Козеріг і лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Взаємодія Козерога зі Львом може привести до самих непередбачуваних наслідків. Адже вони такі різні за своїм темпераментом натури. Лев, з його любов’ю до уваги і загального замилування, живе більше імпульсом, емоцією. Козеріг звик приховувати свої справжні почуття, він більш приземлений, і для прийняття рішення йому потрібно зважити всі за і проти.

Зміст приховати

Це все виражається не просто в способі життя, але і в тому, який одяг краще ці люди. Козерогові близький комфортний повсякденний образ, а якщо Лев в своєму вбранні не набуде нових шанувальників, то день пройде даремно. Невже в них немає нічого спільного? Є, але відносини такої пари будуть неймовірні і досить складні.

Козеріг побачить у Львові вищий соціальний статус, успіх у справах і влада. І все його підсвідомість буде тягнутися до Лева як до людини, яка знищить нудьгу в його житті, додасть яскраві фарби в буденність і змусить його самого стати більш енергійним. До того ж Козерогові необхідно чимось пишатися. Це може бути будь-який об’єкт або досягнення.

Так чому ж кохана людина не може бути тим, хто буде викликати почуття гордості? Лев із задоволенням займе це почесне місце, а сам побачить в Козерозі стабільність, буде вчитися концентрувати свою увагу на дрібницях і іноді тверезо дивитися на навколишній світ. Тобто робити те, чого йому не вистачає в житті.

Чоловік-Лев і жінка-Козеріг

Кохання

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

У свою чергу жінка-Козеріг настільки впевнена в собі, що просто не знає, як можна голосно і відкрито захоплюватися кимось. Саме ця стриманість і змусить Льва посилити потік залицянь.

Згодом серце відтане, і жінка-Козеріг відкриється свого обранця, тим самим підтверджуючи образ самодостатньої і дуже глибокої натури. Гармонія взаємин цілком лежатиме на Льва .

Якщо він не навчиться бути більш поблажливим і терплячим, то все його тиск на свою обраницю може привести до зіткнення двох зовсім непростих характерів. А Козероги можуть бути мстивими і злопам’ятними.

При більш оптимістичних розкладах, коли Льву вдасться утримати свій характер в узді, він завжди буде отримувати щиру підтримку, турботу і увагу в усьому. І вона ніколи не затьмарить свого обранця, а значить, его царя звірів ніколи не постраждає, адже він не зможе допустити, щоб навіть близькі люди блищали яскравіше нього.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Особливо цінно для чоловіка-Лева, що жінка-Козеріг повністю відповідає його поняттю про красу відносин. Ніколи прилюдно не зайде скандал на людях, не винесе сміття з хати.

Конфлікт може виникнути, якщо Лев не приборкає свій егоїзм і буде зосереджений лише на собі і своїх успіхах, забувши про свого партнера. Щоб зберегти пару, Козерогу доведеться поступитися Льву право бути першим у всіх питаннях.

Дружба

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Шанувальники, бурхливі овації і визнання заслуг – ось якою має бути свита Льва. І тільки через багато років, коли на зміну яскравості приходить рівномірне горіння, вогненний знак починає розуміти, що важливіше підтримувати спілкування з тими людьми, на яких можна покластися.

Тоді вже цар звірів буде прислухатися до не завжди приємним, але часом таким вірним радам Козерога. А жінки земної стихії будуть насолоджуватися товариством Львів, адже якщо цар звірів захоче, він може бути дуже привабливим співрозмовником.

інтимне життя

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесіПротилежність переслідує два знака Зодіаку і в ліжку: пристрасний Лев і більш традиційний Козеріг . Тому інтимна сторона життя не стає у пари лідируючої.

Лев буде намагатися за двох і намагатися розворушити свою сором’язливу обраницю. Тут жінці-Козерогу варто піти назустріч, адже недолік пристрасті Лев може спробувати заповнити на стороні.

Якщо цей момент невдоволення один одним пережити, не ризикуючи сімейним щастям, то з плином часу, коли у Льва з роками темперамент злегка стихне, можна буде насолоджуватися довгоочікуваною гармонією.

бізнес

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесіРобота – це та сама сфера в житті, де тандем Козерога і Льва буде найбільш гармонійний .

Яскравий, харизматичний і цілеспрямований лідер компанії чоловік-Лев і впевнена, серйозна і прагне до вислуги його заступник жінка-Козеріг. Є ризик, звичайно, що з плином часу у зама виникнуть питання і претензії про вірність оцінки її внеску в спільну справу.

Козеріг може старанно витягати вже безнадійний проект, навіть отримувати від цього задоволення, а Лев же буде просто користуватися таким порядком речей, розгрібаючи проблеми руками своєї заступниці. Однак при коректну поведінку керівника Козеріг і не зрозуміє, що його любов до праці використовується для досягнення різних цілей Льва.

Чоловік-Козеріг і жінка-Лев

Кохання

Подібний союз здивує своєю унікальністю. Такий стриманий Козеріг, який примудрився полюбити цю безтурботну особу Левицю.

Жінок цього вогняного знаку потрібно приймати такими, якими вони є, не сміючи міняти нічого в їх гучному і навіженої характер.

І якраз Козеріг і здатний на такі подвиги. Його буде вабити в жінці-Леві граціозність і те, з якою прихильністю вона приймає його залицяння.

Конфлікти будуть виникати, коли партнери повністю вивчать один одного . Тоді в пориві гніву або образи вони можуть висловити один одному неприємну правду. Про те, що Левиця занадто зарозуміла, а Козеріг надмірно недовірливий.

Але і позитивні якості один в одному ці знаки бачать явно. Левиця дарує чоловікові затишок в домі, позитивні емоції і яскраві відчуття, при цьому вона звільняє себе від необхідності щось вирішувати, вести фінанси або приймати якісь рішення.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Козеріг біса ревнивий і досить розважливий. Зайві витрати ніяк не доведеться йому до душі. А Левиця же обожнює розкіш, галасливі компанії і своїх численних друзів і знайомих, які змінюються з такою швидкістю, що Козерогу не вдається їх навіть запам’ятати.

Тому велика ймовірність того, що у чоловіка прокинеться почуття власництва, і він спробує обмежити свободу жінки-Леви. При цьому йому буде дуже складно. Діяти за правилами обраниці він не здатний, а сам представник земної стихії повністю позбавлений романтичної складової характеру.

Дружба

Дружні стосунки між настільки відмінними один від одного натурами – дуже рідкісне явище. Левиці від друзів необхідно гучне підтвердження її унікальності.

Компліменти, подарунки та виконання капризів для неї – найбільш правильні прояви дружніх симпатій. А Козерогові важливі відверті і чесні розмови.

І найяскравішим підтвердженням дружби буде абсолютне і взаємна довіра у всіх питаннях. Обранцям цих двох знаків можна не турбуватися, що знайомство настільки різних особистостей може перерости в щось більше.

Адже вони обидва дуже самодостатні і тверезо оцінюють, наскільки відрізняються їхні погляди на життя. А значить, намагаються особливо не зближуватися, щоб не порушити хитку гармонію приятельських відносин.

інтимне життя

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесіПри такому співвідношенні цих знаків вогненної і земної стихій інтимна сторона не буде на чолі їхнього спільного життя. Консервативний Козеріг буде радувати Левицю своїми спокійними і розміреними ласками лише перший час.

Це здасться їй різноманітністю після яскравих проявів, до яких вона звикла. Згодом, коли монотонність їй набридне, вона може морально дозріти для пошуків пригод на стороні, хоча подібна легковажність не властива натурі Львів.

Якщо Козеріг буде намагатися йти назустріч потребам своєї обраниці, подружнє ложе стане найщасливішим місцем в будинку.

бізнес

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

А через те, що бізнес загальний, прибуток буде лише збільшуватися. Тут на руку грає відмінність партнерів. Працьовитий Козеріг йде прямий і стабільної дорогою. Він працює відкрито і безкомпромісно.

Левиця ж, як улюбленець долі, бачить світ під іншим кутом і без праці знаходить такі виходи, які дозволять не тільки залишитися в плюсі, але і обзавестися парою дуже вигідних знайомств.

Відео по темі

Про сумісності Козерога і Льва в любовних відносинах у відео:

Чого ж чекати від союзу Козерога і Льва? Відповідь проста, і він стосується кожної зі сторін життя.

Від знайомства двох людей виникнуть непрості відносини, які будуть залежати виключно від бажання перебувати поруч і плідно взаємодіяти один з одним.

Прощаючи непорозуміння, знакам доведеться намагатися зрозуміти чужий погляд на цей світ. Але це можливо тільки при наявності почуттів один до одного.

Джерело: https://ezoterica.club/astrologiya/kozerog-i-lev-sovmestimost.html

Лев і Козеріг. Сумісність знаків зодіаку (дружба, любов, робота)

Такий союз є дуже неоднозначним. Лев і Козеріг є абсолютними протилежностями. Ідеальних відносин в такій парі не варто очікувати, однак, в разі сприятливих обставин, які, в якійсь мірі, можна назвати дивом, Лев і Козеріг можуть досить непогано ладити. В іншому випадку вони можуть відкрито ворогувати.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Сумісність цих знаків може бути заснована лише на тому, що вони обидва цінують сталість у відносинах. Хоча в розумінні Льва це сталість не виключає флірт і можливі випадкові зв’язки з протилежною статтю. У той час як Козеріг виключно вірний своєму коханому.

незалежні Леви

Леви – це люди вогняної стихії, народжені з 23 липня по 23 серпня. Вони по своїй натурі люблять яскраву і насичене життя. Сидіти вдома – зовсім не для них.

Вони обожнюють демонструвати себе у всій красі і відчувати захоплені погляди оточуючих. Леви надають великого значення своїй зовнішності і зовнішності майбутнього обранця або обраниці.

Вони нізащо не звернуть увагу на ваш внутрішній світ, якщо вважатимуть непривабливими або неохайними.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Іншими словами, народжених під цим знаком можна охарактеризувати як акторів, які завжди знаходяться на «сцені». Вони незалежні і покладаються тільки на себе.

Леви досить часто нехтують духовними цінностями, в гонитві за розкішним життям. Чи усвідомлюють вони свої помилки лише тоді, коли нічого змінити не можна. Через таку недалекоглядність і егоїзму Лев легко ображає близьких і втрачає довіру.

приховані Козероги

Люди, дні народження яких припали на період з 22 грудня до 20 січня, ніхто інші як земні козероги.

Читайте також:   Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

До сильних якостях даного знаку зодіаку можна віднести:

 • Цілеспрямованість.
 • Відповідальність.
 • Сила духу.
 • Вірність.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Козероги не бояться залишитися на самоті, так як вважають себе повноцінними особистостями, яким комфортно перебувати на самоті з собою. У таких людей досить сильна воля для подолання життєвих перешкод. Вони дуже потайливі і свої почуття не здатні розкривати сторонній.

Подружиться з Козерогом досить проблематично, так як він нелегко йде на контакт. У тому випадку, якщо вам це вдалося, то ви придбали відмінного вірного товариша і друга. Але не смійте зневажати спілкуванням, тому що розташування даного знака практично неможливо повернути назад.

Сумісність у любові

Чоловік – Лев, жінка – Козеріг

Такий союз здатний викликати щире здивування оточуючих, так як неможливо повірити, що у таких протилежностей може щось вийде схоже на любов.

Якщо ви бачите пару чоловік – Лев і жінка – Козеріг, то швидше за все це люди, які просто шукають взаємовигоди в своїх відносинах. Завдяки тому, що чоловік в цьому тандемі привертає до себе увагу оточуючих, жінка користується такою популярністю, так як це дозволяє підвищити їй самооцінку і зарозумілість.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Але так само це може послужити і грунтом для постійних сварок. Лев прекрасно відчуває і розуміє хто в парі займає лідируючі позиції, дозволяє собі зневагу в сторону партнерки. Так само для нього властиво фліртувати з прекрасною половиною людства на очах своєї обраниці, що ще більше підігріває і без цього розжарені пристрасті в їх парі.

Заглушити таке загострення у відносинах здатний тільки спільна дитина. Саме в момент народження сина чи дочки, Лев перетворюється з гуляки в зразкового сім’янина. Мало хто знаки з таким трепетом ставляться до свого потомства.

Чоловік – Козеріг, жінка – Лев

Для чоловіка такі відносини можуть стати фатальними. Він буде страждати в таких відносинах від нерозуміння своєї половинки. Левиці люблять флірт і спілкування, в той час як Козеріг дуже ревнивий і якби була його воля, він би замкнув свою обраницю і нікуди не випускав. Чоловік, не дивлячись на свої страждання, захоплюється жінкою – Львом.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Вона ж в свою чергу може навіть не звернути уваги на його душевні метання і дратуватися від його замкнутості. Згодом він здасться йому примітивним, нудним і набридливим.

Союз, де жінка – Лев, а чоловік – Козеріг, досить складний і практично неможливий.

Якщо так склалося, що такий тандем існує, то це все завдяки терпінню і розумінню партнерів, які прагнуть розгледіти один в одному позитивні сторони.

Левиці не варто грати на самолюбстві обранця і бути уважнішими в своїх висловлюваннях, так як вони його дуже ранять. Так само уникнути конфліктів допоможе і роздільний бюджет, так як Левиця не звикла відмовляти собі в розкоші, в той час як Козеріг досить скупі. Однак, варто очікувати нападок оточуючих, що Козеріг не здатний утримувати свою жінку.

Левиця не стане принижуватися для того, щоб отримати кишенькові гроші у свого чоловіка. Вона сама здатна себе забезпечити. Жінка не буде домогосподаркою, навіть якщо чоловік готовий спонсорувати всі її забаганки.

Дружба знаків

Чоловік – Лев, жінка – Козеріг

Любовний союз в такій парі малоймовірний, однак, з більшою ймовірністю зможе існувати дружба. У тому випадку, якщо дані знаки зодіаку спробують створити любовний союз і він не виправдає їхніх сподівань, вони залишаться хорошими друзями.

У цих відносинах, коли Лев і Козеріг дружать, союз виглядає більш гармонійним. Так як в цьому випадку відпадає необхідність Льва зберігати вірність жінці, отже, від неї він не почує закидів на свою адресу через це.

Чоловік – Козеріг, жінка – Лев

Для Козерога дружба є більш ніж потаємної. Він відмінний друг, завжди відданий друзям. Чоловік в такому союзі завжди буде готовий прийти Левиці на допомогу і найбільше він буде цінувати її за її внутрішні якості.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Для Левиці така дружба буде ще одним способом самовираження і вона не зверне уваги на надійність і відданість одного. Іноді вона може і знехтувати їй, що розчарує Козерога і відверне його назавжди.

Тому така дружба має право на своє існування тільки в тому випадку, коли дані знаки зодіаку починають дружити будучи хлопчиком і дівчинкою або якщо їх пов’язують сімейні узи.

Це союз яскравих особистостей, які ніколи не будуть підкорятися один одному.

сексуальні стосунки

Чоловік – Лев, жінка – Козеріг

Темпераменти цих знаків зодіаку, так само як і у всіх інших відносинах, абсолютно різні і грають їм не на руку. Жінка в цій парі, через свою скритності по натурі, відноситься до сексу як до простого додатку для відносин. Іноді вона може здаватися досить байдужою до інтиму.

Для чоловіків – Львів секс – ще один спосіб самоствердитися і показати всі свої здібності в усій повноті фарб. Тому секс для них має величезне значення.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

У такій парі чоловік виступає в ролі експериментатора. Але незабаром йому набридає така роль «заводили» в ліжку, так як жінка не здатна віддячити йому тієї пристрастю, яку він очікує. Тому, через брак динаміки партнера, часто перебуваючи в парі Леви заводять коханок або зовсім йдуть з такого партнерства.

Чоловік – Козеріг, жінка – Лев

У разі, коли виникають сексуальні відносини між таким союзом, перший буде приємно вражений. Козерога чекають, мабуть найяскравіші для нього, сексуальні пригоди. Він відкриє для себе багато нового.

Але запал і пристрасть Левиці не завжди будуть залучати його, тільки в разі, коли Козерогу захочеться чогось новенького. Для неї такий секс буде прийнятним, адже вона в першу чергу хоче приділити увагу чоловікові і показати всі свої навички.

Гармонія у відносинах між чоловіком – Львом і жінкою – Козерогом настане тільки в тому випадку, якщо чоловік усвідомлює, що не слід виставляти свою гординю на перший план.

Привести відносини в норму дані знаки зможуть тільки в тому випадку, якщо Лев перестане виставляти свою гординю на перший план.

Сумісність у роботі

Всі робочі відносини, як правило, будуть сприятливо складатися в разі дружніх відносин. Відмінним поєднанням для успішного робочого тандему стане чоловік – Лев і жінка – Козеріг, так як Лев легко налагоджує зв’язки, а Козеріг відповідально виконує всі доручені завдання.

Той випадок, коли чоловік – Козеріг є підлеглим, нічого доброго не принесе. Така робота буде для нього виснажливої ​​і руйнівною, так як начальниці Левиці буде дуже складно догодити. І після всіх зусиль, земний знак буде розчарований тим, що начальниця не оцінили його по достоїнству.

Так само багато що залежить і від сфери, в якій співпрацюють ці знаки. Таким чином, наприклад, в ремісничому справі це плідний союз, а в журналістиці нерідко це непримиренні суперники.

Козеріг дуже заздрить Льву, його здатності легко налагоджувати контакти, і всіляко намагається вколоти його всілякими причіпками.

Джерело: https://welady.ru/lev-kozerog-sovmestimost-znakov-zodiaka

Козеріг і лев – сумісність чоловіка та жінки в любові, шлюбі, відносинах, дружбу, секс, бізнесі, відсотках

Є знаки зодіаку, буквально створені один для одного, і ті, що не можуть навіть після багатьох років спільного проживання, знайти хоч що-небудь спільне. Козеріг і лев – сумісність цих двох знаків буде описана нижче. У статті дається повна характеристика їх розвитку в любові, шлюбі, дружніх і сексуальних відносинах, а також у бізнесі.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Сумісність Льва і Козерога

Якщо розглядати Льва і Козерога окремо, то здасться, що між ними немає нічого схожого. Це абсолютно різні знаки, і здавалося б, відносини між ними неможливі. Але, протилежності притягуються. Це добре видно на даному прикладі.

Леви живуть і часто керуються почуттями, вони можуть бути імпульсивні, люблять увагу і часто знаходяться в центрі подій. Вони не стільки хочуть, скільки потребують у владі. Для них повагу і шанування оточуючих – кращий подарунок.

Люблять радити, але особисте життя будують насилу. Їм складно зрозуміти справжню натуру оточуючих через властивого егоїзму. Життєрадісність і оптимізм часто допомагає їм вийти з будь-якої ситуації переможцем.

Козероги, навпаки прагнуть до скритності і стриманості. І хоч самі по собі не привертають уваги, влада люблять і поважають. Їм властива деяка одержимість становищем і тому протягом життя вони прагнуть долати труднощі і завжди приходять до своєї мети, випереджаючи суперників. Їх наміри не завжди видно і зрозумілі, можливо, саме в цьому їх головна сила.

Відносини між такими людьми можуть стати справжньою катастрофою, якщо жоден з них не володіє належним терпінням. В іншому випадку вони можуть стати щасливою парою. Недоліки будуть покриватися достоїнствами партнера. Завдяки різним поглядам на речі, вони отримають новий досвід і знайдуть золоту середину. Іншими словами такі люди ідеально доповнюють один одного.

Сумісність у відсотках

Залежно від того хто з партнерів знаходиться під яким знаком визначається їх сумісність в процентах.

Для жінки козерога і чоловіки лева:

 • у відносинах – 90%;
 • в любові – 88%;
 • в шлюбі – 80%.

Для жінки лева і чоловіки козерога:

 • у відносинах – 70%;
 • в любові – 80%;
 • в шлюбі – 60%.

Лев-чоловік і Козеріг-жінка

Чоловік-Лев і дівчина-Козеріг можуть стати ідеальною парою, якщо навчаться не звертати уваги на побутові розбіжності. Вона володіє спокоєм і врівноваженістю, а він імпульсивний. При цьому обидва будуть прагнути до переваги і переваги в стосунках. Їм забезпечені гучні сварки і биття посуду. Але до розставання вони прагнути не будуть.

Читайте також:   Лев і стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Адже в їх відносинах закладено чимало пристрасті і прихованих, ніжних бажань:

 • Кохання. При першому знайомстві в Жінка Козеріг лева привертає спокій, загадковість і сила, яку легко побачити при першої спроби моралі. У той же час козерога в чоловікові-леві привертає його життєва сила, пристрасть і відкритість. Через підозрілості їм простіше спілкуватися з тими, хто схожий на відкриту книгу. Такі партнери стануть одне для одного опорою і підтримкою. Ще не з’явиться привід для суперечки. Саме розбіжності – ахіллесова п’ята союзу. У пориві лев може наговорити зайвого, а козерог такого не забуває, тим більше що мова про жінку. У любові їм потрібно терпіння, впевненість і раціональність.
 • Шлюб. Тут все трохи складніше. Вона рідко буде йти на поступки, а про перевиховання мови взагалі не може бути. Сильна і впевнена в собі жінка козерог швидше захоче виховати свого чоловіка, якщо він виявиться в сімейному житті менш талановитим і сильним, яким себе позиціонував до настільки серйозних відносин. Саме вимогливість може стати причиною розвалу шлюбу. Тому до такого серйозного рішення їм потрібно якийсь час пожити разом із загальними планами, бажаннями, кухнею, ліжком і ванною.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Козеріг-чоловік і Лев-жінка

У разі, якщо сходяться лев жінка і козерог чоловік, ситуація стає в рази складніше. Жінка лев здатна з першого погляду завоювати серце чоловіка козерога. Вона сильна, розумна і красива, життєрадісна і чарівна – що ще потрібно?

При цьому козерог для такої владної жінки стає цікавий загадковістю. Багато побачивши в своїй різноманітної життя, її з легкістю потягне їх простота і таємничість.

Таку загадку вона погодиться розгадувати все життя:

 • У любові пара повинна бути готова миритися з недоліками один одного. Така жінка схильна бути в центрі уваги, але не кожному чоловікові подібне до душі. Так що йому важливо бути повністю впевненим у собі. У той же час співрозмовник, та й просто супутник з козерога не найкращий. Він може бути надто мовчазний або не захоче йти на вечірку. Так що їй необхідно запастися терпінням.
 • Шлюб такої пари стане сильним або ж розвалиться, не встигнувши початися. Проблема в тому, що лев частіше козерога домагається успіху, та й виходить у нього все легко. Але чоловіки рідко згодні віддати роль добувача другій половинці. Крім того, обручку і навіть діти не стримають пориви до пригод подружжя. А для чоловіка буде куди важливіше сидіти на місці і будувати сімейне щастя і кар’єру. Розбіжності, сварки і навіть істерики цілком можливі. Уникнути їх допоможе побудова ієрархії в сім’ї. А відкритість в обговореннях і невдоволення, дасть можливість застерегти серйозні розбіжності. Спілкування і відсутність скритності – ключ до їх сімейного благополуччя.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Негативні сторони союзу

Лев і Козеріг нерідко уживаються в союзі. Хоча тут велику роль відіграє те, кому належить який знак.

І все ж є певні проблеми, з якими їм доведеться зіткнутися:

 • Козероги рідко беруть перевагу суперника тривалий час. Їм потрібно бути переможцями, так само як і левам. Це призведе до проблем в будь-який загальної галузі – сім’я, діти, сімейний бюджет, робота, відпочинок.
 • Товариському леву може стати неймовірно нудно зі стриманим козерогом. А надмірна товариськість лева може привести до прояву ревнощів у другої половинки.
 • Козерогові доводиться миритися з імпульсивністю партнера, що повністю не відповідає його світогляду. Лев же, в свою чергу повинен буде прийняти простоту козерога, яка може здатися йому байдужістю.
 • Козероги частіше мають песимістичний погляд на світ. Леви ж оптимісти. Різні погляди і реакції на проблеми і досягнення не зможуть привести до повного задоволення життям обох партнерів.
 • Хоч леви і прагнуть до перемоги, їм притаманне отримання радості від досягнутого. Вони можуть зупинитися і насолодитися отриманим. Козероги знаходяться у вічній боротьбі і гонитві. Їм не властиві перепочинку, можливо від цього вони і дивляться на світ частіше з негативної точки зору. Це неминуче призведе до того, що козерог почне підганяти лева, змушувати його робити те, що він не хоче, йти і поспішати, не зупиняючись на досягнутому. Але не кожна людина з подібним змириться.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Сумісність в сексі

У ліжку пару чекає море сюрпризів. Їх різні погляди на життя, також разятся в інтимному житті. Це дозволить їм відкрити багато нового і насолодитися цими знаннями сповна.

Більш того, козероги не відразу відкриваються, поступово привносячи щось нове в секс. Це позитивна якість притаманне і чоловікам і жінкам. Льва це зацікавить не в меншій мірі, ніж захоплюючу подорож.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Сумісність в дружбі

Для козерога дружба – таємне. Він неймовірно відданий друзям, готовий боротися за них, якщо буде потрібно. Але ніколи не стане обговорювати таємне навіть з найкращим другом. Для лева дружба – це спосіб самовираження і отримання схвалення.

Він рідко звертає увагу на надійність, щирість або відданість. Тому дружити вони можуть лише при давнє знайомство або якщо чимось пов’язані, наприклад, сім’єю, спільною діяльністю, давнім випадком.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Сумісність в бізнесі

Через різних підходів до роботи знакам краще не бути конкурентами в роботі. Лев славиться відкритою боротьбою. З нього виходить сильний, чесний і справедливий ворог. Він прагне до мети своїми силами, отримуючи щиру підтримку оточуючих.

Козеріг не завжди відкриває карти. З ним важко змагатися, так як ніколи не ясні всі його цілі, бажання і можливості. Він може стати ідеальним шпигуном. Але в чесному, відкритому бою легко програє.

Їх суперництво ні до чого доброго не приведе. Так що в ідеалі їм необхідно вибирати різну діяльність і різні професії, якщо мова про друзів або коханців. Інакше в боротьбі за підвищення відносини зіпсуються.

Єдина можливість спільної роботи – спільний бізнес. Якщо козерог і лев захочуть відкрити підприємство або будь-яке інше справа, їх чекає успіх.

Лев за допомогою знайомих і любові до публічності зробить феєричний старт. А козерог терпінням і цілеспрямованістю забезпечить стабільне економічне зростання і розвиток будь-якої справи.

Важливою умовою є лише правильний розподіл обов’язків.

Джерело: https://vashkamen.com/goroskop/zodiak/kozerog-i-lev.html

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Лев в любові, дружбі і шлюбі

Рейтинг: 1/5 (1)

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Лев і Козеріг – цікава пара. З усіх знаків зодіаку вони самі самодостатні, сильні і мудрі. Не дивно, що знаки вогню і землі відчувають взаємне притягання. Однак ужитися Льву і Козерогові буде складно.

Дві протилежності, вони будуть перебувати в постійній боротьбі за першість.

Якщо партнерам вдасться домовитися, грамотно розподілити обов’язки і направити енергію в потрібне русло , пара може стати прикладом для наслідування.

Сумісність Льва в Козерога любовних відносинах

Найчастіше в цій парі над любов’ю переважає розрахунок. Любовна пристрасть швидко перетікає в стійкі партнерські відносини. Фізичний потяг буде сильніше проявлятися з боку Льва.

Козероги, звичайно, романтичні, але не дозволяють емоціям засліпити себе, їхні почуття знаходяться в повному підпорядкуванні розуму. А Лев імпульсивний, і скритність Козерога може викликати напад ревнощів.

Обидва знаки – лідери, тому для гармонійної взаємодії необхідно вибудувати певну ієрархію.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Чоловік Козеріг від природи урівноважений і спокійний чоловік. Йому не властиво здійснювати безрозсудні вчинки. Тому свою супутницю він шукає роками. І якщо знайде, постарається утримати.

Жінка Лев не мислить своє життя без любові. Вона мріє про красиве життя, потребує постійного захопленні своєю персоною з боку обранця. У любові і пристрасних зізнаннях їй немає рівних.

Жінка може мати багато любовних історій, але тільки одна призводить до серйозних стосунків.

Любов Козерога до Лева спалахує відразу. Внутрішня сила жінки не може не привертати простого і скромного Козерога. І сумісність в парі жінка Лев – чоловік Козеріг в любові буде вище, якщо обидва знака зодіаку мають міцну духовний зв’язок. Паре необхідно частіше планувати спільні поїздки і заходи, відпочивати в колі друзів і знайомих.

У парі чоловік Лев – жінка Козеріг чоловік розуміє, що ця спокійна і впевнена в собі жінка підійде йому в якості супутниці на все життя. Її легку відстороненість він сприймає як зайву сором’язливість.

Згодом Лев усвідомлює, що за зовнішнім спокоєм ховається сильна особистість. Її прямолінійність, відсутність інтриг на стороні дозволяють бачити в обраниці надійного партнера.

Лев може розраховувати на невеликі поступки з боку Козерога, але підпорядкувати повністю жінку йому не вдається. Конкуренції Лев не витримає.

Якщо дівчина Козеріг проявить досить мудрості і залишить першість за хлопцем Львом, вірогідна висока сумісність обох знаків в любові. Льву необхідна любляча жінка, а Козеріг відповість любов’ю на щирість і серйозні наміри партнера.

Сумісність в сексі

В інтимному житті Козеріг розкривається не відразу. Але досягти гармонії в сексуальному житті цілком можливо. Леви чуттєві і сексуальні, а у Козерогів нерозвинене уяву. Тому підкорити Львів земний знак може своєю вірністю і відданістю. Якщо з часом Козерогам вдається розкритися і не скупитися на емоції, досягається сприятлива сексуальна сумісність знаків.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Чоловік Козеріг стримує свою пристрасть, він ніжний коханець. Тільки ближче дізнавшись чоловіка, жінка Лев зможе зрозуміти всю силу його емоцій і сексуальності.

Левиця отримує дикий захват від близькості і захоплюється своїм партнером. Їй необхідно знати, що її люблять, її потребують.

Якщо жінка торкнеться серце Козерога і зможе розкрити його еротизм, в парі створюються всі передумови для гармонійних статевих відносин.

Фатальними можуть стати відносини чоловіки Льва і жінки Козерога . Лев хоче бути винятковим у всьому, в тому числі і в сексі.

Він любить займатися любов’ю і може виявитися чудовим і вірним коханцем.

Читайте також:   Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Велике значення приділяє Лев задоволення своїх власних сексуальних потреб, тому якщо в парі довгий час відсутній близькість, відносини йому швидко набриднуть.

Жінка Козеріг воліє домінувати в сексі, тому зустрічає опір з боку чоловіка Льва , і сексуальна сумісність в ліжку знижується. Щоб зберегти стосунки, партнерам потрібно практикувати рольові ігри. Такий підхід дозволить досягти ідеальної сумісності між чоловіком Левом і жінкою Козерогом в сексі.

Працює в шлюбі

Різниця бажань і захоплень Козерога і Льва роблять непередбачуваним союз цих знаків. Якщо представники обох знаків підуть на поступки один одному, можлива перспектива довгострокових відносин.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Шлюб між чоловіком Козерогом і жінкою Львом не рідкість. В особі Левиці Козеріг знайде хорошого друга і порадника. Довгий час їх відносини будуть носити діловий характер.

Досягнувши всього в житті, вони приходять до взаєморозуміння і починають відкриватися один одному. Щоб завоювати чоловіка Козерога, потрібно стати для нього не тільки коханої, а й мудрою подругою і наставником.

Однак і Козеріг повинен враховувати веселий і товариський характер своєї обраниці і не обмежувати її свободу.

Чоловік віддає перевагу відпочинку в колі сім’ї, а жінку неможливо надовго затримати будинку. Часом їй просто стає нудно зі своїм чоловіком. Тільки взаємне прагнення зрозуміти один одного краще може забезпечити сумісність чоловіка Козерога і жінки Левиці в шлюбі.

Непростими будуть відносини Льва чоловіки і жінки Козерога . Для знака Вогню важливо, щоб його жінка виглядала чудово, була чуттєвої і пристрасної в ліжку, йому потрібно, щоб його розуміли.

Леви часто одружуються кілька разів і можуть залишитися неодруженими. Жінка Козеріг не прагне до повторного шлюбу і вимагає вірності від обранця. Якщо вони полюблять один одного, то мають всі шанси вступити в шлюб.

Сумісність Льва і Козерога в дружбі

Козероги є вірними і відданими друзями. Для Львів ж дружба – ще один спосіб самовираження. Тільки давнє знайомство цих знаків зодіаку або подолання загальних труднощів здатні згуртувати Льва і Козерога. Лев відзначить надійність Козерога і придбає справжнього друга на все життя.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Дружба дівчата Льва і чоловіки Козерога носить скоріше приятельський характер, і близька сумісність в дружбі малоймовірна. Вони відчувають взаємну повагу і проявляють мало інтересу для того, щоб дізнатися один одного краще.

Також не складеться тісна дружба і між жінкою Козерогом і Львом. «Царю звірів» потрібна публіка.

Сумісність Льва і Козерога в роботі

Працездатні і наполегливі Лев і Козеріг здатні досягти різних результатів в роботі. Козеріг практичний, рідко змінює місце роботи і прагне до досягнення мети будь-якою ціною. Лев цілеспрямований, але намагається керувати колегами по роботі і люблять бути в центрі уваги. Якщо вони об’єднують свої сили для здійснення короткого проекту, то забувають про особисті амбіції і досягають успіху.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

При тривалому взаємодії неминучі інтрижки з будь-якого боку і конкуренція. Кращим варіантом стане спільна діяльність Льва і Козерога.

Непоганий союз можуть скласти жінка Козеріг і чоловік Лев . Вона в силу своєї м’якості не ущемлятиме гордість Лева, який не терпить підпорядкування.

Якщо в ролі начальника виступає чоловік Козеріг, дружина Лев буде підкорятися, і обидва досягнутий високою сумісності в роботі.

І чоловіки і жінки в таких парах не готові поступатися. Обидва прагнуть до влади, не готові здавати свої позиції. Маючи різні темпераменти, Лев і Козеріг одночасно притягуються і відштовхуються один від одного. Козеріг – стриманий і впевнений, не любить втручатися в чужі справи і досить розумний, щоб обійти всякі перешкоди. Він скупий на похвали, але завжди готовий вислухати співрозмовника.

Лев – імпульсивний і безстрашний, товариський і любить давати поради і пояснювати, як жити. І дійсно багато в чому розбирається. Погляди на життя теж різні. Лев любить розкіш і не звик собі відмовляти. Козеріг цінує простоту і помірність.

Така невідповідність характерів і поглядів може підірвати відносини на самому ранньому етапі. Тому сумісність вогненно-земних представників під великим питанням і залежить від особистих зусиль кожного знака.

Хто підходить Левам
добре нейтрально погано
Стрілець Телець Діва
Близнюки рак Водолій
Овен Лев Козеріг
 ваги Скорпіон риби
Хто підходить Козерогові
добре нейтрально погано
Діва ваги Лев
Телець риби Козеріг
Водолій  рак Скорпіон
 Близнюки  стрільці Овен

Джерело: https://www.joxin.club/otnosheniya/sovmestimost-muzhchiny-i-zhenshhiny/znakov-zodiaka/kozerog-i-lev.html

Козеріг і Лев – сумісність в дружбі і любовних відносинах

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Дізнатися, наскільки підходять один одному пари по Зодіаку можна, прочитавши характеристики, складені астрологами. Кожен представник – персона унікальна і стандартних шаблонів набору якостей не існує. Ідеальних варіантів комунікацій знаків Козеріг і Лев сумісність не припускає, все залежить від індивідуальних особливостей.

Лев і Козеріг – сумісність в любовних відносинах

Лев – знак, яким керує сонце. Це енергійні творчі люди, з величезним душевним потенціалом. У Львові поєднується сила, розум і граціозність – якості справжнього лідера, вони часто прагнуть до видному положенню в суспільстві і обожнюють панувати над людьми. Досягати успіху різкими стрибками йому звично, повільний і довгий шлях до мети йому не до душі.

Визнання власної успішності – важливий акцент природженого лідера. Іноді, для визнання важливості власної персони, Лев може впадати в крайності:

 • хлопцям властиво напористо доводити свою правоту, іноді вдаючись до кулачному способу;
 • дівчина буде прагнути, виділятися з натовпу, наприклад – кричущим макіяжем або яскравим одягом.

Козеріг прагне до гарних результатів, у всіх справах. Його не лякає довгий, важкий шлях до вершини – він бачить кінцеву мету і рухається тільки в потрібному напрямку.

Гордість і незалежність звужують коло спілкування таких людей. Незалежність від думки оточуючих і малознайомих людей робить їх вельми самостійними особистостями.

Загальне визнання лідерства і залізного характеру, часто ховається за маскою боязкості.

Зустріч різних за темпераментом представників зодіакального кола, породжує питання, чи сумісні Козеріг і Лев. У потрібний момент один повинен проявити – відважність, інший – довірити хід подій партнеру.

Жінка Козеріг, понад усе ставить сімейне вогнище. Перспективна кар’єра для неї стає другорядним завданням. Сімейне щастя і затишне житло – першорядне в життя.

Для чоловіка Льва така супутниця стане ідеальним варіантом для тривалих відносин і створення родини.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Дівчина-Лев, чоловік-Козеріг – сумісність

“Левиця” – амбітна, владна, з високим життєвим потенціалом. Їй необхідно знайти такого супутника, який буде нею захоплюватися.

З усіх шанувальників, вона вибере гідного – зі стабільним становищем в суспільстві, пристойним освітою, високим доходом. Відчувати себе царицею в надійних руках – основний критерій при виборі кавалера і майбутнього обранця.

Така позиція негативно впливає на відносини – любовні почуття стають незадоволеними і не розкритими.

У тандемі, де Лев дівчина Козеріг чоловік, сумісність можна відзначити високу успішністю.

Він може з щирим захопленням захоплюватися своєю обраницею, бути уважним слухачем всіх проблем, що для «Леви» дуже важливо. Сексуальні переживання і інтимні питання партнерки, він не залишить без уваги.

Скритна і стримана натура Козерога, стане гарантією того що вся любов і теплота будуть віддані цілком тільки однієї єдиної.

Чоловік-Лев, жінка-Козеріг – сумісність

Імпульсивні і рвучкі Леви чоловічої статі здатні на глибокі, благородні почуття до другої половинки, але торкнувшись гордість такого мужнього знака, пам’ятайте – кривдник буде покараний.

Жінка Козеріг любить командувати і проявляти ініціативу, з особливим завзяттям буде доводити свою правоту, хоч часто її думка помилкова. Такий союз, лише у виняткових випадках тривалий і щасливий.

Там же, де зустрілися Козеріг і Лев жінка, слід очікувати стабільності лише в тих випадках, коли дама здатна йти на поступки, для збереження хороших взаємин.

Влюблива, але стримана в почуттях, жінка Козеріг приваблює чоловіків як стабільна партнерка для серйозних стосунків. Проявити момент слабкості – зробити авантюрне пригода, з темпераментним поривом пристрастей, може іноді навіть така пристойна натура. Докори сумління, потім ще довго будуть стримувати жінку Козерога від необачних вчинків.

Козеріг і Лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Чоловік-Лев, жінка-Козеріг – сумісність в ліжку

У суспільстві Лев займає лідерські позиції і ніколи не покаже, що вдома може легко піддаватися впливу другої половинки, і з задоволенням виконувати побутові обов’язки.

Визнаний і успішний в справах Лев – прекрасний коханець і щедрий шанувальник.

Інтимна сторона відносин – жінка Козеріг і чоловік Лев сумісність в ліжку, стане ідеальною картиною для партнерів, коли жінка повністю довірить себе цілком обранцеві.

Мужній знак шукає для себе пару гідну власної персони. Супутниці життя відведена роль – залишатися за спиною хороброго і відважного самця. Він поважає і задовольняє свою улюблену, якщо вона не сперечається з його думкою. Невдаха – навпаки, стане жорстоким тираном в сім’ї і особистих взаєминах. У всіх своїх життєвих невдачах, і інтимних теж буде звинувачена друга половинка.

Лев і Козеріг – сумісність в дружбі

Чоловік-Козеріг дуже практичний і вимогливий, життєві насущні турботи у них на першому місці. Імпульсивність і романтизм «Леви», буде дратувати партнера на самому початку, але при тривалих відносинах можливий досить міцний союз. Спілкування знаків Козеріг і Лев, а ще і сумісність в дружбі, буде успішними, якщо з перших днів знайомства знайдуться спільні інтереси і захоплення.

Козеріг і Лев -сумісність в шлюбі

З огляду на описані якості знаків, можна відповісти, що там, де чоловік-Козеріг дружина-Лев – союз може бути досить довгим і міцним. Різні за своїм характером особистості – притягуються, прекрасно доповнюючи один одного. Сім’я для чоловіка Козерога – завжди на першому місці, він відмінний батько, і надійний чоловік, а дружина поруч з таким партнером здатна стати щасливою.

Джерело: https://womanadvice.ru/kozerog-i-lev-sovmestimost-v-druzhbe-i-lyubovnyh-otnosheniyah

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *