Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Для нас перестали бути новиною повідомлення про матерів, які викинули своїх новонароджених дітей.

На сторінках нашого інтернет-журналу ми вже не раз порушували цю тему і навіть говорили про причини, що змушують жінку зробити такий вчинок.

Але сьогодні розмова не про матерів, які кидають своїх дітей, а про їхніх батьків, вина яких в трапилися нещастях так само велика. Адже найчастіше першопричина всіх цих тяжких подій одна: чоловік кинув вагітну безпорадну жінку.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Як виявилося, у представників сильної половини людства на цей вчинок теж є свої певні причини. Вагомі вони чи ні, судити не нам. Однак ці причини однозначно не викликають поваги до татусям-зозуля. Адже в першу чергу чоловіки кидають не жінки, а своїх ще не народжених дітей.

Наприклад, найпоширеніший випадок – коли вагітна жінка залишається кинутою емоційно незрілим чоловіком. Боязнь відповідальності, матеріальна нестабільність, зайва волелюбний і легковажність роблять свою справу – папаша біжить від проблем, надаю майбутню матір самій собі.

Можливо, на той є інші причини?

Ми звернулися до жителів Алмати – виключно до представників сильної половини населення нашого міста – з цим наболілим питанням: чому чоловіки кидають вагітних жінок?

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Даріп, 59 років:

– Я навіть не знаю, не думав про це. Напевно, чоловік може так вчинити, якщо раптом він не облаштований, не впевнений у своєму майбутньому – тільки через це. Я цей вчинок розцінюю негативно, але це життя. Всяке може бути.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Ермек, 62 роки:

– Які причини можуть бути? Просто несерйозне ставлення до інституту шлюбу, до сім’ї. Я думаю так. Для того щоб вступити в ці сімейні стосунки, треба підходити до цього відповідально. Це безвідповідальний підхід, немужские. Це незріла людина – його важко назвати чоловіком. Справжні чоловіки так не поступають.

А жінкам, які кидають своїх дітей, просто прощення немає. Для нас слово «мати» – святе. Як і чоловікам немає прощення – відповідальність дорівнює. Це підлість. Чоловік повинен своє звання чоловіки високо нести. Мені здається, треба найсуворіші закони застосовувати до тих, хто кидає дітей, треба жорстоко карати і чоловіків.

Їм прощення немає.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Равіль, 20 років:

– Чесно я не знаю. Я в такій ситуації не був і не можу нічого сказати. Може, просто страх, боязнь відповідальності. Я виріс в повній сім’ї, мене не кидали. Звичайно, це погано, тому що це твоя дитина, ти повинен за нього відповідати. Не тільки жінка повинна нести відповідальність.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Бек, 19 років:

– Некомпетентність, невпевненість в собі. Це гріх, який кожному зараховується, і за який потім з кожного спитають. Я б так не вчинив. Хоча хто знає …

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Назиров, 66 років:

– По-перше, це безвідповідальність чоловіків. По-друге, іноді буває, що жінка не дає можливості жити разом – з різних причин, по дрібницях різним.

Зараз, звичайно, всім важко, але чоловіки в такій ситуації не праві. Все-таки за своє чадо вони повинні терпіти все, нести відповідальність. Цей вчинок ніяк не можна назвати чоловічим.

І взагалі належить, особливо у казахів, що чоловік повинен забезпечувати свою сім’ю – дружину, дітей.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

В’ячеслав, 27 років:

– Я вважаю, що по-перше треба берегтися. Контрацепція зараз недорого коштує, тому я дивлюся в корінь: якщо дитина з самого початку не потрібен, не запланований, навіщо тоді доводити до цього, треба берегтися. Але якщо вже вийшло, то чоловікам треба бути мужиками.

Навіть якщо, припустимо, з тією дівчиною, яка від нього чекає дитину, характерами не зійшлися, чи жити важко, дитини в будь-якому випадку треба утримувати, виховувати. Але не так, щоб повністю кидати. Я не кидав, у мене такого не було, мені важко сказати, чому так відбувається і як. Ну, може, на п’яну голову у них там вийшло, може ще чого.

Причин багато може бути, але тут я коментар не можу дати, просто не стикався з цим.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Ерлан, 19 років:

– Потрапивши в таку ситуацію, чоловік відмовляється від дитини, тому що, може, боїться будинку сказати, хтось боїться своєї сім’ї. А може, кидає, тому що з майбутньою матір’ю посварився. Але це, звичайно, неправильно.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Заїр, 25 років:

– Напевно, від безвиході. Не готовий до цього. Може, матеріальної відповідальності боїться. Зараз же криза на дворі. Звичайно, це аморальний вчинок. Не дай бог, звичайно, в такій ситуації виявитися.

Чи не мужик він, раз кинув. Кожна людина повинна відповідати за свої вчинки. Зробив дитини – відповідай. Дитина ні в чому не винен. Винні батьки. Думати головою, оберігатися треба.

Для цього створені контрацептиви.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Ермек, 23 роки:

– Безвідповідальність, швидше за все. Дівчата зараз дурні, вони з малих років вступають в статеві стосунки, тому у хлопців спочатку не буває серйозних намірів щодо цих дівчат, і вони їх кидають. А взагалі це нерозумно, дуже жорстоко і неправильно. Якщо буде така ситуація, я візьму відповідальність на себе.

В’ячеслав, 20 років:

– Відповідальність. Боязнь відповідальності змушує кинути свою дитину, може, фінансове становище. Безумовно, це жахливий вчинок. Я б не кинув, відповідав би за це.

Даніяр, 22 роки:

– Можливо, кидають через нашого часу такого, тому що час у нас таке зіпсоване, люди такі нехороші попадаються часто. Може, чоловіки сумніваються, їх це діти. Ще від дівчини залежить. Я не знаю, чи в мене в житті така ситуація, що б я робив. Не знаю.

Жандос, 25 років:

– Я не знаю, якщо чесно. В таких ситуаціях не був. Страх, напевно, в основному. Неможливість забезпечити майбутню сім’ю, дітей. Ну або молодість, дурість. Це часто відбувається. Взагалі я негативно ставлюся до цього. Треба відповідати за свої вчинки. Я засуджую таких людей. Треба бути чоловіком до кінця.

З 12 опитаних нами чоловіків – просто випадкових перехожих у віці від 19 до 66 років – всі респонденти в один голос заявляли про аморальність чоловіків, що кидають вагітних жінок і, отже, своїх майбутніх дітей.

Кожен з опитаних засудив подібний вчинок, і більшість городян під час соцопитування заявляли, що ніколи б так не надійшли. Що ж, це, безумовно, радує.

Ось тільки тепер постає інше питання: хто ті чоловіки, які здійснюють подібні діяння? Адже випадки щось не поодинокі, щоб бути всього лише простим винятком. Мабуть, ходять татуся-зозулі з інших Алматинському вулицях, і наші шляхи сьогодні не перетнули.

Джерело: https://www.voxpopuli.kz/socialpoll/socopros-pochemu-muzhchiny-brosayut-beremennyh-zhenshchin-12894.html

Чоловік покинув вагітну дружину: як пережити

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішенняЩо робити, якщо чоловік кинув вагітну дружину, і як вагітній жінці пережити розлучення, розповіла п сіхолог Тетяна Маркіна, творець психологічної студії Крок до щастя . >

Поява дитини випробовує на міцність будь-яку сім’ю. Іноді і до його появи справа не доходить, союз руйнується на етапі вагітності. Вагітна жінка, коли її покинув чоловік, відчуває себе відданою, використаної, несподівано опиняється віч-на-віч з лякаючою необхідністю поодинці приймати серйозні рішення, які вплинуть на всю її життя.

Такий поворот подій, на жаль, не рідкість. Чи можна вийти з трагічної історії переможницею і як?

Вагітність – стрес для організму, а така непроста життєва ситуація – подвійний стрес для вас. Пам’ятайте про це і ставитеся до себе поблажливо, так як ваші реакції можуть бути дуже гострими.

Сльози, апатія, неможливість ясно мислити, сильна душевна біль, паніка, безсоння, фізичне нездужання абсолютно природні в такому стані.

Природні, але небажані, адже всередині вас живе маленький рідний чоловічок, якому це може нашкодити.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Вам доведеться стати мамою не тільки дитині, а й собі. Найперше, що ви можете зробити – постаратися зменшити гостроту своїх переживань, не заперечуючи і не применшуючи їх значимість.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Так, вам дуже погано, прикро і страшно. Вам необхідно виплакатися, поділитися бідою з кимось небайдужим. Зателефонувати лікаря і попросити безпечне заспокійливе. Гарненько виспатися, з’їсти щось смачне і, якщо самопочуття дозволяє, вийти на свіже повітря, прогулятися або знайти інший спосіб прийти в себе.

Те, що сталося, – не кінець світу. У схожій ситуації виявлялося чимало жінок і всі вони її подолали, а багато хто навіть вдало. Ви нічим не гірше інших і заслуговуєте доброї долі для себе і своєї дитини.

Після того, як ви видихнули і трохи заспокоїлися, йдіть до людей. До тих, хто може вас підтримати словом чи ділом, не соромтеся сказати: «Я вагітна, мене кинув чоловік» батькам, подругам, родичам, знайомим, психолога. Людське тепло, участь, поради, досвід, неупереджений погляд з боку стануть вам опорою в непростий час. Ви не одна.

Ваш чоловік зараз не з вами, розраховувати на нього не варто. Повернеться – ви подумаєте, що з цим робити, а поки спирайтеся на себе, свої можливості і на своїх помічників.

Якщо ви не відчуваєте в собі сили виростити дитину самостійно, подумайте про можливість аборту. Це ваше тіло і ваше життя. Але ваше рішення має бути виваженим і обдуманим, не варто вирішуватися на аборт зопалу тільки тому, що пішов чоловік.

Якщо такий вихід для вас неприпустимий або ви не перебуваєте в скрутному становищі, продумайте подальші кроки з підготовки до пологів і післяпологового періоду.

Де ви будете жити, з ким, хто вам допоможе сидіти з дитиною, чи є у вас гроші на пологи і придане малюкові, як ви будете заробляти, скільки плануєте сидіти в декреті, чи збираєтеся розлучатися і подавати на аліменти.

Радьтеся з фахівцями і більш досвідченими людьми. Думайте про те, що потрібно вам і добре для вас.

Найголовніше, що вам тепер доведеться зробити – прийняти відповідальність за свої рішення і за дитину на себе. На всі 100%.

Ви зможете, тому що можуть мільйони матерів-одиначок і жінок, які самі виховують дітей після розлучення. Це не соромно, ви в більш поважної позиції, ніж втік від відповідальності чоловік. Це не образливо, тому що ви проявляєте більш зрілу позицію, ніж він.

Причини того, що чоловік кинув вагітну дружину, можуть бути різні. Спробуємо розібратися. Нехай не відразу, так як у вас є першочергові турботи, але важливо зрозуміти причину конфлікту, щоб в майбутньому не допускати подібних помилок.

 • Він злякався. Виявився не готовий до ролі батька і чоловіка, що підтримує дружину в вагітності. Навіть якщо сам просив про дитину. Не готовий до того, що ваша увага тепер не буде належати безроздільно йому. До того, що доведеться більше заробляти, менше часу і грошей витрачати на розваги. До того, що зміниться ваше тіло і ваша поведінка і це назавжди. Що треба буде піклуватися ще про когось, не спати ночами, обмежувати своє життя. Що дитина може народитися не такий в точності, як він хоче, або взагалі нездоровий, або не від нього. Він не зміг взяти відповідальність і проявити мужність. Просто втік, залишивши вас розбиратися самій з тим, що створили ви вдвох.
 • Він пішов до іншої. Ймовірно, їх роман розвивався за вашою спиною якийсь час за всіма законами любовних трикутників. Один з прихованих смислів трикутників – це конкуренція між дружиною і коханкою. З якоїсь причини ви її програли. Схожа зовні, але інша по суті, ситуація може бути і в трикутнику «он-ви-його мама».
 • Він вас розлюбив. Може бути, вже давно йому набридли скандали і відчуженість між вами, неможливість домовитися, відсутність інтересу, постійна критика, перепади настрою, надмірні вимоги, незрозумілі перспективи, звичка замість глибокого почуття, ваша несамостійність. Вагітність послужила лише каталізатором того, що повинно було рано чи пізно статися. А може, вагітність проявила приховані конфлікти і його любов швидко розтанула. Результат один – ваші шляхи розійшлися в самий невідповідний момент.

 

Хоч би яка була причина того, що чоловік кинув вагітну дружину, його вчинок показав, що ви жили в ілюзії щасливого шлюбу. Закоханість не стала любов’ю, довірі нема на що було спиратися, прихильність виявилася слабка, загальний життєвий проект вас не пов’язував. Про що він думав, вже не важливо.

У чому полягала ваша роль? Зрозумівши це, ви виявите зону росту: ті зміни, які вам треба зробити в собі, щоб такі стосунки склалися більш вдало.

Щоб відповісти на це питання, вам варто чесно визначитися: чи хочете ви, щоб все знову було по-старому, або готові заново будувати відносини з людиною, який відмовився від вас і вашої спільної дитини.

Склеїти колишню сімейне життя, точніше відтворити її ілюзію, навряд чи вийде – вона зруйнована однозначним вчинком чоловіка, який кинув вас вагітну. Та й як можна примусити іншу людину повернутися туди, звідки він втік ?! Силою, погрозами, скаргами, своїм приниженням? Подумайте, що це буде за життя, якщо він повернеться на таких умовах.

Читай також: Чим заспокоїтися: чи можна вагітним валер’янку

Побудувати відносини заново можна, але за певних умов і при хоча б мінімальному бажанні чоловіка. В першу чергу, візьміть досить тривалий тайм-аут. Не пишіть йому, не дзвоніть і не зустрічайтеся, не заходьте на його сторінки в соцмережах, уникайте небажаних розпитувань спільних знайомих, намагайтеся відволікатися, коли налинуть нав’язливі думки про нього.

Якщо не виходить відволіктися, призначте собі час спеціально для роздумів про чоловіка. Наприклад, кожен день / по четвергах / три рази в тиждень з 10:00 до 10:15 ранку.

Не перевищуйте 15-хвилинний ліміт, не встановлюйте час думання ввечері перед сном.

Відволікайтеся на приємні емоції та спілкування, справи, які приносять вам задоволення, і справи, які йдуть на користь вашому розвитку і добробуту. Проживіть в такому режимі хоча б місяць.

І, як не парадоксально це звучить, не дозволяйте чоловікові вторгатися у ваше життя в цей період – вам життєво важливо зберігати спокій і добре подумати, як бути далі.      Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Відповідайте собі на одне питання: навіщо вам саме ця людина?

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Які потреби ви можете задовольнити тільки з ним? Хто допоможе вам задовольнити ці потреби, якщо з ним нічого не вийде? Що для вас є допустимим і не допустимим в близьких відносинах? Яких відносин з ним вам би хотілося в ідеалі?

Відповіді на ці ключові питання допоможуть вам визначити подальшу стратегію поведінки.

Сядьте, розділіть лист на дві половинки і напишіть по пунктам: що особисто ви будете робити, якщо він повернеться, і що, якщо не повернеться.

Будьте щирі з собою і намагайтеся уявити, як саме ви будете виконувати ваші плани, що при цьому відчувати. Так, ви можете написати, що ніколи-ніколи не будете сваритися з чоловіком, але уявивши, як він знову робить те, що раніше викликало у вас сказ, ви відчуєте накриває хвилю злості. Краще напишіть, як саме ви будете вирішувати подібні конфлікти в майбутньому.

І ще один парадокс: чи не кличте його назад і не намагайтеся з’ясовувати з ним стосунки. Якщо він захоче повернутися, він прийде сам і скаже про це сам. Ініціатива лише поставить вас в слабку позицію приниженого прохача або того гірше – істерички-скандалістки. Активність доречна лише в разі, якщо ви виважено вирішили подати на розлучення, розділ майна, аліменти.

Прийміть як даність і поставтеся зі співчуттям до того, що ви будете відчувати різні і не завжди приємні емоції. До того, що іноді будете почувати себе дуже слабкою, ображеною на весь світ, зневіреної або охопленої жагою помсти. Це нормально для людини в стресовій, кризовій ситуації.

Жалійте себе в міру. Не сваріть і не принижувати себе – просто припиняйте це робити, як тільки зловите себе на самообесценівающіх думках.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Ви, як і будь-яка людина, маєте право на помилки і на недосконалість. Чорна смуга рано чи пізно закінчиться, а ваша сила духу і здатність розрулювати життєві катаклізми назавжди залишиться з вами.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Ви стоїте на порозі нового життя. Скоро ви станете матір’ю і по-справжньому дорослою людиною, здатним нести відповідальність за себе і за іншого. Це дорогого коштує.

Джерело: https://www.uaua.info/semya/otnosheniya/news-46731-muzh-brosil-beremennuyu-zhenu-kak-perezhit/

Вітер змін

KirovMama.ru> Майбутня мама>   Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Здається, що настав кінець світу. Питання в голові: «Як він міг так вчинити зі мною?», «За що це мені?», «Як я буду одна виховувати малюка?» доводять до відчаю. Паніка. Холод в душі. Самотність.

Чи не обговорюючи, як це трапилося з вами і з якої причини, постарайтеся насамперед заспокоїтися. Під вашим серцем б’ється інше серце, життя якого цілком залежить від вас. Тобто головне чудо – зародження нового життя – сталося! Але ж хтось зовсім не може завагітніти …

Постарайтеся викинути з голови все: його, то, що скажуть рідні. І головне – перестаньте себе жаліти. Як людина з гірким досвідом зрозуміла, що є купа речей, які можуть змінити вас. І є маленькі секрети того, як пережити удари долі. Почнемо?

 1. Не засмучуйтесь. Ніщо так не підриває як хандра. Разом з нею зазвичай приходять сльози-соплі. А ви не в тому положенні, щоб засмучуватися.
 2. Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішенняНе вимикайте від світу. Телефонуйте друзям, частіше зустрічайтеся, спілкуйтеся. Зрештою рятує навіть інтернет, якщо ви – домашня людина або тоді, коли вже важче ходити по гостях.
 3. Займіться яким-небудь справою. Згадайте про хобі. У вас же напевно є купа (або хоча б один) талантів. Прийшла пора згадати про нього! Будь то в’язання або малювання …
 4. Не забувайте про себе. Салони краси, шопінг або ж просто годинку-другу біля дзеркала ніколи не зашкодить. Ніщо так не піднімає настрій!
 5. Думайте про хороше. Думки матеріальні. Притягайте тільки позитивні емоції і почуття. У вас є малюк. Скоро він з’явиться на світ. І ви потрібні йому – щаслива, кохана, любляча і успішна.
 6. Ставтеся до всього що відбувається простіше. Життя мудріше. Приймайте все, як є. Він пішов. Що ж! побажайте собі кращого! Можливо, доля вас відгородила від чогось страшного. І взагалі, як то кажуть, втрачаєш хороше – знаходиш найкраще.
 7. І нарешті, викиньте з голови міф про те, що жінка з дитиною нікому не потрібна. Чому ви вирішили, що, розлучившись з біологічним батьком дитини, більше не зустрінете своєї мрії? Все в ваших руках і все залежить від вас!

Просто подивіться на все з іншого боку. Чи не з боку кинутої жертви жорстких обставин. І у вас настав не криза відносин … Адже насправді у вашому житті настали зміни. А все, що не робиться … самі знаєте, до чого.

Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішенняВи не одна! Ваш малюк кожну хвилину слухає ваше серце. Налаштуйтеся на цю радісну хвилю!

І взагалі, наш світ влаштований так, що в ньому багато самотніх душ, які шукають один одного, і неважливо є діти від попередніх стосунків чи ні …

Хто знає, може, вже скоро ви розглянете любов в ще незнайомій усмішці … І знайдеться той, хто поверне посмішку і радість життя в ваш світ.

Марія Савельєва , спеціально для KirovMama.ru.

Джерело: http://kirovmama.ru/want-to-be-mother/brosili-beremennuyu.html

Чоловік кинув. Чоловік кинув вагітну

Особливо болісно, ​​коли чоловік іде від жінки в положенні, і вони не в шлюбі. Поки у них роман – все прекрасно. Або не дуже прекрасно, але цьому не надається значення. Дзвіночки – це така штука, яка є і часом дзвенить ДУЖЕ голосно, але їх в упор не чують. І ось трапляється це саме «кинув». На моєму мовою – уникнув відповідальності.

В основному мова йтиме про жінку в положенні, але все точно так же стосується і тих, хто не встиг зачати дитину.

Навіть самий люблячий чоловік, який хоче дитини, при новини про те, що «нас тепер буде троє», впадає в ступор, шок. Для нього дитина – це відповідальність. Велика відповідальність. І далеко не кожен може її потягнути. І тут кинути жінку і піти (навіть якщо він порядна в інших питаннях) для його психіки простіше, ніж взяти на себе відповідальність за дитину.

Ще важливий фактор – такі чоловіки не так сильно люблять жінку, щоб прожити з нею все життя і виховувати дітей.

Вони можуть розважатися, проводити гарно час, бути не одні а «в парі», тому як за ними доглядають і є з ким сексом займатися.

Вони на серйозні відносини в своїй голові ще не погодилися, навіть якщо наполегливо вдавали, що на все згодні. Тому це ще один жирний плюс для уникнення відповідальності.

Як це пережити?

Крок 1. Для початку прийняти це як трапився факт, а потім змиритися. 

Так, багато почуттів і емоцій. Так, є шок, гнів, заперечення – і поки ви заперечуєте те, що трапилося, ви не приймаєте реальність, а значить, ваші переживання невротичного характеру.

Визнайте, що це вже сталося. Це факт, з результатом якого треба щось робити.

Прийняти, що ви вже змінити нічого не зможете. Нічого. Так трапилось. Ви вийшли з кімнати, двері зачинилися, ключа немає. Точка, крапка. І тільки після прийняття настає смиренність. У цьому стані набагато простіше думати тверезо і логічно про те, як далі жити.

Проживіть все почуття тілом – плачте, лайтеся, зліться. Важливо отгоревать трапилося. Тому як, якщо залишиться образа або злість, то ваші відносини з ним не будуть завершені.

Крок 2 (який допоможе кроці 1). Забудьте про гордині! 

Саме від неї, бо вона так і шепоче – зі мною так не можна, він так не мав би надходити. Вона дуже добре підживлює страждання. Складно, звичайно, але іншого шляху немає. Ніхто не зобов’язаний вас берегти. Це ваше завдання – забезпечувати собі таке життя, щоб не залежати (в поганому сенсі) від інших (думки, грошей, присутності).

А то, що жінка вагітна – це відповідальність завжди 50 на 50. Хоча на чоловіків переклвдивают більший відсоток, причина цього мені не зовсім зрозуміла. Моє припущення, що це психологічна незрілість і невміння забезпечувати своє життя матеріально.

Чоловік кидає не дитину – він іде від жінки, до дитини у нього ще ніяких почуттів немає. І те, що дитина народиться і батька не буде, в цьому нічого смертельного немає. Те, що чоловік іде – явище часте.

За моїх часів «безбатченків» було досить багато. З шести дівчаток тільки в однієї був батько, і це було нормально. Всі виросли і багато чого досягли. Як дитина, що народилася без батька, можу вам точно сказати, що життя можна влаштувати і без присутності тата. АЛЕ завдяки мамі, яка взяла себе в руки і віддала всю енергію мені.

Читайте також:   Ключові моменти психології стосунків чоловіка і жінки

Крок 3. Направити енергію на себе.

На дитину, на заробляння грошей і на пошук іншого. Хорошого батька дитині. Поки ви страждаєте, енергія йде вашому «колишньому» або в порожнечу. Так навіщо витрачати те, що і так у нас в обмеженій кількості?

І так, виконавши все вищеперелічене, ви не будете травмувати дитину тим, який у нього жахливий батько і як він з вами надійшов, .Ви не будете говорити йому в поривах гніву про те, що ти такий (а) ж, як твій батько! ! Чи не будете говорити, що всі мужики козли і т. П. Тому як жінки говорять таке зі своєї болі і непрожитих почуттів.

Для своєї дитини ви зробите набагато більше корисного, якщо скористаєтеся рекомендаціями.

Якщо самостійно це зробити буде важко (хоча це дуже можливо), то краще звернутися за допомогою до психолога. Отримати безкоштовну психологічну допомогу можна у нас на сайті.

Джерело: https://www.SunHome.ru/psychology/112171

Кинув вагітну, що робити? 2 ради психологів, консультації

Олена, він виразно в напрузі. Життя його досить круто змінюється. Можливо, він поки не був готовий до створення сім’ї, та й зараз толком не готовий. Однак, він не наважився брати на себе відповідальність за пропозицію зробити аборт. Значить, він якось намагається всередині себе примиритися з тим, що йому доведеться перебудуватися.

Його неготовність і неоюходімость звикати зовсім не означає, що з його боку немає почуттів. Це поки може означати лише те, що проживши 13 років один (не обтяжені постійним контактом з кимось), він може бути куди більше зосереджений на темі «як йому перебудуватися», ніж на темі «що він відчуває до вас». І нехай зосередиться! Нехай напружується, думає, звикає до цієї думки.

У цьому процесі йому краще не заважати і не вимагати підвищеної уваги до себе.

Але з іншого боку, ніхто ж не дає гарантій, що він зможе перебудуватися і почати думати в бік «як орагнізовать спільне життя». Тому вам треба подумати про свої бажання. Гранично глибоко і щиро.

Ви не хочете робити аборт бо це ВАШІ принципи і переконання? Тому що у вас вже є почуття до дитини? Або народжувати ви хочете тільки в зв’язку з ним і тільки йому? І так, щоб обов’язково він був завжди поруч? Це речі краще спробувати розділити.

Якщо дитина для вас безумовна цінність – то, думаю, питання вирішене.

І ви зможете зосередитися на тому, щоб дати комфорт і спокій перш за все самій собі і майбутній дитині, і зосередьтесь на тому, щоб гранично комфортно організувати свю життя, незалежно від того, є ваш чоловік в ній як постійна величина чи ні.

А ось якщо дитина для вас сприймається тільки як заставу і продовження відносин з чоловіком, то треба віддавати собі звіт в тому, що прив’язати його дитиною не завжди може вийти. І робити ставки на те, що він точно прийде бо у вас його дитина – не завжди вірна стратегія.

Спирайтеся тільки на свої почуття до дитини і бажання щодо свого материнства.

А щодо чоловіка- самим логічним було б дати йому час звикнути і розібратися в собі. Чи не робити різких рухів – не ставити ультиматуми, які не викреслювати з життя, але і не вимагати підвищеної уваги. Кілька відсунутися на час.

Можливо, спокійно поговорити про його почуттях і дати зрозуміти, що ви не чекаєте клятв у вічній любові, а хочете розібратися в його почуттях і переживаннях, і хочете почути ПРАВДУ, і готові її прийняти, якою б вона не була.

Чим швидше відбудеться така розмова, і чим спокійніше він пройде, тим більше шансів, що ви зрозумієте і почуєте один одного.

Хороший відповідь1 Поганий ответ0

Джерело: https://www.all-psy.com/konsultacii/otvet/32879/

Причини, за якими пар розпадаються під час вагітності жінки

Причин, за якими чоловіки кидають вагітних жінок, може бути безліч.

Що б напевно визначити причину, потрібно добре знати початкові наміри чоловіка, його плани і ставлення щодо тієї чи іншої жінки, тип його характеру і рівень прищепленої відповідальності.

Практично в будь-якій подібній ситуації, головною проблемою і яблуком розбрату стає – неготовність чоловіки взяти на себе відповідальність за вагітну жінку і майбутньої дитини.

Народження дитини завжди має на увазі під собою великі матеріальні й емоційні витрати.

Безсонні ночі, пелюшки, сорочечки, перепади настрою вагітної дружини і повна відповідальність вже за двох членів сім’ї, що падає на плечі чоловіка.

Дитина, як би дивно це не звучало, стає в житті майбутніх батьків новим етапом і нелегким випробуванням. Народження малюка, не рідко відносять до одного з етапів кризи сімейного життя.

Чоловіки тікають замітаючи за собою сліди і всіляко відхрещуючись від майбутнього малюка, жінки плачуть в подушку ночами, не знаючи що ж робити зі своїм цікавим положенням. Одна частина суспільства хором співчуває бідної кинутої дівчині, а інша половина засуджує за безвідповідальність і недбалість юної особи.

Але звинувачувати чи засуджувати когось в такому випадку немає сенсу, адже, як правило, в такій ситуації винні обидва, навіть незважаючи на те, що кожна ситуація унікальна сама по собі. Відносини двох завжди розвалюються з вини кожного з партнерів.

У чому ж винні чоловіки або причини їх відходу ?!

Перша причина, по якій чоловіки, часто кидають своїх вагітних дружин або наречених – це їх егоїзм або самозакоханість.

Дізнавшись про вагітність, такі чоловіки починають усвідомлювати, що їм доведеться докорінно змінити звичний спосіб життя, поміняти всі свої звички, смаки в їжі, режим дня, жертвувати темі або іншими зручностями заради малюка.

Від цих думок чоловіки приходять в жах і вирішують, піти таким чином вони знімають з себе відповідальність за життя дитини, тому що фактично вони просто йдуть, не примушуючи жінку позбутися, від настільки обтяжує чоловіка, малюка, при цьому вони зберігають свій звичний спосіб життя.

Як повідомити про вагітність?

Друга причина це інфантильність чоловіка.

Як кажуть: «Всьому свій час», ця приказка застосовна і у випадку з народженням дитини, батьки не дарма часто говорять молодятам, що заводити дитину ще рано, їх попередження відносяться не тільки до нестачі матеріальних і емоційних засобів, а так само до психологічним особливостям чоловіки та жінки. Якщо чоловік недостатньо дозрів психологічно й емоційно, для того, щоб стати татом, то він не може сприйняти вагітність жінки, як природний і приємний процес. Дружина з животом не видається йому сексуальною і привабливою, в його очах вона втрачає весь свій жіночий шарм. Чоловіки не відчувають розчулення від того що малюк росте, розвивається і ворушиться всередині. У деяких випадках чоловікам підсвідомо ставати противно обіймати, цілувати і навіть торкатися до жінки з животом.

Третьою причиною, і самої стандартної є відповідальність, яку чоловіки не готові або просто не хочуть на себе взяти. Сильної підлогу, насправді набагато емоційно слабкіше, ніж здається, і відповідальність за дитину лякає і змушують чоловіка бігти. Він боїться не впоратися, а значить принизити себе і свою чоловічу гідність.

Четвертою причиною може послужити НЕ довірливе ставлення чоловіка до своєї жінці. Якщо раніше в їх відносинах зустрічалися зради або невірність дружини. Те майбутній тато може запідозрити, що малюк не має до нього ніякого відношення і кинути жінку вагітною.

П’ятою причиною часто стає жахливий характер і зовнішній вигляд жінки. Іноді чоловіка йдуть вже на останніх термінах.

У зв’язку з гормональними змінами в організмі жінки під час вагітності, жінки часто стають просто не виносяться, зайва плаксивість, стервозність і постійні істерики виводять чоловіків з себе.

Часто на пізніх термінах жінки починають погано виглядати, страждають випаданням волосся, набряком не можуть достатньо за собою доглядати. Для чоловіків, як не дивно, все це теж може стати причиною для догляду.

Мене кинули. Що робити?

Шостий і однією з найпоширеніших причин відходу чоловіка, вважається не спричинить бажана і не запланована вагітність, інакше кажучи, плід випадкових або несерйозних зв’язків. У подібних випадках чоловік просто не хоче дитини, він йому не потрібен і він вважає, що має право від нього відмовитися.

Сьома причина – страх не впоратися. Вагітність іноді вимагає додаткових витрат на здоров’я жінки, часто не передбачених спочатку, плюс до всього цього багато жінок в зв’язку зі здоров’ям, рано перестають працювати, через це всі матеріальні питання лягають на плечі чоловіка, і він іде, просто-напросто статут і налякавши, що не зможе впоратися.

Восьмий і не менш частою причиною є відсутність власного житла, чоловіки не хочуть жити з вагітною дружиною і її батьками, так само чоловіків не влаштовують комунальні або знімні квартири.

На дев’яте місце можна віднести – осуд друзів або близьких родичів так само не рідко є причиною для догляду, якщо мама не задоволена майбутньою нареченою, то чоловік з легкістю йде підсвідомо думаючи, що відповідальність лягає на плечі його матері, адже це рішення на 80% було прийнято з її подачі.

У чому винні жінки, і які їхні дії спонукають чоловіка піти ?!

У своїй самотності жінки винні не менше, Серед основних причин жіночої провини в подібних ситуаціях вважається:

 • Зайва нервозність. Багато жінок вважають дозволеним кричати, істереть впадати в депресію і знущатися над своїми чоловіками звалюючи все на їх цікаве положення. Жінкам варто постаратися взяти себе в руки і пам’ятати що чоловіки дуже вразливі істоти, і цей період для них не менш складний, ніж для слабкої статі.
 • Одна з найпоширеніших помилок жінок є – спланувати все самій. Чоловіки часто відкрито говорять, що не готові до дітей, але дівчата приймають все це за відмазки, всіма способами потайки від чоловіка намагаються завагітніти. До такого випадку можна віднести приказку: «За що боролася, на те і напоролася». В результаті дівчина залишається вагітною, а чоловік, як і раніше, заявляє, що до дітей не готовий і кожен йде своєю дорогою.
 • Так само дівчатам варто пам’ятати, що чоловіки люблять очима, а значить варто по максимум намагатися добре виглядати під час вагітності і не запускати себе, посилаючись на своє становище.
 • Вагітність не рідко є причиною випадкового зв’язку, іноді подібний зв’язок відбувається в НЕ тверезому стані, в такому випадку жінці варто більш відповідально поставитися до партнера, мова в даному випадку йде про наслідки для її здоров’я та майбутнього.

Народження дитини вважає одним з етапів кризи сімейного життя, і лише по-справжньому люблять і розуміють пари можуть витримати його з гідністю. Плануючи дитини, враховуйте всі плюси і мінуси, свою готовність стати батьками, фінансову, психологічну та емоційну готовність.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/1448-pochemu-muzhchiny-brosayut-beremennyx.html

Кинута вагітна жінка. Як Рід бореться за своє продовження. Стаття. Психоистория. Самопознаніе.ру

(З циклу «Історії моїх клієнтів».)

Жила-була одна красива і молода дівчина. Вийшла вона заміж, але сімейне життя не задалася … а саме, менш ніж через рік після весілля, чоловік вирушив відбувати покарання за якийсь не сильно великий проступок. Але, все-таки … в’язниця є в’язниця.

Читайте також:   Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Через декілька років наша героїня подала на розлучення з чоловіком. Все так же, молода і красива, вона стала влаштовувати своє особисте життя.

Жінку оточували багато гідних молодих людей, але, чомусь, свій вибір вона зупинила на чоловікові, у якого вже була сім’я і діти.

Так йшли рік за роком. Під час якоїсь зі сварок, які супроводжують практично кожні взаємини, жінка зустрічає свого старого знайомого і шанувальника … і … вагітніє. Але, тому що це було «по молодості і по дурості», вирішила вона, то йде і робить аборт.

Через деякий час розлучається зі своїм шанувальником, мириться зі своїм коханим чоловіком, і так проходить ще кілька років. Ось уже й 30 – років … Відносини тривали … Коли жінка сказала своєму чоловікові про те, що їй вже 30 років, і вона хоче мати дитину, то почула цілком закономірний для ситуації відповідь, що йому дитина не потрібен, тому що він вже вирощує 2-х своїх у своїй родині.

У віці ближче до 40 років її чоловік раптово зникає без пояснення причин. Спочатку жінка розбудовується, а потім приймає ситуацію такою, яка вона є, і починає приймати залицяння чоловіка, з яким вони разом працюють на одному підприємстві.

За віком вони приблизно рівні, але чоловік набагато нижче статусом нашої героїні. У нього є 6-річна дочка від першого шлюбу.

Мати дівчинки страждає алкоголізмом, тому дочка живе з батьком, його мамою і братом в 2-х кімнатах у комунальній квартирі в центрі Санкт-Петербурга.

У нашій героїні і її колеги починається роман. Відносини розвиваються досить стрімко. І жінка дуже скоро переїжджає жити до чоловіка додому і починає приміряти на себе роль мами його дочки. Чи не все складається гладко, але все-таки все йде своєю чергою.

В якийсь момент жінка розуміє, що вона вагітна. Спочатку ця новина її обрадувала, але, зрозумівши, що її цивільний чоловік не в захваті від цієї ситуації, починає розбудовуватися.

Звичайно ж, вона сподівається, що її чоловік згодом прийме ситуацію і буде радий народженню ще одну дитину.

Час йде, термін безпечного аборту проходить, у стосунках чоловіка і жінки точка кипіння наростає з кожним днем, і в кінці кінців вона збирає свої речі і їде жити до себе додому. Чоловік не перешкоджає цьому. І, мало того, припиняє практично всі відносини з жінкою.

Аборт робити пізно, і жінка приймає рішення народжувати без чоловіка. Приходить термін, народжується дитинка, і через деякий час на горизонті життя жінки з’являється її колишній одружений коханий, який радий тому, що вона народила дитину … не від нього … але починає їй всіляко допомагати його вирощувати.

Ну що ж … На перший погляд – банальна життєва історія, яких в житті трапляється досить багато. Вона його любила, навіть готова була виховувати його дитини як рідна мама, а він, поганець такий, кинув її напризволяще, вагітну.

Та й ще нічим не допомагав, ні під час вагітності, ні коли дитина народилася … Але, якщо подивитися на цю ситуацію з цікавій для нас боку, можна сказати наступне: Спочатку, чоловік прийшов в життя жінки, тільки для того, що б вона змогла стати матір’ю.

Ні для жодних інших цілей, вищі Сили його не привели його в її життя. Як тільки пройшов термін можливості аборту, його відразу ж «прибрали» з життєвого шляху нашої героїні. Оскільки його функція полягала тільки в одній єдиній вищеназваної функції.

На роль батька він зовсім не підходив через те, що вся його сім’я (мама і брат) добре зловживала алкоголем. Сам він на момент залицяння за жінкою був «закодований» проти тяги до алкоголю. Але, як ми розуміємо, «кодування» – це тимчасова річ. І в будь-який момент все може повернутися на круги своя.

Виконавши свою основну задачу, чоловік відстороняється від життя своєї колишньої коханої. Але на його місце приходить досить підходящий на роль батька колишній коханий нашої героїні.

Оскільки завагітніла і народила жінка практично в 40 років, це був єдиний і останній шанс стати матір’ю і продовжити гілку свого Роду. А також можливість виконати своє життєве призначення як жінки: народити, виховати і виростити своє дитя. Не змогла б відчути радість материнства.

Якби не сталося цієї зустрічі, жінка не прийняла б залицяння майбутнього батька своєї дитини в той момент, коли він був «закодований», і якраз в той самий час, коли одружений коханий її покинув, то не змогла б вона стати матір’ю чудового сина , якому, в свою чергу, належить стати батьком двох чудових діточок, які також в свою чергу принесуть велику користь для цієї родової гілки. Вони повинні зміцнювати, продовжувати і розвивати цю родову гілку. Батька цього хлопчик Вищі Сили «ізолювали» від сина, для того, щоб він не чинив на дитини поганого впливу.

У зв’язку з погано розвиненою силою волі, хлопчик має певні ризики, які шляхом «ліквідації» спілкування з власним батьком були зведені до мінімуму.

Хлопчику дали замість батька цілком гідний чоловік, який так чи інакше робить благотворний вплив на становлення його особистості і виключає можливість тих ризиків, які могли б назавжди заблокувати продовження і розвиток цієї родової гілки.

Рід зацікавлений в продовженні цієї галузі і «доклав» всіх зусиль для того, що б це сталося якнайкраще.

Ніколи в нашому житті нічого не відбувається просто так. Все має сенс. Всі події мають значення. От і судіть самі, що приніс в життя цей чоловік жінці. Зрада і підлість або щастя материнства. А Роду – гідне продовження.

Звичайно ж, якщо подивитися на цю історію поглядом звичайного обивателя, в першу чергу буде засуджений чоловік, і всі пошкодують «бідну і нещасну» жінку, яку «кинули і зрадили».

Але, якщо відкрити завісу туманності, то можна побачити й інші, більш глибокі, невидимі на погляд звичайної людини причини, які роблять ситуацію саме такий, а не інакше. Чи не все буває так, як нам би хотілося в нашій звичайному житті. Ось така історія.

Джерело: https://samopoznanie.ru/articles/broshennaya_beremennaya_zhenschina_ili_schaste_materinstva/

Чи є виправдання чоловікові, який кинув вагітну дружину?

У житті трапляються такі речі, про які іноді навіть страшно подумати. Для деяких людей сім’я – це тиха гавань, де завжди тепло і затишно. Але не завжди подружжю вдається зберегти свою сім’ю.

Коли в родині відбувається розрив – це завжди сумно, але це життя, і до неї потрібно ставитися з розумінням. Існує безліч причин, за якими люблячі люди розлучаються. Чомусь навколишні люди найчастіше стають на бік дружини, вважаючи, що розлучення – дуже важке випробування саме для жінки. Якщо ж чоловік кидає вагітну дружину, тут вже оточуючі не тільки стають на сторону дружини, але і всіляко називають чоловіка «негідником».

Чи варто судити чоловіка, який кинув вагітну дружину?

Ситуації бувають різні, і вважати всіх чоловіків, які кидають вагітних жінок, негідниками не варто. Так, така ситуація викликає смуток, і комусь хочеться поспівчувати жінці. Однак варто згадати про жіночу природу, адже дуже часто величезну роль грає материнський інстинкт, який перекриває всі інші почуття.

Часто трапляється ситуація, коли чоловік не бажає дитини в даний конкретний момент, прямо повідомляє про це дружині, але та всупереч його думку приймає рішення зачати малюка.

 

Такий чоловік іноді змушений залишити родину.

 

Адже сім’я – це взаємоповага, коли кожен з подружжя вважається з думкою другого, а якщо думки розходяться, вони намагаються знайти компроміс, а не ставити перед фактом.

Під час вагітності жінки часто поводяться надто емоційно, тому деякі чоловіки просто не можуть витримати стресовій ситуації, що виникає в сім’ї, і йдуть.

Також бувають ситуації, коли в родині відбувається розлад, і щоб його зам’яти, жінка вирішує «прив’язати» чоловіка дитиною. Це дуже наївна помилка.

 

Ще жодна жінка не змогла утримати чоловіка наявністю спільну дитину.

 

У подібних ситуаціях винна в першу чергу жінка, адже вона знала, що зараз не час для дитини, але вперто виконувала свою установку – зберегти сім’ю будь-що-будь.

Поступаючи так само, жінка відразу повинна бути готова до того, що їй самостійно доведеться виховувати малюка, так як тріснуті відношення не склеїти народженням дитини.

Погляд з боку жінки

З точки зору жінки, безумовно, чоловік, що кидає вагітну дружину, надходить, як монстр, для якого немає нічого святого. Однак, якщо подумати, хіба можна змусити людину когось любити через силу? Якщо чоловік не любить жінку, в більшості випадків, він буде байдужий до дитини. Нічого в такій сім’ї доброго не буде.

Можливо, жінці було б легше, якби чоловік пішов від неї після вагітності і пологів, щоб уникнути зайвих стресів, але чоловіки рідко про це замислюються.

 

Безумовно, вагітна жінка, яку кидає чоловік, перестає поважати його як чоловіка, і, швидше за все, її серце наповнюється ненавистю до нього. З її точки зору – це справедливо, але, на жаль, не можна нікого силою змусити любити або жити з нелюбом людиною.

 

Перш ніж ображатися на хлопця, подумайте, може бути, своїм вчинком він врятував вас обох?

Вагітність повністю змінює будь-які відносини. Одні пари стають ще щасливішим, а інші, на жаль, розлучаються. Існують чоловіки, які думають тільки про себе, і можуть спокійно піти від своєї жінки, якщо вона раптом завагітніє.

 

Найчастіше, самотньою залишається вагітна жінка, яка вступила в стосунки з емоційно незрілим чоловіком. Він боїться втратити свободу, його найбільше лякало відповідальність.

 

Навряд чи він готовий до дитини матеріально. До всього іншого, його улюблена втрачає свої спокусливі форми і починає вередувати.

 

У такій ситуації незрілий майбутній батько біжить від виниклих проблем, залишаючи майбутню матір напризволяще.

Швидше за все, піде чоловік, який не планував зав’язувати серйозні стосунки. Він не розглядав свою кохану як обраницю на все життя, вона була для нього всього лише невеликим епізодом в житті.

«Мамин синочок» теж може втекти від вагітної жінки, так як він звик, що за ним постійно доглядають. Він не хоче ні про кого піклуватися. А якщо його мама проти онуків або їй не подобається майбутня невістка, то «мамин синочок» втече ще швидше.

Також найчастіше кидають вагітних жінок кар’єристи, алкоголіки і наркомани.

Чи можна зрозуміти такого чоловіка?

Нормальні чоловіки ніколи не кидають своїх жінок, якщо вони носять під серцем їх дітей. Тому, якщо ви залишилися одні, коли завагітніли, свого обранця ви вибрали невірно.

Ні зрозуміти, ні виправдати такого чоловіка не можна. Як би там не було, це його дитина, і він з’явився не просто так. Чоловік у відповіді за життя малюка настільки ж, наскільки і ви.

Є чоловіки, які через деякий час повертаються до майбутньої матері своєї дитини. Вони схильні піддаватися паніці, але, взявши себе в руки, починають дивитися на ситуацію тверезо. Таких чоловіків можна зрозуміти і пробачити, але не варто забувати, з ким маєте справу. Від такої людини завжди можна очікувати підступу. Але все ж краще жити з ним, ніж зовсім одній.

Якщо він пішов безслідно, немає сенсу весь час намагатися його повернути. Якщо він не хоче вас слухати, не принижуйтеся. Така людина не гідний ні вас, ні вашого малюка. Вам доведеться дуже складно, але не варто впадати у відчай.

 

Більшість матерів-одиначок знаходять собі нових обранців, які приймають їх дітей як своїх. Будьте впевненими в собі, і ваш колишній зрозуміє, кого втратив.

 

Життя розставить все на свої місця, в результаті, це ви будете щасливою жінкою з люблячим дитиною, а він – одиноким чоловіком, мучитися муками совісті.

Рано чи пізно, він пошкодує про свій вчинок. Він кинув не тільки вас, він кинув дитину, який міг би називати його татом. Знайдіть в собі сили пережити всі складнощі, і ви обов’язково знайдете справжнє жіноче щастя з гідним чоловіком.

Джерело: https://udivitelnay-zhizn.mirtesen.ru/blog/43969609719/next

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *