Лев і близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Леви і Близнюки – обидва знака активні, енергійні і непередбачувані. Нудне життя точно не для вас. Чи зможуть два яскравих знака ужитися разом? В даній статті поговоримо про сумісності і вивчимо кожен знак окремо.

Зміст приховати

Якщо розглядати сумісність таких знаків у відсотках, то виходить наступне:

Чоловік Близнюк і жінка Лев:

 • У любові – 100%;
 • У шлюбі – 60%;

Чоловік Лев і жінка Близнюк:

 • У любові – 90%;
 • У шлюбі – 60%.

Так що цифри підтверджують, що такий союз цікавий і досить міцний.

Загальна сумісність знаків

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Леви – представники вогненної стихії. Вони завжди знаходяться в динаміці і русі. При цьому, відрізняються особливою внутрішньою силою і гордістю. Нерідко Львів називають занадто впертими, тому що вони завжди впевнені тільки в своїй правоті і не погоджуються на поступки.

За рахунок такого характеру, природно, представник даного знаку прагне завжди і в усьому бути першим – що в роботі, що в любовних відносинах. Щоб налагодити з ним гармонійні відносини, партнер повинен бути сильніше. Найчастіше говорять, що більшою потужністю володіє лише Скорпіон.

Однак це не означає, що на всіх інших поєднаннях треба ставити хрест. Головне – враховувати особливості.

Левам притаманні такі якості, як марнославство, тринькання, гордовитість. Але разом з тим, вони відрізняються і щирістю, доброзичливістю, доброчесністю і чесністю.

В цілому ж, людина, народжена під цим знаком, відрізняється легкістю характеру, готовий дарувати пристрасть і ласку – причому так поводиться і дівчина, і хлопець Леви.

Близнюки з усіх знаків зодіаку вважаються одними з найбільш непередбачуваних і вітряних. Вони можуть приймати поспішні рішення, легко прив’язуються до людей, розумні і мають певну силою від природи.

Енергія Близнюків нерідко те саме нервової. Представник даного знака може бовкнути зайвого, а ось вислухати іншого не може. Гороскоп каже, що знак нестабільний, а в людині-близнюки уживаються відразу 2 особи. І це нерідко стає запорукою успіху у протилежної статі.

З точки зору фінансів він ще більше тринькає, ніж Лев. При цьому, заробити для нього нескладно.

У любовних відносинах він не власник і цілком здатний давати своїй другій половинці можливість розважатися на стороні (правда, не з точки зору зради, а просто як варіант відпочинку – походи в боулінг, на дискотеку і т.д.). У парі ж з ним досить складно, тому що він може бути холодним, то гарячим.

Те, наскільки добре підходять ці представники різних знаків один одному, можна побачити в таблиці:

кохання шлюб дружба робота
Чоловік Лев – жінка Близнюк ідеальна сумісність Середня сумісність Середня сумісність ідеальна сумісність
Чоловік Близнюк – жінка Лев ідеальна сумісність ідеальна сумісність Середня сумісність ідеальна сумісність

Якщо вивчити відгуки астрологів, то таке поєднання є досить непоганим. Незважаючи на те, що знаки належать різним стихіям, за темпераментом вони досить схожі.

І в цьому запорука успіху. Обидва партнери сходяться на грунті гострого розуму, темпераменту і мрійливості. Крім того, і той, і інший – представники творчого начала. Тому їм нескладно буде пробувати щось новеньке і цікаве.

Сумісність – жінка Близнюк і чоловік Лев

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Чоловік Лев – це навіть звучить по-особливому. Адже даний звір є царем звірів, а чоловік, відповідно, відчуває себе царем свого царства. Тому він переважно буде домінувати, підкоряти і змушувати жіночі серця тривожно тріпається в грудях.

Такий чоловік виявиться гарним, розумним, який вміє доглядати. Але варто розуміти і те, що він має звичку лідирувати, домагається уваги від усіх. У відносинах між чоловіком Левом і жінкою Близнюком можна поспостерігати за незвичайної і оригінальної грою характерів.

Роман розвивається вкрай бурхливо.

Тут варто розуміти, що дама Близнюк теж не особливо хоче залишатися на других ролях. Дружина з неї виходить цікава.

Вона не любить сидіти вдома перед телевізором, її весь час тягне на волю. Для жінки Близнюка важливо заводити постійно нові знайомства, постійно спілкуватися.

В результаті, союз цей буквально приречений на нуртування пристрастей, несподівані побачення, приємні сюрпризи і яскраві визнання. Тяжіння між такими характерами сильне – причому як з точки зору фізики, так і духовності.

Жінка Близнюк не втрачається на тлі величного чоловіка Льва, за рахунок чого складає йому ідеальну пару. Леви ж високо цінують той факт, що його дама викликає захоплення в очах оточуючих. Адже це дозволяє потішити їхнє самолюбство на всі 100%.

Також, сильною стороною такого союзу стане вміння жінки втихомирювати свого непокірного царя. Леви ж, вступаючи в союз з жінкою Близнюком, виглядають помітно краще, ніж вони є насправді.

Однак варто враховувати і мінуси такої взаємодії. Наприклад, це збереження дамою близнюком свого особистого життя, спілкування з тими, з ким вона взаємодіяла і раніше, включаючи і колишніх.

Льва при цьому вона може і не присвячувати в свої справи. Така поведінка нерідко загрожує серйозними сварками, а також можливими розлученнями і розставаннями.

Сумісність у любові

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Чоловік Лев і жінка Близнюк досить непогано поєднуються в любові. Дама Близнюк для кавалера Льва цікава, приваблива, приємна в спілкуванні. При цьому вона добра і жіночна.

Дама діяльна, а саме такі залучають сильного Лева. До того, як вони опиняться в шлюбі, все буде йти просто ідеально – немає загальних зобов’язань, побуту.

У шлюбі

Вважається, що градус ідеальності такого союзу дещо знижується, коли вони вступають в шлюб. На початку сімейного життя може панувати ідилія. Коли все всім будуть задоволені. Все це буде йти на інерції – люди не змінюють свої звички і підвалини, живуть собі на втіху.

Однак трохи пізніше все обов’язково зміниться. На тлі народження дитини або появи інших серйозних загальних побутових завдань можуть початися конфлікти і розбіжності. Жінка може помітити, що її чоловік не надто рветься брати на себе відповідальність і розділяти загальні справи.

У сексі

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Сексуальне життя у такої пари досить активна. Сам Лев досить пристрасний знак, а Близнюк настільки винахідлива і незвичайна, що в ліжку у них буде панувати сексуальна гармонія.

Тут саме місце експериментам. Однак варто враховувати той факт, що якщо жінка вирішить в силу будь-якої своєї образи обмежити чоловіка в сексі, то він легко може і загуляти.

У дружбі

Говорити про тісну дружбу в такій зв’язці не доводиться. Однак вони цілком комфортно можуть об’єднаються в світському спілкуванні. Причому в ідеалі це має бути велика компанія.

Де кожен може виконувати соло і не перетягувати ковдру на себе. Розраховувати на допомогу одного Льва при необхідності жінці Близнюку не доводиться – поспішить він навряд чи.

В роботі

Окрему увагу треба приділити взаємодії цих знаків в роботі. Їх діловий союз цілком може виявитися гармонійним і продуктивним. Партнери відчувають один до одного взаємну повагу, здатні самостійно приймати рішення.

Також жінка Близнюк завжди знає, коли і як треба підбадьорити свого партнера по роботі чоловіка Льва, щоб він надихнувся і міг буквально гори звернути.

Сумісність – чоловік Близнюк і жінка Лев

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

У загальному і цілому, можна сказати, що жінка Лев і чоловік Близнюк теж досить непогано підходять один одному. У своєму союзі вони гармонійні, тому що обидва обожнюють азарт і пригоди. Вони товариські, за рахунок чого досягають висот і в роботі, і в любові. дама

Лев має щедру натуру, і вона досить швидко і легко захоплює за собою чоловіка Близнюка. При цьому така жінка високо оцінить гнучкість і відкритість свого партнера, а також здивується його здатності бачити нове в повсякденному.

Однак варто розуміти, що такий союз – необхідність працювати над відносинами. Тільки так можна буде збільшити гармонію між ними. Для жінки Льва буде складно змиритися з вітряної натурою Близнюка, адже вона – лідер і звикла виставляти свої умови, які треба дотримуватися.

Жінці може бути складно терпіти мінливу натуру Близнюка. Однак за рахунок того, що у неї сильний характер і багато амбіцій, вона здатна впоратися з собою.

В любові

Такий тандем в любові досить цікавий. Чоловік Близнюк вміє красиво доглядати, жінка ж Лев цього не пропустить. Вони сходяться на тому, що обидва без розуму від активних розваг і гучних вечірок.

При цьому обидва здатні цінувати одне в одному індивідуальність і вміють надавати своїй другій половині необхідну свободу.

У шлюбі

Вважається, що такі шлюби по своїй сумісності найчастіше зустрічаються в богеми. При цьому тут виключені побутові конфлікти – всі знаходяться в творчості. А ось з дітьми така пара поспішати не стане – спочатку кар’єрний зліт і спілкування, потім вже продовження роду.

У сексі

Інтимне питання в такій парі вирішено на відмінно. Вони обидва темпераменти, мають однакові потреби в інтимну сторону питання. Крім того, жінка Лев і чоловік Близнюк зможуть зробити все, щоб пристрасті в їх ліжку вирували довгий час.

У дружбі

З точки зору дружби, тут не можна говорити про міцних і довірчих відносинах. Якщо виникне між ними якась іскра або елемент потягу, то, скоріше, з цього вийде хороша любовний зв’язок.

В роботі

Таке партнерство – успіх на все 100. Енергія Льва і творче начало Близнюків зможуть подолати будь-які поставлені перед тандемом завдання. Причому зробити це з новими рішеннями.

Джерело: https://socketmira.ru/zodiak/sovmestimosti-znakov/lev-i-blizneci.html

Близнюки і Лев – сумісність знаків

Знаки Близнюки і Лев на інтуїтивному рівні відчувають тяжіння один до одного. І правильно, недомовки в такій парі виникають не настільки серйозні, так що прожити довго і щасливо або, по крайней мере, знайти в особі один одного вірного товариша Лев і Близнюки цілком здатні.

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзуДружба Близнюків і Львів

Сумісність знаків Близнюки і Лев в дружбі практично ідеальна. Два веселих авантюриста завжди придумають собі якесь ризикове заняття, ця парочка вже точно знайде спільну мову.

Легкий на підйом Близнюк завжди підбадьорить Льва і поселить в ньому впевненість у силах, в свою чергу Лев з усією широтою своєї душі обдарує Близнюка який-небудь дуже дорогий дрібницею. У підсумку обидва знака отримають задоволення від спілкування і спільного проведення часу, а згодом це може перерости в справжню дружбу.

Особливо добре складається в цій парі спільна діяльність і робота, так як Близнюки і Лев доповнюють і підтримують один одного, і вдвох здатні зробити неможливе.

Ураган пристрасті в цій парі виникає практично миттєво. Сумісність знаків Близнюки і Лев в плані сексуальності – ідеальна. Однак Льву мало фізичного тяжіння, його партнер повинен належати йому і тілом і думками. Близнюк цілком здатний реалізувати всі потаємні мрії Льва і дати йому повну впевненість в собі.

Але не дай бог, якщо Близнюк вирішить продемонструвати перед своїм партнером холодність, та ще й заграється.

Царствений знак, спочатку помучити себе пошуками причини такої поведінки Близнюка і постаравшись домогтися колишнього ставлення, може швидко згадати про свою гордість і отримати так відсутню йому теплоту і визнання на стороні.

шлюб

Виходячи з усього вищесказаного можна зробити висновок, що сумісність знаків Близнюки і Лев в шлюбі досить оптимістична, хоча тут не обійдеться без підводних каменів. Не варто змушувати Льва голосно гарчати, доводячи свою перевагу.

Підлеглим в цій парі найчастіше стає саме Близнюк, хоча якщо він скористається своєю спритністю розуму, «цар джунглів» навіть не помітить, як перетвориться в муркоче кошеня. За захоплення своєю натурою і визнання повної переваги Лев готовий платити щедро не тільки грошима, а й почуттями.

Читайте також:   Які жінки подобаються чоловікам-Скорпіонам: ознаки почуттів

Проблеми можуть виникнути, якщо цих грошей немає. Тоді сміливець і володар світу може втратити себе.

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзуТут і прийде йому на допомогу Близнюк, цього двоїстого знаку просто в радість підтримати партнера. Хоча його неуважність і забудькуватість можуть сильно дратувати Льва, їх об’єднує одна мета – для кожного з цих знаків будинок є тим місцем, куди повертаються не тільки поїсти і переночувати. Домашнє вогнище для Близнюка і Льва – та сама надійна фортеця, яка необхідна для внутрішньої рівноваги обох. Найголовніше в цій парі, щоб партнерам не стало нудно один з одним. Побудова загальних планів на майбутнє, спільні справи і подорожі тільки зміцнять їх союз, і всі дрібні негаразди відійдуть у небуття.

Чоловік Близнюки – жінка Лев: сумісність

Дивовижне поєднання Повітря і Вогню, що створює дуже міцні пари. Так, так, статистика саме така. Сильна жінка здатна відчути себе справжньою королевою, адже її партнер зробить все можливе для цього.

Одне але: левиці можуть нестримно витрачати все сімейні фінанси на підтримку свого царственого виду. Але ж у всіх є свої недоліки, мінливі Близнюки з метанням між двома своїми «я» теж не ідеальні.

Їм просто слід навчитися миритися з маленькими «грішками» один одного, і тоді жодна біда їм не страшна.

Жінка Близнюки – чоловік Лев: сумісність

Повітряний Близнюк має всі шанси стати тим, без кого владний Лев просто не зможе жити. «Цар звірів» уб’є наповал своєю впевненістю. Якщо Близнюк на довгий час зможе заволодіти увагою партнера, то буде буквально є з «царственої руки», отримуючи всілякі подарунки.

Однак заохочення будуть лише в тому випадку, якщо жінка-близнюк покаже всебічну покірність і безмовно визнає хто в домі господар. Всі пориви порикувати вона або буде пропускати повз своїх вух, або переведе їх жартома. Однак є небезпека перетворення жінки в домашню сіру мишку, чого ні в якому разі не можна допускати.

Адже з сильним і владним Львом повинна бути яскрава і екстравагантна супутниця.

Сумісність знаків Близнюки і Лев – пророкує створення міцної дружньої пари, вдалого бізнес-тандему і міцної сім’ї.

Серйозні проблеми можуть виникнути при появі в сімейної парі дітей, адже тоді партнерам доведеться докласти чимало зусиль, щоб не занудьгувати про колишню свободу і впоратися з заскочили зобов’язаннями.

Сильне фізичне тяжіння і взаємні душевні почуття допоможуть парі подолати всі перешкоди на шляху до щасливого життя. Близнюку і Льву, якщо вони разом, ніякі перешкоди не страшні.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/bliznetsyi-i-lev

Блізнeци-Мужчінa і Лев-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Лев і Близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Блізнeци і Лев

Поєднання цікаве, яскраве і романтичне. Повітряна стихія чоловіки-близнюки прекрасно поєднується з вогняною стихією жінки-лева, що дозволяє цим знакам легко знаходити гармонію між собою. Але деяким коханим доводиться долати значні труднощі.

Жінка-Лев з першого погляду привертає увагу чоловіка-близнюка. Зазвичай між цими знаками відразу спалахує любов з першого погляду і відносини практично відразу переростають в романтичні. Чоловік-Близнюки прекрасний співрозмовник, хороший друг і пристрасний партнер в ліжку.

Жінка-Лев може відразу здатися йому тією єдиною, яку він шукав все життя. Недоліки цих знаків зазвичай спливають у шлюбі, хоча розлучення між Близнюками і Львом виникають досить рідко. Зазвичай вони, то сваряться, то миряться, швидко знаходять спільні точки і тільки в разі, коли Лев починає проявляти свої лідерські якості і тиснути на Близнюків сім’я розпадається.

У вихованні дітей ці партнери можуть суперечити один одному. Лев може пред’являти підвищені вимоги до підлітків, що може суперечити волелюбності Близнюків, що поступово може привести до сімейних конфліктів. Однак в більшості випадків ці знаки знаходять спільну мову і в цій ситуації. Головне уникати тиску і придушення свободи один одного.

Партнери прекрасно розуміють один одного, їх темпераменти сприяють пристрасті і романтики. У Близнюків і Львів спільні прагнення, бажання, життєві цілі, та й способи, якими вони домагаються успіху, збігаються. Саме з цієї причини чоловіків-близнюків починає тягнути до жінок-левам.

Тяжіння виникає практично відразу, так як на емоційному рівні між цими знаками народжується гармонія і взаєморозуміння. Близнюки чудово адаптуються до важких обставин, а Леви часто допомагають своїй другій половинці реалізувати свої задуми на практиці. Саме з цієї причини між знаками відразу народжується дружба, розуміння і любов.

Для жінки-лева, чоловік-близнюки виявляється справжнім другом, відданим шанувальником і хорошим партнером. Вони прекрасно ладнають, але в деяких ситуаціях вимогливість Льва може призводити до конфліктів. У такій ситуації чоловік-близнюки починає усуватися від домашніх справ, рідше бувати вдома. Це може погіршити конфлікти і привести до низки неприємностей.

 • взаєморозуміння;
 • яскраву емоційність і темпераментність обох знаків;
 • дружелюбність;
 • прекрасне почуття гумору;
 • вміння легко пристосовуватися до зовнішніх змін обставин;
 • загальні погляди на виховання дітей;
 • самостійність обох знаків;
 • прекрасне поєднання амбітності жінки-лева і практичності чоловіки-близнюки;
 • вірність і відданість обох знаків;
 • комунікабельність.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Лев

Незважаючи на загальні точки дотику, в союзі цих партнерів є і суттєві мінуси. Зазвичай вони проявляються, коли вони починають жити разом або одружуються.

Запальність і тиск жінки-лева може посилювати конфлікти з Близнюками. У такій ситуації чоловік рідко починає з’являтися вдома, у нього тут же знаходиться безліч справ і друзів.

В особливо важких випадках з’являється коханка, поява якої може і зовсім зруйнувати відносини між подружжям.

Інша причина, по якій найчастіше розпадаються шлюби – обопільна ревнощі. Зазвичай вона з’являється на схилі років, коли вже накопичилося багато взаємних образ і невдоволень. Ревнувати в однаковій мірі можуть і чоловік-близнюки, і жінка-лев.

У цій ситуації незалежність і волелюбність обох знаків можуть зіграти фатальну роль. Жінка-Лев може не пробачити зраду чоловіка, навіть якщо і точно не знає, що сталося.

Чоловік-Близнюки може сердитися на жінку за її кокетство і прагнення бути постійно на виду.

 • обопільне прагнення до незалежності;
 • ревнощі з обох сторін;
 • запальність Львів;
 • недостатня уважність Близнюків, поверховість і небажання слухати;
 • часті скандали, образи, якщо сварки зайшли занадто далеко;
 • невміння знайти потрібні компроміси;
 • дріб’язкові конфлікти, образи і сварки на порожньому місці;
 • прагнення Льва приручити Близнюків, змушувати займатися домашніми роботами на шкоду їх інтересам;
 • прагнення Близнюків піти від відповідальності у важкій ситуації;
 • наростання невдоволення один одним при тривалих відносинах.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Лев

Щоб обидва партнери змогли домовитися один з одним, їм потрібно на деякий час відпочивати один від одного або проявляти незалежність. Лев може почати тиснути на Близнюків, намагаючись отримати знаки уваги або відчути власну владу.

Близнюки зазвичай це відразу розуміють і починають віддалятися від Льва, що тільки загострює відносини. Щоб уникнути такої ситуації, Льву потрібно проявити терпіння, показати незалежність і мовчки чекати.

Близнюки зазвичай не залишаються надовго в тіні і починають самі виявляти цікавість до Лева.

Щоб чоловік-близнюк знайшов спільну мову з жінкою-левом, потрібно, щоб він проявив увагу.

Прості дрібниці такі, як вчасно подарований букет квітів, нове плаття, або романтичну вечерю здатні творити чудеса.

Партнерка буде ставитися м’якше до свого чоловіка, і буде відчувати любов і увагу. Конфлікти через незалежності і мінливості Близнюків будуть в такій ситуації відбуватися значно рідше.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Лев

Темпераменти партнерів прекрасно поєднуються в ліжку. Темпераментного Льва влаштовує рухливість і яскравість Близнюків, що може викликати між знаками гармонію і сприяти тривалим відносинам.

Зазвичай між цими знаками відразу спалахує пристрасть, проте Близнюки може занадто наполегливо проявляти свої бажання, що може налякати Льва, який чекає красивою прелюдії.

Саме з цієї причини між цими знаками може виникнути нерозуміння.

Тривалі несерйозні відносини між знаками виникають, якщо обидва знака хочуть такого повороту подій. Якщо жінка-лев захоче, щоб відносини перейшли на новий етап, то можливі конфлікти.

Швидше за все, знаки розлучаться з обопільної згоди, хоча в подальшому у них можуть з’явитися дружні стосунки. Зате, якщо обидва партнери хочуть нетривалого і яскравого роману, відносини можуть стати гармонійними.

Головне чоловікові-близнюка не квапити події і проявляти романтичність і ніжність. Темпераментна жінка-лев це обов’язково оцінить.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Лев

Сімейне життя жінки-лева і чоловіки-близнюка може бути, як гармонійної і щасливою, так і скандальною і вкрай неприємною. Все залежить від вимог партнерки, прагнення обох партнерів і взаєморозуміння.

Зазвичай на емоційному рівні вони прекрасно доповнюють один одного і їх побачення наповнені романтикою і любов’ю.

Однак в сімейному житті можуть наступити несподівані конфлікти, особливо якщо Лев починає обмежувати свободу Близнюків і нав’язувати їм свій спосіб життя.

Для чоловіка-близнюка шлюб з жінкою-левом може принести чимало приємних хвилин. Ці знаки прекрасно долають труднощі, особливо зовнішні. Однак запальність і нетерпіння Льва, вимогливість можуть привести до конфліктів.

В розумній мірі це додає пристрасті спільного проживання, але коли жінка починає перегинати палицю, Близнюки теж показують характер.

Саме з цієї причини союз цих знаків розпадається або відбуваються періоди то сварок, то примирень.

Щоб знайти гармонію, потрібно виробити загальні вимоги і не тиснути один на одного. Тоді відносини можуть тривати довго, залишаючись гармонійними і романтичними майже до самої старості.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Лев

Дружні стосунки між жінкою-левом і чоловіком-близнюком – явище рідкісне. Зазвичай вони або відразу переходять в пристрасть, або руйнуються через місяць після знайомства.

Це відбувається тому, що Лев може занадто категорично висловлювати власну думку, вести себе дуже різко, категорично і агресивно. У той час як Близнюкам хочеться свободи і незалежності, щоб їхня думка спокійній приймалося таким, яке воно є.

Саме з цієї причини між знаками можливі постійні сварки і конфлікти, особливо якщо думки не співпадають.

У разі, коли загальні точки знайдені, дружні відносини легко переростають в любовні, так як обидва партнера притягують один одного.

У деяких випадках відносини можуть залишатися приятельські тільки тоді, коли у одного з друзів розвивається бурхливий роман або якщо є спільна справа.

У такій ситуації дружба може тривати досить довго, якщо Лев проявить терпіння, і не буде тиснути на Близнюків, нав’язуючи їм свою думку. В іншому випадку відносини навряд чи будуть тривалими.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Лев

Виробничі відносини між цими знаками найкраще складаються, якщо близнюк-начальник, а лев-підпорядкована. У такій ситуації Лев може гнучко адаптуватися до вимог Близнюків, успішно їх виконувати.

Жінка-Лев, що працює на керівній посаді, буде задоволена старанністю Близнюків і умінням швидко виконувати накази.

Однак в разі, якщо потрібно діяти швидко, жінка може тиснути на Близнюків, принижуючи їхню гідність, що може викликати загострення конфліктів і різні неприємні ситуації на робочому місці.

Але в цілому співпраця цих знаків може привести до гарних результатів і підвищенню продуктивності праці.

Якщо ж чоловік і жінка знаходяться на однаковій посаді і в рівних відносинах один з одним, то між ними можуть виникнути конфлікти.

Особливо якщо жінка-лев захоче робити кар’єру або їм доведеться щось ділити. У такій ситуації можуть проявитися негативні лідерські якості Лева, провокують сварки аж до взаємної ненависті.

Читайте також:   Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Цим партнерам не рекомендується працювати разом, так як вони можуть постійно сваритися.

Що потрібно знати Жінці-Леву про Чоловікові-близнюки

Чоловік-Близнюк може на перших порах здатися яскравим і цікавим співрозмовником. Він розумний, начитаний, правдивий, товариський, у нього завжди багато друзів і інтересів. Він вміє красиво доглядати, і часто оточений прихильницями, що може викликати ревнощі і спровокувати конфлікти.

З цієї причини жінці потрібно проявити терпіння, ніжність і любов по відношенню до свого обранця. Близнюки не терплять ніякого насильства і тиску. Вони можуть бути пристрасними, але не до нескінченності.

У якийсь момент він може відсторонитися від своєї обраниці і піти, нікого ні про що не попередивши. Тому не стискаючи палицю, проявіть стриманість і терпіння.

Тільки так ви зможете зберегти з чоловіком цього знака хороші відносини.

Ще одна особливість чоловіків-близнюків – товариськість аж до балакучості. У них багато друзів, захоплень, які можуть періодично змінюватися. Тому не варто вимагати від нього збереження особистих секретів – рано чи пізно про них дізнаються всі ваші друзі. Але це відбувається не від бажання попліткувати, а через товариськості цього чоловіка, яка може часом не знати кордонів.

Що потрібно знати Чоловікові-Близнюку про Жінку-Леві

Жінка-Лев може викликати симпатію з першого погляду. Яскрава, владна і ефектна, вона виграшно виглядає в будь-якій ситуації.

Зазвичай навколо неї багато чоловіків, тому за увагу Льва варто поборотися і то не факт, що вона вибере саме вас.

З цієї причини роман з нею може бути дійсно пристрасним, що вимагає від чоловіка безлічі сил, любові і спритності. Зате нагорода буде коштувати ваших зусиль.

У відносинах з жінкою-левом, чоловікові-близнюка варто проявити терпіння. Представниці цього знаку просто необхідна чоловіча увага, щоб відчувати себе на висоті. Якщо ви спробуєте ревнувати і обмежувати її свободу, чекайте конфліктів і скандалів. Тому велика кількість шанувальників варто перенести спокійно.

До того ж у неї високі вимоги до свого чоловіка, яким потрібно відповідати. Саме з цієї причини союз Близнюків і Лева рідко буває міцним, так як чоловік-близнюк прагне до незалежності, свободи і спілкуванню з друзями, а жінка-лев постійно вимагає до себе уваги і вчинків, які підтверджують сили вашої любові.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Льва c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Блізнeцa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-bliznetsy-zhenshina-lev/

Сумісність ЛЬВА і БЛИЗНЮКІВ

Розвиток відносин лева і близнюків цілком залежить від супутніх обставин і сили тяжіння цих людей один до одного. Якщо з самого початку виникне ситуація, в якій між представниками цих знаків зодіаку будуть протистояння чи суперництво, друзями вони вже ніколи не стануть. При взаємній симпатії у цієї пари є шанс на розвиток хороших відносин.

Чоловік ЛЕВ і жінка БЛИЗНЮКИ

Найчастіше чоловік лев і жінка близнюки знайомляться в кампанії спільних друзів і місцях громадського відпочинку, вони обидва відкриті, контактні і легкі люди. Спілкування у них приємне і не обтяжлива обох, розуміють один одного ці люди непогано.

Але для розвитку відносин потрібна більш стійка платформа, ніж проведення дозвілля в клубах і спільний активний відпочинок.

При більш тісному спілкуванні думку лева і близнюків почне один про одного змінюватися, а в який бік, залежить від їх бажання бути разом.

♌+ ♊: У любові

ВІДМІННА Сумісність – Дівчина близнюки для хлопця лева дуже приваблива, вона приємна в спілкуванні, добра і дуже жіночна.

Крім того, до лева симпатичні діяльні люди, а його обраниця саме такий і є. Дівчину цей хлопець не залишить байдужою, у нього справжній дар чарувати, та й темперамент у закоханих майже однаковий.

Разом їм цікаво проводити час, сидіти вдома не люблять обидва.

Поки цю пару не об’єднують серйозні зобов’язання і загальний побут, їхнім стосункам ніщо не загрожує. Перед тим, як зважитися узаконити свої стосунки, їм краще перевірити свої почуття часом, тому що і хлопець, і дівчина схильні діяти спонтанно і непродумано, про що в наслідку часто шкодують.

♌+ ♊: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Перший час подружжя будуть один одним задоволені, особливо якщо обидва молоді й енергійні. Не до кінця усвідомивши відповідальності свого кроку, довгий час вони продовжують жити в своє задоволення, не обтяжуючи себе і другу половину нудними побутовими обов’язками і не надто переймаючись про завтрашній день.

У будь-якому випадку, одного разу відносини перейдуть в наступну фазу, а станеться це з народженням дитини або появою серйозних проблем. Жінка близнюки з розчаруванням помітить, що чоловік не надто рветься брати на себе відповідальність, а ще частенько забуває про свої обіцянки. Якщо почнеться низка конфліктів, покласти йому край буде непросто.

Сексуальне життя у цієї пари активна, лев – пристрасний, а його дружина – винахідлива і любить новизну. Своїм інтимним життям подружжя дуже задоволені, але якщо трапиться таке, що жінка близнюки буде холодна з чоловіком через образу або буде йому відмовляти в близькості, він легко може загуляти.

♌+ ♊: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Тісна дружба навряд чи може пов’язувати цих людей, швидше за їх об’єднає світське спілкування у великій кампанії, де кожен з них помітний і яскравий.

Для більш тісного зв’язку у хлопця лева і дівчата близнюків зазвичай немає серйозних причин, за великим рахунком, кожен з цієї пари зосереджений на своїх інтересах і планах.

У разі труднощів одного з них, другий не поспішить йому на допомогу.

Чоловік БЛИЗНЮКИ і жінка ЛЕВ

У чоловіка близнюка і жінки лева багато в чому сходяться думки, вони діяльні, активні в справах, енергійні і контактні.

З одного боку, така кількість збігів в характері просто не допускає суперечностей між цими людьми, але тим не менш, у цієї пари згоду не в усьому.

Жінка лев звикла панувати в будь-яких відносинах, а чоловік близнюк на такий варіант згоден не буде.

♊+ ♌: У любовних відносинах

ВІДМІННА Сумісність – Представники обох знаків зодіаку моментально виділять один одного з натовпу – обидва яскраві і мають харизмою. Чоловік близнюки вміє красиво доглядати, а дівчина лев це оцінить по достоїнству. У цій парі обидва люблять активний відпочинок, галасливі вечірки і веселі свята, друзі у них, як правило, загальні.

Ще одна позитивна сторона цього союзу – обидва цінують один в одному індивідуальність і надають другій половині необхідну свободу. Кожен з цієї пари дуже привабливий для протилежної статі, але якщо закохані дорожать своїми почуттями, ніхто з них не стане провокувати другу половину на ревнощі.

♊+ ♌: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Такі шлюби часто зустрічаються в богемному середовищі, це союз двох відкритих, товариських і творчих людей. Побутові конфлікти майже виключені, ця сфера життя мало хвилює і дружину лева, і чоловіка близнюка. З народженням дітей ці люди не поспішають, вважаючи за краще спершу досягти успіху в роботі, тому як обидва цінують комфорт і забезпечене життя.

Дружина левиця по кар’єрних сходах зазвичай просувається швидше чоловіка, і він дуже часто їй в цьому допомагає, оскільки соціальний успіх важливий в цьому шлюбі для обох.

У таких сім’ях матеріальне благополуччя стабільно, і в цьому чималу роль відіграє практичне ставлення чоловіка близнюка до грошей.

Якщо його дружина більше любить шокувати і жити в своє задоволення, то він вважає за краще вкладати фінанси в здійснення перспективних планів і в створення комфорту в будинку.

В інтимному житті у цієї пари все в повному порядку, у них схожий темперамент і однакові потреби в сексі. Подружжя один одним задоволені і роблять все для того, щоб їх пристрасть не охолола.

♊+ ♌: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Дружити ці люди навряд чи зможуть, душовою близькості між ними не виникне, а якщо і буде тяжіння, то вже далеко не дружнє. Відносини дівчини лева і хлопця близнюка з недовгого спілкування переростуть в любовний зв’язок.

Відео: ЛЕВ ♌Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-lva-i-bliznecov

Працює Близнюки Лев у відносинах

Сумісність між знаками Зодіаку грає дуже велику роль в стосунках пари, адже якщо вона відсутня – сімейне життя може стати суцільними сварками і конфліктами.

Хоча навіть у випадках поганої сумісності цілком можна знайти рішення ситуації, але для цього потрібно буде звернутися за допомогою до професійного астролога.

У цьому матеріалі ми розкриємо, який буде сумісність в парі Близнюки-Лев.

Огляд сумісності жінки-Близнюка і чоловіки-Льва

Хоча цим знакам Зодіаку і протегують різні стихії (Близнюкам – Повітряна, а Льву – Вогняна), вони мають досить схожими темпераментами. Саме тому в разі цієї пари можна говорити про досить непоганий сумісності.

Обох партнерів в такому союзі відрізняє темпераментність, мрійливість і гострий розум. Також їм притаманні творчі здібності, обидва знака люблять практикувати щось незвичайне.

Чоловік-Лев – це звучить гордо, що і підтверджується на практиці. Лев є царем звіриного царства, а в образі чоловіка він проявляє себе як домінуючого, який підкорює, змушує тремтіти ніжне жіноче серце.

Лев звик до того, що він займає позицію лідера і легко домагається загальної уваги і визнання. У більшості випадків Леви виступають неординарними, цікавими і харизматичними особистостями. Перебуваючи поруч з представником даного знака кожна дівчина перетворюється в щасливицю, адже їй заздрять інші представниці прекрасної статі.

У стосунках чоловіка-Лева і жінки-Близнюка можна спостерігати дуже цікаву гру характерів. Їх роман відрізняється вельми бурхливою течією.

Дівчина-Близнюки також не любить займати другу позицію. Любов в такому союзі буде складатися з пристрасті, несподіваних побачень, приємних сюрпризів та яскравих любовних зізнань. Між такими людьми спостерігається дуже сильне духовне і фізичне тяжіння.

Але є і відмінності, що заважають досягати гармонії: чоловік-Лев воліє активного відпочинку домашній затишок, прикладає зусилля по поліпшенню свого житла, а ось дівчину-Близнюка набагато більше тягне на волю.

Тому партнеру доведеться звикати до її активного громадського життя.

Така жінка не прагне проводити свій час в домашній обстановці перед телевізором, а тягнеться до активного життя, спілкуванню і новим знайомствам.

І тут вже від чоловіка-Лева буде потрібно або смиренно чекати її будинку, або відправлятися за розвагами разом з нею. Навіть царю звірів іноді доводиться підкорятися.

Сильні сторони пари жінки-Близнюка і чоловіки-Льва

Можна дуже довго перераховувати всі позитивні сторони цього союзу, адже їх кількість перекриває кількість недоліків. Мабуть, найбільший плюс – дівчина-Близнюки не загубиться на тлі вражаючого і величного чоловіка-Лева і зможе скласти йому гідну пару.

А Леви приділяють цього моменту підвищеної уваги. Вони обожнюють привертати увагу до своєї персони і насолоджуються, коли бачать, що його даму навколишні супроводжують захопленими поглядами. Це дуже тішить їх істинно царський самолюбство, тому Лев ніколи не зупинить свій вибір на «сірої мишки». Йому потрібна тільки яскрава і неординарна жінка поруч з собою.

Леви вражені зовнішньою привабливістю дівчини-Близнюка, зачаровані її живим, допитливим розумом і приходять в захват від її іскрометного і трохи іронічного гумору.

Така пара ніколи не буде спокійною, в ній вічно панують пристрасті, що не дозволяють почуттям з емоціями «застоятися» і лише збільшують і без цього сильну сексуальну тягу один до одного. Плюс до всього у жінки-Близнюку виходить втихомирювати готового чуть-що розлютитися Льва, що вдається зробити далеко не всім представницям прекрасної статі.

 • Леви ж, вступивши у відносини з близнючками, будуть намагатися виглядати ще краще, ніж вони є насправді, що допоможе їм успішно подолати багато особисті недоліки і позитивно позначиться на їх розвитку.
 • У такому союзі присутня гармонія і взаємне доповнення.
 • З головних плюсів такої пари можна назвати:
 • сильну пристрасть між партнерами;
 • інтелектуальну близькість;
 • взаєморозуміння.

Читайте також:   Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Слабкі сторони союзу дами-Близнюка і чоловіки-Льва

Навіть незважаючи на практично ідеальну гармонію між партнерами в цьому союзі, мінуси теж мають місце бути. Наприклад, що тяжіє особистою свободою дівчина-Близнюки в будь-яких відносинах і надалі підтримуватиме своє власне життя, зберігати дружній зв’язок з людьми, з якими вона спілкувалася до заміжжя і не завжди присвячує Льва в свої справи.

Наприклад, якщо вона самостійно поїде провідати свою подругу, то образить цим почуття чоловіка-Лева, який в глибинах своєї душі вважає, що жінка-Близнюки – його законна власність, приємний аксесуар, але ніяк не особистість, вільна від його впливу.

Також Леви не визнають і не підтримують інтереси Близнюків, якщо вони не стосуються їх персони. З цієї причини у відносинах нерідко виникають сильні сварки, які часто повторюються і можуть навіть закінчитися згодом розставанням або розлученням.

Ще один мінус – чоловіки-Леви люблять іноді випити з друзями, що страшно дратує жінку-Близнюка, яка прагне підтримувати максимально здоровий спосіб життя.

Любов в парі жінка-близнюк і чоловік-Лев

Можна навіть не сумніватися в тому, що між представниками цих знаків Зодіаку можливі дуже пристрасні й палкі почуття. Між жінкою-Близнюками і чоловіком-Левом виникає магнетична сексуальна тяга, перед якою не може встояти жоден з учасників цієї пари.

Але при цьому пристрасть є досить крихкою. Почуття любові може згаснути в один момент, якщо станеться щось, що сильно підірве авторитет Лева.

Наприклад, втрата роботи для Льва може стати дуже травматичним подією, в якому він спробує звинуватити НЕ боса, а свою кохану і почне ненавидіти її також пристрасно, як до цього любив. Левам взагалі властива перекладати провину з себе на інших людей і переконати їх в цьому часто абсолютно не представляється можливим.

Як варіант – Лев може спробувати прищепити дівчині-близнюки комплекс провини і вона з часом не в силах виносити подібне психологічне насильство буде змушена розірвати відносини.

Тому можна говорити про те, що такий союз буде ідеальним тільки тоді, поки Лев відчуватиме себе в ролі справжнього короля, що має твердий грунт під ногами. Але в разі зникнення зовнішнього лиску і мішури при появі фінансових труднощів союз ризикує зруйнуватися, як картковий будиночок.

Сумісність між жінкою-Левом і чоловіком-Близнюками

І жінка-Лев, і чоловік-Близнюки просто без розуму від пригод і азарту. Вони обидва також відрізняються товариськістю, що в свою чергу додатково допомагає розвивати любовні стосунки.

При цьому дама-Лев відрізняється щедрою натурою, вона з легкістю приваблює в свої мережі чоловіка-Близнюка. А сама буде вражена гнучкістю і відкритістю свого партнера, а також його вмінням помічати нове в повсякденному житті. Спільно вони – це пара з оптимістичним поглядом на життя, любов’ю, радістю і пристрастю.

Але в цьому союзі кожному з учасників доведеться і попрацювати над відносинами, щоб вони стали ще більш гармонійними. Так, наприклад, дама-Лев насилу сприйме мінливість чоловіки-Близнюка, що загрожує складнощами в парі. Вона по своїй натурі є лідером, звикла встановлювати умови і обмежувати свободу своєї другої половинки, що, звичайно ж, нікому не сподобається.

Крім цього, Лев, як фіксований знак Зодіаку, мріє знайти сталість і стабільність у відносинах. Такій жінці буде проблематично полюбити мінливого Близнюка і впоратися з його вітряним характером.

Але завдяки теплоті своєї душі, сильному характеру і амбітної вогненної натурі вона зможе успішно виконати дану місію і прив’яже до себе такого чоловіка.

Адже чоловік-Близнюк і справді потребує стабільного партнера, так як сам відчуває нестачу даного якості характеру.

В цілому пара жінки-Лева і чоловіки-Близнюка має непогану любовну сумісність і дуже високі шанси на створення щасливого сімейного життя.

На завершення

Союз Близнюка і Льва є дуже яскравим, цікавим і пристрасним. Але він в той же час досить крихкий і може існувати виключно за умови повного матеріального благополуччя.

На завершення теми рекомендуємо вам до перегляду цікавий тематичний відео-ролик:

Marissa

інші сумісності ♊

Сумісність ♊Близнюків  з іншими знаками:

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-bliznetsyi-lev.html

Сумісність Лев – Близнюки: Молодший та старший брати

Союз знаків Вогню і Повітря вважається в астрології класичної сумісністю дружніх стихій. Особливостями відносин Льва і Близнюків є те, що обидва вони легкі на підйом авантюристи.

Обидва вкрай привабливі, енергійні і відмінно розбираються в сильних і слабких сторонах один одного. Їм є за що покритикувати один одного, і є за що поважати – в цьому особливий взаємний інтерес.

Лев і Близнюки мають загальні глобальні життєві цілі і йдуть до них різними, але близькими шляхами.

Творчо обдарованим і гострим розумом Близнюкам в цій парі випадає роль «старшого брата». А «молодшим» для них буде легко спалахує від ідей Близнюків сильний Лев, який потребував такого мозковому генераторі, але не знав раніше, де його взяти. Разом вони створять яскраве поєднання інтелекту і енергії.

Через якийсь час іскри перших зустрічей поугаснут. Можливо, навіть почнеться деякий пересичення один одним.

Близнюки почнуть придумувати різні приводи для поїздок, щоб повернутися в звичні тусовки друзів і трохи відпочити від контролю Льва.

Лев, в свою чергу, теж захоче змінити обстановку на звичну для нього в колі колективу, підлеглих та інших осіб, де його вплив і авторитет високі.

Тут важливо не упустити момент, коли кожен згадає про існування партнера і зрозуміє, що ризикує втратити його, так віддаляючись.

Якщо між ними дійсно щось серйозне, то обох неминуче відвідають спогади про ту пристрасті, про тих вечорах один з одним, і потім бажання відновити тісні відносини перевершить все інше.

Подібний хвилеподібний етап на самому початку відносин характерний для багатьох пар Вогню і Повітря.

І ось тоді Лев і Близнюки знову поєднаються, маючи вже інше розуміння своїх відносин. Тепер їх пов’язує не тільки фізична близькість і нескінченні захоплюючі бесіди, а й цілком конкретні плани на подорожі, спільні справи, проекти і, трохи згодом, навіть сімейне життя.

Над чим варто попрацювати в стосунках Льву з Близнюками?

Леви люблять домінувати, захищати і рятувати потрапили в біду, тому Близнюкам не варто приймати занадто вже незалежний вигляд і всіма силами демонструвати, що вони не потребують захисту і співчутті.

Втім, з феноменальною пристосовуваністю Близнюків до нових обставин і людям, у них не повинно бути з цим проблем.

Льву варто подумати також про те, що Близнюки не терплять монотонності і одноманітності, а тяготи і безпросвітність життя можуть привести їх до депресії і кризи.

У справах, як справжній цар, Лев воліє мудро керувати, ніж робити своїми руками.

І Близнюки, часто занурені в роздуми і мало пристосовані до смутному одноманітному праці, не найкращий інструмент в реалізації планів Льва.

Більш того, Лев, сам того не усвідомлюючи, може бути вміло використано Близнюками в реалізації їхніх задумів. Адже у Льва зазвичай є зв’язку, капітал та інші корисні Близнюкам можливості. Потерпить таке звернення з собою Лев?

В іншому незалежним Близнюкам не важко дати Льву видиму владу в необхідних їм сферах відносин. Але 100% влади над Близнюками Лев не отримає ніколи. Хоча б тому, що Лев, як і всі вогненні знаки, сильний, активний і в різному ступені агресивний.

Близнюки із природи поза воєн, конфліктів і боротьби. Методи Близнюків відрізняються не силою, а дипломатією і інтелектом. І в цьому Лев не зможе нічого протиставити їм. А якщо буде тиснути силою, то не встигне моргнути, як вітер віднесе Близнюків подалі від нього.

Представники обох знаків – ідеалісти. Лев вважає, що якщо не красою пишною гриви, то вже гучним риком зможе переконати в своїй правоті навколишній світ.

Близнюки думають, що образи, які вони бачать в тумані своїх роздумів, і є дійсність. І в деякі моменти їм складно буде уникнути нестиковок в своїх бажаннях і діях.

Але ключ до гармонії в умінні комбінувати успішні тактики, характерні для кожного, а не конкурувати в них один з одним. Особливо це зауваження стосується Льва.

Жінка-Лев і чоловік-Близнюки

Дівчина-Лев може не тільки про себе подбати, а й досягти особистого успіху, побудувати кар’єру, бізнес і багато чого ще. Але їй одній, незважаючи на всю височину і незалежність, буде не вистачати справжньої романтики, нестримної енергії і гострого розуму поруч. Поки вона не зустріне все це в одній особі в Близнюках.

Жінці-Левиці не потрібна цілодобова турбота, та й чоловік-Близнюки не кращий опікун в цьому плані. Те, що вона незалежна і може подбати про себе – навіть краще для Близнюків. Спочатку він може з’являтися в її житті яскравими епізодами, постійно в своєму репертуарі порушуючи графік зустрічей і забуваючи про них зовсім.

Але з часом його номер в її телефоні стане першим, по якому вона зможе не тільки отримати свою частку романтики на ніч, а й порадитися з важливих питань. Їм байдуже відстані – чоловік-Близнюки для своєї коханої Левиці буде завжди на зв’язку і дуже швидко оселиться в її серці.

І жінка-Лев, відчуваючи взаємну прихильність, почне планувати наступні етапи цих відносин.

У сімейному житті Левиця здатна здивувати Близнюків не менш, чим здивувала своєю царственої красою в першу зустріч. В якихось моментах вона буде навіть занадто самостійна, і у чоловіка-близнюків випарується бажання допомогти їй полагодити ніжку стола або винести сміття.

Але якщо жінка-Лев не хоче тягнути абсолютно всі домашні клопоти на себе, змусивши тим самим свого обранця розслабитися до не можна, їй краще іноді йти на жіночі хитрощі і проявляти театральну слабкість. Близнюки не настільки тонкий психолог, щоб розкусити її.

Чоловік-Лев і жінка-Близнюки

Особливістю цієї пари є те, що обидва партнери з плином своїх відносин кардинально змінюють деякі свої стереотипи і переосмислює свої ролі в спільному житті.

Той образ мрійливої ​​і безтурботної дівчини-Близнюків, в який закохався чоловік-Лев на самому початку, через якийсь час вразить його широтою своїх поглядів, ідей і не по роках мудрими рішеннями.

Чоловік-Лев буде намагатися всіляко оберігати свою кохану від зовнішніх загроз, забезпечувати її і приймати всі рішення одноосібно, як звик це робити завжди. Але він не відразу смекнет, що ця тендітна дівчина має сильний вплив на хід його рішень і планів. І ця влада і сила інтелекту дівчата-Близнюків змусить Льва по-справжньому поважати її.

Вона ж, набравшись рішучості за роки в шлюбі з могутнім Львом і заручившись його підтримкою, зможе відчути бажання, наприклад, зайнятися кар’єрою або якимось своїм ділом, перейнявши методи досягнення успіху у чоловіка.

І в цей момент жінка-Близнюки може з’ясувати несподівано для себе, що її чоловік звик до думки, що дружина не потребує самореалізації, а повинна лише з гідністю бути його супутницею на світських прийомах і тримати в порядку будинок.

Яким же буде його здивування, коли він зрозуміє, що весь цей час недооцінював її потенціал.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/lev/bliznecy/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *