Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Зміст приховати

Чим викликано відчуження між чоловіком і дружиною

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми
Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Разом з відсутністю сексу згасає довіру між подружжям, з’являються проблеми, які вирішувати стає все важче. І незважаючи на те, що почуття ще залишаються, сімейне життя починає змінюватися.

У такій ситуації чоловікові потрібен відпочинок. Він повинен відволіктися від усіх проблем, в тому числі і від побутових. Якщо необхідно, можна надати йому можливість залишитися наодинці з собою – відправитися на рибалку або зайнятися улюбленим хобі.

У деяких випадках навпаки, потрібно бути разом – подивитися комедію, сходити в цирк, з’їздити на екскурсію.

Потрібно намагатися підтримувати гарний настрій, більше жартувати, якщо, звичайно, це доречно і не починати обговорення відсутності сексуального життя.

Чоловік не хоче близькості з дружиною – причини і мотиви такої поведінки

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми
Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Також воно може бути обумовлено:

 • віковими гормональними змінами;
 • постійними стресами, депресією;
 • інфекційними захворюваннями, діабетом.

Для збереження інтенсивності сексуальних відносин, коли чоловікові не хочеться близькості з дружиною причини потрібно шукати на прийнятному для обох подружжя рівні.

Слід регулярно проходити щорічні медичні огляди. І, при необхідності, консультуватися з лікарем.

Причини відсутності бажання близькості з дружиною

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Потрібно розібратися в причинах зради, які її викликали:

 • згасання почуттів і як наслідок, взаємне зневага один одним;
 • відсутність підтримки або спільне життя за принципом «Кожен сам за себе»;
 • невідповідність очікувань і реалій подружнього життя.

Якщо є надія на можливість збереження сім’ї, відновлення любовних і сексуальних відносин, що виходить як від чоловіка так і дружини, то варто почати розмову, повністю виключивши будь-які емоції.

Будь-який, навіть незначний конфлікт, може зробити ситуацію тупиковою і дозволити її буде дуже важко. Щоб уникнути подібного завершення взаємин, слід скористатися послугами сімейного психолога.

Ще однією причиною охолодження чоловіка можна назвати інтернет. Якщо чоловік не хоче близькості з дружиною причиною може виявитися його інтернет-залежність. Перебування в онлайн-іграх іноді займає весь вільний час чоловіки. Свої почуття і енергію він залишає в віртуальному світі, а реальність для нього стає сірим і нудним.

Щоб сімейне життя не зруйнувалася під впливом високих технологій, найкраще відразу домовитися про правила, в яких слід вказати допустимий час подорожей по інтернету.

Що робити якщо чоловікові не хочеться близькості з дружиною

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Потрібно вести себе таким чином:

 • організувати ведення домашнього господарства таким чином, щоб вистачало часу поспілкуватися з чоловіком, відпочити разом з ним і зацікавити його;
 • частіше поступатися чоловікові в суперечках, погоджуватися з його висновками, частіше залишатися з ним наодинці;
 • помічати навіть мінімальні прояви сексуального бажання;
 • змінити тон розмови з чоловіком, говорити з ним доброзичливо і м’яко;
 • обговорити нові сексуальні пози, придумати рольові ігри.

Іноді чоловіка дратує байдужість дружини до свого зовнішнього вигляду. На роботі вона може бути стильною і модною, а прийшовши додому одягається в довгополий халат і капці. У такому вигляді викликати бажання у чоловіка дуже важко. Потрібно і вдома виглядати цікаво і спокусливо.

Як виправити помилки – відео

Джерело: https://mind-control.ru/muzh-ne-khochet-blizosti-s-zhenoy-prichiny/

Що робити дружині, якщо чоловік перестав хотіти близькості з нею

Інтимна близькість – одна з найважливіших складових щасливого сімейного життя. Але іноді трапляється так, що чоловік перестає відчувати потяг до дружини. «Він мене не хоче!» Саме так подумає кожна, що зіштовхнулася з відмовою в ліжку. З чим це може бути пов’язано, і як дружині надходити в такій ситуації?

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Чоловік не спить з дружиною – одна з найчастіших проблем сімейних пар

Існує стереотип, згідно з яким самці завжди охочі до фізичної близькості. На практиці це може виявитися далеко не так.

Хлопець, який до весілля вражав свою кохану пристрастю і поставав в її очах невтомним коханцем, через кілька років сімейного життя може перетворитися на справжнє «колоду», чиє прояв почуттів обмежується поцілунками в щоку.

Дружина, чуттєвість якої з роками тільки зростає, може сильно переживати в ситуації, що склалася. І тоді в її уяві начитають виникати картинки, які можуть не мати жодного стосунку до ситуації.

Перше, в чому жінка починає підозрювати чоловіка – зрада. Ревнивиця може помічати ознаки невірності навіть в людині, який приходить з роботи завжди вчасно, ніколи не їздить у відрядження, а вихідні проводить вдома на дивані.

Потім дружина починає думати, що проблема в ній. Вона змінилася, розтовстіла після пологів, просто чоловік розлюбив. Такі висновки можуть призвести до серйозного зниження самооцінки.

Насправді, причин чоловічої холодності може бути дуже багато. Одні з них мають психологічну природу, інші ж пов’язані з фізичним станом організму. Відсутність близькості – одна з найпоширеніших проблем подружніх пар. І якщо ви опинилися в такій ситуації, для відновлення колишньої пристрасті необхідно спочатку встановити причину її відсутності.

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Чому чоловіки перестають хотіти близькості зі своїми дружинами?

Одна з найпоширеніших причин такої поведінки – після укладення шлюбу жінка розслабляється. Вона перестає витрачати немислимі суми на підтримку своєї краси, начитає одягатися в просту і зручну одяг.

Також вона рідше стримує негативні емоції і «пиляє» чоловіка з приводу і без нього. Така поведінка згубно для відносин.

Зовнішня привабливість дружини дуже важлива для чоловічої зацікавленості в близькості, а емоційна підтримка і відсутність сварок є запорукою міцних почуттів.

Часто подружжя перестають жити інтимним життям після народження дитини. Іноді це пов’язано з тим, що під час пологів у жінки виникають ускладнення, тому лікарі на якийсь час забороняють їй вступати в сексуальні контакти. Але частіше відбувається так, що поява малюка повністю перевертає сімейний уклад.

Тепер головним в житті дружини є дитина, а не чоловік. Чоловік отримує дуже мало уваги, його потреби ігноруються. А коли малюк підростає, жінка начитає знову хотіти близькості.

Але за період утримання чоловік вже настільки відсторонився, що тепер йому складно знову почати відчувати бажання до своєї другої половинки.

Також чоловіки нерідко відмовляються від сексу через перенапруження на роботі. У цьому випадку жінка повинна показати, що вдома дружина чекає турбота і спокій, тому їй не слід наполягати на близькості і тим самим посилювати стресовий стан партнера.

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Психологічні проблеми

Відсутність фізичної складової у відносинах може виникнути через психологічних проблем у чоловіка. Депресія – захворювання, яке негативно впливає на весь організм людини.

У 60% хворих спостерігається зниження сексуального потягу. Препарати від депресії теж впливають на лібідо, тому дружині необхідно набратися терпіння і надавати чоловікові підтримку в боротьбі з важким станом.

Серйозною проблемою є комплекси, низька самооцінка і психологічні травми. Вони викликають у чоловіка страх перед близькістю. Щоб зробити інтимне життя гармонійної і приносить задоволення обом партнерам, необхідно звернутися до психолога.

ВАЖЛИВО: Присутність під час пологів може нанести травму чоловічий психіці. В результаті у чоловіка може з’явитися відторгнення до сексу.

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

фізіологічні проблеми

Байдужість чоловіка іноді має фізіологічні причини. Гормональні зміни, діабет, розсіяний склероз, серцево-судинні захворювання – все це може привести до імпотенції. Проблеми зі статевим життям також нерідкі у літніх людей.

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Що робити дружині, якщо чоловік перестав з нею спати?

Якщо відомо, що чоловік здоровий, але при цьому байдужий до інтимної близькості, дружині слід ретельно обміркувати причини такої поведінки. Потрібно поставити собі наступні питання:

 1. Як часто в родині трапляються сварки?
 2. Чи завжди ви уважні до улюбленого, прислухаєтеся чи до його бажанням?
 3. Чи часто ви самі відмовляли в близькості?
 4. Чи багато уваги ви приділяєте своєму чоловікові?
 5. Чи немає у нього надмірного навантаження на роботі?

Необхідно чесно поговорити з партнером про проблему. Поділіться своїми переживаннями, але не тисніть на чоловіка. Довірче спілкування допоможе не тільки розібратися в причинах холодності, але і зблизить подружжя.

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Поради психологів, як вирішити проблему

Психологи радять жінкам не впадати у відчай, оскільки є багато способів повернути «вогник» у відносини. Ось деякі з них:

 1. Приділяйте коханому більше уваги. Пишіть йому повідомлення, поки він на роботі, зустрічайте смачною вечерею. Ведіть себе так, немов ви зустрічаєтеся кілька місяців, а не живете разом багато років.
 2. Намагайтеся зробити прелюдії більш пристрасними. Чуттєво цілуйте чоловіка, коли він повертається з роботи, говорите еротичні компліменти. Це направить думки партнера в необхідне русло.
 3. Відмовтеся від розтягнутого білизни і старої піжами на користь еротичних комплектів, що збуджують чоловічу фантазію.
 4. Будьте спонтанними. Спробуйте зайнятися сексом в незвичне час – вранці, в обідню перерву.
 5. Не соромтеся експериментувати в ліжку. Може бути, у вашого чоловіка є бажання, про які ви раніше не знали?

Проблеми в інтимному житті – випробування, з яким стикаються багато подружніх пар. Але якщо партнери дійсно люблять один одного, ніякі труднощі не зможуть зруйнувати їх союз.

Джерело: https://jaay.ru/zhenskie-sekrety/pochemu-muzh-ne-hochet-blizosti-s-zhenoj

7 причин, чому дружина не хоче близькості з чоловіком, і способи вирішення проблеми | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Коли люди укладають шлюб, в більшості випадків вони впевнені, що їхнє сімейне життя буде найщасливішою і ніщо її не зможе затьмарити. І часто перший час так і відбувається. Вселенська любов і пристрасть поглинають молодят. Вони захоплені одне одним, багато спілкуються, практично не залишають подружньому ліжку. Але через якийсь час він починає помічати деякі зміни. Дружина все частіше відмовляється від інтимної близькості, прикриваючись різними, банальними на перший погляд, причинами. То у неї «голова болить», то «критичні дні», то просто «немає бажання». Звичайно ж, люблячого чоловіка цей факт повинен потурбуватися. Що ж змінилося? Адже раніше все було добре, і «система працювала безперебійно». І чоловікові не дає спокою питання: «Чому моя дружина не хоче мене, і що з цим робити?»

Можливо, він просто перестав враховувати той факт, що фізіологія чоловіка і жінки значно відрізняється. І у представниць прекрасної статі вона повністю залежить від психології, коли потрібен додатковий моральний настрій.

У той час як молоді люди можуть заводитися буквально з півоберту і мати в переважній більшості випадків безперебійний оргазм.

На жаль, багато чоловіків не враховують подібні факти, а запитати безпосередньо у партнерки не кожен наважується.

Якщо ви не знаєте, що робити в такій ситуації, допоможемо розібратися, розглянувши основні причини, чому дружина не хоче близькості з чоловіком, і хто в цьому може бути винен.

Причина № 1. Перенапруження і втома

Графік більшості сучасних жінок дуже насичений. За один день потрібно встигнути зробити величезну кількість справ:

 1. Відпрацювати як мінімум 8-годинний робочий день.
 2. Вирішити нагальні проблеми і понервувати.
 3. Заскочити після роботи в магазин за продуктами.
 4. Встигнути переробити домашні справи: готування, прибирання, прання і т. Д.
 5. При наявності дітей зробити з ними уроки, зібрати в школу або дитячий сад.
 6. Привести себе в порядок вранці і перед сном: душ, макіяж, догляд за тілом віднімають чимало часу.
 7. Удосконалення фігури в тренажерному залі або на фітнесі і т. Д.

Не кожна тендітна панянка в змозі впоратися з такою фізичною й моральною навантаженням. Тому, якщо дружина посилається на сильну втому або головний біль, не варто ставитися до цього скептично. Швидше за все, вона дійсно вимотана до межі і єдиною її мрією є доповзти до ліжка і спати вічність. А на секс не вистачає ні сил, ні бажання.

Читайте також:   Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Причина № 2. Депресія

Варто звернути увагу на те, як ви поводитеся з дружиною, які слова їй говорите і яка її реакція у відповідь. Може бути, у подружжя банальна депресія, причин для якої може бути безліч:

 1. Недолік уваги і емоцій з боку чоловіка.
 2. Ігнорування її прохань або бажань.
 3. Регулярне вислуховування на свою адресу невтішних слів про зовнішність, фігуру, характер, інтелект або хазяйновитість.
 4. Порівнювання з іншими жінками (особливо колишніми) не в її користь. І т.д.

На тлі подібних моментів дівчина може лише сумувати, ковтати крізь образу сльози і обростати комплексами. Ні про яке сексуальне бажання з її боку і мови бути не може.

Причина № 3. Гормональні збої

Зниження лібідо нерідко пов’язане з гормональним збоєм, який може з’являтися внаслідок:

 • проблем з жіночим здоров’ям;
 • родової діяльності;
 • клімактеричного періоду, пов’язаного з згасанням репродуктивної функції.

Збій гормонів в організмі може вплинути і на фізичне здоров’я, і ​​на психічний стан. Жінка стає нервовою, дратівливою, її мучать запаморочення, втома. Статевий акт здатний в такий період викликати хворобливі відчуття. Це все накладає відбиток на сексуальний потяг, і дружина змушена уникати близькості.

Причина № 4. Набридла одноманітність в ліжку

Часто буває, що в період залицяння чоловік проявляє себе альфа-самцем. І, щоб заманити обраницю, готовий здійснювати любовні ігрища по кілька разів на дню з усіма елементами різноманітності. Але через деякий час пристрасть вщухає, «пташка потрапляє в мережі», і можна розслабитися. Інтимне життя стає монотонної і одноманітною – як би «для галочки».

Якщо у вас темпераментна дружина, то такий розвиток подій її, звичайно, не влаштовує. І вона може думати, що краще не мати ніякого сексу, ніж такий «тьмяний». Їй просто нудно в ліжку і хочеться пристрасті, романтики, різноманітності.

Дружині простіше лягти спати і бачити сни еротичного змісту. Або задуматися про пошук темпераментного коханця.

Як би там не було, необхідно вживати дієвих заходів та вносити цікаві моменти в вашу постіль, наповнені романтикою і пристрастю.

Причина № 5. Відгасли почуття

У деяких випадках, коли люди разом довгі роки, вони настільки звикають один до одного, що починають ставитися до партнера як до одного або близькому родичу, а не як до коханця. З такою постановкою немає нічого дивного в тому, чому дружина не хоче займатися сексом з чоловіком.

У ній просто охололи любовні почуття або трансформувалися в товариські. Як правило, це відбувається у відносинах, з яких повністю йдуть романтика і ніжні залицяння, не кажучи вже про ініціативу і еротичних фантазіях.

А на зміну приходить лише постійне вирішення матеріальних і побутових проблем.

Причина № 6. Чоловік став непривабливим

Коли хлопець і дівчина тільки починають зустрічатися, то намагаються один для одного бути чарівними і доглядають за собою. Через деякий час інтерес до свого зовнішнього вигляду у одружених чоловіків значно згасає.

Адже вони вважають, що якщо жінка вийшла заміж, то зобов’язана любити свого чоловіка незважаючи ні на що. Особливо коли в суспільстві побутує фраза, що чоловік повинен бути трохи красивішим за мавпу.

Але насправді представниці прекрасної статі люблять очима нітрохи не менше, ніж сильна стать.

У мріях багато дам представляють своїм супутником Бреда Пітта або Данилу Козловського, а на ділі отримують кого? Віктора Сухорукова? Якщо чоловік хоче викликати сексуальне бажання у своїй супутниці, він повинен постійно стежити за своєю зовнішністю, а також розвиватися духовно, щоб бути цікавим кавалером.

Причина № 7. Дружина знайшла іншого статевого партнера

Як відомо з фізіології, жінка до 30 років розквітає як сексуальна партнерка, її лібідо посилюється, і темперамент зростає. У чоловіків же, навпаки, статевий потяг починає втихомирювати.

Тому, якщо ваша дружина одного разу «недобрала» в подружньому ліжку, вона може шукати вихід з положення і, врешті-решт, знайти заміну у вигляді коханця.

А повертатися в ліжко до чоловіка у неї вже не з’являється бажання.

Цілком можливо, що до іншого чоловіка на тлі сексуального задоволення з’явилися ще й серйозні почуття. І тоді ваш шлюб незабаром може розпастися.

особливі випадки

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Крім основних причин, чому жінка не хоче чоловіка, існують особливі випадки.

 1. Вагітність і пологи Коли дівчина не вступає в статевий зв’язок під час вагітності, це може бути не тільки її небажання або каприз, а рекомендації лікарів через небезпеку нашкодити внутрішньоутробного розвитку дитини. Деякі ж чоловіки намагаються дані призначення ігнорувати, вважаючи дурістю і порівнюючи з іншими сімейними парами, які під час очікування малюка ні в чому собі не відмовляли. Через це в молодій сім’ї відбуваються конфлікти, і від образи дружина може охолонути до чоловіка.Після пологів потрібно період для відновлення жіночого організму, причому для кожної дівчини він індивідуальний і може становити від одного до декількох місяців.

  Деякі жінки через гормонального збою, сильних фізичних і моральних навантажень і постійного недосипання можуть відмовляти в сексі чоловіку навіть до року. Тому що потягу просто немає.

  І це буде відбуватися, поки організм повністю не відновиться, гормони не встануть на місце, а нервова система не прийде в норму. Чоловік повинен набратися терпіння і дочекатися бажаного моменту без докорів і примусу.

 2. Відсутність оргазму У деяких представниць прекрасної статі стає звичкою симулювати задоволення і отримання оргазму під час статевого акту. Це робиться частіше для того, щоб порушити чоловіка своєю пристрастю. Але проблема в тому, що поки йде процес акторської майстерності, дівчина відволікається від основного моменту і не може вже зосередитися на теперішньому отриманні задоволення. І, звичайно ж, приховує це від чоловіка. Даним вчинком вона робить гірше тільки собі. Партнер впевнений, що повністю влаштовує свою даму, і не робить спроб урізноманітнити сексуальне життя. А панночці незабаром такий хід подій починає набридати, а й зізнатися вона не знаходить в собі сил. Тому перший час згнітивши зуби терпить ситуацію, а потім і зовсім відмовляється від інтимної близькості, тому що не бачить в ній сенсу для себе.

Але є також невеликий відсоток практично фригідних жінок, які по своїй фізіології не відчувають особливого потягу і тим більше оргазму. Даний момент чоловік повинен помітити ще на самому початку відносин і не дивуватися в майбутньому відсутності належної ласки. У цьому випадку необхідна допомога професійного сексолога або навіть психотерапевта.

Таким чином, причини відмови в інтимній близькості можуть бути пов’язані як з фізіологією, так і з психоемоційної сферою жінки. Тому і рішення проблеми має торкатися обидві ці сторони.

Як вирішити проблему?

Тепер, коли ви в курсі всіх причин, чому жінка не хоче чоловіка, потрібно розібратися, як цю проблему вирішити і що робити, якщо ви не хочете зовсім втратити дружину.

Дії по відновленню інтимної близькості з дружиною наступні:

 1. Поговоріть відверто про причини відмови. Для цього потрібно вибрати момент, коли дружина відпочила, в хорошому настрої і налаштована на розмову. Ви ж знаєте один одного довгий час і напевно можете підібрати відповідні слова для бесіди. Головне, щоб в них не звучали закиди і звинувачення, і це не було схоже на допит. Тон ваш повинен бути спокійним, що розташовує до доброзичливого спілкування. Краще вибрати невимушену романтичну обстановку, де ви тільки вдвох, наприклад, за вечерею або на спільній прогулянці. Поцікавтеся, що ви можете зробити, щоб змінити ситуацію і натякніть, що готові на все заради дружини. Швидше за все, вона не відмовить вам в тому, щоб прояснити істину.
 2. Розбавте завантажений графік подружжя наданням посильної допомоги. Адже не так вже й складно взяти на себе деякі побутові обов’язки, наприклад, пропилососити, приготувати обід або вечерю, закинути речі в пральну машину, а після прання розвісити, і т. Д. Також для вас буде корисно періодично займатися вихованням дітей і підготовкою з ними домашнього завдання. Ну і, звичайно ж, зробіть всю чоловічу роботу по дому: полагодите розетки, повісьте поличку, поміняйте кран і т. П. Безсумнівно, дружина оцінить такі подвиги і захоче вас віддячити шикарними любовними іграми.
 3. Слідкуйте за собою. Щоб привернути увагу жінки, досить дотримуватися нескладних правил. По-перше, бути завжди доглянутим – чистим, голеним, смачно пахне, з коротким волоссям і нігтями. По-друге, стильно одягатися. Навіть замінивши звичні діряві треники з обвислими колінами і майку-алкашка на пристойний домашній костюм, можна помітити, як зміниться до вас відношення обраниці. По-третє, не припиняти вдосконалювати фігуру. Не обов’язково для цього ходити в тренажерний зал або бігати по стадіону. Прості вправи у вигляді підтягування на турніку і віджимання від підлоги можна виконувати прямо вдома, при коханій дружині, викликаючи цим її інтерес і бажання від рухаються м’язівНу, і духовний розвиток, звичайно, теж не завадить, якщо хочете для коханої залишатися не тільки бажаним коханцем, але і приємним співрозмовником.
 4. Знаходьте більше часу для розмов з коханою жінкою. Коли у подружжя налагоджене довірче спілкування, фізична тяга буде постійною і безперебійної. Цікавтеся, як пройшов день. Вислухайте проблеми і нагальні питання, які турбують дружину. Обговорюйте спільні плани на майбутнє. Частіше розмовляйте на еротичну тематику, радьтеся в інтимних діях і дізнавайтеся інтереси і фантазії один одного. Фліртуйте з дружиною – це розігріє її сексуальний інтерес.
 5. Дайте дружині відчути, як сильно вона улюблена і бажана. Досягти цього можна в кілька кроків. Крок 1. Регулярно говорите їй компліменти, шепочіть на вушко ласкаві слова. Це зовсім нескладно робити. І до речі, чим частіше ви будете захоплюватися дружиною, тим красивіше вона буде ставати. Адже у неї з’явиться реальний стимул перетворитися і помолодшати, щоб продовжувати викликати у вас інтерес. А крім компліментів зовнішніми даними обраниці не забувайте хвалити її таланти по господарству і захоплюватися нею як завидною дружиною і турботливою матір’ю. Крок 2. Несподівані приємні сюрпризи і милі презенти неодмінно підвищать настрій вашої дамі і не залишаться без відповідного жесту подяки. Цілком можливо, їм буде незабутня ніч любові. Тому не скупіться на те, щоб якнайчастіше радувати коханої квіти,красиві прикраси або просто кумедні дрібнички і солодкі подарунки. А сертифікат в спа-салон взагалі здатний звести з розуму будь-яку дівчину. Крок 3. Не забувайте протягом дня поцікавитися по телефону, як у дружини справи, і сказати, що дуже сумуєте і з нетерпінням чекаєте зустрічі, щоб обійняти і поцілувати свою кохану жінку.Крок 4. Запрошуйте дружину на побачення. Наприклад, в кафе або ресторан, в кіно або театр, в музей або на виставку, прогулятися по парку чи вздовж озера і т. Д.

  Коли вона буде виходити з вами в світло, то відчує себе цікавою, бажаною жінкою і дуже зміниться.

  Адже для представниць прекрасної статі важливо демонструвати себе поруч з коханим чоловіком в кращому вигляді, для цього вони і фарбуються, і вбираються, і роблять немислимі зачіски – саме щоб оточуючі звернули увагу, що вона при кавалера.

  Пам’ятайте, що якщо подібні знаки увагою не будуть виходити від чоловіка, то рано чи пізно йому може знайтися заміна. Який-небудь цікавий чоловік оцінить вашу дружину по достоїнству і запросто зможе забрати з подружньої спальні.

 6. Регулярно проявляйте турботу про кохану жінку. Ранкова кава в ліжко, вечірній масаж, доставка обіду на роботу, збиті подушки перед сном, малиновий чай під час застуди – такі нехитрі дрібниці викликають у душі дівчат приємні відгуки і бажання бути зі своїм обранцем ще ближче.
 7. Урізноманітніть інтимне життя і здивуєте дружину новими еротичними методиками і сексуальними ласками. Але для подібного експерименту теж потрібен відповідний момент. Навряд чи зайва втома або поганий настрій дружини зіграють вам на руку. Тому краще заздалегідь підготуватися. Розслабте свою жінку за допомогою теплої ванни, масажу і легкої вечері, а потім вже приступайте до справи. Кілька компліментів і ласкавих прішёптиваній з ніжними дотиками налаштують її на потрібний лад. Пристрасні поцілунки і обійми з правильним стимулюванням ерогенних зон розпалять по-справжньому спекотний вогонь. А далі справа залишиться за малим.

Читайте також:   Поцілунок взасос: техніки і способи, поради хлопцям і дівчатам

Пам’ятайте, що у кожній ситуації є вихід. І не варто впадати у відчай, якщо у вашої дружини став рідко проявлятися сексуальний інтерес, а тим більше шукати їй заміну. Краще скористайтеся даними радами, і результат не змусить себе довго чекати.

Думка сексологів і сімейних психологів

Не завжди з подібними проблемами пара може впоратися самостійно. Бувають випадки, коли необхідна допомога психолога або сексолога, щоб встановити, з яких причин дружина не хоче чоловіка. До таких ситуацій відносять:

 1. Психічні травми сексуального характеру в минулому жінки, що вплинули на її ставлення до інтимної близькості.
 2. Фригідність або інші відхилення подібного роду.
 3. Занадто занижена самооцінка дівчини і невіра в свою привабливість і бажаність.
 4. Тривала криза в сімейних відносинах, з яким подружжя не в змозі впоратися.

Після надання професійної допомоги фахівці як правило дають певні рекомендації для подальшого налагодження інтимного життя подружжя:

 1. Довірче спілкування з регулярним промовляння можливих проблем і пошуком спільного їх вирішення.
 2. Кардинальна зміна обстановки. Наприклад, поїздка у відпустку на «другий медовий місяць» або переїзд на нове місце проживання.
 3. Увага до власних помилок. Не кожна людина в змозі правильно оцінити, що він робить не так, і часто перекладає провину на партнера. Для цього потрібно зосередитися і проаналізувати свої дії і слова, і зробити потрібні висновки. Це повинна бути постійна робота над собою, а не разова акція.
 4. Незважаючи на вік, регулярно стежити за собою і своїм здоров’ям і підтримувати свій організм на високому рівні активності.

Джерело: https://otnoshenij.net/kak-reshit-problemu-kogda-zhena-ne-hochet-regulyarnogo-seksa

Що робити, якщо дружина не хоче близькості з чоловіком

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

У сімейному житті обидві половинки мріють завжди бути коханими і значущими одне для одного. У той час, коли йде період залицянь, кожен прагне до іншого всім серцем і намагається віддавати весь свій час і сили партнеру. Коли починається сімейне життя, нерідко виникає притирання, складний етап у відносинах, а значить, в першу чергу страждає інтимне життя.

Причини для відмови і сответствующіе рішення

Найчастіше відмовляє в ліжку жінка, відмовок може бути безліч від головного болю, не сплячих дітей, до простої втоми. Насправді є лише кілька справжніх причин, з якими пара легко може впоратися, якщо разом зробить деякі зусилля.

1. Втома

Найпоширенішим варіантом є втома. У сучасних жінок дійсно величезна кількість справ, вони постійно зайняті. Одночасно кожна повинна бути домогосподаркою, мамою і при цьому встигати на роботі. Зазвичай це призводить до шаленого темпу і божевільної втоми в кінці кожного дня, яка нерідко супроводжується хронічними болями.

Рішення проблеми досить просте, чоловік повинен трохи розвантажити свою другу половину. Він може повністю взяти на себе роль добувача, як задумано природою або ж, якщо для матеріального становища сім’ї це буде занадто складно, може просто допомагати другій половинці вечорами з домашніми справами.

2. Інфантильність чоловіки

Бажання до чоловіка з’являється тільки в тій ситуації, коли він веде себе як чоловік. На жаль, величезна кількість представників сильної статі дуже розпещені своїми матерями.

В результаті дружина стає просто другою мамою, вона змушена прати шкарпетки, збирати розкидані речі, нагадувати про час обіду і інших справах.

У суєті з усією цією турботою просто не вистачає бажання і сил на якусь інтимну близькість вночі. Крім того, розвивається материнський інстинкт.

Проблему досить легко вирішити. Варто тільки взяти чоловікові на себе відповідальність за власну гігієну, одяг, частково за їжу і вести себе як доросла людина.

3. Образи

Більшість жінок в сімейному житті вже не настільки імпульсивні, як на початку відносин. Однак, це не означає, що вони перестали засмучуватися. Більшість образ накопичуються всередині і поступово невдоволення зростає. Воно може несподівано виплеснутися у вигляді серйозного конфлікту або ж просто буде продовжувати збільшуватися поступово протягом дуже довгого часу.

Тут потрібно подружжю навчитися розмовляти між собою, правильно зібратися, вирішувати проблеми, а не замовчувати їх або ж кричати один на одного. Чоловікові потрібно постаратися навчитися помічати, що саме так сильно засмучує дружину, а жінці правильно висловлювати своє невдоволення і доносити свої думки до чоловіка відкрито і логічно.

4. Передумови зради

На жаль, дуже часто не отримуючи що-небудь в сімейних відносинах, жінка вирішує з головою зануритися в нову романтичну історію. Це може бути повноцінна зрада або невинні мрії про актора або співака.

У будь-якому випадку вся закоханість, пристрасть, буде спрямована не на чоловіка, а на інший об’єкт.

Найчастіше це відбувається просто в гонитві за позитивними емоціями, за радістю, яку стає все складніше отримати всередині сім’ї.

Багато хто вважає це початком кінця, однак вихід ще можна знайти. Коли дівчина тільки-но почала дивитися на сторону, негайно потрібно повернути романтику додому. Чоловік повинен почати вести себе уважніше, робити компліменти і влаштовувати приємні сюрпризи. Головне зловити той момент, коли з’явилися перші передумови і взаємними зусиллями запобігти зраду.

5. Скандали

У сімейному житті величезну кількість різноманітних складних ситуацій. Проходити їх можна за допомогою спокійних конструктивних розмову або ж за допомогою гучних скандалів.

Саме останні дуже часто замінюють інтимні стосунки. В крики, помахи руками або ж навіть бійки, дуже часто йде величезна кількість енергії.

Для жінки це та сама енергія, яка повинна була б йти в постільні відносини.

Рішенням проблеми стає правильне витрачання енергії. Всі конфлікти найкраще вирішувати конструктивним діалогом. Сварки слід гасити на корені. Енергію найкраще скидати ночами, доставляючи один одному задоволення, а не завдаючи болю, кричачи образливі слова.

Відмови в сексі це дуже популярна проблема подружнього життя.

Часто дві половинки починають ображатися на це, влаштовують великі сварки, що ще більше віддаляє від бажаної мети, отримувати насолоду один від одного в ліжку.

Дуже важливо правильно підходити до цієї проблеми, виявити причини і спільно знайти рішення. Жінку дуже легко розташувати до себе, досить показати свою турботу, любов, увагу і вона стане справжньою чарівницею.

Джерело: https://requesto.ru/chto-delat-esli-zhena-ne-hochet-blizosti-s-muzhem

Чому жінка не хоче чоловіка причини відмови від близькості

1 кому. »Опубліковано в Питання лікарю

Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблемиДо сексологам часто звертаються чоловіки зі скаргами на те, що дружина не хоче близькості, що поступається чоловікові тільки в разі потреби. Але ж до шлюбу все було зовсім по-іншому – бажання жінки займатися сексом було не менше, ніж у партнера і їх сексуальне життя було дуже насиченим і різноманітним. Буває, що звертаються і жінки:

«Я заміжня ось уже десять років. Ми хороша пара, у нас двоє чудових дітей. Все було б просто ідеально, якби не суперечки з приводу інтимної близькості. Я втомлююся на роботі і до того ж займаюся будинком і дітьми, тому ввечері мені зовсім не хочеться займатися сексом – у мене одна думка в голові – як би скоріше дістатися до ліжка.

На близькість сил вже не залишається. Чоловік же, навпаки, ввечері знаходиться в повній бойовій готовності, і мої відмови діють на нього гнітюче. Ось і виходить, що ми займаємося сексом всього раз в тиждень, по п’ятницях, коли я не так стомлена. Чоловік цим дуже незадоволений.

Спочатку він делікатно натякав мені, що йому хочеться близькості частіше, а останнім часом став говорити прямо, що наша сексуальне життя його не задовольняє. Секс – єдина причина наших сварок, по всіх інших питаннях у нас панує повна згода.

Я навіть запропонувала чоловікові сходити до сексолога, але він відповів: «Навіщо це? Ні в тебе, ні в мене немає ніяких проблем, ми просто повинні займатися цим частіше ». Що порадите?”

відповідь сексологів

Материнство, батьківство – не такі прості заняття, як здається. Поява в сім’ї дітей суттєво змінює подружні стосунки, в тому числі в сфері інтимної близькості. Не можна скидати з рахунків і зміна пріоритетів.

Молода дружина зосереджує більшу частину своїх інтересів на улюбленому, але коли від цього чоловіка у неї народжуються діти, значна частина її уваги, занепокоєння, любові переноситься на них. Це нормально, це природно, такими жінок створила природа.

Матері часто і охоче обіймають своїх малюків, цілують, пестять. При цьому жінка несвідомо, не віддаючи собі звіту в тому, задовольняє власну потребу в фізичному дотику. Цією потребою володіють всі живі істоти.

Без тілесного контакту люди відчувають тактильний голод, і він може бути не менш гострим, ніж голод справжній. Можливо, саме це відбувається з вашим чоловіком.

Не виключено, що ваша потреба в інтимній близькості «задрімала» тому, що ви приділяєте багато уваги дітям і віддаєте їм ту частину тілесного тепла, яка призначена вашому чоловікові. Одним словом, його можна зрозуміти. Але можна зрозуміти і вас.

Невдоволення чоловіка, його закиди, його вимоги близькості перетворюють для вас це приємне заняття в додатковий обов’язок – одну з багатьох, що стоять перед вами як перед працюючою матір’ю двох маленьких дітей. Рішення вашому сімейному проблеми знаходиться в наступному.

Вам бажано зняти з себе частину домашніх обов’язків, щоб присвятити більше часу собі, своєму тілу. Це знову пробудить в вас статевий потяг і поверне інтимну близькість в вашу спальню. Влучивши хвилину, щоб відверто поговорити з чоловіком.

Розкажіть йому про те, як ви втомлюєтеся, і подумайте разом, як можна полегшити ваш домашню працю.

Можливо, чоловік повинен взяти частину турбот по дому на себе або організувати побут якось інакше – наприклад, періодично запрошувати няню для дітей або помічницю з прибирання будинку, щоб ви мали можливість відпочити і набратися сил. І ще одна порада для вашого чоловіка. Замість того щоб дорікати дружину в відсутності бажання, йому краще поцікавитися, що заводить її найбільше, що викликає у неї задоволення.

Читайте також:   Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Оскільки такі питання виникають дуже часто, публікуємо статтю на тему особливостей жіночого лібідо.

Сексуальний потяг жінки або чому дружина не хоче близькості

Сексуальний потяг жінки багато в чому залежить від гормонів. Лібідо часто знижується після народження дитини і в разі захворювання щитовидної залози, а також в результаті прийому гормональних таблеток. Що ще збільшує або зменшує бажання займатися сексом?

У відсутності бажання близькості часто звинувачують гормони. Це правда, гормони в значній мірі відповідальні за жіноче настрій і бажання близькості. Коли справа доходить до місячного циклу жінки присутність циклічних коливань статевих гормонів робить істотний вплив на рівень лібідо.

Отже в першому етапі циклу овуляції домінує естроген, який викликає більше бажання сексу. Після овуляції, в організмі жінки відбувається збільшення гормону прогестерону і знижується лібідо.

Найнижчий рівень жіночого лібідо – незадовго до менструації у зв’язку зі скороченням рівнів як прогестерону, так і естрогену.

Чутливість ендокринної системи пояснює часте падіння лібідо після використання гормональної контрацепції – багато жінок, для того, щоб захистити себе від небажаної вагітності, таким чином, абсолютно несподівано починають втрачати настрій і бажання близькості з чоловіком.

Дружина не хоче близькості після пологів

Рівень лібідо серед іншого також залежить від пролактину – гормону в високих концентраціях, що виробляється у жінок після пологів. Високий рівень пролактину блокує овуляцію і викликає зниження статевого потягу.

Це природне явище, щоб запобігти занадто швидке настання наступної вагітності. Пролактин дає організму жінки час для відновлення і дозволяє зосередитися на турботі про стан дитини.

Високі рівні пролактину можуть бути викликані і іншими причинами, наприклад, операцією або пухлиною гіпофіза.

Гормони щитовидної залози також впливають на бажання близькості

Не всі з нас знають, що маленька залоза – щитовидна залоза – теж відповідає за готовність до близькості або небажання сексу. Тим часом, гіпотиреоз або хвороба Хашимото теж викликає зниження лібідо. В цьому випадку, необхідно порадитися з хорошим фахівцем, провести аналізи різних рівнів гормонів щитовидної залози і отримати відповідне лікування.

Дрібниці впливають на інтерес жінки до сексу

Незалежно від жіночих гормонів, вибору протизаплідних засобів і їх впливу на сексуальний потяг, вчені продовжують вивчати, досліджувати, що впливає на бажання сексу жінкою. Ось кілька цікавих фактів:

Шоколад посилює бажання близькості – темний шоколад підвищує рівень допаміну і біофлавоноїди, що містяться в ньому, гарні для кровоносних судин, що покращує кровообіг. Дози, що містяться в шоколаді і цукор може додати енергію для любовних витівок.

Проте, шоколад, дійсно, має «темну сторону» – два роки тому світ обійшли результати досліджень, які показали, що більше третини жінок вважає за краще їсти шоколад, замість … сексу. Дослідження були проведені виробником десертів, однак може бути вельми достовірними, враховуючи, що жінки часто шукають розради в солодощах.

Так що шоколаду – так, але тільки в невеликих кількостях і тільки гіркий шоколад!

Дослідження показали позитивний ефект скла і червоного вина на жіноче бажання статевої близькості .

Червоне вино розширює судини і збільшує приплив крові до ключових областях збудження, але дуже велика кількість алкоголю, надає абсолютно протилежний ефект – може зменшити сексуальні можливості, діє як заспокійливе і пригнічує лібідо.

Червоний колір асоціюється з пристрастю, сексом. У дослідженні, опублікованому на сторінках журналу експериментальної психології вчені виявили, що жінки хочуть чоловіків, одягнених в червоне, так як це більш сексуально.

Чому жінка не хоче чоловіка – причини

«На початку, у нас був секс три рази в день, в будь-якому місці. Тепер вона більше не хоче мене, не хоче близькості. Коли ми робимо це, то завжди за моєю ініціативою, і вона часто відмовляється «.
Це дуже поширена ситуація в якій часто виявляються пари через рік-два відносин або шлюбу.

 1. Прагнення чоловіка до сексу не залежить від його емоційного стану. Можливо, він посварився з жінкою, і після цього, через 10 хвилин у нього виникає бажання інтимної близькості з нею. Прагнення жінок до сексу повністю визначається емоційним ставленням до свого чоловіка. Якщо жінка відчуває себе комфортно, якщо він створив позитивні емоції, жінка хоче чоловіка і це збільшує бажання близькості з ним.
 2. Для жінки набагато важливіше спілкуватися зі своїм партнером до самого акту. Щоденне спілкування, романтичні жести і попередні ігри. Емоції, пов’язані з цими жестами змушує її хотіти близькості з чоловіками.
 3. На початку відносин чоловік відчуває захоплення жінкою. Це, природно, відбувається в його ставленні до неї. Погляди, дотики, поцілунки, добрі жести живлять її уяву, емоції посилюють її сексуальне бажання. Згодом, чоловік звикає і перестає ставитися до неї, як до особливої ​​жінці. Це призводить до ослаблення її емоцій і, отже – знижує її сексуальне бажання.
 4. Коли чоловік хоче близькості (або ще гірше – в разі близькості з жінкою, як «зобов’язання»), це погіршує ситуацію. Якщо чоловік наполягає на сексі, жінка відчуває тиск і бажання близькості повністю зникає. Вона може задовольнити його прохання, але при цьому не відчуває жодних позитивних емоцій.

14.08. 2013

( 19

Джерело: http://medimir.ru/voprosy-vrachu/pochemu-zhena-ne-hochet-seksa/

Що робити, якщо дружина не хоче інтимної близькості з чоловіком?

Давайте розглянемо деякі ситуації: що робити заради сімейного благополуччя і як зрозуміти, чому дружина не хоче чоловіка.

Лінія поведінки дружини: Рідко виступає як ініціатор інтимної близькості, а якщо чоловік проявляє ініціативу, то каже, що втомилася, зайнята, скаржиться на головний біль і відсутність сил.

Рішення: Слід пам’ятати, що з давніх часів сутність чоловіки в тому, що він «мисливець» і «добувач», а жінка в свою чергу хранителька вогнища і мати, її покликання – турбота про будинок і виховання дітей.

Часи такого жорсткого поділу обов’язків і ролей давно пройшли, жінка теж стала «добувати» і «полювати». Але головна проблема в тому, що виконання інших функцій ніхто у неї не відбирав.

У разі якщо і чоловік, і дружина заробляють спільно, то цілком закономірно було б займатися домашнім господарством разом.

Лінія поведінки дружини: Постійно вказує на те, щоб партнер дотримувався правил особистої гігієни, стежив за собою, за своїм одягом, просить щось зробити або відремонтувати.

Рішення: Почніть брати відповідальність за власні вчинки і життя. Дуже складно відмовитися від моделі поведінки, де не потрібно нічого вирішувати і нести відповідальність. Не потрібно замислюватися про те, що робити далі, адже всі відповіді вже дані.

Однак дотримуючись такої моделі поведінки, можна в очах своєї жінки перетворитися на несамостійного безвідповідальної людини, що в наслідок, відіб’ється на сексуальному аспекті сімейного життя.

Виробіть звичку ходити за продуктами в магазин самостійно, якщо щось вдома зламано, то не потрібно чекати, коли попросять полагодити – відремонтуйте самі, мийте за собою посуд, виносьте сміття хоча б іноді.

Також, стежити за собою потрібно обов’язково, щоб у дружини поганих асоціацій з вами не виникало. Дама точно по достоїнству оцінить такі старання, а вночі буде вдячна.

Лінія поведінки дружини: Вона ніяк не реагує на прохання партнера, ображений вигляд, ухиляється від розмов і спілкування. Те, що раніше просила виконати чоловіка, тепер робить сама.

Рішення: Якщо обраниця дуже уразлива і ранима, і це її звичайна лінія поведінки при сварках, то в таких ситуаціях необхідно проявити ініціативу. Не варто чекати, коли вибухне скандал і полетить посуд. Потрібно підійти і запитати у дружини, що відбувається і в чому справа. Питання має бути приємним і ненав’язливим, не містити і натяку на претензію.

Наприклад: «Кохана, мені здається, чи тобі щось не подобається? Я переживаю за тебе, і мені дуже хочеться вирішити наші проблеми. Довірся мені”. Слідкуйте за тоном голосу, він повинен підходити до вашої мови, звучати спокійно, висловлювати щирі переживання і інтерес.

Дружина обов’язково помітить це прояв люблячої людини, оцінить, що її друга половинка звертає увагу на зміну настрою, співпереживає і піклується про неї. Такий вчинок зблизить сім’ю, приведе до поліпшення відносин і відновить довіру. Ще слід запам’ятати – важливо відповідати за свої слова.

Якщо пообіцяли – потрібно виконати, адже за чоловіка говорять його вчинки і справи. Коли обіцянку порушено, результатом таких дій стане чергова недомовка, сварка, образа і невиправдані очікування.

Лінія поведінки дружини: Дівчина стала більше часу приділяти своїй зовнішності, її очі почали блищати, вона частіше почала виходити з дому або проводить набагато більше часу за комп’ютером. Тримає при собі телефон, не залишає його на увазі.

Рішення: Давним-давно відомо, що «жінка любить вухами».

До тих пір поки чоловік приділяє час своєї обраниці, дарує їй подарунки, засинає компліментами, здійснює вчинки заради неї і доводить, як вона йому важлива, то ніякої, навіть самий наполегливий залицяльник не зможе «відбити» її у таку людину.

Тому постійно виявляйте цікавість до її життя, проблемам, помічайте зміни в зовнішньому вигляді і образі, захоплюйтеся її красою, а особливо привабливими формами. Потрібно домогтися, щоб близькість була у всіх сферах життя.

Багато пані страждають від комплексів через нібито зайвої ваги і неідеальної фігури, переводячи себе дієтами. Тому телефонуйте їй, пишіть приємні повідомлення, поки перебуваєте поза домом. Адже кожній дівчині важливо відчувати себе потрібною, коханою і знати, що про неї думають.

Лінія поведінки дружини: Все частіше дама чіпляється до дрібниць з метою вивести чоловіка на сварку, виявляє своє невдоволення чоловіком при будь-якому зручному і незручному випадку, кидається речами. Іноді жінка може навіть підняти руку на чоловіка.

Рішення: При першій-ліпшій можливості піти від скандалу – йдіть, не давайте своїй дружині почати сварку. Часто жінки просто необхідно виплеснути емоції саме на чоловіка, коли вона лається з вами, то «розряджається», щоб відчути себе спокійніше.

Так що якщо в парі сталася сварка, то можна сказати, що у них була сексуальна близькість, але в іншій формі.

При цьому дозволяти їй лаятися вас не можна ні в якому разі, можливо, іноді потрібно поступитися і зробити вигляд винного людини, але головне – потрібно виключити гучних сцен.

У тому випадку, якщо після близькості ваша дружина чимось незадоволена, можливо, під час інтиму вона не отримала належного задоволення. Тут досвідченому чоловікові повинні допомогти всі його навички і знання в сексуальному житті, тому потрібно вгадати бажання подружжя, відчуйте її, щоб вона змогла «розрядитися» і випробувати справжнє задоволення.

Проаналізувавши всі ці моменти, причин, які ведуть до зменшення бажання жінки до чоловіка більш ніж достатньо. Так як наявність сексу – один з головних індикаторів і показників відносин в родині, але які будуть ці взаємини, залежить лише від обох подружжя.

Важливо зрозуміти, що, будучи в любовному зв’язку, завжди потрібно пам’ятати, що головне в успішній і щасливій парі – давати своїй другій половинці все, на що самі здатні, а вже потім думати, що можна отримати натомість. Відчуйте зі своєю жінкою близькість в різних аспектах життя, будьте зацікавлені в ній, тому у неї з’явиться бажання відповідати чоловікові взаємністю і бути зацікавленою чоловіком.

Джерело: https://SexAbout.ru/parnyam/zhena-ne-hochet-blizosti/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *