На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

У нових відносинах, особливо на перших зустрічах складно зрозуміти, на якому побаченні цілуватися. Якщо зробити це раніше, то дівчина може просто відкинути, а хлопець порахувати, що вона легкодоступна, а якщо затягнути, то будь-яка людина втратить інтерес, оскільки саме поцілунок говорить про не байдужості, і що є бажання вивести відносини на серйозний рівень.

Зміст приховати
 1. На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам
 2. Чітких рад, на якому побаченні потрібно цілуватися не існує, все залежить лише від почуттів один до одного. Комусь достатньо 2-3 побачень, щоб розібратися в почуттях, а для кого-то і 3-5 буде мало, проте далеко не кожна людина витримає більше 5 побачень без поцілунків
 3. На першому побаченні, якщо вже є симпатія до людини, але також є великі сумніви на рахунок поцілунків, досить просто обіймів на прощання, це буде яскравим знаком про бажання продовжити, причому ця ініціатива повинна виходити від дівчини.

Переходимо до справи

Що стосується самих поцілунків, то на першій зустрічі, ні в якому разі не можна цілуватися, навіть в щічку – це буде розцінено на рівні підсвідомості, як легко доступність, а значить не про якісь серйозних і тривалих відносин не може йти мови.

Більш менш оптимальний варіант – це 2-3 побачення, і то, коли воно вже наближається до свого логічного кінця: Хлопець проводжає дівчину до під’їзду, або до її машини жіночої моделі, і на прощання цей поцілунок власне і відбувається.

Всі задоволені, всі щасливі.

 • У таких ситуаціях, потрібна ініціатива дівчини, оскільки може попастися хлопець боязкого десятка романтичних моментів, він може переживати і соромитися це зробити (мовляв ще не час), допоможіть йому – потім самі собі скажіть не одноразова спасибі.
 • Хлопцям же потрібно спробувати зробити невеликий натяк – злегка нахилити голову до поцілунку і чекати реакції дівчини, це виглядає не з примусу і допомагає обом людям зробити цей важливий крок на шляху формування майбутніх відносин.
 • На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Це повинен бути просто звичайний поцілунок в губи, а не поцілунок в засос з мовою. Це перший важливий крок, і навіть якщо побачення пройшло ідеально, такий грубий імпульс, може все зламати.

Ви ж хочете відносин, а не здатися психом або сексуально стурбованим. Після цього, потрібно просто посміхнутися і попрощатися і чекати наступних побачень. Справу зроблено.

Наступні кілька годин, дівчина проведе в міркуванні про тебе.

Інший не менш важливий момент – це положення рук. Як і сам поцілунок – їх положення має не менш важливе значення. Їх можна покласти злегка торкаючись талії, або на шию. Дивіться по ситуації, але якщо руки залишити у висячому положенні, не стикаючись ними з тілом дівчини, вона легко може це розцінити, як свою непривабливість, а це загрожує дуже поганими наслідками.

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Просто так цілувати ні хто не буде, потрібно людину зацікавити, здивувати, розвеселити і скрасити час проведений разом. Тут потрібно викручуватись, намагаючись зрозуміти емоції дівчини. Однак поспішати не варто, мало хто на першому побаченні показує свою натуру, цілком можливо що симпатія викликана першій зустрічі, залишиться такою ж, на другий і на третій.

На цей рахунок питання, на якому побаченні потрібно цілуватися, є шикарна фраза, як не можна краще підходить для завершення цієї статті: “Ти проходиш 90”. Раджу вам її як слід осмислити.

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Джерело: http://love-mother.ru/na-kakom-svidanii-nuzhno-celovatsya-sovety-dlya-parney-i-devushek.html

На якому побаченні можна перший раз поцілуватися

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Для першого поцілунку ніяких писаних правил не існує, однак біля нього ходить маса побоювань і помилкових помилок. Жодна книга вам не відповість, на якому побаченні можна цілуватися, щоб ніхто з партнерів не розчарувався один в одному, проте давайте з’ясуємо витоки даного таїнства: що таке поцілунок, так він важливий і як зрозуміти, що настав «той самий момент».

Що таке поцілунок з точки зору чоловічої і жіночої психології

У кожної людини своє тлумачення поцілунку, яке залежить від віку, світогляду, виховання, зовнішніх обставин, характеру. Для кого-то це симпатія, довіра, ніжність, прояв зароджуються почуттів, кому-то це здається хімією, фізіологією, грою. Якщо ж розбирати глибинну психологію поцілунку, то потрібно враховувати мислення обох статей.

Коли жінка стає готовою до першого поцілунку? Сучасні представниці прекрасної статі зараз не такі консервативні, як раніше, проте все одно зволікають розкривати відразу всі карти перед партнером.

Є, зрозуміло, дівчата, які не надають великого значення, на якому побаченні поцілуватися з хлопцем, проте більшості все ж турбує це питання.

І справа не тільки у власній репутації, а й у бажанні розібратися в собі – чи підходять вони один одному, чи захоче вона подальших відносин, не сплатить цим жестом передчасно інтерес супутника і т. Д.

Поширені жіночі думки про перший поцілунок:

 • на першому побаченні цілуються тільки легкодоступні особи, я повинна зробити інше враження (напрямок думки вірне, а формулювання немає) – скоріше це прерогатива сміливих і розкутих дівчат, яких не турбують гри «мисливця і видобутку»;
 • поцілунок – подяку, зобов’язання за побачення (це позиція невпевнених у собі дівчат, які здатні відчувати безпідставне почуття провини);
 • після поцілунку партнери повинні вступити в сексуальні відносини, тому ніякого фізичного контакту раніше п’ятого-шостого побачення (не покладає на поцілунок таку велику відповідальність);
 • якщо хлопець жадає цілуватися занадто швидко, у нього несерйозні наміри (може, він просто хоче швидше доторкнутися до вподобаної дівчини?);
 • це гарант наступного побачення (не факт, і справа навіть може бути зовсім не в поцілунку).

Чоловік же погляд на цей рахунок істотно відрізняється від жіночого. Представники сильної статі готові цілуватися на будь-якому за рахунком побаченні, незалежно від стадії знайомства, така вже їхня психологія.

Вони простіше до цього ставляться: якщо дівчина приємна, то чому б не підкріпити (посилити) ці позитивні емоції ніжним поцілунком.

А що відповіла взаємністю партнерка вважається зовсім не розпущеної жінкою, а сучасної, ризикованою і відкритої дівчиною.

Поведінка чоловіка буде залежати від його характеру і виховання: сміливі, холеричний, наполегливі хлопці можуть всім своїм виглядом демонструвати бажання поцілуватися з супутницею.

Скромні, сором’язливі, меланхолійні юнаки виявляють обережність в цьому питанні, боячись сполохати романтичну атмосферу. Вони навіть можуть питати дозволу у супутниці, перш ніж поцілувати її.

З першим типом чоловіків можна чинити так, як велить власна душа – вони не засудять і не додадуть цій вольності великого значення. А ось з другою категорією чоловіків краще залишити поцілунки на потім.

До речі, іноді навіть найзапекліший серцеїд, щоб зробити приголомшливе враження на побаченні, буде відтягувати момент поцілунку якомога довше.

Чи можна цілуватися на першому побаченні

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Раніше дилеми з приводу поцілунків на першому побаченні ніколи не було. Це було неприпустимо і крапка. Зараз ніхто так строго не відноситься до цього жесту, проте жіноча частина населення досі вагається в даному рішенні.

Так чи варто цілуватися вже на першому побаченні? Незважаючи на те, що молоді люди сьогодні не обмежені в поведінці, психологи все ж радять почекати з цією подією.

По-перше, ви практично не знайомі один з одним, а значить, апріорі будете відчувати якийсь дискомфорт (для першого поцілунку це серйозна перешкода). Бути може, після першого побачення ви зрозумієте, що друзями у вас вийде стати більше, ніж коханцями, а цей незграбний поцілунок тільки все зіпсує.

По-друге, ніхто не відміняв мисливський інстинкт у чоловіків, так що чим більше жінка відтягує цей момент близькості, тим більше розохочує супутника.

Якщо все ж між молодими спалахнуло тяжіння, можна подарувати хлопцеві в кінці вечора легкий поцілунок в щоку, поцілунок на першому побаченні в губи може принести розчарування і зруйнувати чари знайомства. Але це стосується хлопців і дівчат, які налаштовані на розвиток відносин, є ж випадки, коли замислюватися про мораль немає сенсу.

У яких випадках можна цілуватися на першому побаченні:

 • якщо у пари надто мало часу для знайомства (наприклад, завтра хтось переїжджає в інше місто) – це необхідно, щоб швидше зрозуміти один одного;
 • якщо метою даної зустрічі є сексуальна близькість;
 • люди усвідомлюють, що їм не судилося бути разом (занадто різні соціальні верстви, обидва одружені, мають абсолютно протилежної думки, відсутні спільні інтереси);
 • швидкоплинний легкий роман (на курорті, у відрядженні і т. д.).

Коли обидва партнера точно знають, чого хочуть від першого побачення, всі рішення приймаються самі собою на підсвідомому рівні. Куди йти на першому побаченні, коли цілуватися, вступати в інтимні стосунки чи ні – особиста справа кожної дорослої людини, яка вміє нести відповідальність за свої рішення!

Психологи рекомендують: якщо чоловік і жінка налаштовані на тривалі відносини, «дорослих» поцілунків на першому побаченні краще уникнути.

На якому побаченні найкраще перший раз поцілуватися

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Якщо дотримуватися всіх правил відносин, цілуватися потрібно не раніше, ніж на п’ятому побачень. Це пояснюється просто: кожне побачення наповнене своїм змістом, де молоді люди, крок за кроком, впевнено переходять на нові щаблі взаємин.

Психологія п’яти побачень:

 1. Перше побачення саме незручне. Воно зазвичай проходить в спокійній обстановці, де два незнайомих (малознайомих) людини намагаються зав’язати діалог і знайти точки зіткнення один з одним. Цілуватися на цьому побаченні можна лише в тому випадку, якщо люди давно знайомі, але ніяк не наважувалися проявити свої почуття раніше.
 2. Друге побачення повинно бути веселим. Ця зустріч проходить на позитивній ноті, припустимо екстрим. Цілуватися на другому побаченні – не найкраща ідея, так як партнери все ще трохи скуті і намагаються активним відпочинком розкритися друг перед другом.
 3. Третє побачення саме хвилююче. Це переломний момент, на якому стає більш-менш зрозуміло, чи виникли «ті самі» почуття чи ні. Обережність змінюється відвертістю, йде незручність в спілкуванні, пара до цього моменту знайшла загальні теми для розмови, познайомила один одного з улюбленими книгами, фільмами, захопленнями і т. Д.
 4. Четверте побачення наповнене романтикою і квітами. Воно може статися вже у відокремленому місці (проте ще не на особистій території), прощання допустимо завершити легкими дотиками або боязкими поцілунками в щоку.
 5. П’яте побачення зриває всі заборони. Тут чоловік і жінка повністю відкриваються один одному: цілуються, насолоджуються тактильним контактом, визнаються в почуттях, пізнають тіло партнера.

Якщо хлопець терпляче переходить від одного побачення до іншого, безсумнівно, він відчуває до супутниці серйозні почуття і боїться втратити крихкість відносин. Однак дівчина повинна розуміти: якщо вона пережмет з очікуванням, хлопець вважатиме це за небажання відповідати взаємністю, холодність, байдужість і залишить спроби вибудовувати з нею стосунки.

Читайте також:   Що робити, щоб чоловік не зраджував: способи роботи над собою

Якщо опустити правила, дівчатка і хлопчики вважають, що третє побачення – ідеальне подія для першого поцілунку. По-перше, до цього моменту вони вже повністю розібралися в своїх симпатіях, мотивах, планах.

По-друге, вони впевнилися, що партнер теж зацікавлений в цьому спілкуванні (інакше б не витрачав так багато особистого часу на безглузді зустрічі).

Цілуватися перший раз найкраще без свідків, сам поцілунок повинен бути ніжним, акуратним і легким.

Дівчата і хлопці часто задаються питанням: «Як правильно вибрати підходящий момент для першого поцілунку?».

Відповідь проста – немає ніякого моменту! Це відбувається інтуїтивно, коли пара відчуває гостру необхідність доторкнутися до партнера, подовгу дивиться один одному в очі, з’являються незручні паузи в розмовах, ніхто не поспішає додому і т. Д.

Це бажання виходить зсередини і таїнство поцілунку відбувається рівно тоді, коли обидва партнери цього хочуть. Не бійтеся, ви цей момент точно не пропустіть, він відбудеться сам собою!

Психологія відносин між чоловіком і жінкою не піддається часом ні логіці, ні правилам етикету. Кожна пара розвивається за власним сценарієм: хто терпляче чекає півроку моменту зближення, а для кого вважається нормою цілуватися вже при першій зустрічі.

Дивно, але ні утримання від поцілунків, ні стрімкий секс не є гарантом міцного кохання у відносинах, тому робіть так, як велить вам серце.

Хочете цілуватися на першому побаченні – цілуйтеся! Сумніваєтеся в своєму бажанні – значить, ваш час ще не настав!

На якому побаченні можна перший раз поцілуватися Посилання на основну публікацію На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/znakomstvo/na-kakom-svidanii-mozhno-pervyj-raz-potselovatsya.html

5 важливих порад психолога як поцілувати дівчину в перший раз

Поцілунок – чудовий спосіб поділитися зі своєю обраницею почуттями та емоціями, а також показати глибину пристрасті і бажання. Перший дотик до дівочим губам все ж має бути більш ніжним, оскільки саме воно часто стає визначальним у питанні переходу взаємовідносин на більш серйозний рівень.

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Не дивно, що багато молодих людей стурбовані тим, як поцілувати дівчину в перший раз, щоб не відштовхнути, а, навпаки, привернути її до себе. Імпровізація, звичайно, хороша річ, але краще все-таки підготуватися до такого важливого заходу, як поцілунок.

правильна підготовка

Готуючись до поцілунку, не слід забувати і про фізіологічну стороні процесу. Проникнувши в приватне дівоче простір, ви зближаєтеся з дівчиною як духовно, так і фізично.

Тому в момент близькості необхідно пам’ятати не тільки про техніку поцілунку, але і про гігієну і акуратності.

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

 1. Приємний аромат, що виходить від чоловіка, є воістину афродизіаком, здатним закрутити голову будь-яка молода панночці. Тому обов’язково використовуйте хороший чоловічий одеколон, але не переборщіть з ним.
 2. Ще одне логічне зауваження, про який все-таки варто згадати, – почищені зуби і свіже приємне дихання.
 3. Обвітрені губи – вкрай неприємне видовище, яке може звести нанівець весь романтизм ситуації. Погодьтеся, що і вам би не сподобалося обвітрені і непривабливість губ партнерки.
 4. Думка жінок щодо рослинності на обличчі розділилося. Одні позитивно ставляться до борідці, другим подобаються гладковибрітий чоловіки, треті взагалі не звертають уваги на подібну чоловічу особливість. Звичайно, якщо ви носите бороду, голити її все ж не варто, а ось надати їй доглянутого вигляду – обов’язкова умова.

Щоб все пройшло нормально, необхідно перестати хвилюватися і «трястися». Ваше хвилювання обов’язково передасться партнерці, яка може подумати, що завгодно – аж до того, що вона вам неприємна.

Тому зберіться, відкиньте зайві сумніви, адже погодившись на побачення з вами, дівчина проявила деяку симпатію.

Про що потрібно пам’ятати?

Незважаючи на гадану простоту цього інтимного процесу, не можна забувати про декілька важливих моментів, які можуть посприяти розвитку відносин або ж, навпаки, зруйнувати зароджується між вами симпатію і «хімію».

Рада № 1. Не поспішайте

Для деяких хлопців, які бажають здаватися крутими мачо, поцілунок на першому побаченні вважається обов’язковим або ж цілком природним умовою. Чи не станемо сперечатися з цією думкою, проте поспішати все ж не варто.

Багато дівчат свідомо чи несвідомо слідують наступного правило – поцілунок на першому побаченні вважається своєрідним табу.

Деякі панянки не хочуть показати свою доступність, інші просто хочуть переконатися в серйозності намірів кавалера, треті – взагалі ще не цілувалися, тому кілька лякаються.

Безумовно, є розкуті панянки, які не проти поцілуватися і при першій зустрічі. В цьому випадку дівчата самі недвозначно натякнуть на своє бажання.

Якщо ж юна особа соромиться, краще не ризикувати, щоб не порушити виниклу між вами зв’язок.

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Рада № 2. «Потренируйтесь»

Звучить трохи смішно, але якщо ви раніше не цілувалися з панянками, потрібно трохи потренуватися. Пізнавши всі тонкощі процесу, ви станете менше хвилюватися, коли дійде справа до реального поцілунку в губи. Трапляється, наприклад, що закохані конфуз, зіткнувшись носами.

Технік зіткнення губами дуже багато, та й процес поцілунку відрізняється великою різноманітністю, тому описувати їх – справа невдячна. Так що репетиція вкрай важливо, проте не забувайте і про висловлення справжніх емоцій.

Ваша симпатія і щире бажання здатні згладити будь-які помилки.

Рада № 3. Виберіть потрібний момент

Вкрай важливо вибрати відповідний момент і час для поцілунку в губи. Визначити ознаки «готовності» дівчата не так складно, якщо уважно стежити за її мімікою, жестами і поведінкою.

Можна говорити про те, що панночка готова до поцілунку, якщо:

 • вона підпускає вас в зону особистого комфорту (менше 50 см);
 • вона при спілкуванні крутить волосся, торкається до своїх губ;
 • дивиться на ваші губи під час розмови;
 • не уникає зорового контакту;
 • позитивно реагує на короткі дотику (не усував).

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Крім того, важливо вибрати правильно місце для цього «таїнства». Багато дівчат соромляться цілуватися при великому скупченні народу, побоюючись, що їх побачать знайомі.

Останні ряди в кінотеатрі – не завжди ідеальне місце для поцілунків, оскільки деяким панночкам важливо бачити свого партнера в цей відповідальний момент.

Тому краще всього вибрати спокійне містечко і такий час, коли число тих, хто поспішає або прогулюються повз людей зводиться до мінімуму.

Рада № 4. Обійдіться без різких рухів

Чесно кажучи, не так важлива техніка поцілунку, як ваша ніжність і повага до дівчини. Не варто напирати і тим більше примушувати до цього процесу, оскільки тим самим створите про себе характерне враження. Потрібно створити максимально романтичну ауру, дати зрозуміти дівчині, які ваші наміри. Ідеальний варіант складається з трьох компонентів:

 • наблизьтесь до коханої (увійдіть в зону комфорту);
 • зловіть її погляд, подивившись прямо в очі;
 • повільно і ніжно доторкніться до губ.

Коли ви наближаєтеся повільно до дівочим уст, це дає панночці можливість ухилитися, якщо вона не хоче цілуватися з вами або поки просто ще не готова до переходу на таке близьке знайомство.

Рада № 5. Поставтеся спокійно до відмови

Дівчата можуть відреагувати на вашу ініціативу по-різному. Наприклад, хтось відчуває дискомфорт, коли на неї дивляться інші люди в цей момент, інші просто не хочуть цілуватися з конкретними хлопцями, треті прагнуть перевірити чоловічу реакцію на відмову.

Важливо ! Незважаючи на небажання дівчини цілуватися, вести себе потрібно гідно. Не має навіть сенсу нагадувати, що образи чи інші подібні вчинки просто неприпустимі.

Важливо показати, що її рішення вас не зачепило, тому продовжуйте розмову, ведіть себе позитивно. Можна перевести незручну ситуацію в жарт.

Питати чи дозволу у дівчини?

В інтернеті та в цілому в чоловічому середовищі існує два абсолютно різних думки щодо того, чи слід цікавитися дозволом дівчата перед поцілунком.

Так звані пікапери стверджують, що чоловіки, запитують дозволу про поцілунки, виглядають в очах панянок слабкими і невпевненими в собі особистостями. «Будь альфа-самцем, мужиком!» – кажуть такі порадники.

 • Ця думка надзвичайно поширене серед чоловіків і, напевно, має право на існування.
 • На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатамПоговоримо докладніше про протилежній точці зору, в якій мовиться, що поцілунок – це дія, яка проходить за обопільною згодою, особливо коли він трапляється на першому побаченні.
 • І якщо чоловік цілує без попиту, дівчина може вирішити, що її думка партнеру не дуже-то цікаво.
 • Основні аргументи на користь того, що необхідно запитувати дозволу у дівчини перед поцілунком:
 1. Це показник чоловічого виховання. Коли хлопець цікавиться у панянки, чи можна її поцілувати, він демонструє повагу до її особистості.
 2. Юна особа може бути не готова до поцілунку або просто не хотіти цілуватися прямо тут і зараз.
 3. Деякі дівчата виявляють свою первісну симпатію до хлопця тільки у вигляді бесіди і спілкування, сексуальний потяг і бажання цілуватися може проявитися лише через місяць або два.
 4. Існує думка, що дотик губами без попиту іншої людини також можна віднести до сексуального насильства.

Яке з наведених вище думок більш правильне, вирішувати тільки вам. Швидше за все, в процесі спілкування ви зможете визначити, як поставиться ваша співрозмовниця до інтимної близькості. Чи не буде вона проти поцілунку на першому побаченні або ж скаже тверде «ні» будь-якому наміри з вашого боку.

Замислюючись над тим, як поцілувати дівчину, потрібно розуміти просту річ – в любовних відносинах необхідно керуватися, перш за все, інтуїцією.

Якщо ви зуміли розташувати юну спокусницю до себе, були ніжні й романтичні, скоро підуть інші зустрічі і побачення, а вже потім і перший поцілунок. Вам же залишиться тільки отримувати задоволення від самого процесу!

Джерело: https://adella.ru/youandhe/kak-potselovat-devushku-v-pervyj-raz.html

Чи варто молодим людям цілуватися на першому побаченні?

На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Про поцілунки

19.01.2018

13.2 тис.

8.8 тис.

6 хв.

Єдиної думки про те, чи можна цілуватися на першому побаченні, немає, оскільки ніде в правилах етикету це не відображено. Згідно з поширеною думкою, поцілунок повинен відбутися на третьому або четвертому побаченні.

Однак за невербальними ознаками стане зрозуміло, чи готовий партнер перейти на новий рівень відносин або потрібно спочатку краще пізнати один одного.

Варто прислухатися до рекомендацій психологів і звернутися до досвіду інших людей, щоб не порушити межі пристойності і в той же час досягти гармонії у відносинах.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Читайте також:   Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Деякі люди помилково вважають, що згода на зустріч з людиною протилежної статі вже до чогось зобов’язує. Але це не так.

На першому побаченні хлопець і дівчина знайомляться, дізнаються про смаки один одного і вирішують, чи варто продовжувати спілкування.

Вони можуть цілком залишитися друзями або навіть розлучитися, якщо не знайдуть точок дотику. Не варто переживати, якщо зустріч виявиться нерезультативної.

На першому побаченні чоловік і жінка, по суті, являють собою двох малознайомих людей. Щоб не відчувати дискомфорту, цей день можна провести в кафе, театрі, на ковзанці або в кіно, а потім погуляти, побільше дізнатися один про одного. Жінки вважають за краще вибирати людні місця, де вони відчувають себе в безпеці з незнайомцем.

Дівчині не варто ображатися, якщо хлопець прийде без букета, адже час романтики ще не настав. Можливо, після зустрічі зав’яжуться дружні стосунки, а не романтичні, тому можна обійтися без квітів.

Поганим тоном вважається спізнюватися на зустріч, причому це стосується як хлопця, так і дівчата . Люди цінують свій час, тому змушувати себе чекати – значить, проявити неповагу. На цьому етапі стає ясно, чи є між людьми тяжіння.

Якщо виникла симпатія, можна домовитися про повторну зустріч.

Його призначають в ресторані, на картингу, в парку атракціонів. Годиться будь-яке місце, тільки не квартира. Переходити до ближчих стосунків зарано, тому якщо хлопець (дівчина) вирішує запросити до себе, то тільки на вечірку з друзями. На другому побаченні зазвичай кожен платить сам за себе. Сучасним етикетом це не забороняється.

Бажано, щоб друга зустріч відрізнялася від першої за настроєм. Якщо в перший раз пара зустрілася в спокійній обстановці, то вдруге можна влаштувати більш активний відпочинок. Вибирати місце зустрічі має право як чоловік, так і жінка.

До третьої зустрічі пара стає більш розкутою. Іде незручність в спілкуванні. Чоловік і жінка вже досить пізнали одне одного. У них могли з’явитися спільні знайомі. Розширився список тем, які можна обговорити.

Прийшла пора познайомити партнера зі своїм хобі, улюбленими фільмами, книгами.

Звичайно, не варто вести дівчину на стадіон, якщо вона не фанатка футболу, або відправлятися з чоловіком на шопінг, при тому, що ходити за покупками для нього рівносильно тортурам.

При розставанні можна поцілуватися в щоку. Якщо партнер відчує себе ніяково, варто перевести все в жарт. Не слід цілувати дівчину в лоб. Такий жест вона розцінить як заступництво або думатиме, що хлопець старомодний. Поцілунок руки також в сучасному світі не є проявом галантності.

Настав час романтичного вечора. Пара проводить час у відокремленому місці, але не на особистій території. Підійде вечерю на даху багатоповерхового будинку або столик в затишному кафе. На побачення чоловік приходить з квітами. На зустрічі можна обмінятися невеликими подарунками. На четвертому за рахунком побаченні вже можна перейти до поцілунків в губи.

Варто пам’ятати, що перший поцілунок повинен бути ніжним і максимально скромним. Допускаються легкі поцілунки без мови.

Наступне побачення – це перехідний етап до більш близьких відносин. Чоловік і жінка вже оцінили інтелектуальні та моральні якості майбутнього партнера. Вони вже торкалися один до одного, тобто відбувся тактильний контакт. Однак про тіло коханого і раніше відомо мало.

Нерідко п’ятий побачення закінчується близькістю, хоча деякі пари відкладають цей момент до сьомої або навіть десятої зустрічі.

Деякі дівчата, бажаючи роздратувати шанувальника або через суворого виховання, протягом півроку не допускають інтимної близькості.

Такий підхід може бути сприйнятий спокійно дорослим чоловіком, але молодий хлопець, швидше за все, буде наполягати на сексуальному контакті найближчим часом.

Оскільки строгих правил інтимного поведінки не існує, деякі пари переходять до сексуальних відносин відразу ж в день знайомства. В цьому немає нічого поганого, якщо:

 • люди розуміють, що тривалий роман неможливий (наприклад, пара зустрілася на відпочинку, після відпустки вони більше не побачать один одного);
 • метою побачення є тільки секс;
 • у людей немає спільних інтересів, або вони з різних соціальних верств.

Якщо пара налаштована на тривалі відносини, психологи не радять переходити до інтиму через кілька годин після знайомства. Поцілунки також відносяться до сфери інтимних відносин. Жоден чоловік не відмовиться від приємного проведення часу з чарівною незнайомкою.

Але психологи стверджують, що чим важче людина отримує бажане, тим більше дорожить тим, чого досяг. Чоловік вкладає в залицяння моральні і фінансові резерви. Отримавши жінку, він навряд чи захоче проходити весь шлях з самого початку і знову вкладатися в когось іншого. Тому важливо не давати йому відразу все, що він хоче.

Варто почекати з поцілунками, навіть якщо самій жінці дуже хочеться перейти до пестощів.

За першого поцілунку партнери багато зрозуміють один про одного. Якщо зіткнення губами не сподобається, не допоможуть навіть зовнішні дані і загальні інтереси.

Для настільки інтимного контакту вибирають спокійну обстановку. Перший поцілунок не терпить свідків, тому притискатися губами в присутності друзів або перехожих – не найкраща ідея .

Не варто цілуватися в кіно, навіть якщо в залі темно і пара впевнена, що оточуючі нічого не помітять.

Поцілувати дівчину на сеансі допустимо лише в тому випадку, якщо партнери виявилися в залі зовсім одні.

Найкраще цілуватися після того, як чоловік проводить жінку до будинку. Якщо дівчина не бажає розлучатися, то це вірна ознака того, що поцілунок – саме те, чого вона чекає. Якщо ж біля під’їзду вона поспішно прощається, той час інтимних контактів ще не настав. Чоловікові варто почекати з цим і спробувати зачарувати її іншим разом.

На питання «Чи варто цілувати хлопця першою? »Є проста відповідь. Невербальні знаки дуже добре зчитуються людьми. Дівчині не обов’язково самій проявляти активність, щоб отримати заповітний поцілунок. Прямий погляд в очі, посмішка, трохи надуті губи і відкритий рот, іскристі очі натякнуть молодій людині, що пора діяти.

Як зрозуміти, що людина не хоче цілуватися:

 • він не пускає вас в свою особисту зону, зберігаючи дистанцію;
 • відвертає обличчя і уникає зорового контакту;
 • при фривольних жартах у нього псується настрій;
 • підтискає губи;
 • Намагайтеся не торкатися партнера і сам уникає тактильних контактів.

Це зовсім не означає, що співрозмовник відчуває неприязнь. Як варіант, він не готовий до ближчих стосунків в даний момент, або у нього занадто суворе виховання. Можливо, він не розглядає партнера в якості другої половини, а налаштований лише на дружбу.

Коли цілувати нового знайомого в губи, підкаже його поведінку. Щиру симпатію не приховаєш, а невербальні ознаки допоможуть визначити, чи можна переходити до поцілунків прямо зараз. Ні строго етикету, що забороняє цілуватися на першій зустрічі. Але якщо є бажання зберегти інтригу, хвилювання і романтику, не варто поспішати вступати в інтимний зв’язок.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/building-relationships/about-kisses/na-kakom-svidanii-mozhno-celovatsya.html

Ответы@Mail.Ru: на якому за рахунком побаченні треба цілуватися

коли як можеш навіть на першому якщо хочеш !!

На першому якщо пили спиртне, а якщо не пили то на 2-му чи 3-му.

Можна і на першому, нічого страшного тут немає

Що такого в поцілунку? якщо людина подобається, можна і через дві години після знакомства !!! =))) Ну, тобто на першому побаченні!

Краще почекати … Завжди видно коли інша людина вже хоче поцілунку … .Якщо це перше побачення – чому ні, якщо всі хочуть … але руки розпускати думаю не варто

У дитячому садку я відразу йшов цілувати дівчинку, яка мені подобалася))))

Мій незмінний принцип-на другому. Хоча завжди хочеться на першому) Зате потягнути корисно. Коли отримуєш, то чого чекав пристрасті більше))

Мене в 16 років це відштовхнула від пари дівчат, які жадали мого поцілунку на першому побаченні … мені це здалося розбещеністю какойто … подумав: «Скільки і яких хлопців вже ОСЬ ТАК з ними перечоломкалися», і мені стало гидко ….
Кожен Вибирай для себе …

Якщо дівчина тобі весь час посміхається, відчуває себе расслабленно- то їй затишно з тобою … можливо не варто поспішати)
а якщо у неї блиск в очах, куйовдить волосся і покусує губи, то краще не зволікати)))))))))
да і дуже багато від тебе залежить і від того, де пройшло побачення)

Моно якщо вона сама хоче цього!
А дізнатися це не важко ….
Все залежатиме від тебе!

На першому однозначно! Чого тянуууууть то ???

Це залежить від того, чого Ви взагалі хочете від знайомства. Тривалих серйозних відносин? Ну, тоді, щоб поводитися серйозно і час потягніть. А якщо так, на пару раз, то, дійсно, чого тягнути-то … Кожен надходить в залежності від мети і в міру своєї розбещеності.

почекай довше … іноді корисно помучити один одного 🙂особливо, якщо чекаєш серйозного продовження. НЕ БУДЬ ЯК БІЛЬШІСТЬ! це оцінять !!!

ніж раніше тим лучшеюа Сеічас я напишу багато букв а аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааюэто для напрацювання очок

Я вважаю, що в поцілунку на першому побаченні нічого страшного немає, АЛЕ !!!! Особисто мій принцип трохи час потягнути, щоб бажання розгорілося, пристрасті більше з’явилося … АЛЕ це рада дівчатам, а хлопцям раджу дивитися по обстановці … Все-таки якщо відразу зачарують, то куди подітися))))))

я вважаю, що немає нічого страшног, якщо і на першому, до речі все ще залежить і від самого поцілунку, дивлячись що він висловлює, можна ж і просто скромненько поцілувати .. тоді нічого распушенного в цьому не буде, тільки лише дасть зрозуміти, що ви людині довіряєте .. але не квапте події …

безглуздий питання у вас що іншої теми для обговорення немає ??? коли хочуть люди тоді і цілуються собі … давайте ще обговоримо на якому за рахунком побаченні можна зробити при партнері відрижку або пернуть … я з вас в шоці … це вже від нічого робити …

А я думаю, що в житті не так вже й багато кльових речей, а якщо їх мало, то не треба губитися !! ! Навіщо марнувати день або годину в порожню! Якщо хочеться, можеться і потрібно, то цілуйтеся на ЗДОРОВ’Я хоч через 5 хвилин !! ! Якщо що потім не сподобається, то завжди хлопця можна повернути в потрібне русло! Так що не губіться і цілуйтеся! Це здорово!! ! Приємного всім проводження часу !! !🙂

Читайте також:   Як поводитися під час сексу: практичні поради жінкам

питання стоїть не правильно … наша молодь так розпустилася, що потрібно ставити питання так: чи можна займатися сексом на першому побаченні (точніше після нього) ?, ось, а цілуватися … хм … чо тут такого..нравіться тада вперед – і не треба комплексувати =) ну хіба я не правий?

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/203014

На якому побаченні можна цілуватися?

На перший погляд може здатися, що питання першого поцілунку актуальний тільки для підлітків, але це далеко не так. Насправді сьогодні багато представників найрізноманітніших вікових категорій задаються питаннями, на якому побаченні можна цілуватися.

Це обумовлено замкнутістю багатьох людей, неможливістю розслабитися і великим бажанням зробити тільки найприємніше враження на вподобаного людини. Спробуємо розібратися з доцільністю першого поцілунку, заручившись допомогою психологів і думкою звичайних людей.

Перший поцілунок: жіночий погляд

Вирушаючи на перше побачення з вподобаним чоловіком, кожна дівчина без винятків буде мучити себе питаннями правильної поведінки. У сучасному світі інтимні стосунки стрімко втрачають свою секретність, адже багато вважається допустимим вже на першому побаченні. Ось тільки передбачити подальший розвиток таких швидких відносин досить складно.

Чи є поцілунок на першому побаченні ознакою поганого тону? Щоб відповісти на це питання, для початку необхідно розвіяти кілька міфів про перші поцілунки на перших побаченнях. Отже, багато дівчат помиляються щодо наступного:

 • Такий вчинок свідчить про легковажність дівчата. Це далеко не так, адже поцілунок на першому побаченні швидше вкаже на сміливість. Ось тільки неможливо передбачити яким саме типаж жінок даному чоловікові більше подобається, адже багато сміливості та розкутості навіть в умовах такої сумбурного сучасного світу віддають перевагу скромним особистостям.
 • Якщо чоловік бажає поцілувати Вас на першому побаченні, значить у нього несерйозні наміри. Про поцілунок на першому побаченні з радістю можуть пригадати багато пар, які прожили в подружньому житті далеко не один рік, тому не слід розцінювати цей вчинок настільки упереджено.
 • Поцілунок на першому побаченні має на увазі продовження вечора в цьому ж напрямку. Не слід розглядати поцілунок в тісному тандемі з інтимними стосунками. Насправді під поцілунком мається на увазі тільки поділ емоцій і вираз сильної симпатії, а не натяк на продовження дій.

Якщо Ви досить смілива дівчина, що не боїться проявляти свої емоції і почуття, можна не відмовляти собі в поцілунку на першому побаченні, адже він давно перестав бути ознакою поганого тону. Але якщо Ви прагнете зачарувати чоловіка і прив’язати його до себе, краще скористатися правилом трьох побачень, яке завжди буде актуальним.

Перший поцілунок: чоловічий погляд

Слід відразу зазначити, що в своїх поглядах на перший поцілунок чоловіки не настільки консервативні, як жінки. Вподобану дівчину багато сміливі представники сильної частини населення готові цілувати вже на першому побаченні, але подібна сміливість і наполегливість властива далеко не всім.

Так, багато хлопців, всерйоз зацікавилися дівчиною, намагаються справити найкраще враження і не зіпсувати розвиваються відносини невірним вчинком. Але нерідко така обережність призводить до того, що відносини починають носити більш дружній характер.

Як показують результати опитувань, проведених серед чоловіків, багато хто не вважають поцілунок на першому побаченні ознакою поганого тону і легковажності, але все ж більше схиляються саме до правилу трьох побачень.

Важливим фактором є і виховання людини і його уявлення про ідеальний поведінці жінок. Так, одному чоловікові сподобається поцілунок на першому побаченні і демонстрація сміливості і розкутості з боку жінки, а в той же час інший чоловік і на третьому побаченні може списати подібні дії на жіночу легковажність.

Насправді змоделювати розвиток майбутніх відносин і діяти тільки за наміченим планом практично неможливо і може призвести колапсом. Чи не настільки важливо утримуватися від першого поцілунку до набору певної кількості побачень, адже куди важливіше його доречність.

Мова йде про те, що поцілунок повинен бути бажаним з боку кожного партнера, а також своєчасним.

Для наочної демонстрації суспільного ставлення до питань першого поцілунку можна проаналізувати результати численних опитувань, згідно з якими, жінки готові до першого поцілунку вже на третьому побаченні. Що стосується чоловіків, то вони практично однаково ставляться до поцілунків на першому-третьому побаченнях, але ось до більш тривалого очікування готові не всі.

Рекомендації щодо трьох побачень носять лише загальний характер і є якоюсь моделлю поведінки, яку вибирають багато пар при побудові нових відносин. Але не потрібно діяти строго за шаблоном, адже справжні почуття не терплять кордонів і правил, тому слухайтеся свого серця і воно підкаже Вам, коли Ви будете готові до першого поцілунку.

 

Джерело: https://vremya-sovetov.ru/lyubov-i-otnosheniya/na-kakom-svidanii-mozhno-czelovatsya-psixologiya-znakomstv.html

Як поцілувати дівчину на побаченні | Блог Чоловік Школи

Коли побачення вже в розпалі, ти розпалений, готовий перейти до поцілунків, але не знаєш, як поцілувати дівчину? Пам’ятай, що діяти в цьому випадку потрібно грамотно, наполегливо і акуратно!

Перше, що тобі потрібно знати. Твій інтерес до дівчини включається як рубильник світла і знаходиться в одному з двох положень: ВКЛ або ВИКЛ. А інтерес дівчини до тебе включається як регулятор гучності – або поступово наростає, або швидко згасає.

 • Це означає, що якщо у тебе є якісь неймовірні почуття і наміри до дівчини, то не варто розраховувати, що вона обов’язково повинна відразу якось реагувати.
 • Її інтерес потрібно пробуджувати акуратно, і перше, що потрібно зробити – почати її чіпати, а як правильно це робити, ти дізнаєшся зі статті “Дотики на побаченні”.
 • Припустимо, ти почав до дівчини торкатися, вона на це добре реагує, і ти б хотів вже перейти до поцілунків.

Уникай штампів

Перший момент, який варто зафіксувати: йди від кіноштампів, що перший поцілунок у тебе повинен відбутися строго при розставанні.

Погодься, це дивно – після добре і рівно проведеного побачення ти раптом чомусь накидаєшся на неї і починаєш несамовито цілувати. Пам’ятай, що в цій грі твої правила.

Поцілунок може статися в середині побачення, в кінці або в будь-який інший момент. Так, можна проводити її додому і поцілувати вже перед дверима, але пам’ятай, що це зовсім не обов’язково.

створи атмосферу

Далі тобі потрібно продумати, де це станеться. І правильний вибір місця визначить успіх. Як це зробити – читай тут «Як вибрати місця для побачень«.

Буває, що начебто ви вже досить зблизилися, але ви сидите десь в багатолюдному кафе, і дівчина трохи соромиться, а її потяг не переборювати то почуття дискомфорту, яке у неї виникає.

Тому, тобі варто подбати про те, щоб ви були в кафе, де світло приглушене, ви сидите поруч і навколо не так багато зайвих очей. Тоді сама атмосфера дозволить дівчині дозволити собі набагато більше.

зближення

Наступний момент, про який тобі потрібно подбати – плавне зближення з її обличчям. Припустимо, ви сидите вдвох на дивані, і ти її гладиш, наприклад, в зоні потилиці, шиї, плеча, за вухом. І якщо ви дісталися до цього етапу, то раджу тобі зробити один з кісс-тестів (тестів на поцілунки).

Кісс-тест 1

Якщо дівчина під час розмови чомусь кілька разів подивилася тобі на губи, то, навіть якщо у неї є сумніви, вона точно замислювалася про поцілунок з тобою.

Кісс-тест 2

Коли ти наближаєшся до неї щось сказати на вухо, або наближаєшся і зберігаєш дистанцію особи до особи без наміру поцілувати дівчину, а вона голову не прибирає.

Тобто, якщо дівчина голову прибрала, це поганий сигнал і дівчина не хоче зближуватися. Ну а якщо ти підсунув голову, а вона при цьому не відсторонилася, то, схоже, вона зацікавлена ​​в тому, щоб поцілуватися.

Досить виконати будь-який з цих кісс-тестів, і якщо результат позитивний, пора зближуватися і цілувати дівчину.

загальні поради

Пам’ятай, коли ти сидиш і бурхливо думаєш «як поцілувати дівчину», дівчина в цей час теж відчуває бурю емоцій і чекає розвитку подій. І якщо ти зрозумів, що пора, але при цьому сидиш і чекаєш, то потрапляєш в категорію вічних ждунов і замість поцілунку отримаєш холодну жіноче серце.

Чи не нависає над нею і не чекай, що вона сама до тебе потягнеться. Візьми всю відповідальність і ініціативу на себе.

Є один з відмінних способів поцілувати дівчину, який називається “обнюхування”.

Коли ви сидите поруч, зроби комплімент її аромату, її духам і запитай: “А що у тебе за духи такі?”. І щоб вона не відповіла, говори, що хотів би краще запам’ятати цей аромат.

При цьому, ти наближаєшся і починаєш носом спочатку обнюхувати волосся, потім відсуває їх і носом, щетиною, щокою або губами починаєш ніжно торкатися до її шиї. Потім твоя задача великим пальцем і вказівним взяти її за підборіддя і повернути до себе.

У цей момент дівчина вже сидить з закритими очима і готова тебе поцілувати. Далі – насолоджуйся. Нічого складного.

Що ще я тобі рекомендую зробити. Коли трапляється перший поцілунок, більшість чоловіків починають жадібно “всмоктувати” дівчину до втрати свідомості, поки всередині у неї не утворюється вакуум. Я тобі рекомендую перший поцілунок переривати самому, для того, щоб у дівчини було ще більше емоцій від того, що ні вона контролює цей процес, а ти. Від цього у неї буде багато цікавих переживань.

У тому випадку, якщо щось не вийшло, перше, що потрібно зробити, це нічого не говорити, а відразу ж повторити те ж саме діяння. Може бути дівчинка трохи злякалася і розгубилася, але потім вона дуже швидко одумається, якщо ти будеш достатньо наполегливий.

 1. Але якщо другий раз нічого не сталося, то рекомендую сказати одну з двох фраз.
 2. Перша для хлопчиків простіше: “Дивно, а мені здалося що ти хотіла поцілуватися”.
 3. Друга, для хлопчиків міцніше: “Ну, не дуже-то і хотілося”.
 4. І те й інше у дівчини викличе чималий інтерес і в наступний раз, коли ти захочеш поцілуватися, вона на це відреагує правильно.

Що ж, дерзай, сподіваємося, що більше ти не будеш шукати відповіді на запитання, як поцілувати дівчину. І нехай твої побачення приносять тобі купу приємних емоцій! Так само рекомендуємо прочитати ось це «Помилки на побаченні, як їх уникнути«.

Джерело: https://manschool.ru/blog/kak-potselovat-devushku-na-svidanii/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *