Лев і скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Леви і Скорпіони – це яскраві особистості, які утворюють удвох дуже цікаву пару. Вони пристрасні, самостійні і цілком можуть стати щасливими разом. Що ж, слід поговорити про те, як ці пари утворюються і чому їх по праву вважають оригінальними.

Зміст приховати

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Ті, які створені одне для одного

Леви і Скорпіони дійсно такі. Вони нібито створені одне для одного. Обидва гідні свого партнера, мають схожі характери і темпераменти, до того ж почуття у них часто виникають з першого погляду. Загалом, любов в цьому союзі буде пристрасною, довгої і ніжною.

Ця пара – одна з тих, яка створена саме для почуттів, а не для сім’ї. А все тому, що обидва вони – лідери. І коли вони вирішують стати чимось більшим друг для друга і утворити сім’ю, може початися боротьба за місце глави.

Це – одна з проблем, з якими стикаються Леви і Скорпіони, вступаючи в шлюб. Однак у них вийде з нею впоратися. До того ж зазвичай вони вступають в шлюб через досить-таки тривалий часовий проміжок – тобто звикнувши один до одного.

Тому боротьба за лідерство надовго не затягнеться, і всі питання вони дозволять ще на початку сімейного життя.

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Якщо дівчина – Лев, а чоловік – Скорпіон

Різні бувають пари, і ця – одна з найяскравіших і помітних. Відносини між ними складаються чудово. Обидва партнери задоволені один одним – вони знайшли в своєму обранцеві або обраниці те, що потрібно. Так, наприклад, Левиці подобаються такі якості в її хлопця, як цілеспрямованість і ентузіазм. А його приваблює максималізм і гордість дівчини.

Найчастіше такі відносини виникають тому, що представникам цих знаків цікаво “позмагатися” з людиною, рівним собі. Але все закінчується не так, як кожен з них спочатку планував – обидва настільки сильно один в одного закохуються, що починають поступатися своєму партнеру.

І тоді все переростає в сильну, міцну і довговічну любов, наповнену пристрастю, емоціями і ніжністю.

Про ідеальні стосунки

Дівчина-Лев і Скорпіон-Чоловік можуть для того, щоб бути щасливими разом. Вони вже на початку відносин розуміють – так, це те, що вони так довго шукали. Гідний партнер – ось їх мрія, і вона нарешті збулася! І дівчина, і хлопець – люди з сильними характерами і палкими темпераментами.

Один від одного вони беруть все, в основному те, чого їм самим не вистачає. Так, наприклад, ексцентричний і звиклий до часом необдуманих вчинків хлопець-Скорпіон поруч зі своєю Левицею стає більш врівноваженим і спокійним. Його обраниця позитивно впливає на нього і майстерно справляється з емоціями свого партнера.

А Левиця, в свою чергу, щаслива, що знайшла справжнього чоловіка, якого хочеться слухати і слухатися.

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

До речі, незважаючи на те що вони досить приємні і товариські, друзів у них дуже мало. Обидва тримаються невимушено і навіть відгороджуються іноді від інших. Та й мало хто може подружитися з цими двома – не всі розуміють їх честолюбство і гордість, які до того ж виявляються “в квадраті”. Але зате разом вони – ідеальна і гармонійна пара.

Про мінуси

Леви і Скорпіони хоч і утворюють цілком хороші пари, все одно деяких негативних моментів уникнути не вдасться – у всякому разі, на першому етапі відносин. Їх обопільна проблема – це ревнощі і впертість.

Недарма ж астрологи кажуть, що союз двох схожих людей – це одночасно як удача, так і покарання. Нехай з ревнощами вони можуть впоратися (тут спрацьовує взаєморозуміння характерів), але ось з категоричним небажанням йти на поступки набагато складніше. Тут вже справа в гордості і в самовпевненості.

Відносини Льва і Скорпіона часом сильно підриваються через їх обопільних воєн. Їм важливо навчитися йти на компроміси і хоча б іноді робити тайм-аути в їх боротьбі і лайки, щоб спокійно поговорити і вислухати один одного.

Просто лаючись, нічого не вийде добитися, а ось якщо зрозуміти, чого хоче партнер і прислухатися до його бажанням, то можна прийти до компромісу. Якщо вони обоє не навчаться стриманості, то союз може розвалитися.

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Якщо дівчина – Скорпіон, а хлопець – Лев

Що ж, в даному випадку все складається приблизно так само, як і в попередньому – пара з них виходить прекрасна. Успішні, енергійні й активні – ось які вони, ці особистості. Лев і Скорпіон в даному випадку утворюють гарну сімейну пару, оскільки вони вміють розподілити між собою обов’язки.

Так, наприклад, хлопець тут відповідає за соціальну складову їхнього спільного життя. А дівчина веде господарство і створює затишок в домі. В цілому все непогано. І, до речі, дівчина-Скорпіон є набагато більш поступливою, ніж чоловік-Лев. Так що ця пара виходить вдаліше, на відміну від тієї, про яку розповідалося вище.

Про це говорить їх гороскоп.

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Лев і Скорпіон в даному випадку – це союз, в якому більше видно чоловіка. А дівчина, до речі, з великим задоволенням стоїть позаду нього. Адже чоловік Левиці – дуже яскравий, видатний і шанована людина.

За його спиною вона відчуває себе впевнено і розкривається всією своєю сутністю. А йому, в свою чергу, подобається, що його обраниця так ним захоплюється. Так що ці двоє дуже вдало доповнюють один одного.

Про гармонію і сумісність

Лев і Скорпіон (чоловік) – це люди, не зовсім ідеально один одному підходять. Уже говорилося вище, що їх основна проблема криється в непоступливості. Що ж, це, звичайно, досить серйозна перешкода, проте і з ним легко можна впоратися. Отже, перш за все Скорпіону можна тиснути на Льва.

Необхідно пам’ятати, що думка партнера точно так само важливо, як і власне (якщо, звичайно, плануються довгі і серйозні стосунки, вишиковуються на взаєморозумінні та повазі). До того ж слід розподілити обов’язки.

Так, наприклад, заняття соціальними питаннями слід віддати Льву (у представників цього знака зодіаку прекрасно виходить все з цим пов’язане), а ось в побуті особливо гарний Скорпіон. Якщо це дівчина – тим більше.

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

До речі, жінці-Скорпіону слід бути більш розумною і мудрою в цьому союзі. І залагодження конфліктів теж перейде на її плечі. Не слід намагатися виграти битву – краще просто їх уникати. І Лев тоді зрозуміє, що сваритися і сперечатися – безглуздо.

Немає ніякої мети для цього. А ось якщо дівчина-Скорпіон пов’язала своє життя з “домашнім” Левом, то їй треба буде зайнятися кар’єрою і новими цілями. Ось тільки не треба буде ними занадто хвалитися перед своїм партнером, а то його самолюбство буде зачеплено.

початок відносин

Як же починаються відносини в такій парі, як Лев + Скорпіон? Сумісність знаків, про яку було багато сказано, виходить вельми вдалою. І, треба сказати, нічого складного в тому, щоб Лев сподобався Скорпіону, і навпаки, немає.

Як, наприклад, дівчині завоювати хлопця? Чоловіка-Лева легко зачарувати, якщо продемонструвати свій сильний характер. Це пробуджує в ньому бажання хижака – завоювати мета і підкорити її. Однак дівчині-Скорпіону доведеться проявити обережність і, найголовніше, обійтися без пихатості, діючи як можна більш щиро і акуратно.

Але вийде це у неї відмінно, оскільки жінки даного знака – чудові психологи, які вміють знайти підхід до будь-якій людині.

А дівчині-Левиці для завоювання уваги хлопця-Скорпіона доведеться продемонструвати свою гордість, прекрасні манери, дружелюбність і, звичайно, привабливість. Все це йому дуже подобається. Більш того, Скорпіон буде все життя захоплюватися такою обраницею і, звичайно ж, любити її.

інтимне питання

Є те, що буде об’єднувати Льва і Скорпіона завжди, як би сильно вони не лаялися і не сперечалися. І це – їх інтимний зв’язок, причому дуже сильна. І Льва, і Скорпіона нез’ясовно тягне один до одного.

І це – величезний плюс для їх відносин. Вони обидва – пристрасні, винахідливі й палкі натури, які із задоволенням задовольнять бажання свого партнера.

Мабуть, в цьому плані дана пара є однією з найбільш гармонійних.

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Дружба і партнерство. Що обіцяє жінкам зодіак?

Скорпіон і Лев-Чоловік – це пара, в якій складаються прекрасні любовні відносини, проте абсолютно неможлива дружба.

Якщо з конкуренцією в родині вони можуть впоратися, оскільки у них дуже сильно розвинене фізичний потяг один до одного і, крім цього, присутні щирі почуття, то в даному випадку простіше відразу закінчити відносини. Вони не будуть довіряти один одному, оскільки бачать один в іншому потенційного конкурента і суперника.

На роботі ці двоє – кращі співробітники, і через це ворожнеча між ними лише розпікається. Загалом, мало чого хорошого може вийти з цієї пари, якщо тільки між ними не буде щирої любові.

Джерело: https://www.syl.ru/article/201680/new_lvyi-i-skorpionyi-sovmestimost-znakov

Сумісність в любовних відносинах, дружбу, браку: Скорпіон і Лев

Відносини Скорпіона і Льва часто проходить важкий і вже, точно не всипаний трояндами шлях. Серед статистики розривів шлюбу така пара заслуговує перше місце.

І Лев і Скорпіон мають надто вольовим і амбітним характером, і вони обидва є заклятими лідерами, що може стати головною причиною розриву відносин.

Однак між цими знаками запалюється надзвичайно сильна дружба і спекотна пристрасть.

Сумісність в любовних відносинах Скорпіон і Лев

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

У період закоханості вони не помічають недоліків партнера і забувають якісь дрібні образи, але настає момент коли Льву необхідно проявити і довести свої лідерські якості тим самим зачіпаючи почуття лідера Скорпіона, а він на протязі довгого часу приховує своє невдоволення або навіть образу. Через деякий час, він виплесне все настільки, що цей сплеск виявиться величезним ядерним вибухом, який зруйнує все на своєму шляху.

Лев і Скорпіон – два знака несумісних стихій води і вогню. Так є такі риси характеру, які збігаються, але хороші і міцні відносини виходять у них не завжди.

темперамент Скорпіона

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Скорпіон сам по собі знак суперечливий. Він може одночасно виділяти пристрасть і холод, бути надто емоційними і ощадливими. Ці люди мають дуже багатий внутрішній світ, але намагаються ретельно приховати його від непотрібних поглядів.

Характер цього знака сильний і вольовий, та й фізично вони завжди здорові і повні сил. Цей знак вражає неймовірною інтуїцією, в цьому йому навіть Рак в підметки не годиться.

Ми наведемо кілька найважливіших рис, якими володіє Скорпіон:

 • Упертість і сміливість;
 • Моральна і фізична стійкість;
 • Щирість і великодушність;
 • Хороші інтуїтивні здібності;
 • Стійка сила волі;
 • Добре розвинене аналітичне мислення;
 • Прагнення до самопізнання;
 • Владолюбство і прояв лідера;
 • Надто злопам’ятні і мстиві.

Цей знак живе в безперервних суперечках зі своїм внутрішнім Я і навколишнім його суспільством. Здатні пригнічувати і не давати волі найближчих людей, завзяті власники. Надмірно злопам’ятний знак і здатний нагадати людині про образу навіть через величезний проміжок часу. З огляду на всі ці факти, Скорпіон залишається вірним дружбі, він не інтриган, не забуває про честь і шляхетність.

темперамент Льва

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Неспроста Леви стали називатися царями. У них навіть манера спілкування покровительственная – завжди ставити себе вище інших. Виявляють досить високі лідерські якості, ображаються, якщо хтось не вірить в їх сили, здатні повести за собою натовп.

Цей знак дуже товариська, він обожнює бути в галасливих компаніях і в них він буде генератором ідей. Настрій Львів залежить від того як у них йдуть справи. Якщо вони зазнали провалу в якійсь справі, вони миттєво перетворюються в звіра, коли все добре – вони добрі і ласкаві.

Головні риси характеру:

 • Втілення лідера, владний;
 • Перевищений почуття гордості і самовпевненості;
 • комунікабельні;
 • Добродушні і аристократичні;
 • Честолюбні. Занадто високої думки про себе;
 • Заповзятливі і ініціативні;
 • Обожнюють комфорт і забезпеченість;
 • Завжди залишаються оптимістами.

Леви ніколи не залишать в біді близької людини, нададуть підтримку і турботу, за це вони вимагають подяки. Через гордості ніколи не піде миритися перший, хоча швидко остигає і забуває образи. Не можна недооцінювати Льва, він стане закомплексованим і від його благородності не залишиться і сліду, а буде тільки честолюбний тиран.

Читайте також:   Як записати дівчину в телефоні: найкращі варіанти прізвиськ

Сполучуваність Льва і Скорпіона

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Повага і пристрасть між цими знаками можна помітити ще на початку відносин, тому зближення відбувається дуже швидко і легко.

Так як це знаки двох протиборчих стихій, через деякий час, коли згасає пристрасть, вони починають відвойовувати лідерство у відносинах і ніхто не хоче поступатися і піддаватися.

Грунтуючись на цьому можна зробити висновок, що більш серйозні відносини цих двох приречені на вічну війну, поки хтось із них не здасться або, взагалі, розірве їх.

Завдяки своїй чудовій інтуїції Скорпіони розуміють, в який момент краще відступити, але не для того, щоб заспокоїтися, він чекає ідеального моменту для нападу. Леви завжди чесні і відкриті і намагаються довести свою правоту словом і переконанням. Однак Скорпіон не піддається на такі хитрощі, як, втім, і Лев.

Знак води нескінченно доводить свою правоту і з першого погляду може здатися, що він терплячий і здатний придушити образи і поступитися. Перше враження завжди оманливе.

Настає момент, коли Скорпіони просто обрушают всю свою злість, агресію, все емоції, які він так довго приховував, що зупинити цей Армагеддон не зможе жоден знак Зодіаку.

Навіть якщо знаки розуміють, що такою поведінкою їм не знайти сімейного щастя, все одно ні в якому разі вони не стануть поступатися один одному. Скорпіони ніколи не переступлять через свою гордість і будуть до кінця своїх днів думати тільки про помсту кривдника, а Леви ні за що не стануть щадити почуття Скорпіона і танцювати під його дудку.

Іноді трапляється справжнє диво, коли ці два знака не протистоять, а, навпаки, об’єднуються для досягнення спільних цілей. Вони можуть стати лідерами удвох і нести цю ношу разом.

Леви будуть прислухатися до чудовою інтуїції Скорпіона, а ті захоплюються чарівною владою і енергійністю Льва.

Об’єднавшись, ці знаки можуть досягти неймовірних висот, прибираючи зі свого шляху тих, хто бажає погасити гаряче полум’я Льва і забруднити чисті води Скорпіона.

Вплив додаткових факторів

Дуже багато залежить від року народження знаків. Так, Скорпіон, який народився в рік собаки, більш поступливий і може стати вірним другом. Люди, які народилися в рік дракона, мають яскраво виражені лідерські здібності, ніж можуть нашкодити відносинам. Тигри мають практично такі ж якості, як леви, тому тигру-скорпіона буде набагато простіше знайти спільну мову з цим знаком.

Якщо обидва знака народилися в рік бика, це допоможе Льву і Скорпіону створити спокійні та мирні відносини, але тільки при збігу життєвих позицій, в іншому випадку союз цих знаків приречений на постійні сперечання і доведення своєї точки зору. Народжені в рік змії мають добре розвинену інтуїцію, що може непогано зблизити стосунки зі Скорпіонами.

Сумісність знаків в інтимних відносинах

В інтимних зв’язках ці знаки можуть відмінно підходити один одному, поки їх підживлює пекуча пристрасть. Коли це почуття зникає вони відчувають холод і віддаляються за рахунок того, що обидва знака намагаються бути лідерами навіть в ліжку. Для досягнення повної ідилії і подібності недостатньо однієї пристрасті, потрібно щось більше.

Скорпіони в сексі

Обидві статі цього знака мають дуже сильну сексуальну енергію.

Цей знак не боїться експериментів, для нього важливий не сам статевий акт, а ті почуття, які відбуваються під час нього, причому, що цікавлять його не тільки власні відчуття.

Скорпіон намагається в першу чергу думати про партнера і принести задоволення спочатку йому, він саме від цього отримує потрібні відчуття. А також цей знак обожнює лідирувати і підкорювати собі свого партнера.

Скорпіони є ідолами вірності. Якщо цей знак закохується, він не бачить більше нікого крім свого предмету обожнювання. Розриви він переживає важко.

Тривалий час він займається самокопанням і намагається зрозуміти, що він зробив не так.

На нові відносини він вирішується не відразу, але якщо ж у нього знову спалахнуло почуття любові, він зробить все, щоб бути зразковим чоловіком і батьком, а для своєї дружини відмінним коханцем.

Леви в сексі

Цей знак дуже ніжний і хтивий в інтимних відносинах, однак, егоїстичний. Він звик думати тільки про свої бажання і примхи.

Для жінок цього знака не представляє ніякої труднощі спокусити чоловіка, а ось коли справа стосується ліжку, то там вона ставати ледачою і думає, що чоловік зобов’язаний виконувати всі забаганки і бажання і вихваляти її всіма можливими способами.

Якщо Леви знаходяться під впливом сильної пристрасті, після бурхливої ​​ночі їх партнер може спостерігати укуси і подряпини по всьому тілу.

Леви-чоловіки готові піти на будь-які жертви для того, щоб опанувати сподобалася жінкою. Якщо він все-таки зміг підкорити її собі, відразу втрачає будь-який інтерес до цього партнеру.

У сексі Леви-чоловіки мислять так само як і жінки, думаючи лише про власне задоволення. Завжди чекають від свого партнера повного підпорядкування і виконання всіх примх і прохань.

Леви володіють сильним почуттям ревнощів, що може зруйнувати будь-які відносини.

Інтимні стосунки Скорпіона і Льва

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Пристрасні відносини розвиваються між ними практично відразу ж після знайомства. Удвох вони можуть здійснити всі давно придумані фантазії і можуть експериментувати самим різним чином.

Обидва партнери в рівній мірі будуть підкидати нові ідеї для розведення сексуального життя, а вона в перші тижні вже точно не буде здаватися нудною.

На початку Лев і Скорпіон можуть проводити в ліжку практично весь свій вільний час.

Через деякий час, їх пристрасні відносини згасають. Леви вимагають, щоб ними захоплювалися і чекають визнання, якого не можуть дати Скорпіони. Як би не старався царствений знак приборкати і привласнити скорпіона, нічого добре з цього не виходить.

Зрозумівши, що саме замишляє і хоче Лев, водний знак відплатить йому за такий вчинок сповна. А він знає всі слабкі місця свого партнера. Якщо ці знаки не образять один одного, вони просто мирно розлучаться з надією на те, що більше ніколи не побачаться.

Жінка-Лев і Чоловік-Скорпіон

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Обидва знаки є сильними і самодостатніми особистостями. При першій зустрічі вони відразу побачать схожість характерів і життєвих позицій. Початок відносин між такими знаками дуже яскраве і позитивне, згладжуються сексуальними зв’язками.

Жінка-Лев може без праці спокусити такого гарячого чоловіка, як скорпіон. Однак відносини, побудовані на одному сексі, не можуть бути міцними і щасливими.

За своєю природою ці два знака суперечать один одному, а інтимні зв’язки не служать опорою і без того хитких відносин.

Повністю сумісними ці два знака, не можуть бути ні за яких умов. Але якщо докласти зусиль можна побудувати дуже навіть хороші і міцні відносини. Мудра жінка буде завжди поступатися чоловікові, як би їй не хотілося лідирувати.

У свою чергу, чоловік зобов’язаний вислуховувати думку своєї гордовитої супутниці, показуючи, таким чином, свою повагу. Міцні сімейні узи можливі тільки за умов, якщо пара буде діяти разом і в будь-яких ситуаціях нададуть одна одній допомогу та підтримку. Жінка хоче відчувати себе під непохитною захистом.

Левиця вносить в сімейне вогнище тепло і затишок, а здобувач чоловік завжди впевнений у завтрашньому дні і дає зрозуміти це своїй сім’ї.

В основному скандали і сварки відбуваються тоді, коли жінка Лев не в силах стримати своїх лідерських якостей. Доводячи свою правоту, вона виводить з себе і так запального Скорпіона. Він терпить, упокорюється до тих пір, коли чаша його терпіння переповнюється.

Цей знак є страшним, якщо його розсердити, і він готовий позбутися всього у що вклав всі свої старання і сили. Ревнощі також є серйозною причиною для розриву цього союзу.

Така риса характеру властива у обох знаків, але найчастіше її виявляють саме Скорпіони.

Чоловікові-Скорпіону потрібно навчитися вихваляти свою супутницю, висловлювати своє захоплення і тоді жінка-Лев повністю віддасться відносин і стане найкращою в світі дружиною, мамою і коханкою. А появи дитини в союзі Льва і Скорпіона тільки поліпшить взаємовідношення, з цих двох виходять чудові мама і тато.

Чоловік-Лев і Жінка-Скорпіон

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Такий пристрасний і незвичайний союз може стати зразковим, йому будуть наслідувати й дивуватися.

Перша зустріч принесе масу позитивних емоцій цій парі, так як вони практично в усьому будуть знаходити подібності та майже відразу приймуть рішення про створення серйозних відносин. Багато що залежить і від подібності в інтимній сфері.

На перших порах вони можуть зовсім не вилазити з ліжка, і під яскравими враженнями зустрічі, секс може статися на першому ж побаченні.

У сімейному житті дуже важливо правильно розставити пріоритети. Чоловік повинен бути главою сім’ї, як би іншого не хотіла жінка.

Однак в силу характеру жінки-Скорпіона підпорядковувати її ні в якому разі не можна, ця помилка може завдати шкоди обом учасникам відносин.

Пара повинна разом приймати рішення, але так щоб думка глави було б містило, якщо, звичайно ж, це не впливає на утиск інтересів дружини.

Чоловікам-Левам потрібно слухати те, що говорить їм дружина-Скорпіон. Вона не дасть непотрібного ради. За допомогою її порад чоловік може піднятися по кар’єрних сходах або позбутися від сумнівного оточення, обґрунтовується це чудовою інтуїцією Скорпіона і здатністю розпізнавати нехороших людей.

Щасливі відносини цих двох знаків надзвичайно рідкісні. Не кожній людині під силу переступити через свою гордість і характер для того, щоб зберегти дружний і міцний союз. Незабаром між Левом і Скорпіоном спалахують сварки на грунті лідерства і боротьби за місце головного.

Леви спробують підпорядкувати собі Скорпіона, за що незабаром отримають масу агресії і удар з найбільш вразливими. Під впливом егоїстичною дружини чоловік не в змозі досягти поставленої мети і перетворюється на деспота. Жінка, крім розчарування, отримує ще величезна кількість сварок і зіпсованих нервів. Така боротьба часто призводить до розриву відносин.

Ми можемо дати кілька рекомендацій як можна зберегти ті стосунки, які були спочатку:

 • Намагайтеся розподілити пріоритети правильно. Чоловік – глава, дружина – підтримка;
 • Ви нічого не досягнете без поваги. Навчіться його проявляти;
 • Поступайтеся один одному і не намагайтеся придушити інтереси чоловіка;
 • Довіряйте своїй другій половинці і переступите, нарешті, через свою ревнощі;
 • Поставте собі спільну мету і разом прагнете до її досягненню.

Якщо ви зможете подолати себе і об’єднатися зі своїм партнером, спільними силами досягнете неймовірних висот і ваш союз закріпиться не тільки пристрастю і любов’ю, а повагою і міцною дружбою.

Сумісність в любовних відносинах Скорпіон і Лев залежить тільки від поведінки кожного з пари. Якщо вони влаштують війну один одному, нічого доброго з цього не вийде і постраждають обидва, але якщо об’єднаються, ніякі негаразди і труднощі не зможуть зламати цей міцний, побудований на повазі та довірі союз.

Джерело: https://2womans.ru/goroskop/sovmestimost-v-lyubovnyx-otnosheniyax-skorpion-lev/

Лев і Скорпіон: сумісність чоловіка та жінки в любові

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Союз Льва і Скорпіона – тема досить цікава. Це пара воїна і зірки. Скорпіон – бойовий і войовничий, він кидається в атаку стрімголов і не терпить компромісів. Скорпіон є машиною смерті як в бою, так і в звичайних дискусіях. Лев же гордий і зарозумілий. Як і Скорпіони, Леви завжди впевнені в своїй правоті, але при цьому можуть судити об’єктивно, коли мова не про них, а на абстрактну тему. Може здатися, що такі владні і вольові натури ніколи не зійдуться. Але це не так.

Достоїнства і недоліки

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Лев-чоловік завжди і в усьому повинен бути першим. Його пара повинна лише перебувати в його тіні. Причому закохується він досить швидко, та й з пропозицією руки і серця не тягне. Тому Леви можуть пройти через кілька шлюбів перш ніж зустрінуть ту єдину. Лев – власник, його кохана повинна цілком належати йому. Він обожнює свою партнерку, але і від неї вимагає того ж.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 25 років: коханої, дочки, подруги і колеги

Лев-жінка – царствена і вишукана. У суспільстві вона завжди блищить, і обслуговувати її потрібно за вищим класом. Левиці підходить тільки король – уважний, елегантний, щедрий.

Її серце завоювати складно, а конкуренти не закінчаться ніколи.

Але завоював Левицю буде гідно винагороджений – адже вона хороша мати, відмінна господиня, і вдома буде не менше блискуча, ніж в суспільстві.

Скорпіон-чоловік – це ходяча пристрасть. Божевілля, буря, вихор – і ніяких тиші і спокою. Всі його емоції б’ють через край. Нудьгувати неможливо. Навколо нього в’ється безліч жінок, але він вибере тільки ту, яка щиро розділить все його переконання. Він – самостійна особистість, і до чужої думки не прислухається. Але при цьому він турботливий і вірний.

Скорпіон-жінка на перший погляд ніжна і граціозна, але всередині себе приховує чоловічу силу. Вона розумна, рішуча і знає собі ціну. Жінка-Скорпіон за натурою лідер. Але при цьому готова пожертвувати багато чим заради любові, а любить вона тільки справжніх чоловіків.

Лев і Скорпіон в любовних відносинах

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Лев-чоловік і Скорпіон-жінка дружити не будуть. Обидва знаки зодіаку – сильні особистості, і в дружбі завжди один намагається витіснити іншого. Вони будуть боротися за лідерство замість того, щоб гармонійно існувати. Любов – інша справа. Союз двох сильних особистостей буде взаємовигідний з величезною ймовірністю. Лев в цій парі завжди на першому місці – але тільки тому що його Скорпіонші це дозволяє, а сама залишається в тіні. Жінці-Скорпіону потрібен сильний чоловік, а чоловікові-Леву необхідно поважати свою жінку – і в цій парі вони обидва отримують те, що хочуть.

Лев-жінка і Скорпіон-чоловік теж можуть стати прекрасною парою. Це союз гордих і владних людей. Сваряться вони часто, але завжди залишаються один одному вірні. При цьому Скорпіон вибирає собі пару, тільки рівну по силі.

Вони можуть конкурувати між собою, але при цьому захоплюватися один одним. У такої пари мало друзів – їм достатньо один одного. І разом їм завжди цікаво. Левиця направляє Скорпіона в потрібне русло, та й сама при цьому слухається.

Але обидва вони вперті, тому їм краще заздалегідь домовитися, хто за які функції відповідає.

У шлюбі

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Лев-чоловік і Скорпіон-жінка – це пара, взаємно доповнює один одного. Шлюб їх тому загрожує обернутися щастям і гармонією. Вони повинні вміти прощати один одному дрібні образи і йти на компроміси. Хоча в суспільстві жінка-Скорпіон завжди на других ролях – вдома вона буде піклуватися про те, щоб останнє слово залишалося за нею. Їй просто зручно, щоб на людях чоловік був попереду.

Лев-жінка і Скорпіон-чоловік – це складний союз. У сімейному житті у цієї пари завжди будуть труднощі з-за того, що кожен тягне ковдру на себе і прагне вибитися в лідери.

Вважається, що союз жінки-лева і чоловіки-скорпіона створений для любові, а не для шлюбу – вічна битва за першість може і набриднути.

Але при цьому союз зберігається навіть після всіх конфліктів, адже Леви і Скорпіони не шукають легких шляхів.

Пара в ліжку

Лев і Скорпіон: союз двох сильних і незалежних особистостей

Лев-хлопець і Скорпіон-дівчина відчувають тяжіння один до одного. Адже Лев – натура палка і пристрасна. Він знає, як доставити жінці задоволення, оскільки самозакоханий. Скорпіонші ж – натура почуттєва. При цьому вона знає, як виділити його з натовпу. І його гордості буде лестити, що з ним саме така жінка. У ліжку Лев завжди повинен домінувати, а жінка-Скорпіон прекрасно знає, як під нього підлаштуватися. Тому у них під ковдрою завжди твориться буря пристрасті, а енергія так і іскрить.

Лев-жінка і Скорпіон-чоловік один одного залучають, і потяг їх сильно, а від сварок пристрасть стає ще більш гарячою. Скорпіону інтим потрібен швидше для натхнення, ніж для задоволення фізичної потреби. І в ліжку йому потрібна різноманітність.

Однак же, і Левиця може грати для нього найрізноманітніші ролі. Адже їй необхідно, щоб їй захоплювалися завжди і в усьому, тому намагається відповідати. І саме тому їх інтимне життя – це тандем взаємодоповнюючий.

Левиця милується на своє відображення в очах партнера, а Скорпіон переводить свою руйнівну силу в пристрасть. І їм один з одним просто незабутньо.

Рекомендуємо подивитися відео – «Лев + Скорпіон»:

Джерело: http://www.hiromantia.net/astrologiya/muzhchina-i-zhenshhina-lev-i-skorpion/

Гороскоп сумісності Скорпіона і Льва ⋆ interesnochen.com

Кожна людина народжується під певним знаком зодіаку, який несе йому особливу долю, взаємини в суспільстві.  Стаття «Лев і скорпіон: сумісність» розкриє таємниці спілкування з протилежною статтю в рамках вашої зодіакальною енергії.

Пізнання, що дають нам зірки, зможуть допомогти уникнути багатьох неприємностей, небажаного спілкування. У світі протиріч кожен намагається знайти споріднену душу, яка зрозуміє його погляди, оцінить його думку, прийме таким, яким він є без маски. Прогноз дасть розуміння, чи варто заводити стосунки або погасити іскру, не давши їй розгорітися.

Сумісність сузір’їв, іменованих левом і скорпіоном, в цілому можна позначити знаком плюс, хоча складнощів тут чимало:

 1. Знаки належать до стихій , протилежним один одному в апріорі.
 2. Обидва знаки люблять блищати, вони ефектні, при цьому непередбачувані.  Пара лев-скорпіон як дві сторони однієї медалі: на кшталт медаль одна, а сторони зовсім різні. Так і тут: дуже схожі, але такі різні.
 3. Представникам обох сузір’їв властиво бажання бути першим , думка кожного з них – це закон, який не терпить протиріч. А прийняті ними рішення навіть не обговорюються, оскільки точно вірні.
 4. Більшість з представників знаків  – максималісти.
 5. Лев і скорпіон  – завжди горді суперники, які йдуть вперед з високо піднятою головою.

Грозний лев, долає одним тільки поглядом, – він лідер по натурі, він народжений перемагати.  Його вогненна натура чекає подарунків від долі, адже і вона йому щось винна. Люди, що народилися під знаком лева, не люблять коли їх критикують, гостро реагують на неї, з чим пов’язана складність пошуку партнера по життю.

Часом лише вигода пояснює спілкування з тією чи іншою людиною. Леви шляхетні, завжди нададуть всіляку допомогу як словом, так і ділом.

Потайний скорпіон наділений добре розвиненою інтуїцією.  Він обмірковує кожне своє слово, вчинок. У відносинах з сторонніми людьми гранично витримані, що не товариські. Цьому знаку характерна мстивість, рішучість, цілеспрямованість. Поняття сім’ї та дружби для нього не простий звук, вони сенс в його життя.

Сумісність у любові і в шлюбі, якщо він – лев, вона – скорпіон

Союз чоловіка-лева і жінки-скорпіона незвичайний, неоднозначний. Самовпевнений самець, який показує себе у всій красі привертає даму водної стихії, кружляє їй голову, закохує в себе. Жінка – скорпіон має сильний характер, амбітна, незалежна, вона також притягує представників протилежної статі, які народилися під владою стихії вогню.

Пристрасні натури тягнуть один одного. Особливо сильна взаємозв’язок такої пари в сексуальних відносинах. Їхнє кохання може бути стрімкою, суперечливою. Люблячий чоловік царського сузір’я може відразу ж запропонувати леді скорпіона стати його дружиною.

Вона ж, зі свого боку, буде акуратно керувати чоловіком, захоплюючись його достоїнствами.  Іноді офіційне оформлення відносин амбітної пари затягується на роки. У такому союзі яскраво виражено прояв чуттєвості, пристрасті.

Шлюбний союз двох сузір’їв обіцяє бути довгим і щасливим.  Однак ідилія може бути легко порушена небажанням або невмінням партнерів чути, прощати один одного. Зарозумілість царственої натури, прагнення щодня отримувати підтвердження своєї досконалості від дами серця також можуть коштувати йому доброзичливих відносин.

Сумісність у любові і в шлюбі, якщо вона – лев, він – скорпіон

Випадкове рандеву левиці і скорпіона може стати доленосним.

 

Відносини двох хижаків з різних стихій будуть не будуть складатися гладко, але все ж любов, повагу один до одного, розуміння, що поруч гідний «противник» не зможуть зруйнувати такий союз.

Таке поєднання ідеально практично в усіх відношеннях: дружбу, кохання, секс. Небезпечного хлопцю з стихії води обов’язково сподобається зарозуміла, непокірна дівчина-левиця, а для неї скорпіон – чоловічий ідеал.

Любов ексцентричної пари може тривати вічно, до кінця днів своїх вони будуть залишатися вірними один одному. Сила їх особистостей дозволить вирішувати загальні сімейні проблеми і зберігати шлюб.

Негативні моменти в союзі

До негативних моментів руйнівного характеру можна віднести наступні:

 • постійне протиборство за першість;
 • приватне непохитне переконання в своїй правоті;
 • відмінність в оцінці форм домашнього комфорту: лев схильний до емоційності, йому потрібно загальне захоплення і поклоніння, скорпіона важливіше фізичний комфорт;
 • знаки схильні до впливу однієї і тієї ж енергії – Сонця;
 • надмірна гординя обох партнерів;
 • волелюбність партнерів, бажання мати особистий простір.

Сумісність в сексуальних відносинах

Ідеальна сумісність в інтимних відносинах представників водно-вогненної стихії  – одна з головних причин розвитку взаємин в цілому.

Їх тягне фізично, взаємний потяг настільки сильно, що вони не завжди можуть контролювати свої желанія.Феерія пристрастей кружляє навколо пари, а сварки нерідко закінчуються бурхливим сексом. Тут вони просто створені одне для одного.

Емоційні сплески, яскраво виражені у кожного з партнерів, також можуть виявлятися в процесі близькості.

Секс – це одна з основ міцної родини, яка триває любові , тому леви зі скорпіонами можуть побудувати відмінну осередок суспільства, домагатися разом поставлених цілей. Ці відносини на перспективу.

Дружба

Дружні стосунки протилежних статей – рідкісне явище, але все ж зустрічається. Народжені під сузір’ям лева і скорпіона зможуть дружити, але навряд чи довго:

 1. Дружба може легко перерости в пристрасть.
 2. Дружні стосунки можуть зберігатися при наявності загальних прагнень, після досягнення яких дороги хороших приятелів розійдуться.
 3. Суперництво руйнує дружбу.

Хижаки дружити не можуть, тому про справжню міцну дружбу мови йти не може.

бізнес

Царствені особи і жалкі істоти цілком можуть зійтися, якщо вони бажають досягти єдиної мети.  Взаємна вигода дозволить їм подвоїти свою силу, а завзятість піде на благо.

Самозакохані по суті особистості – прекрасні партнери по бізнесу.  Вони знають собі ціну, прагнуть до успіху. Спільна справа знаків – лідерів – це процвітаючий бізнес.

Сумісність у відсотковому співвідношенні

Цифрове позначення сумісності може бути виражене в такий спосіб:

 • справи амурні – 100% гарантований результат взаємодії;
 • справи сімейні – на 75-80% щасливий шлюб, решта – особистісні складності;
 • справи інтимні – ідилія повна 100%;
 • справи дружні, партнерські – 100%.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що зодіакальні сузір’я лева і скорпіона:

 • владні, горді, цілеспрямовані, ексцентричні особистості;
 • добре сумісні в бізнесі;
 • будуть ідеальними коханцями;
 • створять надійну сім’ю;
 • наділені загальною енергією, що робить їх в два рази сильніше.

Астрологічна сумісність визначає загальну взаємодію знаків, особисте спілкування будуєте ви.Іскренность ваших почуттів забезпечить стабільність відносин, прагнення бути разом їх узаконить, а далі підкаже серце.

Шанси на спільне життя у лева і скорпіона є, розпоряджатися ними кожен буде самостійно.

Джерело: https://interesnochen.com/2018/12/17/goroskop-sovmestimosti-skorpiona-i-lva/

Сумісність Лев – Скорпіон: Радник і покровитель

Незважаючи на цілком вдалу ділову сумісність «покровителя» (Скорпіон) і «радника» (Лев), навіть в робочих питаннях цій парі гороскоп пророкує неминучість принципових протиріч.

Як ми знаємо, найбільш часто цей тип відносини проявляється в форматі начальника- «покровителя» з подчіненним- «радником». Можливо, це навіть не пряме підпорядкування, а перевага в досвіді і можливості «покровителя» над своїм «радником».

І уявіть, яке амбітному вогненному Льву опинитися під шефом – водним Скорпіоном, здатним вмить остудити його запал своєю критикою, як холодним душем.

Ці відносини стануть справжнім викликом для Льва в плані завоювання свого місця під сонцем і авторитету в очах Скорпіона не грубою силою і напором, а спритністю, інтелектом, дипломатією і різними нестандартними тактичними ходами.

Але Скорпіон дуже підступний, і, навіть посміхаючись при міцному рукостисканні з Левом, він бачить наскрізь все його слабкі місця і знає всі ходи наперед. Саме за це Лев одночасно ненавидить його і тягнеться до нього ж. Лев поважає сильних, і саме це розпалює в ньому непереборну пристрасть до Скорпіона.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на день народження: різні варіанти і ідеї

Безумовно, класичного сценарію з начальником-Скорпіоном і підлеглим-Львом може і не статися. Якщо це буде успішний бізнесмен або чиновник Лев, який поклав око на чарівну і харизматичну журналістку-Скорпіоншу з незалежного видання, то її сила по відношенню до її слабкостей проявиться точно так же.

Як не дивно, доля може викинути нещасливу карту, і непереможний Лев рано чи пізно виявиться переможеним. І саме в таку важку хвилину до нього прийде Скорпіон, який зможе допомогти піднятися з колін. За таку допомогу великодушний Лев буде вважати себе в моральному боргу перед рятівником все життя.

І, як виявиться, даремно.

Для Скорпіона подібні акти допомоги свого роду самореалізація. І неважливо, в чию сторону вона спрямована. А ось його справжня сутністю є для Льва куди більше деструктивної, ніж сприятливою. Разова підтримка або миті пристрасті – це одне. Ось тільки жити разом і відправляти один одному життя критикою, нав’язаної боротьбою за вплив, конфліктом інтересів – зовсім інше.

Основні конфлікти у відносинах Льва і Скорпіона?

Вогняний Лев великодушний і незлопам’ятний, Скорпіон, якому протегує Вода, навпаки, дріб’язковий і мстивий в своєму гіршому, але типовому прояві. Обидва амбітні і вважають за краще лідерство.

Таким напарникам важко ужитися, а, що говорити, коли обидва прагнуть до провідної ролі в одному колективі – це справжня війна.
Якщо обидва погано виховані, справа може доходити навіть до щоденних бійок.

А навчені хорошим манерам партнери просто будуть нескінченно уражати і ставити палки в колеса один одному.

Чому ми ставимо на Скорпіона в цій дуелі: він вміє добиватися свого в тривалій боротьбі. Гучні істерики і тихі мовчазні сцени виснажуючи Льва. Він змушений буде гордо грюкнути дверима.

А йдучи буде згадувати, як красиво і яскраво все починалося з цим безжальним і цинічним Скорпіоном.

Хоча того треба було всього-нічого: щоб їм не нехтували, любили від щирого серця і кожну хвилину нагадували про це.

Жінка-Лев і чоловік-Скорпіон

Леви поважають силу. А жінка-Лев – подвійно. І тому вона може піддатися чарам чоловіки-Скорпіона. Адже він здається їй сильніше, ніж вона. І це непроста видобуток, яка буде в ній дух мисливця.

Вона бачить, що чоловік-Скорпіон так само цілеспрямований, як і вона, і теж має сильну енергетику.

На жаль, вона поки що не розуміє, що їх енергії мають не просто різні, а протиборчі природи.

Закрутитися цей роман може з півоберта. Велелюбному чоловікові-Скорпіону буде цікаво поліпшити свою статистику підкорених жіночих сердець і зайвий раз повправлятися у майстерності.

А жінку-Лева підігрівати одночасно бажання перемогти Скорпіона і при цьому не обпектися об нього. Хочеться застерегти її: ця гра закінчиться з волі Скорпіона.

Спочатку він дасть Левиці відчути себе справжньою королевою, але потім з легкістю виб’є з-під неї їм же поставлений трон.

Чоловік-Лев і жінка-Скорпіон

Чоловік-Лев здатний видали помітити в натовпі жінку-Скорпіона: потужна чуттєва інтуїція штовхає їх один до одного як людей, що йдуть проти усталених стереотипів у всьому. На короткий час вони здатні стати однодумцями, підбираючи ключі до сердець одне одного в цій короткий період співробітництва.

Але досить скоро з’ясується, що в любові чоловіка-Лева, навіть якщо він і не на вершині успіху, досить велику складову займає поклоніння самому собі і примус партнера робити те ж саме. А жінка-Скорпіон, на жаль, бачить в ньому найкраще тільки слабкості і недоліки, через що дратується сама і ще більше нервує його.

Колись жінка-Скорпіон сподобалася Льву за привабливу і містичну таємничість. Тепер же він не знає, як врятуватися від цього пронизливого, як рентгенівський промінь, погляду коханої.

Останнє, чого варто було б бажати в цій парі – раннього дитини.

Який продовжить не найприємніші моменти їхнього спільного перебування і який стане приводом забрати на користь себе солідну частку доходу чоловік-Льва при розлученні.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/lev/skorpion/

Лев і Скорпіон Працює

Лев і Скорпіон відносяться до вогню і воді відповідно, стихіям, які тягнуться один до одного, але практично не поєднуються.

Знаки також мають багато протиріч: будь-який союз, який передбачає душевну близькість і самопожертву, буде загрожує негативними наслідками для обох, але найбільше для Лева. Перебуваючи у владі Сонця, він має харизму і прагненням до лідерства.

Щоб відчувати себе значущим, йому потрібні люди, які грають для нього роль свити. Захоплення його зовнішністю і здібностями, визнання його могутності – ось до чого прагне знак вогню все своє життя.

Але чи можливо утримати статус повелителя в компанії зухвалого Скорпіона? Даний знак водної стихії вважається найжорсткішим: він ні з ким не буде церемонитися, коли йому щось потрібно. Чесний, але нахабний, що йде напролом до досягнення своїх цілей.

У його компанії владний Лев нерідко підтискає вуха, так як відчуває, що партнер не з тих, хто буде беззаперечно підкорятися його волі. Дві Яка ж сильні особистості зможуть гармонійно співіснувати в парі, якщо тільки визнають рівність і будуть діяти на благо однієї на двох цілі.

У такому випадку їх тандем буде непорушним і доб’ється будь-яких намічених висот.

Гороскоп сумісності Лев і Скорпіон

Сумісність Льва і Скорпіона – явище хитке і неоднозначне. Хворе місце в їх парі – безкомпромісні суперечки, бажання кожного з них відстояти свою позицію, взяти верх над партнером. В їх крові тече жадоба влади.

За гороскопом вони по праву займають перше місце в числі тих, хто швидше за розлучається: і неважливо, любовні взаємини або дружні. Скорпіоном керує містичний Плутон: якимось чарівним чином знак досягає всього, що має статись.

Він не залежить від прихильності людей і їх думок. Його неможливо образити чи роздратувати, так як він вірить тільки собі і в свої сили. Він мовчазний, навколо нього мало людей, але всі вони віддані і справжні.

Лицеміра або брехуна Скорпіон побачить здалеку, йому він не подасть навіть руки. Леви також поважають чесність і ніколи не брешуть, тому що нікого не бояться.

Гороскоп сумісності Лева зі Скорпіоном обіцяє їм багато проблем, пов’язаних з гординею, якою наділені обидва. Молоді представники знаків навряд чи зможуть придушити свій егоїзм і вибудувати задовільні відносини. Між зрілими людьми конфлікти також будуть.

Але в їхньому випадку – існує більше шансів на створення вдалого тандему через те, що з віком обидва навчаться йти на поступки і компроміси. Скорпіони стануть менше критикувати і будуть прихильніше до Лева, якого невтішні слова сильно б’ють по самооцінці.

Знак вогню, в свою чергу, також повинен навчитися контролювати свій егоїзм і не намагатися придушити волю іншого.

Ділова сумісність Лев і Скорпіон

Незважаючи на багато розбіжності, сумісність Льва і Скорпіона в роботі знаходиться на високому рівні. Для цього їм потрібна інтенсивна діяльність, що вимагає повної самовіддачі: тоді їм просто буде колись з’ясовувати стосунки між собою.

Одна мета на двох буде успішно досягнута при будь-якому розкладі, так як обидва знака є пробивним, мають гарну комунікацією і дипломатичністю. Обидва прагнуть до високого становища в суспільстві і кар’єрі.

Розглянувши вигоди від взаємного співробітництва в бізнесі, знаки вогню і води можуть добре спрацюватися, встановивши паритет.

Сумісність Льва зі Скорпіоном в дружбі також сприятлива. Обидва поважають чесність і сміливість партнера. Якщо ці знаки подружаться, то на довгий час. Кожен з них дуже ретельно вибирає своє оточення.

Вони готові прийти один до одного на виручку в будь-який час дня і ночі. Завдяки тому, що обидва мають високу активність, їм завжди буде чим зайнятися. Перегляд серіалів вечорами – заняття явно не для них.

Швидше, вони відвідають якусь гучну вечірку або підуть скидати енергію в спортзал.

Любовна сумісність Лев і Скорпіон

При першій зустрічі між цими знаками в усі боки летять іскри від емоційного напруження. Пристрасні, палкі натури відчувають внутрішню силу партнера, і це їх взаємно тягне. Сумісність Льва і Скорпіона в любові буде на високому рівні, але лише в перший час, поки вони обидва не побачать справжні обличчя один одного.

Кожен з них виявить, що партнер не збирається поступатися йому місце рульового і почнеться небезпечна битва за владу. Незалежно від того, як розподілені гендерні ролі в парі, Левам необхідно проявити мудрість і встати на щабель нижче.

Бо знак води ніколи не здасть свої позиції: повоювавши деякий час, партнери втомляться і будуть змушені розійтися, залишившись ні з чим.

У бою вони використовують різну зброю, але обидва до кінця будуть порядком злякався. Поступиться Лев чи ні – буде залежати від його особистого астрологічного гороскопа. Якщо цим знаком в парі є жінка, то цілком можливо, що їй легше буде визнати лідерство свого чоловіка і встати за його спиною.

Імовірність хорошою сумісність Льва зі Скорпіоном в стосунках різко знижується в парі, де Львом є чоловік. Сильна стать тому і зветься сильним, що традиційно займає позицію глави сім’ї. Чоловікові з амбіціями Льва складно буде добровільно опинитися в підпорядкуванні у владній і норовливої ​​партнерки.

Хоча і такі пари мають місце в сучасному суспільстві.

Сексуальна сумісність Лев і Скорпіон

У світі астрології дані знаки вважаються найсексуальнішими за рахунок високої енергетики та запалу почуттів. Для обох секс має найважливіше значення.

Це спосіб зайвий раз проявити себе, показати іншому свою міць і красу. Сумісність Льва зі Скорпіоном в ліжку близька до ідеальної, саме заради цього обидва готові терпіти владного і егоїстичного партнера в своєму житті.

Часто знаки використовують сексуальні втіхи, як спосіб помиритися.

І Лев, і Скорпіон є умілими коханцями. Знак водної стихії наділений природженим еротизмом, фізичної привабливістю, яку стихія вогню просто не може не помітити. Як правило, партнери опиняються в ліжку досить скоро після початку відносин.

Обидва партнери люблять експерименти і з задоволенням підтримують пропозиції один одного. Особливо тут виділяється Скорпіон: він в своїх фантазіях часом доходить до крайнощів, що межують з збоченнями.

Чи сподобається це Льву – складне питання, яке у багато залежить від його натальной карти.

Сімейна сумісність Лев і Скорпіон

Сумісність Льва і Скорпіона в шлюбі може бути сприятливою в умовах відсутності конкуренції між ними.

Як було сказано вище, домогтися такого партнерства знаки можуть, якщо тільки Лев здасть або хоча б послабить свої позиції і добре, якщо це буде жінка.

Вона зможе керувати і ловити захоплені погляди на роботі або в компанії друзів, а вдома перетворюватися на слухняну кішечку. За це Скорпіон буде їй дуже вдячний: він вміє дарувати подяку тим, хто шанобливо до нього ставиться.

В іншому випадку, якщо обидва вирішать боротися за свою владу в парі, сумісності Лева зі Скорпіоном в сімейному житті заздрити не доводиться, тому як її, власне, практично і немає. Лев рішуче проявляє свої лідерські якості і прямо говорить про своє бажання бути головним.

Скорпіон – знак хитрий: на ділі він може погодитися з вимогою Льва, а потім вжалити його в найнесподіваніший момент, щоб скинути з престолу. Такий вчинок породить між ними боротьбу не на життя, а на смерть.

Крім того, Скорпіони дуже мстиві і можуть зберігати свої образи за собою дуже довгий час, поки не настане відповідний момент до помсти. Бідному Льву може бути зовсім несолодко, якщо він посмів чим-небудь образити партнера.

Подружжю доведеться дуже постаратися, щоб зробити свій шлюб щасливим і комфортним для обох. Якщо між ними є справжні, глибокі почуття, то можливо, вони зможуть піти на взаємні поступки заради збереження відносин.

Джерело: http://ru.astrologyk.com/zodiac/compatibility/leo/scorpio

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *