Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзу

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзуТяжіння між представниками знаків виникає поступово, воно грунтується більше на схожості і симпатії

Зміст приховати

Козеріг – грунтовний знак, твердо стоїть на ногах. В його характері основними якостями є відповідальність, цілеспрямованість. Представників такого знака відрізняє вміння ставити перед собою цілі і здатність йти до них, долаючи труднощі.

Вони добре керують будь-якою справою, організовуючи робочий процес. У почуттях Козероги частіше замкнуті, не відразу пускають в своє коло нових людей.

Але якщо людина стала другом чи партнером, то Козероги будуть прагнути зберегти відносини. Зодіак не прощає зради і не дає другого шансу людям, розчарував його.

Діва – втілення чистоти, справедливості і цілісності. Зодіак прагнуть до досконалості, змінюючи себе і світ навколо. Такі люди схильні проявляти тягу до знань, до того ж люблять вчити і інших. Вони дуже обережні, стежать за здоров’ям, збирають навколо себе людей, що володіють спокійним характером. Люди, надто агресивно вихлюпують емоції, не підійдуть цього зодіаку.

Сумісність жінки-Козерога і чоловіки-Діви

Жінки-Козероги, як і чоловіки-Діви, відрізняються скритністю , їм важко підтримувати пуста розмова з малознайомими людьми.

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзуШлюб жінки-Козерога з чоловіком-Дівою буде довготривалим і стабільним

Тяжіння між представниками знаків виникає поступово, воно грунтується більше на схожості і симпатії, ніж на яскравості почуттях і гормональних сплесках.

Чи сумісні в любові

У любові Козеріг і Діва мають хорошу сумісність. Через спокійних характерів обидва партнери задовольняються рівними відносинами, де немає сильних емоційних потрясінь.

Їх обох такі відносини влаштовують, даруючи відчуття стабільності і передбачуваності, яке так властиво цим знакам.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Шлюб жінки-Козерога з чоловіком-Дівою буде довготривалим і стабільним , в ньому не знайдеться місця частим скандалам і з’ясування стосунків. Подружжя разом планують своє життя майже до старості і здійснюють свої мрії планомірно. У шлюбі вони здатні підтримувати один одного, т. К. Близькі по духу.

Єдине, чого не вистачає в такому шлюбі, – це емоцій. Подружжя досить скупі на прояв почуттів, з часом це виливається в буденність і нудьгу.

В цей час подружжя намагаються збільшити спілкування з іншими людьми, які заряджають своєю енергією, але на зраду партнери не підуть. Занадто сильна в них раціональність і прихильність своїм планам.

Чоловік в такій сім’ї оточує дружину турботою і любов’ю. З кожним роком подружжя стають ближчими один до одного, їх союз тільки міцнішає. З таких людей виходять ідеальні друзі. Їх дружба грунтується на схожості інтересів, достатку загальних захоплень.

Хлопець-Діва і дівчина-Козеріг в сексі

Рівень сексуальності в такій парі безпосередньо пов’язаний з недостатньою чуттєвістю обох партнерів.

Один одному вони підходять за сексуальною емоційності , тоді як для інших знаків такі відносини будуть здаватися прісними, але обох партнерів ситуація влаштовує. Для них немає необхідності в шквалі емоцій, досить довіри партнерові і впевненості в ньому.

Як закохати в себе жінку-Козерога?

Жінка-Козеріг відрізняється закритістю у багатьох емоційних сферах .

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзуРівень сексуальності в такій парі безпосередньо пов’язаний з недостатньою чуттєвістю обох партнерів

Вона боїться бути обманутою. Недостатня емоційність і скутість при нових знайомствах заважають їй розкріпачитися і довіритися партнеру, тому претендентів на своє серце вона ретельно перевіряє.

Жінки такого знака цінують серйозні вчинки, які скажуть про надійність і серйозності намірів партнера. Для зодіаку на першому місці стоїть довіра до чоловіка, а не цукерки і квіти.

Вона довіряє більше вчинків, ніж словами. У її супутника повинна бути пристойна робота, яка дозволяє йому розкривати свій потенціал. У своєму партнері дівчина-Козеріг бажає бачити опору і підтримку, її не залучають епатажність і зайва емоційність партнера.

Як завоювати чоловіка-Діву і побудувати з ним стосунки?

Чоловік-Діва дуже перебірливий і уважний до деталей. Для нього ідеальна та жінка, в якої переважає природність. Характер супутниці повинен бути спокійним.

Такі чоловіки люблять начитаних і освічених дівчат, які можуть підтримати бесіду. Коли дівчина доведе свою начитаність і скромність, чоловік захоче дізнатися її ближче і дасть можливість проявити свої інші якості.

Чоловік-Діва оцінить домовитись і хазяйновитість. Дівчину він розглядає як майбутню дружину, тому звертає увагу на її вміння вести господарство і на її ставлення до дітей. Чоловік, який знайшов свою супутницю, не змусить обраницю засумніватися в його любові.

Сумісність жінки-Діви і чоловіки-Козерога

Час, проведений один з одним, у таких партнерів буде приємним для обох. У них високий ступінь взаєморозуміння. Відносини жінки-Діви і чоловіки-Козерога будуть гармонійні у всіх сферах життя.

Чи сумісні в любові

Відносини жінки-Діви і чоловіки-Козерога засновані на тяжінні як фізичному, так і емоційному. Врівноважені характери партнерів практично виключають бурхливі сварки, які не сприймає ні один з цих знаків.

Дівчина в парі створює затишок, показує себе гарною господинею, у відносинах буде підтримувати партнера.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Подружнє життя у такого поєднання знаків відмінна. На самому початку життєвого шляху можливі конфлікти на грунті несхожості подальших планів.

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзуПодружнє життя у такого поєднання знаків відмінна

Але з часом розважливі партнери знаходять компроміси. Чим довше триватиме сімейне життя, тим менше буде сварок і більше взаємної поваги, довіри.

У шлюбі з представником цього знаку жінка буде впевнена в завтрашньому дні . У такій сім’ї обоє не люблять тринькати гроші, тому матеріальний достаток забезпечений.

Хлопець-Козеріг і дівчина-Діва в сексі

Відносини в парі будуть досить спокійними. У них не той темперамент, щоб їх пристрасть була яскравою і бурхливої, але партнери цього і не вимагають один від одного. У парі чоловік є більш емоційним, саме він буде приносити пристрасть у відносини.

Як добитися уваги жінки-Діви?

У зв’язку із замкнутим характером дівчини-Діви рідко охоче йдуть на контакт.

Щоб домогтися її розташування, чоловік повинен спочатку заслужити її дружбу. Щоб повноцінно віддатися відносин, жінці необхідно дізнатися партнера, його характер і життєві орієнтири, оцінити його практичність.

Жінка-Діва складає думку про чоловіка з першого погляду і неохоче змінює думку. Якщо у хлопця неохайний зовнішній вигляд, то на відносини з Дівою можна не розраховувати.

Діва любить розмовляти на актуальні теми. Супутник, який не може підтримати розмову, розчарує свою даму. Такий дівчині потрібно дарувати компліменти, доглядати і не квапити її в ухваленні рішення.

Як завоювати чоловіка-Козерога?

Цей зодіак по натурі скритний, він повинен звикнути до нового оточення, тільки після цього він зможе розкритися. У той же час він романтичний. Козеріг шукає для себе супутницю життя, яка буде дотримуватися пристойності і манери в будь-яких ситуаціях.

Козеріг цінує практичний підхід до життя і ведення господарства. Жінка, що витрачає багато грошей, не підійде цього зодіаку. Супутниця чоловіки-Козерога повинна намагатися порозумітися з його родиною.

Козеріг не любить слухати про чужі проблеми.

Самодостатній чоловік звик вирішувати проблеми сам. До дівчини, яка не здатна впоратися з неприємностями сама, він буде ставитися з погордою. Козеріг буде готовий допомагати лише тоді, коли дівчина стане його дружиною. Тут він проявить себе як захисник і помічник, встане на сторону дружини.

Таблиця сумісності Козерога і Діви в процентах

У будь-якому поєднанні сумісність цих знаків зодіаку дає високі показники:

 Знаки зодіаку партнерів Відносини,% Шлюб,% Кохання, %
Чоловік-Козеріг і жінка-Діва 85 80 90
Жінка-Козеріг і чоловік-Діва 95 90 100

Шанси на майбутнє такого союзу: є чи ні

Схожість багатьох рис характеру і світогляду чоловіків-Козерогів і жінок-Дев дають хорошу сумісність в життя. Такі партнери немов створені одне для одного.

У них одні прагнення і цілі. У таких відносинах чоловік добуває фінанси на життя, а жінка забезпечує сімейний затишок.

У парі чоловіки-Діви і жінки-Козерога теж високі шанси на щасливе життя. Добре, якщо жінка буде доручати чоловікові ті завдання, які він може виконувати краще, т. К. Йому важливо знати, що він приносить користь сім’ї і може задовольнити потреби партнерки.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/sovmestimost-znakov/kozerog-i-deva-sovmestimost.html

Діва і Козеріг – сумісність знаків зодіаку

Зорі віщують вам тільки радість і щастя, адже в цьому союзі і Діва, і Козеріг отримують саме те, чого так хочуть. Діва обожнює давати поради, а Козеріг з вдячністю приймає їх і використовує будь-які зачіпки для того, щоб привести спільне життя до якогось ідеалу.

У Діви і Козерога сумісність абсолютна у всіх життєвих сподіваннях. Вони однолюби, зрад не прощають і вважають неприпустимими для себе. Рідко зустрінеш таку пару, в якій обидва гармонійно будують життя і дружно долають негаразди.

Якщо в спальню Діви і Козерога закралася нудьга, то це ваша обопільна нерішучість. Додати в стосунки вогню можна – дозвольте собі експерименти в ліжку, і занудьгувати не вийде.

Секрет сумісності Діви і Козерога

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзу

Діви , ваша практичність і логічність не повинна переходити в холодність. А адже це цілком можливо. Ви вмієте звикати до слова «люблю» і вимовляєте його на автоматі. Зупиніться і подумайте, тоді наступне визнання в любові буде більш теплим і живим. Козеріг обов’язково це оцінить.

Козеріг , ви вмієте віртуозно звинувачувати інших у своїх невдачах. З Дівою такий фокус не пройде – вона сама вміє це робити. Якщо не хочете залишитися винним – не варто починати звинувачення. Діва все одно зможе довести, що винні ви.

По суті, ваша єдина проблема – бажання уникнути сильних емоційних потрясінь. Зворотний бік цього бажання – замовчування проблеми. Не варто цього робити, адже у Діви і Козерога сумісність полягає саме в тверезому погляді на життя. Разом ви в два рази сильніше.

Чоловік Козеріг і жінка Діва.

Здається, що такий варіант поєднання знаків більш гармонійний, ніж зворотний. Просто, спочатку, з огляду на психологічні особливості обох, Діві легше займатися дрібною роботою – то, що і належить робити жінці, тоді як Козеріг-чоловік будуватиме матеріальну базу.

Жінка Козеріг і чоловік Діва.

Цей союз може скластися інакше. Слід враховувати, що чоловік Діва не зможе в повній мірі забезпечити запити жінки Козерога. Якщо так виходить, то жінка Козеріг цілком може займатися не тільки домашнім господарством, а й кар’єрою. У неї багато шансів досягти успіху і в тому, і в іншому.

А чоловік Діва – людина витончений і навіть легко ранима – на нього можна тиснути і, вже, тим більше, принижувати його роль в сім’ї, це – великий гріх … Він повинен займатися тим, що йому подобається, тільки в цьому випадку він досягне великих висот .

Гороскоп сумісності в любові знаків Козеріг і Діва

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзу

Обидва ці знака мають земну природу і тому все, що вони роблять обов’язково має практичний сенс.

У сексуальному житті теж є якийсь свій порядок. Жоден з партнерів не схильний займатися любов’ю десь в автомобілі або на лісовій галявині. І Діва, і Козеріг в цьому сенсі – консерватори. Навряд чи вони захочуть часто міняти пози і надаватися пристрасті підкоряючись миттєвому імпульсу. Секс у них добротний, регулярний і тривалий за часом.

Загалом, у Козерога з Дівою взаєморозуміння і подібні потребності.Правда, Діві в цьому любовному союзі може бракувати стимулу для збудження. Тому, Козерогу слід поводитися більш активно і при цьому віртуозно, щоб розпалити повноцінну пристрасть Діви.

Партнерство Козерога з Дівою це – союз двох трудоголіків. Вони будуть працювати не покладаючи рук, щоб постійно досягати зростання добробуту і соціального авторитету. Треба сказати, що саме спільні зусилля значно прискорюють отримання і того, і іншого.

Цей союз не назвеш емоційним і душевним. Свої враження і емоції кожен тримає глибоко всередині і не вихлюпує назовні. Їм не потрібні гострі відчуття!

Діва – прекрасний аналітик, вміє вибудувати логічний ланцюжок з тієї інформації, яку має, а Козеріг наділений великою самодисципліною і наполегливістю. Разом вони можуть успішно здійснювати масштабні проекти.

Джерело: https://DomGadanij.ru/deva/deva-i-kozerog-sovmestimost-znakov-zodiaka

Діва і Козеріг – сумісність знаків

Зустріч двох представників стихії Землі стає початком важливим і тривалих відносин. Сумісність знаків Діва і Козеріг – ідеальна, партнери чудово доповнюють один одного, підтримують у важких ситуаціях і створюють відчутну ауру гармонії і щастя. Ці двоє – по-справжньому родинні душі.

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзуОбидва вони досить стримані в прояві почуттів і намагаються шанобливо ставитися до бажань один одного. Для прагматичною Діви присутність Козерога наповнює життя творчістю і любов’ю. В обмін на натхнення, що сприяє розвитку Діви, вона часто виводить свого партнера зі стану депресії, направляючи його енергію в русло практичної діяльності. Взаємна духовна підтримка цих знаків дуже сильна, і дозволяє їм досягати висот не тільки в своїх відносинах, а й в кар’єрі.

Читайте також:   Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Натхненна Діва зазвичай бере турботу про матеріальний добробут на себе, а Козеріг своєю відданістю додає їй впевненості в собі.

Незважаючи на те, що обидва знака не є прихильниками конфліктів і вирішують всі проблеми шляхом мирних переговорів, все ж деяку напругу між ними іноді виникає, що пов’язано з замкнутістю Козерога.

Цьому земному знаку властиво створювати навколо себе емоційний бар’єр, від якого він сам найбільше страждає. Маскуючи переживання навмисною грубістю і недбалістю, він викликає подив з боку прямої і раціональної у всьому Діви.

Однак сумісність Діви і Козерога характеризується тим, що Діва, трохи зніяковівши, все ж знайде в собі сили розібратися в тонкої душевної організації обранця і зможе дуже тактовно повернути йому добрий настрій.

Ці партнери дійсно підходять один одному. Все в їхніх стосунках гармонійно – і досягнення кар’єрних висот, і організація домашнього вогнища, і виховання дітей. Такій парі можна тільки позаздрити.

Сексуальна сумісність Діви і Козерога

Сексуальна сумісність знаків Діва і Козеріг характеризується стриманою чуттєвістю. Вони досить емоційні один для одного. Кому-то цей консерватизм в спальні здався б нудним, але обидва партнери задоволені своїми інтимними стосунками. Як завжди, на першому плані практичність, оповита легким серпанком інтелектуальної романтики.

Сумісність: чоловік Діва – жінка Козеріг

Чоловік-Діва – не з тих, хто кидається в відносини, немов у вир з головою. Навпаки, серйозна зв’язок і тим більше шлюб кілька лякають його. Жінка-Козеріг – дама, любляча у всьому визначеність. Тому вона не схвалить повільності партнера, і буде будь-якими способами підштовхувати його до прийняття рішення.

Сумісність Діви і Козерога, коли Діва – чоловік, а Козеріг – жінка, не містить явних протиріч.

Рано чи пізно Діва вирішить пов’язати свою долю з леді-Козерогом, при цьому чітко позначивши кордону, що не варто переходити його обраниці.

Будучи волелюбним і незалежним знаком, він тривожиться про те, що хтось зазіхне на його свободу прийняття рішень. При цьому жінка-Козеріг схильна проявляти свої владні замашки.

У будь-якому випадку, ці двоє зможуть домовитися. Чоловік-Діва і жінка-Козеріг володіють однією важливою спільною рисою: обидва звикли вирішувати розбіжності шляхом обговорення проблем і пояснення один одному своїх позицій. Якщо на якомусь етапі між ними не виникне відчуження, вони щасливо і гармонійно проживуть все життя.

У фінансовому питанні ці партнери приходять до повної згоди. Земній знаку має відчувати себе впевнено, а непогані заощадження для них стають запорукою спокійного сну.

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзуКрім того, що партнери дивляться по життю в одну сторону, вони ще й дають один одному необхідну емоційну підживлення. Особливо це характеризує жінку-Козерога: вона здатна надихнути партнера на вчинення справжніх подвигів.

Сумісність: жінка Діва – чоловік Козеріг

Для чоловіка-Козерога шлюб – це настільки природно і необхідно, що зустрівши представницю земної стихії, він не буде сумніватися ні хвилини.

Їх аури настільки близькі духовно, що при знайомстві вони майже фізично відчувають своє призначення один одному. Однак Діва не настільки квапливо підходить до питання створення сім’ї.

Вона піддає ситуацію ретельному аналізу, після чого ясно усвідомлює: поруч з Козерогом вона зможе повністю реалізувати себе в якості дружини і матері.

Сумісність Діви і Козерога в такому співвідношенні таїть в собі багато підводних каменів. Здавалося б, жінка, народжена під знаком Діви, створена для сім’ї. До того ж вона до нестями охайна і не терпить безладу. Однак перфекціонізм цієї жінки губить її.

Одного разу прокинувшись вранці серед безладу в спальні, де тільки вчора вона робила генеральне прибирання, Діва в жаху розуміє, що так більше тривати не може. У практичній діяльності вона невтомна, і беручись за справу, вона обов’язково доведе його до кінця.

Але домашнє господарство вимагає пекельного праці, який навряд чи буде оцінений схильним до егоїзму Козерогом. Вона у відповідь почне труїти партнера уїдливими зауваженнями, і до конфлікту тут зовсім недалеко. Тому Діві краще проявляти свої таланти в іншій сфері, де вона отримає більше визнання і непогане матеріальну винагороду.

Тоді обидва відчують, як запанує гармонія, адже представники стихії Землі не зможуть жити один без одного, а їх відносини з часом стануть тільки ближчими і довірчими.

Ділова сумісність Козерога і Діви

Сумісність знаків Діва і Козеріг в бізнесі утворює ідеальну комбінацію, якщо тільки Козеріг не є начальником. Тоді неминучий протест з боку Діви.

Ці партнери утворюють сильний тандем, а також серйозну конкуренцію.

Такий союз заряджений енергією і цілеспрямованістю Козерога, а запорукою успішного проведення роботи стає високий рівень відповідальності і схильність до перфекціонізму Діви.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/deva-i-kozerog

Дeвa-Мужчінa і Козеріг-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзу

Дeвa і Козеріг

Що можна сказати про сумісність в парі чоловіки-діви і жінки-козерога? Однозначно, це – потрапляння «в яблучко»! Обидва цих знака належать до однієї стихії – стихії Землі, що робить їх надзвичайно схожими. Загальні життєві цілі, прагнення, пріоритети, смаки – в цьому союзі однаково комфортно будуть себе відчувати обидва партнера.

Стихія Земля наділила чоловіка-діву емоційної витриманістю, тверезим розумом, залізною терпінням і завзятістю. Такий чоловік вважає за краще жити за принципом «сім разів відміряй, один раз відріж». Всі важливі рішення він приймає, лише ретельно і неспішно обдумавши всі можливі варіанти розвитку подій. Чоловік цього знака не схильний і ризику, також любить засовувати справи «в довгий ящик».

Жінка-Козеріг схожа з чоловіком-дівою своєї приземленностью, слабо вираженою емоційністю, часом переходить в скутість. Таку жінку навколишні позаочі називають «залізною леді». Вона завжди виглядає максимально зібраною, налаштованої на вирішення важливих питань.

Жінку даного знака складно застати зненацька: у неї завжди і на все є власною думку, яке вона не побоїться висловити, але зробить це етично, що не образивши гідності опонента. Самоповага – відмінна риса жінки-козерога. Вона нікому не дозволяє втручатися в її справи, однак інших воліє тримати під контролем.

Ледве зустрівшись, обидва знака відразу ж відчують взаємне притягання. Однак, навряд чи це буде спалах пристрасті, швидше за перше емоційне зближення відбудеться на грунті спільних інтересів і тем для розмови.

Як уже зазначалося ваше, представники цих знаків дуже підходять один одному, і навіть якщо їх вогонь любові так і не займеться, то хороші дружні відносини між ними напевно триватимуть довгі роки.

«Два чоботи пара» – так часто говорять про цей союз. Діва і Козеріг розуміють один одного на інтуїтивному рівні. Емоційна холодність, притаманна кожному з них, цілком могла б відштовхнути представників інших знаків Зодіаку, але в парі між чоловіком-дівою і жінкою-козерогом таких проблем не існує.

Свої почуття вони показують один одному не за допомогою палких зізнань і красивих вчинків, а взаємовигідними і корисними справами. Обидва знаки вважають, що відносини можливі, якщо вони «раціональні», приносять користь.

 • обидва дуже економні;
 • в однаковій мірі домосіди;
 • чоловік і жінка прагнуть до фінансової незалежності;
 • як правило; обидва інтроверти;
 • цінують якісні матеріальні речі;
 • не вимагають один від одного «яскравих» проявів почуттів;
 • обидва шанують традиції;
 • підтримують ідеальний порядок разом;
 • як земні знаки; у всьому шукають вигоду;
 • розуміють один одного без слів, на інтуїтивному рівні.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Козеріг

Навіть при такій, здавалося б, ідеальної сумісності, в парі можуть виникнути сварки і конфлікти. У союзі цих знаків причиною непорозуміння найчастіше стає підвищена вимогливість обох партнерів один до одного.

Чоловік-Діва схильний до педантичності: він абсолютний аккуратист у всьому і вимагає того ж від другої половини. У побуті з ним буває досить непросто ужитися з-за постійних причіпок. Земний чоловік схильний чіплятися до дрібниць, робить це часто і методично.

Таким же поведінкою може «похвалитися» і жінка-козерог, вона дуже вимоглива до себе, але також обожнює контролювати партнера в жорсткій манері. Ця «залізна леді» не терпить компромісів, і рано чи пізно в цій парі може з’явитися відчуженість, емоційна порожнеча.

 • обидва партнери схильні до надмірної критики, що є причиною сварок;
 • жінка може «задавити» партнера своїм авторитетом;
 • в парі не вистачає легкості;
 • чоловік здається недостатньо амбіційним жінці;
 • обидва партнери вперті, кожному з них складно визнати провину;
 • Кженщіну дратує дріб’язковість партнера;
 • партнер недостатньо рішучий;
 • обом партнерам може не вистачати нових вражень;
 • партнерка буває занадто емоційно холодна;
 • в парі немає місця співчуттю один до одного.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Козеріг

Представники даних знаків з легкістю зможуть запобігти будь-які проблеми в стосунках, якщо візьмуть за правило домовлятися про все ще «на березі».

Так як обидва знака люблять жити за правилами, то для вирішення, наприклад, побутових питань партнерам варто разом скласти перелік обов’язків один для одного.

Детально ознайомившись з «інструкціями» такого переліку, їм буде простіше і комфортніше вести спільний побут.

У парі жінки-козерога і чоловіки-діви безумовним лідером стане жінка. Це обумовлено тим, що їй куди більше притаманні такі риси як рішучість, твердість духу, непохитність. Цю сильну жінку може дратувати повільність Діви, його песимізм і дріб’язковість.

Щоб уникнути конфліктів, Козерогу слід розподіляти сімейні справи таким чином, щоб чоловік-діва вирішував питання, де він може проявити свої сильні сторони. Він добре проявить себе в справах, що вимагають тривалого уваги і точності, монотонних. Рішення ж питань, де потрібно швидкість прийняття рішення, сміливість, жінці варто брати на себе.

Здатність до конструктивного діалогу – сильна сторона і Козерога, і Діви, тому за допомогою розмови вони зможуть знайти гармонію завжди і у всьому.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Козеріг

Починаючи розмову про питання, пов’язані з інтимною і фізичною близькістю, відразу варто зазначити, що для даних знаків ця тема не є першочерговим у відносинах. Жінка-Козеріг і чоловік-діва обидва сприймають моменти близькості швидше, як обов’язок, яку слід виконувати за графіком і розкладом. Так як в цьому прояві знаки Землі схожі, їм буде комфортно разом.

Жінка-Козеріг не стане вимагати від чоловіка-діви виконання серенад під вікном з букетом червоних троянд та інших романтичних вчинків. Це дозволить йому розслабитися, розкріпачитися і просто бути самим собою.

Чоловіка земляного знака, незважаючи на притаманну йому беземоційність, можна назвати фатальним спокусником.

У певні моменти життя цей чоловік схильний займатися накопиченням одноразових зв’язків, від чого іноді страждає його репутація.

Однак, зустрівши на своєму шляху жінку, яка розуміє його природу, і не вимагає від нього, того, що Діва робити не бажає, він зупиняє на ній свій вибір.

Їх обопільне фізичний потяг часто будується на інтелектуальної підгрунтя. Жінка-Козеріг віддає перевагу чоловікам працьовитих, цілеспрямованих, які прагнуть до високого соціального становища.

Вона навряд чи зверне всерйоз увагу на безробітного ледачого кавалера.

Серйозність чоловіки – та межа, без якої неможлива фізична близькість для жінки цього знака, тому партнер-діва для неї – хороший варіант.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Козеріг

Шлюб – прекрасне місце, де два земних знака зможуть проявити свої сильні сторони, так як обидва знака сприймають сім’ю як довгострокове партнерство. Жінка-Козеріг і чоловік-діва однаково мислять: перед офіційною реєстрацією відносин кожен з них вже має щось за плечима: успішно склалася кар’єру, фінансові накопичення.

Кожен з них не поспішає під вінець, як правило, обидва знака одружуються в досить зрілому віці. У такій парі обидва партнери прагнуть до матеріальних благ, при цьому обидва досить економні, живуть за принципом «копійка рубль береже», тому завжди будуть в достатку.

Жінці-Козерогу особливо важливо скластися як фахівця перед заміжжям, адже питання статусу і матеріального достатку для неї стоять на першому місці. У шлюбі ця жінка безумовно не буде сидіти на шиї у чоловіка, для неї важлива самореалізація, що дуже імпонує чоловікові-діві.

Чоловік-Діва з великою повагою поставиться до кар’єрних амбіцій своєї дружини, і навіть дозволить їй приділяти роботі більше часу, ніж варто було б. Реалістична, самостійна і працьовита дружина – це ідеал чоловіка стихії Землі.

Обидва знаки дотримуються однакових поглядів на вихованні дітей: батько й мати будуть досить суворі і вимогливі в питаннях дисципліни і навчання.

Читайте також:   Як розкріпачитися в ліжку: способи подолання сорому

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Козеріг

У Діви і Козерога багато спільних тем для розмови. Земні знаки швидко сходяться на грунті схожих інтересів: їм легко разом, у них однакові уявлення про дружбу.

Серед представників знаків цих знаків часто зустрічаються інтроверти: їм нелегко сходитися з людьми через вроджену скутості і закритості.

Як правило, їх рідко можна зустріти у великих компаніях, гучному суспільству ці знаки воліють час, проведений в тиші.

У чоловіка-діви і жінки-козерога періодично з’являється потреба проводити час в спокійному самоті. Однак, зустрівшись і відчувши спорідненість душ, знаки Землі можуть об’єднатися. Вони цілком можуть проводити час разом, не заважаючи при цьому один одному.

У той же час їх може об’єднати і загальне заняття: спільне вивчення історії, колекціонування, походи в музеї. Так як знаки стихії Землі люблять працювати руками, їх також може згуртувати спільний догляд за садом, дачною ділянкою.

Певним плюсом в дружбі між цими знаками можна вважати ще й той факт, що на проведення дозвілля обидва знаки воліють витрачати однакові суми грошей. Кожному з них не властиво шикувати, в цьому плані вони відмінно ладнають.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Козеріг

Вирішуючи складні питання на роботі, обидва знака Землі відчувають себе «як риба у воді». Жінка-Козеріг дуже амбітна, вона завжди ставить собі чіткі цілі і швидко піднімається вгору по кар’єрних сходах. Конкуренція її дещо не лякає, адже вона абсолютно впевнена в собі.

Такі жінки це типові бізнес леді, які можуть займати високі пости, і справлятися зі своїми обов’язками не гірше за чоловіків. З підлеглими жінка-козерог зазвичай тримається стримано і сухо, вимагає дотримання субординації. Однак, вона завжди справедлива і неупереджена, за це її поважають в колективі.

Чоловік-Діва надзвичайно продуктивний в роботі, що вимагає граничної концентрації уваги, його приваблює монотонна праця. Чоловік цього знака дуже відповідальний виконавець, а ось місце керівника він прагне зайняти вкрай рідко: він не любить брати на себе відповідальність за інших.

Представники цих знаків часто виявляються в положенні начальник -підпорядкованість. Їм комфортно працювати разом, вони чудово розуміють один одного. Працьовитість і серйозність Діви може сильно залучати жінку-козерога, і в один прекрасний момент вона може подивитися на нього, не тільки як на колегу. Саме на роботі часто зав’язуються любовні відносини між цими двома знаками.

Що потрібно знати Жінці-Козерогу про Чоловікові-Діві

У знака Діви, як, втім, і у інших знаків Зодіаку, є ряд особливостей, з якими жінка змушена буде погодитися.

Як вже говорилося, іноді чоловік-діва має репутацію пропаленого Дон Жуана. Дізнавшись про кількість пригод потенційного коханого, жінка-козерог може сильно насторожитися, для неї це неприйнятно. Адже крім працьовитості, їй також важливий моральний вигляд обранця.

У такій ситуації, жінці-козерогові варто розібратися в причинах такої поведінки Діви. Цей чоловік схильний накопичувати зв’язку, не відкриваючи при цьому нікому свого серця. Іноді це робить його абсолютним циніком і заважає в майбутньому завести серйозні відносини, побудувати сім’ю.

Жінці, яка захоче стати головною і єдиною в житті ловеласа Діви, належить змиритися з його минулим і виробити правильну тактику поведінки.

Претендентки на місце обраниці чоловіки цього знаку, потрібно бути терплячою і наполегливої, але, в той же час, незалежної від нього. До такої жінці рано чи пізно Діва притягнеться сам. Йому до душі сильні духом, практичні і емоційно витримані дами.

Цими якостями, безумовно, має жінка-козерог, тому зійтися їм буде досить легко.

Що потрібно знати Чоловікові-Діві про Жінку-Козерога

Незважаючи на велику кількість сильних позитивних рис жінки-козерога, справедливості заради варто відзначити, що життя з такою залізною леді навряд чи виявиться під силу будь-якому чоловіку.

Ця земна жінка буває надто вимоглива до партнера, він повинен у всьому відповідати ідеалу – добре заробляти, завжди стильно виглядати, бути цікавим співрозмовником.

Вона не потерпить навіть хвилинної слабкості від свого чоловіка, і в кращому випадку просто проігнорує його, якби таке.

Жінка-Козеріг сама має набір швидше типово чоловічих рис, від чого їй буває важко знайти партнера. Через її вимогливості і холодності у відносинах, часто однаково страждають як чоловік, так і вона сама. Їй буває важко проявляти себе слабкою жіночною натурою, але у жінки даного знаку існує така потреба, в чому і полягає її феномен.

Домогтися таку жінку буває дуже складно, для цього потрібно добре розуміти її потреба одночасно бути сильною, і іноді – слабкою. Чоловік, який зможе знайти золоту середину в спілкування з жінкою-козерогом, знайде в її особі відданого товариша, критичного наставника і одночасно тонко почуває ніжну й чарівну подругу.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Козерога c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Дeви c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-deva-zhenshina-kozerog/

Сумісність ДІВИ і КОЗЕРОГА

Сумісність у цих знаків зодіаку дуже хороша за рахунок схожості характеру і темпераменту їх представників. Врівноважені козерог і діва спілкуються між собою інтелігентно, допустимі між ними розбіжності вирішуються досить дипломатично. Приємна пара друг для друга і для найближчого оточення.

Чоловік ДІВА і жінка КОЗЕРІГ

Жінка Козеріг є досить замкнутої особистістю, та й чоловік діва не дуже товариський.

Зближуються ці люди не дуже швидко, але у них є бажання розкритися друг перед другом, між ними є взаємна довіра і симпатія.

Оточення пари може і не здогадуватися, що діву і козерога пов’язують будь-які відносини, оскільки представники цих знаків зодіаку віддають перевагу спілкуванню наодинці.

♍+ ♑: У любові

ХОРОША Сумісність – Цю пару очікують спокійні відносини і цілковита передбачуваність другої половини, але це саме те, що їм потрібно. Дівчина козерог не визнає екстравагантності і всякого роду несподіванки, а хлопець діва цілком здатний дати їй відчуття стабільності.

Небезпекою для цього союзу можуть стати несподівані спалахи активності обох сторін, і якщо хлопець діва здатний впоратися з емоційним голодом, то дівчина козеріг, цілком ймовірно, піде на пошуки пригод. Насправді, їй за великим рахунком потрібен для відносин людина серйозна, оскільки яскраві емоції її стомлюють, і якщо дівчина не дуже юна, відносинами з хлопцем дівою вона буде дуже дорожити.

♍+ ♑: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Шлюб між чоловіком діви і жінки козерога зазвичай дуже міцний і тривалий. Подружжя впевнені один в одному, разом будують плани на майбутнє, які в наслідку здійснюють.

З боку може здатися, що цьому шлюбу не вистачає яскравих фарб, і це дійсно так. Іноді чоловікові і дружині стає в суспільстві один одного нудно і вони підсвідомо прагнуть до спілкування з більш емоційними людьми. Найчастіше, за цими фантазіями дії не йдуть, і подружжя, переборовши в собі спрагу пригод, спокійно продовжують жити звичним життям.

Чоловік діва дуже дорожить дружиною і сімейними відносинами, поруч з ним жінка козерог буде відчувати себе коханою і єдиною. Чим довше у цієї пари буде досвід спільного життя, тим більше вони будуть відчувати потребу один в одному, це той випадок, коли відносини з часом не приїдаються, а стають міцнішими.

♍+ ♑: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Хлопець діва і дівчина козеріг – близькі по духу і темпераменту люди, у них багато спільних захоплень і тем для розмови.

У цій дружбі ніхто ніким не користується, у цієї пари повна взаємодія, своєчасна взаємовиручка і увагу до настрою один одного. Найчастіше це спілкування переростає в часті зустрічі, а потім і в любовні відносини.

Проте, в цьому випадку дружба чоловіка і жінки цілком допустима. Якщо у одного з цієї пари серце вже зайняте, молоді люди продовжать цікаве і приємне спілкування, не претендуючи один на одного.

Чоловік КОЗЕРІГ і жінка ДІВА

Дуже привабливі один для одного чоловік і жінка. У них є всі шанси для довгого і міцного союзу. Навіть якщо їх відносини носять епізодичний характер, або не зводяться до частого спілкування, взаєморозуміння між чоловіком козерогом і жінкою дівою буде на дуже високому рівні.

♑+ ♍: У любовних відносинах

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – У цій парі нікому не треба бути спокусником, взаємне притягання надто сильно. Хлопець козерог схильний вважати в принципі всіх жінок легковажними істотами, але діва, сама того не підозрюючи зможе переконати його у зворотному.

Вона господарська, розумна, практична, і для хлопця козерога може стати справжнім подарунком долі. Молода людина буде дещо здивований її метушливістю, але коли побачить, що вона не витрачає сили даремно, і в кожному її дії є сенс, оцінить кохану ще більше.

Великих сварок у цієї пари не буде, і козерог, і діва до конфліктних людям не відносяться. Швидше за все закоханих чекають довгі і міцні стосунки, які приведуть до створення сім’ї.

♑+ ♍: У шлюбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – На початку сімейного життя у подружжя будуть невеликі розбіжності в планах і діях, але чим довше триватиме цей союз, тим міцніше обіцяють бути відносини.

Маленькі розбіжності підуть в минуле, чоловік козерог буде ставитися до дружини з великим розумінням. Жінка діва буде поруч з цим чоловіком спокійна і впевнена в завтрашньому дні. Подружжя схильні до накопичення і не люблять без потреби витрачати гроші.

У цій родині буде стабільний матеріальний достаток і грошовий запас на випадок фінансовий труднощів.

В інтимному житті у цієї пари нормальна сумісність. Яскравою пристрасті немає, але немає і хто її потребує. Козеріг більш чуттєвий і емоційний, наодинці з ним жінка діва пізнає нові відчуття і стане більш розкутою.

Швидше за все, шлюб діви і козерога буде мирним і тривалим. Взаємні претензії і нерозуміння у цієї пари зводиться до мінімуму.

♑+ ♍: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дружня зв’язок між дівою і козерогом обіцяє бути міцною. Цю пару об’єднують схожі захоплення, як правило інтелектуального характеру, спільну мову їм шукати довго не доведеться. Обом знакам зодіаку не чуже співчуття, вони завжди прийдуть на допомогу другові у важку хвилину.

Дружба чоловіки і жінки в цьому випадку знаходиться під великим питанням, тому що простежується сильний взаємний інтерес. Якщо хлопець козеріг ще не одружений, а дівчина діва не зустріла ще свого судженого, швидше за все молоді люди зацікавляться один одним не тільки як близьким по духу людиною.

Оскільки вони вже знайомі тривалий час, витрачати час на зустрічі вони не вважатимуть за потрібне і відразу одружаться.

Відео: ДІВА ♍Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-devy-i-kozeroga

Сумісність жінка-Діва – Козеріг-чоловік

За сумісності жінки-Діви і Козерога-чоловіки, цей союз, як правило, дуже міцний.

Правда, ощадлива жінка-Діва і практичний чоловік-Козеріг зазвичай не готові без оглядки поринути у вир пристрасного кохання, кидатися грошима на мільйон яскраво-червоних троянд і витрачати час на зітхання на лавці. Те, що їх об’єднує, набагато більше – це і грунтовність, і взаєморозуміння, і довіру.

Це дуже спокійний союз, але, в якому немає місця нудьзі. Чоловік-Козеріг ставить нові цілі, і разом з жінкою-Дівою вони їх реалізують.

Досягнення в матеріальній сфері у цих партнерів можуть бути дуже вагомими. Чоловік-Козеріг може спокійно працювати і домагатися кар’єрних висот, знаючи, що у нього за спиною «надійний тил»: турботлива і вірна дружина, затишний будинок, прекрасно виховані діти.

Один в одному Козеріг і Діва здатні знайти не тільки любов, а й надійну підтримку, і турботу, і дружбу, і все це – на довгі роки, які вони мають всі шанси пройти рука об руку удвох.

Сумісність жінка-Діва – чоловік-Козеріг – ПЛЮСИ

Шлюбний союз жінки-Діви і чоловіки-Козерога є одним з тих, який не знає ні прикростей, ні розчарувань, ні розлучень і ні розлук. Навіть більше – він ніколи не дає жодних тріщин. Цей шлюбний союз, за ​​статистичними даними багатьох країн світу, є і тривалим, і щасливим.

У них не тільки сильне фізичне тяжіння, вони відчувають один в одному споріднену душу. Навіть більше, їм здається, що вони немов дві половинки одного цілого, що саме вони народжені один для одного. Це і є головним фундаментом міцності і стійкості даного союзу.

Читайте також:   Лев і стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Жінка-Діва і чоловік-Козеріг, не дивлячись на свою практично ідеальну сумісність, менше проводять часу один з одним, так як весь час зайняті. Вже з самого початку сімейного життя вони виробляють спільну мету, план досягнення матеріальних і соціальних благ для забезпечення нормальної старості.

Обидва реалісти, і їх досягнення в матеріальному світі можуть бути дуже значними. У парі Діва-Козеріг сумісності – мало душевності, зате це компенсується вірністю і відповідальністю партнерів: вони завжди можуть покластися один на одного.

У компанії пара жінки-Діви і чоловіки-Козерога виглядає сухувато, в своєму будинку вони не дуже гостинні. Справа в тому, що обидва партнери можуть розкритися тільки перед близькими друзями, і тоді вони стають дуже цікавими і розумними співрозмовниками.

У союзі з жінкою-Дівою, чоловік-Козеріг розвиває свої кращі якості. Так, наприклад, в даному варіанті він пізнає, що таке справжня відповідальність.

Його дружина Діва має дуже тривожний характер і йому доводиться бути сильним, щоб вона відчувала себе захищеною.

А жінка-Діва вміє дати моральне задоволення від всіх досягнень і рухів чоловіки-Козерога. До того ж вона вдячна і цінує свого чоловіка.

Для жінки-Діви, її чоловік-Козеріг, не тільки кохана людина, але і надійний друг, цікавий співрозмовник. До їх союзу вона підходить як до угоди, і її радує, що чоловік-Козеріг ретельно дотримується кожного пункту. У них налагоджений побут, але більше не стільки багатства, скільки зв’язків, знань, кар’єрних можливостей, хорошого функціонування всього в побуті.

Дітей в сім’ї жінки-Діви і чоловіки-Козерога мало. Вони дуже відповідально і вимогливо підходять до їх вихованню. Зате онукам вони потурають і балують.

Сумісність жінка-Діва – чоловік-Козеріг – МІНУСИ

У парі жінка-Діва і чоловік-Козеріг взагалі не було б ніяких проблем, якщо б вони жили поза соціумом, наприклад, на безлюдному острові. Але, з плином часу в обох може прокинутися жага тепла і любові.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діви і Козерога в тому, що обидва сухуваті у відносинах, не вміють бути романтичними і рідко виявляють один одному свої почуття. Для них найкращий доказ кохання – справа.

Але, обидва бачать в кіно, в книгах, на прикладах друзів, що бувають і інші прояви почуттів. Так, в жінці-Діві несподівано може прокинутися глибоко захована романтичність, а у чоловіка-Козерога – розкутість.

І тут можлива ситуація «красива і смілива дорогу перейшла».

Одним словом, в якийсь момент пара відчує, що їм не вистачає любові. Поки вони будуть кидатися, знайдеться той, кого зацікавить знаходиться в пошуках любові Козеріг або Діва. Зазвичай обидва стримані і обережні, їх не залучають романи на стороні. Але в період, коли їм не вистачає тепла від партнера, вони здатні до самих різних несподіванок.

Гороскоп Діва-Козеріг – сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Діви-Козерога, гармонія і спокій в цьому союзі знаходиться в руках жінки-Діви. Їй необхідно витягти свою романтичність, чуттєвість і ніжність з-під надійною маски скепсису, критики і раціоналізму. Про те, яка жінка-Діва в душі романтична, знає тільки вона сама.

В одну мить складно стати чуйною і ніжною. Вчіться цьому постійно, день за днем, відкрито проявляйте свої почуття. Чи не замінюйте вираження своєї любові наданням послуг, і даруванням подарунків.

Не бійтеся довіритися своєму чоловікові-Козерогу. Він надійний, не образить вас і буде захоплений вашим поведінкою.

Це внесе у відносини з чоловіком-Козерогом багато ніжності і тепла, і йому не захочеться шукати їх на стороні.

Як жінці-Діві завоювати чоловіка-Козерога

Для того щоб завоювати хлопця-Козерога, дівчині-Діві досить просто бути собою. Цей тип чоловіків в захваті від всіх рис характеру жінки-Діви.

Йому дуже сподобається її сором’язливість, скромність, вміння дотримуватися дистанції, так як він вважає, що кожна людина повинна знати своє місце. Розсудливість, надійність і спокій жінки-Діви також не вислизне від уважного ока чоловіки-Козерога.

Ввічливість, прямота, чудове виховання жінки-Діви і відсутність тяги до бурхливих пригод, все це, безумовно, приверне чоловіка-Козерога.

Якщо жінка-Діва робить кар’єру, чоловік-Козеріг радий цьому, він любить розмови на ділові теми. А якщо жінка-Діва вибрала шлях домогосподарки, то він взагалі просто щасливий, якщо дозрів для того щоб нести фінансову відповідальність за сім’ю. Йому не стільки потрібен поруч другий здобувач, скільки жінка, розумно розпоряджається грошима, а Діва в цьому чудова.

Сексуальні стосунки в цій парі позбавлені бурхливої ​​пристрасті, як у вогненних знаків, але, самих жінку-Діву і чоловіка-Козерога це цілком влаштовує. Тому в цьому плані у них теж все гармонійно.

Сумісність жінки-Діви і чоловіки-Козерога в дружбі

Якщо жінка-Діва і чоловік-Козеріг колеги або родичі, то вони будуть дружити. З незнайомими людьми обидва насилу йдуть на спілкування і зближення.

У жінки-Діви і чоловіки-Козерога завжди є спільні теми для розмови. Жінці-Діві дуже до душі чоловік, який впевнений в собі і досить серйозний. А чоловіка-Козерога привертає жінка-Діва, що не кокетує при спілкуванні і дуже розумна.

Як правило, дружба між чоловіком-Козерогом і жінкою-Дівою, якщо вже почалася, то тривати довгий час. Обидва партнери не люблять змін.

Якщо чоловік-Козеріг і жінка-Діва вільні, то їх дружба запросто може перерости відразу в шлюб. Якщо ж у них є партнери, змінювати їм ні Діва, ні Козеріг не стануть.

Сумісність жінки-Діви і Козерога-чоловіки в діловій сфері

У жінки-Діви і чоловіки-Козерога утворюється міцний, надійний і хороший діловий союз. Вони швидко знаходять спільну мову, їм приємно працювати разом.

Чоловік-Козеріг в цій парі завжди лідирує, але, а жінка-Діва любить залишатися на других ролях, тому з радістю приймає верховенство Козерога. Обидва знаки дуже працелюбні, цілеспрямовані, люблять бачити результат своєї праці.

Єдине, чого не вистачає в цьому союзі, так це фантазії і вогника.

Коли жінка-Діва і чоловік-Козеріг колеги або партнери – гарне поєднання для справи. Незважаючи на рівноправні відносини, неформальним лідером в цій парі, все одно буде чоловік-Козеріг.

Він цілеспрямований, вміє заводити потрібні зв’язки і проштовхувати свої ідеї. Жінка-Діва не прагне до кар’єрного росту і тому лідерство Козерога її навіть радує (буде користь для спільної справи). Вони легко сходяться в думках.

Чи не лізуть один одному в душу і не дратують манерами поведінки.

Коли жінка-Діва – начальник, а чоловік-Козеріг – підлеглий – це непоганий союз. Але, чоловік-Козеріг прагне вирватися в начальники.

І, з часом йому це вдасться, так як під керівництвом слабкої жінки-Діви його честолюбні плани не можуть розгорнутися. Поки вони працюють разом, вони чудово розуміють один одного.

Чоловік-Козеріг відповідальний, неконфліктний і добре виконує вимоги начальниці-Діви.

Коли жінка-Діва – підпорядкована, а чоловік-Козеріг – начальник – це сама природна і вдала розстановка сил. Обидва відчувають себе на своєму місці і добре працюють. У такому варіанті вони домагаються справжнього успіху.

Джерело: https://www.luna-segodnja.ru/goroskop/zhenshina-deva-kozerog-muzhchina

Працює Козеріг – Діва: Дитина і батько

Зустріч двох представників стихії Землі – Козерога і Діви – закладає міцний фундамент для тривалих і щасливих стосунків. Ця пара знаків утворює сприятливий тип сумісності «Дитина і батько».

Роль «Дитину» в такому союзі відведена розташованому далі по зодіакального кола знаку Козерога, якого приємно дивують в Діві одночасно лагідний характер, мила привабливість і тактовність, що є сусідами з холодною ощадливістю і життєвою мудрістю.

Виступаючи в ролі «Батька», Діва, як ніхто інший, бачить тонкі душевні процеси, що протікають за ширмою зовнішньої стриманості і позитиву Козерога. Тому вона вміє як створювати умови психологічного комфорту в парі, так і тонко управляти таким сильним і норовливим партнером.

Вони не витрачають час на порожні мрії, а цілком реалістично дивляться на світ. Що дозволяє не пред’являти один до одного і до обставин завищених вимог, а займатися справою на благо сімейного щастя. Козеріг і Діва знають, що чудес не буває.

Тому вони здатні сумлінно і старанно виконувати рутинну роботу, планувати сімейний бюджет, відкладати накопичення і поступово йти до матеріального благополуччя. Саме матеріальна сфера відносин, як, втім, у всіх земних союзах, тут однозначно є домінуючою. Її розвиток сприяє і сприятливій атмосфері в парі, і зміцненню почуттів, і взаємоповаги.

На жаль, якщо з фінансами туго, то і настрій партнерів різко падає, викликаючи скандали на грунті невпевненості в завтрашньому дні.

Радує те, що зазвичай Козеріг і Діва в рівних ступенях володіють здоровим глуздом, щоб знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації, не наводячи зайвої паніки. Десь це будуть методи економії, запропоновані Дівою. Десь пошуки нових способів доходу, придумані Козерогом. А більш забезпечена пара вже буде знати, що таке інвестиції.

До речі, неймовірно міцну пару утворюють Козеріг і Діва, якщо вони зустрілися в самій юності і не були вихідцями з багатих сімей. Тобто ними була ще шлях становлення на ноги без зовнішньої підтримки, а тільки за рахунок власних зусиль і співпраці.

Взагалі, різна халява і невідпрацьовані бонуси гублять представників земних знаків, роблячи їх ледачими і збиваючи з визначеного шляху праці та творчості.

Союз двох господарських і меркантильних особистостей комусь здасться похмурим і занадто спланованим. Звичайно, ці відносини позбавлені напруження пристрастей і бурхливих емоцій, але це не означає, що в парі застій.

Козеріг і Діва прихильники стабільного і передбачуваного емоційного фону, тому водночас не набридають один одному зайвими переживаннями і не дорікають один одного в холодності.

Вони створюють разом свій особливий закритий емоційний світ, куди немає доступу нікому чужому і який абсолютно комфортний для обох.

Над чим варто попрацювати в стосунках Козерогу з Дівою?

Діва схильна акцентувати увагу на дрібницях і хвилюватися, коли в її системі щось не складається. Прагматичний Козеріг не розділяє безпідставних, на його думку, тривог партнера, тому як звик попереджати реальні загрози і вирішувати проблеми в міру їх надходження. Але треба визнати, що Козеріг часто надмірно оптимістичний і поверховим в оцінках.

Тому обґрунтовані прогнози Діви збуваються куди частіше. І після того, як такий багаж досвіду накопичиться, Козерогу буде нікуди подітися, коли Діва почне його пред’являти. А кожна нова сфера, де Діва встановить своє об’єктивне перевагу, стане хворим ударом по самолюбству Козерога.

Йому в душі куди приємніше роль лідера і він не хотів би здавати її, стаючи інструментом виконання планів Діви.

Деяка метушливість Діви часом дратує Козерога. Втім, і вона не завжди приходить в захват від його непробивного впертості і не підкріплених амбіцій.

На жаль, на шляху до пошуку компромісу, який частіше ініціює Діва, стає замкнутість і скритність Козерога, здатного навмисно створювати бар’єри в спілкуванні і потім самому ж страждати від цього.

Незважаючи на всю стриманість і мудрість Діви, будь-якого Козерогу поруч з нею варто було б повчитися дипломатії.

Бувають часи, коли обидва залишаються наодинці зі своїми думками. У такі моменти Діва зосереджується на завданнях і продовжує продумувати плани дій, мріючи про золоті гори. Козеріг же в трагічному образі любить перебирати власні страждання.

Приховуючи за демонстративної грубістю справжню причину хвилювань, він приводить в подив раціонально мислячу Діву. І тут проблемою бачиться вже не стільки питання спілкування, скільки емоційна закритість Козерога.

Уже з ким, з ким, а з Дівою йому можна було б поділитися наболілим.

Жінка-Козеріг і чоловік-Діва

Вони гармонійно доповнюють один одного, взаємодіючи в різних сферах – від виконання домашніх обов’язків до ведення спільного бізнесу.

Жінка-Козеріг схильна часом до занепадницькі настрої, але не присвячує оточуючих в суть своїх переживань. Її незамінним помічником в таких ситуаціях виявляється чоловік-Діва, здатний тактовно повернути її в добрий настрій, обрадувавши матеріальними перспективами.

Чоловік-Козеріг і жінка-Діва

Жінка-Діва не терпить безладу в будинку, справах і відносинах, що вітає чоловік-Козеріг. Така пара докладе максимум зусиль для створення повноцінної сім’ї, шануючи моральні засади і традиції.

Розсудливість і практичність жінки-Діви допомагає їй вберегти союз від злих намірів недоброзичливців. Козеріг на знак вдячності з граничною відповідальністю виконає свій чоловічий обов’язок як добувача, захисника і батька. Діва, переклавши на плечі чоловіка матеріальне забезпечення, буде рада проявити себе поза домашнього господарства, розкриваючи раптові таланти.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/kozerog/deva/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *