Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Зміст приховати

Щоб зміцнити відносини, потрібно спільно докладати зусиль до того, щоб вони не розпалися. У деяких випадках відносини взагалі краще не починати, особливо коли справа стосується наївною закоханості. Здається, що любов може стати джерелом для вирішення всіх проблем на світлі, однак вже через рік або навіть раніше, настає повне вигорання партнерів, що служить причиною численних розладів, стресу і депресії. Особисті комплекси також можуть додати проблем і іноді провокують розставання.

Як зміцнити відносини – основні способи

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Головна роль в розумінні того, як зміцнити з хлопцем стосунки відведена взаємної поваги. Без нього партнери можуть почати сумніватися в рішеннях один одного, що в результаті стає причиною скандалів і серйозних розладів.

Не можна забувати і про самоповагу. Фактично, треба вважати себе однією командою, яка працює заради спільної мети.

рекомендації психолога

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Серед порад, за допомогою яких можна зміцнити відносини можна виділити:

 1. Обговорення проблем. Треба ділитися своїми сумнівами, страхами, зміцнювати довіру. Останнє можна посилити, якщо завжди поводитися чесно і намагатися виконувати дані обіцянки.
 2. Відсутність тотального контролю. Не можна забирати в іншої людини його свободу. Кожен повинен мати свої погляди на життя і власні інтереси. Спроби контролювати свою половинку не приведуть ні до чого хорошого, а скоріше тільки нашкодять прозорості відносин.
 3. Приготуватися до змін. При тривалих відносинах людям властиво змінюватися. Стає іншим характер, переваги, іноді навіть змінюється релігія. Ніхто не може передбачити, яким ця людина, що сидить поруч на дивані, буде через десятиліття.
 4. Навчитися прощати. Сварки рано чи пізно трапляються навіть в дуже міцних парах. Треба вміти прощати людини, незважаючи на всі розбіжності. Конфлікти повинні залишатися в минулому, тому не варто згадувати їх постійно.
 5. Пам’ятати про дрібниці. Важливо періодично надавати партнеру різні знаки уваги. Добрі слова і компліменти на ділі означають надзвичайно багато. Тому рекомендується періодично ходити на побачення. Це дозволяє підтримувати відносини навіть з появою дітей.

Прагматичний підхід до життя дозволяє помітно спростити її і підкаже як зміцнюють відносини з хлопцями.

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Любовні стосунки можна порівняти морською хвилею. Спочатку вона здіймається над морем, але незабаром може припинити своє існування, розбившись об камінь або досягнувши берега.

Відбувається це через неідеальність людей. Ніхто не здатний стати особистістю, здатною завжди приймати тільки правильні рішення.

Така особливість життя – реально правильних рішень, які дозволяли б рухатися вперед без жертв просто не існує.

Як зміцнити відносини з парнем- що ще потрібно знати

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Для цього треба дотримуватися кількох правил під час конфлікту:

 • не згадувати попередні скандали;
 • при загостренні обстановки – різко припинити сварку, вийти перевіритися;
 • важливо пам’ятати, що доводити чиюсь правоту в суперечці не так важливо, як відчуття того, що співрозмовник готовий вислухати свого опонента з задоволенням;
 • не треба уникати сварок, навпаки, необхідно висловлюватися про наболіле.

Під час сварки не можна критикувати характер, перекладати вину і ображати партнера, також не варто показово його ігнорувати і йти таким чином від скандалу.

Тільки так можна зміцнити відносини і зробити їх дійсно міцними.

Як поліпшити і як зміцнити відносини з хлопцем – відео

Джерело: https://mind-control.ru/kak-ukrepit-otnosheniya-s-parnem/

Вчимося брати під контроль сварки в стосунках: як до них ставитися і як правильно себе вести?

Коли двоє люблять один одного і хочуть бути разом, не дивно, що вони переживають через що виникають між ними конфліктів.

Регулярні скандали, та ще нерідко і по дрібницях, вимотують обох і ставлять під загрозу майбутнє сімейне щастя.

Чи є нормою сварки у відносинах між чоловіком і жінкою, як перетворити їх в конструктивний діалог і який спосіб примирення правильний – на всі ці наболілі питання дає відповіді психологія.

Сварки в стосунках – це нормально?

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Для початку потрібно перестати вірити в міфи, які міцно засіли в розумах багатьох людей.

Міф 1. Без сварок не буває відносин

На цю тему є безліч приказок типу «Відносини без сварок – що суп без солі». Цей поширений міф заспокоює, так як вселяє думку, що це норма, що ваша пара така не єдина і з ким би ви не почали зустрічатися, зіткнення неминучі.

Насправді близько 18% пар не сваряться. З одного боку, це незначна цифра. З іншого – вона руйнує міф про те, що без скандалів будувати відносини неможливо. Однак тут варто більш детально придивитися до причин настільки мирного співіснування:

 • 10% пар не сваряться через те, що за їх плечима більше 10 років спільного проживання;
 • 3% не бачать в цьому сенсу, тому що їм обом по якійсь причині вигідні ці відносини, а на решту вони закривають очі (шлюби за розрахунком);
 • 5% є, скоріше, винятком: в цих парах зійшлися однакові за темпераментом люди зі схожими поглядами на життя, обидва спокійні, мудрі і не конфліктні.

Ще один момент. Не завжди коштувати вірити тим, хто нарочито всіх переконує у відсутності сварок з другою половинкою. Можливо, вони просто не хочуть виносити ці проблеми загальний огляд і намагаються підтримати статус добропорядних і мирних відносин.

Випадок з практики. Молода людина марно намагався будувати відносини з дівчатами. Кожен раз часті сварки і непримиренні конфлікти ставали причиною розлучень.

Він почав відвідувати психолога і через якийсь час повідомив, що він знайшов ту єдину, яка не влаштовувала йому істерик, які не ревнувала по дрібниці, не висувала нездійсненних вимог. Щастя тривало недовго: вже через півтора року він з’ясував, що весь цей час вона йому зраджувала, а з ним жила через квартиру, в якій вони разом жили.

І ніяких претензій не висувала по одній-єдиній причині: вона його не любила, і їй було все одно, де він, з ким і чому не робить їй компліменти.

Міф 2. Сварки зміцнюють відносини

Так, в психології є аргументи на підтвердження це:

 • після них на душі стає спокійніше, тому що образи висловлені;
 • вони показують, що обидва партнери неідеальні;
 • це привід задуматися про адекватність і реальності своїх бажань і домагань;
 • профілактика егоцентризму: саме в сварках люди розуміють, що другий теж має право відстоювати свої інтереси;
 • обидва знають, що про них думає і що відчуває друга половинка.

Незважаючи на всі аргументи, далеко не завжди сварки зміцнюють союз двох сердець. Якщо вони виникають раз на місяць і їх причина не в пересоленим борщі, а в серйозних ситуаціях, вони можуть піти на користь.

Викид адреналіну, виклад своєї точки зору, вислуховування партнера, вирішення проблеми – все це необхідно для вибудовування добротних відносин.

Але, якщо бурхливі скандали з криками на весь будинок відбуваються мало не щодня, а приводом для них служить косо кинутий погляд у бік або п’ятихвилинна затримка на роботі, нічого хорошого вони в собі не несуть.

Усвідомте для себе, що сварка сварці ворожнечу. Якщо партнери можуть стримувати свої емоції і націлені на збереження відносин, вони будуть нести в собі раціональне і корисне зерно. Якщо скандали супроводжуються криками, істерикою, бійками, це часто стає причиною розлучень.

камені спотикання

Якщо ваша мета – позбутися від сварок у відносинах, потрібно сісти і обговорити з партнером, що найчастіше стає їх причиною. Як стверджують психологи, в кожній парі вони однакові:

 • ревнощі, нестача уваги, зради, флірт, відсутність романтики;
 • різні характери, темпераменти, способи життя, погляди, політичні переконання, соціальні статуси, інтереси;
 • питання виховання дітей, взаємини з батьками;
 • побутові, фінансові, житлові проблеми;
 • залежності: алкогольна, наркотична, ігрова;
 • незадоволеність в ліжку.

Після того, як основні камені спотикання визначили, спробуйте з’ясувати їх розмір.

Є великі, від яких залежить подальша доля пари. Наприклад, прощати чи партнера після зради. В цьому випадку потрібно сідати за серйозний і конструктивний діалог, в ході якого спокійно обговорюється три питання:

 1. Що хоче партнер?
 2. Чого хочете ви?
 3. Як поєднати ці бажання?

Якщо не виходить прийти до консенсусу самостійно, розв’язати конфлікт мирним шляхом і припинити сварки допоможуть психологи.

Є більш дрібні камені, які вимотують не менш великих. Це дрібниці на зразок того, хто ввечері чи вимкнено світло в туалеті або чому він привітався з якоюсь дівчиною на вулиці.

Якщо такі зіткнення відбуваються часто і виливаються у великі скандали, потрібно сісти і розписати права та обов’язки у відносинах. Аж до смішного: я перед сном перевіряю, чи скрізь вимкнене світло, а ти, в свою чергу, не дивишся на інших дівчат.

Повірте, це здається абсурдним тільки з боку. Насправді, коли все буде розписано, конфліктів стане менше.

8 поширених причин сімейних сварок і докладна інструкція, що робити. Про це – за посиланням.

Лінія поведінки під час сварки

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Все передбачити неможливо. Навіть якщо ви врегулювали основні причини сварок, ніхто не застрахований від непередбачених обставин. Якщо скандал все ж розгорівся, постарайтеся поводитися правильно:

 • не кричіть;
 • не розпускати руки;
 • не ображайте партнера, що не згадуйте минуле;
 • не ігноруйте його слова, не перебивайте;
 • не кидає речі, не бийте посуд;
 • не залучаються в конфлікт третю сторону;
 • НЕ шантажуйте фразами типу «Я йду», «Я подаю на розлучення».

Якщо ситуація виходить з-під контролю, потрібно спокійно, але твердо сказати, що ви не маєте наміру більше це терпіти і відновити розмову тільки після того, як буря вщухне. Другий сценарій – підійти до коханої людини, обійняти і попросити вибачення.

Буває і так, що самому стриматися неймовірно важко. Особливо коли на вашу адресу нескінченним потоком линуть образи і докори. Щоб не опуститися до такого ж і не зірватися, коли нерви вже на межі, краще розбити тарілку.

Ще кілька порад від психологів, як поводитися під час сварки з коханою людиною:

 • дивіться йому в очі, не втрачайте зоровий контакт;
 • говорите «ми» замість «я» або «ти»;
 • задавайте питання, що він / вона відчуває, хоче;
 • вислухайте до кінця;
 • спробуйте вловити ритм його дихання і дихати з ним в унісон – так ви можете заспокоїти його, підпорядкувавши своєму більш розміреного такту.

Читайте також:   Дівчина перестала спілкуватися як раніше: як повернути відносини

Чим мудріше ви будете себе вести під час конфліктів, тим м’якше вони будуть протікати і тим швидше закінчуватися. Це дозволить зберегти здорові відносини і уникнути розставання.

Випадок з практики. Вона лікар. Він – людина з дитинства страждає від підвищеного артеріального тиску. Сварилися часто.

Так як під час переживання сильних негативних емоцій в організмі відбувається викид гормонів стресу, у нього підскакував тиск, починала крутитися голова, йому ставало погано. Вона, бачачи його в такому стані, намагалася зупинити скандали, але він не вгамовувався.

Врешті-решт вона знайшла вихід, як охолодити його в такі моменти в прямому і переносному сенсі: мочила в холодній воді рушник і робила йому компреси на чоло і на зап’ястя. Сварка закінчувалася протягом 5 хвилин.

примирення

Якщо скандал уже стався, завжди виникає питання, як після сварки повернути колишні стосунки. Перемир’я буде залежати від того, наскільки воно необхідне кожному партнеру.

Якщо цього хочуть обоє, воно буде швидким і нетравматічность. Якщо на контакт йде хтось один, врешті-решт це йому набридне – розставання неминуче.

Якщо обидва дуже горді, щоб просити вибачення, розрив відбудеться найближчим часом.

Що можна зробити, щоб відновити відносини після сварки:

 • попросити вибачення (якщо винні ви);
 • спокійно обговорити наболілу проблему, знайти рішення і більше до неї не повертатися;
 • влаштувати примирення вечерю;
 • приголомшити партнера приємною новиною, щоб він забув про сварку: «Я вагітна», «Виходь за мене заміж», «Я купила шиншилу», «Я тебе люблю» (якщо це перше визнання в любові);
 • зробити подарунок (від елементарних, але романтичних ромашок до Айфона останньої моделі);
 • написати смс або записку, записати відео.

Насправді способів примирення величезна кількість. При виборі мають значення безліч чинників:

 1. Характер партнера: хтось буде миритися тільки після шикарного букета, а комусь достатньо компліменту.
 2. Вік відносин: молодим потрібна романтика з вечерею на даху, а люди старшого віку можуть помиритися і за чашкою чаю з бубликами.
 3. Ступінь провини: за розбиту вазу можна просто попросити вибачення, а ось за пом’ятий бампер у коханої «ластівки» чоловіка цього буде явно недостатньо.
 4. Розмах сварки: якщо це був просто суперечка на підвищених тонах, помиритися буває простіше і швидше, а після скандалу, який чули всі сусіди, потрібно якийсь час, щоб заспокоїтися.

Бажаючи відновити відносини, враховуйте всі ці моменти. Пам’ятайте, що кожна пара унікальна. Те, що спрацювало у Віки з Васею, може виявитися абсолютно марними в вашому випадку. Шукайте оптимальні способи, але ніколи не затягуйте з перемир’ям. Добу – максимум, щоб людина прийшла в себе, заспокоївся і був готовим до зведення мостів.

профілактика

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Щоб не доводити справу до скандалів, психологи дають поради, як уникнути сварок у відносинах:

 • спілкуйтеся: щодня розмовляйте один з одним, щоб на карті ваших відносин не було недосліджених плям;
 • проводите дозвілля разом: виїжджайте за місто, ходите в кіно, відвідуйте виставки, заведіть загальне коло знайомих – на сварки не залишиться ні сил, ні часу;
 • вивчайте один одного, задавайте питання про те, що кому подобається і навпаки – робити це потрібно протягом усього життя;
 • не соромтеся виявляти любов один до одного, частіше робіть подарунки і говорите компліменти;
 • будьте чесними, навіть якщо правда неприємна;
 • при назрівання серйозної проблеми краще звернутися за допомогою до третьої сторони (оптимальний варіант – до психолога).

Виконання цих рекомендацій вимагає зусиль і постійної роботи над собою. Зате результатом стануть теплі, довірчі відносини без розбіжностей і скандалів. Це можливо, варто тільки спробувати.

окремі випадки

 • Часті сварки в стосунках

Що робити, якщо сварки у відносинах постійні? Психологи радять партнерам розійтися на 2-3 дні і осмислити, потрібні вам ці відносини чи ні.

Якщо ви сумуєте, вас тягне одне до одного, значить, є сенс працювати над собою заради спільного майбутнього.

Якщо кожен спокійно витримує цю паузу і не прагне відновити колишню зв’язок, не потрібно обманювати себе: рано чи пізно, але розрив трапиться.

Особливо важко дається перша сварка в стосунках. До неї все здається романтичним і казковим: ваша пара просто ідеальна, і немає приводів для скандалів. Але переломний момент може наступити в будь-яку хвилину. Як правило, причиною стає якась дрібниця.

Найчастіше все закінчується солодким примиренням, але часом це дає першу тріщину. Партнери починають розуміти, що їхні стосунки не ідеальні. Причому в конфліктній ситуації вони бачать один одного в новій якості.

Чи не милими усміхненими пухнастими зайчиками, а скривдженими, розлюченими і тими, хто плаче.

Головне, зробити правильні висновки: якщо чоловік, розпалившись, вдарив свою жінку, такі відносини не варто продовжувати. Або якщо хлопець зловив дівчину на зраді, нехай навіть зустрічалися всього місяць, – у такого союзу немає майбутнього.

Сварки на початку відносин знімають рожеві окуляри і повертають в реальність. Однак це необхідно, щоб почати будувати спільне майбутнє. Букетно-цукерковий період не може тривати вічно, треба переходити на наступний, більш серйозний етап. І іноді саме конфлікти допомагають це зробити.

 • Сварки в стосунках на відстані

Багато хто вважає це однією з найважчих ситуацій. Після сварки з коханою людиною, коли він знаходиться в сотнях або тисячах кілометрах від вас, багато способи примирення виявляються недоступними.

Ні букет не подарувати, ні в ресторан не сходити, ні обійняти і поцілувати. Крім того, ображена половинка може із завидною впертістю не брати трубку, не відповідати на смс, не виходити в Скайп.

Все це дуже напружує.

З іншого боку, розгляньте плюси. По-перше, найчастіше сварка відбувається по телефону, тому максимум, що ви можете зробити, – накричати один на одного, образити словами.

Але ніякого биття посуду, рукоприкладства і спотворених від злоби осіб не буде. По-друге, якщо відносини насправді важливі, завжди можна взяти квиток на вихідних і рвонути до коханої людини, зробити несподіваний сюрприз.

Від такого способу примирення розтане хто завгодно.

Стосунки чоловіка і жінки – човен, рушійна по річці. Камені, пороги, негода завжди будуть заважати її спокійного плавання. Порятунок залежить від грамотного спільного управління нею. Тому вчіться працювати веслами і не допускайте, щоб вона перекинулася.

Джерело: https://ponervam.ru/ssory-v-otnosheniyah.html

10 порад, як зміцнити відносини

Популярний автор Марк Менсон попросив читачів свого блогу поділитися порадами про відносини. Про свій досвід йому написало більше 1 500 осіб. І використовуючи цей матеріал, Марк вивів основні правила стійких відносин.

Однак для початку варто згадати причини, за якими їх взагалі не слід починати:

 • Тиск з боку сім’ї чи друзів.
 • Самотність.
 • Наївна закоханість. Коли здається, що любов – рішення всіх проблем і єдиний сенс життя.
 • Невпевненість в собі або комплекси. Це неминуче призводить до нездорових відносин: ми любимо партнера, тільки поки він допомагає нам відчувати себе краще. І в таких умовах не може з’явитися справжня близькість.

1. Будьте реалістами

Справжня любов – це зовсім не те, що романтична любов, яка змушує нас не помічати недоліків партнера. Це вибір.

Це постійна підтримка іншої людини незалежно від обставин, що склалися. Це розуміння, що ваші стосунки не завжди будуть безхмарними.

Це необхідність розбиратися з проблемами партнера, його страхами і думками, навіть коли вам цього зовсім не хочеться.

Така любов більш прозаїчна, вона вимагає від партнерів набагато більше зусиль. Але все-таки вона дає людині набагато більше. Адже в кінцевому рахунку вона приносить справжнє щастя, а не чергову недовгу ейфорію.

2. Поважайте один одного

Це головне в стосунках. Чи не потяг, не загальні цілі, не релігія і навіть не любов. Будуть моменти, коли вам почне здаватися, що ви взагалі більше не любите один одного. Але якщо ви втратите повагу до партнера, повернути його вже не вийде.

Спілкування, яким би відкритим і частим воно не було, в будь-якому випадку колись зайде в глухий кут. Конфліктів і образ ніяк не уникнути.

Єдине, що допоможе врятувати ваші відносини, – це непохитне повагу. Без цього ви завжди будете сумніватися в намірах один одного, засуджувати вибір партнера і намагатися обмежити його незалежність.

Крім того, потрібно ще поважати самого себе. Без самоповаги ви не зможете відчути, що заслуговуєте повагу партнера. Ви постійно будете намагатися довести, що цього гідні, а в результаті тільки нашкодите вашим відносинам.

 • Ніколи не скаржтеся на партнера друзям. Якщо ви незадоволені чимось в його поведінці, обговоріть це з ним самим, а не з друзями і родичами.
 • Ставтеся з повагою до того, що у партнера можуть бути інтереси, хобі та погляди, відмінні від ваших.
 • Зважайте на думкою своєї половини. Не забувайте, ви – одна команда. Якщо хтось один незадоволений, значить, шукати вирішення проблеми потрібно разом.
 • Не тримайте все в собі, обговорюйте будь-які проблеми. У вас не повинно бути заборонених тем для розмов.

Повага прямо пов’язане з довірою. А довіра – це основа будь-яких відносин (не тільки романтичних). Без нього не може виникнути відчуття близькості і спокою.

3. Обговорюйте всі проблеми

Якщо вас щось не влаштовує, обов’язково обговорюйте це. За вас ніхто ваші відносини не налагодить. Головне для збереження довіри – абсолютна чесність і відкритість обох партнерів.

 • Діліться своїми сумнівами і страхами, особливо тими, про які ви не розповідаєте нікому іншому. Це допоможе не тільки зцілити деякі душевні рани, але і краще зрозуміти партнера.
 • Виконуйте дані обіцянки. Єдиний спосіб відновити довіру – це тримати своє слово.
 • Навчіться розрізняти підозрілу поведінку партнера і власні комплекси. Зазвичай під час сварок одна людина думає, що його поведінка абсолютно нормально, а іншому те ж саме здається категорично неправильним.

Читайте також:   Овен і близнюки: як досягти сумісності незалежним людям

Довіра в чомусь схоже на порцелянову тарілку. Якщо вона впаде і розіб’ється, то з великими труднощами її все-таки можна буде склеїти заново.

Якщо розбити її вдруге, осколків буде в два рази більше, а часу і зусиль, щоб зібрати їх воєдино, теж буде потрібно більше.

Але якщо упускати тарілку раз по раз, в кінці кінців, вона розколеться на такі дрібні шматочки, що склеїти їх буде вже неможливо.

4. Не намагайтеся контролювати один одного

Ми часто чуємо, що відносини вимагають жертв. У цьому є частка правди: іноді дійсно доводиться від чогось відмовлятися. Але якщо обидва партнери постійно жертвують собою, вони навряд чи будуть щасливі. Такі відносини в підсумку тільки нашкодять їм обом.

Кожна людина повинна бути самостійною особою з власними поглядами і інтересами.

Намагаючись контролювати партнера, щоб зробити його щасливим (або дозволяючи контролювати власні вчинки), ви нічого доброго не досягнете.

Деякі бояться давати партнеру свободу і незалежність. Причиною цього можуть стати відсутність довіри або невпевненість в собі. Чим менше ми цінуємо самих себе, тим більше будемо намагатися контролювати поведінку партнера.

5. Будьте готові до того, що ви обидва змінитеся

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Згодом ви з партнером змінитеся – це абсолютно природно. Тому важливо завжди бути в курсі змін, що відбуваються і з повагою до них ставитися.

Якщо ви плануєте провести разом кілька десятиліть, потрібно бути готовим до труднощів і непередбачених ситуацій.

Серед значних змін, з якими стикаються багато пар, можуть бути зміна релігії і політичних поглядів, переїзд в іншу країну, смерть родичів (в тому числі дітей).

Коли ви починаєте зустрічатися, ви знаєте тільки те, який ця людина зараз. Ви ніяк не можете знати, яким він буде через п’ять або 10 років. Тому потрібно бути готовим до несподіванок. Звичайно, це нелегко. Але допомогти тут може вміння правильно сваритися.

6. Навчіться сваритися

Психолог Джон Готтман (John Gottman) виділив чотири ознаки поведінки, які вказують на можливий розрив відносин:

 1. Критика характеру ( «Ти дурний» замість «Ти вчинив нерозумно»).
 2. Перекладання провини.
 3. Образи.
 4. Відхід від сварки і ігнорування партнера.

Тому варто навчитися сваритися правильно:

 • Чи не згадуйте під час однієї сварки попередні скандали. Це нічого не вирішить, а тільки посилить ситуацію.
 • Якщо сварка розжарюється, зупиніться. Вийдіть на вулицю і пройдіться трохи. Повертайтеся до розмови, тільки коли охолонете.
 • Пам’ятайте, чиясь правота в сварці не так важлива, як почуття, що тебе вислухали з повагою.
 • Чи не намагайтеся уникати сварок. Висловіть наболіле і зізнайтеся в тому, що вас турбує.

7. Навчіться прощати

Не намагайтеся змінити партнера – це ознака неповаги. Прийміть той факт, що у вас є розбіжності, любите людину незважаючи на них і намагайтеся прощати.

Але як же навчитися прощати?

 • Коли сварка закінчилася, неважливо, хто мав рацію, а хто ні. Залишайте всі конфлікти в минулому, а не згадуйте їх кожен місяць.
 • Не потрібно тримати під контролем кількість. У відносинах не повинно бути переможців і переможених. Все повинно робитися і даватися безоплатно, тобто без маніпуляцій і очікування чогось натомість.
 • Коли партнер робить помилку, відокремлюйте його поведінку від намірів. Не забувайте про те, що ви цінуєте і любите в партнері. Все роблять промахи. І якщо людина помилилася, це зовсім не означає, що він потай вас ненавидить і хоче розлучитися.

8. Будьте прагматичними

Будь-які відносини неідеальні, тому що і самі ми неідеальні. Тому будьте прагматичними: визначте, в чому хороший кожен з вас, що ви любите і не любите робити, а потім розподіліть обов’язки.

Крім того, багато пар радять заздалегідь визначити деякі правила. Наприклад, як ви будете ділити всі витрати? Скільки ви готові брати в борг? Скільки може витратити кожен з партнерів, не порадившись з іншим? Що потрібно обов’язково купувати разом? Як ви будете вирішувати, куди поїхати у відпустку?

Деякі навіть проводять «річні звіти», під час яких обговорюють ведення справ і вирішують, що змінити в господарстві. Це, звичайно, звучить банально, але такий підхід дійсно допомагає бути в курсі потреб і потреб партнера і зміцнює відносини.

9. Пам’ятайте про дрібниці

Прості знаки уваги, компліменти і підтримка значать дуже багато. Всі ці дрібниці згодом накопичуються і впливають на те, як ви сприймаєте свої відносини.

Тому багато хто радить продовжувати ходити на побачення, вибиратися абикуди на вихідні і обов’язково знаходити час на секс, навіть коли ви втомилися.

Фізична близькість не тільки дозволяє зберегти здорові відносини, але навіть допомагає налагодити їх, коли щось пішло не так.

Це стає особливо важливим з появою дітей. У сучасній культурі на них мало не моляться. Вважається, що батьки повинні заради них жертвувати всім.

Краща гарантія того, що діти виростуть здоровими і щасливими, – це здорові і щасливі відносини між батьками.

Так що нехай на першому місці для вас завжди будуть ваші відносини.

10. Навчіться ловити хвилю

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Відносини можна порівняти з хвилями на морі. Такі хвилі – це різні емоції, злети і падіння в стосунках. Деякі тривають всього кілька годин, інші кілька місяців або навіть років.

Головне – не забувати, що самі по собі ці хвилі практично не відображають якість відносин. На них впливає безліч зовнішніх чинників: втрата або зміна роботи, смерть родичів, переїзди, фінансові труднощі. Потрібно просто ловити хвилю разом з партнером, куди б вона вас не занесла.

????

Джерело: https://Lifehacker.ru/10-relationship-advices/

Сварки – зміцнюють або руйнують стосунки

Переглядів: 12346

26 січня 2017 р

Методи, що дозволяють зміцнити відносини з хлопцем і уникнути сварок

Поділитися статтею з друзями

У сварках необхідно вміти відстоювати свою позицію і не погоджуватися відразу, без обдумування, з точкою зору опонента. Конфлікти повинні вести до рішення, яке влаштовує обох партнерів.

Сварки – це частина будь-яких відносин. Адже відносини будують двоє людей, у кожного з яких є власні переконання і уявлення про те, що погано, а що добре, як можна чинити, а як ні.

 

І любовні союзи – не виняток з правил, навіть, мабуть, конфліктність у них загострюється ще сильніше: оскільки природа з’єднує в парах протилежності, з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками.

 

 

користь сварок

У сварок, як у будь-якого явища в житті, є свої позитивні і негативні сторони. Вони можуть як зміцнювати відносини в родині, так і руйнувати їх.

Як правило, в конфліктах немає винних: просто у чоловіка і у жінки є свої уявлення про життя і сімейних цінностях. А істина, вона, як завжди, посередині.

Ось до цієї середині, компромісу, в результаті і приходять спрощує під час сварок. І в цьому випадку конфлікт конструктивний.

Завдяки йому партнери вчаться розуміти і приймати точки зору один одного, їхні стосунки розвиваються, а гострі кути і категоричність суджень згладжуються.

Нерідко сварка – це єдиний спосіб донести до партнера свою думку і відстояти свої особистісні кордону. Інша ж сторона в цей момент проходить урок прийняття поглядів свого опонента і поваги до цілісності його особистого простору. Це здоровий союз «Я і Ти», а не позбавлене індивідуальностей, злите «Завжди” Ми “».

Приклад. У родині чоловік вважає, що дружина повинна сидіти вдома, готувати їжу, займатися дітьми. Але жінка хоче піти працювати. Це важливе питання.

Адже, погодившись з чоловіком, ви втратите себе і внутрішню гармонію, а значить, зруйнуються і відносини. Але якщо висловити свою позицію надто категоричним, то чоловік може відчути себе непотрібним.

Це зіткнення уявлень про сімейне життя чоловіка і жінки.

Якщо жінка терпляче, з любов’ю, повагою, але наполегливо і з рішучістю відстоюючи свою думку, розповість чоловікові про свої потреби, то виграють обидва партнери. Чоловік почне розуміти, що він занадто різко вторгається в особистий простір жінки і що її інтереси в соціумі – не тільки будинок і діти, а дружина зможе усвідомити, що сім’я все-таки повинна бути для неї в пріоритеті.

У сварках дуже важливо не забувати про любов. Не треба виштовхувати партнера зі свого простору, зі свого життя, думати, що краще було б залишитися одній або опинитися десь в іншому місці – таким чином можна зруйнувати відносини. Чоловік же, відчуваючи, що його приймають, охочіше погодиться на компроміс.

В результаті взаємні поступки, до яких партнери приходять під час конфліктів, сприяють їх особистісному і духовному розвитку, перегляду переконань і сформованих уявлень-стереотипів.

Але нерідко трапляється інший тип сварок, який не веде до розвитку, а знищує подружжя і їх відносини на тонкому психічному плані.

сварки деструктивні

Це конфлікти, які постійно повторюються по одним і тим же приводів. Вони не несуть в собі примирливого імпульсу взаєморозуміння. Вони безглузді і не приносять користі і не ведуть до трансформації відносин в парі.

Відбувається повтор хворобливого сценарію, коли партнери не хочуть, щоб суперечки повторювалися, але знову і знову потрапляють в пастку залежності, яка не дає їм вийти на новий рівень в конфлікті.

У залежних відносинах люди ніяк не можуть дійти згоди, компромісу, але при цьому дуже бояться розлучитися, чіпляються один в одного. І звичайно потреби одного з партнерів в парі придушуються. І найчастіше це жінка, яка або не усвідомлює свої справжні почуття і бажання, або спеціально заглушає їх.

В результаті в ній постійно накопичуються роздратування і напругу, які періодично вириваються назовні в сварках – таким чином заявляючи про себе. При цьому вона не може зважитися на кардинальні зміни через страх залишитися одній, сильної прихильності або надії на те, що партнер все-таки зміниться.

Такі конфлікти не ведуть до перетворень.

У сварках необхідно вміти відстоювати свою позицію і не погоджуватися відразу, без обдумування, з точкою зору опонента. Конфлікти повинні вести до рішення, яке влаштовує обох партнерів.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся одруженого чоловіка: точні ознаки

До сварок можуть неусвідомлено вдаватися залежні люди, які не витримують тривалої близькості, що будують хвилеподібні відносини, в яких партнери то зближуються, зливаючись, то відштовхуються одна від одної. В цьому випадку суперечки сприймаються як паузи, що дають можливість відновити сили і здатність любити.

Крім того, конфлікт дозволяє підтримувати емоційне напруження в парі – однак, зауважте, мова йде саме про емоції, оскільки до глибоких почуттів залежні люди не здатні.

У залежних парах партнери відчувають напругу від присутності іншого в їх поле. Їм необхідно самотність, щоб відновитися, стати самими собою, що і відбувається після сварок. Посварившись з чоловіком, жінка може навіть два-три дні після цього відчувати почуття полегшення.

Коли ви зможете залишатися собою як наодинці з собою, так і з чоловіком, у вас більше не буде потреби конфліктувати.

Відмінності сварки корисною і сварки деструктивної

Отже, ваші сімейні конфлікти можна вважати корисними, якщо:

 • сварки виникають через конкретних розбіжностей;
 • ніхто з партнерів не прагне будь-що-будь вмовити іншого прийняти його точку зору;
 • під час суперечки партнери прагнуть навести мости розуміння;
 • ви не віддаляється один від одного після з’ясування відносин, навпаки, відносини стають навіть більш довірливими і теплими;
 • ви не збираєте в собі образи;
 • для вирішення конфліктів партнерам не доводиться відвертатися від себе і своїх потреб;
 • спрощує, кожен з них, приходять до нового бачення ситуацію або завдання;
 • кожен з подружжя в результаті змінюється внутрішньо, виходить на новий особистісний рівень у відносинах.

Ваші сварки деструктивні, якщо:

 • ваші конфлікти не призводять вас до нового, більш зріле розуміння і сприйняття відносин;
 • ваші образи накопичуються і виявляються в нових сварках;
 • після суперечок ви віддаляєтеся один від одного;
 • причини конфліктів, а також сценарії поведінки партнерів у них залишаються одними і тими ж;
 • з кожної сваркою у вас накопичується все більше образ і претензій до партнера.

Якщо ви потрапили в подібну пастку з’ясування відносин, значить, вам пора всерйоз задуматися над тим, що пора міняти свої переконання, кліше реакцій, та й взагалі чесно подивитися в очі своїм глибинним страхам і бажанням.

Чоловік і жінка в сварках

Зрозуміло, що жінки і чоловіки по-різному поводяться і в житті, і в конфліктах. Давайте зупинимося більш детально на розгляді цих відмінностей.

Чоловіки побоюються сваритися з жінками. При цьому вони починають захищатися від нападок партнерки. Вони не розуміють і бояться жіночих емоцій, не знають, як на них реагувати. Тому вважають за краще закритися і мовчати.

Жінку ж обурює і ображає чоловіче ігнорування її претензій. Адже вона починала сварку, щоб «вирвати» у партнера вираз доказів любові до неї.

Вона чекає прояву його почуттів і його дій: вона сподівається почути прохання пробачити його і запевнення в тому, що вона для нього найкраща. Однак чоловікові важко визнати свою неправоту, особливо якщо він дійсно відчуває себе винуватим.

Закиди жінки він сприймає як напад і ображається на неї, навіть не намагаючись її заспокоїти.

Взагалі, на тактику мовчання чоловік і жінка реагують по-різному. Довге мовчання партнера може зруйнувати жінку. А чоловік переживає його спокійно.

При цьому мовчанням жінка зазвичай показує своє невдоволення, а чоловік – незнання що робити і свою невпевненість. Коли чоловік слухає обрушується на нього шквал претензій жінки, він прагне сховатися від нього, тому може, не дослухавши партнерку, встати і піти, а жінка залишається наодинці зі своїми складно керованими емоціями.

Правила гарної сварки. Поради для леді

Саме жінці доводиться вчити партнера того, як треба поводитися в конфліктних ситуаціях. При цьому їй самій необхідно навчитися управляти своїми емоційними спалахами.

Не чекайте від чоловіка, що він буде реагувати на ваші істерики як любляча і приймаюча мама. В душі він і сам залишається маленьким беззахисним дитиною.

Тому у вас є два шляхи: дорослішати або вчити маленьких дітей у вашому несвідомому домовлятися один з одним.

 • У конфліктах буває складно стримувати себе, але жінка повинна все-таки розуміти межі допустимого: потрібно пам’ятати, що вона може дуже сильно зачепити партнера словами. Тому в ваші претензії повинно бути табу на деякі теми, наприклад, шантаж розлученням або загрози вигнати чоловіка з дому.
 • Не згадуйте в сварках родичів чоловіка.
 • Не треба в суперечці виливати на партнера цебер накопичених за всю вашу спільне життя докорів і претензій.
 • У конфлікті обговорюється тільки конкретна проблема або завдання.
 • Не треба використовувати в сварках визнання, які чоловік міг зробити в хвилини одкровення, – це підриває довіру між вами.
 • Не починайте конфлікт, коли ви емоційно напружені. Постарайтеся спочатку заспокоїтися, наприклад, подумки, в уяві, промовивши свій обвинувальний монолог.
 • Необхідно визначити для себе причину з’ясування відносин, тобто те, чого саме ви хочете в результаті добитися від партнера.
 • Починаючи хвилюючий вас розмова, намагайтеся говорити про свої потреби, а не тільки про свої переживання. Інформацію про ваших хворобливих відчуттях партнер може сприйняти як вказівку на те, що він поганий і вам з ним важко, а це дуже вибиває чоловіків з колії.
 • У сварці давайте чоловікові підказку, як вирішити складну ситуацію.
 • Пам’ятайте найголовніше: реально змінити відносини на краще можливо лише тоді, коли ви самі почнете трансформувати свої душевні глибини.
 • Рекомендую до прочитання наступну добірку статей, яка допоможе вам знайти спільну мову з чоловіком:
 • З любов’ю,
 • Ірина Гаврилова Демпсі

Джерело: https://www.irinagavrilovadempsey.ru/articles/psihologiya-otnoshenij/ssory-ukreplyayut-ili-razrushayut-otnosheniya/

Як правильно сваритися, щоб зміцнити відносини

У кожній парі час від часу спалахують емоції, які виникають з різних причин. Конфлікти і непорозуміння є особистим, тому ніколи не вплутуйте в свої відносини друзів і близьких.

Люди будують відносини, в яких вони будуть щасливі. Але не завжди виходить знайти спільне рішення, яке влаштує обох партнерів. У таких випадках відбуваються сварки, зрідка закінчуються розривом. Щоб всі ваші сварки носили творчий характер, навчитеся правильно вибудовувати конфлікти. Тоді ви зможете знайти той самий баланс, який буде рятувальної подушкою для вашого союзу.

1. Зав’язка

Легкість в спілкуванні з’являється тоді, коли обидва партнери задоволені один одним. Вони не відчувають проблем в спілкуванні, у них немає розбіжностей і причин, щоб почати з’ясовувати «хто правий, а хто винен».

Не секрет, що після першої сварки або конфлікту легкість зникає, з’являються сумніви і недовіру, які заважають насолоджуватися взаємним почуттям любові. У такі моменти проявляються слабкості і пороки партнерів, і вони можуть стати причиною нового витка з’ясування відносин.

Пережити конфлікт гідно під силу кожному. Для цього потрібно залишатися в рівновазі і не давати собі права зриватися на крик. Психологи радять заздалегідь продумати, чого ви хочете домогтися, які цілі перед собою ставите і що хочете донести до своєї коханої людини.

Рухайтеся в цьому напрямку і не відволікайтеся на емоції. Вони будуть вам заважати, а втративши голову, ви не зможете правильно донести інформацію до партнера. Сприймайте сварки як переговори, де обидві сторони намагаються домовитися і знайти компромісне рішення, яке влаштує обох.

Вам допоможе психологічний трюк: уявіть на місці улюбленого свого начальника або батька. Так ви зрозумієте, від яких виразів краще відмовитися, щоб не образити свою половинку.

2. Кульмінація

Будь-які прояви емоцій в суперечці або конфлікті призведуть до небажаних наслідків. Дійте з холодним розрахунком, ведіть переговори так, немов ви є дипломатом, яке б містило важливу угоду.

Пам’ятайте про свою мету, яка полягає в знаходженні вирішення виниклої проблеми. Ніякі сльози не допоможуть вам знайти вихід з проблеми. Будьте гранично уважні і ввічливі.

Так ви допоможете собі і своєму партнерові знайти вірний спосіб зберегти любов і взаєморозуміння.

3. Розв’язка

Навіть якщо з’ясування стосунків було бурхливим, повернути довіру і згоду в відносини можна. Для цього партнерам важливо залишити образи і разом проаналізувати те, що трапилося. Ви повинні зрозуміти, що метою є не обопільне звинувачення, а з’ясування обставин, які призвели до конфлікту.

Замотівіруйте співрозмовника, скажіть йому, що готові на компромісні рішення. Психологи рекомендують ні в якому разі не завершувати сварки взаємними звинуваченнями. Від того, наскільки ви володієте собою, буде залежати розвиток ваших відносин.

Тому постарайтеся виключити будь-який негатив на адресу своєї половинки.

Поради психологів

Виключіть присутність сторонніх людей при з’ясуванні відносин. Глядачі можуть посилити конфлікт, а образливі фрази, вимовлені при сторонніх, зачеплять вашого партнера ще більше.

Вирішуйте всі проблеми за закритими дверима. Якщо ви помиріться, то ніхто не буде знати про ваші проблеми.

А якщо у вашому конфлікті беруть участь інші люди, то вони навіть своєю присутністю будуть нагадувати про неприємний інцидент через час.

Ніколи в сварці не переходьте на особистості. Образливі фрази і звинувачення не здатні налагодити ваші відносини, а лише погіршать ситуацію. Проговаривайте партнеру свої почуття, образи і потреби, які не зриваючись на емоційні сплески. Так вам буде простіше звести конфлікт, що розгорається до конструктивного діалогу.

У сварці утримайтеся від спогадів. Чи не приплітати колишні образи, інакше ваш конфлікт переросте в некерований потік агресії. Якщо у вас «накипіло», значить, ви вчасно не поговорили з партнером.

Знайдіть в собі сили перестати злитися і згадайте про те, що саме вас турбує в даний момент.

Розмова, яка будується на бажанні поліпшити відносини, завжди корисніше, ніж проста лайка з зганяння накопичилася злості.

У будь-якій спірній ситуації відмовтеся від домислювання. Висновки, до яких ви прийшли самостійно, не завжди вірні. Обов’язково діліться своїми міркуваннями з коханою людиною, інакше недомовленість спричинить за собою чергову хвилю конфліктів і причіпок.

Ніколи не оголошуйте бойкот. Так ви визнаєте свою слабкість і не досягнете порозуміння. Проблема, через яку сталася сварка, нікуди не дінеться від того, що ви вирішили припинити розмовляти з коханою людиною. Навпаки, вона буде спливати знову і знову, поки ви не вирішите прямо про неї поговорити.

Під час сварок ніколи не виправдуйтеся. Майте мужність визнати свою неправоту, адже вашою метою служить не лайка, а знаходження виходу з негативної ситуації. Умійте вчасно вибачитися і знайти спільне рішення, яке принесе вам гармонію.

У будь-яких критичних ситуаціях вчитеся управляти своїми емоціями. Навіть якщо вас провокують на агресію, не піддавайтеся. Так ви зможете уникнути великих конфліктів, а також будете пишатися своєю витримкою. Це допоможе не тільки у вирішенні спірних моментів, але і в житті. Любіть один одного, будьте щасливі і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

01.04.2018 1:08

Джерело: https://gurutest.ru/publication/kak-pravilno-ssoritsya-chtobyi-ukrepit-otnosheniya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *