Лев і риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Лев і Риби – дві різні стихії, кожна з яких живе в своєму світі. Знаки Вогню і Води постійно вибудовують відносини, шукають компроміси, адже обидва мудрі, мають лідерськими якостями. Протиріччя чекають Льва і Рибу всюди через різних темпераментів, поглядів і точки зору.

Зміст приховати

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

чарівні Леви

Леви, народжені з 23 липня по 23 серпня, мають харизмою, люблять привертати увагу, стають душею компанії. Люди тягнуться, немов магніт до Левів через їх великодушності, розуму, гарного почуття гумору.

Для Льва важлива оцінка оточуючих людей, він вимагає негайного схвалення, захоплення. Позитивна оцінка підбадьорює недовірливого Льва, зміцнює віру в самого себе і свої сили.

Що стосується труднощів, то представник цього знака фантазер і винахідник, здатний за рахунок розуму і рішучості вирішити будь-яку проблему. Часто бере на себе відповідальність за чужі вчинки.

Не любить Лев одноманітну роботу, має організаторські здібності.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Високих результатів у спорті домагається за рахунок міцного здоров’я і сили духу. Рідко згортає з наміченого шляху. Чарівність і привабливість Льва зводять з розуму протилежну стать, а сам він не зможе прожити і дня без любові.

Розважливі «потайливі» Риби

Спочатку спілкування Риби, народжені з 21.02 по 20.03 схожі на людей з купою проблем і побутовими дрібницями, але це всього лише видимість. Представники даного зодіакального знака уважні від природи, вони все бачать інакше, ніж навколишні.

Інтуїція, логіка, розум Риб добре розвинені. Але варто відзначити їх уїдливість і сарказм по відношенню до близьких людей, особливо, якщо Риби критично налаштовані на все в цьому світі. Через свого лихослів’я часто втрачають дорогих серцю людей, лаються з рідними і друзями.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

У них на все є своя точка зору. Риби ніколи не вступить в суперечку, якщо не вважатиме противника гідним. Вона не стане доводити свою правоту дурному людині, позбавленому інтелекту.

Представники знаку Риби частіше триматися в тіні, не виставляючи свої принади напоказ. Не люблять привертати увагу оточуючих.

Любовні стосунки Льва і Риби

Що станеться, якщо зустрінуться вогонь і вода? Потухне чи полум’я від напору води або, висохне рідина від спека? У парі Лев і Риби немає нічого поєднуються. Дві різні стихії. Але, все ж, відносини між ними можливі. Але чи будуть щасливі у відносинах дві протилежні стихії?

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Жінка – Лев і чоловік – Риби

Чоловік під знаком Риби по життю мрійник, який знає, якою має бути його друга половина. У своїй уяві він створив образ ідеальної жінки. І цього образу відповідає жінка – Лев. Левиця енергійна, ініціативна і зовні приваблива. Рибу привертає її неординарна зовнішність, вміння подати себе.

Недовге спілкування дозволяє Левиці і Рибам відчути ту саму іскру. Пристрасть виникає відразу в період спілкування. Вона показує свій інтерес до чоловіка – він впевнений у своїй силі.

Левиця навіть спочатку буде показувати своє лідерство Рибам, а їм складно відповідати такій особі.

Складно міркувати про майбутнє пари Риби і Льва. Якщо чоловік не буде мати доброго заробітку, то звикла до розкоші Левиця не затримається довго поруч з ним. Чи не для неї безгрошова життя, навіть якщо улюблений поруч. Щоб зберегти союз чоловік – Риби повинен проявити твердість, а жінка – Лев стати мудрою.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Жінка – Риби і чоловік – Лев

Сильна зв’язок виникає практично відразу. Кавалер оберігатиме улюблену Рибку, захищати її, виконуючи будь-які забаганки. Жінка готова прийняти турботу Льва, прийняти його знаки уваги. Її захоплює напористість чоловіки, його сильні сторони характеру. Але така ідилія збережеться недовго.

Вода з вогнем не можуть поєднуватися. Так і Лев з Рибою не здатні довго співіснувати в тандемі.

У жінці – Рибі сильний Лев бачить щиру, романтичну особистість. Він прагне підкорити цю мрійливу особу, оточити її увагою і турботою. Рибка буде приймати всю «левову» ніжність, його знаки уваги.

Дама відчує присутність поруч надійну людину, який обіцяє стабільність у відносинах. У Риби чуйне сприйняття дійсності, вона багато уявляє і фантазує.

З боку може здатися, що такі відносини благословенні згори.

Але пройде цукерково – букетний період, спадуть рожеві окуляри і знак вогненної стихії почне проявляти вимогливість до всього. Лев упевнений в своїй правоті, відстоює завжди точку зору, не любить критику. У ньому відсутня душевна тонкість. Тільки жінка – Риби здатна зберегти відносини, але лише при бажанні.

Дружба між Левом і Рибою

Марно говорити про дружні стосунки між представниками цих знаків. У них різні характери і темперамент. Інтереси Льва і Риби також не збігаються. Що ж може бути між ними спільного?

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Але все ж дружба між знаками Вогню і Води може бути, якщо:

 • обидва будуть демонструвати позитивні сторони свого характеру, а не негативні;
 • будуть прислухатися один до одного;
 • постараються вгамувати прагнення до лідерства.

У дружнього союзу цієї пари є два фінали: фантастична удача або сумне непорозуміння.

Жінка – Лев і чоловік-Риби

Два зодіакальних знака дружать поверхнево. Найчастіше їм доводиться дружити з огляду на родинних зв’язків або, наприклад, тісного спілкування між подружжям.

Левиця живе напоказ, любить веселощі і галасливі компанії, а чоловік – Риби цінує самотність, спокій. Риби потайливі, погляди на життя у них відрізняються від рухомої Левиці. Спілкуватися між собою представники знаків можуть в колі родичів, на загальному святі.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Жінка – Риби і чоловік – Лев

У цієї пари дружні відносини досить дивні. З боку їх відносини нагадують любовний зв’язок: він піклуватися про Рибку, а вона приймає його ласку і допомогу. Чоловік – Лев надійний друг, а значить, жінці – Рибі не варто нічого боятися, перебуваючи поруч з ним. Люди сумніваються в дружбі між жінкою і чоловіком, дивлячись на такі ніжні союзи, як цей.

Сексуальна сумісність Льва і Риби

Риби і Леви по-різному дивляться на секс. Вогняний знак воліє енергійний процес, що викликає бурю емоцій. А Риби цінують духовне єднання. Спочатку ці відмінності не помітні, але поступово стає ясно, що в ліжку кожен партнер думає про себе.

Жінка – Лев і чоловік – Риби

Представників цих знаків Зодіаку чекає незвичайна сексуальне життя. Вона буде прагнути привнести в процес емоційність і пристрасть, а він стане ініціатором незвичайних речей. Левиця темпераментна особа, здатна розворушити інертного партнера в ліжку.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Львів часто не влаштовує в стосунках слабка активність партнера, про що вони обов’язково висловляться. Але Риби спокійно ставляться до критики, вони люблять невдоволення собою. А вже в сексуальних відносинах такий збіг обставин позначиться, як не можна краще. В цьому і полягає незвичайність їх інтимного життя.

Жінка – Риби і чоловік -Ліва

Різниця в темпераменти – головна проблема в сексуальному житті чоловіка – Льва і жінки – Риби. Знаки Вогню воліють пристрасть і винахідливість, а представники водної стихії люблять розміреність і спокій. Для жінки – Риби секс – некваплива гра.

Для Льва таке життя нудна, він не цінує духовне єднання, як Риби. Тому часто чоловік – Лев шукає яскравих емоцій на стороні. Але якщо пара зуміє правильно розподілити ролі в ліжку, то жінка стане експериментатором, а Лев – чоловік пристрасним технічним партнером. Тоді сексуальне життя налагодиться.

Лев і Риби в роботі

Завдяки величі Львів і духовності Риб, представники цих знаків часто притягуються один до одного. У них протилежні риси характеру, але в бізнесі Лев і Риби добре контактують між собою.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Жінка – Лев і чоловік – Риби

В даному тандемі лідером виявиться жінка. Жінка – Лев візьме шефство над малорухливим і неактивним чоловіком. Якщо ситуація буде виглядати інакше, то Риби не зможуть достукатися до Левиці, яка звикла командувати. Просити Левицю виконати ту чи іншу роботу – все одно що розпалювати вогонь під дощем.

У творчій роботі два знака зможуть показати свої вміння. Чоловік багато фантазує, а жінка може втілити в життя ці фантазії. Разом дві творчі особи здатні створити шедевр.

Жінка – Риби і чоловік – Лев

Ділова сумісність, в даному випадку, не найкраща, але спрацюватися разом вони можуть. Якщо жінка – Риби і чоловік – Лев дружать, то робота буде плідною. Складно зійтися їм в будь-якій сфері, крім творчості. Лев звик бути в центрі уваги, намагається випередити суперників, зробивши всю роботу самостійно. Риби цього всіляко перешкоджають, заважаючи реалізовувати Льву весь потенціал.

Якщо порівнювати сумісність в роботі всіх зодіакальних знаків, то у чоловіка – Льва і жінки – Риби вона гірша. Якщо чоловік є начальником жінки, то вони просто не розуміють один одного.

Кожен представник знака має свою точку зору з приводу майбутньої роботи. Леви бажають отримати все і відразу, а Риби воліють дотримуватися правил і не поспішати.

«Тихіше їдеш, далі будеш» – девіз жінки – Риби.

Риби і Лев – абсолютно різні за характером зодіакальні знаки. У них різні уподобання, бажання і інтереси. Між двома знаками найскладніша сумісність в будь-якій сфері життя. Але існують способи поліпшують союз Льва і Риби. Величезних зусиль коштує набуття гармонії у відносинах між різними стихіями – Вогонь і Вода.

Джерело: https://welady.ru/lev-ryby-sovmestimost-znakov-zodiaka

Лев і Риби – сумісність знаків

Лев і Риби – представники різних стихій, і кожен немов живе в своєму власному світі.

Сумісність знаків Лев і Риби грунтується на постійній роботі над відносинами: кожен партнер повинен бути досить мудрий і проявляти свої найкращі якості.

Ця пара зіткана з протиріч, адже Лев і Риби мають різними темпераментами, характерами і поглядами на життя. Однак загальне щастя все ж можливо, якщо Лев буде задавати темп відносин, а Риби досить легко маневрувати, згладжуючи гострі кути.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівняхЧасто відмінності між цими партнерами настільки кардинальні, що вони не в змозі зрозуміти один одного. Риби – один з найбільш емоційних знаків Зодіаку, але в той же час самий холодний і скупий на прояв почуттів. Зовнішній стан Риб завжди рівне, на їх обличчі навряд чи можна розглядати будь-які емоції. Як би не хотів представник знака Риби бути більш чуттєвим по відношенню до партнера, така його природа. Лев, на думку Риб, надмірно напористий і енергійний. Його динамічний поведінка і пристрасна натура натикаються на безмовне нерозуміння мешканця стихії Води. Його гарячий темперамент може змусити Риб в подиві відступити на крок в сторону.

Читайте також:   Знаки ваги і стрілець: особливості характерів і сумісність

Сумісність Льва і Риби така, що обом партнерам доведеться неабияк помучитися, перш ніж вони хоч трохи почнуть один одного розуміти. Але не все так погано. Кожен зможе витягти з відносин щось цінне для себе.

Лев, наприклад, отримає можливість духовного вдосконалення в спробах розгадати складні таємниці обранця. Риби ж виявляться поруч з сильним партнером, який вміє подбати про коханого.

У той же час Лев виявить в Рибах бездонний океан ніжності і розуміння, а Риби зможуть контролювати гарячність Льва, направляючи її для досягнення своїх цілей.

Винятковість такого союзу полягає в чудовому поєднанні зовнішнього благородства Льва і внутрішнього духовного благородства Риб. Крім того, вони досить успішно поєднують свої сили для досягнення загальних цілей. Лев прикладає свою міць і енергію, а Риби забезпечують холодний точний розрахунок.

Сексуальна сумісність Льва і Риби

В інтимних стосунках цих партнерів, також як і в інших сферах життя, виникає взаємне нерозуміння. Екстравагантність Льва шокує соромливих Риб. Сумісність знаків Лев і Риби в спальні не можна назвати позитивною.

Риби – інтроверт, а значить, Лев так і залишиться невизнаною королем в апартаментах холодного водяного знака. Однак якщо Лев зможе підібрати ключ до тонкої натурі свого обранця, йому відкриється ніжний чуттєвий світ представника знака Риб. В такому випадку Лев буде повністю винагороджений за старання.

Сумно те, що Лева не приваблює перспектива розгадувати риб’ячі загадки.

Сумісність: чоловік Лев – жінка Риби

Відносини цих партнерів виникають на основі взаємного магічного тяжіння. Риби поважають царське велич Льва і поводяться з ним дуже обережно, щоб не опинитися в немилості і не заслужити озлобленого рику на свою адресу. Леви вражені надзвичайною жіночністю обраниці, незважаючи на її холодність.

Якщо жінка-Риби намагається керувати партнером, вона робить це ледь помітно, адже ця представниця водної стихії – саме спокій. Однак вона вважає для себе більш прийнятним повністю підкоритися партнеру.

Лев радий такому стану речей, але теж в душі побоюється своєї водної супутниці. Щоб вона не загасила його вогонь, Лев намагається перевиховати свою Рибу.

Однак після чергової такої спроби він, швидше за все, залишиться в містом наодинці.

Сумісність: чоловік Риби – жінка-Лев

Ситуація може скластися вельми драматично для представника знака Риб. Сумісність Льва і Риби, коли вона Лев, а він Риби, характеризується тим, що верховодити все ж буде кішка.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівняхНа самому початку знайомства вона проявить настільки приємний теплий характер, що чоловік, народжений під знаком Риб, виявиться буквально притягнутим до неї немов магнітом. Скориставшись умінням бути добродушно благородної, Левиця незабаром зійде на залишений нею для полювання трон і продовжить своє правління, чекаючи від нового вірнопідданого доказів щирості своїх почуттів. Чоловік-риби буде прагнути щосили показати, наскільки важливо для нього нове знайомство. Тут дуже важливо не образити жінку-Лева негідними її дарами. Все, що зробить для неї цей чоловік, не обов’язково потребує великих витрат, хоча Левиця любить розкіш, але має бути на рівні її витонченого смаку. Домігшись розташування коханої, чоловік-Риби отримає в нагороду тепло її душі і невичерпне джерело енергії сонця.

Як би не склалися з самого початку відносини цих двох, в них обов’язково має бути присутнім рівновагу. Рибам не варто забувати, що так само сильно, як Левиця жадає поклоніння коханого чоловіка, так само вона шукає від нього і підтримки.

Не можна переступати тонку грань, де відбувається розподіл ролей у відносинах. Нехай обранець жінки-Лева і опинився у неї на гачку, але йому теж варто придбати повідець.

У таких відносинах важлива взаємодія, коли кожен і партнерів отримує свою частку тепла, ніжності і співчуття.

Ділова сумісність Льва і Риби

Ділова сумісність знаків Лев і Риби хороша в співвідношенні начальник-підлеглий.

У такій ситуації Лев буде із задоволенням проявляти своє прагнення до безмежної влади, а Риби з радістю нададуть відмінний результат роботи в найкоротші терміни, використовуючи при цьому виключно власну енергію. Лев може ні про що не турбуватися – всі завдання будуть вирішені Рибами.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/lev-i-ryibyi

Лев і Риби – сумісність в життя і любові

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

З кожним роком випадків розлучень стає все більше. Нерідко причина в поспіху і нестачі знань один про одного. Астрологи радять перш, ніж з’єднувати свої долі, поцікавитися у зірок про сумісність. Пропонуємо дізнатися, яка у знаків Лев і Риби сумісність і чи підходять Лев і Риби один одному.

Лев і Риби – сумісність в любовних відносинах

Іноді стає актуальним питання, чи сумісні Лев і Риба в любові. Астрологи запевняють, що ці два знаки є дуже несхожими.

Однак навіть незважаючи на це, у такого союзу може бути майбутнє, якщо дві людини будуть робити все для того, щоб показати партнеру свої кращі якості. У Льва і Риб різні темпераменти і ставлення до життя.

Все це пов’язано з їх приналежністю до різних стихій. З цієї причини доведеться направити чимало зусиль для побудови відносин.

Відносини між Левом і Рибою можуть бути романтичними, що дасть таку можливість обійти гострі кути і багато підводні камені.

Разом з тим важливо розуміти, що вогненний Лев завжди буде в душі побоюватися, що водна Риба претендуватиме на її простір і тушкувати його вогонь.

Якщо ролі розподілені неправильно, то це так і буде, але найчастіше Рибам вистачає мудрості використовувати свої здібності на благо і тим самим втихомирювати часом занадто буйного Льва, роблячи їх взаємини більш гармонійними.

Лев і Риба – сумісність в шлюбі

Відповідь на питання чи можуть бути Лев і Риби сумісні в шлюбі однозначний. Вже при першій зустрічі стало б зрозуміло, що між двома людьми немає нічого спільного.

Чоловік-риби при першій зустрічі з жінкою-Левом може безоглядно закохатися, але при цьому злякається зробити перший крок назустріч.

Однак якщо він таки зважиться познайомиться з жінкою своєї мрії, цілком можливо, що вона повірить у щирість його почуттів і дасть шанс.

Яка у знаків Лев і Риби сумісність в парі, де чоловік – Риби, а його дружина – Лев часто цікавить літніх і весняних іменинників. У таких союзах часто представниці прекрасної статі стають лідерами і навіть годувальниці в сім’ї.

Льву вдасться реалізувати власні амбіції в бізнесі і кар’єрі. Що ж стосується чоловіка, то він зможе взяти на себе домашню роботу. Сімейна пара, де жінка – Лев, а чоловік – Риби в такому розкладі може бути гармонійною і навіть щасливою.

Головне, щоб всіх все влаштовувало і приносило максимум задоволення.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Лев і Риби – в ліжку

Представники стихії вогню і води іноді цікавляться, чи підходять Риби Левам в інтимному житті. Зірки говорять, що такий парі всі складнощі і проблеми особистих відносин запросто можна вирішити в ліжку.

Хоча в союзі абсолютно протилежні погляди, вони можуть дуже швидко знайти взаєморозуміння. Двоє людей здатні тривалий час насолоджуватися обопільними ласками, їм не потрібно щось більше. При цьому іноді все можна закінчити на прелюдії, що влаштує обох партнерів.

Важливим можна назвати і те, що Леви і Риби ідеально розуміють бажання і почуття один одного.

Лев і Риби – сумісність в дружбі

Представники протилежних стихій нерідко цікавляться, чи сумісні Лев і Риби в дружбі.

Астрологи запевняють, що такі відносини мають право на існування, якщо обидва зважаться змінити не тільки обстановку, а й свої пристрасті. У Риб є душевну рівновагу, а ще вони благородні і сприйнятливі.

Львів теж можна назвати обдарованими, мудрими і великодушними. Такі люди із задоволенням зав’язують нові знайомства і створюють сім’ї.

Лев і Риби – сумісність в роботі

Багато з нас більшу частину свого часу проводять на роботі, а тому дуже важливо який панує клімат в колективі. Іноді співробітники розуміють, на скільки сумісні Лев і Риби.

Особливо, коли Лев на посаді керівника, а Риби – підлеглого.

У даній ситуації представники вогняного знаку з задоволенням будуть проявляти власне прагнення до безмежної влади, а Риби зможуть надати чудовий результат в найкоротші терміни, використовую свою активність.

Джерело: https://womanadvice.ru/lev-i-ryby-sovmestimost-v-zhizni-i-lyubvi

Риби і Лев сумісність: в любовних відносинах, шлюбі і дружбі

Риби і Лев – представники різних стихій, Води й Вогню. У таких парах завжди є різні погляди на життя, протиріччя, але протилежності притягуються, тому партнерам добре разом. Сумісність Риб і Льва можлива, хоча вимагає від кожного мудрості, уміння поступатися.

Лев і Риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

Сумісність чоловіка-риби і жінки-Лева

Чоловік-риби займає активну життєву позицію, часто досягає кар’єрних висот, впевнений в собі. Він привертає увагу жінок, Левиця не пройде мимо. Відразу дівчина не помітить, що обранець живе у власному світі, здається, що вона бачить його наскрізь. Коли партнери знайомляться, вони цікавляться, іноді відносини починаються через цікавість.

→ Докладніше про чоловіка-Риби

→ Докладніше про жінку-Лева

В любові

У любовних відносинах перший час пару чекає успіх. Жінка-Лев настільки звикла до чоловічого увазі, що дивується, чому Риби не прагне її завоювати, прокидається азарт. Дівчина подобається йому, тому чоловік, хоч діє не прямо, дає відчути закоханість.

У сексі партнери доповнюють один одного. Жінка-Лев бере ініціативу, проявляє активність, блищить новими ідеями. Чоловік-риби йде на поводу її бажань, що подобається обом. Якщо в ліжку виникають розбіжності, пов’язані з надмірною пасивністю чоловіки, союзу загрожує розрив.

Зазвичай Левиця подобається бути лідерами у відносинах, вони беруть на себе цю роль спочатку.

У шлюбі

Якщо партнерам вдається притертися, змиритися з недоліками другої половинки, вони узаконюють відносини.

Ініціатором виступає чоловік-Риби, але підштовхує його до важливих кроків у житті жінка-Лев. У шлюбі пару чекають сварки, але лише перший час.

Коли чоловік усвідомлює, що лідер в родині дружина, впадає у відчай, але ненадовго. Розмірковуючи над достоїнствами супутниці життя, чоловік-Риби починає цінувати шлюб.

Жінка-Лев продовжує виглядати бездоганно, відмінно готує, поєднує кар’єру з домашніми клопотами. Це не закінчується навіть після появи дітей, тому чоловік готовий терпіти деякі е витівки. Коли в сімейному житті з’являються серйозні проблеми, їх рішенням займається чоловік.

У дружбі

Дружба представників знаків зодіаку заснована на взаємодопомозі. Часто їх об’єднують спільні справи в роботі, веденні бізнесу. Потім їх відносини переносяться в повсякденне життя. Чоловік-Риби завжди дасть прямий, напористою, іноді агресивною Левиці практична порада. Подруга внесе в його будні різноманітність, допоможе впоратися з депресією, іноді – організувати особисте життя.

Читайте також:   Ваги і скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Сумісність жінки-риби і чоловіки-Льва

Гороскоп описує жінку-Риби ніжною, лагідною, турботливою особистістю. Така дівчина з раннього віку привертає чоловічу увагу, хоча не поспішає марнувати себе. Коли її помічає Лев, він, не роздумуючи, починає домагатися серця обраниці. Завоювавши таку жінку, відчуває себе задоволеним.

→ Докладніше про чоловіка-Лева

→ Докладніше про жінку-Риби

В любові

Жінка-Риби і чоловік-Лев сумісні практично на 100%. У любові все розвивається стабільно, напористість Льва поступається перед чарівністю, неквапливістю. Хлопець демонструє благородство, витримку, силу духу, відвагу, все сильніше підкоряючи серце обраниці. Коли вона «здається», починається справжня пристрасть.

Жінка-Риби і чоловік-Лев – чудові коханці. Він звик лідирувати всюди, навіть в ліжку, вона не проти. Головне – уникати надмірної напористості, партнерці теж хочеться демонструвати здатність дивувати.

Щоб сексуальне життя приносила задоволення обом, потрібно прямо озвучувати свої бажання. Чоловік не стане чинити опір ніжності, жінка поступиться чоловічому чарівності.

У шлюбі

Зв’язок люблячої пари часто закінчується весіллям. У родині головним буде чоловік, дружина освоїть роль хранительки домашнього вогнища. Хоча нові обов’язки даються легко, навряд чи вона залишиться щасливою, сидячи вдома. Жінці-Риби буде краще продовжити працювати, займатися улюбленою справою, навіть якщо чоловік здатний її забезпечити.

Приваблива зовнішність Риб з властивими Льву егоїзмом, самолюбством, можуть стати причиною сварок. Він ревнує дружину, їй доводиться включати властиве природна чарівність, мудрість, хитрість. Якщо ж трапилася зрада, неважливо хто винен, сім’я руйнується, навіть діти не підштовхнуть подружжя залишитися разом.

У дружбі

У дружбі у Риб і Льва панує розуміння. Він забезпечує захист подрузі, завжди підставляючи сильне чоловіче плече, вона дарує ніжність, турботу. Часто з часом виявляється, що хтось із друзів потай любить іншого. Навколишні взагалі слабо вірять в дружбу – надто вже партнери трепетно ​​ставляться один до одного.

Щоб в парі панувала гармонія, Рибам важливо включати мудрість, чарівність, Левам – вчитися поступатися. Між представниками знаків можлива любов, дружба, сім’я.

Джерело: https://astrolog.today/lev-ryby/

Сумісність Риби – Лев: Удав і кролик

Відносини представників протиборчих стихій Води й Вогню – Риб і Льва – яскравий спалах з неймовірним слідом в житті кожного.

Риби, користуючись своїм магічним впливом на Льва, знаходять в його особі ярого захисника і виконавця своєї волі.

Льву ж відкривається барвиста палітра почуттів – від трепетних зізнань до нападів ревнощів, які урізноманітнюють його повсякденний побут і свідомість. Намагаючись зрозуміти партнера-Риб. сам Лев буде розвиватися духовно і емоційно.

Підкреслюючи важливість відносин, Риби зможуть направити енергію Льва на досягнення гідних результатів.

Разом вони витягнуть з відносин цінний досвід, але перш будуть змушені пройти ряд випробувань, щоб пристосуватися друг до друга і відчути специфічну сумісність цієї пари.

Моральна велич Риб вдало поєднується із зовнішнім благородством Льва, утворюючи неабиякий в очах суспільства союз.

Разом з тим, суспільство, а особливо близьке коло Риб, в який, як відомо, входять по-справжньому перевірені ними люди, засудять їх захоплення. Багато будуть бачити, що Лев не пара Рибам, тоді як Риби, переслідуючи свої цілі, будуть продовжувати ці стосунки і навіть одружаться. Для оточуючих Риби озвучать такий привід, як «він мене любить, як ніхто інший». І в цьому будуть по-справжньому праві.

Зв’язавши долю з невгамовним Львом, Риби зможуть зрозуміти його потреби, і, пристосувавшись до стрімкого ритму спільного життя, зуміють делікатно їм маніпулювати. Природно, всі цілі будуть видаватися Рибами як загальсімейні. А Лев, покладаючись, як йому здається, на блискучу інтуїцію і розсудливість Риб, буде з подвійною енергією реалізовувати плани.

Основні конфлікти в парі Риб з Левом

Риби не відразу зрозуміють, що запал Лева, спрямований на полювання за здобиччю, тимчасовий і швидше носить демонстраційний характер. І Лев набагато краще працює чужими руками, ніж своїми.

В цьому плані пощастить, якщо Лев успішний в соціальній і кар’єрних життя. Тоді у нього будуть інструменти добувати для Риб то, що вони побажають.

Але ось Лев в середньостатистичної ролі простого представника нижчої та середньої ланки зовсім не так працьовитий і енергійний, як здавався на початку відносин.

І якщо такий варіант виявиться, то в очах Риб Лев стане виглядати жалюгідним облізлим кошеням, а не царем звірів, яким він не соромився себе представляти.

Мало того: коли завершується ранній романтичний період відносин, Риб приведуть в сум’яття проявилися самовдоволення і егоїзм партнера. Трепетних Риб, які звикли розділяти інтереси близьких, ошелешує самовладне поведінку Льва і його небажання йти на компроміси.

Диктаторство і бездушність Льва розчарують Риб, залишаючи лише гіркоту спогадів про минуле прихильному ставленні супутника.

Левиний нестримний норов і зарозумілість стають важкою проблемою відносин.

Чи не терплячи заперечень і докорів на свою адресу, Лев на корені припинить докори і осуду з боку Риб, навіть незважаючи на те, що знаходиться в повністю залежною ролі в цих відносинах.

Жінка-Риби і чоловік-Лев

Благополуччя союзу цілком залежить від знань Риб в області психоаналізу і, власне, їх волі на продовження цих відносин.

Яким би казковим ні ранній період, яким би гірким не було подальше розчарування – щоб зберегти союз, жінці-Рибам слід забути образи і вчитися ненав’язливо маніпулювати Львом.

Рішення побутових питань, матеріальне забезпечення сім’ї може бути довірено чоловікові, але психологія взаємин для нього – наука незбагненна. Самозакоханий і досить скупий в емоційному плані Лев не помітить зміни настрою або внутрішніх переживань супутниці. Але і не потерпить відкритого тиску з її боку.

Проявивши те, що називається жіночою мудрістю, жінка-Риби заслужить бажане увагу Льва, який паралельно буде насолоджуватися своїми незамінністю і пануванням. Непомітно для самого Льва, похвала і вдячність допоможуть йому захотіти того ж, про що мріє жінка-Риби.

Як скоро бездушний і грубий в душевному плані Лев набридне жінці-Рибам? Можна тільки гадати.

Якщо матеріально-побутова сфера і фізична сторона (а це найсильніша сторона їх сумісності) влаштовуватимуть жінку, то вона максимально замаскує свої зв’язки на стороні.

А якщо Лев аж ніяк не буде добувачем, то жінка може його принижувати своїми відносинами з іншими чоловіками демонстративно, поки він не здасться.

Водні знаки досить мстиві і така поведінка жінки-Риб є в їхньому розумінні свого роду помстою за брак уваги, душевності і емоційну неповноцінність чоловіки-Льва.

Чоловік-риби і жінка-Лев

Чоловік-риби потребує підтримки енергійної супутниці, яка жадає його самовідданої почесті. Жінка-Лев – прагматик, яка намагається лідирувати у відносинах. І чоловік-Риби дозволить їй знайти таку ілюзію. Спочатку він вразить Левицю розумінням недоступних їй істин на рівні інтуїції без логічного аналізу. А потім жінка-Лев, сама не розуміючи як, виявиться в полоні його душевних хвиль.

Навряд чи досвідчені чоловіки-Риби будуть шукати подібну супутницю. Адже водні знаки шукають в стосунках зовсім іншого. Але малодосвідчений у відносинах чоловік може побачити туманні перспективи в парі з тягнеться до нього жінкою-Левом. Дуже скоро він зрозуміє, що це зовсім не його, тим самим розбивши її серце.

А ось чоловік-альфонс може стати для зрілої жінки-Лев спочатку особистим психотерапевтом, поруч з яким вона зможе вести себе невимушено. А потім, увійшовши в довіру, вичавити все корисні для себе можливості, спустошивши заодно душу і кишені. Водні знаки можуть бути безсердечні у відносинах з тими, до кого не відчувають справжніх почуттів.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/riby/lev/

Сумісність Льва і Риб – причини конфліктів

Сумісність Льва і Риб не рахується сприятливою. Це найчастіше бурхливий роман з сумним кінцем для обох. Вся справа в різниці їх стихій, які погано поєднуються один з одним.

Сумісність у любові

Незважаючи на несприятливу сумісність, ці відносини запам’ятаються обом надовго. Вони стануть яскравим спалахом, бурею емоцій, які навіть після розставання надовго залишаться спогадами в серці кожного.

Що характерно для відносин цієї пари:

 1. Риби впливають на Льва якимось магічним чином. Їх чуттєвість і тонка душевна організація вражає, змушуючи закохатися практично з першого погляду. Лев стає захисником, покровителем. Він легко виконує всі забаганки і бажання другої половини. Але тільки на самому початку.
 2. Лев бере від цих відносин теж чимало. Поруч з Рибами він починає активно розвиватися, добираючи відсутні йому якості в партнері. Він росте духовно і емоційно, пізнаючи невідомі йому досі емоції.
 3. Обидва отримають хороший досвід в цих відносинах, але рано чи пізно розчаруються одне в одному. Вся справа в повній несумісності характерів. Риби не зможуть довго терпіти запальність і низький емоційний інтелект Львів. А тим набридне постійні ревнощі.
 4. Дуже часто близькі люди доводять, що вони абсолютно не створені одне для одного. Громадська думка теж часто стає причиною розладів, конфліктів і сварок.

Перший час Рибам буде здаватися, що Лев любить їх, як ніхто інший раніше. Але поступово це гідність померкне перед недоліками обранця, і вони вирішать розстатися.

причини конфліктів

Якщо спочатку Риб захопить амбітність і цілеспрямованість левової натури, то з часом вони зрозуміють, що все це – показне. І швидше за все, їх супутник не такий гарний, яким здавався на початку.

Ця найголовніша причина конфліктів в парі – розчарування Риб в обранцеві. На що ще варто звертати увагу в стосунках, щоб дати їм шанс проіснувати довго:

 1. Якщо Лев стане досить успішним, досягне високого соціального статусу, проблем бути не повинно. Але якщо він міцний «середнячок», якому не вистачає працьовитості й енергійності, Риби розчаруються і перестануть його поважати. У цей момент саме їм важливо зрозуміти, що не можна демонструвати обранцеві свою перевагу, його потрібно підтримати і надихнути, щоб він домігся всього.
 2. Льву варто попрацювати над своїм егоїзмом і самозакоханістю. Він повинен зрозуміти, що світ крутиться не тільки навколо нього, і у Риб теж є свої бажання, інтереси і переваги.

Бездушність і тиранія Льва змусять Риб рано чи пізно піти на розставання. Це дається їм складно, і вони довго відходять після відносин, так і не зрозумівши, куди поділося романтичне і трепетне ставлення обранця на самому початку відносин.

Жінка-Риби і чоловік-Лев

Доля відносин залежатиме більшою мірою від жінці. Якщо вона зможе зрозуміти психологію свого обранця і навчиться м’яко маніпулювати їм, вони будуть разом довго.

На самому початку відносини будуть складатися дуже райдужно. Обидва закохаються і деякий час будуть перебувати в романтичній ейфорії. Але рано чи пізно дівчина може розчаруватися, не отримуючи від супутника так необхідних їй емоцій.

Якщо вона зможе зібрати волю в кулак, забути образи і навчитися управляти непокірним Львом м’яко і по-жіночому, так, щоб він про це не підозрював, у відносин є шанс. Ось тільки їй постійно доведеться миритися з його емоційної скупістю, неабиякою часткою самозакоханості і з деяким самодурством.

Якщо дівчина зуміє проявити таку мудрість, то Лев рано чи пізно зможе полюбити її всім своїм широкою душею. Він стане давати їй більше уваги, стане опорою і захистом. Головне – частіше його хвалити, дякувати і підкреслювати його унікальність, незамінність.

Невідомо, як довго триватимуть стосунки. Все залежить лише від того, наскільки швидко дівчині набридне груба і бездушна натура її царственого чоловіка. В принципі, якщо він буде влаштовувати її в матеріальному і побутовому плані, вона не стане думати про розставання. Але ось цілком може поглядати в бік інших чоловіків, щоб отримати необхідні їй емоції.

 • Якщо ж чоловік не зуміє забезпечити своїй супутниці комфортну і забезпечене життя, вона стане демонстративно принижувати його своїм прилюдних фліртом з іншими чоловіками і демонструвати, наскільки вони краще за нього.
 • Такою поведінкою вона підсвідомо мстить своєму обранцеві за неувагу, відсутність душевності і інтересу до її глибоких переживань.
 • Подивіться відео по темі:

Читайте також:   Чому чоловік ображає жінку: причини і думка психологів

Чоловік-риби і жінка-Лев

Чого чекає від відносин чоловік-Риби? Він хоче бачити в своїй обраниці енергійність і готовність приймати його величезну любов і постійні знаки уваги. Він схильний віддавати, тому здатний задушити своїми почуттями.

Жінка в цій парі – раціональна і прагматична. Вона завжди буде прагнути до лідерства, що її партнера цілком влаштовує. Але їй швидко набридне надто сильне увагу до свого персони, незважаючи на те, що вона обожнює купатися в променях захоплення.

Спочатку вона закохається, і досить сильно. Її приваблює в обранцеві величезна чуттєвість, здатність передбачати якісь речі на рівні інтуїції, без підключення логічного аналізу. Тому вона може загрузнути в своїй закоханості надовго.

Зрілі і досвідчені чоловіки-Риби навряд чи звернуть увагу на дівчину-Лева, тому що вона не володіє потрібними їм якостями. А ось юні, і поки не набралися досвіду спілкування з протилежною статтю, хлопці, можуть «запасти» на Левицю. Їм здається, що вона цілком може стати їх другою половиною.

Але Лев досить швидко розчаровується і залишає свою обраницю. Розставання вона переживає довго і болісно, ​​тому з чоловіками-Рибами їй краще б взагалі не зв’язуватися.

Єдиний варіант, при якому парочка може довго проіснувати – союз альфонса і зрілої, успішної бізнес-леді. Тільки корисливий інтерес може утримати Риб біля дівчини-Лева надовго. Ось тільки про кохання в такій парі не йдеться, лише гола вигода і безсердечність Риб.

все сумісності ♌

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-lev-ryibyi.html

Сумісність Лев і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

На самому початку шляху, перш ніж ми підемо далі, дам потрібно зрозуміти, що чоловік або жінка знака Риб ніколи не зможуть повністю заволодіти Львом або Левицею. Це просто неможливо.

Це суперечить усім правилам і астрології, і природи.

Так чому ж ми бачимо таку силу-силенну Риб, льнущих до Левам? Тому що потрапити в полон – найнеприємніше для Риб, коли переможець – «велика кішка».

Леви зазвичай великодушні до переможених, це доброзичливі монархи, які позбавлені жорстокості і зловмисності (що часто компенсується зарозумілістю). Риби ж, як правило, вважають за краще, щоб над ними панували (але щоб це робилося з любов’ю, що так властиво Левам). Коли над нами панують, жити стає легше.

Хтось каже вам, що робити, залишаючи багато часу для нептуніанскіх мрій. Можна рідше приймати обов’язкові відповідальні рішення. Риби завжди за співпрацю, яка залишає багато часу, щоб вільно плавати колами, поки хто-небудь не запропонує змінити напрямок.

Самі Риби не дуже-то люблять діяти, керувати або захоплювати – це виснажливі заняття, які вимагають багато енергії і більше віддачі, ніж це можуть середні Риби.

Бувають Риби, які мріють захопити Льва або Левицю, і цілком можливо, що Риба, при народженні якої Марс знаходився в Овні, хоче керувати, а не підкорятися.

Вірно, що Марс, в такому випадку може сильно впливати на Риб, роблячи їх менш смиренними і пристосованими. Але Марс при всій своїй силі, мужності і сміливості ніколи не буде керувати Аполлоном, богом Сонця, і не переможе його. Зверніться до грецької міфології.

Жодна з планет, навіть страхітливий Плутон або суворий Сатурн, не має цілющої сили Сонця.

Місце розташування Сонця в мить першого подиху – це ключ до істинної сутності особистості з тієї простої причини, що Сонце – найбільша сила в небі, а тому і в гороскопі. Додамо, що Сонце також управляє знаком Лева.

Таким чином, ми повернулися до питання про те, хто з них двох буде керувати. Звичайно, Лев.

Правда, Риби з більш сильними вібраціями при народженні (такими, як Марс або Місяць в Овні) можуть кинути Льву або Левиці виклик, але які шанси мають Риби проти Львів, коли навіть люди, народжені під знаком Овна, повинні іноді підкорятися перевазі Льва, щоб зберегти мир?

Висока оцінка і захоплення завжди лестять сонячної природі Льва, а ніхто так високо не оцінює його і так чарівно не захоплювати їм, як Риби.

Навпаки, тепло сонячних променів Льва зігріває ніжні квіти нептуніанской особистості Риб, які так потребують турботи, а ніхто не може бути більше люблячим і більш турботливим, ніж Лев.

Тому, якщо немає серйозних протиріч між взаємним розташуванням їх місячних знаків, асценденте або Сонячно-місячних аспектів, вони підтримують найкраще один в одному, доповнюють суті один одного і знаходять багато радості і зручності у співпраці.

Це досить частий альянс, так як Риби привносять багато ніжності і розуміння в життя Льва, тоді як Лев дає Рибам багато емоційної та іншої безпеки. Однак Лев може «проковтнути» Рибу, як кішка, втомлена від гри.

Ці двоє несумісні за своєю природою і тому повинні прагнути до гармонії. Лев відчуває себе як вдома в жарких сухих джунглях, а Риби – в прохолодною і прозорій воді.

Це найголовніше їх відмінність, і тому одному з них доведеться символічно змінити середовище проживання, щоб залишатися разом. Якщо у Льва Асцендент або Місяць знаходяться в Водному знаку, йому буде легше змінити життя в джунглях на стрибок в глибокі води Нептуна.

Якщо у Риби Асцендент або Місяць знаходяться в Вогненному знаку, їй буде легше дихати на сухій землі, не розраховуючи знову опинитися в океані емоційного забуття.

Можливо, знаки Льва і Риб дадуть їм надію на задовільні відносини. Так як у Риб є внутрішнє духовне благородство, порівнянне з зовнішнім благородством Льва, вони можуть, якщо спробують, благотворно співпрацювати в будь-якій сфері життя, будь то бізнес, дружба, сім’я або подружжя.

Незвичне спонукання Льва обслуговувати Риб (незвичайна поведінка «великих кішок» по відношенню до інших Сонячним знакам). Звичайно, це не заперечує синдрому переваги, а тільки трохи зменшує його. Хоча монархи особливим чином і служать своїм підданим, вони все одно залишаються монархами.

Більшості Риб важко вирішити, що вони дійсно хочуть робити і ким бути. Вони охоче вислуховують поради майже кожного, але недовго слідують їм або не дотримуються зовсім.

Ось тут можуть початися неприємності. Льва потрібно слухатися, інакше він буде нещасним.

Так як Риби не можуть бачити нікого нещасним, а Леви – тиняються без діла, все може скінчитися тим, що Лев розгнівається, а Риба вдариться в сльози.

Часто Риби можуть спокушатися двома можливостями відразу. Льву слід дозволити Рибам спробувати обидві, якщо це необхідно, так як Рибам потрібно більше часу і менше тиску, щоб знайти себе, поступово набуваючи досвід.

Мудрий той Лев, який дасть Рибам цей привілей, адже він сповнений гідності і мудрості. Рибі в будь-яких щоденних контактах з Левом не завадило б пам’ятати, що щира любов заспокоїть дика тварина швидше, ніж надуті губи, сльози або мовчання.

Льву не слід забувати, що ніжність – це найкраща приманка, на яку може спокуситися чутлива Риба, а королівський рик тільки змусить Рибу плескати плавниками і вириватися.

Цим двом буде неважко пристосуватися один до одного і знайти своє щастя, якщо кожен з них покаже позитивні, а не негативні сторони свого характеру.

Лев, будучи за своєю природою організатором, може зажадати обліку витрати грошей. Але Лев теж екстравагантний. Як це не дивно. Риби часто добре ведуть складний фінансовий облік, але у них немає поваги до грошей. Тому було б краще по черзі враховувати витрати і доходи.

Нептуніанское ставлення до всього більше інтуїтивно, ніж раціонально. Це, безсумнівно, засмутить керованого Сонцем Льва, для якого раціональність – єдине розумне підставу для будь-яких думок і дій. Рутинна робота абсолютно природна для Льва, Постійного Організатора.

Для Риб же порядок і дисципліна, необхідні для успішної організації, не зовсім природні.

Риби можуть привести Льва в лють тим, що знайдуть правильну відповідь в ситуації, абсолютно йому незрозумілою. Лев любить, щоб все було на своєму місці. Рибам ж здається, що життя, проведена в акуратній організації кожної деталі, – це життя, витрачена даремно. Риби завжди відчувають себе більш вільно, коли навколишні предмети знаходяться в зручному хаосі і деякому безладі.

Риби рідко протистоять цій агресії. Відступ завжди стає для них останнім рішенням і останньою дією. Риб важко пов’язати будь-яким зобов’язанням (Нептун, крім усього іншого, керує газом, який, неможливо утримати, коли він хоче звільнитися).

Астрологія по секрету повідомляє, що Риби можуть стати всепоглинаючими Акулами. Це правда. Є деякі мутації, які неможливо передбачити. Але навіть ці рідкісні Акули, іноді проковтують Рака або Діву, зрозуміють, що з Левом цей номер не пройде.

Або Лев виходить переможцем, або Риба спливає. Хоча Риби справляють враження невловимих, «великі кішки» чудово вміють підкрадатися до істот, які вважають себе в безпеці, поки раптом сильна лапа Лева не притисне їх.

Кінець будь-якого серйозного зіткнення між Левом і рибою цілком передбачуваний.

Леви, які хочуть мирно жити в гармонії з Рибами, повинні допомогти їм подолати нептуніанскую подвійність, ніжно втішити їх, пролити заспокійливий бальзаміну їх емоційну невпевненість і м’яко вивести з туману мрії в яскраве сонячне світло правди і реальності. Тепер ви бачите, як мудрі зірки? Як я сказала на початку. Лев буде лідером в їх відносинах, і це краще для обох сторін.

Риби потребують сильної руки, щоб стримувати їх під час прогулянки по темних лісах життя і щоб уберегти від невидимої небезпеки, підкрався до них непомітно. А хто ще може бути сильніше при зустрічі з небезпекою, ніж Лев? Лев захищає. Риби захоплюються зі зворушливою вдячністю. А якщо раптом їх застане дощ, духовно зрілі Риби навчать Льва, що не промокнути під раптовим зливою життя.

 • Зрештою, хороша послуга заслуговує на подяку.
 • Сумісність чоловік Риби і жінка Лев – Лінда Гудман
  Сумісність чоловік Лев і жінка Риби – Лінда Гудман
 • Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-lev-i-ryby-linda-gudman/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *