Михайло Галустян: біографія, дружина і жалюгідні фільми КВН-ника (ФОТО)

Якби довелося розповідати про біографію гумориста Деміса Карібідіса, то довелося б згадати історію Стародавньої Греції. Вся справа в тому, що в роду хлопця були потомствені понтийские греки, яких доля закинула далеко від будинку. Перед народженням Деміса його сім’я жила в Грузії. Саме там і народився майбутній артист.

Але незабаром сім’я переїхала на свою історичну батьківщину. Весь цей час батьки намагалися пристосуватися до життя в Греції. Вони й гадки не мали, що на батьківщині їм ніхто не радий і знайти гідну роботу і забезпечити хороший рівень життя буде не так-то просто. Проживши в Греції майже 10 років, сім’я Деміса вирішила повернутися в Росію.

Хлопцеві, який практично не говорив російською мовою, важко було спочатку пристосуватися до життя в Росії. Всі його друзі залишилися в Греції. Але він зміг подолати всі труднощі. Деміс успішно закінчив школу і вступив Сочинський університет туризму. Під час навчання у вищому навчальному закладі він вперше познайомився з клубом веселих і кмітливих.

 

Він швидко став лідером університетської команди «Руссо туристо». Без Деміса не минало жодне виступ команди. Поступово про веселих і кмітливих з Сочі дізналися далеко за межами університету. Головним досягненням команди стала перемога у Вищій лізі КВН.

Участь у Вищій лізі відкриває для команд великі горизонти в області гумору, а перемога в ній гарантував успіх всім учасникам команди-переможця. Деміс повністю використав «виграшний квиток». Наступним його кроком стало участь в гумористичному шоу «Comedy Club». В рамках цього шоу Карібідіс виступав на одній сцені з не менш відомими гумористами і був автором текстів для мініатюр.

 

З 2011 року Деміс став пробуватися як актор. Йому поки пропонують лише епізодичні ролі. Але це не завадило хлопцеві запам’ятатися глядачам своїм іскрометним гумором і харизмою. Він вірить, що скоро його акторський талант оцінять режисери та запропонують втілити на екрані серйозний персонаж, а поки він насолоджується роботою в Камеді.

Справжній Гарік. Біографія Гаріка Мартиросяна

Гарік Мартиросян народився в Вірменії, в Єревані, в 1974 році. Гарік – справжнє ім’я артиста.

«Насправді моє повне ім’я за паспортом – Гарік. У Вірменії «ик» – це не зменшувально-пестливих суфікс », – розповів Мартиросян в одному з інтерв’ю.

З 6 років Гарік почав вчитися в музичній школі, проте не закінчив її. Його відрахували через погану поведінку, але не дивлячись на це Гарік все одно освоїв кілька музичних інструментів: гітару, барабан і рояль.

 

У шостому класі Гарік вперше спробував себе на сцені і зіграв Архімеда в шкільному спектаклі.

«Наша родина не бідувала – в будинку були всі атрибути щасливого життя. Відеомагнітофон, хороший одяг, соки, цукерки, навіть дві машини було. Нас з братом балували, але в міру. Саме тому у мене не було ніякого бажання виділитися – все для щасливого дитинства і так було. Міг пожартувати, побешкетувати – але не більше. Були хулігани і гірше мене. Пам’ятаю, одного разу, в першому класі, сказав, що я – онук Брежнєва. Однокласники повалили до нас в гості зі страшною силою, і моя бабуся, коли і їй стали ставити уточнюючі питання, коректно викрутилася, що, мовляв, ми все, в якійсь мірі, внуки генсека. Потім, коли гості розійшлися, мені, звичайно, влетіло по перше число », – згадував артист про своє дитинство.

Закінчивши школу, Мартиросян вступив до Єреванського державного медичного університету (ЕГМУ), де отримав спеціальність невропатолога-психотерапевта. Три роки після випуску він пропрацював за фахом, а потім в його житті з’явився КВН.

Знайомство молодого доктора-невропатолога з командою КВН відбулося в 1992 році. У 1994 році Гарік став гравцем Вірменської ліги КВН, на базі якої в 1994 році була створена команда «Нові вірмени». У 1997 році Мартиросян очолив команду.

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *