Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Зміст приховати

Тема, про яку сказано необгрунтовано мало – ерогенні зони у чоловіків. Вони, як жінки, чутливі до пестощів – це важлива частина сексу. Однак, загальна думка – чоловік не потребує додаткової стимуляції. Це велика помилка, властиве недосвідченим жінкам.

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Що таке ерогенні зони?

Особливі ділянки тіла людини, вплив на які викликає підвищений статевий потяг. Існує два типи: основні (у різних людей однієї статі зазвичай збігаються) і додаткові – властиві тільки цій людині.

Основні

 1.  Головка чоловічого статевого члена.
 2.  Вуздечка крайньої плоті статевого члена.
 3.  Стовбур статевого члена.
 4.  Мошонка.

До індивідуальних точок збудження відносять шию, живіт, внутрішню сторону стегон, губи і потилицю.

Іноді стимуляція викликає різну реакцію – від збільшення бажання до роздратування, тому варто чуйно підходити до цього і дізнаватися партнера з нуля.

Головка статевого члена

Найбільш чутлива ерогенна зона у чоловіків, в якій знаходиться багато нервових закінчень. Якщо вони досягають піку збудження – проходить сім’явиверження. Пам’ятайте, що після еякуляції до голівці торкатися не варто – вона стає дуже чутливою, це може викликати неприємні відчуття.

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Вуздечка крайньої плоті статевого члена

 • Велика кількість нервових закінчень дозволить чоловікові особливо гостро відчути ласки. Найкраще підійдуть оральна стимуляція партнера з акцентом на пещення мовою. Поспішати не варто – повільні рухи змусять партнера сильніше відчути ту гаму емоцій, яка на нього впаде. Замість оральних ласк можна стимулювати вуздечку руками, але це зажадає велику кількість мастила.

Стовбур статевого члена

 • «Універсальна» частина статевого члена, відгукується на ласки оральні або руками. Темп відразу вгадати неможливо, тому обов’язково питайте свого чоловіка, що приносить більше задоволення. Повільні або швидкі поступальні рухи краще застосовувати в постійному ритмі. Згідно зі статистикою, чоловіки більше віддають перевагу саме йому.

Цікавий спосіб доставити коханій людині задоволення – легко стиснути статевий член між молочних залоз, щоб він міг рухатися без зусиль.

мошонка

Шкірно-м’язовий «мішечок» для яєчок чоловіки.

 • Вона відрізняється великою кількістю точок, які може стимулювати жінка. Можливі ніжні дотики, масування та погладжування, це спровокує ерекцію досить швидко.

додаткові

Є багато додаткових точок збудження. Їх доведеться знаходити самої, адже чутливість у всіх різна.

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

потилицю

 • Одна з додаткових чоловічих ерогенних зон. Почати радять з масажними рухами, поступово переходячи до більш наполегливим. Можна покусувати, цілувати або задіяти вухо – масажувати мочки, це викличе помірне збудження і дозволить плавно перейти до наступного етапу. Шия чутлива, тому ласка, спрямована на неї, матиме позитивний ефект.

стопа

 • Зона, яку теж може стимулювати дівчина для більшого збудження партнера. Тут майже повна свобода дій. Погладжуйте, поцарапивайте, головне – не лоскочучи. Це збиває настрій і хлопець може втратити ерекцію.

руки

 • Акупунктура – китайське медичне протягом, що розглядає вплив на організм людини через вплив голками на особливі точки на тілі. На долонях розташовані акупунктурні точки. Голковколювання, звичайно, чудова ідея, але можна скористатися точковим масажем, як більш щадить версією. Натискати на точки слід акуратно.

Точок для підвищення потенції кілька:

 • Попереково-крижове сплетіння.
 • Місце нижче правої реберної дуги.
 • Надчревная область.
 • Внизу зліва від пупка.
 • Між пупком і лобком
 • Яєчка. Слід розтирати верхню лобкову зв’язку.

контур губ

Одне з найбільш чутливих місць. Улюблених цілують і в ліжку, і на прощання, і просто так. Це вираження любові і прихильності, тому в дію вкладається фізична і емоційна складова.

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

 • Важлива деталь – контур губ. Для яскравого результату проводять кінчиком язика по ньому, перемежовуючи поцілунки. Можна слабо торкатися кінчиками пальців, особою, руками, але головне, робити максимально ніжно, так як ерогенна зона у хлопців чутлива і викликати больові відчуття просто.

З боків від нижньої частини грудної клітки

 • Проходить особливий нерв, на взаємодію з яким ми розраховуємо. Якщо все зроблено правильно – приємні відчуття відгукнуться в члені. Для дівчат це теж працює, правда, приємними відчуттями і наростаючим збудженням відгукнеться вже клітор.
 • Погладжування зони з боків нижче ребер можуть спровокувати у партнера сміх, тому притискайте долоню щільніше, щоб більше відчувати єднання. Можна цілувати або легко покусувати – подібне допускається і приносить позитивні емоції, головне – надовго не затримуватися.

Копчик

 • Почати можна з масажу спини, повільно, від плечей, спускаючись до волнуемой зоні. Копчик багатий нервовими закінченнями і актуальний для активних ласк. Можна водити пальцями або мовою, цілувати – проявляти все уяву, яке властиво вам.

Точки на стегнах

 • Маються на увазі точки на внутрішній стороні стегон, чутливих до ніжних дотиків. Є рада: спробуйте вологими пальцями провести від середини вгору, спостерігаючи за партнером. Реакція може бути різноманітною. Зона схильна до лоскоту. Для посилення вражень можна торкатися губами, це ще більше буде порушувати чоловіка і зробить продовження бажанішим.

Орієнтовна таблиця ерогенних зон чоловіка

1 Волосяна частина голови
2 повіки
3 Вуха, мочки
4 Частина шиї від вуха до плеча
5 Місце між лопатками – котяча ямка
6 околососковие зони
7 Кінчики пальців
8 сідниці
9 пупочное поглиблення

Як правильно стимулювати ерогенні точки?

При однаковому впливі на ерогенні зони у різних хлопця не буде ідентичною реакції. Тому треба знати кілька невеликих правил.

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

 1. Особливо чутливі ділянки краще не піддавати наполегливим ласкам, а навпаки, обдарувати ніжністю. Біль, звичайно, у ряду людей викликає позитивні емоції, але це швидше виняток, ніж правило.
 2. Намагайтеся відчувати партнера, спостерігати, прислухатися. Чоловік не завжди скаже, коли щось сподобалося чи ні, але мова тіла в ці моменти красномовний.
 3. Уникайте лоскоту. Якщо партнер раптом захихотів – можна поцілувати місце, маніпуляції з яким викликали появу такої реакції.
 4. Ерогенні зони – штука дуже індивідуальна. Якщо чоловік не відгукується на ласку мочки, не треба думати, що ви йому байдужі – швидше за все ця точка у нього «спить».

сексопатолог

Навчені досвідом пари відчувають застій в інтимному житті, нудьгу. У таких випадках лікарі радять «розбудити» сплячі ерогенні точки. Можливо, ви й не знали, що ваш чоловік збуджується від легкого масажу низу живота з боків або погладжування по внутрішній стороні коліна або логтей. А швидше за все, він і сам цього не знав.

Рушайте в подорож і зробите безліч відкриттів невідомих вам чутливих місць на тілі партнера. Але, не забувайте про правило зворотного зв’язку – віддати більше, ніж взяти.

Підведемо підсумки

Секс – мистецтво, яку не можна вивчити інтуїтивно, скидаючи все на партнера. Вивчайте один одного, немов невідомий океан, шукайте ідеальні поєднання і те, що приносить задоволення. Не зупиняйтеся на звичному, адже скоро це приїсться і інтимне життя зовсім зійде нанівець.

Залишилися питання? Задайте їх онлайн нашому фахівцеві! Рекомендації читачам інтернет-журналу AnnaHelp дають професійні медики з вищою освітою і досвідом профільної роботи. Увага! Ми не є «клінікою» і не зацікавлені в наданні медичних послуг читачам. Також нагадуємо, що безпечне лікування «по інтернету», без очного прийому призначити неможливо! Всі рекомендації носять орієнтовний характер. Звертайтеся до спеціалістам.Обработка питань може займати до 48 годин і більше. Задати питання Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати У шлюбі секс може втратити свою колишню гостроту і яскравість. Щоб вести різноманітність, досить вдосконалити попередні ласки, навчитися доводити партнера до оргазму ще до початку фрикций. Один із способів зробити це – осягнути техніки масажу … Позбутися від підвищеної тривожності допомагають різні препарати. Приймаючи їх потрібно враховувати побічні ефекти. Чи впливає Афобазол на потенцію у чоловіків? Адже вони не хочуть терпіти сексуальні невдачі через лікування інших проблем. Содержание1 Від чого приймають? 2 … Білки, основний будівельний елемент в організмі людини. Жодна клітина, з якої складаються тканини і органи, не обходиться без них. Вони можуть виконувати і ферментативну роль, навіть замінювати гормони. Автор статті Симаков Олег Журналіст-практик,рецепти … Передчасне сім’явиверження – проблема багатьох чоловіків старше 40 років. Однак, молоді хлопці теж запитують – як довго не кінчати, вважаючи тривалість їх статевого акту мізерно короткою. Автор статті Симаков Олег Журналіст-практик, рецепти перевіряє на собі …. Будь-яке захворювання необхідно своєчасно лікувати, щоб попередити розвиток важких ускладнень. Простатит у чоловіків має ряд ознак, знаючи які, можна зрозуміти: чим лікувати; які ліки в домашніх умовах можуть зменшити прояви; як не допустити рецидив простатиту …Будь-яке захворювання необхідно своєчасно лікувати, щоб попередити розвиток важких ускладнень. Простатит у чоловіків має ряд ознак, знаючи які, можна зрозуміти: чим лікувати; які ліки в домашніх умовах можуть зменшити прояви; як не допустити рецидив простатиту …Будь-яке захворювання необхідно своєчасно лікувати, щоб попередити розвиток важких ускладнень. Простатит у чоловіків має ряд ознак, знаючи які, можна зрозуміти: чим лікувати; які ліки в домашніх умовах можуть зменшити прояви; як не допустити рецидив простатиту …

Adblock detector

Джерело: https://AnnaHelp.ru/seksologiya/erogennye-zony-na-tele-u-muzhchin.html

Ерогенні зони чоловіка: стимулюємо «гарячі точки»

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Нарівні з жартами про жінок і місцем розташування їх таємничої точки G в кінці слова «shopping», популярні і жарти про чоловіків і їх «єдиною» ерогенною зоною, розташованій безпосередньо на місці дітородного органу (мошонка з яєчками і пеніс).

І це, дійсно, було б дуже смішно, якщо б не було так сумно, адже через те, що чоловіки найбільш чутливі саме в цій зоні, жінки частенько незаслужено забувають про необхідність пестити чоловіка в інших місцях – здавалося б, навіщо вичавлювати зчеплення , якщо можна відразу ж натиснути на газ? Це є основним жіночим помилкою – чоловіки люблять не тільки сам процес сполучення, а й попередні ласки! Саме тому, ми вирішили ознайомити вас з основними ерогенні зони чоловіка, які, можливо, не тільки для вас, але і для нього самого стануть справжнім відкриттям і приємним (у всіх сенсах) сюрпризом, що несе насолоду …

Що таке ерогенні зони

Ерогенні зони називаються, зазвичай невеликі, ділянки на тілі, роздратування яких призводить до сексуального збудження і / або оргазму. Традиційно розрізняють два типи ерогенних зон: основні та додаткові.

Основними називають ті ерогенні зони, які є у кожного, додатковими ж – індивідуальні зони, які можна знайти лише методом проб і помилок.

У зв’язку з тим, що ерогенні зони чоловіка на 80% збігаються з жіночими, це полегшує нашу долю, так як більшість того, що подобається вам самим, сподобається і вашому партнерові, а також підкаже, як порушити хлопця.

Читайте також:   Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Доставляємо Йому задоволення

Починати пестити свого партнера слід поступово, починаючи зверху (з голови), з менш чутливих зон і повільно просуваючись вниз (до ніг), до більш чутливим.

Постарайтеся уникати при цьому Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулюватидотиків до інтимної зоні, тобто після областей нижній частині живота і сідниць, перемикайтеся відразу ж на внутрішню поверхню стегон і знову пройтися вже знайомої стежкою назад (не забуваючи також пропустити зону геніталій) і тільки після цього ви можете «пускатися у всі тяжкі».

Пам’ятайте, що тривале томління вашого партнера може трохи знизити його чутливість, сприйнятливість до пестощів і задоволення, тому постарайтеся не перестаратися – знайте міру!

Отже, щоб стати справжньою жрицею любові і навчитися доставляти своєму коханому задоволення, ретельно вивчіть наведений нижче список ерогенних зон чоловіка.

голова

 • потилицю
 • Багато чоловіків люблять, коли їм запускають в волосся пальці, погладжуючи потилицю або ж перебираючи і трохи відтягуючи, що ростуть там, волосся.
 • рот

Так як саме з поцілунку – одного з найбільш банальних і збудливих проявів пристрасті – починається кожна постільна сцена, не варто виключати його зі своїх любовних ігрищ.

Приділіть також окрему увагу губам: попестити їх і оближіть, подражнити мовою і прикусити, легенько відтягуючи, нижню губу – це не просто збуджує хлопця, а, по-справжньому, зводить з розуму!

До речі, ви ще пам’ятаєте секрети, які допоможуть звести будь-якого чоловіка з розуму, таємниці, за допомогою яких ви завоюєте серце свого коханого раз і назавжди? Ні? Тоді читаємо статтю і освіжає пам’ять – http://www.podryzhka.ru/teoriya-otnoshenij/kak-svesti-lyubogo-muzhchinu-s-uma-sekrety-obolshheniya.html.

вуха

Не те, що це жінки люблять вухами, а чоловіки – очима, вони не проти і послухати, особливо, якщо ви говорите про свої сексуальні бажання або планах на найближче постільна майбутнє.

Нашіптуючи партнеру щось еротичне на вушко, ви ще більше розпалило його запал – завдяки своїй бурхливій фантазії чоловіки дуже барвисто, в картинках, представляють все, на що ви їм хоча б натякне.

Навіть пару дуже банальних і розмитих фраз можуть змусити його гарчати від нетерпіння втілити це в життя.

Також чоловікам не чужа любов до поцілунків – вони готові їх не тільки дарувати, але і приймати: ніжно і обережно, щоб не нашкодити слуху, поцілуйте його в вушко і за ним, проведіть язиком по вушній раковині, посмокчіть і прикусите мочку …

шия

Не дивлячись на те, що шия рідко ховається під одягом і завжди відкрита для загального огляду, вона є досить ніжною і чутливою частиною тіла: подаруйте поцілунок в цю ерогенну зону чоловіки – і він замурчіт, як кошеня!

груди

соски

Вельми поширена помилкова думка, що соски – це суто жіноча ерогенна зона, і ми поспішаємо його спростувати.

Безумовно, жіночі соски більш чутливі і сприйнятливі до пестощів, ніж чоловічі, однак це зовсім не означає, що чоловік не отримує задоволення від впливу на них! Поцілуйте їх, легенько візьміть губами або ж прикусите, проведіть по ним руками – і вони не забаряться відповісти вам двома маленькими «ерегований» намистинками.

спина

Погладьте чоловіка по спині і з боків, поцілуйте його між ключицями, пробіжіть пальцями по хребту … Якщо ж ви хочете для вашого партнера більш гострих відчуттів, спробуйте легенько провести нігтями по його спині, як би дряпаючи її – чоловіки від цього ще більше розпалюються!

попка

 1. сідниці
 2. Особливою ерогенною зоною чоловіки є його сідниці: тримайте його за них, погладжуйте, мисліть і потьопала – чоловікам це шалено подобається!
 3. анус

Якщо ви чули про те, що порушити хлопця можна за допомогою ласкания його ануса, радимо вам не кидатися відразу у вир з головою, а спершу поспостерігати за його реакцією. Як відомо, чоловіки різко негативно ставляться до будь-якому посяганню на їх зад – для них він недоторканний, тому потрібно бути вкрай обережною, перш ніж щось робити.

Якщо чоловік недостатньо збуджений, він злякається такого напору і підвищеної уваги до даної частини його тіла, змусять комплексувати і втече (причому, в прямому сенсі цього слова) від вас.

Якщо ж вам пощастить менше, то між вами і вашим коханцем може вибухнути справжній скандал – кидаючись на «захист свого тилу» чоловік може повести себе грубо і вкрай некрасиво, бо в даній ситуації дуже тонка грань між насолодою і відразою, між дозволенностью і забороною.

Якщо вчені довели, що практично всі жінки (нехай і десь глибоко в підкірці) бісексуальні, то чоловіки вважаються на всі 100% гетеросексуалами. Саме усвідомлення себе самцями і не дає їм повною мірою розслабитися навіть наодинці з коханою жінкою, бо будь-яке задоволення, пов’язане з анусом вважають ганебним і помилково приписують до гомосексуальних схильностей.

живіт

пупок

Далеко не всім і не кожному приємно, коли торкаються їх пупок, тому запам’ятайте, що поцілунок в пупок, легке погладжування рукою або мовою – допустимі, проте не слід надовго затримуватися і акцентувати увагу на ньому і його пестощі.

руки

 • пальці
 • Поцілунки, посмоктування і покусування кінчиків пальців вашого партнера, в думках спроектує ці ласки на його член, і він за лічені секунди збудиться.
 • Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

ноги

Внутрішня частина ніг

Загальновідомий факт, що внутрішня частина ніг є дуже ніжною і чутливою: погладьте її легкими рухами вгору-вниз, при бажанні, також можна окропити поцілунками цю ерогенну зону чоловіки.

Інтимна зона

 1. член
 2. Ну, тут, як то кажуть, no comments.
 3. яєчка
 4. Відносно даної ерогенною чоловічий зони допускаються тільки найлегші, як помах крил метелика, ласки: погладжування, поцілунки, ніжні стискання і розтиснення … Пам’ятайте, що тут дуже тонка грань, що розділяє задоволення від болю!
 5. промежину

Це дуже ніжне місце, до якого у чоловіків особливо трепетне ставлення – не всі представники сильної статі до нього підпускають. Найбільшу насолоду дають погладжування, масування та легкі натискання даної області. Постарайтеся вгадати момент за пару секунд до оргазму і почніть масаж – це в рази його посилить!

Знання основних чоловічих ерогенних зон також допоможе тим представницям прекрасної статі, хто не знає, як помиритися з хлопцем після затяжної сварки – влаштуйте йому вечір любові і ласки, після якого він не зможе більше на вас ображатися!

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

думка Подружки

Привіт, дорогі мої читачки!

Сьогодні я хочу обговорити з вами досить-таки інтимну тему – доставлення сексуального задоволення за допомогою стимуляції ерогенних зон у чоловіків.

Отже, по-перше, хочу зауважити, що знання описаних в статті чоловічих ерогенних зон не звільняє нас, представниць прекрасної статі, від самостійного дослідження наших сексуальних партнерів. Адже крім відомих основних ерогенних зон є і додаткові, про наявність та місцезнаходження яких можна дізнатися лише досконально вивчивши кожен сантиметр коханого.

По-друге, – думаю, всі зі мною погодяться, – далеко не кожен коханець гідний того, щоб ви знали або ж шукали його ерогенні зони.

Так, наприклад, «захоплення на одну ніч» навряд чи варто того, щоб витратити половину цієї самої ночі, з метою доставити йому неземне задоволення, на з’ясування того, що він просто мліє, коли його покусують за мізинець на лівій нозі.

Та й крупно сумніваюся, що, хоча б 25% жінок, здатні на те, щоб так потурати абсолютно чужій людині, для якого ви (так само як і він для вас) просто «секс».

 • Також не варто вашого часу і сил партнер-егоїст – той, хто ставить на меті не сам процес заняття любов’ю і отримання взаємного задоволення, а зациклений на отриманні свого оргазму і, як тільки отримує бажану «розрядку», тут же заспокоюється і засинає, благополучно і начисто забувши про вас.
 • Інша ж справа, якщо ви ставите перед собою мету спокусити, підкорити, прив’язати, завоювати, закохати в себе чоловіка, доставити йому таку насолоду, яке він запам’ятає на все життя – тоді, так – вам, що називається, і карти в руки!
 • По-третє, вважаю, що користуватися «секретною зброєю» коштує не кожен раз – не забувайте, що сексу властиво перетворюватися на нудне, прісне і рутинне «виконання подружнього обов’язку» – виберіть пару улюблених прийомів, ну а саме солоденьке і цікавеньке залиште на особливі випадки.

По-четверте, не дивлячись на те, що особисто я не бачу нічого поганого в тривалих попередніх ласках, не можу не погодитися з тим, що всього повинно бути в міру – не варто занадто затягувати з ласками, так як це може призвести до швидким і «зім’ятим »завершенням статевого акту. Якщо ж все буде зроблено вчасно і правильно, то це не тільки принесе задоволення вашому коханому, але і в значній мірі порушить вас.

По-п’яте, вкрай не рекомендую лізти до попки (конкретно, анусу) коханця, в позитивній реакції якого ви не впевнені на всі 100% – щось мені підказує, що він не зрозуміє і не оцінить ваш благородний порив доставити йому задоволення таким способом . Перш ніж щось робити, прощупайте грунт: поспостерігайте, натякніть, обговоріть або просто почекайте, поки він не буде готовий або ж сам не попросить цього.

Кохайте і будьте коханими! До зустрічі!

Ваша подружка, Івахова Катерина (kathrine_666)

Радимо почитати: Як стати стервом?

Джерело: http://www.podryzhka.ru/teoriya-otnoshenij/erogennye-zony-muzhchiny-kak-dostavit-muzhchine-udovolstvie.html

Як знайти ерогенні зони на тілі чоловіка?

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Способи поліпшити потенцію

24.04.2018

19.5 тис.

13 тис.

5 хв.

Щоб завоювати серце обранця, зміцнити відносини і надовго зберегти пристрасть у спальні, необхідно навчитися доставляти партнеру задоволення. Ерогенні зони чоловіків мають безліч локалізацій.

Існують загальноприйняті ділянки, чутливі у більшості людей (статеві органи, губи), і типові для кожної конкретної людини, що визначаються дослідним шляхом. Кожна точка вимагає індивідуального підходу з боку жінки.

Найбільш чутливі місця можна стимулювати шляхом погладжувань, масажу, поцілунків і деяких інших технік.

 • 1. Що таке ерогенні зони?
 • 2. Типове розташування
 • 3. Способи впливу

Читайте також:   Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Ерогенні зони – місця на тілі людини, при дотику до яких виникають певні емоції, що підвищують сексуальне бажання. Це обумовлено тим, що на даних ділянках сконцентрована велика кількість нервових закінчень, які блискавично подають сигнали в головний мозок. При їх правильному стимулюванні вдається досягти розслаблення і приємного збудження.

Більше половини ерогенних зон у чоловіків і жінок мають однакову локалізацію, але є ділянки на тілі, які характерні не тільки для певної статі, а й для кожної конкретної людини . Якщо жінка знає про найчутливіших місцях свого статевого партнера, сексуальне життя пари завжди буде повноцінною і насиченою.

Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

Схема розташування ерогенних точок на тілі чоловіка

Сексологи давно виявили найпоширеніші ерогенні зони на тілі чоловіків.

Вони характерні для багатьох представників сильної статі, але є лише опорною інформацією в інтимному житті конкретний пари.

Жінки часто стикаються з тим, що партнери байдужі до стимуляції зазначених ділянок. В такому випадку знайти найчутливіші місця жінці належить самостійно, досвідченим шляхом.

Пошук точок задоволення потрібно починати зі звичних місць, з кожним разом досліджуючи все нові ділянки. Серед найбільш поширених ерогенних зон виділяють:

 • губи;
 • мова;
 • шию;
 • статевий член;
 • потилицю;
 • руки;
 • стопи;
 • анальну область.

Нервові закінчення в цих точках максимально сконцентровані, і при стимуляції у кожного чоловіка в тій чи іншій мірі відбувається збудження. На пенісі складно виявити найбільш чутливі точки, так як вся область забезпечена нервовими закінченнями.

Жінці необхідно визначити чутливість кожної ділянки і виділити найбільш ерогенні зони для попередніх ласк.

Чутливість кожної ерогенною зони визначає шкірний покрив. В одних місцях шкіра тонка, в інших є більш щільну структуру і містить шар підшкірно-жирової клітковини. Ділянки, вистелені слизової, потребують найбільшої акуратності, так як при незграбних рухах партнеру можна заподіяти біль.

Методи впливу на ту чи іншу зону описані в таблиці:

зона опис методи впливу
Губи і язик Покриті слизових епітелієм, мають високу концентрацію нервових закінчень. Зона з досить високою чутливістю, тому що містить не більше 5 шарів епітелію Допускаються тільки легкі ласки – будь інтенсивний вплив призведе до неприємних і навіть больових відчуттів. Рекомендуються ніжні пестливі дотики мовою, кінчиками пальців, шкірою обличчя. Допускаються легкі покусування
Потилицю і шия, вуха Для більшості чоловіків ця зона асоціюється з материнською ласкою і турботою. Дозволити обійняти себе за голову здатний не кожен чоловік, так як в даному випадку він втрачає контроль над ситуацією Сексологи рекомендують починати попередні ласки саме з цієї зони. Легкими масажними рухами за допомогою кінчиків пальців і навіть нігтів можна спровокувати помірне збудження. В процесі необхідно перейти до більш інтенсивного впливу у вигляді розтирання долонями і поцілунків. Розтираючи кінчиками пальців мочки вух, можна також стимулювати бажання партнера
руки На долоні хлопців є відразу два значущих місця, які дозволять стимулювати сексуальне бажання. Перше розташоване під горбками середнього і безіменного пальців – в області, на яку проектується пахова область. Друге знаходиться між вказівним і великим пальцями з тильної сторони, в місці переходу внутрішньої чутливої ​​шкіри в зовнішню, більш грубу Масаж долонь допоможе чоловікові розслабитися, відсторонитися від важливих справ і зануритися в приємну атмосферу. Починаючи з легких погладжувань і поступово збільшуючи інтенсивність впливу, можна навіть спровокувати ерекцію. Менш чутливими місцями є ліктьові і пахвові западини. У багатьох чоловіків стимуляція цих точок викликає лоскіт, що відволікає від процесу збудження
груди Не більше 30% чоловіків мають чутливі соски, нерідко їх стимуляція викликає неприємні і навіть болючі відчуття Використовувати попередні ласки в зоні сосків допустимо тільки за умови розташування там ерогенною зони. В інших випадках це місце рекомендується ігнорувати, щоб не спровокувати неприємних відчуттів. Якщо чоловікові приємна стимуляція даної області, жінка може починати з великих рухів, масажу навколишньої шкіри і м’яких тканин, поступово наближаючись до сосок. У процесі статевого акту для збільшення сексуального потенціалу ступінь впливу можна збільшувати, застосовуючи покусування і пощипування
живіт Ласки живота на підсвідомому рівні пов’язані у чоловіка з початком статевого акту. Особливо чутливою є шкіра в проекції білої лінії: рівно посередині від пупка до лобкової зони Живіт не має великого скупчення нервових закінчень, шкіра на ньому досить щільна, тому допустимі всі види впливу. Для досягнення сильного збудження і стимуляції ерекції жінці можна гладити торс партнера, цілувати, пестити мовою. Рухи потрібно починати зверху, поступово спускаючись в пахову область
ноги Чутливими місцями на ногах чоловіки є стопи і підколінні ямки. Останні вважаються воістину ерогенні зони, так як шкіра в цій області тонка і рідко піддається контакту з чим-небудь. На стопах сконцентрована велика кількість нервових закінчень, також на них проектуються інші частини тіла. Через стимуляцію даних точок можна досягти розслаблення, збудження і багатьох інших позитивних ефектів Погладжування, постукування, розтирання, вібрація та інші методи впливу оптимально підійдуть для цієї області. У процесі статевого акту рекомендується легкими дотиками стимулювати підколінні ямки, посилюючи лібідо партнера. Надалі навіть в невимушеній обстановці дотик до цієї області призведе до сплеску емоцій і допоможе порушити чоловіка
спина Протягом дня спина напружується, м’язи стають затиснутими і перешкоджають розслабленню. Часто прелюдію рекомендують починати з загального масажу, але найбільш чутливими вважаються точки по ходу хребців в шийному відділі, між лопаток і в попереково-крижової області Шкіра спини досить щільна, тому допускається інтенсивний вплив. Рекомендується починати збудливий масаж з шиї, поступово спускаючись вниз, до анальної області. Пощипування і розтирання попереково-крижової зони допоможуть активізувати кровообіг тазової області
Пахова і перианальная зони, статевий член Промежину має високу концентрацію нервових закінчень і судинних сплетінь. У всіх чоловіків вона є ерогенною зоною Існує маса сексуальних методик, що дозволяють доставити чоловікові задоволення шляхом стимуляції даної області. Допускаються оральні ласки, стимуляція періанальної області, погладжування і так далі. Методи впливу і їх інтенсивність можуть відрізнятися у кожного конкретного чоловіка, тому жінці необхідно підібрати найбільш оптимальні дослідним шляхом

Сексологи рекомендують складати так звану карту чутливих місць партнера, з кожним разом досліджуючи все нові зони тіла. При цьому важливо не тільки знайти заповітні точки, але і підібрати до них правильні методи впливу.

Джерело: https://zdravman.com/potency/improve-potency/erogennye-zony-muzhchin.html

Зони у чоловіків для збудження

Ми розглянули загальні групи зон, а зараз перейдемо до більш конкретних точок, які можуть виявитися ерогенною зоною твого чоловіка. Звичайно, все з них не можуть спрацювати в однієї людини, але кілька безсумнівно стануть твоїм секретною зброєю для надання задоволення коханцеві.

Западинка під нижньою губою, здавалося б, незначна, але вона є дуже ефективною ерогенною зоною твого улюбленого, адже шкіра тут насичена безліччю нервових закінчень.

Майже безпрограшний варіант, якщо ти ніжно потрешь своїми оголеними стегнами про внутрішню поверхню стегон коханого. Стимулювання цієї ерогенною зони активізує приплив крові до статевих органів партнера.

місток кохання

Вузький перехід між яєчками і анусом – одна з найбільш чутливих ерогенних зон чоловіка. Практично будь-який дотик в цій зоні принесе партнеру масу задоволення – можна гладити, пощипувати, злегка дряпати і масажувати, натискати і цілувати – тільки ніжно і акуратно.

вуздечка

Вуздечка – це рубіж, вузлик плоті, який знаходиться на нижньому боці головки члена. Тут дуже багато нервових закінчень, тому діяти треба понад обережно і легко, щоб не викликати больових відчуттів. Можна пестити і руками, і мовою.

Стопи і пальці ніг

Зона є приємною і чутливої ​​не для всіх, але багато хто буде більш, ніж задоволені масажем ніг і пальців на ногах із застосуванням аромомасла. На стопах знаходяться активні точки, які тонізують кровотік в нижній частині тулуба, до того ж, це створює відмінний ефект для зігрівання стоп.

Сідниці і куприк

Важлива зона, яку ніколи не варто випускати з уваги – гладь, стискай, злегка дряпав і пощипуй ці ерогенні точки, і ти побачиш, як щасливий твій чоловік від твоїх еротичних махінацій.

У кожної людини на тілі є місця, дотики до яких викликають приємні відчуття. Молодих людей, які не мають досвіду в сексуальному плані, цікавить, що означає, ерогенна зона і як її знайти. З наукової точки зору під цим терміном розуміють ділянки шкіри або слизової оболонки, які мають підвищену чутливість і при впливі на них викликають сексуальне збудження.

губи

Звичайний поцілунок запускає ланцюжок реакцій, які вивільняють цілий коктейль з гормонів і нейротрансмітерів. Звичайне зіткнення губ призводить до активації мільярдів крихітних нервових закінчень, які подають сигнали нашому мозку.

Деякі чоловіки здатні випробувати оргазм і зовсім без стимуляції члена – завдяки одному тільки поцілую.

Причина проста: на губах розташована величезна кількість нервових закінчень. Вони в сто разів чутливіші, ніж наші пальці.

 • Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати Любов за гроші і поза наїзниці: 5 найгарячіших сцен сексу з радянського кіно

Основні ерогенні зони

Сюди відносяться місця на тілі, дотики до яких подобаються практично всім.

Полегшенням ситуації є те, що ерогенні зони чоловіка і жінки збігаються на 80%, значить, щоб принести задоволення своєму партнерові або партнерці потрібно зробити те, що подобається особисто.

Це складне завдання для тих, хто в силу своєї сором’язливості, сам мало що знає про своє тіло. Цікаво буде дізнатися, які збуджують точки є у людей, і як вони поділяються залежно від статевої приналежності.

Багато чоловіків допускають величезну помилку в інтимній близькості, приділяючи увагу тільки статевим органам партнерки. Через деякий час це може набриднути і перетворити прелюдію в буденність. Щоб здивувати свою кохану, варто знати, вплив на які чутливі місця на тілі подарують їй приємні відчуття. Ерогенні зони у жінок розташовані на таких ділянках тіла:

 1. Між лопатками (котяче місце). Легкий масаж в цій області мало кого залишить байдужим.
 2. Внутрішня частина стегна. У цій зоні розташована велика кількість нервових закінчень, тому погладжування, покусування і інші дотики однозначно сподобаються багатьом дівчатам.
 3. Навколо пупка. У цій області часто розташовуються ерогенні зони на тілі жінки. Для збудження можна водити по колу пером, а потім пальцями. Доповнити гаму відчуттів можна слизової з цього місця, наприклад, збиті вершки.
 4. Точка М. Розташована між піхвою і анусом. Активна стимуляція наближає оргазм і робить його набагато яскравіше.
 5. Точка U. Знаходиться на вході в сечостатевої канал. Ця зона дуже чутлива, стимулювати її можна легкими погладжуваннями або надавливаниями.
 6. Піхву. Сама чутлива зона жіночого організму, на яку можна впливати різними способами, наприклад, пальцями або секс-іграшками.

Читайте також:   Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Багато хто вважає, що сильна половина людства має тільки один орган, здатний привести до порушення, – статевий член. Однак це неправильно, у чоловіків є й інші ерогенні зони. Серед усіх виділяють:

 1. Голову і потилицю. Дотик до волосся на потилиці викликає у багатьох чоловіків сексуальне збудження.
 2. Шия і вуха. Помилково вважати, що подібні частини тіла є ерогенні тільки у жінок. Спробуйте поцілувати свого чоловіка в цій зоні і подивіться на його реакцію.
 3. Долоні і пальці рук. Ласки і дотику до цих частин тіла збуджують.
 4. Груди. Чоловічі соски не так чутливі, але тим не менше ласки цих зон приносять задоволення.
 5. Спина. Особливою чутливістю відрізняється зона між лопатками. Масаж тут не тільки розслабить, а й призведе до порушення.
 6. Стопи. Чутливість така ж, як і у жінок. Масаж зробить чоловіка ніжним і податливим.
 7. Внутрішня частина стегна. Поцілунки в цьому місці викликають підвищене збудження і бажання.
 8. Анус і промежину. У чоловіків це дуже сильна ерогенна зона. Багато хто проводить аналогію між ділянкою від мошонки до ануса з точкою G у жінок.

ступні

У чоловіків на ступнях також зосереджено безліч нервових закінчень. Масаж стомлених за день ніг – не єдина опція. Наприклад, ти можеш знайти на його нозі точку, яка в акупунктурі називається «вируючий струмок» (так і називається).

Спочатку зігрій його ноги, обернувши їх теплим рушником і розтерши. А потім акуратно натисни на точку трохи нижче його великого пальця, між подушечкою великого і «вказівного» пальця ноги. Вважається, що саме ця точка може спровокувати раптове сексуальне бажання.

Сама ерогенна зона у людини

У багатьох не виникає сумнівів, що сюди відносяться статеві органи. Однак якщо з чоловіком все зрозуміло, то жіночий організм трохи складніше. У прекрасної половини людства самі ерогенні області можуть злегка відрізнятися.

Згідно з опитуваннями, багато жінок не відчувають особливого задоволення при впливі на піхву. У більшості випадків оптимальний результат можна отримати від маніпуляцій з клітором, адже це сама ерогенна зона у більшості жінок.

простата

У чоловіків немає «точки G», зате є її аналог. Не всім чоловікам подобаються настільки «глибокі» відносини, тому краще заздалегідь уточни у свого коханця, чи не проти він масажу простати.

Простата розташована на глибині двох пальцевих фаланг від анального отвору, подушечка твого пальця повинна бути спрямована в бік члена. На дотик простата буде схожа на кульку розміром з волоський горіх. Чоловік повинен повністю розслабитися і довіритися твоїм рукам.

Якщо вирішиш спробувати зробити бойфренду масаж простати, не забудь ретельно змастити пальці. Така процедура не тільки приємна, але і корисна: вона поліпшує кровопостачання до органів малого таза і відтік секрету і насінної рідини.

Як знайти ерогенні зони?

Для пошуку використовують різні види ласк і спостерігають за реакцією. Можна зробити партнеру масаж, або поводити по його тілу пером або іншим м’яким предметом. Вірні ознаки отримання бажаного результату: мурашки на шкірі, звуки і відповідні реакції тіла. Крім цього можна використовувати особливу хитрість – спостереження за людиною в момент порушення.

Стимуляція ерогенних зон

Для отримання максимального задоволення від сексу важлива прелюдія. Все ерогенні точки по-різному реагують на ті чи інші дотики. Варто знати, яке стимулювання підходить кожній частині тіла:

 1. Повіки і віскі – ніжні поцілунки.
 2. Вуха і шия – легкі покусування і дотику мови і губ.
 3. Живіт і область пупка – погладжування руками і вплив мовою.
 4. Сідниці і стегна – різні рухи руками.
 5. Спина і руки – погладжування і приємний масаж.
 6. Ноги і ступні – легкий масаж.

Великий палець ноги

Ми не випадково виділили його в окрему ерогенну зону, тому що вона по праву вважається одним з найзагадковіших місць, які викликають прилив сексуальної енергії. Справа в тому, що область мозку, яка отримує сигнали від великого пальця, розташована прямо по сусідству з областю, яка отримує сигнали від геніталій.

Ерогенні зони знаків зодіаку

Згідно з однією з теорій, дізнатися місця на тілі, дотики до яких подобаються другій половинці, можна зодіаку. Вплив планет відбивається навіть на тактильних відчуттях. Розглянемо, які ерогенні зони зодіаку є у різних знаків зодіаку:

 • Овен – голова, особливо особа;
 • Телець – шия і спина;
 • Близнюки – долоні, руки і плечі;
 • Рак – губи і соски;
 • Лев – спина і сідниці;
 • Діва – живіт і груди;
 • Ваги – шия і сідниці;
 • Скорпіон – статеві органи;
 • Стрілець – поперек і стегна;
 • Козеріг – пупок, живіт і груди;
 • Водолій – ікри і щиколотки;
 • Риби – щиколотки і п’яти.

Джерело: https://koms24.ru/zony-muzhchin-vozbuzhdeniya/

Гід по чоловічій анатомії: де шукати найчутливіші точки

статевий член

Пеніс чоловіка являє собою витягнутий орган, що складається з двох печеристих тіл у верхній частині і губчастого тіла, в якому проходить сечівник, в нижній. Запалі тіла при порушенні наповнюються кров’ю, за рахунок чого орган і збільшується в розмірах, а також стає твердим.

У ерегованому стані пеніс являє собою досить щільну структуру. У зв’язку з цим більшість чоловіків вважає за краще більш інтенсивну стимуляцію, а ось жінки часто, навпаки, надмірно «голубитися», побоюючись заподіяти чоловікові біль.

Головка пеніса в цілому значно чутливіші стовбура – на ній знаходиться приблизно 4000 нервових закінчень, а значить, їй потрібно більше делікатна стимуляція. Головка відгукується на дотики, зміни температури, шкіра в цьому місці дуже тонка і може бути настільки чутливою, що чоловік буде реагувати навіть на потоки повітря, якщо, наприклад, подути на член.

Після настання оргазму головка стає ще більш чутливою, і подальша стимуляція може бути навіть болючою, так що варто бути акуратніше з напором.

На вершині головки є отвір – уретра, яке служить одночасно кільком цілям: через неї відбувається і спорожнення сечового міхура, і виділення насінної рідини.

Внутрішня частина уретри вистелена слизовою тканиною, так що вона являє собою дуже ніжну зону.

І хоча існують практики стимуляції уретри зсередини, фахівці не радять поміщати в сечовипускальний канал будь-які предмети і рідини: це може привести до запалення і різного роду пошкоджень.

У спокійному стані головка зазвичай закрита складкою шкіри – крайньою плоттю, вони з’єднані за допомогою вуздечки. Це ще одна чутлива зона на чоловічому статевому органі.

Все тому, що це дуже тонка шкіряна складка, яка до того ж натягується в стані збудження. При дуже активних ласках або пенетрації вуздечку можна натерти або навіть пошкодити.

Відновлюється ця тканина є досить швидко, проте приємного в такій травмі все одно мало.

Стимулювати пеніс можна руками, використовуючи долоні і пальці, або ротом, мовою і губами, можна також використовувати різні секс-іграшки. Різноманітні ласки дозволять чоловікові випробувати більшу насолоду, а також розширити його чуттєвий діапазон.

Є пара хитрощів, які дозволяють управляти ступенем чоловічого збудження. Рухи руки або губ на члені від головки до основи посилять збудження. Зворотні руху – від заснування до голівки – навпаки, нададуть пролонгує ефект.

мошонка

Являє собою шкіряний «мішечок», в якому знаходяться яєчка – вони ж статеві залози. Посередині мошонки проходить шов, в цьому місці ще в утробі матері у ембріона зросталися тканини.

Мошонка – дуже ніжна частина чоловічої статевої системи, тому і ласки цієї зони повинні бути відповідними. Самі яєчка можна злегка стискати в руках, відтягувати, масажувати. При цьому шкіру в цій зоні можна не просто пестити традиційними способами, але ще і пощипувати або покусувати, звичайно, якщо це до смаку чоловікові.

Ласки в області мошонки теж дозволяють відтягнути момент еякуляції, продовжити статевий акт. У той момент, коли ти відчуєш, що чоловік близький до оргазму, можна відтягнути яєчка, обхопивши мошонку в тому місці, де починається підставу статевого члена. І, навпаки, одночасне задіяння цієї зони з ласками статевого члена дозволить чоловікові випробувати більше задоволення.

Перінеум

Неймовірно чутлива зона між мошонкою і анальним отвором, доступна для мануальної стимуляції. Перінеум є ніжною і відгукується на ласки зоною і у жінок, але у випадку з чоловіками існує невеликий бонус у вигляді простати, адже ласки перінеума – це не що інше, як непряма стимуляція передміхурової залози.

Масажувати цю зону можна мовою або пальцями, найкраще підійдуть кругові або злегка надавлюють руху. Існують також спеціальні секс-іграшки для чоловіків у вигляді анальних втулок з відростками для зовнішньої стимуляції простати якраз в зоні промежини.

Купувати спеціалізовані іграшки не обов’язково, якщо хочеш стимулювати зону за допомогою вібрації, підійде будь-яка іграшка з відповідної за розмірами «зоною покриття».

У стані сильного збудження, якому сприяє стимуляція цієї зони, між анусом і мошонкою можна намацати невелике ущільнення, при цьому чим сильніше збуджений чоловік, тим більш пружними і жорсткими будуть тканини в цій зоні.

Анус і простата

Навколо анального отвору розташоване неймовірна кількість нервових закінчень, тому ласки цієї зони роблять приємність і жінкам, і чоловікам.

Якщо ти або твій партнер відкриті до задоволення і різних сексуальних практик, анальні ласки можуть стати справжнім відкриттям. Але існує кілька правил:

 • завжди використовуйте додатковий лубрикант, щоб зробити контакт більш комфортним;
 • латексні серветки, якщо збираєтеся пестити чутливу зону мовою і губами;
 • рукавички, щоб не пошкодити нігтями ніжну слизову анального отвору.

На глибині 5-10 сантиметрів від сфінктера розташована простата, або передміхурова залоза – це орган, який відповідає за вироблення насінної рідини, а також за синтез гормону, важливого для сексуальної функції чоловічих статевих органів – тестостерону. Стимуляція простати може доставити чоловікові ні з чим не порівнянне задоволення.

Для правильного впливу на цю зону можна використовувати спеціальні іграшки, призначені для чоловіків, або мануальні техніки. Найкраще підійдуть погладжують, кругові, надавлюють руху.

Щоб «знайти» простату, необхідно ввести палець в анальний отвір чоловіка і обмацати передню стінку. У стані сильного збудження в цьому місці можна намацати ущільнення – це і є простата.

Найбільш ефективними будуть одночасні ласки пеніса і передміхурової залози.

Під час еякуляції в зоні простати можна відчути сильні і хаотичні скорочення м’язів. Ще одним сигналом до того, що ви рухаєтеся в правильному напрямку, стимулюючи простату, буде виділення з уретри прозорою і в’язкою мастила.

Звичайно, такі ласки готові прийняти не всі: і чоловіки, і жінки можуть бентежитися або боятися стереотипів. Тоді, звичайно ж, не варто практикувати те, чого не хочеться.

У будь-якому випадку важливо знайти компроміс, який дозволить вам обом отримувати від сексу тільки задоволення.

Під час завантаження сталася помилка.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/512851-gid-po-muzhskoj-anatomii-gde-iskat-samye-chuvstvitelnye-tochki/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *