Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Зміст приховати
5 Поцілунок пристрасний: як пристрасно цілуватися, техніка французького поцілунку

Близькі стосунки між чоловіком і жінкою неможливі без поцілунків. Люди цілуються по-різному, але тільки французький поцілунок – самий відвертий, ніжний, пристрасний, глибокий – визнання в почуттях і відповідь на них.

Однак, не кожен закоханий, особливо юного віку, знає, як правильно цілувати «взасос», рідко замислюється і про те, що ця процедура може бути небезпечна.

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Магія французького поцілунку

Що таке справжній французький поцілунок світ дізнався з кінематографа 60-х років XX століття. Побачив, яким він може бути відвертим, проникливим. Але чому ж досягається така енергетика?

Як стверджують психологи, поцілунок по-французьки відповідає за ряд фізіологічних процесів, що сприяють викиду гормонів. А значить, цілуються отримують моральне задоволення, покращують здоров’я.

До фізіологічних аспектів відносять:

 • активізацію нервової системи;
 • поліпшення роботи ендокринної системи;
 • нормалізацію гормонального фону;
 • посилення метаболічних процесів.

Згідно з висновками психологів, якщо під час ніжного дотику губ, сплетіння мов у партнера частішає пульс або завмирає дихання – він далеко не байдужий до своєї половині, як мінімум, відчуває гострий сексуальний потяг.

Як правильно цілуватися?

Для молодих чоловіків або дівчат важливе питання: якщо хочеться подарувати незабутній поцілунок – як це зробити правильно?

Техніка цього дійства, на перший погляд, проста. Вона має багато варіантів, залишає місце для фантазії тим, хто вже освоїв її ази.

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Юнакам, дівчатам треба пам’ятати – будь-яке зіткнення губ – це вже єднання душі, навіть якщо щось піде не зовсім так, засмучуватися не варто. Головне, щоб обидва партнери отримали задоволення.

техніка виконання

Як же цілуватися по-французьки правильно?

Досить дотримуватися послідовність таких кроків:

 1. Перший дотик проводиться губами. Спочатку це легкі швидкі дотики, які поступово переходять в більш тривалі. Можна додавати легкі покусування, посмоктування верхніх або нижніх губ.
 2. Наступний етап – додавання мови. Їм можна водити по губах, доторкатися до зубів, ясен, але поки – ніжно, швидко, не дозволяючи партнеру заволодіти ним.
 3. Якщо спостерігається «відповідна реакції», можна переходити до основного активного етапу – злиття, грі, переплетення мов. Глибокі проникнення можна чергувати іграми з зубами або яснами, ніжними дотиками до губ.
 4. Важливий момент – потрібно обов’язково робити невеликі перерви на дихання, можна подивитися один одному в очі. На думку психологів, саме в ці моменти в них можна прочитати про почуття партнера.

Потрібно пам’ятати, що всі ці правила – приблизна інструкція. Будь поцілунок – це спосіб вираження своїх почуттів, своєї любові, прихильності, бажання, якщо вони щирі, він вже буде правильний, незалежно від того, як доведеться у виконання.

Якщо ж залишаються сумніви у своїх здібностях, можна потренуватися заздалегідь. У мережі можна знайти багато відеоінструкцій, картинок про те, як виконуються техніки. Навчання можна проводити на помідорах, персиках, апельсинах, навіть на власних колінах.

види

Техніка французького поцілунку включає кілька видів його виконання. Найвідомішими вважають:

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

 • вишуканий – мова проникає глибоко в рот партнера, де він ніжно акуратно обводить небо, задню сторону верхньої, нижніх ясен;
 • млин – після проникнення мовою потрібно швидко рухати по колу, імітуючи млинові крила;
 • жалячий – мова вводити в рот різко, а після губи починають засмоктувати нижню губу партнера;
 • царський – в цій техніці руху мови проводяться по губах партнера.

Якщо точніше описувати особливості поцілунку, це можна зробити так: нескінченна, часто довільна гра мов. Як це буде робитися, залежить тільки від закоханих.

Поради юнакам

Ініціатива зазвичай належить чоловікові. Щоб поцілунок став незабутнім продовженням відносин, не забувайте ряд правил:

 1. Свіжий подих. У процесі спілкування неприємний запах з рота може не відчуватися, але під час поцілунку найлегший сторонній аромат буде відчуватися дуже гостро. Тому, перед тим, як поцілуватися, можна випити солодкого напою, з’їсти цукерку, скористатися освіжувачем для рота.
 2. Починати краще з міцних обіймів – вони подарують супутниці почуття захищеності, дадуть відчути, що вона в надійних руках, приводу для страху або переживань немає.
 3. П закінчення мову можна прибрати з рота партнерки, але припиняти пестити їм губи, щоки або вушка не обов’язково. Єдина заборона – очі, для багатьох панянок – це знак до розставання. Важливий момент – зоровий контакт, посмішка.

Поради для дівчат

 • Дівчині теж важливо вміти проявляти ініціативу, але робити це потрібно тонко, акуратно. Її завдання – показувати, що вона не проти. Це можуть бути погляд, затримуються на його губах або акуратне покусування, облизування своїх. Можна сісти ближче до партнера, обійняти його, покласти голову на плече.
 • Щоб додати дії приємний відтінок, можна змастити губки медом, випити солодкого напою, з’їсти морозиво. Під час поцілунку міцно обіймати партнера, пестити руками його голову, плечі – це дасть йому зрозуміти, що те, що відбувається приємно, можна продовжувати.

Особливості французького поцілунку

 • Особливість французького поцілунку в тому, що він не має чітких правил або меж. Правильний поцілунок по-французьки – це коли мова проникає в рот партнера, все інше – фантазія пари.
 • Губами, мовою можна дражнити, пестити, заспокоювати або збуджувати. Їм можна рухатися швидко, повільно, чергувати всі можливі види таких рухів. Завдяки носового дихання дію тривати як завгодно довго. Головна умова – партнеру повинно бути приємно.
 • Не слід глибоко засмоктувати мову, лізти своїм в горло, сильно прикушуйте губи. Крім того, що такі дії далеко не приємні, вони можуть спровокувати травми, тоді від поцілунків, а іноді і взагалі від відносин з таким палким коханим доведеться забути.

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Вчитися цілуватися можна нескінченно, а найкращим вчителем стане власна інтуїція і реакція супутника або супутниці на проведені ласки.

А якщо це вперше?

 • Мало хто вміє цілуватися з народження, уроки поцілує в школі не викладають. Тому соромитися відсутності досвіду, щонайменше, нерозумно. Навпаки, якщо партнер вже обізнаний у цих справах, йому (або їй) буде приємно навчити свою більш недосвідчену половинку. Подібне визнання дозволить проявити ініціативу, показати свої здібності, а після – почути подяку і похвалу.
 • Важливо, щоб вперше близькість сталася з людиною, до якого є почуття. Цілуватися на спір, заради цікавості або інших приземлених причин не варто, це не принесе тих почуттів, емоцій, які можна випробувати під час закоханості. Навпаки, зазвичай такий досвід закінчується розчаруванням, огидою, що накладає певний відбиток на інші відносини.
 • Пам’ятайте – ніхто з нас не повинен любити цілуватися, якщо все ж виникають неприємні емоції або відчуття, про них не варто мовчати. Якщо партнеру важливі відносини, він прислухається до всіх зауважень, побажань, постарається подарувати дійсно хвилюють приємні почуття.
 • Друга крайність – оголошувати про свої неприємні відчуття в грубій різкій формі. Цим ви досягнете двоякого результату:
  • ваш візаві постарається триматися від вас подалі;
  • різкий відгук про «поцілункових» можливості молодої людини завдасть йому серйозну психотравму, аж до нав’язливого страху невдачі.

Що кажуть сексологи

Згідно з дослідженнями, глибокий, справжній поцілунок, при якому відбувається обмін слиною, дозволяє партнерам підсвідомо оцінити два важливі чинники:

 • сумісність один з одним;
 • можливість завести здорове потомство.Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Якщо в процесі дійства все проходить вдало, приємно, значить, на генетичному рівні люди сумісні для спільного життя і міцної родини. Додатковими сигналами служать більш відчутні симптоми:

 • сексуальне збудження;
 • прискорене серцебиття;
 • посилене потовиділення.

Чи може поцілунок нести небезпеку?

На жаль, не завжди глибокі емоційні проникнення мови мають хороший фінал. Крім травм, які можуть завдати різкі покусування, є ймовірність зараження інфекційними захворюваннями.

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

 • Деякі з них присутня в тілі людини в прихованій формі, але легко передаються побутовим шляхом або через слину, причому сам носій вірусу може навіть не підозрювати про їхню наявність.
 • Потрапляючи ж в незвичну для себе середовище, патогенні мікроорганізму активізуються швидко. Основну небезпеку представляють:
 • Уберегти від зараження досить важко, адже вимагати довідку від лікаря перед першим поцілунком не прийде в голову нікому. Тому, перед тим, як приступати до активних дій, краще побільше дізнатися про свого партнера, його звички, спосіб життя, захоплення. Адже любов і поцілунки – це класно, але своє здоров’я має бути на першому місці.

висновок

Поцілунки – одне з кращих і приємних винаходів, що виникли разом з появою на землі чоловіка і жінки.

Їх сотні видів, вони можуть запалити вогонь любові в серці або стати приводом до розставання, подарувати весь світ або спустити з небес на землю. Кожен з них – особливий і незабутній.

Залишилися питання? Задайте їх онлайн нашому фахівцеві! Рекомендації читачам інтернет-журналу AnnaHelp дають професійні медики з вищою освітою і досвідом профільної роботи. Увага! Ми не є «клінікою» і не зацікавлені в наданні медичних послуг читачам. Також нагадуємо, що безпечне лікування «по інтернету», без очного прийому призначити неможливо! Всі рекомендації носять орієнтовний характер. Звертайтеся до спеціалістам.Обработка питань може займати до 48 годин і більше. Задати питання Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки У шлюбі секс може втратити свою колишню гостроту і яскравість. Щоб вести різноманітність, досить вдосконалити попередні ласки, навчитися доводити партнера до оргазму ще до початку фрикций. Один із способів зробити це – осягнути техніки масажу … Позбутися від підвищеної тривожності допомагають різні препарати. Приймаючи їх потрібно враховувати побічні ефекти. Чи впливає Афобазол на потенцію у чоловіків? Адже вони не хочуть терпіти сексуальні невдачі через лікування інших проблем. Содержание1 Від чого приймають? 2 … Білки, основний будівельний елемент в організмі людини. Жодна клітина, з якої складаються тканини і органи, не обходиться без них. Вони можуть виконувати і ферментативну роль, навіть замінювати гормони. Автор статті Симаков Олег Журналіст-практик,рецепти … Передчасне сім’явиверження – проблема багатьох чоловіків старше 40 років. Однак, молоді хлопці теж запитують – як довго не кінчати, вважаючи тривалість їх статевого акту мізерно короткою. Автор статті Симаков Олег Журналіст-практик, рецепти перевіряє на собі …. Будь-яке захворювання необхідно своєчасно лікувати, щоб попередити розвиток важких ускладнень. Простатит у чоловіків має ряд ознак, знаючи які, можна зрозуміти: чим лікувати; які ліки в домашніх умовах можуть зменшити прояви; як не допустити рецидив простатиту …Будь-яке захворювання необхідно своєчасно лікувати, щоб попередити розвиток важких ускладнень. Простатит у чоловіків має ряд ознак, знаючи які, можна зрозуміти: чим лікувати; які ліки в домашніх умовах можуть зменшити прояви; як не допустити рецидив простатиту …Будь-яке захворювання необхідно своєчасно лікувати, щоб попередити розвиток важких ускладнень. Простатит у чоловіків має ряд ознак, знаючи які, можна зрозуміти: чим лікувати; які ліки в домашніх умовах можуть зменшити прояви; як не допустити рецидив простатиту …

Adblock detector

Джерело: https://AnnaHelp.ru/seksologiya/francuzskij-poceluj.html

Французький поцілунок – як робити, техніка, покрокова інструкція, видеоурок

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Поцілунок – одна з чудових форм вираження своєї любові до близької людини. При зіткненні мов відбувається хімічна реакція, в наслідку якої слід викид гормону окситоцину, який відповідає за появу почуття ейфорії і щастя. Тому такий поцілунок сприяє гарному настрою і знімає стрес.

Тільки з коханою людиною можна відчути всі принади процесів, що відбуваються в організмі. Вони доставляють щире щастя і радість.

Що таке французький поцілунок?

Опис даного поцілунку говорить, що він вважається найпоширенішим і чуттєвим. Отримав популярність завдяки класичним кінокартин 60-х років.

Франція вважається країною, де любов стоїть в основі близьких взаємин, а поцілунок є романтичним проявом своїх почуттів. Багато пар замислюються на тим, що означає цей поцілунок. Для закоханих це важливе питання, яке визначає подальшу долю відносин. Тому робити помилок не хоче ніхто.

Головною особливістю поцілунку є зіткнення мов. Саме цей процес призводить до активізації внутрішніх систем людини:

 • спинномозкових нервових закінчень;
 • підшлункової залози;
 • нервових закінчень, що відповідають за збудження.

Нерідко подібна близькість призводить до розвитку більш серйозних інтимних відносин.

Як навчитися?

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

техніка виконання

Вважається, що французький поцілунок складний у виконанні. Насправді, дотримуючись простих правил, процес здається дуже приємним і легким. При напіввідкритих ротах мови стикаються і починають взаємодіяти. Спершу контакт легкий. Кінчиком язика починається дослідження ротової порожнини партнера. Потім мови починають переплітатися і активно тертися один об одного.

Існує кілька різновидів і прийомів:

 • вишуканий поцілунок – така форма дозволяє повністю проникнути в порожнину рота партнера і облизати його небо;
 • млин – обертання мови в ротовій порожнині партнера;
 • жалячий поцілунок – різке введення мови в рот і посмоктування нижньої губи коханої людини;
 • царський поцілунок – ведення мови по зубах.

Техніка французького поцілунку має на увазі повне злиття мов. Експерименти ж дозволяють створювати нові форми.

Покрокова інструкція

Щоб навчитися цілуватися, існує проста покрокова інструкція. Нижче буде пояснення, що означає французький поцілунок і як правильно цілуватися:

 • Починати виконувати поцілунок слід зі змочування губ. Досить кілька разів їх облизнути або випити трохи води.
 • Щоб поцілунок вийшов ніжним, губи змащують солодкої їжею і зволожують напоями.

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилкиХороший результат приносять:

 • лимонад;
 • чай або кава;
 • газована вода;
 • шоколад;
 • ягоди або фрукти;
 • морозиво.

Дотримання цих простих пунктів допоможе в досягненні найкращого ефекту. Приємний запах з рота посприяє більшій порушення.

 1. Якщо губи раніше обвітрилися, необхідно застосувати гігієнічну помаду.
 2. Жоден хороший поцілунок не обходиться без обіймів. Тому не варто боятися обхопити рукою шию і талію партнера, запустити пальці в волосся. Це допоможе зблизитися ще більше і залишити хороші враження після процесу.
 3. Коли голови поступово зближуються, необхідно дивитися прямо в очі партнера. Закоханий погляд – найвірніший шлях до отримання довіри.
 4. При змиканні губ відбуваються такі реакції організму:
 • зміна тиску;
 • поява «мурашок»;
 • пітливість долонь;

Читайте також:   Чому люди закохуються: що впливає на виникнення любові

Це природна реакція організму, при якій серце починає битися сильніше.

 1. Дихати в процесі слід носом, що власне відбувається на інтуїтивному рівні. Завдяки цьому поцілунок може тривати скільки завгодно.
 2. Починати слід з легких поцілунків і облизування губ.
 3. Коли прийшло усвідомлення того, що вже пора застосувати мову, поступово відкривається рот. Якщо партнер все ще не розмикає губ, то необхідно спровокувати його на цю дію.

Чого не варто робити?

 • дуже широко розмикати щелепи;
 • агресивно кусати губи;
 • намагатися силою відкрити рот коханої людини. Досить розімкнути губи і акуратно почати вводити мову в рот.

Коли язики вже злилися воєдино, слід просто насолоджуватися поцілунком, дихати спокійно, не проникати мовою надто глибоко.

Необхідно намагатися ковтайте слину приблизно кожну хвилину, щоб не виникло неприємних відчуттів.

Використовувати французький поцілунок на ділі нескладно. Відбувається це в основному на інтуїтивному рівні. Не варто хвилюватися, це тільки порушить природний процес. Все пройдет гладко і з задоволенням, якщо почуття взаємні.

Як правильно цілуватися по-французьки?

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

 • свіжий подих;
 • відсутність в ротовій порожнині великої кількості слини;
 • вологі і необветренние губи;
 • акуратне проникнення мови.

В іншому можна довіритися самому собі і партнеру. Якість поцілунку також визначає наявність взаємних глибоких почуттів. Якщо дійсно відчувається близький зв’язок з людиною, то при дотриманні перерахованих вище правил можна домогтися незабутніх вражень.

Поради юнакам

Ініціативу в подібній близькості найчастіше виявляють хлопці. Щоб не відчувати невпевненість, діяти потрібно швидко. Якщо все веде до поцілунку, то слід прислухатися до свого внутрішнього чуття і слідувати за ним.

 1. освіжити дихання перед зустріччю;
 2. виключити куріння;
 3. випити води або солодкого напою.

Під час побачення поводитися треба невимушено.

 

Комфортне і затишне спілкування – вірний спосіб роздобути поцілунок.

 1. Коли наближається кульмінація, необхідно зробити все, щоб дівчина відчувала себе беззахисною. Краще обійняти її міцніше і приголубити. Результат не змусить себе чекати
 2. Як тільки все трапиться, далі краще підкорятися бажанням дівчини. Ніжне покусування і посмоктування губ піде на користь. Важливо при цьому стежити за мовою.
 3. Слід пам’ятати, що поцілунок, повинен доставляти максимум ейфорії.
 4. По закінченню необхідно притиснути улюблену до себе і посміхнутися їй. Це допоможе відновити діалог, а також залишить хороші враження після тривалого мовчання.

Як вести себе дівчатам?

Техніка виконання французького поцілунку для всіх однакова. У разі, якщо хлопець вирішується поцілувати дівчину першим (а так і повинно бути), то краще довіритися йому. Всі дії повинні відбуватися природно. Якщо раптом цілуватися не хочеться, то краще сказати про це заздалегідь, щоб не вийшло непорозуміння. В іншому краще прислухатися до своїх бажань.

Теплі стосунки стають тільки міцніше після поцілунку. Тому не варто усуватися, якщо хлопець проявляє теплі й ніжні почуття.

При виконанні поцілунку рекомендується дотримуватися наступних порад:

 • робити легкі натяки партнеру;
 • брати ініціативу в свої руки (мова йде про хлопця);
 • не забувати обіймати кохану людину.

Взаємні почуття здатні привести до незабутнього поцілую, тому не варто боятися зробити щось не так.

відеоурок

Якщо все ще залишилися питання, як правильно цілуватися, то даний урок допоможе розібратися в деталях.

Відеоурок по темі покаже вам, як правильно цілуватися по-французьки:

висновок

 1. Тепер питань про те, як цілуватися при французькому поцілунку не повинно виникнути. Деякі досвідчені пари говорять, що немає конкретних правил при здійсненні приємною маніпуляції. Пристрасть завжди охоплює несподівано і не керується інструкцією.
 2. Під час французького поцілунку важливо довіряти партнеру і відчувати комфорт. Тоді всі процеси будуть відбуватися природно.
 3. Досить перед побаченням привести в порядок ротову порожнину і зовнішній вигляд. Слід бути ввічливим і ніжним супутником. Зовсім не обов’язково володіти величезним досвідом, щоб зрозуміти, що таке французький поцілунок і як його здійснювати. У підсумку все вийде, а поцілунок з коханою людиною запам’ятається надовго.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/frantsuzskij-potseluj.html

Французький поцілунок: техніка та поширені помилки

Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Про поцілунки

12.01.2018

22.6 тис.

15.1 тис.

4 хв.

2

Серед закоханих молодих людей і дівчат дуже популярний французький поцілунок. Відрізняється він тим, що в процесі зливаються не тільки губи двох партнерів, а й їхні мови.

Якщо дотримуватись деяких порад і рекомендацій, то обидва партнери отримають від цього виду поцілунку масу задоволення і позитивних емоцій.

Важливо постаратися мінімізувати найпоширеніші помилки, часто допускаються в перший раз.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Щоб все пройшло ідеально, до процесу необхідно підготуватися, адже французький поцілунок передбачає максимальний контакт з партнером. Слід звернути увагу на наступні нюанси:

 • сухість губ;
 • наявність запаху з рота;
 • рясне слиновиділення.

Зіпсувати перше враження від близькості здатна навіть дрібниця. Важливо зволожити губи перед поцілунком. Вони не повинні бути сухими або обвітреними. Запобігти цьому допоможе звичайна гігієнічна помада.

Важливо приділити увагу тому, щоб з рота приємно пахло. Для цього можна використовувати будь-які м’ятні льодяники або цукерки, які відмінно освіжають подих. Якщо є можливість, то дуже бажано прополоскати рот з використанням спеціальних гігієнічних засобів: ополаскивателей, ароматичних бальзамів, освіжувачів з розпилювачем. Від куріння на побаченні краще відмовитися.

З підвищеним слиновиділенням боротися складно, але якщо врахувати чинники, що провокують появу слини, можна попередити цей процес. Слід уникати жувальної гумки і запахів смачної їжі. Варто розслабитися, так як нервозність і хвилювання сприяють виробленню слини.

Основа техніки французького поцілунку полягає в зіткненні мовами. Рухи партнерів повинні бути неспішними, м’якими і ніжними. Не слід намагатися витіснити мову партнера, натиснувши на нього своїм.

Потрібно розслабитися, прикрити очі і зосередитися на своїх відчуттях, не забуваючи про задоволення обранця.

Щоб спростити для себе завдання, всі дії варто виконувати поетапно:

 1. 1. Спочатку слід нахилити голову таким чином, щоб обом людям було зручно цілувати один одного. Необхідно трохи витягнути губи вперед, але залишити їх в розслабленому стані. Очі краще стулити, не потрібно дивитися на партнера в процесі поцілунку по-французьки.
 2. 2. Потрібно однією губою доторкнутися до губі дівчата або хлопця. Спочатку слід цілувати тільки верхню чи нижню, можна поцілувати одну, а потім іншу.
 3. 3. Важливо стежити за діями партнера в процесі збору інформації. Якщо обранець або обраниця проявляє ініціативу, намагаючись захопити мову, то варто розслабитися. Під час поцілунку всі дії пари повинні бути послідовними: спочатку одна людина захоплює губи або мову іншого, а після навпаки.
 4. 4. Коли рот дівчини або хлопця трохи відкриється, потрібно дуже акуратно доторкнутися своєю мовою до мови партнера. Ця дія не повинно бути несподіваним або різким.

Французький поцілунок може бути довгим, в середньому він триває більше десяти секунд. Заключним моментом є погляд. Він має ключове значення, хоча мало хто звертає увагу на такий нюанс, вважаючи це дрібницею.

Відірвавшись від губ партнера, потрібно ласкаво подивитися на нього, а в повторному погляді можна прочитати емоції, що залишилися після французького поцілунку.

Складно стверджувати точні рамки, які передбачають, як правильно цілуватися. Всі люди роблять це по-різному. Але все-таки існують деякі поширені помилки, яких можна і потрібно уникати.

Ось деякі з них:

 • Сильний тиск мовою на мову партнера або партнерки. Всі дії повинні бути ніжними, неспішними, м’якими і послідовними. Не потрібно залазити мовою в ротову порожнину партнера, особливо якщо він не дуже ініціативний.
 • Несподіване закінчення. Зазвичай така близькість закінчується природним чином. Не варто різко повертати голову, якщо партнер намагається поцілувати в губи або доторкнутися до мови. Не потрібно затягувати процес. Для цього можна знову перейти до губ дівчини або хлопця, щоб закінчення не було раптовим.
 • Погляди під час контакту. Необхідно стежити за тим, щоб в найвідповідальніший момент очі не відкрилися. Це може статися випадково, і буде ніяково, якщо цілуються в упор подивляться один на одного. Дуже важливо спостерігати за видаються звуками, які можуть проявитися від надлишку емоцій, слід уникати гучного дихання і вимови пристрасних слів.
 • Змикання губ. Якщо партнер проявляє ініціативу, не потрібно напружувати свої губи або мову. Слід максимально розслабитися, постаратися діяти по відчуттях.

Якщо в ротовій порожнині є виразки або інші запальні процеси, слід відмовитися від такого виду близькості. Під час простудних захворювань теж не потрібно йти на контакт, закладеність носа або раптовий кашель здатні зіпсувати позитивні враження від процесу, до того ж великий ризик зараження партнера.

Дуже важливо пам’ятати, що іншій людині цей вид контакту також повинен бути приємний, тому слід однаково зосередитися як на своїх почуттях, так і на реакції другої половинки. Навчиться цілуватися по-французьки нескладно, якщо здійснювати всі дії поетапно.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/building-relationships/about-kisses/francuzskij-poceluj.html

Французький поцілунок: правила і помилки

Французький поцілунок по праву може вважатися одним з найпопулярніших, адже по чуттєвості йому немає рівних. Саме за допомогою цього поцілунку ти зможеш максимально зблизитися зі своєю коханою, а також висловити їй свої глибокі і потаємні почуття.

Французький поцілунок: що це?

Саме характерне для нього позначення – незабутній. Особливо, якщо виконати його зі знанням справи – тоді він і зовсім перетвориться в справжню феєрію.

А для більшості хлопців у віці від 13 до 22 років це взагалі єдиний вид поцілунку, активно ними практикується.

Французький поцілунок дуже специфічний, саме він здатний викликати масу непорозумінь і в той же час максимально розпалити багаття пристрасті, зблизивши двох закоханих людей.

Як правильно цілуватися по-французьки?

Якщо коротко, французький поцілунок – це контакт мов. Техніка його виконання відрізняється більшою розмаїтістю. Наприклад, працювати можуть як обидві мови, так і один.

На початку поцілунку можна просто відкрити рот і чекати, що зробить партнерка, але в більшості випадків ініціативу краще проявити самому. Уяви, що ротик твоєї улюбленої – це твій рот.

Роби в ньому ті ж рухи, які можеш робити в своєму: легенько води мовою, можеш пройтися їм по зубах дівчата, але тільки акуратно. Рухайся впевнено, але не роби в роті партнерки нічого того, чого б не хотів відчути сам.

Коли такі руху набриднуть, припиняй їх і переходите до чогось новенького. У тому випадку, якщо ти і твоя дівчина – гурмани, які отримують задоволення від дегустації апетитних делікатесів, можете сприймати французький поцілунок, як смачну їжу. В принципі, обидва цих насолоди дуже схожі між собою.

Що ж робити з мовою?

Будь впевнений у собі. Спочатку доторкніться губами з партнеркою, а потім витягни свою мову назустріч її мови. Як тільки вони зустрінуться, ти можеш відчути, як у тебе підскакує тиск, серце починає шалено калатати, долоні пітніють. Граючи один з одним кінчиками мов, у тебе неодмінно з’явиться відчуття, ніби ваші душі зливаються в одну. Це і є магія французького поцілунку!

Але все ж, якою б всепоглинаючої була ейфорія, не забувай про делікатності й обережності. За статистикою, більшість молодих людей жахливо цілуються по-французьки і завдають своїй дівчині величезний дискомфорт.

Наприклад, деякі хлопці так далеко засовують свою мову, що дівчині через це стає просто важко дихати.

Пам’ятай, багато представниць прекрасної половини людства занадто соромляться, щоб вказувати партнеру на подібного роду помилки, і намагаються мовчки терпіти всі незручності. Тому краще самому контролювати себе і намагатися не перестаратися.

Чи може партнерці сподобається покусування мови?

У більшості випадків, так. Дбайливо стули зуби на мові улюбленої і трішки його покусав, ніби перевіряючи, гострі чи у тебе зуби. Дівчина отримає колосальне задоволення, але тільки якщо ти будеш гранично ніжний і обережний.

Можливо, твоя кохана не відразу звикне до такої манери поцілунку, але, незабаром при самій лише згадці про настільки трепетному покусування вона буде приходити в дикий захват. Завдяки французького поцілунку, партнери починають більше довіряти один одному.

Все через нашу психології, адже на підсвідомому рівні ми розуміємо, що партнерка могла вкусити боляче, але вона цього не зробила. Значить, їй можна дійсно довіряти.

Чи обов’язково всі вдаються до французьких поцілунків?

Ні, багато хто воліє просто цілувати партнера в губи. Без французьких поцілунків можна прожити.

Якщо з якоїсь причини вони тобі неприємні, бажано відразу попередити про це свою партнерку, поки справа ще не дійшла до пристрасті. Вона повинна поставитися до цього з повагою.

Природно, можеш дати дівчині шанс змінити твій смак, а раптом вона просто зачарує тебе своєю технікою французького поцілунку? Але якщо нічого не вийде, їй доведеться просто змиритися.

Чи варто рівнятися на героїв фільмів, практикуючи в житті французький поцілунок?

Однозначно, ні. В протилежному випадку, тебе може наздогнати абсолютне розчарування. Пам’ятай, під час зйомок акцент робиться на гарній картинці в кадрі, а про приємні відчуття ніхто в цей момент навіть не замислюється.

На практиці ж настільки гарні, з точки зору естетики, поцілунки можуть закінчитися повним фіаско, адже, наприклад, широко відкритий рот лише викличе у дівчини відчуття, що ти намагаєшся її з’їсти, але ніяк не налаштує на інтимний лад.

Чи можна цілуватися по-французьки, не застосовуючи мову?

Читайте також:   Що таке закоханість: її причини, стадії і симптоми

Ні, тому що саме цей вид поцілунку має на увазі в першу чергу контакт мов партнерів. Тобто, цілуючись по-французьки, ваші з дівчиною мови повинні як мінімум кілька разів торкнутися один до одного.

Чи нормально, коли людина нервує під час французького поцілунку?

Так, це звичайна ситуація. Справа в тому, що поцілунок з контактом мов носить такий же характер, як і секс. Він збуджує і є свого роду мостом до більш інтимних проявів почуттів, таким, як безпосередньо сам любовний акт.

Французький поцілунок швидко порушить вас з партнеркою і максимально зблизить, чого простими обіймами домогтися не так просто.

Знай, якщо під час такого поцілунку все у тебе всередині ніби перевертається, значить твоя нервова система працює, як годинник.

Які поцілунки подобаються чоловікам

Чи справді по-французьки цілуються в усьому світі?

Ні. Наприклад, жителі Арктики взагалі не практикують французькі поцілунки. В Азії так цілуються вкрай рідко і вважають це нездоровим проявом. На півдні Тихого океану партнери лише посмоктують один одному нижні губи, а також чоловік може погладжувати своєю мовою мову своєї коханої.

Як довго може тривати французький поцілунок?

Нормальним вважається час від 30 секунд до 5 хвилин. Абсолютній більшості пар вистачає однієї хвилини, але щоб дійсно відчути поцілунок по-французьки і повністю їм насолодитися, знадобиться від 3 до 5 хвилин. Запам’ятай: після якісного поцілунку ви з дівчиною будете порушені, дихання – різке і переривчасте, а в шлунку з’явиться дивне, ні на що не схоже відчуття.

Як інтенсивно треба працювати мовою?

Інтенсивність краще звести до мінімуму, особливо на початку. Починати слід з коротких ніжних поцілунків, дуже плавно і поступово переходячи до пристрасним і глибоким французьким. Не намагайся засунути свою мову глибше в глотку партнерці, тому що це не викличе у неї нічого, крім нестачі повітря і блювотних рефлексів. Будь ніжний і обережний, тоді у тебе все вийде на вищому рівні!

Що найсильніше дратує дівчат у французькому поцілунку?

Пам’ятай, існують три речі, здатні сильно підмочити репутацію французького поцілунку в жіночих очах.

Риб’ячий рот . У цьому випадку чоловік працює ротом, подібно рибі, заковтує здобич. Це вроджений інстинкт, який властивий абсолютно кожній людині. Але застосовувати його краще виключно під час прийому їжі.

Наочний приклад – малюк, який смокче пляшку з молоком. У його випадку – розчулює, в твоєму – виглядає безглуздо.

Звичайно ж, як виняток можна застосувати цю манеру поцілунку, але тільки якщо ви впевнені, що у вашої партнерки гарне почуття гумору і вона оцінить спробу привнести у ваші інтимні відносини щось надзвичайне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Правила ідеального поцілунку

Використання мови за принципом затички . Багато чоловіків так сильно витягають свого язика, що можна подумати, ніби вони хочуть щось їм заткнути.

Якщо ти помічав за собою такий грішок, тоді краще взагалі перестань на деякий час висовувати свою мову: а раптом він виявиться занадто великим для її маленького ротика? Зроби акцент на ніжних ласках. Легенько подражнити її кінчиком своєї мови, як би запрошуючи її язичок побешкетувати у тебе в роті.

Попрактикуйтесь такий вид французького поцілунку кілька місяців, і поступово забудеш про свою шкідливу звичку занадто глибоко орудувати мовою.

Слиновиділення . Це один з найжахливіших казусів. Ти просто зобов’язаний навчитися стримувати потік своєї слини, інакше не встигнеш і оком моргнути, як про тебе розійдеться погана слава.

Привчи себе ковтати власну слину приблизно раз на хвилину, щоб вона не встигала накопичуватися в роті у великих кількостях.

На жаль, але поки не навчишся контролювати своє слиновиділення, ідеальний французький поцілунок тобі виконати не вдасться.

menslife.com

Music.ru

Джерело: https://ru.delfi.lt/misc/sex/francuzskij-poceluj-pravila-i-oshibki.d?id=62127085

Поцілунок пристрасний: як пристрасно цілуватися, техніка французького поцілунку

Пристрасний поцілунок – це не просто прояв любові, це справжнісінька щирість, відвертість, чуттєвість і ніжність.

Кожна молода людина і дівчина переживають в такий момент самі непередавані відчуття. Багато хвилюються про те, що не вміють цілуватися, і це здається страшно складним.

Однак на ділі все простіше, необхідний лише кохана людина і трохи більше, ніж звичайної впевненості.

Що таке французький поцілунок

Французький поцілунок – це глибокий, пристрасний поцілунок, який може бути, як прелюдією, так і звичайним проявом почуттів пари. Французький поцілунок відрізняється від звичайного тим, що поєднує в собі зіткнення не тільки губ, але і зіткнення мов.

Як зрозуміло з назви, поцілунок прийшов він з Франції – батьківщини романтики і вихваляння любові. Французи кажуть, що при такому пристрасному поцілунку сплітаються не тільки мови закоханих, але і їх душі.

Цей поцілунок – один із способів перевірки почуттів об’єкта обожнювання, адже саме в момент зіткнення губ пульс стає частішим, зіниці розширюються, з’являється рум’янець, злегка підвищується температура тіла і в організм викидається гормон щастя.

Популярність поцілунок придбав після виходу в світ зарубіжних фільмів 80-х років. Володіння технікою французького поцілунку вважається особливим мистецтвом.

Підготовка до пристрасного поцілунку

Підготовка до поцілунку – не менш важлива частина, ніж сам поцілунок. Отже, щоб все пройшло гладко, необхідно:

 1. Позбутися неприємного запаху з рота.
 2. Важливо підготувати губи, щоб вони були м’якими і ніжними, для чого їх необхідно зволожувати або користуватися гігієнічною помадою.
 3. Перед поцілунком не варто проявляти зайву сексуальність, відкритість і дружелюбність – в цьому ключ до успіху.
 4. Перед поцілунком варто обійняти коханого, погладити його, наїжачити волосся, переплести пальці.

Техніка виконання, покрокова інструкція

Поцілунок – справа тонка, тому не варто на початковому етапі бути занадто наполегливим.

Ось приблизна інструкція техніки поцілунку, однак, вона не дасть повної впевненості в результаті, тут слід прислухатися до свого партнера і серця

 1. Необхідно злегка нахилити голову і повільно нахиляти голову до коханої / коханого.
 2. Провести кінчиками пальців уздовж лінії шиї, скул, і зафіксувати руку на потилиці партнера.
 3. Злегка притягнути його або її на себе і переконатися, що ваші бажання збігаються.
 4. Перший дотик губ до губ має бути ніжним, трохи загравати і підштовхує до подальших дій.
 5. Губи можна не тільки цілувати, але і злегка покусувати, не роблячи боляче і не кусати до крові.
 6. Далі в хід йде мова. Можна провести їм по губах партнера, трохи дратуючи, а потім проникнути їм в рот, досліджувати його, пробувати на смак, провівши мовою по небу.
 7. Крім того, мова можна смоктати, злегка потягувати в себе.
 8. Дихати найкраще носом, що дозволяє значно збільшити тривалість поцілунку, а очі тримати закритими, щоб відчути всю таємничість і чуттєвість моменту злиття душ.
 9. Закінчувати поцілунок теж потрібно вміти. Необхідно злегка відсторонитися, але не переривати тілесного контакту.Найкраще зіткнення лобами, а потім подивитися їй або йому в очі, послати щиру посмішку, давши тим самим зрозуміти, що все пройшло чудово. Усуватися відразу не можна, тому що в момент поцілунку або фізичної близькості людина найбільш вразливий, і моментальна втрата контакту з об’єктом обожнювання зачіпає його, руйнує впевненість в собі, а настрій падає.

Існує декілька технік французького пристрасного поцілунку, що переходить в близькість

 1. Вишуканий поцілунок відрізняється від всіх інших повним проникненням в ротову порожнину мови і можливістю облизати небо.
 2. Так звана млин дозволяє досліджувати всю ротову порожнину і обертати в ній мовою.
 3. Жалячий поцілунок – пристрасний, різкий і швидкий, характеризується введенням мови в рот партнера і одночасним покусуванням нижньої губи.
 4. Царський поцілунок – це коли мовою проводять по зубах.

Практичні поради для дівчат і хлопців

Головний і основний рада і правило для хлопців – прислухатися до своєї партнерки. Тільки в цьому випадку можна домогтися успіху, розташування і отримати задоволення.

При цьому:

 1. Не варто бути надмірно наполегливим і активним, «душити» дівчину в обіймах.
 2. Переходити межі дозволеного, якщо сама дівчина не хоче продовження.
 3. Необхідно вміти розпалити бажання в дівчині, але знати міру в поцілунку.
 4. Змусити її бути більш відкритою, злегка розкріпаченої і вільною.
 5. Самому ж перед зустріччю підготуватися: продумати план дій, зловити зручний момент для поцілунку.
 6. Зрозуміти на якому рівні відносин ви перебуваєте, щоб окреслити рамки поцілунку з мовою.
 7. Крім того, перед поцілунком як хлопцеві, так і дівчині можна з’їсти цукерку, випити солодкий чай або інший напій, тоді горло буде змочена і нічого не завадить поцілую, а солодкий смак додасть пікантності, розпалить бажання ще більше або навіть підкаже, що робити і як .

Що стосується дівчат, то їм необхідно бути просто собою і з самого початку перед зустріччю вирішити, чого вони чекають від свого партнера, чи готові вони поцілувати його, відкритися йому і пробувати будувати подальші відносини.

У будь-якої дівчини і жінки є пара секретів, як пристрасно цілувати хлопця, щоб залишити тільки приємні спогади, закрутити поцілунком партнеру голову:

 1. Губи необхідно зволожити і надати їм м’якість.
 2. Для цього нанести трохи блиску в такій кількості, щоб партнер не їв його, як десерт, а лише відчув смак стиглої вишні або шоколаду.
 3. Під час поцілунку необхідно відповідати на дії хлопця – запустити йому в волосся руку і погладжувати їх, опустити руки йому на шию або плечі.
 4. Головне – прислухатися до свого серця, яке підкаже, що робити.

Чого не варто робити під час поцілунку

Для того щоб уникнути незручностей і помилок при першому поцілунку, необхідно почитати книги або погортати статті в інтернеті.

Отже, типовими помилками, які не варто робити, є:

 1. Широко відкриті щелепи можуть привести не тільки до травми, а й відчуття у партнера, що його хочуть поглинути.
 2. Зволожувати губи свого партнера слиною не варто: він цього не схвалить і, швидше за все, порівняє вас зі своїм домашнім вихованцем.
 3. Очі при поцілунку варто закрити і насолоджуватися тим, що відбувається.
 4. У момент поцілунку не варто розглядати свого коханого, його це може збентежити і вийде не поцілунок, а катування.
 5. Французький поцілунок передбачає пристрасть, але це не означає, що необхідно кусати губи партнера до крові.
 6. Надмірно сильно притискати до себе дівчину також не варто – це не дасть їй можливості розслабитися, тому обійми має бути міцним, але не задушливим.
 7. Гладити волосся і пропускати їх крізь пальці можна. Головне – робити це обережно, щоб не позбавити партнера шевелюри.

Поцілунок – це стародавнє мистецтво, яке ніколи не загине, воно споконвіку буде символом любові і ніжності закоханих чоловіки і жінки, не перестане хвилювати серця молодих, змушувати тремтіти від першого дотику губ. Це саме пронизливе враження, що залишилося на все життя.

Джерело: https://CreativPortal.ru/poceluj-strastnyj-kak-strastno-celovatsja-tehnika-francuzskogo-poceluja/

Французький поцілунок: техніка виконання і рекомендації. Як навчитися цілуватися по французьки з мовою

Це дуже інтимний процес, який поступається в цьому плані тільки сексу. В процесі один партнер своєю мовою торкається до губ, ротової порожнини і мови коханої людини. Часто таким чином триває поцілунок в губи, але далеко не завжди.

Які 12 секретних слів – які можуть швидко закохати чоловіка?

У чому секрет цих слів? Тисни кнопку і дивися відео до кінця.

НАТИСНИ І ДІЗНАЙСЯ

При першому поцілунку не варто відразу намагатися проникнути своєю мовою в рот коханої людини. Всі дії повинні бути ніжними і тактовними, потрібно намагатися зрозуміти і оцінити, як реагує на кожен рух партнер.

Нехай спочатку це буде простий поцілунок в губи. Якщо кохана не поспішає усуватися, це говорить про те, що є можливість спробувати йти далі. Потрібно злегка відкрити рот і провести по губах кінчиком язика, як при масажі. Якщо дівчина розімкнула губи, це говорить про те, що вона готова до цього французького поцілунку як прояву любові.

РекомендуемКак правильно цілуватися в перший раз: рекомендації для першого поцілунку

2 Техніка виконання

Сором’язливість і хвилювання – не найкращі помічники при французькому поцілунку. Поводитися потрібно максимально вільно, не напружуватися.

Навчитися французького поцілунку нескладно. Експерименти, незалежно від досвіду, допоможуть довести техніку до досконалості. Але цілувати кохану людину потрібно не за схемою або правилами, де все розписано покроково, а так, як це підкаже серце.

Мовою і губами можна робити будь-які рухи:

 • водити з боку в бік;
 • злегка торкатися;
 • ніжно і легко смоктати;
 • обертати;
 • натискати і ін.

Читайте також:   Як підтримати подругу, яка розлучилася з хлопцем: способи

Ініціює поцілунок один з партнерів, необов’язково це повинен бути чоловік. Спочатку один із закоханих проявляє ініціативу, але часто обидва партнери активні під час цього процесу.

Він повинен приносити насолоду коханій людині. Тільки шляхом власних досліджень можна визначити, що дійсно подобається партнеру.

Але є одне правило: всі рухи повинні бути плавними, що не агресивними, щоб не доставити дискомфорт.

Чоловікам дуже подобається, коли кохана проводить мовою по внутрішній стороні губ. Саме там знаходиться одна з ерогенних зон.

Впливати на губи можна з різною силою. Спочатку це будуть м’які і ніжні дотики, поступово потрібно додавати інтенсивність, змінюючи темп і силу натиснення. Основа будь-якого поцілунку – постійні зміни, пошуки нових варіантів і рухів.

Тривалість французького поцілунку може бути різною. Тут немає жодних стандартів. У однієї пари він триватиме півхвилини, в іншої – 10 хвилин і навіть більше. Невелика задишка і легке збудження – основні показники, що відбувся поцілунок приніс насолоду обом його учасникам.

РекомендуемЧто значить поцілунок в шию, як зробити його незабутнім

3 Що небажано робити?

Наступні поради допоможуть зробити французький поцілунок, особливо якщо він перший, неймовірним, уникнути поширених помилок:

  1. 1. Не рекомендується розглядати свого партнера. Очі доцільніше закрити, щоб максимально насолодитися процесом. Партнер зніяковіє, якщо під час поцілунку відкриє очі і побачить, що його пильно розглядають.
  2. 2. Не засовувати мову занадто глибоко, не вистачати сильно і часто губи і язик, не кусати його.
  3. 3. Не пускати слину в рот коханої людини.
  4. 4. Процес повинен поглинати повністю, тому під час нього немає місця розмов. Це дуже незручно, і партнеру буде вкрай складно розібрати слова, які йому намагаються сказати.
  5. 5. Рот не потрібно відкривати занадто широко, намагаючись «проковтнути» кохану людину повністю. Французький поцілунок – це контакт губ і язика обох партнерів.
  6. 6. Теребити волосся дівчини не потрібно, особливо надто пристрасно, як це роблять у фільмах.
  7. 7. Губи і мова – це зона, за яку виходити не можна, тому облизувати обличчя свого партнера, опускатися до шиї – це вже попередні ласки, які підштовхують до інтиму. Іноді така наполегливість може налякати дівчину.

РекомендуемНа якому побаченні можна цілуватися: поради та рекомендації

4 Поради дівчатам

Немає якихось особливих відмінностей в техніці і якості виконання французького поцілунку. Якщо хлопець робить спробу поцілувати першим, як і повинно бути, дівчині потрібно довіритися йому. Але відповідати на поцілунок потрібно щиро, відчуваючи до представника сильної половини людства найсвітліші почуття. В іншому випадку всі дії можуть бути неприродними.

Якщо цілуватися не хочеться, потрібно відразу сказати про це, щоб не виникла незручна ситуація.

Французький поцілунок здатний зробити взаємини ще більш теплими, перевести їх на новий рівень. Тому якщо хлопець проявляє ініціативу і почуття взаємні, не варто усуватися.

Трапляється, що молода людина зволікає. Тоді ініціативу потрібно брати в свої руки. Але тут важливо не злякати чоловіка, тому спочатку це повинні бути легкі натяки.

Корисні поради для ідеального французького поцілунку

Досвідчені фахівці рекомендують виконувати наступні поради, щоб добитися ідеального контакту під час поцілунку:

 1. Під час поцілунку голови партнерів повинні бути нахилені в протилежні сторони. Інакше можуть виникнути курйозні ситуації, при яких під час зближення осіб для злиття губ, закохані стикаються один з одним лобами або носами.
 2. Коли особи партнерів зближуються, потрібно, щоб вони дивилися в очі один одному. При цьому збільшується фізичне та емоційне бажання поцілунку. У момент зливання губ очі рекомендують прикривати. При цьому більш яскравими стають тактильні відчуття.
 3. Не варто занадто натискати мовою на мову партнера. Всі дії повинні бути досить неквапливими і дуже ніжними.
 4. Непотрібно занадто наполегливо і різко водити мовою , адже поцілунок повинен приносити задоволення і щиру насолоду обом учасникам.
 5. Необхідно вміти обговорювати свої дії з партнером . Довірчі відносини дозволять поліпшити техніку поцілунку.
 6. Рот партнера радять пестити неспішно і ласкаво . Незважаючи на те, що у французький поцілунок закладено чимало пристрасті, такий контакт вимагає певної повільності і чуттєвості.

Короткі замітки про техніку поцілунку «по-дорослому»

Звичайно, техніка французького поцілунку відпрацьовується тільки на підставі досвіду, згодом. Але деякі ази її осягнення все-таки бажано вивчити заздалегідь, щоб уникнути незручних ситуацій.

Отже, поцілунок по-французьки – це контакт губ і мов партнерів. Іноді працює тільки він, а в деяких випадках – вона, але в більшості – спільно беруть участь в даному акті любові обидва закохані. Способи поцілунків кожна пара визначає самостійно.

Дуже цікаво буде дізнатися те, що найвідоміша книга мистецтва любові «Кама Сутра» ділить поцілунки рота на кілька видів, позначаючи їх назва спеціальними термінами:

 • німта – поцілунки виключно тільки губами;
 • АВАГАКУМНБАНА – за участю рук;
 • Самая – з використанням мови;
 • ЮДХА – з застосування якоїсь гри.

Слід зазначити, що французький поцілунок в деякому випадку має на увазі поєднання всіх вище перерахованих варіантів актів даного прояви любові.

Техніка французького поцілунку передбачає виконання в кілька етапів:

 1. Ласки губами, при цьому злегка відкривається рот.
 2. Час для якоїсь гри.
 3. Момент торкання двох мов. Тут, головне, не нервувати. Довіра до партнера на даному етапі так само важливо, як і сам поцілунок.
 4. Застосування техніки гри під час проникнення мови партнера в рот партнерки (легке покусування або подсасиваніе мови коханого не тільки доставить йому велике задоволення, але і збільшить відчуття насолоди).
 5. Завершальний етап – ніжні ласки губами.

Як навчитися цілуватися з мовою без партнера

Поцілунок з мовою закладений в людській природі, на думку психологів. Тому навчитися, як правильно потрібно виконувати всі дії, при бажанні може кожен. Найперший поцілунок викликає хвилювання і тривогу, що щось може не вийде. Тому рекомендується трохи потренуватися цілуватися без партнера, що додасть більшої впевненості в собі.

Тренувати техніку поцілунку можна перед дзеркалом , для цього потрібно:

 1. Постаратися максимально розслабити губи , трохи відкривши при цьому рот.
 2. Кінчик мови виставити вперед , неквапливо поводити їм з боку в бік, відчути його активність.
 3. Щоб зануритися в процес, потрібно закрити очі і подумки уявити собі кохану людину .
 4. Приємна розслаблююча музика , яка пов’язана з кращими романтичними моментами життя, допомагає налаштуватися на виконання вправи .

Інша техніка передбачає виконання тренування з використанням соковитого фрукта, наприклад, персика або груші. Акуратно відкусивши шматочок шкірки, слід обхопити фрукт губами, ніжно пестити його за допомогою мови і злегка посмоктувати солодкий сік.

[box type = “info»] Зверніть увагу , що самому навчитися добре цілуватися з мовою без партнера неможливо. У цій справі важлива практика. Але виконувати ряд нескладних перерахованих вище дій все ж варто, тоді перший поцілунок стане справді незабутнім. [/ Box]

Головні особливості поцілунку по-французьки

При здійсненні даного акту прояви любові дуже важливо дотримуватися синхронність рухів щелепи партнерам. На перших стадіях необхідно потрапити в ритм рухів коханої чи коханого, на наступних – вже можна буде встановлювати свій такт.

Мова підключається до роботи поступово. Гранично ніжно і без напруги застосовуються якісь ласки під час піку французького поцілунку (ласка внутрішньої сторони губ партнера, легке подсасиваніе мови та інші дії).

Щоб отримати справжнє задоволення від поцілунку «по-дорослому», необхідно виконувати найголовніше його правило – це навчитися відчувати свого партнера і довіряти йому.

Як підготуватися до французького поцілунку

Для того, щоб підготуватися до поцілунку по-французьки, радять :

 1. Приділяти увагу ретельному зволоженню губ , при їх сухості виконання поцілунку буде утруднено. Молодим людям робити це можна дуже легким дотиком своєї мови. Дівчата для додання губам м’якості і гладкості використовують різні спеціально розроблені засоби: гігієнічні помади, зволожуючі бальзами та гелі.
 2. При поцілунку з мовою передбачений тісний контакт з обраним партнером. При підготовці потрібно подбати про особисту гігієну: партнера ні в якому разі ніщо не повинно відштовхувати.
 3. Заздалегідь важливо подумати про місце, де відбудеться перший поцілунок. Романтична обстановка, неголосна музика, приглушене світло – все це сприяє певному внутрішньому настрою партнерів, який благотворно позначиться на якості їх поцілунку.

Поцілунок по-французьки: підготовка

м’які губи

М’які, свіжі, повнокровні губи значно більш привабливі і сексуальні, ніж сухі і обвітрені.

Щоб додати пишності використовуйте гігієнічну помаду (можна зі смаком!) За півгодини до поцілунку, пийте побільше рідини, особливо води, а в екстрених випадках – швидко оближіть губи! Напевно, ви знаєте про останньому прийомі.

Свіжий подих

Перед поцілунком обполосніть рот водою або використовуйте м’ятну жуйку, щоб дихання було свіжим і приємним. Уникайте їжі, яка залишає “яскраві сліди запаху і смаку”: часнику, кава, цибулі, молока. Самі знаєте, як це приглушує пристрасть.

Мистецтво поцілунку по-французьки

Французький поцілунок в усіх часах символізує пристрасну і сильну любов. Мистецтво даного дії пізнається не відразу. Для цього потрібен певний досвід.

Щоб досягти дійсно неймовірних вершин французького поцілунку і знати, як правильно цілуватися, важливо враховувати наступні моменти:

 • неспішність і ніжність – головна особливість цієї дії;
 • експериментування і фантазія урізноманітнюють даний акт вияву любові (не потрібно щоразу дотримуватися однієї і тієї ж схеми);
 • дихання в унісон і почуття рухів партнера – кращі дії для насолоди романтикою;
 • руки використовувати для ніжних обіймів;
 • навчитися читати мову тіла один одного;
 • дуже важливо знайти свій власний стиль;
 • повинні бути присутніми розмови про дану близькості.

Правильний французький поцілунок

Що таке французький поцілунок, знають практично всі, але як правильно здійснювати це чарівне дію, слід все-таки повчитися.

 • Перше, коли закохані нахиляються один до одного, очі їх відкриті, але якщо вже особи знаходяться зовсім поруч, їх бажано закривати.
 • Друге, починати потрібно з ніжного поцілунку губами, які спочатку знаходяться в зімкнутому положенні.
 • Третє, давити на партнера зовсім не потрібно. Повільно, з допомогою мови відкрити рот партнерки. Якщо дій назустріч з її боку не спостерігається, краще відкласти поцілунок по-дорослому на наступний раз.
 • Четверте, їли дівчина готова до даного акту прояви любові, то слід злегка грайливо торкнутися мовою її мови.
 • П’яте, закінчувати справжній французький поцілунок рекомендовано ніжними ласками губами.

Що робити, якщо поцілунок не сподобався

Французький поцілунок є дуже особистим, інтимним контактом з партнером. Бувають випадки, що такий контакт не подобається партнерові або партнерці. Важливо під час вміти це відчути і зрозуміти , що потрібно змінити в своїх діях.

Можна потренуватися вдома перед дзеркалом без партнера, приділити більшу увагу особистій гігієні або створити потрібну невимушену обстановку, що сприяє отриманню насолоди від близькості.

Як треба цілуватися з мовою Неправильний поцілунок по-французьки
Уміння відчувати, що подобається партнерові, при цьому відчувати особисте задоволення від контакту. Концентрація тільки на свої відчуття і ігнорування тих почуттів, які відчуває при цьому партнер.

Як треба цілуватися з мовою: покрокова техніка

Техніка французького поцілунку складна і дуже проста одночасно. Для того, щоб правильно поцілувати партнера, потрібно :

 • розслабити губи, злегка прочинити їх і стикнутися з губами партнера ;
 • кінчик язика направити безпосередньо в рот цілується людини ;
 • ніжно стикнутися мовами і почати пестити один одного .

На перший погляд техніка здається дуже простий. Але під час контакту потрібно стежити, щоб партнеру подобалися такі ласки. Мова партнера не повинен проникати надто глибоко в рот партнерки , інакше вона може почати задихатися. Іноді, якщо є відчуття, що партнера не все влаштовує в такому контакті, потрібно зуміти делікатно запитати, що можна змінити зі свого боку.

[box type = “warning»] Важливо знати , що деякі фахівці впевнені, що легкі ніжні покусування мови партнера не зіпсують поцілунок, а додадуть йому ласки і грайливості. [/ box]

Але така поведінка партнера також може не завжди сподобатися партнерці. Найголовніше: вміння відчувати емоції один одного під час контакту.

Магія французького поцілунку

Закохані, постігнувшей тонкощі поцілунку по-французьки, стверджують, що в їх організмі відбулися деякі дивні зміни. Описати словами дане чарівне і запаморочливе дію практично неможливо. Це справжній феєрверк запаморочливих емоцій.

З наукової точки зору, магія поцілунку пояснюється наступним чином. Інтенсивне серцебиття, тремтяче тіло, кружляння голови, метелики в животі і мурашки по шкірі – все це викликано впливом гормону щастя окситоцину, який виробляється під час здійснення акту потаємного дотику губами і мовою.

Магія французького поцілунку настільки сильна, що під час даного акту любові людина перебуває у збудженому емоційному стані, відчуваючи при цьому велику радість хвилювання. Але слід зазначити, що дане почуття виникає в тому випадку, коли партнери щиро люблять один одного, і французький поцілунок для них є прелюдією справжнього кохання.

 • https://doctorfeel.net/intimate-life/kiss/francuzskiy-poceluy.html
 • https://lifegirl.ru/kak-pravilno-tselovatsya-yazyikom-iskusstvo-frantsuzskogo-potseluya.html
 • https://www.syl.ru/article/153756/new_chto-takoe-frantsuzskiy-potseluy-kak-pravilno-tselovatsya
 • https://fazarosta.com/francuzskij-poceluj-kak-celovatsja-po-francuzski/

Джерело: https://tuberkulezkin.ru/beremennost/chto-takoe-frantsuzskij-potseluj-kak-emu-nauchitsya-pravilnaya-tehnika-vypolneniya.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *