у відносинах з коханкою. У таких ситуаціях виправити що-небудь можна, але для цього потрібна злагоджена спільна робота обох партнерів над відносинами.

Не завжди невірного чоловіка влаштовує наявність відносин поза шлюбом. Докори сумління від обману додають нотки гіркоти в романтичну інтрижку і не дають в повній мірі насолоджуватися зв’язком. Невірний чоловік буде намагатися виправити ситуацію, заплутавшись у любовному трикутнику.

Допоможуть в цьому наступні кроки:

 • відверту розмову з дружиною про проблеми в шлюбі;
 • налагодження контакту;
 • усвідомлення своїх потреб;
 • конструктивний діалог, озвучування своїх бажань.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Не варто поспішати з зізнаннями. Не кожна жінка здатна пробачити зраду. Якщо чоловік сам розбереться, для чого йому потрібна коханка, і зможе добитися цього від своєї дружини, тоді гармонія у відносинах буде відновлена.

Чому заводять коханців і коханок. 5 причин, чому чоловіки заводять коханок

 • Белновості
 • Якщо дружина побачила, як її чоловік ховає мобільний телефон, без видимих ​​причин повертається додому пізно і ухиляється від подружнього обов’язку, то є ймовірність, що в шлюбі з’явилася коханка.
 • Які можливі причини чоловічої зради?

випадковість

Чоловік не планував змінювати, але, випивши алкоголю в компанії, за відсутності дружини втрачає голову перед соблазняющей його жінкою.

минулі відносини

На горизонті раптово з’являється колишня, з якою свого часу чоловік розлучився не по своїй ініціативі і тепер хоче згадати, як йому раніше було добре.

сексуальне незадоволення

Часто жінка буває сором’язливою в ліжку або не хоче любовних утіх так часто, як чоловік, особливо після пологів; коли змінюється зовнішність, з’являються комплекси, та ще й накопичується втома від безсонних ночей.

Деякі чоловіки починають заповнювати свої сексуальні потреби на стороні.

втрата жіночності

Чоловіки, як відомо, люблять очима і хочуть бачити доглянуту, добре одягнену, навіть вдома, жінку, яка піклується про нього і любить його.

І коли кохана дружина перетворюється в розпатлану, без косметики, неохайно одягнену, постійно бурчав мегеру, то чоловік знаходить коханку, яка дозволяє відчувати себе чоловіком.

Нудьга і втрата поваги до дружини

Ті жінки, які нічим не займаються, крім прання і готування, стають нецікаві чоловікам, їм просто нема про що разом розмовляти.

І тут з’являється інша жінка. Вона інтелектуальна, начитана або просто має незвичне хобі, викликає цим інтерес, повагу, а потім з’являються почуття.

Що робити, дізнавшись про чоловічу зраду?

Спочатку потрібно спробувати зрозуміти причину зради за допомогою спокійної розмови з чоловіком або самої подивившись на ситуацію з боку.

На усунення причини потрібен час (приведення себе в порядок, розмова з психологом), тому відразу, зопалу розлучатися не варто.

Однак якщо через рік ситуація не змінюється, то іноді окреме проживання протягом місяця-двох покаже, чи варто рятувати шлюб. Але це за умови, що всі зміни в зовнішності і характері в кращу сторону будуть збережені.

Якщо чоловік – людина доросла і психологічно зрілий, то зрад більше не буде, як тільки зникнуть причини. Жінці потрібно пробачити і не пиляти чоловіка через це до кінця своїх днів. Інакше все почнеться заново.

Але якщо людина змінювала майбутній дружині до шлюбу, то навряд чи він зміниться, навіть якщо дружина буде в усіх відношеннях задовольняти його вимогам.

Пробачити і спробувати зберегти шлюб або подавати на розлучення – рішення індивідуальне. Але розбігтися легко, а щось поміняти в собі складніше.

Передрук даного матеріалу заборонена.

Чому жінки заводять коханців психологія. Що призводить жінку до відносин на стороні?

Для чого жінки заводять коханців: причини

Перше, що може наштовхнути жінку на зраду – побутова втому. Побут, насправді, як паразит, який поступово вбиває почуття між партнерами. Особливо це проявляється тоді, коли у пари народжується малюк. Жінка сідає будинку, все її увага спрямована тільки на дитину. Вона замикається в чотирьох стінах, часто втрачає контакти з друзями, у неї виникає дефіцит спілкування. Як особистість вона не тільки не розвивається, але часто починає деградувати, якщо повністю занурюється в турботу про дітей. При цьому чоловік не відчуває, що він соціально обмежений. Він продовжує вести звичайне життя, ходить на роботу, спілкується з колегами. Жінку починає це обтяжувати, і коли декретну відпустку закінчується, у неї може виникнути бажання надолужити згаяний час для спілкування. Нерідко таке бажання виливається в нове знайомство з протилежною статтю,яке згодом може привести до роману на стороні.

Важливим фактором, що спонукає жінку до зради, є незадоволеність в сексі. Чим довше живе подружжя, тим нудніше стає їх інтимне життя. Якщо пара вчасно не почне шукати шляхи вирішення і обопільно НЕ висловить свої переживання один одному, це може привести до появи коханців.

Для чого жінки заводять коханців: причини

Також однією з причин пошуку коханця для жінки є її розчарування у власних відносинах і своєму чоловікові. Вступаючи в шлюб, жінка вже заздалегідь наділяє свого партнера тими характеристиками, якими він, можливо, не володіє, але їй би дуже хотілося.

Поступово вона приходить до висновку, що чоловік не такий, яким вона його собі уявляла. У нього є якісь мінуси, які дуже дратують, при цьому раніше вона їх не помічала. Жінка починає розмірковувати, не допустила вона помилку, вийшовши заміж, чи можна все змінити і інше.

Роздуми жінки рано чи пізно можуть призвести до зради і навіть розпаду союзу.

Багато чоловіків намагаються зрозуміти, чому жінки заводять коханців. Жінка йде на зраду в крайньому випадку. Коли їй дійсно не вистачає чоловічої уваги, турботи, елементарних компліментів або ласкавого слова від чоловіка, вона іноді неусвідомлено шукає це увагу на боці.

Чому найчастіше зради беруть свій початок в соціальних мережах? Тому що соціальні мережі – найкраща платформа для того, щоб захопити жінку. Чоловікові навіть не потрібно робити ніяких активних дій, дарувати подарунки, квіти, доглядати. Досить просто написати кілька приємних слів і жінка зверне свою увагу.

А якщо запитати у неї про те, які переживання у неї на душі, то можна вважати, що жінка вже почала змінювати. Для жінки саме довіра є головною якістю в стосунках.

Якщо представниця прекрасної статі перестала щиро розмовляти зі своїм чоловіком, ділитися своїми думками та емоціями, а при будь-якому питанні відповідає «все добре», варто бити тривогу і активно реанімувати свої відносини.

Чому жінки заводять коханців. Чому жінка заводить коханця: основні причини

Колись давно коханцями було прийнято називати людей, які відчували один до одного ніжність або пристрасть. Нерідко ці люди навіть не вступали в сексуальні взаємини, їм вистачало тепла і ніжності, які вони дарували один одному.

Напевно, саме це і стало причиною появи дивно зворушливих поем і віршів, пісень і романів … Але якось зовсім непомітно статус такої людини з піднесеного і прекрасного перейшов в більш приземлений і навіть заборонений.

Замість духовної сполучною в наші дні між партнерами залишилося лише фізичне тяжіння. Але чому жінки заводять коханців? Від нудьги, з цікавості або ж через бажання наповнити своє життя гострими відчуттями і драмою? Однозначної відповіді на це питання немає.

Але ми спробуємо розібратися, що саме підштовхує представниць слабкої статі на такий ризикований крок.

Читайте також:   Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Статистика

Для чого жінки заводять коханців: причини

Експерти кажуть: майже 60% дівчат, які мали зв’язок поза своєю сім’єю, відчували до коханцям справжнісінькі почуття, аж до любові! А ось чоловіки, які мають зв’язки на стороні, почуттів до коханкам зазвичай не відчувають. До того ж пані, які проводять цілий день в офісі, більш схильні заводити роман на стороні, в той час як жінки, які працюють на дому, таке бажання відчувають значно рідше. До речі, 57% працюючих панянок вперше познайомилися з коханцем саме на роботі.

Зрада в розумінні жінок і чоловіків

Психологи кажуть: середній вік панянок, які ініціюють відносини на стороні, зазвичай становить близько 30 і більше років. Для чого жінки заводять коханців? З точки зору чоловічої і жіночої психології це має абсолютно різні значення – поява когось на стороні.

Наприклад, для чоловіків похід наліво – це лише пошук чогось нового і непізнаного, спроба урізноманітнити своє життя. У свою чергу жінки вирішуються на адюльтер в тому випадку, якщо їм чогось не вистачає з боку другої половини. Це можуть бути фінансові, емоційні або інші потреби.

А головною причиною, на думку психологів, є відчай! Тільки уявіть собі, чоловік може навіть не розуміти, що відбувається, адже жінка, яка змінює йому, поводиться бездоганно. Це прекрасна господиня, яка стежить за собою, дивно виглядає, у неї підвищується самооцінка, завжди гарний настрій, а свого чоловіка вона практично не пиляє.

Тільки ось відбувається це не тому, що вона подолала якісь внутрішні бар’єри у відносинах зі своїм чоловіком, а тому що вона просто радіє позашлюбного зв’язку, від якої отримує все, чого не вистачає в шлюбі з партнером.

Відео відповіді на питання. «Дружина завела коханця»

Джерело: https://psihologiyaotnoshenij.com/stati/pochemu-zavodyat-lyubovnikov-zheny-tradicionno-prichinami-poyavleniya-lyubovnika-u-zamuzhney

Чому жінка заводить коханця? | відносини | Наша Психологія

Для чого жінки заводять коханців: причини Для більшості чоловіків справжні причини цієї жахливо хворобливою ситуації часто залишаються незрозумілими. У хід йдуть різні образливі слова про жінок. Невірність переживається дуже важко. Потужний удар по чоловічій самооцінці може довести до депресії або комплексу неповноцінності. Навіть в разі збереження шлюбу «осад» залишається надовго, хоча переживання часто стримуються всередині.

«Завдяки» нашої психологічної безграмотності, ми постійно намагаємося зрозуміти іншу людину, ставлячи себе на його місце, не розуміючи, що інша людина, особливо – іншої статі, влаштований інакше і потрібно не проекціями займатися, а дізнаватися, що і як насправді. Чоловік безуспішно намагається розібратися, чому його дружина завела коханця, так як він дивиться на ситуацію зі своєї точки зору, виходячи зі своїх переконань, поглядів, потреб. Думаю, буде корисно розповісти про реальні причини виникнення таких ситуацій – щоб їх правильно розуміти і запобігати в майбутньому.

Так влаштовано, що для більшості чоловіків мову емоцій і почуттів – не “рідний”. Турботу про кохану жінку багато чоловіків втілюють насамперед, заробляючи напруженою працею стільки грошей, скільки потрібно, щоб забезпечувати сім’ю хороший рівень життя: житло, авто (краще – два), шопінг, закордонний відпочинок, освіту дітей і т. Д.

Хто правий? обидва мають рацію

І ось в цьому місці виникає проблема. Чоловік щиро впевнений, що він робить все, що повинен, і робить добре. При цьому жінка відчуває себе в емоційному «вакуумі», їй не вистачає компліментів, ласкавих слів, знаків уваги, спілкування по душам, ніжностей, які не є прелюдією до сексу.

В силу все тієї ж психологічної безграмотності ми не вміємо правильно розмовляти в таких випадках; вся розмова зводиться до відстоювання кожною стороною своєї правоти і обміну претензіями, що закономірно закінчується сваркою. І навіть після примирення ситуація не змінюється, тому що ніхто нічого не зрозумів, а значить, проблема нікуди не дівається.

Навіщо потрібен коханець?

У переважній більшості випадків жінка заводить коханця якраз для того, щоб заповнити цю емоційно-комунікативну порожнечу. У спілкуванні з коханцем вона насичується захопленими поглядами і компліментами, залицянням і фліртом, позитивними емоціями і чуттєвими переживаннями.

У дуже рідкісних випадках провідним мотивом подружньої зради з боку дружини виявляється просте сексуальний потяг до іншого чоловіка (як це зазвичай передбачає чоловік); набагато частіше «першу скрипку» грає незадоволеність міжособистісними відносинами в шлюбі, спілкуванням з партнером і недоліком позитивних емоцій.

Шлях до зближення і вірності

Це не така погана новина для чоловіків, як здається. Нормальна жінка не вимагає місяць з неба, і чоловікові, який хоче не допустити таких сценаріїв, не доведеться вивертати себе навиворіт.

Все, що потрібно, – і цей шлях ми успішно проходили з десятками клієнтів – це зрозуміти, чого хоче жінка, і навчитися більш-менш добре «говорити» на її «мовою», а не тільки на своїй рідній.

Тим більше, що «все нове – це добре забуте старе»: в період залицяння більшість чоловіків якось справлялися з поставленим завданням і дарували своїй коханій добрі слова і квіти, вміли вислухати і поспівчувати, у деяких навіть виходило бути ніжними і ввічливими.

Так що, чоловіки, немає нічого неможливого. Приділяйте більше уваги тому, що приносить вашій супутниці життя радість, від чого у неї робиться піднесений настрій, що її веселить і приводить у захват. Скільки часу саме ви будете джерелом, що наповнює любов’ю її серце, стільки часу ви будете її єдиним коханим чоловіком, з яким вона буде вірна.

практикуючий психолог, фахівець в області індивідуального консультування і проведення психологічних і бізнес-тренінгів

Відповісти

Джерело: https://www.psyh.ru/pochemu-zhenshhina-zavodit-lyubovnika/

Чому жінка заводить коханця: основні причини

Колись давно коханцями було прийнято називати людей, які відчували один до одного ніжність або пристрасть. Нерідко ці люди навіть не вступали в сексуальні взаємини, їм вистачало тепла і ніжності, які вони дарували один одному. Напевно, саме це і стало причиною появи дивно зворушливих поем і віршів, пісень і романів … Але якось зовсім непомітно статус такої людини з піднесеного і прекрасного перейшов в більш приземлений і навіть заборонений. Замість духовної сполучною в наші дні між партнерами залишилося лише фізичне тяжіння. Але чому жінки заводять коханців? Від нудьги, з цікавості або ж через бажання наповнити своє життя гострими відчуттями і драмою? Однозначної відповіді на це питання немає. Але ми спробуємо розібратися, що саме підштовхує представниць слабкої статі на такий ризикований крок.

Статистика

Експерти кажуть: майже 60% дівчат, які мали зв’язок поза своєю сім’єю, відчували до коханцям справжнісінькі почуття, аж до любові! А ось чоловіки, які мають зв’язки на стороні, почуттів до коханкам зазвичай не відчувають. До того ж пані, які проводять цілий день в офісі, більш схильні заводити роман на стороні, в той час як жінки, які працюють на дому, таке бажання відчувають значно рідше. До речі, 57% працюючих панянок вперше познайомилися з коханцем саме на роботі.

Зрада в розумінні жінок і чоловіків

Психологи кажуть: середній вік панянок, які ініціюють відносини на стороні, зазвичай становить близько 30 і більше років. Для чого жінки заводять коханців? З точки зору чоловічої і жіночої психології це має абсолютно різні значення – поява когось на стороні.

Наприклад, для чоловіків похід наліво – це лише пошук чогось нового і непізнаного, спроба урізноманітнити своє життя. У свою чергу жінки вирішуються на адюльтер в тому випадку, якщо їм чогось не вистачає з боку другої половини. Це можуть бути фінансові, емоційні або інші потреби.

А головною причиною, на думку психологів, є відчай! Тільки уявіть собі, чоловік може навіть не розуміти, що відбувається, адже жінка, яка змінює йому, поводиться бездоганно. Це прекрасна господиня, яка стежить за собою, дивно виглядає, у неї підвищується самооцінка, завжди гарний настрій, а свого чоловіка вона практично не пиляє.

Тільки ось відбувається це не тому, що вона подолала якісь внутрішні бар’єри у відносинах зі своїм чоловіком, а тому що вона просто радіє позашлюбного зв’язку, від якої отримує все, чого не вистачає в шлюбі з партнером.

А тепер давайте розглянемо основні причини, здатні дати відповідь на питання, навіщо жінки заводять коханців.

нудьга

Якщо чоловік абсолютно не приділяє своїй партнерці час, занадто захоплений своїми справами, хобі, спілкуванням з друзями або автомобілем, його супутниця навряд чи буде спокійно сидіти на місці.

До речі, часто романи на стороні заводять заміжні жінки, які не працюють, практично весь свій час проводять вдома або з подругами. Чим більше чоловік занурюється в своє власне життя, тим вище ймовірність того, що його дружина в цей же самий час, за його спиною, наставляє йому роги.

І з кожним днем ​​партнери буде все сильніше і сильніше віддалятися один від одного. Втрачену близькість вкрай складно буде відновити.

сексуальна незадоволеність

Говорячи про те, чому жінки заводять коханців, психологи стверджують: одноманітність сексуального життя практично завжди заважає щасливому шлюбу. Звичайно, пристрасть з часом вщухає. Тим більше коли люди добре знають один одного, здатні розуміти один одного без слів, в їх відносинах може пропасти ефект новизни. Всі рухи доводяться до автоматизму, при цьому втрачаючи емоцій.

Зрозуміло, між партнерами накопичується роздратування, починається пошук задоволення, нерідко на стороні. В цьому випадку ситуацію цілком можна врятувати: для цього потрібно частіше влаштовувати своїй половині романтичні побачення, намагатися урізноманітнити сексуальне життя, по-новому поглянути на другу половину. Якщо чоловік здатний доставити своїй дружині задоволення, вона навряд чи задумається про зраду.

бажання завойовувати

Можливо, ви здивуєтеся, проте серед представниць слабкої статі є чимало мисливиць, яким цікаво завойовувати нову жертву не менше, ніж чоловікам. Деяким жінкам, кажуть фахівці з сімейним взаєминам, необхідно час від часу перевіряти, як діють їх жіночі чари, затверджуватися в ролі богині, яка здатна одним тільки поглядом повалити натовпу чоловіків до своїх ніг. І найчастіше результат їх цікавить не так сильно, як сам процес полювання.

цікавість

Чому заміжні жінки заводять коханців? Ще один ще одна причина цього – банальна цікавість. Не варто забувати і про те, що заборонений плід завжди солодкий, це робить відносини з іншим чоловіком цікавіше в кілька разів, навіть якщо насправді у жінки немає потреби змінювати своєї законної половині.

Вирішення фінансових питань

Можливо, це звучить не особливо красиво, проте новий кавалер здатний забезпечити свою кохану матеріальними засобами і дорогими подарунками, але ж така можливість не завжди є у законного чоловіка.

До того ж багато чоловіки вважають, що дружина – це їхня власність, на яку і витрачатися не варто. А ось новий улюблений буде прагнути утримати жінку поруч з собою, часом за допомогою надто вже щедрих подарунків.

Побутові проблеми

Говорячи про те, чому заміжні жінки заводять коханців, не можна згадати і цей аспект. Досить часто законні чоловіки вважають свою побутову ношу воістину непосильною. Звичайно, виносити відро для сміття і мити за собою посуд справу енерговитратне.

До того ж щоденна монотонність виконання одних і тих же дій може втомити навіть самих сильних духом. Втім, жінкам часом теж в тягар займатися побутовими справами. А ось інтрижка на стороні від всіх турбот далека: це виключно романтика і гострота відчуттів.

Такий любовної човні не доведеться розбиватися об побут.

Відсутність підтримки з боку чоловіка

Досить часто на адюльтер дама вирішується, коли розуміє, що чоловік не приділяє їй належної уваги і не підтримує, все частіше ігнорує і приймає всі дії другої половини як даність. Цього не можна сказати про чоловіка на стороні: для нього жінка завжди прекрасна, найрозумніша, цікава, яскрава і незвичайна.

гострота відчуттів

Досить часто, кажуть експерти в сфері сімейних відносин, подружжя отримують взаємне задоволення від любовних зв’язків на стороні. Так-так, вони діляться один з одним своїми відчуттями і новим досвідом.

Так, деяким це може здатися абсолютно неприйнятним – отримати новий досвід в ліжку на боці, а потім принести це в шлюб. Але для кого-то така поведінка норма.

Є кілька спрощений варіант: дружина просто хоче викликати ревнощі у свого чоловіка, а для цього їй доводиться відкрито фліртувати з чоловіками – прямо на очах у законного чоловіка.

Читайте також:   Закоханість і любов: відмінність у симптомах, фази любові

помста

Ще одна причина, чому жінка заводить коханця, полягає в тому, що її чоловік теж той ще ходок. Особа щиро хоче дати йому зрозуміти, як це – не довіряти своєму партнеру, відчувати приниження, постійно турбуватися про те, що хтось може виявитися краще і привабливіше.

престиж

Цей пункт допомагає відповісти на питання про те, чому жінки заводять молодих коханців. Як і у чоловіків, в їх середовищі для того, щоб бути не гірше за інших, просто необхідно мати поруч привабливого молодого юнака.

Це своєрідний показник затребуваності і привабливості представниці слабкої статі.

Молодий і красивий коханець для заміжньої жінки, яка грає непросту роль світської левиці, необхідний хоча б для того, щоб надати їй особливу чарівність і шарм.

Потяг або навіть щирі почуття

Буває і таке, що заміжня панянка вирішується на зраду тому, що насправді відчуває симпатію або навіть закоханість в іншого чоловіка. Можливо, його залицяння дозволяють їй відчувати себе королевою, єдиною, коханою і неповторною.

Звичайно, причин, чому заміжня жінка заводить коханця, набагато більше, всі вони абсолютно різнопланові: емоційні і сексуальні, соціальні та побутові … Звичайно, виникає закономірне питання: якщо особа шукає те, чого не вистачає в родині, на стороні, все вона зробила для того, щоб отримати відсутню всередині своєї власної сім’ї? Говорила вона хоч раз зі своїм чоловіком про свої потреби і бажання? Може бути, він просто не в змозі задовольнити її запити? А може бути, потреби жінки занадто завищені? Питань дуже багато, практично всі вони риторичні. При цьому варто розуміти, що вибір таких осіб нерідко падає на невільних чоловіків. Чому жінки заводять одружених коханців? Це допомагає вберегти себе від непотрібних розборок і обіцянок, претензій з боку чоловіка, адже він сам не вільний,він не може нічого від неї вимагати. Це дозволяє жінці відчувати себе максимально безпечно. Одружений коханець навряд чи зажадає розірвати відносини з чоловіком, він не почне шантажувати жінку. Адже і у нього «рильце в пушку».

Чи варто жінці заводити коханця?

Зрозуміло, це завжди пов’язане з ризиками для шлюбу. Дуже багато зусиль потрібно для того, щоб приховати свого нового друга від рідних і друзів.

Важливо враховувати, що доведеться постійно стежити за собою і своїм зовнішнім виглядом і поведінкою, зображати пристрасть, коли та вщухне в шлюбі з законним чоловіком, контролювати графік дня, щоб зустрічі з коханим пройшли непомітно для домочадців. До того ж завжди існує ймовірність підхопити, наприклад, венеричне захворювання, або ж завагітніти від нового партнера.

Більш того, інтимна близькість може виявитися не так хороша, як очікувалося раніше, а з часом вона і зовсім перетвориться в ту ж рутину, що вже є у заміжньої жінки вдома – в ліжку з чоловіком. Звичайно ж, найбільший ризик – це можливість зруйнувати власний шлюб. І найчастіше це абсолютно незворотнім.

Чоловіки вкрай рідко в змозі пробачити невірну дружину і прийняти її назад після того, як вона таємно зустрічалася з іншим чоловіком. До того ж якщо чоловік і пробачить адюльтер, не варто забувати про те, що не так просто змити цю ганебну пляму зі своєю репутації. Питання про те, чому жінка заводить коханця, буде довго терзати її чоловіка.

Підбиваючи підсумки

Змінювати або не зраджувати? Вибір кожна жінка повинна зробити сама. Звичайно, перед цим важливо зрозуміти причину, яка штовхає її на подружню невірність. Можливо, сімейні відносини можна налагодити, просто поговоривши з чоловіком про образи і очікуваннях. А іноді найкращий вихід – розлучення. Після нього з чистою совістю можна заводити стосунки з ким завгодно – без шкоди для репутації.

Джерело: https://labuda.blog/247280

Навіщо коханець заміжньої жінки

Тема зрад у відносинах невичерпна. Всі ми пам’ятаємо класичне «Якщо тобі зрадила дружина, радій, що вона зрадила тебе, а не Батьківщину». З зрадою Батьківщині все більш-менш зрозуміло, у стосунках чоловіка і жінки справи йдуть трохи складніше.

Причин у зрад багато, в тому числі і брак уваги, але коханця не заводять для того, щоб відвідувати з ним виставки та кінопрем’єри. Визначальним фактором все одно залишається секс.

Я не дуже вірна, тому нічого страшного в тому, щоб мати любовні стосунки з двома чоловіками одночасно, не бачу. Наслідки, до яких може привести секс на стороні, можуть бути найрізноманітнішими, і ніяких рекомендацій з цього приводу давати не буду.

А ось якщо ви вже всередині відомого трикутника «я-чоловік-коханець», то варто звернути увагу на деякі важливі моменти і доленосні питання.

Правило сексу. Не впевнений, що не починай. «Вона була розумницею, розумницею! Ви все їй в підметки НЕ годитеся! » – каже відомий Шерлок Холмс про дамі в рожевому, яка успішно була заміжня і з коханцем.

Неправда, що розумні дівчата просто фізично не можуть виявитися між двох вогнів, далеко не завжди можливо зрозуміти, які з двох відносин – фатальна помилка. Тому інтелект – перше, що вам знадобиться, щоб не зійти з розуму, коли ви по черзі виявляєте себе в ліжку то з одним, то з іншим чоловіком.

У брехуна повинна бути хороша пам’ять, так говорив Єжи Лец. А брехати, або як мінімум вводити в оману, все-таки доведеться, незважаючи на те що це аморально. Хитрість, інтуїція, уміння розбиратися в людях – які тільки дурниці не доводиться пускати в хід жінці, яка почала змінювати.

Так що краще заздалегідь подумайте, чи вистачить вам сил підтримувати подвійні відносини, і що ви будете робити, якщо обман розкриється. Правило життя. Зради – це боляче і важко не тільки для того, кому змінюють. Домовитися з власним сумлінням і щепленими етичними нормами вдається одиницям.

Обманювати близької людини, ніколи не засипати разом з коханцем, розриватися навпіл і ніде не відчувати себе до кінця вільної? Ах, чоловіка ви не любите? Тоді чому ви з ним?

Правило сексу. Мовчи, смуток. Зговірлива совість – друга необхідна функція, яка потрібна жінці, яка потрапила в любовний трикутник. Інакше кажучи, сльозливі визнання чоловікові про те, що він – не єдиний, і грайливі натяки коханцеві про те, що ви замужем, далеко не кращий спосіб якось протриматися в цій ситуації.

Один чоловік з тисячі прийме подібні одкровення спокійно. Щасливі шведські сім’ї залишимо шведам і еротичним романам, в нашому менталітеті такого немає. Чоловіки – власники, хоча це і суперечить свободі особистості і цивілізованої поведінки. Чи добре ви подумали над тим, чи змінять визнання ситуацію на краще? Правило життя.

 

Уявіть собі зворотну ситуацію. Що якщо чоловік або таємний шанувальник почне відкривати вам душу в таких питаннях? Який може бути ваша реакція? Подібні кроки треба обмірковувати довше, і краще добре розуміти, який результат ви хочете отримати від цих одкровень.

Викладіть письмово всі можливі дії і наслідки після цього визнання і, поки не прийнято остаточне рішення, згадуйте цей список, якщо синдром «кається грішниці» буде загострюватися.

Правило сексу. Один на один. Чи не відволікайтеся. Будь-який чоловік вашому житті заслуговує на те, щоб вашу увагу належало йому неподільно, у всякому разі, коли ви проводите свій час з ним.

А ви заслуговуєте спокійних нервів хоча б тому, що емоції – поганий помічник у вирішенні заплутаних ситуацій. Нехай це буде година для чоловіка і день для коханця – не важливо, скільки, важливо, як. Чи не відволікаючись на есемес, електронну пошту і почуття провини. Одного разу ви вибрали цього чоловіка.

Потім сказали собі, що не готові відмовитися від сексу з ним. Свій власний вибір цілком можна поважати. Правило життя. Сама подвійність ситуації говорить про те, що ви зараз на роздоріжжі і як ніби поділяють.

При цьому ви все одно залишаєтеся однією і тією ж жінкою, і при будь-якому розвитку подій краще буде зберегти себе в цілості.

Правило сексу. Охороняйтеся. Сподіваюся, не треба розповідати, чим може закінчитися випадковий секс. Чорний список починається візитами до венеролога, а закінчується незапланованими вагітностями.

Здавалося б, до чого тут відносини з чоловіком і коханцем? І з тим, і з іншим відносини цілком стабільні і зовсім не випадкові. Але, зуб даю, що довідку про стан здоров’я нового друга ви не просили. А в сім’ю краще приносити гарний настрій, а не діагнози. Правило життя. І ще раз охороняйтеся.

Життя непередбачуване, але пророкування, що любовний трикутник не сприяє пильності, чомусь збувається.

Правило сексу. Все проходить. Відносини «на трьох» теж. Звичайно, у кожної з нас є подруга, приятелька, яка вже не один рік крутить два романи і щаслива. Її приклад заразливий, але повторювати його в домашніх умовах, як то кажуть, не варто. Рано чи пізно комусь з учасників Ménage à trois набридне.

Щасливі троїсті союзи існують тільки в жіночих романах і еротичних фільмах, в реальному житті це, якщо і ймовірно, то моторошно утомливо. Так що і починати їх слід, усвідомлюючи, що так чи інакше ця гра закінчиться. Невідомо, з яким рахунком, але зрозуміло, з яким мірою відповідальності. Правило життя.

 

 

Все може пройти навіть раніше, ніж ви думаєте. Невідомо, коли саме випадковий секс з новим знайомим стає постійним. Можливо, ваша зв’язок продовжиться і перейде в щось більш серйозне. Але справа може обмежитися і двома-трьома зустрічами виключно заради сексу.

Чи не бийте на сполох завчасно і не намагайтеся дофантазировать історію, яка в житті ще не почалася.

Правило сексу. Дружина Цезаря поза підозрою. Ваша репутація повинна бути бездоганна. Нікому і в голову не приходить, що ви змінюєте чоловікові. Зрозуміло, що в першу чергу самому «змінюваному». До того ж імідж слухняною дружини і квочки багато спрощує.

Думки про те, щоб перевірити, у яких саме подружок ви періодично ночуєте, що не відвідають голову благовірного чоловіка. Правило життя. Алібі підтверджується побічно.

Говоріть, що їдете у відрядження, значить, на кухонному столі з’являються папки з документами, щоб захоплено перегортати їх за сніданком. З спортзалу не повертаються в макіяжі.

Чоловік навряд чи повірить, що тренер був настільки радий вашим успіхам, що залишив сліди від поцілунків на вашій ніжній шиї. Втомлений вигляд, форма в спортивній сумці додадуть балів достовірності до версії подій.

ніяких відносин в ближньому колі

Під це визначення підпадають ваші друзі, його друзі, ваші колеги і його колеги. Кращий друг чоловіка в якості коханця – історія майже канонічна, але малоосуществімая в довгостроковій перспективі. Службовий роман можна віднести до тієї ж категорії. Приносити додому подаровані квіти і прикраси, не вміючи виразно пояснити, звідки вони взялися, також як мінімум необачно.

Обговорювати з об’єктом А постільні здатності об’єкта Б неввічливо. Навіть якщо А здогадується про існування Б і, навпаки. Особливо, якщо знає. Це все одно, що просити поради у чоловіка, чи заводити коханця.

У відповідь на провокаційні питання мовчи, таємниче посміхайся і думай про Англію. А якщо він буде дуже наполягати, відволікай тілесно – висновки нехай робить сам. Кожен чоловік впевнений або прагне до того, щоб бути найкращим.

Параметр, за яким йде порівняння, можна не уточнювати.

без обговорень з третіми особами

Ні на дівич-вечорі, ні по великому секрету найкращій подрузі, нікому. Правило «Знають двоє, знає і свиня» діє з огидним постійністю. Якщо ваше завдання – похвалитися двома паралельними романами, розповідайте, не соромтеся, в подробицях.

Улюблені подруги потім із задоволенням втішать. Якщо ви хочете зберегти відносини хоча б з одним з чоловіків, не намагайтеся з’ясувати, чий рада допоможе – мовчіть. Чи не можете – розповідайте очеретяної флейті або в закритий на сім замків електронний щоденник.

Правда, як ми пам’ятаємо, в обох випадках є ймовірність, що інформація все-таки просочиться. Для прикриття можна вести і реальний щоденник. І нічого, якщо його знайде і прочитає чоловік. Важливо записувати в нього не фактичні події, а їх офіційну версію. «Була у подружки Галі, пили чай».

Як виглядає подружка насправді, дружину знати ні до чого.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/477088-zachem-ljubovnik-zamuzhnej-zhenshhine/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *