Козеріг і близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Що буде, коли зійдуться Земля і Повітря? Чи можливі якісь серйозні відносини між ними? Досить складно уявити собі більш невідповідну пару. Козероги – приземлені і практичні, легко беруть на себе відповідальність, які прагнуть до успіхів на робочому терені.

Зміст приховати

На противагу повітряні Близнюки сприймають це життя легко. Вони, як метелик, пурхають серед людей. Романтичні, іноді легковажні і повні оптимізму – саме такі вони. І це привертає до них погляди оточуючих.

Здається, що такий союз в принципі неможливий. Адже між ними немає абсолютно нічого спільного.

Таблиця сумісності Козерога і Близнюка

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
середня висока середня низька

Сумісність Чоловіки-Козерога і Жінки-Близнюків: плюси і мінуси відносин

Ці знаки настільки полярні, що якщо вони починають зустрічатися, оточуючі не вірять, що у цієї пари є спільна майбутнє.

Підходи до життя у чоловіка і жінки радикально відрізняються. Він серйозний, цінує домашній затишок і порядок, завжди викладається в роботі на всі 100%.

У порівнянні з ним дама-близнюки легка на підйом, любить несподіванки та сюрпризи, легко ставиться до багатьох життєвих питань і проблем.

Головна проблема – їх відмінності . Козерога здатні звести з розуму різка зміна настрою і планів повітряного знака, її неувага до безладдя, поверховість. А Близнюкам просто-напросто нудно з педантичним Козерогом, який звик жити за суворим планом.

Спільний відпочинок і дозвілля для них – катування

Чоловік буде довго розгойдуватися, скрупульозно збирати інформацію про готелі, музеї, ресторані. А жінка звикла все вирішувати швидко, легко і без зайвої напруги.

Чи сумісні в любові?

Незважаючи на відмінності, ці двоє цілком можуть бути щасливі в любові. Чоловіка, з одного боку, кілька ставить в тупик прохань Близнюків по життю, а з іншого, сексуально тягне до такої жінки.

Жінці ж буде подобатися його надійність, почуття відповідальності і вміння досягати висот у кар’єрі, відчуття стабільності.

Вони настільки протилежні, що мають всі шанси міцно притянуться один до одного. Він в цій парі буде старшим, а вона – веселим і відчайдушним підлітком.

Швидше за все, саме імпульсивний Повітря стане ініціатором роману . Козероги схильні до довгого обмірковування своїх дій, так що від них чекати першого кроку доведеться дуже довго.

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Більш невідповідну пару, ніж Козеріг-близнюки, складно уявити

Хлопець-Козеріг і дівчина-Близнюки в сексі

У ліжку відносини у цієї пари досить незвичайні. З одного боку, ні Козеріг, ні Близнюки не відрізняються особливою чутливістю і чуттєвістю. З іншого, вони здатні легко передбачити, чого хоче партнер. І це відбувається дуже швидко, вже на самому початку їх інтимного життя і без особливих труднощів.

Правда, є нюанси і тут. Якщо земний знак консервативний до мозку кісток, Близнюки прагнуть до змін, хочуть пробувати щось нове, постійно шукають нових відчуттів. І для досягнення гармонії серйозного Козерогу досить просто розслабитися і слідувати за своєю жінкою, дозволяючи вести їй.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Якими будуть відносини чоловіка і дружини в такій парі? Їм дуже складно побудувати дійсно щасливу сім’ю через принципово різних підходів та поглядів. Якщо стихія Землі змушує Козерогів бажати стабільності, порядку і чіткого плану, то Повітря робить Близнюків трохи легковажними і мінливими .

Чоловіки шукають домашній затишок і спокій, а жінці потрібні нові емоції, розваги та веселощі. Це зводить нанівець їх спільне дозвілля. Крім того, нерідко Близнюкам складно миритися з ревнивістю земного знака. Особливо, якщо врахувати товариськість і волелюбність представника Повітря.

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Повітря робить Близнюків трохи легковажними і мінливими

Єдина можливість для цієї пари знайти щастя – приймати один одного саме такими, якими вони є, не намагаючись перевиховати і змінити під себе. І тільки тоді, коли їх ролі будуть чітко розписані, тут з’являться шанси на успіх.

Більше ймовірності зберегти сім’ю в тому випадку, якщо обидва партнери вже вступили в середній вік або жінка відчутно молодше чоловіка.

Чи є дружба, якщо він Козеріг, а вона Близнюки?

Дружба в цій парі – явище рідкісне

І вся справа в різних життєвих підходах. Легковажність і зовнішня поверховість Близнюків відлякує Козерога. Йому здається, що такій людині складно довіряти. Сам же Козеріг – натура серйозна і відповідальна, і йому важливо те ж саме бачити в одному.

Але у Близнюків є і ті риси, які сподобаються земному знаку, якщо він дасть шанс їм проявитися. Наприклад, у повітряного знака добре розвинене почуття часу, так що на зустрічі вона буде незмінно приходити вчасно.

З іншого боку, і Близнюки теж не дуже рвуться зав’язати дружбу з педантом, яким є Козеріг. Їм набагато простіше завести приятельські стосунки з тими, з ким у повітряного знака є спільні інтереси, захоплення і пристрасті.

Зате якщо ці двоє все ж знайшли спільну мову і потоваришували, їх половинки можуть бути абсолютно спокійні і не хвилюватися про можливість зрад . Роман в такій парі дуже малоймовірний.

Як завоювати чоловіка-Козерога?

Прагматичний земний знак не так просто піддається спокусі. Як же завоювати чоловіка-Козерога і побудувати з ним стосунки? Для Близнюків це завдання не з легких. Спочатку Козерога буде відлякувати типовий легкий і безтурботний стиль повітряного знака.

Для того, хто живе розумом, мінливі жінки – чужий тип

Тому для початку Близнюкам потрібно довести, що у неї є світлий і ясний розум. Тільки після цього, коли Козеріг зацікавиться, можна рухатися далі.

Для цього чоловіки одне з улюблених розваг – розгадування загадок. А дама-близнюки – та ще таємниця, постійно змінюється і непередбачувана. Так що ці двоє можуть скласти непогану пару. Якщо, звичайно, представниця повітряної стихії не сумуватиме поруч з серйозним Козерогом.

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Дама-близнюки постійно змінюється і непередбачувана натура

Крім того, є шанс залучити цього чоловіка контрастом , коли він ще молодий. Козероги прагнуть виглядати старше в очах оточуючих, а в силу юного віку це не завжди вдається. Зате поруч зі навіженими Близнюками він буде виглядати більш серйозним і відповідальним завжди.

Як добитися уваги жінки-Близнюків?

Представниці повітряного знака вміють знаходити спільну мову з будь-якою людиною, у них іскрометний гумор, вони ерудовані і дуже привабливі. Чи можна закохати в себе жінку-Близнюка? Що потрібно для цього зробити?

В першу чергу, важливо приймати подвійність її натури

 • Жінка-Близнюки може бути і лагідною, і підозрілою. Іноді зміна її настрою може поставити в глухий кут. Але це властивість повітряних знаків, і його залишається тільки зрозуміти.
 • Близнюки знають ціну своїй привабливості, а тому домогтися від них взаємності непросто. Чоловікові доведеться бути винахідливим в залицяння, прощати їй її дрібні витівки і капризи, дарувати їй нові цікаві враження.
 • Їй потрібен чоловік привабливий, такий же відкритий, як вона, і галантний.
 • Треба відразу ж розуміти – життя з цією жінкою буде далека від монотонності і нудьги. І до цього треба бути готовим.

Гороскоп сумісності Жінки-Козерога і Чоловіки-Близнюка

Побачивши пару Козеріг-близнюк, навколишні нерідко дивуються, як ці двоє опинилися разом. Він – як пурхають метелик. Вона – практична і серйозна, абсолютно земна. А може бути, саме їх протилежність може стати фундаментом для міцних відносин?

Одне можна сказати точно – такий парі буде непросто . Особливо, якщо обидва дуже молоді і не мають тієї терпимістю до недоліків інших, яка приходить в більш зрілому віці.

Дуже важливо для таких відносин – відразу ж розподілити ролі

Між людьми з настільки різними характерами найбільш вдалою буде зв’язка «старший-молодший». Причому, старшої доведеться бути Козерогу, навіть якщо за віком їй на десяток років менше. Близнюкам не можна обмежувати свободу, чим сильніше жінка почне затягувати петлю, тим більше шанс, що чоловік перепорхнет до іншого більш поступливим квітці.

З іншого боку, саме Козеріг може стати ідеальною парою для химерного повітряного знака, не в її правилах влаштовувати істерики і скандали. Вона любить облаштовувати домашній побут і зовсім не обтяжується цим.

Любовні стосунки

Головний козир Козерога при залученні уваги Близнюків – таємничість і загадковість. Такий собі образ Снігової Королеви. Але важливо вчасно послабити оборону , інакше повітряний знак просто втратить інтерес.

Чоловіки-Близнюки шукають в своїй другій половинці не тільки партнера для побуту, але і цікавого співрозмовника. Тому з ними потрібно, в першу чергу, розмовляти.

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Козеріг може стати ідеальною парою для химерного Близнюка

Цей роман далеко не відразу і не завжди перетікає в шлюб. Представники повітряної стихії люблять свою свободу і не готові з нею розлучитися, а практичні і приземлені Козероги всіляко дають зрозуміти, що пора б і розсудливим. Якщо партнери не дійдуть згоди в цьому питанні, навіть сильні почуття не зможуть стати на заваді розставання.

Поставити крапку в стосунках може і конфлікт інтересів. Адже у цих двох різні погляди майже на всі принципові питання.

Сексуальний потяг пари

Незважаючи на невисоку сумісність в інших аспектах, ліжко для Близнюків і Козерога в усіх відношеннях місце приємне.

Жоден зі знаків не може похвалитися високою емоційністю і чуттєвістю, але їх обох все влаштовує. А хіба важливо щось ще?

Козероги тримають марку і бояться втратити свою незалежність навіть в інтимному житті, а тому не можуть повністю віддатися пристрасті. А Близнюки сприймають секс не з точки зору любовної гри, а з точки зору інтелектуальної забави. Для них тут не так важливий емоційний відгук.

Ідеальна ситуація, коли обидва хочуть розгадати таємниці один одного

Тоді еротична сумісність буде повною. Що цікаво, природне спокій Козерога здатне викликати в Близнюках справжню бурю емоцій і спонукати їх розворушити жінку. Однак якщо вони занадто захопляться експериментами, це може відлякати прихильна традиціям Козерожка.

шлюбний союз

Чи будуть щасливі чоловік і дружина в такому шлюбі? Чи можливо щасливе майбутнє, якщо він – Близнюки, а вона – Козеріг?

Можливо, але тільки в тому випадку, якщо вони правильно розподілять ролі. Наприклад, чоловік повітряного знака не зможе стати справжнім главою сім’ї. Йому підходить роль веденого. У той же час, амбітному і цілеспрямованому Козерогу чільна роль підходить набагато більше. Як і роль основного добувача.

Близнюки не будуть проти, якщо Козеріг буде періодично наставляти їх.

При цьому присутність поруч практичного і спокійного Козерога може додати рішучості і впевненості в собі Близнюкам, яким складніше організовувати себе і простір навколо.

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Козероги тримають марку і бояться втратити свою незалежність

Для цієї пари найкращим виходом буде культивація достоїнств один одного .

Якщо партнери не будуть зациклюватися на перевихованні і приймуть своїх половинок такими, якими вони є, це стане міцним фундаментом для їхнього сімейного щастя.

Як дружать дівчина-Козеріг і хлопець-близнюки?

Для міцної дружби у цих знаків дуже мало спільного. Немає загальних хобі, поглядів на життя, інтересів. Вони навіть по-різному дивляться на дружбу.

Козеріг шукає людину, якій він може довіряти. А повітряним і легковажним Близнюкам на погляд земного знака довіряти складно. Близнюки, в свою чергу, вважають дівчину-Козерога дуже вже суворої, занадто передбачуваною і нудною.

Дружба між ними можлива частіше в тих випадках, якщо вони доводяться один одному рідними по крові людьми

У таких відносинах ролі беззастережно поділяються на «старшого» і «молодшого». Тобто на серйозну старшу сестру і завзятого молодшого братика. При цьому неважливо, скільки насправді років обом.

Читайте також:   Що подарувати хлопцеві на 25 років: ідеї незабутнього презенту

Як завоювати чоловіка-Близнюка і побудувати з ним стосунки?

Незважаючи на зовнішню безрозсудність і поверховість, людина цього знаку все ж ставить розум вище емоцій . Тому якщо Козеріг хоче привернути його увагу, варто підкинути загадку. А саме – саму себе. Стриманість і деяка холодність відразу зацікавлять Близнюків, адже вони люблять головоломки.

Чоловіки повітряного знака багато в чому інфантильні і не виявляють особливого бажання ставати серйозними. І в супутниці життя вони нерідко шукають собі ту, що зможе замінити їм мати.

Серйозний Козеріг якнайкраще підходить на цю роль.

І неважливо, чи буде вона ровесницею чоловіки, молодша за нього на пару десятиліть або старше, все одно в порівнянні з легковажним близнюком вона завжди буде виглядати більш мудрою.

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Ревнивою Козерожка буває важко прийняти характер волелюбного Близнюка

Намагайтеся завжди зберігати щось загадкове в собі. Не дозволяйте чоловікові читати вас, як відкриту книгу. І тоді його інтерес буде підігріватися довгий час.

Але Козерогові доведеться прийняти волелюбність повітряного знака . Як і вітер, його не можна замкнути на замок або утримати поруч проти волі. А ревнивою Козерожка-власниці це буває важко зробити. Обмеження свободи призведе тільки до розриву відносин з цим чоловіком.

Чи можна закохати в себе жінку-Козерога

Козероги не з тих, хто любить очима. Їх буде складно залучити зайвим марнотратством і пускання пилу в очі. Оскільки стихія цього знаку – Земля, це накладає свій відбиток на характер такої жінки. Вони не завжди мають гарне почуття гумору, зате цінують щиру похвалу і компліменти.

Така жінка практична, розумна, знає ціну грошам і вміє їх заробляти

Для того щоб завоювати дівчину-Козерога, потрібно їй довести, що ви зумієте її забезпечити і відбулися в житті, як особистість і чоловік. Це зовсім не означає, що вона вийде заміж тільки за розрахунком. Козеріг і сама буде працювати на благо сім’ї на рівних. Але для неї важливо, щоб її чоловік твердо стояв на ногах.

Чи є шанси у Близнюків? Якщо жінка буде готова прийняти на себе роль «матері», то так. Можливо, саме повітряний знак навчить її трохи простіше дивитися на речі, частіше розслаблятися і стати легше на підйом. А вона, в свою чергу, буде мотивувати Близнюка на більш серйозний підхід до життя. Таке поєднання теж має право на життя.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/sovmestimost-kozeroga-i-bliznetsov.html

Козеріг і Близнюки: сумісність в любовних відносинах і сімейного життя

Астрологічна сумісність показує, легкість відносин, можливі проблеми і способи подолання.

Сумісності Козерога і Близнюків недостатньо, але шанс зближення двох протилежностей присутній.

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Близнюки: плюси і мінуси відносин

Козеріг і Близнюки: чи можлива їх сумісність, поради

Сумісність Козерога і Близнюків – астрологічне поєднання Землі з Повітрям. Коли ухвалено рішення про союз, неможливо зрозуміти, що пов’язує пару.

Головні риси Козерога:

 • сила;
 • наполегливість;
 • стабільність;
 • працездатність;
 • педантичність
 • емоційна стриманість
 • цілеспрямованість;
 • прагнення до успіху в професійній сфері.

Риси Близнюків:

 • мінливість;
 • безвідповідальність
 • невміння планувати
 • побутова неорганізованість
 • товариськість
 • легкість
 • вміння жити сьогодні.

Сумісність знаків низька в побутових питаннях. Жінка-близнюк до життя відноситься легко, граючись, з оптимізмом. протиріччя привертають увагу.

Козерога виводять з рівноваги зміни настрою партнера, навіть в планах на вечір. Плануючи спільний відпочинок, земний знак збирає інформацію, прораховуючи, дізнаючись плюси, мінуси, повітряний – вирішує спонтанно, часто змінює плани.

Козеріг і Близнюки: сумісність в любовних відносинах

Працює пари вистачить, щоб «прикипіти» один до одного. Чоловік відчуває змішані почуття, розгубленість, потяг дивлячись на емоційність, легкість обраниці.

У дівчині викликає інтерес надійність, відповідальність, чоловіки, прагнення до мети, професійних висот. Чоловік займе роль глави, дівчина – дівчинки-підлітка. Жінка виступає ініціатором відносин, чоловік довго обмірковує, «розгойдується».

Козеріг-Чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в ліжку

У ліжку обидва знака зодіаку не надто емоційні, але передбачають бажання партнера з перших моментів близькості.

Чоловік-консервативний партнер, Жінка прагне отримувати новизну, чуттєвість, емоції. Відносини в ліжку складаються гармонійніше, коли у жінки є можливість управляти процесом, а партнер отримує задоволення, розслабляючись.

Козеріг і Близнюки: сумісність в шлюбі

Сумісності у відносинах закоханих не вистачить на сім’ю через відмінності в в поглядах і різного способу життя. Козеріг дотримується плану, любить порядок, стабільність, затишок. Близнюкам потрібна свобода, повітря, емоції, пересування, зміна обстановки можливість спілкування з людьми. Вони перебувають в постійному пошуку.

Ситуацію ускладнює ревнощі чоловіка, з’ясування відносин. Чоловіка виводить емоційність Близнюків. Дівчина не розуміє Захоплення партнера роботою, їй стає нудно. Подружжю треба приймати недоліки, йти на компроміси. Сумісність підвищується після настання зрілого віку.

Чи є дружба, якщо він-Козеріг, а вона – Близнюки?

Земля рідко розуміє представників протилежної стихії. Повітряний знак здається земному поверхневим, легковажним, він звик бачити в людях навколо відповідальність, серйозність, при ближчому знайомстві,

Близнюки можуть змінити думку про себе. Дівчині повітряного знака не подобається педантичність хлопця, їй подобається проводити час з однодумцями. Якщо Козеріг стане Близнюку іншому, відносини будуть тільки приятельські, без переходу в близьке знайомство. Вони не потребують постійному спілкуванні між собою.

Гороскоп сумісності жінки-Козерога і чоловіки-Близнюка

Чоловік навряд чи буде зрозумілий відповідальної, серйозної і практичною жінкою -Козерогом. Їх любов незрозуміла оточенню. Взаєморозуміння між ними менше, якщо партнери молоді. У тандемі роль глави візьме Козеріг.

Близнюкам потрібна легкість, він не терпить скандалів, а жінка-Козеріг мудра, щоб їх не влаштовувати. Представниця земного знака -загадочная, таємнича, обранець оцінить ці якості. Холодність хороша в міру, щоб супутник не втратив інтерес, він шукає не тільки дружину, але партнера, друга, слухача.

Любовні стосунки

Любовні стосунки в парі – непрості. Близнюку подобається свобода, незалежність, у нього непостійний характер. Козерог- дівчина – інша справа. Вона прагне до сім’ї, стабільності, не розуміє мінливість настроїв улюбленого, багато працює. Щоб зберегти стосунки, потрібно знайти компроміс, інакше союз не врятують сильні почуття.

Сексуальний потяг пари

Сексуальна сторона спочатку буде «провисати» через скутості дівчата в ліжку. Її не потрібно квапити, вона розкривається поступово.

Згодом секс стане яскравим. Він потрібні партнерам не часто. Головне проявляти увагу. Якщо Чоловік-близнюк буде балувати партнерку, робити сюрпризи, вона проявить ласку і ніжність.

шлюбний союз

Якщо бажання узаконити союз візьме верх над протиріччями, головувати в родині потрібно Козерогу.

Жінка в паре- зріла людина в її характері стабільність, грунтовність, практичність, вірність, мудрість, відповідальність. Чоловік розумний, але мінливий, рішення безпосередньо залежать від настрою.

Як дружать дівчина-Козеріг і хлопець-близнюки?

Дружба Землі з Повітрям виникає рідко. Приятельські стосунки виникають на тлі родинних зв’язків між знаками.

Другий варіант дружби – на тлі кохання дівчини до одного. Серйозний характер допоможе витягнути Близнюка з труднощів, але закоханість залишиться без відповіді – чоловік не помітить інтересу подруги, залишаючи дружбу-дружбою, що не переростає в любов.

Основні конфлікти у відносинах Близнюків з Козерогом

Гороскоп сумісності дає низькі шанси на зближення знаків через протилежних поглядів, прагнень, цілей. Козеріг – людина спокійна. Робота, бажання матеріальної стабільності – головний його інтерес.

Близнюки – легковажний знак, що живе сьогодні, нічого не планує вперед. Повітряному знаку важко ужитися з педантичним земним, у якого на все є план. Ця риса характеру приймається їм за черствість, невміння жити в задоволення, неромантично.

Представник земного знака жахається від безладу в думках, будинку, почуттях. Сюрпризи, авантюри несподіванки – не для нього. Йому не подобається неорганізованість повітря, мінливий характер, скачки з однієї справи на іншу.

Спільний відпочинок – привід для сварки. Близнюкам хочеться скрізь встигнути, а Козерогові – зрозуміти суть речей, сприйняти щось одне, не поспішати. У парі відсутня сближающий фактор -спільне інтереси, захоплення друзі.

Відносини в парі можливі, при бажанні йти на компроміс, знаходженні спільних інтересів. Важливо, щоб партнери бачили в характерах не недоліки, а доповнення. Козеріг зробить Близнюка практичніше, а він у відповідь подарує легкість, емоції, радість життя.

Чи є серед ваших знайомих і друзів такі пари, як складаються їхні стосунки? Чи вірите ви в астрологічну сумісність і гороскопи – діліться відповідями в х.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/sovmestimost-znakov/kozerog-i-bliznecy-sovmestimost.html

Працює Близнюки – Козеріг: Кролик і удав

Шанс на те, що пара знаків Близнюки і Козеріг буде повністю задоволена один одним в тривалих відносинах, якщо бути чесними, нікчемний. Хоча на самому початку їм може так не здаватися. Більш того, вони зможуть знайти один в одному щось особливе, чого ніколи і ні з ким раніше не було.

Важко уявити собі менш подібні характери: активні, що знаходяться в постійному русі, мислителі і мрійники Близнюки поруч з бажаючим мати тверду опору в житті консерватором і практиком Козерогом.

Вільні від зобов’язань Близнюки ніколи не зрозуміють Козерога, який звик постійно жити на одному місці. Козерогові теж важко уявити, що флірт для Близнюків це не спроба знайти ще одне щастя в поході наліво, а звичний і успішний спосіб спілкування.

Козеріг буде мучитися нерозумінням загадкової душі Близнюків і при цьому як слід мучити їх самих, бажаючи наставити на шлях істинний.

Близнюки не вважають невелику зраду трагедією, Козеріг же в цьому впевнений.

Мало того, що він постійно переконується (принаймні в своєму розумінні) в невірності Близнюків, так він ще буде вважати, що обділений увагою, без якого не мислить взаємин.

Тип їх взаємовідносин – «Удав і кролик», де «Кроликом» виступають Близнюки. І доля близнюків не завидна: зв’язок з «Удавом» загрожує не просто розбити їх серце – тут Близнюки ризикують повністю віддати себе заради розбитого корита в фіналі.

Якщо все-таки Близнюкам не вдалося уникнути чар Козерога і вони хочуть зберегти союз, ділові відносини – це найоптимальніший спосіб взаємин для їх пари.

Якщо Козеріг візьме ініціативу на себе, то, як виконавцю найважчих доручень, винахідливим Близнюка не буде рівних.

Ним стане легше працювати з Козерогом, якщо той буде давати деяку волю і буде більше звертати увагу на їх незвичайну працездатність в області народження ідей. Козерогові слід частіше відправляти Близнюків у відрядження, так як тут вони відчуває себе в своїй стихії.

Близнюки, схильні до заколотів і дисидентства, будуть схилятися перед величчю і безтурботністю Козерога.

Доброта і делікатність Козерога буде якщо не зрозуміла, то прийнята, і може стати основою емоційної стабільності.

Тому в діловій сфері ці відносини Начальника-Удава і Підлеглого-Кролика при хорошій сумісності в інтелекті і творчості можуть проявити себе блискуче. На відміну від сім’ї.

Основні конфлікти у відносинах Близнюків з Козерогом

Близнюки – новатор і швидко приймає рішення інтелектуал, Козеріг – уособлення консерватизму і мудрості, хоча і не позбавлений імпульсивності. Складно в любовних відносинах знайти перетин цих різних наборів якостей. Але саме це і приваблює їх одне в одному спочатку.

Красномовство, креатив і харизма Близнюків здатні зацікавити Козерога, а ось Близнюків будуть інтригувати надійність і грунтовність партнера, тобто то, що, з одного боку, чуже їм самим, а, з іншого, чого їм так не вистачає.

Читайте також:   Чоловік каже, що скучив: що це значить, як себе вести

І в цьому «не вистачає» якраз і криється одна з основ відносин: Близнюкам-кролику не вистачає Козерога-удава більше, ніж Корезогу Близнюків.

Доходить навіть до того, що для самолюбивих Близнюків, яких ніколи не характеризувало самопожертву, тут воно може стати необхідним.

І, втім, якщо магнетизм Козерога досить сильний, то Близнюки вперше в житті почнуть працювати над собою для збереження цих непростих відносин. І все більше і більше йти заради них на самопожертву.

Яке, на жаль, в кінці кінців, ризикує опинитися знеціненими.

Цікавий конфлікт знаків ще й в конфлікті ілюзій і реалій.

Справа в тому, що Близнюки віддають перевагу показувати на суспільство одну зі своїх сторін завжди в успішній масці, тоді як в загальноприйнятому розумінні успіху (наприклад, матеріального) рідко хто з них може похвалитися його досягненням.

Адже успіх це довга й кропітка праця, і досягають його частіше, як правило, такі трудяги-зануди, як Козеріг. І саме ця практична сторона Козерога дає Близнюкам, які є поруч з ним, небувалу впевненість.

Козеріг, в свою чергу, підходить до цих відносин з милими Близнюками теж дуже практично: використовує їх поки йому це вигідно і зручно. Така ось романтика пари «Удав і кролик».

Жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг

Щирих відносин партнери навряд чи дочекаються, зате кожен може у всій пишноті виконувати звичну роль: жінка-Близнюки – зображувати нестаріючу юність, чоловік-Козеріг – досвідченого мудреця. І це буде особливо приємно для молодого Козерога, ще не досягла певних висот у кар’єрі. Нехай не в справах, але хоча б у відносинах він знайде самоствердження за рахунок партнерки.

За умови переваги чоловіки-Козерога в характері і волі дана комбінації з повністю залежною і підпорядкованою жінкою-Близнюками може проіснувати дуже і дуже довго.

Коли Козеріг відчує, що мешкає поруч з ним незібрана і легковажна на вигляд дівчина насправді володіє незвичайним інтелектом, часом навіть перевершує його, він нарешті-то сприйме її всерйоз.

Виховуючи свою «неслухняну» супутницю, чоловік-Козеріг змушений буде постійно долати труднощі, і це в якійсь мірі стане додатковим стимулом відносин для нього, адже він так любить створювати і долати перешкоди.

А жінка-Близнюки знайде нехай і не надійну кам’яну стіну, але досить міцний парканчик, якщо зрозуміє, що їй вигідніше вдавати, що вона у всьому слухається свого Удава.

Небезпека є в тому, що із земних знаків Козеріг, мабуть, більше за інших схильний до зрад, особливо якщо він чоловічої статі. І попередню партнерку він зазвичай ставить вже перед доконаним фактом розмальовки та догляду до іншої. Хоча, знаючи натуру Близнюків, у них на цей рахунок вже повинен бути запасний аеродром.

Чоловік-близнята і жінка-Козеріг

Безвідповідальний підліток, але з яскравими очима і такий романтичний – чоловік-Близнюки і навчена досвідом сильна жінка-Козеріг: що за формула може їх поєднати? Напевно, щось з розряду «син і матір» або близько того. Так чи інакше, частіше в цій парі жінки, крім домінуючої ролі, завдяки впливу знака, ще й старше віком, багатшим досвідом і більш забезпечені матеріально.

Ідеальна зустріч такої пари: море, яхта, яка відпочиває мільйонерка і симпатичний офіціант, який зачепив її своєю посмішкою. Романтична обстановка зробить свою справу і розпалить пожежа. Але як довго триватиме ця гра? І як поведуть себе герої роману поза романтики, а в звичайній побутовій обстановці? Як будуть шукати вихід з частих конфліктів?

Зазвичай в конфліктах в число звинувачень з арсеналу жінки-Козерога входять докори в черствості, бездушності і в емоційній незрілості.

На чоловіка-Близнюка це подіє, як привід для втрати впевненості в собі, відчуття, що він живе поруч з недосяжним досконалістю і бажання втекти назовсім або на час.

А ось жінка-Козеріг зайвий раз переконається, що чоловік поруч з нею занадто юний, несамостійний і слабкий духом.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/bliznecy/kozerog/

Близнюки і Козеріг – сумісність чоловіка та жінки

Козеріг і Близнюки нелегко знаходять спільну мову один з одним. Вони володіють не схожими характерами, їх життєві інтереси практично не перетинаються. Але основним фактором, який сприяє виникненню відносин, є загадковість Близнюків.

У приземленого Козерога при зустрічі завжди виникає бажання розгадати партнера. На грунті цього можуть створюватися цілком благополучні союзи.

Але з іншого боку представники знака зодіаку Козеріг – це дуже тактовні і обережні особистості, тому природна самовпевненість Близнюків часто є відштовхуючим чинником.

Чоловік Близнюки і жінка Козерог – сумісність

Відносини хлопця Близнюки і дівчата Козерога можна охарактеризувати, як тяжіння протилежностей. Представники цих знаків зодіаку відрізняються різним світоглядом і не схожим ставленням до життя. Для того щоб створювати благополучні союзи партнерам доведеться докласти багато зусиль.

У любовних відносинах (сумісність в коханні 43%)

Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Козеріг в любовних відносинах нижче середньої. Для того щоб виникли любовні почуття супутникам необхідно відчувати глибоку і щиру симпатію. Вся справа в тому, що в таких відносинах партнери багато отримують один від іншого, але також багато втрачають.

 • Хлопець допоможе своїй обраниці позбутися багатьох природних комплексів. Але це змінить її природність, яку так цінували оточуючі.
 • Дівчина посприяє тому, що обранець навчитися більш реалістично відноситься до навколишнього світу. При цьому в певній мірі буде обмежуватися його свобода.

З огляду на все це, любовні відносини можливі тільки в тому випадку, коли партнери готові йти один одному на поступки. Від свого обранця панянка Козеріг отримує багато корисної інформації, яка дозволяє їй домагатися великих успіхів у житті.

Для того щоб зміцнити відносини представникам цих знаків зодіаку доведеться пройти через багато життєві випробування. Не всі можуть витримати їх, тому часто союзи розпадаються. Благополуччя в тандемі настає в той момент, коли Близнюки і Козеріг починають розуміти всю марність спроб зміни природних характерів своїх супутників.

У ліжку (сумісність в сексі 81%)

Сумісність чоловіка Близнюка і жінки Козерога в ліжку досить висока. Але цей факт заснований на тому, що партнерам цікаво один з одним в ліжку через свою несхожість.

Чоловіка Близнюки в інтимному житті притягує партнерка своєю протилежністю. Партнер буде прагнути розтопити консерватизм обраниці і слід зазначити, що не без успіху. Згодом вона навчиться експериментувати і секс перетворитися в казку.

Висока сумісність пари Близнюки і Козеріг пов’язана з помилкою в тому, що партнерка завжди дотримується консервативних поглядів. Помилково вважати її холодною.

І проникливий чоловік Близнюки дуже швидко це розуміє. Холодність жінки пов’язана з її замкнутістю і скритністю.

Партнерка може розкриватися в ліжку тільки тоді, коли повністю довіряє обранцеві і відчуває до нього щирі почуття.

Інтимне життя повністю розкутих партнерів буде наповнена оригінальної чуттєвістю, яку подарує своєму чоловікові улюблена. Вона оцінить здатність свого партнера говорити красиві компліменти і обсипати її ласками під час сексу.

У шлюбі (сумісність в сімейному житті 52%)

Незважаючи на колосальну різницю в природних характерах і в поглядах, сумісність Близнюки і Козеріг в шлюбі дозволяє створювати сім’ї, які виходять досить стійкими. Розлучення в таких шлюбах трапляються не часто. Вся справа в тому, що всередині свого сімейного гніздечка обидва партнери чудово себе почувають.

В основному сімейне благополуччя залежить від дружини Козерога. Вона відрізняється природну мудрість, тому спочатку розподіляє ролі і встановлює ієрархію в різних сферах. Саме на цьому будуються стійкі відносини між подружжям.

Сварки в родині трапляються рідко, оскільки подружжя ніколи не звертають увагу на різні побутові дрібниці. Кожен з них прагне отримати задоволення від сімейного життя, і таке ставлення наповнює атмосферу в сім’ї благополуччям.

Дівчина Козеріг дуже розумна, тому вона може змусити себе пристосується до свого вразливому і дуже емоційному партнеру, якщо це буде відповідати її інтересам. Її тактовність дозволить грамотно управляти чоловіком, тому у нього ніколи не з’явиться відчуття, що його партнерка намагається обмежити його свободу.

У дружбі (сумісність в дружніх відносинах 38%)

Дружні стосунки дуже рідко виникають між панянкою Козерогом і чоловіком Близнюками. На заваді стають різні природні характери і темперамент. Інтереси представників цих знаків зодіаку рідко перетинаються. Козеріг воліє жити за правилами, які часто встановлює сама, а чоловікові Близнюкам такий підхід дуже нудний.

Навіть якщо дружба виникає, то вона більше схожа на не зобов’язують, приятельські стосунки. Сувора і правильна подруга ніколи не довірить важливі таємниці свого друга. Також вона не може довірити йому і рішення складних життєвих проблем.

Дружні стосунки можуть виникнути, якщо подруга старше обранця. В цьому випадку вона бере на себе роль сестри і опікується одного. В силу її життєвого досвіду, поради можуть бути дуже корисними для одного. Такі відносини часто виникають між реальними родичами.

На тлі товариств ділове партнерство не буває успішним. Ці люди вважають за краще працювати в різних ритмах, тому при вирішенні виробничих завдань між ними часто виникають розбіжності.

Чоловік Козеріг і жінка Близнюки – сумісність

Успішні тандеми між дівчиною Близнюками і хлопцем Козерогом створюються дуже часто. Різниця природних характерів притягує партнерів. Йдучи по життєвому шляху разом, вони вдало доповнюють один одного. Але шанс створити успішний союз у представників цих знаків зодіаку є тільки тоді, коли вони залишать спроби переробити один одного.

У любовних відносинах (сумісність в коханні 70%)

Сумісність чоловіка Козеріг і жінки Близнюки в любовних відносинах хороша, супутники створюють міцні любовні тандеми. Вони настільки різні, що дуже добре взаємодоповнюють один одного. Головне, що потрібно партнерам, це не намагатися управляти і переробляти один одного.

Партнерка отримає в такому союзі безцінний життєвий досвід. Вона навчиться правильно оцінювати ситуацію в навколишньому світі, що сприятиме її успішності. До свого супутника вона завжди ставиться як до наставника, який здатний направити її енергію в правильне життєве русло.

Зі свого боку жінка буде заряджати свого обранця позитивом і оптимізмом. З його характеру піде природна похмурість, він стане більш відкритим, що буде залучати до нього нових людей. Це розширить його можливості і зробить більш успішним.

В силу того, що сумісність Козеріг і Близнюки в коханні заснована на тому, що закохані інтелектуально розвинені, їм разом ніколи не буває нудно. З іншого боку, вони настільки розумні, що залишають одне для одного необхідну для них свободу дій.

У ліжку (сумісність в сексі 30%)

На жаль, незважаючи на те, що в інших сферах хлопцеві Козерогу і панночці Близнюку вдається побудувати благополучні відносини, сумісність Козеріг і Близнюки в ліжку дуже низька. Це пов’язано з ультраконсервативні чоловіки. Партнер звик жити за жорсткими правилами і це ставлення до життя повністю переносить в інтимну сферу, що неприпустимо.

Незважаючи на те, що дівчина Близнюки досить спокійно ставиться до сексу, їй завжди необхідна уважність і турбота коханого в ліжку. Вона під час сексу любить поговорити, щоб створити відповідну атмосферу.

Чоловік Козеріг такого підходу до сексу не сприймає і навіть не намагається зрозуміти почуття своєї партнерки.

Він з обережністю ставиться до всього нового і віддає перевагу все традиційне, без всяких експериментів в ліжку, нововведень і вражень.

В результаті таких протиріч інтимне життя наповнюється рутиною і безвихіддю, що не сприяє поліпшенню відносин. Для того щоб гармонізувати життя, хлопцеві Козерогу, потрібно обов’язково переглянути своє ставлення до сексу. Якщо він це зробить, то інтимна близькість наповниться новими емоціями і почуттями.

Читайте також:   Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

У шлюбі (сумісність в сімейному житті 75%)

Сумісність жінки Близнюки і чоловіки Козеріг у шлюбі досить висока, одружуються закохані дуже часто. Вони досить успішні, хоча партнерам в такому союзі складно зрозуміти один одного.

Але завдяки природній мудрості й обґрунтованості чоловіки, вдається зберегти стабільні відносини протягом тривалого часу. Саме він виступає ініціатором розподілу обов’язків в родині.

Це дозволяє уникнути дрібних побутових розбіжностей, які здатні розладнати сімейний лад. Чим старше чоловік Козеріг в таких тандемах, тим більше шансів збереження сім’ї.

Найголовніше в сімейних відносинах пари Козеріг і Стрілець, що чоловік і жінка у всіх життєвих ситуаціях завжди підтримують один одного.

Незважаючи на різницю природних характерів, вони роблять все, щоб зрозуміти один одного. Дружина безмежно довіряє чоловікові Козерогу у всьому.

Він для неї є надійною опорою і підтримкою в будь-якій життєвій ситуації. У родині панує атмосфера повної взаємної довіри.

Мудрий чоловік, розуміючи всі відмінності їх природних звичаїв, ніколи не обмежує свободу обраниці. Дуже часто він відправляє її відпочивати, не прагнучи супроводжувати і контролювати кожен її крок.

Така довіра з його боку повністю виключає зраду з боку дружини. Але з часом у подружжя може з’явитися спільне хобі, тому вони будуть отримувати задоволення від спільного проведення часу.

У дружбі (сумісність в дружніх відносинах 45%)

Хлопець Козеріг і дівчина Близнюки не часто створюють міцні дружні стосунки. У них різне сприйняття всіх подій, що відбуваються в навколишньому світі. Це призводить до того, що у представників цих знаків зодіаку часто виникає антипатія один до одного.

Чоловіка Козерога часто дратує те, що подруга Близнюки не є перебірливої ​​в дружніх зв’язках. Вона легко знаходить спільну мову з усіма, тому оточена людьми, яких називає своїми друзями.

Навіть якщо виникає дружба між представниками цих знака зодіаку, то вона може дуже швидко закінчитися внаслідок виникнення нудьги. Вся справа в тому, що у таких друзів рідко бувають спільні хобі і захоплення. Все, що подобається чоловікові, може бути відкинуто подругою. Через це хлопець вважає свою подругу пустушкою, з якої не можна ділитися нічим потаємним.

Дружба не може сприяти успішній діловій кар’єрі. Як правило, представники цих знаків сильно заважають плідно працювати один одному.

Як жінці Близнюку завоювати чоловіка Козерога

Обраниці Близнюку завоювати чоловіка Козерога абсолютно нескладно. Нестримність, активність, цілеспрямованість яскравою красуні є тими рисами, які виявляються сильно привабливими для її спокійного і врівноваженого обранця.

При знайомстві панночці потрібно врахувати факт того, що обранець Козеріг завжди відчуває себе дорослим і самостійним. Йому подобається надавати підтримку незахищеним і милим дівчатам.

Тому при зустрічі з ним, панянка Близнюки повинна продемонструвати те, що вона дуже потребує життєвої надійної опори.

Ні в якому разі під час цукерково-букетного періоду не оскаржувати «старшинство» обранця.

При цьому потрібно постійно демонструвати свою загадковість, у обранця це викличе бажання познайомитися ближче. Дівчина Близнюк постійно вдосконалюється, тому відрізняється розвиненим інтелектом. Це дуже приваблює чоловіка Козерога, адже складнощів в спілкуванні з такою супутницею ні коли не виникає, вона здатна підтримати розмову на будь-яку тему.

Не потрібно демонструвати своє легковажне ставлення до життя в початковий період побудови відносин. Це може відлякати чоловіка. Обранець повинен поступово звикати до непередбачуваності поведінки своєї супутниці.

Як чоловікові Козерогу завоювати жінку Близнюка

На жаль, у чоловіка Козерога не багато природних якостей, які могли б залучити красуню Близнюки.

Можна з упевненістю сказати, що в молодому віці любовні відносини між представниками цих знаків зодіаку просто неможливі. Адже навіть в старшому віці супутник Козеріг залишається в душі дитиною.

А це означає, що прониклива дівчина Близнюки не зможе побачити в ньому надійного супутника життя.

Щоб сподобається своєю яскравою і непередбачуваною обраниці, кавалеру Козерогу слід продемонструвати все сильні якості свого характеру. Перш за все, привабливою може виявитися його природна життєва мудрість. Це дозволить підкреслити, що психологічно він завжди може надати потрібну підтримку обраниці, якщо у неї в житті виникне утруднення.

Крім того привертає непередбачувану обраницю Близнюка стриманість Козерога. Він ніколи не приймає необачних рішень. Тому, перебуваючи поруч з ним, можна буде уникнути багатьох життєвих помилок.

З огляду на все вищесказане, щоб завоювати серце красуні Близнюки, Козеріг повинен зацікавити її тими рисами характеру, які не притаманні їй самій. Природна цікавість обраниці стане відправною точною для роману.

Джерело: https://psy-magic.org/sovmestimost-znakov-zodiaka/1131-bliznecy-i-kozerog-sovmestimost.html

Сумісність між Близнюками і Козерогом

Сумісність між Близнюками і Козерогом залежить від різних чинників, багато в чому вона порушується через подвійності партнерів-Близнюків. Люди-близнюки мають в собі дві особистості і далеко не кожен представник знака може прийняти себе таким, як є.

Козерогам досить важко вибудовувати відносини з Близнюками, що ділового, що дружнього характеру. Така людина відрізняється природним спокоєм, якщо його, звичайно, ніхто не злить. А Близнюків може вивести з себе будь-яка дрібниця.

Зрозуміти людину-Близнюка часом досить складно, адже вони відрізняються незалежністю і різкістю. Але Козероги намагаються дізнатися всі нюанси внутрішнього світу свого непередбачуваного партнера.

Детальніше про відносини такої пари ви зможете дізнатися з цього матеріалу.

Характеристика любовної сумісності між Козерогом і Близнюками

Що стосується любовних відносин, то тут партнерів чекатиме багато труднощів. Вони надто різняться за своїм світоглядом, поглядами на життя, характеру, що створює різні труднощі. Наприклад, партнери-близнюки постійно намагаються осягнути щось нове, а Козеріг сприймає любов дуже серйозно, прагне до грунтовності і стабільності.

Можна говорити про хорошу сумісності між такими особистостями лише за умови, що обидва партнери проявлять лояльність по відношенню один до одного і збережуть внутрішню незалежність. Конфлікти у них будуть виникати також на грунті побуту і грошей. При цьому на початковій стадії відносини оповиті хмарою романтики, але згодом ця пристрасть починає вщухати.

Козерога відрізняє дуже обережне поводження, адже йому протегує планета Сатурн. Він може стати чудовим керівником, кар’єра – сильна область такої особистості.

Близнюкам дуже імпонує таємничість свого партнера. У них виникає бажання дізнаватися його більше і більше. Крім цього, Близнюки «ведуться» також на сексуальну енергетику Козерога. Останній, подібно гіпнотизера, здатний заманити, заворожити Близнюка. Козеріг ж за своєю природою є егоїстом, Близнюки можуть навчити його жертвувати хоча б дрібницями заради відносин.

Тому цілком можна говорити про те, що хоча характери у обох учасників пари занадто різні, сумісність між ними цілком може стати реальністю. Козерогів відрізняє деяка старомодність в поглядах на одяг, але вони при цьому зберігають витончений зовнішній вигляд. У процесі дорослішання вони змінюють свій стиль на більш сучасний.

А ось Близнюки на відміну від своїх половинок, навпаки, тяжіють до всього нового, модного і неординарному. Вони точно поставлять в своєму житлі практичні і вишукані предмети на відміну від Козерога, що тяжіє до стилю ретро.

Дружня сумісність партнерів

Дружба між Близнюками і Козерогами цілком можлива, але лише за тієї умови, що їх буде об’єднувати робота або хобі. Однак, шанси на те, що такі особистості просто випадково зустрінуться і вирішать «дружити» вкрай малі. Плюс, на дружній сумісності партнерів негативно позначається значна різниця в характерах.

Тоді як Близнюка відрізняє невгамовність і життєрадісність, то Козерогу властива статечність і серйозність, він не любить ділитися своїми секретами з оточуючими.

А в дружніх відносинах відкритість – обов’язковий пункт, через це Близнюки не зможуть терпіти зайву скритність і недовірливість людини-Козерога. Зате вони зможуть передати один одному свій цінний досвід.

Близнюки – зроблять партнера більш оптимістичним, а Козеріг – навчить товариша стриманості.

Близнюки просто обожнюють сперечатися, причому неважливо на яку тему. Це не дивно, так як вони знаходяться під заступництвом планети-Меркурія. Такі люди стануть самозабутньо доводити, що вони мають рацію і компетентні в будь-якій темі. Однак, суперечка з Козерогом для них стане провальним. Останній відчуває обман здалеку, тому переконати його просто неможливо.

Козероги можуть проявляти марнославство і занепокоєння, але Близнюків це приваблює, хоча вони і відрізняються врівноваженістю. Ще Козеріг – добродушна і грунтовна особистість, тому він здатний розібратися в будь-якій складній емоційно ситуації. Такій людині властива надійність, демократичність, що в свою чергу сприятливо позначається на сумісності з Козерогом.

Часто Близнюки не відчувають бурхливого плину життя, адже вона стає для них одним єдиним плямою. А Козеріг – гармонізує ситуацію, заспокоює свого приятеля і допомагає трохи пригальмувати його божевільну швидкість. Близнюки просто в захваті від сталості Козерога, завдяки цьому між ними цілком можлива досить гармонійна і успішна зв’язок.

Огляд сумісності чоловіка-Близнюка і дівчата-Козерога

Між партнерами можна говорити про хорошу сумісності, так як улюблені відчувають один одного навіть у незначних деталях. Але все ж відносини розвиваються за моделлю «дитини-дорослого». При цьому дівчина-Козеріг буде опікати, піклуватися і наставляти кілька хаотичного чоловіка-Близнюка «на правильну доріжку».

Безумовно, будуть в парі і складності, і адаптація. Козеріг із Близнюками можуть бути щасливі лише за умови, що партнерка стане більш розкутою, а він – більш відповідальним. Партнери будуть намагатися перетягувати на себе роль лідера, але вони зроблять це настільки непомітно і коректно, що з плином часу все нормалізується.

Закохані відчувають щире бажання бути один з одним, а це найголовніше в стосунках. До того ж між цими двома має місце не тільки духовна, але ще і фізична зв’язок і сильне тяжіння. Вони спільно зможуть підібрати ключі до щастя, яке збережеться на довгі роки.

Сумісність між чоловіком-Козерогом і жінкою-близнюком

В цьому випадку можна говорити про трохи більш складному варіанті сумісності. Партнерам доведеться добре попрацювати, щоб відносини пішли на лад. Корінь проблеми полягає в різному сприйнятті свободи. Дама-близнюки переконана в тому, що її намагаються посадити на короткий поводок, а чоловік-Козеріг про це навіть не думає.

Для нього незалежність представляє якусь ціну лише до початку серйозної сімейного життя. Тому зв’язок між Близнюками і Козерогом цілком може мати скоротекущій характер.

Він дуже скоро розкриє легковажність своєї партнерки, що його дуже дратує. А дівчина-Близнюки з величезними труднощами зможе встановити душевний зв’язок зі своїм коханим.

Він має для неї вид загадкового мандрівника – похмурого і трохи старомодного.

 • Тому в цьому випадку можна сказати, що сумісність між Близнюками і Козерогом стане реальністю, але лише за тієї умови, що обидва будуть терпіти недоліки один одного і намагатися зберігати свою пару.
 • Для любові і Козерогові, і Близнюкам потрібно буде принести певні жертви, довести життя і самим собі, що ці відносини дійсно для них дуже важливі.
 • Такий обіцяє бути любовна сумісність між партнерами Козерогом і Близнюками. Ще більше інформації про кохання між цими сузір’ями ви зможете отримати з наступного відео-матеріалу:
 • Marissa

все сумісності ♑

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-kozerog-bliznetsyi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *