Лев і діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Лев з дівою є представниками літніх місяців, що їх безсумнівно об’єднує, але відмінностей набагато більше. Існує ціла когорта фахівців, які категорично не рекомендують створювати союз представникам цих знаків в будь-якій сфері життя.

Зміст приховати

Однак не все так погано, створення міцних відносин цілком залежить від готовності партнерів до компромісу. Лев завжди прагне бути лідером, постійно вимагає похвали або визнання своїх заслуг, а діва більш приземлений знак, основними перевагами якого є обережність, справедливість. Давайте розберемо все про сумісність лева і діви.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Основною сферою відносин для цих знаків є робота і бізнес. Така пара може перевернути гори при правильному підході до розподілу обов’язків. А ось в іншому існує багато розбіжностей.

Любовні стосунки можуть скластися, але відрізнятися великою пристрастю, взаємним інтересом навряд чи будуть. Велич, висока зарозумілість лева буде впиратися в якусь приземленість діви, яка на додачу до всього може заздрити партнеру, адже до висот вогняного знаку їй просто не дотягнутися.

Однак за умови взаємної притирання обидва представники можуть отримати те, що поодинці їм просто не доступно:

 • захист у всіх сферах від лева;
 • благородство і готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину, ніж вогненний знак і відрізняється;
 • м’якого, відданого друга від діви;
 • берегиню сімейного вогнища, готову відати все заради коханого, що в свою чергу характеризує діву.

Міцні, довговічні союзи цих знаків відрізняються взаємною повагою, трепетним ставленням до партнера. Але для досягнення подібного результату доведеться пройти тернистий шлях.

Сумісність у любові і шлюбі

Для початку наведемо загальні риси характеру обох знаків. Особливості лева:

 • самовпевненість , яка призводить до успіху або поразки, але з обов’язковим виключенням компромісу;
 • щедрість і готовність прийти на виручку , що завжди притягує представників іншої статі;
 • наївність і пихатість. Люди цього знаку легко піддаються на лестощі, стаючи заручником свого характеру в руках хитрих опонентів.

Загальні характеристики діви:

 • відповідальність у всьому;
 • позамежна обережність як у справах, так і в стосунках;
 • сухість при прояві емоцій і непереборна тяга до критики дуже часто відштовхує людей, але така натура.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Він лев, вона діва

Цікаве поєднання, при якому успіх будь-яких відносин буде повністю залежати від дівчини.

Кохання

Далеко не кожен лев зверне увагу на діву, але якщо таке сталося, то чоловік з радістю запропонує турботу і захист , не забувши використовувати щедрість. Діві це звичайно припаде до смаку, вона постане перед коханим ніжним, покірним створенням.

Але така ідилія триватиме недовго, а подальший розвиток відносин залежатиме від декількох чинників:

 • Мінімальна критика партнера від супутниці. Якщо характер діви вирветься назовні, то марнославний лев дуже швидко розчарується і піде;
 • Ревнивість лева повинна мати свої межі , діва по натурі вірна, тому постійні причіпки від партнера можуть вивести з себе навіть спокійну і врівноважену партнерку;
 • Золота середина в педантичності діви і широкої душі лева. Хлопець буде тягнутися до гучних, веселим компаніям, а дівчина прагне до порядку і душевного спокою. Тут доведеться поступитися обом, інакше любов швидко переросте в ненависть.

Любов буде довгою, якщо діва зуміє непомітно для лева перетворити його з хижака в миле домашня тварина , що є складним завданням, адже найменша підозра в цьому викличе у чоловіка справжній гнів.

шлюб

Медовий місяць пройде так, що друзі зі знайомими помруть від заздрощів. Лев буде носити молоду дружину на руках, обсипати подарунками і всіляко балувати своєю увагою. Але з часом постане питання – чим прикрасити рутину? Для діви такої проблеми немає, вона з радістю буде виконувати будь-яку монотонну домашню роботу, а ось лев буде згоряти від нудьги.

Результатом різниці у ставленні до сімейного життя будуть гучні і яскраві скандали, які дозволять випустити пар обом без шкоди для відносин, головне Діві не наговорити багато критики, вчасно зупинивши себе.

Лев турботливий і сентиментальний батько, а діва більше схильна до суворого виховання. У цій парі не рідкість, коли тато читає казки і грає з дітьми, а мама підтримує необхідний рівень дисципліни.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Вона лев, він діва

Тепер чоловікові і жінці доведеться помінятися ролями, вогненна левиця сяятиме в променях слави, а земному діві доведеться зайнятися повсякденними турботами.

Кохання

Для цієї пари любові з першого погляду не існує, приголомшений хлопець земного знака удостоїться уваги вогненної стихії в кращому випадку після 5 зустрічей. На першому етапі відносин все буде чудово, адже левиця винахідлива в інтимній сфері, не вимагаючи первісної романтики.

Головне яблуко розбрату – ревнощі представниці прекрасної статі, яка буде проявлятися все сильніше. Чоловік терплячий по натурі, але в певний момент все може вийти з-під контролю і левиця вислухає про себе багато цікавого. Найчастіше на цьому відносини закінчуються, адже звик до вихваляння вогненний знак просто піде.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

шлюб

Нудним шлюб цих знаків назвати не можна. Дружина буде прагнути запросити подруг або вирватися на вечірку, адже монотонний сімейний побут її пригнічує. Чоловік повинен піти на компроміс і давати другій половинці час від часу насолодитися компанією, інакше розлучення не за горами – якщо левиця занудьгує, шлюб трісне по всіх швах.

Дівчина буде самовіддано любити дітей, намагаючись час від часу ставати суворої, що їй буде мало вдаватися. Господарський діва буде довго звикати до роллю батька, але візьме на себе і обов’язок брати активну участь у вихованні дітей.

Скандали на грунті ревнощів нікуди не підуть, на думку астрологів пара вгамується не раніше, ніж років через 10 спільного життя.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Негативні сторони союзу

Тут є про що поговорити, адже деякі риси характеру практично протилежні:

 • марнославство лева і критичність діви;
 • сухість характеру діви і постійна необхідність в похвалі лева;
 • самовпевненість, натиск вогняного знаку і обережність земної.

Якщо кожен з партнерів сконцентрується на своїх основних характеристиках, а не шукатиме спосіб притертися один до одного, то благотворного союзу не вийти в будь-якій сфері, набагато ймовірніше ворожнеча, де для досягнення результату всі засоби хороші.

Ще одна особливість союзу – бажання підпорядкувати своїй волі від лева і певна хитрість в побудові відносин від діви. Тому кожна зі сторін буде впевнена у своїй перемозі. Але правда має властивість розкриватися, тому грандіозний скандал рано чи пізно забезпечений.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Сумісність в інших сферах життя

Любов і шлюб – це безсумнівно важливо, але існують інші сфери відносин. Яка ж там сумісність?

Секс

Тут спільні інтереси знайти буде важко. Лев екстравагантний, любить різноманітність, а діва яскраво виражений консерватор. На початку відносин інтерес до нового може виникнути у обох, але тривати довго не буде. Тому вирішальним фактором для підтримки шлюбу ця сфера точно не стане.

Дружба

Швидше відносини лева і діви можна назвати дружнім союзом для досягнення загальних цілей. В такому випадку у партнерів вийде доповнити один одного. На більш тривалому етапі градус дружби падає, адже обійтися без взаємних докорів у них навряд чи вийде.

Бізнес або робота

Успіх пари гарантується при дотриманні декількох умов:

 • діва виступає в ролі підлеглого або помічника лева;
 • земний знак проявить весь відведений йому природою розсудливість і терплячість;
 • наявність взаємної поваги.

При дотриманні перерахованих умов тандем лева і діви буває вкрай продуктивним, адже їм вдається доповнювати один одного, створюючи ідеальну команду для досягнення результату.

Сумісність у відсотковому відношенні

Наведемо таблицю сумісності:

Звідси напрошується загальний висновок – не потрібно псувати любовні відносини спільним проживанням, а дружба можлива за умови верховенства в ній лева.

Джерело: https://vashkamen.com/goroskop/zodiak/lev-i-deva-sovmestimost.html

Лев і Діва – сумісність любовних відносинах, дружбу і роботі

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Складно передбачити, як складуться відносини між знаками, адже у цих людей абсолютно різний темперамент, ставлення до життя, світогляд. Не можна відповісти на питання, чи підходять один одному Лев і Діва, так як це нестандартна зодіакальна пара. Тільки якщо взаємне тяжіння виявиться сильним, вони зможуть піти на поступки і зробити висновок, хоч дивний, але міцний союз.

Лев і Діва – сумісність в любовних відносинах

Любовні стосунки вкрай складні, але такі знаки зодіаку здатні викликати інтерес один у одного. Щоб чоловік з жінкою змогли благополучно співіснувати, вони повинні прийняти всі вади, гідності партнера без спроб що-небудь змінити в його характері. Від самих знаків буде залежати їх майбутня сумісність, чи виявиться вона щасливою, або відносини очікує провал.

Якщо кожен докладе зусиль для того, щоб зберегти майбутні відносини, спільне щастя можливе.

Найкраще, якщо жінка-Діва візьме в свої руки кермо влади, перестане критикувати всіх навколо, відкине вбік свій песимізм, цинічність.

Якщо подивитися на пару Лев і Діва, сумісність в коханні залишає їм мало шансів на міцні відносини. У кожного представника Зодіаку в характері є риси, що викликають роздратування, нерозуміння в партнері:

 1. Діві не подобається надмірна активність чоловіка-Лева, його примхливість, швидка зміна бажань.
 2. Чоловіка-Лева дратують педантичні нахили його партнерки.

Лев і Діва – сумісність в шлюбі

Налагодити шлюбні відносини таким знакам не просто, але якщо Лев і Діва навчаться розуміти один одного, їх шлюб проживе довго і щасливо. Важливо постаратися знайти ці точки дотику:

 1. Головне, що об’єднує їх в шлюбі, це їх відмінності.
 2. Чоловіка-Лева захоплює працьовитість жінки-Діви.
 3. Жінці подобається творча енергійність, лідерські якості чоловіки-Льва.
 4. Жінка-Діва любить все планувати.

Чоловік Лев і дружина Діва відкривають один для одного життя з іншого боку. Все це можна успішно втілити в сімейному житті. Якщо між знаками зодіаку існує довіра, сталість, відданість, вони будуть мирно жити разом, не втручаючись в особистий простір. Якщо жінка погодиться прийняти на себе другі ролі, цим вона покладе основу для міцного, гармонійного співіснування.

Читайте також:   Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

У знаків проявляється різне ставлення до сексу.

Для гарячого, енергійного чоловіка-Лева перемоги в ліжку – це черговий спосіб підкреслити своє «я», хоча вони пасивні, очікують від партнера прояву ініціативи.

Жінки-Діви – холодні знаки зодіаку, для них плотська зв’язок є зовсім необов’язковим доповненням до любовних відносин. Вони цураються експериментів, віддаючи перевагу традиційному сексу.

Така думка не завжди виправдовується.

Якщо чоловік-Лев зуміє розбудити в жінці-Діві приховану сексуальність, плотські відносини між знаками зодіаку будуть просякнуті ніжністю, чуйністю, але така сумісність знаків зодіаку Лев і Діва триватиме не довго. Насичена інтимне життя може швидко зміниться холодними днями відчуження, утримання, якщо не будуть підключені інші, більш загальні зближують чинники.

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Лев і Діва – сумісність в дружбі

Незалежно від області спілкування, у знаків знайдеться чимало розбіжностей, претензій один до одного, важко відповісти, чи сумісні Лев і Діва чи ні. Такі різні за характером люди дуже рідко будують дружні відносини, хоча зустрічаються знаки, між якими знаходяться спільні інтереси. Так, наприклад, Льва можуть зацікавити:

Жінку привертає неординарність, оптимізм в чоловікові-Леві, але якщо пара спробує зблизитися, їх відносини перестануть бути такими теплими. Ці знаки зодіаку можуть прийти до спільного дружньому альянсу, де кожен буде використовувати союз в своїх інтересах, але якщо партнери перестануть поважати один одного, дружба зникне назавжди.

Діва і Лев в роботі

З професійної точки зору такий союз найуспішніше, хоча тут неможливо однозначно відповісти, наскільки сумісні Лев і Діва.

Так, наприклад, якщо жінка-Діва виявиться під керівництвом у чоловіка-Лева, для мирного співіснування їй доведеться використовувати весь свій терпіння.

Щоб робота протікала в дружній, комфортній обстановці жінка-Діва повинна визнати першість чоловіки-Льва в усьому.

Тільки якщо між знаками Зодіаку складуться шанобливі стосунки, пару чекає комерційний успіх. Обидві протилежності будуть відмінно доповнювати один одного. Для чоловіка-Лева жінка-Діва послужить відданим, самовідданою, розумним помічником. Мудрі поради жінки про те, як досягти багатства, використовуючи при цьому самі скромні кошти, допоможуть її партнеру досягти бажаних цілей.

Джерело: https://womanadvice.ru/lev-i-deva-sovmestimost-lyubovnyh-otnosheniyah-druzhbe-i-rabote

Лев і Діва: сумісність в любовних відносинах, дружбу і шлюб

Союз двох абсолютно протилежних знаків зодіаку складно назвати сприятливим. Паре потрібно пройти складні випробування, навчитися контролювати емоції, беззастережно довіряти близькій людині, бути готовим на кардинальні зміни життєвого розпорядку.

Тільки прихильники традиційних сімейних взаємин зуміють зберегти шлюб, домогтися фінансового благополуччя і знайти гармонію в житті.

Жінка-Діва і чоловік-Лев – сумісність знаків

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

На думку астрологів, сумісність в парі невисока. Вогняної і земної стихіям складно знайти щось спільне, щоб зберегти тандем. У пари різні погляди на багато речей: ведення спільного побуту, вирішення фінансових питань, ставлення до інтимного життя.

За гороскопом двом необхідно докласти максимум зусиль, піти на поступки один одному, викорінити свої недоліки, щоб створити міцну сім’ю або побудувати дружні взаємини.

Сумісність в дружбі

Двом абсолютно різним людям складно вибудувати дружбу, їх нічого не об’єднує: ні хобі, ні мети, ні характер. Між чоловіком і жінкою можуть виникнути тільки приятельські взаємини.

Їм легко в спілкуванні, коли жінка старша за чоловіка. Знак Землі буде ставитися до Лева, як до рідного сина, ділячись з ним життєвим досвідом, допомагаючи у важку хвилину. Хлопець буде вдячний зрілої співрозмовниці за підтримку.

Приятельское спілкування може зародитися на роботі, коли колег пов’язує спільна справа. У трудовому процесі вони допомагають один одному і працюють на один результат.

Сумісність в сексі

Земній і вогненному знаку складно знайти гармонію в сексуальному житті.

У них різні темпераменти і підхід до сексу. Підлеглих Сонця і Меркурія пов’язує прихильність і закоханість. Чоловік і жінка не вступають в статевий зв’язок без сильних почуттів і емоцій. Секс грунтується на любові.

Партнеру важливо навчити закомплексовану дівчину відкриватися почуттям, не соромитися інтимних утіх. До сором’язливою обраниці важливий правильний підхід. Проявивши терпіння, хлопець може домогтися бажаного результату, і тоді секс стане більш гармонійний.

Сумісність в любовних відносинах

У парі Діві варто навчитися пристосовуватися до поведінки обранця. Приводом для конфліктів стає бажання Льва проводити вільний час поза стінами будинку. Він любить спілкування і весело проводить час з друзями. Діва ж віддасть перевагу гучній вечірці тиху домашню атмосферу.

У парі у жінки з’являються комплекси. На тлі відкритого і самовпевненого чоловіка сором’язлива супутниця виглядає блякло. У процесі самоаналізу починає розвиватися комплекс неповноцінності.

Почуття чоловіки остигають, а ревнощі жінки зводить їх сумісність в любовному союзі до нуля.

Сімейне життя Льва і Діви

Зберегти гармонію в сім’ї і побудувати міцний союз зуміють тільки партнери з традиційними поглядами на шлюб.

У таких взаєминах чоловік є лідером , фінансово забезпечує дружину і дітей, а дружина виконує обов’язки по господарству. Чоловік бере на себе організацію сімейного дозвілля.

У родині панує атмосфера любові і розуміння, якщо дружина підтримує улюбленого у всіх починаннях, допомагає радою і забезпечує надійний тил. Шлюб з таким розподілом ролей є дуже міцним.

Чоловік-Діва і жінка-Лев: чи можуть бути разом?

Лев і Діва: сумісність в шлюбі, дружбі, сексі та інших сферах

Зберегти любов допоможе бажання двох йти на компроміси. Природа нагородила партнерів різним характером. Знак Землі прагне перевиховати партнера, зробивши його натуру більш «приземлений». Вогненному знаку складно приборкати емоції, на тлі цього виникають конфлікти.

Левиця чекає захоплення, красивого залицяння і романтики від шанувальника, але стикається з холодним раціоналізмом. Якщо не шукати точки дотику, любовні відносини, як правило, приречені.

Сумісність в дружбі

Новим знайомим складно вибудувати дружній тандем в силу різних характерів і темпераментів. Вони по-різному проводять дозвілля, відрізняються поглядами на життя і прагненнями. Тільки в силу певних обставин виникає дружба.

Приятелів може об’єднати робота на загальний результат. Також вогненний і земної знаки легко зможуть проводити час за невимушеною бесідою.

Сумісність в сексі

Закоханій парі складно домогтися задоволення від загальної сексуального життя.

Діва – цінитель традиційного сексу без довгих ласк, він не любить експериментувати і фантазувати. Левиця цінує емоційну складову в ліжку, їй потрібна довга прелюдія, красиві слова. Без цього партнерка замикається, віддаляється від коханця.

Паре залишається тільки один вихід – відмовитися від егоїзму на користь задоволення партнера.

Сумісність в любовних відносинах

Любовні взаємини допоможуть кожному з партнерів розкритися, проявити свої найкращі якості і побороти недоліки. Закохана Левиця з часом навчиться сприймати світ реалістично, дивитися на нього без рожевих окулярів.

Вогняний знак стане спокійніше, розважливі, буде намагатися стримувати емоції.

Улюблена змусить його змінити звичний стиль життя: зайнятися активним відпочинком, частіше виходити в світ. У разі якщо обидва знака проявлять себе таким чином, відносини дійсно стануть гармонійними.

Сімейне життя Льва і Діви

Астрологи кажуть про високу сумісності в любові і шлюбі, але серед двох знаків зодіаку рідко зустрічаються представники, готові йти на кардинальні зміни і поступки. Відповідно, шлюб Льва і Діви – скоріше рідкість.

Чоловік багато часу проводить на роботі, а дружині нічого не залишається, як проводити дозвілля в колі друзів. Через це вони поступово віддаляються один від одного.

Тільки акцент обох на сімейному житті дозволить надійно скріпити пару, в іншому випадку такі відносини з часом приведуть до розставання.

Основні конфлікти в парі Діви зі Львом: як вирішити

Двом протилежностям складно домогтися взаєморозуміння. Для цього знадобитися багато часу і зусиль.

Головні причини конфліктів:

 1. Складний характер Льва: егоїзм, марнотратство, зарозумілість.
 2. Суперництво в союзі.
 3. Розчарування Діви в випадках невдачі коханого. Земний знак бачить біля себе тільки сильного партнера.

Втомившись від порівнянь і нерозуміння, Діва перша йде на розрив союзу. Лев в силу свого впертого характеру не стане рятувати взаємини.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/sovmestimost-znakov/lev-i-deva-sovmestimost.html

Діва і Лев. Сумісність партнерів в дружбі, любові, роботі

Коли люди говорять про сумісність, під визначенням вони мають на увазі відносини, що виникають при тривалому взаємодії двох індивідів.

Наскільки сумісними виявляться дві людини між собою, залежить від прояву стійких рис, властивих їх характерам.

При благополучної сумісності, протиріч практично не виникає, природно, за умови, що немає спеціального зовнішнього втручання.

Розгляд сумісності людей, з опорою на їх гороскоп, вельми неоднозначно.

Безумовно, є безліч схожих проявів у взаємовідносинах пар з однаковими гороскопами, але є чимало нюансів, які необхідно враховувати, при складанні сумісності людей.

Наскільки вірогідно опис наведеної сумісності лева і діви, і які нюанси необхідно враховувати, розглянемо в даній статті.

Для того, що б зрозуміти, як будуть взаємодіяти дані знаки зодіаку, необхідно звернутися до опису властивих їм рис.

Вогняна стихія Львів

Леви (23 липня – 23 серпня) представники стихії Вогню, яка наділяє їх запальним характером, живим розумом і неймовірно привабливою сексуальністю.

При благополучної сумісності, протиріч практично не виникає, природно, за умови, що немає спеціального зовнішнього втручання.

Чоловік – Лев повелитель життя, він прийшов для того щоб царювати і наказувати.

Всі чоловіки, народжені під цим знаком, мають амбіції лева, але їх прояв багато в чому залежить від оточення, в якому той перебуває. Леви не люблять тугу і самотність, вони обожнюють увагу звабливих жінок.

Він не уявляє свого життя без людського захоплення і похвали.

Жінка – Лев справжня королева. Вона завжди оточена шанувальниками, завдяки своїм природним вмінню подавати себе. Левиця знає чого вона хоче і впевнена в тому, що її гідний тільки найкращий чоловік. Будучи володаркою власної гордості, вона прагне до незалежності, тому завжди відкрита для саморозвитку.

родючість Діви

Діви (24 серпня – 23 вересня) представники стихії Землі. Цей знак символізує міфічну богиню Деметру, яка уособлює родючість землі, мудрість і цнотливість.

Чоловік – Діва – стриманість і педантичність є відмінними рисами в характері чоловіка – Діви. Він не звик бурхливо виявляти свої емоції і рідко втрачає самовладання. Діва не терпить критики на людях і в іншому випадку, може помститися за настільки неприйнятна для нього поведінку. Не приймає вульгарність і вульгарність в будь-яких проявах: в одязі, мови, думках і в поведінці.

Читайте також:   Як познайомитися з дівчиною в інтернеті: рекомендації для хлопців

Жінка – Діва скромна, інтелектуальна і практична. Діва – жінка любить порядок у всіх сферах свого життя. Не всі здатні витримати вимоги даного знака, тому чоловікам складно підкорити «неприступну фортецю». Діва здатна стати відмінним другом і партнером навіть людині, що не задовольняють її негласним вимогам.

Таким чином сумісність даних двох знаків не може бути безумовною. Хороші відносини можуть скластися тільки завдяки взаємним поступкам. Цим знакам доведеться приймати один одного, не намагаючись змінити партнера.

Сумісність у любові

Жінка – Діва і чоловік – Лев

При першій зустрічі цих знаків, у чоловіка – Льва з’являється величезне бажання захищати і оберігати настільки витончене і лагідне створення від усіх життєвих негараздів.

Згодом, Лев перестає відчувати себе впевненим з жінкою і буде намагатися виправити такий стан речей.

Діва відкрито може зовсім не висловлювати своєї критики в сторону партнера, але будь-який найменший несхвалення, яке здатне простежуватися на її обличчі, викликає у лева почуття самонесовершенства. Таким чином вона пригнічує і робить уразливим його марнославство.

Діва здатна з самого егоїстичного лева зробити грайливого і безвольного кота. Таке перетворення відбувається завдяки її проникливості і вмінню захоплюватися достоїнствами свого чоловіка.

При правильному і акуратному підході діва здатна створити «диво». Лев буде щиро любити і любити її, часом до безумства.

Лев не підозрюючи про це з грізного і владного хижака стане одомашненим, що цілком влаштовуватиме його. Таким чином, в шлюбі буде панувати любов.

Союз даних знаків зодіаку можна назвати міцним. Партнери взаємодоповнюють один одного. У шлюбі діва дозволяє виступати Льву главою сім’ї. Однак не варто випускати з уваги можливі розбіжності через абсолютну різниці характерів.

Жінка – Лев і чоловік – Діва

Жінці в даній ситуації необхідно, щоб її любили, поважали і показували своє захоплення. Чоловік завжди буде дорікати жінці за її марнотратність. Йому необхідно володіти обставинами і своїм життям, але жінка Лев завжди буде вносити замішання і хаос, через що партнер буде погано себе почувати навіть фізично.

Емоційність левиці здатна запросто вивести чоловіка зі стану спокою, створюючи стресові ситуації для нього.

Для повного приборкання вдачі жінки, чоловік – Лев повинен виражати достатню кількість захоплення і свого обожнювання до неї. Дівчині ж важливо цінувати і поважати партнера і його турботу.

Для успішної сумісності двох знаків, чоловікові необхідно навчитися говорити щиро про свої почуття партнера.

Союз має шанси проіснувати досить тривалий час.

Таким чином сумісність даних двох знаків не може бути безумовною.

Дружба знаків зодіаку

Жінка – Діва і чоловік – Лев

Сумісність у дружбі у даних знаків цілком сприятлива. Цілком ймовірно, що по початку Лев не зверне свою увагу на скромницю Діву. Лев лідер і заводила в будь-якій компанії, Діва ж навпаки вважає за краще залишитися в стороні. Однак, якщо ці дві різні стихії: вогонь і земля, звернуть увагу один на одного, завдяки щасливому випадку, то такій дружбі позаздрять багато.

Льву подобаються щирість і відкритість Діви. У дружбі вони будуть взаємодоповнювати один одного. У свою чергу, половинкам лева і діви варто закрити очі на те, що відбувається, місця для ревнощів немає, так як в сексуальному плані Лев – чоловік і Діва – жінка малоймовірно розглядатимуть один одного як партнерів.

Чоловік – Діва і жінка – Лев

Чоловіка буде залучати товариська жінка – Левиця, він буде проявляти до неї свій інтерес. Жінка в свою чергу буде дружити з чоловіком – Львом більшою мірою виходячи з корисливих цілей. Їй зручно, коли під рукою буде такий «хлопчина».

Дружба цих знаків зодіаку буде міцною. Левицю буде залучати відповідальність і спокій чоловіки – Діви. Вона зможе розповісти йому про свої проблеми і завжди розраховувати на відвертість в оцінці ситуації з його боку.

З плином часу, дружні відносини ставатимуть більш довірливими і міцними.

сексуальні стосунки

У Льва і Діви абсолютно різні погляди на секс, тому їх сексуальна сумісність найімовірніше буде тимчасовою. Для Льва секс це ще один спосіб довести свою досконалість і підкреслити гідність.

Але, як би дивно це не було, незважаючи на всі властиві їм лідерські якості, Леви бувають досить пасивними в сексуальних відносинах.

Це пов’язано з тим, що вони надто впевнені в собі і просто чекають захоплення від партнера.

Для Дів ж секс є звичайним доповненням до любовних відносин і не завжди вони його вважають обов’язковим. Хоча Лев, при бажанні, здатний пробудити приховану сексуальність партнера.

Якщо відносини між Львом і Дівою зав’язані лише на сексі, то вони швидкоплинні.

Сумісність у роботі

Для потенціалу розвитку професійного зростання, поєднання партнерства Льва і Діви можна назвати майже ідеальним. Область, де ці два знака можуть співпрацювати і бути ідеальними колегами досить обширна, за умови, що обидва будуть контролювати свої емоції і діяти, дотримуючись раціонального мислення.

Завдяки взаємній підтримці та спільному «мозкового штурму» Лев і Діва зможуть досягти успіху в будь-якій справі. Ідеальним підходом стане знаходження лева у лідерських позицій.

Тандем: Лев – бос і Діва – підлеглий – ідеальне поєднання. Діва дуже працьовита, уважна і відповідальна.

Вона здатна вчасно відмовити свого партнера від невигідних фінансових витрат, за що Лев буде вдячний.

Таким чином, виходячи із загальних стійких рис, характерних для взаємодії Льва і Діви, дружба і партнерство між цими знаками вогненної і земної стихій, має цілком сприятливу сумісність.

Але, на жаль, любовні і сексуальні відносини рідко стають тривалими. Важливо не забувати, що багато що залежить не тільки від знаків зодіаку, а так само і від соціального стану в суспільстві та ін.

Якщо вас зацікавила індивідуальна сумісність між вами з партнером, то краще за все звернутися до фахівця за складанням Синастрією. Синастрією називають карту сумісності двох гороскопів, при складанні якої враховуються всі важливі нюанси до яких відносять:

 • рік народження;
 • день і місяць народження;
 • час народження;
 • місце народження.

Ці пункти є дуже важливими, так як взаємодія між Левом і Дівою 1990 року народження відрізняється від взаємин цих же знаків 1991 року народження.

Оригінал статті розміщений тут: https://welady.ru/deva-lev-sovmestimost

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5be1b978fd677a00ab130823/5c5042e14d5f1400ad91949a

Лев і Діва – сумісність чоловіка та жінки

Представники знаків зодіаку Лев і Діва дуже різні. Тандеми мають право на існування тільки тоді, коли двоє людей закохані, виявляють повагу і готові приймати один одного з усіма перевагами і недоліками. Примітно, що в таких союзах все залежить виключно від партнерів.

Певні риси природних характерів виявляються абсолютно не поєднані і завжди мимоволі викликають внутрішнє неприйняття. Зокрема це надмірна активність Льва і понад акуратність Діви.

У благополучних тандемі, як підтверджує статистика, роль веденого завжди належить представнику знака зодіаку Діви.

Чоловік Лев і жінка Діва

Ідеальними любовні відносини в парі Лев і Діва будуть в тому випадку, якщо будуються за традиційним принципом. Тобто, партнер панує, а розважлива красуня йому підпорядковується.

У любовних відносинах (сумісність в коханні 71%)

Якщо жінка в любовному тандемі щиро любить свого обранця, то вона пристосовується до нього. При такому підході підтверджується висока сумісність чоловіка Льва і жінки Діви в любовних відносинах.

Але не слід очікувати, що спілкування між партнерами буде легким і невимушеним. Дівчині швидко набридне бурхливий проведення часу, і вона почне висловлювати невдоволення.

Крім того своїм розкутим поведінкою обранець може викликати ревнощі, що призведе до розриву.

Загрозу любові також несе те, що жінці може здатися, що вона дуже блякло виглядає на тлі свого яскравого і товариського обранця.

Вона почне займатися внутрішнім самокопанієм і виявить в собі багато недоліків.

Якщо таке трапиться, то хлопець Лев дуже швидко втратить інтерес до обраниці, адже він мріє бачити поруч із собою впевнену обраницю, яка анітрохи не сумнівається в тому, що має масу природних достоїнств.

Для того щоб зберегти любов, партнерці потрібно попрацювати над собою, з метою подолати всі свої природні та набуті комплекси. Їй потрібно відсунути на другий план власницькі погляди і зрозуміти, що поруч з нею знаходиться впевнений в собі улюблений чоловік, якому можна повністю довіряти.

Розумне, врівноважене поведінка улюбленої в тандемі буде благотворно діяти на чоловіка. Він навчиться цінувати ту моральну підтримку, яку йому здатна надати мудра супутниця. Сталість і відданість обраниці буде його підштовхувати до нових звершень. Саме при такому розвитку відносин, в союзі Лев і Діви, можливо досягти повної гармонії.

У ліжку (сумісність в сексі 81%)

Сумісність чоловіка Лев і жінки Діви в ліжку за статистикою відносно висока. Але в деяких випадках вона далека від ідеальної. Це пов’язано з різними природними темпераментами партнерів. Висока сполучуваність забезпечується тільки за рахунок того, що люди, що народилися під цими знаками зодіаку, дозволяють собі інтим тільки, якщо вони щиро кохають одне одного.

Жінці Діви не притаманна по натурі пристрасність, вона стримана, а іноді, навіть закомплексована. Внаслідок цього її пристрасному партнеру доведеться докласти багато зусиль і набратися терпіння, щоб змусити її розкріпачиться. Але при благополучному розвитку відносин йому це, як правило, швидко вдається зробити.

Примітною особливістю сексуального життя є періодичність гостроти відчуттів. Періоди насиченого інтиму, наповненого величезним позитивом, бувають дуже тривалими, але відразу може наступати охолодження.

Такий період відчуження зазвичай триває недовго. Його можна пояснити тим, що різним за природними характерам партнерам потрібен час для усвідомлення відносин. Як правило пом’якшує напружену обстановку першої партнерка.

Читайте також:   Які жінки подобаються чоловікам: зовнішність і характер

Після цього інтимне життя знову налагоджується.

У шлюбі (сумісність в сімейному житті 78%)

Сумісність Лев і Діва в шлюбі висока, коли чоловік бере на себе обов’язки глави і стає основним добувачем.

Крім того він повинен давати всі необхідні розпорядження, які дружина буде неухильно і точно виконувати. Такі традиційні відносини припускають також те, що чоловік буде організовувати сімейне життя в цілому.

Він пропонує розваги та заходи, які зроблять сімейне дозвілля цікавим.

Зі свого боку чоловіка бере всі домашні клопоти на себе, підлаштовуючись під керівні вказівки чоловіка. Природна скрупульозність і вміння точно все розрахувати дозволяє їй економно вести домашнє господарство, вона здатна самостійно вирішувати найсерйозніші побутові проблеми, не звертаючись за допомогою до чоловіка.

Примітно те, що в родині чоловіка абсолютно примхлива, вона не вимагає особливого ставлення до себе і дорогих подарунків. Від другої половинки не слід очікувати істерик з приводу. Їй цілком достатньо того, щоб періодично вона могла відчувати моральну підтримку чоловіка, що дає їй нові сили для протистояння різним життєвим труднощам.

Згодом чоловік Лев навчиться цінувати свою дружину і повністю довіряти їй. Її земні погляди на навколишню дійсність дозволяють давати чоловікові розумні поради, які сприяють прийняттю правильних рішень.

Стабільні сімейні відносини дуже цінні для подружжя, вони дорожать ними і готові йти на поступки, які іноді суперечать їх природним характерам. Коли представникам даних знаків зодіаку вдається побудувати гармонійний сімейний тандем, то це викликає заздрість оточуючих.

У дружбі (сумісність в дружніх відносинах 32%)

У дружбі сполучуваність характерів Лев і Діва дуже низька. Люди настільки різні за своїми природними характерам, що сенс побудови дружніх відносин просто відсутня. Приятельські тандеми більш вірогідні, коли подруга старша за чоловіка.

В цьому випадку у неї виникає материнське бажання піклуватися про свого супутника. Хлопець Лев може відгукнутися на таку пропозицію і стане радитися зі старшою подругою з усіх виникаючих питань. Оскільки її поради будуть завжди розумними, то він навчитися цінувати їх.

Це стане відправною точкою для розвитку довгострокової дружби.

Дружні стосунки можуть виникнути і між ровесниками, але тільки за умови, якщо чоловік зможе оцінити високі інтелектуальні здібності подруги.

Утримує друзів в таких тандемах бажання стати успішними людьми.

Супутники підтримують один одного: подруга вміє правильно аналізувати події навколишнього світу і давати слушні поради, а один завжди знаходить способи практичного втілення ідей.

Крім того з дружнього тандему подруга черпає позитивну енергію від свого супутника, що дозволяє їй розширювати свій світогляд і не зациклюватися на своєму внутрішньому сприйнятті навколишнього світу. Чоловік Лев може придбати в особі своєї супутниці надійного і вірного соратника.

Дружба між представниками цього знака може виникнути на базі спільної роботи. Часто дружать колеги, що працюють над одним завданням. Вони не заважають один одному, а прагнуть допомогти успішному руху вперед.

Плідною є співпраця, якщо подруга перебуває в підпорядкуванні у свого друга.

Вона не тільки розумно виконує всі вказівки, а й підказує найпростіші шляхи досягнення мети, своєчасно може вказати на допущені помилки.

Чоловік Діва і жінка Лев

Сполучуваність природних характерів чоловіка Діва і жінки Лев не дуже хороша. Благополучні тандеми в різних сферах життєдіяльності зустрічаються дуже рідко. Але примітно, що якщо партнери пристосовуються один одному, то між ними панує повне взаєморозуміння.

У любовних відносинах (сумісність в коханні 75%)

Сумісність чоловіка Діви і жінки Льва в любовних відносинах відносно висока. Вона підтверджує здатність партнерів цінувати сталість в житті і при необхідності поступатися один одному. Життєрадісна щира красуня здатна легко ужитися з практичним і відданим чоловіком.

Коли жінка Лев щиро любить свого обранця, то вона вчиться у нього сприймати навколишню дійсність реалістичніше. Яскрава і впевнена красуня стає вдумливіше і стриманіше. Зі свого боку вона заряджає, схильного до депресій і дратівливості, партнера позитивом.

Він починає сприймати життя в більш яскравих фарбах. Це надає йому впевненості в собі. Чоловік в такому любовному тандемі стає більш рішучим і активним.

Згодом він може відчути смак спілкування на різних багатолюдних заходах і стане із задоволенням відвідувати їх разом з коханою.

Сумісність Діва і Лев в любові хороша, а це сприяє тому, що пара досягає успіху в просуванні по службі, закохані здатні реалізувати себе в обраних професіях, тому можуть бути незалежні матеріально один від одного. Все, на чому може утримуватися благополучний союз, так це на щирій любові. Якщо глибоких почуттів немає, то створені тандеми швидко розпадаються.

У ліжку (сумісність в сексі 45%)

Сумісність Діви і Лев в ліжку не ідеальна. Це пов’язано з тим, що пристрасна партнерка відлякує стриманого обранця своєю поведінкою, адже він проявляє стриманість у всіх сферах. Розуміння в інтимному житті людям знайти дуже важко.

Якщо партнер не перегляне свої погляди, то це буде дуже ображати партнерку. Холодність і стриманість в ліжку вона буде пов’язувати з відсутністю глибоких почуттів.

Якщо людям вдається пристосуватися один до одного в інтимній сфері, то їх життя гармонізується. Партнеру потрібно зрозуміти, що красива обраниця потребує ласках, красивих словах, чуттєвість для неї обов’язковий атрибут сексу.

У шлюбі (сумісність в сімейному житті 82%)

Сім’ї між представниками даних знаків зодіаку в такому поєднанні дуже міцні, але такі тандеми створюються не часто. Саме про такий примітному факт свідчить висока сумісність чоловіка Діви і жінки Лев в шлюбі.

Основні проблеми в сім’ї виникають через різне сприйняття життя в цілому:

 • Чоловік на перше місце ставить ревну працю, який дозволяє організувати гідний побут.
 • Дружина, якій все в житті дається легко, прагнути наповнити сімейну атмосферу приємним спілкуванням з друзями.

Якщо пара знайде золоту середину для вирішення таких розбіжностей, то вона зможе спокійно жити в абсолютній гармонії і взаєморозуміння. Можна гарантувати створення благополучного сімейного союзу, якщо дружина буде більше часу приділяти господарських справах і прислухатися до рекомендаційних порад практичного, розумного супутника.

Для того щоб життя у шлюбі не набридла обраниці Лев, дружину потрібно, як можна частіше, проявляти свою любов до неї. Не слід забувати про компліментах, дорогі подарунки. Якісно вирішувати побутові проблеми і забезпечувати сім’ю – мало, потрібно урізноманітнити дозвілля, відвідувати різні громадські заходи, а також запрошувати гостей у свій будинок.

У дружбі (сумісність в дружніх відносинах 40%)

Дружба між представниками даних знаків зодіаку дуже проблематична. Це пов’язано з відсутністю спільних захоплень у супутників. Вони вважають за краще наповнювати своє дозвілля різних проведенням часу. Тільки певні життєві обставини можуть сприяти виникненню міцних дружніх відносин.

Наприклад, об’єднуючим фактором може бути спільна робота. Часто дружать колеги. Друзі допомагають один одному при вирішенні різних питань і можуть успішно вирішувати найскладніші завдання, які перед ними ставить керівництво. Більш старанним в роботі виявляється один, тому для нього не виключені помилки в зв’язку з перевтомою. Більш стійка подруга може їх швидко помітити і виправити.

Стабільним буде і дружба між представниками цих знаків зодіаку. Такі відносини абсолютно не вимагають відвертості і щирості. Але при цьому задоволення будуть доставляти бесіди на найрізноманітніші теми. Це дозволить друзям придбати корисний досвід, який стане в нагоді в житті.

Як жінці Льву завоювати чоловіка Діву

Завоювати чоловіка, який народився під знаком Діва, жінці не просто. Це пов’язано з тим, що кардинально потрібно переглянути власні погляди на життя і змінити свою поведінку. Не треба висловлювати своє природне властивість, пов’язане з прагненням панувати в парі. Також дратівливою рисою характеру для обранця може виявитися самовпевненість, яка виглядає зухвало.

Жінці, яка народилася під знаком Лева, слід продемонструвати свою розсудливість і звернути увагу на розумність свого обранця.

Вона повинна дати йому зрозуміти, що його обдумані поради для нього дуже цінні, і вона готова до них прислухатися.

Для того щоб зблизитися людям потрібно, як можна частіше бувати наодинці, тому яскравою товариською красуні потрібно буде на деякий час відмовитися від бурхливих вечірок і інших заходів, на яких вона любить блищати.

Щоб відносини могли продовжитися, слід продемонструвати обранцю своє бажання облаштувати якісний сімейний побут. Причому це зовсім не означає, що жінка Лев повинна відмовитися від улюбленої роботи. Просто обранець повинен бути впевнений, що його супутниця прагнути до гармонії і все буде робити для цього.

Як чоловікові Діві завоювати жінку Льва

Завоювати хлопцеві Діві красуню Лев буде непросто. Він мало чим може привабити яскраву красуню, самостійну і впевнену у своїх силах. Більш того виникають складнощі навіть в питанні зустрічі.

Вся справа в тому, що жінка Лев є публічною особою, вона із задоволенням проводить час на різних заходах, де їй вдається блищати. Обранець Діва – це замкнута особистість, він більше часу вважає за краще проводити на самоті. Крім того він трудоголік і дуже багато часу приділяє роботі.

Враховуючи вище викладене, можна стверджувати, що люди даних знаків зодіаку можуть зустрітися тільки з волі долі.

Познайомившись з красунею, хлопець Діва повинен відкинути свою природну стриманість і вроджений практицизм. Для того щоб завоювати серце обраниці потрібно красиво обставити цукерково-букетний період. По-іншому нічого не вийде. Слід говорити компліменти, дарувати дорогі подарунки, продумувати цікаве проведення часу, бажано в громадських місцях.

При такому підході панянка Лев швидко оцінить розумність свого супутника. Вона зрозуміє, що поруч з нею знаходиться надійна людина, на підтримку якого вона завжди може розраховувати.

Джерело: https://psy-magic.org/sovmestimost-znakov-zodiaka/1144-lev-i-deva-sovmestimost.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *