Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Любов – дивовижне почуття, яке наповнює світ навколо щастям, фарбами та чарами. І ніщо не може з ним зрівнятися. Але іноді молоді дівчата шукають способи, як перестати закохуватися. Що в любові не так, і чому від неї іноді доводиться позбуватися?

Зміст приховати

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

На це є причини:

 • Нерозділена любов. Кожна людина хоч раз у житті переживав це почуття і знає відчуття тяжкості і страждання від такої любові.
 • Досвід помилок. Так чи інакше, негативний досвід залишає в нашому серці великі незагойні рани і, чим більше, тим менше хочеться вступати в стосунки, які принесуть біль.
 • Він поганий. Дівчата люблять поганих хлопців і прагнуть до подібних відносин як метелики до вогню. Іноді в мозку клацає, що туди не варто йти, але зупинитися важко.
 • Я вже в стосунках. Буває, що старі відносини дали тріщину, а нові здаються безпроблемними. У такій ситуації зрада – не варіант. Нові відносини будуть базуватися на тому, що все тимчасово, так як вже перебуваєте у відносинах, або будете переживати ті ж проблеми з новим партнером, але пізніше.
 • Комплекс жертви. Причиною нерозділеного кохання стає комплекс жертви, коли дівчина вважає, що в силу непереборних обставин не може спілкуватися з чоловіком. Або, навпаки, сама не вирішується на відносини, так як впевнена, що це закінчиться для неї неприємностями. У таких випадках бажано позбуватися комплексів, а не шукати шляхи зруйнувати закоханість.

У чому полягає сутність любові

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

З точки зору біології, любов далека від романтики, і в організмі людини відбуваються хімічні і біологічні природні процеси. Проте, ці процеси налаштовані на те, щоб підібрати сумісну пару.

Цим пояснюється почуття непереборного тяжіння до одних людей і відштовхування інших без видимих ​​причин.

Однак, такі процеси часом заводять людину в глухий кут, тому що людська група численна і соціалізована.

З психологічної ж точки зору, любов – ряд установок, продиктованих як особливістю людини, так і отриманих з соціального середовища і від батьків.

Психологічні процеси протікають в нашому організмі на рівні підсвідомості, тому, перш ніж засвоїти урок, ми наступаємо на одні й ті ж граблі із завидною частотою.

Щоб це змінити, розберіться в собі, тоді питання буде стояти вже не як перестати закохуватися в кожного зустрічного, а як вибрати правильного супутника життя.

Чим відрізняється закоханість від любові

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

У кожної людини індивідуальні почуття і симпатії, які поділяються на любов, пристрасть і закоханість. Відчувати почуття закоханості можна до десятку чоловік одночасно: до зовнішності або рис характеру, манеру поведінки, але не до людини в цілому, так як ви поки його не знаєте.

Любов – це непереборний потяг до іншої людини, бажання бути поруч, піклуватися і захищати, жертвувати собою, не відчувати себе залежним і при цьому залишатися собою. Любов неможлива без взаємної поваги, турботи і вірності.

Закоханість згодом піде, а любов залишиться на все життя. Вона багатогранна: на початку відносин – з пристрастю, потім пристрасть згасає, переростаючи в ніжність і прихильність. З закоханістю такого не трапляється. Тому, перестаючи закохуватися у всіх підряд, ми говоримо не про любов, а про закоханість, яку приймаємо тимчасово за любов.

Припиніть ідеалізувати кожного

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Простий, але не найкорисніший з точки зору психології метод позбутися від непотрібної і зайвої закоханості – пошук недоліків у виборі об’єкта симпатії. Простий тому, що ніхто не ідеальний і знайти недоліки просто.

Залишається тільки не виправдовувати їх і рожеві окуляри отримають тріщину, а заодно підуть і почуття. Не варто програмувати себе на пошук недоліків, тому що, коли наступного разу ви зустрінете справжню любов, то випадково, за звичкою отбракуете цей варіант.

Проте, розберемо, якими недосконалими можуть бути наші обранці.

Він занадто хороший

Це перше, що має насторожити. Скоєних людей немає і бути не може, а якщо так здається, то перед вами рекламна акція, за якою дрібним шрифтом прописані великі таргани і розчарування. Перевірте ці ідеальні моменти, про всяк випадок, в нестандартних умовах. Ймовірно, закоханість закінчується, коли людина покаже справжнє обличчя.

Він занадто сором’язливий

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Такий чоловік стане «валізою без ручки», адже вирішувати більшість проблем доведеться самій. А крім того, не варто чекати, що життя буде фінансово влаштованої, адже до просування по роботі буде теж проявлятися сором.

Він нудний

На перший погляд обранець не здасться нудним через рожевих окулярів, але чи так це насправді? Чи знайдуться теми для розмов через півроку, чи поділяє супутник ваші захоплення, чи відповідає темпераменту? Якщо немає, криза не обійде стороною і боляче позначиться на відносинах.

У нього ще нікого не було

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Чоловіки полігамні і це факт. Ви впевнені, що його почуття – заключна точка? А може бути ви просто перша в списку планів і він паралельно фліртує з вашими подругами? Якщо немає, подумайте про другому пункті: чи не той це сором’язливий варіант, який згодом всюди доведеться пропихати і тягнути на собі.

Він не досить високий

У момент закоханості це не здається недоліком, але рідко чоловік буде відчувати себе комфортно з жінкою вище. Психологічно це буде тиснути на нього і внесе у відносини дисбаланс.

Любов повинна бути взаємною

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Любов, безумовно, повинна бути взаємною без всяких «але», очікувань і надій. Відносини навіть із взаємною закоханістю прагнуть закінчитися не найкращим чином, що вже говорити про ситуацію, коли нав’язують або терпите нелюбов з іншого боку.

довіряйте інтуїції

Як говорилося вище, закоханість складається з двох біологічних факторів: хімічних і біологічних процесів організму і психологічних установок.

І якщо хоча б один з цих факторів не буде виконуватися, створиться відчуття дисгармонії і нічого позитивного відносинам це не принесе.

Наприклад, закохавшись в чоловіка з лідерськими якостями, і дивлячись на нього крізь рожеві окуляри, буде здаватися, що він занадто жорсткий і не відноситься до вас з теплотою.

Чи не квапте події

Щоб позбавити від закоханості потрібно просто почекати і все вирішиться само собою. Аналізуйте відбувається і зважуйте отриману інформацію. Так ви позбавите себе від неприємних наслідків закоханості і знайдете справжню любов.

Джерело: https://DelaiSmelo.ru/semya/kak-perestat-vlyublyatsya

Як не бути влюблива. 4 принципу, як дівчині зберегти своє серце від “передчасної” закоханості.

Мені 22. І я дуже влюблива.

Я розумію, як повинна вести себе мудра дружина. Я знаю все про чистоту і цнотливість і дотримуюся цього. Але як дочекатися того, кому я приречення Богом? Як не закохатися не в того і вберегти серце від ран?

Я багато прослухала відомих проповідників, відвідувала всі сестринські та молодіжні служіння, де піднімалася тема дошлюбних стосунків, шлюбу, сім’ї. Але відповідь на питання, як же зберегти своє серце (не тіло, а серце!), Довгий час залишався відкритим для мене.

Одного разу дружина нашого керівника молоді ділилася своєю історією зародження любові. І знаєте, що мене здивувало в цій історії? Коли її чоловік зробив їй пропозицію, вона тільки тоді задумалася: «Так, я його дійсно люблю».

Інший приклад. Історія заміжжя дружини нашого пастора. Він її полюбив давно, а вона задумалася над питанням любові тільки коли він зробив їй пропозицію.

Так що, психологи помилилися, стверджуючи, що дівчатка в розвитку на кілька років йдуть попереду хлопчиків? Або все ж є якийсь секрет збереження свого серця для того єдиного?

Після довгих пошуків відповіді я все ж зрозуміла. Шлях до жіночого серця починається з голови. Навіть не з думки. Навіть не з очей. І як не дивно, не з вух (адже дівчата люблять вухами)! Вся справа в голові, яка не вміє припиняти думки.

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Принцип 1. Не накручуй себе

Кожній дівчині для початку треба зрозуміти одну істину: якщо хлопець на тебе подивився, це ще нічого не означає. І навіть якщо він написав тобі повідомлення у справі або подзвонив, то це теж, на жаль, нічого не означає.

Візьми за правило: дозволь собі подивитися на нього як на потенційного чоловіка тільки тоді, коли почуєш його серйозні наміри щодо себе. До цього навіть не смій думати: «А раптом! А якщо…”.

Все починається саме з цих думок.

Знаєш, чому така категоричність?

Ти вже собі намріяла будинок біля річки, тихе сімейне життя з трьома дітьми і собакою, а через два роки, коли ти наважуєшся натякнути йому про свої почуття, він робить незворушний вигляд і говорить: «Як? Я ж тільки хотів дружити! » Хлопець в таких випадках не завжди винен. І коли проповідники кажуть: «Будь обережний – ти пожнеш її сльози», вони мають на увазі зовсім не цю ситуацію.

Тому не накручуй себе поки не почуєш ВИЗНАЧЕНО, чого він хоче від тебе. Це перше правило.

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Принцип 2. Обережність в дружбі

Питання дружби цікавить дуже багатьох. Його піднімають на всіх молодіжних конференціях і семінарах. І я більш ніж впевнена, що кожен має в собі відповідь на це питання, просто боїться озвучити його, зізнатися в цьому чи не згоден з ним. Скажу: дружба є. Здивовані? Так, є, але тільки до певного періоду і при певних обставинах.

Небезпека такої дружби в тому, що люди прив’язуються один до одного емоційно. Особливо дівчата. Нам хочеться спілкування – тільки по дружбі, так, звичайно! Ми відразу ж біжимо розповісти одному свої печалі і смутку, радості й успіхи – по дружбі адже! Ми радимося, яку книгу почитати, де відзначити Новий рік, як провести вихідні і навіть самі не підозрюємо в яку пастку ми потрапляємо.

Прихильність – це біда! Вона починається з дружби. І в один момент приходить усвідомлення: ой, здається, я закохалася. Не допускайте вашій дружбі зайти надто далеко. Дружите, але не прив’язується. Відкривайте свою душу перш за все Богу – Він перший, хто має бути у вас в друзях! Батьки – це теж дуже добрі порадники і друзі! Але не дозволяйте собі зациклюватися на одній людині.

Помірна дружба – це друге правило збереження свого серця.

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

3. Не сотвори собі ідола

Одного разу Бог мене дуже сильно зламав. Я довго не могла зрозуміти, в чому справа, адже все було добре. Після смирення прийшов відповідь. Я зрозуміла, що поставила людини дуже високо в своїй свідомості. Жахливе усвідомлення того, що про цю людину думаю більше, ніж про Бога.

Уявляєте собі? Я прокидаюся і дивлюся, чи немає повідомлення від нього, лягаю спати і думаю, чи спить уже він, і навіть коли їм, думаю, чи не голодний зараз він.

А Бог відійшов десь на інший план, особисті відносини з Ним вже стали не такими близькими, Він перестав бути моїм найкращим Другом, тому що я Йому вже розповідала тільки обривки, у мене не залишалося на Нього часу …

Бог – це Бог заздрісний, і Він не буває осоромлений. Я це зрозуміла. І собі набила гулю, за яку зараз дуже вдячна Богу.

Читайте також:   Як почати розмову з дівчиною в вк: правила спілкування і помилки

Май чітку ієрархію авторитетів в своїй свідомості, де на першому місці повинен бути Бог і Його Слово, – це третій принцип.

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

4. Розділяй захопленість і любов

Я не вірю в любов з першого погляду. Перший погляд оцінює зовнішність людини, і хоч як не придивляйся, ти не побачиш там особистість. Є небезпека побачити образ людини, який сама ж намалювала у своїй уяві, і ще гірше – закохатися в цей образ, очікувати чогось від людини, який на самому-то справі не відповідає твоїм очікуванням.

Якщо тобі здається, що ти закохалася з першого погляду, і як же тут йти проти волі Бога, то знай: ніяка це не воля Бога. Любов – це рішення. Під першим поглядом може критися що завгодно: симпатія, пристрасть, закоханість, але тільки не любов.

Не бери захопленість людиною за любов – це четвертий принцип.

Олександр Шевченко, пастор церкви «Дім Хліба» в США:

Коли дівчина першою проявляє любов до чоловіка, щось ламається логічно. Жінка має право тільки на відповідні почуття. Вона як місяць, яка температури сама по собі не має. У ній немає енергії і світла.

 

Сонце світить. Місяць це відображення сонячного сяйва. Дружина здатна на взаємність тільки в міру тієї любові, яку сама отримує. Всі свої резерви любові вона збирає від чоловіка – скільки він вклав у неї, стільки і отримає назад.

 

 

Пам’ятайте, що роль дружини – помічниця, а не глава. Чоловік повинен любити дружину (Ефесян 5:25), а дружина коритися чоловікові. Дівчата, не зраджуйте Божих законів! Першим повинен проявити свою любов той, кого ви потім назвете главою сім’ї! Якщо ви спробуєте дотримуватися всіх описаних вище принципів, то зумієте зберегти своє серце для того, кого Бог вам наперед приготував.

Адже Біблія не дарма вчить нас:

Найбільше стережеться, серце твоє, бо з нього походить життя (Притчі 4:23).

 • Будьте благословенні з закритим на час серцем!
 • Автор статті Ольга Попович.
 • © «Слова підбадьорення», при повному або частковому копіюванні матеріалу посилання на першоджерело обов’язкове.

Джерело: http://obodrenie.info/premarital-relations-between-man-and-a-woman/how-to-keep-a-girls-heart/

Як перестати закохуватися не в тих чоловіків?

Взаємна закоханість робить нас щасливими і мотивує на розвиток. Але якщо почуття залишаються нерозділеними, а ми все одно чіпляємося за них, це веде до саморуйнування. Як перестати зближуватися з тими, хто приносить лише біль і розчарування?

«Наші відносини тривали два місяці, і я була впевнена, що зустріла свою половинку, – розповідає Марина. – А потім він став віддалятися і зізнався, що не готовий до серйозних стосунків. Домовилися, що залишимося друзями. Мене мучить ця «дружба», немає сил розірвати нашу зв’язок ».

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

«Дівчина не дарма згадує« другу половинку », як образ власної душі, який Юнг називав Анимус, – коментує когнітивний терапевт Марина Мяус.

– Якщо ми зустрічаємо людину, яка зливається з образом, намальованим нашою підсвідомістю, нас нестримно притягує до нього. Але щоб склалася повноцінна зв’язок, необхідно відокремити уявний образ і прийняти реальну людину.

Погоджуючись любити того, хто нами не дорожить, ми так і залишаємося в потоці власних фантазій ».

Згодом зростає важливість не конкретної людини, а лише масштаб його уявної фігури. Ми думаємо, що взаємодіємо з тим, кого любимо, але насправді ведемо діалог з самим собою – тією частиною нашого Я, з якої в звичайному житті не знаходимо сили зустрітися.

«Це може бути наслідком раннього досвіду, пов’язаного з відносинами з батьками, або з давніми травмами, які тримають в полоні, – пояснює Марина Мяус. – Нещасливе кохання – лише дзеркало, крізь яке ми дивимося на себе. Але це дзеркало криве, що спотворює.

І діалог з собою буде руйнівний, якщо ми не знайдемо сили прибрати уявну фігуру того, в кого закохані. Замість того, щоб знову і знову намагатися повторити колишній травмує любовний досвід, нам потрібно зустрітися зі своїми переживаннями один на один ».

Як перестати закохуватися без взаємності

Якщо нерозділене почуття триває довго, важко зізнатися собі, що ми безглуздо витрачаємо час свого життя. Чи включаються механізми психологічного захисту, які переконують нас: коханому щось заважає зробити крок назустріч.

Часто це перетворює нас в непрошених «рятувальників»: ми прагнемо допомогти подолати обставини, які заважають потенційному партнеру бути з нами.

Поступово ми втрачаємо критичне ставлення до себе і оточуючих, сприймаючи тільки ті слова і вчинки, які підживлюють наші ілюзії.

Як розірвати замкнене коло?

 • Перервати контакт. Якщо партнер не робить кроків назустріч, уявна любов черпає енергію тільки за рахунок наших власних думок і фантазій. Перервіть всі контакти, як реальні, так і віртуальні. Видаліть людини з друзів в соціальних мережах, щоб не було спокуси стежити за його життям.
 • Зосередитися на собі. Важливо перенаправити потік енергії, яку ми витрачали на безплідні фантазії про недоступному чоловікові, на себе. Займіться роботою, навчанням або творчістю – чимось, що сприяє зростанню вашої особистості і набуття більшої самоповаги. Як тільки ми перестаємо підживлювати уявну фігуру і починаємо замість неї «ростити» власну, значимість уявної зв’язку поступово зменшується.

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Як перкратіть закохуватися у всіх підряд

Любовне почуття може перетворитися в наркотик. Ми прагнемо знову випробувати його, часто при цьому зближуючись з тими, хто маніпулює нашою потребою.

Як розірвати замкнене коло?

 • Задуматися про самоповагу. Намагаючись будь-яку ціну бути з людиною, якій байдужі, ми втрачаємо самоповагу. Визнавати це важко, тому психіка підкидає безліч виправдань такого зв’язку. Самоповага дозволить спиратися перш за все на себе, а не шукати опору в іншій людині.
 • Відновити ресурси. Виснажуючи себе емоційно, ми втрачаємо інтерес до інших сторін життя. Партнер, який любить і приймає, дає сили і безстрашність рухатися вперед. Той, хто знецінює наші почуття, забирає і наші сили.
 • Позбутися від ролі жертви. Ми опиняємося в психологічному підпорядкуванні у людини, який нами не дорожить. Подумайте, чим вам може бути вигідна пасивна роль? Можливо, так ви намагаєтеся зняти з себе відповідальність за власне життя?

Як не закохуватися в невільних

Прообразом всіх своїми внутрішніми Зигмунд Фрейд вважав потяг до батьків протилежної статі. У повній сім’ї ця фігура завжди вільна.

«Дитячий досвід суперництва з батьком своєї статі може додавати пристрастей в любовний трикутник в дорослому віці, – пояснює юнгіанскій аналітик Лев Хегай. – Перемогти суперника не менш важливо, ніж домогтися об’єкта любові. З цієї точки зору вибір невільних партнерів провокує сильніші почуття ».

Як розірвати замкнене коло?

«Потрібно чесно відповісти собі на питання: чи готові ви до істинного до зближення? – пропонує Марина Мяус.

– Що змушує вас триматися за відносини, в яких неможливе повноцінне присутність коханої людини? Можливо, в батьківській родині ви бачили не тільки любов і турботу, а й багато взаємних претензій, роздратування. У цьому випадку зв’язок з невільним партнером дозволяє залишати двері відчиненими ».

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Як розірвати замкнене коло?

 • Батькам підлітка варто проявити терпіння. Найгірше, що ви можете зробити, – засуджувати або висміювати його почуття. «Таке захоплення може бути пов’язано з природним процесом сепарації, в ході якого підліток намагається від’єднатися від впливу матері. При цьому образ зірки виявляється несвідомим противагою залежності від батька, – пояснює Лев Хегай. – Якщо прихильність до кумира не носить критичного характеру і не загрожує безпеці підлітка, дозвольте йому просто пережити цей період. Будьте терплячі і відкриті до розмови. Дайте зрозуміти, що любите дитини незалежно від його захоплень ».
 • У дорослих закоханість в зірку часто виявляється ще й наслідком невдач в особистому житті, через що відбувається регрес в підліткову стадію. Задумайтесь про попередні відносинах. Можливо, в вас як і раніше живуть біль і розчарування. Любов до недоступного людині – зона явною безпеки. Але одночасно з цим ви обманюєте себе, не пускаючи в своє життя повноцінні почуття і обмежуючи можливості внутрішнього зростання, які нам дають тільки близькі стосунки в реальному світі.

Як перестати закохуватися в недоступних

Закоханість у відомого співака, актора або спортсмена – поширене явище серед підлітків. Це дитяче проживання подій життя в форматі гри. Але якщо людина забирає прихильність до недоступним і знаменитим у доросле життя – це перетворюється в проблему.

«Закоханість у кумира в дорослому віці – індикатор того, що в дитинстві ми не отримали достатньо материнської любові, і недоступний, але улюблений образ матері заміщається чином зірки», – говорить Лев Хегай.

джерело

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1769556851580995858/kak-perestat-vlyublyatsya-ne-v-teh-muzhchin/

Постійно сумирно закохуюся, страждаю і закохуюся знову …

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

– Останнім часом зрозуміла, що закохуюся завжди і ходжу в цьому стані дуже довго, думаючи про цю людину, то уникаючи його, то шукаючи зустрічі з ним. А коли побачу, то втрачаю дар мови, чекаю від нього почуття у відповідь. І після того як зрозумію, що ця людина до мене не відчуває почуття у відповідь – довго ще переживаю, страждаю, мучуся. І якщо на моєму шляху зустрінеться людина в моєму смаку, так би мовити, десь на роботі, наприклад, якщо він подивиться на мене, як мені здається, зацікавленим поглядом або ще щось станеться, іскра якась, я переключаюсь на цього людини і знову закохуюся сильно. І знову страждаю від своєї вже невпевненості, що знову все так само буде. І, природно, так буде, тому що я не знаю, як бути, і я е така, звичайно, не нужна.І так вже ціле життя. Що мені робити?

Санді, Казахстан

– У своєму листі Ви відкривають лише одну сторону свого буття – властивість постійно в когось закохуватися, потім, виявивши, що «об’єкт» не відповідає взаємністю – якийсь період страждати.

Але варто комусь, як Ви пишете, «подивитися на Вас, як Вам здається, зацікавленим поглядом» – і Ви знову на хвилі нових мрій … Як зупинити і розірвати цей обертається по незмінною орбіті «замкнуте коло»?

Те, що Ви задалися цим питанням, інтуїтивно відчувши, що таке «обертання» – не необразливо, і не хочете більше плисти за течією бурхливої, порожистій річки, яка кидає Вашу човен з боку в бік – вже перший крок в потрібному напрямку. Для того щоб порадити Вам що-небудь конкретне – мені явно не вистачає інформації про Вас.

І все ж спробую хоч чимось допомогти, аналізуючи не тільки текст Вашого листа, але і схожі ситуації, відомі мені з багаторічного досвіду активного спілкування (викладання Тори і т.п.) з найрізноманітнішими людьми. Ви, швидше за все, належите до категорії осіб, наділених підвищеною чутливістю і багатою уявою. Само по собі це не добре і не погано. Це нормально.

Навіть якщо проявляється як, мабуть, у Вас, в крайньому ступені. Разом з тим, «звичка» до стану закоханості таїть в собі якісь небезпеки. Про які небезпеки я тут говорю? Одна з них, наскільки я зрозумів, вже досить чітко окреслилася в Вашому житті.

Читайте також:   Як зацікавити дівчину: способи, що діють безвідмовно

Відчуття радості і душевного підйому, яку здатна дарувати закоханість, отруєна у Вашому сприйнятті, як Ви самі ж пишете – стражданнями «від своєї вже невпевненості, що знову все буде так само».

Такий життєвий досвід Ви витягли з низки своїх влюбленностей … Втім, чи можна це назвати «життєвим досвідом»? Можливо, я помиляюся, але зміст Вашого листа наводить на думку, що Ваше спілкування з чоловіками в основному, як тепер кажуть, віртуальне. Тобто всі Ваші «романи» виникають, розвиваються і закінчуються всередині Вас з самим мінімальним участю «другої сторони» (якщо воно взагалі є, це участь).

Тепер – про другий небезпеки.

Очевидно, що так, коли все закоханості залишаються без взаємності, буде не завжди. Ймовірно, все ж настане момент, коли «об’єкт», який спровокував Ваші почуття, зверне на Вас увагу і захоче з’єднати з Вами свою долю. А в Вашій уяві вже готовий ідеальний образ цього чоловіка …

Коли це станеться – не треба відразу ж погоджуватися на шлюб. Потрібно дати собі час на те, щоб придивитися до цієї людини, з’ясувати його погляди на життя, на сім’ю, на виховання дітей і т.п. Цілком може статися, що при реальному знайомстві виявиться, що перед Вами – зовсім не та людина, образ якого Ви собі намалювали.

Але, припустимо, він виявився цілком гідним кандидатом на шлюб. Ви створили з ним сім’ю. І тут Вас підстерігає третя небезпека – звичка до відчуття закоханості може зіграти з Вами недобрий жарт.

Замість того, щоб продумано, всерйоз будувати взаємини з чоловіком, Ви раптом відчуєте, що Вам «тісно» в вузькому сімейному колі, що Вам не вистачає емоційних «сплесків новизни» і т.д.

Куди веде ця дорога – Вам, гадаю, відомо … Але що ж все-таки робити, щоб змінити ситуацію на краще? Перш за все, Вам, як мені видається, потрібно постаратися підвищити самооцінку, здобути більшу впевненість в собі (це, крім усього іншого, стане певним сприятливим фоном для більш упорядкованого будівництва власного життя).

Згадавши і з усією ясністю усвідомивши, що кожна людина – унікальний, що кожен виявляється в цьому світі, щоб здійснити задачу, з якою ніхто не впорається, крім нього. Звичайно ж, емоції – сфера, далеко не повністю підконтрольна розуму. З почуттями, як то кажуть, не посперечаєшся. Але можна спробувати «виховувати» їх – і вольовими прийомами, і переконливими аргументами.

Поставте перед собою мету – готувати себе до заміжжя. І почніть «тренувати м’язи душі». Скажіть собі, наприклад, що весь тиждень Ви і не подивіться в сторону чоловіків. А потім через якийсь час – ще тиждень, потім – півтори, дві.

Емоції, до речі сказати, не тільки неслухняні, але і нерідко трудноопределіми. Ми можемо заплутатися в них, прийняти одне почуття за інше.

Буває, що відчуття закоханості в дійсності – лише якийсь «рятівний круг», на якому людина, яка не вміє плавати, підсвідомо, не віддаючи собі в цьому звіту, прагне спливти подалі від власних проблем. Але ж життєві труднощі не розчиняються самі по собі.

Вони вимагають уваги і вирішення. І як би ти не старався від них втекти – вони, рано чи пізно, все одно наздоженуть тебе. Так чи треба відтягувати момент, коли від них уже не можна буде сховатися, коли впоратися з ними буде набагато важче?

Не беруся судити, чи так це у Вас. Але все ж раджу глибше заглянути в себе і спробувати зрозуміти, наприклад, яких умінь, властивостей і навичок Вам не вистачає, і як це відбивається на обставинах Вашому житті.

Ну, ось, мабуть, і все, що я можу сказати у відповідь на Ваш лист. Не знаю, наскільки зумів допомогти Вам своїми пунктирними міркуваннями.

Але якщо Ви, не поспішаючи, обдумаєте те, про що тут сказано – Вам, сподіваюся, легше буде правильно зорієнтуватися в ситуації, що склалася, оцінити те, що відбувається і знайти дорогу до її поліпшення.

Відповідав Рав Еліягу ЕССАС

http://evrey.com

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

Оцініть пост

(Ще не оцінено) Завантаження …

Поділитися

Джерело: http://evreimir.com/172880/postoyanno-bezotvetno-vlyublyayus-stradayu-i-vlyublyayus-opyat/

Що робити, якщо ви без відповіді закохані

Давати «слушні» поради людині, яка з дня на день відчуває почуття абсолютної залежності від об’єкта симпатії і чекає від нього належного відносини – справа сумнівна і складне. Але можна спробувати.

Методи перестати закохуватися без взаємності і у всіх підряд

1. Ставтеся до всього, що з вами відбувається в даний момент, філософськи. Сенс полягає в тому, що не варто різати собі вени, знищувати особисті речі та стрибати з даху висотного будинку. Потрібно прийняти сформовані труднощі як є і не мучитися думками, чому це відбувається з вами, а не з кимось іншим, та й за що вам все це.

Ставитися до нерозділеного кохання з розумом – значить усвідомлювати, що вона є звичайним захворюванням, яке пройде через деякий проміжок часу. Рано чи пізно ви все одно приймете її як щось непереборне і неминуче, тому драматизувати ситуацію не потрібно. Вам адже і так нелегко.

2. Не намагайтеся будь-що-будь одержати від об’єкта своєї любові відповідну реакцію у вигляді такого ж почуття або хоча б просто доброго ставлення.

 

Домігшись від нього довгоочікуваного розташування, жалості або подяки, можна поставити себе в незручне і комічне становище. І це як мінімум. Любов або є, або її не існує.

Вона не виникає і не зникає, немов за помахом чарівної палички.

3. Пам’ятайте, що коханий ніколи не буде мріяти вам догодити і вести себе таким чином, щоб ви були задоволені, адже він не є вашим майном, і ви не маєте на нього ніяких законним прав. Він не буде ретельно стежити за своїми діями і словами, аби зробити вам найменш боляче.

І не забувайте, що немає сенсу ревнувати його. Ця людина – не ваша річ і навіть не ваш партнер. Ревнощі ніколи не приводила ні до чого конструктивного, тим більше в такій ситуації, як у вас.

4. Не створюйте проблем. Це означає, що ви зобов’язані пам’ятати, що почуття не повинні доставляти неприємні відчуття ні вам, ні оточуючим вас людям. У вашого коханого може бути сім’я і діти. Не потрібно привносити в їх щасливе існування страждання.

Закоханість – стан хитке і тимчасове, тому якщо ви створите на її грунті проблеми, вирішувати їх доведеться дуже довго, навіть коли вона пройде.
Полюбив жінку або чоловіка, з якими в принципі неможливо побудувати міцні довгострокові відносини (наприклад, завзятого холостяка або «фатальну» жінку), ви прирікаєте себе на справжні муки. Візьміть себе в руки, поки ще не пізно.

5. Не забувайте, що нерозділене закоханість з часом зникає, часто – досить-таки швидко. У дуже рідкісних випадках вона може паразитувати на вас роками.

Важливо лише те, що буде з вами, коли почуття зникнуть. Ви будете ображені на кохану людину і на весь світ або відчуєте себе вільним від важких кайданів і, нарешті, щасливим? Все у ваших руках.

Дивлячись в очі об’єкта своєї любові, можна забути про навколишню дійсність і про те, який неймовірно яскравою і прекрасною вона може бути.

Найчастіше, закоханість – це старт до початку справжніх відносин і побудові довгострокової союзу.

Ви обов’язково зустрінете свою другу половинку і будете так само тремтіти при звуці його кроків, які не висипатися ночами, але не відчувати втоми від безмірного щастя.

Ні в якому разі не ставте жирний хрест на своєму особистому житті, якщо в даний момент не вдалося домогтися розташування того, в кого ви так пристрасно закохані. Це всього лише невдалий досвід. Ви зустрінетеся з «потрібним» людиною, відчуєте всю повноту таких же переживань (але взаємних і приємних) і будете вдячні за цей період нерозділеного закоханості.

Flytothesky.ru

Поділіться постом з друзями!

Джерело: https://flytothesky.ru/chto-delat-esli-vy-bezotvetno-vlyubleny/

Суджений, ряджений: як перестати закохуватися у всіх підряд і знайти свого єдиного

Якщо ви не можете побудувати серйозні відносини і всі ваші романи закінчуються, ледве встигнувши початися, то, звичайно, можливо ви просто ще не готові до чогось серйозного і відповідального.

Швидше за все, ви на самоті бачите для себе набагато більше плюсів, ніж мінусів, тому і Всесвіт не поспішає вас зводити з «тим самим» чоловіком.

Але що робити, якщо ви відчайдушно намагаєтеся зустріти свою справжню любов і мрієте створити міцну сім’ю, а замість цього знову і знову витрачаєте свій час на швидкоплинні захоплення – в матеріалі Passion.ru.

«Я звабити того, цього і геть того теж!»

Якщо вам приносить задоволення сам процес «завоювання» чоловіків, то, цілком ймовірно, ви тим самим намагаєтеся підняти свою самооцінку і зайвий раз довести заздрісникам, що для вас немає нічого неможливого (в плані підкорення чоловічих сердець вже точно).

Якщо вірити психологам, то причина такої поведінки може ховатися в тому, що одного разу вам розбили серце, тим самим спровокувавши бажання таким чином «мститися» всім представникам сильної статі (і чим більше їх буде в вашому списку-помсти, тим краще).

Вам, по суті, все одно, хто ваш обранець і чим він займається. Головне, щоб він був неприступним і сексуально-харизматичним. В іншому випадку ви втратите до нього інтерес навіть швидше, ніж він встигне запросити вас на друге побачення.

Експерти нагадують, що поки ви витрачаєте свій час, сили і енергію на охмурення симпатичних кандидатів, той самий єдиний і неповторний може перебувати десь поруч. Подумайте про це наступного разу, коли з нудьгуючим виглядом будете забивати черговий непотрібний номер телефону (просто так, для галочки).

Спробуйте уявити (а ще краще – виписати на аркуші паперу) якості ідеального супутника життя і сконцентруйтеся на тому, щоб знайти саме його (не розпорошено по дрібницях).

«Я вся така раптова … »

Ще один варіант вашого «перебирання» відповідних і не дуже кандидатів може критися в тому, що ви і самі до кінця не визначилися, хто ж врешті-решт вам потрібен. Можливо, вам і наодинці з собою не так вже й погано, але батьки тиснуть, суспільство засуджує, та й у вас в підсвідомості ні-ні, та й спливає питання «може, мені вже пора вийти заміж?».

Якщо це про вас, то не варто йти на поводу у громадської думки, а зосередитися на тому, що для вас по-справжньому важливо і цінно. Навчіться спочатку любити і приймати себе і тоді «Містер досконалість» обов’язково знайдеться, ось побачите. А зустрічатися з кимось для галочки, щоб порадувати батьків і втерти носа заздрісникам не варто.

Зазвичай такі історії закінчуються вельми плачевно.

«Всі мої подруги давно заміжня, а я чим гірше?»

Даний пункт випливає з попереднього. Навіть якщо всі ваші подруги давно і щасливо одружений, це не привід кидатися на шию першому зустрічному і вже через пару побачень активно тягти його в ЗАГС.

Читайте також:   Козеріг і вдалий: сумісність, плюси і мінуси союзу, майбутнє

Подумайте, яку людину ви хочете бачити поряд з собою і йдіть до своєї мети. Не погоджуйтеся на те, що «стерпиться-злюбиться», адже потім ви знову розчаруєтеся в невідповідному кавалера і будете шукати свій ідеал.

Так шукайте його відразу, не сподіваючись на авось.

«Я просто створена для любові!»

Ви не можете обходитися без уваги шанувальників, вам потрібен флірт, загравання, палкі зізнання, подарунки і … новий об’єкт пристрасті.

Ви колись вирішили, що буде неправильним витрачати своє життя на одного-єдиного чоловіка, коли навколо стільки прекрасних варіантів. Насправді ж, як стверджують психологи, навіть незважаючи на натовп шанувальників, ви все одно відчуваєте себе самотньо.

Закохуючись знову і знову, ви запевняєте себе, що, можливо, в цей раз це призведе до «і жили вони довго і щасливо», але незабаром закисає в цих відносинах і перемикаєтеся на нового кавалера.

Не переживайте, все зміниться, як тільки вам зустрінеться той чоловік, за яким, як то кажуть, ви підете в вогонь, воду і мідні труби. Тільки дайте собі шанс (і йому теж) стати щасливою, чи не відступаючи перед першими ж труднощами.

«Я більше нікому не вірю»

Можливо, вас колись зрадив чоловік, якого ви дуже сильно любили і з тих самих пір ви просто заборонили собі прив’язуватися так само сильно до кого б то не було.

Насправді, розчарування в житті зазнавали абсолютно все люди, тому не варто думати, що дана напасти трапилася з вами, тому що в вас щось не так.

Зовсім ні! Так трапляється, що, придивившись уважніше один до одного, партнери розуміють, що не зможуть далі йти по життю разом і приймають рішення розлучитися. В цьому немає нічого страшного.

Просто не варто закриватися і ігнорувати чоловіків (або, навпаки, діяти методом від зворотного і, спокусивши чоловіка, тут же заносити його в «ігнор»). Спробуйте знову довіритися своїм почуттям і пам’ятайте, що не помиляється той, хто нічого не робить. Тільки не впадайте в крайнощі, дійте поступово, прислухаючись до своїх почуттів і відчуттів.

vostock-photo

Ще більше актуальних статей про психологію, відносинах, любові і кар’єрі можна знайти на сайті Passion.ru !

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/595cf4d58e557d717c01be0c/5d64fa9b8c5be800aea8b620

Як перестати закохуватися у всіх підряд

Ви тільки познайомилися, а ти вже замислюєшся, який колір весільного плаття піде тобі більше: кристально-білий або відтінку шампанського? І якщо ваша історія закінчується занадто швидко, тобі від цього все одно боляче, тому що ти все одно встигла закохатися. Знайоме? Але чи можна не прив’язуватися до людини на самому початку роману, уникнувши чергової драми? Експерт WMJ.ru відповідає – так! І дає поради, як це зробити.

Ірина Гаврилова-Демпсі

психолог, автор сайту www.irinagavrilovadempsey.ru

Буває, що ще на самому початку відносин дівчина повністю розчиняється в чоловікові. Її обранця в цей момент добре і комфортно – але нудно. Йому вже не так цікаво проявляти ініціативу, дарувати подарунки, доглядати. Навіщо напружуватися, якщо жінка і так належить йому? Ось кілька порад, які допоможуть тобі уникнути такої ситуації.

– Чи не концентруйся на коханого цілком і повністю. В житті повинно бути місце і іншим речам: друзям, роботі, хобі і так далі. Всі вони – твій рятувальний трос з виру. Тримайся за них усіма силами, і тоді у тебе буде шанс не потонути в любові і не захлинутися. Любов засмоктує, але не дозволяй собі зациклюватися тільки на цьому почутті.

– Після побачення НЕ прокручуй його деталі в голові, як заїжджену пластинку, не будуй здогади про поведінку чоловіка. Пам’ятай, що чим більше ти думаєш про нього, мрієш про спільне майбутнє, тим сильніше ти втягується і тим швидше закохуєшся.

Нехай з твого боку буде поменше одкровень, які можуть зачепити якісь дуже ніжні струни всередині тебе. Коли ти ділишся чимось таємним, ти прив’язується до чоловіка. Чи не його до себе прив’язуєш, а сама прив’язується.

Але ж ти ще не знаєш цієї людини досить. Говори про себе абстрактно – так ти уникнеш занадто швидкої закоханості і подогреешь його інтерес до себе. Але не йди від прямих запитань. Краще поясни: «Я не хотіла б сьогодні про це розповідати».

Або переведи розмову в жарт, направ його в інше русло.

Намагайся сама розговорити співрозмовника: нехай базікає про себе, а ти тим часом спостерігай за ним. Зважуй і оцінюй, підходить він тобі чи ні. Зачепивши його емоції і почуття, ти прокладеш доріжку до його серця.

Чи не проводь з чоловіком дуже багато часу. Витягуй себе силоміць з відносин з ним, вигадуй собі справи. Невеликі перерви дозволять тобі знову повернутися до себе, знайти себе. Чим більше часу ти проводиш з хлопцем, тим сильніше прив’язується до нього. Зате у сильної статі все з точністю до навпаки.

Якщо увагу і компліменти чоловіків – єдине, що підтримує твою самооцінку, вирішуй проблеми з упевненістю в собі. Ти повинна і без сильної статі усвідомлювати власну красу, потрібність, вірити, що ти гідна любові.

Щоб не закохуватися занадто швидко в чоловіка, закохайся в себе і в свою самостійне життя. Умій бути щасливою, коли поруч немає нікого, хто сходить по собі з розуму. Занадто сильне бажання бути в відносинах призводить до того, що ти вже на першому побаченні малюєш собі весільний кортеж і до втрати пульсу чіпляєшся за цю картинку.

Виріши свої власні проблеми сама, не зв’язуй поява чоловіки в твоєму житті з шансом поправити своє становище, знайти порятунок від труднощів. Інакше ти будеш закохуватися не в реальну людину, а в можливості, які могли б відкритися в стосунках з ним.

Чи не старайся занадто. Прибери надзначущими партнера зі свого життя. Коли ти занадто надриваєшся заради відносин, ти підспудно чекаєш подяки або кроків у відповідь. І якщо їх немає, починаєш ображатися. Образа ж, в свою чергу, змушує занадто багато думати про нового знайомого – і ось ти вже сама не помічаєш, як закохуєшся.

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/37865648-kak-perestat-vlyublyatsya-vo-vseh-podryad/

Заборонений плід: як перестати закохуватися в недоступних – Любов і cекс – Домашній

Можна, звичайно, сказати, що мужик пішов не той, ненадійний пішов мужик, перелітний. А можна сказати чесно: самі винні, дівчата, – не тих вибирали.

неможливий людина

Акторів і літературних героїв відразу залишимо юним прихильницям «Сутінків». Ми, дівчата дорослі, якщо вже вплутаємося в історію, то в таку, що голлівудські сценаристи позаздрять.

Нам подавай живе в іншому місті, а краще – в іншій країні, патологічного бабія, трудоголіка, чоловіка-начальника, мамія, чоловіка іншого соціального статусу – олігарха або навпаки, чи не бомжа.

Багато пані вірні класиці, вишукуючи собі виключно одружених чоловіків. Дехто примудряється знаходити тих, хто поєднує кілька перерахованих вище особливостей: наприклад, одружений аніматор з Туреччини, що страждає едипове комплексом.

А що, східні чоловіки такі: у них мама завжди на першому місці.

{{WIDGET-7178}}

Є ще одна категорія недоступних чоловіків: це може бути нічим не примітний чоловік, але для вас він виявляється недосяжною вершиною, вічно вислизає і загадковим – просто тому, що він вас не любить. Так буває.

Ліками в такій ситуації може бути тільки одне: подолати свою невпевненість і не намагатися довести собі, що чоловіки просто зобов’язані бути від вас без розуму.

В іншому випадку ви приречені на те, щоб штурмувати серця, двері в які для вас ніколи не відкриються.

Амазонками не народжуються

У чому нонсенс такої поведінки з точки зору біології? У тому, що жінка заглушає в собі інстинкт, який підказує, що ні вона, а чоловік повинен встати з дивана, видати бойовий клич і погнатися за нею.

Однак амазонками не народжуються, ними стають внаслідок різних психологічних або соціальних причин.

Перша  причина , мабуть, найпоширеніша – порушення нормальних взаємин в сім’ї, перш за все, з батьками.

Якщо батьки з дочкою не зуміли вибудувати довірчих відносин або втратили цей контакт в один з вікових криз – наприклад, в підлітковому віці, то з великою ймовірністю їх подорослішала дочка повинна буде пройти чимало романів, перш ніж пропрацює ці проблеми.

Рішення: ідеальним варіантом стала б допомога кваліфікованого психолога. Однак знайти хорошого фахівця непросто, та й коштують їхні послуги недешево.

Якщо грошей на психотерапію немає, то необхідно використовувати інші ресурси – власний час, інтелект, поради подруг і друзів. Проведіть експеримент: попросіть друзів чесно назвати п’ять ваших недоліків і п’ять достоїнств.

Обов’язково опитаєте кількох людей, щоб скласти свою максимально повну психологічну карту.

Свого часу і інтелект потрібно витратити на читання книг і підручників з психології, на спогади і аналіз власних проблем, на визнання того факту, що будь-які зв’язки з іншими людьми – це завжди ризик, і гарантії сімейного щастя на все життя неможливі. Але тим не менш необхідно вчитися довіряти і вибудовувати близькі стосунки зі своїм чоловіком.

Друга причина: небажання розлучатися з ілюзіями. Багато пані за тридцять продовжують в глибині душі вважати себе юними спокусниця. Безперечно, і в тридцять п’ять, і після сорока можна виглядати чудово, але з щирим сяйвом юності доглянутість має мало спільного.

Однак наші підтягнуті у всіх сенсах цього слова жінки все думають, що молоді енергійні принци чомусь віддадуть перевагу юній красуні їх благородну в’янення. Чи не віддадуть перевагу.

А значить, необхідно тверезо оцінити свої можливості і розсудити, якого чоловіка здатні залучити ви самі, а не, припустимо, ваша квартира.

Рішення: відмова від схильності до самообману – ключ, отпирающий багато дверей, в тому числі і в благополучне сімейне життя. Досягти цього непросто, але при певному старанності результати виходять видатні.

Тут необхідно вчинити як з будь-яким іншим видом обману: перестати тішити себе ілюзіями для початку в дрібницях. Наприклад, ви лежите на дивані і обіцяєте собі, що ось зараз встанете і доробите цю роботу / вимиєте підлогу на кухні / візьметеся нарешті за вивчення англійської.

Перестаньте собі брехати: роботу ви будете відтягувати до самого останнього моменту, підлогу прекрасно побуде ще день немитим, англійська вам взагалі не потрібен.

Так, в кінці кінців, вам просто лінь! Як тільки ви чесно собі в цьому зізнаєтеся, ви перестанете витрачати свою енергію на почуття провини і, як наслідок, самовиправдання і самозаспокоєння. Звільніть її для більш продуктивних занять.

Згодом ви навчитеся не брехати собі і в більш серйозних ситуаціях – наприклад, оцінюючи претендента на вашу увагу, ви чесно скажете собі: так, він одружений, і що б він не говорив про те, що дружина вже давно не розуміє його тонку душу, він все одно не розлучиться. І тут навіть не слід дошукуватися причин. Деякі речі необхідно просто прийняти.

Третя причина така: жінка просто не уявляє, який чоловік їй насправді потрібен. Як не дивно, досить поширена проблема. Наприклад, у мене є воцерковлення знайома, яка після низки невдалих романів сказала так: мені все одно який, аби віруючий.

Через деякий час за нею дійсно став доглядати така людина, але виявилося, що спільного віросповідання недостатньо для побудови відносин, якщо при цьому людина просто-напросто не підходить тобі за характером.

Нерідко з цією проблемою стикаються люди, які погано знають, в першу чергу, самих себе або ж воліють самообман у відносинах.

Рішення: складіть докладний портрет чоловіка, якого ви хотіли б бачити поруч із собою. Чим докладніше, тим краще. Обов’язково розставте пріоритети по якостям, вкажіть, які його риси вам важливі, а які – не дуже.

Наприклад, незважаючи на те, що вас завжди нестримно тягнуло до холоднуватим високим чоловікам в окулярах, ви готові пожертвувати цими своїми уподобаннями і вийти заміж за худого хлопця, поряд з яким вам завжди буде легко і весело.

 

Складіть також і свій психологічний портрет. Подумайте, якими якостями повинен володіти чоловік, щоб ужитися з вами.

А наостанок хочеться зауважити: чоловіки точно так само страждають, закохуючись в недосяжних жінок. Хтозна, можливо, що і ви для кого-то – прекрасна нездійсненна мрія. Але це вже зовсім інша історія.

Джерело: https://domashniy.ru/lubov-i-otnosheniya/zapretnyj_plod_kak_perestat_vlyublyatsya_v_nedostupnyh/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *