Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Любовні стосунки нерідко трясуть через відхід одного з партнерів. Незважаючи на те, що мова може йти про коханця, жінці важко пережити розставання, особливо якщо він кинув без пояснення причин. Коли чоловік іде, нічого не пояснивши і не попередивши жінку заздалегідь, тоді це стає справжнім ударом.

Зміст приховати

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Набагато легше пережити розставання, коли коханці зустрічаються, сваряться, не можуть знайти спільної мови у вирішенні якогось питання. Тоді стає зрозуміло, чому відбувається розставання. Чоловік просто втомився, тому вирішив розірвати відносини.

Однак якщо жінка відкривалася коханцеві, довіряла йому свої таємниці, навіть зізнавалася в любові, а він раптом раптово зник, це ввергає в шок. Чому так сталося? Що вона зробила поганого? Жінка намагається знайти відповіді на багато питань.

Вона не тільки намагається як менш болісно реагувати на розставання, але ще і відповісти на питання, що стало причиною розриву союзу.

Розставання – стресовий подія в житті будь-якої людини, на думку жіночого журналу prettysecrets.ru.

Неважливо, розлучаєтеся ви або розлучаються з вами, для кожної зі сторін це є емоційним подією: один хвилюється з приводу того, щоб не сильно засмутити колишнього партнера, а другий відчуває себе покинутим і самотнім.

Тут немає винних, оскільки причини, за якими в результаті розлучаються люди, накопичуються не один день. Досить рідко люди розлучаються через першої ж сварки. Так надходять в основному люди при перших зустрічах свого знайомства. Але якщо стосунки тривають довго, то причина для розлучення накопичується роками.

Можна сказати, що люди розлучаються тому, що нарешті-то зрозуміли, що ті проблеми, через які вони постійно сваряться, нерозв’язні між ними.

У кожного з них свій світогляд і ставлення до якихось питань, яке вони не хочуть міняти, тому, поки вони разом, завжди будуть сваритися.

А чи потрібно на це витрачати свій час і сили, якщо можна знайти інших партнерів, з якими подібні проблеми можуть не виникати? Звичайно ж ні.

Отже, розлучаєтеся або ви з кимось, або з вами. У першому випадку ви не відчуваєте великого потрясіння, оскільки рішення про розставання приймаєте ви. Вас може хвилювати реакція вашого партнера, який поки ще не готовий до розставання.

Але в даному випадку не доводиться обговорювати питання: як вам впоратися зі стресом через розриву відносин? Якщо ви прийняли рішення розлучитися, значить, ви вже впевнені в тому, що так буде краще.

Ви не переживаєте, спокійні і лише злегка хвилюєтеся з приводу того, як про розставання розповісти своєму партнеру.

У другому випадку, коли розлучаються з вами, ви переживаєте справжній шок. Можливо, ви не знали про те, що з вами хочуть розлучитися.

Можливо, ви розуміли, що відносини руйнуються, але сподівалися до останнього, що разом з коханою людиною будете намагатися щось робити заради їх збереження.

Можливо, ви зіткнулися з зрадою (зрадою), що теж можна розцінювати, як рішення вашого партнера з вами розлучитися. У будь-якому випадку для вас новина про майбутній розставанні є шокуючою.

Саме тут виникає питання: як впоратися зі своїми переживаннями, які долають людини в перші дні після розставання? Можна сказати, що краще не чинити опір їм. Спробуйте їх пережити такими, які вони вами відчуваються. Вам хочеться плакати – плачте. Вам хочеться кричати – кричіть. Хочеться щось зламати – ламайте.

Тільки спробуйте все це робити без шкоди для себе і оточуючих. Чи не чиніть опір тим емоціям, які в вас вирують.

Краще їх переживіть, щоб вони вас залишили в спокої, ніж ви будете їх в собі придушувати і кожен раз відчувати біль, коли вас будуть про щось запитувати і цим повертати до трагічних подій, пов’язаних з розлученням.

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Краще проживіть зі своїми емоціями кілька днів. Нехай вони вас хвилюють, турбують, заподіюють біль. Але досить часто в цей період можна багато чого зрозуміти і побачити з того, що раніше не помічалося, тому що не хотілося помічати.

І порада, яку можна дати жінці, яка переживає період розставання з коханою, такий: зрозумійте, що насправді, будуючи відносини з цією людиною, ви багато в чому себе обмежували, обмежували і багато чого не могли досягти.

Якщо між вами були сварки, значить, були розмови про те, ким ви повинні бути, як виглядати, як себе вести, що робити і як жити, що виходять з вуст вашого колишнього партнера.

Але чому ваш колишній коханець вказував вам, про що думати, що робити і як жити? Яке він мав на це право?

Іншими словами, зрозумійте, що в тих відносинах, які недавно розпалися, ви не могли реалізувати щось з того, про що мріяли. Можливо, від вас не хотіли мати дітей або з вами не бажали укладати офіційного шлюбу.

Можливо, з вами не обговорювалися якісь питання або вас використовували як безкоштовну робочу силу, яка вміє стирати, прибирати, їсти готувати, заробляти гроші і т. Д. Ви були щасливі в минулих відносинах, якісь ваші бажання взагалі не могли реалізуватися в такому союзі. Тому порадійте вашому розставання з колишнім партнером.

Тепер у вас з’явилася можливість бути вільною людиною, якого ніхто не обмежує і який може займатися лише втіленням своїх бажань. Зрозумійте, що в союзі з попереднім партнером у вас не було можливості жити щасливо і реалізовувати свої цілі.

Тоді, чи потрібен такий союз, який робить вас нещасною людиною, ущемляючи вашу свободу і бажання жити так, як ви того хочете? Краще знайдіть собі іншого чоловіка, поруч з яким ви зможете жити щасливо і досягати своїх цілей.

Двоїстий тип людей

Коли чоловік іде, не попрощавшись і не давши пояснень розриву відносин, тоді жінка намагається знайти відповідь на питання: «Чому він так вчинив?». Тут слід розглянути такий типаж чоловіків, як «подвійний або тип подвійного захоплення».

Така людина засновує свою поведінку на принципі «Хочу, але не хочу».

З одного боку, він намагається завоювати жінку, приділяє їй час, створює відносини, з іншого боку, він періодично віддаляється, сумнівається в своєму рішенні, то йде, то повертається назад.

Такий чоловік рано чи пізно може кинути відразу обох жінок (дружину і коханку). Тільки таким чином відбувається процес відділення, при якому:

 1. Чоловік демонструє відмову від прихильності.
 2. Виявляє свою самостійність.
 3. Розриває всі стримуючі відносини.

Такий тип чоловіків досить часто поводиться непередбачувано. А через те, що він поки що не може бути відповідальною людиною, він швидше за уникає жінок по-англійськи, тобто без прощань і без пояснень.

перейти наверх

«Відкриті» причини

Що твориться в душі у коханця, нехай залишається областю для вивчення психологами. Розглянемо причини, які лежать на поверхні:

 • Небажання брати відповідальність на себе. Коли чоловік вже відчуває, що хоче розлучитися, він просто перестає з жінкою бачитися, спілкуватися, не бере трубку, коли вона дзвонить, щоб просто не пояснюватися.
 • Образа на коханку. Чоловіки не завжди готові розповісти жінкам про те, що їх ображає. В принципі чоловіки не схильні до розкриття своєї тонкої душі. Якщо вони ображаються, то спочатку довго терплять, а потім просто йдуть мовчки.
 • Небажання пояснюватися. Тут може бути страх перед сльозами жінки, небажання довго розглядати тему, чому потрібно розлучитися. Чоловік просто не хоче відповідати на питання: «Чому ти вирішив розлучитися?». Після чого він не хоче бачити образу, сльози, злість та інші неприємні прояви, які вказують на те, що він заподіює біль жінці.
 • Небажання бути винним. Напевно жінка почне коханця звинувачувати в тому, що він вкрав її час, був невдячним і т. Д. А навіщо чоловікові все це вислуховувати? Якщо жінка не може спокійно прийняти факт розставання, то це вже її проблема.
 • Надія на те, що жінка все зрозуміє.
 • Невміння прийняти рішення. Такі чоловіки просто завжди роблять те, що говорять їм жінки. Спочатку це роблять мами, потім – чоловік і жінка. Чоловік не може сказати «ні», відчуває провину, слабкість. Йому легше піти мовчки, щоб знову не залишитися з тієї, яка прийме інше рішення.
 • Така модель поведінки. Якщо чоловік бачив, що батьки саме відходом і мовчанням вирішували всі свої проблеми, тоді він може перейняти цю модель. Йому легше піти і промовчати, ніж відкрито вирішувати проблеми.
 • Поява іншого коханки. Якщо чоловік охолов до своєї коханки і знайшов іншу дівчину для адюльтеру, тоді він може просто проігнорувати почуття своєї колишньої.
 • Рішення нерозв’язною ситуації. Якщо коханець вас завів для того, щоб розважитися, а згодом в вас закохався, тоді він може кинути вас без пояснень, оскільки ваші слова і сльози зворушений його за душу, він не зможе з вами розлучитися.
 • Ви – запасний варіант. Іноді чоловіки просто перебиваються якимись зустрічами з коханками, поки домагаються рук і сердець коханих жінок. Як тільки їм вдається досягти мети, вони без жалю і докорів сумління кидають своїх коханок, щоб бути з тими, кого так довго домагалися.
 • Модель поведінки «справжніх мужиків». Якщо чоловік вважає, що пояснювати і просто говорити з жінкою на любовні теми – це нижче його гідності, тоді він просто піде мовчки, коли вважатиме за потрібне.

перейти наверх

Якщо ви замужем

Якщо ви є заміжньою жінкою, тоді догляд коханця без пояснень може бути цілком логічним. Ви заміжня, а чоловікові просто неприємно бути на других ролях.

Спочатку він міг вас домагатися, сподіватися на те, що ви кинете свого чоловіка. Однак з часом чоловік починає розуміти, що всі його зусилля марні.

Якщо проходить час, а ви не розлучаєтеся з чоловіком, тоді коханець просто йде мовчки, щоб не захотіти з вами залишитися.

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Ще може бути такий варіант, як розуміння коханцем спочатку, що ваша зв’язок тимчасова. Він просто вирішив з вами трохи побути, щось спробувати, поекспериментувати. Як тільки він задовольнив свій азарт, вирішив з вами розлучитися.

Пережити коханці заміжньої набагато легше розрив відносин з коханцем, оскільки у неї є чоловік. Потрібно просто звернути свою увагу на чоловіка і навіть спробувати налагодити з ним відносини. Або почніть знову шукати собі іншого коханця.

перейти наверх

Як легко пережити розставання?

Як легко перенести розставання? Адже будь-яка зміна в житті людини – стрес, оскільки необхідно звикати до нових умов життя, правилам і алгоритму дій. Згадайте, як важко змінювати свої звички. Точно так само важко звикати до нового способу життя, який настає після розставання.

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Багато людей страждають після розриву відносин лише тому, що не звикли жити самі по собі. Вони бажають повернути той спосіб життя, який вели, будучи у відносинах. І лише мала частина людей страждає саме через відхід улюблених.

перейти наверх

Як легко перенести розставання?

 • Потрібно позбутися страху бути однією. Знайдіть переваги в тому, що ви одні (у вас тепер є багато часу на власні інтереси; вас ніхто не критикує, не принижує, і ви вільні бути такими, якими хочете бути, думати і робити все, що побажаєте; можете знайти собі іншого більш підходящого і поважає вас партнера, ніж був).
 • Потрібно навчитися самостійно задовольняти всі свої потреби і бажання, які раніше задовольнялися партнером. Краще навчитися це робити, будучи у відносинах. Самі себе всім забезпечуйте і задовольняйте, щоб догляд партнера був дрібницею, а не зникненням джерела всіх благ. Самі собі давайте те, в чому потребуєте, щоб на самоті змогли себе забезпечувати всім, що вам потрібно.
 • Подивіться на колишнього коханця, як на неідеального людини. У нього є свої недоліки, слабкі сторони, гидоти. Згадайте все ті образи, які він вам заподіяв. І в цьому світі є люди, які більше вам підходять, ніж ця людина. Станьте байдужими по відношенню до колишнього. Усередині все обірвалося – і залишилася порожнеча! Адже він зробив все заради того, щоб ви були нещасними. А навіщо вам чоловік, який заподіює вам тільки біль і не бажає вас любити?

Читайте також:   Чи можна закохатися в людину по листуванню: причини закоханості

перейти наверх

підсумок

Якщо не хочете розлучатися зі своїми коханцями, то дотримуйтеся простих правил:

 1. Чи не нав’язуйте. Не будьте дружинами (не дозволяйте ролі дружин).
 2. Інтригуйте, щоб чоловікові не було нудно.
 3. Завжди забезпечуйте його цікавими емоціями, переживаннями, подіями. Він буде залишатися з вами, поки з вами цікаво.

А взагалі коханці мають право йти від жінок, адже їх відносини явно не мають розвитку і продовження. Тут потрібно спочатку налаштовуватися на те, що рано чи пізно хтось розірве відносини.

Джерело: http://PrettySecrets.ru/lyubovnik-brosil-bez-obyasneniy-kak-perezhit

Як чоловік переживає розрив відносин з коханкою

А переживає чоловік з такого приводу? – запитають жінки. Адже сильна стать на те і сильний, щоб стійко переносити любовні випробування. Думка дуже популярно, але не менш помилково. Наука підтверджує – сильна половина людства переносить розрив любовних відносин важче, ніж слабка стать.

А якщо заглибитися в аналіз сімейної психології, то відкриється ще один факт – психіка хлопців в цілому слабкіше психіки дівчат. І виявляється, сильна стать теж плаче, тільки всередині себе. Вони також здатні на сентименти: пам’ятати першу зустріч, дотики, поцілунки. Різниця тільки в тому, що вони ні з ким цим не діляться.

Розставання з коханкою

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Все це правда і, здається, так і повинно бути, але в дійсності так не буває. Домовимося відразу, що ми розглядаємо не одноденний роман з подругою, ім’я якої на наступний день забувають, а тривалу зв’язок коханців, в якій вже з’явилися почуття. Так ось, для будь-якої нормальної людини, скільки б «душників» він не мав, розставання з коханою завжди буде чимось неприємним, часто пов’язаних з болем і депресією.

Які етапи проходить людина після розставання з коханою? Розрив любовний зв’язок розглядається психологами як вид втрати.

Тому коханцеві, який вирішив залишитися зі своєю дружиною і з якихось причин кинути другу улюблену, увійти в звичну колію швидко не вдасться.

Тут доведеться пережити кілька емоційних (і не зовсім приємних) стадій. Деякі з них може спостерігати дружина, яка перебуває поруч.

Перша стадія – заперечення, друга – гнів

При запереченні партнер не вірить в те, що зміг втратити коханку, а точніше, в непоправність даної події. У його голові все так же шикуються плани про спільне проведення часу, і жевріє надія, що це просто чергова сварка, після якої настане примирення.

Гнів приходить після усвідомлення того, що відносин більше немає. Під впливом гніву, поведінку сильної половинки не завжди передбачувано: емоції можуть проявлятися відкрито, а можуть бушувати всередині і бути непомітними для оточуючих.

Для цього етапу характерні приховані звинувачення подруги в її пасивності, озлобленість за те, що вона не змогла запобігти його відхід. Потім звинувачення обрушуються на себе самого. Нерідко жертвою може виявитися і дружина.

Особливо, якщо вона поінформована про те, що трапилося і у подружжя відбулася розмова на цю тему.

Нерідко чоловік може затаїти злобу і подумки вести з дружиною «холодну війну» або ж відкрито заявляти про своє обуренні, чіпляючись до кожної дрібниці.

Третя і четверта стадії – торг і депресія

Він торгується сам з собою або ж виходить на зв’язок з колишньою коханою і влаштовує торги з нею. Що значить торг? Коли чоловік переживає розрив, він намагається встановити якісь терміни, щоб визначити часовий інтервал, необхідний на повернення коханої. І це нормально, оскільки так психіка намагається впоратися з негативними емоціями і звикнути до думки про розставання.

У якийсь момент приходить усвідомлення, що пізно що-небудь робити, а заперечувати те, що трапилося безглуздо. До людини приходить байдужість, смуток і депресія.

П’ята і завершальна стадія – нове життя

Депресія переходить в розуміння того, що весь цей час ти не жив, жалів себе і знаходився в пошуку чогось невизначеного. Ось тоді у чоловіка відбувається «перезавантаження». Він бере себе в руки, починає будувати нові плани і знову відчуває сили і бажання їх здійснити.

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Дії та вчинки чоловіків

Як чоловіки переживають розрив? Якщо одружений чоловік розлучається з коханкою, і якщо точка в романі ставиться по жіночій ініціативі, він відчуває страшну порожнечу – вакуум, як називають явище психологи. Особливо гостро це проявляється, коли все валиться раптово, безпідставно, як би на порожньому місці.

Ще більш ускладнює ситуацію наявність емоційної залежності від колишньої пасії. Цей випадок передбачає всі підстави для стресу, якому піддається організм на всіх рівнях.

Одна з причин такої реакції – потайний характер. Утримання емоцій в собі, небажання їх вихлюпувати призводить до зашкалювання адреналіну в крові. Як чоловік веде себе, коли відчуває подібне? Він кидається в усі тяжкі. наприклад:

 • Відходить у алкогольний запій. Іноді це обертається залежністю.
 • Йде в спортзал і виганяє там злість (зазвичай, розбиває руки в кров).
 • Сідає в машину і мчить на величезній швидкості.
 • Знаходить активний фізичний заняття, за яким проводить весь день. Так не тільки вихлюпується агресія, а й приходить стан фізичної виснаженості, яка допомагає «вимкнути» розумовий процес.

Якщо відносини – це залежність

За дослідженнями психологів, найважче переживають розрив з коханою саме залежні партнери. Таким людям радять одразу звертатися до психотерапевта, інакше, намагаючись переключитися на щось інше, з однієї залежності легко впасти в іншу (наприклад, алкоголізм).

Зовсім люди плутають свої почуття з любов’ю. Насправді, залежність властива тим, хто не любить себе. Саме тому вони відчайдушно намагаються знайти кохання в іншому, вірячи в ілюзію, що той зробить його щасливим і захищеним. Але реальність доводить протилежне – якщо любові немає всередині самої особистості, то її не буде і зовні.

Кинутому людині потрібно усвідомити, що його порятунок тільки в повазі і любові до себе. Якщо він панічно боїться втратити, це обов’язково станеться. Такий закон всесвіту.

Але є ще один варіант розставання – за взаємною згодою. Тут ситуація трохи легше, і прощання, скоріше за все, виявиться безболісним.

Час, проведений разом, залишить у пари приємні спогади і легкий смуток, а замість жалю і болю люди зазнають взаємну подяку.

У даній ситуації чоловікові буде легше, якщо поруч знаходиться любляча дружина, готова пробачити зраду і почати все з чистого аркуша.

Правильне розставання – вважають психологи – це коли порожнеча, яка утворюється після розриву з партнером, заповнюється чимось приємним, новим. Так, в деяких випадках сам одружений чоловік знайомить свою подружку з новим кавалером (кимось із своїх знайомих) і ненав’язливо зводить їх разом. Такий спосіб називається «піти непомітно».

Як пройти складний період?

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

наприклад:

 1. Поставте мету – забути про те, що трапилося раз і назавжди – і невідступно дотримуйтесь їй. Спробуйте спровокувати себе: викликати спортивний інтерес, зав’язати змагання з самим собою, випробувати свої внутрішні сили.
 2. Потрібно забути про смс-ках, розмовах по телефону і листах чоловіка до коханки. Видаліть попередні листування, не заходьте в соцмережі заради того, щоб перевірити, коли вона останній раз була онлайн, і не тримайте телефон біля себе заради довгоочікуваного дзвінка. Повірте, чим менше часу ви приділяєте подібним діям, тим менше болю відчуєте.
 3. Подумайте про свою дружину. Перестаньте жаліти себе і спробуйте уявити, що відчуває вона. Якщо дружина знає про похід «наліво», повірте, їй ще важче, ніж вам. Якщо ж не знає, то, ймовірно, помітила на вашу нетипового поведінки, що щось сталося і переживає не менше.
 4. Подумайте про те, що рано чи пізно це повинно було трапитися. І порадійте, що сталося саме зараз, а не пізніше, коли ситуація загострилася б до піку, і ваша дружина дізналася б про зраду. Або вам довелося б взяти відповідальність і робити вибір між жінками.
 5. Чудово, що тепер вам не доведеться розриватися між двох вогнів і викручуватись у брехні і хитрощах.
 6. Йдучи йдіть. Чи не відгукуйтеся на дзвінки і смс-ки, як би вам не хотілося.
 7. Візьміть дружину, дітей (якщо вони є) і махніть в двотижневу подорож. Чоловіки після такого випробування як ніколи потребують зближенні зі своєю сім’єю, зміні обстановки і нові враження. Можливо, після всієї бурі емоцій, у вас з дружиною почнеться новий етап в шлюбі.

висновки

Подолання розриву займає час і може бути неприємно. Будьте терплячі, ви повинні знову відчути себе самим собою через шість місяців, говорить Девід Векслер, психолог, цитований в статті “Кращі способи впоратися з розставанням”. А поки йде час підбадьорюйте себе і утримайтеся від прийняття важливих рішень.

Джерело: https://obizmenah.ru/lyubovniku/kak-muzhchina-perezhivaet-razryv-otnoshenij-s-lyubovnitsej.html

Як чоловіки переживають розрив відносин, що відчуває чоловік після розлучення?

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розривЧомусь при розмовах про розставання і розлучення найчастіше обговорюють те, як переживають такі зміни в життя саме жінки, а не чоловіки. Вірніше сказати, прийнято вважати, що жінки набагато більше страждають від розриву відносин, ніж чоловіки.

Насправді, така думка не має під собою ніяких підстав. Жінки за своєю природою більш емоційні і рідко здатні приховувати свої переживання від сторонніх очей.

Чоловіки ж, у свою чергу, більш закриті в прояві своїх почуттів, але це не означає, що вони зовсім бездушні і не страждають.

Розставання з коханою людиною ніколи не проходить безслідно, незалежно від статі, просто все переживають його по-своєму.

Розставання з власної ініціативи

Більшість представниць прекрасної статі перебувають у повній упевненості, що чоловіки або байдуже ставляться до розриву відносин, або відчувають всього лише досаду за витрачений на побудову союзу час. Але, як уже було сказано вище, дана думка абсолютно не вірно. Чоловіки тримають свої емоції глибоко в собі і не дозволяють собі демонструвати свої внутрішні метання навіть близьким людям.

Навіть якщо розставання відбувається з ініціативи самого чоловіка, він все одно буде відчувати з цього приводу безліч різних емоцій, серед яких:

 • Жага довести колишньої коханої, що на ній світ клином не зійшовся. Чоловік вдаряється з головою в новий роман, причому чим більш яскравим буде період залицянь, тим краще. Насправді ж, не тільки бажання покрасуватися перед колишньої рухає чоловіком, але і необхідність розірвати наявну емоційний зв’язок з екс-партнеркою.
 • Прагнення контролювати життя колишньої. Багато чоловіків після розриву все одно вважають, що мають якісь права на колишню супутницю життя. Вони можуть почати відстежувати її профіль в соціальних мережах, в спробах залишатися в курсі її повсякденної активності. А якщо у жінки з’являється новий залицяльник, то колишній може відчувати напади злості і часом навіть люті.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець хоче розлучитися: ознаки розриву відносин

Навіть якщо почуття вже вичерпали себе, чоловік все одно відчуває деяку порожнечу, все-таки зміни в звичному укладі життя ніколи не проходять безслідно. Найчастіше для того, щоб відволіктися чоловік або шукає нову кохану, або повністю зосереджується на роботі. Не останню роль відіграє і склад характеру.

Деякі представники сильної статі, розірвавши відносини або розлучившись з дружиною, буквально вдаються до крайніх заходів, радіючи знайденої свободи. Їм здається, що вони нарешті позбулися важкого вантажу, який були змушені тягнути на своїх плечах довгий час. Однак, через пару-трійку місяців, почуття ейфорії сходить нанівець, а переживання про можливе самоті з’являються все частіше.

важливо

Не всі чоловіки припиняють спілкування з колишньою коханою, вважаючи за краще зберегти дружні відносини. На жаль, таке буває дуже рідко.

стадії розставання

Якщо для одних чоловіків розставання проходить без особливих наслідків, то для інших воно може стати причиною серйозного стресу і навіть психологічної травми. Бувають і такі випадки, коли обійтися без допомоги кваліфікованого психолога не виходить. Але незважаючи ні на що, будь-який чоловік після припинення романтичних відносин переживає кілька стадій:

 • Заперечення. Він відмовляється вірити в те, що все скінчено. “Як таке могло статися? Чому вона пішла? Адже вона пожартувала і скоро отямиться? » Саме такі думки відвідують його, він вірить в те, що його кохана згадає про все хороше, що їх пов’язувало і дасть їм можливість повернути колишню любов.
 • Злість. У деяких ситуаціях кинутий чоловік відчуває напади сильного гніву. Він буквально біситься через те, що його обраниця проміняла його на іншого або просто пішла від нього зі скандалом, звинувативши у всіх смертних гріхах. Він не вважає негожим обговорювати її в колі своїх знайомих, кажучи про неї гидоти в спробі принизити або пошкодити її репутації. Він усвідомлено хоче зробити їй боляче, адже сам страждає від разрушившегося щастя.
 • Надія. Згадуючи періодично про пам’ятні події, що супроводжували відносини з коханою жінкою, чоловік може випробувати новий виток почуттів і спробувати повернути її розташування. Він цілком може запропонувати їй зберегти дружбу, в надії отримати можливість бути до неї ближче і знову підкорити її серце.
 • Депресія. Звичне життя звалилася відразу. Ще вчора він мчав додому, знаючи, що там його чекає улюблена і єдина. Але вже сьогодні, він розуміє, що там його не чекає нічого, крім осоружних стін і тиші. Для деяких чоловіків це може стати причиною сильного стресу і депресії. Він просто не розуміє, що йому слід робити далі і як знову почати радіти кожному новому дню.
 • Нове життя. Навіть саме апатичний стан не може тривати нескінченно. В один прекрасний день чоловік усвідомлює, що далі так тривати не може. Він розуміє, що занепадницький настрій – це шлях в нікуди і починає шукати позитивні плюси у новознайденій свободу.

емоційні наслідки

Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розривЯкщо ж чоловік не може впоратися зі стресом, а саме – виплеснути негативні емоції, то він може закритися в собі і віддалитися від рідних і близьких. У суспільстві прийнято вважати, що будь-який чоловік апріорі емоційно стабільний і стриманий.

Варто пам’ятати, що тримати переживання в собі дуже небезпечно, адже негативні почуття можуть як мінімум привести до емоційного виснаження, яке в свою чергу стане причиною різних непередбачуваних наслідків.

Коли емоції беруть гору над розумом і заважають вести повноцінне соціальне життя, то це може призвести до таких наслідків:

 • Захоплення спиртними напоями можна вважати найпоширенішим способом щоб забутися. Саме гостра необхідність позбутися роз’їдає душу болю, може стати причиною розвитку алкоголізму.
 • Втіха в спорті. Вже давно ні для кого не є секретом, що сильні фізичні навантаження призводять до вироблення гормону радості – ендорфіну. Активна вироблення цього гормону сприяє зменшенню душевного болю. Подібний спосіб впоратися з негативними емоціями можна з повною впевненістю назвати найкориснішим, але головне завжди пам’ятати про те, що навантаження повинні відповідати стану фізичного здоров’я.
 • Випробування екстримом можуть стати наслідком з’явилися сумнівів в собі. Чоловік, якого кинули, починає шукати в собі вади в надії позбутися від них, щоб знову не зіткнутися з можливістю розриву відносин. Він намагається зрозуміти, що саме послужило причиною розставання. Він недостатньо успішний або гарний? Він не може задовольнити свою кохану в ліжку? Всі ці думки можуть завдати відчутного удару по самооцінці, а екстремальні ситуації дозволять знову відчути себе господарем свого життя.

важливо

Не варто думати, що чоловік зможе самостійно пережити розлучення або розставання з коханою. Якщо він не б’ється в істериці і не напивається з раннього ранку, це ще не говорить про те, що його не терзають біль і образа. У подібній ситуації дуже важливо знати, що поруч є рідні і близькі, готові в будь-який момент надати підтримку.

Джерело: https://blizosti.net/kak-muzhchiny-perezhivajut-razryv-otnoshenij/

Як чоловіки переживають розставання з коханкою

Хто вона така – коханка одруженого чоловіка? Це та жінка, яка чекає свого коханого від випадку до випадку, таємно з ним зустрічається і твердо знає, що він ніколи не кине сім’ю заради неї. А найстрашніше усвідомлювати, що колись прийде кінець цього роману, і тоді її серце розірветься навпіл.

А як сам чоловік переживає таке розставання? Забуває з легкістю або рве собі душу з сорочкою? Залежить від того, що за відносини були у коханців і що послужило поштовхом для розставання.

Відносини з великої любові

Ну що ж, буває і так, що сімейне життя стала сильно напружувати чоловіка. Сварки, неповага, невлаштований побут – все розхитує нерви, і чоловік шукає віддушину на стороні. Про цю ситуацію, до речі, можеш почитати в статті Як чоловік ставиться до своєї коханки.

Легковажно-романтичні відносини у цієї парочки можуть перейти в серйозний і тривалий роман з гарячими почуттями. Здавалося б – ну чого мучитися обом, треба розлучитися і створити свою, нову осередок суспільства. Тим більше, якщо про їхні стосунки багато стали здогадуватися.

Але немає, жирні обставини змушують коханців розлучитися. Причин безліч:

 1. Вибухнув грандіозний скандал в рідні: тесть-бос обіцяє знищити негідника матеріально, а дружина – морально, відгородивши від дітей.
 2. Самі діти плачуть: «Папа залишися, ми тебе любимо!». Батькове серце розривається, наказуючи розуму послухати дітей.
 3. Сама коханка, зрозумівши, що поламає кілька життів, ховається в невідомому напрямку, розуміючи, що так буде краще.

І ось, покидали деякий час, хлопець розуміє, що нічого вдіяти не можна – треба змиритися. Складність його ситуації в тому, що йому доведеться робити хорошу міну при поганій грі:

 1. Треба виглядати буденно, ніби нічого не відбувалося, а іноді навіть нищівно зітхати, мовляв, шкодує про те, що сталося.
 2. Треба посміхатися на сімейних вечірках, коли приходять друзі і рідня, щоб всі бачили, що все повернулося на круги своя.
 3. Треба снідати з апетитом, весело грати з дітьми, і захоплено займатися своїм хобі, щоб дружина не запідозрила його в депресивності.

А на душі страшне сум’яття. Якщо коханка ще не змінила місце проживання, то до неї шалено тягне, так як почуття ніяк не хочуть охолонути. У статті Чому колишні коханці повертаються один до одного описано, які іноді можуть бути зриви через цієї потужної любові, аж до розриву сім’ї.

Але якщо чоловік твердо вибрав сім’ю, а не коханку, то навіть при видимому спокої він переживає муки розставання. Як кіноплівку, він перекручує в пам’яті зустрічі зі своєю пасією, згадує її голос, обличчя, запах.

У чоловіків, на відміну від жінок, логіка переважає над почуттями, тому він починає аналізувати, а не розпускати нюні: якщо він зробив такий вибір, значить йому дійсно було що втрачати.

А значить треба взяти себе в руки і піти з головою:

 • в роботу,
 • в захоплення,
 • в сімейні справи,
 • в спорт.

Треба забивати свій вільний час, щоб відганяти думки від колишньої коханки, а час вилікує рани. І навіть добре, що вона зникла з поля зору, менше спокус поїхати до неї.

Ситуацію може погіршити алкоголь, телефон і її поява (наприклад, в соцмережах). Для багатьох чоловіків це як червона ганчірка для бика – гальма відмовляють відразу, особливо після пари випитих чарок. І ось такі ходіння по гострому лезу можуть тривати довго, практично до тих пір, поки образ коханої чисто не вивітриться з пам’яті чоловіка.

Коли назріває конфліктна ситуація

Не всі чоловіки бігають до коханки по великій любові, деякі примудряються вляпатися в стосунки з пристрасті, по дурості, заради потужного сексу. Не сказати, що коханка для такого ходка – це бездушна надувна лялька. Ні, почуття до коханці звичайно є, але щоб кинути заради неї сім’ю – не дочекаєтеся!

Крім того, дурість полягає в тому, що заради пристрасті чоловік починає вішати локшину коханці на вуха:

 1. Клянеться у вічній любові, особливо в хвилини пристрасті.
 2. Обіцяє кинути сім’ю і одружитися з нею.
 3. Нарочито тягне час виконання обіцянок, щоб не втратити її.

Ось, саме тим самим чоловік сам собі риє яму. Відносинами він дорожить, адже перебуваючи з коханкою, він морально і фізично добирає все те, що не може отримати від дружини. Але ж коханка НЕ ​​безмовний болванчик, і в якийсь час вона починає його підганяти. Чоловік відчуває, що вже запахло смаженим.

Ось тут і починаються проблеми, які залежать від характеру коханки, якщо раптом чоловікові буде необхідний розрив відносин:

 1. Підступна коханка може дійти до агресивного шантажу. Рвати по-швидкому з такою нетерплячою жінкою дуже небезпечно – вона помститься сповна. Тому розумний чоловік поступово зводить роман нанівець, намагаючись замість любові викликати в своїй пасії огиду.
 2. Плаксива коханка починає надзвонювати і ридати в трубку. Домагатиметься того, щоб бойфренд її не кидав і виконав обіцянки. Причому дзвонити вона буде в самий незручний для чоловіка час. Ну що йому залишається робити, що не заблокувати її дзвінки і сторінку в соцмережі?
 3. Нахабна коханка буде з’являтися всюди в житті чоловіка. Аж до того, що заведе роман з його другом, щоб уклиниться в коло його спілкування і сім’ї. Зразок такої коханки є у фільмі «Відпустка у вересні». Подивися на дозвіллі – дуже пізнавальний фільмец.

Якщо коханка весь час напрошується на побачення, ниє, вимагає і загрожує, то чоловік не те щоб безжально – він пристрасно хоче з нею розбігтися. Так само пристрасно, як колись хотів її в ліжку. У статті Якщо коханець перестав дзвонити і писати можеш почитати, що чоловік при цьому відчуває.

Побачення стають все рідше, обіцянок все менше, хоч чоловік і робить вигляд, нібито хоче ще бачиться, та роботи багато, дружина хворіє, діти плачуть. Він зітхає з полегшенням після остаточного розставання, коли зможе поставити крапку у стосунках, і буде радий, що відбувся легким переляком.

Якщо коханка ініціатор розставання

Коли у коханки вривається терпець, і її не влаштовує статус «другої жінки» в житті коханого, вона сама вирішує поставити крапку. Їй потрібна сім’я, чоловік, діти, а не двогодинний секс раз в тиждень.

Якщо для чоловіка дорога ця жінка, і він навіть не думав розлучитися з нею, то його поведінка в корені може помінятися. Ще б пак – його так все влаштовувало:

 1. Секс на стороні завжди був набагато яскравіше, ніж з дружиною.
 2. Коханка його розуміла, жаліла, прощала.
 3. У нього самого все ще є сильні почуття до неї.

І тут все валитися? Почуття чоловіки загострюються, особливо коли жінка знайшла йому заміну. Самий відчайдушний жонатик може втратити голову: він кидає сім’ю, стає вільним чоловіком і влаштовує особисте життя зі своєю зазнобушка.

Той, кому є що втрачати в сім’ї, все одно не відразу здається. Він оголошує невидимий бій супернику, всіляко виставляючи його на посміховисько перед своєю дамою серця, або, навпаки, доглядає за своєю коханкою ще інтенсивніше, щоб та «одумалася». Про це читай в статті Чому чоловік не хоче розлучатися з коханкою.

Якщо його жалюгідні спроби не дали ніякого результату, то він все ж вирішить відпустити свою кохану. Так, він буде страждати, але розум пересилить почуття. Його справжні емоції не будуть зрозумілі дружині, тому що задума він буде пояснювати втомою, а нервові зриви – проблемами на роботі.

Він може простежувати життя колишньої коханки по соцмережах або за оповіданням знайомих і сподіватися, що може у нього ще випаде шанс побути з нею наодинці. Гидке суперник не стіна – посунеться, адже у коханки напевно ще залишилася колишня тяга і гарячі почуття до минулим відносинам.

Коли-небудь він заспокоїться, коли відчує всю незворотність обставин, що склалися. Але по першому часу зловтіхи коханка і плач дружина: чоловік переживає «відкритий перелом» у своєму житті, і це боляче б’є йому по нервах і самолюбству, що буде вносити сум’яття в сімейні стосунки.

Читайте також:   Освідчення в коханні дівчині: способи і кращі ідеї

Якби не таємниця відносин з коханкою, то він потребував би точно так же, як описано в статті Як переживають розставання чоловіки. Хоча ходок наліво – він і в Африці ходок. Посумує трохи і швидше за все знайде коханці заміну, трохи менше непокірну і не спраглу серйозних відносин.

Ще по темі:

Джерело: https://damiko.ru/otnosheniya-i-semya/2535-zabyvayut-li-mujchiny-lyubovnits

Лист читачки: кинув коханець, як пережити і що робити?

Привіт, мої чудові! Сьогодні в рубриці «Питання і відповіді» у нас лист від читачки. Її ім’я і деякі факти змінені.

Добрий день, Женева! Допоможіть мені, будь ласка, не знаю як жити далі. Я заміжня 7 років, є дитина 6 років. Я любила свого майбутнього чоловіка завжди, як і він мене, але поштовхом до шлюбу стала вагітність. 

Відносини почали псуватися практично відразу. Сварки, істерики, лайка, його навіть не зупиняло те, що я вагітна.

 

Він старший за мене на 10 років і завжди вважав, що знає все краще за мене, спочатку я заглядала йому в рот беззаперечно, але я змінилася, подорослішала, а він цього так і не прийняв. Я весь час хотіла разом проводити час, а він віддалявся.

 

Ненормований графік, друзі, рибалка, дача. Я довго намагалася слідувати за ним, але він цього не хотів. Моя самооцінка впала нижче плінтуса. 

Після чергової сварки я вирішила, що вистачить! Привела себе в порядок, почала стежити за собою, пішла в спортзал, влаштувалася на роботу. У мене з’явилася величезна кількість шанувальників. І в одного з них я закохалася по вуха!

Наш таємний роман тривав 2 роки. І ось він вирішив його припинити, сказав, що нестерпно бути третім зайвим, що любить мене, але я ніколи не піду від чоловіка. І я прийняла рішення, що хочу бути з ним. Але цей хлопець злякався.

 

Злякався відповідальності за дитину, за мене, боїться, що я почну і йому змінювати, каже, що не відчуває, що буде щасливий зі мною, хоча був щасливий весь цей час. Я питала, чому він раніше не думав про це.

 

Відповів, що раніше він не замислювався про майбутнє. 

Я дала йому подумати 2 місяці. Він попросив його не чіпати поки, не дзвонити і не писати. І ось я на роздоріжжі … З одного боку чоловік, якому я стала потрібна тільки тоді, коли відвернулася від нього, якого я не люблю більше, навіть не можу перебувати поруч, з іншого коханець, якого я шалено люблю, але його боягузтво сприймаю, як зрада. 

І ці 2 місяці невідомості мене вбивають. Я кожен день думаю про нього, бачу його уві сні, хоча намагаюся зайняти кожну свою хвилину. Нещодавно не витримала написала йому, запитала, чи потрібно йому взагалі цей час. Відповів, що так, треба … 

З повагою, Анна.

відповідь:

Привіт Анна!

З Вашої розповіді я зрозуміла, що з чоловіком у Вас не вийшло створити відносини. Напевно Вас ніхто цього не вчив. Як наслідок – Ви не знали, як це робиться, тому зараз в глибокому розпачі. На щастя, ніколи не пізно цьому навчитися, щоб в майбутньому уникнути подібних страждань.

Після незапланованої вагітності та шлюбу чоловік, по всій видимості, відчув себе спійманим в клітку. Таке часто буває, тому в вимушених шлюбах особливо важливо якнайшвидше вибудовувати глибокі відносини з чоловіком, щоб він бачив в них користь для себе і не хотів від них позбутися, як від тяжкого вантажу.

Ви пишете, що прагнули бути з ним разом постійно, а він віддалявся. Для чоловіка це нормально. Він хоче мати свою власну територію. Він не може бути з жінкою весь час, йому потрібно працювати, відпочивати на самоті, спілкуватися з друзями, займатися своїми хобі.

У всьому цьому він починає сумувати за своєю жінці. І якщо жінка його туди не відпускає, лається і вимагає бути весь час з нею, він зробить що завгодно, лише б його залишили в спокої. Тому що він в прямому сенсі задихається, жінка душить його своєю любов’ю.

Він нічого не може з собою вдіяти.

А ще йому хочеться, щоб з жінкою було цікаво. Щоб у неї були якісь свої справи.

Іноді вона повинна бути недоступною для нього, тому що пішла на якісь курси, в спортзал, салон краси або на посиденьки з подружками.

А потім вона йому розповідає, де була, що бачила, і якими неймовірними фарбами вирує її життя. У неї все настільки яскраво і святково, що йому захочеться долучитися до цього веселощам. До нудьгу долучатися мало хто хоче.

З самого початку ваших з ним стосунків Вам не треба було запускати себе і свої інтереси.

Адже після того, як Ви все це повернули в своє життя, почали добре виглядати і займатися цікавими речами, Ваш чоловік знову потягнувся до Вас. Тому що нам цікаві ті люди, яким цікава їхня власна життя.

Вам би самій не сподобалося жити з тим, хто нічим не захоплюється і погано виглядає, постійно скандалить і вимагає вашої повної уваги.

Звичайно, Ваш чоловік теж міг би поводитися по-іншому, щоб давати Вам можливість відпочивати і розцвітати. Але ж не він у мене запитав ради і не він хоче виправити ситуацію, тому я описую тут Ваші помилки.

Якщо Ви їх зрозумієте, то у Вас буде можливість не наступати на ті ж граблі в майбутньому. Тому не думайте «чому тільки я все повинна, адже він сам винен».

Обидва винні в рівній мірі, але в даному випадку ми розбираємо Вашу частку провини.

Ви говорите, що у Вас з чоловіком на самому початку була любов. Якщо вона колись була, то її завжди можна не просто повернути, а й зробити набагато сильніше, яскравіше і глибше, вивести на новий рівень. Це велика тема для розмови, тому в найближчому майбутньому я напишу статтю «розлюбила чоловіка – що робити?», Підпишіться на розсилку, щоб не пропустити цю статтю.

Тут коротко зазначу, що Вам варто почати практику вибачення свого чоловіка, за пару тижнів Вам стане значно легше. А потім треба починати його любити. Любов – це не просто якийсь там почуття в животі. Ця дія. Любити людину – значить усіма силами намагатися йому допомогти максимально розкрити свій потенціал, усвідомити свої цілі в житті і намітити шлях до них.

Ваша допомога буде полягати в душевних розмовах з ним на цю тему, і в мотивації його спочатку на маленькі, а потім вже на великі перемоги. Почитайте статті в цих рубриках: Щасливі відносини і Як надихати чоловіка.

Також Вам варто було б задуматися про спільні інтереси і розвагах з чоловіком. Подумайте, які заходи Ви можете організувати, які сюрпризи влаштовувати, щоб вам обом сподобалося. У відносинах сюрпризи і побачення – жіноча відповідальність. Я розумію, що Вам зараз зовсім не до чоловіка, але Ви хоча б потренируйтесь на ньому.

Якщо у Вас з ним нічого не вийде, Ви не захочете продовжувати і опустіть руки, то принаймні зможете по-справжньому створити свої наступні відносини.

Щоб чоловікові хотілося бути з Вами довгі роки, а не тільки пару років, поки гормони закоханості б’ють по голові. Якщо будете тренуватися на чоловіка – нічого не втратите, тим більше що зараз у Вас поки немає варіантів.

А розлучення – не варіант, якщо вже у Вас є дитина. І про це я теж детально напишу в наступних статтях.

Що стосується коханця … З Вашого листа я зробила висновок, що він насолодився Вами, взяв у Вас все, що Ви можете йому дати, і йому стало нудно.

Якби Ви два роки їздили на подарованій машині, і тут ні з того ні з сього з Вас би зажадали заплатити за неї повну вартість, як би Ви відреагували? Напевно воліли б щось новеньке, свіжі емоції.

Тому його можна зрозуміти і відпустити. І надалі не давати чоловікові таких серйозних дворічних авансів.

Так, це грубо з мого боку – порівнювати людину з річчю. Але ж саме так з Вами і надійшли. Покористувалися і викинули, коли стало не потрібно. І найсумніше, що Ви самі це дозволили, може навіть були ініціатором багато в чому.

Тому відповідальність за ситуацію, що склалася не тільки на ньому, але і на Вас за те, що допустили таке ставлення до себе. В результаті Ви з ним довгий час змінювали чоловікові, а він Вас зрадив, як тільки трохи занудьгував, і плювати хотів на Ваші почуття.

Як Ви думаєте, це хороший початок відносин і міцної родини?

До того ж, Ваш коханець відразу Вас попереджає, що Ваші з ним стосунки буде руйнувати ревнощі, довіряти він Вам не зможе. Довіра – фундамент відносин, на скандалах і підозри сім’ю не побудуєш.

Ви хочете щасливу сім’ю з відповідальним чоловіком, або просто хочете бути з коханцем разом на будь-яких умовах і Вам плювати на інше? На чоловіка, дитини, своє власне життя і щастя …

Чи варта гра свічок – вирішувати Вам.

У будь-якому випадку, Ваш коханець зможе на щось зважитися, тільки якщо Ви повністю припиніть спілкування з ним і змусите себе ставати щасливішими усіма способами.

Нещасні люди, що випрошують уваги і вимагають співчуття, нікому не потрібні. Усім потрібні щасливі, наповнені, натхненні і надихаючі.

І він може відчути, що Вас йому не вистачає, тільки якщо Ви йому зовсім не будете нав’язуватися. Про це я вже писала в статті Пауза у відносинах з ініціативи чоловіка.

Ваш чоловік наркоман, алкоголік, ігроман, психічно хворий? Якщо немає, то я Вам настійно рекомендую почати створювати з ним стосунки. Кинути завжди встигнете. Залишити дитину без батька ніколи не пізно. Нещодавно зустрічала десь цікаву статистику: жінки в більшості випадків є ініціаторами розлучень, і в більшості випадків саме жінки потім шкодують про це.

Тому що непросто знайти пристойного чоловіка, який не втече, коли потрібно взяти відповідальність за свої вчинки, а Ваш чоловік свого часу довів, що він відповідальний. Не так уже й легко знайти того, хто захоче взяти на себе зобов’язання навіть за жінку, не кажучи про чужу дитину.

І зовсім не факт, що у Вас вийде створити щасливі стосунки з іншим чоловіком, якщо Ви не почнете цьому вчитися, мало що виходить «саме». Найбільш яскраво ми розуміємо, ЩО ми втратили, коли цього вже не повернути. Зате дитині страждань від розставання з батьком точно не уникнути.

 

Ламати легко. Спробуйте створювати своє щастя самі, і не чекати, поки хтось інший зробить це за Вас.

Дорогі читачі, тепер звертаюся до всіх вас. Сподобався моя відповідь? Поділіться статтею з друзями, можливо, хтось із них зараз дуже потребує цього!

Хочете поставити своє запитання? Надсилайте його сюди https://smania.club/contacts/, і дуже ймовірно, що відповідь на нього теж буде опублікований.

Наостанок – про сімейну психотерапію. Це було б смішно, якщо б не було так життєво …

Всім щастя! З любов’ю, Женева Каулі

Джерело: https://smania.club/pismo-chit…

 • Психологія
 • Сімейні відносини
 • жіноча психологія
 • чоловіча психологія

Джерело: https://cont.ws/post/748270

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *