Красиві листівки і поздоровлення з днем ​​Перемоги, з святом 9 Мая

Наближається час найголовнішого свята для всієї нашої країни. Таким святом є День Перемоги. 9 Мая все будуть вітати один одного, бажати світла, тепла і світу. Не забудьте і ви привітати своїх близьких з Днем Перемоги 9 Травня.

Зараз не складно надати увагу навіть тим, хто опинився в цей святковий день далеко від вас. СМС з Днем Перемоги 9 Мая прийдуть вам на допомогу і порадують адресата.

З Днем Перемоги! Це свято нехай несе тепло, Щоб серце, як тюльпани, жаром розцвіло, Щоб заспівали голосно птиці весняні навесні, Щоб ніхто на світі більше не загрожував війною!

 

************************************************** *******

За світле небо, за спів птахів, за багато щасливих і радісних облич Сьогодні для вас все на світі тюльпани, Дякую, рідні мої ветерани! Відкиньте з душі минулих років ваші біди, Салюти для вас в День відважної Перемоги!

 

****************************************

9 травня – свято багатьох народів, Світ царювати почав під блакитним небом. З Великою Перемогою! Вшануймо ж героїв! Вони світ нам дарували ціною своєї крові!

Привітання з Днем Перемоги в прозі

Виявляючи героїзм в боротьбі за свободу Батьківщини, в ті роки загинуло багато людей. Це були герої, чию пам’ять прийнято шанувати, вимовляючи зворушливі привітання з 9 Травня і підносячи квіти до пам’ятників.

Привітати з Днем Перемоги важливо всіх рідних і близьких, щоб висловити їм свою міцну любов. У це свято «з сивиною на скронях» підібрати потрібні слова допоможуть такі рядки:

 

З Днем Перемоги! Хоча ті страшні воєнні дні залишилися далеко позаду, вони назавжди залишили відбиток в нашій пам’яті. Нехай мужність і героїзм предків спонукає залишатися непохитними, а зламані долі і океани сліз нагадують про те, що в серці кожного з нас має панувати добро. Нехай війна обходить стороною наші будинки, а про гіркоту втрати нагадують лише старі військові пісні.

Цей священний День Перемоги дістався нам з великими труднощами. Бажаємо, щоб жодне наступне покоління не дізналося болю і страждань, що пережили наші герої і їх сім’ї. Нехай руйнівна війна назавжди залишиться історією світлого свята, який сльозами радості об’єднує наші душі.

Вітаємо зі Святом Великої Перемоги! Одного разу нашим дідам довелося подивитися в очі війні. Сподіваємося, що більше нікому не доведеться пройти цей кривавий шлях. Будьте добрішими! Бережіть свій будинок і не забувайте, що ми народжені для того, щоб бути несказанно щасливими!

З святом 9 Мая від щирого серця вітаємо наших ветеранів! Обіцяємо ніколи не затьмарити хмарами зла блакитне небо, яке ви так великодушно подарували нам. Ви втратили спокою і сну, щоб наші діти ніколи не дізналися, що таке війна. За це ми обдаруємо вас вічною пам’яттю і щирими привітаннями. Земний уклін і безмежна “спасибі”!

Вітання з Днем Перемоги хочемо донести кожному, хто до цього дня вшановує пам’ять полеглих героїв. Бажаємо ніколи не чути криків болю і свисту куль в повітрі: нехай їх замінить шум прибою або трелі солов’я. Бажаємо не впізнати сповна всієї прикрості самотності, адже вдома кожного чекає вірна сім’я. Нехай мир для всіх нас наповниться щастям. Вдихайте його на повні груди! Колись нам дуже дорогою ціною дістався світ, давайте ж будемо цінувати це.

З радістю і болем ми зустрічаємо цей славний свято. З Днем Перемоги, улюблена країна! Нехай світло добра осяє наші будинки, а гордість за подвиги минулого спонукає цінувати кожну мить мирного життя!

З кожним роком поруч залишається все менше тих, хто пожертвував своїм життям заради наших щасливих посмішок. Теплі вітання до 9 Травня допомагають висловити повагу цим сміливим людям.

Довгі вірші на День Перемоги

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *