Філіп Кіркоров – біографія, інформація, особисте життя

 

Філіп Кіркоров

Філіп Бедросович Кіркоров (болг. Філіп Бедросов Кіркоров, за паспортом – Філіп Бедрос Кіркоров). Народився 30 квітня 1967 року в Варні (Болгарія). Радянський і російський естрадний співак, актор, композитор і продюсер. Народний артист Російської Федерації (2008).
Філіп Кіркоров народився 30 квітня 1967 року в Варні в родині музикантів.

Батько – Бедрос Філіпович Кіркоров – болгарський співак, вірменин (р. 2 червня 1932). За словами самого Бедроса він змінив прізвище Крікорян на Кіркоров так як це було обов’язковою умовою для вступу в болгарську школу.

 

Сестра по батькові – Ксенія (вересень 2002), прожила всього 2 тижні. На думку батьків, малятко загинула через лікарську помилку.

Мати – Вікторія Марківна Кіркорова (Лихачова), ведуча концертів (6 квітня 1937 – 30 квітень 1994), померла від раку.

 

Тітка (сестра батька) – Марі Кіркорова (р. 1945), оперна співачка. Працює в США.

Дядько (брат батька) – Харрі Кіркоров (р. 1937), бізнесмен.

Дідусь (по батькові) – Філіп Кіркоров (оригінальна прізвище – Крікорян), вірменин, працював шевцем.

Бабуся (по батькові) – Софія Кіркорова, вірменка.

 

Дідусь (по матері) – Маніон Михайло Альфонсович, (1891-1918), акробат, музичний ексцентрик, клоун, полуфранцуз-Полурусская, прізвище Маніон має ірландське походження.

Бабуся (по матері) – Маніон Лідія Михайлівна, циркова актриса, ксілофоністка, танцівниця. Мала циганське коріння.

Восьмикратний володар премії «Овація», п’ятикратний володар нагороди «World Music Awards» як найпопулярніший виконавець Росії, багаторазовий володар премій «Золотий грамофон», «Стопудовий хіт», «Срібна калоша», лауреат щорічного фестивалю «Пісня року».

На кінофестивалі «Кінотавр» у 2002 році Кіркоров став переможцем в номінації «Краща чоловіча роль» за роль в мюзиклі «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Філіп Кіркоров – документальний фільм

З п’ятирічного віку їздив на гастролі разом з батьками.

У дитинстві жив в Москві. Вважається, що в перший раз на сцену Кіркоров вийшов в 5 років. Філіп був присутній на концерті батька, Б. Кіркорова, в театрі Петрозаводська. Бедрос співав свою автобіографічну пісню «Синку», присвячену радянським танкістам, яких він зустрічав у 1944 році в Варні. Після закінчення пісні Філіп вийшов на сцену і подарував батькові гвоздику, після чого Бедрос представив його залу і пролунали перші в житті Пилипа оплески.

Філіп Кіркоров з батьками

 

Філіп Кіркоров з батьками

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *