Ідеї ​​макіяжу для великих очей різних форм і кольорів

Великі очі завжди вважалися безперечною гідністю кожної дівчини, адже саме вони роблять зовнішність більш виразною. Тим більше що таким представницям прекрасної статі підходить будь-який макіяж. Однак варто враховувати, що макіяж для великих очей має і деякі особливості. Наприклад, неправильний вибір тіней може зіпсувати весь образ. Як же створити гармонійну і привабливу композицію?

Макіяж для опуклих очей

При виконанні макіяжу на округлих очах потрібно користуватися виключно такими тінями, тушшю і підведенням, які підходять для типу обличчя жінки. Кожна лінія на століттях повинна бути проведена максимально точно. Використовуваний макіяжний олівець повинен бути добре відточеним і м’яким. Тонким повинен бути кінець підводки. Для додання погляду закритості потрібно промальовувати контур уздовж нижньої повіки по внутрішній смузі росту вій. Вигин верхньої повіки необхідно виділити за допомогою слабкої смужки уздовж межреснічного простору.

Порада. Контур нижньої повіки потрібно виділяти лише молодим клієнткам. Косметологи рекомендують жінкам більш зрілого віку утриматися від подібних процедур.

 

Вибираючи туш, дівчатам з великими очима не слід підбирати високооб’ємні варіанти. Ці косметичні засоби після накладання в кілька шарів роблять округлі очі ще більшими. Оптимальним варіантом є вибір класичної туші, що накладається одношарово. Слід лише підкреслити вії біля зовнішнього очного кута, щоб ще сильніше витягнути їх контур.

Брюнеткам радять підбирати косметику чорних тонів, блондинкам більше підходять косметичні засоби з коричневим забарвленням. Застосування ущільнених затемнених тіней допоможе зробити погляд жінки з закругленими очима глибшим. Їх наносять на центральну частину століття, після цього починають розтушовувати в сторону його внутрішньої частини.

 

При підборі макіяжу для опуклих очей слід враховувати ще й індивідуальні характеристики особи. Физиогномика має на увазі під собою не тільки конфігурацію і форму очей, але ще й фізичне і психічне становище клієнтки. Для того щоб навчитися грамотно користуватися цими знаннями, потрібно переглянути кілька уроків з візажу. Рекомендації фахівців допоможуть краще пізнати, як правильно підкреслювати свою зовнішність, роблячи її більш привабливою.

Необхідно вчитися експериментувати з різними забарвленнями. Через певний час, досвідченим шляхом вдасться точно визначити, який відтінок є найбільш оптимальним. Але і в цьому випадку не слід зупинятися на досягнутому. Найкраще продовжувати виконувати експерименти. При цьому потрібно враховувати всі інші нюанси, наприклад:

  • колір зіниць;
  • тон шкіри;
  • відтінок волосся.

Що ще дасть вам вправу на розкриття очей

Це проста вправа допоможе вам не тільки розкрити очі. Включаючи в роботу м’язи, ви активізуєте кровотік в тканинах в цій зоні, а значить добре маєте зсередини ніжну шкіру навколо очей. Це допомагає протистояти утворенню зморшок і темних кіл і набряків під очима. «Просто робіть вправу раз в день і ви самі побачите, як набряки стануть менше і потім зникнуть, – каже Анастасія Бурдюг. – А повіки поступово почнуть підніматися ». Крім цього активізація кровотоку в області очей допомагає зняти напругу і навіть поліпшити зір, що важливо для тих, хто багато часу проводить за комп’ютером.

Як бачите, гімнастика для особи – це не тільки відмінний метод омолодження без хірургічного втручання, це ще й дієвий спосіб поліпшити і зробити більш виразною природну красу. Спробуйте!

 

Фото: bigstock.com, архів Анастасії Бурдюг

Як фарбувати округлі очі

Як правильно наносити макіяж на обличчя в домашніх умовах: крок за кроком

Для створення якісного красивого макіяжу на опуклих очах необхідно звертати увагу не тільки на власні бажання та уподобання, а й на поради професійних стилістів та візажистів.

Нанесення тіней на нижню повіку

При нанесенні денного макіяжу не обов’язково повністю фарбувати нижню повіку. Буває досить злегка припудрити його бежевими тінями. Для вечірнього макіяжу рекомендується поводити по нижньому століттю олівцем, потім провести ретельну розтушовування. Можна використовувати або базовий відтінок, або забарвлення контуру.

Зверніть увагу! Внутрішня сторона століття повинна бути підфарбована тінями світлих тонів.

Підкреслення очної лінії

Для того щоб зробити погляд більш відкритим і виділити округлені очі, слід підкреслювати серединну його частина. При обробці тільки зовнішнього кута нижньої очної лінії вдасться збільшити обсяг очі і зробити його форму мигдалеподібної. Якщо підводити всю внутрішню смужку, погляд стане закритим, але в той же час більш пронизливим.

Приклад виділеної лінії

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *