Лев і стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Чоловік-Лев, жінка-Стрілець є одним з найбільш вдалих і міцних союзів, їх сумісність дуже висока. Справа в тому, що вони чудово проводять час разом, адже у них дуже схожі характери і погляди на світ.

Зміст приховати

Завдяки схожості їх темпераментів і характерів, їх союз безсумнівно буде щасливим. Крім того, обидва представники цих знаків енергійні і активні, вони оптимістично дивляться на світ, мають гострий розум і неабиякий характер.

Зазвичай у жінки-Стрільця і ​​чоловіки-Льва народжуються обдаровані і красиві діти.

Любов чоловіка-Лева і жінки-Стрільця

Основним прагненням чоловіки-Льва є створення ідеальних умов для своєї коханої. І з жінкою-Стрільцем йому це цілком вдається, адже він розуміє всі її бажання, цілі й потреби, знає кожен коридор в лабіринті її душі. Він не просто розуміє її, він намагається задовольнити її. Для неї ж такий чоловік є практично справжнім божеством.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Відносини жінки-Стрільця і ​​чоловіки-Льва можна охарактеризувати так: кращі друзі і пристрасні коханці. Вони можуть проявити турботу в потрібний момент, підтримати в нелегкий час. Вони можуть закривати очі на недоліки один одного і спокійно давати свободу дій. І найважливіше, вони здатні безперервно заряджати один одного позитивом.

Плюси в любовних відносинах

Сумісність жінки-Стрільця і ​​чоловіки-Льва просто чудова, вони чудово підходять один одному. З боку глянувши на таку пару, приємно милуватися їх взаємовідносинами. Вони товариські, цікаві для суспільства. Це люди, що домоглися успіху і задоволені своїм життям. Їх спосіб життя дуже активний.

Чоловік в цій парі може дуже багато працювати і домагатися великих успіхів. Жінка, в свою чергу, навіть в ролі домогосподарки будинком явно не обмежиться. Вони багато подорожують, насолоджуються життям. І у них завжди є спільний творчий проект або цікаве, захоплююче хобі.

Така пара не буде боротися за лідерство. З урахуванням всіх дій Льва жінка-Стрілець з радістю віддасть йому цю роль. Він для неї завжди буде надійним і розуміючим другом, компаньйоном, а не конкурентом. Прекрасно підходять один одному чоловік-Лев, жінка-Стрілець. Шлюб їх буде міцним.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Інтимні стосунки цієї пари теж насичені гармонією і взаєморозумінням. Зради якщо і є, то вони відбуваються дуже рідко і відразу ж забуваються. Вони настільки чудово підходять один одному, що конкурувати з ними зможе не кожен. Крім того, вони захоплюються один одним і не бачать нікого, адже свій ідеал вони вже знайшли.

Мінуси в любовних відносинах

Єдиним, але дуже значущим недоліком в стосунках пари «чоловік-Лев, жінка-Стрілець» є те, що хлопець має нахилами диктатора, а дівчина любить свободу і дуже цікава по своїй натурі.

Якщо чоловік відразу не став авторитетом, то це провал, адже заради вигоди жодна дівчина, що представляє Стрільців, не підкорятиметься. Їй справді потрібен сильний партнер, який допоможе їй досягти всіх висот.

Адже, незважаючи на її сильний характер, поодинці вона може впоратися далеко не з усіма сюрпризами тернистого життєвого шляху.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносинІ чоловіки, які народилися під знаком Лева, як раз і є тими самими лідерами, які зможуть довести її до переможного кінця, до головної мети. Льву без неї теж буде погано, адже без захоплення, схвалення, відданості і похвали він перестане відчувати себе лідером. Подруга-Стрілець йому потрібна як повітря, без неї він перестає що-небудь робити і починає киснути. Зазвичай, втративши таку підтримку, Лев втрачається і вже не прагне домогтися успіху.

Характер дівчини-Стрільця

У жінок, що народилися під знаком Стрільця, є одна дуже важлива особливість: вони завжди ідеалізують своїх чоловіків.

Цей період триває недовго, але за час ідеалізації вона зовсім не бачить недоліків і щиро щаслива від того, що зустріла ідеального чоловіка.

Потім настає період прозріння, і в ній зароджується образа, їй щиро здається, що її обдурили. І тут потрібно бути вкрай обережним, адже міцні і непохитні відносини можуть розсипатися за частки секунди.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносинДаний період – найскладніший для пари. Єдиним правильним рішенням для збереження відносин між Левом і Стрільцем є нове знайомство з партнером. Не важливо, як це буде, головне, щоб вона змогла знайти нові позитивні сторони в своєму чоловікові.

Характер чоловіка-Лева

До Льву варто уважніше придивитися, в основному представники даного знаку зодіаку дуже популярні в суспільстві. Вони дотепні, симпатичні і дуже легко розташовують до себе різних людей.

Крім того, вони прекрасно ведуть бізнес, можуть дарувати дуже щедрі подарунки.

Жінці-Стрільцеві слід відправитися з ним в подорож або на заміську прогулянку, адже він по натурі дуже цікавий і творча людина.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносинУ відносинах Льву потрібно ніколи не зупинятися на досягнутому, адже таку супутницю неможливо завоювати назовсім, це потрібно робити постійно. Якщо вона раптом відчує, що Лев зупинився, вона перестане їм захоплюватися і хвалити його.

Як жінці-Стрільця завоювати чоловіка-Лева?

Обидва представники цієї пари відносяться до вогняних знаків, тому при завоюванні Льва, Стрільцеві потрібно постійно виявляти свою енергійність, бажання розвиватися, щось робити, вести активний спосіб життя. Поточні і монотонні будні будуть Льву просто нецікаві. Тут не допоможуть сентиментальні визнання або цікаву розмову, краще знайти точки дотику, займаючись спільною справою, хобі.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Важливо знати, що чоловік-Лев зовсім не простий чоловік, у нього дуже складний характер. Якщо раптом він образиться на щось або розчарується, то стає неймовірно противним людиною, стираючи все спогади про свою чарівності. У даній ситуації жінка-Стрілець – справжній скарб для нього.

У неї завжди веселий настрій, активний стан, вона не хоче шукати проблеми там, де їх не існує. Вона не буде тиснути на мізки своєму партнерові або занудствовать. Саме тому при завоюванні Льва можна показувати, що у вас може бути поганий настрій. Якщо він буде думати, що Стрілець – це людина, з яким його життя буде проста і цікава, він не зможе пройти мимо.

Ось такий цікавий цей знак зодіаку. Лев-чоловік, Стрілець-жінка, як видно, відмінно підходять один одному.

У жінки-Стрільця є одна погана для Льва особливість – нетактовність. Природно, в сприйнятті милою представниці це називається інакше, а саме щирість і прямота. Але Лев абсолютно не терпить негідного поводження з собою. Така «щирість» йому просто незрозуміла.

В даному випадку краще під час зустрічей з Левом Стрільцям поводитися як з начальником. Навіть за умови, що знайомство відбулося дуже давно.

Так можна уникнути багато неприємних моментів, например не зачепити випадково гордість Льва, і уникнути занадто близької дружби, яка не приносить йому задоволення.

Дружба між знаками

Дружба між цими знаками, якщо чоловік – Лев, жінка – Стрілець, – явище досить рідкісне. І це зовсім не пов’язано з тим, що вони не знаходять спільної мови. Насправді все зовсім інакше, у них не просто багато точок перетину, їх тягне один до одного. Саме це і провокує початок роману раніше, ніж будь-яких дружніх відносин.

Природно, якщо обидва знака мають вже другу половинку або їх об’єднують родинні зв’язки, то вони стануть кращими друзями. Адже вони схоплюють думки один одного з півслова.

Дуже часто їх пов’язує спільне хобі.

Дівчина завжди знайде необхідні слова для підтримки, і хлопець завжди виступить шляхетним лицарем, рятуючи любительку пригод з незручних ситуацій або ж допомогти з чоловічою роботою по дому.

Ділові відносини

Чоловік-Лев, жінка-Стрілець прекрасно співпрацюють між собою. Працюючи в парі, вони здатні доповнити один одного, але і поодинці вони виявляють сміливість, активність і високу інтенсивність роботи. Завдяки чоловікові-Леву в справах присутній завзятість і стійкість, жінка-Стрілець, в свою чергу, привносить в пару гнучкість і мобільність.

Стрілець і Лев – партнери чи колеги – ідеальне поєднання для роботи. Такі пари знаходять себе у видавничому, рекламному та туристичному бізнесі. Вони завжди там, де потрібні творчі нотки, ініціатива, сміливість і організація. Дана пара не буде боротися за лідерство, тут жінка сама віддасть поводи управління в руки чоловіка.

Але якщо Стрілець – чоловік, Лев – жінка, то сумісність знаків в роботі буде не так позитивна.

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Погано, якщо жінка-Стрілець – начальник, а чоловік-Лев – підлеглий. Єдине, коли це прийнятно, якщо Лев ще зовсім молодий і прийшов на стажування. В цьому випадку начальниця зможе допомогти йому встати на ноги і просунутися високо кар’єрними сходами.

Дуже добре, якщо навпаки – начальник Лев. Цей варіант просто ідеальний для ділового співробітництва. Їй абсолютно не потрібна влада, але треба, щоб під її початком і з її допомогою начальник досяг неймовірних висот, що, власне, і потрібно Льву.

Йому буде дуже приємно працювати з такою підлеглої.

Жінка-Лев, чоловік-Стрілець: сумісність

Сумісність цих знаків зодіаку в подібному поєднанні дуже непроста. Їхні стосунки навряд чи будуть тривалими. Винятком може стати лише справжня, непохитна взаємна любов, інакше без конфліктів, напруженого суперництва і ображеної самолюбства просто не обійтися.

У парі, де жінка – Лев, чоловік – Стрілець сумісність будується на тому, що дівчина виступає в ролі наставниці, якій постійно доводиться втихомирювати занадто енергійні пориви партнера. Стрільці завжди потребують аудиторії, а Леви взагалі не здатні слухати. В основному у Стрільців немає навіть можливості сказати хоч слово.

Ось так виглядають відносини в парі «Стрілець (чоловік) – Лев (жінка)». Сумісність знаків – не найвдаліша.

Відносини між Левицею і Стрільцем

Тому гороскоп сумісності «жінка-Лев + чоловік-Стрілець» настільки нечіткий, адже як тільки чаша образи у хлопця буде переповнена, він тут же розірве всі зв’язують їх нитки. Але незважаючи на це, подібних союзів дуже багато.

Завдяки їх загальної нелюбові до самотності, вони здатні спільно створювати свято. Вони прекрасно можуть проводити час разом. Левиці завжди живуть на широку ногу, а Стрільці завжди щедрі. Оскільки вона дуже волелюбна, він може дозволити собі теж погуляти на волі.

На думку Левиці, це справедливо, і вона цілком готова закривати очі на інтрижки на стороні. У парі «жінка-Лев, чоловік-Стрілець» сумісність в коханні визначається більше інтимними взаєминами, ніж душевної гармонією.

Адже вони прекрасні коханці, але погані співрозмовники, хоча їх і об’єднують спільні інтереси.

Джерело: https://www.syl.ru/article/202045/new_mujchina-lev-jenschina-strelets-sovmestimost-v-lyubvi-i-drujbe

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах, шлюбі і дружбі

Лев і Стрілець. Чи є майбутнє у двох полум’яних знаків? Яскраві, самодостатні, енергійні діти стихії вогню ніколи не живуть в тіні. Вони прагнуть зайняти лідерські позиції, легко досягають успіхів у професійній сфері, бізнесі. У парі з більш спокійним, пасивним партнером грають роль першої скрипки, а як уживуться подібні особистості в тандемі?

Сумісність Чоловіки-Льва і Жінки-Стрільця: плюси і мінуси в стосунках

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Єдність характерів, темпераментів розпалює іскру інтересу з першої зустрічі, створюючи ілюзію давнього знайомства. Їм легко розуміти мотиви, що лежать в основі вчинків, почуттів партнера. Жвавість, гострий проникливий розум, високий інтелект сприяють підтримці довгого інтересу у відносинах людей.

Складнощі починаються в момент притирання характерів. Побут, рішення спільних питань зажадають гнучкості, мудрості, уміння шукати компроміси. Корисно відмовитися від зайвих амбіцій, гордині, прагнення за всяку ціну відстояти особисту точку зору.

Чоловік-Лев і жінка-Стрілець: сумісність в коханні

Симпатія виникає моментально, високий градус тяжіння зберігається довго, горя рівним полум’ям. Жінка-стрілець повністю занурюється в відносини, проявляючи справжні дамські якості: ніжність, турботу, доброту. Прекрасна господиня, трепетна коханка, вірний друг вона зачаровує лева все сильніше з кожним днем.

Чоловік царственого знака цінує в ній вдалий симбіоз внутрішнього стрижня з милою покорою. Його владної натурі імпонує роль сильного плеча, влаштований побутової тил мотивує підкорювати ступені кар’єрних сходів, забезпечуючи партнерці високий рівень життєвого комфорту.

Хлопець-Лев і дівчина-Стрілець в сексі

Переймаючись довірою дівчина стає розкутою, пристрасної здатної на сміливі експерименти. Хлопець-лев – чудовий коханець, розуміє ток в плотські втіхи.

Йому подобається романтична атмосфера: красиву білизну на ліжку, партнерці, інтимне освітлення, чуттєва музика, важка прелюдія. Вогненні знаки від природи наділені потужним темпераментом, інтимна близькість буде проходити під знаком високої напруги. Корисно внести в секс трохи легкості, невимушеності, частіше цікавитися бажаннями другої сторони.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Спільність стихії подарує розуміння в основоположних питаннях: плануванні фінансів, вихованні дітей, спосіб життя. Чоловік-лев – душка, коли справи йдуть добре, варто з’явитися проблем, він перетворюється в похмурого мовчуна. Дружині-Стрельчіхі вдається не виносити йому мозок, залишаючись легкій, невимушеній, що не вдаряючись в дратівливий оптимізм.

Читайте також:   Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Царствений знак зодіаку воліє контролювати всі сімейні справи, скочуючись іноді в диктатуру, але тонкої, ранимою дівчині його позиція дарує відчуття впевненості, наявності сильного плеча.

Важливо не займатися перетягуванням каната першості. Шлях номінально воно належить чоловікові, при вмілому, тонкому підході дружина зуміє впливати на благовірного, влаштовуючи життя сімейства по своєму розумінню. Категорично забороняється створювати слизькі, недвозначні ситуації, що будять ревнощі, вогняні знаки не терплять навіть натяків на невірність.

Чи є дружба, якщо він Лев, а вона Стрілець?

Дружба складається міцної, заснованої на взаєморозумінні, схожості інтересів. Їм часом не вистачає легкості, здатної відвернути, розвеселити. Зате поради, підтримка, емоційна близькість в тандемі присутні максимально. Лев розвінчаємо комплекси подруги, підвищить почуття самоцінності.

Вона, справжня оптимістка, допоможе йому подолати важкі часи, ласкаво підбадьорюючи, мотивуючи, піднімаючи настрій, даруючи позитивні емоції.

Гороскоп сумісності Жінки-Льва і Чоловіки-Стрільця

Левиця – яскрава, помітна, що займає перші ролі в будь-якому колективі. Стрілець не зможе встояти перед чарівністю харизматичною, активної леді. Обидва реалісти, не схильні до порожніх фантазіям, звичні вирішувати справи швидко. Самодостатність жінки підкорює хлопця, він симпатизує цільним особистостям, здатним вести активний спосіб життя, який вміє організувати життя цікаво, цілісно.

Їй сподобається вміння молодої людини бути наполегливим, активним, дотримуючись баланс між напористістю і автономністю.

Царствена леді не терпить посягань на межі. Стрілець відкриє для обраниці нові горизонти, дасть поштовх розвитку. Нудно парочці разом не буває, вони фонтанують планами, ідеями, домагаючись реалізації задуманого.

Сумісність Льва і Стрільця в любові і шлюбі

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Сім’я представників вогняної стихії має всі шанси на успіх. Сварок, конфліктів буде мало. Обидва партнери цінують домашнє вогнище, є відповідальними батьками готовими вкладати багато часу, сил у виховання підростаючих дітей. Відносини будуть теплими, довірчими, дружніми.

Чоловік-стрілець буває дратівливим, різким, в такі моменти чоловіка краще залишити в спокої, що не пристаючи з проханнями, розмовами. Не потрібно вимагати від левиці присвячувати весь час домашньому господарству, вона вміє поєднувати створення затишку з роботою, їй важливо реалізуватися на професійній ниві, бувати серед людей.

Сексуальний потяг пари

Жінка-левиця поводиться в спальні як справжня королева, зачаровуючи стрільця. Природний темперамент, поєднуючись з закоханістю перетворює її в вмілу, чуйну коханку. Його активність, напір тільки розохочує дівчину.

Перший час чоловік настільки зачарований еротизмом, новизною почуттів, яскравими фарбами, що відбувається, що здатний забути про справи, тимчасово призупинити контакти з оточуючими цілком присвячуючи себе коханої. З роками пристрасть пари розгорається ще сильніше. Його безпосередність, щирість додають сексу пікантності, невимушеності.

Партнерські відносини Льва і Стрільця

Займаючись спільною справою вони досягнуть небувалих висот. Спільні проекти, бізнес приречені на успіх, який обіцяє високі прибутки, схвалення керівництва. Трудоголіки, палаючі на робочих місцях, які мислять вільно, креативно, які вміють прораховувати ризики і вигоди не здатні створювати «халтутру».

Представники вогненної стихії не звикли займатися альтруїзмом, викладаються максимально за умови високої заробітної плати, в колективі уживаються вільно, закулісні інтриги не люблять.

Краще справляються з творчою роботою, пов’язаною з комунікацією, сервісним обслуговуванням клієнтів, переговорами, ніж з монотонною скрупульозної діяльністю.

Як дружать дівчина-Лев і хлопець-Стрілець?

Вільно і легко розуміють розпочату іншим фразу, підхоплюючи продовження. Стрілець – цікавий оповідач, що володіє тонким гумором, енциклопедичної ерудицією, високим інтелектом.

Левиця відкрита, емоційна, щедро обсипає похвалами. Друзі черпають в спілкуванні натхнення, жваві, що допомагають подолати проблемні періоди життя. Така тісна дружба здатна перерости в більше, є постійним каменем спотикання, якщо приятелі полягають у відносинах.

Основні конфлікти в парі Льва зі Стрільцем: як уникнути

Леви самозакохані, це не подобається стрільцеві – егоїстові. Ревнощі здатна привести до розриву, обидва не терплять зазіхань сторонніх на увагу партнера. Стрільця необхідно хвалити, особливо, в присутності інших людей. Обом партнерам потрібно навчитися терпимості, гнучкості, вмінню згладжувати гострі кути. Прямолінійність, наполегливість в особистому житті шкодить.

Тандем лева і стрільця вдалий для будь-яких взаємин, їм легко знайти взаєморозуміння. Яскраві натури, креативні, непосидючі люди не знають слова «нудьга». А ви знаєте приклад подібних пар?

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/sovmestimost-znakov/lev-i-strelec-sovmestimost.html

Cтрeлeц-Мужчінa і Лев-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Лев і Стрілець: сумісність, плюси і мінуси відносин

Cтрeлeц і Лев

Яскраве і дуже цікаве поєднання, в якому немає місце нудьзі і рутині. Такі люди народилися в одній стихії, проте полум’я пристрасті приготувало їм чимало випробувань, які варто подолати тільки разом.

Лев і Стрілець підкорені стихії вогню, тому їм властива пристрасть і постійна зміна настрою і емоційного фону. Але, незважаючи на взаєморозуміння, їм дуже важко бути разом, так як обидва партнери чекають один від одного чогось яскравого і незвичайного.

Зазвичай пристрасть між ними спалахує відразу після першої зустрічі, однак розвиток відносин у цієї пари буде яскравим і драматичним, наповненим то бурхливими сварками, то ніжними і чуттєвими примирення.

Лев і Стрілець інтуїтивно знаходять один одного, але зустріч може бути як фатальний, так і дуже ніжною, здатної повністю змінити життя кожного з партнерів.

Розвиток відносин залежить від того, чого саме шукає Стрілець. Якщо він мріє про спокійне і розмірене життя, що рідко властиво цьому знаку, то відносини з Левом переростуть в бурхливий роман без продовження.

Але якщо йому потрібна пристрасть, в якій постійно потрібно доводити справжність і щирість своїх почуттів, то йому варто звернути увагу на жінку вогняного знаку. Вулкан пристрастей і все фарби яскравих емоцій будуть йому забезпечені.

Навіть якщо такі люди захочуть вступити в шлюб, вони не пошкодують про своє рішення, не дивлячись на всі неприємності і проблеми.

Вогняна стихія нагороджує обох знаків пристрастю, вогнем чуттєвості, який робить стосунки змістовними і кардинально змінює життя партнера, особливо Стрільця.

Головними перевагами цього союзу є пристрасність партнерів, прагнення до високих досягнень і яскрава, насичена життя. Такі відносини можуть стати хорошою школою для Стрільця, так як він не відчуває межі жіночої натури і може навіть улюблену жінку сприймати, як одного, не помічаючи її переживань і думок.

Жінка-Лев ніколи не допустить до себе такого ставлення, тому, якщо Стрілець дійсно хоче її завоювати, йому доведеться проявити чимало винахідливості. Але результат буде коштувати зусиль, так як партнери можуть прийти до яскравого рішенням, яке направить їх величезний енергетичний потенціал по дорозі успіху, багатства і процвітання.

До переваг цього союзу можна віднести:

 • сильна пристрасть, високий сексуальний потенціал обох партнерів;
 • відсутність нудьги, пересичення і рутини у відносинах, навіть якщо партнери добре знають один одного;
 • високі вимоги до життя і прагнення до успіху;
 • жінка може навчити Стрільця відчувати всі грані жіночої натури і розуміти жінок взагалі;
 • чоловік може навчити жінку цінувати прості радощі, знімати на час корону з голови і відчувати смак простий, але цікавого життя;
 • партнери постійно вчаться знаходити компроміси, несподівані рішення, що сприяє їх особистісному зростанню;
 • гармонійні сексуальні стосунки;
 • відносини з жінкою можуть навчити чоловіка тонкощі, винахідливості і підвищити його самооцінку;
 • прекрасне почуття гумору обох партнерів;
 • обидва партнери вміють насолоджуватися життям і не заважають самим амбітним планам один одного.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Лев

Недоліки цього союзу проявляються тоді, коли Стрілець не може завоювати Льва і задовольнити всі вимоги жінки.

Така партнерка буде задовольнятися малим і, якщо відчує, що чоловік програє і не може дати їй таке життя, про яку вона мріє день і ніч, то відносини стануть псуватися і можуть завдати величезну рану Стрільця, яка може негативно вплинути на все його подальші відносини . Щоб цього не сталося, партнерам потрібно заздалегідь продумати свої сильні і слабкі сторони, а не просто тішити самолюбство і доводити свою правоту один одному.

Основними недоліками цього союзу можуть бути:

 • запальність обох партнерів;
 • тонка грань між пристрасною любов’ю і ненавистю, постійна зміна настрою;
 • чоловік може швидко набриднути жінці, особливо якщо не відповідає її вимогам і бажанням;
 • навіть при пристрасних і гармонійних відносинах шляху партнерів можуть розійтися;
 • згодом у обох накопичується невдоволення один одним і постійне роздратування;
 • поступово любов може поступитися місцем дрібним причіпок і навіть ненависті;
 • жорсткі вимоги Льва до Стрільця;
 • згодом пара може відчути втому через постійні пристрастей;
 • мстивість обох партнерів в разі непорозумінь;
 • часто партнери розстаються найлютішими ворогами, особливо при тривалому спільному проживанні.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Лев

Допомогти зберегти відносини таким людям допоможуть тільки правильно обрані цілі і точний розрахунок своїх сил.

Зазвичай Лев має високі вимогу до вибору свого чоловіка, тому домогтися розташування цієї жінки зможе далеко не кожен, в тому числі і Стрілець. Тому на самому початку відносин їм краще розставити пріоритети і постаратися дотримуватися їх.

Найкраще в цьому допомагають дружні або несерйозні відносини, за якими чоловік зможе визначити, що він зможе зробити, а що – ні.

Жінці в стосунках зі Стрільцем варто враховувати те, що ця людина цінує свою незалежність і не потерпить тиску. Стрільця навіть власним батькам підкорятися буде важко, саме з цієї причини така людина ніколи не буде терпіти вимушене підпорядкування і стане бунтувати.

При цьому його бунт може закінчиться, як постійними сварками і скандалами, так і привести до зрад і навіть помсти з боку Стрільця, якщо йому здасться, що ви використовували його і кинули. Тому краще дізнатися якомога краще один одного перш, ніж пропрацювати певні життєві плани і цілі.

Стрільця дуже важко приручить, тому не варто розраховувати, що після шлюбу він стане домашнім чоловіком, який не матиме крім сім’ї захоплень і справ.

Цим партнерам після сварок допомагає примиритися почуття гумору і легке відношення до життя. Потрібно тільки почекати, коли скінчиться спалах гніву і налагоджувати відносини з партнером.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Лев

Одне з найкращих поєднань для обох партнерів, особливо на самому початку відносин. Якщо в шлюбі відносини можуть зіпсуватися через різних цілей і серйозних конфліктів між партнерами, то просто любов і щастя поза цими рамками можуть принести партнерам багато радості і щастя.

Високий сексуальний потенціал обох партнерів може зробити їх побачення яскравими, наповненими і чуттєвими, особливо якщо в сімейному житті у них не все гладко.

Лев і Стрілець можуть стати ідеальними партнерами один для одного, якщо обидва не претендують ні на що більше, відносини між ними можуть тривати роками.

Все може змінитися, якщо Стрілець закохується в партнерку і починає її домагатися. Тут йому доводиться проявити чимало винахідливості і навчитися розуміти тонкощі жіночої натури, особливо такої вимогливої, як у Льва.

Але якщо партнери прийдуть до спільного розуміння, то вони будуть щасливі разом.

А якщо відносини закінчаться і не отримають продовження, нічого страшного не трапиться, так як Лев просто піде своєю дорогою, а Стрілець стане шукати собі менш вимогливу і амбітну жінку, яка стане для нього подругою і підтримкою в важких ситуаціях.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Лев

Шлюб між цими людьми буде міцним тільки в тому випадку, якщо Стрілець відчуває Льва і може задовольнити всі вимоги і амбіції жінки, а це вимагає від нього певної мудрості.

Такій людині варто проявити характер і пройти справжню школу пізнання жіночий психології, що допоможе не тільки домогтися розуміння, але і навчить його будувати відносини з іншими жінками, якщо шлюб виявиться невдалим.

Але Стрілець частіше переоцінює власні сили і може домагатися жінку всупереч її бажанню, що в подальшому тільки все ускладнить. Але якщо такі люди вирішили одружитися, їм потрібно знати такі нюанси.

Жінка-Лев ставить перед собою високі цілі і, якщо партнер не відповідає їм або не справляється з завданнями, відразу дає йому від воріт поворот.

Вона не стане миритися з бідністю, відсутністю коштів або невдачами і, швидше вибере сильнішого і самостійного партнера, здатного задовольнити її бажання. Але і тільки подарунками і можливостями її важко купити, так як ця партнерка хоче все і відразу: і гроші, і успішність, і любов.

Тому постарайтеся по розмові зрозуміти, чи зможете ви відповідати її вимогам, тому що тим, хто програв не судилося біля неї надовго затриматися.

Шлюб між цими партнерами буде міцним тільки в тому випадку, якщо Стрілець навчиться вгадувати бажання партнерки і виконувати їх до того, як вона їх озвучить. Жінка буде здивована цим і швидше розкриє своє серце яскравого і розуміла партнеру.

Читайте також:   Рак і близнюки: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Лев

Дружні стосунки між цими партнерами гармонійні і дуже приємні, але якщо люди ставлять перед собою спільні цілі і завдання, то вони можуть часто сваритися. Жінка-Лев максималісткою, людина дуже вимогливий і запальний, вона не буде мовчати, якщо їй щось неприємно.

Однак і Стрілець не дасть себе в образу і постійно буде наполягати на своїй правоті, навіть якщо стає очевидно, що він не правий.

Але навіть спалахи гніву не затьмарюють відносин Стрільця і ​​Льва і можуть сприяти їх взаємної підтримки і любові, тому вони можуть надовго залишитися друзями, навіть якщо життя і інтереси кожного з них зміняться.

Зазвичай такі люди стають друзями ще в дитячі роки або завдяки юнацького захопленню. Найчастіше їх об’єднує захоплення наукою, містикою, рок-музикою і різними субкультурами, а в більш дорослому віці партнери можуть стати друзями, якщо працюють разом, правда, дуже часто вони стають коханцями або навіть одружуються, кидаючи своїх попередніх партнерів.

Дружба між ними може бути як ніжною і приємною, в якій є взаємовиручка, так і запеклі суперечки і навіть сварки через дрібниці. Однак при взаємній повазі і любові такі люди можуть пробачити один одному багато, тому їх дружні відносини при взаємних інтересах можуть бути досить тривалими і міцними.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Лев

Такі люди можуть допомагати один одному в бізнесі за умови, якщо обидва партнери ставлять перед собою точні цілі і знають свій обсяг роботи і шляхи до їх досягнення.

В іншому випадку співпраця між ними може бути проблематично, так як Лев може звинувачувати в невдачах Стрільця.

Найкраще партнерам працювати під керівництвом третього людини, який буде ставити перед ними конкретні завдання, що вимагають точного і чіткого виконання.

Звичайно, обидва партнери можуть досягти успіху і без керівництва, проте разом їм не варто працювати над проектами з розмитими вимогами і складними завданнями. Таким людям краще не працювати під керівництвом один одного, так як там можуть бути найгостріші конфлікти.

Якщо Лев начальниця, то Стрілець не буде їй суперечити, однак йому буде важко з нею працювати, якщо його думка відрізняється від думки керівництва. Якщо ж чоловік стає начальником, то йому доведеться зіткнутися з інтригами Льва і тим, що вона своїм способом буде домагатися поставленого результату.

В інших випадках ці люди можуть стати прекрасними співробітниками та домогтися високого результату разом.

Що потрібно знати Жінці-Леву про Чоловікові-Стрільці

Чоловік цього знака може виробляти прекрасне враження на оточуючих, проте в ближчому спілкуванні з ним можуть виникнути несподівані нюанси.

Стрілець прекрасні співрозмовник і друг, він здатний на справжні подвиги заради того, щоб підкорити серце коханої жінки, але з деякими нюансами його характеру доведеться змиритися.

Перш за все, цей чоловік не завжди ставить перед собою високі завдання, але натурі він рідко буває кар’єристом і прагне до багатства і процвітання. Йому важливо займатися улюбленою справою, навіть якщо за нього доведеться отримувати менше, ніж на керівній посаді.

Стрільці терпіти не можуть рутину і контроль, вони прагнуть втекти з-під нього всіма силами. Тому тиском ви нічого від нього не доб’єтеся: він може тільки тимчасово скоритися вашому серцю і зробити так, як ви хочете, але потім помститися за це.

Порушуючи рамки і заборони, Стрілець відчуває себе переможцем і щасливим людиною, тому вимоги у відносинах з ним краще перевести в прохання. Крім того, людина цього знаку погано розуміє натяки і може не відчувати настрій жінки, яку любить.

Тому йому краще прямо сказати про те, чого ви хочете, а не чекати у відповідь реакції.

Що потрібно знати Чоловікові-Стрільця про Жінку-Леві

Жінка-Лев красива, заможна, кокетлива і бажана практично для кожного поважаючого себе чоловіка, але шлях до її серця не завжди простий. Вона цінує чоловічу увагу, любить насолоджуватися любов’ю, але є цілі, які вона ставить вище за все це.

Навіть з прекрасним коханцем і цікавим чоловіком вона без жалю розірве відносини, якщо не бачить майбутнього або якщо він не задовольняє її матеріальних бажань. Така жінка відчуває себе королевою і бути разом з нею здатний тільки король.

Тому якщо ви не можете задовольнити її матеріальні вимоги, краще не розраховувати на серйозні відносини. Інакше потім чоловік не раз пошкодує про те, що не розлучився з нею на самому початку.

Лев не буде терпіти поруч із собою невдахи, людини, який їй зовсім не симпатичний і неприємний. Вона може пожертвувати своєю любов’ю заради вигідного заміжжя і жодного разу про це не пошкодувати, однак і купити її тільки грошима не можна.

Цій жінці потрібні яскраві враження і емоції, почуття, про які вона буде згадувати не раз, тому зробіть її життя яскравим і цікавим, тоді ви будете щасливі разом і не пошкодуєте про свій вибір.

Адже жінка вогняного знаку максималісткою у всьому, вона і до себе пред’являє не менших вимоги, ніж до оточуючих і здатна дати справжнє щастя чоловікові, якого вибере. Тому якщо ви здатні стати її чоловіком, дійте, адже результат вартий зусиль.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Льва c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Cтрeльцa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-strelets-zhenshina-lev/

Чоловік лев ♌жінка стрілець ♐сумісність в коханні, дружбі і ліжку

Вогонь в чистому вигляді – ось що являє собою союз чоловіка-Лева і жінки-Стрільця. Пристрасть, емоції, яскраві враження – все це про цій парі. Але довговічні такі спопеляючі відносини?

знаки: Лев – Стрілець.
порядок: 5-й знак – 9-й знак (обидва непарні).
стихії: Вогонь – Вогонь.
відносини: Партнерський шлюб. Стійкий союз.
Сумісність у любові: 100%.
Працює в шлюбі: 70%.
Сумісність у дружбі: 100%.
Сумісність в ліжку: 90%.
Сумісність в роботі і бізнесі: 60%.
Інтелектуальна сумісність: 70%.

Що необхідно знати про левах і Стрельцах

Лев ♌

П’ятий за рахунком знак зодіаку, який знаходиться під заступництвом сонця і відноситься до вогненної стихії. Лев – царствений, яскравий і благородний, йому чужі дріб’язковість і легкодухість. Кожен жест видає в ньому людини вищого стану.

Він великодушний і поблажливий до слабких, але нещадний до ворога. Часто пихатий і гордий. Все життя балансує на тонкій грані між гідністю і гординею, які по черзі беруть над ним верх. Ці люди не люблять метушні і інтенсивного напруги.

У повсякденному житті ліниві, але в потрібний момент миттєво мобілізують всю свою міць. Лев – це харизматичний егоцентрик. Він любить загальну увагу, захоплення, володіє тонким почуттям гумору, але не виносить конкуренції і критики.

Стрілець ♐

Дев’ятий знак зодіаку, знаходиться під заступництвом планети Юпітер. Вогняна стихія дарує людям цього знака яскраву харизму і видатні лідерські якості. Націленість на успіх, потреба в комфорті і широке коло інтересів – відмінна риса цього знака.

Товариські, уважні, і доброзичливі, схильні збирати навколо себе компанію, потребують визнання і повагу. Представник цього знака народжений керувати і вести за собою. Незважаючи на деяку схильність до нав’язування своєї думки, він демократ і гуманіст, часто є лідером політичних партій, рухів та релігійних організацій.

Людинолюбство і альтруїзм в його характері тісно сусідять з марнославством і хворобливим самолюбством. Стрільці нетерпимі до критики, образливі і демонстративно. Схильні до гучних з’ясувань відносин, не стримані, часто ігнорують загальноприйняті норми пристойності.

«Врахуйте: в спілкуванні з ним у вас раз у раз виникатимуть конфлікти і розбіжності. Це нормально. Він завжди породжує істину в суперечках і відточує її в протистояннях ».

Характеристика знаків чоловіки і жінки

Чоловік – Лев ♌

Гордий, владний, ефектний чоловік. Тримає себе з гідністю, ніколи не розмінюється на дрібниці. Максималіст, прагне до високих показників життя у всіх сферах. Упевнений в собі, наполегливий, любить підвищену увагу до власної персони.

Чоловік знака зодіаку Лев двоякий у своєму ставленні до світу. Він може бути безмежно великодушний, і, одночасно з цим, дуже егоїстичний. Не любить дрібних чвар і пліток, вважає за краще триматися в стороні від різних міжусобиць і демонструвати лише гідну поведінку.

Володіє яскраво вираженими лідерськими якостями і авторитетом з малих років. До зрілості може ставати надмірно жорстким і категоричним, але в більшості випадків він завжди прав і справедливий. Вибирає пов’язані з владою або публічні професії.

Для життя чоловік-Лев вибирає жінку яскраву, неординарну, пристрасну. Йому необхідне визнання суспільства, тому, його вибір падає майже завжди на статусних і красивих жінок. Поважає кар’єристок – освічених жінок зі стрижнем і характером. Йому не цікаво мати простими і поступливими дівчатами. Те, що має він, має бути найкращим.

“Головний ворог у відносинах з чоловіком-Левом – це порівняння. Навіть не думайте ставити його поруч з кимось, це стане для нього справжнім образою, навіть якщо порівняння буде на його користь “.

Жінка – Стрілець ♐

Ефектна, смілива і ініціативна – вона не може не захоплювати чоловіків, які цінують в жінках щось крім уміння вести домашнє господарство. Володіє тонким почуттям гумору, неабияким розумом і аристократичними манерами. У неї є вроджене почуття такту і розвинений внутрішній голос, який робить вірні підказки на життєвому шляху.

Емоційна, прямолінійна, відкрита, не любить інтриг і манірності. Її кокетство – це завжди шляхетний флірт без дешевизни і вульгарності. Може ненароком поранити словом – стриманість у висловлюваннях чи не її сильна сторона. Вона не злопам’ятна і рідко пам’ятає образи, не схильна до депресій і самокопання.

Жінка – Стрілець це рідкісний вид поєднання сили і жіночності в одному флаконі. Будучи самодостатньою і сильною, вона підсвідомо шукає партнера, більш сильного по духу. Але ось ужитися поряд з нею здатний не тільки сильний, але і мудрий чоловік, який дозволить їй вихлюпувати свою енергію дозовано, зможе направляти її на творення.

«У відносинах з такою жінкою дуже важливо не загасити в ній природний вогонь, якого напевно вистачить на обох партнерів. Чи не засуджуйте її і не критикуйте прямо, цим ви напевно відіб’єте бажання проявляти будь-яку ініціативу ».

У кого яка роль

Чоловік-Лев буде головним в цій парі. Але це лише тому, що жінка-Стрілець не вважає за потрібне брати участь в будь-яких змаганнях з коханим. У ній менше марнославства і більше життєвої мудрості.

Обидва свавільні, але дама вміє правильно використовувати чоловіче самолюбство, тому, у відносинах виступає в ролі вчителя або штурмана, який може задати напрямок або скорегувати курс.

Вогняна стихія наділяє партнерів пристрасною натурою і гординею, що може вносити деякі складності в стосунки. Але це навіть на краще, адже обидва не люблять простих сюжетів. Чоловік-Лев буде прагнути виводити їх пару “в світ”, а жінка-Стрілець зробить все, щоб ловити на собі захоплені і заздрісні погляди.

“Гороскоп радить партнерам цінувати незалежність і свободу один одного. Обидва відносяться дуже педантично до питань особистого простору, не рекомендується нікому з них вторгатися на чужу територію “.

Сумісність у любові ????

Чоловік-Лев і жінка-Стрілець часто закохуються з першого погляду. Всього хвилина, і між ними спалахує любов – спекотна, як полум’я. Про таку любов пишуть романи і знімають фільми. У ній є і ревнощі, і пристрасть, і драматичні сцени. Відносини будуть наповнені спорами, з’ясовуваннями відносин і палкими примирення.

У хвилини взаєморозуміння пари увагу громадськості буде прикута до щастя, яке вони випромінюють всім своїм виглядом. Партнери прекрасно відчувають один одного на інтуїтивному рівні, можуть вгадувати бажання і настрою один одного. Але між ними завжди буде залишатися якась загадка і недомовленість.

Жінка-Стрілець не кинеться на шию хлопцю, навіть якщо буде без розуму від нього. Вона стане тримати дистанцію і проявляти стриманість у почуттях. Чоловік-Лев за своєю природою завойовник і завойовник, рухомі мішені – це його стихія і хороший мотиватор в романтичних стосунках. Сумісність у любові – 100%

Працює в шлюбі ????

Цей шлюб не буде схожий на союз двох домашніх і розмірених людей. Чоловік-Лев зовсім не класичний сім’янин з газетою в руках на дивані перед телевізором. Та й жінка-Стрілець далека від образу домогосподарки і хранительки домашнього вогнища. Обом від шлюбу потрібно щось більше, ніж задоволення власних соціально-побутових потреб.

Читайте також:   Як натякнути дівчині на секс: як себе вести і чого не потрібно робити

Незважаючи на те, що сумісність в коханні у пари ідеальна, в шлюбі їх можуть підстерігати труднощі. Головна з них – завищені вимоги до партнера і очікування від шлюбу.

Чоловік-Лев бажає бачити дружину одночасно і прекрасною господинею, і пристрасної куртизанкою, він щиро дивується, чому після цілого дня, проведеного з трьома дітьми і генеральним прибиранням, дружина не поспішає його спокушати.

Жінка-Стрілець не прагне відповідати всім вимогам, що пред’являються, і на будь-який з них тут же висуне два своїх.

А, оскільки спілкуватися ультиматумами з вогняними знаками неприпустимо в принципі, в шлюбі будуть раз у раз виникатимуть локальні конфлікти, які, втім, не матимуть затяжний характер.

Але часто чоловік-Лев буде відчувати дефіцит душевного тепла, яке жінка-Стрілець трансформує в соціальну активність. Сумісність 70%.

Сумісність в дружбі ????

Жінка-Стрілець і чоловік-Лев демонструють в дружній парі феноменальну сумісність. Вони звикли брати від життя все, а, за відсутності стримуючих факторів, можуть здійснювати спонтанні і божевільні вчинки.

Друзям є про що говорити, є чим зайнятися і вони мають схожі інтереси, горою стоять один за одного і підтримують в складних життєвих ситуаціях. Обидва легкі на підйом і схильні до авантюр.

Один з одним будуть чесні і відкриті. Чоловік-Лев дасть своїй подрузі відчуття унікальності і значущості, а жінка-Стрілець вселить в одного оптимізм і впевненість в тому, що він краще за всіх.

Сумісність 100%.

Сумісність в ліжку ????????

Чоловік-Лев і жінка-Стрілець в ліжку це саме полум’я. Секс цієї пари приголомшує відточеністю техніки і здатністю віддаватися один одному без залишку як фізично, так і емоційно. Хлопцеві дуже важливо, як він виглядає в очах партнерки, він намагається бути на висоті в будь-якої дрібниці.

Жінка-Стрілець має виражений сексуальний темперамент, тому потребує постійної уваги з боку партнера. Але чоловік-Лев часом так зайнятий пускання пилу в очі, що забуває про бажання своєї партнерки. Він відчайдушно намагається бути ідеальним в ліжку, і іноді це виглядає ненатурально і награно. А фальші його партнерка вже точно не потерпить. Сумісність 90%.

“У ліжку чоловікові слід частіше послаблювати самоконтроль, концентруватися на власних емоціях і бажаннях партнерки, а не на естетичну сторону самого процесу”.

Сумісність в роботі і бізнесі ????

Через завищені професійних амбіцій вогненних знаків зодіаку, сумісність в роботі не можна назвати ідеальною. Кожен з колег – людина вперта, професіонал своєї справи, і саме він знає, як краще. А чоловік-Лев ще й дуже болісно сприймає, коли жінка перебуває з ним на одному щаблі кар’єрної драбини (про те, що вище, і зовсім не йдеться).

Навіть в умовах, коли цим двом необхідно працювати в парі, чоловік-Лев і жінка-Стрілець боротимуться за лідерство і нівелювати досягнення і внесок іншого. З одного боку, це допомагає досягти значних результатів в роботі. Але з іншого – ціна цих результатів – зіпсовані міжособистісні відносини. Сумісність 60%.

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу Сфери, несприятливі для роботи і бізнесу
 • ЗМІ;
 • мистецтво, культура;
 • дизайн;
 • флористика;
 • краса і здоров’я;
 • медицина.
 • Послуги транспорту,
 • фінанси;
 • цінні папери;
 • юриспруденція;
 • правоохоронні структури;
 • транспорт, логістика.

Інтелектуальна сумісність ????

Інтелект обох знаків високий і добре розвинений. Обидва мають хороший, міцний фундамент знань і великий потенціал. Але жінка-Стрілець раз у раз рветься до гніву через манери хлопця себе високо нести. Вона не схильна схилятися перед авторитетами, і не стане захоплюватися співрозмовником, щоб потішити йому.

Помітивши відсутність безумовного обожнювання в очах жінки-Стрільця, чоловік-Лев спочатку прийде в подив, а потім почне провокувати її на емоції, коли остаточно зрозуміє, що ця дівчина не з його фан-клубу.

Спілкування може бути цікавим і насиченим, але при цьому воно буде наповнене взаємними глузувань і недоброї іронією. І, якщо співрозмовників будуть пов’язувати тепліші почуття, щадити одне одного вони точно не стануть. Сумісність 70%.

Плюси і мінуси відносин

плюси: мінуси:
 • пристрасне кохання;
 • стійкий союз;
 • формують красиву пару;
 • партнерський шлюб;
 • динамічна спільне життя;
 • є хорошими друзями;
 • якісний секс.
 • егоцентризм обох партнерів;
 • суперництво;
 • конфліктність;
 • складності у спільній роботі;
 • зайва демонстративність.

Сумісність з іншими знаками 

♂Чоловік – Лев ♀Жінка – Стрілець
Ідеально: Стійких спілок крім жінки-Стрільця немає. Ідеально: Козеріг, Скорпіон.
Нейтрально: Овен, Водолій, Діва, Рак, Скорпіон, Козеріг, Терези, Телець, Близнюки, Риби. Нейтрально: Риби, Рак, Діва, Терези, Телець, Стрілець.
Несумісний: Лев. Несумісна: Водолій, Близнюки, Овен.

Як завоювати чоловіка-Лева ????

Джерело: https://sovmestimi.ru/sovmestimost-muzhchina-lev-i-zhenshhina-strelets/

Жінка-Лев і Стрілець – сумісність в коханні, стосунках, шлюбі, секс, дружбу

Ти, моя прекрасна горда Левиця, і я, непередбачуваний Стрілець, разом ми – сила, бо ставимося до однієї і тієї ж стихії – стихії Вогню. Нам просто і добре бути разом, бо розуміємо один одного з півслова, вгадуємо кожен крок і кожну дію один одного, а також маємо спільні інтереси.

Наш союз обіцяє бути довгим і міцним, адже ми створені одне для одного. Ми змогли подолати гординю і позбавити наше життя від постійних конфліктів, і все це, завдяки тобі, кохана, завдяки твоїй мудрості та величезному терпінню. Я дуже вдячний тобі за те, що просто ти є і, що ти – зі мною, адже разом ми – сила.

Особливості характеру чоловіки-Стрільця

Чоловіки-Стрільці – легковажні і безладні. Вони живуть безтурботно, як діти, не замислюючись, що буде завтра. Стихія Вогню наділила їх гарячим темпераментом, нестримною енергією.

Представники знака характеризуються надмірним самолюбством, тому часто вибирають собі таких партнерок, які хоч в чомусь їм поступаються, наприклад, за соціальним статусом чи розумових здібностях. Зустрівши таку, вони беруться за її, так би мовити, духовне виховання. А як тільки досягнуть того, чого хотіли, тут же втратять до своєї пасії інтерес.

Ставлення до протилежної статі

Легкість чоловіків знака, їх природна чарівність, активність, непередбачуваність і дружелюбність в спілкуванні роблять свою справу – у Стрільців немає відбою від протилежної статі. Такі чоловіки протягом усього життя знаходяться в центрі жіночої уваги і, часто, мають багато партнерок, при цьому кожній з них зізнаються в коханні.

Таким чином вони намагаються знайти ту, єдину, яку можуть шукати довгі роки, аж до похилого віку. Догодити Стрільця – дуже важко. Зробити це зможе лише та, яка прийме його таким, яким він є, і не стане робити замах на його свободу, бо свобода для Стрільця – понад усе.

Самі будучи власниками і ревнивця, вони не терплять цього по відношенню до себе, і якщо ви – ревниві, вам не вдасться утримати біля себе цього гордого і непередбачуваного чоловіка.

Що цінує в жінках

Представник знака цінує в жінках відданість і вірність. Йому потрібна супутниця, яка стане йому одночасно і коханкою, і дружиною, і другом, і соратником, і помічницею у всіх його фантастичних починаннях, бо голова його повна таких ідей, які багатьом здадуться неймовірними.

Найголовніше, що дама повинна шанобливо ставитися до його волі, не вторгатися в особистий простір, не контролювати, не висловлювати невдоволення з приводу його захоплення жіночою статтю. Тільки тоді можливий союз з чоловіком-Стрільцем.

Горда Левиця риси характеру

Жінка-Лев – яскрава, горда, непередбачувана, спокуслива, розкішна, сексуальна. Левиця виставляє себе так, немов вона – цариця, коштовний діамант, шедевр, створений неперевершеним майстром. Дівчина звикла перебувати в центрі уваги.

Їй подобаються захоплені погляди і слова захоплення. Шанувальники ходять за такою жінкою натовпами, тільки вона далеко не всіх удостоює своїм дорогоцінним увагою. Її цікавлять яскраві чоловіки, такі ж сильні і непередбачувані, як вона сама.

Любов Левиці

В любов Левиці кидаються з головою, проте об’єкту їх любові може бути непереливки, бо йому постійно доведеться доводити свою кохану, що вона – єдина і неповторна, най-най.

Хлопцеві належить забути про себе, власні інтереси і бажання і повністю розчинитися в своїй царственої обраниці, іншого прояву почуттів вона не сприймає.

Дівчата-Леви – влюбчіви і часто змінюють партнерів. Відбувається це до тих пір, поки вони не зустрінуть того, хто зможе зачепити їх, увійти глибоко в серце. Якщо Лев-дама полюбила по-справжньому, то це – назавжди. Вона стане відданою і вірною дружиною, яка не дозволяє собі навіть думати про зраду.

Життя з Левицею подібна до урагану, бурі, шторму. З нею ніколи не засумуєш. Її обранця доведеться змиритися, що вона стане лідером в їх сім’ї, і підкоритися своїй вогненної коханої, прийняти її такою, яка вона є.

Любов і відносини між жінкою-Левом і Стрільцем

Обидва знаки відносяться до вогненної стихії. При зустрічі ці двоє відразу дізнаються один в одному рідну душу. Любов пронизує їх серця спонтанно. У Льва і Стрільця багато відбуватиметься спонтанно. Спонтанність і непередбачуваність – характерні риси цих знаків зодіаку.

Завдяки взаєморозумінню та схожості характерів, відносини у даній пари будуть розвиватися легко і гладко. І Левиця, і Стрілець – активні і товариські. У них знайдеться багато спільних інтересів, тому їм ніколи не буде нудно разом. А найголовніше це те, що обидва вважають за краще свободу.

Вони з тактом і повагою ставитимуться до волелюбності один іншого, ніколи не порушать особистого простору, не стануть контролювати і пред’являти будь-які претензії один одному з цього приводу. Левиця і Стрілець – просто ідеальна пара.

Сумісність в сексі

 • Стихія Вогню наділяє Льва-даму і Стрільця-чоловіка неймовірним темпераментом і запалом, тому секс між ними обіцяє бути чудовим.
 • Обидва пристрасні, вони будуть вдаватися до любовних утіх всіляких способами, адже фантазії у Левиці не віднімати, а Стрілець не стане чинити опір своєї гарячої і пристрасної коханої, бо сам має ті ж якості.
 • Стрілець-хлопець – любитель інтрижок на стороні, але коли з ним поруч така королева, можливо заради неї він і зможе забути про свої схильності і стати відданим і вірним своїй царственої коханої.

Сім’я і шлюб

Левиці і Стрільця буде комфортно жити один з одним. Обидва легкі на підйом, вони стануть багато часу проводити в цікаві подорожі, а пристрасність і палкість обох зможе розтягнути їх медовий місяць на довгі роки.

Хоч Стрілець і легковажно ставиться до фінансового питання і не вважає матеріальне головним в житті, все ж здатний забезпечити своїй коханій безбідне і цікаве існування, повне пригод, захоплюючих поїздок і екстремальних занять.

Плюси і мінуси відносин Левиці і Стрільця

Величезним мінусом цієї пари є те, що обидва схильні до егоїзму і гордині. Кожен вважає свою думку єдиним правильним і стане нав’язувати його своєму партнерові.

Тут і можуть виникати конфлікти, і будуть вони триватимуть до тих пір, поки хто-небудь з них не піде на поступки. Швидше це зробить Левиця, бо, завдяки своїй природній мудрості, вона вміє так тонко маніпулювати чоловіком, що він цього ніколи і не помітить.

Як Левиці закохати в себе чоловіка-Стрільця

Для того, щоб підкорити серце Стрільця, Левиці практично нічого не потрібно робити, так як ці двоє настільки однакові, що при першій же зустрічі між ними спалахує гаряче почуття.

Вони пізнають один одного на підсвідомому рівні, бачать один в іншому споріднену душу, рідну людину. І відносини між дівчиною-Львом і Стрільцем-хлопцем зав’язуються мимовільно, без будь-яких зусиль з одного чи з іншого боку.

Сумісність в дружбі

Завдяки схожості характерів і однаковому темпераменту, Левиця і Стрілець здатні стати хорошими друзями, між якими панує мир і взаєморозуміння. Ці двоє беззастережно довіряють один одному, тому без усякого побоювання можуть розкривати один одному всі свої сокровенні таємниці.

Сумісність у роботі

Левиця і Стрілець, як партнери по бізнесу зможуть досягти неймовірних висот, так як обидва є джерелами неймовірних ідей і задумів, працелюбні і наполегливі, завдяки чому будь-який проект або справу, розпочаті ними, буде успішно доведено блискучого фіналу.

Сумісність Левиці і Стрільця сприятлива з усіх аспектів. Ця пара просто приречена на довгий і міцний союз в любові і щастя.

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/woman-lev-man-strelets.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *