Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

Іноді чоловік думає, як повернути любов дружини, якщо вона розлюбила. Така ситуація нерідко здається тупиковою, позбавленої усіляких надій. Але не варто заздалегідь здаватися.

Зміст приховати

Спочатку необхідно прояснити ситуацію, розглянути її зсередини. Намагаючись налагоджувати відносини, треба діяти обережно і поступово.

Психологія жінок така, що вони не терплять тиску, але хочуть відчувати себе захищеними.

Способи визначити відсутність почуттів з боку дружини

Керуючись певними методами, можна зрозуміти, чи дійсно жінка охолола і чи потрібно відновлювати союз. Бути може, це просто такий спосіб привернути увагу, викликати ревнощі і т.д. Дотримуючись конкретних рекомендацій, ви усвідомлюєте, чи варто прикладати зусилля. Зрозуміти, що дружина розлюбила можна за такими ознаками:

Як пережити розлучення максимально безболісно: способи і поради

 1. Дотик. Коли чоловік неприємний, жінка ніколи не дозволить до себе доторкатися. Вона знайде привід, щоб отдернуть руку або відійти в сторону.
 2. Очі. Вони стають холодними і байдужими. Жінка перестає відповідати поглядом, починає шукати привід, щоб відвести очі вбік. Якщо з нею в цей момент заговорити, вона може не відповісти або зовсім припинити спілкуватися. Чоловік перестав її цікавити, тому увага розсіюється.
 3. Відмова від сексу. Для жінки любов тісно пов’язана з інтимною близькістю. Одне не існує окремо від іншого. Якщо дружина активно відкидає чоловіка в фізичному плані, значить, він став їй неприємний. Ймовірно, вона розчарувалася в ньому, як в людині і тому хоче розлучатися. Такий намір часто формується тижнями і місяцями.

10 речей, здатних знищити любов жінки

Певні прояви у відносинах можуть змінити думку в гіршу сторону. Деякі речі навіть кохана не стане терпіти. Виявивши їх у своїй повсякденності, можна не сумніватися, розлучення не за горами:

 1. Відсутність уваги. Звичка економити на квітах і подарунках призведе до негативних наслідків.
 2. Неповажне ставлення. Коли до дівчини ставляться як до прислуги, поступово вона розчаровується в обранцеві. Якщо немає ніякої емоційної віддачі, не варто сподіватися на смачну вечерю і чисту білизну.
 3. Шкідливі звички. Йдеться про явне зловживання спиртними напоями або наркотиками.

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

 1. Звичка залишати її одну. Жінка хоче відчувати себе потрібно, коханою і бажаною.
 2. Якщо чоловік скупий на компліменти. Найімовірніше обраниця скоро почне шукати уваги у інших чоловіків.
 3. Безлад в квартирі. Розкидані всюди шкарпетки і піжама здатні знищити найсвітліші почуття.
 4. Грубість. Більшість жінок не переносять, коли їм хамлять і неделікатно відповідають.
 5. Зрада. Цей факт боляче ранить по самолюбству, змушує відчувати себе непотрібною. Невірність перекреслює колишні досягнення.
 6. Невизначеність у відносинах. Якщо у чоловіка немає бажання створювати сім’ю, рідкісна дівчина захоче витрачати на нього свій час.
 7. Небажання бути корисним. Якщо хлопець налаштований егоїстично, то шлюб не буде щасливим. Не можна тільки брати, нічого не даючи взамін.

Як повернути любов розлюбити дружини

Багато хто думає, що якщо справа дійшла до розлучення, то нічого поправити не можна. Насправді це не так. Слід проявити наполегливість і взяти ініціативу в свої руки. Якщо дружина розлюбила і пішла, то повернути її можна наступними нехитрими способами.

Як розлучитися з чоловіком: поради психологів на всі випадки життя

чари романтики

Часто чоловіки перестають радувати обраницю, як тільки в паспорті ставиться відповідна печатка. Але укладення шлюбу – не привід забувати про такі речі як увага, повага і прихильність.

Тож не дивно, що відносини псуються, не встигнувши як слід розвинутися. Жінка повинна розкритися у відносинах, чоловік – проявити благородство і відповідальність.

Допоможе романтичну вечерю, влаштований за всіма правилами: красива сервіровка столу, квіти, запалені свічки, зворушливі залицяння і визнання.

Якщо чоловік раптом стане таким ніжним і уважним, дружина може передумати розлучатися. Дівчину можна підкорити знову, якщо щиро до цього прагнути.

Сторінками спогадів

Насправді подружжя пов’язує один з одним величезний багаж спільно набутого досвіду. Між ними сильна емоційний зв’язок, адже вони дійсно багато пережили поруч.

Щоб пробудити заснули почуття, іноді досить разом погортати сімейний альбом. Ви відчуєте давно забуті емоції, згадайте важливі події в житті: весілля, народження дітей, початок спільного життя.

Усілякі побутові сварки на такому тлі тьмяніють, стають чимось буденним і безпечним. Головне, говорити потрібно щиро, вміти відкрити серце.

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

Дозвольте запросити

Чоловік неминуче зросте в очах обраниці, якщо почне робити їй красиві пропозиції. Тут головне навчитися вгадувати її настрій і бажання. Можна запросити даму в ресторан, театр або кіно.

Якщо робити це елегантно, з якимсь благородством, то ефект обов’язково буде. Жінки люблять сюрпризи. Ефект несподіванки – найкраща зброя, коли ви хочете підкорити улюблену.

Дочекайтеся підходящої хвилини і тільки потім починайте дивувати і проводити яскраве враження.

Ми розділимо побут навпіл

Багато проблем можна вирішити, якщо вчасно пропонувати дружині допомогу по дому. Погодьтеся, не так просто одночасно стежити за порядком і при цьому виглядати надзвичайно. Проблематично кожен день готувати смачні обіди і прати сорочки. Не потрібно вважати, що дружина сама з усім впорається. Вона хоче отримувати від чоловіка компліменти, відчувати себе цікавою і затребуваною.

Мудрий чоловік обов’язково прагне допомагати другій половинці. Нехай у нього виходить не так витончено пекти млинці, зате таке небайдуже ставлення підкуповує і обеззброює.

Трохи кмітливості та хитрості

Не потрібно після першого розбіжності затівати скандал. Слід проявляти співчуття, терпіння, такт і витримку. Якщо конфлікту вдасться уникнути, в тому буде велика заслуга. Хороші відносини треба берегти, не давати їм розвалитися на частини.

Відверта розмова

Щира розмова корисна в тому випадку, якщо чоловік розуміє, що він не уявляє життя без своєї обраниці. Велике дію має визнання колишніх помилок. Така розмова по душам дозволить виявити готовність почати життя по-новому, з огляду на колишні промахи.

Супернику тут не місце

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

Навіть якщо у дружини вже з’явився інший залицяльник, це не привід відмовлятися від дорогих відносин. Потрібно довести, що ви краще за суперника і проявити ті якості характеру, якими дружина перш захоплювалася і цінувала. Тим самим можна нагадати їй, якого чудової людини вона втрачає. Ефект буде сильний і діючий. При цьому поливати суперника брудом зовсім не обов’язково.

еліксир ревнощів

Іноді люди розуміють, що потрібні один одному тільки після створення некомфортною ситуації. Трохи ревнощів не завадить.

Вона здатна розтопити серце дуже холодної і стриманою дами, яка всіляко відмовляється дати вам другий шанс. Справа в тому, що жодної жінці не буде приємно, якщо чоловік робить знаки уваги інший.

Ревнощі може виступити в якості сильнодіючих ліків. Головне, не переборщити з дозуванням.

Ознаки того, що відносини вже не врятувати

Іноді ситуація заходить занадто далеко. З’являється відчуття безвиході і нездатності вирішити проблему. Хочеться все кинути і піти. За деякими критеріями можна зрозуміти, що розставання неминуче:

 1. Байдуже ставлення. Якщо жінка кричить і пред’являє претензії, значить, їй є що сказати. Набагато гірше, коли вона мовчить. Відсутність зацікавленості – вірна ознака згаслих почуттів. Людина просто не бачить спільного майбутнього, не хоче нічого обговорювати. В такому стані неможливо нічого виправити або довести. Для відновлення відносин потрібен хоча б щире бажання вислухати і зрозуміти.
 2. Постійні скандали. Коли в голосі починають звучати нотки ненависті, всякі поради стають марними. Лють часом настільки засліплює, що люди перестають чути і розуміти один одного. Доводиться шукати інший вихід, але він не завжди виявляється вдалим.
 3. Спілкування припиняється. Коли подружжя не виносять один одного, то часто починають взаємодіяти через дітей, роблячи їх мимовільними заручниками ситуації, що склалася. Такий стан речей обтяжує всіх і не дозволяє поглянути правді в очі.

Причини зберегти сім’ю, не дивлячись на холодність дружини

Зберегти сім’ю, якщо дружина розлюбила, можна. Головне, розуміти, навіщо це робити. Людина повинна чесно відповісти собі на це питання і не плекати марних ілюзій. При достатніх зусиллях відновити теплоту і щиру прихильність реально.

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

загальні діти

Спільний дитина сприяє збереженню відносин. Про нього доводиться дбати, прикладати зусилля, виховувати. Коли є щось спільне, люди змушені багато часу проводити разом.

Діти ростуть, їм обов’язково потрібен приклад люблячого батька, його підтримка і схвалення. Немає сенсу дорікати другу половинку, якщо ви розумієте, що самі багато чого не даєте для щасливого спільного майбутнього.

Сімейне щастя – це велика праця.

наявність любові

Заради прекрасного почуття можна робити багато. Не слід поспішати йти і закривати за собою двері. Нерозумно подавати на розлучення лише через ураженої гордості. Краще добре подумати і розібратися в ситуації, що склалася. Вирішувати конфлікт все одно доведеться.

Таким чином, психологи радять не розлучатися відразу, а виділити час на відновлення відносин. Якщо чоловік перестав проявляти увагу, це не означає, що він розлюбив дружину. Точно так само і жінка не може позбутися від почуттів відразу. Їй теж потрібен час, щоб відвикнути від людини, емоційно перестати в ньому потребу.

Джерело: https://onelove.su/kak-vernut-lyubov-zheny-esli-ona-razlyubila/

Як повернути любов дружини і зберегти сім’ю?

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

Проблеми в родині

12.04.2018

6.3 тис.

4.2 тис.

7 хв.

Фахівці стверджують, що для того, щоб жінка розлюбила, повинні бути вагомі причини. Але зазвичай чоловік про них замислюється тоді, коли кохана вже охолола і не хоче продовжувати стосунки.

Разом з тим, жіноча психологія влаштована так, що певні дії можуть знову розташувати її до колишнього чоловіка, головне – завоювати довіру дружини.

Для цього потрібно почати працювати над собою, проаналізувати помилки і не допускати їх надалі.

Якщо у жінки зникли колись сильні почуття до чоловіка, це ніколи не трапляється просто так. Ознаками того, що вона охолола, вважаються:

  • відмови від інтимної близькості;
  • часті сварки, образи з нескінченним потоком претензій;
  • відсутність душевних розмов з інтересом до особистості чоловіка і його справах;

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбила

 • байдужість і відсутність прагнення проводити час разом.

Головними причинами, через які жінки перестають любити, вважаються:

 1. 1. Брак уваги і романтики. Якщо жінка не чує добрих слів, подяки, компліментів щодо своєї зовнішності і заслуг, не отримує подарунків і квітів від коханого, вона стає невпевненою в собі і починає любити себе менше. А любов до себе – обов’язкова умова здатності любити оточуючих.
 2. 2. Часта критика, образи, фізичне і моральне насильство. Образи від негативних висловлювань перекривають всі позитивні почуття, які дружина відчуває до чоловіка.
 3. 3. Втома від побутових справ. Якщо чоловік не намагається допомагати улюбленої, а вона щодня виконує нескінченну низку справ по дому і вихованню дітей, працює, то у неї просто не залишається сил на любов. Вона стає дратівливою, розлючений, і її єдине бажання – відпочити.
 4. 4. Матеріальні проблеми. Якщо в родині постійно не вистачає коштів на найнеобхідніше, то жінка починає втрачати повагу до чоловіка, а без нього любити важко. Вона може сама працювати на знос або бути домогосподаркою, але в обох випадках з великою ймовірністю почне дорікати чоловіка, провокуючи його на агресію.
 5. 5. Алкогольна, наркотична або ігрова залежність чоловіка . Вона руйнує сімейні відносини.
 6. 6. Зрада і неповагу. Часто дівчині важко зберегти любов до людини, який змінює і ставить інтереси інших людей вище, ніж її.
 7. 7. Нова любов.

Кожна жінка індивідуальна, для однієї досить однієї з перерахованих причин, інша довгі роки продовжує з трепетом ставитися до чоловіка при наявності багатьох з них. Але статистика сімейних психологів показує, що саме в таких випадках вмирає любов.

Щоб спробувати повернути любов дружини, потрібно діяти за таким алгоритмом:

 1. 1. Проаналізувати помилки, які були допущені в стосунках, і продумати, як їх можна не допускати надалі.
 2. 2. Поміняти своє мислення, особливості характеру і поведінки, які не подобалися жінці.
 3. 3. Зрозуміти, як вона мислить і що їй потрібно, постаратися подумати, як дати їй необхідне.
 4. 4. Виходячи з розуміння жіночої психології, почати вживати дії, що допомагають відновити почуття і близькі стосунки.

Психологи стверджують, що тільки в одиничних випадках жінка перестає любити без вагомої причини. У більшості ситуацій це виправдано багатьма подіями з спільного життя, негатив після яких накопичувався тривалий час. Тому реабілітувати відношення не вийде швидко, дружину потрібно запастися терпінням.

Якщо чоловік однозначно хоче повернути любов дружини, він повинен бути готовий змінити себе і перестати діяти так, як раніше. Поради психологів про те, як цього досягти:

 1. 1. Усвідомити, навіщо йому потрібна ця жінка. Побутового дискомфорту і бажання «бути як всі в нормальній сім’ї» недостатньо. Якщо погано без цієї людини, не вистачає її тепла, сміху, присутності, поради та підтримки, є щира любов до неї і готовність зробити її щасливою, тоді потрібно діяти.
 2. 2. Щиро визнати свою провину в події. У сварках і скандалах завжди винні двоє, але чоловікові потрібно думати не про вино улюбленої, а про те, що зробив неправильно він: підвищував голос, говорив неприємні речі, критикував, бив, часто випивав, зраджував, проводив час з друзями на шкоду домашньому дозвіллю .
 3. 3. Відпустити всі образи на цю жінку . Важливо перестати на неї злитися і пригадувати її недоліки.
 4. 4. Чесно позначити, що він готовий поміняти в собі і ставленні до дружині . Треба також продумати способи, як це зробити.

Допомагають розбиратися в собі візуалізації – все висновки, які зробив чоловік після того, як дружина розлюбила, необхідно прописати на папері, переглядати їх, коли виникає ймовірність повторити помилку і доповнювати новими думками.

Щоб повернути колишні почуття і правильно вести себе з дружиною, важливо мати поняття про основні особливості жіночої психології:

особливість Опис, поради
Домінування емоцій над раціональним мисленням Жінка більш чутлива до всіх подразників, як позитивним, так і негативним. Тому їй властиво бути емоційніше чоловіки під час скандалів, різних подій і в проявах любові. Щоб стати ближче до неї, чоловік повинен теж проявляти щирі емоції:
 • демонстровать свою любов;
 • вибачатися і шкодувати про свої помилки;
 • визнаватися, наскільки йому важко, коли виникають сварки і напруга в стосунках;
 • давати обіцянки
Потреба в постійній увазі Без уваги свого чоловіка жінка в’яне і перестає подобається собі. Прості способи його проявити:
 • щодня робити компліменти;
 • протягом дня цікавитися її справами, дзвонити і писати повідомлення;
 • дарувати квіти з приводу і без;
 • з певною періодичністю влаштовувати романтичні побачення;
 • питати її, про що вона думає, мріє, що її турбує;
 • щодня спілкуватися вечорами в спокійній обстановці
Необхідність доглядати за своєю зовнішністю Природою закладено, що кожна жінка хоче красиво виглядати, щоб подобатися собі і оточуючим. Якщо у неї немає можливості приділяти час своїй зовнішності, це негативно позначається на її психоемоційному стані. Регулярні відвідування перукаря, майстра манікюру, масажиста і косметолога піднімають настрій, відволікають від повсякденної буденності і проблем, роблять її добрішою.
Чоловік здатний допомогти дружині доглядати за собою наступними способами:
 • дарувати сертифікати в салони краси;
 • цікавитися, які косметичні засоби або предмети одягу їй потрібні і дарувати їй їх;
 • терпимо ставиться до її довгим зборів;
 • брати на себе побутові обов’язки і турботи по догляду за дітьми, поки вона удосконалює свою зовнішність
потреба вимовлятися Коли б жінка ні захотіла щось розповісти, її потрібно вислухати або повернутися до розмови пізніше, але ні в якому разі не забути про нього. Якщо цього не буде робити чоловік, то вона знайде іншого співрозмовника, а від чоловіка віддалиться
Материнські почуття Жінки здатні лояльніше ставитися до тих чоловіків, яких взаємно люблять їх діти, незалежно від того, спільні вони або від минулого шлюбу. Неуваги і поганого ставлення до своєї дитини вони не терплять і в такому випадку починають віддалятися від чоловіка
Необхідність в зворотного зв’язку Всі дії, які робить жінка, повинні бути помічені і оцінені по достоїнству. За кожне з них їй повинно повернутися у відповідь дія – це надихає її намагатися ще більше. Ігнорування і сприйняття «як належне» – пряме знецінення всіх вчинків, яке психологічно прирівнюється до образ і образ

Читайте також:   Рак і стрілець: що необхідно для поліпшення сумісності

Коли дружина тебе не любить, можливі два варіанти розвитку ситуації:

 • вона продовжує жити з чоловіком;
 • вона вже пішла.

Від того, разом пара чи ні, залежить стратегія поведінки чоловіка.

Щоб зберегти сім’ю, коли дружина хоче розлучення, психологи радять:

Порада способи реалізації
Припинити з’ясовувати стосунки з негативом
 • перестати критикувати і робити зауваження;
 • не докоряти за те, що вона охолола;
 • нічого не вимагати;
 • не підвищувати голос
Допомагати в побуті
 • щодня брати на себе частину побутових справ;
 • найняти помічницю;
 • запрошувати дружину пообідати чи повечеряти в ресторани, щоб вона менше готувала;
 • займатися дітьми і давати можливість дружині відпочити
приємно дивувати
 • дарувати подарунки і сувеніри;
 • запрошувати на побачення;
 • влаштовувати романтичні вечори з масажем, свічками, улюбленими напоями та їжею;
 • запросити в спонтанний відпустку
Щиро вибачитися і пообіцяти поліпшення Вдалий час для душевної розмови – романтична обстановка, коли дружина розташована до нього. Чоловікові потрібно щиро зізнатися, що він кається за свої вчинки і слова, розповісти, як він страждає від того, що відносини погіршилися. Розповісти, що хоче жити з нею і дітьми далі, запитати, що він повинен зробити для реабілітації відносин, дати обіцянки і виконати їх

Якщо пара вже розпалася з ініціативи жінки, психологи дають наступні поради:

 1. 1. Часто і постійно цікавитися, як ідуть її справи.
 2. 2. Допомагати, коли їй це необхідно і пропонувати свою допомогу: в побутових питаннях, матеріальну, фізичну.
 3. 3. Як можна частіше відвідувати її і дітей, якщо вона дозволяє – забирати дітей на якийсь час і говорити їм тільки хороше про маму.
 4. 4. Не приходити до неї з порожніми руками, приносити по можливості все необхідне для дітей і для неї.
 5. 5. Говорити добрі слова і визнання в любові при кожному зручному випадку.
 6. 6. Запрошувати на спільний відпочинок у вихідні та під час відпустки.
 7. 7. Вітати з усіма святами.
 8. 8. Шанобливо ставитися до її родичам, підтримувати зв’язок з її батьками – вони можуть стати сильними союзниками в питанні відновлення сім’ї.

Крім перерахованих рекомендацій, після розставання можна слідувати порадам фахівців чоловікам, які ще живуть з розлюбити дружинами. Щире бажання все повернути, старання і терпіння збільшують шанси на реабілітацію відносин. Якщо жінка зустріла і покохала іншого, щаслива з ним і категорично не хоче миритися з колишнім чоловіком, то її потрібно відпустити.

Джерело: https://doctorfeel.net/marriage/family-problems/lyubovy-gheny.html

Як повернути дружину в сім’ю, якщо вона розлюбила. Поради психолога

03.04.2018

Чоловіки настільки впевнені в тому, що дружина нікуди не дінеться і буде терпіти їх і плекати, що не відчуваю коли переступають межу вседозволеності і залишаються у “розбитого корита”. Опинившись за бортом страждають і намагаються знайти вихід.

Як зрозуміти, що дружина розлюбила

Якщо любляча дружина перестала:

 • “Заглядати” вам в рот, передбачаючи ваше найменше бажання, не варто годинами біля плити намагаючись здивувати кулінарним шедевром,
 • вже не зустрічає вас з роботи, як раніше у всеозброєнні – міцним поцілунком і обіймами,
 • не намагається більше спокусити вас сексуальним білизною, а інтимне життя стала прісною і дуже рідкісною
 • ваше тіло не викликає колишнього захоплення і сексуальні подвиги в ліжку залишають її байдужою
 • не відгукується на ваші ніжні обнімашкі і ігнорує інтимні натяки
 • не влаштовує більше романтичної вечері і еротичного масажу
 • в будинку немає колишнього затишку і гармонії
 • вихідним і спільному відпустці віддає перевагу спілкуванню з незаміжніми подружками
 • немає докладних розпитувань як пройшов день
 • ваше хобі і захоплення не викликають більше інтересу, і підтримки з її боку
 • не приділяє колишнього уваги вашому зовнішньому вигляду
 • не влаштовує маленьких сцен ревнощів з приводу випадково кинутого погляду в сторону гарної жінки. / li>

Всі ці фактори красномовно говорять, що для вас прийшла пора задуматися і зрозуміти, що дружина розлюбила.

Зверніть увагу! Якщо ваша улюблена стала ставитися до вас з роздратуванням і чіпляється по дрібницях – говорити про любов точно не доводиться. Кохана людина з усіма своїми недоліками не дратує, між люблячими людьми недоліки не помічаються.

причини

Причини остигнула любові у жінок практично не відрізняються від чоловічих:

 • звичка і зниклий інтерес один до одного;
 • маленька дитина, вічний недосип і небажання чоловіка розділити обов’язки – жінці не до романтики та інтиму;
 • матеріальні труднощі, нездатність або небажання чоловіка їх вирішувати;
 • розчарування в чоловіка як в чоловікові – сексуальна несумісність, яка веде до постійного незадоволення жінки, озлобленості і нервозності;
 • відсутність довіри і нерозуміння ведуть до постійних з’ясувань відносин;
 • позбавлена ​​розуміння, турботи і уваги з боку чоловіка жінка шукає їх на стороні;
 • звалені на дружину повністю домашні клопоти нанівець вбивають в жінці жінку, перетворюючи її в “мужика в спідниці”;
 • розчарування в чоловікові в принципі – як в господаря, в коханця, в батька своїх дітей;
 • нездорові залежності чоловіка – алкоголізм, наркотики, ігроманія;
 • агресивна поведінка чоловіка – постійне відчуття страху, змушують жінку шукати захисту в іншого більш надійного чоловіка;
 • зрада здатні зруйнувати навіть найміцніший шлюб;
 • втручаються родичі і не важливо з якого боку.

Чи можна повернути дружину

Методи повернути любов дружини, якщо вона розлюбилаЧому ж ми цінуємо тільки те, що втрачаємо? Жінка здатна довго терпіти. Але навіть всякому золотому терпінню приходить кінець, і довівши улюблену до крайності чоловік потім задається питанням “чи можна повернути дружину?”.

Можливо все. Головне бажання і прагнення.
Звичайно якщо це стосується ще коханою і бажаною жінки, а витівки чоловіка не є цілеспрямованою дією на позбавлення від набридливої, старої і розтовстілою дружини.
Від старанності з яким чоловік буде робити спроби “почати все з початку” залежить отриманий результат.

Жінка ще любляча, схильна пробачити всі образи нанесені коханим чоловіком, але не забути.

Так, що закиди і сумніви з приводу вашої щирості та потрібності будуть ще довго вас переслідувати. Ви готові до примх і новим вимогам вашої дружини? Тоді дерзайте.

 • Якщо ця жінка дорога вам і ви не хочете шукати їй заміну і все ще любите її, то за неї варто поборотися і спробувати повернути.

Як повернути віру дружини в чоловіка

Розчарувавшись одного разу в правильності зробленого вибору, жінка буде маятися сумнівами і робити спроби почати нове життя з більш гідним супутником життя.
Повернути віру дружини в чоловіка можна, хоча процес цей складний і довгий .
Не намагайтесь:

 • маніпулювати жінкою;
 • загрожувати і переслідувати її;
 • принижувати і діставати дзвінками і смс повідомленнями.

Ідеальних чоловіків, як і жінок в принципі не буває, але жінки більше схильні ідеалізувати і наділяти свого улюбленого якостями які хочуть в ньому бачити, але яких в ньому немає. Через деякий час жінка усвідомлює, що хотіти і мати речі різні, рожеві тони змінюють чорно-білі відтінки. Віра в чоловіка слабшає або зникає зовсім.

Допоможіть своїй жінці повернути віру в вас:

 • змініть або позбудьтеся від деяких звичок, можливо вони дійсно шкідливі;
 • станьте краще заради неї – знайдіть або змініть роботу, займіться спортом;
 • приділіть увагу вашому спілкуванню і проведення часу;
 • будьте трохи акуратніше до свого образу, стежте за собою самі, не чекаючи, що жінка повинна вам погладити штани і випрати шкарпетки, трохи охайності не завадить;
 • радуйте її невеликими подарунками;
 • розділіть з нею домашню роботу, адже навіть миття посуду для вас не складне завдання, а для вашої дружини реальна допомога і маленький ваш подвиг;
 • якщо у вас є діти, проводите час з дружиною і дітьми – граючи і спілкуючись, такі хвилини будуть корисні всім;
 • постарайтеся закохати її в себе знову.

Ви можете дати їй можливість побути на самоті, скучити і оцінити час прожите разом, при цьому ненав’язливо надавати допомогу і радувати. Нехай вона знову побачить в вас в першу чергу чоловіка, а не чоловіка. Адже зовсім не важливо хто почав сварку і зробив помилку. Важливо, що є бажання бути разом і дійсно робити для цього все можливе.

Якщо дружина розлюбила через образи

Заподіяні кривди, і образи стають серйозною причиною руйнування любовної ідилії. Постійно ображаючи і принижуючи свою дружину, таким чином, невпевнений у собі чоловік намагається повністю підпорядкувати її волю собі.

Нерідко ображена жінка втрачає самооцінку і вже не здатна жити самостійно, просто не вірячи в свої сили і привабливість. Нав’язаний за роки мішок і маленький візок комплексів не дають піти від кривдника.

Але більшість жінок до пори терплять таке становище раптом збирають речі і йдуть.

Ображаючи іншу людину ви в першу чергу принижуєте свою гідність і показуєте свою слабкість. Слабка людина, незадоволений своїм життям, зовнішністю, матеріальним становищем і т.п.

, Завжди буде самостверджуватися за рахунок інших, ображаючи і принижуючи їх. Подумайте, що штовхає вас на це – ваша дружина заробляє більше вас або навпаки “сидить” у вас на шиї.

Відверта розмова допоможе з’ясувати і врегулювати ситуацію, без втрат.

Якщо у вас є певні претензії до дружини – знайдіть відповідні слова і пояснитеся без допомоги грубих і неприємних висловлювань. Ласкою набагато легше домогтися бажаного.
Невтішна критика на адресу своєї дружини з приводу її зовнішності, фігури, кулінарних та інших талантів здатна зруйнувати нанівець всі прекрасні почуття.

Щоб образити кохану людину потрібно всього пару хвилин, а щоб повернути колишні почуття часом і життя мало!
Тільки справжні вчинки і зусилля з вашого боку допоможуть повернути дружину, якщо вона розлюбила через образи.

Якщо дружина йде через зради й обману, як її повернути

Не особливо замислюючись про наслідки, чоловіки виверткий брешуть і ходять на “ліво”, а потім думають як повернути дружину якщо вона йде через зради й обману.

 


Навряд чи жінка піде після першої зради або незначного обману. Тільки втративши надію і втомившись від постійної брехні жінка зважиться на розлучення.

Втративши віру остаточно в можливість налагодити відносини дружина йде, але це ще не означає, що вона перестала вас любити, а люблячу дружину набагато легше повернути.

Прихильність і спільно прожиті роки – це сильний аргумент, який може зіграти вам на руку, коли ви спробуєте повернути кохану.
Проаналізуйте помилки і поміняйте в корені свою поведінку, щоб переконати свою жінку в тому, що ви зможете змінитися заради неї. Доводьте це кожен день не словами, а вчинками які більш красномовно покажуть ваше щире бажання і намір.

Якщо ваше бажання відновити сімейні стосунки буде нещирим і на примирення вас штовхає тільки статус і страх розділу майна, повірте жінка це відразу зрозуміє і ніколи вас не простить. До того ж після того як до вас втрачено довіру один раз, повернути його вкрай складно і найменший натяк на обман спричинить повний і остаточний розрив, і тут шляху назад вже немає.

Як повернути дружину в сім’ю молитвами швидко

До молитвам і змов частіше вдаються жінки. Але зневірившись повернути дружину проханнями і домовленостями до молитов звертаються і багато чоловіків, і отримують відмінний результат, повертаючи любов близької людини.
Короткі молитви на повернення дружини:

 • “Ісус Христос, ти оплот і захист, Пресвята Богородиця, на тебе уповаю. Звертаю благання до милосердним сердець Вашим, захисту прошу в складну хвилину, щоб повернути кохану мою (ім’я). Почуйте заклик моєму, не залиште благання без уваги! Господи, Пресвята Богородиця, поверніть серце і думки коханої (ім’я) Амінь. Амінь. Амінь. “
 • “Чудотворець Миколай, Божий Угодник. Вірую в мощі твої, і припадаю в святому покаянні. Благодаттю Всевишній поверни назад дружину (дівчину) мою, я її всім серцем люблю. Хай буде воля твоя. Амінь. “
 • “Прошу Тебе, дорога Матушка Матрона, помолись про повернення до мене рабу Божому (ім’я) раби Божої (ім’я). Нехай серце її і душа її очиститься від поганих помислів. “Нехай серце її стане добрішим і захоче жити вона в світі зі мною. Нехай душа її тягнеться до мене і сумує за мною і тому що було у нас, щоб жити в мирі та злагоді. Нехай повірить, що я люблю її, і що буде їй добре. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь. “

Читайте також:   Як ігнорувати дівчину: способи, поради та попередження

Скільки молитов ви б не прочитали, і до яких би святим не вдавалися за допомогою, головне робити це щиро, і з вірою.

Поради психолога

Якщо прикладених зусиль не достатньо і дружина не хоче повертатися, варто вдатися до консультації сімейного психолога . Його поради, як повернути дружину можуть допомогти в самий вирішальний момент:

 • Оточіть її увагою і турботою – ресторан, квіти без приводу, подарунки – допоможуть розігріти колишні почуття. Але робіть це обережно, щоб у жінки не виникло почуття ніби її любов купують, а не завойовують.
 • Згадайте знаменні для неї дати і влаштуйте свято з цього приводу – жінки надають багато значення першої зустрічі, першого поцілунку і тд.
 • Приємні сюрпризи у вигляді раптової поїздки на море і приготований власноруч романтична вечеря і сніданок у ліжко розтоплять лід в серце коханої.
 • Розділіть обов’язки по дому і як справжній чоловік перекладіть більшу частину на свої сильні плечі.
 • Дайте улюбленої можливість більше відпочивати і приділяти собі увагу, щоб радувати вас же своєю красою.
 • Не обмежуйте її коло спілкування. Жінки істоти емоційні – подружки і можливість комусь поплакатися дуже важливі для них.
 • Станьте для неї і другом і коханцем і помічником в одній особі.

Це ряд стандартних правил, які можуть допомогти, якщо ситуація у вас не критична. Однак, кожна сімейна ситуація індивідуальна і в деяких таких ситуаціях без допомоги професійного психолога просто не обійтися. Не нехтуйте допомогою, іноді це просто необхідно.

Чоловіки пам’ятаєте Жінці дуже важливо відчувати себе єдиною, неповторною, бажаною і най-най поруч з вами. Дайте їй цю впевненість і ви будете винагороджені з лишком. Щаслива жінка – щаслива сім’я.

Джерело: https://www.pro-razvod.ru/kak-vernut-lyubov-zheny-kak-ponyat-chto-razlyubila/

Як повернути любов дружини, якщо вона розлюбила: труднощі сімейних відносин, причини охолодження і поради психологів

Дуже часто шлюб зводиться до того, що доводиться виконувати деякі обов’язки по побуті, доглядати за дітьми, готувати їжу і прибирати квартиру. Основну частину даних турбот бере на себе жінка. Результатом стає її постійна втома і незадоволеність відносинами.

ознаки байдужості

Якщо чоловік не звертає на жінку ніякої уваги, то це може відбитися на її поведінці. На думку психологів, є певні ознаки, за якими можна визначити, що у подружжя стало згасати почуття:

 • Статеве життя з чоловіком перестає цікавити.
 • Жінка більше починає думати про себе і свої інтереси.
 • У колі жінки з’являються нові друзі чоловічої статі, до яких вона відчуває інтерес.
 • Чоловік залишається без уваги, навіть успіхи в роботі стають байдужі.
 • Дружина замикається в собі або прагне приділити час подругам.

Дані зміни можуть сигналізувати про зміну ставлення до чоловіка, про те, що колишні почуттів більше немає. Є й інші варіанти, за якими можна здогадатися, що любов згасла.

Це ревнощі, абсолютно нічим не обґрунтована, дратівливість і небажання стежити за собою. Якщо чоловік почне дорікати жінці в подібній поведінці, то ситуація незабаром тільки посилиться.

Якщо є ознаки байдужості, то саме від поведінки чоловіка буде залежати розвиток подальших відносин.

Чи справді розлюбила?

Якщо дружина починає віддалятися, то дії слід робити відразу. Як повернути любов дружини, якщо вона розлюбила? Перш за все, слід уникати конфліктних ситуацій, необхідно прояв стриманості, оскільки сварки швидше приведуть до розлучення. Але часом відстороненість зовсім не вказує на те, що почуття згасли.

Можливо, таким чином жінка просто хоче показати, що відносини зайшли в глухий кут і їх необхідно освіжити. В основному жінки рідко є першими, хто наважується на розлучення, оскільки бажають зберегти сім’ю. Якщо виникає питання про те, як повернути любов дружини, то потрібно більше приділяти їй уваги. Потрібно частіше спілкуватися з коханою, щоб образ не виникало.

Якщо чоловік постійно зайнятий на роботі, а дружина часто залишається на самоті, то виникає недолік близькості.

Залишення на самоті

Для того щоб зрозуміти, що відбувається всередині, жінки часто потребують самоті. Тому не потрібно постійно слідувати за нею, нехай вона осмислити ситуацію, що склалася. Не потрібно регулярно їй телефонувати, щоб довести свої почуття, через зайвої наполегливості можна добитися протилежного результату. Чоловік, який постійно думає, як повернути любов дружини, не здатний усвідомити, що вона має потребу у відпочинку. Це допоможе навести порядок в думках. На думку фахівців, необхідно час для заспокоєння.

Спогади про хороше

Людина завжди пам’ятає краще, що траплялося в минулому, тому якщо в сім’ї настав розлад, то важливо нагадати про щасливі дні, прожиті разом. Можна спробувати створити атмосферу, щоб дружина знову відчула себе щасливою. Можливо, є пісня, під яку ви познайомилися або вперше поцілувалися. Або це буде виїзд на місце, яке нагадає про щось радісне.

Запрошення на побачення

Чи можна повернути любов дружини, якщо відносини згасають? Головне, створити романтику. Жінки дуже люблять, коли їм дарують квіти або подарунки. Можна приготувати невеличкий сюрприз, наприклад, подати сніданок у ліжко, щоб настрій подружжя виявилося піднесеним.

Але не слід перестаратися. Якщо подарунків виявиться надто багато, то несподіваний ефект пропаде і романтизм випарується. Не варто забувати також і про те, що кошти доведеться брати з бюджету сім’ї.

Якщо чоловік витратить кругленьку суму, то це навряд чи припаде до смаку дружині.

дозвіл непорозуміння

Навіть через банальну зайнятості чоловіка може виникнути проблема, пов’язана з розвитком відносин, оскільки втомлений людина не здатна приділити достатнього часу навіть на сон, не те, що на романтику. У сім’ї через це можуть виникати непорозуміння. Відносини робляться помітно холодними, але чи можливо повернути любов дружини?

 • Перш за все, важливо провести відверту розмову з жінкою. Слід обговорити всі моменти, які можуть не влаштовувати. Можливо, справа зовсім не полягає в дружині, а у дружини просто якісь сторонні проблеми, наприклад, пов’язані з власним здоров’ям. Тільки відверта розмова дозволить зрозуміти проблему, що склалася.
 • Деякі чоловіки думають, як повернути любов дружини, якщо вона розлюбила. Коли у відносинах не вистачає романтизму і пристрасті, слід частіше бувати в суспільстві інших людей, ходити в кінотеатри або на спектаклі. Непоганим варіантом стане турне. Важливо дарувати подарунки, навіть якщо вони незначні.
 • Дуже часто чоловіки забувають, що їх дами прекрасні і не говорять їм про це. А адже жінки хочуть завжди бути красивими і улюбленими.
 • Важливо не просто любити, але й доводити це. Якщо дружина відмовляється від близькості через сильну втому, то чому не покласти деякі обов’язки по дому на себе. Наприклад, сходити за покупками або вимити посуд. Результатом стане вільний для дружини час, коли вона може позалицятися за собою і зверне увагу на вас.

Розумна методика Якщо дружина розлюбила чоловіка, як повернути любов?

Є безліч порад, якими можна скористатися для відновлення сімейних відносин.

Перш за все, слід обов’язково провести відверту розмову, однак не потрібно це робити безпосередньо після скандалу.

Оскільки в даний момент обидві сторони знаходяться в агресивному настрої, то ні до чого хорошого така розмова привести не може. Тільки після заспокоєння слід повернутися до діалогу.

Важливо розібратися, що призвело до погіршення відносин, чи є тут вина чоловіка, чому тепер доводиться думати, як повернути любов коханої дружини.

Варто подумати чи є можливість вирішення проблеми. Іноді такі бесіди призводять до того, що пари приймають рішення розійтися, інші ж, навпаки, стають більш близькими і уважними.

Розмова по душам дає визначеність, щоб вже не було припущень.

хитрі способи

Жінки цінують чоловіків не за те, що вони вміють говорити красиво, а за те, що при цьому робиться. Можливо, чи повернути любов дружини, якщо робити багато подарунків? Навряд чи, а ось, якщо допомогти їй справлятися з домашнім господарством, то це вона точно оцінить. Можна скористатися і іншими радами:

Людей завжди об’єднує спільна справа. Якщо затіяти в квартирі ремонт, то можна спільно приймати рішення про вибір плиткового покриття або шпалер. Це стане першим кроком до налагодження відносин. Можна запланувати подорож, спільно вибираючи країну і готель для проживання.

Найбільш простим і дієвим варіантом стане обговорення з дружиною теми, як повернути колишню любов дружини. Варто вислухати все, чим стурбована жінка, але не критикувати її за це. Необхідно дізнатися про свої недоліки, оскільки людина часто може їх не помічати.

Якщо причина холодності криється в проблемах, пов’язаних зі здоров’ям дружини, необхідно знайти хорошого фахівця, щоб вона відчувала вашу турботу.

Жінка повинна знати, що ви її дійсно любите, не забувайте їй про це говорити. Адже кожна жінка прагне до привабливості і хоче зачаровувати свого чоловіка.

Якщо гостро стоїть питання, як повернути любов дружини, поради психолога здатні допомогти. Краще сходити до нього удвох. Завдяки фахівця можна буде вирішити питання, пов’язані з охолодженням жінки. Якщо ж дружина відмовляється йти до лікаря, то обов’язково відвідайте його самостійно, це допоможе дізнатися багато необхідної інформації.

Відволікання від роботи

У сучасному світі вагітний чоловік має багато працювати, особливо якщо має власну справу. Це займає більшу частину часу, яке можна було б витратити на сімейні відносини, тоді б не виникало питання, як повернути любов дружини, якщо вона розлюбила.

Жінка завжди повинна бути центром уваги. Вона не може допустити думки, що робота зайняла її місце. Робота повинна приносити задоволення, але це не означає, що слід забути про свою дружину.

Жінка ображається, якщо немає належної уваги, тому необхідно періодично відволікатися і відвідувати з дружиною парк або концерт.

Чоловік-завойовник

Як повернути любов дружини? Поради можуть бути різні, головне – не впадати у відчай. Це дуже важливий момент, тому що якщо здатися внутрішньо, то шансів на виправлення ситуації може не залишитися. Якщо на зміну теплим відносинам прийшло байдужість, то слід боротися, щоб знову знайти гармонію.

Варто уявити, що ви тільки що зустріли цю красиву жінку. Якими б були ваші вчинки? Швидше за все, ви б постаралися їй сподобатися. Чому б не скористатися цим зараз. Ввічливість і ввічливість, залицяння і подарунки. Необхідно вести себе таким чином, ніби відносини тільки починають зароджуватися.

Якщо ваше серце наповнене любов’ю до дружини, то вона обов’язково відповість вам тим же. Тому при відповіді на питання, як повернути любов дружини, якщо вона розлюбила, слід керуватися виключно власними почуттями. Діяти слід ненав’язливо, він наполегливо.

Проявляйте пильність, щоб вловлювати моменти, котрі доставляють дружині радість.

Причина криється в образах

Дуже часто жінки, які приходять за порадою до психолога, скаржаться на образи з боку чоловіка, а також на неналежну поведінку. Багато піддаються емоційному насильству. Навіть якщо чоловік не дозволяє собі піднімати на дружину руку, він може принижувати її гідність по-іншому.

Якщо регулярно заганяти дружину в кут, вона втрачає впевненість в своїх силах і відчуває себе нікому не потрібною. Якщо у дружини не залишилося почуттів, але вона чомусь не залишає його, можливо, причина полягає виключно в тому, що йти просто нікуди. Однак це тільки питання часу.

Якщо при виникненні конфліктів чоловік не робить ніяких висновків, не прагнути прислухатися до жінки, не звертає уваги на сльози і продовжує її принижувати, то, про яке відновлення почуттів може йти мова в подальшому. Жінка іноді не розлучається з чоловіком через те, що є спільні маленькі діти, тому вона боїться залишити їх без батька.

Однак діти виростають, і якщо ситуація не змінюється, дружина все частіше починає замислюватися про розлучення. Найчастіше такі рішення бувають добре виваженими, і повернути відносини вже не вийде.

Іноді краще розлучитися

Якщо незважаючи на всі докладені зусилля відновити відносини не вдається, а жінка настійно вимагає розлучення, то, можливо, почуттів більше дійсно немає. Чоловік дуже важко переживає догляд дружини, особливо якщо відносини тривали протягом кількох років. Більш складна ситуація складається у пар, де є діти.

Малюків найчастіше залишають з матір’ю, а у батька немає можливості часто з ними бачитися. Крім того, коли йде жінка, чоловікові самостійно доводиться виконувати всі повсякденні турботи по дому. Сукупність таких обставин може призвести до депресії.

Тому дуже важлива на даному етапі допомога психолога, щоб визначитися з новим життям і організувати порядок думок.

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5d96ff1ce4fff000aea43700/5d9bbb88028d6800ae1154ad

Як повернути любов дружини: 8 методів

Як повернути любов дружини: 8 безпрограшних методів, які зроблять з тебе ідеального чоловіка.

Погодься, досить звична ситуація: чоловік «перегорає» до своєї дружини після енної кількості років шлюбу. І ось уже він весь такий біжить від неї, волосся назад. Жінка скаржиться, запитує, чим чоловікові не догодили її борщі та котлети. А у нього, бачте, любов пройшла!

Читайте також:   Як повернути відносини: способи відновлення і збереження

А буває і зовсім інакше. Жінка в один прекрасний (або не прекрасний?) День прокидається і розуміє: любов пройшла. Дивиться на чоловіка поруч і не відчуває більше того трепету, ніжності, довіри і теплоти.

Звичайно, не кожна зважиться відразу ж на «волосся назад». Ймовірно, ще кілька місяців або навіть років, жінка буде пристосовуватися. Дами схильні копатися в собі і в чоловіка, шукати причини. А хтось змириться відразу. Мовляв «Головне, не б’є. А решта стерпиться ».

Чоловіки, відчуваючи холод з боку дружини, теж поводяться по-різному. Хтось вирішується розірвати шлюб і дати обом можливість бути щасливими. Хтось, відчуваючи байдужість подружжя, починає висловлювати агресію.

І лише невеликий відсоток чоловіків задається питанням: а як повернути любов дружини ? Якщо ти з тих, хто готовий боротися за почуття тієї жінки, яку вибрав собі в супутниці життя, ця стаття для тебе!

8 методів, як повернути любов дружини

Метод № 1. Аналіз

Повернути любов дружини – дуже складне, але здійсненне завдання. Як і в будь-якому складному справі, активних дій передує моральна підготовка.

Сядь в тиші і спокої. Озбройся листом і ручкою – так буде набагато легше помічати кожну думку, яка прийшла тобі в голову. Запиши на лист всі недоліки і промахи, про які тобі говорила дружина, чию любов ти хочеш повернути. Так, і навіть ті, які «зовсім не про тебе».

Вважай, що твоє завдання звучить так: згадай найдурніші і абсурдні звинувачення на твою адресу, які звучали мінімум двічі.

Це може бути:

 • Ти не чуєш мене, я говорю немов зі стіною!
 • Ти не допомагаєш мені! Я роблю все по дому одна.
 • Ти перестав на мене звертати увагу, як на жінку.
 • Ти ледачий і безвідповідальний!

І інше в такому дусі. Зроби список мінімум з 30 претензій. Піднатужся, згадай все! Так, буде трохи неприємно. Але на що тільки не підеш, щоб повернути любов дружини.

Тепер твоя задача – критично подивитися на весь цей список. І зараз, увага, найважливіше відкриття: якщо ці фрази дружина тобі повторювала неодноразово – вона дійсно себе так почуває.

Так, вона дійсно відчуває, що від тебе мало допомоги.

«Але ж я помив за собою посуд в четвер! І пюре зварив на наступний же день в п’ятницю! Ніхто з моїх друзів і близько не підходить до кухні! » – всплеснешь руками ти.

Розумію твоє обурення. Та ось тільки найімовірніше, що дружині від тебе вимагається більш глибока допомогу. Наприклад, пограти з дітьми, поки вона піде за своїми дівочим справи. Не просто пограти, а зробити перебування дітей поруч з тобою безпечним для здоров’я і психіки!

А то знаю я одного Папанов, який висипав дітям кілограм цукерок, включав мультфільми, і так малеча проводила цілий день. Як наслідок – хворі животи, капризи і поганий сон.

Повернемося до списку. Уважно подивися на нього і навпроти кожного пункту напиши дію з твого боку, яке ти зможеш виконувати регулярно, щоб повернути любов дружини.

Ця дія в перспективі має нейтралізувати висловлену претензію, наприклад:

 • «Ти ледачий і безвідповідальний! Тебе нічого не цікавить! »У відповідь дію: Я щосуботи роблю якісне прибирання у всій квартіре.Я забираю дітей з дитячого саду кожен день (жодного разу про це не забувши). Я цікавлюся своїми малюками: як пройшов їх день, що за вироби вони ліпили в дитячому саду, читаю їм книгу на ніч.
 • «Ти багато п’єш!» У відповідь дію: Я припинив вживати алкоголь.Теперь моїм улюбленим напоєм є кава. Я тимчасово зустрічаюся з друзями, з якими напивався щоп’ятниці.

Щоб повернути любов дружини, будь готовий дуже постаратися. Спочатку ти звалив на себе величезний тягар Твоє єство чинитиме опір: мужики, он, пішли пити пиво, а ти лазиш по квартирі з пилососом!

Але з часом все зміниться. Дружина помітить твої зміни, проявлену старанність і працьовитість. Своєю активною працею ти розтопити лід в її серце, і воно буде відкрито для подальших твоїх дій.

Метод № 2. Слова

Приступати до активних вчинків теж потрібно потихеньку. Щоб повернути любов дружини, почни зі слів. – говори їй компліменти кожен день. Ненав’язливо, без зайвих рухів.

Вона зібралася на роботу? «Ти сьогодні чудово виглядаєш! В офісі якесь свято? » Засміялася під час ігор з дітьми? «У тебе неймовірно красива посмішка, твоє обличчя так і світиться!»

Той, хто говорив, що жінки люблять вухами, мав рацію. Повернути любов дружини тільки справою не вийде. Так уже влаштована слабка стать! Нам потрібні теплі слова, компліменти і навіть обіцянки (але не порожні!).

Постав собі нагадування на телефон: кожен день говорити дружині 20 компліментів. Звичайно ж, не в один короткий відрізок часу. Наприклад, роздягли їх на ранкові, денні і вечірні. І так, як компліментів підійдуть будь-які позитивні слівця, навіть найнезначніші.

Ранкові компліменти:

 • Який смачну каву ти зварила!
 • Сніданок був неймовірний. Спасибі улюблена.
 • Як смачно пахне.
 • Ти така гарна з ранку.
 • Мені подобається спостерігати, як ти збираєшся на роботу.
 • Твої волосся сьогодні чудово лежать!
 • Я скучив за тобою за ніч.

Не складно здогадатися, що денні і вечірні компліменти передбачаються в такому ж дусі. Чи не льсти, не злякався дружину. М’яко і ненав’язливо просувайся до своєї мети – повернути любов дружини.

Та ж нам, жінкам, необхідно чути ті речі, що можуть здаватися вам, чоловікам, очевидними. Наприклад, тобі потрібно не просто мовчки піклуватися про сім’ю, а й вимовляти вголос «Я так вас люблю. Я зроблю все, щоб ви ні в чому не мали потреби ».

Метод № 3. Романтика і дружина – речі сумісні?

Поки все ще говоримо про ненав’язливих і дрібних вчинках. Інакше, вирішивши повернути любов дружини, можна налякати її своїм напором і створити відчуття, що їй нікуди подітися і потрібно терміново бігти.

Повернути любов дружини допоможе романтика в простих речах. Як давно ви танцювали на кухні під звуки ранкового радіо? А коли в останній раз ти писав їй листа або записку, а потім підкидав в кишеню піджака? А що з квітами і подарунками? Кава у ліжко?

Для тебе це може здаватися повною нісенітницею: «Дружині вже 40 років, які записочки в кишені ?!».

Укладемо парі? Напиши свою дружину лист з висловленням почуттів і подяки, що вона є у тебе, і підкинь його в сумку. Навіть якщо свої емоції від такого послання вона висловить стримано, не дивуйся, коли через тиждень-місяць побачиш у неї десь це бережливо складене лист, вже трохи затерте від регулярного читання.

Ось тобі приклад повсякденних романтичних дрібниць, які допоможуть повернути любов дружини:

  • Ранкова кава в ліжко (чай, какао, сік або все, що вона любить вранці).
  • Приготувати сніданок, щоб повернути любов дружини – відмінна ідея.Не забудь: ти готуєш саме те, що любить твоя дружина. Ніякої смаженої картоплі на сніданок, якщо вона стежить за фігурою.
  • Пісьмозапіска з приємними словами.
  • Відправ їй на роботу квіти / солодощі / ланч бокс з улюбленого ресторану – подбай про її настрої і шлунку.
  • Зустрінь дружину з роботи.
  • Запроси її на чашечку кави або на справжнє побачення!
  • Не забувай радувати її подарунками. Це може бути книга кулінарних рецептів, яку вона давно хотела.А може бути і нову білизну.

Незвичайні подарунки дружині в якості натхнення для 8 березня!

 • Квитки в кіно / театр / балет, які можна залишити біля ранкової чашечки кави.
 • Спонтанне смс дружині «Я думаю про тебе», «Я сумую за тобою», «Ти – моя любов».

Метод № 4. Що я можу для тебе зробити?

Щоб повернути любов дружини, важливо розуміти: в більшості випадків чоловік сам винен в тому, що сильні почуття згасли. Тепер же візьми собі за правило: прокидаючись щоранку, питай дружину: що я можу зробити для тебе сьогодні, щоб ти була щасливою?

Це питання передбачає, що ти виконаєш все, що попросить твоя дружина. Будь готовий до несподіваної реакції, шоку і експлуатації тебе, аки раба, перші кілька днів. Але повернути любов дружини це гарантовано допоможе.

Сенс цього методу така: ти показуєш, що для тебе важливо тільки те, щоб твоя дружина була щаслива. Ти погоджуєшся виконати будь-яку її прохання або каприз. І навіть після того, як ти скопав город її мамі, вимив машину, наліпив 500 пельменів і зробив закачування на зиму – ти як і раніше готовий зробити для дружини все.

Повір, така експлуатація не буде тривати довго. Дружина, чию любов ти маєш намір повернути, в один день здасться. Вона перестане тебе «карати». І після чергового питання «Що я можу для тебе зробити сьогодні?», Дружина відповість – «Поцілуй мене».

Метод № 5. Експресія?

Відповідь на питання: твоєї дружини з тобою не нудно? Або ти з тих чоловіків, які люблять тишу і спокій, а безпеку і комфорт ставлять понад усе?

Або виходимо із зони комфорту, або повернути любов не вийде.

Додай в вашу з дружиною життя трохи експресії:

 1. Скандал – «приправа» для любові.

  Багато пар зізнаються, що скандали і з’ясування почуттів допомагають їм розбудити давно згаслий вулкан любові. Якщо ти з «породи» тихих чоловіків, пора прокричав.

  Побийте разом посуд, кричіть так, щоб стіни тремтіли. Нехай емоції б’ють через край (але простежте, щоб малечі не було вдома).

  Важливо не перегнути палицю, інакше в гонитві за минулої любов’ю можна дочекатися від дружини заяви на розлучення.

 2. Сцена ревнощів.

  Щоб повернути любов дружини, їй потрібно дати зрозуміти: вона кохана і бажана, а ти її як і раніше ревнуєш.

  Будь-якій жінці буде приємна помірна ревность.Ведь це означає, що її не хочуть втратити.

  Наприклад, запитай, що за красень обіймає її на корпоративі. Добре, якщо твій акторський вихід закінчиться словами: «Я тебе нікому не віддам, навіть не сподівайся!»

 3. Екстремальний дозвілля.

  Якщо ти хочеш повернути любов дружини більш лояльним способом, пірнай в Інтернет. Шукай, що екстремальненького можна вдіяти в вашому місті?

  • Стрибки з банджи.
  • Парашутний спорт.
  • Прогулянки на конях.
  • Занурення з аквалангом.
  • Мотопрогулкі.
  • Екстремальне водіння.
  • Аеротрубе.

  І навіть биття посуду в спеціально обладнаних ангарах. Повернути любов дружини допоможуть яскраві емоції, які ви будете переживати разом.

Метод № 6. У подорож з дружиною

Хочеш повернути любов дружини? Спробуй напружитися в фінансовому плані і повезти її в маленьку подорож. Це не обов’язково повинен бути розкішний курорт. Підійде також і місто, в якому ви жодного разу не були. Той же Пітер може бути чудовим варіантом, якщо раніше ні ти, ні дружина не відвідували його.

ВАЖЛИВО !!!

Щоб повернути любов дружини, розумій: вся відповідальність за поїздку лягає на твої плечі. Ти бронюєш готель, купуєш квитки, складаєш розважальну програму і підшукуєш романтичні містечка. Дружина повинна відчувати, що все це свято для неї, а не бігати «в милі», плануючи поїздку.

Те, що ви збираєтеся на відпочинок, дружина може дізнатися як заздалегідь, так і в день від’їзду (сюрприз). Але все ж раджу тобі попередити її хоча б за кілька днів до. Тоді дружина зможе підготувати справи, дітей та котів до вашого від’їзду, виписати додому бабусь і купити нове плаття.

Метод № 7. Загальне захоплення

Часто трапляється так, що чоловік і жінка живуть разом десятки років і їх, о жах, нічого не об’єднує! Щоб повернути любов дружини, підшукай для вас заняття, від якого ви обидва будете отримувати задоволення. Запишіться на сальсу, разом підіть в тренажерний зал, заведіть собаку, в кінці кінців. Спільна діяльність дуже зближує.

Як мінімум, у вас є, про що поговорити. Як максимум – ви відчуваєте задоволення від одного і того ж справи. А це, між іншим, іноді краще, ніж секс!

Рекомендуємо до перегляду відмінний тренінг.

Як повернути кохану дружину і її любов? Поради професіонала.

Метод № 8. Стань кращим батьком

Повернути любов подружжя допоможе налагоджений контакт з дітьми. А ну ка дай, як давно ви з малечею залишали маму за столиком з чашкою кави в руках, а самі гралися на атракціонах? Що ти знаєш про життя своїх малюків? Як вони справляються з навчанням, яка їхня улюблена книга? Ти навчив дітей кататися на роликах і велосипеді? Брав сина на риболовлю?

Роль батька у вихованні дитини: 7 якостей характеру, за які «відповідає» папа

Без хороших відносин з дітьми у тебе не вийде повернути любов дружини. Влаштуйте раз в тиждень «татів день» – вирушайте на батути, в кіно, кафе, на роллерские «покатушки» або велопрогулянки. Влаштуйте пікнік, грайте в бадмінтон і просто насолоджуйтеся спілкуванням один з одним. Не забувайте робити яскраві фото, щоб показати мамі.

Наступна така прогулянка, ймовірно, викличе інтерес у дружини, і вона попросить дозволу порушити вашу ідилію в «татів день». Так, повернути любов дружини допоможуть дитячі посмішки і крики «Тату, ти кращий!»

Звичайно ж, це не всі методи, які допоможуть повернути любов дружини. Однак ці кроки повинні стати першими на шляху до відновлення гармонії в родині.

Якщо ти задався питанням, як повернути любов дружини , то напевно готовий до змін. А чоловік, який здатний змінюватися заради коханої жінки, викликає повагу, гордість і бажання прожити з ним все життя.

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-vernut-lyubov-zhenyi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *